Logo

Startovka závodu: H.S.H Vysočina cup - E1

Klubová startovka

Datum:
12.07.2019
Místo konání:
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Vítek Josef - R2
Kluby:
17A     26A     NNN     OLP     2HD     71D     25H     46P     27S     ABM     ADA     AOP     ASU     BBM     BFM     BOR     BOV     BRU     BZP     BZR     CET     CST     CTB     DCE     DKL     DKP     DLP     DOB     DOK     DOR     DVP     EKP     FSP     HLV     HOB     CHA     CHC     CHT     JEN     JHB     JIL     JPV     KAM     KAS     KBP     KNC     KON     KOR     KPY     KRE     KSH     KSU     KTA     KUN     KUO     KVS     KYL     LBE     LBM     LCE     LCV     LDC     LIT     LME     LPM     LPU     LTP     LTU     MBM     MFP     MLA     MOV     OCB     OKP     ONO     OOL     OOP     OPI     OSN     OTK     PDY     PGP     PHK     PLU     PTE     PZR     RBK     RIC     ROU     ROZ     RUZ     SBK     SBR     SCP     SHK     SJC     SJH     SJI     SKM     SKV     SLA     SMB     SNA     SOB     SOP     SRK     SSU     STB     STE     STH     TAP     TBM     TCB     TJN     TJP     TRI     TRT     TTR     TUR     TYN     TZL     UOL     UVP     VAM     VBM     VCB     VIC     VLI     VPM     VRB     VRL     VSP     XBM     XHK     ZAM     ZBM     ZBP     ZLH     ZVO     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:22:00 Tonka Leopold 17A4700 8020447 H70
15:56:00 Böhm Eduard 17A4800 1480913 H70
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Haider Anna 26A5650 8630860 HDR
15:25:00 Hones Sepp 26A5400 8116117 H65
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Plecháč Jakub NNN0003 0 P
15:00:00 Matoulek Jiří NNN0004 0 P
15:00:00 Nesládek Tomáš NNN0005 0 P
15:00:00 Plecháčová Barbora NNN0006 0 P
15:00:00 Retková Klára NNN0007 0 P
15:00:00 Tylová Kateřina NNN0012 0 P
15:00:00 Benrothová Irena NNN0011 416065 P
15:00:00 Benroth Miroslav NNN0013 416064 P
15:00:00 Podpierová Klára NNN0014 0 P
15:00:00 Košíková Jana NNN0015 0 P
15:38:00 Mališ Jiří NNN8801 8555 H21C
16:24:00 Kuchař Jiří NNN0001 8759 H21C
16:47:00 Retek David NNN0008 2134343 H16B
17:10:00 Kuchařová Anna NNN0002 2080940 D35B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:23:00 Knotek Kamil OLP5701 49370 C H60C
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
17:12:00 Kuleva Angelina 2HD5750 8101105 D55B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:38:00 Müller Rico 71D6400 2032226 H45B
15:42:00 Rickmeyer Tina 71D8650 8028926 D21E
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:30:00 Tornai Szabolcs 25H7101 8434004 H45B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:17:00 Biolik Grzegorz 46P7600 8210276 H40B
17:08:00 Biolik Agnieszka 46P7700 8197778 D40B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:05:00 Koman Marek 27S7902 2124765 H40B
16:13:00 Koman Ján 27S0503 2124800 H14B
17:02:00 Komanová Kristína 27S7850 2124760 D40B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:17:00 Mulíčková Markéta ABM0362 8656699 A D16B
16:47:00 Odehnalová Kamila ABM7052 332950 C D45C
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:05:00 Richter Rudolf ADA5113 352315 C H65
15:07:00 Matulová Lucie ADA8880 2042533 C D21A
15:07:00 Mareček Jiří ADA5901 2032120 C H50B
15:09:00 Richter Rudolf ADA0601 52668 C H14B
15:32:00 Věžník Antonín ADA9001 2032151 H21C
15:44:00 Šubrt Martin ADA9111 51368 H21C
15:53:00 Strýček Jan ADA0503 8028870 A H14B
15:54:00 Strýčková Barbora ADA0852 2073676 C D12B
15:56:00 Věžník Václav ADA9200 52713 C H21C
16:12:00 Strýček Jiří ADA6701 2087717 C H50C
16:13:00 Procházka Ferdinand ADA1001 2073729 C H10N
16:18:00 Odehnal Luděk ADA7400 2053551 C H45B
16:19:00 Věžník Antonín ADA5505 52712 C H60C
16:29:00 Odehnal Tomáš ADA0500 8660407 B H14B
16:31:00 Strýčková Monika ADA7454 2073658 C D45C
16:31:00 Richterová Julie ADA0351 49285 C D16B
16:37:00 Richterová Nataša ADA7451 52715 C D45C
16:43:00 Procházková Doubravka ADA0651 8028875 B D14B
16:44:00 Procházka Jiří ADA7512 49864 C H21B
16:56:00 Oujeský Tomáš ADA7433 9101103 C H21B
17:12:00 Matula Petr ADA8202 2042531 C H21E
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Kollárovits Matěj AOP1101 51198 C HDR
15:08:00 Pometlová Jana AOP7551 7206538 C D40C
15:09:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C H50B
15:11:00 Kollárovitsová Julie AOP0951 51199 C D10N
15:23:00 Sklenář Martin AOP9501 7200365 C H21A
15:29:00 Stoszková Jana AOP8850 52986 C D21C
15:32:00 Hadač Filip AOP9301 8656686 C H21E
15:35:00 Čech Viktor AOP0801 8004291 C H12B
15:46:00 Bencúr Juraj AOP7700 8004329 C H21E
16:01:00 Krmášek Bohdan AOP5301 7207625 C H65
16:01:00 Kostka Jiří AOP0201 8656577 A H18B
16:02:00 Melecký Martin AOP9001 920663 C H21E
16:11:00 Kašparová Šárka AOP7251 52295 C D21C
16:12:00 Kovalčíková Alena AOP0751 8004292 B D12B
16:35:00 Čech Vít AOP0302 8004316 A H16B
16:46:00 Kovalčík Petr AOP0901 8000245 B H10
16:55:00 Stoszek Jakub AOP8300 2090837 C H35C
17:03:00 Čech Tomáš AOP7001 8656547 C H45C
17:03:00 Pachmannová Bára AOP0351 8656710 B D16B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:11:00 Staňková Lucie ASU8756 8648590 C D21A
15:17:00 Šrubař Michal ASU8606 8002099 C H21A
15:25:00 Pavlík Radek ASU6849 8666874 C H50B
15:37:00 Horvátová Hana ASU9797 980354 C D21C
15:41:00 Bořilová Klára ASU8964 515189 C D21A
15:43:00 Kolek Petr ASU7501 8636194 C H40B
15:45:00 Hrabošová Magdalena ASU0099 2045171 C D21C
16:07:00 Křečková Lenka ASU9271 8663157 C D21A
16:23:00 Seitler Milan ASU9148 301583 C H21A
16:34:00 Thiemel Jiří ASU8948 515175 C H21C
16:54:00 Mesiarkinová Kamila ASU8282 7200319 C D21B
17:20:00 Bubela Tomáš ASU8101 8018801 C H35B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Krejčiříková Zuzana BBM1150 2116477 C HDR
15:00:00 Krejčiříková Kamila BBM1550 219273 C HDR
15:07:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C H65
15:12:00 Ptáček Pavel BBM9600 7207026 C H21B
15:23:00 Peřinková Irena BBM6550 331257 C D50B
15:50:00 Dvořáková Lucie BBM0750 2088166 B D12B
16:17:00 Dvořák Jakub BBM0502 2085655 C H14B
16:21:00 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C D45C
16:26:00 Dvořák Miloš BBM7300 2088211 C H21C
17:05:00 Kunz Martin BBM7101 553435 C H45C
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:35:00 Mutina Vlastimil BFM5701 2113057 C H60C
16:49:00 Řeháková Klára BFM0556 2059751 C D14B
17:07:00 Řeháková Jana BFM7152 2113071 C D45C
17:13:00 Svoboda Martin BFM6701 2113067 C H45C
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:34:00 Dikoš Pavel BOR6003 995805 C H55B
15:50:00 Jeřábková Tereza BOR7563 8438 C D40C
15:55:00 Beránek Petr BOR6701 8402 C H50B
15:57:00 Nehasil František BOR1101 7131415 C H10N
16:49:00 Jeřábek Petr BOR7105 8439 C H45C
17:04:00 Nehasil David BOR7713 8655487 C H35B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:08:00 Dvořák Vlastimil BOV4901 51370 C H70
15:14:00 Vlach Oldřich BOV4403 2060210 C H70
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:31:00 Rusin Jan BRU7601 2032383 C H40B
16:19:00 Rusinová Alena BRU7152 2032384 C D45C
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:06:00 Cipryánová Alena BZP7850 7207851 C D40C
15:43:00 Králová Vanda BZP8750 8660507 C D21A
16:48:00 Papicová Silvie BZP7651 2113471 C D40B
16:54:00 Pospíšilová Štěpánka BZP7650 2102806 C D40B
17:01:00 Petýrková Pavlína BZP7351 2113516 C D45B
17:22:00 Kujanová Martina BZP5850 301647 C D55B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:17:00 Choutka Jaroslav BZR8000 53664 C H35C
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:43:00 Čípa Jiří CET5002 2085582 C H65
15:57:00 Balcarová Kateřina CET8252 2060205 C D35C
16:11:00 Balcar Vít CET8103 2056909 C H35C
16:27:00 Betlach Michal CET7801 2058466 C H35C
16:36:00 Šutera Josef CET7901 0 C H35B
16:42:00 Šuterová Kateřina CET8351 8662347 C D21B
16:55:00 Pilíková Veronika CET8152 436953 C D21C
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:41:00 Málková Věra CST6550 2118474 C D50B
15:43:00 Málková Šárka CST8351 2112761 C D35C
16:11:00 Málek Martin CST6501 8246117 C H50B
17:18:00 Málek Martin CST8902 1425376 C H21B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Běloušek Matěj CTB1202 2113412 C HDR
15:00:00 Šťastný Vilém CTB1301 51838 C HDR
15:00:00 Nováková Hana CTB7551 2120621 C P
15:05:00 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C D35C
15:06:00 Šťastný Karel CTB7901 2087711 C H21B
15:09:00 Voborníková Eva CTB6851 2080977 C D50B
15:13:00 Novák Matyáš CTB0601 2081396 B H14B
15:19:00 Jelínková Hana CTB8152 899173 C D35C
15:20:00 Nováková Anna Marie CTB0951 2081397 C D10
15:21:00 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C H40B
