Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
13.04.2019
Místo konání:
Nová Ves u Chotěboře
Pořadatel:
CTB - SK OB Chotěboř
Mapa:
Nová Ves 1:4 000 e=2m
Ředitel závodu:
Klusáčková Lenka
Hlavní rozhodčí:
Šťastná Lenka - R3
Stavitel tratí:
Voborníková Alena - R3
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    

D10 1.50 km, 20 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:26:00 Jolana Kozderková PZR1050 53152 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:27:00 Veronika Zitková LPU1051 2126290 C OK Lokomotiva Pardubice
15:28:00 Marie Beranová SJH0951 2087674 C SJH Jindřichův Hradec
15:29:00 Eva Dvorácková OSN1050 53177 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:30:00 Júlia Coufalová SJI0950 2099513 C OK Jihlava
15:31:00 Eva Vítková CHT1053 682379 C OOB SK Chrast
15:32:00 Radka Komárková SJH1151 2025364 C SJH Jindřichův Hradec
15:33:00 Kristyna Kubesová RUZ1050 361944 C TJ Růžená
15:34:00 Eva Korecká CHT1054 7207853 C OOB SK Chrast
15:35:00 Marie Nováková Anna CTB0951 2081397 C SK OB Chotěboř
15:36:00 Barbora Slavíková CHT0951 2120993 C OOB SK Chrast
15:37:00 Marie Pobudová SJH1050 443107 C SJH Jindřichův Hradec
15:38:00 Vakant 367 0
15:39:00 Vakant 368 0
15:40:00 Vakant 369 0

D10N 1.20 km, 20 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:43:00 Eliska Dvorácková TTR0951 52240 C OOB Třebíč
15:44:00 Anna Pilná OSN1151 436927 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:45:00 Vakant 370 0
15:46:00 Vakant 371 0

D12 1.70 km, 28 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:58:00 Eliska Charouzová CHT0851 2124755 C OOB SK Chrast
15:59:00 Barbora Paulová CTB0753 2121757 C SK OB Chotěboř
16:00:00 Andrea Zitková LPU0751 2049541 B OK Lokomotiva Pardubice
16:01:00 Ester Kamenická Tereza OSN0888 7208071 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:02:00 Julie Gregorová RUZ0750 2135179 C TJ Růžená
16:03:00 Jolana Janícková OSN0777 8004350 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:04:00 Vendula Zoulíková CHT0753 2120999 C OOB SK Chrast
16:05:00 Adéla Potuzníková SJH0754 2113415 C SJH Jindřichův Hradec
16:06:00 Vendula Komínová RUZ0751 2092371 C TJ Růžená
16:07:00 Eliska Krátká SJI0851 2125342 C OK Jihlava
16:08:00 Julie Dominová LPU0857 2104605 C OK Lokomotiva Pardubice
16:09:00 Alice Gregorová DKP0758 7208080 C Oddíl OB Kotlářka
16:10:00 Karolína Pipková LPU0756 8663190 B OK Lokomotiva Pardubice
16:11:00 Katerina Belousková CTB0752 2082930 B SK OB Chotěboř
16:12:00 Nora Plachá STA0851 2118111 C OK Střelka
16:13:00 Jana Dvorácková OSN0757 53158 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:14:00 Sylva Oranyová SJI0751 52192 B OK Jihlava
16:15:00 Alexandra Tichá LPU0757 2075616 B OK Lokomotiva Pardubice
16:16:00 Terezie Nesporová TTR0852 49689 C OOB Třebíč
16:17:00 Eva Boucková CHT0751 2111820 C OOB SK Chrast
16:18:00 Nelka Honzáková JHB0851 7210807 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
16:19:00 Zbynka Komárková SJH0751 232404 B SJH Jindřichův Hradec
16:20:00 Zuzana Pejchalová SJI0850 2126393 C OK Jihlava
16:21:00 Markéta Skapová CHT0752 0 C OOB SK Chrast
16:22:00 Hana Vítková SJI0750 2081356 B OK Jihlava
16:23:00 Anna Kopencová SJH0752 2088158 B SJH Jindřichův Hradec
16:24:00 Katerina Svíglerová LPU0752 2081386 B OK Lokomotiva Pardubice
16:25:00 Vakant 372 0
16:26:00 Vakant 373 0
16:27:00 Vakant 374 0

