Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
19.10.2019
Místo konání:
Olešná u Rakovníka
Pořadatel:
JES - OK Rakovník
Mapa:
NA BORECH
Ředitel závodu:
Otta Pavel
Hlavní rozhodčí:
Bílý Milan - R2
Stavitel tratí:
Šlajchrtová Terezka
Kluby:
JEP     KAD     KAR     LEN     PFP     19D     2HD     21G     BOR     BSO     BZP     CEP     CST     DCE     DCH     DKL     DKP     DLP     DLT     DOB     DOK     DOR     DVP     EKP     FSP     FYD     HCE     HLV     JEN     JES     JHB     JIL     JPV     KAM     KBP     KNC     KON     KPY     KRL     KSH     KUL     KUN     KVP     KYL     LBE     LCV     LIT     LIV     LOV     LPM     LPU     LTP     LTU     MAS     MFP     MKP     MLA     NEK     OCB     ODV     OKP     OLP     ONO     PDY     PGP     PHK     PLU     PTE     RIC     ROU     ROZ     SCP     SJC     SJP     SKV     SLA     SLP     SOB     SPC     TAP     TEP     TJP     UOL     UVP     VLI     VPM     VSP     ZBP     ZPV     ZVO     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:03:00 Jan Semerád 0090002 2083362 H21K
13:04:00 Lenka Hornová 0090006 8414094 D21K
13:18:00 Martina Vaňková 0090010 8028804 D21K
13:23:00 Marek Spilka 0090003 2104586 H21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Vít Dolejší 0140001 301477 T
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:45:00 Katarina Studnickova 0070001 2011873 D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:22:00 Beáta Petřinová 0270001 2148094 D10F
12:30:00 Natálie Petřinová 0270002 2148126 D12
12:49:00 Vendy Petřinová 0270003 2148109 D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:23:00 Iveta Procházková PFP9250 53009 C D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:08:00 Erik Scheuermann 19D9900 7208002 H21L
13:39:00 Jürgen Scheuermann 19D6901 300657 H45
13:44:00 Martin Scheuermann 19D0200 7777774 H21L
15:12:00 Katrin Scheuermann 19D7050 300630 D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:05:00 Angelina Kuleva 2HD5750 8101105 D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Lucy Hill 21G1850 301449 TF
12:00:00 Radka Hill 21G8450 301459 T
13:19:00 Daisy Hill 21G0950 7210809 D10
13:55:00 Richard Hill 21G7600 301451 H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:35:00 Oldřiška Kábrtová BOR8752 7209434 C D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Ondřej Gregor BSO1200 232239 C TF
12:05:00 Jana Hejduková BSO7250 7873 C D35
12:07:00 Kateřina Gregorová BSO8151 7874 C D35
12:22:00 Oldřich Kohoutek BSO0301 8655420 A H21L
12:25:00 Klára Kohoutková BSO0650 8655488 B D14
12:37:00 Albert Havlíček BSO0304 301433 B H16
12:40:00 Dieter Schimm BSO4401 8689 C H75
12:49:00 Pavel Käss BSO7000 8686 C H45
13:26:00 Viktor Havlíček BSO0602 301430 C H14
13:30:00 Karel Veseleňák BSO0601 232240 C H14
14:14:00 Jan Hejduk BSO0001 1428929 B H21L
14:51:00 Zdeněk Hejduk BSO0201 1428921 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:02:00 Anna Oliveriusová BZP0850 2119205 C D12
13:25:00 Vanda Králová BZP8750 7260013 C D21L
13:29:00 Silvie Papicová BZP7651 2113471 C D21L
14:11:00 Pavla Svítilová BZP7750 8660503 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Jiří Pilař CEP1300 53459 C TF
12:03:00 Marek Pilař CEP7700 2800223 C H35
12:59:00 Kateřina Pilařová CEP8050 2800224 C D35
14:13:00 František Pilař CEP0900 1413334 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:27:00 Matyáš Pelc CST0401 436432 B H16
12:54:00 Tadeáš Pelc CST0601 51330 B H14
13:22:00 Václav Pelc CST6702 2027924 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:26:00 Jiřina Štrossová DCE5650 7870 C D55
12:38:00 Alžběta Vaculovičová DCE0950 2050484 C D10F
13:00:00 Klára Zeman DCE7950 2113474 C D21K
13:13:00 Antonín Procházka DCE5500 1955315 C H45
13:24:00 Vladimír Jaroš DCE5400 7210121 C H65
13:27:00 Radim Vaculovič DCE7501 2058524 C H35
13:40:00 Matěj Vaculovič DCE1000 2079491 C H10F
13:46:00 Josef Paul DCE4401 301171 C H65
13:58:00 Miluše Procházková DCE5450 1954721 C D45
14:18:00 Pavla Mrázová DCE5550 7868 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:36:00 Jaroslav Jirásek DCH4701 7890 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Adam Datel DKL1100 2148079 C TF
12:00:00 Anna Datlová DKL1350 995851 TF
12:06:00 Petr Jakovec DKL8602 1425370 C H21L
12:06:00 Barbora Šeborová DKL1150 252450 C D10F
12:11:00 Kačka Šeborová DKL0951 62367 C D10
12:18:00 Hana Cabrnochová DKL5550 53520 C D55
12:24:00 Stáňa Rančáková DKL5950 1450164 C D55
12:30:00 Aneta Geislerová DKL0151 2042535 B D18
12:35:00 Petr Šemelík DKL6901 8033265 C H35
12:42:00 Veronika Pražanová DKL0751 2135161 C D12
12:50:00 Josef Kubáč DKL0501 2144110 C H14
12:54:00 Hana Benešová DKL0050 49640 C D21K
13:03:00 Tereza Šeborová DKL8150 52228 C D35
13:07:00 Jan Beneš DKL9800 49648 C H21K
13:12:00 Eliška Chudobová DKL0850 2148141 C D12
13:24:00 Vít Lukavský DKL1101 2127553 C H10F
13:35:00 Jiří Lukavský DKL7800 8660907 C H35
13:44:00 Sláva Fujan DKL4800 49645 C H65
13:58:00 Jiří Cabrnoch DKL5400 416324 C H65
14:02:00 Václav Chotětický DKL5202 7886 C H65
14:07:00 Michal Jedlička DKL8000 1416366 C H35
14:08:00 Jaroslava Benešová DKL7050 49647 C D45
14:09:00 Jan Beneš DKL6600 49646 C H45
14:10:00 Miroslav Šorm DKL5200 331213 H65
14:29:00 Dita Geislerová DKL7550 888635 C D35
14:37:00 Václav Kohout DKL0101 2080903 C H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Helena Sedláková DKP1352 2118492 C TF
12:00:00 Jan Trávníček DKP1109 2420019 C TF
12:00:00 Patrik Sedláček DKP0816 2092429 B H14
12:00:00 Jiří Balga DKP7302 2134331 C T
12:00:00 Jana Kábrtová 0010002 301441 T
12:00:00 Tomáš Bláhovec 0010003 301446 T
12:00:00 Jan Uhlík DKP6603 2144079 C T
12:00:00 Hanka Lacinová DKP7952 2111754 C T
12:00:00 Milan Malačka DKP6000 981822 C T
12:00:00 Jana Malačková DKP6150 232646 C T
12:01:00 Tereza Lenská DKP1054 2086460 C D10
12:03:00 Eda Machar DKP0803 8080822 B H12
12:04:00 Lucie Řadová DKP0251 897371 B D18
12:05:00 Pavel Machar DKP7903 2102794 C H35
12:06:00 Matěj Machar DKP0604 8080821 B H14
12:07:00 Lenka Burešová DKP8351 2099482 C D21L
12:08:00 Pavla Blahová DKP0155 8653088 B D18
12:08:00 Albert Mareš DKP0308 8226408 A H21L
12:12:00 Eva Svobodná DKP5851 301365 C D55
12:12:00 Stanislava Mikšová DKP5250 2111758 C D65
12:13:00 Jan Maroušek DKP7402 8667501 C H45
12:13:00 Kateřina Mullis DKP7753 8660470 C D21L
12:13:00 Vít Procházka DKP0711 1425329 C H12
12:14:00 Štěpán Koliáš DKP0610 8028856 B H14
12:15:00 Kamila Rambová DKP8655 8060505 C D21L
12:16:00 Hana Stehnová DKP5150 51799 C D65
12:17:00 Vojtěch Večerka DKP0813 2420034 C H12
12:19:00 Kateřina Medlínová DKP7854 2082360 C D35
12:20:00 Carolina Mullis DKP0951 2075697 B D12
12:20:00 Aneta Procházková DKP1153 2103718 C D10F
12:21:00 Jiří Svoboda DKP7504 8069069 C H35
12:22:00 Jitka Klusáková DKP5651 8558 C D55
12:24:00 Alžběta Vondráčková DKP0864 2103732 B D12
