Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
26.05.2019
Místo konání:
Hluboká
Pořadatel:
KRL - Kometa Kralovice
Mapa:
Kuchyňka
Ředitel závodu:
Fišar Miroslav
Hlavní rozhodčí:
Hanáková Marta - R3
Stavitel tratí:
Pova Ondřej - R2
JURY:
Šilhavý Miroslav, Lisá Monika, Pilař Karel
Kluby:
NNN     2HD     BSO     BZP     CST     DCE     DCH     DKL     DKP     JES     KRL     KSH     LBE     LCV     LIT     LPM     MAS     MLA     NEK     ONO     PGP     PUL     SKV     SLA     SLP     SPC     TEP     TJP     VPM     VSP     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Váchová Ilona NNN1977 2113446 Z1
10:00:00 Křiklava Adam NNN2004 0 Z1
10:00:00 Křiklavová Petra NNN1979 0 Z1
10:51:00 Rüster Maxmilian NNN2007 0 H12
11:11:00 Dlabač Marek NNN2003 1450162 H16
11:15:00 Křiklavová Magdalena NNN2006 0 D14
11:27:00 Křiklava Jakub NNN2001 0 H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:28:00 Kuleva Angelina 2HD5750 8622642 D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Gregor Ondřej BSO1200 232239 C ZF
10:07:00 Hejduková Jana BSO7250 7873 C D35
10:12:00 Veseleňák Karel BSO0601 232240 C H14
10:25:00 Gregor Richard BSO0900 301405 C H10
10:27:00 Havlíček Viktor BSO0602 301430 C H14
10:37:00 Švejda Pavel BSO0901 301433 C H10
10:42:00 Spiřík František BSO0603 8683 C H14
10:56:00 Gregorová Kateřina BSO8151 7874 C D21
10:57:00 Käss Pavel BSO7000 8694 C H45
11:00:00 Kohoutková Klára BSO0650 8655488 B D14
11:13:00 Knepr Lukáš BSO9401 8655489 C H21
11:23:00 Kohoutek Oldřich BSO0301 8655420 A H16
11:24:00 Lill Petr BSO0203 8663135 B H18
11:29:00 Havlíček Albert BSO0304 301432 B H16
11:36:00 Hejduk Zdeněk BSO0201 1428921 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Králová Vanda BZP8750 7260013 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:05:00 Muchl Vladimír CST5601 2133920 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:15:00 Paul Josef DCE4401 301171 C H75
11:19:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:13:00 Jirásek Jaroslav DCH4701 7890 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 Rančáková Stáňa DKL5950 1450164 C D55
10:02:00 Chotětický Václav DKL5202 7886 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 Mullis Carolina DKP0951 2075697 B D12
10:52:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:28:00 Otta Pavel JES4601 301666 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Houbová Eliška KRL1152 2126275 C HD10F
10:00:00 Březinová Ivana KRL9359 2017667 T7
10:00:00 Kropáč Filip KRL0503 2099518 C H14
10:04:00 Šebian Samuel KRL0903 434576 C H10
10:13:00 Bejvančický Jan KRL1003 232961 C H10
10:19:00 Houba Vojtěch KRL1002 2127628 C H10
10:31:00 Gelnerová Markéta KRL0952 9102146 C D12
10:39:00 Havlík Jakub KRL0708 51477 H12
10:39:00 Gelnerová Anna KRL0653 9102084 B D14
