Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček (Aprílový závod)

Klubová startovka

Datum:
27.04.2019
Místo konání:
Polná
Pořadatel:
MAS - OOB Aš
Mapa:
Tři díry, 1:15000, stav II.2018
Ředitel závodu:
Kovář Jindřich - R3
Hlavní rozhodčí:
Dlouhá Lenka
Stavitel tratí:
Pilař Karel - R3
Kluby:
2HD     52D     BSO     DCH     DKL     FSP     KRL     KSH     LCV     LPM     MAS     MLA     NEK     ONO     SKV     SLA     SLP     TZL     VEY     VPM     Ostatní kluby
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:20:00 90 Kuleva Angelina 2HD5750 8622642 D45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 210 Kirsch Stefan 52D5901 9590609 H55
12:08:00 212 Krämer Stephan 52D5900 590603 H55
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 233 Rambousek Marek BSO1400 7872 C HDR
12:00:00 236 Loskotová Lucie BSO0951 8688 C HDR
12:00:00 239 Gregor Ondřej BSO1200 232239 C HDR
12:01:00 265 Lillová Marie BSO0351 7894 C
12:01:00 259 Raková Eliška BSO0152 7875 C
12:01:00 56 Hejduková Jana BSO7250 7873 C D35
12:07:00 58 Gregorová Kateřina BSO8151 7874 C D35
12:10:00 169 Rambousek Karel BSO7907 7204979 C H35
12:18:00 196 Kohoutek Oldřich BSO7100 7204986 C H45
12:20:00 160 Knepr Lukáš BSO9401 8655489 C H21
12:24:00 232 Schimm Dieter BSO4401 8689 C H65
12:24:00 198 Vít Vlastimil BSO6800 8655481 C H45
12:26:00 133 Veseleňák Karel BSO0601 232240 C H14
12:32:00 163 Hejduk Jan BSO0001 1428929 B H21
12:34:00 135 Havlíček Viktor BSO0602 301430 C H14
12:36:00 120 Vít Tomáš BSO0800 2082912 C H12
12:50:00 111 Gregor Richard BSO0900 301405 C H10
12:56:00 113 Švejda Pavel BSO0901 8691 C H10
13:02:00 84 Vítová Jana BSO7350 4659 C D45
13:06:00 143 Spiřík František BSO0603 8683 C H14
13:07:00 146 Havlíček Albert BSO0304 301433 C H16
13:21:00 26 Kohoutková Klára BSO0650 8655488 B D14
13:33:00 30 Riedlova Jitka BSO0654 8686 C D14
13:48:00 35 Kulichová Daniela BSO0653 7876 C D14
13:54:00 37 Šobíšková Lucie BSO0651 8685 C D14
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 224 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C H65
12:23:00 217 Čech Petr DCH6002 681885 C H55
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:26:00 218 Chotětický Václav DKL5202 7886 C H55
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 237 Kurfürstová Anna FSP1450 0 C HDR
12:32:00 246 Kurfürstová Marie FSP1050 1407430 C HD10F
12:36:00 202 Kurfürst Pavel FSP7400 207827 C H45
12:52:00 73 Kurfürstová Magdalena FSP7852 207837 C D35
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 1 Blechová Adéla KRL1055 2126294 C D10
12:07:00 168 Sedláček Tomáš KRL6401 51476 C H35
12:08:00 3 Čadková Michaela KRL0954 232960 C D10
12:17:00 6 Hanáková Aneta KRL0951 9091907 C D10
12:18:00 44 Fišarová Eliška KRL0351 9412003 B D16
12:21:00 15 Bodurková Denisa KRL0752 2127645 B D12
