Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
29.09.2019
Místo konání:
Čachnov
Pořadatel:
CHT - OOB SK Chrast
Mapa:
U ZABITÉHO, 1:10 000, formát A4, stav 6/2019, mapoval Petr Mareček
Ředitel závodu:
Matras Jaroslav - R3
Hlavní rozhodčí:
Krejsa Jan - R2
Stavitel tratí:
Krejsa Martin - R2
Kategorie:
D10     D10N     D12     D14     D16     D18     D21C     D21D     D35     D45     D55     D65     H10N     H10     H12     H14     H16     H18     H21C     H21D     H35     H45     H55     H65     HDR     P    

D10 2.57 km, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 Vítková Eva CHT1053 682379 C OOB SK Chrast
10:11:00 Kubešová Kristýna RUZ1050 361944 C TJ Růžená
10:14:00 Dvořáčková Eliška TTR0951 2420061 C OOB Třebíč
10:17:00 Munzarová Monika LPU1056 436951 C OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 Pilná Anna OSN1151 436927 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:26:00 Slavíková Barbora CHT0951 2120993 C OOB SK Chrast
10:29:00 Komárková Radka SJH1151 2025364 C SOS Jindřichův Hradec
10:32:00 Dvořáčková Eva OSN1050 53177 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:35:00 Bláhová Klára 0050002 2126356 Sokol Horní Jelení
10:38:00 Macková Gita LPU0961 9654 C OK Lokomotiva Pardubice

D10N 2.17 km, 5 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 Kušičková Lucie 0050007 2148069 Sokol Horní Jelení
10:43:00 Doleželová Jolana STA1151 2134328 C OK Střelka
10:46:00 Mácová Apolena SJI1150 115 C OK Jihlava
10:49:00 Gregorová Magdalena DKP1158 51139 C Oddíl OB Kotlářka
10:52:00 Gojná Karolína LPU1059 2103237 C OK Lokomotiva Pardubice

D12 2.94 km, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 Ptáčková Julie TBM0980 53250 C KOS TJ Tesla Brno
10:11:00 Komárková Zbyňka SJH0751 232404 B SOS Jindřichův Hradec
10:14:00 Jelínková Michaela CTB0851 2121764 C SK OB Chotěboř
10:17:00 Dobrovolná Anna TBM0758 8120028 B KOS TJ Tesla Brno
10:20:00 Hamáková Adéla 0050004 2148138 Sokol Horní Jelení
10:26:00 Mácová Rozálie SJI0855 2087651 C OK Jihlava
10:29:00 Dvořáčková Jana OSN0757 53158 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:32:00 Potužníková Adéla SJH0754 2113415 C SOS Jindřichův Hradec
10:35:00 Zoulíková Vendula CHT0753 2120999 B OOB SK Chrast
10:38:00 Pejchalová Zuzana SJI0850 2126393 C OK Jihlava
10:44:00 Komínová Vendula RUZ0751 2092371 C TJ Růžená
10:47:00 Janíčková Jolana OSN0777 8004350 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:50:00 Škapová Markéta CHT0752 2115709 B OOB SK Chrast
10:53:00 Plachá Nora STA0851 2134370 C OK Střelka
10:56:00 Boučková Eva CHT0751 2111820 C OOB SK Chrast
11:02:00 Gregorová Alice DKP0758 7208080 C Oddíl OB Kotlářka
11:05:00 Kopencová Anna SJH0752 2088158 B SOS Jindřichův Hradec
11:08:00 Krátká Eliška SJI0851 2125342 B OK Jihlava
11:11:00 Kaplanová Viktorie 0050003 2148137 Sokol Horní Jelení
11:14:00 Charouzová Eliška CHT0851 2124755 B OOB SK Chrast
11:20:00 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C OOB Třebíč