D14 1.90 km, 28 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:14:00 Michaela Srbová SJI0551 8660560 A OK Jihlava
15:15:00 Magdalena Kozderková PZR0652 52970 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:16:00 Markéta Kotenová RIC0651 9201629 B OB Říčany
15:17:00 Eliska Jindrichová SJI0553 2085599 B OK Jihlava
15:18:00 Zita Plachá STA0551 2116453 C OK Střelka
15:19:00 Anna Wacková SJI0653 2126386 C OK Jihlava
15:20:00 Veronika Blazková SJH0551 7210128 B SJH Jindřichův Hradec
15:21:00 Klára Haasová LPU0655 8663174 B OK Lokomotiva Pardubice
15:22:00 Veronika Pejchalová SJI0652 2126392 B OK Jihlava
15:23:00 Eva Slavíková CHT0652 2124751 B OOB SK Chrast
15:24:00 Pavlína Paulová CTB0551 2119195 C SK OB Chotěboř
15:25:00 Michaela Benesová SJH0651 553451 B SJH Jindřichův Hradec
15:26:00 Barbora Dolezalová CHT0655 2115708 C OOB SK Chrast
15:27:00 Markéta Mrskocová LPU0553 8654902 B OK Lokomotiva Pardubice
15:28:00 Justyna Halamková CHT0651 2115701 C OOB SK Chrast
15:29:00 Anna Dolezelová PZR0651 220400 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:30:00 Lenka Honzáková JHB0551 7210814 B TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15:31:00 Markéta Horáková CHT0653 0 C OOB SK Chrast
15:32:00 Katerina Dvoráková LPU0656 2070812 B OK Lokomotiva Pardubice
15:33:00 Vakant 375 0
15:34:00 Vakant 376 0
15:35:00 Vakant 377 0

D16 2.00 km, 24 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Jitka Novotná SJH0454 8663172 A SJH Jindřichův Hradec
15:01:00 Marie Nesporová TTR0351 416215 B OOB Třebíč
15:02:00 Nela Kubáková SJH0451 9201757 B SJH Jindřichův Hradec
15:03:00 Ema Marecková OSN0450 8656602 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:04:00 Jindra Komárková SJH0453 426377 C SJH Jindřichův Hradec
15:05:00 Klára Pilná OSN0452 436958 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:06:00 Karolína Serhaklová SJH0353 681900 C SJH Jindřichův Hradec
15:07:00 Vakant 378 0
15:08:00 Vakant 379 0

D18 2.20 km, 40 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:26:00 Klára Dockalová SJI0250 1396852 B OK Jihlava
16:27:00 Nelly Polanská PZR0152 2088199 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:28:00 Adéla Jelínková RUZ0251 232331 C TJ Růžená
16:29:00 Vakant 380 0
16:30:00 Vakant 381 0

D21C 2.60 km, 44 m, 25 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:42:00 Hana Polednová RUZ8051 7208083 C TJ Růžená
15:43:00 Jana Binková CHT8651 52312 C OOB SK Chrast
15:44:00 Barbora Chudíková SJI7850 886269 C OK Jihlava
15:45:00 Stanislava Kratochvílová CHT8751 4537 C OOB SK Chrast
15:46:00 Aneta Nechutová SJI9950 7210905 B OK Jihlava
15:47:00 Michaela Míková SJH8251 2079502 C SJH Jindřichův Hradec
15:48:00 Kristyna Petrácková SJI9851 336763 C OK Jihlava
15:49:00 Iva Medílková SPC7160 7204522 C SPORTICUS team
15:50:00 Veronika Parkanová SJH9751 7770033 C SJH Jindřichův Hradec
15:51:00 Jana Benesová CTB9452 8656518 C SK OB Chotěboř
15:52:00 Eliska Hojná SJH0052 442882 A SJH Jindřichův Hradec
15:53:00 Hana Culková JHB8951 7300467 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15:54:00 Lucie Kasparová CHT9652 7207628 C OOB SK Chrast
15:55:00 Vladislava Fencíková JHB6553 7204508 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15:56:00 Pavla Smutná VAM8651 9674 C OB Vamberk
15:57:00 Anna Vacková SJI9854 336765 C OK Jihlava
15:58:00 Simona Zavadilová PTE8485 1424653 C TJ Sokol Ptení
15:59:00 Eva Foltynová SJI0051 7205966 B OK Jihlava
16:00:00 Veronika Penázová SJH9752 331783 C SJH Jindřichův Hradec
16:01:00 Lenka Korecká CHT8053 515504 C OOB SK Chrast
16:02:00 Lenka Kamenická OSN6955 9690219 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:03:00 Vakant 382 0
16:04:00 Vakant 383 0
16:05:00 Vakant 384 0
16:06:00 Vakant 385 0

