Logo

Startovka závodu: Veřejný závod

Datum:
11.05.2019
Místo konání:
Lückendorf, Forsthaus
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Heideberg
Ředitel závodu:
Ender Volker
Hlavní rozhodčí:
Wagner Thomas
Stavitel tratí:
Kerger Rolf, Kudrass Peter
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10L     H10     H12     H14     H16     H18     H20     H21L     H21K     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    

D10 2.15 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 12 Kubecová Markéta PGP0955 232246 C SK Praga
12:06:00 13 Wetzel Emilia DE04006 2023892 SV Robotron Dresden
12:09:00 14 Růtová Amálka TJN0951 2116464 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:12:00 15 Drechsler Selma DE06038 2021 Post SV Dresden
12:15:00 16 Pokorná Ema PGP0950 51637 C SK Praga
12:18:00 17 Kučerová Kateřina VSP0950 1398983 C USK Praha
12:21:00 18 Wetzel Jannika DE04007 7205960 SV Robotron Dresden
12:24:00 19 Janatová Violka TJN0956 8660508 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:27:00 20 Ehlerová Michaela VSP1050 2085596 C USK Praha
12:30:00 21 Vítková Adriana CHA0852 2084445 C OK Chrastava
12:33:00 22 Míková Sofie TJN0950 2069077 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:36:00 23 Šipoš Emília VLI0952 2801286 C Slavia Liberec orienteering
12:39:00 24 Vakant 0 Vakant
12:42:00 25 Vakant 0 Vakant

D10L 3.50 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:05:00 1 Čulíková Kateřina CHA0952 2049591 C OK Chrastava
12:08:00 2 Vakant 0 Vakant
12:11:00 3 Zavadilová Adéla VSP1153 2129216 C USK Praha
12:14:00 4 Tomanicová Stela CHA1051 2084433 C OK Chrastava
12:17:00 5 Kopecká Marie VSP0951 1416363 C USK Praha
12:20:00 6 Čabanová Eva FYD0951 2134262 C Jizerský klub OB Frýdlant
12:23:00 7 Prokopová Tereza CHA1151 8169 C OK Chrastava
12:26:00 8 von Dalowski Mila DE05417 2023 Post SV Dresden
12:29:00 9 Kottíková Anežka TJN1152 2111796 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:32:00 10 Vakant 0 Vakant
12:35:00 11 Vakant 0 Vakant

D12 2.23 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:04:00 26 Herrmann Charlotte DE05785 8130408 OL-Team Wehrsdorf
12:07:00 27 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 C USK Praha
12:10:00 28 Šírlová Markéta CHA0653 2059768 C OK Chrastava
12:13:00 29 Mastníková Lenka TJN0859 8662720 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:16:00 30 Šírlová Zdeňka CHA0654 2070834 C OK Chrastava
12:19:00 31 Ehlerová Anna VSP0854 2081391 C USK Praha
12:22:00 32 Vokušová Veronika TJN0756 2104600 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:25:00 33 Klustová Tereza CHA0751 2070848 C OK Chrastava
12:28:00 34 Cicvárková Klára TJN0757 2111784 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:31:00 35 Březinová Antonie CHA0851 2095935 C OK Chrastava
12:34:00 36 Hempel Luise DE03385 2037296 USV TU Dresden
12:37:00 37 Nemšovská Magdalena VSP0853 2073706 C USK Praha
12:40:00 38 Štveráková Zuzana CHA0750 2095923 C OK Chrastava
12:43:00 39 Pavlova Lenka TJN0850 2070803 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:46:00 40 Holfeld Anna DE02979 8606410 USV TU Dresden
12:49:00 41 Ryšavá Kateřina TJN0754 8662738 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:52:00 42 Mušková Amálie SCP07XX 336735 OK Sparta Praha
12:55:00 43 Podoubská Klára TJN0855 2111782 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:58:00 44 Mušková Magdaléna SCP08XX 336785 OK Sparta Praha
13:01:00 45 Heřmánková Bára TUR0850 8062 C OOB TJ Turnov
13:04:00 46 Vakant 0 Vakant
13:07:00 47 Vakant 0 Vakant
13:10:00 48 Vakant 0 Vakant

D14 3.18 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:05:00 49 Schenk Frieda DE04050 2158 Post SV Dresden
12:07:00 50 Sklenářová Zuzana TUR0658 2106729 C OOB TJ Turnov
12:09:00 51 Štveráková Eliška CHA0553 2095957 C OK Chrastava
12:11:00 52 Knuth Sara DE05994 2082348 OLV Potsdam
12:13:00 53 Podoubská Adéla TJN0658 2111781 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:15:00 54 Lamačová Kateřina TUR0660 1418757 B OOB TJ Turnov
12:17:00 55 Kosková Adéla VLI0656 2080995 C Slavia Liberec orienteering
12:19:00 56 Drechsler Luise DE04754 8606422 Post SV Dresden
12:21:00 57 Hovorková Marie LDC0650 7300213 B KOB Děčín
12:23:00 58 Koudelková Eliška BOR0652 2067681 B OK Jiskra Nový Bor
12:25:00 59 Rupsch Finnja DE03687 7814 USG Chemnitz
12:27:00 60 Rimpel Gesine DE02462 8000003 USV TU Dresden
12:29:00 61 Folprechtová Julie VSP0653 51532 C USK Praha
12:31:00 62 Kottíková Lucie TJN0657 8662704 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:33:00 63 Lindig Stanja DE03005 8606409 SSV Planeta Radebeul
12:35:00 64 Balcarová Marie LLI0652 51201 C LOK-o Liberec
12:37:00 65 Vakant 0 Vakant
12:39:00 66 Vakant 0 Vakant

D16 4.35 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:04:00 67 Burešová Eliška VLI0456 2117401 B Slavia Liberec orienteering
12:06:00 68 Beranová Hana VSP0455 2021833 B USK Praha
12:08:00 69 Janečková Josefína EKP0351 2067977 B VŠTJ Ekonom Praha
12:10:00 70 Nehasilová Veronika LDC0350 505131 B KOB Děčín
12:12:00 71 Karpíšková Kateřina LTP0450 342046 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:14:00 72 Mrkvičková Veronika TJN0355 2069097 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:16:00 73 Semíková Julie KAM0358 2080943 C OK Kamenice
12:18:00 74 Klein Franka DE02941 8670957 USV TU Dresden
12:20:00 75 Žejdlíková Eliška LTP0350 8660594 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:22:00 76 Barthel Elsa Marie DE03656 8666010 USV TU Dresden
12:24:00 77 Steinert Luise DE02311 8606444 SV Lengefeld
12:26:00 78 Kaufmann Hanne DE05054 8606467 USV TU Dresden
12:28:00 79 Tomanicová Sofie CHA0450 436428 B OK Chrastava
12:30:00 80 Marková Hana LLI0450 2060281 B LOK-o Liberec
12:32:00 81 Vakant 0 Vakant
12:34:00 82 Vakant 0 Vakant
12:36:00 83 Vakant 0 Vakant
12:38:00 84 Vakant 0 Vakant

