Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
07.04.2019
Místo konání:
louka u silnice z Plas do Vrážného, GPS N 49°56.474', E 13°20.829'
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
Peklo, 1:10000, stav 04/17
Ředitel závodu:
Tesař Daniel
Hlavní rozhodčí:
Semík Luboš - R2
Stavitel tratí:
Richtrová Kamila
JURY:
Šilhavý Miroslav, Ječmen Vladimír, Pova Ondřej
Kategorie:
D10     D12     D14     D16     D18     D21     D35     D45     D55     D65     H10     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H75     HD10F     T4U     T5     T6U     Z1     Z2     Z3     ZF    

D10 1.92 km, 5 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:05:00 1 Peterková Adéla KRL0953 2124756 C Kometa Kralovice
10:08:00 2 Vodrážková Barbora VPM1050 434819 C KOS Slavia Plzeň
10:11:00 3 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 416173 C MLOK Mariánské Lázně
10:14:00 4 Ječmenová Veronika ONO0950 7202883 C SKOB Ostrov
10:17:00 5 Andělová Viktorie VPM1155 2127528 C KOS Slavia Plzeň
10:20:00 6 Fišáková Leona MLA1151 2082925 C MLOK Mariánské Lázně
10:23:00 7 Hanáková Aneta KRL0951 9091907 C Kometa Kralovice
10:26:00 8 Urbánková Lucie ONO1150 2102673 C SKOB Ostrov
10:29:00 9 Blechová Adéla KRL1055 2126294 C Kometa Kralovice
10:32:00 10 Stehlíková Tereza LPM0951 2103247 C OK Lokomotiva Plzeň
10:35:00 11 Fryšová Žaneta DCH0959 8036 C Radioelektronika Cheb
10:38:00 12 Šafránková Eliška LPM0953 0 C OK Lokomotiva Plzeň
10:41:00 13 Vakant 0 Vakant
10:44:00 14 Beránková Julča VPM 0 KOS Slavia Plzeň

D12 2.73 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 15 Petřinová Natálie 0050001 2148126 neregistrovaní Kublov
10:03:00 16 Sobotová Kateřina VPM0851 434815 C KOS Slavia Plzeň
10:06:00 17 Frühaufová Julie SKV0754 0 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:09:00 18 Ritterová Lída ONO0851 2103708 C SKOB Ostrov
10:12:00 19 Bauerová Aneta SKV0752 2059774 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:15:00 20 Hrabánková Kateřina Anna NEK0750 2035733 C Nejdek Orienteering
10:18:00 21 Vlašímská Karolína SKV0851 682698 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:21:00 22 Gelnerová Markéta KRL0952 9102146 C Kometa Kralovice
10:24:00 23 Liberdová Magdaléna KSH0851 2060213 C OB Kašperské Hory
10:27:00 24 Kropáčová Zuzana KRL0754 2127659 C Kometa Kralovice
10:30:00 25 Fryšová Andrea DCH0760 2141931 C Radioelektronika Cheb
10:33:00 26 Bodurková Denisa KRL0752 2127645 B Kometa Kralovice
10:36:00 27 Maierová Daniela Victoria DCH0753 2141926 C Radioelektronika Cheb
10:39:00 28 Šitrová Štěpánka LPM0850 2088717 C OK Lokomotiva Plzeň
10:42:00 29 Vakant 0 Vakant
10:45:00 30 Beránková Hedvika VPM 0 KOS Slavia Plzeň