12:24:00 Annemiek van Dongen DKP1257 7000966 C D10F
12:25:00 Kateřina Šavelová DKP1154 2086467 C D10
12:25:00 Jana Procházková DKP8052 7205568 C D35
12:27:00 Tereza Němečková DKP7953 2103743 D35
12:28:00 Julie Šavelová DKP0863 2086470 C D12
12:28:00 Lucie Ptáčková DKP1255 2086452 C D10F
12:29:00 Richard Řada DKP6701 7202892 C H45
12:30:00 Hana Dudová DKP5752 49892 C D55
12:34:00 Ivana Mrázková DKP5650 8080100 C D55
12:34:00 Jakub Řada DKP9401 515144 C H21L
12:37:00 Hanka Řada DKP9450 7945000 C D21L
12:39:00 Vojtěch Černý DKP0712 886251 C H12
12:40:00 Jiří Dlouhý DKP5700 9570000 C H55
12:43:00 Karin Sanna DKP0250 7200326 A D21L
12:43:00 Barbora Ptáčková DKP0954 2086451 C D10
12:44:00 Zdenko Procházka DKP4300 51800 C H75
12:46:00 Nela Marešová DKP0761 2419955 C D12
12:52:00 Tereza Axmannová DKP9151 49875 C D21K
12:53:00 Jakub Studnička DKP0718 8080820 B H12
12:54:00 Petra Šilerová DKP0760 2086469 C D12
12:55:00 Markéta Vondráčková DKP7856 2120867 C D35
12:56:00 Pavel Klaška DKP9301 8080832 C H21L
12:57:00 Vojtěch Koten DKP0815 2143373 C H12
12:57:00 Zuzana Lacinová DKP1055 2129251 C D10
13:00:00 Martin Klusák DKP8704 8557 C H21L
13:01:00 Jolana Vondráčková DKP1058 2095946 C D10
13:04:00 Vojtěch Šubrt DKP0502 886289 B H14
13:06:00 Hana Koubová DKP0558 2148090 B D16
13:08:00 Ondřej Ptáček DKP1204 2086453 C H10F
13:09:00 Anna Kváčová DKP1051 2143331 C D10
13:12:00 Ondřej Pospíšil DKP8717 8667544 C H21L
13:12:00 David Majer DKP1203 8667518 C H10F
13:15:00 Jiří Kalousek DKP6901 443079 C H45
13:18:00 Viktor Mareš DKP1010 888632 C H10F
13:19:00 Jakub Salinger DKP0715 2134283 B H12
13:21:00 Filip Kábrt 0010001 51473 H21K
13:21:00 Augustina Uhlíková DKP1056 2086461 C D10
13:22:00 David Halaška DKP1201 2086456 C H10F
13:24:00 Přemysl Novák DKP0107 8656538 B H21L
13:28:00 David Klement DKP0110 8080816 B H21L
13:29:00 Vincent Štůla DKP0720 2086458 C H12
13:31:00 Ema Večerková DKP0657 2086454 C D14
13:31:00 Marie Pospíšilová DKP8756 8080824 R D21L
13:32:00 Barbora Zákoucká DKP0859 2086469 C D12
13:32:00 Vojtěch Illner DKP9600 8648562 C H21L
13:32:00 Václav Sedlák DKP1105 2118478 C H10F
13:33:00 Amálie Lampová DKP0752 2090870 B D14
13:35:00 Jáchym Šubrt DKP0800 2103736 B H12
13:37:00 Pavel Klaška DKP6500 8650 C H45
13:39:00 David Lampa DKP7702 2090867 C H35
13:39:00 Jan Lacina DKP0717 2126351 B H12
13:39:00 František Švarc DKP0911 981832 C H10
13:42:00 Magdalena Mušková DKP0865 336785 C D12
13:43:00 Martin Lacina DKP7502 2129254 C H35
13:46:00 Martin Klaška DKP0100 8322332 A H21L
13:51:00 Jan Daněk DKP0713 2103722 B H12
13:54:00 Daniela Daňková DKP7353 2134260 C D45
13:55:00 Jonáš Vostrý DKP0714 2134276 C H12
14:02:00 Šimon Axmann DKP8700 49839 C H21L
14:04:00 Jiří Ramba DKP8606 8636190 C H21L
14:07:00 Jana Dlouhá DKP5950 8644 C D35
14:08:00 Jaroslav Sedláček DKP0309 7210914 A H21L
14:09:00 Adam Svoboda DKP0913 2148236 C H10
14:13:00 Pavel Stehno DKP4900 8200026 C H45
14:15:00 Mark Collis DKP7703 8660454 C H35
14:15:00 Tim van Dongen DKP1000 1407425 C H10
14:19:00 Antonín Šubrt DKP7100 7201757 C H35
14:31:00 Filip Balga DKP1104 2029191 C H10
14:41:00 Michael Halaška DKP0907 2086455 C H10
14:45:00 Matěj Šubrt DKP0205 888625 B H18
15:04:00 Jaromíra Řadová DKP6551 515168 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:31:00 Ivana Nováková DLP8150 2134291 C D35
13:49:00 Tomáš Dostál DLP7400 2131186 C H45
13:57:00 Antonín Šindelka DLP7200 2060227 C H45
14:11:00 Tomáš Kantůrek DLP0902 2133918 C H10
14:37:00 Adam Novák DLP0901 2133917 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Petr Nosek DLT6901 336778 C T
12:00:00 Martina Nosek DLT7251 236061 C T
12:00:00 Jana Leníková DLT6151 440490 C T
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:13:00 Adri? Llobet DOB9201 7235 C H21K
13:14:00 Martin Janda DOB8002 920696 C H21L
13:19:00 Martina Netíková DOB9350 7229 C D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:06:00 Daniel Novák DOK8700 8656618 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Linda Forštová DOR1350 51268 C TF
12:00:00 Zuzana Hezká DOR1351 2125345 TF
12:00:00 Barbora Komová DOR1253 2420070 TF
12:00:00 Johana Komová DOR1058 2420057 TF
12:00:00 Týfová Radka 0020002 301442 T
12:00:00 Radek Gregor DOR7404 2125353 C T
12:00:00 Kateřina Havlíčková DOR7650 2082932 C T
12:00:00 Vítězslav Hezký DOR7504 2127571 T
12:00:00 Vít Koma DOR7702 2124789 C T
12:00:00 Lukáš Kubeček DOR8300 2090856 T
12:00:00 Pavel Kučera DOR7101 8116781 C T
12:00:00 Jan Matys DOR8001 2104704 C T
12:00:00 Pavel Neuer DOR7502 2104692 T
12:00:00 Jan Poskočil DOR7203 2050485 T
12:00:00 Ondřej Szárszoi DOR7405 2131196 T
12:00:00 Jaroslava Žižková DOR7754 2127567 C T
12:01:00 Alžběta Kašparová DOR0753 8116728 B D14
12:01:00 Martin Bambousek DOR7302 8662328 C H35
12:05:00 Anna Neuerová DOR0656 2080954 C D14
12:12:00 Marek Hruška DOR0604 2134307 C H14
12:13:00 Ondřej Snížek DOR0406 2042548 B H16
12:14:00 Karolína Vlašaná DOR0751 2044887 C D12
12:16:00 Lubomír Nentvich DOR5800 8033232 C H55
12:24:00 Antonín Jiras DOR0701 8116815 B H14
12:25:00 Jan Herynek DOR0411 2044894 B H16
12:27:00 Ondřej Matys DOR0803 2050495 B H12
12:28:00 Julie Baštová DOR0353 2050483 B D18
12:32:00 Rozári Petriláková Anežka DOR0251 8655463 B D18
12:36:00 Adéla Hezká DOR1053 2050499 C D10F
12:38:00 Jiří Ouška DOR5700 2104703 C H55
12:40:00 Lucie Boudová DOR1056 2125355 D10F
12:43:00 Matouš Petrilák DOR0409 8654908 A H16
12:45:00 Ema Forštová DOR0658 2073745 C D14
12:47:00 Martin Snížek DOR0405 2042541 B H16
12:47:00 Sophia Magazu DOR1152 2111602 C D10
12:48:00 Martin Havlíček DOR0601 2080952 C H14
12:50:00 Pavla Kořínková DOR0457 2067310 C D16
12:52:00 Matěj Dragoun DOR0603 2104706 C H14
12:54:00 Anna Neubauerová DOR0456 2102702 C D16
12:55:00 Rebeka Petriláková Amálie DOR0953 8028871 B D10
13:00:00 Tereza Hezká DOR0855 2111613 C D12
13:00:00 Jáchym Nový DOR0502 2044888 C H14
13:01:00 Radka Magazu DOR7853 2115078 C D35
13:02:00 Kristýna Fialová DOR1250 2125352 C D10F
13:04:00 Adéla Housková DOR0851 2050490 C D12
13:05:00 Jan Hruška DOR7000 2125349 C H45
13:05:00 Barbora Housková DOR0655 8116682 B D14
13:05:00 Jan Škoch 0020001 2102695 H21K
13:09:00 Přemysl Žižka DOR0706 2131194 C H12
13:11:00 Jan Fiala DOR7802 2125359 C H35
13:14:00 Ondřej Forsterevicz DOR0509 2045302 C H14
13:14:00 Adam Kašpar DOR1101 2131198 C H10F
13:15:00 Blanka Hrušková DOR7555 2134295 C D35
13:16:00 Kateřina Fialová DOR0754 8648585 B D12
13:16:00 Michaela Vlašaná DOR0452 2044884 C D16
13:17:00 Tomáš Kubeček DOR0808 2125344 C H12
13:18:00 Jan Jiras DOR0505 8116782 C H14
13:19:00 Magdalena Šáchová DOR0659 2115079 C D14
13:21:00 Jana Forstereviczová DOR7653 2082934 C D35
13:21:00 Annabelle Magazu DOR0657 8033231 B D14
13:23:00 Petra Petriláková DOR7656 2092419 C D35
13:23:00 Eliška Neuerová DOR1051 2050493 C D10