D18 4.78 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 85 Leonhardt Charlotte DE01724 8030401 SV IHW Alex 78 Berlin
12:03:00 86 Schubert Helene DE02212 8606413 Post SV Dresden
12:05:00 87 Beranová Eva VSP0254 2115749 B USK Praha
12:07:00 88 Lišková Adélka CHA0254 2049599 C OK Chrastava
12:09:00 89 Sickert Swenja DE02264 2032210 SSV Planeta Radebeul
12:11:00 90 Wartewig Anna DE04034 8670952 SG LVB Leipzig
12:13:00 91 Pavlová Martina LTP0151 7202857 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:15:00 92 Jeřábková Andrea CHA0253 8181 C OK Chrastava
12:17:00 93 Vakant 0 Vakant
12:19:00 94 Vakant 0 Vakant

D20 4.30 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:55:00 95 Hänsel Hannah DE01908 8606418 SV Lengefeld
13:59:00 96 Jakob Isabel DE02090 8606485 SV Robotron Dresden
14:03:00 97 Wendisch Clara DE05324 2015262 USV TU Dresden
14:07:00 98 Vogt Felicitas DE02768 8606494 OL Görlitz
14:11:00 99 Vakant 0 Vakant

D21K 4.30 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 136 Horová Klára PGP8455 8008455 C SK Praga
12:02:00 137 Szenczi Kristýna VLI8650 2058475 C Slavia Liberec orienteering
12:04:00 138 Knížková Šárka CHA9850 8659402 C OK Chrastava
12:06:00 139 Macháčková Eliška FYD9851 49995 C Jizerský klub OB Frýdlant
12:08:00 140 Hölzer Katrin DE02044 800413 OLV Weimar
12:10:00 141 Dobešová Kateřina KPY8750 301352 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:12:00 142 König Sylva DE02491 411468 USG Chemnitz
12:14:00 143 Uhrová Zuzana VSP8050 8667963 C USK Praha
12:16:00 144 Vaňková Saša LDC8550 1425355 C KOB Děčín
12:18:00 145 Würzová Karolína FYD9852 2103232 C Jizerský klub OB Frýdlant
12:20:00 146 Pottkamp Charlotte DE06160 9080057 ohne Verein
12:22:00 147 Würzová Anna FYD9451 515182 C Jizerský klub OB Frýdlant
12:24:00 148 Rewig Laura DE02967 7205441 USV TU Dresden
12:26:00 149 Masopustová Elis PGP8656 8662717 C SK Praga
12:28:00 150 Kraemer Jitka DE01601 8230987 Post SV Dresden
12:30:00 151 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C VŠTJ Ekonom Praha
12:32:00 152 Buhler Claudia DE01381 1110212 USV TU Dresden
12:34:00 153 Pustaiová Zuzana TJN9650 331527 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:36:00 154 Balcarová Barbora LLI9751 434595 C LOK-o Liberec
12:38:00 155 Trilca Mara DE01435 8670955 USV TU Dresden
12:40:00 156 Vakant 0 Vakant
12:42:00 157 Vakant 0 Vakant
12:44:00 158 Vakant 0 Vakant
12:46:00 159 Vakant 0 Vakant

D21L 6.25 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 100 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 C Oddíl OB Kotlářka
12:03:00 101 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering
12:05:00 102 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:07:00 103 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 R USK Praha
12:09:00 104 Kohlová Zuzana KPY8852 301347 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:11:00 105 Straube Hanka DE02339 8100973 SV Lengefeld
12:13:00 106 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C Sportcentrum Jičín
12:15:00 107 Folbrechtová Šárka BOR9051 1602628 C OK Jiskra Nový Bor
12:17:00 108 Kožinová Jana PGP6651 7210812 C SK Praga
12:19:00 109 Valešová Martina CHA9651 8194 C OK Chrastava
12:21:00 110 Zabořilová Romana JEN7457 7775 C OB Jenišovice
12:23:00 111 Truslove Katie DE06068 0 ohne Verein
12:25:00 112 Hausmannová Klára EKP8651 8660566 C VŠTJ Ekonom Praha
12:27:00 113 Myslivečková Zuzana TUR9253 7656540 C OOB TJ Turnov
12:29:00 114 Vokurková Marta TJN7950 253111 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:31:00 115 Pecoldová Pavlína 10001 8631588 1 CZ - Cookies & Pancakes
12:33:00 116 Kopcová Michaela VLI8456 52533 C Slavia Liberec orienteering
12:35:00 117 Procházková Zuzana KPY8650 7210815 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:37:00 118 Flechsig Theresa DE01340 1994620 USV TU Dresden
12:39:00 119 Švihovská Eva SJC8352 8008017 C Sportcentrum Jičín
12:41:00 120 Heinemann Anne DE01939 8645058 SV Robotron Dresden
12:43:00 121 Králová Vanda BZP8750 7260013 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:45:00 122 Hrobařová Lenka ASU7751 9482 C Magnus Orienteering
12:47:00 123 Schoffer Pia DE03027 2005297 USV TU Dresden
12:49:00 124 Tihonová Martina PHK8651 2096126 C OK 99 Hradec Králové
12:51:00 125 Horová Magda VSP5450 7009782 C USK Praha
12:53:00 126 Mullis Kateřina DKP7753 2075697 C Oddíl OB Kotlářka
12:55:00 127 Novotná Barbora TJN8951 8263 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:57:00 128 Nieke Corinna DE02949 8052893 USV TU Dresden
12:59:00 129 Kubátová Jana CHA9152 1008144 C OK Chrastava
13:01:00 130 Vakant 0 Vakant
13:03:00 131 Vakant 0 Vakant
13:05:00 132 Vakant 0 Vakant
13:07:00 133 Vakant 0 Vakant
13:09:00 134 Vakant 0 Vakant
13:11:00 135 Vakant 0 Vakant

D35 5.55 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:05:00 160 Janatová Lucie DKP8154 8660535 C Oddíl OB Kotlářka
12:07:00 161 Proxová Lada RIC8350 2111736 C OB Říčany
12:09:00 162 Šimšová Jana MFP7651 682683 C Matfyz Praha
12:11:00 163 Pakostová Hana PGP8251 2148131 C SK Praga
12:13:00 164 Jiřištová Zuzana DKP8254 9054 C Oddíl OB Kotlářka
12:15:00 165 Engelhardt Katja DE01287 8606482 SSV Planeta Radebeul
12:17:00 166 Lipenská Eva CHA7951 2095943 C OK Chrastava
12:19:00 167 Mokrá Julie VLI8051 9102561 C Slavia Liberec orienteering
12:21:00 168 Ryšavá Magdalena PGP7650 2085586 C SK Praga
12:23:00 169 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C OK Chrastava
12:25:00 170 Kopecká Anežka VSP8150 51642 C USK Praha
12:27:00 171 Sieglová Dagmar MFP7050 7201197 C Matfyz Praha
12:29:00 172 Holfeld Christina DE02033 8041071 USV TU Dresden
12:31:00 173 von Dalowski Anett DE01707 1828412 Post SV Dresden
12:33:00 174 Hejtmánková Kateřina TAP8462 53640 C KOB Tretra Praha
12:35:00 175 Bader Anne DE05147 8404290 Post SV Dresden
12:37:00 176 Tichovská Hana PGP6652 51676 C SK Praga
12:39:00 177 Vakant 0 Vakant
12:41:00 178 Vakant 0 Vakant

