Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
19.10.2019
Místo konání:
Olešná u Rakovníka
Pořadatel:
JES - OK Rakovník
Mapa:
NA BORECH
Ředitel závodu:
Otta Pavel
Hlavní rozhodčí:
Bílý Milan - R2
Stavitel tratí:
Šlajchrtová Terezka
Protokol:
Závod proběhl za příznivého podzimního počasí dle schváleného rozpisu. Hlavní rozhodčí schválil výsledky ve všech kategoriích. Omlouváme se za programový problém s mezičasy na první kontrolu, který byl po závodě úspěšně vyřešen. Evidujeme jedno drobné zranění (vyvrknutý kotník).
Kategorie:
D10F     D10     D12     D14     D16     D18     D21K     D21L     D35     D45     D55     D65     D75     H10F     H10     H12     H14     H16     H18     H21K     H21L     H35     H45     H55     H65     H75     T     TF    
D10F
1.90 km, 20 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2126275 Eliška Houbová KRL1152 C Kometa Kralovice 12:00:00
0 Marie Benešová MLA1250 C MLOK Mariánské Lázně 12:02:00
2092410 Anna Knýbelová FSP1152 VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:04:00
252450 Barbora Šeborová DKL1150 C KOB Kladno 12:06:00
2129210 Magdalena Stará FSP1051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:08:00
301438 Lada Prinzová MLA1150 C MLOK Mariánské Lázně 12:10:00
1407430 Marie Kurfürstová FSP1050 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:12:00
2099514 Eliška Dobiášová ROU1150 C SKOB Roudnice nad Labem 12:14:00
0 Vakant 1046 12:16:00
0 Vakant 1044 12:18:00
2103718 Aneta Procházková DKP1153 C Oddíl OB Kotlářka 12:20:00
2148094 Beáta Petřinová 0270001 027 12:22:00
7000966 Annemiek van Dongen DKP1257 C Oddíl OB Kotlářka 12:24:00
2092388 Nikola Kubásková FSP1055 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:26:00
2086452 Lucie Ptáčková DKP1255 C Oddíl OB Kotlářka 12:28:00
2419930 Dora Všetečková TAP1055 KOB Tretra Praha 12:30:00
7204490 Anna Vlašímská SKV1251 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:32:00
2115759 Kateřina Pilařová JES1150 C OK Rakovník 12:34:00
2050499 Adéla Hezká DOR1053 C OK Dobříš 12:36:00
2050484 Alžběta Vaculovičová DCE0950 C KOB Dobřichovice 12:38:00
2125355 Lucie Boudová DOR1056 OK Dobříš 12:40:00
2092396 Viktorie Ježková FSP1053 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:42:00
2109680 Eliška Hrstková SLA1053 C SKOB Slaný 12:44:00
0 Vakant 1045 12:46:00
2102071 Evelína Tomešová SJC1150 C Sportcentrum Jičín 12:48:00
51561 Olga Bašusová KAM1250 C OK Kamenice 12:50:00
301492 Marie Hynková ONO1050 C SKOB Ostrov 12:52:00
2115703 Klára Rejšková KAM1251 C OK Kamenice 12:54:00
2129216 Adéla Zavadilová VSP1153 C USK Praha 12:56:00
2109686 Anna Václavíková SLA1151 C SKOB Slaný 12:58:00
515154 Marianne Vítová SPC1150 C SPORTICUS team 13:00:00
2125352 Kristýna Fialová DOR1250 C OK Dobříš 13:02:00
D10
2.20 km, 15 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2086460 Tereza Lenská DKP1054 C Oddíl OB Kotlářka 12:01:00
2124756 Adéla Peterková KRL0953 C Kometa Kralovice 12:03:00
232246 Markéta Kubecová PGP0955 C SK Praga 12:05:00
2148164 Štěpánka Truncová ODV1052 C TJ Aero Odolena Voda 12:07:00
1398983 Kateřina Kučerová VSP0950 C USK Praha 12:09:00
62367 Kačka Šeborová DKL0951 C KOB Kladno 12:11:00
2148159 Zuzana Truncová ODV1051 C TJ Aero Odolena Voda 12:13:00
416318 Michaela Čadková KRL0954 C Kometa Kralovice 12:15:00
2148157 Adéla Svobodová ODV1150 C TJ Aero Odolena Voda 12:17:00
2125321 Tereza Hrušková PGP0953 C SK Praga 12:19:00
8660541 Sofie Balejová KAM0951 C OK Kamenice 12:21:00
237541 Lucie Herynková 0230001 023 12:23:00
2086467 Kateřina Šavelová DKP1154 C Oddíl OB Kotlářka 12:25:00
51637 Ema Pokorná PGP0950 C SK Praga 12:27:00
9434 Natálie Pompachová TAP0952 C KOB Tretra Praha 12:29:00
2143361 Lucie Dvořáková PGP0956 C SK Praga 12:31:00
2148142 Alžběta Michalíková ZVO0953 C OB SK Zvole 12:33:00
2029181 Elena Bartoňová FSP0953 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:35:00
2126294 Adéla Blechová KRL1055 C Kometa Kralovice 12:37:00
2125327 Gabriela Hrušková PGP1150 C SK Praga 12:39:00
301496 Julie Makovcová ONO0951 C SKOB Ostrov 12:41:00
2086451 Barbora Ptáčková DKP0954 C Oddíl OB Kotlářka 12:43:00
2082925 Leona Fišáková MLA1151 C MLOK Mariánské Lázně 12:45:00
2111602 Sophia Magazu DOR1152 C OK Dobříš 12:47:00
2080988 Barbora Šubrtová TAP1150 C KOB Tretra Praha 12:49:00
2148173 Klára Michalíková ZVO0954 C OB SK Zvole 12:51:00
0 Vakant 1037 12:53:00
8028871 Rebeka Petriláková Amálie DOR0953 B OK Dobříš 12:55:00
2129251 Zuzana Lacinová DKP1055 C Oddíl OB Kotlářka 12:57:00
2127546 Natálie Benáková TAP0956 C KOB Tretra Praha 12:59:00
2095946 Jolana Vondráčková DKP1058 C Oddíl OB Kotlářka 13:01:00
2113500 Anna Vaněčková TJP1050 C TJ Sokol Troja 13:03:00
9091907 Aneta Hanáková KRL0951 C Kometa Kralovice 13:05:00
420404 Veronika Havlová KNC0950 C Sokol Kostelec n. Č. l. 13:07:00
2143331 Anna Kváčová DKP1051 C Oddíl OB Kotlářka 13:09:00
2116193 Stella Mikulová ZVO1250 C OB SK Zvole 13:11:00
7202883 Veronika Ječmenová ONO0950 C SKOB Ostrov 13:13:00
8033219 Johanka Fišáková Lucie MLA0950 C MLOK Mariánské Lázně 13:15:00
2102673 Lucie Urbánková ONO1150 C SKOB Ostrov 13:17:00
7210809 Daisy Hill 21G0950 Airienteers 13:19:00
2086461 Augustina Uhlíková DKP1056 C Oddíl OB Kotlářka 13:21:00
2050493 Eliška Neuerová DOR1051 C OK Dobříš 13:23:00
2801038 Lucie Svatá PGP0952 C SK Praga 13:25:00
0 Vakant 1038 13:27:00
0 Vakant 1039 13:29:00
0 Vakant 1040 13:31:00
D12
2.30 km, 20 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8226350 Kristýna Hudosová RIC0750 C OB Říčany 12:02:00
2029171 Žofie Stará FSP0851 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:04:00
2103708 Lída Ritterová ONO0851 C SKOB Ostrov 12:06:00
682698 Karolína Vlašímská SKV0851 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:08:00
8000237 Pavlína Malečková VSP0855 B USK Praha 12:10:00
2084937 Marta Kudrnáčová KAM0754 B OK Kamenice 12:12:00
2044887 Karolína Vlašaná DOR0751 C OK Dobříš 12:14:00
2029170 Barbora Stará FSP0752 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:16:00
1417259 Adéla Černá HCE0850 C TJ Hostivice 12:18:00
2075697 Carolina Mullis DKP0951 B Oddíl OB Kotlářka 12:20:00
2099527 Barbora Štěpová PGP0951 C SK Praga 12:22:00
2103732 Alžběta Vondráčková DKP0864 B Oddíl OB Kotlářka 12:24:00
0 Karolína Petýrková NEK0852 Nejdek Orienteering 12:26:00
2086470 Julie Šavelová DKP0863 C Oddíl OB Kotlářka 12:28:00
2148126 Natálie Petřinová 0270002 027 12:30:00
2113061 Klára Herynková RIC0758 C OB Říčany 12:32:00
7779755 Michaela Šimůnková TAP0851 B KOB Tretra Praha 12:34:00
2143338 Klára Berná ODV0851 C TJ Aero Odolena Voda 12:36:00
9102146 Markéta Gelnerová KRL0952 B Kometa Kralovice 12:38:00
2080840 Alžběta Pěkná ROU0950 C SKOB Roudnice nad Labem 12:40:00
2135161 Veronika Pražanová DKL0751 C KOB Kladno 12:42:00
7202578 Ela Lošťáková LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:44:00
2419955 Nela Marešová DKP0761 C Oddíl OB Kotlářka 12:46:00
2127659 Zuzana Kropáčová KRL0754 B Kometa Kralovice 12:48:00
2127645 Denisa Bodurková KRL0752 B Kometa Kralovice 12:50:00
8116754 Tereza Havlová KNC0750 B Sokol Kostelec n. Č. l. 12:52:00
2086469 Petra Šilerová DKP0760 C Oddíl OB Kotlářka 12:54:00
2073692 Marianna Vařeková RIC0760 C OB Říčany 12:56:00
2109678 Amálie Václavíková SLA0851 C SKOB Slaný 12:58:00
2111613 Tereza Hezká DOR0855 C OK Dobříš 13:00:00
2119205 Anna Oliveriusová BZP0850 C Báječné ženy v orientačním běhu 13:02:00
2050490 Adéla Housková DOR0851 C OK Dobříš 13:04:00
2081361 Lucie Fibírová FSP0777 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:06:00
2035733 Anna Hrabánková Kateřina NEK0750 C Nejdek Orienteering 13:08:00
2099509 Tereza Mikulová ZVO0851 C OB SK Zvole 13:10:00
2148141 Eliška Chudobová DKL0850 C KOB Kladno 13:12:00
2801009 Anna Vejražková KPY0750 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:14:00
8648585 Kateřina Fialová DOR0754 B OK Dobříš 13:16:00
51639 Hana Ptáčková PGP0750 B SK Praga 13:18:00
2103247 Tereza Stehlíková LPM0951 C OK Lokomotiva Plzeň 13:20:00
2029179 Agáta Hüblová FSP0853 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:22:00
2134252 Linda Krátká ROU0851 C SKOB Roudnice nad Labem 13:24:00
301730 Veronika Kučerová ONO0852 C SKOB Ostrov 13:26:00
2086459 Barbora Pecháčková 0190001 019 13:28:00
2058512 Justýna Baštová DOR0952 C OK Dobříš 13:30:00
2086469 Barbora Zákoucká DKP0859 C Oddíl OB Kotlářka 13:32:00
