Startovka závodu: Rumcajsovy míle - E3

Datum:
18.08.2019
Místo konání:
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Mrázek Jan - R1
Hlavní rozhodčí:
Kazda Ondřej - R3
Stavitel tratí:
Kazdová Lenka - R3
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21A     D21B     D21C     D35     D40     D45A     D45B     D50     D55     D60     D65     D70     H10     H10N     H12     H14     H16     H18     H21A     H21B     H21C     H35     H40     H45A     H45B     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80    
D10
1.57 km, 55 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2124784 Ryppelová Anna TAP0954 C KOB Tretra Praha 10:15:00
53177 Dvořáčková Eva OSN1050 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:18:00
2085003 Bartalošová Ada PGP1050 C SK Praga 10:21:00
2126271 Lapáčková Šárka SHK0954 C OK Slavia Hradec Králové 10:24:00
2134299 Řepková Anna PGP1052 C SK Praga 10:27:00
0 Berchová Anežka LME0951 C SK Los Mělník 10:30:00
2081397 Nováková Anna Marie CTB0951 C SK OB Chotěboř 10:33:00
2117418 Vošlajerová Marie LME1050 C SK Los Mělník 10:36:00
2106736 Houžvičková Kateřina TUR0952 C OOB TJ Turnov 10:39:00
2099494 Dlouhá Julie PGP1051 C SK Praga 10:42:00
2082925 Fišáková Leona MLA1151 C MLOK Mariánské Lázně 10:45:00
886698 Pabich Hanna 66P7605 UKS Azymut Pabianice 10:48:00
2148124 Renská Adéla SNA0951 C TJ START Náchod 10:51:00
1398983 Kučerová Kateřina VSP0950 C USK Praha 10:54:00
232246 Kubecová Markéta PGP0955 C SK Praga 10:57:00
8112770 Jakubcová Karolína SJC1050 C Sportcentrum Jičín 11:00:00
9654 Macková Gita LPU0961 C OK Lokomotiva Pardubice 11:03:00
2125321 Hrušková Tereza PGP0953 C SK Praga 11:06:00
420404 Havlová Veronika KNC0950 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:09:00
2053563 Štěpánková Emma TAP0953 C KOB Tretra Praha 11:12:00
D10N
2.50 km, 90 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2045250 Stryková Johana LPU1151 C OK Lokomotiva Pardubice 09:30:00
2116485 Kuříková Markéta STH1052 C SK Studenec 09:33:00
2125327 Hrušková Gabriela PGP1150 C SK Praga 09:36:00
2125352 Fialová Kristýna DOR1250 C OK Dobříš 09:39:00
9298 Stryková Zuzana LPU1351 C OK Lokomotiva Pardubice 09:42:00
428273 Truncová Štěpánka ODV1052 C TJ Aero Odolena Voda 09:45:00
2045154 Juřeníková Ema MOV0951 C SKOB Ostrava 09:48:00
7080080 Schwarzová Martina LBE0999 TJ Lokomotiva Beroun 09:51:00
2099496 Horáková Eliška PHK1152 C OK 99 Hradec Králové 09:54:00
2112736 Schwarzová Katka LBE1199 TJ Lokomotiva Beroun 09:57:00
7062009 Štěpánková Adéla KVS1250 C SKOB Kobra Vsetín 10:00:00
428285 Truncová Zuzana ODV1051 C TJ Aero Odolena Voda 10:03:00
411591 Kvapilová Kristýna TUV0999 C SOK TJ Turnov 10:06:00
D12
1.72 km, 85 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8670475 Štětínská Tereza MOV0751 B SKOB Ostrava 09:31:00
0 Vyziblová Viktorie SJC0853 C Sportcentrum Jičín 09:34:00
2049994 Brňáková Dianka 43S0952 ŠK Sandberg Bratislava 09:37:00
338298 Łącka Julia 2DP0750 UKS OSiR Góra Kalwaria 09:40:00
2084992 Bartalošová Anežka PGP0853 C SK Praga 09:43:00
2143338 Berná Klára ODV0851 C TJ Aero Odolena Voda 09:46:00
2075697 Mullis Carolina DKP0951 B Oddíl OB Kotlářka 09:49:00
0 Wolniewicz Agata 3IP0850 Wolniewicz 09:52:00
2049981 Vorlíčková Lucka 43S0851 ŠK Sandberg Bratislava 09:55:00
2127633 Klímová Anna JIL0752 C OK Jilemnice 09:58:00
2111750 Paldusová Nela PGP0855 C SK Praga 10:01:00
2050490 Housková Adéla DOR0851 C OK Dobříš 10:04:00
52891 Matoušková Sára ODV0855 C TJ Aero Odolena Voda 10:07:00
8421842 Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 10:10:00
51639 Ptáčková Hana PGP0750 B SK Praga 10:13:00
52893 Syblíková Rozálie ODV0856 C TJ Aero Odolena Voda 10:16:00
9099 Malá Anežka JIL0751 B OK Jilemnice 10:19:00
7881 Zpletalová Adéla 0090001 10:22:00
2125374 Levrincová Klára TAP0854 C KOB Tretra Praha 10:25:00
49689 Nešporová Terezie TTR0852 C OOB Třebíč 10:28:00
420407 Havlová Tereza KNC0750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:31:00
2106741 Houžvičková Daniela TUR0751 B OOB TJ Turnov 10:34:00
8000237 Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 10:37:00
2120662 Lapáčková Anna SHK0854 C OK Slavia Hradec Králové 10:40:00
2103674 Rotková Veronika ZBM0854 C SK Žabovřesky Brno 10:43:00
53158 Dvořáčková Jana OSN0757 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:46:00
2114998 Vltavská Eliška SJC0850 C Sportcentrum Jičín 10:49:00
218971 Sedláčková Klára LCE0854 B OOB TJ Slovan Luhačovice 10:52:00
2144170 Hamáčková Šárka STH0852 C SK Studenec 10:55:00
0 Novotná Barbora PGP0751 C SK Praga 10:58:00
7779755 Šimůnková Michaela TAP0851 B KOB Tretra Praha 11:01:00
8654916 Rychlá Karolína KRN0757 B KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:04:00
253362 Michálková Sabina LCE0851 B OOB TJ Slovan Luhačovice 11:07:00
2095926 Novotná Karolína TUR0853 B OOB TJ Turnov 11:10:00
2028798 Baloghová Zora 43S0750 ŠK Sandberg Bratislava 11:13:00
D14
2.46 km, 100 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8116682 Housková Barbora DOR0655 B OK Dobříš 10:53:00
8660382 Mellanová Judita TUR0559 B OOB TJ Turnov 10:56:00
2080848 Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 10:59:00
9102562 Hájková Tereza TUR0556 B OOB TJ Turnov 11:02:00
2075617 Dvořáková Anežka LPU0556 C OK Lokomotiva Pardubice 11:05:00
428269 Šimšová Pavla MFP0551 B Matfyz Praha 11:08:00
2019212 Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 11:11:00
7777077 Neumann Johanna 31D0550 SV Lengefeld 11:14:00
2092425 Hájková Marie VRL0651 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:17:00
8662736 Štemberová Bára TJN0650 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:20:00
895244 Wisniewska Hana 38P0551 UKS Orientus Lodz 11:23:00
2095950 Novotná Barbora TUR0552 B OOB TJ Turnov 11:26:00
7300213 Hovorková Marie LDC0650 B KOB Děčín 11:29:00
9102086 Rážová Dorota PGP0653 B SK Praga 11:32:00
8654902 Mrskočová Markéta LPU0553 B OK Lokomotiva Pardubice 11:35:00
2106747 Vozábalová Hana PGP0654 B SK Praga 11:38:00
553451 Benešová Michaela SJH0651 B SJH Jindřichův Hradec 11:41:00
2115006 Plevová Barbora 0120001 11:44:00
331315 Čečková Karolína SHK0650 B OK Slavia Hradec Králové 11:47:00
2049985 Vorlíčková Martina 43S0551 ŠK Sandberg Bratislava 11:50:00
7200166 Gielec Julia 38P0550 UKS Orientus Lodz 11:53:00
2096266 Priehodová Nela PGP0655 B SK Praga 11:56:00
D16
2.60 km, 115 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2113387 Mandáková Tereza LME0452 C SK Los Mělník 10:37:00
682652 Dítková Markéta SKV0451 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:40:00
7201771 Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 10:43:00
7200169 Gola Martyna 38P9100 UKS Orientus Lodz 10:46:00
7122003 Neumann Lena 31D0350 SV Lengefeld 10:49:00
0 Wolniewicz Natalia 3IP0450 Wolniewicz 10:52:00
889179 Sudoł Hanna CHC0352 B K.O.B. Choceň 10:55:00
2087682 Horáková Veronika PHK0353 B OK 99 Hradec Králové 10:58:00
889178 Mazurek Joanna CHC0353 C K.O.B. Choceň 11:01:00
2102587 Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 11:04:00
505131 Nehasilová Veronika LDC0350 B KOB Děčín 11:07:00
2096240 Pilná Natálie VRL0351 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:10:00
2099498 Čermáková Klára PGP0352 B SK Praga 11:13:00
2085635 Stohanzlová Kristýna LPU0356 C OK Lokomotiva Pardubice 11:16:00
8000831 Filipiak Adrianna 97P0351 KS Hades Poznań 11:19:00
8666872 Hudská Štěpánka TUR0450 B OOB TJ Turnov 11:22:00
8640908 Krempińska Julia 66P7602 UKS Azymut Pabianice 11:25:00
416215 Nešporová Marie TTR0351 B OOB Třebíč 11:28:00
8667268 Berlińska Paulina 38P0350 UKS Orientus Lodz 11:31:00
8635873 Králová Jolana TBM0360 C KOS TJ Tesla Brno 11:34:00
8646297 Doren Wiktoria 38P0351 UKS Orientus Lodz 11:37:00
8656522 Pušová Bára LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice 11:40:00
8660409 Rotková Markéta ZBM0455 A SK Žabovřesky Brno 11:43:00
D18
3.35 km, 155 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2035151 Vallová Kristýna ZVO0152 C OB SK Zvole 09:31:00
8660596 Kosová Tereza PHK0151 A OK 99 Hradec Králové 09:34:00