15:24:00 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E D21E
15:30:00 Sabol Josef CTB9902 436413 A H21C
15:46:00 Čermák Jiří CTB9903 51138 C H21C
15:48:00 Běloušková Kateřina CTB0752 2082930 B D12B
15:54:00 Voborníková Alena CTB9451 8660906 R D21E
15:57:00 Kocourek Jiří CTB0602 2118475 C H14B
16:01:00 Jelínek Jaromír CTB0603 2081398 C H14B
16:11:00 Šťastný Antonín CTB1101 51830 C H10N
16:21:00 Jelínek Jaromír CTB7702 899166 C H21A
16:24:00 Jelínková Michaela CTB0851 2121764 C D12B
16:34:00 Novák Tobiáš CTB1103 2119198 C H10
16:43:00 Hanousek Martin CTB7910 4678 C H35C
16:57:00 Novák Pavel CTB7001 8648548 C H21A
16:58:00 Šťastná Lenka CTB8351 2082926 C D35B
17:15:00 Hübner Jan CTB7902 2082923 C H21A
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Zeman Annabel DCE1850 416316 C HDR
15:00:00 Zimová Veronika DCE0650 224880 HDR
15:00:00 Lukšová Eliška DCE0651 53591 HDR
15:23:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C H65
15:26:00 Paul Josef DCE4401 301171 C H75
15:56:00 Štrossová Jiřina DCE5650 7870 C D60
16:19:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C H50B
16:36:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C D65
16:57:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C D21C
17:08:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C D55B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:30:00 Chotětický Václav DKL5202 7886 C H60B
15:54:00 Rančáková Stáňa DKL5950 1450164 C D60
15:59:00 Gottvaldová Denisa DKL8550 2106734 C D21C
16:48:00 Vítek Jiří DKL7300 2800324 C H35B
17:10:00 Vítková Barbora DKL0250 2087710 B D18B
17:29:00 Vítková Marie DKL7054 2800302 C D45B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:05:00 Gregorová Magdalena DKP1158 51663 C D10N
15:11:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C H21A
15:25:00 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 C H21A
15:30:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C D21E
15:35:00 Illnerová Daniela DKP6651 231939 C D50B
15:48:00 Illner Jakub DKP6601 8303052 C H45B
15:56:00 Gregor Martin DKP7705 2121756 C H21B
15:58:00 Gregorová Alice DKP0758 7208080 C D12B
16:01:00 Margoldová Barbora DKP8654 2095945 C D21C
16:22:00 Gregor Marek DKP0914 887165 C H10
16:23:00 Šňupárková Anna DKP9652 515071 C D21A
16:37:00 Ryantová Jana DKP8660 7260030 C D21A
16:41:00 Balga Jiří DKP7302 2134331 C H45C
16:48:00 Balga Filip DKP1104 2029191 C H10
16:59:00 Bochenková Martina DKP8758 7000412 C D21C
17:17:00 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 8656549 C H21A
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:18:00 Dostál Tomáš DLP7400 2131186 C H45B
15:26:00 Šindelka Antonín DLP7200 2060227 C H45B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:52:00 Janda Martin DOB8002 920696 C H21E
16:56:00 Záveská Anna DOB8851 49612 C D21B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:26:00 Škoda Jakub DOK8800 8656596 R H21E
16:14:00 Koštejn Vít DOK9800 8657100 R H21E
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Bašta Jaroslav DOR7401 2112756 P
15:10:00 Bambousek Martin DOR7302 8662328 C H45B
15:11:00 Fialová Jana DOR8050 2125348 C D35C
15:25:00 Fialová Kristýna DOR1250 2125352 C D10N
15:45:00 Petriláková Petra DOR7656 2092419 C D35C
15:57:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C H50B
16:07:00 Janda Ondřej DOR0100 8663176 A H18B
16:11:00 Tachezy Jan DOR0102 8660476 B H18B
16:21:00 Petrilák Matouš DOR0409 8654908 A H16B
16:26:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B D12B
16:27:00 Baštová Jana DOR7452 2113394 C D45C
16:28:00 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 8655463 B D18B
16:36:00 Baštová Justýna DOR0952 2058512 C D12B
16:49:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C D45B
16:55:00 Fiala Jan DOR7802 2125359 C H40C
16:59:00 Bambousková Julie DOR0650 8660590 B D14B
17:11:00 Baštová Julie DOR0353 2050483 B D16B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:40:00 Kupcová Věroslava DVP4850 52600 C D70
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:21:00 Černá Hana EKP8459 7207027 C D21C
15:37:00 Janeček Jura EKP6701 51587 C H40B
15:43:00 Černý Ondřej EKP8511 7205000 C H21A
15:58:00 Šedivý Jiří EKP5500 682645 C H21B
16:00:00 Hausmannová Klára EKP8651 8660566 C D21B
16:11:00 Pidrman Milan EKP8310 2067264 C H21A
16:12:00 Šedivá Miroslava EKP5750 51604 C D60
16:26:00 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C D21B
16:47:00 Janečková Josefína EKP0351 2067977 B D16B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:10:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C H75
15:20:00 Kurfürstová Magdalena FSP7852 207837 C D40C
15:29:00 Kurfürstová Marie FSP1050 1407430 C D10N
16:09:00 Kužel Jonáš FSP1201 446429 C H10N
16:10:00 Kurfürst Pavel FSP7400 207827 C H45B
16:17:00 Kužel Jan FSP0400 515098 B H16B
16:22:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C D21B
16:58:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C D21B
16:59:00 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C H21A
17:12:00 Kužel Tomáš FSP7610 1000505 C H35B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:29:00 Smětáková Ivana HLV8153 52670 C D35C
15:53:00 Sedláček Jaroslav HLV6404 53827 C H50B
16:42:00 Pecka Lukáš HLV7707 2111811 C H21C
17:13:00 Sedláčková Jana HLV7060 416084 C D45C
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:20:00 Kašpar Josef HOB4601 51937 C H70
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:35:00 Ševčík Milan CHA5003 8199 C H65
15:55:00 Bek Jiří CHA0103 436431 B H18B
16:18:00 Krtičková Michaela CHA7952 8897 C D40B
16:20:00 Ševčíková Alena CHA5351 8165 C D65
16:52:00 Krtičková Ester CHA0754 8908 C D12B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:18:00 Komárková Veronika CHC0955 2025366 C D10
15:24:00 Komárková Anna CHC0852 2053589 C D10
15:44:00 Sháněl Jan CHC9402 8199402 C H21E
15:47:00 Shánělová Štěpánka CHC0152 8301161 A D21A
15:48:00 Janeba Petr CHC6001 9573 C H55B
15:50:00 Jelínek Roman CHC6301 361956 C H55C
16:34:00 Semrád Ladislav CHC9701 8053577 R H21E
17:16:00 Komárek Josef CHC8001 232902 C H35B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:56:00 Starková Terezie CHT0251 9102283 B D18B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:18:00 Švarc Jiří JEN6201 682108 C H55B
17:28:00 Švarcová Lenka JEN6451 682110 C D55C
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Brychtová Lucie JHB1352 0 C HDR
15:07:00 Nesrovnalová Iveta JHB8952 53615 C D21C
15:07:00 Brychtová Zuzana JHB8053 2103783 C D35C
15:12:00 Slavíčková Lada JHB7951 2106726 C D40C
15:37:00 Fencíková Vladislava JHB6553 7204508 C D50B
16:00:00 Bláha Leoš JHB6207 52362 C H55C
16:28:00 Bláhová Lenka JHB6852 0 C D50C
16:32:00 Nesrovnal Jaroslav JHB8305 4630 C H21C
16:49:00 Pejšková Eva JHB9953 53614 C D21C
16:50:00 Fencíková Lucie JHB9160 682632 C D21B
17:15:00 Slavíček Václav JHB7703 2103798 C H40C
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:11:00 Sucharda Tomáš JIL0502 2078458 B H14B
15:19:00 Jirouš Matouš JIL0805 425574 C H12B
15:21:00 Erlebach Josef JIL5201 9774 C H65
15:23:00 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C D35C
15:31:00 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 B H12B
15:35:00 Votoček Tomáš JIL7041 9069 C H40B
15:36:00 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C H70
15:38:00 Suchardová Ella JIL0951 2144181 C D10
15:48:00 Karel Miloš JIL6004 682091 C H55C
15:52:00 Malý Evžen JIL6102 9070 C H55C
16:07:00 Malý Antonín JIL0501 53225 C H14B
16:16:00 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C D65
16:19:00 Votoček Michal JIL0601 2127658 B H14B
16:22:00 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C D40B
16:23:00 Adámková Klára JIL0452 2127630 B D16B
16:35:00 Třešňáková Blanka JIL7051 2096128 C D45C
16:41:00 Malý Evžen ml. JIL0301 53224 C H16B
16:45:00 Janovská Věra JIL7258 2127634 C D45C
16:46:00 Šaldová Jana JIL7555 2096124 C D40B
16:47:00 Janovský Petr JIL7202 426352 C H45C
16:48:00 Votočková Amélie JIL0750 2133886 B D12B
16:48:00 Pitrmucová Antonie JIL0251 8663114 B D18B
16:51:00 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C H45C
16:55:00 Pitrmucová Lucie JIL0651 2127639 B D14B
17:02:00 Malá Anežka JIL0751 8670769 B D12B
17:05:00 Janovská Vendula JIL0453 2127638 B D16B
17:09:00 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C H40C
17:12:00 Malá Věra JIL7752 9077 C D40B
17:19:00 Karlová Anna JIL0352 8656606 A D16B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:32:00 Jeřábek Luboš JPV6112 8006112 C H55B
16:12:00 Chmelář Filip JPV0900 352342 C H10
16:20:00 Chmelářová Radka JPV7650 2085577 C D40B
