Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
12.10.2019
Místo konání:
Větrný Jeníkov
Pořadatel:
SJI - OK Jihlava
Mapa:
Roháč - východ
Ředitel závodu:
Dokulilová Eva
Hlavní rozhodčí:
Petráček Aleš - R1
Stavitel tratí:
Kaňák Petr - R3
JURY:
Fencíková Vladislava, Hladílek Jan, Orálek Miroslav
Kluby:
NNN     CTB     DKP     CHT     JHB     KAM     KRN     KVS     MFP     OSN     PZR     RUZ     SJH     SJI     STA     TRT     TTR     UOL     ZBM     Ostatní kluby
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
995877 Vala Ferdinand NNN7300 H45 11:00:00
(36)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2113412 Běloušek Matěj CTB1202 C HDR 10:00:00
0 Dostálek Jan CTB1401 C HDR 10:00:00
0 Dostálková Anna CTB1251 C HDR 10:00:00
2082924 Fikar Michal CTB1200 C HDR 10:00:00
232861 Fikarová Magdalena CTB1552 C HDR 10:00:00
0 Provazníková Stella CTB1751 C HDR 10:00:00
51838 Šťastný Vilém CTB1301 C HDR 10:00:00
2120621 Nováková Hana CTB7551 C P 10:00:00
339558 Žandová Hana CTB7052 C P 10:00:00
7260028 Žanda Jan CTB6701 C H45 10:08:00
51830 Šťastný Antonín CTB1101 C H10N 10:09:00
2082926 Šťastná Lenka CTB8351 C D35 10:10:00
899173 Jelínková Hana CTB8152 C D21D 10:16:00
2119198 Novák Tobiáš CTB1103 C H10 10:16:00
7260014 Nováková Anna Marie CTB0951 C D10 10:22:00
2121764 Jelínková Michaela CTB0851 C D12 10:23:00
232866 Provazníková Ryvolová Kamila CTB8352 C D21D 10:28:00
232875 Klusáček Luděk CTB7803 C H35 10:32:00
8660904 Gregorová Kamila CTB8151 E D21C 10:33:00
2082930 Běloušková Kateřina CTB0752 B D14 10:33:00
899166 Jelínek Jaromír CTB7702 C H21C 10:34:00
51836 Paulová Hana CTB7851 C D35 10:38:00
8226396 Novák Matyáš CTB0601 B H14 10:40:00
2118480 Běloušek Pavel CTB7602 C H35 10:44:00
8648548 Novák Pavel CTB7001 C H21C 10:46:00
2081398 Jelínek Jaromír CTB0603 C H14 10:52:00
232874 Klusáčková Lenka CTB8051 C D35 10:58:00
2121757 Paulová Barbora CTB0753 C D12 10:59:00
1413712 Žanda Jan CTB9901 B H21D 11:00:00
436413 Sabol Josef CTB9902 A H21C 11:02:00
2118475 Kocourek Jiří CTB0602 C H14 11:04:00
2080977 Voborníková Eva CTB6851 C D45 11:06:00
2119195 Paulová Pavlína CTB0551 C D14 11:09:00
436415 Běloušková Ilona CTB8053 C D35 11:10:00
2087711 Šťastný Karel CTB7901 C H35 11:12:00
0 Dostálek Tomáš CTB7903 C H35 11:20:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7208080 Gregorová Alice DKP0758 C D12 10:27:00
51139 Gregorová Magdalena DKP1158 C D10N 10:45:00
2121756 Gregor Martin DKP7705 C H35 11:04:00
(52)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51924 Korecký Radan CHT1401 C HDR 10:00:00
2102866 Martinec Eduard CHT1202 C HDR 10:00:00
51980 Matras Štěpán CHT1402 C HDR 10:00:00
232883 Matrasová Marie CHT1451 C HDR 10:00:00
0 Vacek Jan CHT1201 C HDR 10:00:00
4537 Kratochvílová Stanislava CHT8751 C P 10:00:00
53452 Řezníčková Hana CHT6051 C P 10:00:00
51897 Jansová Alena CHT5852 C D55 10:01:00
2124751 Slavíková Eva CHT0652 B D14 10:01:00
52312 Binková Jana CHT8651 C D21C 10:01:00
