Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti v nočním OB

Klubová startovka

Datum:
30.03.2019
Místo konání:
Dobroslavice, Restaurace Pizzeri club Kuželna, Slezská 98
Pořadatel:
MOV - SKOB Ostrava
Mapa:
Kamenec
Ředitel závodu:
Juřeník Josef - R2
Hlavní rozhodčí:
Maceček Otakar - R1
Stavitel tratí:
Petr Václav - R3
Kluby:
NNN     3GP     51P     AOP     AOV     BFM     HAV     KAM     KRN     KSU     LCE     LOV     MOV     OOP     SBR     SCP     SFM     SIT     SOP     SPR     TRI     VLI     VRB     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
20:18:00 Rubeš Pavel NNN 9910199 H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:41:00 Marszalek Hanna 3GP7850 2032322 D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:40:00 Borgiel Jarek 51P9701 2032321 H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:30:00 Salich Radomír AOP7603 52453 C P
19:31:00 Pachmannová Katka AOP0551 361953 B D14
19:35:00 Kašparová Šárka AOP7251 52295 C D45
19:38:00 Bencúr Juraj AOP7700 682377 C H21
19:40:00 Cetlová Magdaléna AOP0552 2091591 B D14
19:44:00 Pachmannová Bára AOP0351 8656710 B D16
19:44:00 Kovalčík Tomáš AOP7301 2085619 C H21
19:48:00 Klechová Karolína AOP0452 436929 B D16
19:52:00 Kovalčíková Anna AOP0453 8796 B D16
19:58:00 Hadač Miroslav AOP6501 8656723 C H35
20:02:00 Hadač Filip AOP9301 8656686 C H21
20:10:00 Holas Tomáš AOP7802 1400441 C H21
20:14:00 Kostka Jiří AOP0201 8656577 A H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:41:00 Mielec Radomír AOV0301 920660 C H16
20:01:00 Mielec Jaromír AOV6901 515430 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:30:00 Chudík Michael BFM7103 2087516 P
19:31:00 Svobodová Barbora BFM0151 2059750 B D18
19:34:00 Zahradníková Kateřina BFM0551 2102874 B D14
19:36:00 Smyček David BFM0504 410795 C H14
19:38:00 Popieluchová Ivona BFM7453 2102855 C D45
19:40:00 Svoboda Martin BFM6701 2113067 C H45
19:43:00 Chudíková Pavla BFM7851 2087514 C D35
19:44:00 Řeháková Jana BFM7152 2113071 C D45
19:44:00 Matula Pavel BFM7602 206365 C H35
19:45:00 Otta Kryštof BFM0608 49492 C H14
19:45:00 Bjolek Michal BFM0305 2087698 A H16
19:46:00 Matulová Valérie BFM0652 2087691 B D14
19:46:00 Procnerová Veronika BFM0453 2087705 B D16
19:47:00 Zahradníková Kateřina BFM7751 206362 C D35
19:47:00 Bjolek Lukáš BFM7601 2113076 C T
19:50:00 Kopeček Petr BFM9602 426344 C H21
19:51:00 Procnerová Eva BFM7551 426342 C D35
19:51:00 Otta Tobiáš BFM0903 428272 C H12
19:51:00 Chudík Martin BFM0604 2087511 B H14
19:52:00 Otta Jakub BFM7603 52377 C H35
19:52:00 Popieluch Michal BFM7301 2800338 C H45
19:55:00 Řeháková Klára BFM0556 2059751 C D14
19:57:00 Popieluch Martin BFM0801 4320 C H12
20:05:00 Zeman Ludvík BFM5301 2113053 C H55
20:09:00 Mutina Vlastimil BFM5701 2113057 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:37:00 Jakobi Zdeněk HAV5701 1421900 C H45
19:41:00 Kaděrová Barbora HAV7051 1425330 C D45
19:43:00 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C H45
19:47:00 Vričanová Sylva HAV6751 1426051 C D45
19:49:00 Mastela Rafal HAV7300 2032312 C H45
19:53:00 Fujáková Katka HAV8550 49408 C D21
19:55:00 Lužný Ladislav HAV6000 8660919 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:43:00 Hájková Eliška KAM9851 8404001 C D21
19:46:00 Glonek Jakub KAM9602 1625050 R H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:42:00 Rychlá Karolína KRN0757 8654916 B D12
19:56:00 Zavřel Michal KRN6804 52643 C H21
20:00:00 Rychlý Pavel KRN8505 8654882 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:51:00 Rajnošek Tereza KSU8691 7865718 C D21
