Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Klubová startovka

Datum:
13.04.2019
Místo konání:
Nová Ves u Chotěboře
Pořadatel:
CTB - SK OB Chotěboř
Mapa:
Nová Ves 1:4 000 e=2m
Ředitel závodu:
Klusáčková Lenka
Hlavní rozhodčí:
Šťastná Lenka - R3
Stavitel tratí:
Voborníková Alena - R3
Kluby:
EZL     JBM     NNN     BZP     CET     CST     CTB     DKP     DLT     EKP     CHT     JHB     JPV     KRN     LPU     MAS     MFP     OSN     PTE     PZR     RIC     RUZ     SCP     SJH     SJI     SOB     SPC     STA     TJP     TRT     TTR     VAM     VLI     ZAM     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Frantisek Capek 0080001 0 P
01:00:00 Nela Tománková 0080002 0 P
01:00:00 Milan Král 0080003 0 P
01:00:00 David Bohác 0080004 0 P
01:00:00 Nikola Jizbová 0080005 0 P
01:00:00 Daniel Hronovsky 0080006 0 P
01:00:00 Leos Hronovsky 0080007 0 P
01:00:00 Natálie Horínková 0080008 0 P
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:57:00 Jirí Gawel JBM5700 301272 H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 mladsí Detsky domov - NNN0001 0 HDR
01:00:00 starsí Detsky domov - NNN0000 0 C P
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Viktorie Cipryánová BZP1350 2113489 C HDR
15:09:00 Alena Cipryánová BZP7850 7207851 C D21D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:22:00 Dominik Hájek CET0601 2060236 B H14
16:01:00 Ludmila Hájková CET7554 9722 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Vera Málková CST6550 2118474 C P
01:00:00 Frantisek Jirku 0030001 361999 P
01:00:00 Sárka Málková CST8351 2112761 C P
15:08:00 Martin Málek CST6501 1418753 C H21C
15:36:00 Martin Málek CST8902 1425376 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Vilém Stastny CTB1301 51838 C HDR
01:00:00 Vít Novák CTB1105 0 HDR
01:00:00 Jan Coufal CTB1205 0 HDR
01:00:00 Johana Klusácková CTB1153 2119197 C HDR
01:00:00 Michal Fikar CTB1200 2082924 C HDR
01:00:00 Magdalena Fikarová CTB1552 232861 C HDR
01:00:00 Vít Bohác CTB0201 2080977 P
01:00:00 Zdenek Bohác CTB7401 51837 P
15:08:00 Mikulás Klusácek CTB0902 2111816 C H10
15:18:00 Jaromír Jelínek CTB0603 2081398 C H14
15:19:00 Matej Belousek CTB1202 2113412 C H10N
15:21:00 Tobiás Novák CTB1103 2119198 C H10N
15:23:00 Antonín Stastny CTB1101 51830 C H10N
15:24:00 Pavlína Paulová CTB0551 2119195 C D14
15:26:00 Matyás Novák CTB0601 2081396 B H14
15:28:00 Filip Perka CTB0503 2118467 C H14
15:30:00 Jirí Kocourek CTB0602 2118475 C H14
15:35:00 Marie Nováková Anna CTB0951 2081397 C D10
15:51:00 Jana Benesová CTB9452 8656518 C D21C
15:59:00 Barbora Paulová CTB0753 2121757 C D12
16:04:00 Vít Krupicka CTB0701 2121768 C H12
16:11:00 Katerina Belousková CTB0752 2082930 B D12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Magdalena Gregorová DKP1158 51663 C HDR
16:09:00 Alice Gregorová DKP0758 7208080 C D12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Jana Coufalová 0040002 0 P
