D10C
2.10 km, 40 m, 8 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:28:00 |
28 |
Švidrnochová Nela |
OOP0950 |
2060211 |
C |
TJ Opava |
11:31:00 |
31 |
Walaská Klára |
TRI0950 |
2102570 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:34:00 |
34 |
Borunská Alžběta |
AOP0950 |
52290 |
C |
Orientační Běh Opava |
D12C
2.10 km, 55 m, 10 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:16:00 |
16 |
Pachmannová Iva |
AOP0852 |
232251 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:19:00 |
19 |
Byrtusová Klára |
SIT0851 |
8667954 |
C |
OK SILESIA |
11:22:00 |
22 |
Štětínská Tereza |
MOV0751 |
8670475 |
B |
SKOB Ostrava |
11:25:00 |
25 |
Cetlová Karolína |
AOP0752 |
2091596 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:28:00 |
28 |
Malá Karolína |
VRB0777 |
2067388 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:31:00 |
31 |
Rychlá Karolína |
KRN0757 |
8654916 |
B |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:34:00 |
34 |
Kovalčíková Alena |
AOP0751 |
49438 |
B |
Orientační Běh Opava |
11:37:00 |
37 |
Kaufmanová Šárka |
TRI0851 |
49382 |
C |
TJ TŽ Třinec |
D14C
2.60 km, 70 m, 13 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:07:00 |
07 |
Burešová Ema |
MOV0656 |
436424 |
C |
SKOB Ostrava |
11:10:00 |
10 |
Kolarczyková Eliška |
TRI0551 |
49312 |
B |
TJ TŽ Třinec |
11:13:00 |
13 |
Matulová Valérie |
BFM0652 |
2087691 |
B |
SKOB Frýdek - Místek |
11:19:00 |
19 |
Gallo Natálie |
AOP0652 |
7003005 |
B |
Orientační Běh Opava |
11:22:00 |
22 |
Krčková Lucie |
TRI0550 |
49360 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:25:00 |
25 |
Pachmannová Katka |
AOP0551 |
361953 |
B |
Orientační Běh Opava |
11:28:00 |
28 |
Matoušková Jana |
MOV0551 |
8670491 |
B |
SKOB Ostrava |
11:31:00 |
31 |
Holasová Barbora |
AOP0651 |
8660378 |
B |
Orientační Běh Opava |
11:34:00 |
34 |
Tomčíková Eliška |
VRB0555 |
2067392 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:37:00 |
37 |
Čudková Kristýna |
MOV0654 |
8670474 |
B |
SKOB Ostrava |
11:40:00 |
40 |
Zahradníková Kateřina |
BFM0551 |
2102874 |
B |
SKOB Frýdek - Místek |
11:43:00 |
43 |
Pavlová Eliška |
MOV0650 |
8670472 |
B |
SKOB Ostrava |
11:46:00 |
46 |
Řeháková Klára |
BFM0556 |
2059751 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
D16C
3.30 km, 90 m, 15 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:06:00 |
06 |
Procnerová Veronika |
BFM0453 |
2087705 |
B |
SKOB Frýdek - Místek |
11:09:00 |
09 |
Haltofová Romana |
TRI0451 |
8670381 |
B |
TJ TŽ Třinec |
11:12:00 |
12 |
Haluzová Štěpánka |
SBR0450 |
51874 |
C |
SKOB Bruntál |
11:15:00 |
15 |
Bruková Petra |
TRI0450 |
8660369 |
B |
TJ TŽ Třinec |
11:18:00 |
18 |
Matušová Vendula |
VRB0353 |
0 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:21:00 |
21 |
Rybková Vendula |
TRI0453 |
7002089 |
B |
TJ TŽ Třinec |
11:24:00 |
24 |
Hradilová Anna |
VRB0474 |
0 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:27:00 |
27 |
Kovalčíková Anna |
AOP0453 |
8796 |
B |
Orientační Běh Opava |
D18C
3.70 km, 130 m, 20 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:02:00 |
02 |
Mrózek Teresa |
TRI0251 |
8656736 |
A |
TJ TŽ Třinec |
11:05:00 |
05 |
Davidová Tereza |
SFM0252 |
2121755 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
11:11:00 |
11 |
Warcopová Kateřina |
TRI0150 |
7209788 |
A |
TJ TŽ Třinec |
D20C