0 Jana Kolešová NEK0850 Nejdek Orienteering 13:34:00
8116778 Daniela Mayerová KSH0852 B OB Kašperské Hory 13:36:00
8660527 Michaela Gajdová VSP0752 B USK Praha 13:38:00
2118496 Johana Vavřinová HCE0751 C TJ Hostivice 13:40:00
336785 Magdalena Mušková DKP0865 C Oddíl OB Kotlářka 13:42:00
0 Vakant 1068 13:44:00
0 Vakant 1069 13:46:00
D14
2.50 km, 30 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8116728 Alžběta Kašparová DOR0753 B OK Dobříš 12:01:00
301182 Šárka Sotonová TAP0655 B KOB Tretra Praha 12:03:00
2080954 Anna Neuerová DOR0656 C OK Dobříš 12:05:00
2082947 Kateřina Kožíšková LPM0652 A OK Lokomotiva Plzeň 12:07:00
8226321 Eliška Gemperlová PGP0556 C SK Praga 12:09:00
9102084 Anna Gelnerová KRL0653 B Kometa Kralovice 12:11:00
8116789 Karolína Švecová ZVO0557 B OB SK Zvole 12:13:00
2143358 Veronika Dvořáková PGP0659 C SK Praga 12:15:00
2079497 Klára Linhartová ZVO0556 B OB SK Zvole 12:17:00
8660538 Simona Holíková ONO0553 A SKOB Ostrov 12:19:00
8033280 Jolana Hocková ZVO0663 OB SK Zvole 12:21:00
2143384 Linda Kocumová ONO0654 C SKOB Ostrov 12:23:00
8655488 Klára Kohoutková BSO0650 B KOB Baník Sokolov 12:25:00
232613 Olga Zmarzláková KRL0552 B Kometa Kralovice 12:27:00
2106747 Hana Vozábalová PGP0654 B SK Praga 12:29:00
8667973 Eva Urbánková ONO0650 B SKOB Ostrov 12:31:00
8660533 Eva Baldrianová VSP0751 B USK Praha 12:33:00
682643 Karolína Pompachová TAP0652 B KOB Tretra Praha 12:35:00
2082946 Tereza Třísková LPM0653 C OK Lokomotiva Plzeň 12:37:00
51666 Veronika Ptáčková PGP0551 C SK Praga 12:39:00
7202879 Mirka Řeháková SKV0652 B TJ Slovan Karlovy Vary 12:41:00
2099524 Kateřina Štěpová PGP0657 A SK Praga 12:43:00
2073745 Ema Forštová DOR0658 C OK Dobříš 12:45:00
2099495 Julie Chramostová KAM0652 C OK Kamenice 12:47:00
2148109 Vendy Petřinová 0270003 027 12:49:00
2099507 Karolína Roučková KRL0656 C Kometa Kralovice 12:51:00
301504 Barbora Pekárková ONO0655 SKOB Ostrov 12:53:00
1400434 Soňa Matějková PGP0754 C SK Praga 12:55:00
8662337 Hana Krejčová ROU0653 B SKOB Roudnice nad Labem 12:57:00
2103292 Eliška Šantorová ROZ0552 B OK Roztoky 12:59:00
8033262 Kristýna Hocková ZVO0662 OB SK Zvole 13:01:00
7210117 Sára Lošťáková LTP0650 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:03:00
8116682 Barbora Housková DOR0655 B OK Dobříš 13:05:00
2126299 Adéla Vlachová KRL0551 B Kometa Kralovice 13:07:00
2126391 Eliška Kučerová ONO0554 C SKOB Ostrov 13:09:00
2073696 Beáta Polívková RIC0652 B OB Říčany 13:11:00
2060246 Kamila Kovandová KPY0550 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:13:00
7201768 Anežka Ševčíková ONO0550 C SKOB Ostrov 13:15:00
2113491 Nina Nováková KAM0554 B OK Kamenice 13:17:00
2115079 Magdalena Šáchová DOR0659 C OK Dobříš 13:19:00
8033231 Annabelle Magazu DOR0657 B OK Dobříš 13:21:00
2085659 Barbora Redlová SLA0650 B SKOB Slaný 13:23:00
682089 Bára Vlašímská SKV0651 B TJ Slovan Karlovy Vary 13:25:00
8004351 Laura Kulová ONO0552 B SKOB Ostrov 13:27:00
8667545 Adéla Kotková RIC0655 B OB Říčany 13:29:00
2086454 Ema Večerková DKP0657 C Oddíl OB Kotlářka 13:31:00
2090870 Amálie Lampová DKP0752 B Oddíl OB Kotlářka 13:33:00
9201629 Markéta Kotenová RIC0651 B OB Říčany 13:35:00
8660590 Julie Bambousková DOR0650 B OK Dobříš 13:37:00
0 Vakant 1073 13:39:00
0 Vakant 1074 13:41:00
0 Vakant 1075 13:43:00
D16
3.10 km, 40 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2067310 Pavla Kořínková DOR0457 C OK Dobříš 12:50:00
8660519 Veronika Ziebová NEK0450 B Nejdek Orienteering 12:52:00
2102702 Anna Neubauerová DOR0456 C OK Dobříš 12:54:00
361965 Ludmila Řeháková DVP0451 C DVP ORIENTATION 12:56:00
8660594 Eliška Žejdlíková LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:58:00
2088701 Veronika Víšková KAM0452 B OK Kamenice 13:00:00
8116779 Klára Nejedlá ONO0450 B SKOB Ostrov 13:02:00
2088703 Amálie Chramostová KAM0355 C OK Kamenice 13:04:00
2148090 Hana Koubová DKP0558 B Oddíl OB Kotlářka 13:06:00
2134349 Linda Tomášková TAP0455 C KOB Tretra Praha 13:08:00
8656743 Pavla Šimšová MFP0551 A Matfyz Praha 13:10:00
8666 Lenka Cincibusová FSP0450 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:12:00
8109328 Barbora Kotenová RIC0452 B OB Říčany 13:14:00
2044884 Michaela Vlašaná DOR0452 C OK Dobříš 13:16:00
8116743 Sára Pecko ONO0452 B SKOB Ostrov 13:18:00
2075612 Julie Štěpánková KAM0458 C OK Kamenice 13:20:00
7202893 Gabriela Řeháková VPM0353 B KOS Slavia Plzeň 13:22:00
8660563 Martina Pelantová RIC0550 A OB Říčany 13:24:00
8656564 Laura De Heij RIC0450 B OB Říčany 13:26:00
8033230 Marie Bartošová MLA0451 B MLOK Mariánské Lázně 13:28:00
0 Vakant 1078 13:30:00
0 Vakant 1079 13:32:00
D18
3.20 km, 45 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8660518 Klára Marešová NEK0250 B Nejdek Orienteering 12:02:00
897371 Lucie Řadová DKP0251 B Oddíl OB Kotlářka 12:04:00
8662285 Lucie Krejčová ROU0453 A SKOB Roudnice nad Labem 12:06:00
8653088 Pavla Blahová DKP0155 B Oddíl OB Kotlářka 12:08:00
49632 Kateřina Fantová EKP0256 B VŠTJ Ekonom Praha 12:10:00
8667539 Hana Dvořáková PGP0355 B SK Praga 12:12:00
8033215 Eliška Nováková PDY0150 C Běhej Poděbrady 12:14:00
2125333 Eliška Chrzová PGP0353 A SK Praga 12:16:00
446355 Žofie Votavová KNC0250 B Sokol Kostelec n. Č. l. 12:18:00
7202857 Martina Pavlová LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:20:00
2099498 Klára Čermáková PGP0352 B SK Praga 12:22:00
8226394 Kateřina Končická RIC0352 C OB Říčany 12:24:00
8662284 Ema Černá ROU0451 A SKOB Roudnice nad Labem 12:26:00
2050483 Julie Baštová DOR0353 B OK Dobříš 12:28:00
2042535 Aneta Geislerová DKL0151 B KOB Kladno 12:30:00
8655463 Rozári Petriláková Anežka DOR0251 B OK Dobříš 12:32:00
2103294 Lucie Čapková KAM0459 A OK Kamenice 12:34:00
1470170 Hana Pavlíčková KPY0450 A SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:36:00
8116827 Anežka Švecová ZVO0352 B OB SK Zvole 12:38:00
2069045 Kateřina Čermáková ROZ0150 C OK Roztoky 12:40:00
0 Vakant 1082 12:42:00
0 Vakant 1080 12:44:00
0 Vakant 1081 12:46:00
2085001 Barbora Kašparová SLA0251 B SKOB Slaný 12:48:00
D21K
3.20 km, 45 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2103280 Jarmila Němečková VSP6650 C USK Praha 12:50:00
49875 Tereza Axmannová DKP9151 C Oddíl OB Kotlářka 12:52:00
49640 Hana Benešová DKL0050 C KOB Kladno 12:54:00
53527 Kateřina Černá TJP9850 C TJ Sokol Troja 12:56:00
2103250 Karolína Nováková 0110001 011 12:58:00
2113474 Klára Zeman DCE7950 C KOB Dobřichovice 13:00:00
2058500 Marcela Žandová SKV9653 C TJ Slovan Karlovy Vary 13:02:00
8414094 Lenka Hornová 0090006 009 13:04:00
2115001 Jana Kazdová SJC7752 C Sportcentrum Jičín 13:06:00
2080987 Věra Šubrtová TAP8150 C KOB Tretra Praha 13:08:00
2106732 Zuzana Benešová LIT8353 C KOB Litvínov 13:10:00
2060261 Anna Formánková 0130003 013 13:12:00
342046 Kateřina Karpíšková LTP0450 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:14:00
301621 Ludmila Hrdličková SLA9851 C SKOB Slaný 13:16:00
8028804 Martina Vaňková 0090010 009 13:18:00
53726 Pavla Hulcová KSH7753 C OB Kašperské Hory 13:20:00
0 Vakant 1153 13:22:00
D21L
4.50 km, 85 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8101105 Angelina Kuleva 2HD5750 Angy OL 12:05:00
2099482 Lenka Burešová DKP8351 C Oddíl OB Kotlářka 12:07:00
682683 Jana Šimšová MFP7651 C Matfyz Praha 12:09:00
301549 Anna Marková LBE9250 C TJ Lokomotiva Beroun 12:11:00
8660470 Kateřina Mullis DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 12:13:00
8060505 Kamila Rambová DKP8655 C Oddíl OB Kotlářka 12:15:00
53615 Iveta Nesrovnalová JHB8952 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 12:17:00
2021835 Barbora Kučerová HCE8650 C TJ Hostivice 12:19:00
7202864 Ivana Lošťáková LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:21:00
53009 Iveta Procházková PFP9250 C VŠSK PedF UK Praha 12:23:00
2102777 Barbora Baldrianová VSP7850 R USK Praha 12:25:00
8667510 Anna Hermannová TAP9251 C KOB Tretra Praha 12:27:00
7300179 Svatava Voltrová ROZ6150 C OK Roztoky 12:29:00
2115758 Justýna Baziková TJP9851 C TJ Sokol Troja 12:31:00
515490 Eva Albrechtová KAM7850 C OK Kamenice 12:33:00
8660524 Kateřina Zajícová TAP9053 C KOB Tretra Praha 12:35:00
7945000 Hanka Řada DKP9450 C Oddíl OB Kotlářka 12:37:00
51594 Dagmar Janečková EKP6550 C VŠTJ Ekonom Praha 12:39:00
301347 Zuzana Kohlová KPY8852 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:41:00
7200326 Karin Sanna DKP0250 A Oddíl OB Kotlářka 12:43:00