D14 3.18 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 31 Kohoutková Klára BSO0650 8655488 B KOB Baník Sokolov
10:03:00 32 Fišarová Adéla KRL0651 416314 C Kometa Kralovice
10:06:00 33 Novotná Kristýna DCH0655 2141928 C Radioelektronika Cheb
10:09:00 34 Ševčíková Anežka ONO0550 7201768 C SKOB Ostrov
10:12:00 35 Petřinová Vendula 0050002 2148109 neregistrovaní Kublov
10:15:00 36 Urbánková Eva ONO0650 8667973 B SKOB Ostrov
10:18:00 37 Gelnerová Anna KRL0653 9102084 B Kometa Kralovice
10:21:00 38 Beránková Šárka VPM0551 9101182 C KOS Slavia Plzeň
10:24:00 39 Králová Lucie KRL0658 232611 C Kometa Kralovice
10:27:00 40 Kožíšková Kateřina LPM0652 2082947 B OK Lokomotiva Plzeň
10:30:00 41 Kulová Laura ONO0552 8004351 B SKOB Ostrov
10:33:00 42 Vlašímská Bára SKV0651 682089 B TJ Slovan Karlovy Vary
10:36:00 43 Holíková Simona ONO0553 2087704 B SKOB Ostrov
10:39:00 44 Třísková Tereza LPM0653 2082946 C OK Lokomotiva Plzeň
10:42:00 45 Šimáčková Daniela DCH0654 2121895 C Radioelektronika Cheb
10:45:00 46 Hajšmanová Anna LPM0651 416320 C OK Lokomotiva Plzeň
10:48:00 47 Holíková Petra ONO0653 2087719 C SKOB Ostrov
10:51:00 48 Vlachová Adéla KRL0551 2126299 C Kometa Kralovice
10:54:00 49 Vakant 0 Vakant
10:57:00 50 Vakant 0 Vakant

D16 3.83 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 51 Dítková Markéta SKV0451 682652 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:03:00 52 Křížková Marie MAS0450 8660361 C KČT Aš
10:06:00 53 Fišarová Eliška KRL0351 9412003 B Kometa Kralovice
10:09:00 54 Nádeníčková Iva NEK0350 8660520 B Nejdek Orienteering
10:12:00 55 Břečková Barbora ONO0453 2126391 C SKOB Ostrov
10:15:00 56 Tomášková Linda TAP0455 2134349 C KOB Tretra Praha
10:18:00 57 Šauli Kateřina VPM0456 2060388 B KOS Slavia Plzeň
10:21:00 58 Nejedlá Klára ONO0450 301730 B SKOB Ostrov
10:24:00 59 Ziebová Veronika NEK0450 8660519 B Nejdek Orienteering
10:27:00 60 Pecko Sára ONO0452 1428926 B SKOB Ostrov
10:30:00 61 Vakant 0 Vakant

D18 4.13 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 62 Daňková Dominika DCH0258 2103785 C Radioelektronika Cheb
10:05:00 63 Staňková Markéta VPM0153 7210111 B KOS Slavia Plzeň
10:08:00 64 Nádeníčková Pavla NEK0150 8660521 A Nejdek Orienteering
10:11:00 65 Vakant 0 Vakant

D21 5.68 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 66 Kubínová Romana SKV9452 7260021 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:03:00 67 Chvalová Věra LPM9452 8656688 C OK Lokomotiva Plzeň
10:06:00 68 Biersaková Dagmar KRL0051 7150100 B Kometa Kralovice
10:09:00 69 Šiková Karolína LPM9651 8656698 E OK Lokomotiva Plzeň
10:12:00 70 Urbánková Kateřina ONO9250 9200731 C SKOB Ostrov
10:15:00 71 Kinkorová Tereza LPM9850 2082918 C OK Lokomotiva Plzeň
10:18:00 72 Doležalová Dorotka VPM9950 2075660 B KOS Slavia Plzeň
10:21:00 73 Lacigová Michaela PGP8150 887608 C SK Praga
10:24:00 74 Vakant 0 Vakant
10:27:00 75 Vakant 0 Vakant

D35 4.03 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:23:00 76 Gregorová Kateřina BSO8151 7874 C KOB Baník Sokolov
10:26:00 77 Vakant 0 Vakant
10:29:00 78 Placková Veronika MLA8250 515060 C MLOK Mariánské Lázně
10:32:00 79 Kotásková Jana JES7451 237528 C OK Rakovník
10:35:00 80 Urbánková Jana ONO7851 9200732 C SKOB Ostrov
10:38:00 81 Vlašímská Tereza SKV7551 7204502 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:41:00 82 Fišáková Hana MLA7750 1421917 C MLOK Mariánské Lázně
10:44:00 83 Fremrová Jaroslava LPM7954 1400405 C OK Lokomotiva Plzeň
10:47:00 84 Maunová Martina KSH8051 9941 C OB Kašperské Hory
10:50:00 85 Pechová Iva LPM6151 2067245 C OK Lokomotiva Plzeň
10:53:00 86 Křížová Lenka KRL7951 2800313 C Kometa Kralovice
10:56:00 87 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C OK Lokomotiva Plzeň
10:59:00 88 Ševčíková Petra ONO7450 49607 C SKOB Ostrov
11:02:00 89 Bohuslavová Jana LPM7852 7207664 C OK Lokomotiva Plzeň
11:05:00 90 Vodrážková Kateřina VPM7995 980333 C KOS Slavia Plzeň
11:08:00 91 Černá Pavla 0070001 0 Černí
11:11:00 92 Bredlerová Gabriela SKV7451 7204509 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:14:00 93 Vakant 0 Vakant
11:17:00 94 Halíková Renata MAS7850 301512 C KČT Aš
11:20:00 95 Šauli Iva VPM7852 2060395 C KOS Slavia Plzeň
11:23:00 96 Hejduková Jana BSO7250 7873 C KOB Baník Sokolov
11:26:00 97 Dítková Jitka SKV7752 682676 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:29:00 99 Sobotová Jana VPM7250 1420788 C KOS Slavia Plzeň
11:32:00 98 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
11:35:00 100 Richtrová Lucie VPM7451 331267 C KOS Slavia Plzeň

