Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
20.10.2019
Místo konání:
Olešná u Rakovníka
Pořadatel:
JES - OK Rakovník
Mapa:
Na Kokrdech
Ředitel závodu:
Otta Pavel
Hlavní rozhodčí:
Bílý Milan - R2
Stavitel tratí:
Bílý Petr - R2
Kluby:
21G     BOR     BSO     CST     DCE     DCH     DKL     DKP     DLP     DLT     FSP     JES     KPY     KRL     KSH     LBE     LCV     LIT     LPM     LTP     MAS     MLA     NEK     ONO     PGP     PLU     SCP     SKV     SLP     STB     VPM     VSP     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Radka Hill 21G8450 301459 T
10:00:00 Lucy Hill 21G1850 301449 TF
10:05:00 Daisy Hill 21G0950 7210809 D10
10:50:00 Richard Hill 21G7600 301451 H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:19:00 Oldriska Kábrtová BOR8752 7209434 C D21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 Klára Kohoutková BSO0650 8655488 B D14
10:04:00 Viktor Havlícek BSO0602 301430 C H14
10:14:00 Dieter Schimm BSO4401 8689 C H75
10:27:00 Oldrich Kohoutek BSO0301 8655420 A H21
10:34:00 Pavel Käss BSO7000 8686 C H45
10:44:00 Albert Havlícek BSO0304 301433 B H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:21:00 Václav Pelc CST6702 2027924 C H21
10:22:00 Tadeás Pelc CST0601 51330 B H14
10:36:00 Matyás Pelc CST0401 436432 B H16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:12:00 Radim Vaculovic DCE7501 2058524 C H35
10:14:00 Josef Paul DCE4401 301171 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 Ladislav Schejbal DCH5301 232373 C H65
10:20:00 Jaroslav Jirásek DCH4701 7890 C H65
10:57:00 Petr Cech DCH6002 681885 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 Miroslav Sorm DKL5200 331213 H65
10:14:00 Stána Rancáková DKL5950 1450164 C D45
10:16:00 Václav Choteticky DKL5202 7886 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:23:00 Magdalena Musková DKP0865 336785 C D12
10:37:00 Martin Klusák DKP8704 8557 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:14:00 Lejla Dostálová DLP0650 2419951 C D14
10:52:00 Jorik Dostál DLP0803 2111743 C H12
10:58:00 Tomás Dostál DLP7400 2131186 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Petr Nosek DLT6901 336778 C T
10:00:00 Martina Nosek DLT7251 236061 C T
10:00:00 Jana Leníková DLT6151 440490 C T
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 Marie Kurfürstová FSP1050 1407430 C D10
10:20:00 Pavel Kurfürst FSP7400 207827 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 Lukás Chlebec JES0607 301461 H14
10:12:00 Jan Foucek JES0609 301476 H14
10:15:00 Katerina Pilarová JES1150 2115759 C D10F
10:32:00 Viktor Vanícek JES0602 7210315 C H14
10:54:00 Jirí Pilar JES0800 2115736 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 Lucie Trdá KPY8651 2111818 C D21
10:39:00 Václav Klomínsky KPY8700 8660916 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 Adéla Peterková KRL0953 2124756 C D10
10:04:00 Dusan Kríz KRL7800 2801021 C H35
10:05:00 Markéta Gelnerová KRL0952 9102146 B D12
10:05:00 Lenka Krízová KRL7951 2800313 C D35
10:06:00 Adéla Fisarová KRL0651 416314 C D14