10:45:00 Štěpánský Jakub KRL0707 51475 H12
10:51:00 Vlachová Adéla KRL0551 2126299 C D14
10:57:00 Fišarová Adéla KRL0651 416314 C D14
11:06:00 Škrle Michael KRL0702 2126308 B H12
11:06:00 Hanáková Aneta KRL0951 9091907 C D10
11:09:00 Králová Lucie KRL0658 232611 C D14
11:12:00 Čadková Michaela KRL0954 416318 C D10
11:18:00 Peterková Adéla KRL0953 2124756 C D10
11:21:00 Bejvančický Josef KRL0703 2127632 C H12
11:24:00 Blechová Adéla KRL1055 2126294 C D10
11:26:00 Kropáčová Zuzana KRL0754 2127659 C D12
11:30:00 Zmarzláková Olga KRL0552 232613 B D14
11:36:00 Bodurková Denisa KRL0752 2127645 B D12
11:39:00 Roučková Karolína KRL0656 2099507 C D14
11:45:00 Čadková Marcela KRL0654 416186 C D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Maun Michal KSH1201 51155 ZF
10:03:00 Šustr Ondřej KSH0501 2080905 C H14
10:04:00 Maunová Martina KSH8051 9941 C D35
10:16:00 Liberdová Magdaléna KSH0851 2060213 C D12
10:19:00 Patáková Mária KSH5751 232257 C D55
10:51:00 Mayer Tomáš KSH6900 416184 C H45
11:03:00 Šustr Pavel KSH7001 2075672 C H45
11:09:00 Paták Pavel KSH8501 8676 C H21
11:16:00 Mayerová Daniela KSH0852 2116448 B D12
11:22:00 Fiala Miloš KSH4801 8674 C H65
11:30:00 Šustr Antonín KSH0201 2080906 B H18
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:34:00 Nosál Stanislav LBE4600 515046 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Kraus Jindřich LCV9401 253146 T7
10:00:00 Zierhutová Michaela LCV0250 438631 C T7
10:00:00 Brabcová Jindra LCV4750 232232 C D65
10:13:00 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C D55
10:18:00 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C D65
10:18:00 Kozelka Jan LCV7000 301526 C H45
10:46:00 Zierhutová Michaela LCV7151 301525 C D45
11:10:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C D45
11:10:00 Mágr Zdeněk LCV5000 301718 C H65
11:18:00 Jandová Hana LCV7150 301423 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:05:00 Tůma Martin LIT8204 7205004 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Bohuslav Fanda LPM0900 8285 C HD10F
10:00:00 Dvořáková Tereza LPM0952 2102687 C HD10F
10:00:00 Valeš Jiří LPM9502 0 E TU
10:00:00 Valešová Irena LPM7050 7201192 C Z1
10:00:00 Bursa Áron LPM1101 236984 C ZF
10:01:00 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C D35
10:01:00 Parula Egon LPM1000 2801411 C H10
10:07:00 Šilhavá Jana LPM5951 51152 C D55
10:07:00 Šitra Šimon LPM1001 2090869 C H10
10:08:00 Valeš Milan LPM6000 8656689 C H55
10:12:00 Bohuslav Václav LPM4201 51479 C H75
10:13:00 Bohuslavová Jana LPM7852 7207664 C D35
10:15:00 Bohuslavová Věra LPM4850 51480 C D65
10:17:00 Pech Jiří LPM5402 2067253 C H55
10:18:00 Šoupa Martin LPM0500 301717 C H14
10:22:00 Janečková Eva LPM6150 52371 C D55
10:24:00 Weissar Petr LPM7020 2082913 C H45