D21D 2.20 km, 40 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:09:00 Alena Cipryánová BZP7850 7207851 C Báječné ženy v orientačním běhu
15:10:00 Petra Pejchalová SJI7950 2126399 C OK Jihlava
15:11:00 Lenka Gregorová SJH7853 2096216 C SJH Jindřichův Hradec
15:12:00 Vakant 386 0
15:13:00 Vakant 387 0

D35 2.20 km, 40 m, 21 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:59:00 Diana Kroupa TTR8156 1091203 C OOB Třebíč
16:00:00 Markéta Blazková SJH7550 2067998 C SJH Jindřichův Hradec
16:01:00 Ludmila Hájková CET7554 9722 C TJ Loko Česká Třebová
16:02:00 Martina Krejsová CHT8152 52175 C OOB SK Chrast
16:03:00 Petra Novotná SJI8350 8703 C OK Jihlava
16:04:00 Iveta Zoulíková CHT8052 7207872 C OOB SK Chrast
16:05:00 Daniela Nechanická OSN7557 8656600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:06:00 Renata Haasová LPU7960 2070811 C OK Lokomotiva Pardubice
16:07:00 Pavlína Cíchová TTR7452 2092365 C OOB Třebíč
16:08:00 Dana Mrskocová LPU7356 2049512 C OK Lokomotiva Pardubice
16:09:00 Eva Potuzníková SJH7652 2113481 C SJH Jindřichův Hradec
16:10:00 Lenka Jindrichová SJI7550 2111801 C OK Jihlava
16:11:00 Lenka Komárková SJH7651 995845 C SJH Jindřichův Hradec
16:12:00 Jana Dvorácková TTR8154 224888 C OOB Třebíč
16:13:00 Jana Beranová SJH7851 2035147 C SJH Jindřichův Hradec
16:14:00 Lenka Vítková SJI7852 336770 C OK Jihlava
16:15:00 Jana Honzáková JHB7753 7207340 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
16:16:00 Katerina Marecková OSN7550 2011896 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:17:00 Alena Srbová SJI7951 2059731 C OK Jihlava
16:18:00 Vakant 388 0
16:19:00 Vakant 389 0
16:20:00 Vakant 390 0

D45 1.60 km, 24 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Marie Nesporová TTR7251 52242 C OOB Třebíč
15:01:00 Bohuslava Polácková PZR7070 2052393 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:02:00 Lenka Choutková SOB6350 53643 C SOBSA
15:03:00 Iva Hronová RUZ6450 2070801 C TJ Růžená
15:04:00 Tána Pipková LPU7156 2049550 C OK Lokomotiva Pardubice
15:05:00 Tereza Hojná SJH6951 2090840 C SJH Jindřichův Hradec
15:06:00 Klára Kotenová RIC7252 2060268 C OB Říčany
15:07:00 Hana Reznícková CHT6051 53452 C OOB SK Chrast
15:08:00 Iva Benesová SJH7051 9101672 C SJH Jindřichův Hradec
15:09:00 Jitka Janícková OSN7356 53603 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:10:00 Alena Nechutová PZR6969 2075659 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:11:00 Lenka Pittnerová RUZ7150 2017679 C TJ Růžená
15:12:00 Vakant 391 0
15:13:00 Vakant 392 0

D55 1.40 km, 28 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:12:00 Alena Rosecká PZR5654 7205030 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:13:00 Ladislava Víchová LPU5851 888601 C OK Lokomotiva Pardubice
15:14:00 Vakant 393 0
15:15:00 Vakant 394 0