D40 4.65 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 179 Pokorná Magdaléna PGP7562 899177 C SK Praga
12:02:00 180 Herrmann Cathleen DE05634 1978305 OL-Team Wehrsdorf
12:04:00 181 Pavlova Irena TJN7650 2073667 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:06:00 182 Kosková Třísková Lenka VLI7554 2113480 C Slavia Liberec orienteering
12:08:00 183 Ehlerová Petra VSP7855 5159 C USK Praha
12:10:00 184 Dejnožková Blanka TJN7651 2049610 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:12:00 185 Heřmánková Pavla TUR7777 8680599 C OOB TJ Turnov
12:14:00 186 Březinová Michaela CHA7751 2095938 C OK Chrastava
12:16:00 187 Benešová Radka VLI7653 2127548 C Slavia Liberec orienteering
12:18:00 188 Brettlová Marta PGP7557 2060208 C SK Praga
12:20:00 189 Matyášová Jana CHA7652 2070836 C OK Chrastava
12:22:00 190 Šimerková Olga PGP7551 7210932 C SK Praga
12:24:00 191 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C USK Praha
12:26:00 192 Tomášková Radka TUV7851 23770 C SOK TJ Turnov
12:28:00 193 Weinert Ruta DE02811 8664489 Post SV Dresden
12:30:00 194 Svobodová Jitka VSP7450 9102142 C USK Praha
12:32:00 195 Hempel Christine DE02997 2299 USV TU Dresden
12:34:00 196 Městková Lucie TEP7850 2102815 C Tempo Praha
12:36:00 197 Krupková Martina CHA7552 2070841 C OK Chrastava
12:38:00 198 Mairichová Radka TJN7450 2059728 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:40:00 199 Pachnerová Dominika CHA7750 7500077 C OK Chrastava
12:42:00 200 Růtová Martina TJN7652 2067314 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:44:00 201 Škáchová Petra KAM7054 7201760 C OK Kamenice
12:46:00 202 Saupe Kerstin DE02514 1414505 Post SV Dresden
12:48:00 203 Cichrová Iveta TAP7752 2111618 C KOB Tretra Praha
12:50:00 204 Balusková Ida OKP7350 681852 C SK OK 24 Praha
12:52:00 205 Vakant 0 Vakant
12:54:00 206 Vakant 0 Vakant
12:56:00 207 Vakant 0 Vakant

D45 4.65 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:06:00 208 Míková Markéta TJN7351 2067319 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:08:00 209 Marková Jana LLI7152 2049529 C LOK-o Liberec
13:10:00 210 Zlesáková Stáňa CHT7352 52154 C OOB SK Chrast
13:12:00 211 Würzová Kateřina FYD6952 515004 C Jizerský klub OB Frýdlant
13:14:00 212 Hradecká Petra DOK6850 897368 C OK Doksy
13:16:00 213 Kapischke Solveig DE01472 7030303 OK Mark Brandenburg
13:18:00 214 Janoušková Iveta BOR7457 8431 C OK Jiskra Nový Bor
13:20:00 215 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 231924 C SK Praga
13:22:00 216 Waldhauserová Irena BOR7459 8410 C OK Jiskra Nový Bor
13:24:00 217 Pecková Ivana EKP6252 51601 C VŠTJ Ekonom Praha
13:26:00 218 Kuncová Jiřina TJN5752 8670743 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:28:00 219 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 7911 C USK Praha
13:30:00 220 Žejdlíková Jitka LTP7251 7200340 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:32:00 221 Šejnová Magdalena KAM7055 2129235 C OK Kamenice
13:34:00 222 Söter Johanna DE05993 2143424 OLV Potsdam
13:36:00 223 Sihver Wiebke DE02270 8130668 Post SV Dresden
13:38:00 224 Folprechtová Kateřina VSP7460 416221 C USK Praha
13:40:00 225 Funk Ira DE01284 8663320 OK Leipzig
13:42:00 226 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C USK Praha
13:44:00 227 Rimpel Sabine DE04665 2036254 USV TU Dresden
13:46:00 228 Templiner Anke DE03326 5006 Berliner TSC
13:48:00 229 Zschäckel Daniela DE02917 9005172 SV IHW Alex 78 Berlin
13:50:00 230 Nehasilová Zuzana LDC7150 7121314 C KOB Děčín
13:52:00 231 Rupsch Eileen DE02503 7820 USG Chemnitz
13:54:00 232 Nováková Irena OKP6651 2133898 C SK OK 24 Praha
13:56:00 233 Hempel Katharina 0 Post SV Dresden
13:58:00 234 Posseltová Romana TJN7050 410359 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:00:00 235 Eckardt Cornelia DE01267 8190769 USV TU Dresden
14:02:00 236 Fantová Libuše EKP5650 51583 C VŠTJ Ekonom Praha
14:04:00 237 Olisauske Edita DE01467 8260968 Berliner TSC
14:06:00 238 Hejnová Martina VSP7354 411502 C USK Praha
14:08:00 239 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
14:10:00 240 Pavlů Veronika PGP6950 232198 C SK Praga
14:12:00 241 Klinkerová Jitka KAM6450 7205037 C OK Kamenice
14:14:00 242 Kamírová Gabriela LTP7351 232494 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:16:00 243 Hellmann Kerstin DE01962 1091963 USV TU Dresden
14:18:00 244 Zelenin Jekaterina DE02897 1399070 USG Chemnitz
14:20:00 245 Beranová Iva VSP7150 2021834 C USK Praha
14:22:00 246 Lindig Katrin DE04360 300672 SSV Planeta Radebeul
14:24:00 247 Vakant 0 Vakant
14:26:00 248 Vakant 0 Vakant
14:28:00 249 Vakant 0 Vakant
14:30:00 250 Vakant 0 Vakant

D50 3.35 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:12:00 251 Picková Helena TJN6952 416843 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:14:00 252 Wendisch Katrin DE05148 1501 USV TU Dresden
12:16:00 253 Schröter Petra DE02209 428657 OL Görlitz
12:18:00 254 Kaufmann Constance DE05318 2005298 USV TU Dresden
12:20:00 255 Kohl Ina DE04903 2112865 OL Team Pulsnitz
12:22:00 256 Richter Sabine DE03120 8606452 USV TU Dresden
12:24:00 257 Pustaiová Romana TJN6851 434578 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:26:00 258 Leonhardt Annette DE01723 9672101 SV IHW Alex 78 Berlin
12:28:00 259 Hrdličková Ludmila SLA6950 224894 C SKOB Slaný
12:30:00 260 Petrová Martina TAP6852 232196 C KOB Tretra Praha
12:32:00 261 Halířová Eva BOR6654 8028822 C OK Jiskra Nový Bor
12:34:00 262 Müller Anke DE02690 2047 Post SV Dresden
12:36:00 263 Linková Iva TUR6850 51809 C OOB TJ Turnov
12:38:00 264 Thomas Sylvia DE03391 8060669 OL-Team Wehrsdorf
12:40:00 265 Kubald Katrin DE01642 8150269 Kaulsdorfer OLV Berlin
12:42:00 266 Hinkel Katja DE03104 2035208 SV Robotron Dresden
12:44:00 267 Woy Anja DE02882 2008970 USV TU Dresden
12:46:00 268 Pološčuková Monika SMB6551 7722 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
12:48:00 269 Busse Ute DE02191 9150268 SG LVB Leipzig
12:50:00 270 Slavíková Kateřina PGP6650 51275 C SK Praga
12:52:00 271 Drechsel Ines DE01232 2005299 USV TU Dresden
12:54:00 272 Hrabánková Ilona PGP6250 232184 C SK Praga
12:56:00 273 Jermanová Eva TJN6150 425590 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:58:00 274 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
13:00:00 275 Vakant 0 Vakant
13:02:00 276 Vakant 0 Vakant
13:04:00 277 Vakant 0 Vakant