D45 3.46 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 101 Danihelová Janka SKV6552 232202 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:36:00 102 Šoupová Jana LPM6850 8670490 C OK Lokomotiva Plzeň
10:39:00 103 Kubínová Jana SKV6751 331089 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:42:00 104 Millionová Hedvika MAS7351 2087633 C KČT Aš
10:45:00 105 Lisá Monika ONO6750 9101105 C SKOB Ostrov
10:48:00 106 Zierhutová Michaela LCV7151 301525 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:51:00 107 Hajšmanová Gábina LPM7351 2070809 C OK Lokomotiva Plzeň
10:54:00 108 Jandová Hana LCV7150 301423 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:57:00 109 Kamarytová Martina MLA6651 1421920 C MLOK Mariánské Lázně
11:00:00 110 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
11:03:00 111 Tenglerová Helena MLA6551 1421930 C MLOK Mariánské Lázně
11:06:00 112 Vakant 0 Vakant

D55 3.06 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 113 Vakant 29133 0 Vakant
10:04:00 114 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:07:00 115 Janečková Eva LPM6150 52371 C OK Lokomotiva Plzeň
10:10:00 116 Opavová Stanislava MLA5451 8656644 C MLOK Mariánské Lázně
10:13:00 117 Bouchalová Zdena VPM5757 52378 C KOS Slavia Plzeň
10:16:00 118 Kubátová Lenka SKV5551 237549 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:19:00 119 Lacigová Ivana VSP5950 7003023 C USK Praha
10:22:00 120 Doležalová Liběna VPM5950 2075661 C KOS Slavia Plzeň
10:25:00 121 Šilhavá Jana LPM5951 51152 C OK Lokomotiva Plzeň
10:28:00 122 Sklenářová Jana MLA6258 416175 C MLOK Mariánské Lázně
10:31:00 123 Vakant 0 Vakant

D65 2.82 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 124 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:23:00 125 Vakant 0 Vakant
10:26:00 126 Bohuslavová Věra LPM4850 51480 C OK Lokomotiva Plzeň
10:29:00 127 Horáková Magdalena NEK4950 301414 C Nejdek Orienteering
10:32:00 128 Brabcová Jindra LCV4750 232232 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:35:00 129 Savičová Irena SKV5352 51136 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:38:00 130 Jedličková Jindra VPM4550 1490 C KOS Slavia Plzeň

H10 2.05 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:07:00 131 Anděl Robin VPM0901 8531 C KOS Slavia Plzeň
10:10:00 132 Kříž Matěj KRL0901 2090857 C Kometa Kralovice
10:13:00 133 Placek Tomas MLA0902 888609 C MLOK Mariánské Lázně
10:16:00 134 Švejda Pavel BSO0901 301432 C KOB Baník Sokolov
10:19:00 135 Ritter Jakub ONO1000 2117426 C SKOB Ostrov
10:22:00 136 Štěrba Lukáš SKV1001 2045223 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:25:00 137 Houba Vojtěch KRL1002 2127628 C Kometa Kralovice
10:28:00 138 Šitra Šimon LPM1001 2090869 C OK Lokomotiva Plzeň
10:31:00 139 Šebian Samuel KRL0903 232230 C Kometa Kralovice
10:34:00 140 Parula Egon LPM1000 2113095 C OK Lokomotiva Plzeň
10:37:00 141 Vakant 0 Vakant
10:40:00 142 Vakant 0 Vakant