D65 1.20 km, 20 m, 14 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:07:00 Libuse Orálková TTR5351 52253 C OOB Třebíč
16:08:00 Vera Podhorská SJI5252 232900 C OK Jihlava
16:09:00 Hana Oulická TRT5350 2102564 C KOS Třešť
16:10:00 Zdenka Krízová PZR5051 301209 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:11:00 Vakant 395 0
16:12:00 Vakant 396 0

H10N 1.20 km, 20 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:18:00 Matej Bursík SJI1002 2141936 C OK Jihlava
15:19:00 Matej Belousek CTB1202 2113412 C SK OB Chotěboř
15:20:00 David Fraj RUZ0900 49887 C TJ Růžená
15:21:00 Tobiás Novák CTB1103 2119198 C SK OB Chotěboř
15:22:00 Borek Serhakl SJH0902 889277 C SJH Jindřichův Hradec
15:23:00 Antonín Stastny CTB1101 51830 C SK OB Chotěboř
15:24:00 Vakant 400 0
15:25:00 Vakant 401 0

H10 1.50 km, 20 m, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Jakub Míchal SJH1001 2079509 C SJH Jindřichův Hradec
15:01:00 Simon Prásil TTR0901 232322 C OOB Třebíč
15:02:00 Matous Forst PZR1100 438608 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:03:00 Vojtech Blazek SJH1003 2096212 C SJH Jindřichův Hradec
15:04:00 Matej Broum PZR1002 126 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:05:00 Petr Cerny SJI0905 2129213 C OK Jihlava
15:06:00 Vojtech Kopecky CHT1001 2126238 C OOB SK Chrast
15:07:00 Simon Kopenec SJH1002 2088209 C SJH Jindřichův Hradec
15:08:00 Mikulás Klusácek CTB0902 2111816 C SK OB Chotěboř
15:09:00 Vojtech Vinopal PZR0901 8706 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:10:00 Antonín Beran SJH1101 2067961 C SJH Jindřichův Hradec
15:11:00 Jan Skapa CHT0901 0 C OOB SK Chrast
15:12:00 Ondrej Jirku SJI0904 2125311 C OK Jihlava
15:13:00 Vakant 397 0
15:14:00 Vakant 398 0
15:15:00 Vakant 399 0

H12 1.90 km, 28 m, 17 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:42:00 Adam Prásil SJI0901 2088159 C OK Jihlava
15:43:00 Daniel Sípek LPU0806 2075641 C OK Lokomotiva Pardubice
15:44:00 Jirí Halamka CHT0804 2115702 C OOB SK Chrast
15:45:00 Lukás Venhoda SJI0801 2103300 C OK Jihlava
15:46:00 Matyás Zmydloch PZR0702 2121882 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:47:00 Matej Dejnozka CHT0701 2111744 C OOB SK Chrast
15:48:00 Petr Coufal SJI0703 2121888 C OK Jihlava
15:49:00 David Stenha SPC0701 2102795 C SPORTICUS team
15:50:00 Jakub Prásil SJI0702 2127589 B OK Jihlava
15:51:00 Vítek Frosch LPU0801 8656503 C OK Lokomotiva Pardubice
15:52:00 Jan Dvorácek TTR0701 53153 C OOB Třebíč
15:53:00 Vladimír Srb SJI0701 8667506 B OK Jihlava
15:54:00 Vít Jelínek SJH0804 681891 C SJH Jindřichův Hradec
15:55:00 Frantisek Golán LPU0803 2122258 C OK Lokomotiva Pardubice
15:56:00 Tomás Parkan SJH0803 8663132 C SJH Jindřichův Hradec
15:57:00 Samuel Král MFP0801 7205563 C Matfyz Praha
15:58:00 David Hudec SJI0806 2088724 C OK Jihlava
15:59:00 Cyril Blazek SJH0701 8662336 B SJH Jindřichův Hradec
16:00:00 Antonín Hofhanzl RUZ0902 2801030 C TJ Růžená
16:01:00 Vojtech Vítek CHT0801 682374 C OOB SK Chrast
16:02:00 Jakub Knap PZR0701 7210811 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:03:00 Antonín Golán LPU0804 2122259 C OK Lokomotiva Pardubice
16:04:00 Vít Krupicka CTB0701 2121768 C SK OB Chotěboř
16:05:00 Vakant 402 0
16:06:00 Vakant 403 0
16:07:00 Vakant 404 0