8656736 Mrózek Teresa TRI0251 A TJ TŽ Třinec 09:37:00
8670496 Kodytková Denisa SHK0252 B OK Slavia Hradec Králové 09:40:00
7203696 Mazurek Agnieszka CHC0154 C K.O.B. Choceň 09:43:00
7205007 Dolejší Kateřina DOK0156 A OK Doksy 09:46:00
2049998 Jánošová Veronika 43S0151 ŠK Sandberg Bratislava 09:49:00
8033215 Nováková Eliška PDY0150 C Běhej Poděbrady 09:52:00
2800330 Hovorková Tereza ZVO0153 B OB SK Zvole 09:55:00
8670509 Patassiová Michaela 27S0250 Farmaceut Bratislava 09:58:00
443091 Kalousková Marie DKP0151 B Oddíl OB Kotlářka 10:01:00
8655463 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 B OK Dobříš 10:04:00
504042 Ciura Aleksandra CHC0155 C K.O.B. Choceň 10:07:00
8656742 Hlaváčová Anežka TBM0199 A KOS TJ Tesla Brno 10:10:00
2079535 Kostercová Viktória 43S0250 ŠK Sandberg Bratislava 10:13:00
0 Končáková Alžběta LCE0256 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:16:00
8640927 Gielec Zuzanna 38P0251 UKS Orientus Lodz 10:19:00
7208226 Nevěřilová Kateřina LCE0254 A OOB TJ Slovan Luhačovice 10:22:00
D21A
4.51 km, 145 m, 21 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662330 Matušková Jana RBK9999 A SK Radioklub Blansko 10:46:00
8028926 Rickmeyer Tina 71D8650 USV TU Dresden 10:48:00
8680605 Matějů Martina PGP8556 E SK Praga 10:50:00
8667519 Šístková Iveta LPU8654 R OK Lokomotiva Pardubice 10:52:00
887935 Nováková Kateřina OKP9450 C SK OK 24 Praha 10:54:00
7200369 Hošeková Vanda TBM9696 C KOS TJ Tesla Brno 10:56:00
7300087 Ježková Dominika PGP9053 C SK Praga 10:58:00
7247 Peterová Alena DOB8953 C KOB Dobruška 11:00:00
8654917 Kavánková Iva TZL9753 C SKOB Zlín 11:02:00
8350120 Janovská Kateřina PGP9850 R SK Praga 11:04:00
8662288 Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:06:00
9201008 Ciesiółka Katarzyna CHC0055 A K.O.B. Choceň 11:08:00
8005907 Rollier Monika PHK8051 C OK 99 Hradec Králové 11:10:00
7770777 Straube Hanka 31D7350 SV Lengefeld 11:12:00
8450007 Kolínová Kristýna DKP8450 R Oddíl OB Kotlářka 11:14:00
8629817 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 11:16:00
7207777 Škarková Kateřina PGP9955 B SK Praga 11:18:00
8667510 Hermannová Anna TAP9251 C KOB Tretra Praha 11:20:00
8663175 Hlubučková Kristýna KAM9551 C OK Kamenice 11:22:00
8650821 Cych Agnieszka 17P9951 WKS Śląsk 11:24:00
8660470 Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 11:26:00
8656518 Benešová Jana CTB9452 C SK OB Chotěboř 11:28:00
232167 Jelínková Zora PGP8851 C SK Praga 11:30:00
7205003 Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 11:32:00
8656548 Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 11:34:00
8660528 Havlová Adéla BOR9161 R OK Jiskra Nový Bor 11:36:00
682690 Ďoubalová Věra DOB8751 C KOB Dobruška 11:38:00
876522 Luštická Lucie TUR8650 C OOB TJ Turnov 11:40:00
7260013 Králová Vanda BZP8750 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:42:00
2035163 Lavičková Michaela PGP9656 C SK Praga 11:44:00
1008174 Teplá Karolína SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové 11:46:00
8033071 Pabich Maria 66P7606 UKS Azymut Pabianice 11:48:00
8663183 Bogarová Adélka PGP9056 E SK Praga 11:50:00
D21B
4.20 km, 120 m, 20 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8122122 Molnárová Monika ZBM9459 C SK Žabovřesky Brno 11:09:00
515153 Dittrichová Petra KON8787 C KOB Konice 11:11:00
352326 Sklenářová Dorothea AOP9351 C Orientační Běh Opava 11:13:00
2058475 Szenczi Kristýna VLI8650 C Slavia Liberec orienteering 11:15:00
1403419 Linková Alena TUR9751 C OOB TJ Turnov 11:17:00
2129212 Čechová Lenka 3GC9000 Neregistrovaní - ZOO 11:19:00
49875 Axmannová Tereza DKP9151 C Oddíl OB Kotlářka 11:21:00
52295 Kašparová Šárka AOP7251 C Orientační Běh Opava 11:23:00
49612 Záveská Anna DOB8851 C KOB Dobruška 11:25:00
8654885 Rychlá Pavlína KRN8559 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:27:00
8028805 Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:29:00
53767 Podešvová Vlasta TJN9250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:31:00
2102783 Kotrlová Katarína 43S9051 ŠK Sandberg Bratislava 11:33:00
7201828 Kovářová Lenka SJH8651 C SJH Jindřichův Hradec 11:35:00
2059727 Francke Pavla VLI8850 C Slavia Liberec orienteering 11:37:00
505003 Ewiak-Paszynska Alicja 38P8750 UKS Orientus Lodz 11:39:00
8660480 Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:41:00
8666004 Soroka Martyna TUR9466 C OOB TJ Turnov 11:43:00
8660530 Miśkiewicz Martyna 23P8950 OK!Sport Warszawa 11:45:00
4641782 Blažková Kristina 0440001 11:47:00
8667963 Uhrová Zuzana VSP8050 C USK Praha 11:49:00
2053546 Rückerová Šárka HOR0050 C TJ Jiskra Hořice 11:51:00
2042537 Wohanková Gabriela VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:53:00
8660566 Hausmannová Klára EKP8651 C VŠTJ Ekonom Praha 11:55:00
8656749 Lukavcová Ivana SMR8754 C SNS Smržovka 11:57:00
7203455 Přívozníková Pavla BZP8650 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:59:00
2113474 Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 12:01:00
D21C
3.73 km, 140 m, 20 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Lenka Zámečníková 0050004 11:11:00
2045224 Müllerová Petra BZP9050 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:14:00
2108886 Kmentová Lenka ZAM8552 C OB TJ Sokol Žamberk 11:17:00
416330 Jirásková Pavla KPY7950 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:20:00
436423 Pavlíčková Kristýna MOV9752 C SKOB Ostrava 11:23:00
2088205 Černá Eliška SCP9050 C OK Sparta Praha 11:26:00
2088730 Krupová Tereza BZP8751 C Báječné ženy v orientačním běhu 11:29:00
1302868 Zakouřilová Kamila TUR8557 C OOB TJ Turnov 11:32:00
2104710 Nováčková Anna DOR8650 C OK Dobříš 11:35:00
7900030 Presinska Magdalena 66P8650 UKS Azymut Pabianice 11:38:00
1425355 Vaňková Saša LDC8550 C KOB Děčín 11:41:00
7778650 Makovská Jarmila TAP8650 C KOB Tretra Praha 11:44:00
8660526 Šilerová Eva PDY8050 C Běhej Poděbrady 11:47:00
7221 Khýnová Radka DOB8750 C KOB Dobruška 11:50:00
D35
4.08 km, 170 m, 20 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2148231 Vrbová Kateřina CEP7950 C Čepíci 09:30:00
232406 Štětínská Soňa MOV7650 C SKOB Ostrava 09:32:00
8654901 Jiříčková Bětka KRN8383 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 09:34:00
8682 Hrzinová Hana ONO8350 C SKOB Ostrov 09:36:00
52670 Smětáková Ivana HLV8153 C KČT - OB Holešov 09:38:00
2053565 Venclová Veronika ZAM8251 C OB TJ Sokol Žamberk 09:40:00
2084985 Bartalošová Jana PGP8154 C SK Praga 09:42:00
1422870 Machowska-Łącka Magdalena 2DP8350 UKS OSiR Góra Kalwaria 09:44:00
442858 Asterová Jana SLA7451 C SKOB Slaný 09:46:00
51230 Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 09:48:00
515056 Štáfková Jitka PGP8056 C SK Praga 09:50:00
51207 Křenková Geislerová Blanka LLI8450 C LOK-o Liberec 09:52:00
2125348 Fialová Jana DOR8050 C OK Dobříš 09:54:00
9054 Jiřištová Zuzana DKP8254 C Oddíl OB Kotlářka 09:56:00
2800224 Pilařová Kateřina CEP8050 C Čepíci 09:58:00
2122269 Knedlíková Zuzana SNA8052 C TJ START Náchod 10:00:00
1450169 Geševa Radka LOU8150 C SK Moravan Louňovice 10:02:00
230679 Grycová Petra TBM7467 C KOS TJ Tesla Brno 10:04:00
9296 Kokaislová Eva LPU7956 C OK Lokomotiva Pardubice 10:06:00
2078500 Šedivá Petra NPA7751 C SK LOB Nová Paka 10:08:00
2148070 Renská Lenka SNA8053 C TJ START Náchod 10:10:00
7518567 Puchernová Zuzana TAP8453 C KOB Tretra Praha 10:12:00
301536 Pecharová Michaela TJP6550 C TJ Sokol Troja 10:14:00
9165 Toužilová Martina SHK8051 C OK Slavia Hradec Králové 10:16:00
2092419 Petriláková Petra DOR7656 C OK Dobříš 10:18:00
8033225 Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 10:20:00
2088219 Michálková Renata LCE8151 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:22:00
8000829 Zbroja-Nowak Justyna 97P8050 KS Hades Poznań 10:24:00
2070825 Kodytková Karolína SHK7750 C OK Slavia Hradec Králové 10:26:00
420413 Juřeníková Hana MOV8052 C SKOB Ostrava 10:28:00
682676 Dítková Jitka SKV7752 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:30:00
D40
3.44 km, 160 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2096216 Gregorová Lenka SJH7853 C SJH Jindřichův Hradec 09:31:00