2800315 Šárka Míchalová KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:45:00
8648547 Jitka Svobodová VSP7450 C USK Praha 12:47:00
7140196 Magda Hanáková KRL9651 C Kometa Kralovice 12:49:00
8660566 Klára Hausmannová EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 12:51:00
7201193 Dana Kettnerová KAM8952 C OK Kamenice 12:53:00
2081352 Radka Melišíková TAP7152 C KOB Tretra Praha 12:55:00
8028869 Kateřina Zimmerová KAM9850 C OK Kamenice 12:57:00
53556 Kateřina Jirásková PGP8852 C SK Praga 12:59:00
7202873 Eliška Kopecká KNC9850 C Sokol Kostelec n. Č. l. 13:01:00
53013 Hana Němečková VSP9051 C USK Praha 13:03:00
515453 Helena Mikulášová PGP9353 C SK Praga 13:05:00
8028805 Lenka Studničná FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:07:00
8660456 Iveta Albrechtová KAM9950 R OK Kamenice 13:09:00
1418755 Lucie Grolichová ZBP7850 C OOB SK Zbraslav 13:11:00
8000244 Lucie Kudrnáčová HCE8850 C TJ Hostivice 13:13:00
887935 Kateřina Nováková OKP9450 C SK OK 24 Praha 13:15:00
8660480 Eva Rydlová FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:17:00
7229 Martina Netíková DOB9350 C KOB Dobruška 13:19:00
8656581 Marie Kamarytová VPM9191 C KOS Slavia Plzeň 13:21:00
2800330 Tereza Hovorková ZVO0153 B OB SK Zvole 13:23:00
7260013 Vanda Králová BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 13:25:00
7210815 Zuzana Procházková KPY8650 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:27:00
2113471 Silvie Papicová BZP7651 C Báječné ženy v orientačním běhu 13:29:00
8080824 Marie Pospíšilová DKP8756 R Oddíl OB Kotlářka 13:31:00
232535 Linda Sedláčková ROZ0050 B OK Roztoky 13:33:00
7209434 Oldřiška Kábrtová BOR8752 C OK Jiskra Nový Bor 13:35:00
1425341 Petra Erbanová ROU8952 C SKOB Roudnice nad Labem 13:37:00
0 Vakant 1095 13:39:00
D35
3.90 km, 50 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52889 Markéta Berná ODV7651 C TJ Aero Odolena Voda 12:01:00
2420031 Jitka Sotonová TAP7950 C KOB Tretra Praha 12:03:00
7873 Jana Hejduková BSO7250 C KOB Baník Sokolov 12:05:00
7874 Kateřina Gregorová BSO8151 C KOB Baník Sokolov 12:07:00
8656656 Jana Bartošová MLA7051 C MLOK Mariánské Lázně 12:09:00
7204502 Tereza Vlašímská SKV7551 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:11:00
2067245 Iva Pechová LPM6151 C OK Lokomotiva Plzeň 12:13:00
8660532 Jana Bednaříková SPC8353 C SPORTICUS team 12:15:00
53567 Alena Smolková PGP6450 C SK Praga 12:17:00
2082360 Kateřina Medlínová DKP7854 C Oddíl OB Kotlářka 12:19:00
2131184 Irena Herynková RIC7750 OB Říčany 12:21:00
2127876 Jana Krejčová ROU7758 C SKOB Roudnice nad Labem 12:23:00
7205568 Jana Procházková DKP8052 C Oddíl OB Kotlářka 12:25:00
2103743 Tereza Němečková DKP7953 Oddíl OB Kotlářka 12:27:00
2109679 Kateřina Fuxová SLA7850 C SKOB Slaný 12:29:00
51676 Hana Tichovská PGP6652 C SK Praga 12:31:00
515067 Zuzana Fibírová FSP7555 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:33:00
2133911 Alexandra Pompachová TAP7754 C KOB Tretra Praha 12:35:00
515052 Jana Beranová SLA7551 C SKOB Slaný 12:37:00
2099523 Barbora Perknerová ZVO8151 C OB SK Zvole 12:39:00
1421917 Hana Fišáková MLA7750 C MLOK Mariánské Lázně 12:41:00
52114 Eva Tloušťová SCP6950 C OK Sparta Praha 12:43:00
2011873 Katarina Studnickova 0070001 007 12:45:00
2148140 Magdaléna Kopecká KPY8250 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:47:00
8113 Jitka Pavlíková LIT8352 C KOB Litvínov 12:49:00
8028838 Kateřina Skripniková FSP8051 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:51:00
51746 Kateřina Městková VSP7650 C USK Praha 12:53:00
2120867 Markéta Vondráčková DKP7856 C Oddíl OB Kotlářka 12:55:00
2011875 Blanka Chramostová KAM7551 C OK Kamenice 12:57:00
2800224 Kateřina Pilařová CEP8050 C Čepíci 12:59:00
2115078 Radka Magazu DOR7853 C OK Dobříš 13:01:00
52228 Tereza Šeborová DKL8150 C KOB Kladno 13:03:00
2143344 Kateřina Hrádková ROU8350 C SKOB Roudnice nad Labem 13:05:00
515060 Veronika Placková MLA8250 C MLOK Mariánské Lázně 13:07:00
2084985 Jana Bartalošová PGP8154 C SK Praga 13:09:00
8033228 Žaneta Pivcová MLA8050 C MLOK Mariánské Lázně 13:11:00
224869 Eva Havlová KNC7851 C Sokol Kostelec n. Č. l. 13:13:00
2134295 Blanka Hrušková DOR7555 C OK Dobříš 13:15:00
207837 Magdalena Kurfürstová FSP7852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:17:00
301471 Nikola Prinzová MLA8150 C MLOK Mariánské Lázně 13:19:00
2082934 Jana Forstereviczová DOR7653 C OK Dobříš 13:21:00
2092419 Petra Petriláková DOR7656 C OK Dobříš 13:23:00
2125347 Vlasta Chmelíková DOR7753 C OK Dobříš 13:25:00
2125348 Jana Fialová DOR8050 C OK Dobříš 13:27:00
2129186 Barbora Bednářová 6KC7650 Neregistrovaní 13:29:00
2134291 Ivana Nováková DLP8150 C OOB TJ Dukla Praha 13:31:00
681852 Ida Balusková OKP7350 C SK OK 24 Praha 13:33:00
301536 Michaela Pecharová TJP6550 C TJ Sokol Troja 13:35:00
2080976 Lucie Šitrová LPM7857 C OK Lokomotiva Plzeň 13:37:00
8116721 Terezie Bartoňová FSP7550 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:39:00
2102815 Lucie Městková TEP7850 C Tempo Praha 13:41:00
9200732 Jana Urbánková ONO7851 C SKOB Ostrov 13:43:00
2115689 Kristina Gajdová VSP7752 C USK Praha 13:45:00
899177 Magdaléna Pokorná PGP7562 C SK Praga 13:47:00
2075613 Alena Rejšková KAM7750 C OK Kamenice 13:49:00
2126387 Šárka Pinkrová HCE8350 C TJ Hostivice 13:51:00
416172 Kathrin Bínová MLA6754 C MLOK Mariánské Lázně 13:53:00
2127526 Marie Kučerová VSP7551 C USK Praha 13:55:00
0 Hana Kožíšková MLA8350 MLOK Mariánské Lázně 13:57:00
682676 Jitka Dítková SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 13:59:00
2115735 Kateřina Pilařová JES8450 C OK Rakovník 14:01:00
2099503 Zuzana Mikulová ZVO7951 C OB SK Zvole 14:03:00
9982 Petra Sedláčková ROZ7050 C OK Roztoky 14:05:00
8644 Jana Dlouhá DKP5950 C Oddíl OB Kotlářka 14:07:00
889279 Eva Vyhnálková RIC7552 C OB Říčany 14:09:00
8660503 Pavla Svítilová BZP7750 C Báječné ženy v orientačním běhu 14:11:00
301447 Kateřina Jirkovská 6KC7550 Neregistrovaní 14:13:00
232490 Irena Dudová HCE8250 C TJ Hostivice 14:15:00
2080966 Lenka Bozděchová PGP8254 C SK Praga 14:17:00
8000318 Petra Vaněčková TJP7950 C TJ Sokol Troja 14:19:00
2067949 Iva Malečková PGP7559 C SK Praga 14:21:00
2148214 Marie Hrstková SLA8150 C SKOB Slaný 14:23:00
981842 Daniela Tomešová SJC8451 C Sportcentrum Jičín 14:25:00
2081373 Alena Hellerová ROU7850 C SKOB Roudnice nad Labem 14:27:00
888635 Dita Geislerová DKL7550 C KOB Kladno 14:29:00
0 Vakant 1099 14:31:00
0 Vakant 1100 14:33:00
0 Vakant 1124 14:35:00
0 Vakant 1125 14:37:00
D45
3.50 km, 70 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2102798 Martina Nováková PDY7350 C Běhej Poděbrady 13:42:00
52099 Helena Valentová OKP6550 C SK OK 24 Praha 13:44:00
8656680 Radka Miturová MLA6552 C MLOK Mariánské Lázně 13:46:00
2129235 Magdalena Šejnová KAM7055 C OK Kamenice 13:48:00
2148254 Lada Dudková PDY7250 C Běhej Poděbrady 13:50:00
410742 Marcela Líbalová ROU6551 C SKOB Roudnice nad Labem 13:52:00
2134260 Daniela Daňková DKP7353 C Oddíl OB Kotlářka 13:54:00
361962 Jana Řeháková DVP7351 C DVP ORIENTATION 13:56:00
1954721 Miluše Procházková DCE5450 C KOB Dobřichovice 13:58:00
7202877 Lenka Kettnerová HCE6450 C TJ Hostivice 14:00:00
438635 Martina Marholdová ZVO7451 C OB SK Zvole 14:02:00
49607 Petra Ševčíková ONO7450 C SKOB Ostrov 14:04:00
7200340 Jitka Žejdlíková LTP7251 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:06:00
49647 Jaroslava Benešová DKL7050 C KOB Kladno 14:08:00
2058509 Romana Nentvichová DOR6651 C OK Dobříš 14:10:00
2133898 Irena Nováková OKP6651 C SK OK 24 Praha 14:12:00
8663122 Jana Nová DOR7150 C OK Dobříš 14:14:00
1421920 Martina Kamarytová MLA6651 C MLOK Mariánské Lázně 14:16:00
7868 Pavla Mrázová DCE5550 C KOB Dobřichovice 14:18:00
8033240 Ludmila Hrdličková SLA6950 C SKOB Slaný 14:20:00
2111608 Markéta Žižková DOR7352 C OK Dobříš 14:22:00
232494 Gabriela Kamírová LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:24:00
2058515 Lenka Pavlíčková DOR7251 C OK Dobříš 14:26:00
51984 Martina Mudrová HCE6451 C TJ Hostivice 14:28:00
2148227 Ivana Dvořáková PGP7254 C SK Praga 14:30:00
442851 Martina Šimůnková TAP6851 C KOB Tretra Praha 14:32:00
301485 Jana Macurová MLA6657 C MLOK Mariánské Lázně 14:34:00
2080958 Markéta Zelená PGP5850 C SK Praga 14:36:00
331208 Jana Buková ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem 14:38:00
2083418 Pavla Bártová ZVO7152 C OB SK Zvole 14:40:00