16:25:00 Chmelář Jan JPV7501 2113078 C H35C
16:36:00 Perknovský Radim JPV8235 8235111 C H21E
16:49:00 Vlach Jan JPV8237 210440 C H35C
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:23:00 Bašusová Olga KAM1250 51561 C D10N
16:16:00 Bašus Ondřej KAM1004 51554 C H10
16:44:00 Bejvlová Karolína KAM0258 8656555 A D18B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:38:00 Nejezchlebová Věra KAS4551 682619 C D70
15:46:00 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C H70
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:29:00 Valter Petr KBP4500 6645 C H65
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:29:00 Votava Petr KNC6602 52894 C H50B
16:24:00 Votavová Žofie KNC0250 446355 B D18B
17:16:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C D55C
17:22:00 Votavová Renata KNC6452 253105 C D55C
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Čeřovská Adéla KON8755 2020743 C P
15:00:00 Čeřovská Eliška KON1353 2020742 C HDR
15:09:00 Rozsívalová Petra KON8063 2112772 C D35C
15:11:00 Hlavová Miroslava KON6389 52417 C D50B
15:44:00 Grepl Ladislav KON6111 433100 C H55B
15:46:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 C D12B
15:59:00 Dittrichová Petra KON8787 515153 C D21A
16:02:00 Hlavová Hana KON8888 8635805 C D21E
16:07:00 Dittrichová Zuzana KON9175 52416 C D21C
16:08:00 Rozsíval Martin KON1022 2090866 C H10
16:24:00 Čeřovský Filip KON1010 2020738 C H10
16:32:00 Hlava Miroslav KON6515 500581 C H50C
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:36:00 Vach Vladimír KOR6900 2106728 C H50C
17:11:00 Výchová Veronika KOR0550 2095955 B D14B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:05:00 Míchalová Marcela KPY6850 682670 C D50B
16:06:00 Míchalová Šárka KPY0050 2800315 B D21B
16:32:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 420417 C H35B
16:59:00 Pavlíčková Hana KPY0450 1470170 B D16B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
17:02:00 Brémová Hildegarda KRE6050 899154 C D55B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Hulec Karel KSH1301 2073726 HDR
16:00:00 Fiala Miloš KSH4801 8674 C H70
16:17:00 Hulec František KSH1101 2073725 C H10N
16:30:00 Liberdová Magdaléna KSH0851 2060213 C D12B
17:14:00 Hulcová Pavla KSH7753 53726 C D40B
17:20:00 Hulec Jakub KSH8401 7200585 C H21B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:09:00 Vozdová Aneta KSU9394 897363 C D21A
15:12:00 Tomanek Daniel KSU7410 8662343 C H21E
15:13:00 Müller Jonáš KSU9906 8662444 A H21A
15:19:00 Turczerová Hana KSU9393 8670790 C D21A
15:21:00 Mátl Pavel KSU6844 515459 C H50B
15:22:00 Jílek Jakub KSU9202 8662445 C H21E
15:23:00 Tomanek Lukáš KSU0502 2056285 B H14B
16:09:00 Janů Zdeněk KSU9045 8662682 C H21A
16:13:00 Šafář Martin KSU0105 8662432 B H18B
16:26:00 Mátlová Hana KSU7777 2108893 C D40B
16:34:00 Tomanková Alice KSU0959 2053541 C D12B
16:38:00 Jílek Ondřej KSU9908 8662437 R H21E
16:39:00 Růžička Lukáš KSU7849 8656712 C H40C
16:43:00 Vozda Vojtěch KSU9043 515150 C H21A
16:52:00 Růžička Matěj KSU0901 2051494 C H10
17:06:00 Tomanková Martina KSU7552 2058462 C D40B
17:11:00 Turczer Petr KSU7945 8660457 C H21A
17:24:00 Videcký Jan KSU7504 8414126 C H35B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:32:00 Hudečková Alena KTA4351 416338 C D70
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:10:00 Trejtnar Pavel KUN5801 9014 C H60B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:37:00 Marková Michaela KUO8551 2001995 C D21C
16:53:00 Holubář David KUO7101 2060252 C H45C
17:01:00 Štěpánek Milan KUO8301 52322 C H35C
17:12:00 Kubíčková Iva KUO0153 2091564 C D18B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Halatová Jana KVS8051 8140880 P
15:00:00 Halatová Anna KVS1252 7120329 C HDR
15:53:00 Halata Šebestián KVS1005 7100723 C H10N
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Navrátilová Marie KYL0950 0 C P
15:29:00 Navrátil Marek KYL7100 9005224 C H21A
16:45:00 Škrabálek Jan KYL7000 2067260 C H21A
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:09:00 Schwarzová Katka LBE1199 2112736 D10N
15:33:00 Schwarzová Martina LBE0999 7080080 D10N
16:57:00 Bialeková Martina LBE7350 7201767 C D45B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Eliášek Jakub LBM1101 2112765 C HDR
15:06:00 Stejskal Ondřej LBM8801 52088 C H21C
15:21:00 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 C H12B
15:41:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C H65
15:52:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C D60
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Slámová Emílie Inka LCE1253 416062 C HDR
15:14:00 Slámová Julie LCE1051 51298 C D10
15:14:00 Jirčáková Martina LCE8951 8662427 C D21E
15:17:00 Ressová Tereza LCE0052 2091521 A D21C
15:17:00 Hrbáčková Karla LCE8152 0 C D35C
15:28:00 Vavrysová Barbara LCE9751 889309 C D21E
15:28:00 Sýkora Vojtěch LCE9801 8656697 E H21E
15:31:00 Sláma Šimon LCE0502 2080838 B H14B
15:32:00 Sklenářová Radka LCE9250 889312 R D21E
15:33:00 Slámová Alena LCE8253 425578 C D35C
15:36:00 Klusáček Matěj LCE8903 8662697 R H21E
15:52:00 Mudrák Štěpán LCE9601 8645928 R H21E
15:58:00 Čermáková Magdalena LCE9155 8644878 R D21E
15:59:00 Macka Matyáš LCE1313 331424 C H10N
15:59:00 Hrbáček Filip LCE0501 8660362 B H14B
16:05:00 Macka Sebastián LCE1112 207812 C H10N
16:19:00 Hubáčková Dagmar LCE0351 8656714 B D16B
16:30:00 Svízela Vojtěch LCE9101 887948 C H21B
16:32:00 Vavrys Johan LCE9302 8662426 C H21E
16:34:00 Končáková Klára LCE9555 53828 C D21B
16:35:00 Špendlíková Kamila LCE0051 7207020 B D21C
16:44:00 Botiková Daniela LCE9158 52709 C D21B
16:51:00 Hrbáček Tomáš LCE7702 0 C H40C
16:54:00 Bednaříková Sára LCE0252 8660400 A D18B
16:57:00 Juříková Jolana LCE0355 2042547 C D16B
17:00:00 Hrbáčková Michaela LCE0751 8680292 B D12B
17:04:00 Slezák Zdeněk LCE8902 889311 C H21E
17:05:00 Vlažný Jan LCE8901 52707 C H21A
17:05:00 Vavrysová Lenka LCE7451 8636196 C D45B
17:09:00 Perůtka Jan LCE8801 52705 C H21A
17:10:00 Ferdusová Eva LCE6461 52694 C D55B
17:14:00 Sláma Lumír LCE8103 2091534 C H35B
17:19:00 Vlažný Jakub LCE9102 7210065 C H21A
17:24:00 Vavrysová Iva LCE6359 889289 C D55B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:34:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C D70
17:03:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C D45B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Duben Jan LDC1600 0 C HDR
15:19:00 Žukova Kateřina LDC9151 416134 C D21C
15:53:00 Dubnová Kateřina LDC8250 7070681 C D21C
15:58:00 Duben Jiří Šumík LDC8800 8349 C H21C
16:14:00 Duben Jiří LDC8101 515463 C H21C
16:21:00 Vlk Josef LDC5801 7700058 C H60C
16:21:00 Kadlecová Daniela LDC9251 232347 C D21C
16:37:00 Duben Jiří LDC5601 8339 C H60C
17:30:00 Vlková Soňa LDC6251 0 C D55C
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:43:00 Benešová Zuzana LIT8353 2106732 C D21C
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
17:13:00 Bejvl Marek LME0400 2056261 B H16B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:04:00 Vejvodová Mirka LPM5750 8656660 C D60
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Stohanzlová Vilma LPU1551 9281 C HDR
15:00:00 Zvěřina Radim LPU1501 7202878 C HDR
15:00:00 Zvěřinová Nina LPU1253 515126 C HDR
15:05:00 Waněk Adam LPU9505 8662365 C H21A
15:06:00 Málek Josef LPU3901 416268 C H75
15:06:00 Šístková Iveta LPU8654 8667519 R D21E
15:07:00 Stohanzl Jan LPU7600 2103261 C H40B
15:07:00 Zitková Markéta LPU1251 2049546 C D10N
15:07:00 Stohanzl Patrik LPU0510 2085645 B H14B
15:08:00 Fenclová Hana LPU1054 9660 C D10
15:09:00 Knap Jan LPU5101 51105 C H65
15:09:00 Klimplová Zuzana LPU8151 7207503 C D21C
15:10:00 Holecy Lukáš LPU8509 0 C H21C
15:11:00 Václavek Jan LPU7816 2025376 C H40B
15:13:00 Procházková Michaela LPU8960 515036 C D21C
15:14:00 Udržal Tomáš LPU8002 8656530 R H21E
15:16:00 Malá Marie LPU4753 301172 C D70
15:16:00 Fenclová Marta LPU7667 8651740 C D21E
15:17:00 Žaloudková Klára LPU9461 8660902 C D21A
15:17:00 Frosch Vítek LPU0801 8656503 B H12B
15:18:00 Kos Tomáš LPU9303 8660901 C H21E
15:19:00 Kroupová Anna LPU1154 2075642 C D10N
15:19:00 Šípek Ondřej LPU0505 8663154 B H14B
15:19:00 Paleček Ondřej LPU0105 8656505 A H21A
15:20:00 Veselý Martin LPU9310 0 C H21B
15:21:00 Francová Julínková Dana LPU6555 425573 C D50B
15:21:00 Kroupová Kateřina LPU8154 2075645 C D35C
15:22:00 Zitková Radka LPU7958 682608 C D40C
15:22:00 Froschová Magdaléna LPU1052 7210076 C D10
15:23:00 Mrskoč Marek LPU0205 8654896 A H18B
15:25:00 Nováková Tereza LPU9757 8656515 R D21A
15:25:00 Demlová Jitka LPU6955 8230369 C D50B
15:26:00 Zitková Veronika LPU1051 2126290 C D10
15:26:00 Novotný Miroslav LPU5905 2108909 C H60B