2102815 Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 09:33:00
1421917 Fišáková Hana MLA7750 C MLOK Mariánské Lázně 09:35:00
9943 Vláčilová Kateřina RIC7757 C OB Říčany 09:37:00
52230 Dvořáčková Jana OSN7850 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 09:39:00
7200372 Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 09:41:00
7204651 Konc Katarzyna 66P7601 UKS Azymut Pabianice 09:43:00
52242 Nešporová Marie TTR7251 C OOB Třebíč 09:45:00
682683 Šimšová Jana MFP7651 C Matfyz Praha 09:47:00
2049984 Vorlíčková Barbora 43S7651 ŠK Sandberg Bratislava 09:49:00
2103763 Zámečníková Jitka 0050001 09:51:00
7913579 Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 09:53:00
52889 Berná Markéta ODV7651 C TJ Aero Odolena Voda 09:55:00
2124760 Komanová Kristína 27S7850 Farmaceut Bratislava 09:57:00
889272 Švíglerová Pavla LPU7658 C OK Lokomotiva Pardubice 09:59:00
2125317 Paldusová Daniela 0080001 10:01:00
2051485 Janderová Markéta SOB7750 C SOBSA 10:03:00
1400418 Mácová Martina DOB7750 C KOB Dobruška 10:05:00
2111618 Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 10:07:00
2128445 Prutkayová Veronika 43S7850 ŠK Sandberg Bratislava 10:09:00
2127610 Priehodová Kateřina PGP7857 C SK Praga 10:11:00
2127526 Kučerová Marie VSP7551 C USK Praha 10:13:00
515052 Beranová Jana SLA7551 C SKOB Slaný 10:15:00
2067949 Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 10:17:00
681852 Balusková Ida OKP7350 C SK OK 24 Praha 10:19:00
2049995 Brňáková Martina 43S7752 ŠK Sandberg Bratislava 10:21:00
1400445 Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 10:23:00
7210932 Šimerková Olga PGP7551 C SK Praga 10:25:00
8197778 Biolik Agnieszka 46P7700 Trackcourse 10:27:00
232606 Stryková Kateřina LPU7855 C OK Lokomotiva Pardubice 10:29:00
2148051 Truncová Lenka ODV7852 C TJ Aero Odolena Voda 10:31:00
7202864 Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:33:00
8000599 Szymańska Zuzanna 53P7750 Team 360° 10:35:00
2067831 Filipiak Agnieszka 97P7550 KS Hades Poznań 10:37:00
2102806 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:39:00
2067841 Bultrowicz Agnieszka 97P9750 KS Hades Poznań 10:41:00
2102855 Popieluchová Ivona BFM7453 C SKOB Frýdek - Místek 10:43:00
428270 Rožková Petra RIC7575 C OB Říčany 10:45:00
9201377 Čečková Martina SHK7753 C OK Slavia Hradec Králové 10:47:00
1886930 Dlouhá Marta BZP7851 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:49:00
9077 Malá Věra JIL7752 C OK Jilemnice 10:51:00
224869 Havlová Eva KNC7851 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:53:00
2044893 Housková Monika DOR7551 C OK Dobříš 10:55:00
8660542 Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:57:00
2113471 Papicová Silvie BZP7651 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:59:00
8655448 Dolejší Lenka DOK7450 C OK Doksy 11:01:00
2134251 Karafiátová Lucie 0150001 11:03:00
2096241 Smith Lucie VRL7353 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:05:00
2060208 Brettlová Marta PGP7557 C SK Praga 11:07:00
2120644 Lapáčková Soňa SHK7651 C OK Slavia Hradec Králové 11:09:00
D45A
3.34 km, 145 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2067842 Gorczyca Magdalena 97P0001 KS Hades Poznań 09:30:00
2118477 Čermáková Monika 0160001 09:32:00
2096150 Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 09:34:00
232494 Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 09:36:00
515465 Myslivcová Lenka SHK7051 C OK Slavia Hradec Králové 09:38:00
411597 Mellanová Veronika TUV7251 C SOK TJ Turnov 09:40:00
52427 Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 09:42:00
2081352 Melišíková Radka TAP7152 C KOB Tretra Praha 09:44:00
8655490 Křivdová Lenka 0030002 09:46:00
53017 Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 09:48:00
7201756 Hiršová Marcela VBM7079 C VSK Mendelu Brno 09:50:00
7205009 Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 09:52:00
9201630 Demlová Jitka LPU6955 C OK Lokomotiva Pardubice 09:54:00
49656 Hlaváčová Šárka TBM7258 C KOS TJ Tesla Brno 09:56:00
8655462 Kovaříková Mária SIT6951 C OK SILESIA 09:58:00
515051 Gabryšová Tereza LME6850 C SK Los Mělník 10:00:00
51555 Ptáčková Kateřina PGP7350 C SK Praga 10:02:00
411543 Hájková Magdalena TUV7351 C SOK TJ Turnov 10:04:00
1407621 Sztranek Iwona 66P7610 UKS Azymut Pabianice 10:06:00
900424 Trykozko Urszula 53P6951 Team 360° 10:08:00
682641 Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 10:10:00
2021823 Trnková Dana VSP7351 C USK Praha 10:12:00
2129235 Šejnová Magdalena KAM7055 C OK Kamenice 10:14:00
9101672 Benešová Iva SJH7051 C SJH Jindřichův Hradec 10:16:00
9316 Knapová Iva LPU6052 C OK Lokomotiva Pardubice 10:18:00
7201767 Bialeková Martina LBE7350 C TJ Lokomotiva Beroun 10:20:00
2133898 Nováková Irena OKP6651 C SK OK 24 Praha 10:22:00
8654900 Janovská Petra PGP7355 C SK Praga 10:24:00
8240668 Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 C SK SKI-OB Šternberk 10:26:00
2049550 Pipková Táňa LPU7156 C OK Lokomotiva Pardubice 10:28:00
442851 Šimůnková Martina TAP6851 C KOB Tretra Praha 10:30:00
52892 Loukotová Andrea HOR7350 C TJ Jiskra Hořice 10:32:00
1400433 Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 10:34:00
2060273 Bejvlová Martina LME7350 C SK Los Mělník 10:36:00
7121314 Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 10:38:00
8663122 Nová Jana DOR7150 C OK Dobříš 10:40:00
231924 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C SK Praga 10:42:00
8680576 Houžvičková Karolína TUR7254 C OOB TJ Turnov 10:44:00
D45B
3.26 km, 140 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51984 Mudrová Martina HCE6451 C TJ Hostivice 11:10:00
2148254 Dudková Lada PDY7250 C Běhej Poděbrady 11:12:00
7202877 Kettnerová Lenka HCE6450 C TJ Hostivice 11:14:00
9606 Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 11:16:00
436425 Pavlíčková Lenka MOV7151 C SKOB Ostrava 11:18:00
2116450 Janků Kateřina KVS7450 C SKOB Kobra Vsetín 11:20:00
7209480 Blahová Markéta EKP6951 C VŠTJ Ekonom Praha 11:22:00
2103240 Ferbasová Zdeňka TUR7361 C OOB TJ Turnov 11:24:00
2113071 Řeháková Jana BFM7152 C SKOB Frýdek - Místek 11:26:00
52346 Kunzová Ivana BBM7155 C BETA URSUS Orienteering 11:28:00
416092 Sedláčková Dagmar KVS7351 C SKOB Kobra Vsetín 11:30:00
331208 Buková Jana ROU7150 C SKOB Roudnice nad Labem 11:32:00
1409879 Korpasová Ivana LBM7362 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:34:00
253153 Krausová Marcela LCV7351 C TJ Lokomotiva Chomutov 11:36:00
2032384 Rusinová Alena BRU7152 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 11:38:00
2120071 Válková Martina TUV7051 C SOK TJ Turnov 11:40:00
981813 Kolářová Michaela SLA7351 C SKOB Slaný 11:42:00
2096244 Hájková Eva VRL7454 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:44:00
0 Berchová Kateřina LME7451 C SK Los Mělník 11:46:00
49592 PALASOVÁ MICHAELA 0180001 11:48:00
2075659 Nechutová Alena PZR6969 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:50:00
331399 Kašparová Marie ZAK7250 C OK Netopýr Zákupy 11:52:00
438036 Pilná Libuše VRL7153 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:54:00
219257 Obrátilová Naďa ABM6654 C KOB ALFA Brno 11:56:00
7201755 Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 11:58:00
2102798 Nováková Martina PDY7350 C Běhej Poděbrady 12:00:00
51749 Menclová Silvie VSP7050 C USK Praha 12:02:00
7206554 Mrozková Olga TRI7350 C TJ TŽ Třinec 12:04:00
2021834 Beranová Iva VSP7150 C USK Praha 12:06:00
D50
3.16 km, 115 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51751 Mutinská Zdeňka KUO6499 C KOB Ústí nad Orlicí 10:17:00
2122275 Machová Iveta NPA6851 C SK LOB Nová Paka 10:19:00
2092376 Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 10:21:00
49806 Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 10:23:00
52654 Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 10:25:00
206478 Stodůlková Lenka LTU6752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 10:27:00
889302 Hubáčková Dagmar LCE6569 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:29:00
52265 Komersová Jana KNC6550 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:31:00