13:25:00 Vlasta Chmelíková DOR7753 2125347 C D35
13:27:00 Jana Fialová DOR8050 2125348 C D35
13:30:00 Justýna Baštová DOR0952 2058512 C D12
13:31:00 Petr Chmelík DOR8100 2058502 C H35
13:32:00 Václav Lorenc DOR0702 2044885 B H14
13:33:00 Teodor Kučera DOR0800 2044899 C H12
13:37:00 Bruno Foršt DOR0905 232208 C H12
13:37:00 Julie Bambousková DOR0650 8660590 B D14
13:37:00 František Jiras DOR0900 2080953 C H10
13:45:00 Lukas Magazu DOR0805 8663147 C H12
13:49:00 Tomáš Poskočil DOR0707 2058508 C H12
13:57:00 Jakub Foršt DOR7501 236022 C H35
13:59:00 Jan Porsch DOR0904 2111612 C H12
13:59:00 Jiří Jiras DOR6900 2120631 C H45
14:10:00 Romana Nentvichová DOR6651 2058509 C D45
14:14:00 Jana Nová DOR7150 8663122 C D45
14:22:00 Markéta Žižková DOR7352 2111608 C D45
14:23:00 Tomáš Hruška DOR1002 2125343 C H10
14:26:00 Lenka Pavlíčková DOR7251 2058515 C D45
14:27:00 Miroslav Petrilák DOR6600 2092439 C H35
14:35:00 Filip Vojkůvka DOR0902 2045317 C H10
14:39:00 Jáchym Kučera DOR0301 8116741 A H18
14:39:00 Kevin Gregor DOR1001 2125357 C H10
14:42:00 Jana Baštová DOR7452 2113394 C D45
14:43:00 Štěpán Jiroušek DOR1102 51487 C H10
14:47:00 Lukáš Koma DOR0903 2104702 C H10
15:03:00 Antonín Szárszoi DOR1000 2104698 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Prokop Řehák DVP1202 2420053 C TF
12:56:00 Ludmila Řeháková DVP0451 361965 C D16
13:56:00 Jana Řeháková DVP7351 361962 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:10:00 Kateřina Fantová EKP0256 49632 B D18
12:16:00 Jura Janeček EKP6701 8662291 C H21L
12:39:00 Dagmar Janečková EKP6550 51594 C D21L
12:51:00 Klára Hausmannová EKP8651 8660566 C D21L
12:57:00 Miroslav Fanta EKP5800 51147 C H45
13:34:00 Ondřej Blaha EKP7002 8667983 C H21L
13:38:00 Stanislav Borák EKP5212 8028861 C H65
15:18:00 Libuše Fantová EKP5650 51583 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Eva Vrbová FSP7450 2116469 C T
12:04:00 Žofie Stará FSP0851 2029171 C D12
12:04:00 Anna Knýbelová FSP1152 2092410 D10F
12:08:00 Magdalena Stará FSP1051 2129210 C D10F
12:12:00 Marie Kurfürstová FSP1050 1407430 C D10F
12:16:00 Barbora Stará FSP0752 2029170 C D12
12:16:00 Nikola Skripnik FSP0600 8028832 B H14
12:21:00 Matouš Skripnik FSP0800 8028833 B H12
12:24:00 Jiří Vondra FSP7600 2092409 C H21L
12:26:00 Nikola Kubásková FSP1055 2092388 C D10F
12:27:00 Jan Bartoň FSP7000 7204999 C H45
12:28:00 Martin Hrouda FSP7612 7207862 C H21L
12:32:00 Martin Žáček FSP6803 1396842 C H21L
12:33:00 Zuzana Fibírová FSP7555 515067 C D35
12:35:00 Elena Bartoňová FSP0953 2029181 C D10
12:36:00 Milan Hanák FSP3400 51964 C H75
12:37:00 Ondřej Skripnik FSP7502 8028842 C H35
12:42:00 Viktorie Ježková FSP1053 2092396 C D10F
12:44:00 Adam Klepetko FSP0601 2029189 C H14
12:46:00 Milan Borovička FSP6104 515097 C H55
12:51:00 Kateřina Skripniková FSP8051 8028838 C D35
12:53:00 Pavel Cincibus FSP6605 8669 C H45
12:55:00 Jan Starý FSP7800 1450166 C H35
13:06:00 Lucie Fibírová FSP0777 2081361 B D12
13:07:00 Lenka Studničná FSP8650 8028805 C D21L
13:10:00 Theodor Bartoň FSP1100 2029180 C H10F
13:12:00 Lenka Cincibusová FSP0450 8666 B D16
13:17:00 Magdalena Kurfürstová FSP7852 207837 C D35
13:17:00 Eva Rydlová FSP8989 8660480 C D21L
13:22:00 Agáta Hüblová FSP0853 2029179 C D12
13:27:00 Matyáš Vrba FSP0706 8116787 B H12
13:30:00 František Wald FSP5300 8033205 C H65
13:38:00 Kilián Skripnik FSP1300 2092380 C H10F
13:39:00 Terezie Bartoňová FSP7550 8116721 C D35
14:46:00 Ivana Cincibusová FSP6651 8668 C D45
14:55:00 Matěj Knop FSP0905 2029182 C H10
14:59:00 Vavřinec Krutský FSP0902 2116476 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Radek Stejskal 0030001 2419971 T
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:12:00 Pavel Kettner HCE5900 515105 C H55
12:18:00 Adéla Černá HCE0850 1417259 C D12
12:18:00 Martin Kudrnáč HCE5901 301371 C H55
12:19:00 Barbora Kučerová HCE8650 2021835 C D21L
13:11:00 David Černý HCE0000 1421891 C H21K
13:13:00 Lucie Kudrnáčová HCE8850 8000244 C D21L
13:15:00 Petr Černý HCE0100 1421903 C H21K
13:21:00 Jan Vavřina HCE7000 1421904 C H45
13:40:00 Johana Vavřinová HCE0751 2118496 C D12
13:48:00 Josef Pinkr HCE1200 1417247 C H10F
13:51:00 Šárka Pinkrová HCE8350 2126387 C D35
14:00:00 Lenka Kettnerová HCE6450 7202877 C D45
14:05:00 Radomír Černý HCE6901 8028865 C H45
14:15:00 Irena Dudová HCE8250 232490 C D35
14:28:00 Martina Mudrová HCE6451 51984 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:21:00 Jaro Halač 0040001 2133888 H45
13:56:00 Zdeněk Lukeš 0040002 2141890 H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:21:00 Petr Svítil 0080001 1450170 H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:04:00 Lukáš Chlebec JES0607 301461 H14
12:18:00 Jan Fouček JES0609 301476 H14
12:32:00 Tomáš Polák JES0608 301475 H14
12:34:00 Kateřina Pilařová JES1150 2115759 C D10F
12:40:00 Josef Šafařík JES0604 301460 H14
13:19:00 Mário Červinka 0100001 2092370 H21K
13:38:00 Viktor Vaníček JES0602 7210315 C H14
14:01:00 Kateřina Pilařová JES8450 2115735 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:17:00 Iveta Nesrovnalová JHB8952 53615 C D21L
13:52:00 Jaroslav Nesrovnal JHB8305 4630 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:58:00 Karolína Nováková 0110001 2103250 D21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:59:00 Kamil Klíma 0130001 8667960 H21K
13:09:00 Štefan Uhrín 0130002 2104589 H21K
13:12:00 Anna Formánková 0130003 2060261 D21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Michaela Slámová KAM8051 2148061 C TF
12:02:00 Jan Němeček KAM9300 8648633 C H21L
12:06:00 Hana Kudrnáčová KAM6250 232268 C D55
12:12:00 Marta Kudrnáčová KAM0754 2084937 B D12
12:21:00 Sofie Balejová KAM0951 8660541 C D10
12:33:00 Eva Albrechtová KAM7850 515490 C D21L
12:34:00 Lucie Čapková KAM0459 2103294 A D18
12:47:00 Julie Chramostová KAM0652 2099495 C D14
12:50:00 Olga Bašusová KAM1250 51561 C D10F
12:52:00 Vladimír Ondráček 0150001 51985 H21L
12:53:00 Dana Kettnerová KAM8952 7201193 C D21L
12:54:00 Klára Rejšková KAM1251 2115703 C D10F
12:57:00 Blanka Chramostová KAM7551 2011875 C D35
12:57:00 Kateřina Zimmerová KAM9850 8028869 C D21L
13:00:00 Veronika Víšková KAM0452 2088701 B D16
13:01:00 Tomáš Chramosta KAM7601 8226410 C H35
13:02:00 Jakub Milota KAM0503 2099497 B H14
13:04:00 Amálie Chramostová KAM0355 2088703 C D16
13:09:00 Iveta Albrechtová KAM9950 8660456 R D21L
13:16:00 Lukáš Zámečník KAM1100 2115738 C H10F
13:17:00 Nina Nováková KAM0554 2113491 B D14
13:20:00 Julie Štěpánková KAM0458 2075612 C D16
13:20:00 František Pašek KAM7600 523000 C H21L
13:36:00 Filip Jíra KAM0506 8663163 B H14
13:42:00 Marek Sláma KAM1201 2116462 C H10F
13:48:00 Magdalena Šejnová KAM7055 2129235 C D45
13:49:00 Alena Rejšková KAM7750 2075613 C D35
13:57:00 Ondřej Bašus KAM1004 51554 C H10
14:06:00 Jiří Balej KAM7201 8680586 C H21L
14:19:00 Kryštof Sláma KAM1000 2116478 C H10