4.00 km, 140 m, 17 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:19:00 |
19 |
Štrosová Jana |
MOV0051 |
8670492 |
B |
SKOB Ostrava |
11:21:00 |
21 |
Hájková Lenka |
SOP0050 |
7207857 |
A |
OOB TJ Slezan Opava |
11:23:00 |
23 |
Švidrnochová Eliška |
OOP0451 |
8656605 |
A |
TJ Opava |
D21C
4.20 km, 160 m, 20 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:21:00 |
21 |
Štětínská Soňa |
MOV7650 |
232406 |
C |
SKOB Ostrava |
11:24:00 |
24 |
Sabelová Markéta |
TRI9656 |
2073724 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:27:00 |
27 |
Horáčková Vladimíra |
MOV7750 |
8651342 |
C |
SKOB Ostrava |
11:30:00 |
30 |
Procházková Marie |
SOP9551 |
8667516 |
C |
OOB TJ Slezan Opava |
11:33:00 |
33 |
Kašparová Šárka |
AOP7251 |
52295 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:36:00 |
36 |
Hájková Eliška |
KAM9851 |
8404001 |
C |
OK Kamenice |
11:39:00 |
39 |
Vlachová Tereza |
AOV8750 |
1470167 |
C |
OOB TJ Baník Ostrava |
11:42:00 |
42 |
Vítková Lucie |
PTE9474 |
8656506 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:45:00 |
45 |
Hvorecká Eva |
VRB8953 |
301211 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:48:00 |
48 |
Liberdová Jana |
TRI9852 |
2102776 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:51:00 |
51 |
Rychlá Pavlína |
KRN8559 |
8654885 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:54:00 |
54 |
Poláková Tereza |
SOP9951 |
2061783 |
A |
OOB TJ Slezan Opava |
11:57:00 |
57 |
Košárková Iva |
PGP8155 |
2082714 |
C |
SK Praga |
D35C
3.50 km, 140 m, 19 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:22:00 |
22 |
Brodová Gabriela |
HAV7152 |
2121892 |
C |
OB Havířov |
11:24:00 |
24 |
Kovalčíková Eva |
AOP7852 |
51197 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:26:00 |
26 |
Pannová Vendula |
MOV7752 |
2075664 |
C |
SKOB Ostrava |
11:30:00 |
30 |
Černohorská Alena |
AOP7652 |
410170 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:32:00 |
32 |
Švidrnochová Hana |
OOP7751 |
7210910 |
C |
TJ Opava |
11:34:00 |
34 |
Holasová Šarka |
AOP7853 |
51190 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:36:00 |
36 |
Juřeníková Hana |
MOV8052 |
420413 |
C |
SKOB Ostrava |
11:38:00 |
38 |
Valíková Petra |
AOP7351 |
980374 |
C |
Orientační Běh Opava |
D45C
3.50 km, 80 m, 18 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:07:00 |
07 |
Sedlářová Pavla |
AOP7052 |
2096150 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:10:00 |
10 |
Bolková Petra |
0020001 |
0 |
|
Petra |
11:13:00 |
13 |
Vričanová Sylva |
HAV6751 |
1426051 |
C |
OB Havířov |
11:16:00 |
16 |
Holečková Lenka |
UOL6750 |
301560 |
C |
SOB Olomouc |
11:19:00 |
19 |
Hendrychová Marcela |
HOB7051 |
301304 |
C |
SKOB Horní Benešov |
11:22:00 |
22 |
Kostková Jana |
AOP7151 |
2096115 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:25:00 |
25 |
Mielcová Elena |
AOV6951 |
896961 |
C |
OOB TJ Baník Ostrava |
11:28:00 |
28 |
Hájková Jitka |
SOP7150 |
515407 |
C |
OOB TJ Slezan Opava |
11:31:00 |
31 |
Pavlová Libuše |
MOV7451 |
436420 |
C |
SKOB Ostrava |
11:34:00 |
34 |
Procházková Martina |
SOP7351 |
433097 |
C |
OOB TJ Slezan Opava |
11:37:00 |
37 |
Leciánová Vanda |
OOP7453 |
49472 |
C |
TJ Opava |
11:40:00 |
40 |
Vavříková Iveta |
MOV7450 |
2025346 |
C |
SKOB Ostrava |
11:43:00 |
43 |
Řeháková Jana |
BFM7152 |
2113071 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