D55 3.35 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:10:00 278 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C OK Sparta Praha
13:12:00 279 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
13:14:00 280 Kubátová Ivana BOR6152 2126287 C OK Jiskra Nový Bor
13:16:00 281 Večeřová Ivana TJN6052 2027204 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:18:00 282 Kettnerová Lenka HCE6450 7202877 C TJ Hostivice
13:20:00 283 Kapounová Jitka DOK6050 886261 C OK Doksy
13:22:00 284 Graumann Heidrun DE01858 631220 ESV Lok Berlin-Schöneweide
13:24:00 285 Benešová Iva SJC6151 886513 C Sportcentrum Jičín
13:26:00 286 Kuleva Angelina 2HD5750 8622642 Angy OL
13:28:00 287 Malkova Elena DE02624 7201230 Post SV Dresden
13:30:00 288 Wiedenfeld Ute DE02843 8606480 SSV Planeta Radebeul
13:32:00 289 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
13:34:00 290 Buhler Birgit DE01380 611123 USV TU Dresden
13:36:00 291 Wysujack Katrin DE03500 502217 SSV Planeta Radebeul
13:38:00 292 Vavrušová Helena TAP6152 232195 C KOB Tretra Praha
13:40:00 293 Čechlovská Jana CHA6250 8175 C OK Chrastava
13:42:00 294 Vakant 0 Vakant

D60 2.98 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:14:00 295 Fritzsche Martina DE01788 6317 USG Chemnitz
12:16:00 296 Šaffková Zuzana CHA5150 2070837 C OK Chrastava
12:18:00 297 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C Oddíl OB Kotlářka
12:20:00 298 Schmidt Bettina DE02557 560229 OL-Team Wehrsdorf
12:22:00 299 Klusáková Jitka DKP5651 8558 C Oddíl OB Kotlářka
12:24:00 300 Schlingmann Ruth DE05478 4844 ohne Verein
12:26:00 301 Svobodová Hana SMB5951 7705 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
12:28:00 302 Bradnová Věra CHA5550 8162 C OK Chrastava
12:30:00 303 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C SK Praga
12:32:00 304 Svobodná Eva DKP5851 301365 C Oddíl OB Kotlářka
12:34:00 305 Vakant 0 Vakant
12:36:00 306 Vakant 0 Vakant

D65 2.98 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:48:00 307 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering
12:50:00 308 Krüger Angelika DE01635 2068131 USV TU Dresden
12:52:00 309 Tvrdková Eva TUR5151 303959 C OOB TJ Turnov
12:54:00 310 Wenzel Sigrid DE02999 2032201 SSV Planeta Radebeul
12:56:00 311 Hejtmánková Alena TAP5452 53641 C KOB Tretra Praha
12:58:00 312 Malá Jitka KAS5451 682674 C KOB Kamenický Šenov
13:00:00 313 Lucke Helga DE02608 1950112 Post SV Dresden
13:02:00 314 Bednaříková Olga Marie VLI5151 8309 C Slavia Liberec orienteering
13:04:00 315 Ševčíková Alena CHA5351 8165 C OK Chrastava
13:06:00 316 Dohnalová Dana VSP5050 51645 C USK Praha
13:08:00 317 Geißler Erdmute DE01811 2020973 SV Lengefeld
13:10:00 318 Vakant 0 Vakant
13:12:00 319 Vakant 0 Vakant

D70 2.80 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 320 Kašková Eva CHA4650 8152 C OK Chrastava
12:05:00 321 Renger Rita DE02430 2711 SV Robotron Dresden
12:08:00 322 Kohoutová Jitřenka UVP4850 51265 C Slovan Praha
12:11:00 323 Bader Hilde DE01037 1863 OLF Mainz
12:14:00 324 Fillinger Rosemarie DE01317 8662639 SV IHW Alex 78 Berlin
12:17:00 325 Vakant 0 Vakant
12:20:00 326 Vakant 0 Vakant

D75 2.80 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:29:00 327 Grosse Ingrid DE01871 2237 USV TU Dresden
12:32:00 328 Krausová Marie LLI4451 51214 C LOK-o Liberec
12:35:00 329 Vakant 0 Vakant
12:38:00 330 Vakant 0 Vakant

H10L 3.50 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:44:00 331 Bureš Kryštof VLI1202 2113385 C Slavia Liberec orienteering
12:47:00 332 Lindig Marek 2304 SSV Planeta Radebeul
12:50:00 333 Horáček Jáchym VLI1111 4663 C Slavia Liberec orienteering
12:53:00 334 Bouda Jan TAP1000 2118464 C KOB Tretra Praha
12:56:00 335 Beneš Max VLI1100 1424648 C Slavia Liberec orienteering
12:59:00 336 Hähnel Ron 48D1000 7040167 OL-Team Wehrsdorf
13:02:00 337 Kruliš Janek VLI1003 2092397 C Slavia Liberec orienteering
13:05:00 338 Mullis Robert DKP1200 2075694 C Oddíl OB Kotlářka
13:08:00 339 Hrdlička Vojtěch VLI1004 4402233 C Slavia Liberec orienteering
13:11:00 340 Vakant 0 Vakant

H10 2.15 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:48:00 341 Cichra Patrik TAP0903 2113483 C KOB Tretra Praha
12:51:00 342 Prox Jan RIC1003 2127588 C OB Říčany
12:54:00 343 Jiroutek Jakub LLI0902 428206 C LOK-o Liberec
12:57:00 344 Kučera Jakub VSP0900 2032189 C USK Praha
13:00:00 345 Bader Gustav DE05141 1853 Post SV Dresden
13:03:00 346 Žemlík Eduard TUR0909 2119202 C OOB TJ Turnov
13:06:00 347 Pešík Matouš VLI0903 2113359 C Slavia Liberec orienteering
13:09:00 348 Kučera Tomáš TAP0907 2120636 C KOB Tretra Praha
13:12:00 349 Škorpil Marek HOR0900 8667965 C TJ Jiskra Hořice
13:15:00 350 Krč Tobias TAP0911 8211209 C KOB Tretra Praha
13:18:00 351 Vokurka Václav TJN1000 2111790 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:21:00 352 Gregor Marek DKP0914 887165 C Oddíl OB Kotlářka
13:24:00 353 Guida Alessandro VLI0900 4100 C Slavia Liberec orienteering
13:27:00 354 Rolný Jakub 6KCXXX4 428294 Neregistrovaní
13:30:00 355 Zavadil Matěj VSP0904 2129183 C USK Praha
13:33:00 356 Maděra Jakub VLI0906 2126375 C Slavia Liberec orienteering
13:36:00 357 Saupe Emil DE03831 2011 Post SV Dresden
13:39:00 358 Janata Matěj TJN1111 8277 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:42:00 359 Baldrian Josef VSP1100 2075606 C USK Praha
13:45:00 360 Jobke Karl Rudolf DE04836 7212117 USV TU Dresden
13:48:00 361 Vakant 0 Vakant
13:51:00 362 Vakant 0 Vakant
13:54:00 363 Vakant 0 Vakant