14:51:00 Matěj Kříž KAM0900 2090857 C H10
14:53:00 Adam Albrecht KAM0203 995899 C H18
15:07:00 Čeněk Rejšek KAM1002 2135200 C H10
15:20:00 Veronika Balejová KAM7253 2115760 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Helena Ptáčková 0160001 2086466 T
12:00:00 Josef Ptáček 0160002 2086465 T
12:24:00 Petr Valter KBP4500 6645 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Jan Grohmann 0170001 443082 T
12:04:00 Ondřej Šedivý KNC9103 8028853 C H21L
12:10:00 Vladimír Vacek KNC9300 8667542 C H21L
12:18:00 Žofie Votavová KNC0250 446355 B D18
12:26:00 Ondřej Varga KNC9900 9101673 C H21L
12:33:00 Drahomír Jun KNC5501 52255 C H45
12:38:00 Viktor Kalivoda KNC3300 52254 C H75
12:48:00 Vladimír Kalivoda KNC3800 52260 C H75
12:52:00 Tereza Havlová KNC0750 8116754 B D12
13:01:00 Eliška Kopecká KNC9850 7202873 C D21L
13:07:00 Veronika Havlová KNC0950 420404 C D10
13:13:00 Eva Havlová KNC7851 224869 C D35
13:21:00 Josef Havel KNC7800 420401 C H35
13:27:00 František Komers KNC6800 553432 C H45
13:47:00 Jiří Fortelka KNC0702 1452445 C H12
14:54:00 Jana Komersová KNC6550 52265 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Antonín Pošvic 0180001 681791 TF
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Jitka Procházková KPY7850 8166 C TF
12:10:00 Alena Kohlová KPY6051 53182 C D55
12:29:00 Vojta Kouřil KPY0700 2121097 C H12
12:36:00 Hana Pavlíčková KPY0450 1470170 A D18
12:38:00 Martin Valenta KPY0507 2060247 C H14
12:41:00 David Vejražka KPY0401 2801247 C H16
12:41:00 Zuzana Kohlová KPY8852 301347 C D21L
12:42:00 Jorik Slejška KPY0506 515401 C H14
12:44:00 Jan Koldinský KPY8506 8116797 C H21L
12:45:00 Šárka Míchalová KPY0050 2800315 B D21L
12:46:00 Jakub Holešta KPY0502 2091552 B H14
12:47:00 Magdaléna Kopecká KPY8250 2148140 C D35
13:08:00 Adam Žebrák KPY0505 2091547 C H14
13:13:00 Kamila Kovandová KPY0550 2060246 C D14
13:14:00 Anna Vejražková KPY0750 2801009 B D12
13:19:00 Vít Procházka KPY8000 2067930 C H35
13:19:00 Jiří Kohl KPY6201 301391 C H45
13:27:00 Zuzana Procházková KPY8650 7210815 C D21L
13:28:00 Oldřich Kopecký KPY0900 0 C H10F
13:29:00 Jiří Vejražka KPY7400 2801249 C H45
13:43:00 Václav Dobeš KPY5701 301374 C H45
14:08:00 František Duda KPY4600 2103786 C H65
15:16:00 Michaela Freyová KPY6050 301394 C D45
15:22:00 Marcela Míchalová KPY6850 682670 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Eliška Houbová KRL1152 2126275 C D10F
12:03:00 Adéla Peterková KRL0953 2124756 C D10
12:11:00 Anna Gelnerová KRL0653 9102084 B D14
12:15:00 Michaela Čadková KRL0954 416318 C D10
12:25:00 Jiří Kropáč KRL6702 2017667 C H45
12:27:00 Olga Zmarzláková KRL0552 232613 B D14
12:37:00 Adéla Blechová KRL1055 2126294 C D10
12:38:00 Markéta Gelnerová KRL0952 9102146 B D12
12:38:00 Jan Žákovec KRL9505 0 C H21L
12:48:00 Zuzana Kropáčová KRL0754 2127659 B D12
12:49:00 Magda Hanáková KRL9651 7140196 C D21L
12:50:00 Denisa Bodurková KRL0752 2127645 B D12
12:51:00 Karolína Roučková KRL0656 2099507 C D14
12:56:00 Filip Kropáč KRL0503 434576 C H14
13:04:00 Ondřej Pova KRL9304 9995599 C H21L
13:05:00 Aneta Hanáková KRL0951 9091907 C D10
13:07:00 Adéla Vlachová KRL0551 2126299 B D14
13:23:00 Josef Bejvančický KRL0703 2127632 C H12
13:25:00 Petr Houba KRL7801 2134275 C H35
13:49:00 Dušan Kříž KRL7800 2801021 C H35
14:25:00 Vojtěch Houba KRL1002 2127628 C H10
14:53:00 Jan Bejvančický KRL1003 232961 C H10
14:57:00 Samuel Šebian KRL0903 232960 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:20:00 Pavla Hulcová KSH7753 53726 C D21K
13:28:00 Barbora Pecháčková 0190001 2086459 D12
13:31:00 Tomáš Mayer KSH6900 2116448 C H45
13:36:00 Daniela Mayerová KSH0852 8116778 B D12
13:40:00 Miloš Fiala KSH4801 8674 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:31:00 Filip Sotona 0220001 301488 H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:23:00 Lucie Herynková 0230001 237541 D10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Jan TUČNÝ 0240001 2131195 T
12:00:00 Martina MALÁ 0240002 2148228 T
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Lukáš Král 0250001 2143372 T
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Ondřej Kofroň LBE1200 1426044 C TF
12:11:00 Anna Marková LBE9250 301549 C D21L
12:11:00 Matěj Kapoun LBE0801 0 C H12
12:43:00 David Baxa LBE0800 8045205 C H12
13:22:00 Tomáš Hůla LBE0602 7300274 C H14
13:25:00 Pavel Hůla LBE7300 8667504 C H45
13:59:00 Jan Kofroň LBE8001 1459072 C H35
14:01:00 Jan Kofroň LBE1000 8236 C H10
14:05:00 Jáchym Kapoun LBE1002 0 C H10
14:20:00 Stanislav Nosál LBE4600 8805 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Veronika Proxová 0260001 2115715 TF
12:00:00 Michaela Zierhutová LCV0250 438631 C T
12:00:00 Jindřich Kraus LCV9401 253146 T
12:18:00 Miluše Zenkerová LCV4550 301524 C D65
12:44:00 Ivana Mágrová LCV5550 301720 C D55
13:34:00 Rudolf Valeška LCV4700 7891 C H65
13:52:00 Zdeněk Mágr LCV5000 301725 C H65
14:44:00 Marcela Krausová LCV7351 253153 C D45
15:10:00 Michaela Zierhutová LCV7151 301525 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:49:00 Jitka Pavlíková LIT8352 8113 C D35
13:10:00 Zuzana Benešová LIT8353 2106732 C D21K
13:36:00 Přemek Pavlík LIT1414 8111 C H10F
13:46:00 Tobiáš Pavlík LIT1111 8109 C H10F
13:50:00 Jiří Macek LIT8401 8107 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Dana Štěpová 0290001 2099486 T
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:16:00 Ján Palaščak 0300001 7003034 H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Libor Kovář 0320001 301668 T
12:00:00 Milena Bartošová LPM7755 0 T
12:07:00 Petr Weissar LPM7020 2082913 C H45
12:07:00 Kateřina Kožíšková LPM0652 2082947 A D14
12:13:00 Iva Pechová LPM6151 2067245 C D35
12:15:00 Samuel Weissar LPM0300 2082944 B H16
12:17:00 Jiří Tříska LPM7400 682338 C H45
12:21:00 Albert Pavlásek LPM0304 2113477 C H16
12:30:00 Jiří Pech LPM5402 2067253 C H55
12:33:00 Lukáš Tříska LPM0800 2082920 C H12
12:35:00 David Němec LPM0504 8648544 A H16
12:37:00 Tereza Třísková LPM0653 2082946 C D14
12:59:00 Vladimír Šitra LPM7904 2103744 C H35
13:03:00 Petr Jiroušek LPM7001 301721 C H45
13:20:00 Tereza Stehlíková LPM0951 2103247 C D12
13:24:00 Jakub Stehlík LPM0700 2103269 B H14
13:33:00 Pavel Dvořák LPM7805 2042509 C H35
13:37:00 Lucie Šitrová LPM7857 2080976 C D35
13:51:00 Karel Šoupa LPM6900 8670489 C H45
13:53:00 Egon Parula LPM1000 2801411 C H10
14:09:00 Petr Kožíšek LPM7603 2148155 C H35
15:05:00 Štěpán Havel LPM0902 361960 H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Peter Hruška 0330001 2121891 T
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:11:00 Martin Klein LTP0404 8662293 B H16
12:11:00 Martin Fröhlich 0340001 7300471 H35
12:19:00 Jiří Würz LTP6502 7204992 C H45
12:20:00 Martina Pavlová LTP0151 7202857 B D18
12:21:00 Ivana Lošťáková LTP7758 7202864 C D21L