12:29:00 17 Gelnerová Markéta KRL0952 9102146 C D12
12:32:00 105 Houba Vojtěch KRL1002 2127628 C H10
12:33:00 119 Bejvančický Josef KRL0703 2127632 C H12
12:41:00 108 Bejvančický Jan KRL1003 232961 C H10
12:45:00 21 Kropáčová Zuzana KRL0754 2127659 C D12
12:45:00 205 Bodurka Jaroslav KRL7301 0 C H45
12:50:00 80 Hanáková Marta KRL7151 0 C D45
12:54:00 126 Škrle Michael KRL0702 207825 B H12
12:59:00 83 Škrlová Hana KRL6951 2127636 C D45
13:03:00 50 Biersaková Dagmar KRL0051 7150100 B D21
13:07:00 188 Fišar Miroslav KRL7201 416319 C H35
13:09:00 52 Hanáková Magda KRL9651 7140196 C D21
13:12:00 23 Čadková Marcela KRL0654 416318 C D14
13:27:00 28 Fišarová Adéla KRL0651 416314 C D14
13:36:00 31 Gelnerová Anna KRL0653 9102084 B D14
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 264 Maun Petr KSH7301 51156 C
12:03:00 191 Mayer Tomáš KSH6900 416184 C H45
12:17:00 14 Mayerová Daniela KSH0852 2116448 B D12
12:31:00 66 Maunová Martina KSH8051 9941 C D35
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 260 Kraus Jindřich LCV9401 253146
12:01:00 263 Zierhutová Michaela LCV0250 438631 C
12:09:00 101 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C D65
12:12:00 228 Mágr Zdeněk LCV5000 301718 C H65
12:21:00 231 Valeška Rudolf LCV4700 7891 C H65
12:30:00 94 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C D55
13:05:00 85 Zierhutová Michaela LCV7151 301525 C D45
13:11:00 87 Krausová Marcela LCV7351 253153 C D45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:05:00 11 Hofmanová Anna LPM0899 301715 D12
12:09:00 193 Šoupa Karel LPM6900 8670489 C H45
12:14:00 214 Pech Jiří LPM5402 2067253 C H55
12:19:00 172 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C H35
12:23:00 8 Stehlíková Tereza LPM0951 2103247 C D10
12:27:00 117 Stehlík Jakub LPM0700 2103269 B H12
12:27:00 199 Hofman Petr LPM6500 8852 C H45
12:28:00 162 Stehlík Petr LPM7903 2045235 C H21
12:29:00 104 Parula Egon LPM1000 2113095 C H10
12:38:00 248 Šitra Šimon LPM1001 2090869 C HD10F
12:39:00 203 Weissar Petr LPM7020 2082913 C H45
12:44:00 250 Hofman Jakub LPM1199 236995 HD10F
12:47:00 79 Šoupová Jana LPM6850 8670490 C D45
12:49:00 72 Pechová Iva LPM6151 2067245 C D35
12:50:00 139 Němec David LPM0504 2011846 B H14
12:55:00 74 Hofmanová Michaela LPM7751 51754 C D35
12:58:00 141 Šoupa Martin LPM0500 301717 C H14
13:00:00 128 Tříska Lukáš LPM0800 2082920 C H12
13:06:00 51 Šilhavá Lucie LPM9451 236985 C D21
13:10:00 189 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C H35
13:13:00 148 Houška Jindřich LPM0405 0 C H16
13:15:00 24 Třísková Tereza LPM0653 2082946 C D14
13:19:00 150 Břečka Vojtěch LPM0302 7201820 C H16
13:25:00 152 Weissar Samuel LPM0300 2082944 C H16
14:00:00 39 Kožíšková Kateřina LPM0652 2082947 B D14
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 155 Šulc Marek MAS9302 301507 C H21
