Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
30.03.2019
Místo konání:
Hlučín - štěrkovna
Pořadatel:
MOV - SKOB Ostrava
Mapa:
Hlučín-u Štěrkovny
Ředitel závodu:
Juřeník Josef - R2
Hlavní rozhodčí:
Svěchota Milan - R1
Stavitel tratí:
Vavřík Tomáš - R3
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     H10C     H12C     H14C     H16C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P    

D10C 1.10 km, 6 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:37:00 Hermanová Berbora KRN0951 446405 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:38:00 Stanna Katarzyna 3GP1050 2032330 InO SCI
12:40:00 Walaská Klára TRI0950 2102570 C TJ TŽ Třinec

D12C 1.40 km, 10 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:55:00 Staškrabová Lucie KRN0751 52634 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:58:00 Štětínská Tereza MOV0751 8670475 B SKOB Ostrava
13:01:00 Kotasová Klára KRN0850 52636 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
13:07:00 Kovalčíková Alena AOP0751 49438 B Orientační Běh Opava
13:10:00 Rychlá Karolína KRN0757 8654916 B KOS TJ Lokomotiva Krnov
13:13:00 Malá Karolína VRB0777 2067388 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
13:16:00 Pachmannová Iva AOP0852 232251 C Orientační Běh Opava
13:22:00 Cetlová Karolína AOP0752 2091596 C Orientační Běh Opava
13:25:00 Byrtusová Klára SIT0851 8667954 C OK SILESIA

D14C 1.80 km, 12 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:31:00 Čudková Kristýna MOV0654 8670474 B SKOB Ostrava
12:34:00 Pawliczek Marta 51P0551 424243 UKS Sparta Czyżowice
12:37:00 Matulová Valérie BFM0652 2087691 B SKOB Frýdek - Místek
12:40:00 Mitášová Barbora SOP0651 253160 C OOB TJ Slezan Opava
12:43:00 Koczy Oliwia 51P0553 424245 UKS Sparta Czyżowice
12:46:00 Tomčíková Eliška VRB0555 2067392 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:49:00 Pavlová Eliška MOV0650 8670472 B SKOB Ostrava
12:52:00 Kocur Aleksandra 51P0653 424247 UKS Sparta Czyżowice
12:55:00 Cetlová Magdaléna AOP0552 2091591 B Orientační Běh Opava
12:58:00 Staniczek Laura 51P0650 424248 UKS Sparta Czyżowice
13:01:00 Kolarczyková Eliška TRI0551 49312 B TJ TŽ Třinec
13:04:00 Pachmannová Katka AOP0551 361953 B Orientační Běh Opava
13:07:00 Stopczyňska Julia 51P0552 424242 UKS Sparta Czyżowice
13:10:00 Rychtářová Barbora MOV0653 8667521 C SKOB Ostrava
13:13:00 Řeháková Klára BFM0556 2059751 C SKOB Frýdek - Místek
13:16:00 Stanna Agnieszka 3GP0550 2077791 InO SCI
13:19:00 Matoušková Jana MOV0551 8670491 B SKOB Ostrava
13:22:00 Klapuch Jasmina 51P0652 424246 UKS Sparta Czyżowice
13:25:00 Zahradníková Kateřina BFM0551 2102874 B SKOB Frýdek - Místek
13:28:00 Burešová Ema MOV0656 436424 C SKOB Ostrava
13:31:00 Krčková Lucie TRI0550 49360 C TJ TŽ Třinec

D16C 1.80 km, 12 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:59:00 Procnerová Veronika BFM0453 2087705 B SKOB Frýdek - Místek
13:00:00 Bruková Petra TRI0450 8660369 B TJ TŽ Třinec
13:01:00 Švihelová Viktorie KRN0353 428222 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
13:02:00 Rybková Vendula TRI0453 8654 B TJ TŽ Třinec
13:03:00 Stanna Karolina 3GP0450 2077793 InO SCI
13:04:00 mij Karolina 3LP0450 0 The Vipers
13:05:00 Matušová Vendula VRB0353 2067387 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
13:07:00 Haltofová Romana TRI0451 8670381 B TJ TŽ Třinec