10:28:00 Pechová Iva LPM6151 2067245 C D35
10:30:00 Šoupa Karel LPM6900 8670489 C H45
10:40:00 Ledererová Kamila LPM7352 2042546 C D35
10:43:00 Stehlík Petr LPM7903 2045235 C H35
10:45:00 Brož Jan LPM8901 1420839 C H21
10:46:00 Dvořáková Kateřina LPM0750 2088719 C D12
10:48:00 Stehlík Jakub LPM0700 2103269 B H12
10:48:00 Stehlík Šimon LPM0501 2082911 B H14
10:53:00 Čechura Tomáš LPM8900 51483 C H21
10:54:00 Němec David LPM0504 2011846 B H14
10:54:00 Stehlíková Tereza LPM0951 2103247 C D10
11:03:00 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C H35
11:03:00 Třísková Tereza LPM0653 2082946 C D14
11:06:00 Šilhavý Miroslav LPM5800 51153 C H45
11:11:00 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C H35
11:17:00 Břečka Vojtěch LPM0302 7201820 C H16
11:23:00 Bohuslav Václav LPM7206 7203340 C H35
11:26:00 Šoupová Jana LPM6850 8670490 C D45
11:31:00 Šitrová Štěpánka LPM0850 2088717 C D12
11:36:00 Kožíšková Kateřina LPM0652 2082947 B D14
11:42:00 Tříska Lukáš LPM0800 2082920 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 Brabec Zdeněk MAS1001 2087666 C H10
10:11:00 Hájek Jan MAS5401 7885 C H55
10:12:00 Dlouhá Lenka MAS5150 232364 C D65
10:23:00 Křížek Filip MAS7800 8660453 C H35
10:23:00 Chotětický Jan MAS5400 7887 C H55
10:28:00 Křížek Vilém MAS1000 301515 C H10
10:42:00 Pjenčák Adam MAS0802 2087659 C H12
10:49:00 Šulc Marek MAS9302 2026166 C H21
10:54:00 Millionová Hedvika MAS7351 2087633 C D45
10:54:00 Křížek Ivo MAS0801 301726 C H12
11:12:00 Brabec Matěj MAS0701 2026167 B H12
11:18:00 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C H12
11:27:00 Kovář Jindřich MAS6800 7003022 C H35
11:32:00 Vendelberger Tomáš MAS0302 2026165 C H16
11:37:00 Křížková Marie MAS0450 8660361 C D16
11:43:00 Pilař Karel MAS5501 7003021 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Placek Nikolas MLA1200 232210 C HD10F
10:00:00 Milota Jan MLA0500 232234 C ZF
10:00:00 Pivcová Lucie MLA1650 7880 C ZF
10:03:00 Fišák Jan MLA4401 8657099 C H75
10:06:00 Janoch Samuel MLA0502 1421918 C H14
10:06:00 Székelyová Viktória MLA0752 1421911 C D12
10:09:00 Sklenář Jan MLA4201 51611 C H75
10:15:00 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C H45
10:16:00 Sklenářová Jana MLA6258 416175 C D55
10:16:00 Placek Tomas MLA0902 888609 C H10
10:21:00 Pivec Jan MLA0503 9201380 B H14
10:21:00 Černý Libor MLA6901 1421914 C H45
10:25:00 Fišáková Hana MLA7750 1421917 C D35
10:27:00 Kamaryt Miloš MLA6404 2067948 C H45
10:31:00 Placková Veronika MLA8250 515060 C D35
10:33:00 Bína Pavel MLA6708 232231 C H45
10:37:00 Székelyová Erika MLA7752 2059738 C D35
10:41:00 Kamaryt Michal MLA9205 1421919 C H21
10:43:00 Bínová Kathrin MLA6754 416172 C D35
10:45:00 Černý Jonáš MLA0501 9101679 C H14
10:50:00 Kamarytová Martina MLA6651 1421920 C D45