H12 2.23 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:07:00 364 Weinert Tim DE02962 8667652 Post SV Dresden
12:10:00 365 Sychra Šimon CHA0802 2084437 C OK Chrastava
12:13:00 366 Drechsler Jakob DE04755 8606411 Post SV Dresden
12:16:00 367 Bureš David VLI0707 2111722 C Slavia Liberec orienteering
12:19:00 368 Tůma Vojtěch CHA0804 2084434 C OK Chrastava
12:22:00 369 Karásek Vojtěch TUR0811 1428938 C OOB TJ Turnov
12:25:00 370 Folprecht Lukáš VSP0802 2058490 C USK Praha
12:28:00 371 Šimerka Ondřej PGP0800 2801019 C SK Praga
12:31:00 372 Kadečka David JEN0801 411527 C OB Jenišovice
12:34:00 373 Richter Alwin DE05649 8665859 Post SV Dresden
12:37:00 374 Vokurka Antonín TJN0800 2111783 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:40:00 375 Veljačik Jonáš DKP0818 49889 C Oddíl OB Kotlářka
12:43:00 376 Kempe Caius Emilian DE05320 2068143 USV TU Dresden
12:46:00 377 Kehlmaier Anton DE05445 2130079 Post SV Dresden
12:49:00 378 Zajger David TUR0703 2134323 C OOB TJ Turnov
12:52:00 379 Lucke Julius DE03870 1392627 Post SV Dresden
12:55:00 380 Schäfer Tomas DE04447 1410961 SV Robotron Dresden
12:58:00 381 Mertlík Vojtěch TUR0704 2108913 C OOB TJ Turnov
13:01:00 382 Wetzel Niklas DE03107 8606476 SV Robotron Dresden
13:04:00 383 Guida Francesco VLI0810 4402223 C Slavia Liberec orienteering
13:07:00 384 Mizera Jan TUR0707 2144117 C OOB TJ Turnov
13:10:00 385 Jedlička Aleš VSP0800 2067940 C USK Praha
13:13:00 386 Krupka Daniel CHA0703 5179 C OK Chrastava
13:16:00 387 Vakant 0 Vakant
13:19:00 388 Vakant 0 Vakant
13:22:00 389 Vakant 0 Vakant

H14 4.35 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:46:00 390 Heřmánek Petr TUR0500 8680593 B OOB TJ Turnov
12:48:00 391 Hůla Tomáš LBE0602 7300274 C TJ Lokomotiva Beroun
12:50:00 392 Mastník Ondřej TJN0507 8662692 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:52:00 393 Nemšovský Filip VSP0500 2035710 B USK Praha
12:54:00 394 Hřivna Ondřej PGP0505 2800293 C SK Praga
12:56:00 395 Weidig Levin DE05986 2027299 USV TU Dresden
12:58:00 396 Saupe David DE03640 8606416 Post SV Dresden
13:00:00 397 Löhning Jakob DE02954 8220405 USV TU Dresden
13:02:00 398 Knuth Gergely DE05995 2082347 OLV Potsdam
13:04:00 399 Březina Karel CHA0605 2095974 B OK Chrastava
13:06:00 400 Weinert Florian DE02809 8606429 Post SV Dresden
13:08:00 401 Hähnel Per 48D0501 8301405 OL-Team Wehrsdorf
13:10:00 402 Meier David VSP0606 8004347 B USK Praha
13:12:00 403 Kögler Jonas DE04824 8121006 USV TU Dresden
13:14:00 404 Mencl Josef VSP0602 2021850 C USK Praha
13:16:00 405 Sychra Marek CHA0604 2084435 C OK Chrastava
13:18:00 406 Paul Frederik DE04774 6030 OL-Team Wehrsdorf
13:20:00 407 Templiner Artur DE03324 1500150 Berliner TSC
13:22:00 408 Zlesák Matyáš TAP0612 336786 C KOB Tretra Praha
13:24:00 409 Hempel Emil DE02998 2004389 USV TU Dresden
13:26:00 410 Střelba Antonín PGP0605 7209464 B SK Praga
13:28:00 411 Vakant 0 Vakant
13:30:00 412 Vakant 0 Vakant
13:32:00 413 Vakant 0 Vakant

H16 4.78 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:25:00 414 Průša Dominik VSP0406 8667982 A USK Praha
12:27:00 415 Janoušek Slávek BOR0400 8414 B OK Jiskra Nový Bor
12:29:00 416 Kohl Christian DE03650 2091753 OL Team Pulsnitz
12:31:00 417 Lucke Moritz DE02611 8606466 Post SV Dresden
12:33:00 418 Borrmann Malte DE01143 8333336 OL Görlitz
12:35:00 419 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 B USK Praha
12:37:00 420 Klein Martin LTP0404 8662293 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:39:00 421 Edelhäuser Nick DE02995 8241104 Post SV Dresden
12:41:00 422 Neuwinger Lukas DE03611 8606491 OL Görlitz
12:43:00 423 Waldhauser Štěpán BOR0409 8667503 B OK Jiskra Nový Bor
12:45:00 424 Paul Leopold DE04772 1200604 OL-Team Wehrsdorf
12:47:00 425 Hejna Hynek LLI0300 7055011 B LOK-o Liberec
12:49:00 426 Vakant 0 Vakant
12:51:00 427 Vakant 0 Vakant

H18 6.25 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:19:00 428 Hempel Johannes 0 Post SV Dresden
13:21:00 429 Krupka Štěpán CHA0201 8164 C OK Chrastava
13:23:00 430 Vogt Moritz DE02770 8606495 OL Görlitz
13:25:00 431 Klein Marek DE02940 8606484 USV TU Dresden
13:27:00 432 Matyáš Vojtěch CHA0202 2049595 B OK Chrastava
13:29:00 433 Hempel Paul DE01970 8606423 USV TU Dresden
13:31:00 434 Hořák Jaroslav LLI0102 2032134 C LOK-o Liberec
13:33:00 435 Kapischke Arne DE03352 8632431 OK Mark Brandenburg
13:35:00 436 Bradáč David LLI0203 2032132 B LOK-o Liberec
13:37:00 437 Vakant 0 Vakant
13:39:00 438 Vakant 0 Vakant

