Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
06.04.2019
Místo konání:
Chacholice
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
Ředitel závodu:
Matras Jaroslav - R3
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Vítek Josef - R2
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    

D10 2.00 km, 40 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 Vítková Eva CHT1053 682379 C OOB SK Chrast
10:11:00 Novotná Nicol SJI0953 433091 C OK Jihlava
10:14:00 Nováková Anna Marie CTB0951 2081397 C SK OB Chotěboř
10:17:00 Slavíková Barbora CHT0951 0 C OOB SK Chrast
10:20:00 Beranová Marie SJH0951 2087674 C SJH Jindřichův Hradec
10:23:00 Novotná Julie SJI0951 2096133 C OK Jihlava
10:26:00 Boučková Elena CHT1151 0 C OOB SK Chrast
10:29:00 Komárková Radka SJH1151 2025364 C SJH Jindřichův Hradec
10:32:00 Charouzová Hana CHT1152 0 C OOB SK Chrast
10:35:00 Dvořáčková Eva OSN1050 53177 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

D10N 1.40 km, 30 m, 5 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 Nepustilová Hana OSN0999 2091525 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:10:00 Dvořáčková Eliška TTR0951 52240 C OOB Třebíč
10:13:00 Kubešová Kristýna RUZ1050 361944 C TJ Růžená
10:16:00 Coufalová Júlia SJI0950 2099513 C OK Jihlava
10:19:00 Doleželová Jolana STA1151 2134328 C OK Střelka

D12 2.90 km, 50 m, 7 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 Běloušková Kateřina CTB0752 2082930 B SK OB Chotěboř
10:12:00 Zoulíková Vendula CHT0753 2120999 C OOB SK Chrast
10:15:00 Dostálová Adéla OSN0750 52138 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:18:00 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C OOB Třebíč
10:21:00 Komárková Zbyňka SJH0751 232404 B SJH Jindřichův Hradec
10:24:00 Plachá Nora STA0851 2118113 C OK Střelka
10:27:00 Oranyová Sylva SJI0751 52192 B OK Jihlava
10:30:00 Jelínková Michaela CTB0851 2121764 C SK OB Chotěboř
10:33:00 Honzáková Nelka JHB0851 7210807 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:36:00 Vítková Hana SJI0750 2081356 B OK Jihlava
10:42:00 Komínová Vendula RUZ0751 2092371 C TJ Růžená
10:45:00 Paulová Barbora CTB0753 2121757 C SK OB Chotěboř
10:48:00 Kopencová Anna SJH0752 2088158 B SJH Jindřichův Hradec
10:51:00 Gregorová Julie RUZ0750 2135179 C TJ Růžená
10:54:00 Kamenická Tereza Ester OSN0888 7208071 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:57:00 Škapová Markéta CHT0752 0 C OOB SK Chrast
11:00:00 Herynková Klára RIC0758 2113061 C OB Říčany
11:03:00 Baďurová Eliška PZR0752 2121893 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:06:00 Kellerová Alice CHT0852 0 C OOB SK Chrast
11:09:00 Dvořáčková Jana OSN0757 53158 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:15:00 Charouzová Eliška CHT0851 2124755 C OOB SK Chrast
11:18:00 Mácová Rozálie SJI0855 2087651 C OK Jihlava
11:21:00 Boučková Eva CHT0751 2111820 C OOB SK Chrast

D14 4.20 km, 75 m, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:11:00 Nepustilová Kateřina OSN0550 2080832 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:14:00 Srbová Michaela SJI0551 8660560 A OK Jihlava
10:17:00 Doležalová Barbora CHT0655 2115708 C OOB SK Chrast
10:20:00 Honzáková Lenka JHB0551 7210814 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:23:00 Horáková Markéta CHT0653 0 C OOB SK Chrast
10:26:00 Blažková Veronika SJH0551 7210128 B SJH Jindřichův Hradec
10:29:00 Halamková Justýna CHT0651 0 C OOB SK Chrast
10:32:00 Plachá Zita STA0551 2116453 C OK Střelka
10:35:00 Hofhanzlová Štěpánka RUZ0650 2801042 B TJ Růžená
10:38:00 Mácová Amálie SJI0650 52331 C OK Jihlava
10:44:00 Doleželová Anna PZR0651 220400 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:47:00 Slavíková Eva CHT0652 2124751 B OOB SK Chrast
10:50:00 Wacková Anna SJI0653 2126386 C OK Jihlava
10:53:00 Paulová Pavlína CTB0551 2119195 C SK OB Chotěboř