10:07:00 Adéla Blechová KRL1055 2126294 C D10
10:10:00 Anna Gelnerová KRL0653 9102084 B D14
10:11:00 Aneta Hanáková KRL0951 9091907 C D10
10:17:00 Denisa Bodurková KRL0752 2127645 B D12
10:18:00 Olga Zmarzláková KRL0552 232613 B D14
10:20:00 Filip Kropác KRL0503 434576 C H14
10:21:00 Eliska Houbová KRL1152 2126275 C D10F
10:24:00 Adéla Vlachová KRL0551 2126299 B D14
10:27:00 Vojtech Houba KRL1002 2127628 C H10
10:36:00 Miroslav Fisar KRL7201 416319 C H35
10:37:00 Matej Kríz KRL0901 2090857 C H10
10:40:00 Petr Houba KRL7801 2134275 C H35
10:44:00 Michael Skrle KRL0702 2126308 B H12
10:52:00 Jirí Kropác KRL6702 2017667 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 Milos Fiala KSH4801 8674 C H65
10:09:00 Daniela Mayerová KSH0852 8116778 B D12
10:09:00 Pavla Hulcová KSH7753 53726 C D21
10:40:00 Tomás Mayer KSH6900 2116448 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:23:00 Jakub Simon LBE8801 52979 C H21
10:30:00 Tomás Hula LBE0602 7300274 C H14
10:48:00 Pavel Hula LBE7300 8667504 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Michaela Zierhutová LCV0250 438631 C T
10:00:00 Jindrich Kraus LCV9401 253146 T
10:07:00 Miluse Zenkerová LCV4550 301524 C D65
10:08:00 Zdenek Mágr LCV5000 301725 C H65
10:10:00 Michaela Zierhutová LCV7151 301525 C D45
10:20:00 Ivana Mágrová LCV5550 301720 C D55
10:28:00 Marcela Krausová LCV7351 253153 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:13:00 Alena Neradová LIT5051 8110 C D65
10:17:00 Zuzana Benesová LIT8353 2106732 C D21
10:19:00 Jirí Macek LIT8401 8107 C H21
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Jirí Tríska LPM7400 682338 C T
10:00:00 Milena Bartosová LPM7755 0 T
10:02:00 Pavel Dvorák LPM7805 2042509 C H35
10:03:00 Antonín Cepicka LPM1102 2129225 C H10F
10:10:00 Petr Kozísek LPM7603 2148155 C H35
10:12:00 Tereza Trísková LPM0653 2082946 C D14
10:21:00 Iva Pechová LPM6151 2067245 C D35
10:25:00 Lucie Sitrová LPM7857 2080976 C D35
10:31:00 Ladislav Cepicka LPM0303 8648588 A H21
10:32:00 Vladimír Sitra LPM7904 2103744 C H35
10:32:00 Katerina Kozísková LPM0652 2082947 A D14
10:35:00 Egon Parula LPM1000 2801411 C H10
10:43:00 Simon Sitra LPM1001 2090869 C H10
10:46:00 Lukás Tríska LPM0800 2082920 C H12
10:48:00 David Nemec LPM0504 8648544 A H16
10:55:00 Jirí Pech LPM5402 2067253 C H55
10:56:00 Ladislav Cepicka LPM6701 8109406 H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:13:00 Ivana Lostáková LTP7758 7202864 C D21
10:15:00 Jakub Bíly LTP0104 8662323 A H21
10:16:00 Sára Lostáková LTP0650 7210117 B D14
10:36:00 Ela Lostáková LTP0951 7202578 C D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:14:00 Jindrich Kovár MAS6800 7003022 C H35
10:18:00 Jan Choteticky MAS5400 7887 C H65
10:25:00 Zdenek Brabec MAS1001 2087666 C H10
10:33:00 Marek Sulc MAS9302 2026166 C H21
10:38:00 Tomás Vendelberger MAS0302 2026165 B H16
10:42:00 Matej Brabec MAS0701 2026167 B H12
10:42:00 Karel Pilar MAS5501 7003021 C H35
10:44:00 Marcel Cerny MAS7201 2026167 C H45