D14 3.71 km, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 Běloušková Kateřina CTB0752 2082930 B SK OB Chotěboř
10:11:00 Wacková Anna SJI0653 2126386 C OK Jihlava
10:14:00 Slavíková Eva CHT0652 2124751 B OOB SK Chrast
10:17:00 Mácová Amálie SJI0650 52331 C OK Jihlava
10:20:00 Horáková Markéta CHT0653 0 C OOB SK Chrast
10:26:00 Plachá Zita STA0551 2116453 B OK Střelka
10:29:00 Slavíková Tereza CHT0656 0 C OOB SK Chrast
10:32:00 Přibylová Anežka OSN0551 2126374 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:35:00 Veselá Tereza CHT0552 0 C OOB SK Chrast
10:38:00 Nepustilová Kateřina OSN0550 2080832 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:44:00 Benešová Michaela SJH0651 8670796 B SOS Jindřichův Hradec
10:47:00 Doležalová Barbora CHT0655 2115708 C OOB SK Chrast
10:50:00 Pejchalová Veronika SJI0652 2126392 B OK Jihlava
10:53:00 Blažková Veronika SJH0551 7210128 A SOS Jindřichův Hradec
10:56:00 Srbová Michaela SJI0551 8660560 A OK Jihlava
11:02:00 Halamková Justýna CHT0651 2115701 C OOB SK Chrast
11:05:00 Procházková Doubravka ADA0651 8028875 A OOB Spartak Adamov

D16 5.09 km, 12 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 Kropáčková Vendula CHT0353 0 B OOB SK Chrast
10:11:00 Pilná Klára OSN0452 436958 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:14:00 Čápová Eliška STA0451 2029215 C OK Střelka

D18 6.19 km, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 Sobotková Klára PZR0351 1400419 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:12:00 Kinštová Tereza SJH0251 8116766 A SOS Jindřichův Hradec
11:15:00 Jelínková Adéla RUZ0251 232331 C TJ Růžená
11:18:00 Polanská Nelly PZR0152 2088199 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:21:00 Slámová Taťána OSN0250 7207775 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:27:00 Dočkalová Klára SJI0250 1396852 A OK Jihlava

D21C 8.49 km, 18 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 Míková Michaela SJH8251 2079502 C SOS Jindřichův Hradec
10:12:00 Ptáčková Veronika TBM7374 2083378 C KOS TJ Tesla Brno
10:15:00 Foltýnová Eva SJI0051 8033298 B OK Jihlava
10:18:00 Záveská Anna DOB8851 49612 C KOB Dobruška
10:21:00 Chudíková Barbora SJI7850 8033211 C OK Jihlava
10:27:00 Fencíková Vladislava JHB6553 7204508 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:30:00 Nechanická Klára OSN0050 8656601 R SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:33:00 Tesařová Jana TRI9751 2073746 C TJ TŽ Třinec
10:36:00 Voborníková Alena CTB9451 8660906 R SK OB Chotěboř
10:39:00 Knapová Iva LPU6052 8648581 C OK Lokomotiva Pardubice
10:45:00 Nechutová Aneta SJI9950 7210905 A OK Jihlava
10:48:00 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E SK OB Chotěboř
10:51:00 Smutná Pavla VAM8651 9674 C OB Vamberk

D21D 5.26 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C OB TJ Sokol Žamberk
10:35:00 Petrová Daniela LPU8454 998454 C OK Lokomotiva Pardubice
10:38:00 Jakubková Vendula ABM9262 232705 C KOB ALFA Brno
10:41:00 Provazníková Ryvolová Kamila CTB8352 232866 C SK OB Chotěboř
10:44:00 Parkanová Veronika SJH9751 7770033 C SOS Jindřichův Hradec
10:50:00 Hrušková Kristýna ZBM9156 1668661 C SK Žabovřesky Brno
10:53:00 Vacková Anna SJI9854 336765 C OK Jihlava
10:56:00 Jelínková Hana CTB8152 899173 C SK OB Chotěboř
10:59:00 Krátká Soňa SJI7650 2148195 OK Jihlava
11:02:00 Škodová Eliška LTU9250 681889 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov

D35 6.15 km, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 Brychtová Zuzana JHB8053 2103783 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:10:00 Běloušková Ilona CTB8053 436415 C SK OB Chotěboř
10:13:00 Dvořáčková Jana OSN7850 52230 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:16:00 Cipryánová Alena BZP7850 7207851 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:19:00 Paulová Hana CTB7851 51836 C SK OB Chotěboř
10:25:00 Blažková Markéta SJH7550 2067998 C SOS Jindřichův Hradec
10:28:00 Srbová Alena SJI7951 2059731 C OK Jihlava
10:31:00 Cíchová Pavlína TTR7452 2092365 C OOB Třebíč
10:34:00 Štáfková Jitka PGP8056 515056 C SK Praga
10:37:00 Potužníková Eva SJH7652 2113481 C SOS Jindřichův Hradec
10:43:00 Polednová Hana RUZ8051 7208083 C TJ Růžená
10:46:00 Pařízková Kateřina PZR7951 2134287 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:49:00 Dvořáčková Jana TTR8154 224888 C OOB Třebíč
10:52:00 Novotná Petra SJI8350 8703 C OK Jihlava
10:55:00 Kinštová Dominka SJH8051 330592 C SOS Jindřichův Hradec
11:01:00 Nechanická Daniela OSN7557 8656600 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:04:00 Kubešová Eva RUZ8151 51923 C TJ Růžená
11:07:00 Klusáčková Lenka CTB8051 232874 C SK OB Chotěboř
11:10:00 Pejchalová Petra SJI7950 2126399 C OK Jihlava
11:13:00 Šťastná Lenka CTB8351 2082926 C SK OB Chotěboř
11:19:00 Gregorová Lenka SJH7853 2096216 C SOS Jindřichův Hradec
11:22:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
11:25:00 Gojná Zuzana LPU7962 253351 C OK Lokomotiva Pardubice
11:28:00 Sobotková Lenka TTR8151 52239 C OOB Třebíč
11:31:00 Krpatová Zuzana LPU7558 2035734 C OK Lokomotiva Pardubice

D45 5.32 km, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Suková Renata PZR7352 53196 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:06:00 Rachůnková Markéta SJI7150 2102817 C OK Jihlava
11:09:00 Benešová Iva SJH7051 9101672 C SOS Jindřichův Hradec
11:12:00 Foltýnová Lenka SJI6751 2080979 C OK Jihlava
11:15:00 Voborníková Eva CTB6851 2080977 C SK OB Chotěboř
11:21:00 Janíčková Jitka OSN7356 53603 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:24:00 Poláčková Bohuslava PZR7070 2052393 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:27:00 Demlová Jitka LPU6955 9201630 C OK Lokomotiva Pardubice
11:30:00 Nechutová Alena PZR6969 2075659 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

D55 4.64 km, 13 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 Jelínková Jana RUZ5552 2099490 C TJ Růžená
10:12:00 Běhounová Jiřina PHK5651 2102552 C OK 99 Hradec Králové
10:15:00 Bláhová Luba 0050009 9118 Sokol Horní Jelení
10:18:00 Klusáčková Jitka TTR6152 303944 C OOB Třebíč
10:21:00 Potěšilová Vladimíra VBM5655 53238 C VSK Mendelu Brno
10:27:00 Rosecká Alena PZR5654 7205030 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

D65 3.84 km, 8 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 Orálková Libuše TTR5351 52253 C OOB Třebíč
10:12:00 Oulická Hana TRT5350 2102564 C KOS Třešť
10:15:00 Gřunděl Ivan SJH4201 9200531 C SOS Jindřichův Hradec

H10N 2.17 km, 5 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 Šťastný Antonín CTB1101 51830 C SK OB Chotěboř
10:10:00 Macek Dan LPU1104 2122241 C OK Lokomotiva Pardubice
10:13:00 Nouza Vítek SJH1104 336789 C SOS Jindřichův Hradec
10:16:00 Buršík Matěj SJI1002 2141936 C OK Jihlava
10:19:00 Broum Matěj PZR1002 126 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

