Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
29.09.2019
Místo konání:
Ondřejov, sad v areálu Astronomického ústavu AV ČR
Pořadatel:
FSP - VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
Mapa:
1:10000, ekv. 5 m
Ředitel závodu:
Skripnik Ondřej
Hlavní rozhodčí:
Borovička Milan - R2
Stavitel tratí:
Hrouda Martin
JURY:
Cabrnoch Jiří, Hrdličková Ludmila, Makovský Jakub
Kluby:
PFP     21G     AOP     BZP     CEP     CTB     DCE     DKL     DKP     DLP     DOB     DOR     DVP     EKP     FSP     HCE     HOR     KAM     KBP     KNC     KPY     KRL     KYL     LBE     LIT     LME     LOU     LPU     LTP     MAS     MFP     MIL     MKP     ODV     OKP     OLP     PDY     PGP     PHK     PVP     RIC     ROU     ROZ     SCP     SJC     SJP     SKV     SLA     SLP     SPC     STH     TAP     TEH     TJP     TZL     UVP     VCB     VLI     VSP     ZBP     ZVO     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 Přibyl Ivan PFP5900 232735 C H55
12:52:00 Procházková Iveta PFP9250 53009 C D21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Hill Lucy 21G1850 0 T1
11:35:00 Hill Daisy 21G0950 7210809 D10F
12:34:00 Hill Richard 21G7600 0 H35L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:33:00 Mielec Jaromír AOP9701 515123 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:25:00 Petýrková Pavlína BZP7351 2113516 C D45L
11:29:00 Králová Vanda BZP8750 7260013 C D21L
11:52:00 Kujanová Martina BZP5850 301647 C D55
11:58:00 Svítilová Pavla BZP7750 8660503 C D35L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Paulů Max CEP1100 2148212 TF
11:00:00 Paulů Markéta CEP7650 2127871 T2
11:24:00 Pilař František CEP0900 1413334 C H10
11:46:00 Pilařová Kateřina CEP8050 2800224 C D35L
11:57:00 Paulů Robert CEP7301 2135166 H45K
12:37:00 Pilař Marek CEP7700 2800223 C H35L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:24:00 Novák Pavel CTB7001 8648548 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:16:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C D55
11:32:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C D21K
11:40:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C D55
11:50:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C H65
12:02:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 232041 C H45L
12:25:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C D45L
12:43:00 Mudr Stanislav DCE4400 232101 C H75
12:53:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C H45L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:22:00 Šeborová Tereza DKL8150 52228 C D35K
11:29:00 Janda Šimon DKL0800 2111751 C H12
11:29:00 Jandová Kateřina DKL7252 7207773 C D45L
11:34:00 Pilátová Petra DKL8051 2115739 C D35K
11:34:00 Chudobová Eliška DKL0850 2148141 C D12
11:36:00 Beneš Jan DKL9800 49648 C H21K
11:45:00 Beneš Jan DKL6600 49646 C H45K
11:45:00 Benešová Jaroslava DKL7050 49647 C D45L
11:45:00 Jakovec Petr DKL8602 1425370 C H21L
11:48:00 Rančáková Stáňa DKL5950 1450164 C D55
11:49:00 Šemelík Petr DKL6901 8033265 C H35L
11:56:00 Cabrnochová Hana DKL5550 53520 C D55
12:05:00 Cabrnoch Jiří DKL5400 416324 C H65
12:06:00 Lukavský Vít DKL1101 2127553 C H10F
12:08:00 Pilátová Rozálie DKL0750 2103252 C D12
12:16:00 Pilát Miroslav DKL7900 8011573 C H35L
12:22:00 Pilátová Amálie DKL0450 2113496 C D16
12:33:00 Pelikán Lukáš DKL9802 8648607 C H21L
12:36:00 Pražanová Veronika DKL0751 2135161 C D12
12:38:00 Pilát Jaromír DKL0900 2124767 C H10
12:42:00 Horychová Zuzana DKL0150 515197 C D18
12:47:00 Lukavský Jiří DKL7800 8660907 C H35K
12:49:00 Kohout Václav DKL0101 2080903 C H18
13:00:00 Chotětický Václav DKL5202 7886 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Míka Pavel DKP7800 2086458 C T3
11:00:00 Brandejs Jan DKP7503 2095973 C T3
11:00:00 Karban Štěpán DKP1313 0 C TF
11:00:00 Škáchová Evelína DKP1552 51366 C TF
11:00:00 Cajthamlová Barbora DKP1250 2086468 C TF
11:00:00 Hořejší Jana DKP9052 8947 C T2
11:00:00 Medlínová Kateřina DKP7854 2086461 C T2
11:00:00 Němečková Tereza DKP7953 2086463 T2
11:00:00 Lacinová Hanka DKP7952 2111754 C T2
11:00:00 Uhlík Jan DKP6603 2144079 C T2
11:00:00 Malačková Jana DKP6150 232646 C T3
11:00:00 Malačka Milan DKP6000 981822 C T3
11:08:00 Škáchová Zuzana DKP0656 8080818 B D14
11:09:00 Tučková Lucie DKP8550 2095927 C D21L
11:10:00 Tuček Michal DKP8202 2103753 C H35L
11:12:00 Karban Ondřej DKP1100 2087694 C H10F
11:13:00 Karbanová Vendula DKP8350 8116800 C D35K
11:16:00 Strašák Tomáš DKP8204 8000242 C H35L
11:19:00 Cordier-Brinzeu Jan DKP0724 2086464 C H12
11:21:00 Uhlíková Augustina DKP1056 886251 C D10
11:23:00 Studnička Jakub DKP0718 8080820 B H12
11:25:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C D21L
11:25:00 Procházková Aneta DKP1153 2103718 C D10F
11:27:00 Kopecký Matyáš DKP0613 2086456 C H14
11:28:00 Míka Zbyněk DKP1301 8537 C H10F
11:31:00 Ptáčková Lucie DKP1255 2086469 C D10F
11:32:00 Heřmanová Aino DKP0659 0 C D14
11:32:00 Dudová Hana DKP5752 49892 C D55
11:33:00 Řada Richard DKP6701 7202892 C H45K
11:33:00 Daněk Jan DKP0713 2103722 B H12
11:35:00 Lenská Tereza DKP1054 2086451 C D10
11:36:00 Míka Luboš DKP1101 2080948 C H10
11:36:00 Baumruk Štěpán DKP0917 2086455 C H10F
11:37:00 Bochenková Martina DKP8758 7000412 C D21K
11:37:00 Voltrová Alena DKP9956 8181015 A D21L
11:37:00 Procházka Vít DKP0711 1425329 C H12
11:38:00 Škáchová Viktorie DKP0655 8080810 A D14
11:42:00 Lampová Amálie DKP0752 2090870 B D12
11:43:00 Večerka Vojtěch DKP0813 2420034 C H12
11:44:00 Mareš Viktor DKP1010 888632 C H10F
11:48:00 Švarc František DKP0911 981832 C H10
11:48:00 Ptáček Ondřej DKP1204 2086467 C H10F
11:48:00 Balga Jiří DKP7302 2134331 C H45K
11:48:00 Prouza Jaromír DKP8705 49866 C H21K
11:51:00 Ptáčková Barbora DKP0954 2086465 C D10
11:53:00 Cajthamlová Anna DKP1050 2086466 C D10F
11:54:00 Škácha Michal DKP7103 7201769 C H45K
11:55:00 Šavelová Kateřina DKP1154 2086452 C D10
11:55:00 Koliáš Štěpán DKP0610 8028856 B H14
11:56:00 Šavelová Julie DKP0863 2086453 C D12
11:57:00 Koten Vojtěch DKP0815 2143373 C H12