D18C 2.00 km, 10 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:32:00 Davidová Tereza SFM0252 2121755 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:33:00 Svobodová Barbora BFM0151 2059750 B SKOB Frýdek - Místek
12:34:00 Janýšková Alžběta SFM0150 49485 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:35:00 Navrátilová Adéla TRI0250 53178 B TJ TŽ Třinec
12:36:00 Tereza Urbánková SFM0250 2143388 C O-RUNNAŘI Beskydy

D21C 2.20 km, 12 m, 22 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:32:00 Warcopová Kateřina TRI0150 7209788 A TJ TŽ Třinec
12:33:00 Smolková Lucie SOP9052 49389 C OOB TJ Slezan Opava
12:34:00 Kašparová Šárka AOP7251 52295 C Orientační Běh Opava
12:35:00 Švidrnochová Lenka SOP9952 2032153 B OOB TJ Slezan Opava
12:36:00 Štrosová Jana MOV0051 8670492 B SKOB Ostrava
12:37:00 Tesařová Marcela LCE9450 515074 C OOB TJ Slovan Luhačovice
12:38:00 Doležalová Monika KAM8851 232409 R OK Kamenice
12:39:00 Bernatíková Hana TRI0253 8662702 A TJ TŽ Třinec
12:40:00 Hájková Eliška KAM9851 8404001 C OK Kamenice
12:41:00 Fujáková Katka HAV8550 49408 C OB Havířov
12:42:00 Válková Zuzana SOP8852 49388 C OOB TJ Slezan Opava
12:43:00 Tesařová Jana TRI9751 2073746 C TJ TŽ Třinec
12:44:00 Rychlá Pavlína KRN8559 8654885 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:45:00 Procházková Marie SOP9551 49302 C OOB TJ Slezan Opava
12:46:00 Rancakova Barbora 0040001 301189 NERegistrovaná
12:47:00 Mrózek Teresa TRI0251 8656736 A TJ TŽ Třinec
12:48:00 Glabazňová Jana AOP6151 515423 C Orientační Běh Opava
12:49:00 Hájková Lenka SOP0050 7207857 A OOB TJ Slezan Opava
12:50:00 Vývodová Jana ASU9852 8655412 C Magnus Orienteering
12:51:00 Žaloudíková Eva KRN8750 53534 C KOS TJ Lokomotiva Krnov

D35C 1.60 km, 12 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:34:00 Pannová Vendula MOV7752 2075664 C SKOB Ostrava
12:35:00 Chudíková Pavla BFM7851 2087514 C SKOB Frýdek - Místek
12:36:00 Vellechová Radka AOV8050 2103790 C OOB TJ Baník Ostrava
12:38:00 Procnerová Eva BFM7551 426342 C SKOB Frýdek - Místek
12:39:00 Pachmannová Hana AOP7252 361977 C Orientační Běh Opava
12:40:00 Zahradníková Kateřina BFM7751 206362 C SKOB Frýdek - Místek
12:41:00 Palarčíková Kateřina SFM7851 2061800 O-RUNNAŘI Beskydy
12:42:00 Zajícová Taťána BFM7752 2102853 C SKOB Frýdek - Místek
12:43:00 Klose Petra SFM7351 49482 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:44:00 Marszalek Hanna 3GP7850 2032322 InO SCI
12:45:00 Bíčánková Jana SIT7551 7200590 C OK SILESIA
12:46:00 Gřešková Jana 0010001 52779 nEREGISTROVANÁ
12:47:00 Holasová Šarka AOP7853 51190 C Orientační Běh Opava
12:48:00 Rýznarová Olga BFM7853 2032327 C SKOB Frýdek - Místek
12:49:00 Urbánková Šárka SFM7650 2143390 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:50:00 Brodová Gabriela HAV7152 2121892 C OB Havířov

