Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
06.04.2019
Místo konání:
Janská
Pořadatel:
LDC - KOB Děčín
Mapa:
Nová mapa Filipínky
Ředitel závodu:
Zítová Pavla
Hlavní rozhodčí:
Gálus Igor - R3
Stavitel tratí:
Vlček Petr - R3
JURY:
Babický Tomáš, Karvánek Matouš, Žejdlík Michal
Protokol:
Závod proběhl bez závad. Žádný protest nebyl podán. Barbora Lipenská CHA0753 D12 si narazila loket. Děkujeme Ivaně Gorcicové CH6550 D45 za pomoc zraněné dívce.
Kluby:
24D     2HD     57D     71D     ASU     BOR     CEP     DKP     DOK     EKP     FSP     CHA     JEN     KAS     KPY     KUL     LCE     LDC     LIT     LJN     LLI     LTP     MFP     OKP     PGP     PHK     PUL     ROU     RUM     SMB     STB     SUL     TJN     TJP     TUR     TUV     VLI     ZAK     Ostatní kluby
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
502212 Franz Cruse 24D9100 H21L 11:05:00
8230366 Kay Cruse 24D6600 H50 11:26:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8622642 Angelina Kuleva 2HD5750 D40 11:09:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7000026 Wolfram Knitsch 57D6500 H50 11:41:00
(16)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
690719 Cornelia Eckardt 71D6900 D40 11:05:00
8130762 Heike Leideck 71D6250 D50 11:06:00
1990001 Alexander Lubs 71D6700 H50 11:08:00
2008970 Anja Woy 71D6950 D50 11:12:00
8170663 Hagen Nieke 71D6300 H50 11:20:00
1802201 Andreas Lenk 71D7301 H21L 11:20:00
2005299 Ines Drechsel 71D6501 D50 11:21:00
300938 Astrid Müller-Wenzke 71D6851 D50 11:30:00
300935 Martin Hoffmann 71D0850 H50 11:32:00
651114 Michael Drechsel 71D6504 H50 11:38:00
8080390 Sebastian Knitsch 71D9001 H21L 11:38:00
445644 Tina Rickmeyer 71D8650 D21L 11:40:00
8151265 Heiko Gossel 71D6500 H50 11:47:00
2032226 Rico Müller 71D6400 H50 11:56:00
1985456 Wieland Kundisch 71D8500 H21L 11:56:00
7501901 Helmut Conrad 71D4000 H70 12:04:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
9482 Lenka Hrobarová ASU7751 C D21L 11:01:00
51234 Martin Vancura ASU8049 C H35 11:07:00
(90)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
4653 Jakub Kolarík BOR1103 C HDR 01:00:00
205615 Elena Pruchová BOR6850 C P 01:00:00
8416 Tereza Svobodová BOR0150 C P 01:00:00
1420232 Jitka Vanourková BOR7252 C P 01:00:00
8472 Petr Spejchal BOR7512 C P 01:00:00
8519 Lucie Svobodová BOR7151 C T 01:00:00
2115671 Adéla Kocmanová BOR0752 B D12 11:01:00
7996010 Katerina Kubecová BOR9959 A D21K 11:01:00
4131 Miroslav Beránek BOR3900 C H80 11:03:00
2129243 Tomás Vávra BOR0700 C H12 11:03:00
4359 Emílie Vlcková BOR0766 C D10 11:03:00
2095936 Marie Bartonová BOR5351 C D65 11:04:00
4362 Eduard Vlcek BOR1008 C H10L 11:05:00
2800957 Anna Tymesová BOR0253 A D18 11:06:00
232182 Sona Sípová BOR6150 C D55 11:08:00
2067681 Eliska Koudelková BOR0652 B D14 11:08:00
8536 Jan Svoboda BOR7200 C H45 11:09:00
8512 Eva Halírová BOR6654 C D50 11:09:00
4420 Viktorie Cupcová BOR0957 C D10 11:09:00
4427 Ema Michálková BOR0857 C D12 11:10:00
8655487 David Nehasil BOR7713 C H35 11:10:00
8237 Ondrej Hruzek BOR0809 C H12 11:12:00
8438 Tereza Jerábková BOR7563 C D40 11:13:00
8532 Ita Krafková BOR8156 C D21K 11:13:00
8410 Irena Waldhauserová BOR7459 C D45 11:14:00
2090863 Zdenek Ulehla BOR4001 C H75 11:14:00