12:37:00 Luboš Bruner LTP6501 682114 C H45
12:44:00 Ela Lošťáková LTP0951 7202578 C D12
12:58:00 Eliška Žejdlíková LTP0350 8660594 B D16
13:03:00 Sára Lošťáková LTP0650 7210117 B D14
13:11:00 Pavel Martinec LTP7003 9201628 C H45
13:14:00 Kateřina Karpíšková LTP0450 342046 B D21K
13:55:00 Petr Pavel LTP6806 7200337 C H45
14:06:00 Jitka Žejdlíková LTP7251 7200340 C D45
14:15:00 Michal Žejdlík LTP7001 8662345 C H45
14:16:00 Jakub Bílý LTP0104 8662323 A H21L
14:24:00 Gabriela Kamírová LTP7351 232494 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:47:00 Ilja Stěpanov 0350001 8109367 H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:03:00 Tomáš Vendelberger MAS0302 2026165 B H16
13:50:00 Jan Chotětický MAS5400 7887 C H65
14:11:00 Jindřich Kovář MAS6800 7003022 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:09:00 Jana Šimšová MFP7651 682683 C D21L
12:11:00 František Gemperle MFP7102 8680580 C H45
12:41:00 Albert Forst MFP0901 218782 C H12
12:47:00 Jaromír Šimša MFP7100 2090836 C H45
13:10:00 Pavla Šimšová MFP0551 8656743 A D16
15:24:00 Lenka Forstová MFP6850 2079501 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Jose Paulino MKP8600 2113476 C T
12:02:00 Zdeněk Koč MKP4700 9101102 C H55
12:32:00 Lumír Koč MKP5401 336747 C H55
12:46:00 Rudolf Rychlý MKP4100 9823 C H75
13:22:00 Miloslav Toušek MKP5000 51655 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Jan Milota MLA0500 232234 C TF
12:02:00 Marie Benešová MLA1250 0 C D10F
12:04:00 Jaroslav Macura MLA5903 301486 C H55
12:07:00 Ondřej Herman MLA0801 416220 C H12
12:09:00 Jana Bartošová MLA7051 8656656 C D35
12:10:00 Lada Prinzová MLA1150 301438 C D10F
12:25:00 Josef Milota MLA5801 8656692 C H35
12:26:00 Jan Pivec MLA0503 8116803 B H14
12:31:00 Břetislav Milota MLA0300 1421923 B H16
12:32:00 Jan Sklenář MLA4201 8116748 C H75
12:38:00 Stanislava Opavová MLA5451 8656644 C D55
12:41:00 Pavel Bína MLA6708 232231 C H45
12:41:00 Hana Fišáková MLA7750 1421917 C D35
12:45:00 Mikuláš Janoch MLA0700 2085576 B H12
12:45:00 Leona Fišáková MLA1151 2082925 C D10
12:50:00 Vít Macura MLA9800 1421922 C H21L
12:51:00 Lukáš Pivec MLA7600 8116735 C H35
12:52:00 Jan Fišák MLA4401 8657099 C H75
12:55:00 David Šrámek MLA0704 0 C H12
12:57:00 Marek Beneš MLA7601 0 H35
13:01:00 Luděk Bartoš MLA6701 8656657 C H45
13:06:00 Samuel Janoch MLA0502 8656638 B H14
13:07:00 Veronika Placková MLA8250 515060 C D35
13:11:00 Žaneta Pivcová MLA8050 8033228 C D35
13:15:00 Johanka Fišáková Lucie MLA0950 8033219 C D10
13:19:00 Nikola Prinzová MLA8150 301471 C D35
13:21:00 Miroslav Kváč MLA0800 2073704 C H12
13:28:00 Marie Bartošová MLA0451 8033230 B D16
13:41:00 Nikolas Placek MLA1200 232210 C H10
13:45:00 Tomáš Prinz MLA8100 416179 C H35
13:46:00 Radka Miturová MLA6552 8656680 C D45
13:53:00 Kathrin Bínová MLA6754 416172 C D35
13:53:00 Josef Beneš MLA0702 301474 C H12
13:55:00 Jan Beneš MLA1000 301443 C H10
13:57:00 Hana Kožíšková MLA8350 0 D35
13:57:00 Mikuláš Prinz MLA0901 1421915 C H12
14:11:00 Miloš Kamaryt MLA6404 2067948 C H45
14:16:00 Martina Kamarytová MLA6651 1421920 C D45
14:23:00 Petr Placek MLA8000 1421927 C H35
14:27:00 Tomas Placek MLA0902 888609 C H10
14:34:00 Jana Macurová MLA6657 301485 C D45
14:55:00 František Kováč MLA0201 8656612 B H18
14:56:00 Radka Jelínková MLA6951 416176 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Jana Pávková NEK7850 0 T
12:02:00 Klára Marešová NEK0250 8660518 B D18
12:20:00 Magdalena Horáková NEK4950 301414 C D65
12:26:00 Karolína Petýrková NEK0852 0 D12
12:45:00 Alexander Mareš NEK7300 2067346 C H45
12:52:00 Veronika Ziebová NEK0450 8660519 B D16
13:04:00 Richard Fecko NEK1100 0 C H10F
13:05:00 Štěpán Pávek NEK0700 8660516 B H12
13:08:00 Anna Hrabánková Kateřina NEK0750 2035733 C D12
13:34:00 Jana Kolešová NEK0850 0 D12
13:51:00 Jiří Pávek NEK7700 2096214 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:20:00 Matouš Poskočil 0370002 2011872 H10F
15:01:00 Michal Poskočil 0370001 2011870 H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Marc van Dongen 0380001 51142 T
12:00:00 Jan Svoboda ODV7605 8028846 C T
12:00:00 Jan Berný ODV7702 52117 C T
12:00:00 Tomáš Kocur ODV8900 428228 C T
12:00:00 Lenka Truncová ODV7852 2148051 C T
12:00:00 Jana Dudlová ODV7751 2135182 C T
12:01:00 Markéta Berná ODV7651 52889 C D35
12:07:00 Štěpánka Truncová ODV1052 2148164 C D10
12:13:00 Zuzana Truncová ODV1051 2148159 C D10
12:17:00 Adéla Svobodová ODV1150 2148157 C D10
12:36:00 Klára Berná ODV0851 2143338 C D12
13:29:00 Jáchym Berný ODV1000 2143374 C H10
13:33:00 Štěpán Piškule ODV0900 2143351 C H10
13:47:00 Jan Koukal ODV1001 2148154 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:22:00 Václav Šámal OKP5600 436401 C H55
12:23:00 Libor Novák OKP6504 51680 C H45
12:40:00 Hana Šámalová OKP6151 502090 C D55
13:15:00 Kateřina Nováková OKP9450 887935 C D21L
13:33:00 Ida Balusková OKP7350 681852 C D35
13:35:00 Ivo Novák OKP6200 51679 C H45
13:44:00 Helena Valentová OKP6550 52099 C D45
14:12:00 Irena Nováková OKP6651 2133898 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:14:00 Vladimír John OLP5502 49500 C H55
12:52:00 Kamil Knotek OLP5701 49370 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Vít Ševčík ONO1100 2102671 C TF
12:00:00 Jana Davidová ONO7852 2061777 C T
12:00:00 Adam Ševčík ONO0300 1403425 C T
12:00:00 Daniel Ševčík ONO0200 52183 C T
12:00:00 Jiří Donda ONO7600 2102676 C T
12:00:00 Kateřina Dondová ONO7752 2102677 C T
12:05:00 Oliver Kule ONO0701 1400426 B H12
12:06:00 Lída Ritterová ONO0851 2103708 C D12
12:15:00 Petr Ševčík ONO7200 8662290 C H35
12:19:00 Simona Holíková ONO0553 8660538 A D14
12:23:00 Linda Kocumová ONO0654 2143384 C D14
12:31:00 Eva Urbánková ONO0650 8667973 B D14
12:33:00 Ladislav Nejedlý ONO7501 8116750 C H35
12:34:00 Jaromír Frey ONO4100 8656637 C H75
12:39:00 Jiří Donda ONO0403 8631582 A H16
12:41:00 Julie Makovcová ONO0951 301496 C D10
12:42:00 Jan Lisý ONO4201 301501 C H75
12:43:00 Lumír Urbánek ONO6701 52181 C H45
12:47:00 Vojtěch Bílek 0390002 515411 H12
12:52:00 Marie Hynková ONO1050 301492 C D10F
12:53:00 Barbora Pekárková ONO0655 301504 D14
12:54:00 Jiří Hájek ONO6400 8656589 C H55
13:02:00 Klára Nejedlá ONO0450 8116779 B D16
13:05:00 Ondřej Bílek 0390001 2069047 H35
13:09:00 Jan Černý ONO7101 2061825 C H45
13:09:00 Eliška Kučerová ONO0554 2126391 C D14
13:12:00 Vojtěch Myslík ONO0602 1428940 C H14
13:13:00 Veronika Ječmenová ONO0950 7202883 C D10
13:15:00 Anežka Ševčíková ONO0550 7201768 C D14
13:17:00 Lucie Urbánková ONO1150 2102673 C D10
13:18:00 Sára Pecko ONO0452 8116743 B D16
13:20:00 Matyáš Ječmen ONO0600 7201205 B H14
13:26:00 Veronika Kučerová ONO0852 301730 C D12
13:27:00 Laura Kulová ONO0552 8004351 B D14
13:28:00 Filip Meduna ONO0603 8028820 B H14
13:41:00 Jakub Donda ONO0700 8656617 B H12
13:42:00 Aleš Ritter ONO7401 7202865 C H21L