51809 Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 10:33:00
2028800 Baloghová Hana 43S6550 ŠK Sandberg Bratislava 10:35:00
8660597 Kosová Michaela SRK6752 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 10:37:00
8040766 Cruse Katrin 24D6650 SV Robotron Dresden 10:39:00
9833 Kavalírová Kateřina PHK6756 C OK 99 Hradec Králové 10:41:00
2032126 Fürstová Katka LLI6950 C LOK-o Liberec 10:43:00
8445 Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 10:45:00
2032185 Ženčáková Marie 0230003 10:47:00
515500 Nováková Jana AOV6851 C OOB TJ Baník Ostrava 10:49:00
7722 Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Mladá Boleslav 10:51:00
336731 Kašparová Irena SLA6852 C SKOB Slaný 10:53:00
7667667 Burdová Simona LDC6851 C KOB Děčín 10:55:00
52114 Tloušťová Eva SCP6950 C OK Sparta Praha 10:57:00
53489 Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 10:59:00
428220 Zimmerová Lenka ZVO6451 C OB SK Zvole 11:01:00
51183 Roudná Eva LPU6554 C OK Lokomotiva Pardubice 11:03:00
8028822 Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 11:05:00
331257 Peřinková Irena BBM6550 C BETA URSUS Orienteering 11:07:00
9101105 Lisá Monika ONO6750 C SKOB Ostrov 11:09:00
D55
2.50 km, 100 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53643 Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 10:25:00
2102820 Roubalíková Iva 0190002 10:27:00
2113055 Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 10:29:00
301394 Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:31:00
7705 Svobodová Hana SMB5951 C SKOB Mladá Boleslav 10:33:00
682110 Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 10:35:00
8222227 Kavková Dana SCP6150 C OK Sparta Praha 10:37:00
887243 Deredos Nina 38P6150 UKS Orientus Lodz 10:39:00
52694 Ferdusová Eva LCE6461 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:41:00
433098 Felklová Jarmila 0230004 10:43:00
7868 Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 10:45:00
9237 Juračková Jana LPU6051 C OK Lokomotiva Pardubice 10:47:00
51660 Ježková Regina PGP6352 C SK Praga 10:49:00
7917 Beranová Vlasta UVP5450 C Slovan Praha 10:51:00
889289 Vavrysová Iva LCE6359 C OOB TJ Slovan Luhačovice 10:53:00
9608 Vondráčková Zdeňka SNA6251 C TJ START Náchod 10:55:00
2126287 Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 10:57:00
51734 Michálková Jiřina VSP6151 C USK Praha 10:59:00
D60
2.18 km, 100 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7225 Mikysková Hana SNA5651 C TJ START Náchod 09:30:00
1006614 Klimplová Alena LPU5551 C OK Lokomotiva Pardubice 09:32:00
49615 Flašarová Marie KCK5756 C KOB Český Krumlov 09:34:00
2113045 Salajková Věra LBM5558 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 09:36:00
8648621 Holinková Milada KRN5950 KOS TJ Lokomotiva Krnov 09:38:00
9118 Bláhová Luba SHK5852 C OK Slavia Hradec Králové 09:40:00
2085653 Gabrielová Šárka ONO5950 C SKOB Ostrov 09:42:00
2102552 Běhounová Jiřina PHK5651 C OK 99 Hradec Králové 09:44:00
682101 Jahnová Helena SCP5550 C OK Sparta Praha 09:46:00
307335 Dudíková Eva JPV5757 C Oddíl OS SK Prostějov 09:48:00
8558 Klusáková Jitka DKP5651 C Oddíl OB Kotlářka 09:50:00
8101105 Kuleva Angelina 2HD5750 Angy OL 09:52:00
1954721 Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 09:54:00
219280 Janská Iva LBM5795 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 09:56:00
8080100 Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 09:58:00
2060214 Nováková Jana NPA5552 C SK LOB Nová Paka 10:00:00
52184 Pokorná Eva TCB5751 C SK Technik České Budějovice 10:02:00
2080958 Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 10:04:00
51546 Chloupková Jana SLP5951 C OOB Slavia Praha 10:06:00
2023962 Šilerová Zdena KNC5750 C Sokol Kostelec n. Č. l. 10:08:00
8208 Konopáčová Jana TUR5650 C OOB TJ Turnov 10:10:00
2125366 Novotná Jiřina LPU5654 C OK Lokomotiva Pardubice 10:12:00
49892 Dudová Hana DKP5752 C Oddíl OB Kotlářka 10:14:00
53725 Hejzlarová Vladimíra VCB5651 C OB České Budějovice 10:16:00
7209285 Jelínková Dagmar TZL5757 C SKOB Zlín 10:18:00
8954 Nýdrlová Eva VRL5451 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:20:00
D65
2.10 km, 115 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301209 Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:15:00
51645 Dohnalová Dana VSP5050 C USK Praha 11:17:00
336750 Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 11:19:00
2096111 Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 11:21:00
52557 Štáblová Jitka ASU5350 C Magnus Orienteering 11:23:00
8670735 Volencová Ivana OTK5250 C OOB TJ Jiskra Otrokovice 11:25:00
2060217 Kalibánová Jiřina NPA5351 C SK LOB Nová Paka 11:27:00
232411 Kovářová Milena SJH5350 C SJH Jindřichův Hradec 11:29:00
8301247 Procházková Helena TBM5351 C KOS TJ Tesla Brno 11:31:00
303959 Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 11:33:00
2111758 Mikšová Stanislava DKP5250 C Oddíl OB Kotlářka 11:35:00
9107 Fejlková Alice SHK5351 C OK Slavia Hradec Králové 11:37:00
232515 Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:39:00
682674 Malá Jitka KAS5451 C KOB Kamenický Šenov 11:41:00
8662735 Horynová Eva TZL5254 C SKOB Zlín 11:43:00
8656644 Opavová Stanislava MLA5451 C MLOK Mariánské Lázně 11:45:00
9612 Langrová Eva SNA5351 C TJ START Náchod 11:47:00
D70
1.83 km, 80 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
301524 Zenkerová Miluše LCV4550 C TJ Lokomotiva Chomutov 11:30:00
51432 Boučková Ludmila OCB4351 C OC České Budějovice 11:32:00
51265 Kohoutová Jitřenka UVP4850 C Slovan Praha 11:34:00
232341 Pospíšilová Jana LDC4451 C KOB Děčín 11:36:00
52600 Kupcová Věroslava DVP4850 C DVP ORIENTATION 11:38:00
51550 Zmeková Míla SLP4451 C OOB Slavia Praha 11:40:00
52055 Tomanová Jana LBM4955 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:42:00
219220 Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 11:44:00
446344 Suchánková Libuše SOP4851 C OOB TJ Slezan Opava 11:46:00
301172 Malá Marie LPU4753 C OK Lokomotiva Pardubice 11:48:00
H10
1.64 km, 60 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2141915 Gešev Martin LOU0900 C SK Moravan Louňovice 09:31:00
2148119 Renský Matěj SNA0903 C TJ START Náchod 09:33:00
331675 Michálek Marián LCE1111 C OOB TJ Slovan Luhačovice 09:35:00
9914 Ticháček Jáchym SJC1004 C Sportcentrum Jičín 09:37:00
2119202 Žemlík Eduard TUR0909 C OOB TJ Turnov 09:39:00
8667965 Škorpil Marek HOR0900 C TJ Jiskra Hořice 09:41:00
2032189 Kučera Jakub VSP0900 C USK Praha 09:43:00
1413334 Pilař František CEP0900 C Čepíci 09:45:00
8303 Škoda Matěj TRI1001 C TJ TŽ Třinec 09:47:00
2111759 Čihák Jakub HOR0901 C TJ Jiskra Hořice 09:49:00
2096212 Blažek Vojtěch SJH1003 C SJH Jindřichův Hradec 09:51:00
2120636 Kučera Tomáš TAP0907 C KOB Tretra Praha 09:53:00
2099504 Dočkal Štěpán PGP0902 C SK Praga 09:55:00
7111317 Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 09:57:00
2129227 Vozábal David PGP0904 C SK Praga 09:59:00
2143374 Berný Jáchym ODV1000 C TJ Aero Odolena Voda 10:01:00
2073665 Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 10:03:00
7003046 Hladký Radovan KOR0900 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:05:00
2113483 Cichra Patrik TAP0903 C KOB Tretra Praha 10:07:00
2079509 Míchal Jakub SJH1001 C SJH Jindřichův Hradec 10:09:00
2133884 Etrych Jonáš 0280001 10:11:00
2113079 Čečka Matěj SHK0901 C OK Slavia Hradec Králové 10:13:00
H10N
2.50 km, 90 m, 7 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
682375 Štembera Oskar TJN1201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:09:00
2088217 Graclík Daniel KVS1001 C SKOB Kobra Vsetín 10:12:00
2067834 Bultrowicz Franciszek 97P1100 KS Hades Poznań 10:15:00
2115009 Posolda Lukáš SJC1100 C Sportcentrum Jičín 10:18:00
2092397 Kruliš Janek VLI1003 C Slavia Liberec orienteering 10:21:00
766112 Frýdecký Tomáš BZP1000 C Báječné ženy v orientačním běhu 10:24:00
2122241 Macek Dan LPU1104 C OK Lokomotiva Pardubice 10:27:00
428228 Moravec Adam ODV1005 C TJ Aero Odolena Voda 10:30:00
1400415 Berger Tomáš MOV1002 C SKOB Ostrava 10:33:00
2119198 Novák Tobiáš CTB1103 C SK OB Chotěboř 10:36:00