1302816 Tomás Kolarík BOR7809 C H21L 11:14:00
2090839 Jaroslav Krtensky BOR3600 C H80 11:15:00
8466 Petr Pávek BOR9008 C H21K 11:16:00
7131415 Frantisek Nehasil BOR1101 C H10L 11:17:00
8243 Libor Hruzek BOR7400 C H45 11:18:00
8445 Jana Pávková BOR6550 C D50 11:18:00
4424 Marie Soukupová BOR0952 C D10 11:18:00
1333269 Nina Jerábková BOR0151 B D18 11:18:00
2067682 Tereza Rejholcová BOR0751 C D12 11:19:00
8415 Tomás Koudelka BOR7513 C H40 11:20:00
4430 Markéta Prosková BOR0657 C D14 11:20:00
2127892 Lukás Kocman BOR1102 C H10L 11:23:00
4426 Natalie Horácková BOR0958 C D10 11:24:00
8393 Tereza Rumlenová BOR0453 B D16 11:24:00
7913579 Monika Tucková BOR7650 C D40 11:25:00
4441 Katrin Koudelková BOR0856 C D12 11:25:00
8398 Vladimír Ledecky BOR8402 C H35 11:25:00
8423 Zdena Jedlicková BOR6250 C D55 11:26:00
8426 Jaroslav Venus BOR3800 C H80 11:27:00
8304111 Krystof Patka BOR0702 B H12 11:27:00
1204999 Lucie Janousková BOR9954 A D21L 11:28:00
2090862 Ivana Ulehlová BOR5150 C D65 11:28:00
52902 Matous Karvánek BOR9006 C H21K 11:28:00
4357 Bela Stepánková BOR0555 C D14 11:29:00
2051490 Andrea Rejholcová BOR6951 C D50 11:33:00
4421 Sára Vanourková BOR0759 C D12 11:34:00
8402 Petr Beránek BOR6701 C H50 11:35:00
8431 Iveta Janousková BOR7457 C D45 11:36:00
8304113 Katerina Patková BOR7853 C D40 11:37:00
2126287 Ivana Kubátová BOR6152 C D55 11:38:00
8408 Martin Waldhauser BOR7106 C H45 11:39:00
8421842 Barbora Lamacová BOR0750 B D12 11:40:00
8479 Jindrich Kocman BOR7612 C H40 11:41:00
4360 Vít Vakula BOR0908 C H10L 11:41:00
2129217 Adéla Stehlíková BOR0554 C D14 11:41:00
4434 Jakub Zeman BOR0704 C H12 11:45:00
8414 Slávek Janousek BOR0400 B H16 11:48:00
4393 Eliska Waldhauserová BOR0757 C D12 11:49:00
8534 Tomás Vácha BOR7409 C H45 11:51:00
4379 Vít Göttlich BOR0800 C H12 11:51:00
7434894 Adéla Havlová BOR9161 C D21L 11:52:00
8304112 Marek Patka BOR0902 C H10 11:54:00
4438 Simon Jelínek BOR0510 C H14 11:54:00
448931 Stepán Kaspar BOR0403 C H16 11:54:00
4651 Tereza Horácková BOR0762 C D12 11:55:00
995805 Pavel Dikos BOR6003 C H55 11:57:00
8521 Martin Machara BOR6900 C H50 11:59:00
2129240 Nikola Rejmanová BOR0656 B D14 11:59:00
8412 Jaroslav Studnicny BOR7004 C H45 12:00:00
4358 Ondrej Kunc BOR0710 C H10 12:00:00
7531975 Adam Studnicny BOR0701 B H12 12:00:00
7209659 Vojtech Kaspar BOR0402 C H16 12:00:00
4436 Ela Michálková BOR1152 C D10L 12:02:00
4384 Stepán Votypka BOR0900 C H10 12:06:00
446338 Matej Masek BOR0410 B H16 12:06:00
1958242 Miloslav Prucha BOR5800 C H60 12:07:00
8660925 Jaroslav Krejcí BOR6302 C H45 12:12:00
8490 Boris Doskár BOR6400 C H55 12:18:00
7111317 Vítek Lamac BOR1100 C H10 12:18:00
2129241 Jakub Vesely BOR0406 C H16 12:18:00
8439 Petr Jerábek BOR7105 C H45 12:24:00
8667503 Stepán Waldhauser BOR0409 B H16 12:27:00
8436 Milos Pávek BOR5801 C H60 12:28:00
8513 Petr Karvánek BOR6600 C H45 12:36:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2800223 Marek Pilar CEP7700 C H35 11:19:00
1413334 Frantisek Pilar CEP0900 C H10 12:12:00
2800224 Katerina Pilarová CEP8050 C D35 12:29:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8650 Pavel Klaska DKP6500 C H45 11:27:00
8282888 Simona Karochová DKP8853 C D21L 11:34:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7205007 Katerina Dolejsí DOK0156 A D21L 11:10:00