2113394 Jana Baštová DOR7452 C OK Dobříš 14:42:00
253153 Marcela Krausová LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 14:44:00
8668 Ivana Cincibusová FSP6651 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:46:00
8226424 Klára Kotenová RIC7252 C OB Říčany 14:48:00
51555 Kateřina Ptáčková PGP7350 C SK Praga 14:50:00
2085603 Lenka Kotková RIC7352 C OB Říčany 14:52:00
52265 Jana Komersová KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 14:54:00
416176 Radka Jelínková MLA6951 C MLOK Mariánské Lázně 14:56:00
9101105 Monika Lisá ONO6750 C SKOB Ostrov 14:58:00
2099485 Hana Dobiášová ROU7451 C SKOB Roudnice nad Labem 15:00:00
8222227 Dana Kavková SCP6150 C OK Sparta Praha 15:02:00
515168 Jaromíra Řadová DKP6551 C Oddíl OB Kotlářka 15:04:00
236486 Marie Žandová SKV6551 C TJ Slovan Karlovy Vary 15:06:00
336731 Irena Kašparová SLA6852 C SKOB Slaný 15:08:00
301525 Michaela Zierhutová LCV7151 C TJ Lokomotiva Chomutov 15:10:00
300630 Katrin Scheuermann 19D7050 SSV Planeta Radebeul 15:12:00
2109689 Jana Raymond-Bertrandová SLA7353 C SKOB Slaný 15:14:00
301394 Michaela Freyová KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 15:16:00
51583 Libuše Fantová EKP5650 C VŠTJ Ekonom Praha 15:18:00
2115760 Veronika Balejová KAM7253 C OK Kamenice 15:20:00
682670 Marcela Míchalová KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 15:22:00
2079501 Lenka Forstová MFP6850 C Matfyz Praha 15:24:00
0 Vakant 1105 15:26:00
0 Vakant 1106 15:28:00
0 Vakant 1107 15:30:00
D55
3.10 km, 40 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2419963 Lenka Choutková SOB6350 C SOBSA 12:02:00
7917 Vlasta Beranová UVP5450 C Slovan Praha 12:04:00
232268 Hana Kudrnáčová KAM6250 C OK Kamenice 12:06:00
0 Vakant 1008 12:08:00
53182 Alena Kohlová KPY6051 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:10:00
301365 Eva Svobodná DKP5851 C Oddíl OB Kotlářka 12:12:00
2059748 Svatava Nováková SKV5351 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:14:00
428220 Lenka Zimmerová ZVO6451 C OB SK Zvole 12:16:00
53520 Hana Cabrnochová DKL5550 C KOB Kladno 12:18:00
237549 Lenka Kubátová SKV5551 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:20:00
8558 Jitka Klusáková DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 12:22:00
1450164 Stáňa Rančáková DKL5950 C KOB Kladno 12:24:00
7870 Jiřina Štrossová DCE5650 C KOB Dobřichovice 12:26:00
237532 Jana Šplinarová SKV6451 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:28:00
49892 Hana Dudová DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 12:30:00
301361 Radana Jelínková PGP5851 C SK Praga 12:32:00
8080100 Ivana Mrázková DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 12:34:00
8680418 Dana Dohnalová VSP5050 C USK Praha 12:36:00
8656644 Stanislava Opavová MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně 12:38:00
502090 Hana Šámalová OKP6151 C SK OK 24 Praha 12:40:00
434807 Lucie Baziková TJP6451 C TJ Sokol Troja 12:42:00
301720 Ivana Mágrová LCV5550 C TJ Lokomotiva Chomutov 12:44:00
0 Vakant 1076 12:46:00
0 Vakant 1077 12:48:00
D65
2.40 km, 35 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2103757 Eva Městková TEP4851 C Tempo Praha 12:06:00
7999 Ladislava Matějů UVP4750 C Slovan Praha 12:08:00
2067222 Milada Kubátová PGP4750 C SK Praga 12:10:00
2111758 Stanislava Mikšová DKP5250 C Oddíl OB Kotlářka 12:12:00
219220 Jarmila Lohrová SCP4650 C OK Sparta Praha 12:14:00
51799 Hana Stehnová DKP5150 C Oddíl OB Kotlářka 12:16:00
301524 Miluše Zenkerová LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 12:18:00
301414 Magdalena Horáková NEK4950 C Nejdek Orienteering 12:20:00
336750 Naďa Zavadilová SCP5450 C OK Sparta Praha 12:22:00
51136 Irena Savičová SKV5352 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:24:00
0 Vakant 1096 12:26:00
0 Vakant 1097 12:28:00
D75
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51148 Blanka Bláhová SJP3651 C KČT Slavoj Praha 12:02:00
0 Vakant 1123 12:04:00
H10F
1.90 km, 20 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Richard Fecko NEK1100 C Nejdek Orienteering 13:04:00
515003 Damien Vít SPC1300 C SPORTICUS team 13:06:00
2086453 Ondřej Ptáček DKP1204 C Oddíl OB Kotlářka 13:08:00
2029180 Theodor Bartoň FSP1100 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:10:00
8667518 David Majer DKP1203 C Oddíl OB Kotlářka 13:12:00
2131198 Adam Kašpar DOR1101 C OK Dobříš 13:14:00
2115738 Lukáš Zámečník KAM1100 C OK Kamenice 13:16:00
888632 Viktor Mareš DKP1010 C Oddíl OB Kotlářka 13:18:00
2011872 Matouš Poskočil 0370002 037 13:20:00
2086456 David Halaška DKP1201 C Oddíl OB Kotlářka 13:22:00
2127553 Vít Lukavský DKL1101 C KOB Kladno 13:24:00
515125 Christian Vít SPC1705 C SPORTICUS team 13:26:00
0 Oldřich Kopecký KPY0900 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:28:00
2129177 Kryštof Ouda 6KC1000 Neregistrovaní 13:30:00
2118478 Václav Sedlák DKP1105 C Oddíl OB Kotlářka 13:32:00
2099506 Jaromír Dobiáš ROU1101 C SKOB Roudnice nad Labem 13:34:00
8111 Přemek Pavlík LIT1414 C KOB Litvínov 13:36:00
2092380 Kilián Skripnik FSP1300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:38:00
2079491 Matěj Vaculovič DCE1000 C KOB Dobřichovice 13:40:00
2116462 Marek Sláma KAM1201 C OK Kamenice 13:42:00
2148112 Jáchym Vaněk ROU1201 C SKOB Roudnice nad Labem 13:44:00
8109 Tobiáš Pavlík LIT1111 C KOB Litvínov 13:46:00
1417247 Josef Pinkr HCE1200 C TJ Hostivice 13:48:00
4298 František Kazda SJC1201 C Sportcentrum Jičín 13:50:00
7207866 Daniel Benda PGP1100 C SK Praga 13:52:00
2087720 Tomáš Zápotocký SLA1200 C SKOB Slaný 13:54:00
0 Vakant 1047 13:56:00
0 Vakant 1048 13:58:00
0 Vakant 1049 14:00:00
0 Vakant 1050 14:02:00
0 Vakant 1051 14:04:00
0 Vakant 1052 14:06:00
0 Vakant 1053 14:08:00
0 Vakant 1054 14:10:00
0 Vakant 1055 14:12:00
0 Vakant 1056 14:14:00
0 Vakant 1057 14:16:00
0 Vakant 1058 14:18:00
0 Vakant 1059 14:20:00
0 Vakant 1060 14:22:00
0 Vakant 1061 14:24:00
0 Vakant 1062 14:26:00
0 Vakant 1063 14:28:00
0 Vakant 1064 14:30:00
0 Vakant 1065 14:32:00
0 Vakant 1066 14:34:00
H10
2.20 km, 15 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2099516 Ladislav Kašpar SLA1000 C SKOB Slaný 13:25:00
2109683 Dominik Grisa SLA0900 C SKOB Slaný 13:27:00
2143374 Jáchym Berný ODV1000 C TJ Aero Odolena Voda 13:29:00
301488 Filip Sotona 0220001 022 13:31:00
2143351 Štěpán Piškule ODV0900 C TJ Aero Odolena Voda 13:33:00
8226428 Jan Prox RIC1003 C OB Říčany 13:35:00
2080953 František Jiras DOR0900 C OK Dobříš 13:37:00
981832 František Švarc DKP0911 C Oddíl OB Kotlářka 13:39:00
232210 Nikolas Placek MLA1200 C MLOK Mariánské Lázně 13:41:00
2099504 Štěpán Dočkal PGP0902 C SK Praga 13:43:00
2129183 Matěj Zavadil VSP0904 C USK Praha 13:45:00
2148154 Jan Koukal ODV1001 C TJ Aero Odolena Voda 13:47:00
2134256 Karel Kamenický TAP1105 KOB Tretra Praha 13:49:00
2143362 Vojtěch Hrádek ROU1000 C SKOB Roudnice nad Labem 13:51:00
2801411 Egon Parula LPM1000 C OK Lokomotiva Plzeň 13:53:00
301443 Jan Beneš MLA1000 C MLOK Mariánské Lázně 13:55:00
51554 Ondřej Bašus KAM1004 C OK Kamenice 13:57:00
8670452 Josef Baldrian VSP1100 C USK Praha 13:59:00
8236 Jan Kofroň LBE1000 C TJ Lokomotiva Beroun 14:01:00
2801017 Filip Svatý PGP1101 C SK Praga 14:03:00
0 Jáchym Kapoun LBE1002 C TJ Lokomotiva Beroun 14:05:00
2001940 Adam Hinks-Eduards ZVO0905 C OB SK Zvole 14:07:00
2148236 Adam Svoboda DKP0913 C Oddíl OB Kotlářka 14:09:00
2133918 Tomáš Kantůrek DLP0902 C OOB TJ Dukla Praha 14:11:00
1413334 František Pilař CEP0900 C Čepíci 14:13:00
1407425 Tim van Dongen DKP1000 C Oddíl OB Kotlářka 14:15:00
2148165 Antonín Černý ONO1001 C SKOB Ostrov 14:17:00
2116478 Kryštof Sláma KAM1000 C OK Kamenice 14:19:00
2032189 Jakub Kučera VSP0900 C USK Praha 14:21:00
2125343 Tomáš Hruška DOR1002 C OK Dobříš 14:23:00
2127628 Vojtěch Houba KRL1002 C Kometa Kralovice 14:25:00
888609 Tomas Placek MLA0902 C MLOK Mariánské Lázně 14:27:00
2117426 Jakub Ritter ONO1000 C SKOB Ostrov 14:29:00
2029191 Filip Balga DKP1104 C Oddíl OB Kotlářka 14:31:00
2108914 Martin Svítil PGP0903 C SK Praga 14:33:00
2045317 Filip Vojkůvka DOR0902 C OK Dobříš 14:35:00
2133917 Adam Novák DLP0901 C OOB TJ Dukla Praha 14:37:00
2125357 Kevin Gregor DOR1001 C OK Dobříš 14:39:00
2086455 Michael Halaška DKP0907 C Oddíl OB Kotlářka 14:41:00
51487 Štěpán Jiroušek DOR1102 C OK Dobříš 14:43:00
8662341 Vojtěch Bednařík TAP1104 C KOB Tretra Praha 14:45:00