11:59:00 Lacinová Zuzana DKP1055 2129251 C D10F
12:00:00 Brandejs Hynek DKP1005 2095971 C H10
12:01:00 Horáček Martin DKP0802 8044382 C H12
12:02:00 Horáčková Michaela DKP0551 2111746 C D14
12:04:00 Svoboda Adam DKP0913 2148236 C H10
12:04:00 Marešová Nela DKP0761 2086470 C D12
12:05:00 Šubrt Jáchym DKP0800 2103736 B H12
12:05:00 Maroušek Jan DKP7402 8667501 C H45L
12:06:00 Betlach Miroslav DKP6300 49818 C H55
12:09:00 Urbánek Jan DKP8801 2125336 C H21L
12:10:00 Koubová Hana DKP0558 2148090 B D14
12:11:00 Machar Eda DKP0803 8080822 B H12
12:11:00 Snížková Žofie DKP1151 2103703 C D10F
12:14:00 Večerková Ema DKP0657 2086454 C D14
12:14:00 Brandejsová Petra DKP7853 2125369 C D35L
12:15:00 Machar Matěj DKP0604 8080821 B H14
12:16:00 Machar Dan DKP1002 8080823 C H10
12:16:00 Snížková Adéla DKP0850 8080814 B D12
12:17:00 Machar Pavel DKP7903 2086460 C H35K
12:18:00 Škáchová Magdalena DKP0156 8654888 A D18
12:19:00 Lacina Martin DKP7502 2129254 C H35L
12:20:00 Balga Filip DKP1104 2029191 C H10
12:21:00 Snížková Petra DKP7752 51845 C D21L
12:21:00 Sedláček Patrik DKP0816 2092429 B H14
12:23:00 Snížek Jan DKP7600 2103758 C H35K
12:27:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C H21L
12:27:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C D21K
12:30:00 Řadová Lucie DKP0251 897371 B D18
12:31:00 Salinger Jakub DKP0715 2134283 B H12
12:31:00 Procházka Zdenko DKP4300 51800 C H75
12:31:00 Dlask Kašpar DKP0603 232163 C H14
12:33:00 Řadová Jaromíra DKP6551 515168 C D45L
12:34:00 Stehnová Hana DKP5150 51799 C D65
12:38:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C H45L
12:41:00 Maroušek Dominik DKP0716 2129223 B H12
12:41:00 Klaška Martin DKP0100 8322332 A H18
12:41:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C D45L
12:43:00 Mareš Albert DKP0308 2103741 A H16
12:44:00 Mikšová Stanislava DKP5250 2111758 C D65
12:47:00 Míková Šárka DKP8255 2102787 C D21K
12:47:00 Junek Matouš DKP0817 1302784 B H12
12:47:00 Kalousek Jiří DKP6901 443079 C H45L
12:50:00 Lenský David DKP7802 20864 C H35K
12:53:00 Plochová Dominika DKP8651 8080833 R D21L
12:53:00 Brandejs Štěpán DKP0807 8080813 B H12
12:53:00 Novák Přemysl DKP0107 2106739 B H18
12:57:00 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 R D21K
13:00:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C H21L
13:01:00 Karych Alexander DKP0812 2103750 C H12
13:05:00 Víteček Šimon DKP0801 8080630 B H12
13:05:00 Šubrt Matěj DKP0205 8080826 B H18
13:09:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C H21L
13:09:00 Lacina Jan DKP0717 2126351 B H12
13:11:00 Stehno Pavel DKP4900 8200026 C H45L
13:15:00 Axmann Šimon DKP8700 49839 C H21L
13:21:00 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 8656549 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Smutná Anna DLP8050 2141930 C T2
11:13:00 Smutná Markéta DLP0950 2135177 C D10
12:32:00 Smutný Jan DLP8000 2127538 C H35K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:18:00 Kubec Adam DOB0900 2073719 C H10
11:43:00 Máca Petr DOB7701 1416364 C H35L
11:51:00 Mácová Barbora DOB1050 2113513 C D10F
11:58:00 Mácová Štěpánka DOB0661 2088190 C D14
12:23:00 Kubec Martin DOB7002 1400420 C H45L
12:26:00 Tejkl Jiří DOB7700 7205567 C H35K
12:26:00 Mácová Martina DOB7750 1400418 C D35L
12:44:00 Mácová Natálie DOB0770 2088194 C D12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Matys Jan DOR8001 2104704 C T3
11:00:00 Peckl Martin DOR7701 2111617 C T3
11:00:00 Gregor Radek DOR7404 2125353 C T3
11:00:00 Fiala Jan DOR7802 2125359 C T3
11:00:00 Fialová Kristýna DOR1250 2125352 C TF
11:00:00 Kašpar Adam DOR1101 2131198 C TF
11:00:00 Koubková Daniela DOR7451 2073728 T1
11:00:00 Pecklová Jarmila DOR7950 2111610 C T1
11:00:00 Poskočil Jan DOR7203 2050485 T2
11:00:00 Havlíčková Kateřina DOR7650 2082932 C T2
11:00:00 Kubeček Lukáš DOR8300 2090856 T2
11:00:00 Žižková Jaroslava DOR7754 2127567 C T2
11:00:00 Szárszoi Ondřej DOR7405 2131196 T2
11:07:00 Peckl Kryštof DOR0806 2111761 C H12
11:15:00 Magazu Sophia DOR1152 2111602 C D10F
11:16:00 Jiroušek Štěpán DOR1102 51487 C H10
11:16:00 Koubková Tereza DOR0651 2073727 C D14
11:17:00 Magazu Lukas DOR0805 8663147 C H12
11:19:00 Tvrdková Sofie Anna DOR1055 2111616 C D10F
11:21:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C D45L
11:25:00 Magazu Radka DOR7853 2115078 C D35K
11:28:00 Housková Adéla DOR0851 2050490 C D12
11:30:00 Kořínková Pavla DOR0457 2067310 C D16
11:31:00 Jiras Antonín DOR0701 8116815 B H14
11:36:00 Tachezy Jan DOR5802 416159 C H55
11:37:00 Havlíček Martin DOR0601 2080952 C H14
11:38:00 Španěl Vít DOR1100 2125358 C H10F
11:38:00 Žižková Markéta DOR7352 2111608 C D45K
11:40:00 Fialová Jana DOR8050 2125348 C D35K
11:41:00 Pecklová Laura DOR1150 2111611 C D10
11:41:00 Hruška Marek DOR0604 2134307 C H14
11:42:00 Španěl Viktor DOR0901 2125356 C H10
11:46:00 Houska Jindřich DOR7601 8663146 C H35L
11:49:00 Dragoun Matěj DOR0603 2104706 C H14
11:50:00 Magazu Annabelle DOR0657 8033231 B D14
11:50:00 Baštová Jana DOR7452 2113394 C D45K
11:52:00 Jiras František DOR0900 2080953 C H10
11:56:00 Nentvich Lubomír DOR5800 8033232 C H55
11:59:00 Jirasová Jana DOR7450 2080951 C D45K
12:00:00 Fialová Kateřina DOR0754 8648585 B D12
12:03:00 Španěl Ondřej DOR7100 2058506 C H21L
12:06:00 Nentvichová Julie DOR0351 2045307 B D16
12:08:00 Housková Barbora DOR0655 8116682 B D14
12:08:00 Szárszoi Antonín DOR1000 2104698 C H10
12:08:00 Tachezy Ruth DOR6451 2080904 C D55
12:09:00 Kučera Teodor DOR0800 2044899 C H12
12:09:00 Jiras Jan DOR0505 8116782 C H14
12:14:00 Jirasová Anežka DOR0350 2045303 C D16
12:18:00 Hruška Tomáš DOR1002 2125343 C H10
12:18:00 Kašparová Alžběta DOR0753 8116728 B D12
12:22:00 Bambousková Julie DOR0650 8660590 B D14
12:24:00 Baštová Justýna DOR0952 2058512 C D12
12:26:00 Gregor Kevin DOR1001 2125357 C H10
12:29:00 Poskočil Tomáš DOR0707 2058508 C H12
12:32:00 Jiras Jiří DOR6900 2120631 C H45L
12:34:00 Hrušková Blanka DOR7555 2134295 C D35K
12:37:00 Porsch Jan DOR0904 2111612 C H12