51496 Petra Zapalacová DOK0154 B D18 11:24:00
897368 Petra Hradecká DOK6850 C D45 11:26:00
438039 Jan Dolejsí DOK0602 B H14 11:51:00
886258 Jaroslav Hradecky DOK6300 C H45 12:15:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51601 Ivana Pecková EKP6252 C D45 11:04:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8476 Jana Cechová FSP8353 C T 01:00:00
682118 Milan Krausz FSP6700 C H50 11:17:00
416195 Jan Cech FSP7900 C H40 11:26:00
515097 Milan Borovicka FSP6104 C H55 11:54:00
(45)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2095972 Jirí Novy CHA5600 C P 01:00:00
2084431 Petra Tomanicová CHA7651 P 01:00:00
8152 Eva Kasková CHA4650 C D70 11:01:00
7700075 Pavel Pachner CHA7501 C H35 11:04:00
2070837 Zuzana Saffková CHA5150 C D60 11:05:00
2070841 Martina Krupková CHA7552 C D40 11:07:00
887906 Katerina Kasková CHA7850 C D21L 11:07:00
2059767 Libor Matyás CHA7603 C H40 11:08:00
2070852 Jan Cechlovsky CHA9300 C H21L 11:08:00
2095935 Antonie Brezinová CHA0851 C D12 11:13:00
2070857 Vojtech Tomanica CHA7601 C H35 11:13:00
8659402 Sárka Knízková CHA9850 C D21L 11:13:00
2070830 Irena Danková CHA7551 C D40 11:17:00
436428 Sofie Tomanicová CHA0450 B D16 11:18:00
2059761 Monika Stveráková CHA7852 C D40 11:21:00
7201775 Jaroslav Polák CHA7500 C H35 11:22:00
436410 Tomás Danko CHA7200 C H40 11:23:00
2095957 Eliska Stveráková CHA0553 C D14 11:23:00
7500077 Dominika Pachnerová CHA7750 C D40 11:27:00
8179 Ivana Gorcicová CHA6550 C D50 11:27:00
8153 Radim Smetana CHA4700 C H70 11:28:00
2095948 Barbora Lipenská CHA0753 B D12 11:28:00
2095938 Michaela Brezinová CHA7751 C D40 11:33:00
2095960 Jan Brezina CHA7604 C H40 11:38:00
2070836 Jana Matyásová CHA7652 C D40 11:39:00
5179 Daniel Krupka CHA0703 C H12 11:39:00
7208096 Markéta Pavlíková CHA0050 A D21L 11:43:00
2070848 Tereza Klustová CHA0751 C D12 11:43:00
2049594 Vítezslav Houda CHA7300 C H45 11:45:00
2095974 Karel Brezina CHA0605 B H14 11:48:00
2049590 Kristyna Matyásová CHA0555 A D14 11:50:00
2084432 Stela Tomanicová CHA1051 C D10L 11:53:00
2095923 Zuzana Stveráková CHA0750 C D12 11:58:00
8174 Pavel Gorcica CHA6200 C H55 12:00:00
8164 Stepán Krupka CHA0201 C H18 12:00:00
51231 Milan Pavlík CHA5400 C H60 12:04:00
8169 Tereza Prokopová CHA1151 C D10L 12:05:00
2084446 Vojtech Tuma CHA0804 C H12 12:12:00
2049595 Vojtech Matyás CHA0202 B H18 12:12:00
2084450 Katerina Culíková CHA0952 C D10L 12:14:00
436449 Stepán Danko CHA0301 C H16 12:15:00
8186 Veronika Poláková CHA8150 C D35 12:17:00
8176 Miroslav Kavalek CHA6300 C H55 12:21:00
1426021 Rudolf Kaska CHA5500 C H60 12:25:00
2059762 Jan Stverák CHA7301 C H45 12:27:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
336709 Miroslav Jedlicka JEN5301 C H65 11:07:00
682110 Lenka Svarcová JEN6451 C D55 11:32:00
7787 Pavel Grosman JEN4801 C H70 11:34:00
682108 Jirí Svarc JEN6201 C H55 12:12:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
682601 Josef Strojsa KAS4000 C H75 11:02:00
682680 Vera Slezácková KAS6550 C D50 11:03:00
682619 Vera Nejezchlebová KAS4551 C D70 11:07:00
682607 Jaroslava Strojsová KAS4350 C D75 11:11:00
1909092 Sípová Anezka KAS0450 C D16 11:12:00
7300172 Jan Hnízdil KAS7100 C H45 11:21:00