2104702 Lukáš Koma DOR0903 C OK Dobříš 14:47:00
2045223 Lukáš Štěrba SKV1001 C TJ Slovan Karlovy Vary 14:49:00
2090857 Matěj Kříž KAM0900 C OK Kamenice 14:51:00
232961 Jan Bejvančický KRL1003 C Kometa Kralovice 14:53:00
2029182 Matěj Knop FSP0905 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:55:00
232960 Samuel Šebian KRL0903 C Kometa Kralovice 14:57:00
2116476 Vavřinec Krutský FSP0902 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 14:59:00
2011870 Michal Poskočil 0370001 037 15:01:00
2104698 Antonín Szárszoi DOR1000 C OK Dobříš 15:03:00
361960 Štěpán Havel LPM0902 OK Lokomotiva Plzeň 15:05:00
2135200 Čeněk Rejšek KAM1002 C OK Kamenice 15:07:00
0 Vakant 1041 15:09:00
0 Vakant 1042 15:11:00
0 Vakant 1043 15:13:00
H12
2.50 km, 30 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8080822 Eda Machar DKP0803 B Oddíl OB Kotlářka 12:03:00
1400426 Oliver Kule ONO0701 B SKOB Ostrov 12:05:00
416220 Ondřej Herman MLA0801 C MLOK Mariánské Lázně 12:07:00
8028811 Petr Gajda VSP0903 C USK Praha 12:09:00
0 Matěj Kapoun LBE0801 C TJ Lokomotiva Beroun 12:11:00
1425329 Vít Procházka DKP0711 C Oddíl OB Kotlářka 12:13:00
8012087 Lukáš Kubát RIC0804 C OB Říčany 12:15:00
2420034 Vojtěch Večerka DKP0813 C Oddíl OB Kotlářka 12:17:00
2125315 Kryštof Tučný PGP0804 C SK Praga 12:19:00
8028833 Matouš Skripnik FSP0800 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:21:00
2115685 Jakub Linhart ZVO0802 C OB SK Zvole 12:23:00
2099519 Šimon Dočkal PGP0702 C SK Praga 12:25:00
2050495 Ondřej Matys DOR0803 B OK Dobříš 12:27:00
2121097 Vojta Kouřil KPY0700 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:29:00
2129245 František Beran SLA0700 B SKOB Slaný 12:31:00
2082920 Lukáš Tříska LPM0800 C OK Lokomotiva Plzeň 12:33:00
2085632 Ondřej Šubrt TAP0801 C KOB Tretra Praha 12:35:00
2109682 Filip Grisa SLA0801 C SKOB Slaný 12:37:00
886251 Vojtěch Černý DKP0712 C Oddíl OB Kotlářka 12:39:00
218782 Albert Forst MFP0901 C Matfyz Praha 12:41:00
8045205 David Baxa LBE0800 C TJ Lokomotiva Beroun 12:43:00
2085576 Mikuláš Janoch MLA0700 B MLOK Mariánské Lázně 12:45:00
515411 Vojtěch Bílek 0390002 Author team Stupno 12:47:00
2135187 Jindřich Hamrle ZVO0804 C OB SK Zvole 12:49:00
2102795 David Štěňha SPC0701 C SPORTICUS team 12:51:00
8080820 Jakub Studnička DKP0718 B Oddíl OB Kotlářka 12:53:00
0 David Šrámek MLA0704 C MLOK Mariánské Lázně 12:55:00
2143373 Vojtěch Koten DKP0815 C Oddíl OB Kotlářka 12:57:00
2080913 Pavel Kamenický TAP0909 C KOB Tretra Praha 12:59:00
2420046 Martin Šnejdar PGP0806 C SK Praga 13:01:00
2103238 František Svoboda ROZ0700 C OK Roztoky 13:03:00
8660516 Štěpán Pávek NEK0700 B Nejdek Orienteering 13:05:00
51438 Filip Čížek ROU0705 C SKOB Roudnice nad Labem 13:07:00
2131194 Přemysl Žižka DOR0706 C OK Dobříš 13:09:00
7791777 Jakub Turek SKV0801 B TJ Slovan Karlovy Vary 13:11:00
8109393 David Kolář ZVO0805 C OB SK Zvole 13:13:00
8662370 Jakub Heller ROU0702 B SKOB Roudnice nad Labem 13:15:00
2125344 Tomáš Kubeček DOR0808 C OK Dobříš 13:17:00
2134283 Jakub Salinger DKP0715 B Oddíl OB Kotlářka 13:19:00
2073704 Miroslav Kváč MLA0800 C MLOK Mariánské Lázně 13:21:00
2127632 Josef Bejvančický KRL0703 C Kometa Kralovice 13:23:00
2116192 Štěpán Gabriel ZVO0803 C OB SK Zvole 13:25:00
8116787 Matyáš Vrba FSP0706 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:27:00
2086458 Vincent Štůla DKP0720 C Oddíl OB Kotlářka 13:29:00
2113370 Jan Vaněček TJP0800 C TJ Sokol Troja 13:31:00
2044899 Teodor Kučera DOR0800 C OK Dobříš 13:33:00
2103736 Jáchym Šubrt DKP0800 B Oddíl OB Kotlářka 13:35:00
232208 Bruno Foršt DOR0905 C OK Dobříš 13:37:00
2126351 Jan Lacina DKP0717 B Oddíl OB Kotlářka 13:39:00
8656617 Jakub Donda ONO0700 B SKOB Ostrov 13:41:00
2060263 Jan Pelant RIC0700 C OB Říčany 13:43:00
8663147 Lukas Magazu DOR0805 C OK Dobříš 13:45:00
1452445 Jiří Fortelka KNC0702 C Sokol Kostelec n. Č. l. 13:47:00
2058508 Tomáš Poskočil DOR0707 C OK Dobříš 13:49:00
2103722 Jan Daněk DKP0713 B Oddíl OB Kotlářka 13:51:00
301474 Josef Beneš MLA0702 C MLOK Mariánské Lázně 13:53:00
2134276 Jonáš Vostrý DKP0714 C Oddíl OB Kotlářka 13:55:00
1421915 Mikuláš Prinz MLA0901 C MLOK Mariánské Lázně 13:57:00
2111612 Jan Porsch DOR0904 C OK Dobříš 13:59:00
0 Vakant 1070 14:01:00
0 Vakant 1071 14:03:00
0 Vakant 1072 14:05:00
H14
3.50 km, 70 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2092429 Patrik Sedláček DKP0816 B Oddíl OB Kotlářka 12:00:00
2067946 Vít Kovář PGP0608 C SK Praga 12:02:00
301461 Lukáš Chlebec JES0607 OK Rakovník 12:04:00
8080821 Matěj Machar DKP0604 B Oddíl OB Kotlářka 12:06:00
2148237 Daniel Dudek PDY0502 C Běhej Poděbrady 12:08:00
2084972 Matyáš Bartaloš PGP0503 B SK Praga 12:10:00
2134307 Marek Hruška DOR0604 C OK Dobříš 12:12:00
8028856 Štěpán Koliáš DKP0610 B Oddíl OB Kotlářka 12:14:00
8028832 Nikola Skripnik FSP0600 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:16:00
301476 Jan Fouček JES0609 OK Rakovník 12:18:00
2083401 Viktor Bárta ZVO0601 A OB SK Zvole 12:20:00
7209464 Antonín Střelba PGP0605 B SK Praga 12:22:00
8116815 Antonín Jiras DOR0701 B OK Dobříš 12:24:00
8116803 Jan Pivec MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně 12:26:00
8667961 Ondřej Kuchař TAP0609 C KOB Tretra Praha 12:28:00
416121 Václav Městka VSP0600 B USK Praha 12:30:00
301475 Tomáš Polák JES0608 OK Rakovník 12:32:00
8004347 David Meier VSP0606 B USK Praha 12:34:00
2141902 Vojta Mazánek TAP0611 C KOB Tretra Praha 12:36:00
2060247 Martin Valenta KPY0507 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:38:00
301460 Josef Šafařík JES0604 OK Rakovník 12:40:00
515401 Jorik Slejška KPY0506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:42:00
2029189 Adam Klepetko FSP0601 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:44:00
2091552 Jakub Holešta KPY0502 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:46:00
2080952 Martin Havlíček DOR0601 C OK Dobříš 12:48:00
2144110 Josef Kubáč DKL0501 C KOB Kladno 12:50:00
2104706 Matěj Dragoun DOR0603 C OK Dobříš 12:52:00
51330 Tadeáš Pelc CST0601 B OB Strakonice 12:54:00
434576 Filip Kropáč KRL0503 C Kometa Kralovice 12:56:00
2099522 Martin Václavík SLA0601 B SKOB Slaný 12:58:00
2044888 Jáchym Nový DOR0502 C OK Dobříš 13:00:00
2099497 Jakub Milota KAM0503 B OK Kamenice 13:02:00
886289 Vojtěch Šubrt DKP0502 B Oddíl OB Kotlářka 13:04:00
8656638 Samuel Janoch MLA0502 B MLOK Mariánské Lázně 13:06:00
2091547 Adam Žebrák KPY0505 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:08:00
8012037 Matyáš Kubát RIC0601 B OB Říčany 13:10:00
1428940 Vojtěch Myslík ONO0602 C SKOB Ostrov 13:12:00
2045302 Ondřej Forsterevicz DOR0509 C OK Dobříš 13:14:00
2087642 Ondřej Matyšek PGP0703 C SK Praga 13:16:00
8116782 Jan Jiras DOR0505 C OK Dobříš 13:18:00
7201205 Matyáš Ječmen ONO0600 B SKOB Ostrov 13:20:00
7300274 Tomáš Hůla LBE0602 C TJ Lokomotiva Beroun 13:22:00
2103269 Jakub Stehlík LPM0700 B OK Lokomotiva Plzeň 13:24:00
301430 Viktor Havlíček BSO0602 C KOB Baník Sokolov 13:26:00
8028820 Filip Meduna ONO0603 B SKOB Ostrov 13:28:00
232240 Karel Veseleňák BSO0601 C KOB Baník Sokolov 13:30:00
2044885 Václav Lorenc DOR0702 B OK Dobříš 13:32:00
2143364 Štěpán Krátký ROU0503 C SKOB Roudnice nad Labem 13:34:00
8663163 Filip Jíra KAM0506 B OK Kamenice 13:36:00
7210315 Viktor Vaníček JES0602 C OK Rakovník 13:38:00
0 Vakant 1109 13:40:00
0 Vakant 1126 13:42:00
H16
3.70 km, 65 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2026165 Tomáš Vendelberger MAS0302 B KČT Aš 12:03:00
8660513 Jan Melišík TAP0502 A KOB Tretra Praha 12:05:00
8226337 Štěpán Holeček RIC0401 B OB Říčany 12:07:00
7207616 Matouš Černý TAP0501 B KOB Tretra Praha 12:09:00
8662293 Martin Klein LTP0404 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:11:00
2042548 Ondřej Snížek DOR0406 B OK Dobříš 12:13:00
2082944 Samuel Weissar LPM0300 B OK Lokomotiva Plzeň 12:15:00
2032183 Adam Titz VSP0401 C USK Praha 12:17:00
2115679 Jakub Kačer ZVO0400 B OB SK Zvole 12:19:00
2113477 Albert Pavlásek LPM0304 C OK Lokomotiva Plzeň 12:21:00
8667509 Matěj Kuchař TAP0405 C KOB Tretra Praha 12:23:00
2044894 Jan Herynek DOR0411 B OK Dobříš 12:25:00
436432 Matyáš Pelc CST0401 B OB Strakonice 12:27:00
1450165 Quido Král PGP0410 C SK Praga 12:29:00
1421923 Břetislav Milota MLA0300 B MLOK Mariánské Lázně 12:31:00
8660399 Tomáš Baldrian VSP0405 B USK Praha 12:33:00
8648544 David Němec LPM0504 A OK Lokomotiva Plzeň 12:35:00