2087720 Zápotocký Tomáš SLA1200 C SKOB Slaný 10:39:00
2090845 Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 10:42:00
H12
1.94 km, 85 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9616 Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 09:30:00
2099519 Dočkal Šimon PGP0702 C SK Praga 09:33:00
7200163 Rzenca Tomasz 38P0103 UKS Orientus Lodz 09:36:00
8654389 Pleva Stanislav SJC0805 C Sportcentrum Jičín 09:39:00
2111785 Jakubík Jaromír TJN0704 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 09:42:00
8190207 Ticháček Jakub SJC0704 B Sportcentrum Jičín 09:45:00
2049999 Brňák Jakub 43S0701 ŠK Sandberg Bratislava 09:48:00
8663132 Parkan Tomáš SJH0803 B SJH Jindřichův Hradec 09:51:00
2125315 Tučný Kryštof PGP0804 C SK Praga 09:54:00
53003 Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 09:57:00
2060250 Pohl Lukáš TAP0703 C KOB Tretra Praha 10:00:00
887251 Ziolkiewicz Jan 38P0700 UKS Orientus Lodz 10:03:00
7707777 Neumann Rasmus 31D0800 SV Lengefeld 10:06:00
2088727 Horák Filip PHK0701 B OK 99 Hradec Králové 10:09:00
8662336 Blažek Cyril SJH0701 B SJH Jindřichův Hradec 10:12:00
2148187 Brabec Matěj CEP0800 C Čepíci 10:15:00
2114238 Prutkay Patrik 43S0700 ŠK Sandberg Bratislava 10:18:00
9044 Buďárek Šimon STH0703 B SK Studenec 10:21:00
2113420 Priehoda Erik PGP0803 C SK Praga 10:24:00
2108898 Světnický Antonín STE0800 B SK SKI-OB Šternberk 10:27:00
336722 Novák Richard AOV0800 C OOB TJ Baník Ostrava 10:30:00
886660 Slomczynski Filip 38P0701 UKS Orientus Lodz 10:33:00
7300279 Jandera Kryštof PGP0700 B SK Praga 10:36:00
2102873 Kunt Martin ZAM0701 C OB TJ Sokol Žamberk 10:39:00
2801037 Zápotocký Jiří SLA0800 B SKOB Slaný 10:42:00
2125344 Kubeček Tomáš DOR0808 C OK Dobříš 10:45:00
8662690 Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:48:00
887152 Pavlica Bedřich KVS0710 C SKOB Kobra Vsetín 10:51:00
8051111 Vaníček Jan SJC0705 B Sportcentrum Jičín 10:54:00
2801019 Šimerka Ondřej PGP0800 C SK Praga 10:57:00
2085640 Šedivý Josef NPA0802 B SK LOB Nová Paka 11:00:00
2087642 Matyšek Ondřej PGP0703 C SK Praga 11:03:00
52068 Salajka Michal LBM0701 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 11:06:00
8035590 Krempiński Franek 66P7603 UKS Azymut Pabianice 11:09:00
2129245 Beran František SLA0700 B SKOB Slaný 11:12:00
8654570 Kopecký Matyáš SJC0702 B Sportcentrum Jičín 11:15:00
2085576 Janoch Mikuláš MLA0700 B MLOK Mariánské Lázně 11:18:00
361904 Novák Viktor AOV0801 C OOB TJ Baník Ostrava 11:21:00
887234 Ciupa Jan 38P0800 UKS Orientus Lodz 11:24:00
416040 Holub Ivan 0270002 11:27:00
H14
2.54 km, 130 m, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2148237 Dudek Daniel PDY0502 C Běhej Poděbrady 09:31:00
2075618 Dvořák Vojtěch LPU0506 C OK Lokomotiva Pardubice 09:33:00
9636 Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod 09:35:00
2045229 Holub Mikuláš 0270001 09:37:00
2067833 Bultrowicz Tymoteusz 97P0600 KS Hades Poznań 09:39:00
438039 Dolejší Jan DOK0602 B OK Doksy 09:41:00
2011898 Dvořáček Tomáš OSN0505 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 09:43:00
2043890 Sztranek Maciej 66P7609 UKS Azymut Pabianice 09:45:00
8636188 Antonowicz Jan STE0503 B SK SKI-OB Šternberk 09:47:00
2081396 Novák Matyáš CTB0601 B SK OB Chotěboř 09:49:00
2085645 Stohanzl Patrik LPU0510 B OK Lokomotiva Pardubice 09:51:00
53225 Malý Antonín JIL0501 C OK Jilemnice 09:53:00
8660513 Melišík Jan TAP0502 B KOB Tretra Praha 09:55:00
1426043 Pejchal Josef OSN0500 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 09:57:00
995847 Nešpor Jiří TTR0502 C OOB Třebíč 09:59:00
2104603 Čihák Jan HOR0601 B TJ Jiskra Hořice 10:01:00
7207877 Houžvička David TUR0501 C OOB TJ Turnov 10:03:00
53694 Švestka Štěpán KVS0600 C SKOB Kobra Vsetín 10:05:00
2084972 Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga 10:07:00
2148153 Brabec Vojtěch CEP0600 C Čepíci 10:09:00
2122282 Pavelec Matěj NPA0501 B SK LOB Nová Paka 10:11:00
2021850 Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 10:13:00
2144064 Kovář Vít PGP0608 C SK Praga 10:15:00
2102710 Kándl Matěj DCE0500 C KOB Dobřichovice 10:17:00
2060269 Rožek Vojtěch RIC0501 C OB Říčany 10:19:00
2092402 Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha 10:21:00
1419866 Łącki Jakub 2DP0600 UKS OSiR Góra Kalwaria 10:23:00
7200171 Lisiak Adam 38P0500 UKS Orientus Lodz 10:25:00
1421918 Janoch Samuel MLA0502 B MLOK Mariánské Lázně 10:27:00
2135180 Palas Jan TZL0507 C SKOB Zlín 10:29:00
2800293 Hřivna Ondřej PGP0505 C SK Praga 10:31:00
2124800 Koman Ján 27S0503 Farmaceut Bratislava 10:33:00
7300274 Hůla Tomáš LBE0602 C TJ Lokomotiva Beroun 10:35:00
H16
3.29 km, 165 m, 17 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8017132 Roháč Martin LCE0308 C OOB TJ Slovan Luhačovice 09:31:00
2028796 Balogh Michal 43S0300 ŠK Sandberg Bratislava 09:33:00
2122280 Choutka Matěj NPA0402 A SK LOB Nová Paka 09:35:00
8654908 Petrilák Matouš DOR0409 A OK Dobříš 09:37:00
8670470 Kodytek Adam SHK0402 B OK Slavia Hradec Králové 09:39:00
8002604 Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 09:41:00
9200525 Rožek Vilém RIC0301 C OB Říčany 09:43:00
895254 Ledzion Piotr 38P0301 UKS Orientus Lodz 09:45:00
8655423 Blaha Jiří VSP0411 A USK Praha 09:47:00
7207884 Fajfer Filip NPA0401 B SK LOB Nová Paka 09:49:00
8646292 Slomczynski Ignacy 38P0303 UKS Orientus Lodz 09:51:00
8655418 Blaha Michal VSP0412 A USK Praha 09:53:00
8656652 Hojný Jáchym SJH0301 A SJH Jindřichův Hradec 09:55:00
7203698 Strugarek Łukasz CHC0306 C K.O.B. Choceň 09:57:00
336708 Jirků Adam OSN0400 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 09:59:00
8646295 Nowak Michal 38P0302 UKS Orientus Lodz 10:01:00
2032144 Hájek Matěj VRL0402 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:03:00
889184 Łagoda Franciszek CHC0305 C K.O.B. Choceň 10:05:00
2049996 Prutkay Filip 43S0403 ŠK Sandberg Bratislava 10:07:00
8654897 Kolář Matyáš PGP0304 B SK Praga 10:09:00
2122278 Novák Stanislav NPA0404 A SK LOB Nová Paka 10:11:00
2049991 Kukurugya Šimon 43S0402 ŠK Sandberg Bratislava 10:13:00
8648630 Dvořáček Jakub OSN0303 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 10:15:00
8030803 Toborek Jakub CHC0304 C K.O.B. Choceň 10:17:00
7207895 Typlt Tomáš NPA0406 B SK LOB Nová Paka 10:19:00
2088173 Rohlík Zbyněk KVS0301 C SKOB Kobra Vsetín 10:21:00
8656097 Bartos Zbigniew 38P0300 UKS Orientus Lodz 10:23:00
981644 Biolik Emil 46P0300 Trackcourse 10:25:00
8100070 Šipoš Tomáš ZBM0308 B SK Žabovřesky Brno 10:27:00
2025333 Novota Lukáš 0530001 10:29:00
2102818 Kunt Stanislav ZAM0401 C OB TJ Sokol Žamberk 10:31:00
8002653 Sztranek Jan 66P7611 UKS Azymut Pabianice 10:33:00
53224 Malý Evžen ml. JIL0301 C OK Jilemnice 10:35:00
H18
4.72 km, 200 m, 20 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7209670 Jonáš Adam ZBM0102 B SK Žabovřesky Brno 11:17:00
2148193 Dudek Jan PDY0200 C Běhej Poděbrady 11:19:00
7202871 Jirka Matyáš UOL0203 B SOB Olomouc 11:21:00
2028797 Balogh Matúš 43S0100 ŠK Sandberg Bratislava 11:23:00
8640924 Rzenca Piotr 38P0102 UKS Orientus Lodz 11:25:00
8654896 Mrskoč Marek LPU0205 A OK Lokomotiva Pardubice 11:27:00
8655411 Hájek Kryštof TUR0212 A OOB TJ Turnov 11:29:00
9101674 Víšek Martin KAM0102 B OK Kamenice 11:31:00
4188 Janeček Ondřej SOB0201 C SOBSA 11:33:00
8322332 Klaška Martin DKP0100 A Oddíl OB Kotlářka 11:35:00
8656687 Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 11:37:00
1401454 Kurzyp Stanisław CHC0202 A K.O.B. Choceň 11:39:00
8640925 Deredos Bruno 38P0100 UKS Orientus Lodz 11:41:00
8100080 Šimo Matúš ZBM0109 B SK Žabovřesky Brno 11:43:00
0 Hoffmann Lukáš 0380001 11:45:00
2049990 Kukurugya Matej 43S0103 ŠK Sandberg Bratislava 11:47:00
8645931 Gryc Vojtěch TBM0106 A KOS TJ Tesla Brno 11:49:00
8654905 Melišík Martin TAP0200 A KOB Tretra Praha 11:51:00
7300192 Nešpor Jan TTR0101 B OOB Třebíč 11:53:00
8020122 Švarc Antonín DKP0203 B Oddíl OB Kotlářka 11:55:00
H21A
5.89 km, 210 m, 28 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662440 Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 09:30:00
1700080 Plíhal Tomáš SJI8509 C OK Jihlava 09:32:00