10:51:00 Milota Josef MLA5801 8656692 C H35
10:52:00 Pivcová Žaneta MLA8050 1421925 C D35
10:57:00 Fišáková Leona MLA1151 2082925 C D10
10:59:00 Pivec Lukáš MLA7600 1421926 C H35
11:06:00 Tenglerová Helena MLA6551 1421930 C D45
11:14:00 Miturová Radka MLA6552 1421924 C D45
11:14:00 Milota Břetislav MLA0300 1421923 B H16
11:21:00 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 416173 C D10
11:22:00 Jelínková Radka MLA6951 416176 C D45
11:25:00 Bartošová Marie MLA0451 8656680 B D16
11:33:00 Kováč František MLA0201 8656612 C H18
11:39:00 Janoch Mikuláš MLA0700 2085576 B H12
11:39:00 Placek Petr MLA8000 1421927 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:35:00 Pávek Jiří NEK7700 2096214 C H35
10:36:00 Hrabánková Kateřina Anna NEK0750 2035733 C D12
10:48:00 Čáslavská Klára NEK0550 2113473 D14
11:09:00 Pávek Štěpán NEK0700 8660516 C H12
11:46:00 Ziebová Veronika NEK0450 8660519 B D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Ševčík Vít ONO1100 2102671 C HD10F
10:00:00 Ševčík Adam ONO0300 1403425 C T7
10:00:00 Ševčík Daniel ONO0200 52183 C T7
10:00:00 Mokrusch Dan ONO0502 0 C Z1
10:00:00 Holíková Ilona ONO7552 2087686 C Z1
10:00:00 Ševčíková Olga ONO7650 2103709 C Z1
10:06:00 Frey Jaromír ONO4100 8656637 C H75
10:15:00 Myslík Vojtěch ONO0602 1428940 C H14
10:19:00 Nejedlý Ladislav ONO7501 9201325 C H35
10:30:00 Kulová Laura ONO0552 8004351 B D14
10:31:00 Ševčík Petr ONO7200 8662290 C H35
10:33:00 Meduna Filip ONO0603 8028820 C H14
10:34:00 Ritter Jakub ONO1000 2117426 C H10
10:36:00 Urbánková Eva ONO0650 8667973 B D14
10:37:00 Ritter Aleš ONO7401 7202865 C H21
10:39:00 Urbánek Lumír ONO6701 52181 C H45
10:45:00 Kučerová Eliška ONO0554 0 C D14
10:49:00 Ševčíková Petra ONO7450 49607 C D35
10:58:00 Urbánková Jana ONO7851 9200732 C D35
11:03:00 Urbánková Lucie ONO1150 2102673 C D10
11:06:00 Holíková Petra ONO0653 8660587 C D14
11:15:00 Makovcová Julie ONO0951 0 C D10
11:19:00 Holík Jaromír ONO7502 2087685 C H35
11:21:00 Kučerová Veronika ONO0852 0 C D12
11:21:00 Holíková Simona ONO0553 8660538 B D14
11:27:00 Donda Jakub ONO0700 8656617 B H12
11:27:00 Měchurová Zuzana ONO0669 2118502 D14
11:33:00 Kule Oliver ONO0701 1400426 C H12
11:33:00 Ševčíková Anežka ONO0550 7201768 C D14
11:34:00 Nejedlá Klára ONO0450 301730 B D16
11:34:00 Lisá Monika ONO6750 9101105 C D45
11:38:00 Donda Jiří ONO0403 8631582 A H16
11:40:00 Pecko Sára ONO0452 1428926 B D16
11:41:00 Ritterová Lída ONO0851 2103708 C D12
11:42:00 Kocumová Linda ONO0654 2143384 C D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:19:00 Šimerková Olga PGP7551 7210932 C D35
10:26:00 Kožina Petr PGP6000 8670455 C H55
10:32:00 Mikulášová Helena PGP9353 515453 C D21
10:39:00 Střelba Ondřej PGP7510 8667997 C H35
10:44:00 Kožinová Jana PGP6651 7210812 C D21
10:48:00 Tichovský Martin PGP6100 51682 C H45