12:38:00 Konopásková Martina DOR0252 2104693 C D18
12:51:00 Žižka Přemysl DOR0706 2131194 C H12
12:51:00 Herynek Jan DOR0411 2044894 B H16
12:55:00 Kučera Pavel DOR7101 8116781 C H35L
13:02:00 Baštová Julie DOR0353 2050483 B D18
13:04:00 Bambousek Martin DOR7302 8662328 C H35L
13:07:00 Matys Ondřej DOR0803 2050495 B H12
13:08:00 Hruška Jan DOR7000 2125349 C H45L
13:11:00 Španěl Filip DOR0704 2080956 B H12
13:15:00 Kubeček Tomáš DOR0808 2125344 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 Řeháková Ludmila DVP0451 361965 C D16
11:14:00 Řeháková Jana DVP7351 361962 C D45K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 Izáková Eva EKP0651 2067230 C D14
11:30:00 Izáková Ivana EKP7453 361968 C D35L
11:40:00 Bém Robert EKP7703 2144060 C H35L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Kurfürstová Anna FSP1450 9690 C TF
11:00:00 Pastva Šimon FSP0804 2029169 C TF
11:00:00 Skripnik Kilián FSP1300 2092380 C TF
11:00:00 Oršošová Eliška FSP0854 2092396 TF
11:15:00 Kurfürstová Marie FSP1050 1407430 C D10
11:27:00 Skripnik Matouš FSP0800 8028833 B H12
11:32:00 Fibírová Lucie FSP0777 2081361 B D12
11:34:00 Schlindenbuch Noe FSP0903 2029163 C H10F
11:43:00 Bartoňová Elena FSP0953 2029181 C D10
11:43:00 Skripnik Nikola FSP0600 8028832 B H14
11:46:00 Knop Matěj FSP0905 2029182 C H10
11:46:00 Zamastil Juraj FSP0904 2029162 C H10F
11:50:00 Kužel Jonáš FSP1201 446429 C H10F
11:54:00 Bartoň Theodor FSP1100 2029180 C H10F
11:54:00 Pinkava Anna FSP8151 2029166 C D35L
11:55:00 Kubásková Nikola FSP1055 2092410 C D10F
11:58:00 Kuželová Ela FSP0750 0 C D12
12:06:00 Svobodová Adriana FSP0653 2029178 C D14
12:06:00 Leinweberová Julie FSP0755 2116468 C D12
12:11:00 Kužel Jan FSP0400 515098 B H16
12:14:00 Krutský Vavřinec FSP0902 2116476 C H10
12:15:00 Pinkava Vojtěch FSP0806 2029196 C H12
12:23:00 Klimeš Vincent FSP0808 2029197 C H12
12:25:00 Klepetko Adam FSP0601 2029189 C H14
12:43:00 Svoboda Fabián FSP0708 2090846 C H12
12:59:00 Vrba Matyáš FSP0706 8116787 B H12
13:03:00 Slavíček David FSP0805 2029184 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Kuttelwascherová Jitka HCE7251 1417248 C T1
11:18:00 Brodská Kateřina HCE0653 7001112 C D14
11:30:00 Müller Jan HCE6800 7208085 C H45K
11:36:00 Kuttelwascher Radek HCE6801 1417254 C H45K
11:47:00 Brodská Renata HCE7451 410247 C D45K
11:56:00 Brodský Matěj HCE1100 1417258 C H10F
12:03:00 Kuttelwascher Marek HCE0901 1413896 C H12
12:16:00 Müllerová Hana HCE0650 7208098 C D14
12:23:00 Kuttelwascher Adam HCE0601 1417260 C H14
12:33:00 Kudrnáčová Lucie HCE8850 8000244 C D21L
12:36:00 Kudrnáč Martin HCE5901 301371 C H55
12:44:00 Müller Karel HCE1000 8680602 C H10
12:50:00 Strnad Pavel HCE7100 1417262 C H45L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:56:00 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C H45L
11:59:00 Škorpil Marek HOR0900 8667965 B H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Kamererová Klára KAM9154 8660506 C T3
11:00:00 Rejšková Blanka KAM7751 2103702 C TF
11:00:00 Slámová Michaela KAM8051 2148061 C TF
11:00:00 Chramostová Blanka KAM7551 2113475 C T2
11:00:00 Mišek Michal KAM7202 2800300 C T2
11:05:00 Doležalová Monika KAM8851 232409 E D21L
11:22:00 Rejšek Čeněk KAM1002 2135200 C H10
11:22:00 Mišek Michal KAM1300 2088709 C H10F
11:24:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C H21L
11:26:00 Štěpánková Julie KAM0458 2075612 C D16
11:27:00 Balejová Sofie KAM0951 8660541 C D10
11:34:00 Vít Benjamin Adam KAM1003 0 C H10
11:34:00 Chramostová Amálie KAM0355 2088703 C D16
11:37:00 Jedlička Adam KAM7700 2075620 C H35L
11:37:00 Žemlová Magdalena KAM0950 8116673 C D10
11:41:00 Vít Samuel Aron KAM0804 0 C H12
11:42:00 Hankovcová Helena KAM0350 442879 A D16
11:49:00 Jedličková Tereza KAM7950 2080911 C D35K
11:49:00 Rejšková Klára KAM1251 2115703 C D10F
11:50:00 Víšková Veronika KAM0452 2088701 B D16
11:53:00 Zimmerová Kateřina KAM9850 8028869 C D21L
11:58:00 Zavadil Štěpán KAM0902 2148177 C H10
12:02:00 Sláma Marek KAM1201 2116462 C H10F
12:04:00 Nováková Nina KAM0554 2113491 B D14
12:06:00 Sláma Kryštof KAM1000 2116478 C H10
12:07:00 Dobyášová Adéla KAM1051 2088714 C D10
12:11:00 Víšková Alena KAM7451 51618 C D45K
12:16:00 Zavadil Pavel KAM6401 2148219 C H55
12:19:00 Jíra Filip KAM0506 8663163 B H14
12:21:00 Němeček Jan KAM9300 8648633 C H21L
12:21:00 Rejšek Václav KAM0700 2084939 C H12
12:22:00 Kudrnáčová Marta KAM0754 2084937 B D12
12:24:00 Kudrnáčová Hana KAM6250 232268 C D55
12:26:00 Hankovcová Lenka KAM7053 682099 C D45K
12:29:00 Chramosta Tomáš KAM7601 2113411 C H35K
12:29:00 Albrechtová Iveta KAM9950 8660456 R D21L
12:37:00 Albrechtová Eva KAM7850 515490 C D21L
12:42:00 Zavadil Adam KAM0901 2148166 C H10
12:43:00 Mišeková Martina KAM7851 2800344 C D35K
12:46:00 Škáchová Petra KAM7054 7201760 C D35L
12:50:00 Žemlová Barbora KAM0751 8116775 C D12
12:54:00 Žemlová Eva KAM7550 8033217 C D35L
13:02:00 Kovářík Tomáš KAM6901 51498 C H45L
13:12:00 Pašek František KAM7600 8052300 C H21L
13:13:00 Hylmar Vojtěch KAM0802 2129218 C H12
13:14:00 Balej Jiří KAM7201 8680586 C H45L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:26:00 Valter Petr KBP4500 6645 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Tichá Ivana KNC6250 51392 C T1
11:18:00 Pačes Vítězslav KNC1100 2134271 C H10F
11:20:00 Havlíčková Jindra KNC6150 9201322 C D55
11:23:00 Havlová Veronika KNC0950 420404 C D10
11:24:00 Komers František KNC6800 553432 C H45K
11:27:00 Štolbová Lenka KNC1250 52259 C D10F
11:32:00 Čečetka Matěj KNC0900 224867 C H10F
11:36:00 Kohoutová Pavla KNC6251 515055 C D55
11:38:00 Havlová Tereza KNC0750 8116754 B D12
11:44:00 Šedivý Ondřej KNC9103 8028853 C H21K
12:00:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C D55
12:01:00 Komersová Jana KNC6550 52265 C D45L
12:03:00 Pačes Marek KNC0402 7205039 C H16
12:06:00 Votava Petr KNC6602 52894 C H45K
12:08:00 Vacek Vladimír KNC9300 8667542 C H21K
12:12:00 Kopecká Eliška KNC9850 7202873 C D21K
12:12:00 Votavová Renata KNC6452 253105 C D55