13:43:00 Jana Urbánková ONO7851 9200732 C D35
13:53:00 Petr Hynek ONO7000 301490 H45
14:03:00 Martin Pekárek ONO7510 7777781 H35
14:04:00 Petra Ševčíková ONO7450 49607 C D45
14:17:00 Antonín Černý ONO1001 2148165 C H10
14:29:00 Jakub Ritter ONO1000 2117426 C H10
14:58:00 Monika Lisá ONO6750 9101105 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:08:00 Daniel Dudek PDY0502 2148237 C H14
12:14:00 Eliška Nováková PDY0150 8033215 C D18
12:31:00 Jan Dudek PDY7200 2148215 C H45
13:42:00 Martina Nováková PDY7350 2102798 C D45
13:50:00 Lada Dudková PDY7250 2148254 C D45
14:35:00 Jan Dudek PDY0200 2148193 C H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Nela Pokorná PGP0552 682654 C TF
12:00:00 Martin Kabát PGP0408 8667514 A H21L
12:00:00 Magda Haková PGP7651 2051544 C T
12:02:00 Vít Kovář PGP0608 2067946 C H14
12:05:00 Markéta Kubecová PGP0955 232246 C D10
12:09:00 Eliška Gemperlová PGP0556 8226321 C D14
12:09:00 Ondřej Střelba PGP7510 8667997 C H35
12:10:00 Matyáš Bartaloš PGP0503 2084972 B H14
12:10:00 Milada Kubátová PGP4750 2067222 C D65
12:12:00 Hana Dvořáková PGP0355 8667539 B D18
12:13:00 Tomáš Bartaloš PGP8010 2084951 C H35
12:15:00 Veronika Dvořáková PGP0659 2143358 C D14
12:16:00 Eliška Chrzová PGP0353 2125333 A D18
12:17:00 Alena Smolková PGP6450 53567 C D35
12:18:00 Martin Vlach PGP8605 51807 C H21L
12:19:00 Kryštof Tučný PGP0804 2125315 C H12
12:19:00 Tereza Hrušková PGP0953 2125321 C D10
12:19:00 Jan Ptáček PGP7205 2087658 C H35
12:22:00 Barbora Štěpová PGP0951 2099527 C D12
12:22:00 Antonín Střelba PGP0605 7209464 B H14
12:22:00 Klára Čermáková PGP0352 2099498 B D18
12:25:00 Šimon Dočkal PGP0702 2099519 C H12
12:27:00 Ema Pokorná PGP0950 51637 C D10
12:29:00 Hana Vozábalová PGP0654 2106747 B D14
12:29:00 Quido Král PGP0410 1450165 C H16
12:31:00 Lucie Dvořáková PGP0956 2143361 C D10
12:31:00 Hana Tichovská PGP6652 51676 C D35
12:32:00 Radana Jelínková PGP5851 301361 C D55
12:39:00 Veronika Ptáčková PGP0551 51666 C D14
12:39:00 Gabriela Hrušková PGP1150 2125327 C D10
12:39:00 Martin Tichovský PGP6100 51682 C H35
12:42:00 Martin Šimša PGP0309 8654907 A H21L
12:43:00 Kateřina Štěpová PGP0657 2099524 A D14
12:49:00 Tomáš Dočkal PGP7711 2801008 C H35
12:50:00 Vladimír Attl PGP3800 682666 C H75
12:55:00 Soňa Matějková PGP0754 1400434 C D14
12:59:00 Kateřina Jirásková PGP8852 53556 C D21L
13:01:00 Martin Šnejdar PGP0806 2420046 C H12
13:05:00 Helena Mikulášová PGP9353 515453 C D21L
13:07:00 Josef Dvořák PGP8006 682615 C H35
13:09:00 Jana Bartalošová PGP8154 2084985 C D35
13:16:00 Ondřej Matyšek PGP0703 2087642 C H14
13:18:00 Hana Ptáčková PGP0750 51639 B D12
13:23:00 Vít Maleček PGP6801 2067268 C H45
13:25:00 Lucie Svatá PGP0952 2801038 C D10
13:26:00 Martin Kondrát PGP6501 8004312 C H21L
13:29:00 Jakub Svatý PGP7610 7207869 C H35
13:36:00 Jan Kabát PGP6901 886298 C H21L
13:40:00 Marek Uhlíř PGP9405 331157 C H21L
13:42:00 Vladimír Zelený PGP4800 8663188 C H65
13:43:00 Štěpán Dočkal PGP0902 2099504 C H10
13:47:00 Magdaléna Pokorná PGP7562 899177 C D35
13:47:00 Martin Doležal PGP8100 1700081 C H35
13:52:00 Daniel Benda PGP1100 7207866 C H10F
13:53:00 Petr Kožina PGP6000 8670455 C H35
13:54:00 Ondřej Pokorný PGP7506 682686 C H21L
13:58:00 Tomáš Janovský PGP6401 8632139 C H21L
14:03:00 Petr Baldrian PGP7203 888639 C H45
14:03:00 Filip Svatý PGP1101 2801017 C H10
14:06:00 Martin Jelínek PGP5103 232091 C H65
14:10:00 Radek Čermák PGP6405 1413333 C H21L
14:17:00 Lenka Bozděchová PGP8254 2080966 C D35
14:21:00 Iva Malečková PGP7559 2067949 C D35
14:30:00 Ivana Dvořáková PGP7254 2148227 C D45
14:33:00 Martin Svítil PGP0903 2108914 C H10
14:36:00 Markéta Zelená PGP5850 2080958 C D45
14:43:00 Matěj Charousek PGP0207 981838 C H18
14:49:00 Antonín Forst PGP0106 218851 B H18
14:50:00 Kateřina Ptáčková PGP7350 51555 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Ondřej Silný PHK7906 2032168 C T
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:29:00 Bronislav Matyšek PLU7823 515418 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:57:00 Aleš Klváček PTE8527 7207859 C H21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Lada Proxová RIC8350 2111736 C T
12:02:00 Kristýna Hudosová RIC0750 8226350 C D12
12:07:00 Štěpán Holeček RIC0401 8226337 B H16
12:15:00 Lukáš Kubát RIC0804 8012087 C H12
12:21:00 Irena Herynková RIC7750 2131184 D35
12:24:00 Kateřina Končická RIC0352 8226394 C D18
12:32:00 Klára Herynková RIC0758 2113061 C D12
12:35:00 Petr Herynek RIC7305 8004274 C H45
12:41:00 Lukáš Končický RIC7501 2127565 C H35
12:45:00 Ondřej Mucha RIC0400 2096261 C H16
12:53:00 Tomáš Kubát RIC7503 8226407 C H35
12:56:00 Marianna Vařeková RIC0760 2073692 C D12
13:10:00 Matyáš Kubát RIC0601 8012037 B H14
13:11:00 Beáta Polívková RIC0652 2073696 B D14
13:14:00 Barbora Kotenová RIC0452 8109328 B D16
13:17:00 Jakub Prox RIC7406 2111745 C H45
13:24:00 Martina Pelantová RIC0550 8660563 A D16
13:26:00 Laura De Heij RIC0450 8656564 B D16
13:29:00 Adéla Kotková RIC0655 8667545 B D14
13:35:00 Markéta Kotenová RIC0651 9201629 B D14
13:35:00 Jan Prox RIC1003 8226428 C H10
13:43:00 Jan Pelant RIC0700 2060263 C H12
14:01:00 Pavel Koten RIC7200 8004315 C H45
14:09:00 Eva Vyhnálková RIC7552 889279 C D35
14:48:00 Klára Kotenová RIC7252 8226424 C D45
14:52:00 Lenka Kotková RIC7352 2085603 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Martin Hančl ROU7601 2085606 C T
12:00:00 Jan Vaněk ROU7807 2148152 C T
12:06:00 Miloslav Buk ROU6202 331058 C H55
12:06:00 Lucie Krejčová ROU0453 8662285 A D18
12:14:00 Petr Buk ROU0001 8662366 A H21L
12:14:00 Eliška Dobiášová ROU1150 2099514 C D10F
12:23:00 Jana Krejčová ROU7758 2127876 C D35
12:26:00 Ema Černá ROU0451 8662284 A D18
12:40:00 Alžběta Pěkná ROU0950 2080840 C D12
12:47:00 Michal Černý ROU7505 2085613 C H35
12:48:00 Michal Buk ROU9601 2075669 C H21L
12:49:00 Jiří Heller ROU0501 8662349 B H16
12:55:00 Ladislav Krejčí ROU7301 2127852 C H45
12:57:00 Hana Krejčová ROU0653 8662337 B D14
12:59:00 Jiří Buk ROU6901 2099501 C H45
13:03:00 Tomáš Hrádek ROU8301 2143402 C H35
13:05:00 Kateřina Hrádková ROU8350 2143344 C D35
13:07:00 Filip Čížek ROU0705 51438 C H12
13:15:00 Jakub Heller ROU0702 8662370 B H12
13:24:00 Linda Krátká ROU0851 2134252 C D12
13:34:00 Štěpán Krátký ROU0503 2143364 C H14
13:34:00 Jaromír Dobiáš ROU1101 2099506 C H10F
13:37:00 Petra Erbanová ROU8952 1425341 C D21L
13:44:00 Jáchym Vaněk ROU1201 2148112 C H10F
13:48:00 Jakub Líbal ROU9202 1425379 C H21L
13:51:00 Vojtěch Hrádek ROU1000 2143362 C H10
13:52:00 Marcela Líbalová ROU6551 410742 C D45
14:05:00 Jiří Heller ROU7708 331503 C H35
14:12:00 Miroslav Duda ROU8009 8631583 C H21L
14:16:00 Petr Lebduška ROU4702 53574 C H65
14:27:00 Alena Hellerová ROU7850 2081373 C D35
14:38:00 Jana Buková ROU7150 331208 C D45
14:41:00 Ondřej Buk ROU0102 2031368 B H18