D16 5.20 km, 85 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:05:00 Pilná Klára OSN0452 436958 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:08:00 Nešporová Marie TTR0351 416215 B OOB Třebíč
11:11:00 Marečková Ema OSN0450 8656602 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:14:00 Novotná Jitka SJH0454 8663172 A SJH Jindřichův Hradec
11:17:00 Stoklasová Zuzana OSN0454 2080908 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:20:00 Kubáková Nela SJH0451 9201757 B SJH Jindřichův Hradec

D18 6.80 km, 165 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:12:00 Slámová Taťána OSN0250 7207775 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:15:00 Dočkalová Klára SJI0250 1396852 B OK Jihlava
11:18:00 Ondráčková Eliška CTB0150 2121754 C SK OB Chotěboř
11:21:00 Sobotková Klára PZR0351 1400419 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:24:00 Jelínková Adéla RUZ0251 232331 C TJ Růžená

D21C 8.40 km, 170 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:07:00 Chudíková Barbora SJI7850 886269 C OK Jihlava
11:10:00 Rosecká Alena PZR5654 7205030 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:13:00 Kamenická Lenka OSN6955 9690219 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:16:00 Mádlová Věra ZBM8951 995814 C SK Žabovřesky Brno
11:19:00 Fencíková Vladislava JHB6553 7204508 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:22:00 Knapová Iva LPU6052 9316 C OK Lokomotiva Pardubice
11:25:00 Zrníková Adéla OSN0099 8662727 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:28:00 Voborníková Alena CTB9451 2081369 R SK OB Chotěboř
11:31:00 Culková Hana JHB8951 7300467 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11:34:00 Nechanická Klára OSN0050 8656601 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

D21D 5.10 km, 90 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:43:00 Gregorová Lenka SJH7853 2096216 C SJH Jindřichův Hradec
10:46:00 Vacková Anna SJI9854 336765 C OK Jihlava
10:49:00 Boháčová Anna CTB0051 8884 B SK OB Chotěboř
10:52:00 Kubičková Bára SJH9551 331719 C SJH Jindřichův Hradec
10:55:00 Novotná Petra SJI8350 8703 C OK Jihlava
10:58:00 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C SK OB Chotěboř
11:01:00 Parkanová Veronika SJH9751 7770033 C SJH Jindřichův Hradec
11:04:00 Jelínková Hana CTB8152 899173 C SK OB Chotěboř
11:07:00 Petráčková Kristýna SJI9851 336763 C OK Jihlava
11:10:00 Peňázová Veronika SJH9752 331783 C SJH Jindřichův Hradec
11:16:00 Kubešová Eva RUZ8151 51923 C TJ Růžená

D35 6.80 km, 165 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 Slavíčková Lada JHB7951 2106726 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:12:00 Klusáčková Lenka CTB8051 232874 C SK OB Chotěboř
10:15:00 Brychtová Zuzana JHB8053 2103783 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:18:00 Šťastná Lenka CTB8351 2082926 C SK OB Chotěboř
10:21:00 Honzáková Jana JHB7753 7207340 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:24:00 Komárková Lenka SJH7651 995845 C SJH Jindřichův Hradec
10:27:00 Nechanická Daniela OSN7557 8656600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:30:00 Pilíková Veronika CET8152 436953 C TJ Loko Česká Třebová
10:33:00 Vítková Lenka SJI7852 336770 C OK Jihlava
10:36:00 Sobotková Lenka TTR8151 52239 C OOB Třebíč
10:42:00 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C OOB Třebíč
10:45:00 Paulová Hana CTB7851 51836 C SK OB Chotěboř
10:48:00 Marečková Kateřina OSN7550 51992 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:51:00 Palátová Lenka TTR7551 4673 C OOB Třebíč
10:54:00 Blažková Markéta SJH7550 2067998 C SJH Jindřichův Hradec