12:14:00 Votavová Žofie KNC0250 446355 B D18
12:17:00 Volek Robin KNC0701 515078 C H12
12:17:00 Jun Drahomír KNC5501 52255 C H45L
12:27:00 Pačes František KNC0801 2115704 C H12
12:31:00 Havlová Eva KNC7851 224869 C D35K
12:31:00 Kozadajev Adam KNC0303 52256 C H16
12:37:00 Kalivoda Vladimír KNC3800 52260 C H75
12:45:00 Fortelka Jiří KNC0702 1452445 C H12
12:45:00 Čiháková Lenka KNC6750 7207855 C D45L
12:49:00 Kalivoda Viktor KNC3300 52254 C H75
12:56:00 Havel Josef KNC7800 420401 C H35K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Řídká Tereza KPY0451 2087668 C T1
11:12:00 Klomínský Václav KPY8700 8660916 C H21L
11:13:00 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C D21L
11:22:00 Trdá Lucie KPY8651 2111818 C D21K
11:29:00 Žebrák Adam KPY0505 2091547 C H14
11:33:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C D45L
11:35:00 Holešta Jakub KPY0502 2091552 B H14
11:41:00 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C D21L
11:47:00 Dobešová Kateřina KPY8750 301352 C D21K
11:49:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B D21L
11:53:00 Bozděch Tobiáš KPY0504 2091561 C H14
11:55:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 420417 C H35L
11:56:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C D45K
12:03:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C H45K
12:04:00 Kopecká Magdaléna KPY8250 2148140 C D35K
12:11:00 Vejražka Jiří KPY7400 2801249 C H45L
12:29:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C H45L
12:29:00 Valenta Martin KPY0507 2060247 C H14
12:34:00 Vejražková Anna KPY0750 2801009 B D12
12:35:00 Vejražka David KPY0401 2801247 C H16
12:45:00 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C H21L
12:50:00 Duda František KPY4600 2103786 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:38:00 Kříž Dušan KRL7800 2801021 C H35K
12:38:00 Křížová Lenka KRL7951 2800313 C D35L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:27:00 Škrabálek Jan KYL7000 2067260 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Uhlířová Eliška LBE1150 331238 C TF
11:12:00 Baxová Kateřina LBE0651 981846 C D14
11:13:00 Baxa David LBE0800 886288 C H12
11:17:00 Marková Anna LBE9250 301549 C D21L
11:18:00 Baxová Irena LBE7951 981802 C D35L
11:38:00 Hůla Pavel LBE7300 8667504 C H45L
11:39:00 Hůla Tomáš LBE0602 7300274 C H14
11:43:00 Uhlířová Marie LBE0950 2103787 C D10F
11:45:00 Horová Vendula LBE1050 2148216 C D10
11:47:00 Uhlíř Patrik LBE7000 331179 C H45L
12:01:00 Hora Michal LBE7901 2148240 C H35L
12:10:00 Stříbrná Dagmar LBE7950 52317 C D35L
12:17:00 Kalinová Tereza LBE9150 981809 C D21K
12:22:00 Stříbrný Vilém LBE0900 52316 C H10
12:45:00 Nosál Stanislav LBE4600 8805 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:48:00 Lužnický Jiří LIT8501 7205016 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:02:00 Alblová Zuzana LME0660 206359 C D14
11:16:00 Albl Matouš LME1111 2102696 C H10F
11:20:00 Albl Miloslav LME7600 420455 C H21K
11:27:00 Alblová Lucie LME7555 420448 C D21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Dušková Tereza LOU1054 0 C TF
11:00:00 Mičánková Thea LOU1253 336701 C TF
11:00:00 Prchlík Martin LOU1300 2143365 C TF
11:00:00 Lázničková Blanka LOU8050 2143346 C T2
11:00:00 Bartůňková Lucie LOU7750 2143389 C T2
11:17:00 Prchlíková Kristýna LOU1053 2143353 C D10F
11:41:00 Pešková Marie LOU1252 2420048 C D10F
11:47:00 Kolářová Veronika LOU1050 2143359 C D10
11:50:00 Gešev Martin LOU0900 2141915 C H10
12:01:00 Lázničková Eliška LOU1052 2070828 C D10F
12:05:00 Kolářová Zuzana LOU1250 2143350 C D10F
12:07:00 Pešková Erika LOU8250 2419950 C D35K
12:13:00 Geševa Radka LOU8150 1450169 C D35K
12:28:00 Pešek Jan LOU1002 2419903 C H10
12:49:00 Zábřeská Jitka LOU7950 0 C D35K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Šístková Iveta LPU8654 8667519 R T3
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:09:00 Lošťáková Ela LTP0951 7202578 C D10
12:22:00 Lošťáková Ivana LTP7758 7202864 C D35K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Chotětický Jan MAS5400 7887 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Malá Lucie MFP9299 51345 T2
11:28:00 Pavlů Lenka MFP7753 246877 C D35K
11:33:00 Blahutová Lucie MFP0950 405999 C D10F
11:34:00 Pangrác Ondřej MFP7603 232253 C H35L
11:35:00 Pavlů Matěj MFP0701 1418769 C H12
11:38:00 Šimšová Jana MFP7651 682683 C D35L
11:39:00 Pavlů Marie MFP1054 246874 C D10F
11:44:00 Šimšová Pavla MFP0551 8656743 A D14
11:45:00 Pavlů Jakub MFP0700 1417136 C H12
11:49:00 Král Samuel MFP0801 7205563 C H12
11:49:00 Pangrácová Eva MFP1051 2103268 C D10
11:54:00 Blahutová Martina MFP0550 53611 C D14
12:04:00 Blahuta Marek MFP7301 897349 C H21K
12:25:00 Blahutová Hanka MFP7953 51928 C D21L
12:37:00 Pangrácová Jana MFP7653 448940 C D35K
12:44:00 Pavlů Jiří MFP7704 8098 C H35K
12:58:00 Král Aleš MFP7808 887613 C H35L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Pešta Jiří MIL7201 49858 C H45K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:10:00 Koč Lumír MKP5401 336747 C H65
12:20:00 Toušek Miloslav MKP5000 51655 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Berný Jan ODV7702 52117 C T2
11:00:00 Berná Markéta ODV7651 52889 C T2
11:00:00 Dudlová Jana ODV7751 2135182 C T2
11:00:00 Svoboda Jan ODV7605 8028846 C T2
11:06:00 Berný Jáchym ODV1000 2143374 C H10
11:07:00 Svobodová Ema ODV0951 7000706 C D10
11:10:00 Koukal Jan ODV1001 2148154 C H10
11:11:00 Svobodová Adéla ODV1150 2148157 C D10
11:18:00 Berná Klára ODV0851 2143338 C D12
11:22:00 Syblíková Rozálie ODV0856 52893 C D12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:13:00 Valentová Helena OKP6550 52099 C D45L
11:21:00 Šámal Václav OKP5600 436401 C H55
11:24:00 Šámalová Hana OKP6151 502090 C D55
12:01:00 Bezpalcová Zuzana OKP7454 232137 C D35K
12:13:00 Červinková Jitka OKP6451 53525 C D45L
12:20:00 Novák Ivo OKP6200 51679 C H45L
12:32:00 Nováková Marie OKP6953 51681 C D45K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:26:00 Knotek Kamil OLP5701 49370 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:12:00 Dudek Jan PDY7200 2148215 C H45K