D45C 1.70 km, 10 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:12:00 Bernatíková Šárka SFM7151 49487 C O-RUNNAŘI Beskydy
13:13:00 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C Slavia Liberec orienteering
13:14:00 Řeháková Jana BFM7152 2113071 C SKOB Frýdek - Místek
13:15:00 Kovaříková Mária SIT6951 7200589 C OK SILESIA
13:16:00 Popieluchová Ivona BFM7453 2102855 C SKOB Frýdek - Místek
13:17:00 Binčíková Dana OOP6650 887164 C TJ Opava
13:18:00 Argalášová Gabriela TRI6850 8660461 C TJ TŽ Třinec
13:19:00 Leciánová Vanda OOP7453 49472 C TJ Opava
13:20:00 Řehová Renata BFM7151 2037840 C SKOB Frýdek - Místek
13:21:00 Vričanová Sylva HAV6751 1426051 C OB Havířov
13:22:00 Hendrychová Marcela HOB7051 301304 C SKOB Horní Benešov
13:23:00 Mielcová Elena AOV6951 896961 C OOB TJ Baník Ostrava
13:24:00 Kaděrová Barbora HAV7051 1425330 C OB Havířov

D55C 1.20 km, 10 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:32:00 Jastrzembská Jarmila TRI6450 8670488 C TJ TŽ Třinec
12:33:00 Hrabicová Iva OOP6150 232338 C TJ Opava
12:34:00 Koťátková Dana SFM6051 2127563 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:36:00 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C OOB TJ Slezan Opava
12:37:00 Chodurová Milena SFM5750 2125335 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:38:00 Strohalmová Milena KRN5651 52630 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:39:00 Bialožytová Pavla TRI6350 51446 C TJ TŽ Třinec
12:40:00 Hájková Ludmila OOP5751 52769 C TJ Opava

H10C 1.20 km, 6 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:41:00 Létal Hynek SFM1001 49443 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:42:00 Bruk Tomáš TRI0900 49384 C TJ TŽ Třinec
12:43:00 Otta Tobiáš BFM0903 428272 C SKOB Frýdek - Místek
12:44:00 Klose Albert SFM1000 2061790 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:45:00 mij Szymon 3LP0900 0 The Vipers
12:46:00 Létal Jonáš SFM0901 2061826 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:48:00 Rýznar Petr BFM0902 49454 C SKOB Frýdek - Místek
12:49:00 Bruk Lukáš TRI0901 49322 C TJ TŽ Třinec
12:51:00 Keprt Dominil KRN0903 52637 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:52:00 Kostka Artur MOV0901 428258 C SKOB Ostrava

H12C 1.60 km, 8 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:50:00 Mališ Eduard BFM0703 49452 C SKOB Frýdek - Místek
12:53:00 Petlach Adam KRN0702 446442 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:56:00 Gallo Ondřej AOP0802 7201830 C Orientační Běh Opava
12:59:00 Václavík Šimon BFM0803 49460 C SKOB Frýdek - Místek
13:02:00 Ranostaj Vojtěch KRN0705 52635 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
13:05:00 Menzel Antonín MOV0700 8670494 B SKOB Ostrava
13:08:00 Čech Viktor AOP0801 2102814 C Orientační Běh Opava
13:11:00 Masny Tadeusz MOV0802 0 C SKOB Ostrava
13:14:00 Kucza Jacek 51P0701 424251 UKS Sparta Czyżowice
13:17:00 Mitrenga Jan TRI0707 53280 C TJ TŽ Třinec
13:20:00 Rýznar Vojtěch BFM0704 49457 C SKOB Frýdek - Místek
13:23:00 Raszka Filip TRI0703 53215 C TJ TŽ Třinec
13:26:00 Kolorz Dominik 51P0700 424249 UKS Sparta Czyżowice
13:29:00 Synek Adam BFM0808 428209 C SKOB Frýdek - Místek
13:32:00 Tuharský Tobiáš TRI0701 49315 B TJ TŽ Třinec
13:35:00 Popieluch Martin BFM0801 4320 C SKOB Frýdek - Místek
13:38:00 Stöcker Richard MOV0701 428249 C SKOB Ostrava