11:46:00 |
46 |
Dorčáková Pavlína |
MOV6951 |
53004 |
C |
SKOB Ostrava |
11:49:00 |
49 |
Argalášová Gabriela |
TRI6850 |
8660461 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:52:00 |
52 |
Pachmannová Hana |
AOP7252 |
361977 |
C |
Orientační Běh Opava |
D55C
3.00 km, 70 m, 16 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:02:00 |
02 |
Pavlíková Hana |
ZLH5950 |
52658 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:05:00 |
05 |
Jastrzembská Jarmila |
TRI6450 |
8670488 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:08:00 |
08 |
Strohalmová Milena |
KRN5651 |
52630 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:14:00 |
14 |
Chodurová Milena |
SFM5750 |
2125335 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
11:17:00 |
17 |
Sochorová Hana |
HAV6250 |
1421893 |
C |
OB Havířov |
11:20:00 |
20 |
Suchánková Libuše |
SOP4851 |
446344 |
C |
OOB TJ Slezan Opava |
11:23:00 |
23 |
Holinková Milada |
KRN5950 |
52661 |
|
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
D65C
2.80 km, 60 m, 13 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:15:00 |
15 |
Novotná Ludmila |
ZLH4850 |
52763 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:18:00 |
18 |
Řezníková Renáta |
AOP5451 |
49421 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:24:00 |
24 |
Mrkvicová Ludmila |
ZLH4950 |
52782 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
H10N
2.10 km, 40 m, 8 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:01:00 |
01 |
Mrkvica Jan |
ZLH1100 |
247250 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:04:00 |
04 |
Ranostaj Vojtěch |
KRN0705 |
52635 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:07:00 |
07 |
Berger Tomáš |
MOV1002 |
1400415 |
C |
SKOB Ostrava |
11:10:00 |
10 |
Keprt Dominil |
KRN0903 |
52637 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
H10C
2.10 km, 40 m, 9 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:14:00 |
14 |
Cetl Jan |
AOP0902 |
307338 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:17:00 |
17 |
Kostka Artur |
MOV0901 |
428258 |
C |
SKOB Ostrava |
11:20:00 |
20 |
Létal Jonáš |
SFM0901 |
2061826 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
11:23:00 |
23 |
Bruk Tomáš |
TRI0900 |
49384 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:26:00 |
26 |
Liber Václav |
AOP1000 |
2127594 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:29:00 |
29 |
Létal Hynek |
SFM1001 |
49443 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
11:32:00 |
32 |
Holas Štěpán |
AOP0900 |
2111725 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:35:00 |
35 |
Menzel František |
MOV1003 |
428276 |
C |
SKOB Ostrava |
11:38:00 |
38 |
Bruk Lukáš |
TRI0901 |
49322 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:41:00 |
41 |
Holub Ivan |
SBR0800 |
416040 |
|
SKOB Bruntál |
H12C
2.30 km, 60 m, 11 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:12:00 |
12 |
Gallo Ondřej |
AOP0802 |
7201830 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:15:00 |
15 |
Tuharský Tobiáš |
TRI0701 |
7202876 |
B |
TJ TŽ Třinec |
11:18:00 |
18 |
Černohorský Jan |
AOP0704 |
2144112 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:21:00 |
21 |
Kopecký Viktor |
VRB0802 |
0 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:24:00 |
24 |
Bocek Václav |
TRI0802 |