11:15:00 Fojtů Petr PDY8700 8663137 C H21L
12:07:00 Šilerová Eva PDY8050 8660526 C D21K
12:17:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C D45K
12:25:00 Lounek Jakub PDY8200 8116667 C H35L
12:32:00 Kotrčová Lenka PDY9350 2115746 C D21K
12:34:00 Lounek Alexandr PDY1100 2102797 C H10
12:34:00 Nováková Eliška PDY0150 8033215 C D18
13:02:00 Lounková Zuzana PDY8550 2092437 C D21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Priehodová Kateřina PGP7857 2127610 C T3
11:00:00 Darmovzal Marek PGP1300 232906 C TF
11:00:00 Šimerka Jakub PGP0407 682658 C T3
11:04:00 Chmelařová Romana PGP0553 2102851 C D14
11:05:00 Chmelař David PGP0801 2106731 C H12
11:09:00 Tučný Kryštof PGP0804 2125315 C H12
11:09:00 Ptáčková Kateřina PGP7350 51555 C D45L
11:10:00 Hendrich Matyáš PGP1003 0 C H10F
11:16:00 Přibík Jan PGP6301 51631 C H55
11:17:00 Svatá Lucie PGP0952 2801038 C D10
11:17:00 Přibíková Monika PGP7256 301618 C D45K
11:17:00 Zelená Markéta PGP5850 2080958 C D45L
11:18:00 Chmelař Bohumil PGP7204 2111706 C H45K
11:19:00 Svatý Jakub PGP7610 7207869 C H35L
11:19:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B H16
11:22:00 Štěpová Kateřina PGP0657 2099524 A D14
11:23:00 Čechmánek Václav PGP0607 8575 C H14
11:27:00 Dlouhý Aleš PGP0502 8116795 B H16
11:28:00 Tichovská Jitka PGP6153 53005 C D55
11:28:00 Ptáčková Veronika PGP0551 51666 C D14
11:29:00 Haňkovská Jana PGP4050 8200025 C D75
11:34:00 Ryšavá Magdalena PGP7650 2085586 C D35L
11:39:00 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 C H21L
11:40:00 Svatý Filip PGP1101 2801017 C H10
11:41:00 Pavlů Veronika PGP6950 232198 C D45L
11:42:00 Darmovzal Šimon PGP1001 2113498 C H10F
11:44:00 Ježková Regina PGP6352 51660 C D55
11:46:00 Matějková Soňa PGP0754 1400434 C D14
11:46:00 Hurta Vladimír PGP6305 51658 C H55
11:47:00 Šimša Martin PGP0309 8654907 A H16
11:49:00 Smolková Alena PGP6450 53567 C D45L
11:55:00 Zelený Vladimír PGP4800 8663188 C H65
11:56:00 Přibíková Agáta PGP0651 301617 C D14
11:57:00 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C H21L
11:59:00 Ráž Miloslav PGP0406 9102085 C H16
12:00:00 Rážová Dorota PGP0653 9102086 B D14
12:01:00 Řepková Anna PGP1052 2134299 C D10
12:01:00 Střelba Antonín PGP0605 7209464 B H14
12:04:00 Hrabánková Ilona PGP6250 232184 C D55
12:05:00 Hrušková Tereza PGP0953 2125321 C D10
12:06:00 Šimerková Olga PGP7551 7210932 C D35L
12:07:00 Nemšovský Petr PGP7602 899152 C H35L
12:09:00 Matějů Martina PGP8556 8680605 E D21L
12:11:00 Hrušková Gabriela PGP1150 2125327 C D10
12:13:00 Doležal Martin PGP8100 1700081 C H35L
12:13:00 Šimerka Ondřej PGP0800 2801019 B H12
12:18:00 Malečková Iva PGP7559 2067949 C D35L
12:19:00 Čtrnáct František PGP0401 8670467 B H16
12:20:00 Priehodová Nela PGP0655 2096266 B D14
12:20:00 Ptáčková Hana PGP0750 51639 B D12
12:21:00 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 231924 C D45L
12:22:00 Střelba Ondřej PGP7510 8667997 C H35L
12:27:00 Kabát Martin PGP0408 8667514 A H16
12:36:00 Pospíšil Vítek PGP6803 8659382 C H21L
12:36:00 Vozábal David PGP0904 2129227 C H10
12:38:00 Štěpová Barbora PGP0951 2099527 C D12
12:39:00 Priehoda Erik PGP0803 2113420 C H12
12:40:00 Svítil Martin PGP0903 2108914 C H10
12:44:00 Kabát Jan PGP6901 886298 C H45L
12:45:00 Forst Antonín PGP0106 218851 B H18
12:54:00 Doubková Emma PGP0154 7207774 B D18
12:57:00 Janas Petr PGP7106 7201200 C H21L
12:57:00 Janas Petr PGP0200 8663127 A H18
13:07:00 Kafková Dominika PGP9053 7300087 C D21K
13:17:00 Baldrian Petr PGP7203 888639 C H45L
13:17:00 Šnejdar Martin PGP0806 2420046 C H12
13:19:00 Přibík Martin PGP7406 682331 C H35L
13:23:00 Ptáček Jan PGP7205 2087658 C H45L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Silný Ondřej PHK7906 2032168 C T3
11:36:00 Rollier Baptiste PHK8200 8270982 E H21L
11:42:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:05:00 Neumannová Renata PVP6650 51580 C D45L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Čevela Marek RIC1300 52218 C TF
11:00:00 Čevelová Adéla RIC1150 52400 C TF
11:00:00 Seidl Kryštof RIC1407 420424 C TF
11:00:00 De Heij Margita RIC7350 2095933 C T2
11:00:00 Proxová Lada RIC8350 2111736 C T2
11:00:00 Herynková Irena RIC7750 2131184 T2
11:00:00 Kindl Jiří RIC7901 2049633 C T3
11:08:00 Prox Jan RIC1003 2127588 C H10
11:10:00 De Heij Laura RIC0450 8656564 B D16
11:13:00 Rožek Vojtěch RIC0501 2060269 C H14
11:15:00 Prox Jakub RIC7406 2111745 C H45K
11:16:00 Zichová Hana RIC7550 2073683 C D35K
11:19:00 Kohoutek Tomáš RIC0603 2113041 C H14
11:20:00 Posch Jaroslav RIC1201 2419902 H10F
11:20:00 Kindlová Anežka RIC0850 2096217 C D12
11:22:00 Rožková Petra RIC7575 428270 C D35L
11:25:00 Kubát Tomáš RIC7503 8660562 C H35L
11:25:00 Kohoutek Lukáš RIC0805 2131200 C H12
11:25:00 Kubát Matyáš RIC0601 2073690 B H14
11:26:00 Seidl Marek RIC1100 51610 C H10F
11:27:00 Kohoutek Jan RIC7303 2096228 C H45K
11:29:00 Rožek David RIC7403 1111550 C H45L
11:32:00 Riegelová Gabriela RIC7353 2096262 C D45K
11:33:00 Havlíčková Zuzana RIC1051 2420001 D10
11:35:00 Zicha Josef RIC7300 2073689 C H45L
11:39:00 Rožek Vilém RIC0301 9200525 C H16
11:40:00 Vařeková Marianna RIC0760 2073692 C D12
11:41:00 Herynek Petr RIC7305 2112780 C H45L
11:43:00 Čevelová Ivana RIC7853 2102678 C D35K
11:46:00 Kotenová Barbora RIC0452 2060260 B D16
11:46:00 Hudosová Kristýna RIC0750 2069056 C D12
11:50:00 Tolarová Ivana RIC7650 2073688 C D35L
11:52:00 Michalská Sára RIC0656 2096230 C D14
11:52:00 Šrámková Hana RIC0051 2031355 B D21K
11:53:00 De Heij Robert RIC0800 448936 C H12
11:53:00 Šrámek Petr RIC6905 2035144 C H45L
11:54:00 Grimmerová Valerie RIC0754 2085573 C D12
11:55:00 Šrámek Jaromír RIC0303 2031371 B H16
11:57:00 Šrámková Iva RIC7251 2035141 C D45L
11:58:00 Michalský Richard RIC7703 2092426 C H35L
11:59:00 Koten Pavel RIC7200 8004315 C H45L
12:02:00 Michalský Ondřej RIC1002 2085578 C H10
12:02:00 Vyhnálková Eva RIC7552 889279 C D35L