H10 2.57 km, 6 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:59:00 Gregor Marek DKP0914 887165 C Oddíl OB Kotlářka
11:02:00 Libra Matyáš PZR0900 7210882 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:05:00 Jirků Ondřej SJI0904 2125311 C OK Jihlava
11:08:00 Míchal Jakub SJH1001 2079509 C SOS Jindřichův Hradec
11:11:00 Vinopal Vojtěch PZR0901 2420002 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:17:00 Škapa Jan CHT0901 2115711 C OOB SK Chrast
11:20:00 Kopenec Šimon SJH1002 2088209 C SOS Jindřichův Hradec
11:23:00 Černý Petr SJI0905 2129213 C OK Jihlava
11:26:00 Procházka Ferdinand ADA1001 2073729 C OOB Spartak Adamov
11:29:00 Fraj David RUZ0900 49887 C TJ Růžená
11:35:00 Kopecký Vojtěch CHT1001 2126238 C OOB SK Chrast
11:38:00 Blažek Vojtěch SJH1003 2096212 C SOS Jindřichův Hradec
11:41:00 Klusáček Mikuláš CTB0902 2111816 C SK OB Chotěboř

H12 3.34 km, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Venhoda Lukáš SJI0801 2103300 C OK Jihlava
10:36:00 Přibyl Daniel OSN0808 0 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:39:00 Parkan Tomáš SJH0803 8663132 B SOS Jindřichův Hradec
10:42:00 Prášil Adam SJI0901 2088159 C OK Jihlava
10:45:00 Červinka Adam OSN0707 682677 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:51:00 Krupička Vít CTB0701 2121768 C SK OB Chotěboř
10:54:00 Dejnožka Matěj CHT0701 2111744 C OOB SK Chrast
10:57:00 Dvořáček Jan TTR0701 53153 C OOB Třebíč
11:00:00 Blažek Cyril SJH0701 8662336 B SOS Jindřichův Hradec
11:03:00 Vítek Vojtěch CHT0801 682374 B OOB SK Chrast
11:09:00 Šimon Eduard PZR0800 7210246 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

H14 4.86 km, 11 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 Kocourek Jiří CTB0602 2118475 C SK OB Chotěboř
10:12:00 Potužník Viktor SJH0504 2096259 B SOS Jindřichův Hradec
10:15:00 Jelínek Jaromír CTB0603 2081398 C SK OB Chotěboř
10:18:00 Prášil Jakub SJI0702 2127589 B OK Jihlava
10:21:00 Zlesák Matyáš TAP0612 336786 C KOB Tretra Praha
10:27:00 Ptáček Jonáš TBM0717 8070717 B KOS TJ Tesla Brno
10:30:00 Jirků František SJI0600 52966 C OK Jihlava
10:33:00 Šíma Matěj CHT0502 2127613 C OOB SK Chrast
10:36:00 Srb Vladimír SJI0701 8667506 A OK Jihlava
10:39:00 Nešpor Jiří TTR0502 995847 C OOB Třebíč
10:45:00 Dvořáček Tomáš OSN0505 2011898 B SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:48:00 Munzar Jakub LPU0606 7210209 C OK Lokomotiva Pardubice
10:51:00 Venhauer Vojtěch SJI0505 2125372 B OK Jihlava

H16 6.56 km, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:09:00 Přibyl Jan OSN0300 2031346 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:12:00 Nouza Michal SJH0505 8004613 A SOS Jindřichův Hradec
10:15:00 Vítek Matěj SJI0500 8116794 A OK Jihlava
10:18:00 Jelínek Filip RUZ0500 8020220 A TJ Růžená
10:21:00 Novotný Tomáš TTR0305 2115149 B OOB Třebíč
10:27:00 Hybeš Michal CHT0401 336711 B OOB SK Chrast
10:30:00 Orany Vojtěch SJI0401 8116725 A OK Jihlava
10:33:00 Splítek Petr PZR0401 7209358 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:36:00 Venhoda Matěj SJI0301 8109370 B OK Jihlava
10:39:00 Cícha Václav TTR0401 2092373 B OOB Třebíč
10:45:00 Krpata Michal LPU0403 8656545 A OK Lokomotiva Pardubice