H14 2.00 km, 24 m, 20 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:16:00 Ondrej Sípek LPU0505 8663154 B OK Lokomotiva Pardubice
15:17:00 Vojtech Venhauer SJI0505 2125372 B OK Jihlava
15:18:00 Jaromír Jelínek CTB0603 2081398 C SK OB Chotěboř
15:19:00 Marek Fajfr ZAM0602 53569 B OB TJ Sokol Žamberk
15:20:00 Frantisek Jirku SJI0600 52966 C OK Jihlava
15:21:00 Tomás Dvorácek OSN0505 2011898 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:22:00 Dominik Hájek CET0601 2060236 B TJ Loko Česká Třebová
15:23:00 Ondrej Pulc ZAM0505 2096135 C OB TJ Sokol Žamberk
15:24:00 Filip Jelínek RUZ0500 2113360 B TJ Růžená
15:25:00 Dominik Máca SJI0503 2095966 C OK Jihlava
15:26:00 Matyás Novák CTB0601 2081396 B SK OB Chotěboř
15:27:00 Viktor Potuzník SJH0504 2096259 C SJH Jindřichův Hradec
15:28:00 Filip Perka CTB0503 2118467 C SK OB Chotěboř
15:29:00 Matej Vítek SJI0500 2061841 B OK Jihlava
15:30:00 Jirí Kocourek CTB0602 2118475 C SK OB Chotěboř
15:31:00 Michal Nouza SJH0505 2113419 B SJH Jindřichův Hradec
15:32:00 Tomás Prásil TTR0501 8666871 A OOB Třebíč
15:33:00 Tomás Zrník OSN0606 8662686 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:34:00 Vít Hendrych SJI0601 2080831 B OK Jihlava
15:35:00 Jirí Nespor TTR0502 995847 C OOB Třebíč
15:36:00 Vojtech Valis LPU0512 2091545 B OK Lokomotiva Pardubice
15:37:00 Vakant 405 0
15:38:00 Vakant 406 0
15:39:00 Vakant 407 0

H16 2.30 km, 36 m, 23 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:42:00 Michal Hybes CHT0401 336711 B OOB SK Chrast
15:43:00 Matej Venhoda SJI0301 2126352 B OK Jihlava
15:44:00 Tomás Novotny TTR0305 2115144 B OOB Třebíč
15:45:00 Filip Hudec SJI0304 9201980 C OK Jihlava
15:46:00 Jáchym Hojny SJH0301 8656652 B SJH Jindřichův Hradec
15:47:00 Petr Splítek PZR0401 7209358 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:48:00 Jakub Dvorácek OSN0303 53173 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:49:00 Jáchym Gregor RUZ0400 2087716 B TJ Růžená
15:50:00 Václav Cícha TTR0401 2092373 B OOB Třebíč
15:51:00 Lukás Chrást OSN0301 0 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:52:00 Vojtech Orany SJI0401 2126366 A OK Jihlava
15:53:00 Karel Dundácek SJH0401 8662342 B SJH Jindřichův Hradec
15:54:00 Vakant 408 0
15:55:00 Vakant 409 0
15:56:00 Vakant 410 0

H18 2.60 km, 44 m, 25 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:21:00 Jan Nespor TTR0101 7300192 B OOB Třebíč
16:22:00 Miroslav Sitar PZR0205 232348 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:23:00 Matej Cícha TTR0102 2800321 B OOB Třebíč
16:24:00 Juraj Tkác SJI0200 2080961 B OK Jihlava
16:25:00 Jan Kopecky PZR0202 2087700 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:26:00 Petr Záboj SJI0101 2061788 B OK Jihlava
16:27:00 Jan Valis LPU0210 2091559 B OK Lokomotiva Pardubice
16:28:00 Vojtech Novotny TTR0203 2115149 B OOB Třebíč
16:29:00 Vakant 411 0
16:30:00 Vakant 412 0