7092626 Luštický Martin TUR8700 R OOB TJ Turnov 09:34:00
7205564 Červák Jan LCE8001 C OOB TJ Slovan Luhačovice 09:36:00
886814 Mokrý Ondřej ABM9410 C KOB ALFA Brno 09:38:00
8007701 Kolín Jan DKP7701 C Oddíl OB Kotlářka 09:40:00
8660442 Mokrý Stanislav ZBM9202 R SK Žabovřesky Brno 09:42:00
8680607 Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 09:44:00
8644887 Kettner Vojtěch KAM9601 E OK Kamenice 09:46:00
7203451 Beneš Miroslav PGP8108 C SK Praga 09:48:00
887640 Kettner Lukáš KAM9403 C OK Kamenice 09:50:00
8662366 Buk Petr ROU0001 A SKOB Roudnice nad Labem 09:52:00
8651714 Tomeš Jaroslav DKP8109 C Oddíl OB Kotlářka 09:54:00
8409111 Procházka Jan PGP8407 E SK Praga 09:56:00
7205561 Šabata Milan SRK9904 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 09:58:00
682098 Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 10:00:00
897364 Ďoubal Jan DOB8600 C KOB Dobruška 10:02:00
7698697 Hraboš Matej TBM9547 C KOS TJ Tesla Brno 10:04:00
8270982 Rollier Baptiste PHK8200 E OK 99 Hradec Králové 10:06:00
8028807 Kadlec Jan SJI8306 C OK Jihlava 10:08:00
8656549 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 C Oddíl OB Kotlářka 10:10:00
8656707 Kubina Filip 43S8900 ŠK Sandberg Bratislava 10:12:00
2075669 Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 10:14:00
8422248 Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 10:16:00
8656529 Zvěřina Petr LPU8208 R OK Lokomotiva Pardubice 10:18:00
8680575 Zakouřil Vít TUR9301 C OOB TJ Turnov 10:20:00
8660406 Kazda Adam TJN9104 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:22:00
8430131 Thoř Tomáš TUR9904 R OOB TJ Turnov 10:24:00
8640912 Podzinski Rafal 38P9101 UKS Orientus Lodz 10:26:00
7203701 Krawczyński Mikołaj CHC0001 A K.O.B. Choceň 10:28:00
500290 Horáček Michal VLI7700 C Slavia Liberec orienteering 10:30:00
8655221 Zajíc Vítězslav TAP8610 C KOB Tretra Praha 10:32:00
1302844 Franco Paulo 61P8100 Clube de Orientaçāo do Centro COC 10:34:00
7778511 Makovský Jakub TAP8511 C KOB Tretra Praha 10:36:00
920696 Janda Martin DOB8002 C KOB Dobruška 10:38:00
8080831 Axmann Šimon DKP8700 C Oddíl OB Kotlářka 10:40:00
8632139 Janovský Tomáš PGP6401 C SK Praga 10:42:00
8660571 Rusý Tomáš KAM9301 R OK Kamenice 10:44:00
887637 Černý Martin TAP8902 C KOB Tretra Praha 10:46:00
8643979 Masnyy Yury 11R8500 Orienta-MosCompass 10:48:00
7260014 Novák Pavel CTB7001 C SK OB Chotěboř 10:50:00
8660452 Schulhof Jan TUR8900 C OOB TJ Turnov 10:52:00
8640929 Paszynski Piotr 38P8100 UKS Orientus Lodz 10:54:00
8663137 Fojtů Petr PDY8700 C Běhej Poděbrady 10:56:00
8680592 Žemlík Pavel TUR7135 C OOB TJ Turnov 10:58:00
9201627 Deml Tomáš LPU9502 C OK Lokomotiva Pardubice 11:00:00
8667983 Blaha Ondřej EKP7002 C VŠTJ Ekonom Praha 11:02:00
51650 Kučera Jan VSP7302 C USK Praha 11:04:00
8655470 Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 11:06:00
8010192 Dutkowski Mikolaj DOB9200 C KOB Dobruška 11:08:00
H21B
5.23 km, 190 m, 24 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7210085 Andrš Petr ZAM8401 C OB TJ Sokol Žamberk 10:42:00
7202764 Krasuski Marcin 0330001 10:44:00
897369 Bogar František BOR8904 C OK Jiskra Nový Bor 10:46:00
2129248 Malý Jakub 3GC9100 Neregistrovaní - ZOO 10:48:00
7111117 Fišer Jiří SLP8503 C OOB Slavia Praha 10:50:00
8972 Cupák Jiří VRL7201 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:52:00
7200174 Charuba Lukasz 38P9000 UKS Orientus Lodz 10:54:00
301278 Suchý Jiří SJI9201 OK Jihlava 10:56:00
52870 Dudík Petr JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov 10:58:00
9122436 Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 11:00:00
2045203 Francke Michal TJN8600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:02:00
49474 Šulc Václav AOP9200 C Orientační Běh Opava 11:04:00
331157 Uhlíř Marek PGP9405 C SK Praga 11:06:00
442844 Valach Marek TAP9703 C KOB Tretra Praha 11:08:00
2073707 Škrabánek Matěj SJI9203 C OK Jihlava 11:10:00
2067320 Šmaus Jan TJN9700 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:12:00
2042532 Borák Michal EKP8304 C VŠTJ Ekonom Praha 11:14:00
51726 Zakouřil Tomáš TUR7500 C OOB TJ Turnov 11:16:00
7202900 Goder Josef DKP8203 C Oddíl OB Kotlářka 11:18:00
682340 Šmelík Martin KAM9604 C OK Kamenice 11:20:00
232028 Vrabec Tomáš SCP8700 C OK Sparta Praha 11:22:00
8028809 Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 11:24:00
886825 Obrátil Štěpán ABM9409 C KOB ALFA Brno 11:26:00
8630865 Žaloudík Jiří KRN8600 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:28:00
8657097 Synek Antonín DOK0001 A OK Doksy 11:30:00
8080832 Klaška Pavel DKP9301 C Oddíl OB Kotlářka 11:32:00
515050 Mašata Roman PHK7107 C OK 99 Hradec Králové 11:34:00
420417 Pavlíček Lubomír KPY7800 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:36:00
9995599 Pova Ondřej KRL9304 C Kometa Kralovice 11:38:00
7207061 Krčál Jaroslav LPU8407 C OK Lokomotiva Pardubice 11:40:00
8663146 Houska Jindřich DOR7601 C OK Dobříš 11:42:00
8662339 Souček Tomáš SHK8200 C OK Slavia Hradec Králové 11:44:00
0 Valach Adam MFP9400 C Matfyz Praha 11:46:00
981815 Procházka Tomáš LPU9110 C OK Lokomotiva Pardubice 11:48:00
8988 Krajíček Vojtěch VRL8803 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 11:50:00
8662333 Matějů Luboš PGP7601 C SK Praga 11:52:00
7200544 Kašpar Ludvík BOR9805 C OK Jiskra Nový Bor 11:54:00
2113365 Blažek Zdeněk SJH7601 C SJH Jindřichův Hradec 11:56:00
H21C
4.54 km, 160 m, 23 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8000832 Filipiak Mateusz 97P9800 KS Hades Poznań 11:30:00
301623 Zeman Jaroslav DOB8844 C KOB Dobruška 11:32:00
53443 Cvrček Antonín TAP9000 C KOB Tretra Praha 11:34:00
7300189 Pavel Zámečník ml. 0050003 11:36:00
2121096 Čtrnáct Šimon PGP0001 C SK Praga 11:38:00
8627111 Kolaja Jan VLI8100 C Slavia Liberec orienteering 11:40:00
7237 Preininger Luděk DOB8001 C KOB Dobruška 11:42:00
51409 Ash Adam OCB9701 C OC České Budějovice 11:44:00
2148120 Komůrka Jiří CEP8700 Čepíci 11:46:00
416348 Bouček Jakub OCB9501 C OC České Budějovice 11:48:00
7210926 Šunda Marek VSP9200 C USK Praha 11:50:00
895003 Rosłaniec Mateusz CHC0002 B K.O.B. Choceň 11:52:00
7209655 Ptáček Martin SRK9509 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 11:54:00
2079508 Nouza Petr SJH9300 C SJH Jindřichův Hradec 11:56:00
H35
5.20 km, 205 m, 23 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1396839 Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 10:32:00
8028823 Prošek Michal SJI7823 C OK Jihlava 10:34:00
2800223 Pilař Marek CEP7700 C Čepíci 10:36:00
8002652 Krempiński Piotr 66P7600 UKS Azymut Pabianice 10:38:00
1416366 Jedlička Michal DKL8000 C KOB Kladno 10:40:00
2113390 Ježowicz Roman VLI8002 C Slavia Liberec orienteering 10:42:00
442853 Lohr Ivo SCP6801 C OK Sparta Praha 10:44:00
2021855 Černík Milan KVS6501 C SKOB Kobra Vsetín 10:46:00
2800338 Popieluch Michal BFM7301 C SKOB Frýdek - Místek 10:48:00
1413333 Čermák Radek PGP6405 C SK Praga 10:50:00
8000246 Šabatka Petr LPU8106 C OK Lokomotiva Pardubice 10:52:00
8398 Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 10:54:00
886310 Pabich Tomasz 66P8200 UKS Azymut Pabianice 10:56:00
515418 Matyšek Bronislav PLU7823 C TJ SOKOL Plumlov 10:58:00
53812 Hasek Jakub 0240001 11:00:00
2084951 Bartaloš Tomáš PGP8010 C SK Praga 11:02:00
7151177 Pucherna Jan TAP7701 C KOB Tretra Praha 11:04:00
8116667 Lounek Jakub PDY8200 C Běhej Poděbrady 11:06:00
8026570 Łubis Michał 66P8501 UKS Azymut Pabianice 11:08:00
0 Polách David 0010001 11:10:00
2103682 Rotek Pavel ZBM7704 C SK Žabovřesky Brno 11:12:00
8160579 Tkaczuk Tomasz 66P7900 UKS Azymut Pabianice 11:14:00
8654914 Hrouza Jan KRN8100 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:16:00
8667969 Hladký Viktor VAM8201 C OB Vamberk 11:18:00
8695 Mareš Ladislav MIL7202 C Tesil Milevsko 11:20:00
253360 Kokaisl Tomáš LPU7820 C OK Lokomotiva Pardubice 11:22:00
7300414 Lehmann Karsten 33D7800 USV TU Dresden 11:24:00
8660922 Zbíral Robert UOL8000 C SOB Olomouc 11:26:00
8011594 Datel Jiří DKL7101 C KOB Kladno 11:28:00
7205049 Łącki Łukasz 2DP8200 UKS OSiR Góra Kalwaria 11:30:00