D45 5.20 km, 85 m, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 Málková Věra CST6550 2118474 C OB Strakonice
10:11:00 Suková Renata PZR7352 410374 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:14:00 Benešová Iva SJH7051 9101672 C SJH Jindřichův Hradec
10:17:00 Choutková Lenka SOB6350 53643 C SOBSA
10:20:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
10:23:00 Mutinská Zdeňka KUO6499 51751 C KOB Ústí nad Orlicí
10:26:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
10:29:00 Voborníková Eva CTB6851 2080977 C SK OB Chotěboř
10:32:00 Nechutová Alena PZR6969 2075659 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:35:00 Fenclová Markéta LPU7155 9650 C OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 Tršová Daniela PBM7375 53539 C TJ Spartak 1. Brněnská
10:44:00 Juračková Jana LPU6051 9237 C OK Lokomotiva Pardubice
10:47:00 Čechová Zuzana BZR6951 980334 C Bratrstvo Ždárských vrchů

D55 4.40 km, 70 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 Slámová Hana TBM4951 53246 C KOS TJ Tesla Brno
10:10:00 Syslová Iva TTR6151 52237 C OOB Třebíč
10:13:00 Jalová Marie RBK5761 49601 C SK Radioklub Blansko
10:16:00 Jelínková Jana RUZ5552 2099490 C TJ Růžená

D65 3.80 km, 65 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Orálková Libuše TTR5351 52253 C OOB Třebíč
11:13:00 Podhorská Věra SJI5252 232900 C OK Jihlava
11:16:00 Křížová Zdenka PZR5051 301209 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:19:00 Oulická Hana TRT5350 2102564 C KOS Třešť

H10N 1.40 km, 30 m, 5 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:37:00 Forst Matouš PZR1100 438608 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:40:00 Novák Tobiáš CTB1103 2119198 C SK OB Chotěboř
10:43:00 Hradil Filip OSN 232029 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:46:00 Šťastný Antonín CTB1101 51830 C SK OB Chotěboř
10:49:00 Fraj David RUZ0900 49887 C TJ Růžená
10:52:00 Vaníček Štěpán STA1201 2134353 C OK Střelka
10:55:00 Nouza Vítek SJH1104 336789 C SJH Jindřichův Hradec

H10 2.00 km, 40 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:56:00 Jirků Ondřej SJI0904 2125311 C OK Jihlava
10:59:00 Škapa Jan CHT0901 0 C OOB SK Chrast
11:02:00 Míchal Jakub SJH1001 2079509 C SJH Jindřichův Hradec
11:05:00 Klusáček Mikuláš CTB0902 2111816 C SK OB Chotěboř
11:08:00 Kopenec Šimon SJH1002 2088209 C SJH Jindřichův Hradec
11:11:00 Hofhanzl Antonín RUZ0902 2801030 C TJ Růžená
11:14:00 Zmydloch Matyáš PZR0702 2121882 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:17:00 Černý Petr SJI0905 2129213 C OK Jihlava
11:20:00 Prášil Šimon TTR0901 232322 C OOB Třebíč
11:23:00 Prášil Adam SJI0901 2088159 C OK Jihlava

H12 3.30 km, 55 m, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 Červinka Adam OSN0707 53142 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:10:00 Prášil Jakub SJI0702 2127589 B OK Jihlava
10:13:00 Dejnožka Matěj CHT0701 2111744 C OOB SK Chrast
10:16:00 Coufal Petr SJI0703 2121888 C OK Jihlava
10:19:00 Krupička Vít CTB0701 2121768 C SK OB Chotěboř
10:22:00 Dvořáček Jan TTR0701 53153 C OOB Třebíč
10:25:00 Pernica Zbyšek CHT0803 0 C OOB SK Chrast
10:28:00 Krätzer Matěj STA0702 2118112 C OK Střelka
10:31:00 Blažek Cyril SJH0701 8662336 B SJH Jindřichův Hradec
10:34:00 Vítek Vojtěch CHT0801 682374 C OOB SK Chrast
10:40:00 Venhoda Lukáš SJI0801 2103300 C OK Jihlava
10:43:00 Knap Jakub PZR0701 7210811 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:46:00 Parkan Tomáš SJH0803 8663132 C SJH Jindřichův Hradec
10:49:00 Srb Vladimír SJI0701 8667506 B OK Jihlava
10:52:00 Halamka Jiří CHT0804 0 C OOB SK Chrast