H21C 2.90 km, 52 m, 26 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:00:00 Jan Benes SJH7001 8651725 C SJH Jindřichův Hradec
15:01:00 Miroslav Korecky CHT7901 301360 C OOB SK Chrast
15:02:00 Jan Kadlec SJI8306 2073707 C OK Jihlava
15:03:00 Tomás Podivínsky SCP7201 51557 C OK Sparta Praha
15:04:00 Dominik Fryba SJI9702 7200599 C OK Jihlava
15:05:00 Petr Novohradsky PZR8903 53700 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:06:00 Radim Perknovsky JPV8235 8235111 C Oddíl OS SK Prostějov
15:07:00 Vojtech Vesely SJH0001 442888 C SJH Jindřichův Hradec
15:08:00 Martin Málek CST6501 1418753 C OB Strakonice
15:09:00 Vojtech Vacek SJI9602 7200366 C OK Jihlava
15:10:00 Josef Culka JHB8607 7300171 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
15:11:00 Martin Krejsa CHT9001 8656563 C OOB SK Chrast
15:12:00 Ales Král MFP7808 887613 C Matfyz Praha
15:13:00 David Hybes CHT9903 53168 B OOB SK Chrast
15:14:00 Marek Prásil SJI7313 500580 R OK Jihlava
15:15:00 Marek Cermák RUZ0001 2127532 C TJ Růžená
15:16:00 Jan Lauerman SJI7419 8662358 C OK Jihlava
15:17:00 Jeronym Kamenicky OSN9549 8651708 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:18:00 Matej Píro TTR8802 1988888 C OOB Třebíč
15:19:00 Zdenek Blazek SJH7601 2113365 C SJH Jindřichův Hradec
15:20:00 Martin Stenha SPC7608 7003036 C SPORTICUS team
15:21:00 Jan Krejsa CHT8701 8663150 C OOB SK Chrast
15:22:00 Tomás Plíhal SJI8509 1700080 C OK Jihlava
15:23:00 Radan Kamenicky OSN6004 9601003 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:24:00 Jakub Nosek SJH0002 331357 C SJH Jindřichův Hradec
15:25:00 Jan Kopácek CHT8510 7201807 C OOB SK Chrast
15:26:00 Arnost Komárek SJH7702 8662283 C SJH Jindřichův Hradec
15:27:00 Jan Hladílek PZR8814 49824 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:28:00 Milan Venhoda SJI7104 7206548 C OK Jihlava
15:29:00 Karel Pilar MAS5501 7003021 C KČT Aš
15:30:00 Petr Martinec CHT8502 52168 C OOB SK Chrast
15:31:00 Tomás Zrník OSN7118 8659415 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:32:00 Roman Jirku SJI8309 301273 C OK Jihlava
15:33:00 Tobiás Kamenicky OSN9339 9930517 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:34:00 Matej Kafka SJI9903 7200364 B OK Jihlava
15:35:00 Jirí Jansa CHT8402 51896 C OOB SK Chrast
15:36:00 Martin Málek CST8902 1425376 C OB Strakonice
15:37:00 Petr Nouza SJH9300 2079508 C SJH Jindřichův Hradec
15:38:00 Jakub Hledík CHT9501 8667987 C OOB SK Chrast
15:39:00 Jaroslav Vítek SJI7201 2061827 C OK Jihlava
15:40:00 Vakant 413 0
15:41:00 Vakant 414 0
15:42:00 Vakant 415 0
15:43:00 Vakant 416 0
15:44:00 Vakant 417 0
15:45:00 Vakant 418 0
15:46:00 Vakant 419 0

H21D 2.60 km, 46 m, 24 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:21:00 Petr Coufal 0040001 2087645 004
16:22:00 Filip Bolech LPU8602 49634 C OK Lokomotiva Pardubice
16:23:00 ml. Kubák Martin SJH9902 336772 C SJH Jindřichův Hradec
16:24:00 Václav Splítek PZR7700 52608 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:25:00 Michal Pobuda SJH7403 442870 C SJH Jindřichův Hradec
16:26:00 Ondrej Skryja PZR9502 232483 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:27:00 Vakant 420 0
16:28:00 Vakant 421 0