15:00:00 Hana Dobiášová ROU7451 2099485 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Monika Jírová ROZ7350 1415713 C T
12:12:00 Daniel Šimík ROZ6900 8662318 C H21L
12:29:00 Svatava Voltrová ROZ6150 7300179 C D21L
12:40:00 Kateřina Čermáková ROZ0150 2069045 C D18
12:51:00 Ondřej Svoboda ROZ7100 2102709 C H45
12:59:00 Eliška Šantorová ROZ0552 2103292 B D14
13:03:00 František Svoboda ROZ0700 2103238 C H12
13:33:00 Linda Sedláčková ROZ0050 232535 B D21L
13:41:00 Jaroslav Sedláček ROZ6801 51894 C H45
14:05:00 Petra Sedláčková ROZ7050 9982 C D35
14:47:00 Kryštof Jirásek ROZ0101 7944 C H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:10:00 Ladislav Hošek SCP6001 1413715 C H55
12:14:00 Jarmila Lohrová SCP4650 219220 C D65
12:20:00 Jaromír Buriánek SCP4700 7206545 C H55
12:22:00 Naďa Zavadilová SCP5450 336750 C D65
12:43:00 Eva Tloušťová SCP6950 52114 C D35
12:56:00 Jiří Kavka SCP5900 8222225 C H55
13:02:00 Ivo Lohr SCP6801 442853 C H21L
13:28:00 Zdeněk Přeček SCP5200 500289 C H65
14:14:00 Oldřich Hojný SCP5201 52111 C H65
14:18:00 Josef Valášek SCP4501 2084946 C H65
15:02:00 Dana Kavková SCP6150 8222227 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:48:00 Evelína Tomešová SJC1150 2102071 C D10F
13:06:00 Jana Kazdová SJC7752 2115001 C D21K
13:10:00 Jiří Kazda SJC8006 8055001 C H21L
13:23:00 Petr Tomeš SJC7531 896967 C H35
13:50:00 František Kazda SJC1201 4298 C H10F
14:25:00 Daniela Tomešová SJC8451 981842 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Blanka Bláhová SJP3651 51148 C D75
12:09:00 Jan Bláha SJP6800 1407424 C H45
12:30:00 Svatopluk Bláha SJP3501 8797 C H75
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:08:00 Karolína Vlašímská SKV0851 682698 C D12
12:11:00 Tereza Vlašímská SKV7551 7204502 C D35
12:14:00 Svatava Nováková SKV5351 2059748 C D55
12:20:00 Lenka Kubátová SKV5551 237549 C D55
12:24:00 Irena Savičová SKV5352 51136 C D65
12:28:00 Jana Šplinarová SKV6451 237532 C D55
12:32:00 Anna Vlašímská SKV1251 7204490 C D10F
12:41:00 Mirka Řeháková SKV0652 7202879 B D14
12:44:00 Jiří Štěrba SKV6401 331490 C H55
12:45:00 Pavel Fišer SKV7200 7654444 H35
13:02:00 Marcela Žandová SKV9653 2058500 C D21K
13:11:00 Jakub Turek SKV0801 7791777 B H12
13:15:00 Miroslav Řehák SKV7101 7207367 C H35
13:25:00 Bára Vlašímská SKV0651 682089 B D14
13:41:00 Robert Vlašímský SKV7201 8303079 C H35
13:59:00 Jitka Dítková SKV7752 682676 C D35
14:00:00 Jaroslav Kubát SKV5203 51137 C H65
14:01:00 Jan Dítko SKV7301 682634 C H35
14:17:00 Jan Turek SKV7302 7464855 C H35
14:49:00 Lukáš Štěrba SKV1001 2045223 C H10
15:06:00 Marie Žandová SKV6551 236486 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Jiří Zápotocký SLA0800 2801037 B T
12:00:00 Petra Husáková SLA7452 426378 C T
12:29:00 Kateřina Fuxová SLA7850 2109679 C D35
12:31:00 František Beran SLA0700 2129245 B H12
12:37:00 Filip Grisa SLA0801 2109682 C H12
12:37:00 Jana Beranová SLA7551 515052 C D35
12:39:00 Petr Doubek SLA7000 8648574 C H45
12:43:00 Petr Grisa SLA7600 2109693 C H35
12:44:00 Eliška Hrstková SLA1053 2109680 C D10F
12:48:00 Barbora Kašparová SLA0251 2085001 B D18
12:58:00 Anna Václavíková SLA1151 2109686 C D10F
12:58:00 Amálie Václavíková SLA0851 2109678 C D12
12:58:00 Martin Václavík SLA0601 2099522 B H14
13:13:00 Pavel Hrstka SLA7501 2109691 C H35
13:16:00 Ludmila Hrdličková SLA9851 301621 C D21K
13:23:00 Barbora Redlová SLA0650 2085659 B D14
13:25:00 Ladislav Kašpar SLA1000 2099516 C H10
13:27:00 Dominik Grisa SLA0900 2109683 C H10
13:32:00 Zdeněk Švec SLA4700 8806 C H65
13:54:00 Tomáš Zápotocký SLA1200 2087720 C H10F
14:13:00 Luboš Zápotocký SLA7500 7300545 C H35
14:20:00 Ludmila Hrdličková SLA6950 8033240 C D45
14:23:00 Marie Hrstková SLA8150 2148214 C D35
15:08:00 Irena Kašparová SLA6852 336731 C D45
15:14:00 Jana Raymond-Bertrandová SLA7353 2109689 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:54:00 Jiří Novotný SLP4601 51621 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Lenka Choutková SOB6350 2419963 C D55
12:07:00 Jaroslav Choutka SOB6301 1396839 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 David Vít SPC7200 7204503 C T
12:00:00 Jan Bednařík SPC8112 8670468 C T
12:15:00 Jana Bednaříková SPC8353 8660532 C D35
12:20:00 Martin Štěňha SPC7608 7003036 C H21L
12:51:00 David Štěňha SPC0701 2102795 C H12
13:00:00 Marianne Vítová SPC1150 515154 C D10F
13:06:00 Damien Vít SPC1300 515003 C H10F
13:26:00 Christian Vít SPC1705 515125 C H10F
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Rostislav Benák TAP7400 8663179 C T
12:00:00 Stela Všetečková TAP1251 2420038 TF
12:00:00 Adriana Benáková TAP1053 2127530 C TF
12:03:00 Šárka Sotonová TAP0655 301182 B D14
12:03:00 Jitka Sotonová TAP7950 2420031 C D35
12:05:00 Jan Melišík TAP0502 8660513 A H16
12:09:00 Matouš Černý TAP0501 7207616 B H16
12:23:00 Matěj Kuchař TAP0405 8667509 C H16
12:27:00 Anna Hermannová TAP9251 8667510 C D21L
12:27:00 Petr Pompach TAP7801 9102143 C H35
12:28:00 Ondřej Kuchař TAP0609 8667961 C H14
12:29:00 Natálie Pompachová TAP0952 9434 C D10
12:30:00 Dora Všetečková TAP1055 2419930 D10F
12:34:00 Michaela Šimůnková TAP0851 7779755 B D12
12:35:00 Ondřej Šubrt TAP0801 2085632 C H12
12:35:00 Karolína Pompachová TAP0652 682643 B D14
12:35:00 Kateřina Zajícová TAP9053 8660524 C D21L
12:35:00 Alexandra Pompachová TAP7754 2133911 C D35
12:36:00 Vojta Mazánek TAP0611 2141902 C H14
12:46:00 Martin Černý TAP8902 8662303 C H21L
12:49:00 Barbora Šubrtová TAP1150 2080988 C D10
12:55:00 Radka Melišíková TAP7152 2081352 C D21L
12:58:00 Jan Kamenický TAP7900 8680588 C H21L
12:59:00 Pavel Kamenický TAP0909 2080913 C H12
12:59:00 Natálie Benáková TAP0956 2127546 C D10
13:08:00 Linda Tomášková TAP0455 2134349 C D16
13:08:00 Věra Šubrtová TAP8150 2080987 C D21K
13:17:00 Evžen Šubrt TAP8000 2085631 C H21K
13:30:00 Jakub Vlášek TAP9702 7779702 C H21L
13:37:00 Hynek Matějka TAP7610 51145 C H35
13:45:00 Vladimír Hejtmánek TAP5802 682651 C H45
13:49:00 Karel Kamenický TAP1105 2134256 H10
14:00:00 Antonín Černý TAP0402 7207629 B H21L
14:07:00 Daniel Černý TAP7200 2103742 C H45
14:32:00 Martina Šimůnková TAP6851 442851 C D45
14:45:00 Vojtěch Bednařík TAP1104 8662341 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Matěj Pecánek TEP1300 51647 C TF
12:06:00 Eva Městková TEP4851 2103757 C D65
13:41:00 Lucie Městková TEP7850 2102815 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:08:00 Karel Cedrych TJP5500 53523 C H55
12:31:00 Justýna Baziková TJP9851 2115758 C D21L
12:42:00 Lucie Baziková TJP6451 434807 C D55
12:42:00 Ota Kraus TJP5700 53514 C H55
12:50:00 Miroslav Bazika TJP6401 434809 C H55
12:56:00 Kateřina Černá TJP9850 53527 C D21K
13:01:00 Ondřej Smolka TJP9401 53502 C H21K
13:03:00 Anna Vaněčková TJP1050 2113500 C D10
13:17:00 Jan Vaněček TJP8000 8004120 C H35
13:31:00 Jan Vaněček TJP0800 2113370 C H12