10:56:00 Matyás Mála MAS0800 2026162 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Petr Placek MLA8000 1421927 C H35
10:00:00 Jan Milota MLA0500 232234 C TF
10:03:00 Zaneta Pivcová MLA8050 8033228 C D35
10:06:00 Lukás Pivec MLA7600 8116735 C H35
10:08:00 Jan Fisák MLA4401 8657099 C H75
10:10:00 Jan Pivec MLA0503 8116803 B H14
10:11:00 Hana Fisáková MLA7750 1421917 C D35
10:12:00 Martina Kamarytová MLA6651 1421920 C D45
10:12:00 Jan Sklenár MLA4201 8116748 C H75
10:15:00 Kathrin Bínová MLA6754 416172 C D35
10:16:00 Samuel Janoch MLA0502 8656638 B H14
10:17:00 Johanka Fisáková Lucie MLA0950 8033219 C D10
10:18:00 Radka Miturová MLA6552 8656680 C D45
10:22:00 Radka Jelínková MLA6951 416176 C D45
10:31:00 Nikolas Placek MLA1200 232210 C H10
10:35:00 Veronika Placková MLA8250 515060 C D35
10:39:00 Tomas Placek MLA0902 888609 C H10
10:42:00 Radek Bures MLA0102 1421912 C H18
10:46:00 Frantisek Kovác MLA0201 8656612 B H18
10:46:00 Josef Milota MLA5801 8656692 C H35
10:46:00 Pavel Bína MLA6708 232231 C H45
10:54:00 Milos Kamaryt MLA6404 2067948 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Jana Pávková NEK7850 0 T
10:01:00 Richard Fecko NEK1100 0 C H10F
10:09:00 Magdalena Horáková NEK4950 301414 C D65
10:11:00 Karolína Petyrková NEK0852 0 D12
10:15:00 Anna Hrabánková Katerina NEK0750 2035733 C D12
10:16:00 Jirí Pávek NEK7700 2096214 C H35
10:19:00 Jana Kolesová NEK0850 0 D12
10:27:00 Veronika Ziebová NEK0450 8660519 B D16
10:31:00 Klára Maresová NEK0250 8660518 B D18
10:36:00 Alexander Mares NEK7300 2067346 C H45
10:40:00 Stepán Pávek NEK0700 8660516 B H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Jana Davidová ONO7852 2061777 C T
10:00:00 Laura Kulová ONO0552 8004351 B D14
10:00:00 Jirí Donda ONO7600 2102676 C T
10:01:00 Ales Ritter ONO7401 7202865 C H21
10:04:00 Eva Urbánková ONO0650 8667973 B D14
10:07:00 Veronika Kucerová ONO0852 301730 C D12
10:09:00 Lucie Urbánková ONO1150 2102673 C D10
10:09:00 Ilona Holíková ONO7552 2087686 C D35
10:10:00 Jan Lisy ONO4201 301501 C H75
10:13:00 Jana Urbánková ONO7851 9200732 C D35
10:13:00 Lída Ritterová ONO0851 2103708 C D12
10:14:00 Matyás Jecmen ONO0600 7201205 B H14
10:15:00 Julie Makovcová ONO0951 301496 C D10
10:18:00 Filip Meduna ONO0603 8028820 B H14
10:19:00 Veronika Jecmenová ONO0950 7202883 C D10
10:19:00 Marie Hynková ONO1050 301492 C D10F
10:20:00 Monika Lisá ONO6750 9101105 C D45
10:22:00 Simona Holíková ONO0553 8660538 A D14
10:24:00 Vojtech Myslík ONO0602 1428940 C H14
10:24:00 Jaromír Holík ONO7502 2087685 C H35
10:25:00 Sára Pecko ONO0452 8116743 B D16
10:26:00 Linda Kocumová ONO0654 2143384 C D14
10:29:00 Antonín Cerny ONO1001 2148165 C H10
10:29:00 Klára Nejedlá ONO0450 8116779 B D16
10:30:00 Ladislav Nejedly ONO7501 8116750 C H35
10:30:00 Petra Holíková ONO0653 8660587 C D14
10:32:00 Petr Hynek ONO7000 301490 H45
10:33:00 Jakub Ritter ONO1000 2117426 C H10
10:34:00 Martin Pekárek ONO7510 7777781 H35
10:34:00 Eliska Kucerová ONO0554 2126391 C D14
10:37:00 Vera Jecmenová ONO8050 301420 C D35
10:38:00 Jan Cerny ONO7101 2061825 C H45