515504 Korecká Lenka CHT8053 C D35 10:02:00
51953 Matras Jaroslav CHT5301 C H65 10:02:00
0 Havlíčková Hana CHT1153 C D10 10:02:00
63591 Martincová Kristýna CHT8551 C D21D 10:04:00
52327 Štefec Jaroslav CHT5801 C H55 10:06:00
2126238 Kopecký Vojtěch CHT1001 C H10 10:08:00
2067939 Vacek František CHT0501 C H14 10:08:00
52323 Vodrážka Oldřich CHT4701 C H65 10:10:00
0 Kropáčková Vendula CHT0353 B D16 10:11:00
0 Slavíková Tereza CHT0656 C D14 10:13:00
2120993 Slavíková Barbora CHT0951 C D10 10:14:00
51970 Vacková Anna CHT0051 B D21C 10:17:00
51951 Zlesák Milan CHT5101 C H65 10:18:00
2111820 Boučková Eva CHT0751 C D12 10:19:00
2115708 Doležalová Barbora CHT0655 C D14 10:21:00
2073715 Kopáček Miroslav CHT6049 C H55 10:22:00
0 Votruba Štěpán CHT H10 10:24:00
51948 Vítek Josef CHT4802 C H65 10:26:00
682379 Vítková Eva CHT1053 C D10 10:26:00
232868 Šebesta Petr CHT7102 C H45 10:32:00
51949 Starka František CHT4801 C H65 10:34:00
336711 Hybeš Michal CHT0401 B H16 10:35:00
2124755 Charouzová Eliška CHT0851 B D12 10:35:00
682374 Vítek Vojtěch CHT0801 B H12 10:37:00
2115701 Halamková Justýna CHT0651 C D14 10:37:00
7207853 Korecká Eva CHT1054 C D10 10:38:00
8004592 Krejsa Jan CHT8701 C H21C 10:42:00
2111744 Dejnožka Matěj CHT0701 C H12 10:45:00
0 Horáková Markéta CHT0653 C D14 10:45:00
53167 Švecová Iva CHT7151 C D35 10:46:00
2115711 Škapa Jan CHT0901 C H10 10:48:00
8656563 Krejsa Martin CHT9001 C H21C 10:50:00
7207628 Veselá Tereza CHT0552 C D14 10:53:00
2120999 Zoulíková Vendula CHT0753 B D12 10:55:00
2127613 Šíma Matěj CHT0502 C H14 10:56:00
4634 Vacek František CHT7001 C H45 10:56:00
52333 Chaloupka Martin CHT7301 C H21C 10:58:00
2115709 Škapová Markéta CHT0752 B D12 11:03:00
9102283 Starková Terezie CHT0251 B D18 11:13:00
301360 Korecký Miroslav CHT7901 C H21C 11:14:00
52168 Martinec Petr CHT8502 C H21C 11:22:00
7210808 Matras Tomáš CHT8001 C H21C 11:30:00
(11)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53615 Nesrovnalová Iveta JHB8952 C D21D 10:00:00
2103783 Brychtová Zuzana JHB8053 C D35 10:06:00
0 Korberová Lenka JHB8452 C D21D 10:08:00
49825 Šidlák Dominik JHB0801 C H12 10:21:00
7210814 Honzáková Lenka JHB0551 B D14 10:25:00
7204508 Fencíková Vladislava JHB6553 C D21C 10:25:00
2106726 Slavíčková Lada JHB7951 C D35 11:02:00
7201753 Honzák Tomáš JHB7702 C H21D 11:08:00
7300171 Culka Josef JHB8607 C H21C 11:18:00
4630 Nesrovnal Jaroslav JHB8305 C H21D 11:20:00
7210807 Honzáková Nelka JHB0851 C D12 11:23:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7201193 Kettnerová Dana KAM8952 C D21C 10:13:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52627 Hrouza Jan KRN1300 C HDR 10:00:00
8654914 Hrouza Jan KRN8100 C H35 10:56:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2116450 Pavlicová Anna KVS7360 C D45 11:14:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2099500 Váchová Soňa MFP1050 C HDR 10:00:00
515016 Suk Jiří MFP6401 C H45 10:28:00