1420740 Matej Karvánek KAS0502 C H14 11:45:00
682613 Jirí Nejezchleba KAS4600 C H70 12:10:00
7130603 Matej Hnízdil KAS0301 C H16 12:12:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301347 Zuzana Kohlová KPY8852 C D21L 11:16:00
301370 Ondrej Kohl KPY8600 C H21L 11:23:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Antonín Cabalka KUL0800 C H12 11:33:00
0 Jan Kroupa KUL0702 C H12 12:06:00
0 Matej Votava KUL0601 C H14 12:06:00
0 Daniel Jares KUL6900 C H45 12:18:00
0 Ondrej Jares KUL0600 C H14 12:24:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
995852 David Hanslian LCE7835 C H21L 11:29:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1420237 Katerina Zítová LDC1150 C HDR 01:00:00
2111720 Václav Zít LDC1300 C HDR 01:00:00
7111213 Jirí Holpuch LDC5702 H60 11:52:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8107 Jirí Macek LIT8401 C H21K 11:07:00
8110 Alena Neradová LIT5051 C D65 11:22:00
8115 Eva Neradová LIT8951 C D21K 11:25:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7741 Lubos Matousek LJN4700 C H70 11:04:00
(13)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2060204 Marie Bradácová LLI7550 C P 01:00:00
434598 Stanislav Bradác LLI7201 C T 01:00:00
8657098 Ales Fürst LLI6801 C H50 11:02:00
51214 Marie Krausová LLI4451 C D75 11:05:00
515503 Vojtech Peterka LLI7502 C H21L 11:11:00
8242 Hela Kubíková LLI4851 C D70 11:13:00
51213 Jan Kraus LLI4501 C H70 11:22:00
2032126 Katka Fürstová LLI6950 C D50 11:24:00
2060281 Hana Marková LLI0450 B D16 11:27:00
2049529 Jana Marková LLI7152 C D45 11:32:00
8546 Dáda Korejcíková LLI5550 C D21K 11:43:00
51209 Pavel Hoidekr LLI5901 C H60 12:01:00
2032132 David Bradác LLI0203 B H18 12:06:00
(27)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7200340 Jitka Zejdlíková LTP7251 C P 01:00:00
7207873 Thomas Riby LTP0202 C P 01:00:00
52924 Jirina Jelínková LTP7551 C P 01:00:00
420434 Pavel Jelínek LTP6808 C P 01:00:00
7202857 Martina Pavlová LTP0151 B D18 11:00:00
7205026 Alena Kovárová LTP6151 C D55 11:02:00
8660594 Eliska Zejdlíková LTP0350 B D16 11:06:00
7200337 Petr Pavel LTP6806 C H50 11:14:00
7209365 Lenka Johnová LTP7352 D45 11:16:00
7200323 Rose Riby LTP0051 A D21L 11:22:00
7210123 Stanislav Simek LTP6602 C H50 11:29:00
0 Karel Klásterka LTP7400 C H45 11:33:00
7208229 Václav Jelínek LTP0706 C H12 11:36:00
7205009 Katerina Riby LTP7252 C D45 11:38:00
682114 Lubos Bruner LTP6501 C H50 11:44:00
8662323 Jakub Bíly LTP0104 A H21L 11:50:00
51279 Petr Bíly LTP6805 C H50 11:53:00
7208240 Milos Eiselt LTP5802 C H60 11:55:00
8662293 Martin Klein LTP0404 B H16 11:57:00
886252 Anna Jelínková LTP1050 C D10L 11:59:00
7208220 Jan Kruschina LTP7202 C H45 12:03:00
7205033 Karel Kovár LTP6102 C H55 12:09:00
7208204 Philip Riby LTP0702 C H12 12:09:00
420453 Leopold Haslinger LTP0403 C H16 12:09:00
0 Ema Klásterková LTP1150 C D10L 12:11:00
420454 Vojtech Simek LTP0601 B H14 12:12:00
8662345 Michal Zejdlík LTP7001 C H45 12:30:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2079501 Lenka Forstová MFP6850 C D45 11:18:00
218782 Albert Forst MFP0901 C H10 11:48:00
1418752 Libor Forst MFP6301 C H55 12:15:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51679 Ivo Novák OKP6200 C H45 12:06:00