16:21:00 Petr Coufal 0040001 2087645 H21D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Daniela Skarydová 0070001 0 P
01:00:00 Petr Capek 0070002 0 P
01:00:00 Dagmar Kocourková 0070003 0 P
01:00:00 Aneta Procházková 0070004 0 P
01:00:00 Daniela Krampolová 0070005 0 P
01:00:00 Kamila Skarydová 0070006 0 P
01:00:00 Vlasta Skarydová 0070007 0 P
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Radan Korecky CHT1401 51924 C HDR
01:00:00 Markéta Krejsová CHT1351 53155 C HDR
15:01:00 Miroslav Korecky CHT7901 301360 C H21C
15:06:00 Vojtech Kopecky CHT1001 2126238 C H10
15:07:00 Hana Reznícková CHT6051 53452 C D45
15:11:00 Jan Skapa CHT0901 0 C H10
15:11:00 Martin Krejsa CHT9001 8656563 C H21C
15:13:00 David Hybes CHT9903 53168 B H21C
15:21:00 Jan Krejsa CHT8701 8663150 C H21C
15:23:00 Eva Slavíková CHT0652 2124751 B D14
15:25:00 Jan Kopácek CHT8510 7201807 C H21C
15:26:00 Barbora Dolezalová CHT0655 2115708 C D14
15:28:00 Justyna Halamková CHT0651 2115701 C D14
15:29:00 Milan Klvana CHT7500 53145 C H35
15:30:00 Petr Martinec CHT8502 52168 C H21C
15:31:00 Eva Vítková CHT1053 682379 C D10
15:31:00 Markéta Horáková CHT0653 0 C D14
15:34:00 Eva Korecká CHT1054 7207853 C D10
15:34:00 Robert Leksa CHT8002 301340 C H35
15:35:00 Jirí Jansa CHT8402 51896 C H21C
15:36:00 Barbora Slavíková CHT0951 2120993 C D10
15:38:00 Jakub Hledík CHT9501 8667987 C H21C
15:42:00 Michal Hybes CHT0401 336711 B H16
15:43:00 Jana Binková CHT8651 52312 C D21C
15:44:00 Jirí Halamka CHT0804 2115702 C H12
15:45:00 Stanislava Kratochvílová CHT8751 4537 C D21C
15:47:00 Matej Dejnozka CHT0701 2111744 C H12
15:54:00 Lucie Kasparová CHT9652 7207628 C D21C
15:55:00 Jaroslav Stefec CHT5801 52327 C H55
15:58:00 Eliska Charouzová CHT0851 2124755 C D12
15:59:00 Miroslav Kopácek CHT6049 2073715 C H55
16:01:00 Vojtech Vítek CHT0801 682374 C H12
16:01:00 Lenka Korecká CHT8053 515504 C D21C
16:02:00 Martina Krejsová CHT8152 52175 C D35
16:04:00 Iveta Zoulíková CHT8052 7207872 C D35
16:04:00 Vendula Zoulíková CHT0753 2120999 C D12
16:07:00 Josef Vítek CHT4802 51948 C H65
16:09:00 Oldrich Vodrázka CHT4701 52323 C H65
16:11:00 Frantisek Starka CHT4801 51949 C H65
16:11:00 Jan Hülle CHT6903 53604 C H45
16:13:00 Milan Zlesák CHT5101 51951 C H65
16:16:00 Jaroslav Matras CHT5301 51953 C H65
16:17:00 Eva Boucková CHT0751 2111820 C D12
16:21:00 Markéta Skapová CHT0752 0 C D12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:10:00 Josef Culka JHB8607 7300171 C H21C
15:30:00 Lenka Honzáková JHB0551 7210814 B D14
15:53:00 Hana Culková JHB8951 7300467 C D21C
15:55:00 Vladislava Fencíková JHB6553 7204508 C D21C
16:15:00 Jana Honzáková JHB7753 7207340 C D35
16:18:00 Nelka Honzáková JHB0851 7210807 C D12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:06:00 Radim Perknovsky JPV8235 8235111 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:27:00 Jan Hrouza KRN8100 8654914 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Pavla Svíglerová LPU7658 889272 C P