H20 6.25 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:45:00 439 Pavel Martin TJN0004 2045201 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:48:00 440 Holfeld Wilhelm DE02034 8261199 USV TU Dresden
13:51:00 441 Čtrnáct Šimon PGP0001 2032143 C SK Praga
13:54:00 442 Vakant 0 Vakant
13:57:00 443 Vakant 0 Vakant

H21L 9.10 km, 20 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:27:00 444 Kundisch Wieland DE01667 1985456 USV TU Dresden
12:29:00 445 Müller Philipp DE02120 8606488 Post SV Dresden
12:31:00 446 Knitsch Sebastian DE03307 8080390 USV TU Dresden
12:33:00 447 Novák Jan VLI9300 2118472 C Slavia Liberec orienteering
12:35:00 448 Buhler Stefan DE01383 771991 USV TU Dresden
12:37:00 449 Kořínek Jindřich TUR8406 8656588 C OOB TJ Turnov
12:39:00 450 Lenk Andreas DE01722 8606461 USV TU Dresden
12:41:00 451 Bader Leif DE01038 8211110 Post SV Dresden
12:43:00 452 Koldinský Jan KPY8506 7207361 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:45:00 453 Shabaev Evgenii 130001 0 13 CZ - Bez klubu (z Mladé Bolesl
12:47:00 454 Bräuer Dennis DE01153 9150799 SV Lengefeld
12:49:00 455 Hübner Jan CTB7902 2082923 C SK OB Chotěboř
12:51:00 456 Veselý Ondřej PHK8505 1602626 C OK 99 Hradec Králové
12:53:00 457 Leibiger Jens DE01710 591019 Post SV Dresden
12:55:00 458 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C SK Praga
12:57:00 459 Švihovský Jaromír SJC8005 8008018 C Sportcentrum Jičín
12:59:00 460 Kamolz Anton DE01470 8606425 Post SV Dresden
13:01:00 461 Dvořáček Dan 10002 8629750 1 CZ - Cookies & Pancakes
13:03:00 462 Kraemer Andrei DE01599 888902 Post SV Dresden
13:05:00 463 Leideck Karsten DE02927 8060305 USV TU Dresden
13:07:00 464 Peters Nils DE05481 7891000 USZ Halle
13:09:00 465 Olunczek Andrej DE02178 8400051 USV TU Dresden
13:11:00 466 Kopec Tomáš VLI8203 52641 C Slavia Liberec orienteering
13:13:00 467 Vakant 0 Vakant
13:15:00 468 Kopecký Pavel VSP7800 49385 C USK Praha
13:17:00 469 Zikmund Zdeněk SJC9703 8045221 C Sportcentrum Jičín
13:19:00 470 Richter Friedmar DE02440 8003139 USV TU Dresden
13:21:00 471 Graumann Leo DE01859 962909 ESV Lok Berlin-Schöneweide
13:23:00 472 Grätsch Markus DE01854 8606455 USV TU Dresden
13:25:00 473 David Tomáš 110001 2118932 11 CZ - ROB Liberec
13:27:00 474 Patommel Jens DE02923 9101195 Post SV Dresden
13:29:00 475 Luštický Martin TUR8700 7092626 R OOB TJ Turnov
13:31:00 476 Kolín Jan DKP7701 8007701 C Oddíl OB Kotlářka
13:33:00 477 Szenczi Gabriel VLI8700 2102802 C Slavia Liberec orienteering
13:35:00 478 Hora Vojtěch PGP8301 8663123 C SK Praga
13:37:00 479 Janata Martin TJN8306 8303050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:39:00 480 Čechlovský Jan CHA9300 8200 C OK Chrastava
13:41:00 481 Klein Cedrik DE01528 8606499 USV TU Dresden
13:43:00 482 Rewig Thomas DE02436 8444555 USV TU Dresden
13:45:00 483 Vakant 0 Vakant
13:47:00 484 Vakant 0 Vakant
13:49:00 485 Vakant 0 Vakant

H21K 5.98 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:01:00 486 Kunc Radovan TJN5549 8670777 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:03:00 487 Koucký Roman EKP6301 2035738 C VŠTJ Ekonom Praha
13:05:00 488 Šimša Jaromír MFP7100 2090836 C Matfyz Praha
13:07:00 489 Seidel Jens DE03343 8645062 USG Chemnitz
13:09:00 490 Pustai David TJN9301 232645 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:11:00 491 Bořánek Petr VSP7000 9101108 C USK Praha
13:13:00 492 Schellenberger Peter DE04815 1411908 SG LVB Leipzig
13:15:00 493 Buzek Martin PGP8401 7051263 C SK Praga
13:17:00 494 Dittmann Robert DE01209 8606434 SSV Planeta Radebeul
13:19:00 495 Šípoš Petr FYD9602 49994 C Jizerský klub OB Frýdlant
13:21:00 496 Janeček Mirek TJN9804 2027208 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:23:00 497 Faber Matthias DE05177 2247 USV TU Dresden
13:25:00 498 Vančura Martin ASU8049 51234 C Magnus Orienteering
13:27:00 499 Leidinger Paul DE01715 8606431 Post SV Dresden
13:29:00 500 Kadavý Petr CHA7800 2801027 C OK Chrastava
13:31:00 501 Zschäckel Robin DE02919 973101 SV IHW Alex 78 Berlin
13:33:00 502 Glogau Tim DE01825 6482 SG LVB Leipzig
13:35:00 503 Bradáč Jakub LLI0002 2032105 C LOK-o Liberec
13:37:00 504 Žemlík Pavel TUR7135 8680592 C OOB TJ Turnov
13:39:00 505 Pflug Norbert DE02365 236516 OK Mark Brandenburg
13:41:00 506 Janeček Jura EKP6701 8662291 C VŠTJ Ekonom Praha
13:43:00 507 Picek Jan TJN9101 8662742 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:45:00 508 Adler Yves DE05143 8050002 SG LVB Leipzig
13:47:00 509 Koucký Martin EKP9700 2032158 C VŠTJ Ekonom Praha
13:49:00 510 Cruse Franz DE01426 502212 SV Robotron Dresden
13:51:00 511 Kučera Jan VSP7302 51650 C USK Praha
13:53:00 512 Zakouřil Tomáš TUR7500 51726 C OOB TJ Turnov
13:55:00 513 Vejstrk Daniel CHA9105 2049588 C OK Chrastava
13:57:00 514 Kekrt Lukáš FYD9601 8328 C Jizerský klub OB Frýdlant
13:59:00 515 Večeřa Martin TJN9105 232641 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:01:00 516 Němeček Jan VSP6201 682682 C USK Praha
14:03:00 517 Borák Michal EKP8304 2042532 C VŠTJ Ekonom Praha
14:05:00 518 Šklíba David TJN9902 2053560 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:07:00 519 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C Slavia Liberec orienteering
14:09:00 520 Vakant 0 Vakant
14:11:00 521 Vakant 0 Vakant
14:13:00 522 Vakant 0 Vakant
14:15:00 523 Vakant 0 Vakant
14:17:00 524 Vakant 0 Vakant
14:19:00 525 Vakant 0 Vakant