12:02:00 40 Křížková Marie MAS0450 8660361 C D16
12:06:00 192 Štecher Martin 0 H45
12:08:00 157 Frank Jiří MAS9600 301505 C H21
12:12:00 194 Černý Marcel MAS7201 2026167 C H45
12:15:00 103 Dlouhá Lenka MAS5150 232364 C D65
12:19:00 62 Halíková Renata MAS7850 301512 C D35
12:20:00 216 Chotětický Jan MAS5400 7887 C H55
12:21:00 115 Halík Libor MAS0700 237548 C H12
12:25:00 174 Křížek Filip MAS7800 8660453 C H35
12:36:00 164 Redlich Tomáš MAS8200 9097 C H21
12:45:00 123 Pjenčák Adam MAS0802 2087659 C H12
12:47:00 110 Křížek Vilém MAS1000 301515 C H10
12:51:00 125 Brabec Matěj MAS0701 2026161 B H12
12:52:00 183 Pjenčák Roman MAS7501 2087640 C H35
12:53:00 81 Millionová Hedvika MAS7351 2087633 C D45
12:53:00 112 Brabec Zdeněk MAS1001 2087666 C H10
12:57:00 127 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C H12
13:00:00 49 Lučanová Barbora MAS0051 301514 B D21
13:06:00 130 Křížek Ivo MAS0801 301726 C H12
13:16:00 149 Vendelberger Tomáš MAS0302 2026165 C H16
13:18:00 55 Žáková Janička MAS 0 D21
13:28:00 45 Křížová Daniela MAS0250 301510 B D18
13:34:00 47 Petříková Adéla MAS0352 0 B D18
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 234 Prinzová Lada MLA1150 301438 C HDR
12:00:00 238 Pivcová Lucie MLA1650 0 C HDR
12:01:00 267 Milota Jan MLA0500 232234 C
12:03:00 225 Fišák Jan MLA4401 8657099 C H65
12:04:00 57 Pivcová Žaneta MLA8050 1421925 C D35
12:09:00 227 Sklenář Jan MLA4201 51611 C H65
12:11:00 213 Macura Jaroslav MLA5903 301486 C H55
12:14:00 5 Fišáková Leona MLA1151 2082925 C D10
12:14:00 43 Bartošová Marie MLA0451 8656680 B D16
12:16:00 61 Placková Veronika MLA8250 515060 C D35
12:16:00 159 Macura Vít MLA9800 1421922 C H21
12:16:00 171 Pivec Lukáš MLA7600 1421926 C H35
12:21:00 197 Bína Pavel MLA6708 232231 C H45
12:22:00 132 Janoch Samuel MLA0502 1421918 C H14
12:28:00 65 Fišáková Hana MLA7750 1421917 C D35
12:28:00 175 Petruš Marek MLA7500 8656638 C H35
12:33:00 95 Sklenářová Jana MLA6258 416175 C D55
12:33:00 201 Černý Libor MLA6901 1421914 C H45
12:34:00 67 Bínová Kathrin MLA6754 416172 C D35
12:38:00 136 Černý Jonáš MLA0501 9101679 C H14
12:40:00 69 Bartošová Jana MLA7051 8656656 C D35
12:40:00 165 Bartoš Vojtěch MLA9802 8656598 C H21
12:40:00 179 Placek Petr MLA8000 1421927 C H35
12:41:00 249 Placek Nikolas MLA1200 232210 C HD10F
12:42:00 122 Petruš Ondřej MLA0701 8656612 B H12
12:44:00 78 Macurová Jana MLA6657 301485 C D45
12:44:00 109 Placek Tomas MLA0902 888609 C H10
12:48:00 124 Janoch Mikuláš MLA0700 2085576 B H12
12:49:00 182 Milota Josef MLA5801 8656692 C H35
12:51:00 207 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C H45
13:02:00 142 Pivec Jan MLA0503 9201380 B H14
13:08:00 86 Tenglerová Helena MLA6551 1421930 C D45
13:10:00 147 Milota Břetislav MLA0300 1421923 B H16