416128 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:27:00 |
27 |
Čech Viktor |
AOP0801 |
2102814 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:30:00 |
30 |
Smetana Adam |
VRB0800 |
2067386 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:33:00 |
33 |
Krupa Jan |
TRI0706 |
49366 |
B |
TJ TŽ Třinec |
11:36:00 |
36 |
Mrkvica Václav |
ZLH0800 |
251023 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:39:00 |
39 |
Stöcker Richard |
MOV0701 |
428249 |
C |
SKOB Ostrava |
11:42:00 |
42 |
Kovalčík Petr |
AOP0901 |
49430 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:45:00 |
45 |
Menzel Antonín |
MOV0700 |
8670494 |
B |
SKOB Ostrava |
H14C
2.90 km, 75 m, 13 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:28:00 |
28 |
David Vladimír |
SFM0600 |
2119196 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
11:31:00 |
31 |
Zádrapa Marian Petr |
MOV0503 |
428262 |
C |
SKOB Ostrava |
11:34:00 |
34 |
Byrtus Jakub |
SIT0502 |
8663128 |
B |
OK SILESIA |
11:37:00 |
37 |
Borunský Matěj |
AOP0600 |
428264 |
B |
Orientační Běh Opava |
11:40:00 |
40 |
Damek Ondřej |
TRI0503 |
8667526 |
B |
TJ TŽ Třinec |
11:43:00 |
43 |
Juřeník Jakub |
MOV0601 |
2020706 |
C |
SKOB Ostrava |
11:46:00 |
46 |
Špok Petr |
KRN0601 |
428288 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:49:00 |
49 |
Vojvodík Eduard |
MOV0600 |
8670493 |
B |
SKOB Ostrava |
11:52:00 |
52 |
Bíčánek Jan |
SIT0501 |
7207887 |
B |
OK SILESIA |
11:55:00 |
55 |
Ryška Matěj |
TRI0604 |
8667990 |
B |
TJ TŽ Třinec |
11:58:00 |
58 |
Černohorský Jakub |
AOP0502 |
2144123 |
C |
Orientační Běh Opava |
12:01:00 |
61 |
Sikora Matěj |
TRI0501 |
49396 |
C |
TJ TŽ Třinec |
H16C
4.00 km, 90 m, 19 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:24:00 |
24 |
Peňáz Radek |
VRB0313 |
8662362 |
A |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:27:00 |
27 |
Krupa Jakub |
TRI0404 |
8655414 |
B |
TJ TŽ Třinec |
11:30:00 |
30 |
Peňáz Vojtěch |
VRB0303 |
8662338 |
B |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:33:00 |
33 |
Jurčík Martin |
KRN0300 |
446411 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:36:00 |
36 |
Bjolek Michal |
BFM0305 |
2087698 |
A |
SKOB Frýdek - Místek |
11:39:00 |
39 |
Fajkoš Lubomír |
MOV0301 |
1410003 |
C |
SKOB Ostrava |
11:42:00 |
42 |
Malý Tomáš |
VRB0414 |
2067397 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:45:00 |
45 |
Kovařík Tomáš |
SIT0401 |
8656740 |
B |
OK SILESIA |
11:48:00 |
48 |
Mrózek Pawel |
TRI0401 |
8002604 |
B |
TJ TŽ Třinec |
H18C
4.60 km, 200 m, 22 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:17:00 |
17 |
Haltof Marek |
TRI0200 |
8670482 |
B |
TJ TŽ Třinec |
11:19:00 |
19 |
Kovařík Martin |
SIT0101 |
8655413 |
B |
OK SILESIA |
H20C
5.10 km, 210 m, 20 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:33:00 |
33 |
Staněk Ondra |
HAV0002 |
336728 |
C |
OB Havířov |
11:35:00 |
35 |
Vavřík Tomáš |
MOV0004 |
8663153 |
B |
SKOB Ostrava |
H21C
5.20 km, 230 m, 24 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:08:00 |
08 |
Horký Jan |
UOL7100 |
2020741 |
C |
SOB Olomouc |
11:11:00 |
11 |
Kopeček Petr |
BFM9602 |
426344 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
11:14:00 |
14 |
Videcký Jan |
KSU7504 |
446440 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
11:17:00 |
17 |
Holas Tomáš |
AOP7802 |
1400441 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:20:00 |