21521 Vácha Pavel MFP7901 C H21D 11:12:00
(21)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
436958 Pilná Klára OSN0452 B D16 10:03:00
7207775 Slámová Taťána OSN0250 A D21C 10:09:00
436927 Pilná Anna OSN1151 C D10 10:10:00
8122027 Kamenický Radan OSN6004 C H45 10:12:00
52230 Dvořáčková Jana OSN7850 C D35 10:14:00
8656602 Marečková Ema OSN0450 B D16 10:15:00
2011898 Dvořáček Tomáš OSN0505 B H14 10:20:00
8006005 Wurzel Břetislav OSN6005 C H45 10:20:00
52000 Chrást Lukáš OSN0301 C H16 10:27:00
1426043 Pejchal Josef OSN0500 B H14 10:28:00
8 Janíčková Jolana OSN0777 B D12 10:31:00
53173 Dvořáček Jakub OSN0303 C H16 10:39:00
8648571 Kamenická Lenka OSN6955 C D35 10:42:00
7208071 Kamenická Tereza Ester OSN0888 B D12 10:43:00
53428 Kovačič Marek OSN6600 C H45 10:44:00
53177 Dvořáčková Eva OSN1050 C D10 10:46:00
52250 Dvořáček Jiří OSN7502 C H35 10:48:00
8006654 Wurzelová Dana OSN6654 C D45 10:50:00
1232505 Sláma Jaroslav OSN6901 C H35 11:00:00
53603 Janíčková Jitka OSN7356 C D45 11:02:00
53158 Dvořáčková Jana OSN0757 C D12 11:19:00
(31)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
49811 Nechuta Milan PZR7007 C H45 10:00:00
2420042 Forstová Viola PZR1551 C HDR 10:00:00
53149 Forstová Veronika PZR8181 P 10:00:00
1425359 Pařízek Jan PZR0011 C P 10:00:00
2420004 Štěpánek Jan PZR1001 C H10N 10:01:00
2134287 Pařízková Kateřina PZR7951 C D21D 10:12:00
438608 Forst Matouš PZR1100 C H10N 10:13:00
232741 Novohradský Jan PZR5309 C H55 10:14:00
53709 Sobotka Petr PZR7008 C H45 10:16:00
126 Broum Matěj PZR1002 C H10N 10:21:00
7210246 Šimon Eduard PZR0800 C H12 10:25:00
53700 Novohradský Petr PZR8903 C H21C 10:30:00
7210882 Libra Matyáš PZR0900 C H10 10:32:00
52970 Forst Vlastimil PZR5603 H55 10:38:00
410394 Suk Marek PZR6701 C H45 10:40:00
7210903 Pařízek Petr PZR0504 C H14 10:44:00
7205030 Rosecká Alena PZR5654 C D45 10:46:00
232492 Skryja Bořivoj PZR6106 C H45 10:48:00
220400 Doleželová Anna PZR0651 B D14 10:49:00
2144083 Pařízek Miloš PZR7701 C H21D 10:52:00
49824 Hladílek Jan PZR8814 C H21C 10:54:00
7210811 Knap Jakub PZR0701 B H12 10:57:00
438601 Doleželová Iva PZR7171 C D45 10:58:00
232483 Skryja Ondřej PZR9502 C H21D 11:04:00
2088199 Polanská Nelly PZR0152 B D18 11:05:00
232348 Sitař Miroslav PZR0205 B H18 11:07:00
2121893 Baďurová Eliška PZR0752 B D12 11:07:00
2075659 Nechutová Alena PZR6969 C D45 11:10:00
2052352 Poláček Tomáš PZR0102 B H18 11:15:00
52608 Broum Tomáš PZR7808 C H21D 11:16:00
53196 Suková Renata PZR7352 C D45 11:18:00
(16)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2801042 Hofhanzlová Magdaléna RUZ1650 C HDR 10:00:00
2133912 Nevrklová Adéla RUZ1252 C HDR 10:00:00
232335 Fraj Oldřich RUZ7502 C P 10:00:00
2111732 Frajová Kamila RUZ7950 C P 10:00:00
897365 Kubálek Zdeněk RUZ5306 C H55 10:02:00
2134278 Čermák Martin RUZ7100 C H35 10:16:00
2801046 Hofhanzlová Hana RUZ7951 C D21D 10:20:00
51920 Kodys Václav RUZ5105 C H65 10:22:00
8116806 Hofhanzl Antonín RUZ0902 B H12 10:33:00