13:35:00 Michaela Pecharová TJP6550 301536 C D35
13:48:00 Vít Ryšavý TJP4700 51332 C H65
14:04:00 Milan Paukert TJP5000 336775 C H65
14:12:00 František Peterka TJP4900 8861 C H65
14:19:00 Petra Vaněčková TJP7950 8000318 C D35
14:25:00 Aleš Mička TJP7300 7800365 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:30:00 Matyáš Jirka UOL0203 7202871 B H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:04:00 Vlasta Beranová UVP5450 7917 C D55
12:08:00 Ladislava Matějů UVP4750 7999 C D65
13:56:00 Ivan Matějů UVP4600 995838 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:29:00 Ondřej Buchtík VLI8101 8648586 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:36:00 Tomáš Kamaryt VPM8807 8662312 C H21L
12:48:00 Jiří Blažek VPM5009 253118 C H55
12:51:00 Jan Grohmann VPM0403 443084 C H16
13:21:00 Marie Kamarytová VPM9191 8656581 C D21L
13:22:00 Gabriela Řeháková VPM0353 7202893 B D16
13:26:00 Vladimír Nykles VPM4702 442856 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:09:00 Kateřina Kučerová VSP0950 1398983 C D10
12:09:00 Petr Gajda VSP0903 8028811 C H12
12:10:00 Pavlína Malečková VSP0855 8000237 B D12
12:17:00 Adam Titz VSP0401 2032183 C H16
12:25:00 Barbora Baldrianová VSP7850 2102777 R D21L
12:28:00 Jan Šváb VSP5801 886277 C H55
12:30:00 Václav Městka VSP0600 416121 B H14
12:33:00 Eva Baldrianová VSP0751 8660533 B D14
12:33:00 Tomáš Baldrian VSP0405 8660399 B H16
12:34:00 David Meier VSP0606 8004347 B H14
12:36:00 Dana Dohnalová VSP5050 8680418 C D55
12:36:00 Jaroslav Hořínek VSP5000 8045137 C H55
12:40:00 Jan Kučera VSP7302 51650 C H21L
12:47:00 Jitka Svobodová VSP7450 8648547 C D21L
12:50:00 Jarmila Němečková VSP6650 2103280 C D21K
12:53:00 Kateřina Městková VSP7650 51746 C D35
12:54:00 Petr Bořánek VSP7000 8648561 C H21L
12:56:00 Adéla Zavadilová VSP1153 2129216 C D10F
13:03:00 Hana Němečková VSP9051 53013 C D21L
13:07:00 Vladimír Zavadil VSP6710 2129230 C H45
13:18:00 Jakub Samek VSP8800 1418767 C H21L
13:38:00 Michaela Gajdová VSP0752 8660527 B D12
13:45:00 Kristina Gajdová VSP7752 2115689 C D35
13:45:00 Matěj Zavadil VSP0904 2129183 C H10
13:55:00 Marie Kučerová VSP7551 2127526 C D35
13:59:00 Josef Baldrian VSP1100 8670452 C H10
14:21:00 Jakub Kučera VSP0900 2032189 C H10
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:23:00 Miroslav Dvořák ZBP7601 53581 C H35
13:11:00 Lucie Grolichová ZBP7850 1418755 C D21L
13:38:00 Jiří Pražák ZBP7800 8666865 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:34:00 Jiří Jirka ZPV5501 206496 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:13:00 Karolína Švecová ZVO0557 8116789 B D14
12:15:00 Tomáš Hájek ZVO6401 515007 C H45
12:16:00 Lenka Zimmerová ZVO6451 428220 C D55
12:17:00 Klára Linhartová ZVO0556 2079497 B D14
12:17:00 Karel Švec ZVO7601 2092351 C H35
12:19:00 Jakub Kačer ZVO0400 2115679 B H16
12:20:00 Viktor Bárta ZVO0601 2083401 A H14
12:21:00 Jolana Hocková ZVO0663 8033280 D14
12:23:00 Jakub Linhart ZVO0802 2115685 C H12
12:26:00 Jaroslav Strejc ZVO6101 515124 C H55
12:31:00 Radim Perkner ZVO8001 2115681 C H35
12:33:00 Alžběta Michalíková ZVO0953 2148142 C D10
12:38:00 Anežka Švecová ZVO0352 8116827 B D18
12:39:00 Barbora Perknerová ZVO8151 2099523 C D35
12:49:00 Jindřich Hamrle ZVO0804 2135187 C H12
12:51:00 Klára Michalíková ZVO0954 2148173 C D10
13:01:00 Kristýna Hocková ZVO0662 8033262 D14
13:09:00 Jan Kolář ZVO7901 8667541 C H35
13:10:00 Tereza Mikulová ZVO0851 2099509 C D12
13:11:00 Stella Mikulová ZVO1250 2116193 C D10
13:13:00 David Kolář ZVO0805 8109393 C H12
13:23:00 Tereza Hovorková ZVO0153 2800330 B D21L
13:25:00 Štěpán Gabriel ZVO0803 2116192 C H12
13:33:00 Jindřich Hamrle ZVO7403 2135186 C H45
14:02:00 Martina Marholdová ZVO7451 438635 C D45
14:03:00 Zuzana Mikulová ZVO7951 2099503 C D35
14:07:00 Adam Hinks-Eduards ZVO0905 2001940 C H10
14:40:00 Pavla Bártová ZVO7152 2083418 C D45

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
12:00 Vakant 1116 0 T
12:00 Vakant 1117 0 T
12:00 Vakant 1118 0 T
12:00 Vakant 1119 0 T
12:00 Vakant 1120 0 T
12:00 Vakant 1121 0 T
12:00 Vakant 1122 0 T
12:00 Vakant 1127 0 TF
12:00 Vakant 1128 0 TF
12:00 Vakant 1129 0 TF
12:00 Vakant 1130 0 TF
12:00 Vakant 1131 0 TF
12:00 Vakant 1132 0 TF
12:00 Vakant 1133 0 TF
12:00 Vakant 1134 0 TF
12:00 Vakant 1135 0 TF
12:00 Vakant 1136 0 TF
12:00 Vakant 1137 0 TF
12:00 Vakant 1138 0 TF
12:00 Vakant 1139 0 TF
12:00 Vakant 1140 0 TF
12:00 Vakant 1141 0 TF
12:00 Vakant 1142 0 TF
12:00 Vakant 1143 0 TF
12:00 Vakant 1144 0 TF
12:00 Vakant 1145 0 TF
12:00 Vakant 1146 0 TF
12:00 Vakant 1147 0 TF
12:00 Vakant 1148 0 TF
12:00 Vakant 1149 0 TF
12:00 Vakant 1150 0 TF
12:00 Vakant 1151 0 TF
12:00 Vakant 1152 0 TF
12:04 Vakant 1123 0 D75
12:08 Vakant 1008 0 D55
12:16 Vakant 1046 0 D10F
12:18 Vakant 1044 0 D10F
12:26 Vakant 1096 0 D65
12:28 Vakant 1097 0 D65
12:42 Vakant 1082 0 D18
12:44 Vakant 1080 0 D18
12:46 Vakant 1045 0 D10F
12:46 Vakant 1076 0 D55
12:46 Vakant 1081 0 D18
12:48 Vakant 1077 0 D55
12:53 Vakant 1085 0 H16
12:53 Vakant 1037 0 D10
12:54 Vakant 1098 0 H75
12:55 Vakant 1086 0 H16
12:58 Vakant 1114 0 H55
13:00 Vakant 1115 0 H55
13:22 Vakant 1153 0 D21K
13:25 Vakant 1087 0 H21K
13:27 Vakant 1088 0 H21K
13:27 Vakant 1038 0 D10
13:29 Vakant 1039 0 D10
13:30 Vakant 1078 0 D16
13:31 Vakant 1040 0 D10
13:32 Vakant 1079 0 D16
13:39 Vakant 1073 0 D14
13:39 Vakant 1095 0 D21L
13:40 Vakant 1109 0 H14
13:41 Vakant 1074 0 D14
13:42 Vakant 1126 0 H14
13:43 Vakant 1075 0 D14
13:44 Vakant 1068 0 D12
13:46 Vakant 1069 0 D12
13:56 Vakant 1047 0 H10F
13:58 Vakant 1048 0 H10F
14:00 Vakant 1049 0 H10F
14:01 Vakant 1070 0 H12
14:02 Vakant 1050 0 H10F
14:03 Vakant 1071 0 H12
14:04 Vakant 1051 0 H10F
14:05 Vakant 1072 0 H12
14:06 Vakant 1052 0 H10F
14:08 Vakant 1053 0 H10F
14:10 Vakant 1054 0 H10F
14:12 Vakant 1055 0 H10F
14:14 Vakant 1056 0 H10F
14:16 Vakant 1057 0 H10F
14:18 Vakant 1089 0 H21L
14:18 Vakant 1058 0 H10F
14:19 Vakant 1111 0 H45
14:20 Vakant 1090 0 H21L
14:20 Vakant 1059 0 H10F
14:21 Vakant 1112 0 H45
14:22 Vakant 1084 0 H65
14:22 Vakant 1091 0 H21L
14:22 Vakant 1060 0 H10F
14:23 Vakant 1113 0 H45
14:24 Vakant 1061 0 H10F
14:26 Vakant 1062 0 H10F
14:28 Vakant 1063 0 H10F
14:30 Vakant 1064 0 H10F
14:31 Vakant 1099 0 D35
14:31 Vakant 1092 0 H35
14:32 Vakant 1065 0 H10F
14:33 Vakant 1100 0 D35
14:33 Vakant 1093 0 H35
14:34 Vakant 1066 0 H10F
14:35 Vakant 1124 0 D35
14:35 Vakant 1094 0 H35
14:37 Vakant 1125 0 D35
14:57 Vakant 1103 0 H18
14:59 Vakant 1104 0 H18
15:09 Vakant 1041 0 H10
15:11 Vakant 1042 0 H10
15:13 Vakant 1043 0 H10
15:26 Vakant 1105 0 D45
15:28 Vakant 1106 0 D45
15:30 Vakant 1107 0 D45
13:29 Barbora Bednářová 6KC7650 2129186 Neregistrovaní D35
13:30 Kryštof Ouda 6KC1000 2129177 Neregistrovaní H10F
14:13 Kateřina Jirkovská 6KC7550 301447 Neregistrovaní D35
14:17 Martin Ouda 6KC0000 2129214 Neregistrovaní H45