20 |
Mutina Václav |
BFM9301 |
2113093 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
11:23:00 |
23 |
Valík Luděk |
AOP7101 |
7203322 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:26:00 |
26 |
Glonek Jakub |
KAM9602 |
1625050 |
R |
OK Kamenice |
11:29:00 |
29 |
Rychlý Pavel |
KRN8505 |
8654882 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:32:00 |
32 |
Procházka Zdeněk |
SOP9901 |
7209362 |
A |
OOB TJ Slezan Opava |
11:35:00 |
35 |
Košárek Pavel |
PGP7107 |
8656676 |
C |
SK Praga |
11:38:00 |
38 |
Peterek Vít |
SOP8600 |
980372 |
C |
OOB TJ Slezan Opava |
11:41:00 |
41 |
Kovalčík Tomáš |
AOP7301 |
2085619 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:44:00 |
44 |
Pospíšil Petr |
SOP9301 |
7207871 |
C |
OOB TJ Slezan Opava |
11:47:00 |
47 |
Zavřel Michal |
KRN6804 |
52643 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:50:00 |
50 |
Tuharský Erik |
TRI0100 |
8028879 |
A |
TJ TŽ Třinec |
11:53:00 |
53 |
Vlach Jiří |
AOV7900 |
7202896 |
C |
OOB TJ Baník Ostrava |
11:59:00 |
59 |
Mrkvica Petr |
ZLH7800 |
8663166 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
H35C
4.80 km, 210 m, 20 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:22:00 |
22 |
Hadač Miroslav |
AOP6501 |
8656723 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:24:00 |
24 |
Bjolek Lukáš |
BFM7601 |
2113076 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
11:26:00 |
26 |
Berger Tomáš |
MOV6901 |
52771 |
C |
SKOB Ostrava |
11:28:00 |
28 |
Byrtus Petr |
SIT7702 |
7209459 |
C |
OK SILESIA |
11:30:00 |
30 |
Kostka Petr |
MOV8200 |
2027244 |
C |
SKOB Ostrava |
11:32:00 |
32 |
Černohorský Martin |
AOP7500 |
410117 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:36:00 |
36 |
Vojvodík Martin |
MOV7400 |
2109761 |
C |
SKOB Ostrava |
11:40:00 |
40 |
Bíčánek Milan |
SIT7703 |
7861 |
C |
OK SILESIA |
11:42:00 |
42 |
Rigó Marek |
ODR7101 |
52756 |
C |
SKOB Odry |
11:44:00 |
44 |
Urbaník Robert |
VLI7002 |
8662745 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
11:46:00 |
46 |
Borunský Tomáš |
AOP7402 |
682655 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:48:00 |
48 |
Tuharský Martin |
TRI7702 |
7863 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:50:00 |
50 |
Koťátko Aleš |
SFM8303 |
2023814 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
11:52:00 |
52 |
Ryška Kamil |
TRI7800 |
53294 |
C |
TJ TŽ Třinec |
H45C
4.10 km, 190 m, 21 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:04:00 |
04 |
Štětínský Pavel |
MOV7104 |
52780 |
C |
SKOB Ostrava |
11:07:00 |
07 |
David Vladimír |
SFM7401 |
2800312 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
11:10:00 |
10 |
Vítek Zbyněk |
PTE6622 |
1421294 |
C |
TJ Sokol Ptení |
11:16:00 |
16 |
Tesař Jiří |
AOP6702 |
352349 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:19:00 |
19 |
Špok Petr |
KRN7100 |
428248 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:22:00 |
22 |
Liber Vlastimil |
AOP6402 |
2127600 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:25:00 |
25 |
Juračka Zdeněk |
HAV5702 |
1426069 |
C |
OB Havířov |
11:28:00 |
28 |
Sklenář Josef |
SBR6601 |
7200586 |
C |
SKOB Bruntál |
11:31:00 |
31 |
Svěchota Milan |
MOV7202 |
9101186 |
C |
SKOB Ostrava |
11:34:00 |
34 |
Hepnar Luboš |
STE6307 |
8655386 |
C |
SK SKI-OB Šternberk |
11:37:00 |