15:33:00 Fencl Petr LPU6901 9230 C H40B
15:33:00 Šišma Vojtěch LPU0204 8663165 B H18B
15:35:00 Procházková Klára LPU9451 8656512 C D21A
15:42:00 Zvěřina Petr LPU8208 8656529 R H21E
15:44:00 Zvěřinová Martina LPU8357 8656548 E D21E
15:47:00 Belej Jiří LPU7421 2045236 C H40B
15:48:00 Fridrich Jaroslav LPU4501 9256 C H70
15:49:00 Juračková Jana LPU6051 9237 C D50B
15:53:00 Kašparová Eva LPU7854 2059754 C D35C
15:54:00 Fiala Petr LPU8701 8662325 C H21B
15:54:00 Čermák Jan LPU9301 8654903 C H21E
15:56:00 Lennerová Hana LPU8952 9278 C D21B
15:57:00 Peterová Jana LPU0057 8656599 R D21A
15:59:00 Mareček Šimon LPU0222 8000543 A H18B
16:01:00 Valach Petr LPU6505 1400423 C H50B
16:02:00 Nádvorníková Tereza LPU8953 9249 C D21B
16:02:00 Čepelka Petr LPU4701 9334 C H70
16:03:00 Kafka Miloš LPU8608 886290 C H21A
16:04:00 Kubelka Tomáš LPU9307 8656587 E H21E
16:05:00 Pušová Bára LPU0357 8656522 B D16B
16:06:00 Zitková Andrea LPU0751 2049541 B D12B
16:06:00 Víchová Ladislava LPU5851 888601 C D60
16:07:00 Juračka Vojtěch LPU5404 9234 C H65
16:07:00 Procházka Tomáš LPU6503 9270 C H50B
16:10:00 Klimplová Alena LPU5551 1006614 C D60
16:11:00 Hančová Petra LPU9659 8654895 R D21A
16:12:00 Procházka Tomáš LPU9110 981815 C H21B
16:14:00 Vojtíšková Viktorie LPU0051 7201814 A D21B
16:19:00 Jurica Jan LPU9611 1400447 C H21A
16:19:00 Zitka Adam LPU8402 8663196 C H35C
16:21:00 Stohanzlová Kristýna LPU0356 2085635 C D16B
16:22:00 Deml Tomáš LPU9502 8221295 C H21B
16:23:00 Vališ Vojtěch LPU0512 2091545 B H14B
16:25:00 Udržalová Pavla LPU8552 8656526 C D21A
16:27:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C H60C
16:33:00 Vodičková Johana LPU0354 8656504 B D16B
16:35:00 Mrskočová Markéta LPU0553 8654902 B D14B
16:35:00 Vališ Jan LPU7104 8667967 C H45C
16:36:00 Kroupa Matyáš LPU0902 2070816 C H10
16:37:00 Vodička Oldřich LPU7715 2025371 C H21A
16:40:00 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C H35B
16:41:00 Kroupa Jan LPU8103 2070819 C H35C
16:41:00 Klimplová Lenka LPU7951 1271279 C D21C
16:42:00 Žák Jan LPU9802 2025379 C H21B
16:46:00 Grundmann Jan LPU9410 8654891 C H21E
16:48:00 Valachová Jana LPU6654 253353 C D50C
16:51:00 Duch Zdeněk LPU8306 9214 C H35C
16:51:00 Knapová Iva LPU6052 9316 C D45B
16:54:00 Nožka Radek LPU9005 8656519 E H21E
16:59:00 Frosch Petr LPU7514 2127624 C H35C
17:02:00 Roudný Martin LPU0002 8656620 R H21E
17:06:00 Novotná Jiřina LPU5654 2125366 C D55B
17:08:00 Roudný Václav LPU0001 8656528 A H21B
17:08:00 Mrskočová Dana LPU7356 8033225 C D35B
17:31:00 Horáková Jindra LPU6854 8660598 C D45B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Kolmanová Lada LTP1450 0 C HDR
15:05:00 Riby Thomas LTP0202 7207873 C H18B
15:11:00 Riby Philip LTP0702 7208204 C H12B
15:13:00 Würz Jiří LTP6502 7204992 C H50B
15:56:00 Kovář Karel LTP6102 7205033 C H55B
16:17:00 Bruner Luboš LTP6501 682114 C H50B
16:30:00 Kolmanová Josefa LTP8653 52931 C D21B
16:33:00 Lošťáková Sára LTP0650 7210117 B D14B
16:40:00 Lošťáková Ela LTP0951 7202578 C D12B
17:20:00 Kovářová Alena LTP6151 7205026 C D55B
17:21:00 Riby Kateřina LTP7252 7205009 C D45B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:33:00 Panchártková Tereza LTU8950 8662723 C D21C
15:53:00 Stodůlková Lenka LTU6752 206478 D50B
16:34:00 Daňková Jitka LTU6750 1426052 C D50C
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:08:00 Suchomel Vít MBM8448 7200320 C H21C
17:00:00 Zelinka Jiří MBM8740 8656681 C H21E
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:12:00 Suk Jiří MFP6401 515016 C H55B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:19:00 Kamarytová Martina MLA6651 1421920 C D50B
15:20:00 Sklenář Jan MLA4201 51611 C H75
15:37:00 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C H50B
15:59:00 Kamaryt Miloš MLA6404 2067948 C H50B
16:32:00 Opavová Stanislava MLA5451 8656644 C D65
16:34:00 Bartošová Jana MLA7051 8656656 C D40B
16:41:00 Bartošová Marie MLA0451 8033230 B D16B
17:18:00 Sklenářová Jana MLA6258 416175 C D55B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:08:00 Vávra Jiří MOV4102 52773 C H75
15:31:00 Juřeník Josef MOV5201 52774 C H65
16:26:00 Holec Honza MOV6701 9101189 C H50C
16:51:00 Vavřík Tomáš MOV0004 8663153 B H21A
17:09:00 Vavříková Iveta MOV7450 2025346 C D45C
17:25:00 Svěchota Milan MOV7202 9101186 C H45C
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:12:00 Bouček Václav OCB4101 51410 C H75
15:24:00 Bouček Jakub OCB9501 416348 C H21C
15:30:00 Boučková Ludmila OCB4351 51432 C D70
15:34:00 Ash Adam OCB9701 51409 C H21C
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:33:00 Nováková Marie OKP6953 51681 C D50B
15:50:00 Červinka Jan OKP8901 8002400 C H21E
15:58:00 Novák Ivo OKP6200 51679 C H55B
16:36:00 Balusková Ida OKP7350 681852 C D40B
16:38:00 Himmel Petr OKP6500 303918 C H50C
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:18:00 Frey Jaromír ONO4100 8656637 C H75
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:16:00 Světnický Alexandr OOL6300 426375 C H50C
17:08:00 Binar Robert OOL7501 681853 C H35B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:53:00 Ševčík Břetislav OOP5001 49301 C H65
17:20:00 Hrabicová Iva OOP6150 232338 C D55C
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:37:00 Petit Rémi OPI0602 2088206 C H14B
15:44:00 Šafařík Ivo OPI7402 8004272 C H45B
16:19:00 Bican Martin OPI0101 2091533 C H18B
16:22:00 Houserová Tereza OPI0156 2091517 C D18B
16:32:00 Šmahel Lukáš OPI7800 2103772 C H21B
16:34:00 Bečvářová Markéta OPI0250 8660540 B D18B
16:36:00 Karbusová Kateřina OPI0052 2116188 B D21B
16:39:00 Počtová Klára OPI0453 7001029 B D16B
16:44:00 Šmahel Tadeáš OPI1000 2116198 C H10
16:57:00 Velátová Jana OPI7350 7300182 C D45C
17:17:00 Velát Vojtěch OPI0400 7300468 C H16B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:08:00 Černík Zdeněk OSN6025 8011 C H55B
15:14:00 Nechanický Pavel OSN7209 7205006 C H45B
15:18:00 Nechanická Klára OSN0050 8656601 R D21E
15:19:00 Dvořáček Jiří OSN7502 52250 C H40B
15:21:00 Pilná Anna OSN1151 436927 C D10N
15:29:00 Sláma Jaroslav OSN6901 1232505 C H40B
15:37:00 Nechanický Jan OSN0200 8000321 A H18B
15:41:00 Pejchal Josef OSN0500 1426043 C H14B
15:41:00 Kovačič Marek OSN6600 53428 C H50B
15:44:00 Dvořáčková Eva OSN1050 53177 C D10
15:49:00 Kamenický Radan OSN6004 8122027 C H50B
15:53:00 Kamenický Tobiáš OSN9339 8170593 C H21A
15:58:00 Stoklasová Markéta OSN7555 53154 C D40C
16:00:00 Janíčková Jolana OSN0777 8004350 B D12B
16:03:00 Pilná Klára OSN0452 436958 B D16B
16:11:00 Janíčková Jitka OSN7356 53603 C D45C
16:20:00 Kamenický Jeroným OSN9549 8651708 C H21E
16:25:00 Dvořáček Jakub OSN0303 53173 C H16B
16:29:00 Stoklasová Zuzana OSN0454 2080908 A D16B
16:36:00 Kovačičová Ivona OSN6850 51991 C D50C
16:38:00 Zrníková Adéla OSN0099 8662727 A D21B
16:42:00 Kamenická Tereza Ester OSN0888 7208071 B D12B
16:42:00 Slámová Taťána OSN0250 7207775 A D18B
16:47:00 Stoklasová Daniela OSN0055 7203325 C D21C
16:50:00 Dvořáčková Jana OSN7850 52230 C D40B
16:57:00 Stoklasa Radek OSN7500 9306 C H40C
16:57:00 Chrást Lukáš OSN0301 52000 C H16B
17:01:00 Jirků Adam OSN0400 336708 C H16B
17:10:00 Kamenická Lenka OSN6955 8648571 C D40B
17:28:00 Nechanická Daniela OSN7557 8656600 C D35B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Králová Věra OTK7151 331069 C P
15:00:00 Klíma Robert OTK0202 331534 C P
15:00:00 Klíma Jan OTK7200 2067301 C P
15:22:00 Šidla Jiří OTK4001 426383 C H75
15:26:00 Šidla Antonín OTK4601 433083 C H70
15:35:00 Klímová Markéta OTK0950 330673 C D10N
15:44:00 Klímová Barbora OTK7251 2067304 C D40C
16:18:00 Volencová Ivana OTK5250 8670735 C D65
16:39:00 Šiška Oto OTK7202 425524 C H45C
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Navrátil Jan PDY1301 2135165 C HDR
15:00:00 Navrátilová Sofie PDY1152 2127540 C HDR
15:25:00 Pavlík Vojtěch PDY0801 2102708 C H12B
15:26:00 Nedomová Iva PDY7851 2127605 C D40C
15:59:00 Šilerová Eva PDY8050 8660526 C D35C
16:13:00 Fojtů Petr PDY8700 8663137 C H21A
16:13:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C D45C
16:20:00 Kotrčová Lenka PDY9350 2115746 D21B
16:25:00 Lounková Zuzana PDY8550 2092437 C D21C
16:26:00 Lounek Alexandr PDY1100 2102797 C H10
16:41:00 Kysilka Vratislav PDY7803 2102789 H40C
16:45:00 Navrátil Ludvík PDY7500 2102772 C H40C
16:49:00 Pavlík Mojmír PDY0403 2115755 C H16B
17:08:00 Nováková Eliška PDY0150 8033215 C D18B
17:10:00 Lounek Jakub PDY8200 8116667 C H35B
17:17:00 Nedoma David PDY7300 2127609 C H45C
17:22:00 Pavlík Mojmír PDY8102 8414108 C H35B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:05:00 Šimerka Ondřej PGP0800 2801019 C H12B
15:10:00 Matějů Martina PGP8556 8680605 E D21E