H12 2.73 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:51:00 143 Krs Jakub VPM0801 52381 C KOS Slavia Plzeň
10:54:00 144 Pávek Štěpán NEK0700 8660516 C Nejdek Orienteering
10:57:00 145 Vodrážka Štěpán VPM0802 2031365 C KOS Slavia Plzeň
11:00:00 146 Donda Jakub ONO0700 8656617 B SKOB Ostrov
11:03:00 147 Křížek Ivo MAS0801 301726 C KČT Aš
11:06:00 148 Turek Jakub SKV0801 7791777 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:09:00 149 Pjenčák Adam MAS0802 2087659 C KČT Aš
11:12:00 150 Kule Oliver ONO0701 1400426 C SKOB Ostrov
11:15:00 151 Brabec Matěj MAS0701 2026161 B KČT Aš
11:18:00 152 Tříska Lukáš LPM0800 2082920 C OK Lokomotiva Plzeň
11:21:00 153 Martin Petrášek 0040001 1403411 noname
11:24:00 154 Stehlík Jakub LPM0700 2103269 B OK Lokomotiva Plzeň
11:27:00 155 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C KČT Aš
11:30:00 156 Janoch Mikuláš MLA0700 2085576 B MLOK Mariánské Lázně
11:33:00 157 Halík Libor MAS0700 237548 C KČT Aš
11:36:00 158 Plevný Albert DCH0711 8662372 C Radioelektronika Cheb
11:39:00 159 Vakant 0 Vakant
11:42:00 160 Vakant 0 Vakant

H14 4.49 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:13:00 161 Černý Jonáš MLA0501 9101679 C MLOK Mariánské Lázně
10:16:00 162 Samuel Marek MIL0500 0 C Tesil Milevsko
10:19:00 163 Šoupa Martin LPM0500 301717 C OK Lokomotiva Plzeň
10:22:00 164 Myslík Vojtěch ONO0602 1428940 C SKOB Ostrov
10:25:00 165 Spiřík František BSO0603 8683 C KOB Baník Sokolov
10:28:00 166 Svoboda Antonín VPM0601 8651736 C KOS Slavia Plzeň
10:31:00 167 Šustr Ondřej KSH0501 2080905 C OB Kašperské Hory
10:34:00 168 Meduna Filip ONO0603 2083364 C SKOB Ostrov
10:37:00 169 Němec David LPM0504 2011846 B OK Lokomotiva Plzeň
10:40:00 170 Pivec Jan MLA0503 9201380 B MLOK Mariánské Lázně
10:43:00 171 Košina Tobiáš SKV0502 7204501 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:46:00 172 Havlíček Viktor BSO0602 301430 C KOB Baník Sokolov
10:49:00 173 Stehlík Šimon LPM0501 2082911 B OK Lokomotiva Plzeň
10:52:00 174 Sobota Ondřej VPM0502 232337 B KOS Slavia Plzeň
10:55:00 175 Ječmen Matyáš ONO0600 7201205 B SKOB Ostrov
10:58:00 176 Szabó Vojtěch LPM0503 2102775 C OK Lokomotiva Plzeň
11:01:00 177 Frühauf Matyáš SKV0501 2081378 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:04:00 178 Janoch Samuel MLA0502 1421918 C MLOK Mariánské Lázně
11:07:00 179 Vakant 0 Vakant
11:10:00 180 Vakant 0 Vakant

H16 5.59 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:22:00 181 Havlíček Albert BSO0304 301433 C KOB Baník Sokolov
11:25:00 182 Vendelberger Tomáš MAS0302 2026165 C KČT Aš
11:28:00 183 Grohmann Jan VPM0403 443084 C KOS Slavia Plzeň
11:31:00 184 Vakant 0 Vakant

H18 6.54 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 185 Hejduk Zdeněk BSO0201 1428921 B KOB Baník Sokolov
10:04:00 186 Svatek Daniel DCH0113 2090868 B Radioelektronika Cheb
10:07:00 187 Lill Petr BSO0203 8663135 B KOB Baník Sokolov
10:10:00 188 Šustr Antonín KSH0201 2080906 B OB Kašperské Hory
10:13:00 189 Vakant 0 Vakant