436401 Václav Sámal OKP5600 C H60 12:19:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53556 Katerina Jirásková PGP8852 C D21L 11:19:00
53567 Alena Smolková PGP6450 C D45 11:24:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102552 Jirina Behounová PHK5651 C D55 11:20:00
515050 Roman Masata PHK7107 C H21L 11:47:00
2102525 Pavel Behoun PHK5701 C H60 12:13:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
205614 Frantisek Novotny PUL4200 C H75 11:20:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2023951 Karolína Pohoralá ROU6850 C T 01:00:00
2023803 Dobroslav Pohoraly ROU6401 C H55 11:51:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8245050 Jitka Nedvídková RUM5151 P 01:00:00
2120650 Petr Novák RUM7401 C H45 11:15:00
8444519 Tomás Babicky RUM5001 C H65 11:19:00
2801028 Markéta Nováková RUM7451 C D45 11:20:00
4616540 Stepánka Semerádová RUM0852 D12 11:22:00
2126349 Noemi Davidová RUM0551 C D14 11:44:00
2801013 Viktorie Nováková RUM0751 C D12 11:52:00
2801020 Daniel Novák RUM0301 C H16 12:21:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
49971 Tomás Zitny SMB6401 C H35 11:01:00
7718 Jaroslav Hlavác SMB4801 C H70 11:40:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
438625 Eliska Zandová STB1250 C HDR 01:00:00
49987 Lenka Hanusová STB1350 C HDR 01:00:00
2019212 Magdalena Kubecová STB0550 A D14 11:02:00
1416365 Pavel Kubec STB6601 C H50 11:05:00
2084968 Petr Beránek STB4900 C H70 11:46:00
682356 Petra Hanusová STB8297 C D35 12:23:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8131 Katerina Linková SUL9250 C D21K 11:07:00
8142 Alena Linková SUL6750 C D45 11:08:00
8135 Josef Dubsky SUL4700 C H70 11:10:00
51134 Lenka Kalenská SUL7853 C D40 11:11:00
8141 Vladislav Linka SUL5701 C H50 11:11:00
2112760 Pavla Kalenská SUL0950 C D10 11:12:00
8128 Pavel Kalensky SUL7600 C H40 11:32:00
8138 Miroslav Hromádka SUL6000 C H55 12:06:00
2099530 Tomás Kalensky SUL0600 C H14 12:15:00
(63)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
4408031 Denisa Dusková TJN1250 C HDR 01:00:00
2103701 Pavlína Kottíková TJN7751 C P 01:00:00
2102560 Tereza Vokusová TJN0454 C P 01:00:00
2059726 Vít Mairich TJN7200 C T 01:00:00
2073661 Lenka Rehorová TJN7250 C D45 11:00:00
2053560 David Sklíba TJN9902 C H21K 11:04:00
8667977 Eliska Háková TJN0654 B D14 11:05:00
410359 Romana Posseltová TJN7050 C D45 11:06:00
2078479 Eva Nozicková TJN0852 C D12 11:07:00
2088176 Jan Nozicka TJN0809 C H12 11:09:00
2070806 Renata Nozicková TJN6953 C D45 11:10:00
232515 Eva Böhmová TJN5450 C D65 11:10:00
682375 Oskar Stembera TJN1201 C H10L 11:11:00
2059729 Jirí Rehor TJN7004 C H45 11:12:00
416833 Karel Böhm TJN5101 C H65 11:13:00
2027204 Ivana Vecerová TJN6052 C D55 11:14:00
8662700 Ivana Kocibová TJN6354 C D50 11:15:00
2053559 Hynek Rehor TJN0700 B H12 11:15:00
8662736 Bára Stemberová TJN0650 B D14 11:17:00
8655371 David Michek TJN9802 C H21L 11:17:00
2800348 Natálie Stemberová TJN9851 C D21K 11:19:00
8662690 Vítek Stembera TJN0801 C H12 11:21:00
2073666 Hana Pokorná TJN6950 C D45 11:22:00
896978 Vojtech Hájek TJN9502 C H21K 11:22:00
8662696 Radka Mairichová TJN7450 C D40 11:23:00
2032176 Jan Balogh TJN7500 C H40 11:29:00
8255 Zdenek Zuzánek TJN5901 C H45 11:30:00