H14C 2.10 km, 12 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:35:00 Lenczyk Mateusz 51P0601 424253 UKS Sparta Czyżowice
12:38:00 Bíčánek Jan SIT0501 7207887 B OK SILESIA
12:41:00 Cieslar Michael TRI0505 2073714 C TJ TŽ Třinec
12:44:00 Ikonomidis Jiří KRN0504 446438 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:47:00 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 B SKOB Ostrava
12:50:00 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 B OK SILESIA
12:53:00 Smyček David BFM0504 410795 C SKOB Frýdek - Místek
12:56:00 Borunský Matěj AOP0600 428264 B Orientační Běh Opava
12:59:00 David Vladimír SFM0600 2119196 C O-RUNNAŘI Beskydy
13:02:00 Otta Kryštof BFM0608 49492 C SKOB Frýdek - Místek
13:05:00 Špok Petr KRN0601 428288 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
13:08:00 Sikora Matěj TRI0501 49396 C TJ TŽ Třinec
13:11:00 Kawka Michal MOV0604 2027246 C SKOB Ostrava
13:14:00 Chudík Martin BFM0604 2087511 B SKOB Frýdek - Místek
13:17:00 Tobola Adam MOV0605 428235 C SKOB Ostrava
13:20:00 Bjolek Jan BFM0601 2087708 C SKOB Frýdek - Místek
13:23:00 Grygar Václav MOV0502 8670495 B SKOB Ostrava
13:26:00 Ryška Matěj TRI0604 8667990 B TJ TŽ Třinec
13:29:00 Zádrapa Marian Petr MOV0503 428262 C SKOB Ostrava

H16C 2.20 km, 12 m, 25 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:45:00 Staniczek Jakub 51P0600 424240 UKS Sparta Czyżowice
12:46:00 Martynek Petr TRI0304 8657 B TJ TŽ Třinec
12:47:00 Bjolek Michal BFM0305 2087698 A SKOB Frýdek - Místek
12:48:00 Krupa Jakub TRI0404 8655414 B TJ TŽ Třinec
12:49:00 Malý Tomáš VRB0414 2067397 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:50:00 Mielec Radomír AOV0301 920660 C OOB TJ Baník Ostrava
12:51:00 Wojak Kacper 51P0400 424141 UKS Sparta Czyżowice
12:52:00 Sliž Rostislav TRI0302 8662309 B TJ TŽ Třinec
12:54:00 Mrózek Pawel TRI0401 8656740 B TJ TŽ Třinec