H21 10.55 km, 25 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:14:00 190 Kamaryt Michal MLA9205 1421919 C MLOK Mariánské Lázně
10:17:00 191 Kamaryt Tomáš VPM8807 8662312 C KOS Slavia Plzeň
10:20:00 192 Solomko Adam BSO0002 9102149 B KOB Baník Sokolov
10:23:00 193 Pova Ondřej KRL9304 9995599 C Kometa Kralovice
10:26:00 194 Rosenbaum Ondřej JES0001 237524 C OK Rakovník
10:29:00 195 Šilhavý Jakub LPM8500 51151 C OK Lokomotiva Plzeň
10:32:00 196 Bouchal Jiří VPM8449 8663206 C KOS Slavia Plzeň
10:35:00 197 Vonášek Adam LPM9101 361978 C OK Lokomotiva Plzeň
10:38:00 198 Kamenický Matěj LPU9036 8137666 R OK Lokomotiva Pardubice
10:41:00 199 Laciga Radek PGP8202 7003030 C SK Praga
10:44:00 200 Knepr Lukáš BSO9401 8655489 C KOB Baník Sokolov
10:47:00 201 Hegner Lukáš LPM8104 446347 C OK Lokomotiva Plzeň
10:50:00 202 Škoda Jakub DOK8800 1302790 R OK Doksy
10:53:00 203 Vakant 0 Vakant
10:56:00 204 Vakant 0 Vakant
10:59:00 205 Vakant 0 Vakant

H35 6.48 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:11:00 206 Křížek Filip MAS7800 8660453 C KČT Aš
10:14:00 207 Fiala Michal KSH7601 416182 C OB Kašperské Hory
10:17:00 208 Ševčík Petr ONO7200 8662290 C SKOB Ostrov
10:20:00 209 Placek Petr MLA8000 1421927 C MLOK Mariánské Lázně
10:23:00 210 Stehlík Petr LPM7903 2045235 C OK Lokomotiva Plzeň
10:26:00 211 Sedláček Tomáš KRL6401 51476 C Kometa Kralovice
10:29:00 212 Ječmen Vladimír ONO7900 7209469 C SKOB Ostrov
10:32:00 213 Pávek Jiří NEK7700 2096214 C Nejdek Orienteering
10:35:00 214 Holík Jaromír ONO7502 2087685 C SKOB Ostrov
10:38:00 215 Pilař Karel MAS5501 7003021 C KČT Aš
10:41:00 216 Žižka Přemysl MIL7301 7857 C Tesil Milevsko
10:44:00 217 Kříž Dušan KRL7800 2801021 C Kometa Kralovice
10:47:00 218 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C OK Lokomotiva Plzeň
10:50:00 219 Turek Jan SKV7302 7464855 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:53:00 220 Kovář Jindřich MAS6800 7003022 C KČT Aš
10:56:00 221 Vlašímský Robert SKV7201 7204490 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:59:00 222 Pivec Lukáš MLA7600 1421926 C MLOK Mariánské Lázně
11:02:00 223 Kožíšek Petr LPM7603 0 C OK Lokomotiva Plzeň
11:05:00 224 Badura Václav SKV8101 7200904 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:08:00 225 Šafránek Petr LPM7905 0 C OK Lokomotiva Plzeň
11:11:00 226 Milota Josef MLA5801 8656692 C MLOK Mariánské Lázně
11:14:00 227 Pjenčák Roman MAS7501 2087640 C KČT Aš
11:17:00 228 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C OK Lokomotiva Plzeň
11:20:00 229 Dítko Jan SKV7301 682634 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:23:00 230 Fišar Miroslav KRL7201 416319 C Kometa Kralovice
11:26:00 231 Suk Jiří MFP6401 515016 C Matfyz Praha
11:29:00 232 Nejedlý Ladislav ONO7501 9201325 C SKOB Ostrov
11:32:00 233 Vakant 0 Vakant
11:35:00 234 Vakant 0 Vakant
11:38:00 235 Vakant 0 Vakant