H35 2.60 km, 46 m, 24 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:17:00 Pavel Izdny SJI7613 8709 C OK Jihlava
15:18:00 Martin Cermák RUZ7100 2134278 C TJ Růžená
15:19:00 Radek Cícha TTR7503 2092381 C OOB Třebíč
15:20:00 Robert Urbaník VLI7002 8662745 C Slavia Liberec orienteering
15:21:00 Tomás Nevrkla RUZ7600 2133899 C TJ Růžená
15:22:00 Jaroslav Choutka SOB6301 1396839 C SOBSA
15:23:00 Tomás Veverka VAM8401 7204619 C OB Vamberk
15:24:00 Martin Potuzník SJH7705 2113492 C SJH Jindřichův Hradec
15:25:00 Jirí Dvorácek OSN7502 52250 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:26:00 Ales Prásil SJI7415 52152 C OK Jihlava
15:27:00 Jan Hrouza KRN8100 8654914 C KOS TJ Lokomotiva Krnov
15:28:00 Petr Máca SJI7500 2127602 C OK Jihlava
15:29:00 Milan Klvana CHT7500 53145 C OOB SK Chrast
15:30:00 Abrahám Hofhanzl RUZ7300 2800340 C TJ Růžená
15:31:00 Oldrich Vesely SJH7101 442847 C SJH Jindřichův Hradec
15:32:00 Tomás Orany SJI7311 889294 C OK Jihlava
15:33:00 Jirí Míchal SJH7802 2096231 C SJH Jindřichův Hradec
15:34:00 Robert Leksa CHT8002 301340 C OOB SK Chrast
15:35:00 Michal Prosek SJI7823 888644 C OK Jihlava
15:36:00 Pavel Síma PZR7838 8659383 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:37:00 Vakant 422 0
15:38:00 Vakant 423 0
15:39:00 Vakant 424 0

H45 2.30 km, 36 m, 23 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:11:00 Jan Hülle CHT6903 53604 C OOB SK Chrast
16:12:00 Pavel Koten RIC7200 2060262 C OB Říčany
16:13:00 Petr Komín RUZ7200 2800299 C TJ Růžená
16:14:00 Petr Nouza SJH6501 2079498 C SJH Jindřichův Hradec
16:15:00 Milan Nechuta PZR7007 49811 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:16:00 Jirí Trojan SJH6601 434831 C SJH Jindřichův Hradec
16:17:00 Borivoj Skryja PZR6106 232492 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:18:00 Jirí Parkan SJH6801 8656643 C SJH Jindřichův Hradec
16:19:00 Ales Petrácek SJI6301 53631 C OK Jihlava
16:20:00 Pavel Nechanicky OSN7209 7205006 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:21:00 Jan Valis LPU7104 8667967 C OK Lokomotiva Pardubice
16:22:00 Petr Marecek OSN6900 7205032 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:23:00 Petr Drábek TTR6701 2801047 C OOB Třebíč
16:24:00 Milan Dundácek SJH6902 336790 C SJH Jindřichův Hradec
16:25:00 Vakant 425 0
16:26:00 Vakant 426 0
16:27:00 Vakant 427 0

H55 1.60 km, 24 m, 18 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:46:00 Karel Cedrych TJP5500 446334 C TJ Sokol Troja
15:47:00 Petr Kanák SJI6115 7003047 C OK Jihlava
15:48:00 Jan Novohradsky PZR5309 232741 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:49:00 Jan Nespor TTR6101 8663162 C OOB Třebíč
15:50:00 Zdenek Kopecky SJI6002 52360 C OK Jihlava
15:51:00 Vladimír Nosek SJH5901 442873 C SJH Jindřichův Hradec
15:52:00 Pavel Kríz PZR4800 2023807 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
15:53:00 Bretislav Wurzel OSN6005 8006005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
15:54:00 Zdenek Kubálek RUZ5306 897365 C TJ Růžená
15:55:00 Jaroslav Stefec CHT5801 52327 C OOB SK Chrast
15:56:00 Miroslav Orálek TTR5201 52252 C OOB Třebíč
15:57:00 Jirí Gawel JBM5700 301272 JG Sport
15:58:00 Martin Klusácek TTR5601 2103756 C OOB Třebíč
15:59:00 Miroslav Kopácek CHT6049 2073715 C OOB SK Chrast
16:00:00 Jirí Koudelny TTR5401 52251 C OOB Třebíč
16:01:00 Vakant 428 0
16:02:00 Vakant 429 0