2133899 Nevrkla Tomáš RUZ7600 C H35 10:36:00
2800340 Hofhanzl Abrahám RUZ7300 C H45 10:36:00
49887 Fraj David RUZ0900 C H10 10:40:00
2017679 Pittnerová Lenka RUZ7150 C D45 10:54:00
2113360 Jelínková Adéla RUZ0251 C D18 11:01:00
129 Pittnerová Adéla RUZ0250 C D18 11:09:00
2088726 Gregor Petr RUZ7500 C H21C 11:10:00
(36)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
681884 Jelínková Anna SJH1252 C HDR 10:00:00
301356 Kubáková Laura SJH1550 C HDR 10:00:00
0 Míchal Jáchym SJH1601 C HDR 10:00:00
2118501 Rychtáriková Sofie SJH1551 C HDR 10:00:00
331439 Svitáková Ludmila SJH1152 C HDR 10:00:00
2096225 Kopenec Milan SJH7102 C P 10:00:00
0 Míchalová Zuzana SJH8252 C P 10:00:00
331352 Svitáková Eva SJH7852 C P 10:00:00
2079509 Míchal Jakub SJH1001 C H10 10:04:00
436450 Pobuda Jan SJH0603 C H14 10:04:00
442870 Pobuda Michal SJH7403 C H45 10:04:00
2079502 Míková Michaela SJH8251 C D21C 10:05:00
9200531 Gřunděl Ivan SJH4201 C H65 10:06:00
436407 Rychtárik Jáchym SJH1201 C H10N 10:17:00
2113481 Potužníková Eva SJH7652 C D35 10:18:00
2087674 Beranová Marie SJH0951 C D10 10:18:00
8414138 Kubáková Nela SJH0451 B D16 10:19:00
2113492 Potužník Martin SJH7705 C H35 10:20:00
434831 Trojan Jiří SJH6601 C H45 10:24:00
2801422 Rychtárik Tadeáš SJH0901 C H10 10:28:00
2103754 Rychtáriková Eliška SJH8050 C D35 10:30:00
442873 Nosek Vladimír SJH5901 C H55 10:30:00
8662342 Dundáček Karel SJH0401 B H16 10:31:00
443107 Pobudová Marie SJH1050 C D10 10:34:00
442888 Veselý Vojtěch SJH0001 B H21C 10:38:00
2088209 Kopenec Šimon SJH1002 C H10 10:44:00
330592 Kinštová Dominka SJH8051 C D35 10:50:00
2067961 Beran Antonín SJH1101 C H10 10:52:00
2103731 Rychtárik Ladislav SJH8001 C H35 10:52:00
336790 Dundáček Milan SJH6902 C H45 10:52:00
336772 Kubák Martin ml. SJH9902 C H21D 10:56:00
442847 Veselý Oldřich SJH7101 C H35 11:08:00
2088158 Kopencová Anna SJH0752 B D12 11:11:00
681891 Jelínek Vít SJH0804 C H12 11:13:00
2096259 Potužník Viktor SJH0504 B H14 11:16:00
2096231 Míchal Jiří SJH7802 C H35 11:16:00
(32)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52298 Růžička Tomáš SJI0907 C H10 10:00:00
2061841 Vítek Matěj SJI0500 A H14 10:00:00
110 Buršíková Eliška SJI1450 C HDR 10:00:00
2113497 Dočkal Prokop SJI1201 C HDR 10:00:00
433091 Novotná Nicol SJI0953 C HDR 10:00:00
0 Rychnovská Eliška SJI HDR 10:00:00
1000506 Podhorská Věra SJI5252 C D65 10:03:00
2141936 Buršík Matěj SJI1002 C H10N 10:05:00
2126386 Wacková Anna SJI0653 C D14 10:05:00
2113416 Dočkal Matouš SJI0900 C H10 10:12:00
2125372 Venhauer Vojtěch SJI0505 B H14 10:12:00
2125342 Krátká Eliška SJI0851 B D12 10:15:00
51772 Růžička Vojtěch SJI0704 C H12 10:17:00
2126392 Pejchalová Veronika SJI0652 B D14 10:17:00
2080831 Hendrych Vít SJI0601 B H14 10:24:00
2125311 Jirků Ondřej SJI0904 C H12 10:29:00
2126366 Oranyová Sylva SJI0751 B D14 10:29:00
2099513 Coufalová Júlia SJI0950 C D10 10:30:00
2129213 Černý Petr SJI0905 C H10 10:36:00