H21C 2.60 km, 16 m, 26 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:59:00 Smolka Ondřej SOP8612 8632140 C OOB TJ Slezan Opava
13:00:00 Tesař Vojtěch AOP9900 7206538 C Orientační Běh Opava
13:01:00 Bialožyt Marek TRI0301 8629759 A TJ TŽ Třinec
13:02:00 Blaževi Roman LCE7301 7200335 C OOB TJ Slovan Luhačovice
13:03:00 Glonek Jakub KAM9602 1625050 R OK Kamenice
13:04:00 Kovařík Martin SIT0101 8655413 B OK SILESIA
13:05:00 Kostka Jiří AOP0201 8656577 A Orientační Běh Opava
13:06:00 Peterek Vít SOP8600 980372 C OOB TJ Slezan Opava
13:07:00 Kantor Ondřej TRI9103 8656669 C TJ TŽ Třinec
13:08:00 Klumpar Filip SOP9702 8716 C OOB TJ Slezan Opava
13:09:00 Koťátko Aleš SFM8303 2023814 C O-RUNNAŘI Beskydy
13:10:00 Rajdus Vojtěch NNN8701 0 Neregistrovaní
13:11:00 Gilík Marek SOP9904 7207868 B OOB TJ Slezan Opava
13:12:00 Rubeš Pavel NNN 9910199 Neregistrovaní
13:13:00 Pospíšil Petr SOP9301 7207871 C OOB TJ Slezan Opava
13:14:00 Šidík Petr 0030001 253128 Alfa Skvadra Tým Dynamickejch Čuprstár Sekáčskejch Vlkoušů
13:15:00 Rychlý Pavel KRN8505 8654882 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
13:16:00 Tuharský Erik TRI0100 8655467 A TJ TŽ Třinec
13:17:00 Borgiel Jarek 51P9701 2032321 UKS Sparta Czyżowice
13:18:00 Matuš Vít VRB0202 2067396 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
13:19:00 Erben Martin SOP9001 361970 C OOB TJ Slezan Opava
13:20:00 Procházka David LPU9113 8656511 R OK Lokomotiva Pardubice
13:21:00 Bernatík Lukáš SFM9801 2800327 C O-RUNNAŘI Beskydy
13:22:00 Kopeček Petr BFM9602 426344 C SKOB Frýdek - Místek
13:23:00 Haltof Marek TRI0200 8670482 B TJ TŽ Třinec
13:24:00 Řeha Tomáš BFM9402 2059752 SKOB Frýdek - Místek
13:25:00 Kaděra Vojta HAV0000 1421910 C OB Havířov
13:26:00 Holas Tomáš AOP7802 1400441 C Orientační Běh Opava
13:27:00 Svoboda František SOP9601 8727 C OOB TJ Slezan Opava

H35C 2.00 km, 10 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:59:00 Ryška Kamil TRI7800 53294 C TJ TŽ Třinec
13:00:00 Stanny Kuba 3GP7900 2077795 InO SCI
13:01:00 Gros Petr OOP7700 2102544 C TJ Opava
13:02:00 Matula Pavel BFM7602 206365 C SKOB Frýdek - Místek
13:03:00 Zajíc Josef LOV7601 760226 C lepus.cz
13:04:00 Navrátil Rostislav TRI6601 8655 C TJ TŽ Třinec
13:06:00 Sliž Eduard TRI7601 49319 C TJ TŽ Třinec
13:07:00 Byrtus Petr SIT7702 7209459 C OK SILESIA
13:08:00 mij Jacek 3LP7500 0 The Vipers
13:09:00 Niezgoda Przemyslaw 27P7800 2096599 ATZ Racibórz
13:10:00 Otta Jakub BFM7603 52377 C SKOB Frýdek - Místek
13:11:00 Tuharský Martin TRI7702 7863 C TJ TŽ Třinec
13:12:00 Severýn Otto VLI7402 2067313 C Slavia Liberec orienteering
13:14:00 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C Orientační Běh Opava

H45C 1.90 km, 14 m, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:10:00 Kohoutek Milan MOV6300 2111804 C SKOB Ostrava
13:11:00 Chudík Michael BFM7103 2087516 SKOB Frýdek - Místek
13:12:00 Mielec Jaromír AOV6901 515430 C OOB TJ Baník Ostrava
13:13:00 Břečka Tomáš AOP6800 1424644 C Orientační Běh Opava
13:14:00 Hrouza Jan KRN5401 2106888 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
13:15:00 Bačo Lubomír SOP6201 49350 C OOB TJ Slezan Opava
13:16:00 Špok Petr KRN7100 428248 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
13:17:00 Krhut Libor HAV6302 1396836 C OB Havířov
13:18:00 Mastela Rafal HAV7300 2032312 C OB Havířov
13:20:00 Urbánek Martin SFM7400 2143366 C O-RUNNAŘI Beskydy
13:21:00 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C OB Havířov
13:22:00 Svoboda Martin BFM6701 2113067 C SKOB Frýdek - Místek
13:23:00 David Vladimír SFM7401 2800312 C O-RUNNAŘI Beskydy
13:24:00 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C OB Havířov
13:25:00 Popieluch Michal BFM7301 2800338 C SKOB Frýdek - Místek
13:26:00 Juračka Zdeněk HAV5702 1426069 C OB Havířov
13:27:00 Čech Tomáš AOP7001 2045205 C Orientační Běh Opava
13:28:00 Jurczyk Piotr 51P6900 2028215 UKS Sparta Czyżowice
13:29:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C Orientační Běh Opava
13:30:00 Bernatík Aleš SFM7201 2023813 C O-RUNNAŘI Beskydy