H35 7.95 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:11:00 526 Šipoš Richard VLI8301 4411241 C Slavia Liberec orienteering
13:13:00 527 Tichovský Martin PGP6100 51682 C SK Praga
13:15:00 528 Meyer Dirk DE02656 1231982 Post SV Dresden
13:17:00 529 Tomanica Vojtěch CHA7601 2070857 C OK Chrastava
13:19:00 530 Rößler Karsten DE05069 8662454 SSV Planeta Radebeul
13:21:00 531 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
13:23:00 532 Hanzl Tomáš SJC8205 8205000 C Sportcentrum Jičín
13:25:00 533 Střelba Ondřej PGP7510 8667997 C SK Praga
13:27:00 534 von Dalowski Jan DE02775 848210 Post SV Dresden
13:29:00 535 Janata Pavel TJN8400 7200343 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:31:00 536 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C Sportcentrum Jičín
13:33:00 537 Hřivna Štěpán PGP7507 7201813 C SK Praga
13:35:00 538 Ehler Tomáš VSP8102 339016 C USK Praha
13:37:00 539 Mieske Frank DE03558 7208102 Kaulsdorfer OLV Berlin
13:39:00 540 Heidrich Hannes DE01936 7110882 SV Robotron Dresden
13:41:00 541 Kraemer Peter DE02937 9002828 Post SV Dresden
13:43:00 542 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
13:45:00 543 Ledecký Vladimír BOR8402 8398 C OK Jiskra Nový Bor
13:47:00 544 Wuttig Thomas DE02887 990003 USV TU Dresden
13:49:00 545 Průša Michal VSP7310 8667547 C USK Praha
13:51:00 546 Kabát Jan PGP6901 886298 C SK Praga
13:53:00 547 Urbaník Robert VLI7002 8662745 C Slavia Liberec orienteering
13:55:00 548 Nehasil David BOR7713 8655487 C OK Jiskra Nový Bor
13:57:00 549 Kadečka Jakub JEN7901 2085628 C OB Jenišovice
13:59:00 550 Lindig Thomas DE05440 336106 SSV Planeta Radebeul
14:01:00 551 Vakant 0 Vakant
14:03:00 552 Vakant 0 Vakant
14:05:00 553 Vakant 0 Vakant

H40 6.98 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:53:00 554 Tihon Michal PHK7905 2078454 C OK 99 Hradec Králové
12:55:00 555 Kosek Jiří VLI7502 2113368 C Slavia Liberec orienteering
12:57:00 556 Paul Sebastian DE04771 9031010 OL-Team Wehrsdorf
12:59:00 557 Löhning Michael DE01745 8300373 USV TU Dresden
13:01:00 558 Sychra Zdeněk CHA7302 2085623 C OK Chrastava
13:03:00 559 Behr Jan DE04870 2032223 USV TU Dresden
13:05:00 560 Štěrba Jan CHA7606 2084432 C OK Chrastava
13:07:00 561 Bureš Michal VLI7601 2113362 C Slavia Liberec orienteering
13:09:00 562 Vokurka Jan TJN7501 8644872 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:11:00 563 Distler Carl W. DE05123 1411910 Berliner TSC
13:13:00 564 Koudelka Tomáš BOR7513 8415 C OK Jiskra Nový Bor
13:15:00 565 Pachner Pavel CHA7501 7700075 C OK Chrastava
13:17:00 566 Mokrý Pavel VLI7501 2058479 C Slavia Liberec orienteering
13:19:00 567 Gregor Martin DKP7705 2121756 C Oddíl OB Kotlářka
13:21:00 568 Peteráč Zdeněk VLI7802 2080914 C Slavia Liberec orienteering
13:23:00 569 Čtrnáct Jiří PGP7603 231948 C SK Praga
13:25:00 570 Severýn Otto VLI7402 2067313 C Slavia Liberec orienteering
13:27:00 571 Matyáš Libor CHA7603 2059767 C OK Chrastava
13:29:00 572 Binner Richard DE06037 2174 Post SV Dresden
13:31:00 573 Nemšovský Petr PGP7602 899152 C SK Praga
13:33:00 574 Neuwinger Markus DE04722 2111493 OL Görlitz
13:35:00 575 Möser Uwe DE02679 1424611 Post SV Dresden
13:37:00 576 Březina Jan CHA7604 2095960 C OK Chrastava
13:39:00 577 Prošek Jan BOR7714 8409 C OK Jiskra Nový Bor
13:41:00 578 Schöne André 1392643 OL-Team Wehrsdorf
13:43:00 579 Vakant 0 Vakant
13:45:00 580 Vakant 0 Vakant

H45 6.65 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 581 Novotný Dušan TJN7002 232502 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:03:00 582 Baldrian Petr PGP7203 2460 C SK Praga
12:05:00 583 Klose Sven DE01537 8606432 USV TU Dresden
12:07:00 584 Vydra Ivan CHA6600 2124770 C OK Chrastava
12:09:00 585 Novák Libor OKP6504 51680 C SK OK 24 Praha
12:11:00 586 Žejdlík Michal LTP7001 8662345 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:13:00 587 Nehasil Vladislav LDC7101 7111213 C KOB Děčín
12:15:00 588 Adorján Péter DE01003 9150573 Berliner TSC
12:17:00 589 Straka Lukáš SLA7002 2118484 C SKOB Slaný
12:19:00 590 Sickert Rene DE02263 7003439 OL-Team Wehrsdorf
12:21:00 591 Mrkvička Jiří TJN7101 8670752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:23:00 592 Bradáč Stanislav LLI7201 434598 C LOK-o Liberec
12:25:00 593 Pecka Jan EKP6800 515152 C VŠTJ Ekonom Praha
12:27:00 594 Sickert Frank DE02261 8629112 SSV Planeta Radebeul
12:29:00 595 Zakouřil Václav VSP7401 8006888 C USK Praha
12:31:00 596 Heinemann Björn DE01940 8645061 SV Robotron Dresden
12:33:00 597 Stöcker Günter Karsten DE04218 7205646 OK Leipzig
12:35:00 598 Bleidorn Stefan DE01105 8241268 SV IHW Alex 78 Berlin
12:37:00 599 Maškarinec Petr VLI7303 2088185 C Slavia Liberec orienteering
12:39:00 600 Lehmann Ludwig DE03332 7059230 OL-Team Wehrsdorf
12:41:00 601 Hůla Pavel LBE7300 8667504 C TJ Lokomotiva Beroun
12:43:00 602 Folprecht Eduard TUV7304 8670480 C SOK TJ Turnov
12:45:00 603 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
12:47:00 604 Lamač Jaroslav TUR7203 8068 C OOB TJ Turnov
12:49:00 605 Kruschina Jan LTP7202 7208220 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:51:00 606 Novák Ivo OKP6200 51679 C SK OK 24 Praha
12:53:00 607 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:55:00 608 Tomášek Ondřej TUV7001 411519 C SOK TJ Turnov
12:57:00 609 Lipenský Robert CHA7201 2095964 C OK Chrastava
12:59:00 610 Kozák Petr KAM6501 51733 C OK Kamenice
13:01:00 611 Píchal Jan VSP5202 52281 C USK Praha
13:03:00 612 Štěpán Petr LDC7301 7007007 C KOB Děčín
13:05:00 613 Kruliš Petr VLI6901 301186 C Slavia Liberec orienteering
13:07:00 614 Ochmann Torsten DE02167 7201458 OK Leipzig
13:09:00 615 Martinec Pavel LTP7003 9201628 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:11:00 616 Schmiedeberg Nils DE02580 1390570 SV Turbine Neubrandenburg
13:13:00 617 Hoffmann Martin DE05825 300935 USV TU Dresden
13:15:00 618 Zschäckel Raik DE02918 8081067 SV IHW Alex 78 Berlin
13:17:00 619 Semík Luboš KAM6201 52279 C OK Kamenice
13:19:00 620 Zlesák Martin CHT7302 52155 C OOB SK Chrast
13:21:00 621 Posselt Martin TJN6802 232256 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:23:00 622 Houda Vítězslav CHA7300 2049594 C OK Chrastava
13:25:00 623 Waldhauser Martin BOR7106 8408 C OK Jiskra Nový Bor
13:27:00 624 Valenta Jan ROZ6600 2129252 C OK Roztoky
13:29:00 625 Siegl Roman MFP6700 9201746 C Matfyz Praha
13:31:00 626 Veljačik Pavel SCP6200 2800319 C OK Sparta Praha
13:33:00 627 Šírl Kamil CHA7303 2084439 C OK Chrastava
13:35:00 628 Lucke Jens DE02610 8215333 Post SV Dresden
13:37:00 629 Semík Jan VSP6507 53572 C USK Praha
13:39:00 630 Danko Tomáš CHA7200 436410 C OK Chrastava
13:41:00 631 Vakant 0 Vakant
13:43:00 632 Vakant 0 Vakant
13:45:00 633 Vakant 0 Vakant
13:47:00 634 Vakant 0 Vakant