H14 4.80 km, 85 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 Keller Filip CHT0503 0 C OOB SK Chrast
10:12:00 Nešpor Jiří TTR0502 995847 C OOB Třebíč
10:15:00 Hendrych Vít SJI0601 2080831 B OK Jihlava
10:18:00 Šíma Matěj CHT0502 2127613 C OOB SK Chrast
10:21:00 Jirků František SJI0600 52966 C OK Jihlava
10:24:00 Jelínek Filip RUZ0500 2113360 B TJ Růžená
10:27:00 Novák Matyáš CTB0601 2081396 B SK OB Chotěboř
10:30:00 Máca Dominik SJI0503 2095966 C OK Jihlava
10:33:00 Dvořáček Tomáš OSN0505 2011898 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:36:00 Krätzer Jakub STA0501 2116452 C OK Střelka
10:42:00 Kocourek Jiří CTB0602 2118475 C SK OB Chotěboř
10:45:00 Prášil Tomáš TTR0501 8666871 A OOB Třebíč
10:48:00 Venhauer Vojtěch SJI0505 2125372 B OK Jihlava
10:51:00 Hradil Eliáš OSN0501 51990 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:54:00 Pařízek Petr PZR0504 7210903 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:57:00 Palát Přemek TTR0601 2084938 C OOB Třebíč
11:00:00 Nouza Michal SJH0505 2113419 B SJH Jindřichův Hradec
11:03:00 Jelínek Jaromír CTB0603 2081398 C SK OB Chotěboř
11:06:00 Vítek Matěj SJI0500 2061841 B OK Jihlava
11:09:00 Zrník Tomáš OSN0606 8662686 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

H16 5.90 km, 125 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:08:00 Cícha Václav TTR0401 2092373 B OOB Třebíč
11:11:00 Splítek Petr PZR0401 7209358 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:14:00 Dvořáček Jakub OSN0303 53173 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:17:00 Hybeš Michal CHT0401 336711 B OOB SK Chrast
11:20:00 Orany Vojtěch SJI0401 2126366 A OK Jihlava
11:23:00 Jelínek Kryštof RUZ0301 8666870 A TJ Růžená
11:26:00 Novotný Tomáš TTR0305 2115144 B OOB Třebíč
11:29:00 Dundáček Karel SJH0401 8662342 B SJH Jindřichův Hradec
11:32:00 Hudec Filip SJI0304 9201980 C OK Jihlava
11:35:00 Gregor Jáchym RUZ0400 2087716 B TJ Růžená
11:41:00 Venhoda Matěj SJI0301 2126352 B OK Jihlava
11:44:00 Chrást Lukáš OSN0301 52000 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

H18 8.10 km, 190 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 Novotný Vojtěch TTR0203 2115149 B OOB Třebíč
10:10:00 Kopecký Jan PZR0202 2087700 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:13:00 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B OOB Třebíč
10:16:00 Žák Michal LPU0003 232604 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 Palát Bohuslav TTR0201 4538 B OOB Třebíč
10:22:00 Nechanický Jan OSN0200 8000321 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:25:00 Cícha Matěj TTR0102 2800321 B OOB Třebíč