1409872 Křenek Tomáš LLI8300 C LOK-o Liberec 11:32:00
49858 Pešta Jiří MIL7201 C Tesil Milevsko 11:34:00
49971 Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 11:36:00
8654898 Kolář Tomáš SLA7103 C SKOB Slaný 11:38:00
2113094 Šedivý Josef NPA8003 C SK LOB Nová Paka 11:40:00
8266 Pesničák Jan SMR7902 C SNS Smržovka 11:42:00
H40
4.96 km, 200 m, 23 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656734 Lukavec Petr SMR7800 C SNS Smržovka 11:01:00
8662334 Pohl Zdeněk TAP7606 C KOB Tretra Praha 11:03:00
7300545 Zápotocký Luboš SLA7500 C SKOB Slaný 11:05:00
2103261 Stohanzl Jan LPU7600 C OK Lokomotiva Pardubice 11:07:00
52250 Dvořáček Jiří OSN7502 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:09:00
2115748 Trnka Ondřej PDY7802 Běhej Poděbrady 11:11:00
887909 Bednařík Radek LCE7125 C OOB TJ Slovan Luhačovice 11:13:00
52117 Berný Jan ODV7702 C TJ Aero Odolena Voda 11:15:00
2049538 Műller Kamil TYN7500 C OOB SK Týniště nad Orlicí 11:17:00
2032383 Rusin Jan BRU7601 C Ulita-HOBRA Orienteering Broumov 11:19:00
7210112 Hýbl Lukáš PGP7504 C SK Praga 11:21:00
2103253 Macek Pavel LPU7517 C OK Lokomotiva Pardubice 11:23:00
2049993 Vorlíček Peter 43S7501 ŠK Sandberg Bratislava 11:25:00
9067 Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 11:27:00
7502000 Švadlena Pavel CHC7502 C K.O.B. Choceň 11:29:00
2124765 Koman Marek 27S7902 Farmaceut Bratislava 11:31:00
8670476 Puš Roman STH7501 C SK Studenec 11:33:00
2096231 Míchal Jiří SJH7802 C SJH Jindřichův Hradec 11:35:00
7756 Čečka Jiří SHK7600 C OK Slavia Hradec Králové 11:37:00
2125359 Fiala Jan DOR7802 C OK Dobříš 11:39:00
231948 Čtrnáct Jiří PGP7603 C SK Praga 11:41:00
7300183 Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:43:00
2801008 Dočkal Tomáš PGP7711 C SK Praga 11:45:00
0 Erbert Ladislav 0320001 11:47:00
420401 Havel Josef KNC7800 C Sokol Kostelec n. Č. l. 11:49:00
2049992 Brňák Štefan 43S7601 ŠK Sandberg Bratislava 11:51:00
7200371 Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 11:53:00
591019 Leibiger Jens 18D5900 Post SV Dresden 11:55:00
8210276 Biolik Grzegorz 46P7600 Trackcourse 11:57:00
8667997 Střelba Ondřej PGP7510 C SK Praga 11:59:00
8666866 Šístek Daniel SCP7507 C OK Sparta Praha 12:01:00
2126373 Trunec Antonín ODV7704 C TJ Aero Odolena Voda 12:03:00
8020578 Ciupa Marcin 38P7800 UKS Orientus Lodz 12:05:00
H45A
4.66 km, 185 m, 20 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51557 Podivínský Tomáš SCP7201 C OK Sparta Praha 09:30:00
1111550 Rožek David RIC7403 C OB Říčany 09:32:00
2090836 Šimša Jaromír MFP7100 C Matfyz Praha 09:34:00
553469 Sztranek Paweł 66P7612 UKS Azymut Pabianice 09:36:00
52478 Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 09:38:00
428955 Thunwall Mats 0250001 09:40:00
7007007 Štěpán Petr LDC7301 C KOB Děčín 09:42:00
8000833 Nowak Remigiusz 97P7200 KS Hades Poznań 09:44:00
2045227 Aster Vladimír SLA6500 C SKOB Slaný 09:46:00
7774 Touš Jan JEN6901 C OB Jenišovice 09:48:00
504050 Mazurek Piotr CHC7001 C K.O.B. Choceň 09:50:00
52179 Lisý Ondřej VLI7100 C Slavia Liberec orienteering 09:52:00
9700406 Krasuski Bartłomiej 0330002 09:54:00
8650 Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 09:56:00
8651725 Beneš Jan SJH7001 C SJH Jindřichův Hradec 09:58:00
2088711 Auermüller Vít ZBM6701 C SK Žabovřesky Brno 10:00:00
0 Wolniewicz Paweł 3IP7300 Wolniewicz 10:02:00
301631 Zaydlar Michal JLI7100 C OB Jizerky 10:04:00
9201628 Martinec Pavel LTP7003 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:06:00
1700083 Netopil Libor VAM7401 C OB Vamberk 10:08:00
51679 Novák Ivo OKP6200 C SK OK 24 Praha 10:10:00
8000834 Gorczyca Jacek 97P7100 KS Hades Poznań 10:12:00
9595959 Sobczyński Kalikst CHC7101 C K.O.B. Choceň 10:14:00
886662 Slomczynski Robert 38P7200 UKS Orientus Lodz 10:16:00
7200907 Pipek Kamil LPU7310 C OK Lokomotiva Pardubice 10:18:00
301186 Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 10:20:00
2113361 Sokolář Zdeněk SNA7201 C TJ START Náchod 10:22:00
2106749 Sliva Jan SCP7300 C OK Sparta Praha 10:24:00
7111213 Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 10:26:00
51680 Novák Libor OKP6504 C SK OK 24 Praha 10:28:00
53016 Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 10:30:00
2070821 Cichý David PHK7001 C OK 99 Hradec Králové 10:32:00
7300190 Jandera Tomáš SOB7300 C SOBSA 10:34:00
9127 Myslivec Tomáš SHK7002 C OK Slavia Hradec Králové 10:36:00
301374 Dobeš Václav KPY5701 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:38:00
8667504 Hůla Pavel LBE7300 C TJ Lokomotiva Beroun 10:40:00
682634 Dítko Jan SKV7301 C TJ Slovan Karlovy Vary 10:42:00
8670745 Švestka Vítězslav KVS7301 C SKOB Kobra Vsetín 10:44:00
2060271 Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 10:46:00
49811 Nechuta Milan PZR7007 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 10:48:00
887622 Vláčil Daniel RIC7307 C OB Říčany 10:50:00
8000830 Filipiak Marek 97P7300 KS Hades Poznań 10:52:00
2801012 Pavel Zámečník 0050002 10:54:00
H45B
4.07 km, 170 m, 21 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2801035 Matuška Pavel RBK7001 C SK Radioklub Blansko 09:31:00
53233 Gryc Jan TBM6709 C KOS TJ Tesla Brno 09:33:00
1451527 Slavík Pavel SNA7349 C TJ START Náchod 09:35:00
2148215 Dudek Jan PDY7200 C Běhej Poděbrady 09:37:00
410399 Kašpar Ludvík ZAK7200 C OK Netopýr Zákupy 09:39:00
553435 Kunz Martin BBM7101 C BETA URSUS Orienteering 09:41:00
2061860 Izák Pavel LME7102 C SK Los Mělník 09:43:00
7208222 Pospíšil Radim KVS7200 C SKOB Kobra Vsetín 09:45:00
52771 Berger Tomáš MOV6901 C SKOB Ostrava 09:47:00
51471 Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 09:49:00
2126245 Etrych Tomáš 0280002 09:51:00
49414 Gernert Alan JIL7001 C OK Jilemnice 09:53:00
5788 Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 09:55:00
2031359 Valla Zdeněk ZVO6501 C OB SK Zvole 09:57:00
52780 Štětínský Pavel MOV7104 C SKOB Ostrava 09:59:00
2035741 Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 10:01:00
887249 Rzenca Piotr 38P7000 UKS Orientus Lodz 10:03:00
1421292 Kunt Stanislav ZAM7401 C OB TJ Sokol Žamberk 10:05:00
8322 Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 10:07:00
2092439 Petrilák Miroslav DOR6600 C OK Dobříš 10:09:00
2083369 Dušek Vladimír TBM7400 C KOS TJ Tesla Brno 10:11:00
2075627 Hájek Tibor VRL7202 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:13:00
2103248 Vambera Filip TUR7305 C OOB TJ Turnov 10:15:00
H50
3.83 km, 160 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2067268 Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 09:59:00
443079 Kalousek Jiří DKP6901 C Oddíl OB Kotlářka 10:01:00
8662331 Mudrák Pavel TBM6900 C KOS TJ Tesla Brno 10:03:00
2120620 Lapáček Jiří SHK6600 C OK Slavia Hradec Králové 10:05:00
682631 Eichler Petr KAS6900 C KOB Kamenický Šenov 10:07:00
2049986 Kukurugya Emil 43S6601 ŠK Sandberg Bratislava 10:09:00
682114 Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:11:00
232388 Šritr Martin TUV6802 C SOK TJ Turnov 10:13:00
8656643 Parkan Jiří SJH6801 C SJH Jindřichův Hradec 10:15:00
232041 Pavlů Jaroslav DCE6100 C KOB Dobřichovice 10:17:00
2060274 Ženčák Jaroslav 0230001 10:19:00
9200535 Křivda Ivan 0030001 10:21:00
52277 Mencl Miloslav VSP6505 C USK Praha 10:23:00
8660388 Nadera Dariusz NNN0000 C Neregistrovaní 10:25:00
2113495 Čihák Petr HOR6900 C TJ Jiskra Hořice 10:27:00
2027941 Balogh Richard 43S6900 ŠK Sandberg Bratislava 10:29:00
1416365 Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 10:31:00
8230366 Cruse Kay 24D6600 SV Robotron Dresden 10:33:00
8521 Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 10:35:00
9650526 Kavalír Karel PHK6503 C OK 99 Hradec Králové 10:37:00
995804 Ročejdl Marek KAM6400 C OK Kamenice 10:39:00
886661 Ziolkiewicz Krzysztof 38P6500 UKS Orientus Lodz 10:41:00
8402 Beránek Petr BOR6701 C OK Jiskra Nový Bor 10:43:00
8657098 Fürst Aleš LLI6801 C LOK-o Liberec 10:45:00
8028878 Vydra Ivan CHA6600 C OK Chrastava 10:47:00
504031 Widziewicz Remigiusz CHC6604 C K.O.B. Choceň 10:49:00
9101189 Holec Honza MOV6701 C SKOB Ostrava 10:51:00
51752 Mutinský Viktor KUO6501 C KOB Ústí nad Orlicí 10:53:00