10:54:00 Kondrát Martin PGP6501 8004312 C H45
11:01:00 Vlach Martin PGP8605 51807 C H21
11:02:00 Tichovská Hana PGP6652 51676 C D45
11:15:00 Šimerka Ondřej PGP0800 2801019 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Novotný František PUL4200 205614 C H75
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Vlašímská Anna SKV1251 7204490 C HD10F
10:04:00 Šplinarová Jana SKV6451 237532 C D55
10:06:00 Savičová Irena SKV5352 51136 C D65
10:10:00 Nováková Svatava SKV5351 2059748 C D55
10:11:00 Vlašímský Robert SKV7201 8303079 C H35
10:16:00 Savičová Gabriela SKV7952 51738 C D35
10:20:00 Hnyk Michal SKV6002 2075610 C H55
10:21:00 Bauerová Aneta SKV0752 2059774 C D12
10:22:00 Bredlerová Gabriela SKV7451 7204509 C D35
10:22:00 Štěrba Lukáš SKV1001 2045223 C H10
10:33:00 Řeháková Mirka SKV0652 7202879 B D14
10:42:00 Vlašímská Bára SKV0651 682089 B D14
10:45:00 Dítko Jan SKV7301 682634 C H45
10:46:00 Dítková Jitka SKV7752 682676 C D35
10:47:00 Soukup David SKV7601 0 C H35
10:51:00 Košina Tobiáš SKV0502 7204501 C H14
10:55:00 Badura Václav SKV8101 7200904 C H35
10:56:00 Vlašímská Karolína SKV0851 682698 C D12
10:58:00 Kubínová Jana SKV6751 331089 C D45
11:01:00 Vlašímská Tereza SKV7551 7204502 C D35
11:06:00 Soukupová Silva SKV0751 2103295 C D12
11:16:00 Dítková Markéta SKV0451 682652 C D16
11:22:00 Nováková Anna SKV0452 2085595 C D16
11:24:00 Turek Jakub SKV0801 7791777 C H12
11:42:00 Danihelová Janka SKV6552 232202 C D45
11:46:00 Frühaufová Julie SKV0754 2134297 C D12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:37:00 Švec Zdeněk SLA4700 8806 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:31:00 Novotný Jiří SLP4601 51621 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:36:00 Helikarová Kateřina SPC8656 2035157 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Pecánek Matěj TEP1300 51647 C HD10F
10:21:00 Městková Eva TEP4851 2103757 C D65
10:34:00 Městková Lucie TEP7850 2102815 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 Vaněčková Petra TJP7950 8000318 C D35
11:03:00 Vaněček Jan TJP0800 2113370 C H12
11:09:00 Vaněčková Anna TJP1050 2113500 C D10
11:31:00 Vaněček Jan TJP8000 8004120 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Martínek Robert VPM7700 301170 C TU
10:00:00 Vodrážka Ondřej VPM7702 995796 C TU
10:00:00 Beránek Šimon VPM1000 9129 C Z1
10:03:00 Beránková Pavla VPM4350 330650 C D65
10:09:00 Jedličková Jindra VPM4550 1490 C D65
10:09:00 Kurz Ondřej VPM0503 1400429 A H14
10:14:00 Blažek Jiří VPM5009 253118 C H55
10:15:00 Staňková Markéta VPM0153 7210111 B D18
10:15:00 Beránek Jan VPM7202 887603 C H35
10:26:00 Sobotová Kateřina VPM0851 434815 C D12
10:36:00 Staněk Rostislav VPM6801 886260 C H45
10:39:00 Sobota Ondřej VPM0502 232337 B H14
10:42:00 Kroupa Štěpán VPM6904 2060396 C H45