H21C 11.70 km, 300 m, 25 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 Lauerman Jan SJI7419 8662358 C OK Jihlava
10:12:00 Novohradský Petr PZR8903 53700 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:15:00 Gregor Petr RUZ7500 2088726 C TJ Růžená
10:18:00 Bořil Jan SJI9700 7200584 C OK Jihlava
10:21:00 Culka Josef JHB8607 7300171 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:24:00 Srb Vladimír SJI7801 8667505 C OK Jihlava
10:27:00 Komárek Arnošt SJH7702 8662283 C SJH Jindřichův Hradec
10:30:00 Šenkýř Matěj SJI9902 2045309 A OK Jihlava
10:33:00 Hladílek Jan PZR8814 49824 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:36:00 Kafka Matěj SJI9903 7200364 B OK Jihlava
10:42:00 Kamenický Tobiáš OSN9339 9930517 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:45:00 Čech Jan SJI9601 7003044 C OK Jihlava
10:48:00 Ludwig Marcel 0020001 0 Spolek Bobina
10:51:00 Hübner Jan CTB7902 2082923 C SK OB Chotěboř
10:54:00 Vítek Jaroslav SJI7201 2061827 C OK Jihlava
10:57:00 Jelínek Jaromír CTB7702 899166 C SK OB Chotěboř
11:00:00 Vacek Vojtěch SJI9602 7200366 C OK Jihlava
11:03:00 Lžíčař Martin DOB8803 9122436 C KOB Dobruška
11:06:00 Zrník Tomáš OSN7118 8659415 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:09:00 Sabol Josef CTB9902 436413 A SK OB Chotěboř
11:15:00 Prášil Marek SJI7313 500580 R OK Jihlava
11:18:00 Málek Martin CST8902 1425376 C OB Strakonice

H21D 8.10 km, 180 m, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 Máca Tomáš SJI7800 141 C OK Jihlava
10:10:00 Nosek Jakub SJH0002 331357 C SJH Jindřichův Hradec
10:13:00 Pařízek Miloš PZR7701 220398 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:16:00 Hanousek Martin CTB7910 4678 C SK OB Chotěboř
10:19:00 Skryja Ondřej PZR9502 232483 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:22:00 Pauschek Karel ZBM8509 8660430 C SK Žabovřesky Brno
10:25:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C KOS TJ Tesla Brno
10:28:00 Frýba Dominik SJI9702 7200599 C OK Jihlava
10:31:00 Betlach Michal CET7801 2058466 C TJ Loko Česká Třebová
10:34:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB START Blansko
10:40:00 Karlík Jan TBM8809 8323322 C KOS TJ Tesla Brno
10:43:00 Žák Jan LPU9802 2025379 C OK Lokomotiva Pardubice
10:46:00 Pařízek Jan PZR0011 1425359 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:49:00 Žanda Jan CTB9901 1413712 B SK OB Chotěboř

H35 9.20 km, 230 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 Konfršt Josef 0040001 2126341 OB Vepřová
10:11:00 Vaníček Ondřej STA7801 2134370 C OK Střelka
10:14:00 Stoklasa Radek OSN7500 9306 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:17:00 Cícha Radek TTR7503 2092381 C OOB Třebíč
10:20:00 Prášil Aleš SJI7415 52152 C OK Jihlava
10:23:00 Choutka Jaroslav SOB6301 1396839 C SOBSA
10:26:00 Paul Pavel CTB7601 53133 C SK OB Chotěboř
10:29:00 Dvořáček Jiří OSN7502 52250 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:32:00 Míchal Jiří SJH7802 2096231 C SJH Jindřichův Hradec
10:35:00 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C SK OB Chotěboř
10:41:00 Hlaváč Jiří TBM6116 53247 C KOS TJ Tesla Brno
10:44:00 Novák Pavel CTB8101 9274 C SK OB Chotěboř
10:47:00 Červinka Jan OSN8002 53174 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:50:00 Šíma Pavel PZR7838 8659383 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:53:00 Blažek Petr SJH7402 2051486 C SJH Jindřichův Hradec
10:56:00 Nevrkla Tomáš RUZ7600 2133899 C TJ Růžená
10:59:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C OK Jihlava
11:02:00 Nepustil Petr OSN7700 2091526 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:05:00 Izdný Pavel SJI7613 8709 C OK Jihlava
11:08:00 Šťastný Karel CTB7901 2087711 C SK OB Chotěboř
11:14:00 Doležel Tomáš STA7701 5297 C OK Střelka
11:17:00 Prošek Michal SJI7823 888644 C OK Jihlava
11:20:00 Klusáček Luděk CTB7803 232875 C SK OB Chotěboř
11:23:00 Novotný Jakub SJI7700 2080936 C OK Jihlava