15:04:00 Tána Pipková LPU7156 2049550 C D45
15:13:00 Ladislava Víchová LPU5851 888601 C D55
15:16:00 Ondrej Sípek LPU0505 8663154 B H14
15:21:00 Klára Haasová LPU0655 8663174 B D14
15:27:00 Veronika Zitková LPU1051 2126290 C D10
15:27:00 Markéta Mrskocová LPU0553 8654902 B D14
15:32:00 Katerina Dvoráková LPU0656 2070812 B D14
15:36:00 Vojtech Valis LPU0512 2091545 B H14
15:43:00 Daniel Sípek LPU0806 2075641 C H12
15:51:00 Vítek Frosch LPU0801 8656503 C H12
15:55:00 Frantisek Golán LPU0803 2122258 C H12
16:00:00 Andrea Zitková LPU0751 2049541 B D12
16:03:00 Antonín Golán LPU0804 2122259 C H12
16:06:00 Renata Haasová LPU7960 2070811 C D35
16:08:00 Dana Mrskocová LPU7356 2049512 C D35
16:08:00 Julie Dominová LPU0857 2104605 C D12
16:10:00 Karolína Pipková LPU0756 8663190 B D12
16:15:00 Alexandra Tichá LPU0757 2075616 B D12
16:18:00 Petr Klimpl LPU5401 8656533 C H65
16:21:00 Jan Valis LPU7104 8667967 C H45
16:22:00 Filip Bolech LPU8602 49634 C H21D
16:24:00 Katerina Svíglerová LPU0752 2081386 B D12
16:27:00 Jan Valis LPU0210 2091559 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:29:00 Karel Pilar MAS5501 7003021 C H21C
16:10:00 Jan Hájek MAS5401 7885 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:12:00 Ales Král MFP7808 887613 C H21C
15:57:00 Samuel Král MFP0801 7205563 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Klára Nechanická OSN0050 8656601 A P
15:03:00 Ema Marecková OSN0450 8656602 B D16
15:05:00 Klára Pilná OSN0452 436958 B D16
15:09:00 Jitka Janícková OSN7356 53603 C D45
15:17:00 Jeronym Kamenicky OSN9549 8651708 C H21C
15:21:00 Tomás Dvorácek OSN0505 2011898 C H14
15:23:00 Radan Kamenicky OSN6004 9601003 C H21C
15:25:00 Jirí Dvorácek OSN7502 52250 C H35
15:29:00 Eva Dvorácková OSN1050 53177 C D10
15:31:00 Tomás Zrník OSN7118 8659415 C H21C
15:33:00 Tomás Zrník OSN0606 8662686 C H14
15:33:00 Tobiás Kamenicky OSN9339 9930517 C H21C
15:44:00 Anna Pilná OSN1151 436927 C D10N
15:48:00 Jakub Dvorácek OSN0303 53173 C H16
15:51:00 Lukás Chrást OSN0301 0 C H16
15:53:00 Bretislav Wurzel OSN6005 8006005 C H55
16:01:00 Ester Kamenická Tereza OSN0888 7208071 C D12
16:02:00 Lenka Kamenická OSN6955 9690219 C D21C
16:03:00 Jolana Janícková OSN0777 8004350 C D12
16:05:00 Daniela Nechanická OSN7557 8656600 C D35
16:13:00 Jana Dvorácková OSN0757 53158 C D12
16:16:00 Katerina Marecková OSN7550 2011896 C D35
16:20:00 Pavel Nechanicky OSN7209 7205006 C H45
16:22:00 Petr Marecek OSN6900 7205032 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:58:00 Simona Zavadilová PTE8485 1424653 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:01:00 Bohuslava Polácková PZR7070 2052393 C D45
15:02:00 Matous Forst PZR1100 438608 C H10
15:04:00 Matej Broum PZR1002 126 C H10