15:14:00 Kubátová Milada PGP4750 2067222 C D70
15:25:00 Svatý Jakub PGP7610 7207869 C H40B
15:26:00 Buzek Martin PGP8401 7051263 C H21C
15:29:00 Uhlíková Tereza PGP9162 995836 C D21A
15:30:00 Uhlíř Marek PGP9405 331157 C H21B
15:33:00 Semerád Antonín PGP9807 1394693 C H21A
15:33:00 Maleček Vít PGP6801 2067268 C H50B
15:34:00 Svatá Lucie PGP0952 2801038 C D10
15:34:00 Střelba Ondřej PGP7510 8667997 C H21B
15:45:00 Nemšovský Petr PGP7602 899152 C H40B
15:50:00 Kopecká Johana PGP9956 2021848 B D21B
15:55:00 Syslová Edita PGP8853 52106 C D21C
15:57:00 Janas Petr PGP0200 8663127 A H18B
15:58:00 Veselý Jakub PGP9503 8662310 C H21E
16:00:00 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C D60
16:07:00 Laciga Radek PGP8202 8656559 C H21A
16:11:00 Střelba Antonín PGP0605 7209464 B H14B
16:18:00 Titzová Adéla PGP0257 2035748 B D18B
16:24:00 Šimerková Olga PGP7551 7210932 C D40B
16:30:00 Procházka Jan PGP8206 8656639 C H21E
16:31:00 Masopustová Elis PGP8656 8662717 C D21A
16:32:00 Svatý Filip PGP1101 2801017 C H10
16:37:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B H16B
16:41:00 Bialožytová Tereza PGP9055 8087800 C D21A
16:44:00 Malečková Iva PGP7559 2067949 C D40B
16:48:00 Navrátil Šimon PGP9702 8644884 E H21E
16:53:00 Tichovská Martina PGP8658 920677 R D21C
16:54:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C H21B
16:56:00 Landovský Jakub PGP9601 8663177 C H21E
17:06:00 Flašar Jan PGP8610 9418870 R H21E
17:20:00 Ryšavá Magdalena PGP7650 2085586 C D35B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Rychterová Lucie PHK0557 2102557 C P
15:00:00 Novotná Anna PHK1352 8656702 C HDR
15:08:00 Souček Pavel PHK5503 7202881 C H60B
15:09:00 Panchártek Jan PHK8802 8662676 C H21A
15:12:00 Jelínková Eva PHK0953 2113479 C D10
15:23:00 Jelínek František PHK0900 2113356 B H12B
15:24:00 Bendák Jan PHK9800 8656628 R H21E
15:34:00 Novotný František PHK4801 9425 C H70
15:35:00 Čermák Martin PHK0502 2080972 B H14B
15:41:00 Matušinec Jakub PHK0802 2103293 C H12B
15:42:00 Hlaváček Lubomír PHK6401 2059745 C H55B
15:43:00 Kavalírová Kateřina PHK6756 9833 C D50B
15:43:00 Kavalír Karel PHK6503 9650526 C H50B
15:48:00 Jelínková Zuzana PHK7452 2126400 C D40C
15:48:00 Rollier Monika PHK8051 8005907 C D21E
15:56:00 Novotná Tereza PHK9255 8654892 R D21E
16:00:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C H21B
16:00:00 Petržela Jan PHK9200 8627109 E H21E
16:06:00 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E H21E
16:10:00 Balcar Aleš PHK8602 995886 C H21E
16:17:00 Balcarová Jana PHK8753 8116686 C D21A
16:21:00 Kosová Tereza PHK0151 8660596 A D21A
16:27:00 Šabatka Zdeněk PHK8900 8660923 C H21A
16:33:00 Čermák Libor PHK5600 2088189 C H60C
16:35:00 Galbavý Matěj PHK0007 2059764 B H21A
16:40:00 Zelenka Tomáš PHK9001 9920924 C H21E
16:41:00 Matušincová Anna PHK0561 2102541 C D14B
16:47:00 Rollier Baptiste PHK8200 8270982 E H21A
16:50:00 Novotný Kryštof PHK1002 886826 C H10
16:58:00 Novotný Radek PHK7402 8656595 C H35B
17:00:00 Novotná Ivana PHK6354 219239 C D55B
17:01:00 Čermáková Lucie PHK7150 2103266 C D45C
17:04:00 Novotná Kateřina PHK8252 8656724 C D35B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:05:00 Karásek Antonín PLU0503 2124798 B H14B
15:14:00 Luterová Kristýna PLU7878 2061817 C D40C
15:38:00 Matyšek Radoslav PLU8007 52490 C H21B
15:48:00 Luterová Laura PLU1051 2044897 C D10
15:48:00 Krtička Jan PLU7931 2067929 C H21B
16:02:00 Otruba Marek PLU7417 995892 C H45B
16:05:00 Černoch Martin PLU0500 8667538 B H14B
16:11:00 Němečková Kateřina PLU0350 1400409 B D16B
16:21:00 Otruba František PLU0501 8667537 B H14B
16:28:00 Hřivňák Petr PLU0900 896972 C H10
16:37:00 Trhlík Tomáš PLU7407 7412075 C H45C
16:38:00 Lutera Oliver PLU1001 2044898 C H10
16:38:00 Otruba Karel PLU7917 2035148 C H21B
16:38:00 Otrubová Karolína PLU0888 2061810 C D12B
16:42:00 Otrubová Věra PLU7777 2035158 C D40B
16:46:00 Štefková Michaela PLU0851 681869 C D12B
16:47:00 Lutera Michal PLU8101 2061762 H35C
16:48:00 Trávníček Jan PLU7501 7504110 C H21B
16:56:00 Otrubová Johana PLU7852 995816 C D40B
17:11:00 Karásek František PLU0301 2124774 B H16B
17:15:00 Černochová Michaela PLU0351 8660570 A D16B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Karásková Zuzana PTE0001 8826 P
15:55:00 Krejčí Lenka PTE8350 52485 C D35C
15:58:00 Zavadilová Simona PTE8485 1424653 C D21B
16:30:00 Vítková Miroslava PTE6952 1421294 C D50C
16:40:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8656506 C H50C
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Forstová Veronika PZR8181 4767 P
15:00:00 Forstová Viola PZR1551 438608 C HDR
15:18:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C H70
15:20:00 Forst Vlastimil PZR5603 51357 H60B
15:24:00 Skryja Bořivoj PZR6106 232492 C H55B
15:33:00 Knap Jakub PZR0701 7210811 B H12B
15:47:00 Poláček Tomáš PZR0102 2052352 B H18B
16:18:00 Suk Marek PZR6701 410394 C H50C
16:33:00 Poláčková Bohuslava PZR7070 2052393 C D45C
16:43:00 Nechutová Alena PZR6969 2075659 C D45C
16:43:00 Nechuta Milan PZR7007 49811 C H45C
16:58:00 Hladílek Jan PZR8814 49824 C H21B
17:03:00 Suková Renata PZR7352 53196 C D45C
17:27:00 Knap Miroslav PZR7402 8699 C H45C
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:19:00 Henek Milan RBK5307 52078 C H65
15:37:00 Tesařová Jitka RBK6451 416103 C D35C
15:44:00 Kozumplíková Alice RBK8151 8116776 C D21B
16:00:00 Žáček Zbyněk RBK7101 2032122 C H45B
16:14:00 Pekárek Aleš RBK6602 4643 C H50C
16:18:00 Žáček Matěj RBK9802 2032123 C H21C
16:30:00 Henková Svatava RBK5454 52092 C D65
16:46:00 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C D21B
16:46:00 Pekárková Radka RBK6767 2067938 C D50C
17:24:00 Henek Michal RBK8605 8116695 C H21B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:12:00 Herynek Petr RIC7305 2112780 C H45B
15:24:00 Vláčilová Kateřina RIC7757 9943 C D40C
16:14:00 Herynková Klára RIC0758 2113061 C D12B
16:53:00 Vláčilová Anna RIC0657 52857 B D14B
16:55:00 Vláčil Daniel RIC7307 887622 C H21A
17:17:00 Vláčilová Barbora RIC0457 52859 C D16B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:23:00 Erbanová Petra ROU8952 1425341 C D21C
15:42:00 Líbal Jakub ROU9202 1425379 C H21B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:12:00 Sedláčková Linda ROZ0050 232535 B D21B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Gregor Šimon RUZ1600 0 HDR
15:00:00 Kubešová Klára RUZ1251 2125340 C HDR
15:00:00 Polednová Dominika RUZ1350 2087716 C HDR
15:00:00 Polednová Helena RUZ1250 51780 C HDR
15:06:00 Komín Petr RUZ7200 2800299 C H45B
15:12:00 Pavlík Lukáš RUZ0000 8654887 C H21C
15:31:00 Kubešová Kristýna RUZ1050 361944 C D10N
15:36:00 Gregor Petr RUZ7500 2088726 C H21B
15:45:00 Jelínek Filip RUZ0500 8654910 B H14B
15:47:00 Kubešová Eva RUZ8151 51923 C D35C
15:47:00 Kodys Václav RUZ5105 51920 C H65
15:55:00 Kubálek Zdeněk RUZ5306 897365 C H65
16:08:00 Polednová Hana RUZ8051 7208083 C D21B
16:08:00 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 2800340 C H45B
16:18:00 Komínová Vendula RUZ0751 2092371 C D12B
16:23:00 Pittnerová Lenka RUZ7150 2017679 C D45C
16:45:00 Gregor Jáchym RUZ0400 8654884 B H16B
16:52:00 Pittnerová Adéla RUZ0250 129 C D18B
16:53:00 Jelínek Kryštof RUZ0301 8666870 A H16B
16:54:00 Gregorová Julie RUZ0750 2135179 C D12B
17:02:00 Poledna Miroslav RUZ8001 53500 C H35B
17:04:00 Hronová Iva RUZ6450 2070801 C D55C
17:04:00 Jelínková Adéla RUZ0251 232331 C D18B
17:12:00 Jelínková Jana RUZ5552 2099490 C D55C
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Kolařík Sebastián SBK1111 49685 C HDR
15:17:00 Kolaříková Sofie SBK0955 2141907 C D10N
15:53:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 C H40B
16:43:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C H40C
17:32:00 Daňková Veronika SBK8151 8007503 C D35B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Good Marie SBR1250 0 C HDR
15:00:00 Czasch Petr SBR8500 0 P
15:10:00 Řeháček Petr SBR6302 8663161 C H55B
15:18:00 Sklenářová Dita SBR7750 410731 C D40C
15:25:00 Good Ludmila SBR8050 2092369 C D35C
15:31:00 Czaschová Emílie SBR8750 51883 C D21C
15:35:00 Sklenář Josef SBR6601 7200586 C H50B
15:38:00 Blažek Václav SBR4701 51904 C H70
16:47:00 Good Eliška SBR0550 2091593 C D14B
17:04:00 Good Julie SBR0750 345895 C D12B
17:07:00 Good Martin SBR7800 51903 C H40C
17:21:00 Haluzová Štěpánka SBR0450 51874 C D16B
17:24:00 Czaschová Irena SBR6150 51915 C D55C
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Šístková Šárka SCP1650 515102 C HDR
15:08:00 Podivínský Tomáš SCP7201 8663133 C H45B
15:13:00 Hojný Oldřich SCP5201 52111 C H65
15:18:00 Lohrová Jarmila SCP4650 219220 C D70