H55C 1.50 km, 8 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:04:00 Kostka Evžen AOP5701 410158 C Orientační Běh Opava
13:05:00 Mutina Vlastimil BFM5701 2113057 C SKOB Frýdek - Místek
13:06:00 Bialožyt Miroslav TRI5701 8789 C TJ TŽ Třinec
13:08:00 Lecián Oldřich OOP6100 49476 C TJ Opava
13:09:00 Vašek Rudolf SOP5702 434592 C OOB TJ Slezan Opava
13:10:00 Šrajer Jan OOP5601 2112739 C TJ Opava
13:11:00 Moravec Stanislav SOP5801 53462 C OOB TJ Slezan Opava
13:13:00 Zeman Ludvík BFM5301 2113053 C SKOB Frýdek - Místek
13:14:00 Strohalm Petr KRN5601 52628 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
13:15:00 Pospíšil Václav SOP5701 49391 C OOB TJ Slezan Opava

H65C 1.50 km, 8 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:31:00 Malysa Ján SOP5102 53420 C OOB TJ Slezan Opava
12:32:00 Sukeník Mojmír KRN5202 9987654 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:33:00 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C OOB TJ Slezan Opava
12:35:00 Sýkora Jiří OOP5400 8863 C TJ Opava
12:36:00 Strohlam Roman KRN5200 0 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:37:00 Ševčík Břetislav OOP5001 49301 C TJ Opava

H70C 1.30 km, 4 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:41:00 Opletal Jaroslav TRI3700 8653 C TJ TŽ Třinec
12:42:00 Diener Herbert MOV4101 51374 C SKOB Ostrava
12:43:00 Beneš Karel HAV4201 1421901 C OB Havířov
12:44:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 51370 C TJ Baník Ostrava OKD
12:45:00 Klech Josef HOB4701 51939 C SKOB Horní Benešov
12:47:00 Kašpar Josef HOB4601 51937 C SKOB Horní Benešov

HDR 1.10 km, 4 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:30:00 Petlachová Silvie KRN1251 52650 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:30:00 Odložil Ignác HAV 0 OB Havířov
12:30:00 Myslivec Lukáš TRI1201 49371 C TJ TŽ Třinec
12:30:00 Malý David VRB1100 2067390 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:30:00 Strohalm Petr KRN8103 52640 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:30:00 Ševčíková Kristýna 0020004 49444 MOV- neregistrovaní
12:30:00 Macko Přemysl 0020003 49489 MOV- neregistrovaní
12:30:00 Vellechová Marie AOV1150 52961 C OOB TJ Baník Ostrava
12:30:00 Tomčík Šimon VRB0818 2067398 Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:30:00 Bradáčová Stela 0020002 52780 MOV- neregistrovaní
12:30:00 Ryšková Klára TRI1250 49381 C TJ TŽ Třinec
12:30:00 Kačmaříková Barbora BFM0954 2087512 SKOB Frýdek - Místek
12:30:00 Václavík Jakub BFM1201 49461 SKOB Frýdek - Místek
12:30:00 Máchová Barbora BFM0952 49451 C SKOB Frýdek - Místek
12:30:00 Červinka Ondřej BFM0806 49455 C SKOB Frýdek - Místek
12:30:00 Mališová Ema BFM1152 410791 C SKOB Frýdek - Místek
12:30:00 Panna Matyáš MOV1300 2080824 C SKOB Ostrava
12:30:00 Palarčík Kryštof SFM1100 2143377 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:30:00 Létalová Eva SFM1250 49488 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:30:00 Sližová Kateřina TRI1650 52289 C TJ TŽ Třinec
12:30:00 Kawuloková Tereza TRI0956 493330 C TJ TŽ Třinec
12:30:00 Freith Kvido BFM1601 49453 SKOB Frýdek - Místek
12:30:00 Procner Viktor BFM1301 49468 SKOB Frýdek - Místek
12:30:00 Walaski Vítek TRI1400 2113099 C TJ TŽ Třinec
12:30:00 Mokrosz Tomasz TRI1200 8652 C TJ TŽ Třinec
12:30:00 Cymorková Julie TRI0953 49356 C TJ TŽ Třinec
12:30:00 Tesařová Eva AOP1650 0 C Orientační Běh Opava
12:30:00 Chudíková Magdalena BFM1051 428271 C SKOB Frýdek - Místek
12:30:00 Fuják Adam HAV1200 336755 C OB Havířov
12:30:00 Hrouza Jan KRN1300 446411 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:30:00 Stanna Ewa 3GP7950 2077794 InO SCI
12:30:00 Dorčák Tomáš MOV0801 428290 C SKOB Ostrava
12:30:00 Tesařová Lucie AOP1451 331752 C Orientační Běh Opava