10:54:00 Beránková Šárka VPM0551 9101182 C D14
10:55:00 Sobotová Jana VPM7250 1420788 C D35
11:00:00 Vodrážka Štěpán VPM0802 2031365 C H12
11:00:00 Beránková Julie VPM1051 2042508 C D10
11:11:00 Beránková Hedvika VPM0850 2127544 C D12
11:16:00 Nykles Vladimír VPM4702 442856 C H65
11:25:00 Beránek Petr VPM4502 330530 C H65
11:26:00 Tokár Radim VPM0300 8660914 A H16
11:27:00 Vodrážková Barbora VPM1050 434819 C D10
11:28:00 Řeháková Gabriela VPM0353 7202893 B D16
11:30:00 Kovářová Jitka VPM7350 2067329 C D45
11:38:00 Staňková Marcela VPM6951 888641 C D45
11:41:00 Grohmann Jan VPM0403 443084 C H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:40:00 Svobodová Jitka VSP7450 9102142 C D21
11:00:00 Bořánek Petr VSP7000 9101108 C H45

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:00 Vakant 0 Vakant D20
10:00 Vakant 0 Vakant HD10F
10:00 Vakant 0 Vakant HD10F
10:00 Vakant 0 Vakant HD10F
10:00 Vakant 0 Vakant HD10F
10:00 Vakant 0 Vakant HD10F
10:00 Vakant 0 Vakant HD10F
10:00 Vakant 0 Vakant HD10F
10:00 Vakant 0 Vakant HD10F
10:00 Vakant 0 Vakant HD10F
10:00 Vakant 0 Vakant HD10F
10:00 Vakant 0 Vakant HD10F
10:00 Vakant 0 Vakant HD10F
10:00 Vakant 0 Vakant HD10F
10:00 Vakant 0 Vakant HD10F
10:00 Vakant 0 Vakant HD10F
10:00 Vakant 0 Vakant T7
10:00 Vakant 0 Vakant T7
10:00 Vakant 0 Vakant T7
10:00 Vakant 0 Vakant T7
10:00 Vakant 0 Vakant T7
10:00 Vakant 0 Vakant T7
10:00 Vakant 0 Vakant T7
10:00 Vakant 0 Vakant T7
10:00 Vakant 0 Vakant T7
10:00 Vakant 0 Vakant T7
10:00 Vakant 0 Vakant T7
10:00 Vakant 0 Vakant T7
10:00 Vakant 0 Vakant T7
10:00 Vakant 0 Vakant T7
10:00 Vakant 0 Vakant T7
10:00 Vakant 0 Vakant TU
10:00 Vakant 0 Vakant TU
10:00 Vakant 0 Vakant TU
10:00 Vakant 0 Vakant TU
10:00 Vakant 0 Vakant TU
10:00 Vakant 0 Vakant TU
10:00 Vakant 0 Vakant TU
10:00 Vakant 0 Vakant TU
10:00 Vakant 0 Vakant TU
10:00 Vakant 0 Vakant Z1
10:00 Vakant 0 Vakant Z1
10:00 Vakant 0 Vakant Z1
10:00 Vakant 0 Vakant Z1
10:00 Vakant 0 Vakant Z1
10:00 Vakant 0 Vakant Z1
10:00 Vakant 0 Vakant Z1
10:00 Vakant 0 Vakant Z1
10:00 Vakant 0 Vakant Z1
10:00 Vakant 0 Vakant Z1
10:00 Vakant 0 Vakant Z1
10:00 Vakant 0 Vakant Z1
10:00 Vakant 0 Vakant ZF
10:00 Vakant 0 Vakant ZF
10:00 Vakant 0 Vakant ZF
10:00 Vakant 0 Vakant ZF
10:00 Vakant 0 Vakant ZF
10:00 Vakant 0 Vakant ZF
10:00 Vakant 0 Vakant ZF
10:00 Vakant 0 Vakant ZF
10:00 Vakant 0 Vakant ZF
10:00 Vakant 0 Vakant ZF
10:00 Vakant 0 Vakant ZF
10:00 Vakant 0 Vakant ZF
10:00 Vakant 0 Vakant ZF
10:00 Vakant 0 Vakant ZF
10:00 Vakant 0 Vakant H20
10:03 Vakant 0 Vakant D20
10:03 Vakant 0 Vakant H20
10:18 Vakant 0 Vakant D18
10:18 Vakant 0 Vakant H75
10:21 Vakant 0 Vakant D18
10:21 Vakant 0 Vakant H75
10:24 Vakant 0 Vakant D18
10:24 Vakant 0 Vakant H75
10:24 Vakant 0 Vakant D65