15:34:00 Lohr Ivo SCP6801 442853 C H45B
15:42:00 Sliva Jan SCP7300 2106749 C H45B
15:46:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C H55B
15:50:00 Rakovec Miloš SCP4500 443066 C H70
16:22:00 Tesař Jan SCP8501 1400437 C H21C
16:34:00 Bašus Petr SCP7400 7200592 C H35B
16:46:00 Kautský Jiří SCP8201 7260018 C H35B
16:56:00 Šístek Daniel SCP7507 8666866 C H35B
16:56:00 Tesařová Anna SCP8257 51567 C D35B
17:00:00 Dubec Pavel SCP8003 7260025 C H35B
17:16:00 Hojná Silvie SCP7950 7260005 C D35B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:12:00 Hausvater Karel SHK5801 8670804 C H60B
15:12:00 Červená Adéla SHK9755 8663209 C D21E
15:22:00 Kolář Viktor SHK7300 7200597 C H45B
15:26:00 Větříčková Andrea SHK9951 8656704 A D21E
15:40:00 Chmelařová Michaela SHK9151 8044394 C D21E
15:45:00 Komanec Václav SHK8406 995807 C H21A
15:49:00 Pek Daniel SHK9803 8654906 C H21A
16:19:00 Kolář Šimon SHK0405 8662691 A H16B
16:26:00 Netuka Vojtěch SHK9701 8656727 C H21E
17:01:00 Doležalová Lenka SHK8256 9148 C D21C
17:08:00 Hausvaterová Marcela SHK6152 219201 C D55C
17:12:00 Paclík Roman SHK7801 7202780 C H21B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Tomeš Maxmilián SJC1400 2102072 C HDR
15:00:00 Tomešová Evelína SJC1150 2102071 C HDR
15:05:00 Zamrzlová Eva SJC8759 8008759 C D21C
15:09:00 Tomeš Petr SJC7531 8008015 C H40B
15:20:00 Mrázek Jan SJC8102 8010100 R H21E
15:33:00 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C D21A
15:37:00 Vejražková Rozárka SJC0151 8000727 A D21A
15:39:00 Zlámal David SJC9603 8053542 C H21A
15:49:00 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R D21A
15:57:00 Šmejc Jakub SJC9401 9983 C H21A
16:05:00 Karásek Matěj SJC0001 8499900 B H21A
16:17:00 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C H21A
16:29:00 Matějková Barbora SJC0156 8191119 A D21A
17:00:00 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C H21B
17:00:00 Tomešová Daniela SJC8451 8008010 C D35B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:06:00 Romanovský Alois SJH6101 331118 C H55B
15:10:00 Gregorová Lenka SJH7853 2096216 C D40C
15:11:00 Nouza Petr SJH6501 2079498 C H50B
15:13:00 Blažek Cyril SJH0701 8662336 B H12B
15:24:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C H45B
15:24:00 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C H75
15:25:00 Nouza Michal SJH0505 2113419 B H14B
15:42:00 Blažková Markéta SJH7550 2067998 C D40C
15:45:00 Tichá Jana SJH6451 51925 C D50B
15:46:00 Blažek Petr SJH7402 2051486 C H45B
16:10:00 Blažek Vojtěch SJH1003 2096212 C H10
16:12:00 Tichý Martin SJH6401 51929 C H45B
16:36:00 Blažková Kateřina SJH0252 8656531 A D18B
17:01:00 Blažková Veronika SJH0551 7210128 B D14B
17:09:00 Benešová Michaela SJH0651 553451 B D14B
17:09:00 Hojný Jáchym SJH0301 8656652 A H16B
17:13:00 Benešová Iva SJH7051 9101672 C D45B
17:26:00 Blažek Zdeněk SJH7601 2113365 C H35B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Buršíková Eliška SJI1450 0 C HDR
15:05:00 Vacek Milan SJI6901 219243 C H50B
15:11:00 Foltýnová Eva SJI0051 7205966 B D21C
15:18:00 Foltýn Tomáš SJI9801 219260 C H21B
15:18:00 Zeman Jaroslav SJI5901 2085575 C H60B
15:22:00 Petráček Aleš SJI6301 53631 C H55B
15:23:00 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C H50B
15:25:00 Vacková Anna SJI9854 336765 C D21C
15:29:00 Vítek Matěj SJI0500 8116794 B H14B
15:31:00 Buršíková Olga SJI8150 2141924 C D35C
15:32:00 Paulíček Jiří SJI4911 52173 C H70
15:35:00 Wacková Hana SJI7853 2126383 C D35C
15:36:00 Frýba Dominik SJI9702 7200599 C H21C
15:46:00 Kafka Matěj SJI9903 7200364 B H21B
15:47:00 Venhoda Lukáš SJI0801 2103300 C H12B
15:49:00 Venhoda Milan SJI7104 7206548 C H40B
15:51:00 Vítek Jaroslav SJI7201 8028815 C H21A
15:54:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C H55B
15:54:00 Nechutová Aneta SJI9950 7210905 A D21B
15:55:00 Škrabánek Matěj SJI9203 2073707 C H21A
16:07:00 Buršík Matěj SJI1002 2141936 C H10N
16:10:00 Oranyová Sylva SJI0751 52192 B D12B
16:16:00 Vacek Vojtěch SJI9602 7200366 C H21E
16:22:00 Prášil Marek SJI7313 8116817 R H21E
16:28:00 Podhorská Věra SJI5252 232900 C D65
16:29:00 Kadlec Jan SJI8306 8028807 C H21A
16:31:00 Wacková Anna SJI0653 2126386 C D14B
16:43:00 Orany Vojtěch SJI0401 2126366 A H16B
16:52:00 Foltýnová Lenka SJI6751 2080979 C D50C
16:53:00 Lauerman Jan SJI7419 8662358 C H21A
17:01:00 Plíhal Tomáš SJI8509 8660510 C H21A
17:10:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C H21B
17:12:00 Chudíková Barbora SJI7850 8033211 C D35B
17:23:00 Venhoda Matěj SJI0301 2126352 B H16B
17:38:00 Prošek Michal SJI7823 8028823 C H35B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:18:00 Krajcar Ivo SKM9501 425530 C H21B
16:18:00 Dvorský Vojtěch SKM9401 2045216 C H21E
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:13:00 Kubínová Romana SKV9452 8008510 C D21A
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:13:00 Hrdličková Ludmila SLA6950 224894 C D50B
15:32:00 Aster Vladimír SLA6500 2045227 C H45B
16:23:00 Hrdlička Jan SLA0200 439143 C H18B
16:33:00 Hrdličková Ludmila SLA9851 301621 C D21C
17:24:00 Asterová Jana SLA7451 442858 C D35B
17:32:00 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C H35B
17:33:00 Kolářová Michaela SLA7351 981813 C D45B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:38:00 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C H35B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:06:00 Zákravský Zdeněk SNA5702 232953 C H60B
17:21:00 Slavík Pavel SNA7349 1451527 C H45C
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:14:00 Zákostelecký František SOB5501 7207854 C H60B
16:52:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C H35B
16:58:00 Choutková Lenka SOB6350 53643 C D55B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Hájková Lucie SOP0350 7204988 B P
15:22:00 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C D70
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:11:00 Zemánek Mikuláš SRK0201 9496 C H18B
15:17:00 Kulhavá Jarmila SRK6751 2045240 C D50B
15:22:00 Kulhavý Josef SRK5701 681857 C H60B
15:43:00 Locker Daniel SRK0200 405991 C H18B
15:44:00 Hrobař Rudolf SRK4702 9798 C H70
16:06:00 Locker Martin SRK7001 301158 C H45B
16:07:00 Lockerová Milena SRK7251 9801 C D45C
16:09:00 Šabata Radek SRK0202 2070826 C H18B
16:09:00 Kos Michal SRK6802 2073747 C H50B
16:31:00 Šabata Milan SRK9904 7205561 A H21A
16:41:00 Dusílek Adam SRK8902 9504 C H21A
16:53:00 Kosová Michaela SRK6752 8660597 C D45B
17:07:00 Flegl Martin SRK0300 2091541 B H16B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:07:00 Ostřanská Iveta SSU6591 224901 C D50B
15:14:00 Ostřanský Josef SSU4302 52549 C H75
15:16:00 Poklop Martin SSU8802 8660591 E H21E
15:20:00 Poklopová Lenka SSU8952 8648618 R D21E
15:30:00 Schuster Marek SSU9303 8656758 R H21E
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:10:00 Bernášek Jiří STB8101 1418765 C H21C
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Tomášek David STE1500 0 C HDR
15:00:00 Tomášek Matěj STE1202 442849 C HDR
15:00:00 Binar Vít STE1201 2049585 C HDR
15:07:00 Poštulka Lukáš STE0104 2060295 B H18B
15:10:00 Skoupý Jan STE9411 8662317 C H21E
15:15:00 Václavek Tomáš STE5809 8655374 C H21A
15:17:00 Václavek Jiří STE5701 1401181 C H50B
15:21:00 Svoboda Radek STE0207 8090134 B H18B
15:32:00 Skyva Petr STE6501 8655385 C H21B
15:37:00 Světnický Antonín STE0800 2108898 B H12B
15:38:00 Lubrichová Eva STE7556 2112743 C D40C
15:41:00 Světnický František STE0204 8656687 A H18B
15:44:00 Poštulka Tomáš STE9700 2060296 C H21B
15:47:00 Trepáč Adam STE0504 2045214 C H14B
15:53:00 Lukašák Šimon STE0202 8655380 A H18B
16:05:00 Skoupá Vendula STE0152 7203461 B D21C
16:09:00 Lubrichová Veronika STE0451 8660567 B D16B
16:13:00 Poštulka Zdenek STE6600 2080962 C H35C
16:15:00 Doležel Ondřej STE9202 8654919 C H21A
16:17:00 Skyvová Kristýna STE7054 1007548 C D21C
16:29:00 Venusová Anna STE0554 2148071 C D14B
16:30:00 Lukašák Štefan STE6700 2080964 C H50C
16:36:00 Tomášek Tomáš STE8000 2108900 C H21B
16:37:00 Zatloukalová Julie STE0650 2108918 B D14B
16:44:00 Silnoušek Jiří STE7200 2073426 C H35B
16:44:00 Poštulková Milada STE6850 2080842 C D50C
16:45:00 Pospíšilová Stella STE0551 2080829 C D14B
16:55:00 Zbraňková Magda STE7352 2096137 C D45C
17:07:00 Lukašáková Sára STE0450 2035723 A D16B
17:16:00 Pospíšilová Helena STE0253 2080839 C D18B
17:27:00 Trepáčová Gabriela STE0353 2045213 C D16B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:13:00 Gallová Veronika STH0053 2035745 C D21C
16:31:00 Junek Petr STH5501 9200530 C H60C
16:59:00 Junková Kateřina STH7351 7204984 C D45C
17:03:00 Puš Roman STH7501 8670476 C H40C