H18 8.11 km, 17 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:09:00 Cícha Matěj TTR0102 2800321 B OOB Třebíč
11:12:00 Jelínek Kryštof RUZ0301 8666870 A TJ Růžená
11:15:00 Záboj Petr SJI0101 2061788 B OK Jihlava
11:18:00 Novotný Vojtěch TTR0203 2115144 B OOB Třebíč
11:21:00 Poláček Tomáš PZR0102 2052352 B UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

H21C 11.05 km, 22 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 Foltýn Tomáš SJI9801 7205966 C OK Jihlava
10:10:00 Novohradský Petr PZR8903 53700 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:13:00 Prášil Marek SJI7313 8116817 R OK Jihlava
10:16:00 Hladílek Jan PZR8814 49824 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:19:00 Frýba Dominik SJI9702 7200599 C OK Jihlava
10:25:00 Bořil Tomáš TBM8833 681876 C KOS TJ Tesla Brno
10:28:00 Novotný Ondřej ABM9211 7003038 C KOB ALFA Brno
10:31:00 Lauerman Jan SJI7419 8662358 C OK Jihlava
10:34:00 Ptáček Pavel BBM9600 7207026 C BETA URSUS Orienteering
10:37:00 Blažek Zdeněk SJH7601 2113365 C SOS Jindřichův Hradec
10:43:00 Vítek Jaroslav SJI7201 8028815 C OK Jihlava
10:46:00 Baier Martin TUR7603 7677777 C OOB TJ Turnov
10:49:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C KOS TJ Tesla Brno
10:52:00 Srb Vladimír SJI7801 8667505 C OK Jihlava
10:55:00 Procházka Jiří ADA7512 49864 C OOB Spartak Adamov
11:01:00 Dvořáček Jiří OSN7502 52250 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:04:00 Vacek Vojtěch SJI9602 7200366 C OK Jihlava
11:07:00 Kůra Josef ZBM8722 232254 C SK Žabovřesky Brno
11:10:00 Veselý Vojtěch SJH0001 442888 B SOS Jindřichův Hradec
11:13:00 Plíhal Tomáš SJI8509 1700080 C OK Jihlava
11:19:00 Jelínek Jaromír CTB7702 899166 C SK OB Chotěboř
11:22:00 Komárek Arnošt SJH7702 8662283 C SOS Jindřichův Hradec
11:25:00 Vozda Vojtěch KSU9043 515150 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
11:28:00 Sabol Josef CTB9902 436413 A SK OB Chotěboř
11:31:00 Ptáček Ondřej TBM7120 2083358 C KOS TJ Tesla Brno

H21D 7.43 km, 15 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:44:00 Broum Tomáš PZR7808 52608 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:47:00 Máca Tomáš SJI7800 141 C OK Jihlava
10:50:00 Štefan Jan CHT8602 8655451 C OOB SK Chrast
10:53:00 Pařízek Miloš PZR7701 2144083 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:56:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB START Blansko
11:02:00 Karlík Jan TBM8809 8323322 C KOS TJ Tesla Brno
11:05:00 Sitař Václav PZR9202 2148207 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:08:00 Hanousek Martin CTB7910 4678 C SK OB Chotěboř
11:11:00 Vinopal Tomáš PZR7905 8705 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
11:14:00 Jirásek Aleš LPU7601 997601 C OK Lokomotiva Pardubice