H65 1.40 km, 28 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:07:00 Josef Vítek CHT4802 51948 C OOB SK Chrast
16:08:00 Jaromír Pospísil PZR4417 51994 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
16:09:00 Oldrich Vodrázka CHT4701 52323 C OOB SK Chrast
16:10:00 Jan Hájek MAS5401 7885 C KČT Aš
16:11:00 Frantisek Starka CHT4801 51949 C OOB SK Chrast
16:12:00 Václav Kodys RUZ5105 51920 C TJ Růžená
16:13:00 Milan Zlesák CHT5101 51951 C OOB SK Chrast
16:14:00 Ladislav Blecha TRT5100 51989 C KOS Třešť
16:15:00 Ivan Grundel SJH4201 9200531 C SJH Jindřichův Hradec
16:16:00 Jaroslav Matras CHT5301 51953 C OOB SK Chrast
16:17:00 Pavel Izdny SJI4600 8712 C OK Jihlava
16:18:00 Petr Klimpl LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
16:19:00 Vakant 430 0

HDR 1.20 km, 20 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
01:00:00 Vilém Stastny CTB1301 51838 C SK OB Chotěboř
01:00:00 Otto Kroupa TTR1402 2244 C OOB Třebíč
01:00:00 Magdalena Gregorová DKP1158 51663 C Oddíl OB Kotlářka
01:00:00 Anna Jelínková SJH1252 681884 C SJH Jindřichův Hradec
01:00:00 Ondrejka Komárková SJH1351 232379 C SJH Jindřichův Hradec
01:00:00 Laura Kubáková SJH1550 301356 C SJH Jindřichův Hradec
01:00:00 Vít Novák CTB1105 0 SK OB Chotěboř
01:00:00 Jan Coufal CTB1205 0 SK OB Chotěboř
01:00:00 Radan Korecky CHT1401 51924 C OOB SK Chrast
01:00:00 Johana Klusácková CTB1153 2119197 C SK OB Chotěboř
01:00:00 Filip Prosek SJI1401 51774 C OK Jihlava
01:00:00 Robin Blazek SJI1700 1425374 OK Jihlava
01:00:00 Markéta Krejsová CHT1351 53155 C OOB SK Chrast
01:00:00 mladsí Detsky domov - NNN0001 0 Neregistrovaní
01:00:00 Simon Gregor RUZ1600 2088726 TJ Růžená
01:00:00 Adéla Nevrklová RUZ1252 2133912 C TJ Růžená
01:00:00 Viktorie Cipryánová BZP1350 2113489 C Báječné ženy v orientačním běhu
01:00:00 Michal Fikar CTB1200 2082924 C SK OB Chotěboř
01:00:00 Magdalena Fikarová CTB1552 232861 C SK OB Chotěboř

P 1.60 km, 28 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
01:00:00 Vera Málková CST6550 2118474 C OB Strakonice
01:00:00 Frantisek Jirku 0030001 361999 003
01:00:00 starsí Detsky domov - NNN0000 0 C Neregistrovaní
01:00:00 Vít Bohác CTB0201 2080977 SK OB Chotěboř
01:00:00 Zdenek Bohác CTB7401 51837 SK OB Chotěboř
01:00:00 Sárka Málková CST8351 2112761 C OB Strakonice
01:00:00 Pavla Svíglerová LPU7658 889272 C OK Lokomotiva Pardubice
01:00:00 Klára Nechanická OSN0050 8656601 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
01:00:00 Lenka Foltynová SJI6751 2080979 C OK Jihlava
01:00:00 Jana Coufalová 0040002 0 004
01:00:00 Petra Kanáková SJI8751 301207 C OK Jihlava
01:00:00 Daniela Skarydová 0070001 0 007
01:00:00 Petr Capek 0070002 0 007
01:00:00 Dagmar Kocourková 0070003 0 007
01:00:00 Aneta Procházková 0070004 0 007
01:00:00 Daniela Krampolová 0070005 0 007
01:00:00 Kamila Skarydová 0070006 0 007
01:00:00 Vlasta Skarydová 0070007 0 007
01:00:00 Frantisek Capek 0080001 0 008
01:00:00 Nela Tománková 0080002 0 008
01:00:00 Milan Král 0080003 0 008
01:00:00 David Bohác 0080004 0 008
01:00:00 Nikola Jizbová 0080005 0 008
01:00:00 Daniel Hronovsky 0080006 0 008
01:00:00 Leos Hronovsky 0080007 0 008
01:00:00 Natálie Horínková 0080008 0 008