15:05:00 Petr Novohradsky PZR8903 53700 C H21C
15:09:00 Vojtech Vinopal PZR0901 8706 C H10
15:10:00 Alena Nechutová PZR6969 2075659 C D45
15:12:00 Alena Rosecká PZR5654 7205030 C D55
15:15:00 Magdalena Kozderková PZR0652 52970 C D14
15:26:00 Jolana Kozderková PZR1050 53152 C D10
15:27:00 Jan Hladílek PZR8814 49824 C H21C
15:29:00 Anna Dolezelová PZR0651 220400 B D14
15:36:00 Pavel Síma PZR7838 8659383 C H35
15:46:00 Matyás Zmydloch PZR0702 2121882 C H12
15:47:00 Petr Splítek PZR0401 7209358 C H16
15:48:00 Jan Novohradsky PZR5309 232741 C H55
15:52:00 Pavel Kríz PZR4800 2023807 C H55
16:02:00 Jakub Knap PZR0701 7210811 B H12
16:08:00 Jaromír Pospísil PZR4417 51994 C H65
16:10:00 Zdenka Krízová PZR5051 301209 C D65
16:15:00 Milan Nechuta PZR7007 49811 C H45
16:17:00 Borivoj Skryja PZR6106 232492 C H45
16:22:00 Miroslav Sitar PZR0205 232348 B H18
16:24:00 Václav Splítek PZR7700 52608 C H21D
16:25:00 Jan Kopecky PZR0202 2087700 C H18
16:26:00 Ondrej Skryja PZR9502 232483 C H21D
16:27:00 Nelly Polanská PZR0152 2088199 B D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:06:00 Klára Kotenová RIC7252 2060268 C D45
15:16:00 Markéta Kotenová RIC0651 9201629 B D14
16:12:00 Pavel Koten RIC7200 2060262 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Simon Gregor RUZ1600 2088726 HDR
01:00:00 Adéla Nevrklová RUZ1252 2133912 C HDR
15:03:00 Iva Hronová RUZ6450 2070801 C D45
15:11:00 Lenka Pittnerová RUZ7150 2017679 C D45
15:15:00 Marek Cermák RUZ0001 2127532 C H21C
15:18:00 Martin Cermák RUZ7100 2134278 C H35
15:20:00 David Fraj RUZ0900 49887 C H10N
15:21:00 Tomás Nevrkla RUZ7600 2133899 C H35
15:24:00 Filip Jelínek RUZ0500 2113360 B H14
15:30:00 Abrahám Hofhanzl RUZ7300 2800340 C H35
15:33:00 Kristyna Kubesová RUZ1050 361944 C D10
15:42:00 Hana Polednová RUZ8051 7208083 C D21C
15:49:00 Jáchym Gregor RUZ0400 2087716 B H16
15:54:00 Zdenek Kubálek RUZ5306 897365 C H55
16:00:00 Antonín Hofhanzl RUZ0902 2801030 C H12
16:02:00 Julie Gregorová RUZ0750 2135179 C D12
16:06:00 Vendula Komínová RUZ0751 2092371 C D12
16:12:00 Václav Kodys RUZ5105 51920 C H65
16:13:00 Petr Komín RUZ7200 2800299 C H45
16:28:00 Adéla Jelínková RUZ0251 232331 C D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:03:00 Tomás Podivínsky SCP7201 51557 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Anna Jelínková SJH1252 681884 C HDR
01:00:00 Ondrejka Komárková SJH1351 232379 C HDR
01:00:00 Laura Kubáková SJH1550 301356 C HDR
15:00:00 Jakub Míchal SJH1001 2079509 C H10
15:00:00 Jan Benes SJH7001 8651725 C H21C
15:00:00 Jitka Novotná SJH0454 8663172 A D16
15:02:00 Nela Kubáková SJH0451 9201757 B D16
15:03:00 Vojtech Blazek SJH1003 2096212 C H10
15:04:00 Jindra Komárková SJH0453 426377 C D16
15:05:00 Tereza Hojná SJH6951 2090840 C D45
15:06:00 Karolína Serhaklová SJH0353 681900 C D16
15:07:00 Simon Kopenec SJH1002 2088209 C H10