301433 Albert Havlíček BSO0304 B KOB Baník Sokolov 12:37:00
8631582 Jiří Donda ONO0403 A SKOB Ostrov 12:39:00
2801247 David Vejražka KPY0401 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:41:00
8654908 Matouš Petrilák DOR0409 A OK Dobříš 12:43:00
2096261 Ondřej Mucha RIC0400 C OB Říčany 12:45:00
2042541 Martin Snížek DOR0405 B OK Dobříš 12:47:00
8662349 Jiří Heller ROU0501 B SKOB Roudnice nad Labem 12:49:00
443084 Jan Grohmann VPM0403 C KOS Slavia Plzeň 12:51:00
0 Vakant 1085 12:53:00
0 Vakant 1086 12:55:00
H18
3.90 km, 50 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2148193 Jan Dudek PDY0200 C Běhej Poděbrady 14:35:00
2080903 Václav Kohout DKL0101 C KOB Kladno 14:37:00
8116741 Jáchym Kučera DOR0301 A OK Dobříš 14:39:00
2031368 Ondřej Buk ROU0102 B SKOB Roudnice nad Labem 14:41:00
981838 Matěj Charousek PGP0207 C SK Praga 14:43:00
888625 Matěj Šubrt DKP0205 B Oddíl OB Kotlářka 14:45:00
7944 Kryštof Jirásek ROZ0101 C OK Roztoky 14:47:00
218851 Antonín Forst PGP0106 B SK Praga 14:49:00
1428921 Zdeněk Hejduk BSO0201 B KOB Baník Sokolov 14:51:00
995899 Adam Albrecht KAM0203 C OK Kamenice 14:53:00
8656612 František Kováč MLA0201 B MLOK Mariánské Lázně 14:55:00
0 Vakant 1103 14:57:00
0 Vakant 1104 14:59:00
H21K
3.70 km, 65 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7207859 Aleš Klváček PTE8527 C TJ Sokol Ptení 12:57:00
8667960 Kamil Klíma 0130001 013 12:59:00
53502 Ondřej Smolka TJP9401 C TJ Sokol Troja 13:01:00
2083362 Jan Semerád 0090002 009 13:03:00
2102695 Jan Škoch 0020001 002 13:05:00
49648 Jan Beneš DKL9800 C KOB Kladno 13:07:00
2104589 Štefan Uhrín 0130002 013 13:09:00
1421891 David Černý HCE0000 C TJ Hostivice 13:11:00
7235 Adri? Llobet DOB9201 C KOB Dobruška 13:13:00
1421903 Petr Černý HCE0100 C TJ Hostivice 13:15:00
2085631 Evžen Šubrt TAP8000 C KOB Tretra Praha 13:17:00
2092370 Mário Červinka 0100001 010 13:19:00
51473 Filip Kábrt 0010001 001 13:21:00
2104586 Marek Spilka 0090003 009 13:23:00
0 Vakant 1087 13:25:00
0 Vakant 1088 13:27:00
H21L
6.00 km, 100 m, 22 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8667514 Martin Kabát PGP0408 A SK Praga 12:00:00
8648633 Jan Němeček KAM9300 C OK Kamenice 12:02:00
8028853 Ondřej Šedivý KNC9103 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:04:00
1425370 Petr Jakovec DKL8602 C KOB Kladno 12:06:00
8226408 Albert Mareš DKP0308 A Oddíl OB Kotlářka 12:08:00
8667542 Vladimír Vacek KNC9300 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:10:00
8662318 Daniel Šimík ROZ6900 C OK Roztoky 12:12:00
8662366 Petr Buk ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 12:14:00
8662291 Jura Janeček EKP6701 C VŠTJ Ekonom Praha 12:16:00
51807 Martin Vlach PGP8605 C SK Praga 12:18:00
7003036 Martin Štěňha SPC7608 C SPORTICUS team 12:20:00
8655420 Oldřich Kohoutek BSO0301 A KOB Baník Sokolov 12:22:00
2092409 Jiří Vondra FSP7600 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:24:00
9101673 Ondřej Varga KNC9900 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:26:00
7207862 Martin Hrouda FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:28:00
7202871 Matyáš Jirka UOL0203 B SOB Olomouc 12:30:00
1396842 Martin Žáček FSP6803 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:32:00
515144 Jakub Řada DKP9401 C Oddíl OB Kotlářka 12:34:00
8662312 Tomáš Kamaryt VPM8807 C KOS Slavia Plzeň 12:36:00
0 Jan Žákovec KRL9505 C Kometa Kralovice 12:38:00
51650 Jan Kučera VSP7302 C USK Praha 12:40:00
8654907 Martin Šimša PGP0309 A SK Praga 12:42:00
8116797 Jan Koldinský KPY8506 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:44:00
8662303 Martin Černý TAP8902 C KOB Tretra Praha 12:46:00
2075669 Michal Buk ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 12:48:00
1421922 Vít Macura MLA9800 C MLOK Mariánské Lázně 12:50:00
51985 Vladimír Ondráček 0150001 015 12:52:00
8648561 Petr Bořánek VSP7000 C USK Praha 12:54:00
8080832 Pavel Klaška DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 12:56:00
8680588 Jan Kamenický TAP7900 C KOB Tretra Praha 12:58:00
8557 Martin Klusák DKP8704 C Oddíl OB Kotlářka 13:00:00
442853 Ivo Lohr SCP6801 C OK Sparta Praha 13:02:00
9995599 Ondřej Pova KRL9304 C Kometa Kralovice 13:04:00
8656618 Daniel Novák DOK8700 C OK Doksy 13:06:00
7208002 Erik Scheuermann 19D9900 SSV Planeta Radebeul 13:08:00
8055001 Jiří Kazda SJC8006 C Sportcentrum Jičín 13:10:00
8667544 Ondřej Pospíšil DKP8717 C Oddíl OB Kotlářka 13:12:00
920696 Martin Janda DOB8002 C KOB Dobruška 13:14:00
7003034 Ján Palaščak 0300001 030 13:16:00
1418767 Jakub Samek VSP8800 C USK Praha 13:18:00
523000 František Pašek KAM7600 C OK Kamenice 13:20:00
2027924 Václav Pelc CST6702 C OB Strakonice 13:22:00
8656538 Přemysl Novák DKP0107 B Oddíl OB Kotlářka 13:24:00
8004312 Martin Kondrát PGP6501 C SK Praga 13:26:00
8080816 David Klement DKP0110 B Oddíl OB Kotlářka 13:28:00
7779702 Jakub Vlášek TAP9702 C KOB Tretra Praha 13:30:00
8648562 Vojtěch Illner DKP9600 C Oddíl OB Kotlářka 13:32:00
8667983 Ondřej Blaha EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 13:34:00
886298 Jan Kabát PGP6901 C SK Praga 13:36:00
8666865 Jiří Pražák ZBP7800 C OOB SK Zbraslav 13:38:00
331157 Marek Uhlíř PGP9405 C SK Praga 13:40:00
7202865 Aleš Ritter ONO7401 C SKOB Ostrov 13:42:00
7777774 Martin Scheuermann 19D0200 SSV Planeta Radebeul 13:44:00
8322332 Martin Klaška DKP0100 A Oddíl OB Kotlářka 13:46:00
1425379 Jakub Líbal ROU9202 C SKOB Roudnice nad Labem 13:48:00
8107 Jiří Macek LIT8401 C KOB Litvínov 13:50:00
4630 Jaroslav Nesrovnal JHB8305 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 13:52:00
682686 Ondřej Pokorný PGP7506 C SK Praga 13:54:00
2141890 Zdeněk Lukeš 0040002 004 13:56:00
8632139 Tomáš Janovský PGP6401 C SK Praga 13:58:00
7207629 Antonín Černý TAP0402 B KOB Tretra Praha 14:00:00
49839 Šimon Axmann DKP8700 C Oddíl OB Kotlářka 14:02:00
8636190 Jiří Ramba DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 14:04:00
8680586 Jiří Balej KAM7201 C OK Kamenice 14:06:00
7210914 Jaroslav Sedláček DKP0309 A Oddíl OB Kotlářka 14:08:00
1413333 Radek Čermák PGP6405 C SK Praga 14:10:00
8631583 Miroslav Duda ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem 14:12:00
1428929 Jan Hejduk BSO0001 B KOB Baník Sokolov 14:14:00
8662323 Jakub Bílý LTP0104 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:16:00
0 Vakant 1089 14:18:00
0 Vakant 1090 14:20:00
0 Vakant 1091 14:22:00
H35
4.10 km, 70 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662328 Martin Bambousek DOR7302 C OK Dobříš 12:01:00
2800223 Marek Pilař CEP7700 C Čepíci 12:03:00
2102794 Pavel Machar DKP7903 C Oddíl OB Kotlářka 12:05:00
1396839 Jaroslav Choutka SOB6301 C SOBSA 12:07:00
8667997 Ondřej Střelba PGP7510 C SK Praga 12:09:00
7300471 Martin Fröhlich 0340001 034 12:11:00
2084951 Tomáš Bartaloš PGP8010 C SK Praga 12:13:00
8662290 Petr Ševčík ONO7200 C SKOB Ostrov 12:15:00
2092351 Karel Švec ZVO7601 C OB SK Zvole 12:17:00
2087658 Jan Ptáček PGP7205 C SK Praga 12:19:00
8069069 Jiří Svoboda DKP7504 C Oddíl OB Kotlářka 12:21:00
53581 Miroslav Dvořák ZBP7601 C OOB SK Zbraslav 12:23:00
8656692 Josef Milota MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 12:25:00
9102143 Petr Pompach TAP7801 C KOB Tretra Praha 12:27:00
8648586 Ondřej Buchtík VLI8101 C Slavia Liberec orienteering 12:29:00
2115681 Radim Perkner ZVO8001 C OB SK Zvole 12:31:00
8116750 Ladislav Nejedlý ONO7501 C SKOB Ostrov 12:33:00
8033265 Petr Šemelík DKL6901 C KOB Kladno 12:35:00
8028842 Ondřej Skripnik FSP7502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:37:00
51682 Martin Tichovský PGP6100 C SK Praga 12:39:00
2127565 Lukáš Končický RIC7501 C OB Říčany 12:41:00
2109693 Petr Grisa SLA7600 C SKOB Slaný 12:43:00
7654444 Pavel Fišer SKV7200 TJ Slovan Karlovy Vary 12:45:00
2085613 Michal Černý ROU7505 C SKOB Roudnice nad Labem 12:47:00
2801008 Tomáš Dočkal PGP7711 C SK Praga 12:49:00
8116735 Lukáš Pivec MLA7600 C MLOK Mariánské Lázně 12:51:00
8226407 Tomáš Kubát RIC7503 C OB Říčany 12:53:00
1450166 Jan Starý FSP7800 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:55:00
0 Marek Beneš MLA7601 MLOK Mariánské Lázně 12:57:00
2103744 Vladimír Šitra LPM7904 C OK Lokomotiva Plzeň 12:59:00
8226410 Tomáš Chramosta KAM7601 C OK Kamenice 13:01:00
2143402 Tomáš Hrádek ROU8301 C SKOB Roudnice nad Labem 13:03:00
2069047 Ondřej Bílek 0390001 Author team Stupno 13:05:00