2111794 Lucie Janecková TJN0157 C D18 11:30:00
2049610 Blanka Dejnozková TJN7651 C D40 11:31:00
8662720 Lenka Mastníková TJN0859 C D12 11:31:00
2104591 Dana Vokusová TJN7750 C D40 11:35:00
2102568 Viktorie Dusková TJN0655 B D14 11:35:00
8282288 Jan Petr TJN8200 C H21L 11:35:00
425590 Eva Jermanová TJN6150 C D50 11:36:00
2069077 Sofie Míková TJN0950 C D10 11:36:00
1398973 Lenka Vitebská TJN7051 C D45 11:40:00
411593 Markéta Míková TJN7351 C D40 11:41:00
8660406 Adam Kazda TJN9104 C H21L 11:41:00
232256 Martin Posselt TJN6802 C H45 11:42:00
8662743 Albert Míka TJN0601 B H14 11:42:00
2073663 Milena Baloghová TJN0750 B D12 11:46:00
2111795 Adéla Savruková TJN0656 B D14 11:47:00
8662740 Vojta Rehor TJN0303 B H16 11:51:00
2027208 Mirek Janecek TJN9804 C H21L 11:53:00
8662689 Jolana Skalová TJN0653 B D14 11:56:00
8670752 Jirí Mrkvicka TJN7101 C H45 11:57:00
2096129 Martin Mairich TJN0812 C H12 11:57:00
8662692 Ondrej Mastník TJN0507 C H14 11:57:00
2056301 Petr Horák TJN5602 C H60 11:58:00
2104600 Veronika Vokusová TJN0756 C D12 12:01:00
2060231 Libor Penicka TJN6000 C H55 12:03:00
8659419 Vojtech Dejnozka TJN0300 B H16 12:03:00
8662704 Lucie Kottíková TJN0657 B D14 12:05:00
2111796 Anezka Kottíková TJN1152 C D10L 12:08:00
416828 Jirí Schindler TJN6301 C H45 12:09:00
2070823 Jan Penicka TJN0501 C H14 12:09:00
232507 Petr Janata TJN5603 C H60 12:10:00
8260 Otakar Novotny TJN5604 C H60 12:16:00
8662716 Filip Mairich TJN0603 B H14 12:18:00
8662701 Dusan Novotny TJN7002 C H45 12:21:00
8659408 Jan Pokorny TJN0400 B H16 12:24:00
2121004 Zdenek Vokus TJN5601 C H60 12:31:00
2078471 Ales Ulman TJN7201 C H45 12:33:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53502 Ondrej Smolka TJP9401 C H21K 11:10:00
53527 Katerina Cerná TJP9850 C D21K 11:31:00
(18)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
416120 Tomás Novotny TUR7405 C H45 11:03:00
2095926 Karolína Novotná TUR0853 C D12 11:04:00
886283 Alena Neradová TUR8551 C D21L 11:04:00
51815 Eduard Folprecht TUR4301 C H75 11:08:00
8208 Jana Konopácová TUR5650 C D60 11:11:00
8660382 Judita Mellanová TUR0559 B D14 11:11:00
8656542 Lenka Sritrová TUR0250 B D18 11:12:00
8644556 Jindrich Jakubec TUR4801 C H70 11:16:00
8212 Marie Folprechtová TUR4250 C D75 11:17:00
2095950 Barbora Novotná TUR0552 B D14 11:26:00
500850 Tomás Dlabaja TUR8303 R H21L 11:26:00
416139 Hedvika Novotná TUR7454 C D45 11:28:00
8221 Martina Jirku TUR8750 C D21K 11:37:00
2095942 Michaela Novotná TUR0551 A D14 11:38:00
9102562 Tereza Hájková TUR0556 B D14 12:02:00
8680578 Vojtech Nejezchleb TUR0503 B H14 12:03:00
2060291 Hugo Hoetzel TUR0505 B H14 12:21:00
8220 Jirí Konopác TUR5803 C H60 12:22:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
411543 Magdalena Hájková TUV7351 C D45 11:30:00
232388 Martin Sritr TUV6802 C H50 11:50:00
8323 Jirí Pospísil TUV4701 C H70 11:52:00
5788 Jan Hájek TUV7301 C H45 11:54:00
(72)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
4402235 Eliska Horácková VLI1450 C HDR 01:00:00
4411231 Markéta Kunásková VLI1057 C HDR 01:00:00
2144040 Alzbeta Fertová VLI1451 C HDR 01:00:00
4402224 Eliska Kubesová VLI1152 C HDR 01:00:00
4402225 Zuzana Kunásková VLI8154 P 01:00:00
2127581 Stepánka Sebelková VLI7851 C P 01:00:00