9232 Dvořák Luboš LPU6801 C OK Lokomotiva Pardubice 10:55:00
1955315 Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 10:57:00
682118 Krausz Milan FSP6700 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:59:00
7300206 Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 11:01:00
2088198 Beňovský Jiří KVS6801 SKOB Kobra Vsetín 11:03:00
51279 Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:05:00
2032226 Müller Rico 71D6400 USV TU Dresden 11:07:00
H55
3.59 km, 155 m, 17 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52589 Felkl Luděk 0230002 09:30:00
7202881 Souček Pavel PHK5503 C OK 99 Hradec Králové 09:32:00
51658 Hurta Vladimír PGP6305 C SK Praga 09:34:00
2067342 Mareš Hynek JEN6101 C OB Jenišovice 09:36:00
2108909 Novotný Miroslav LPU5905 C OK Lokomotiva Pardubice 09:38:00
7200359 Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 09:40:00
887238 Deredos Andrzej 38P6300 UKS Orientus Lodz 09:42:00
1459067 Hynek Petr SNA6302 C TJ START Náchod 09:44:00
53631 Petráček Aleš SJI6301 C OK Jihlava 09:46:00
2113100 Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 09:48:00
49818 Betlach Miroslav DKP6300 C Oddíl OB Kotlářka 09:50:00
1409878 Korpas Jaroslav LBM6113 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno 09:52:00
1413715 Hošek Ladislav SCP6001 C OK Sparta Praha 09:54:00
8667993 Palicka Miroslav 75S5900 KOB Cingov Spisska Nova Ves 09:56:00
301391 Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 09:58:00
7003047 Kaňák Petr SJI6115 C OK Jihlava 10:00:00
515440 Tihon Jaroslav TAP6102 C KOB Tretra Praha 10:02:00
411583 Mellan Martin TUV6304 C SOK TJ Turnov 10:04:00
9070 Malý Evžen JIL6102 C OK Jilemnice 10:06:00
416747 Kniebugl Anton 39S6401 KOBRA Bratislava 10:08:00
8490 Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 10:10:00
7260024 Svoboda Slavomír SMB5801 C SKOB Mladá Boleslav 10:12:00
515016 Suk Jiří MFP6401 C Matfyz Praha 10:14:00
2102813 Roubalík Radovan 0190001 10:16:00
331058 Buk Miloslav ROU6202 C SKOB Roudnice nad Labem 10:18:00
8660925 Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 10:20:00
7209277 Roudný Václav LPU6102 C OK Lokomotiva Pardubice 10:22:00
9071 Král Martin JIL6101 C OK Jilemnice 10:24:00
515090 Pulec Pavel VBM6201 C VSK Mendelu Brno 10:26:00
426375 Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 10:28:00
8655386 Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 10:30:00
682108 Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 10:32:00
8663162 Nešpor Jan TTR6101 C OOB Třebíč 10:34:00
995805 Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 10:36:00
416828 Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:38:00
231248 Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 10:40:00
H60
3.17 km, 140 m, 17 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2023807 Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:11:00
2133920 Muchl Vladimír CST5601 C OB Strakonice 11:13:00
8641 Špičák Aleš DKP5500 C Oddíl OB Kotlářka 11:15:00
8656692 Milota Josef MLA5801 C MLOK Mariánské Lázně 11:17:00
515105 Kettner Pavel HCE5900 C TJ Hostivice 11:19:00
2056301 Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:21:00
8222225 Kavka Jiří SCP5900 C OK Sparta Praha 11:23:00
2113057 Mutina Vlastimil BFM5701 C SKOB Frýdek - Místek 11:25:00
2080933 Flašar Jan KCK5701 C KOB Český Krumlov 11:27:00
8436 Pávek Miloš BOR5801 C OK Jiskra Nový Bor 11:29:00
8220 Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 11:31:00
7886 Chotětický Václav DKL5202 C KOB Kladno 11:33:00
8214 Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 11:35:00
8028829 Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 11:37:00
7207870 Jahn Pavel SCP5500 C OK Sparta Praha 11:39:00
428296 Štípek Rostislav TZL5702 C SKOB Zlín 11:41:00
53728 Hejzlar Josef VCB5601 C OB České Budějovice 11:43:00
2102525 Běhoun Pavel PHK5701 C OK 99 Hradec Králové 11:45:00
2085575 Zeman Jaroslav SJI5901 C OK Jihlava 11:47:00
887240 Lewandowski Krzysztof 38P5800 UKS Orientus Lodz 11:49:00
8670484 Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 11:51:00
H65
2.80 km, 140 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1511127 Provazník Jiří TUR5102 C OOB TJ Turnov 10:23:00
9633 Langr Stanislav SNA5403 C TJ START Náchod 10:25:00
8662674 Jelínek Vít TZL5102 C SKOB Zlín 10:27:00
9104 Fejlek Vojtěch SHK5202 C OK Slavia Hradec Králové 10:29:00
8332 Juřina Robert FYD4900 C Jizerský klub OB Frýdlant 10:31:00
8656533 Klimpl Petr LPU5401 C OK Lokomotiva Pardubice 10:33:00
7210121 Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 10:35:00
51643 Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 10:37:00
8606435 Hickethier Manfred VLI5201 C Slavia Liberec orienteering 10:39:00
8116117 Hones Sepp 0510001 10:41:00
51105 Knap Jan LPU5101 C OK Lokomotiva Pardubice 10:43:00
2085582 Čípa Jiří CET5002 C TJ Loko Česká Třebová 10:45:00
8135135 Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 10:47:00
8028861 Borák Stanislav EKP5212 C VŠTJ Ekonom Praha 10:49:00
6645 Valter Petr KBP4500 C KBP Praha 10:51:00
9260 Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 10:53:00
1302773 Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 10:55:00
416833 Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:57:00
9234 Juračka Vojtěch LPU5404 C OK Lokomotiva Pardubice 10:59:00
7510216 Denemarek Oldřich BBM5100 C BETA URSUS Orienteering 11:01:00
8111113 Škoda Přemek VLI5301 C Slavia Liberec orienteering 11:03:00
2059741 Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 11:05:00
232091 Jelínek Martin PGP5103 C SK Praga 11:07:00
9774 Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 11:09:00
7778 Bárta Miroslav JEN5201 C OB Jenišovice 11:11:00
1399036 Paszynski Jozef 38P5300 UKS Orientus Lodz 11:13:00
2060215 Novák Karel NPA5001 C SK LOB Nová Paka 11:15:00
2113090 Ptáček Ladislav BBM5300 C BETA URSUS Orienteering 11:17:00
9257 Třasák Milan LPU5206 C OK Lokomotiva Pardubice 11:19:00
52111 Hojný Oldřich SCP5201 C OK Sparta Praha 11:21:00
8666868 Uher Petr VSP5001 C USK Praha 11:23:00
7410753 Pospíšil Jaromír LDC5301 C KOB Děčín 11:25:00
2106888 Hrouza Jan KRN5401 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:27:00
8632855 Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 11:29:00
H70
2.40 km, 120 m, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9258 Vávra Jaroslav LPU4601 C OK Lokomotiva Pardubice 09:31:00
9066 Zlesák Zdeněk JIL4701 C OK Jilemnice 09:33:00
7206545 Buriánek Jaromír SCP4700 C OK Sparta Praha 09:35:00
8320135 Procházka Jan TBM4907 C KOS TJ Tesla Brno 09:37:00
8266333 Procházka Aleš DKP4700 C Oddíl OB Kotlářka 09:39:00
7202875 Jirásek Josef LTU4600 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 09:41:00
9610 Sokolář Zdeněk SNA4501 C TJ START Náchod 09:43:00
9778 Procházka Jiří LTU4802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 09:45:00
51994 Pospíšil Jaromír PZR4417 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 09:47:00
8644556 Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 09:49:00
9798 Hrobař Rudolf SRK4702 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 09:51:00
8323 Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 09:53:00
8674 Fiala Miloš KSH4801 C OB Kašperské Hory 09:55:00
8040749 Kotecký Roman 13G4900 Octavian Droobers 09:57:00
H75
2.00 km, 110 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9200531 Gřunděl Ivan SJH4201 C SJH Jindřichův Hradec 10:22:00
51410 Bouček Václav OCB4101 C OC České Budějovice 10:25:00
2087637 Bauer Emil VBM4410 C VSK Mendelu Brno 10:28:00
8657099 Fišák Jan MLA4401 C MLOK Mariánské Lázně 10:31:00
301171 Paul Josef DCE4401 C KOB Dobřichovice 10:34:00
53267 Čadil Jan FSP4300 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:37:00
H80
1.87 km, 100 m, 12 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2090839 Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 10:45:00
9005137 Mikulecký Jan PHK3801 C OK 99 Hradec Králové 10:47:00
7930 Kohout Tomáš UVP3700 C Slovan Praha 10:49:00
416268 Málek Josef LPU3901 C OK Lokomotiva Pardubice 10:51:00