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:22:00 Hodek Michal TAP8808 515433 C H21B
15:38:00 Tihonová Hana TAP9052 8660593 C D21E
15:50:00 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 C D21E
16:02:00 Bulířová Žofie TAP0850 2113070 C D12B
16:24:00 Cikhardt Jakub TAP8706 232143 C H21B
17:15:00 Halamová Anna TAP7350 2800294 C D45B
17:19:00 Jirous Jiří TAP7201 442867 C H45C
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Fuchs Jan TBM7101 2067208 C P
15:00:00 Fuchs Marek TBM0603 2067206 C P
15:00:00 Hübner Václav TBM1112 2118463 C HDR
15:00:00 Ptáčková Lucie TBM1372 53240 C HDR
15:00:00 Vedrová Anika TBM1351 2103788 C HDR
15:06:00 Zimmermann Jakub TBM8911 8645930 C H21E
15:09:00 Štěpánek Ondřej TBM0809 8208112 C H12B
15:10:00 Kalina Tomáš TBM8505 8352018 C H21B
15:13:00 Štěpánek Martin TBM7327 8444884 C H40B
15:13:00 Granátová Markéta TBM1053 320136 C D10N
15:24:00 Procházka Jan TBM4907 8320135 C H70
15:26:00 Liščinská Eva TBM4451 49660 C D70
15:34:00 Bořil Tomáš TBM8833 8008833 C H21E
15:35:00 Stehlíková Jana TBM8658 52339 C D21C
15:36:00 Špringlová Kamila TBM0050 8662300 A D21E
15:37:00 Zabloudil Pavel TBM5003 8050030 C H65
15:41:00 Ptáček Ondřej TBM7120 2083358 C H40B
15:42:00 Ptáčková Julie TBM0980 53250 C D10
15:43:00 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 B H12B
15:43:00 Vedra Tobiáš TBM0621 446444 B H14B
15:49:00 Kligl Radim TBM0103 8655419 A H18B
15:50:00 Hlaváč Jiří TBM6116 53247 C H55B
15:54:00 Sláma Dušan TBM4730 53243 C H70
15:55:00 Vedra David TBM7402 8200033 C H40B
15:56:00 Mudráková Natálie TBM0953 52680 C D10
16:02:00 Jašek Milan TBM6201 232747 C H55C
16:02:00 Uhmann Petr TBM8307 8307000 C H21B
16:09:00 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 B H14B
16:12:00 Horvát Petr TBM9437 8644873 E H21E
16:13:00 Mudrák Pavel TBM6900 8662331 C H50B
16:24:00 Adámek Filip TBM0101 8656745 A H21E
16:25:00 Fuchsová Marcela TBM7260 2067207 C D45C
16:25:00 Mudrák Daniel TBM0629 8663145 B H14B
16:29:00 Lička Adam TBM0326 7202856 B H16B
16:30:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C H21C
16:34:00 Procházková Helena TBM5351 8301247 C D65
16:35:00 Vedrová Ela TBM0357 8033220 B D16B
16:36:00 Minařík Luboš TBM5711 53235 C H21C
16:42:00 Slámová Hana TBM4951 53246 C D65
16:42:00 Lukášová Lenka TBM6653 53288 C D50C
16:43:00 Králová Jolana TBM0360 8635873 C D16B
16:44:00 Karlík Jan TBM8809 8323322 C H21C
16:54:00 Galíková Jana TBM6351 49658 D55B
16:54:00 Ptáčková Veronika TBM7374 2083378 C D35B
16:55:00 Horký Tomáš TBM6747 49659 C H45C
16:57:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 2059757 B D14B
16:59:00 Doušek Tomáš TBM0401 8222007 A H16B
17:01:00 Kligl Vladislav TBM6910 2042517 C H45C
17:06:00 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 A D18B
17:07:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C D45B
17:07:00 Doušková Hana TBM0659 8149311 B D14B
17:13:00 Fuchsová Ema TBM0653 8667974 B D14B
17:15:00 Dušek Vladimír TBM7400 8414120 C H45C
17:25:00 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C D45B
17:32:00 Jašková Monika TBM6363 230664 C D55C
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:05:00 Princ David TCB6901 8116820 C H50B
16:16:00 Pokorná Eva TCB5751 52184 C D60
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:01:00 Kobr Tomáš TJN8901 8028868 C H21A
16:25:00 Kazda Adam TJN9104 8660406 C H21A
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:12:00 Peterka František TJP4900 8861 C H70
15:17:00 Paukert Milan TJP5000 336775 C H65
15:23:00 Pospíšil Radek TJP7802 2113364 C H40B
16:25:00 Cedrych Karel TJP5500 53523 C H60C
17:22:00 Pecharová Michaela TJP6550 301536 C D35B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:23:00 Tesařová Jana TRI9751 2073746 C D21A
15:31:00 Argalášová Gabriela TRI6850 8660461 C D50B
15:38:00 Argaláš Jaroslav TRI6202 8662684 C H55B
15:45:00 Tuharský Erik TRI0100 8028879 A H18B
15:55:00 Argalášová Kateřina TRI9750 8660373 C D21A
16:10:00 Cienciala Jan TRI9801 1400410 C H21B
16:20:00 Walach Ondřej TRI9601 2102776 C H21C
16:23:00 Szarzecová Lucie TRI9850 7208088 C D21C
16:30:00 Mrózek Teresa TRI0251 8656736 A D18B
16:31:00 Kovářová Tereza TRI9756 8654 C D21C
16:31:00 Bialožyt Marek TRI0301 8629759 A H16B
16:33:00 Sabelová Markéta TRI9656 2073724 C D21A
16:44:00 Argaláš Michal TRI9301 8662374 C H21E
17:00:00 Bernatíková Hana TRI0253 8662702 A D18B
17:06:00 Gazda Viktor TRI9203 49395 C H21B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:59:00 Blecha Ladislav TRT5100 51989 C H65
16:24:00 Oulická Hana TRT5350 2102564 C D65
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Kříž Jan TTR1201 2129231 C HDR
15:00:00 Křížová Anna TTR1451 2127872 C HDR
15:13:00 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B H18B
15:21:00 Nešpor Jiří TTR0502 995847 C H14B
15:30:00 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C H55B
15:32:00 Klusáček Martin TTR5601 2103756 C H60B
15:36:00 Palátová Lenka TTR7551 4673 C D40C
15:46:00 Sysel Svatobor TTR6202 52235 C H55C
15:49:00 Dvořáčková Jana TTR8154 224888 C D35C
15:49:00 Orálek Miroslav TTR5201 52252 C H65
15:50:00 Dvořáčková Eliška TTR0951 52240 C D10
15:55:00 Palát Přemek TTR0601 0 C H14B
15:56:00 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C D40C
16:04:00 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C D12B
16:05:00 Koudelný Jiří TTR5401 52251 C H65
16:05:00 Palát Bohuslav TTR0201 0 B H18B
16:10:00 Křížová Lenka TTR8551 515158 C D21B
16:22:00 Orálková Libuše TTR5351 52253 C D65
16:25:00 Cícha Matěj TTR0102 2800321 B H18B
16:55:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C D45B
17:09:00 Nešporová Marie TTR0351 416215 B D16B
17:18:00 Syslová Iva TTR6151 52237 C D55C
17:21:00 Cícha Radek TTR7503 2092381 C H40C
17:21:00 Cícha Václav TTR0401 2092373 B H16B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Pacheco Lizeth TUR9451 0 C P
15:08:00 Schulhof Jan TUR8900 8660452 C H21E
15:27:00 Horák Patrik TUR9502 9001001 C H21A
15:41:00 Wolf Filip TUR9701 9101181 R H21A
16:29:00 Omová Michaela TUR8153 7205003 E D21C
16:35:00 Kochová Nikola TUR9358 9935817 C D21A
17:02:00 Hostaš Petr TUR9001 887159 C H21B
17:07:00 Karatsiolis Kryštof TUR9901 888618 A H21A
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:51:00 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C D45C
17:11:00 Šišmová Hana TYN6850 7209364 C D45C
17:11:00 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C H45C
17:23:00 Šišma Pavel TYN6901 7210242 C H45C
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:07:00 Kašpar Michal TZL9308 8663198 C H21A
15:14:00 Schäfer Michal TZL6304 7209288 C H55B
15:20:00 Nečas Rudolf TZL5703 7209287 C H55B
15:21:00 Kolárik Tomáš TZL9302 7209286 C H21A
15:24:00 Štípek Rostislav TZL5702 428296 C H60B
15:26:00 Vrubel Karel TZL6401 7210876 C H55B
15:29:00 Schäferová Jana TZL6566 52342 C D50B
15:30:00 Růžičková Žofie TZL0953 8597 C D10
15:45:00 Chovancová Zuzana TZL9754 2032161 C D21A
16:00:00 Jeřábková Jitka TZL9453 8246428 R D21E
16:02:00 Schäfer Jan TZL9301 681864 C H21C
16:13:00 Tichá Veronika TZL9951 2091555 R D21A
16:39:00 Polášek Jan TZL8601 52340 C H21A
16:40:00 Horynová Eva TZL5254 8662735 C D65
16:42:00 Mikel David TZL9703 8662440 C H21E
16:53:00 Vintr Radek TZL7701 52222 C H40C
16:58:00 Krejčík Jiří TZL8301 8931 C H21E
17:13:00 Benroth Martin TZL9206 553455 C H21A
17:17:00 Chovancová Jana TZL7352 426400 C D45B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:06:00 Kubíčková Magdalena UOL1150 2113056 C D10
15:25:00 Jirka Matyáš UOL0203 7202871 B H18B
15:30:00 Kubíčková Eva UOL7752 2133902 C D40C
15:31:00 Kubíček Jiří UOL6500 1410004 C H50B
15:43:00 Horčičková Linda UOL8650 301553 C D21C
15:56:00 Pernica Jiří UOL6501 52478 C H45B
16:07:00 Bídová Markéta UOL0352 8660531 B D16B
16:14:00 Horčička Petr UOL7007 52472 C H45B
16:16:00 Raclavská Vlaďka UOL0253 8004346 A D18B
16:21:00 Dostál František UOL0201 8655428 B H18B
16:27:00 Slehová Eliška UOL0453 2112727 B D16B
16:46:00 Raclavská Zuzana UOL0251 8680601 B D18B
16:51:00 Binarová Adéla UOL0452 8662703 A D16B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:06:00 Matějů Ivan UVP4600 995838 C H70
15:28:00 Matějů Ladislava UVP4750 7999 C D70
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:58:00 Rykala Karel VAM6401 9671 C H55C
16:40:00 Kulová Jana VAM6550 416317 C D50C
17:28:00 Hladký Viktor VAM8201 8667969 C H35B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Chloupková Barbora VBM8455 2116445 C P
15:00:00 Čechová Adéla VBM1351 209751 C HDR
15:10:00 Bauer Emil VBM4410 2087637 C H70
15:35:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C H21A