2058473 Marie Dvorská VLI7454 C P 01:00:00
888630 Tomás Poloprutsky VLI6205 C T 01:00:00
7200363 Bohdana Heczková VLI7750 C T 01:00:00
51227 Jan Sebelka VLI7506 C T 01:00:00
4411240 Ondrej Podhorny VLI0705 C H12 11:00:00
2080998 Miroslav Horácek VLI5000 C H65 11:01:00
1400433 Marie Podrábská VLI7451 C D45 11:02:00
1424648 Max Benes VLI1100 C H10L 11:02:00
500290 Michal Horácek VLI7700 C H21L 11:02:00
2801015 Tereza Sázavská VLI7950 C D40 11:03:00
1400422 Anna Podhorná VLI0455 C D16 11:03:00
2118489 Martin Fert VLI7704 C H40 11:05:00
2126361 Matous Cecerle VLI0807 C H12 11:06:00
4402226 Tereza Kubesová VLI0954 C D10 11:06:00
2090845 Vojtech Votava VLI1201 C H10L 11:08:00
2102587 Adéla Skácelová VLI0454 B D16 11:09:00
8660479 Vladimír Kubesa VLI7507 C H40 11:11:00
515132 Petr Henych VLI6001 C H21K 11:13:00
2088161 Eliska Vilémová VLI0655 B D14 11:14:00
2032117 Radka Peterácová Hyxová VLI7755 C D40 11:15:00
2801286 Emília Sipos VLI0952 C D10 11:15:00
2113493 Lea Andrlová VLI0453 B D16 11:15:00
2080918 Stanislava Horácková VLI4950 C D65 11:16:00
2144105 Lucie Flossmannová VLI0852 C D12 11:16:00
4411241 Richard Sipos VLI8301 C H35 11:16:00
2080914 Zdenek Peterác VLI7802 C H40 11:17:00
2126343 Jan Hyxa VLI0702 B H12 11:18:00
2127548 Radka Benesová VLI7653 C D40 11:19:00
2058479 Pavel Mokry VLI7501 C H21K 11:19:00
2092397 Janek Krulis VLI1003 C H10L 11:20:00
2126371 Beáta Cecerle VLI1053 C D10 11:21:00
2078460 Alzbeta Podrábská VLI0451 B D16 11:21:00
9005174 Manfred Hickethier VLI5201 C H50 11:23:00
301186 Petr Krulis VLI6901 C H45 11:24:00
1424649 Filip Benes VLI0708 C H12 11:24:00
9061 Zuzana Henychová VLI6151 C D21L 11:25:00
301152 Pavel Rezác VLI6900 C H21K 11:25:00
4402233 Vojtech Hrdlicka VLI1004 C H10L 11:26:00
1400445 Marie Skácelová VLI7552 C D40 11:29:00
4402220 Josef Sázavsky VLI1102 C H10L 11:29:00
4402223 Francesco Guida VLI0810 C H12 11:30:00
9102561 Julie Mokrá VLI8051 C D21L 11:31:00
2080848 Katerina Skácelová VLI0550 B D14 11:32:00
8660474 Ivo Habán VLI7707 R H21L 11:32:00
2080992 Stanislav Vilém VLI7703 C H40 11:35:00
4663 Jáchym Horácek VLI1111 C H10L 11:35:00
336783 Katerina Mateju VLI8054 C D21L 11:37:00
2120065 Anezka Fertová VLI0856 C D12 11:37:00
2113075 Erik Heczko VLI0804 B H12 11:42:00
8662745 Robert Urbaník VLI7002 C H45 11:48:00
8655483 Eduard Habán VLI0800 C H12 11:48:00
2134351 Jakub Sebelka VLI1002 C H10 11:51:00
51600 Tereza Pecková VLI0551 B D14 11:53:00
2124795 Matej Sebelka VLI0805 C H12 11:54:00
2118485 Eliska Fertová VLI1056 C D10L 11:56:00
4100 Alessandro Guida VLI0900 C H10 11:57:00
253372 Ladislav Jezek VLI4900 C H70 11:58:00
8655464 Oliver Habán VLI0600 B H14 12:00:00
2126375 Jakub Madera VLI0906 C H10 12:03:00
2078463 Ctibor Podrábsky VLI0700 B H12 12:03:00
2148111 Karolína Kunásková VLI0851 C D12 12:04:00
1426041 Antonín Sázavsky VLI0905 C H10 12:09:00
4411246 Stepán Vilém VLI0902 C H10 12:15:00
2103255 Tadeás Berka VLI0904 C H10 12:21:00
2073665 Jan Skácel VLI0901 C H10 12:27:00
51230 Katerina Horácková VLI8150 C D35 12:35:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
331399 Marie Kasparová ZAK7250 C D45 11:12:00
Ostatní kluby
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
0 Vakant 538 HDR 01:00
0 Vakant 539 HDR 01:00