37 |
Lužný Ladislav |
HAV6000 |
8660919 |
C |
OB Havířov |
11:40:00 |
40 |
Vavřík René |
MOV7000 |
8670471 |
C |
SKOB Ostrava |
11:43:00 |
43 |
Jakobi Zdeněk |
HAV5701 |
1421900 |
C |
OB Havířov |
11:46:00 |
46 |
Hájek Martin |
KYL6801 |
515149 |
C |
SK SP Kylešovice |
11:49:00 |
49 |
Ryšavý Jiří |
OOP5803 |
2049558 |
C |
TJ Opava |
11:52:00 |
52 |
Mielec Jaromír |
AOV6901 |
515430 |
C |
OOB TJ Baník Ostrava |
11:55:00 |
55 |
Holec Honza |
MOV6701 |
9101189 |
C |
SKOB Ostrava |
11:58:00 |
58 |
Bačo Lubomír |
SOP6201 |
49350 |
C |
OOB TJ Slezan Opava |
12:01:00 |
61 |
Kratochvíl Karel |
HOB7001 |
7202579 |
C |
SKOB Horní Benešov |
H55C
3.80 km, 110 m, 17 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:05:00 |
05 |
Sklenář Miroslav |
AOP6302 |
7200359 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:07:00 |
07 |
Moravec Stanislav |
SOP5801 |
53462 |
C |
OOB TJ Slezan Opava |
11:09:00 |
09 |
Albert František |
OOL5804 |
52531 |
C |
SK Haná orienteering |
11:11:00 |
11 |
Prokop Lubomír |
TRI6001 |
2096226 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:13:00 |
13 |
Světnický Alexandr |
OOL6300 |
426375 |
C |
SK Haná orienteering |
11:15:00 |
15 |
Kostka Evžen |
AOP5701 |
410158 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:17:00 |
17 |
Lecián Oldřich |
OOP6100 |
49476 |
C |
TJ Opava |
11:19:00 |
19 |
Višňa Milan |
OOL5904 |
307337 |
C |
SK Haná orienteering |
11:21:00 |
21 |
Rychlý Miloš |
OOP5302 |
49416 |
C |
TJ Opava |
11:23:00 |
23 |
Juřeník Josef |
MOV5201 |
52774 |
C |
SKOB Ostrava |
11:25:00 |
25 |
Krmášek Bohdan |
AOP5301 |
7207625 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:27:00 |
27 |
Hrouza Jan |
KRN5401 |
2106888 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:29:00 |
29 |
Mutina Vlastimil |
BFM5701 |
2113057 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
11:31:00 |
31 |
Slivečka Jaromír |
MOV5601 |
352301 |
C |
SKOB Ostrava |
11:33:00 |
33 |
Pospíšil Václav |
SOP5701 |
49391 |
C |
OOB TJ Slezan Opava |
11:35:00 |
35 |
Zeman Ludvík |
BFM5301 |
2113053 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |
11:37:00 |
37 |
Vašek Rudolf |
SOP5702 |
434592 |
C |
OOB TJ Slezan Opava |
11:39:00 |
39 |
Strohalm Petr |
KRN5601 |
52628 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:41:00 |
41 |
Maceček Otakar |
MOV6102 |
51173 |
C |
SKOB Ostrava |
H65C
3.20 km, 100 m, 17 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:01:00 |
01 |
Malysa Ján |
SOP5102 |
53420 |
C |
OOB TJ Slezan Opava |
11:04:00 |
04 |
Toman Stanislav |
SBR4801 |
51917 |
C |
SKOB Bruntál |
11:07:00 |
07 |
Pilc Oldřich |
SPR5100 |
8135135 |
C |
SK SKI - SPORT Praděd |
11:10:00 |
10 |
Babák Jiří |
ZLH4801 |
352318 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:13:00 |
13 |
Jurčák Karel |
SOP5101 |
8656584 |
C |
OOB TJ Slezan Opava |
H70C
2.90 km, 95 m, 16 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:04:00 |
04 |
Sedlář Vladimír |
AOP4201 |
889315 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:06:00 |
06 |
Klech Josef |
HOB4701 |
51939 |
C |
SKOB Horní Benešov |
11:08:00 |
08 |
Vlach Oldřich |
BOV4403 |
2060210 |
C |
TJ Baník Ostrava OKD |
11:10:00 |
10 |
Nosek Jiří |
OOP4401 |
52766 |
C |
TJ Opava |
11:12:00 |
12 |
Mrkvica Miroslav |
ZLH4600 |
64865 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:14:00 |
14 |
Opletal Jaroslav |