12:02:00 Michalská Kristýna RIC0852 2096263 C D12
12:05:00 Vyhnálková Marie RIC0151 8667540 A D21L
12:09:00 Polívka Petr RIC7401 2073693 C H45K
12:09:00 Hudosová Gabriela RIC7299 8012024 C D45L
12:10:00 Pračková Zita RIC7850 2045228 C D35K
12:12:00 Polívková Beáta RIC0652 2073696 B D14
12:12:00 Černý Martin RIC1004 2096260 C H10
12:12:00 Havlíčková Veronika RIC0853 2143410 C D12
12:13:00 Vyhnálková Barbora RIC9850 8656685 R D21L
12:15:00 Holeček Štěpán RIC0401 2069053 B H16
12:18:00 Vosátková Eliška RIC0553 2049642 C D14
12:19:00 Seidlová Barbora RIC7955 7207365 C D35K
12:24:00 Kotková Adéla RIC0655 8667545 B D14
12:25:00 Lazar Tomáš RIC0704 2049535 C H12
12:25:00 Lazarova Pavla RIC7651 2085572 C D35K
12:29:00 Kučerová Michaela RIC7253 2800339 C D45K
12:29:00 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C D45L
12:30:00 Lazar David RIC1001 2049634 C H10
12:32:00 Seidlová Magdalena RIC0950 2049649 C D12
12:35:00 Lazar Jindřich RIC7504 2127577 C H35K
12:37:00 Kotenová Klára RIC7252 8033249 C D45L
12:42:00 Vosátková Julie RIC0755 2049638 C D12
12:48:00 Herynková Klára RIC0758 2113061 C D12
13:03:00 Seidl Miroslav RIC7407 8033245 C H21L
13:16:00 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C H35L
13:20:00 Tolar Jan RIC7301 2073691 C H45L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Vaněk Jan ROU7807 2148152 C T3
11:00:00 Pěkná Eva ROU7550 53537 C T1
11:00:00 Dobiáš Jaromír ROU6802 2099487 C T1
11:00:00 Pohořalý Dobroslav ROU6401 2023803 C T2
11:00:00 Pocnerová Zuzana ROU7799 0 T3
11:00:00 Pocner Jiří ROU7899 0 T3
11:00:00 Pohořalá Karolína ROU6850 2023951 C T3
11:11:00 Čížek Filip ROU08XX 51438 H12
11:19:00 Krejčová Jana ROU7758 2127876 C D35K
11:19:00 Pavlinská Ema ROU0953 0 C D10
11:20:00 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B D14
11:37:00 Pocnerová Magdaléna ROU1199 0 D10F
11:44:00 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C H45L
11:46:00 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C D35K
11:47:00 Heller Jiří ROU0501 8662349 B H14
11:51:00 Heller Jakub ROU0702 8662370 B H12
11:52:00 Dobiáš Jaromír ROU1101 2099506 C H10F
11:57:00 Dobiášová Eliška ROU1150 2099514 C D10F
11:58:00 Vaněk Jáchym ROU1201 2148112 C H10F
12:05:00 Buková Zdeňka ROU7051 2059753 C D45K
12:09:00 Pocnerová Alena ROU1399 0 D10F
12:10:00 Buková Anežka ROU0351 2059749 C D16
12:17:00 Dobiášová Hana ROU7451 2099485 C D45L
12:18:00 Krejčová Lucie ROU0453 8662285 A D16
12:21:00 Buk Miloslav ROU6202 331058 C H55
12:24:00 Hrádek Vojtěch ROU1000 2143362 C H10
12:28:00 Hellerová Alena ROU7850 2081373 C D35K
12:30:00 Pěkná Alžběta ROU0950 2080840 C D12
12:39:00 Buk Michal ROU9601 2075669 C H21L
12:42:00 Erbanová Petra ROU8952 1425341 C D21K
12:43:00 Hrádek Tomáš ROU8301 2143402 C H35L
12:46:00 Buková Hana ROU0750 2031369 C D12
12:49:00 Hančl Martin ROU7601 2085606 C H35L
12:54:00 Líbal Jakub ROU9202 1425379 C H21L
12:57:00 Pocner Vít ROU08XY 0 H12
13:01:00 Buk Ondřej ROU0102 2031368 B H18
13:05:00 Buk Jiří ROU6901 2099501 C H45L
13:07:00 Heller Jiří ROU7708 331503 C H35L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C T2
11:14:00 Chobotová Klára ROZ0550 2103263 C D14
11:36:00 Šantorová Eliška ROZ0552 2103292 B D14
11:56:00 Vokůrka Václav ROZ1000 2029218 C H10
12:22:00 Sedláčková Petra ROZ7050 9982 C D35L
12:41:00 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C D21L
12:49:00 Sedláčková Linda ROZ0050 232535 B D21L
12:59:00 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C H45L
13:01:00 Voltrová Svatava ROZ6150 7300179 C D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Petráň Lukáš SCP1200 301359 C TF
11:00:00 Sliva Jan SCP7300 8648543 C H45K
11:00:00 Němeček Ondřej SCP7401 7003041 C T2
12:11:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C H55
12:24:00 Jůzková Jaroslava SCP5250 49837 C D65
12:28:00 Puchernová Barbora SCP0650 7410123 C D14
12:30:00 Tloušťová Eva SCP6950 52114 C D35L
12:35:00 Přeček Zdeněk SCP5200 500289 C H65
12:39:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C D65
12:41:00 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C H55
12:48:00 Pucherna Marek SCP0900 0 C H10
12:49:00 Puchernová Veronika SCP7455 51843 C D45L
13:01:00 Šístek Daniel SCP7507 8666866 C H35L
13:02:00 Khel Richard SCP7500 7202899 C H35K
13:09:00 Petráňová Jana SCP7555 301357 C D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Mrázek Emil SJC1300 9900 TF
11:18:00 Mrázek Jan SJC8102 7717777 R H21L
11:21:00 Mrázková Berta SJC1151 771771 C D10F
11:58:00 Uhlíková Šárka SJC8151 7207702 C D35K
12:51:00 Uhlík Michal SJC8007 8003099 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:23:00 Bláhová Blanka SJP3651 51148 C D75
11:41:00 Bláhová Kateřina SJP7350 446359 C D45K
12:25:00 Bláha Svatopluk SJP3501 8797 C H75
12:56:00 Bláha Jan SJP6800 1407424 C H45L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:35:00 Štěrba Marek SKV0401 9005143 A H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Husáková Petra SLA7452 426378 C T2
11:00:00 Beranová Jana SLA7551 515052 C T2
11:00:00 Hrdlička Jan SLA0200 439143 C T3
11:10:00 Redlová Barbora SLA0650 2085659 B D14
11:24:00 Václavíková Amálie SLA0851 2109678 C D12
11:28:00 Grisa Petr SLA7600 2109693 C H35L
11:29:00 Kašparová Irena SLA6852 336731 C D45K
11:30:00 Grisa Dominik SLA0900 2109683 C H10
11:31:00 Grisa Filip SLA0801 2109682 C H12
11:31:00 Fuxová Kateřina SLA7850 2109679 C D35K
11:51:00 Hanák Jan SLA8002 8660460 C H21L
12:03:00 Václavíková Anna SLA1151 2109686 C D10F
12:05:00 Václavík Martin SLA0601 2099522 B H14
12:10:00 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C H35L
12:14:00 Raymond-Bertrandová Jana SLA7353 2109689 C D45K
12:19:00 Zábranský Emil SLA4200 420425 C H75
12:20:00 Hrdličková Ludmila SLA6950 8033240 C D45K
12:26:00 Doubek Petr SLA7000 8648574 C H45L
12:33:00 Beran František SLA0700 2129245 B H12
12:40:00 Hrstková Marie SLA8150 2148214 C D35K
12:41:00 Aster Vladimír SLA6500 2045227 C H45L
12:42:00 Asterová Jana SLA7451 442858 C D35L