H45 4.74 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 236 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
10:43:00 237 Frühauf Jiří SKV7002 0 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:46:00 238 Mareš Alexander NEK7300 2067346 C Nejdek Orienteering
10:49:00 239 Kamaryt Miloš MLA6404 2067948 C MLOK Mariánské Lázně
10:52:00 240 Jiroušek Petr LPM7001 301721 C OK Lokomotiva Plzeň
10:55:00 241 Švorc Martin 6KC7100 2144087 Neregistrovaní
10:58:00 242 Hajšman Jan LPM7099 0 OK Lokomotiva Plzeň
11:01:00 243 Kozelka Jan LCV7000 301526 C TJ Lokomotiva Chomutov
11:04:00 244 Kropáč Jiří KRL6702 0 C Kometa Kralovice
11:07:00 245 Staněk Rostislav VPM6801 886260 C KOS Slavia Plzeň
11:10:00 246 Vlach Miroslav DCH6101 2106737 C Radioelektronika Cheb
11:13:00 247 Solomko Vladimír BSO7003 7210930 C KOB Baník Sokolov
11:16:00 248 Nádeníček Josef NEK7000 2121001 C Nejdek Orienteering
11:19:00 249 Šustr Pavel KSH7001 2075672 C OB Kašperské Hory
11:22:00 250 Weissar Petr LPM7020 2082913 C OK Lokomotiva Plzeň
11:25:00 251 Urbánek Lumír ONO6701 52181 C SKOB Ostrov
11:28:00 252 Šoupa Karel LPM6900 8670489 C OK Lokomotiva Plzeň
11:31:00 253 Mayer Tomáš KSH6900 416184 C OB Kašperské Hory
11:34:00 254 Vakant 0 Vakant
11:37:00 255 Vakant 0 Vakant

H55 4.13 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:42:00 256 Chotětický Jan MAS5400 7887 C KČT Aš
10:45:00 257 Chotětický Václav DKL5202 7886 C KOB Kladno
10:48:00 258 Štěrba Jiří SKV6401 331490 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:51:00 259 Šilhavý Miroslav LPM5800 51153 C OK Lokomotiva Plzeň
10:54:00 260 Hnyk Michal SKV6002 2075610 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:57:00 261 Doležal Jan VPM5701 2075662 C KOS Slavia Plzeň
11:00:00 262 Muchl Vladimír CST5601 2133920 C OB Strakonice
11:03:00 263 Blažek Jiří VPM5009 253118 C KOS Slavia Plzeň
11:06:00 264 Čech Petr DCH6002 681885 C Radioelektronika Cheb
11:09:00 265 Pech Jiří LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
11:12:00 266 Hájek Jan MAS5401 7885 C KČT Aš
11:15:00 267 Janošík Lubomír KSH5901 2080909 C OB Kašperské Hory
11:18:00 268 Valeš Milan LPM6000 0 C OK Lokomotiva Plzeň
11:21:00 269 Vakant 0 Vakant

H65 3.46 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 270 Fiala Miloš KSH4801 8674 C OB Kašperské Hory
10:04:00 271 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C Radioelektronika Cheb
10:07:00 272 Vakant 0 Vakant
10:10:00 273 Mágr Zdeněk LCV5000 301718 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:13:00 274 Schejbal Ladislav DCH5301 232373 C Radioelektronika Cheb
10:16:00 275 Valeška Rudolf LCV4700 7891 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:19:00 278 Nykles Vladimír VPM4702 442856 C KOS Slavia Plzeň
10:22:00 276 Kubát Jaroslav SKV5203 51137 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:25:00 277 Blažek Jan VPM5005 0 KOS Slavia Plzeň

H75 3.06 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 337 Fišák Jan MLA4401 8657099 C MLOK Mariánské Lázně
10:43:00 338 Bohuslav Václav LPM4201 51479 C OK Lokomotiva Plzeň
10:46:00 339 Sklenář Jan MLA4201 51611 C MLOK Mariánské Lázně
10:49:00 340 Vakant 0 Vakant

HD10F 1.52 km, 5 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 279 Vlašímská Anna SKV1251 0 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:03:00 280 Křenek Jan VPM1101 0 C KOS Slavia Plzeň
10:06:00 281 Fryšová Zuzana DCH1151 232362 C Radioelektronika Cheb
10:09:00 282 Placek Nikolas MLA1200 416174 C MLOK Mariánské Lázně
10:12:00 283 Chramosta Petr VPM1001 2103737 C KOS Slavia Plzeň
10:15:00 284 Bursa Áron LPM1101 236984 C OK Lokomotiva Plzeň
10:18:00 285 Černý Antonín ONO1001 301492 C SKOB Ostrov
10:21:00 286 Michal Petrášek 0040002 0 noname
10:24:00 287 Houbová Eliška KRL1152 2126275 C Kometa Kralovice
10:27:00 288 Brabec Zdeněk MAS1001 2087666 C KČT Aš
10:30:00 289 Ševčík Vít ONO1100 2102671 C SKOB Ostrov
10:33:00 290 Vakant 0 Vakant