TRI3700 |
8653 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:16:00 |
16 |
Novotný Stanisl |
ZLH4800 |
52762 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
HDR
2.10 km, 40 m, 8 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:00:00 |
00 |
Holubova Eva |
SBR1501 |
416037 |
|
SKOB Bruntál |
11:00:00 |
00 |
Kratochvíl David |
HOB1101 |
53348 |
C |
SKOB Horní Benešov |
11:00:00 |
00 |
Strohlam Petr |
KRN1101 |
0 |
|
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:00:00 |
00 |
Mrkvica Vít |
ZLH1600 |
0 |
C |
OOB TJ Zlaté Hory |
11:00:00 |
00 |
Sedlář Adam |
VRB1101 |
0 |
|
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:00:00 |
00 |
Malý David |
VRB1100 |
0 |
C |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:00:00 |
00 |
Tomčík Šimon |
VRB0818 |
2067398 |
|
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:00:00 |
00 |
Dorčák Tomáš |
MOV0801 |
428290 |
C |
SKOB Ostrava |
11:00:00 |
00 |
Peňáz Jan |
VRB1111 |
51952 |
|
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
11:00:00 |
00 |
Létalová Eva |
SFM1250 |
49488 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
11:00:00 |
00 |
Sedlářová Amálie |
AOP1252 |
52664 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:00:00 |
00 |
Kotasová Klára |
KRN0850 |
52636 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:00:00 |
00 |
Walaski Vítek |
TRI1400 |
2113099 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:00:00 |
00 |
Tesařová Eva |
AOP1650 |
232620 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:00:00 |
00 |
Tesařová Lucie |
AOP1451 |
331752 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:00:00 |
00 |
Hrouza Jan |
KRN1300 |
0 |
C |
KOS TJ Lokomotiva Krnov |
11:00:00 |
00 |
Liber Tomáš |
AOP1302 |
2111741 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:00:00 |
00 |
Panna Matyáš |
MOV1300 |
2080824 |
C |
SKOB Ostrava |
P
3.30 km, 100 m, 15 kontrol
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
11:00:00 |
00 |
Holub Mikuláš |
SBR0500 |
2045229 |
|
SKOB Bruntál |
11:00:00 |
00 |
Holubová Eva |
SBR8051 |
2075650 |
|
SKOB Bruntál |
11:00:00 |
00 |
Sovišová Eva |
SBR5251 |
416038 |
|
SKOB Bruntál |
11:00:00 |
00 |
Vojtěch Beneš |
NNN8001 |
361981 |
C |
Neregistrovaní |
11:00:00 |
00 |
Davidová Petra |
SFM7651 |
2125376 |
C |
O-RUNNAŘI Beskydy |
11:00:00 |
00 |
Freith Martin |
BFM6801 |
49467 |
|
SKOB Frýdek - Místek |
11:00:00 |
00 |
Bruk Miroslav |
TRI6100 |
416126 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:00:00 |
00 |
Bruková Jana |
TRI7150 |
49327 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:00:00 |
00 |
Dorčák Jan |
MOV0103 |
428205 |
C |
SKOB Ostrava |
11:00:00 |
00 |
Gallo Marek |
AOP7602 |
0 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:00:00 |
00 |
Tuharská Aneta |
TRI7751 |
49377 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:00:00 |
00 |
Haltofová Marie |
TRI7050 |
49400 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:00:00 |
00 |
Haltof Petr |
TRI7400 |
8660 |
C |
TJ TŽ Třinec |
11:00:00 |
00 |
Pometlová Jana |
AOP7551 |
7206538 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:00:00 |
00 |
Cetl Vladimír |
AOP6602 |
8715 |
C |
Orientační Běh Opava |
11:00:00 |
00 |
Menzel Pavel |
0010001 |
436421 |
|
neregistrovaný |
11:00:00 |
00 |
Matula Pavel |
BFM7602 |
206365 |
C |
SKOB Frýdek - Místek |