10:25 Vakant 0 Vakant D55
10:27 Vakant 0 Vakant D65
10:28 Vakant 0 Vakant D55
10:29 Vakant 0 Vakant H55
10:31 Vakant 0 Vakant D55
10:32 Vakant 0 Vakant H55
10:35 Vakant 0 Vakant H55
10:40 Vakant 0 Vakant H10
10:43 Vakant 0 Vakant H10
10:46 Vakant 0 Vakant H10
10:57 Vakant 0 Vakant H14
11:00 Vakant 0 Vakant H14
11:03 Vakant 0 Vakant H14
11:04 Vakant 0 Vakant D21
11:04 Vakant 0 Vakant D35
11:07 Vakant 0 Vakant D35
11:08 Vakant 0 Vakant D21
11:09 Vakant 0 Vakant H45
11:10 Vakant 0 Vakant D35
11:12 Vakant 0 Vakant D21
11:12 Vakant 0 Vakant H45
11:15 Vakant 0 Vakant H45
11:17 Vakant 0 Vakant H21
11:21 Vakant 0 Vakant H21
11:25 Vakant 0 Vakant H21
11:29 Vakant 0 Vakant H21
11:30 Vakant 0 Vakant D10
11:33 Vakant 0 Vakant H21
11:33 Vakant 0 Vakant D10
11:36 Vakant 0 Vakant D10
11:39 Vakant 0 Vakant H18
11:40 Vakant 0 Vakant H65
11:42 Vakant 0 Vakant H18
11:43 Vakant 0 Vakant H65
11:45 Vakant 0 Vakant H12
11:46 Vakant 0 Vakant H65
11:46 Vakant 0 Vakant D45
11:47 Vakant 0 Vakant H16
11:47 Vakant 0 Vakant H35
11:48 Vakant 0 Vakant H12
11:48 Vakant 0 Vakant D14
11:49 Vakant 0 Vakant D16
11:50 Vakant 0 Vakant D45
11:50 Vakant 0 Vakant H16
11:51 Vakant 0 Vakant H12
11:51 Vakant 0 Vakant H35
11:51 Vakant 0 Vakant D12
11:51 Vakant 0 Vakant D14
11:52 Vakant 0 Vakant D16
11:53 Vakant 0 Vakant H16
11:54 Vakant 0 Vakant D45
11:54 Vakant 0 Vakant H12
11:55 Vakant 0 Vakant D16
11:55 Vakant 0 Vakant H35
11:56 Vakant 0 Vakant D12
11:15 Parula Martin 0010001 2113095 LPM H35
10:00 Dlouhá Viktorie 0030002 0 MAS - KČT Aš HD10F
10:31 Dlouhý Erik 0030001 0 MAS - KČT Aš H10
10:48 Pecoldová Pavlína 0040001 8631588 Cookies & Pancakes D21
10:57 Dvořáček Dan 0040002 8629750 Cookies & Pancakes H21
10:00 Homola Matěj 0050002 2061774 Žabouš Z1
10:00 Homola Dušan 0050001 0 Žabouš Z1
10:00 Homolová Žofka 0050003 899175 Žabouš ZF
10:00 Vacková Tereza 0060001 0 Xxx T7
10:00 Vacková Tereza 0060002 0 Xxx T7
10:11 Peřinová Eliška 2103720 Neregistrovaí D12
10:24 Vyskočil Jan 0 Neregistrovaí H14
10:27 Nováček Jan 0 Neregistrovaí H35
10:30 Kováč Štěpán 0 Neregistrovaí H14
10:36 Krul Michal 0 Neregistrovaí H14
10:41 Šperlová Iva 0 Neregistrovaí D12
10:51 Patková Viktorie 0 Neregistrovaí D12
10:57 Witney Sanuel 0 Neregistrovaí H12
11:01 Bártová Kornélie 0 Neregistrovaí D12
11:07 Bauer Jan 0 Neregistrovaí H35
11:12 Kolovratová Tereza 0 Neregistrovaí D14
11:18 Peřinová Zuzana 2106733 Neregistrovaí D14
11:19 Dvořáková Karla 0 Neregistrovaí D16
11:20 Dvořák Jan 0 Neregistrovaí H16
11:24 Holá Valerie 0 Neregistrovaí D14
11:30 Holý Tobiáš 0 Neregistrovaí H12
11:31 Kolenatá Ema 0 Neregistrovaí D16
11:35 Pavlas Ondra 0 Neregistrovaí H16
11:36 Bauer David 0 Neregistrovaí H12
11:43 Šmejkalová Viktorie 0 Neregistrovaí D16
11:44 Kollár nikola 0 Neregistrovaí H16
11:35 Švorc Martin 2144087 Ner H35