0 Vakant 540 HDR 01:00
0 Vakant 541 HDR 01:00
0 Vakant 542 HDR 01:00
0 Vakant 543 HDR 01:00
0 Vakant 544 HDR 01:00
0 Vakant 545 HDR 01:00
0 Vakant 578 HDR 01:00
0 Vakant 579 HDR 01:00
0 Vakant 580 HDR 01:00
0 Vakant 581 HDR 01:00
0 Vakant 582 HDR 01:00
0 Vakant 583 HDR 01:00
0 Vakant 584 HDR 01:00
0 Vakant 585 HDR 01:00
0 Vakant 586 HDR 01:00
0 Vakant 587 HDR 01:00
0 Vakant 588 HDR 01:00
0 Vakant 589 HDR 01:00
0 Vakant 546 P 01:00
0 Vakant 547 P 01:00
0 Vakant 548 P 01:00
0 Vakant 549 P 01:00
0 Vakant 550 P 01:00
0 Vakant 551 P 01:00
0 Vakant 552 P 01:00
0 Vakant 553 P 01:00
0 Vakant 554 P 01:00
0 Vakant 555 P 01:00
0 Vakant 590 P 01:00
0 Vakant 591 P 01:00
0 Vakant 592 P 01:00
0 Vakant 593 P 01:00
0 Vakant 594 P 01:00
0 Vakant 595 P 01:00
0 Vakant 596 P 01:00
0 Vakant 597 P 01:00
0 Vakant 598 P 01:00
0 Vakant 599 P 01:00
0 Vakant 556 T 01:00
0 Vakant 557 T 01:00
0 Vakant 558 T 01:00
0 Vakant 559 T 01:00
0 Vakant 560 T 01:00
0 Vakant 561 T 01:00
0 Vakant 562 T 01:00
0 Vakant 563 T 01:00
0 Vakant 564 T 01:00
0 Vakant 565 T 01:00
0 Vakant 600 T 01:00
0 Vakant 601 T 01:00
0 Vakant 602 T 01:00
0 Vakant 603 T 01:00
0 Vakant 604 T 01:00
0 Vakant 605 T 01:00
0 Vakant 606 T 01:00
0 Vakant 607 T 01:00
0 Vakant 608 T 01:00
0 Vakant 609 T 01:00
0 Vakant 536 H80 11:09
0 Vakant 495 D60 11:17
0 Vakant 499 D70 11:19
0 Vakant 537 H80 11:21
0 Vakant 496 D60 11:23
0 Vakant 501 D75 11:23
0 Vakant 500 D70 11:25
0 Vakant 530 H65 11:25
0 Vakant 534 H75 11:26
0 Vakant 455 D10 11:27
0 Vakant 511 H35 11:28
0 Vakant 502 D75 11:29
0 Vakant 456 D10 11:30
0 Vakant 467 D16 11:30
0 Vakant 512 H35 11:31
0 Vakant 531 H65 11:31
0 Vakant 507 H21K 11:31
0 Vakant 535 H75 11:32
0 Vakant 610 D10 11:33
0 Vakant 468 D16 11:33
0 Vakant 619 H35 11:34
0 Vakant 497 D65 11:34
0 Vakant 508 H21K 11:34
0 Vakant 613 D16 11:36
0 Vakant 469 D18 11:36
0 Vakant 617 H21K 11:37
0 Vakant 491 D50 11:39
0 Vakant 498 D65 11:40
0 Vakant 487 D45 11:42
0 Vakant 492 D50 11:42
0 Vakant 470 D18 11:42
0 Vakant 483 D40 11:43
0 Vakant 573 H20 11:43
0 Vakant 525 H40 11:44
0 Vakant 488 D45 11:44
0 Vakant 493 D55 11:44
0 Vakant 459 H10L 11:44
0 Vakant 484 D40 11:45
0 Vakant 477 D21L 11:46
0 Vakant 526 H40 11:47
0 Vakant 460 H10L 11:47
0 Vakant 478 D21L 11:49
0 Vakant 571 H20 11:49
0 Vakant 475 D21K 11:49
0 Vakant 620 H40 11:50
0 Vakant 494 D55 11:50
0 Vakant 575 D20 11:54
0 Vakant 476 D21K 11:55
0 Vakant 509 H21L 11:59
0 Vakant 481 H50 12:02
0 Vakant 510 H21L 12:02
0 Vakant 482 H50 12:05
0 Vakant 618 H21L 12:05
0 Vakant 577 D20 12:06
0 Vakant 463 D12 12:07
0 Vakant 465 D14 12:08
0 Vakant 464 D12 12:10
0 Vakant 466 D14 12:11
0 Vakant 503 H12 12:15
0 Vakant 532 H70 12:16
0 Vakant 461 D10L 12:17
0 Vakant 504 H12 12:18
0 Vakant 505 H18 12:18
0 Vakant 462 D10L 12:20
0 Vakant 612 H12 12:21
0 Vakant 533 H70 12:22
0 Vakant 485 H55 12:24
0 Vakant 457 H10 12:24
0 Vakant 506 H18 12:24
0 Vakant 486 H55 12:27
0 Vakant 473 H14 12:27
0 Vakant 458 H10 12:30
0 Vakant 474 H14 12:30
0 Vakant 471 H16 12:30
0 Vakant 616 H18 12:30
0 Vakant 611 H10 12:33
0 Vakant 614 H14 12:33
0 Vakant 472 H16 12:33
0 Vakant 489 H60 12:34
0 Vakant 490 H60 12:37
0 Vakant 528 H45 12:39
0 Vakant 479 D35 12:41
0 Vakant 529 H45 12:42
0 Vakant 480 D35 12:47
0 Vakant 615 D35 12:53