H45 7.30 km, 175 m, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 Málek Martin CST6501 1418753 C OB Strakonice
10:10:00 Drábek Petr TTR6701 2801047 C OOB Třebíč
10:13:00 Kamenický Radan OSN6004 9601003 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:16:00 Pobuda Michal SJH7403 442870 C SJH Jindřichův Hradec
10:19:00 Fencl Jiří LPU6301 9653 C OK Lokomotiva Pardubice
10:22:00 Dundáček Milan SJH6902 336790 C SJH Jindřichův Hradec
10:25:00 Venhoda Milan SJI7104 7206548 C OK Jihlava
10:28:00 Nechuta Milan PZR7007 49811 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:31:00 Voborník Petr CTB6601 2081366 C SK OB Chotěboř
10:34:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SJH Jindřichův Hradec
10:40:00 Trš Lubomír PBM7302 682097 C TJ Spartak 1. Brněnská
10:43:00 Širůček Jaromír SHK6200 2085650 C OK Slavia Hradec Králové
10:46:00 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 2800340 C TJ Růžená
10:49:00 Žanda Jan CTB6701 7260028 C SK OB Chotěboř
10:52:00 Kovačič Marek OSN6600 53428 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:55:00 Parkan Jiří SJH6801 8656643 C SJH Jindřichův Hradec
10:58:00 Komín Petr RUZ7200 2800299 C TJ Růžená
11:01:00 Herynek Petr RIC7305 2112780 C OB Říčany
11:04:00 Novotný Petr SJH6502 2079504 C SJH Jindřichův Hradec
11:07:00 Skryja Bořivoj PZR6106 232492 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:13:00 Mutinský Viktor KUO6501 51752 C KOB Ústí nad Orlicí
11:16:00 Suk Marek PZR6701 410394 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:19:00 Cibulka Radek LPU7107 2049557 C OK Lokomotiva Pardubice
11:22:00 Vacek Milan SJI6901 219243 C OK Jihlava
11:25:00 Sobotka Petr PZR7008 53709 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:28:00 Nouza Petr SJH6501 2079498 C SJH Jindřichův Hradec
11:31:00 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C OK Jihlava
11:34:00 Nechanický Pavel OSN7209 7205006 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

H55 5.90 km, 125 m, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 Sysel Svatobor TTR6202 52235 C OOB Třebíč
10:08:00 Petráček Aleš SJI6301 53631 C OK Jihlava
10:11:00 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 C SK Radioklub Blansko
10:14:00 Bořil Petr SJI6207 6607 C OK Jihlava
10:17:00 Orálek Miroslav TTR5201 52252 C OOB Třebíč
10:20:00 Knap Jan LPU5101 51105 C OK Lokomotiva Pardubice
10:23:00 Kubálek Zdeněk RUZ5306 897365 C TJ Růžená
10:26:00 Klusáček Martin TTR5601 2103756 C OOB Třebíč
10:29:00 Šenkýř Vladimír SJI6000 2044881 C OK Jihlava
10:32:00 Koudelný Jiří TTR5401 52251 C OOB Třebíč
10:38:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
10:41:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 51994 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:44:00 Kaňák Petr SJI6115 7003047 C OK Jihlava
10:47:00 Novohradský Jan PZR5309 232741 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:50:00 Juračka Vojtěch LPU5404 9234 C OK Lokomotiva Pardubice
10:53:00 Zeman Jaroslav SJI5901 2085575 C OK Jihlava
10:56:00 Buřt Vladimír SBK6301 2102705 C KOB START Blansko
10:59:00 Henek Milan RBK5307 52078 C SK Radioklub Blansko

H65 4.40 km, 70 m, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:34:00 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C BETA URSUS Orienteering
10:37:00 Blecha Ladislav TRT5100 51989 C KOS Třešť
10:40:00 Kodys Václav RUZ5105 51920 C TJ Růžená
10:43:00 Sláma Dušan TBM4730 53243 C KOS TJ Tesla Brno
10:46:00 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C SJH Jindřichův Hradec