12:46:00 Hrstka Pavel SLA7501 2109691 C H35L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:17:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C D75
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Vít David SPC7200 7204503 C T3
11:00:00 Bednaříková Jana SPC8353 8660532 C T3
11:00:00 Bednařík Jan SPC8112 8670468 C T3
11:00:00 Vít Christian SPC1705 515125 C TF
11:14:00 Vít Damien SPC1300 515003 C H10F
11:23:00 Vítová Marianne SPC1150 515154 C D10F
12:06:00 Matoušek Martin SPC7604 2109758 C H21L
12:14:00 Lebeda Dušan SPC7312 2134273 C H45L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:26:00 Junková Petra STH7451 220254 C D45K
11:44:00 Junek Šimon STH1001 7756777 C H10
12:00:00 Junek Kryštof STH1201 7202572 C H10F
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Cichrová Iveta TAP7752 2111618 C T3
11:00:00 Dědková Jana TAP7951 0 C TF
11:00:00 Kamenický Karel TAP1105 2134256 TF
11:00:00 Pompachová Alexandra TAP7754 2133911 C T1
11:11:00 Smolka Jakub TAP0500 2096222 A H14
11:12:00 Cichra Patrik TAP0903 2113483 C H10
11:13:00 Sieger Tomáš TAP7501 232106 C H35L
11:17:00 Melišík Jan TAP0502 8660513 A H14
11:20:00 Elleder Jan TAP1010 2801022 C H10
11:21:00 Tejkl Štěpán TAP0807 8090146 C H12
11:23:00 Šimůnková Martina TAP6851 442851 C D45K
11:25:00 Šubrtová Barbora TAP1150 2080988 C D10
11:26:00 Sotonová Jitka TAP7950 0 C D35L
11:26:00 Bulířová Žofie TAP0850 2113070 C D12
11:26:00 Sotonová Šárka TAP0655 301182 B D14
11:28:00 Protiva Mikuláš TAP1100 0 C H10
11:29:00 Všetečková Dora TAP1099 0 D10F
11:30:00 Pompachová Karolína TAP0652 682643 B D14
11:30:00 Čížková Kristýna TAP0857 0 C D12
11:31:00 Pompachová Natálie TAP0952 9434 C D10
11:32:00 Hrdý Kryštof TAP0912 2148203 C H10
11:36:00 Bublíková Klára TAP0752 2108884 C D12
11:37:00 Hlaváčková Klára TAP7756 2081363 D35K
11:38:00 Bednařík Vojtěch TAP1104 8662341 C H10
11:45:00 Černý Matouš TAP0501 7207616 B H14
11:50:00 Šimůnková Michaela TAP0851 7779755 B D12
11:54:00 Kučera Tomáš TAP0907 2120636 C H10
11:54:00 Protiva Tomáš TAP8400 1420795 C H21L
11:55:00 Motyčková Zuzana TAP7753 2127583 C D35K
11:57:00 Zajícová Kateřina TAP9053 8660524 C D21L
12:00:00 Zajíc Vítězslav TAP8610 515469 C H21L
12:02:00 Melišíková Radka TAP7152 2081352 C D45K
12:03:00 Kuchař Ondřej TAP0609 8667961 C H14
12:04:00 Matějka Hynek TAP7610 51145 C H35L
12:07:00 Šubrt Ondřej TAP0801 2085632 C H12
12:11:00 Elleder David TAP0615 8116696 A H14
12:14:00 Dědková Brigita TAP0753 361961 C D12
12:15:00 Makovský Jakub TAP8511 7778511 C H21L
12:22:00 Makovská Jarmila TAP8650 7778650 C D21K
12:26:00 Ellederová Eva TAP0860 2102816 C D12
12:30:00 Ransdorf Jakub TAP9805 8655405 C H21L
12:34:00 Znamenáčková Helena TAP8153 2092438 C D35L
12:40:00 Kamenický Jan TAP7900 8680588 C H35L
12:46:00 Dědek Kamil TAP0910 0 C H10
12:46:00 Šubrtová Věra TAP8150 2080987 C D35K
12:50:00 Siegerová Lucie TAP7552 51850 C D35L
12:53:00 Dědek Vojtěch TAP7600 2067986 C H35K
12:55:00 Kamenický Pavel TAP0909 2080913 C H12
12:57:00 Hermannová Anna TAP9251 8667510 C D21L
13:18:00 Melišík Martin TAP0200 8654905 A H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:12:00 Sládková Eva TEH5751 51398 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Berglová Amálie TJP1450 7904 C TF
11:51:00 Cedrych Karel TJP5500 53523 C H55
11:52:00 Smolka Ondřej TJP9401 53502 C H21K
12:04:00 Bergl Jonáš TJP1100 51841 C H10F
12:15:00 Paukert Milan TJP5000 336775 C H65
12:16:00 Berglová Lucie TJP8250 8631577 C D35K
12:19:00 Ryšavá Lubomíra TJP4750 53540 C D65
12:25:00 Ryšavý Vít TJP4700 51332 C H65
12:29:00 Wolkerová Dagmar TJP5250 51289 C D65
12:37:00 Černá Kateřina TJP9850 53527 C D21K
12:55:00 Peterka František TJP4900 8861 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:42:00 Krejčík Jiří TZL8301 8931 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:20:00 Beranová Vlasta UVP5450 7917 C D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:58:00 Teringlová Vendula VCB0451 8116671 A D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:07:00 Buchtík Ondřej VLI8101 2042525 C H35L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Hroňková Milada VSP7455 2035706 C T1
11:00:00 Hejnová Martina VSP7354 411502 C T2
11:10:00 Ehlerová Petra VSP7855 51597 C D35K
11:14:00 Kodejšová Markéta VSP0458 8660543 B D16
11:15:00 Jedlička Aleš VSP0800 2067940 C H12
11:20:00 Beranová Iva VSP7150 2021834 C D45K
11:22:00 Beranová Hana VSP0455 2021833 B D16
11:26:00 Zavadil Matěj VSP0904 2129183 C H10
11:29:00 Rodová Anežka VSP1152 2081382 C D10
11:30:00 Němeček Jan VSP6201 682682 C H21L
11:31:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C H55
11:31:00 Blaha Michal VSP0412 8655418 A H16
11:35:00 Zakouřilová Helena VSP7453 8002888 C D45K
11:38:00 Aschermannová Klára VSP0454 52284 A D16
11:39:00 Hroněk Jan VSP7420 2035736 C H45K
11:41:00 Soukup Václav VSP5600 232045 C H55
11:42:00 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C D35L
11:43:00 Titz Adam VSP0401 2032183 C H16
11:44:00 Nemšovská Magdalena VSP0853 2073706 C D12
11:45:00 Horová Magda VSP5450 7009782 C D21L
11:47:00 Zavadilová Adéla VSP1153 2129216 C D10F
11:48:00 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 C D12
11:48:00 Samek Jakub VSP8800 1418767 C H21L
11:50:00 Zavadil Vladimír VSP6710 2129230 C H45L
11:51:00 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 B H16
11:52:00 Semík Jan VSP6507 53572 C H35L
11:53:00 Horáková Lenka VSP7255 2148103 C D45L
11:54:00 Štraitová Jolana VSP0456 2021830 A D16
11:57:00 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C D10
11:57:00 Meier David VSP0606 8004347 B H14
12:02:00 Kopecká Valentýna VSP0453 2021847 B D16
12:03:00 Ehlerová Michaela VSP1050 2085596 C D10
12:07:00 Nemšovský Filip VSP0500 2035710 A H14
12:07:00 Bolehovský Daniel VSP0508 2073716 A H16
12:08:00 Kodejš Zdeněk VSP7202 2021822 C H45L
12:10:00 Kučera Jakub VSP0900 2032189 C H10
12:10:00 Ehlerová Anna VSP0854 2081391 C D12
12:13:00 Štrait Vilém VSP0701 2021829 A H14
12:16:00 Soukupová Michaela VSP5850 2134274 C D55