20:08:00 Rajnošek Zdeněk KSU8506 515128 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:48:00 Blaževi Roman LCE7301 7200335 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:50:00 Zajíc Josef LOV7601 760226 C H35
20:00:00 Bochňák Zbyněk LOV7600 7612230 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:30:00 Juřeník Jakub MOV0601 2020706 C P
19:30:00 Kostka Artur MOV0901 428258 C P
19:30:00 Tobola Adam MOV0605 428235 C P
19:30:00 Rychtářová Barbora MOV0653 8667521 C P
19:36:00 Štětínská Tereza MOV0751 8670475 B D12
19:37:00 Burešová Ema MOV0656 436424 C D14
19:43:00 Čudková Kristýna MOV0654 8670474 B D14
19:48:00 Vojvodík Eduard MOV0600 8670493 B H14
19:52:00 Pavlová Eliška MOV0650 8670472 B D14
19:54:00 Menzel Antonín MOV0700 8670494 B H12
19:54:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 B H21
19:55:00 Štrosová Jana MOV0051 8670492 B D21
19:58:00 Matoušková Jana MOV0551 8670491 B D14
20:04:00 Svěchota Milan MOV7202 9101186 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:35:00 Švidrnochová Eliška OOP0451 8656605 A D18
19:58:00 Ryšavý Jiří OOP5803 2049558 C H45
20:07:00 Lecián Oldřich OOP6100 49476 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:38:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 C H65
19:49:00 Good Ludmila SBR8050 2092369 D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:34:00 Podivínský Tomáš SCP7201 51557 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:30:00 Koťátková Barbora SFM8651 2035161 C P
19:46:00 Koťátko Aleš SFM8303 2023814 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:30:00 Byrtus Petr SIT7702 7209459 C P
19:30:00 Byrtusová Klára SIT0851 8667954 C P
19:33:00 Byrtus Jakub SIT0502 8663128 B H14
19:39:00 Bíčánek Jan SIT0501 7207887 B H14
20:04:00 Kovařík Martin SIT0101 8655413 B H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:35:00 Jurčák Karel SOP5101 8656584 C H65
19:39:00 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C D55
19:46:00 Bačo Lubomír SOP6201 49350 C H45
19:47:00 Hájková Lenka SOP0050 7207857 A D21
19:48:00 Peterek Vít SOP8600 980372 C H21
19:52:00 Gilík Marek SOP9904 7207868 B H21
19:57:00 Poláková Tereza SOP9951 2061783 A D21
20:03:00 Moravec Stanislav SOP5801 53462 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:41:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:30:00 Sliž Eduard TRI7601 49319 C P
19:33:00 Jastrzembská Jarmila TRI6450 8670488 C D55
19:39:00 Krupa Jakub TRI0404 8655414 B H16
19:42:00 Bruková Petra TRI0450 8660369 B D16
19:43:00 Sliž Rostislav TRI0302 8662309 B H16
19:45:00 Mrózek Teresa TRI0251 8656736 A D21
19:47:00 Mrózek Pawel TRI0401 8656740 B H16
19:49:00 Kolarczyková Eliška TRI0551 49312 B D14
19:49:00 Warcopová Kateřina TRI0150 7209788 A D21
19:50:00 Rybková Vendula TRI0453 8654 B D16
19:54:00 Haltofová Romana TRI0451 8670381 B D16
19:56:00 Tuharský Martin TRI7702 7863 C H35
20:06:00 Haltof Marek TRI0200 8670482 B H21
20:12:00 Tuharský Erik TRI0100 8655467 A H21
20:16:00 Filipek Sebastian TRI0002 2060277 A H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:30:00 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C P
19:54:00 Severýn Otto VLI7402 2067313 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:42:00 Matuš Vít VRB0202 2067396 A H21

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
19:30 Kavcová Lucie 0020005 2126362 P
19:30 Jarolímová Hana 0020001 0 P
19:36 Jarolím Jonáš 0020002 1403416 H18
19:37 Jarolím Jáchym 0020003 0 H16
19:42 Jarolím Matouš 0020004 0 H14
19:45 Rancakova Barbora 0040001 301189 D35
19:58 Šidík Petr 0030001 253128 H21