13:13:00 153 Kováč František MLA0201 301465 C H18
13:23:00 91 Jelínková Radka MLA6951 416176 C D45
13:29:00 93 Kamarytová Martina MLA6651 1421920 C D45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:03:00 99 Horáková Magdalena NEK4950 301414 C D65
12:04:00 156 Zieba Jakub NEK9800 2067347 C H21
12:18:00 114 Pávek Štěpán NEK0700 8660516 C H12
12:20:00 7 Hrabánková Kateřina Anna NEK0750 2035733 C D10
12:55:00 184 Pávek Jiří NEK7700 2096214 C H35
12:57:00 209 Mareš Alexander NEK7300 2067346 C H45
13:31:00 46 Marešová Klára NEK0250 8660518 B D18
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 253 Mokrusch Dan ONO0502 0 C
12:01:00 262 Ševčíková Olga ONO7650 2103709 C
12:01:00 266 Ševčík Daniel ONO0200 52183 C
12:05:00 2 Ječmenová Veronika ONO0950 7202883 C D10
12:11:00 4 Urbánková Lucie ONO1150 2102673 C D10
12:13:00 13 Ritterová Lída ONO0851 2103708 C D12
12:22:00 173 Holík Jaromír ONO7502 2087685 C H35
12:34:00 177 Ritter Aleš ONO7401 7202865 C H35
12:35:00 221 Hájek Jiří ONO6400 0 C H55
12:42:00 137 Meduna Filip ONO0603 0 C H14
12:46:00 71 Urbánková Jana ONO7851 9200732 C D35
12:46:00 181 Nejedlý Ladislav ONO7501 9201325 C H35
12:48:00 206 Urbánek Lumír ONO6701 52181 C H45
12:49:00 22 Nejedlá Barbora ONO0750 0 C D12
12:58:00 185 Ječmen Vladimír ONO7900 7209469 C H35
13:03:00 129 Kule Oliver ONO0701 1400426 C H12
13:04:00 77 Ječmenová Věra ONO8050 301420 C D35
13:04:00 187 Ševčík Petr ONO7200 8662290 C H35
13:09:00 131 Donda Jakub ONO0700 8656617 B H12
13:10:00 144 Ječmen Matyáš ONO0600 7201205 B H14
13:18:00 25 Urbánková Eva ONO0650 8667973 B D14
13:24:00 27 Ševčíková Anežka ONO0550 7201768 C D14
13:39:00 32 Holíková Petra ONO0653 8660587 C D14
13:45:00 34 Kulová Laura ONO0552 8004351 B D14
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 98 Nyklová Helena HN5103 301337 D65
12:01:00 254 Bauer Matyáš SKV0402 2059773 C
12:01:00 251 Váchová Ilona SKV 2113446
12:01:00 261 Bauerová Kateřina SKV7751 2059772 C
12:01:00 10 Soukupová Sylvie 2103295 D12
12:04:00 167 Řehák Miroslav SKV7101 7207367 C H35
12:10:00 42 Dítková Markéta SKV0451 682652 C D16
12:12:00 102 Savičová Irena SKV5352 51136 C D65
12:13:00 60 Turková Martina SKV7852 2118940 C D35
12:13:00 170 Bauer Lukáš SKV7701 8644880 C H35
12:23:00 243 Vlašímská Anna SKV1251 7204490 C HD10F
12:24:00 116 Turek Jakub SKV0801 7791777 C H12
12:25:00 16 Frühaufová Julie SKV0754 2134297 D12
12:25:00 64 Dítková Jitka SKV7752 682676 C D35
12:29:00 219 Štěrba Jiří SKV6401 331490 C H55
12:29:00 245 Turková Klára SKV1151 2118939 C HD10F
12:30:00 200 Frühauf Jiří SKV7002 0 C H45
12:31:00 176 Dítko Jan SKV7301 682634 C H35
12:33:00 18 Bauerová Aneta SKV0752 2059774 C D12
12:35:00 106 Štěrba Lukáš SKV1001 2045223 C H10
12:37:00 68 Bredlerová Gabriela SKV7451 7204509 C D35