H35 8.75 km, 19 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 Daněk Roman SBK7541 8008112 C KOB START Blansko
10:10:00 Andrš Petr ZAM8401 7210085 C OB TJ Sokol Žamberk
10:13:00 Míchal Jiří SJH7802 2096231 C SOS Jindřichův Hradec
10:16:00 Novák Pavel CTB8101 9274 C SK OB Chotěboř
10:19:00 Orany Tomáš SJI7311 889294 C OK Jihlava
10:25:00 Kušička Josef 0050012 1425339 Sokol Horní Jelení
10:28:00 Veverka Tomáš VAM8401 7204619 C OB Vamberk
10:31:00 Venhoda Milan SJI7104 7206548 C OK Jihlava
10:34:00 Cícha Radek TTR7503 2092381 C OOB Třebíč
10:37:00 Nepustil Petr OSN7700 2091526 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:43:00 Bláha Jan 0050010 9145 Sokol Horní Jelení
10:46:00 Skoba Ondřej ZBM7706 416055 C SK Žabovřesky Brno
10:49:00 Potužník Martin SJH7705 2113492 C SOS Jindřichův Hradec
10:52:00 Izdný Pavel SJI7613 8709 C OK Jihlava
10:55:00 Paul Pavel CTB7601 53133 C SK OB Chotěboř
11:01:00 Konfršt Josef 0060001 2126341 OB Vepřová
11:04:00 Blažek Petr SJH7402 2051486 C SOS Jindřichův Hradec
11:07:00 Macek Pavel LPU7517 2103253 C OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 Veselý Oldřich SJH7101 442847 C SOS Jindřichův Hradec
11:13:00 Šťastný Karel CTB7901 2087711 C SK OB Chotěboř
11:19:00 Kinšt David SJH7901 330596 C SOS Jindřichův Hradec
11:22:00 Jirků Roman SJI8309 301273 C OK Jihlava
11:25:00 Běloušek Pavel CTB7602 2118480 C SK OB Chotěboř
11:28:00 Prášil Aleš SJI7415 52152 C OK Jihlava
11:31:00 Klusáček Luděk CTB7803 232875 C SK OB Chotěboř
11:37:00 Doležel Tomáš STA7701 5297 C OK Střelka
11:40:00 Červinka Jan OSN8002 53174 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:43:00 Nekvapil Ondřej LPU7403 9201683 C OK Lokomotiva Pardubice
11:46:00 Přibyl Jan OSN7801 2023952 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě

H45 7.24 km, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 Janíček Jan OSN6811 232029 SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:10:00 Parkan Jiří SJH6801 8656643 C SOS Jindřichův Hradec
10:13:00 Rachůnek Stanislav SJI6801 219258 C OK Jihlava
10:16:00 Vávra Jaroslav LPU7308 7203457 C OK Lokomotiva Pardubice
10:19:00 Voborník Petr CTB6601 8414102 C SK OB Chotěboř
10:25:00 Nouza Petr SJH6501 8116757 C SOS Jindřichův Hradec
10:28:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 8680303 C VSK Mendelu Brno
10:31:00 Kovačič Marek OSN6600 53428 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:34:00 Sobotka Petr PZR7008 53709 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:37:00 Novotný Petr 0040001 2067992 DUKLA Blansko
10:43:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SOS Jindřichův Hradec
10:46:00 Wurzel Břetislav OSN6005 8006005 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:49:00 Komín Petr RUZ7200 2800299 C TJ Růžená
10:52:00 Suk Marek PZR6701 410394 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:55:00 Věříš Jan LPU7103 682602 C OK Lokomotiva Pardubice
11:01:00 Podivínský Tomáš SCP7201 51557 C OK Sparta Praha
11:04:00 Nechanický Pavel OSN7209 7205006 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:07:00 Czagan Jan LPU7106 2129185 C OK Lokomotiva Pardubice
11:10:00 Nechuta Milan PZR7007 49811 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

H55 6.28 km, 14 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Zeman Jaroslav SJI5901 2085575 C OK Jihlava
10:48:00 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C OOB Třebíč
10:51:00 Běhoun Pavel PHK5701 2102525 C OK 99 Hradec Králové
10:54:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C OK Jihlava
10:57:00 Orálek Miroslav TTR5201 7001410 C OOB Třebíč
11:03:00 Knap Jan LPU5101 8116813 C OK Lokomotiva Pardubice
11:06:00 Bořil Petr SJI6207 6607 C OK Jihlava
11:09:00 Klusáček Martin TTR5601 2103756 C OOB Třebíč
11:12:00 Petráček Aleš SJI6301 53631 C OK Jihlava
11:15:00 Koudelný Jiří TTR5401 52251 C OOB Třebíč
11:21:00 Kaňák Petr SJI6115 7003047 C OK Jihlava
11:24:00 Forst Vlastimil PZR5603 52970 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou

H65 4.67 km, 10 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:08:00 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
10:11:00 Kodys Václav RUZ5105 51920 C TJ Růžená
10:14:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 51994 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:17:00 Klimpl Petr LPU5401 8656533 C OK Lokomotiva Pardubice
10:20:00 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C BETA URSUS Orienteering
10:26:00 Blecha Ladislav TRT5100 51989 C KOS Třešť

HDR 2.17 km, 5 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Blažek Robin SJI1700 1425374 OK Jihlava
10:00:00 Buršíková Eliška SJI1450 0 C OK Jihlava
10:00:00 Červinka Dominik 0050011 0 Sokol Horní Jelení
10:00:00 Dočkal Prokop SJI1201 2113497 C OK Jihlava
10:00:00 Forstová Viola PZR1551 2420042 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:00:00 Hamáková Zuzana 0050001 2148107 Sokol Horní Jelení
10:00:00 Jirásková Julie LPU1352 2080983 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Klusáčková Dorota CTB1152 2120639 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Klusáčková Johana CTB1153 2119197 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Komárková Ondřejka SJH1351 232379 C SOS Jindřichův Hradec
10:00:00 Kušičková Jolana 0050008 2419956 Sokol Horní Jelení
10:00:00 Martinec Eduard CHT1202 2102866 C OOB SK Chrast
10:00:00 Míchal Jáchym SJH1601 426377 C SOS Jindřichův Hradec
10:00:00 Nekvapilová Zuzana LPU1159 2049515 C OK Lokomotiva Pardubice
10:00:00 Provazníková Stella CTB1751 0 C SK OB Chotěboř
10:00:00 Ptáčková Lucie TBM1372 53240 C KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 Sobotka Ondřej TTR1401 52159 C OOB Třebíč
10:00:00 Sobotková Karolína TTR1152 52244 C OOB Třebíč
10:00:00 Štáfková Zuzana PGP1450 51624 C SK Praga
10:00:00 Štěpán Bláha 0050005 9103 Sokol Horní Jelení
10:00:00 Švorcová Karolína 0050006 0 Sokol Horní Jelení

P 3.25 km, 9 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Janás Petr 0080003 2126395 (j)Elita
10:00:00 Jílek Martin 0070001 0 TAJFUN Litomyšl
10:00:00 Jirků Olga 0030002 361999 Jirku
10:00:00 Jirků František 0030001 0 Jirku
10:00:00 Korberová Lenka JHB8452 0 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10:00:00 Kovačičová Ivona OSN6850 51991 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
10:00:00 Markoš Martin 0080004 0 (j)Elita
10:00:00 Míchalová Zuzana SJH8252 981817 C SOS Jindřichův Hradec
10:00:00 Nouzová Alena SJH7151 2113478 C SOS Jindřichův Hradec
10:00:00 Sommer Jaroslav 0080001 2148176 (j)Elita
10:00:00 Splítek Václav PZR7700 7210877 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:00:00 Věříšová Lenka 0010001 2129221 OB Lenka
10:00:00 Wacková Hana SJI7853 2126383 C OK Jihlava
10:00:00 Závorková Adéla 0020002 428214 neevidována v klubu OB
10:00:00 Balcarová Anežka 0020001 0 neevidována v klubu OB
10:00:00 Buršíková Olga SJI8150 2141924 C OK Jihlava
10:00:00 Dobrovolný Vladimír TBM7009 2083370 C KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 Forstová Veronika PZR8181 53149 UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
10:00:00 Fraj Oldřich RUZ7502 232335 C TJ Růžená
10:00:00 Jahoda Jiří 0080002 1428935 (j)Elita