10:42:00 Jirí Donda ONO0403 8631582 A H16
10:48:00 Jakub Donda ONO0700 8656617 B H12
10:48:00 Vladimír Jecmen ONO7900 8116753 C H35
10:49:00 Jirí Hájek ONO6400 8656589 C H55
10:50:00 Lumír Urbánek ONO6701 52181 C H45
11:00:00 Oliver Kule ONO0701 1400426 B H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:24:00 Markéta Zelená PGP5850 2080958 C D45
10:26:00 Ondrej Matysek PGP0703 2087642 C H14
10:26:00 Martin Tichovsky PGP6100 51682 C H35
10:27:00 Hana Tichovská PGP6652 51676 C D35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:18:00 Bronislav Matysek PLU7823 515418 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:16:00 Dana Kavková SCP6150 8222227 C D45
10:51:00 Jirí Kavka SCP5900 8222225 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 Jitka Dítková SKV7752 682676 C D35
10:08:00 Miroslav Rehák SKV7101 7207367 C H35
10:11:00 Irena Savicová SKV5352 51136 C D65
10:11:00 Marcela Zandová SKV9653 2058500 C D21
10:13:00 Klára Turková SKV1151 2118939 C D10
10:17:00 Anna Vlasímská SKV1251 7204490 C D10F
10:19:00 Gabriela Savicová SKV7952 51738 C D35
10:20:00 Bára Vlasímská SKV0651 682089 B D14
10:21:00 Karolína Vlasímská SKV0851 682698 C D12
10:22:00 Svatava Nováková SKV5351 2059748 C D55
10:23:00 Martina Turková SKV7852 2118940 C D35
10:23:00 Markéta Dítková SKV0451 682652 C D16
10:26:00 Marie Zandová SKV6551 236486 C D45
10:28:00 Tobiás Kosina SKV0502 7204501 C H14
10:28:00 Jan Turek SKV7302 7464855 C H35
10:28:00 Mirka Reháková SKV0652 7202879 B D14
10:33:00 Gabriela Bredlerová SKV7451 7204509 C D35
10:38:00 Jan Dítko SKV7301 682634 C H35
10:39:00 Tereza Vlasímská SKV7551 7204502 C D35
10:41:00 Lukás Sterba SKV1001 2045223 C H10
10:44:00 Robert Vlasímsky SKV7201 8303079 C H35
10:53:00 Jirí Sterba SKV6401 331490 C H55
10:58:00 Jakub Turek SKV0801 7791777 B H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:22:00 Jirí Novotny SLP4601 51621 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:31:00 Magdalena Kubecová STB0550 2019212 A D16
11:00:00 Pavel Kubec STB6601 1416365 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:12:00 Vladimír Nykles VPM4702 442856 C H65
10:33:00 Gabriela Reháková VPM0353 7202893 B D16
10:40:00 Jan Grohmann VPM0403 443084 C H16
10:45:00 Jirí Blazek VPM5009 253118 C H55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:05:00 Jan Semík VSP6507 53572 C H21
10:08:00 Karolína Machová VSP0652 339547 C D14
10:24:00 Michaela Soukupová VSP5850 2134274 C D55
10:31:00 Jana Machová VSP7754 981848 C D35
10:47:00 Václav Soukup VSP5600 232045 C H55
10:50:00 David Mach VSP0801 52755 C H12
11:02:00 Radovan Mach VSP6600 8631586 C H45

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:00 Vakant 294 0 T
10:00 Vakant 295 0 T
10:00 Vakant 296 0 T
10:00 Vakant 297 0 T
10:00 Vakant 298 0 T
10:00 Vakant 299 0 T
10:00 Vakant 300 0 T
10:00 Vakant 301 0 T
10:00 Vakant 302 0 T
10:00 Vakant 303 0 T
10:00 Vakant 304 0 T
10:00 Vakant 305 0 T
10:00 Vakant 310 0 TF
10:00 Vakant 311 0 TF
10:00 Vakant 312 0 TF
10:00 Vakant 313 0 TF
10:00 Vakant 314 0 TF