P 1.50 km, 8 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:30:00 OLekšová Viktorie KRN0351 2106881 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:30:00 Kalmanová Marie NNN 0 Neregistrovaní
12:30:00 Bruk Miroslav TRI6100 416126 C TJ TŽ Třinec
12:30:00 Beneš Vojtěch 0020005 361977 MOV- neregistrovaní
12:30:00 Zajícová Petra LOV7351 52952 C lepus.cz
12:30:00 Pawliczek Sonia 51P7750 7203968 UKS Sparta Czyżowice
12:30:00 Jurczyk Anna 51P7050 2028220 UKS Sparta Czyżowice
12:30:00 Vargová Nikol SOP0551 0 C OOB TJ Slezan Opava
12:30:00 Silberová Klára SOP0652 0 C OOB TJ Slezan Opava
12:30:00 Cetl Vladimír AOP6602 8715 C Orientační Běh Opava
12:30:00 Tomčíková Hana VRB7879 2067395 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:30:00 Svobodová Mariana BFM6751 0 SKOB Frýdek - Místek
12:30:00 Kavcová Lucie 0020001 2126362 MOV- neregistrovaní
12:30:00 Koťátková Barbora SFM8651 2035161 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:30:00 Hendrych Vlastimil HOB5601 231950 C SKOB Horní Benešov
12:30:00 Hendrych Jaromír HOB6001 301316 C SKOB Horní Benešov
12:30:00 Hendrychová Pavla HOB6251 301312 C SKOB Horní Benešov
12:30:00 Hendrych Jiří HOB6701 301309 C SKOB Horní Benešov
12:30:00 Žaloudík Jiří KRN8600 8630865 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
12:30:00 Davidová Petra SFM7651 2125376 C O-RUNNAŘI Beskydy
12:30:00 Martiníková Karin OOP6250 51171 C TJ Opava
12:30:00 Kraml František OOP5500 0 C TJ Opava
12:30:00 Tuharská Aneta TRI7751 49377 C TJ TŽ Třinec
12:30:00 Haltof Petr TRI7400 8660 C TJ TŽ Třinec
12:30:00 Nováková Lenka BFM7852 410792 SKOB Frýdek - Místek
12:30:00 Pometlová Jana AOP7551 0 C Orientační Běh Opava
12:30:00 Krumpholcová Jarmila HOB5655 301308 C SKOB Horní Benešov
12:30:00 Ledabylová Alena HOB5551 4684 C SKOB Horní Benešov
12:30:00 Dorčák Jan MOV0103 428205 C SKOB Ostrava