T4U 4.41 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 311 Vakant 0 Vakant
10:00:00 312 Richtr Aleš VPM6601 51686 C KOS Slavia Plzeň

T5 5.40 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 299 Ševčík Adam ONO0300 1403425 C SKOB Ostrov
10:00:00 302 Vakant 0 Vakant
10:00:00 301 Ševčík Daniel ONO0200 52183 C SKOB Ostrov
10:00:00 300 Ševčíková Olga ONO7650 2103709 C SKOB Ostrov

T6U 8.67 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 304 Richtr Lukáš VPM0204 8656696 A KOS Slavia Plzeň
10:00:00 303 Tokár Radim VPM0300 8660914 A KOS Slavia Plzeň
10:00:00 310 Vakant 0 Vakant
10:00:00 305 Šauli Filip VPM0301 8656560 A KOS Slavia Plzeň
10:00:00 308 Donda Jiří ONO0403 8631582 A SKOB Ostrov
10:00:00 307 Valeš Jiří LPM9502 8656689 E OK Lokomotiva Plzeň
10:00:00 306 Vodrážka Ondřej VPM7702 995796 C KOS Slavia Plzeň
10:00:00 309 Ritter Aleš ONO7401 7202865 C SKOB Ostrov

Z1 1.47 km, 5 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 291 Vlach Viktor KRL1001 51475 C Kometa Kralovice
10:00:00 292 Rauch Tobiáš VPM1300 52376 C KOS Slavia Plzeň
10:00:00 293 Rauch Jonáš VPM1500 0 C KOS Slavia Plzeň
10:00:00 294 Beránek Šimon VPM1000 9129 C KOS Slavia Plzeň
10:00:00 295 Fecko Richard NEK1100 0 C Nejdek Orienteering
10:00:00 296 Gregor Ondřej BSO1200 232239 C KOB Baník Sokolov

Z2 3.11 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 313 Houba Petr KRL7801 416318 C Kometa Kralovice
10:00:00 314 Kropáč Filip KRL0503 232960 C Kometa Kralovice
10:00:00 315 Maun Petr KSH7301 51156 C OB Kašperské Hory
10:00:00 316 Mokrusch Dan ONO0502 301495 C SKOB Ostrov
10:00:00 317 Kocumová Linda ONO0654 2143384 C SKOB Ostrov
10:00:00 318 Houbová Hana KRL8251 416186 C Kometa Kralovice
10:00:00 319 Dondová Kateřina ONO7752 2102677 C SKOB Ostrov
10:00:00 320 Hegnerová Adéla LPM0450 2049581 C OK Lokomotiva Plzeň
10:00:00 321 Zierhutová Michaela LCV0250 438631 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:00:00 322 Valešová Irena LPM7050 0 C OK Lokomotiva Plzeň
10:00:00 323 Savičová Gabriela SKV7952 51738 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:00:00 324 Donda Jiří ONO7600 2102676 C SKOB Ostrov

Z3 4.48 km, 150 m, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 297 Vakant 0 Vakant
10:00:00 298 Kraus Jindřich LCV9401 253146 TJ Lokomotiva Chomutov

ZF 1.52 km, 5 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:39:00 325 Černá Miriam 0070002 0 Černí
10:39:00 326 Křenek Martin VPM1301 0 C KOS Slavia Plzeň
10:39:00 327 Petřinová Beáta 0050003 2148094 neregistrovaní Kublov
10:39:00 328 Bouchal Vít VPM1616 995860 C KOS Slavia Plzeň
10:39:00 329 Černá Zuzanka 0070004 0 Černí
10:39:00 330 Černý Viktor 0070003 0 Černí
10:39:00 331 Halíková Lucie MAS1250 4455 C KČT Aš
10:39:00 332 Křížek Vilém MAS1000 301515 C KČT Aš
10:39:00 333 Pivcová Lucie MLA1650 0 C MLOK Mariánské Lázně
10:39:00 334 Maun Michal KSH1201 51155 OB Kašperské Hory
10:39:00 335 Pávková Anna NEK1350 0 C Nejdek Orienteering
10:39:00 336 Šulc Marek MAS9302 2026166 C KČT Aš