HDR 1.40 km, 30 m, 5 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Ludwigová Justýna 0020002 0 Spolek Bobina
10:00:00 Míchal Jáchym SJH1601 0 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 Mácová Apolena SJI1150 115 C OK Jihlava
10:00:00 Broum Matěj PZR1002 126 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:00:00 Šímová Markéta PZR1350 8708 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:00:00 Prošek Filip SJI1401 51774 C OK Jihlava
10:00:00 Šťastný Vilém CTB1301 51838 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Sobotka Ondřej TTR1401 52159 C OOB Třebíč
10:00:00 Krejsová Markéta CHT1351 52175 C OOB SK Chrast
10:00:00 Sobotková Karolína TTR1152 52244 C OOB Třebíč
10:00:00 Martinec Otakar CHT1502 63591 C OOB SK Chrast
10:00:00 Komárková Ondřejka SJH1351 232379 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 Kubáková Laura SJH1550 301356 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 Bařina Jiří SBK8101 330612 C KOB START Blansko
10:00:00 Martinec Eduard CHT1202 2102866 C OOB SK Chrast
10:00:00 Běloušek Matěj CTB1202 2113412 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Cipryánová Viktorie BZP1350 2113489 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:00:00 Krätzer Vojtěch STA1203 2116487 C OK Střelka
10:00:00 Vaníček Robin STA1401 2118111 C OK Střelka
10:00:00 Klusáčková Johana CTB1153 2119197 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Kubešová Klára RUZ1251 2125340 C TJ Růžená
10:00:00 Buršíková Eliška SJI1450 2141936 C OK Jihlava

P 3.30 km, 65 m, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Kašková Ingrová Veronika 0010001 0 SOSJH
10:00:00 Jirků František 0050002 0 Jirků
10:00:00 Kellerová Lenka 0060001 0 Neregistrovaná
10:00:00 Hofhanzlová Hana RUZ7951 0 C TJ Růžená
10:00:00 Balcarová Kateřina CET8252 0 C TJ Loko Česká Třebová
10:00:00 Knap Miroslav PZR7402 8699 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:00:00 Kubičko Petr SJH6901 51141 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 Kovačičová Ivona OSN6850 51991 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:00:00 Stoklasová Markéta OSN7555 53154 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:00:00 Dvořáčková Jana TTR8154 224888 C OOB Třebíč
10:00:00 Fraj Oldřich RUZ7502 232335 C TJ Růžená
10:00:00 Kaňáková Petra SJI8751 301207 C OK Jihlava
10:00:00 Kubák Martin ml. SJH9902 336772 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 Žandová Hana CTB7052 339558 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Jirků Olga 0050001 361999 Jirků
10:00:00 Kos Radovan LPU7110 416270 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Kosová Leona LPU7153 416272 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Komárková Jindra SJH0453 426377 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 Dundáčková Hana SJH7052 442862 C SJH Jindřichův Hradec
10:00:00 Rachůnek Stanislav SJI0602 446402 C OK Jihlava
10:00:00 Drábková Eliška TTR0151 682672 B OOB Třebíč
10:00:00 Jahoda Jiří 0080001 1428935 (j)Elita
10:00:00 Balcar Vít CET8103 2056909 C TJ Loko Česká Třebová
10:00:00 Drábek Vojtěch TTR0103 2092400 C OOB Třebíč
10:00:00 Rachůnková Markéta SJI7150 2102817 C OK Jihlava
10:00:00 Buráňová Hana 0070002 2108870 BzB
10:00:00 Frajová Kamila RUZ7950 2111732 C TJ Růžená
10:00:00 Cipryán Tobiáš BZP0701 2113354 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:00:00 Nováková Hana CTB7551 2120621 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Wacková Hana SJI7853 2126383 C OK Jihlava
10:00:00 Buráň Zdeněk 0070001 2127637 BzB
10:00:00 Pařízková Kateřina PZR7951 2134287 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:00:00 Buršíková Olga SJI8150 2141924 C OK Jihlava
10:00:00 Drábková Jitka TTR6951 2801050 C OOB Třebíč
10:00:00 Stoklasová Daniela OSN0055 7203325 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:00:00 Foltýnová Eva SJI0051 7205966 B OK Jihlava
10:00:00 Cipryánová Alena BZP7850 7207851 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:00:00 Novák Pavel CTB7001 7260014 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C OOB Třebíč