12:23:00 Klapalová Pavla VSP7099 51589 C D45K
12:26:00 Hroňková Barbora VSP0650 2058491 C D14
12:26:00 Beranová Eva VSP0254 2115749 B D18
12:27:00 Horák Martin VSP0601 2085614 B H14
12:28:00 Rod Jan VSP7423 2088220 C H35L
12:28:00 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B D12
12:28:00 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C D55
12:30:00 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 B D14
12:35:00 Rod Matyáš VSP0803 2075699 C H12
12:39:00 Průša Dominik VSP0406 8667982 A H16
12:40:00 Hora Vladimír VSP5100 7200325 C H65
12:40:00 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 B D12
12:49:00 Hroněk Štěpán VSP0700 2058492 C H12
12:50:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C H10
12:50:00 Horáková Barbora VSP0150 7210234 B D18
12:52:00 Aschermann Jan VSP6902 2020710 C H35L
12:55:00 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 B H16
12:58:00 Aschermannová Tereza VSP0253 2020712 A D18
12:59:00 Ehler Tomáš VSP8102 339016 C H35K
13:05:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 R D21L
13:06:00 Kučera Jan VSP7302 51650 C H21L
13:10:00 Průša Michal VSP7310 8667547 C H35L
13:28:00 Bořánek Petr VSP7000 8648561 C H21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Vaněk Petr ZBP1200 8414135 C T2
11:21:00 Pražák Jiří ZBP7800 8666865 C H21L
11:51:00 Toušek Filip ZBP7102 53586 C H45K
12:17:00 Grolichová Lucie ZBP7850 1418755 C D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Mikulová Laura ZVO1450 2127539 C TF
11:00:00 Brachtlová Josefína ZVO1251 446370 C T1
11:00:00 Geleta Marek ZVO7401 2102863 C T1
11:00:00 Švejdová Eliška ZVO0454 2125341 C T1
11:09:00 Michalíková Alžběta ZVO0953 2148142 C D10
11:14:00 Mikulová Zuzana ZVO7951 2099503 C D35L
11:15:00 Marhold Václav ZVO0501 2051483 B H14
11:18:00 Švecová Anežka ZVO0352 8116827 B D16
11:21:00 Háněl Jaromír ZVO6801 2800292 C H45K
11:21:00 Perkner Vít ZVO0603 2099526 C H14
11:22:00 Švec Karel ZVO7601 2092351 C H35L
11:23:00 Brachtl Šimon ZVO0401 446330 C H16
11:33:00 Hovorka Jan ZVO0604 2092363 C H14
11:34:00 Linhartová Klára ZVO0556 2079497 B D14
11:37:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C D45L
11:39:00 Linhart Jakub ZVO0802 2115685 C H12
11:39:00 Michalíková Klára ZVO0954 2148173 C D10
11:42:00 Švecová Karolína ZVO0557 8116789 B D14
11:42:00 Valla Zdeněk ZVO6501 2031359 C H45K
11:44:00 Marholdová Martina ZVO7451 438635 C D45K
11:51:00 Bárta Viktor ZVO0601 2083401 A H14
11:52:00 Perknerová Barbora ZVO8151 2099523 C D35K
11:52:00 Mikulová Tereza ZVO0851 2099509 C D12
11:53:00 Hánělová Lucie ZVO0952 52043 C D10
11:53:00 Hánělová Katarína ZVO7351 9200991 C D45K
11:59:00 Mikulová Stella ZVO1250 2116193 C D10
12:14:00 Kolář Jan ZVO7901 8667541 C H35K
12:17:00 Geleta Šimon ZVO0602 2106879 C H14
12:19:00 Kolář David ZVO0805 2135175 C H12
12:23:00 Marhold Přemysl ZVO0301 2023809 B H16
12:31:00 Strejc Jaroslav ZVO6101 515124 C H55
12:32:00 Švejda Jáchym ZVO0902 2141899 C H10
12:35:00 Brachtl Daniel ZVO6902 887907 C H45L
12:45:00 Hovorková Tereza ZVO0153 2800330 B D21L
12:47:00 Kačer Jakub ZVO0400 2115679 B H16
13:09:00 Marhold Ondřej ZVO0101 2023808 B H18

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
11:31 Čejka Tomáš 6KC7300 207820 Neregistrovaní H35L
11:40 Tsvetkov Artem 6KC 8657012 Neregistrovaní H21K
12:01 Čechová Lenka 3GC9000 2129212 Neregistrovaní - ZOO D21L
12:12 Malý Jakub 3GC9100 2129248 Neregistrovaní - ZOO H21L
11:00 Richterová Ilona 0010001 2029220 BEZKLUB T1
11:24 Volná Hana 0020008 2148201 Outdoor PRG D14
11:47 Lukeš Josef 0020006 4641788 Outdoor PRG H12
11:55 Volný Ondřej 0020007 2148148 Outdoor PRG H12
11:59 Lukeš František 0020005 4641787 Outdoor PRG H14
12:31 Lukeš Zdeněk 0020003 4641786 Outdoor PRG H35L
12:33 Halač Viktor 0020004 2141890 Outdoor PRG H14
11:00 TUČNÝ Jan 0030001 2131195 Tučňáci OB T2
11:00 MALÁ Martina 0030002 2148228 Tučňáci OB T2
11:00 Odehnal Jakub 0040001 52932 KAM T2
11:00 Bouda Petr 0050001 0 Dezorientovaní T3
11:00 Bouda Milan 0050002 0 Dezorientovaní T3
11:00 Nesterova Elena 0060002 7211158 Chopsticks T1
11:00 Nesterov Dmitry 0060001 7211158 Chopsticks T2
13:13 Sukhov Maxim 0070001 0 ub H35L
11:00 Dobyášová Zuzana 0080001 0 Kamenice T2
11:00 Dobyáš Petr 0080002 0 Kamenice T3
12:07 Dobyášová Kateřina 0080003 2039186 Kamenice D10F
11:00 Vojtěchovský Martin 0090001 0 Dezorientovaní T3
11:21 Pecoldová Pavlína 0100001 8631588 Cookies & Pancakes D21L
12:18 Dvořáček Dan 0100002 8629750 Cookies & Pancakes H21L
11:00 Proxová Veronika 0110001 2115715 Proxovi TF
12:30 Kotulán Jiří 0120001 2099493 Cirkus Čakovice H65
11:00 Štěpová Dana 0130001 2099486 Neregistrovaní Štěpovi T3
11:00 Kocur Tomáš 0140001 2148168 TJ Aero OV T2
11:00 Cajthaml Jiří 0150001 0 Cajthaml T2
11:00 Cajthamlová Milada 0150002 0 Cajthaml T2
11:00 Kafka Šimon 0170001 51659 Kafka T3
11:28 Klíma Kamil 0180001 8667960 SK Olympia Praha SPS H21K
11:42 Pangrácová Marie 0180003 8028804 SK Olympia Praha SPS D21K
11:56 Uhrín Štefan 0180002 2104589 SK Olympia Praha SPS H21K
11:32 Spilka Marek 0190002 2104586 SK SKIVELO Olomouc H21K
11:57 Hornová Lenka 0190001 8414094 SK SKIVELO Olomouc D21K
12:02 Nováková Karolína 0200001 2092370 I.PSKN Praha D21K
11:00 Hrušková Jana 0210001 2121891 Neregistrovaní Hruškovi T2
11:00 Janeček Petr 0220002 8033270 Hejvy's Intimmate Team T2
11:24 Janeček Tomáš 0220001 8648577 Hejvy's Intimmate Team H10F
11:00 Rážová Milena 0230001 2129195 Lísteček T2
11:32 Stěpanov Ilja 0240001 8109367 zadny H45L
11:00 Jurgová Martina 0250002 2087707 Krutě Kruté Krůty T3
11:00 Jurga Václav 0250001 2800296 Krutě Kruté Krůty T3
12:12 Klepetko David 0260001 2129229 Šutri H45K
11:00 Pernica Jiří 0270001 0 Pernicovi T2
11:00 Vaněk Tomáš 0280002 8667986 CZAR T3
11:00 Vobořilová Markéta 0280001 301198 CZAR T3
11:30 Vaněk Lukáš 0280004 0 CZAR H10F
11:45 Vaňková Barbora 0280003 0 CZAR D10F
12:00 Mašata Metoděj 0290001 207870 Český Brod H21K
12:22 Mašatová Eliška 0290002 53163 Český Brod D18
12:08 Mašatová Zora 0300001 331063 PHK D45K