Logo

Startovka závodu: Mistrovství oblasti v nočním OB

Klubová startovka

Datum:
12.10.2019
Místo konání:
Záluží, Kulturní dům
Pořadatel:
VPM - KOS Slavia Plzeň
Mapa:
Záluží, 1:10 000, E 5 m, stav 2015
Ředitel závodu:
Kroupa Štěpán
Hlavní rozhodčí:
Richtr Aleš - R1
Stavitel tratí:
Kamaryt Tomáš - R2
Kluby:
BSO     FSP     KSH     LPM     MAS     MLA     NEK     ONO     SKV     VPM     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:50:00 43 Kohoutek Oldřich BSO0301 8655420 A H16
19:53:00 30 Havlíček Viktor BSO0602 301430 C H14
19:56:00 7 Kohoutková Klára BSO0650 8655488 B D14
19:58:00 45 Havlíček Albert BSO0304 301433 B H16
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:30:00 72 Kurfürstová Marie FSP1050 1407430 C T1
20:18:00 61 Kurfürst Pavel FSP7400 207827 C H45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:36:00 2 Mayerová Daniela KSH0852 8116778 B D14
19:56:00 47 Šustr Antonín KSH0201 2080906 B H18
20:05:00 33 Šustr Ondřej KSH0501 2080905 C H14
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:30:00 38 Čepička Ladislav LPM0303 8648588 A H16
19:30:00 66 Valešová Irena LPM7050 7201192 C T1
19:30:00 73 Bursa Áron LPM1101 236984 C T1
19:30:00 76 Dvořák Pavel LPM7805 2042509 C T2
19:30:00 78 Šitra Vladimír LPM7904 2103744 C T2
19:30:00 77 Šitrová Lucie LPM7857 2080976 C T2
19:37:00 26 Němec David LPM0504 8648544 A H14
19:38:00 40 Stehlík Šimon LPM0501 8670487 A H16
19:38:00 50 Stehlík Petr LPM7903 2045235 C H21
19:44:00 4 Kožíšková Kateřina LPM0652 2082947 A D14
19:45:00 28 Stehlík Jakub LPM0700 2103269 B H14
19:51:00 53 Šafránek Petr LPM7905 0 C H35
19:54:00 44 Pavlásek Albert LPM0304 2113477 C H16
19:59:00 55 Bohuslav Václav LPM7206 8670454 C H35
20:07:00 63 Valeš Milan LPM6000 8648569 C H55
20:14:00 60 Weissar Petr LPM7020 2082913 C H45
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:46:00 42 Vendelberger Tomáš MAS0302 2026165 B H16
19:53:00 51 Šulc Marek MAS9302 2026166 C H21
20:03:00 56 Kovář Jindřich MAS6800 7003022 C H35
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:30:00 69 Fišáková Lucie Johanka MLA0950 416173 C T1
19:41:00 19 Pivcová Žaneta MLA8050 8033228 C D35
20:06:00 48 Kováč František MLA0201 8656612 B H18
20:07:00 57 Pivec Lukáš MLA7600 8116735 C H35
20:09:00 34 Janoch Samuel MLA0502 8656638 B H14
20:17:00 36 Pivec Jan MLA0503 8116803 B H14
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:30:00 70 Zieba Jaroslav NEK6500 232206 C T1
19:34:00 39 Karliczek Tomáš NEK0300 0 H16
19:35:00 13 Marešová Klára NEK0250 8660518 B D18
19:48:00 10 Ziebová Veronika NEK0450 8660519 B D16
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:30:00 71 Urbánková Lucie ONO1150 2102673 C T1
19:30:00 74 Chalupa Šimon ONO0901 1420722 C T1
19:32:00 1 Urbánková Eva ONO0650 8667973 B D14
19:33:00 25 Donda Jakub ONO0700 8656617 B H14
19:39:00 22 Lisá Monika ONO6750 9101105 C D45
19:40:00 3 Kulová Laura ONO0552 8004351 B D14
19:40:00 9 Nejedlá Klára ONO0450 8116779 B D16
19:41:00 27 Myslík Vojtěch ONO0602 1428940 C H14
19:42:00 41 Donda Jiří ONO0403 8631582 A H16
19:48:00 5 Holíková Simona ONO0553 8660538 A D14
19:49:00 29 Meduna Filip ONO0603 8028820 B H14
19:55:00 54 Nejedlý Ladislav ONO7501 8116750 C H35
19:56:00 11 Pecko Sára ONO0452 8116743 B D16
19:57:00 31 Ječmen Matyáš ONO0600 7201205 B H14
20:13:00 35 Kule Oliver ONO0701 1400426 B H14
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:50:00 16 Žandová Monika SKV8751 2085621 C D21
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
19:30:00 67 Sobotová Kateřina VPM0851 434815 B T1
19:30:00 68 Rázek David VPM0440 331267 T1
19:52:00 6 Beránková Šárka VPM0551 9101182 B D14
19:54:00 23 Beránková Markéta VPM7452 9129 C D45
20:01:00 32 Sobota Ondřej VPM0502 232337 B H14
20:11:00 58 Křenek Jaroslav VPM7502 0 C H35

Ostatní kluby

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
19:30 75 Vakant 0 Vakant T1
19:30 79 Vakant 0 Vakant T2
19:43 14 Vakant 0 Vakant D18
19:51 15 Vakant 0 Vakant D18
19:51 20 Vakant 0 Vakant D35
20:00 8 Vakant 0 Vakant D14
20:01 21 Vakant 0 Vakant D35
20:02 46 Vakant 0 Vakant H16
20:04 12 Vakant 0 Vakant D16
20:05 17 Vakant 0 Vakant D21
20:08 52 Vakant 0 Vakant H21
20:09 24 Vakant 0 Vakant D45
20:12 64 Vakant 0 Vakant H55
20:15 59 Vakant 0 Vakant H35
20:16 49 Vakant 0 Vakant H18
20:17 65 Vakant 0 Vakant H55
20:20 18 Vakant 0 Vakant D21
20:21 37 Vakant 0 Vakant H14
20:22 62 Vakant 0 Vakant H45