15:07:00 Vojtech Vesely SJH0001 442888 C H21C
15:08:00 Iva Benesová SJH7051 9101672 C D45
15:10:00 Antonín Beran SJH1101 2067961 C H10
15:11:00 Lenka Gregorová SJH7853 2096216 C D21D
15:19:00 Zdenek Blazek SJH7601 2113365 C H21C
15:20:00 Veronika Blazková SJH0551 7210128 B D14
15:22:00 Borek Serhakl SJH0902 889277 C H10N
15:24:00 Jakub Nosek SJH0002 331357 C H21C
15:24:00 Martin Potuzník SJH7705 2113492 C H35
15:25:00 Michaela Benesová SJH0651 553451 B D14
15:26:00 Arnost Komárek SJH7702 8662283 C H21C
15:27:00 Viktor Potuzník SJH0504 2096259 C H14
15:28:00 Marie Beranová SJH0951 2087674 C D10
15:31:00 Michal Nouza SJH0505 2113419 B H14
15:31:00 Oldrich Vesely SJH7101 442847 C H35
15:32:00 Radka Komárková SJH1151 2025364 C D10
15:33:00 Jirí Míchal SJH7802 2096231 C H35
15:37:00 Marie Pobudová SJH1050 443107 C D10
15:37:00 Petr Nouza SJH9300 2079508 C H21C
15:46:00 Jáchym Hojny SJH0301 8656652 B H16
15:47:00 Michaela Míková SJH8251 2079502 C D21C
15:50:00 Veronika Parkanová SJH9751 7770033 C D21C
15:51:00 Vladimír Nosek SJH5901 442873 C H55
15:52:00 Eliska Hojná SJH0052 442882 A D21C
15:53:00 Karel Dundácek SJH0401 8662342 B H16
15:54:00 Vít Jelínek SJH0804 681891 C H12
15:56:00 Tomás Parkan SJH0803 8663132 C H12
15:59:00 Cyril Blazek SJH0701 8662336 B H12
16:00:00 Markéta Blazková SJH7550 2067998 C D35
16:00:00 Veronika Penázová SJH9752 331783 C D21C
16:05:00 Adéla Potuzníková SJH0754 2113415 C D12
16:09:00 Eva Potuzníková SJH7652 2113481 C D35
16:11:00 Lenka Komárková SJH7651 995845 C D35
16:13:00 Jana Beranová SJH7851 2035147 C D35
16:14:00 Petr Nouza SJH6501 2079498 C H45
16:15:00 Ivan Grundel SJH4201 9200531 C H65
16:16:00 Jirí Trojan SJH6601 434831 C H45
16:18:00 Jirí Parkan SJH6801 8656643 C H45
16:19:00 Zbynka Komárková SJH0751 232404 B D12
16:23:00 Anna Kopencová SJH0752 2088158 B D12
16:23:00 ml. Kubák Martin SJH9902 336772 C H21D
16:24:00 Milan Dundácek SJH6902 336790 C H45
16:25:00 Michal Pobuda SJH7403 442870 C H21D
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Filip Prosek SJI1401 51774 C HDR
01:00:00 Robin Blazek SJI1700 1425374 HDR
01:00:00 Lenka Foltynová SJI6751 2080979 C P
01:00:00 Petra Kanáková SJI8751 301207 C P
15:02:00 Jan Kadlec SJI8306 2073707 C H21C
15:04:00 Dominik Fryba SJI9702 7200599 C H21C
15:05:00 Petr Cerny SJI0905 2129213 C H10
15:09:00 Vojtech Vacek SJI9602 7200366 C H21C
15:10:00 Petra Pejchalová SJI7950 2126399 C D21D
15:12:00 Ondrej Jirku SJI0904 2125311 C H10
15:14:00 Marek Prásil SJI7313 500580 R H21C
15:14:00 Michaela Srbová SJI0551 8660560 A D14
15:16:00 Jan Lauerman SJI7419 8662358 C H21C
15:17:00 Vojtech Venhauer SJI0505 2125372 B H14
15:17:00 Eliska Jindrichová SJI0553 2085599 B D14
15:17:00 Pavel Izdny SJI7613 8709 C H35
15:18:00 Matej Bursík SJI1002 2141936 C H10N
15:19:00 Anna Wacková SJI0653 2126386 C D14
15:20:00 Frantisek Jirku SJI0600 52966 C H14