2127589 Prášil Jakub SJI0702 B H14 10:36:00
2126393 Pejchalová Zuzana SJI0850 C D12 10:39:00
2121888 Coufal Petr SJI0703 C H12 10:41:00
52331 Mácová Amálie SJI0650 C D14 10:41:00
52966 Jirků František SJI0600 C H14 10:48:00
115 Mácová Apolena SJI1150 C D10N 10:49:00
2087651 Mácová Rozálie SJI0855 C D12 10:51:00
2088724 Hudec David SJI0806 C H12 10:53:00
8667506 Srb Vladimír SJI0701 A H14 11:00:00
2088159 Prášil Adam SJI0901 C H12 11:01:00
2081356 Vítková Hana SJI0750 B D14 11:01:00
2103300 Venhoda Lukáš SJI0801 C H12 11:09:00
2095966 Máca Dominik SJI0503 C H14 11:12:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2118114 Krätzer Vojtěch STA1203 C H10N 10:25:00
5297 Doležel Tomáš STA7701 C H35 10:28:00
2134328 Doleželová Jolana STA1151 C D10N 10:53:00
2116453 Plachá Zita STA0551 B D14 10:57:00
2118113 Krätzer Matěj STA0702 C H12 11:05:00
2118111 Vítovcová Radana STA7651 C D35 11:06:00
2118112 Krätzer Jakub STA0501 C H14 11:08:00
2134370 Plachá Nora STA0851 C D12 11:15:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102564 Oulická Hana TRT5350 C D65 10:07:00
51989 Blecha Ladislav TRT5100 C H65 10:14:00
(26)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52159 Sobotka Ondřej TTR1401 C HDR 10:00:00
52244 Sobotková Karolína TTR1152 C HDR 10:00:00
52237 Syslová Iva TTR6151 C D55 10:05:00
416215 Nešporová Marie TTR0351 B D16 10:07:00
7001410 Orálek Miroslav TTR5201 C H55 10:10:00
52253 Orálková Libuše TTR5351 C D65 10:11:00
995847 Nešpor Jiří TTR0502 C H14 10:16:00
8663162 Nešpor Jan TTR6101 C H55 10:18:00
500580 Prášil Šimon TTR0901 C H10 10:20:00
4673 Palátová Lenka TTR7551 C D35 10:22:00
2092381 Cícha Radek TTR7503 C H35 10:24:00
52251 Koudelný Jiří TTR5401 C H55 10:26:00
2084938 Palát Přemek TTR0601 C H14 10:32:00
2092365 Cíchová Pavlína TTR7452 C D35 10:34:00
2103756 Klusáček Martin TTR5601 C H55 10:34:00
2420061 Dvořáčková Eliška TTR0951 C D10 10:42:00
2115144 Novotný Tomáš TTR0305 B H16 10:43:00
49689 Nešporová Terezie TTR0852 C D12 10:47:00
53153 Dvořáček Jan TTR0701 C H12 10:49:00
224888 Dvořáčková Jana TTR8154 C D35 10:54:00
7300192 Nešpor Jan TTR0101 B H18 11:03:00
2115149 Novotný Vojtěch TTR0203 B H18 11:11:00
52239 Sobotková Lenka TTR8151 C D35 11:14:00
4538 Palát Bohuslav TTR0201 B H18 11:19:00
52242 Nešporová Marie TTR7251 C D45 11:22:00
2800321 Cícha Matěj TTR0102 B H18 11:27:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
428280 Kopecká Tereza UOL1050 C D10 10:06:00
2069082 Paulíčková Tereza UOL0750 B D14 10:09:00
420402 Kopecká Jitka UOL7750 C D21D 10:24:00
2116467 Paulíčková Barbara UOL7851 C D35 10:26:00
2044889 Kopecká Nela UOL0650 C D14 11:05:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51765 Slámová Petra ZBM8459 C D21C 10:29:00
Ostatní kluby
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
2126341 Konfršt Josef 0010001 OB Vepřová H35 10:40
8662335 Šrámková Michaela 0020001 Neregistrovaná D21C 10:21
995877 Vala Albert 0030001 Neregistrovany HDR 10:00