12:37:00 178 Vlašímský Robert SKV7201 8303079 C H35
12:39:00 97 Šplinarová Jana SKV6451 237532 C D55
12:41:00 20 Vlašímská Karolína SKV0851 682698 C D12
12:43:00 70 Vlašímská Tereza SKV7551 7204502 C D35
12:54:00 140 Frühauf Matyáš SKV0501 2081378 C H14
13:01:00 76 Savičová Gabriela SKV7952 51738 C D35
13:01:00 186 Turek Jan SKV7302 7464855 C H35
13:14:00 88 Danihelová Janka SKV6552 232202 C D45
13:14:00 145 Košina Tobiáš SKV0502 7204501 C H14
13:26:00 92 Kubínová Jana SKV6751 331089 C D45
13:42:00 33 Vlašímská Bára SKV0651 682089 B D14
13:57:00 38 Řeháková Mirka SKV0652 7202879 B D14
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:18:00 230 Švec Zdeněk SLA4700 8806 C H65
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:15:00 195 Chum Jaroslav SLP6601 51613 C H45
12:22:00 63 Chumová Jana SLP7451 51354 C D35
12:26:00 244 Chumová Lada SLP1250 301528 C HD10F
12:37:00 19 Chumová Adéla SLP0950 51287 C D12
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:24:00 161 Honner Jaroslav TZL7803 7207358 C H21
12:39:00 121 Honner Jaroslav TZL0701 52217 B H12
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:41:00 223 Kadlec Luděk VEY5600 207806 C H55
13:51:00 36 Kadlecová Tereza VEY0650 8656571 C D14
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 235 Chramostová Anna VPM1350 2075661 HDR
12:05:00 211 Blažek Jiří VPM5009 253118 C H55
12:06:00 226 Nykles Vladimír VPM4702 442856 C H65
12:17:00 215 Doležal Jan VPM5701 2075662 C H55
12:20:00 242 Chramosta Petr VPM1001 2103737 C HD10F
13:15:00 54 Doležalová Dorotka VPM9950 2075660 B D21

Ostatní kluby

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
12:00 240 Vakant 0 Vakant HDR
12:00 241 Vakant 0 Vakant HDR
12:00 190 Vakant 0 Vakant H45
12:01 269 Vakant 0 Vakant
12:01 268 Vakant 0 Vakant
12:01 166 Vakant 0 Vakant H35
12:06 41 Vakant 0 Vakant D16
12:06 100 Vakant 0 Vakant D65
12:09 12 Vakant 0 Vakant D12
12:10 59 Vakant 0 Vakant D35
12:12 158 Vakant 0 Vakant H21
12:15 229 Vakant 0 Vakant H65
12:26 9 Vakant 0 Vakant D10
12:30 118 Vakant 0 Vakant H12
12:30 134 Vakant 0 Vakant H14
12:32 220 Vakant 0 Vakant H55
12:35 247 Vakant 0 Vakant HD10F
12:36 96 Vakant 0 Vakant D55
12:38 222 Vakant 0 Vakant H55
12:38 107 Vakant 0 Vakant H10
12:43 180 Vakant 0 Vakant H35
12:46 138 Vakant 0 Vakant H14
12:54 208 Vakant 0 Vakant H45
12:56 82 Vakant 0 Vakant D45
12:58 75 Vakant 0 Vakant D35
13:12 53 Vakant 0 Vakant D21
13:16 154 Vakant 0 Vakant H18
13:17 89 Vakant 0 Vakant D45
13:22 151 Vakant 0 Vakant H16
13:30 29 Vakant 0 Vakant D14
13:37 48 Vakant 0 Vakant D18
14:03 270 Vakant 0 Vakant H75
12:01 255 Burianová Jitka 0 místní
12:01 256 Škrancová Soňa 0 místní
12:42 204 Hannsmann Martin 0 místní H45
12:01 252 Čerňanský Radek PET001 0 Petainer
12:01 257 Pham Vít PET002 0 Petainer
12:01 258 Karkulová Michaela PET003 0 Petainer