15:22:00 Tomás Plíhal SJI8509 1700080 C H21C
15:22:00 Veronika Pejchalová SJI0652 2126392 B D14
15:25:00 Dominik Máca SJI0503 2095966 C H14
15:26:00 Ales Prásil SJI7415 52152 C H35
15:28:00 Milan Venhoda SJI7104 7206548 C H21C
15:28:00 Petr Máca SJI7500 2127602 C H35
15:29:00 Matej Vítek SJI0500 2061841 B H14
15:30:00 Júlia Coufalová SJI0950 2099513 C D10
15:32:00 Roman Jirku SJI8309 301273 C H21C
15:32:00 Tomás Orany SJI7311 889294 C H35
15:34:00 Vít Hendrych SJI0601 2080831 B H14
15:34:00 Matej Kafka SJI9903 7200364 B H21C
15:35:00 Michal Prosek SJI7823 888644 C H35
15:39:00 Jaroslav Vítek SJI7201 2061827 C H21C
15:42:00 Adam Prásil SJI0901 2088159 C H12
15:43:00 Matej Venhoda SJI0301 2126352 B H16
15:44:00 Barbora Chudíková SJI7850 886269 C D21C
15:45:00 Lukás Venhoda SJI0801 2103300 C H12
15:45:00 Filip Hudec SJI0304 9201980 C H16
15:46:00 Aneta Nechutová SJI9950 7210905 B D21C
15:47:00 Petr Kanák SJI6115 7003047 C H55
15:48:00 Petr Coufal SJI0703 2121888 C H12
15:48:00 Kristyna Petrácková SJI9851 336763 C D21C
15:50:00 Jakub Prásil SJI0702 2127589 B H12
15:50:00 Zdenek Kopecky SJI6002 52360 C H55
15:52:00 Vojtech Orany SJI0401 2126366 A H16
15:53:00 Vladimír Srb SJI0701 8667506 B H12
15:57:00 Anna Vacková SJI9854 336765 C D21C
15:58:00 David Hudec SJI0806 2088724 C H12
15:59:00 Eva Foltynová SJI0051 7205966 B D21C
16:03:00 Petra Novotná SJI8350 8703 C D35
16:07:00 Eliska Krátká SJI0851 2125342 C D12
16:08:00 Vera Podhorská SJI5252 232900 C D65
16:10:00 Lenka Jindrichová SJI7550 2111801 C D35
16:14:00 Lenka Vítková SJI7852 336770 C D35
16:14:00 Sylva Oranyová SJI0751 52192 B D12
16:17:00 Pavel Izdny SJI4600 8712 C H65
16:17:00 Alena Srbová SJI7951 2059731 C D35
16:19:00 Ales Petrácek SJI6301 53631 C H45
16:20:00 Zuzana Pejchalová SJI0850 2126393 C D12
16:22:00 Hana Vítková SJI0750 2081356 B D12
16:24:00 Juraj Tkác SJI0200 2080961 B H18
16:26:00 Petr Záboj SJI0101 2061788 B H18
16:26:00 Klára Dockalová SJI0250 1396852 B D18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:02:00 Lenka Choutková SOB6350 53643 C D45
15:22:00 Jaroslav Choutka SOB6301 1396839 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:20:00 Martin Stenha SPC7608 7003036 C H21C
15:49:00 David Stenha SPC0701 2102795 C H12
15:49:00 Iva Medílková SPC7160 7204522 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:18:00 Zita Plachá STA0551 2116453 C D14
16:12:00 Nora Plachá STA0851 2118111 C D12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:46:00 Karel Cedrych TJP5500 446334 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
16:09:00 Hana Oulická TRT5350 2102564 C D65
16:14:00 Ladislav Blecha TRT5100 51989 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
01:00:00 Otto Kroupa TTR1402 2244 C HDR
15:00:00 Marie Nesporová TTR7251 52242 C D45
15:01:00 Simon Prásil TTR0901 232322 C H10