10:00 Vakant 315 0 TF
10:00 Vakant 316 0 TF
10:00 Vakant 317 0 TF
10:00 Vakant 318 0 TF
10:00 Vakant 319 0 TF
10:00 Vakant 320 0 TF
10:00 Vakant 321 0 TF
10:00 Vakant 322 0 TF
10:00 Vakant 323 0 TF
10:00 Vakant 324 0 TF
10:00 Vakant 325 0 TF
10:07 Vakant 250 0 H10F
10:09 Vakant 251 0 H10F
10:11 Vakant 252 0 H10F
10:15 Vakant 285 0 D65
10:16 Vakant 284 0 H75
10:21 Vakant 306 0 D10
10:23 Vakant 307 0 D10
10:23 Vakant 253 0 D10F
10:23 Vakant 261 0 D21
10:24 Vakant 262 0 H65
10:25 Vakant 254 0 D10F
10:25 Vakant 269 0 D12
10:26 Vakant 283 0 D55
10:26 Vakant 263 0 H65
10:27 Vakant 255 0 D10F
10:29 Vakant 256 0 D10F
10:30 Vakant 277 0 D45
10:31 Vakant 257 0 D10F
10:32 Vakant 278 0 D45
10:33 Vakant 258 0 D10F
10:34 Vakant 270 0 H14
10:35 Vakant 259 0 D10F
10:35 Vakant 279 0 D16
10:35 Vakant 293 0 D18
10:37 Vakant 280 0 D16
10:38 Vakant 286 0 D14
10:41 Vakant 289 0 D35
10:41 Vakant 265 0 H21
10:43 Vakant 290 0 D35
10:43 Vakant 266 0 H21
10:44 Vakant 264 0 H18
10:45 Vakant 308 0 H10
10:45 Vakant 267 0 H21
10:47 Vakant 309 0 H10
10:50 Vakant 281 0 H16
10:52 Vakant 282 0 H16
10:52 Vakant 271 0 H35
10:54 Vakant 272 0 H35
10:56 Vakant 273 0 H35
10:59 Vakant 291 0 H55
11:01 Vakant 292 0 H55
11:02 Vakant 287 0 H12
11:04 Vakant 288 0 H12
11:04 Vakant 274 0 H45
11:06 Vakant 275 0 H45
11:08 Vakant 276 0 H45
10:05 Krystof Ouda 6KC1000 2129177 Neregistrovaní H10F
10:17 Barbora Bednárová 6KC7650 2129186 Neregistrovaní D35
10:42 Martin Ouda 6KC0000 2129214 Neregistrovaní H45
10:09 Filip Kábrt 0010001 51473 OK Viníci H21
10:00 Tyfová Radka 0020002 301442 Neregistrovaný klub T
10:13 Jan Skoch 0020001 2102695 Neregistrovaný klub H21
10:00 Ondrej Novotny 0050002 2011876 Festka T
10:00 Jáchym Novotny 0050003 2011877 Festka TF
10:05 Lenka Hornová 0090006 8414094 SK SKIVELO D21
10:21 Eva Nováková 0090010 2103250 SK SKIVELO D21
10:29 Marek Spilka 0090003 2104586 SK SKIVELO H21
10:35 Jan Semerád 0090002 2083362 SK SKIVELO H21
10:03 Mário Cervinka 0100001 2092370 SKN Hradec Králové H21
10:07 Anna Formánková 0130003 2060261 SK Olympia Praha SPS D21
10:11 Kamil Klíma 0130001 8667960 SK Olympia Praha SPS H21
10:17 Stefan Uhrín 0130002 2104589 SK Olympia Praha SPS H21
10:00 Jan Grohmann 0170001 443082 neregistrován T
10:01 Kamila Turcinová 0200005 7201766 Ski klub Karlovy Vary D35
10:29 Ilona Váchová 0200001 2113446 Ski klub Karlovy Vary D35
10:33 Anna Turcinová 0200003 1450162 Ski klub Karlovy Vary D18
10:34 Jan Turcin 0200004 2143363 Ski klub Karlovy Vary H16
10:46 Marek Dlabac 0200002 2011878 Ski klub Karlovy Vary H16
10:00 Zuzana Sperlová 0210001 2113398 TJ Radon Vysoká pec T
10:00 Darina Krízová 0210004 2420005 TJ Radon Vysoká pec T
10:07 Jan Kríz 0210002 8116752 TJ Radon Vysoká pec H21
10:13 Katerina Sperlová 0210003 2118466 TJ Radon Vysoká pec D10F
10:08 Ludek Kapoun 0280001 2011879 Neregistovaný H14
10:22 Ludek Kapoun 0280002 2082917 Neregistovaný H35
10:00 Martina Jurgová 0310002 2087707 Krutě Kruté Krůty T
10:25 Václav Jurga 0310001 2800296 Krutě Kruté Krůty H21
10:15 Katerina Honzáková 0400001 0 DKP D21