682615 Josef Dvořák PGP8006 C SK Praga 13:07:00
8667541 Jan Kolář ZVO7901 C OB SK Zvole 13:09:00
2125359 Jan Fiala DOR7802 C OK Dobříš 13:11:00
2109691 Pavel Hrstka SLA7501 C SKOB Slaný 13:13:00
7207367 Miroslav Řehák SKV7101 C TJ Slovan Karlovy Vary 13:15:00
8004120 Jan Vaněček TJP8000 C TJ Sokol Troja 13:17:00
2067930 Vít Procházka KPY8000 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:19:00
420401 Josef Havel KNC7800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 13:21:00
896967 Petr Tomeš SJC7531 C Sportcentrum Jičín 13:23:00
2134275 Petr Houba KRL7801 C Kometa Kralovice 13:25:00
2058524 Radim Vaculovič DCE7501 C KOB Dobřichovice 13:27:00
7207869 Jakub Svatý PGP7610 C SK Praga 13:29:00
2058502 Petr Chmelík DOR8100 C OK Dobříš 13:31:00
2042509 Pavel Dvořák LPM7805 C OK Lokomotiva Plzeň 13:33:00
8660907 Jiří Lukavský DKL7800 C KOB Kladno 13:35:00
51145 Hynek Matějka TAP7610 C KOB Tretra Praha 13:37:00
2090867 David Lampa DKP7702 C Oddíl OB Kotlářka 13:39:00
8303079 Robert Vlašímský SKV7201 C TJ Slovan Karlovy Vary 13:41:00
2129254 Martin Lacina DKP7502 C Oddíl OB Kotlářka 13:43:00
416179 Tomáš Prinz MLA8100 C MLOK Mariánské Lázně 13:45:00
1700081 Martin Doležal PGP8100 C SK Praga 13:47:00
2801021 Dušan Kříž KRL7800 C Kometa Kralovice 13:49:00
2096214 Jiří Pávek NEK7700 C Nejdek Orienteering 13:51:00
8670455 Petr Kožina PGP6000 C SK Praga 13:53:00
301451 Richard Hill 21G7600 Airienteers 13:55:00
236022 Jakub Foršt DOR7501 C OK Dobříš 13:57:00
1459072 Jan Kofroň LBE8001 C TJ Lokomotiva Beroun 13:59:00
682634 Jan Dítko SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 14:01:00
7777781 Martin Pekárek ONO7510 SKOB Ostrov 14:03:00
331503 Jiří Heller ROU7708 C SKOB Roudnice nad Labem 14:05:00
1416366 Michal Jedlička DKL8000 C KOB Kladno 14:07:00
2148155 Petr Kožíšek LPM7603 C OK Lokomotiva Plzeň 14:09:00
7003022 Jindřich Kovář MAS6800 C KČT Aš 14:11:00
7300545 Luboš Zápotocký SLA7500 C SKOB Slaný 14:13:00
8660454 Mark Collis DKP7703 C Oddíl OB Kotlářka 14:15:00
7464855 Jan Turek SKV7302 C TJ Slovan Karlovy Vary 14:17:00
7201757 Antonín Šubrt DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 14:19:00
1450170 Petr Svítil 0080001 008 14:21:00
1421927 Petr Placek MLA8000 C MLOK Mariánské Lázně 14:23:00
7800365 Aleš Mička TJP7300 C TJ Sokol Troja 14:25:00
2092439 Miroslav Petrilák DOR6600 C OK Dobříš 14:27:00
515418 Bronislav Matyšek PLU7823 C TJ SOKOL Plumlov 14:29:00
0 Vakant 1092 14:31:00
0 Vakant 1093 14:33:00
0 Vakant 1094 14:35:00
H45
4.00 km, 60 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2082913 Petr Weissar LPM7020 C OK Lokomotiva Plzeň 12:07:00
1407424 Jan Bláha SJP6800 C KČT Slavoj Praha 12:09:00
8680580 František Gemperle MFP7102 C Matfyz Praha 12:11:00
8667501 Jan Maroušek DKP7402 C Oddíl OB Kotlářka 12:13:00
515007 Tomáš Hájek ZVO6401 C OB SK Zvole 12:15:00
682338 Jiří Tříska LPM7400 C OK Lokomotiva Plzeň 12:17:00
7204992 Jiří Würz LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:19:00
2133888 Jaro Halač 0040001 004 12:21:00
51680 Libor Novák OKP6504 C SK OK 24 Praha 12:23:00
2017667 Jiří Kropáč KRL6702 C Kometa Kralovice 12:25:00
7204999 Jan Bartoň FSP7000 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:27:00
7202892 Richard Řada DKP6701 C Oddíl OB Kotlářka 12:29:00
2148215 Jan Dudek PDY7200 C Běhej Poděbrady 12:31:00
52255 Drahomír Jun KNC5501 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:33:00
8004274 Petr Herynek RIC7305 C OB Říčany 12:35:00
682114 Luboš Bruner LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:37:00
8648574 Petr Doubek SLA7000 C SKOB Slaný 12:39:00
232231 Pavel Bína MLA6708 C MLOK Mariánské Lázně 12:41:00
52181 Lumír Urbánek ONO6701 C SKOB Ostrov 12:43:00
2067346 Alexander Mareš NEK7300 C Nejdek Orienteering 12:45:00
2090836 Jaromír Šimša MFP7100 C Matfyz Praha 12:47:00
8686 Pavel Käss BSO7000 C KOB Baník Sokolov 12:49:00
2102709 Ondřej Svoboda ROZ7100 C OK Roztoky 12:51:00
8669 Pavel Cincibus FSP6605 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:53:00
2127852 Ladislav Krejčí ROU7301 C SKOB Roudnice nad Labem 12:55:00
51147 Miroslav Fanta EKP5800 C VŠTJ Ekonom Praha 12:57:00
2099501 Jiří Buk ROU6901 C SKOB Roudnice nad Labem 12:59:00
8656657 Luděk Bartoš MLA6701 C MLOK Mariánské Lázně 13:01:00
301721 Petr Jiroušek LPM7001 C OK Lokomotiva Plzeň 13:03:00
2125349 Jan Hruška DOR7000 C OK Dobříš 13:05:00
2129230 Vladimír Zavadil VSP6710 C USK Praha 13:07:00
2061825 Jan Černý ONO7101 C SKOB Ostrov 13:09:00
9201628 Pavel Martinec LTP7003 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:11:00
1955315 Antonín Procházka DCE5500 C KOB Dobřichovice 13:13:00
443079 Jiří Kalousek DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 13:15:00
2111745 Jakub Prox RIC7406 C OB Říčany 13:17:00
301391 Jiří Kohl KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:19:00
1421904 Jan Vavřina HCE7000 C TJ Hostivice 13:21:00
2067268 Vít Maleček PGP6801 C SK Praga 13:23:00
8667504 Pavel Hůla LBE7300 C TJ Lokomotiva Beroun 13:25:00
553432 František Komers KNC6800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 13:27:00
2801249 Jiří Vejražka KPY7400 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:29:00
2116448 Tomáš Mayer KSH6900 C OB Kašperské Hory 13:31:00
2135186 Jindřich Hamrle ZVO7403 C OB SK Zvole 13:33:00
51679 Ivo Novák OKP6200 C SK OK 24 Praha 13:35:00
8650 Pavel Klaška DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 13:37:00
300657 Jürgen Scheuermann 19D6901 SSV Planeta Radebeul 13:39:00
51894 Jaroslav Sedláček ROZ6801 C OK Roztoky 13:41:00
301374 Václav Dobeš KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 13:43:00
682651 Vladimír Hejtmánek TAP5802 C KOB Tretra Praha 13:45:00
8109367 Ilja Stěpanov 0350001 035 13:47:00
2131186 Tomáš Dostál DLP7400 C OOB TJ Dukla Praha 13:49:00
8670489 Karel Šoupa LPM6900 C OK Lokomotiva Plzeň 13:51:00
301490 Petr Hynek ONO7000 SKOB Ostrov 13:53:00
7200337 Petr Pavel LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 13:55:00
2060227 Antonín Šindelka DLP7200 C OOB TJ Dukla Praha 13:57:00
2120631 Jiří Jiras DOR6900 C OK Dobříš 13:59:00
8004315 Pavel Koten RIC7200 C OB Říčany 14:01:00
888639 Petr Baldrian PGP7203 C SK Praga 14:03:00
8028865 Radomír Černý HCE6901 C TJ Hostivice 14:05:00
2103742 Daniel Černý TAP7200 C KOB Tretra Praha 14:07:00
49646 Jan Beneš DKL6600 C KOB Kladno 14:09:00
2067948 Miloš Kamaryt MLA6404 C MLOK Mariánské Lázně 14:11:00
8200026 Pavel Stehno DKP4900 C Oddíl OB Kotlářka 14:13:00
8662345 Michal Žejdlík LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 14:15:00
2129214 Martin Ouda 6KC0000 Neregistrovaní 14:17:00
0 Vakant 1111 14:19:00
0 Vakant 1112 14:21:00
0 Vakant 1113 14:23:00
H55
3.80 km, 50 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9101102 Zdeněk Koč MKP4700 C SK GORDIC Praha Kačerov 12:02:00
301486 Jaroslav Macura MLA5903 C MLOK Mariánské Lázně 12:04:00
331058 Miloslav Buk ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 12:06:00
53523 Karel Cedrych TJP5500 C TJ Sokol Troja 12:08:00
1413715 Ladislav Hošek SCP6001 C OK Sparta Praha 12:10:00
515105 Pavel Kettner HCE5900 C TJ Hostivice 12:12:00
49500 Vladimír John OLP5502 C PSK Olymp Praha 12:14:00
8033232 Lubomír Nentvich DOR5800 C OK Dobříš 12:16:00
301371 Martin Kudrnáč HCE5901 C TJ Hostivice 12:18:00
7206545 Jaromír Buriánek SCP4700 C OK Sparta Praha 12:20:00
436401 Václav Šámal OKP5600 C SK OK 24 Praha 12:22:00
6645 Petr Valter KBP4500 C KBP Praha 12:24:00
515124 Jaroslav Strejc ZVO6101 C OB SK Zvole 12:26:00
886277 Jan Šváb VSP5801 C USK Praha 12:28:00
2067253 Jiří Pech LPM5402 C OK Lokomotiva Plzeň 12:30:00
336747 Lumír Koč MKP5401 C SK GORDIC Praha Kačerov 12:32:00
206496 Jiří Jirka ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 12:34:00
8045137 Jaroslav Hořínek VSP5000 C USK Praha 12:36:00
2104703 Jiří Ouška DOR5700 C OK Dobříš 12:38:00
9570000 Jiří Dlouhý DKP5700 C Oddíl OB Kotlářka 12:40:00
53514 Ota Kraus TJP5700 C TJ Sokol Troja 12:42:00
331490 Jiří Štěrba SKV6401 C TJ Slovan Karlovy Vary 12:44:00
515097 Milan Borovička FSP6104 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:46:00
253118 Jiří Blažek VPM5009 C KOS Slavia Plzeň 12:48:00
434809 Miroslav Bazika TJP6401 C TJ Sokol Troja 12:50:00
49370 Kamil Knotek OLP5701 C PSK Olymp Praha 12:52:00
8656589 Jiří Hájek ONO6400 C SKOB Ostrov 12:54:00