15:42:00 Fučíková Hana VBM7751 1775519 C D21B
15:42:00 Dokoupil Vladimír VBM4806 8656614 C H70
15:46:00 Kociánová Lenka VBM8553 330625 C D21B
15:47:00 Čechová Jitka VBM8353 209751 C D21C
15:56:00 Pulec Pavel VBM6201 515090 C H55C
15:57:00 Sychrová Daniela VBM8458 2116456 C D21C
15:58:00 Dokoupilová Zuzana VBM5754 53306 C D60
16:01:00 Vernerová Radka VBM8558 53211 C D21A
16:06:00 Šedivý Jiří VBM8207 2121762 C H21B
16:14:00 Verner Tomáš VBM8204 49679 C H21B
16:15:00 Čech Viktor VBM8001 53485 C H35C
16:20:00 Sychra Tomáš VBM8305 2116498 C H21B
16:20:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 410321 C H50C
16:23:00 Chloupek Tomáš VBM8404 2116496 C H35C
16:26:00 Kořan Pavel VBM7401 889316 C H21B
16:33:00 Bravený Adam VBM8801 8108810 C H21A
16:37:00 Rouš Pavel VBM8102 53679 C H35C
16:56:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C D55B
16:59:00 Lička Lukáš VBM7301 7204512 C H45C
17:09:00 Hiršová Marcela VBM7079 8648605 C D45B
17:14:00 Potěšilová Vladimíra VBM5655 53238 C D55B
17:22:00 Fučík Karel VBM7246 8210972 C H21B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Míka Tomáš VCB1403 2115728 C HDR
15:07:00 Teringl Vojtěch VCB0702 232980 B H12B
15:19:00 Teringl Radek VCB6502 8028835 C H50B
15:37:00 Teringlová Veronika VCB1251 2081379 C D10N
15:55:00 Míka Ondřej VCB1003 887942 C H10N
16:01:00 Minařík František VCB1103 2104594 C H10N
16:20:00 Minařík Josef VCB0903 2104593 C H10
16:30:00 Míková Lenka VCB7653 7207856 C D40B
16:38:00 Veselá Eva VCB7853 2104588 C D40B
17:00:00 Teringlová Martina VCB7851 7206551 C D40B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Kubíček Ota VIC1401 425428 C HDR
15:10:00 Kubíčková Lucie VIC0952 425438 C D10
15:45:00 Gola Miroslav VIC6808 2451515 C H50B
16:40:00 Golová Tereza VIC0162 8645925 A D18B
17:05:00 Kubíček Petr VIC7801 2126305 C H40C
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Kolaja Bedřich VLI1301 1398538 HDR
15:00:00 Kolaja Jaromír VLI1501 2067313 HDR
15:05:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C D21A
15:11:00 Hickethier Manfred VLI5201 8606435 C H65
15:50:00 Buchtík Ondřej VLI8101 2042525 C H21B
15:58:00 Ježek Ladislav VLI4900 253372 C H70
16:12:00 Severýn Otto VLI7402 8116759 C H21C
16:38:00 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C H21C
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:09:00 Mayer Šimon VPM0209 8656537 A H18B
15:17:00 Spěváček Vojtěch VPM0205 9102081 B H18B
15:29:00 Richtr Lukáš VPM0204 8656696 A H18B
16:04:00 Březinová Marie VPM9191 8656581 C D21E
16:32:00 Černá Kateřina VPM0250 8655446 A D18B
17:10:00 Kamaryt Tomáš VPM8807 8662312 C H21E
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Peňáz Jan VRB1111 51952 HDR
15:19:00 Matuš Vít VRB0202 2067396 A H18B
16:23:00 Peňáz Vojtěch VRB0303 8662338 B H16B
16:33:00 Peňáz Radek VRB0313 8662362 A H16B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Kutlvašrová Marta VRL1451 206476 C HDR
15:31:00 Krajíček Vojtěch VRL8803 8988 C H21A
15:32:00 Smith Lucie VRL7353 2096241 C D40C
15:33:00 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C H65
15:36:00 Hančová Karolína VRL0952 7201198 C D10
16:09:00 Randáková Helena VRL7452 515185 C D21A
16:15:00 Hančová Alice VRL7052 206480 C D45C
16:16:00 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 C D12B
16:17:00 Procinger Jan VRL0102 8028873 B H18B
16:24:00 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C H50C
16:39:00 Procingerová Ilona VRL7053 219210 C D45C
16:40:00 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2075628 C H10
16:55:00 Randáková Adéla VRL0452 7207062 A D16B
16:59:00 Procinger Michal VRL7602 2088183 C H40C
17:06:00 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 2060275 C D35B
17:19:00 Kutlvašr Ruda VRL7601 2017664 C H40C
17:19:00 Procinger Jakub VRL0305 8004345 B H16B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:33:00 Nemšovský Filip VSP0500 2035710 B H14B
15:57:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 51643 C H65
16:14:00 Gajda Petr VSP0903 8028811 C H10
16:28:00 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 C D12B
16:50:00 Nemšovská Magdalena VSP0853 2073706 C D12B
16:58:00 Gajdová Kristina VSP7752 2115689 C D40B
16:58:00 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B D12B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:26:00 Buchtík Aleš XBM8201 8627115 C H21B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
16:48:00 Lamichová Martina XHK9150 8660523 D21B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:08:00 Andrš Petr ZAM8401 7210085 C H21C
16:19:00 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C D21C
16:32:00 Nožková Dagmar ZAM6251 2092408 C D50C
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Bukovác Lukáš ZBM1007 307460 C HDR
15:08:00 Pauschek Karel ZBM8509 8660430 C H21B
15:08:00 Tužilová Magdaléna ZBM9452 8660440 E D21E
15:14:00 Chvátal Lukáš ZBM8309 348120 C H21B
15:21:00 Nedbálková Hana ZBM9755 1441628 C D21A
15:22:00 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 R D21E
15:24:00 Komenda Jan ZBM9902 8660415 B H21B
15:29:00 Ježek David ZBM0813 8667953 C H12B
15:31:00 Gebauerová Jana ZBM7951 703370 C D21A
15:32:00 Marková Eva ZBM0954 2115674 C D10
15:34:00 Vršková Dagmar ZBM7850 2094515 C D40C
15:34:00 Perůtková Jindra ZBM8989 515488 E D21E
15:36:00 Ježek Petr ZBM7202 7300188 C H45B
15:38:00 Nykodým Miloš ZBM9005 8091209 E H21E
15:45:00 Marek Filip ZBM0706 8660413 B H12B
15:46:00 Beránková Kamila ZBM1152 2111752 C D10
15:46:00 Kabáthová Eva ZBM8966 7200341 E D21E
15:49:00 Bukovác Filip ZBM0501 8116740 B H14B
15:52:00 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 C D12B
15:52:00 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R D21E
15:53:00 Mádlová Věra ZBM8951 995814 C D21A
15:54:00 Beránková Julie ZBM0956 2111731 C D10
15:56:00 Zimmermann Štěpán ZBM9101 8660448 E H21E
15:59:00 Bukovac Maroš ZBM7605 525005 C H21A
16:05:00 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 A D21A
16:08:00 Kabáthová Jitka ZBM5582 232005 C D60
16:18:00 Křístková Veronika ZBM8379 52865 C D21B
16:19:00 Firešová Markéta ZBM9951 8660435 R D21A
16:24:00 Slámová Petra ZBM8459 51765 C D21B
16:28:00 Fiala Jan ZBM7205 8636192 C H21E
16:34:00 Kulich Martin ZBM9009 2095961 C H21B
16:35:00 Beránek Miroslav ZBM7705 2111737 C H35C
16:45:00 Hovořáková Karolína ZBM0351 8660438 A D16B
16:46:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C H21B
16:49:00 Kelbl Vladimír ZBM9711 8660427 C H21A
16:50:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C H35B
16:50:00 Pátek Richard ZBM7609 8007609 C H21B
16:50:00 Hájek Daniel ZBM8919 8180189 E H21E
16:53:00 Bednaříková Emma ZBM0359 8656786 A D16B
17:03:00 Drábek Jan ZBM8511 49690 C H21A
17:05:00 Ježková Ivana ZBM0560 8660552 A D14B
17:05:00 Ježek Filip ZBM0414 8660425 B H16B
17:08:00 Klusáček Jan ZBM9301 899179 R H21E
17:10:00 Janotová Dobra ZBM5662 886279 C D55C
17:18:00 Bukovacová Alena ZBM7454 522004 C D35B
17:23:00 Rotková Markéta ZBM0455 8660409 A D16B
17:29:00 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 A D16B
17:36:00 Liščinský Tomáš ZBM8411 2103680 C H35B
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:00:00 Laga Jakub ZBP1300 2106882 C P
15:00:00 Kabát Jiří ZBP7201 53583 P
15:46:00 Honsová Jitka ZBP7352 232261 C D40C
16:22:00 Honsová Johana ZBP0852 2111774 C D12B
16:32:00 Grolichová Lucie ZBP7850 1418755 C D21B
16:52:00 Zoubková Jana ZBP8050 53592 C D35B
17:07:00 Toušek Filip ZBP7102 53586 C H45C
17:11:00 Laga Miroslav ZBP7900 53582 C H40C
17:14:00 Pražák Jiří ZBP7800 8666865 C H21B
17:17:00 Dvořák Miroslav ZBP7601 53581 C H40C
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:20:00 Novotná Ludmila ZLH4850 52763 C D70
15:30:00 Novotný Stanisl ZLH4800 52762 C H70
Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Lic. Kategorie
15:17:00 Bárta Viktor ZVO0601 2083401 B H14B
17:27:00 Bártová Pavla ZVO7152 2083418 C D45B

Ostatní kluby

Čas startu Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
15:00 Holíková Zdeňka 0180002 224869 P
15:00 Hrůza Vladimír 0240001 2117402 P
15:00 Kurfürstová Alena 0250003 0 P
15:00 Múčková Zuzana 0270002 253102 P
15:00 Pinterova Katerina 0280001 515032 P
15:00 Patáková Zuzana 0380003 0 P
15:00 Kudr Martin 0380004 0 P
15:00 Kozlová Romana 0380005 0 P
15:00 Recanzone Stephen 0380008 0 P
15:00 Havlíková Markéta 0380010 0 P
15:00 Dneboský Erik 0160001 51348 HDR
15:00 Knotková Viktorie 0270003 232746 HDR
15:00 Marková Lucie 0300001 2092361 HDR
15:00 Kabáthová Karolína 0310001 0 HDR
15:00 Peloušková Barbora 0350001 0 HDR
15:00 Kalinová Jasmína 0370001 53723 HDR
15:00 Cipryán Karel 0030001