15:01:00 Marie Nesporová TTR0351 416215 B D16
15:18:00 Matej Píro TTR8802 1988888 C H21C
15:19:00 Radek Cícha TTR7503 2092381 C H35
15:32:00 Tomás Prásil TTR0501 8666871 A H14
15:35:00 Jirí Nespor TTR0502 995847 C H14
15:43:00 Eliska Dvorácková TTR0951 52240 C D10N
15:44:00 Tomás Novotny TTR0305 2115144 B H16
15:49:00 Jan Nespor TTR6101 8663162 C H55
15:50:00 Václav Cícha TTR0401 2092373 B H16
15:52:00 Jan Dvorácek TTR0701 53153 C H12
15:56:00 Miroslav Orálek TTR5201 52252 C H55
15:58:00 Martin Klusácek TTR5601 2103756 C H55
15:59:00 Diana Kroupa TTR8156 1091203 C D35
16:00:00 Jirí Koudelny TTR5401 52251 C H55
16:07:00 Pavlína Cíchová TTR7452 2092365 C D35
16:07:00 Libuse Orálková TTR5351 52253 C D65
16:12:00 Jana Dvorácková TTR8154 224888 C D35
16:16:00 Terezie Nesporová TTR0852 49689 C D12
16:21:00 Jan Nespor TTR0101 7300192 B H18
16:23:00 Matej Cícha TTR0102 2800321 B H18
16:23:00 Petr Drábek TTR6701 2801047 C H45
16:28:00 Vojtech Novotny TTR0203 2115149 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:23:00 Tomás Veverka VAM8401 7204619 C H35
15:56:00 Pavla Smutná VAM8651 9674 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:20:00 Robert Urbaník VLI7002 8662745 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:19:00 Marek Fajfr ZAM0602 53569 B H14
15:23:00 Ondrej Pulc ZAM0505 2096135 C H14

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
15:07 Vakant 378 0 D16
15:08 Vakant 379 0 D16
15:12 Vakant 386 0 D21D
15:12 Vakant 391 0 D45
15:13 Vakant 387 0 D21D
15:13 Vakant 392 0 D45
15:13 Vakant 397 0 H10
15:14 Vakant 393 0 D55
15:14 Vakant 398 0 H10
15:15 Vakant 394 0 D55
15:15 Vakant 399 0 H10
15:24 Vakant 400 0 H10N
15:25 Vakant 401 0 H10N
15:33 Vakant 375 0 D14
15:34 Vakant 376 0 D14
15:35 Vakant 377 0 D14
15:37 Vakant 405 0 H14
15:37 Vakant 422 0 H35
15:38 Vakant 406 0 H14
15:38 Vakant 367 0 D10
15:38 Vakant 423 0 H35
15:39 Vakant 407 0 H14
15:39 Vakant 368 0 D10
15:39 Vakant 424 0 H35
15:40 Vakant 369 0 D10
15:40 Vakant 413 0 H21C
15:41 Vakant 414 0 H21C
15:42 Vakant 415 0 H21C
15:43 Vakant 416 0 H21C
15:44 Vakant 417 0 H21C
15:45 Vakant 370 0 D10N
15:45 Vakant 418 0 H21C
15:46 Vakant 371 0 D10N
15:46 Vakant 419 0 H21C
15:54 Vakant 408 0 H16
15:55 Vakant 409 0 H16
15:56 Vakant 410 0 H16
16:01 Vakant 428 0 H55
16:02 Vakant 429 0 H55
16:03 Vakant 382 0 D21C
16:04 Vakant 383 0 D21C
16:05 Vakant 384 0 D21C
16:05 Vakant 402 0 H12
16:06 Vakant 385 0 D21C
16:06 Vakant 403 0 H12
16:07 Vakant 404 0 H12
16:11 Vakant 395 0 D65
16:12 Vakant 396 0 D65
16:18 Vakant 388 0 D35
16:19 Vakant 430 0 H65
16:19 Vakant 389 0 D35
16:20 Vakant 390 0 D35
16:25 Vakant 372 0 D12
16:25 Vakant 425 0 H45
16:26 Vakant 373 0 D12
16:26 Vakant 426 0 H45
16:27 Vakant 374 0 D12
16:27 Vakant 420 0 H21D
16:27 Vakant 427 0 H45
16:28 Vakant 421 0 H21D
16:29 Vakant 411 0 H18
16:29 Vakant 380 0 D18
16:30 Vakant 412 0 H18
16:30 Vakant 381 0 D18