8222225 Jiří Kavka SCP5900 C OK Sparta Praha 12:56:00
0 Vakant 1114 12:58:00
0 Vakant 1115 13:00:00
H65
3.20 km, 45 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51655 Miloslav Toušek MKP5000 C SK GORDIC Praha Kačerov 13:22:00
7210121 Vladimír Jaroš DCE5400 C KOB Dobřichovice 13:24:00
442856 Vladimír Nykles VPM4702 C KOS Slavia Plzeň 13:26:00
500289 Zdeněk Přeček SCP5200 C OK Sparta Praha 13:28:00
8033205 František Wald FSP5300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 13:30:00
8806 Zdeněk Švec SLA4700 C SKOB Slaný 13:32:00
7891 Rudolf Valeška LCV4700 C TJ Lokomotiva Chomutov 13:34:00
7890 Jaroslav Jirásek DCH4701 C Radioelektronika Cheb 13:36:00
8028861 Stanislav Borák EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 13:38:00
8674 Miloš Fiala KSH4801 C OB Kašperské Hory 13:40:00
8663188 Vladimír Zelený PGP4800 C SK Praga 13:42:00
49645 Sláva Fujan DKL4800 C KOB Kladno 13:44:00
301171 Josef Paul DCE4401 C KOB Dobřichovice 13:46:00
51332 Vít Ryšavý TJP4700 C TJ Sokol Troja 13:48:00
7887 Jan Chotětický MAS5400 C KČT Aš 13:50:00
301725 Zdeněk Mágr LCV5000 C TJ Lokomotiva Chomutov 13:52:00
51621 Jiří Novotný SLP4601 C OOB Slavia Praha 13:54:00
995838 Ivan Matějů UVP4600 C Slovan Praha 13:56:00
416324 Jiří Cabrnoch DKL5400 C KOB Kladno 13:58:00
51137 Jaroslav Kubát SKV5203 C TJ Slovan Karlovy Vary 14:00:00
7886 Václav Chotětický DKL5202 C KOB Kladno 14:02:00
336775 Milan Paukert TJP5000 C TJ Sokol Troja 14:04:00
232091 Martin Jelínek PGP5103 C SK Praga 14:06:00
2103786 František Duda KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 14:08:00
331213 Miroslav Šorm DKL5200 KOB Kladno 14:10:00
8861 František Peterka TJP4900 C TJ Sokol Troja 14:12:00
52111 Oldřich Hojný SCP5201 C OK Sparta Praha 14:14:00
53574 Petr Lebduška ROU4702 C SKOB Roudnice nad Labem 14:16:00
2084946 Josef Valášek SCP4501 C OK Sparta Praha 14:18:00
8805 Stanislav Nosál LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 14:20:00
0 Vakant 1084 14:22:00
H75
2.40 km, 35 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8797 Svatopluk Bláha SJP3501 C KČT Slavoj Praha 12:30:00
8116748 Jan Sklenář MLA4201 C MLOK Mariánské Lázně 12:32:00
8656637 Jaromír Frey ONO4100 C SKOB Ostrov 12:34:00
51964 Milan Hanák FSP3400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:36:00
52254 Viktor Kalivoda KNC3300 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:38:00
8689 Dieter Schimm BSO4401 C KOB Baník Sokolov 12:40:00
301501 Jan Lisý ONO4201 C SKOB Ostrov 12:42:00
51800 Zdenko Procházka DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 12:44:00
9823 Rudolf Rychlý MKP4100 C SK GORDIC Praha Kačerov 12:46:00
52260 Vladimír Kalivoda KNC3800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 12:48:00
682666 Vladimír Attl PGP3800 C SK Praga 12:50:00
8657099 Jan Fišák MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 12:52:00
0 Vakant 1098 12:54:00
T
3.80 km, 50 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301668 Libor Kovář 0320001 032 12:00:00
2121891 Peter Hruška 0330001 033 12:00:00
2032168 Ondřej Silný PHK7906 C OK 99 Hradec Králové 12:00:00
8663179 Rostislav Benák TAP7400 C KOB Tretra Praha 12:00:00
51142 Marc van Dongen 0380001 038 12:00:00
0 Vakant 1116 12:00:00
0 Vakant 1117 12:00:00
0 Vakant 1118 12:00:00
0 Vakant 1119 12:00:00
0 Vakant 1120 12:00:00
0 Vakant 1121 12:00:00
0 Vakant 1122 12:00:00
438631 Michaela Zierhutová LCV0250 C TJ Lokomotiva Chomutov 12:00:00
253146 Jindřich Kraus LCV9401 TJ Lokomotiva Chomutov 12:00:00
336778 Petr Nosek DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 12:00:00
236061 Martina Nosek DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 12:00:00
440490 Jana Leníková DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 12:00:00
2051544 Magda Haková PGP7651 C SK Praga 12:00:00
7204503 David Vít SPC7200 C SPORTICUS team 12:00:00
1415713 Monika Jírová ROZ7350 C OK Roztoky 12:00:00
301442 Týfová Radka 0020002 002 12:00:00
2419971 Radek Stejskal 0030001 003 12:00:00
2134331 Jiří Balga DKP7302 C Oddíl OB Kotlářka 12:00:00
8670468 Jan Bednařík SPC8112 C SPORTICUS team 12:00:00
301477 Vít Dolejší 0140001 014 12:00:00
2085606 Martin Hančl ROU7601 C SKOB Roudnice nad Labem 12:00:00
301441 Jana Kábrtová 0010002 001 12:00:00
301446 Tomáš Bláhovec 0010003 001 12:00:00
2086466 Helena Ptáčková 0160001 016 12:00:00
2086465 Josef Ptáček 0160002 016 12:00:00
443082 Jan Grohmann 0170001 017 12:00:00
2144079 Jan Uhlík DKP6603 C Oddíl OB Kotlářka 12:00:00
8028846 Jan Svoboda ODV7605 C TJ Aero Odolena Voda 12:00:00
2061777 Jana Davidová ONO7852 C SKOB Ostrov 12:00:00
301459 Radka Hill 21G8450 Airienteers 12:00:00
2131195 Jan TUČNÝ 0240001 024 12:00:00
2148228 Martina MALÁ 0240002 024 12:00:00
1403425 Adam Ševčík ONO0300 C SKOB Ostrov 12:00:00
2143372 Lukáš Král 0250001 025 12:00:00
0 Jana Pávková NEK7850 Nejdek Orienteering 12:00:00
2111754 Hanka Lacinová DKP7952 C Oddíl OB Kotlářka 12:00:00
2801037 Jiří Zápotocký SLA0800 B SKOB Slaný 12:00:00
2113476 Jose Paulino MKP8600 C SK GORDIC Praha Kačerov 12:00:00
52183 Daniel Ševčík ONO0200 C SKOB Ostrov 12:00:00
2102676 Jiří Donda ONO7600 C SKOB Ostrov 12:00:00
2102677 Kateřina Dondová ONO7752 C SKOB Ostrov 12:00:00
0 Milena Bartošová LPM7755 OK Lokomotiva Plzeň 12:00:00
52117 Jan Berný ODV7702 C TJ Aero Odolena Voda 12:00:00
428228 Tomáš Kocur ODV8900 C TJ Aero Odolena Voda 12:00:00
981822 Milan Malačka DKP6000 C Oddíl OB Kotlářka 12:00:00
232646 Jana Malačková DKP6150 C Oddíl OB Kotlářka 12:00:00
2148051 Lenka Truncová ODV7852 C TJ Aero Odolena Voda 12:00:00
2135182 Jana Dudlová ODV7751 C TJ Aero Odolena Voda 12:00:00
2099486 Dana Štěpová 0290001 029 12:00:00
2116469 Eva Vrbová FSP7450 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 12:00:00
2148152 Jan Vaněk ROU7807 C SKOB Roudnice nad Labem 12:00:00
2111736 Lada Proxová RIC8350 C OB Říčany 12:00:00
426378 Petra Husáková SLA7452 C SKOB Slaný 12:00:00
2125353 Radek Gregor DOR7404 C OK Dobříš 12:00:00
2082932 Kateřina Havlíčková DOR7650 C OK Dobříš 12:00:00
2127571 Vítězslav Hezký DOR7504 OK Dobříš 12:00:00
2124789 Vít Koma DOR7702 C OK Dobříš 12:00:00
2090856 Lukáš Kubeček DOR8300 OK Dobříš 12:00:00
8116781 Pavel Kučera DOR7101 C OK Dobříš 12:00:00
2104704 Jan Matys DOR8001 C OK Dobříš 12:00:00
2104692 Pavel Neuer DOR7502 OK Dobříš 12:00:00
2050485 Jan Poskočil DOR7203 OK Dobříš 12:00:00
2131196 Ondřej Szárszoi DOR7405 OK Dobříš 12:00:00
2127567 Jaroslava Žižková DOR7754 C OK Dobříš 12:00:00
TF
1.90 km, 20 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8166 Jitka Procházková KPY7850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 12:00:00
53459 Jiří Pilař CEP1300 C Čepíci 12:00:00
2118492 Helena Sedláková DKP1352 C Oddíl OB Kotlářka 12:00:00
681791 Antonín Pošvic 0180001 018 12:00:00
301449 Lucy Hill 21G1850 Airienteers 12:00:00
2420053 Prokop Řehák DVP1202 C DVP ORIENTATION 12:00:00
2102671 Vít Ševčík ONO1100 C SKOB Ostrov 12:00:00
2420019 Jan Trávníček DKP1109 C Oddíl OB Kotlářka 12:00:00
682654 Nela Pokorná PGP0552 C SK Praga 12:00:00
2115715 Veronika Proxová 0260001 026 12:00:00
232239 Ondřej Gregor BSO1200 C KOB Baník Sokolov 12:00:00
1426044 Ondřej Kofroň LBE1200 C TJ Lokomotiva Beroun 12:00:00
2148061 Michaela Slámová KAM8051 C OK Kamenice 12:00:00
51268 Linda Forštová DOR1350 C OK Dobříš 12:00:00
2125345 Zuzana Hezká DOR1351 OK Dobříš 12:00:00
2420070 Barbora Komová DOR1253 OK Dobříš 12:00:00
2420057 Johana Komová DOR1058 OK Dobříš 12:00:00
51647 Matěj Pecánek TEP1300 C Tempo Praha 12:00:00
2420038 Stela Všetečková TAP1251 KOB Tretra Praha 12:00:00
232234 Jan Milota MLA0500 C MLOK Mariánské Lázně 12:00:00
2127530 Adriana Benáková TAP1053 C KOB Tretra Praha 12:00:00
2148079 Adam Datel DKL1100 C KOB Kladno 12:00:00
995851 Anna Datlová DKL1350 KOB Kladno 12:00:00
0 Vakant 1127 12:00:00
0 Vakant 1128 12:00:00
0 Vakant 1129 12:00:00
0 Vakant 1130 12:00:00
0 Vakant 1131 12:00:00
0 Vakant 1132 12:00:00
0 Vakant 1133 12:00:00
0 Vakant 1134 12:00:00
0 Vakant 1135 12:00:00
0 Vakant 1136 12:00:00
0 Vakant 1137 12:00:00
0 Vakant 1138 12:00:00
0 Vakant 1139 12:00:00
0 Vakant 1140 12:00:00
0 Vakant 1141 12:00:00
0 Vakant 1142 12:00:00
0 Vakant 1143 12:00:00
0 Vakant 1144 12:00:00
0 Vakant 1145 12:00:00
0 Vakant 1146 12:00:00
0 Vakant 1147 12:00:00
0 Vakant 1148 12:00:00
0 Vakant 1149 12:00:00
0 Vakant 1150 12:00:00
0 Vakant 1151 12:00:00
0 Vakant 1152 12:00:00