H50 5.55 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:47:00 635 Eppendorfer Jörg DE01293 7651121 OL Görlitz
12:49:00 636 Šritr Martin TUV6802 232388 C SOK TJ Turnov
12:51:00 637 Wolfram Frank DE06000 8161618 USV TU Dresden
12:53:00 638 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C KOB Děčín
12:55:00 639 Demmig Sven DE01184 8200466 Kaulsdorfer OLV Berlin
12:57:00 640 Zavadil Vladimír VSP6710 2129230 C USK Praha
12:59:00 641 Grassow Thomas DE03528 7670429 Kaulsdorfer OLV Berlin
13:01:00 642 Edelhäuser Frank DE03344 1230667 Post SV Dresden
13:03:00 643 Pustai Josef TJN6300 232643 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:05:00 644 Drechsel Michael DE02950 651114 USV TU Dresden
13:07:00 645 Müller Matthias DE02115 8606456 Post SV Dresden
13:09:00 646 Wetzel Hendryk DE02837 8655888 SV Robotron Dresden
13:11:00 647 Gossel Heiko DE01844 8151265 USV TU Dresden
13:13:00 648 Zelenin Andrej DE02896 1399080 USG Chemnitz
13:15:00 649 Kaufmann Kay-Uwe DE01484 2005295 USV TU Dresden
13:17:00 650 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:19:00 651 Wendisch Mayk DE02822 1506 USV TU Dresden
13:21:00 652 Olisauskas Raimondas DE03308 8670362 Berliner TSC
13:23:00 653 Weinert Rolf DE02810 7003441 Post SV Dresden
13:25:00 654 Stöwhaas Jens DE02336 7990099 OLG Siegerland
13:27:00 655 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C OK Jiskra Nový Bor
13:29:00 656 Dietze Holger DE03670 7205437 SG LVB Leipzig
13:31:00 657 Hejna Stanislav LLI6900 682678 C LOK-o Liberec
13:33:00 658 Finkenstaedt Björn DE01325 8657683 OLV Potsdam
13:35:00 659 Trösch Urs DE03328 9660820 Berliner TSC
13:37:00 660 Finkenstaedt Michael DE01323 8011012 OSC Hamburg
13:39:00 661 Hempel Klaus DE01969 2008968 USV TU Dresden
13:41:00 662 Pavel Petr LTP6806 7200337 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:43:00 663 Cruse Kay DE01428 8230366 SV Robotron Dresden
13:45:00 664 Žucha Jiří TJN6603 2017687 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:47:00 665 Knitsch Wolfram DE01547 8260965 Post-SV Chemnitz
13:49:00 666 Picek Jan TJN6500 416839 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:51:00 667 Wolf Tobias DE02872 1751 USV Jena
13:53:00 668 Schäfer Steffen DE02524 236150 SV Robotron Dresden
13:55:00 669 Kahlert Matthias DE05337 2114530 Berliner TSC
13:57:00 670 Lubs Alexander DE02607 1990001 USV TU Dresden
13:59:00 671 Machara Martin BOR6900 8521 C OK Jiskra Nový Bor
14:01:00 672 Roßberg Veit DE02492 1399062 USG Chemnitz
14:03:00 673 Wichmann Rainer 1401179 OLV Weimar
14:05:00 674 Kurr Maik 8010965 SV IHW Alex 78 Berlin
14:07:00 675 Vakant 0 Vakant
14:09:00 676 Vakant 0 Vakant

H55 5.45 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:06:00 677 Wiedenfeld Frank DE02842 8606479 SSV Planeta Radebeul
12:08:00 678 Neidhardt Michael DE05456 8655886 ESV Lok Berlin-Schöneweide
12:10:00 679 Kettner Pavel HCE5900 515105 C TJ Hostivice
12:12:00 680 Böhme Gerd DE01131 1399064 USG Chemnitz
12:14:00 681 Hoffmann Frank-Dieter DE04584 7676763 ohne Verein
12:16:00 682 Kremlacek Johannes DE01625 5105 ESV Lok Berlin-Schöneweide
12:18:00 683 Jahn Henry DE03340 4871 SV Bad Düben
12:20:00 684 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha
12:22:00 685 Valter Petr KBP4500 6645 C KBP Praha
12:24:00 686 Richling Peter DE02437 1399066 USG Chemnitz
12:26:00 687 Nieke Hagen DE02939 8170663 USV TU Dresden
12:28:00 688 Juras Harald DE01453 8606402 OL Görlitz
12:30:00 689 Buhler Gerhard-Michael DE01382 620617 USV TU Dresden
12:32:00 690 Ježek Ladislav VLI4900 253372 C Slavia Liberec orienteering
12:34:00 691 Fanta Miroslav EKP5800 51147 C VŠTJ Ekonom Praha
12:36:00 692 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
12:38:00 693 Šomvársky Ján TAP5500 232173 C KOB Tretra Praha
12:40:00 694 Kapischke Andreas DE03351 2045609 OK Mark Brandenburg
12:42:00 695 Švarc Jiří JEN6201 682108 C OB Jenišovice
12:44:00 696 Wohlrabe Lutz DE02866 9005177 ESV Lok Berlin-Schöneweide
12:46:00 697 Hickethier Manfred DE01999 9005174 SSV Planeta Radebeul
12:48:00 698 Schindler Jiří TJN6301 416828 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:50:00 699 Hrabánek David PGP6003 303940 C SK Praga
12:52:00 700 Tihon Jaroslav TAP6102 515440 C KOB Tretra Praha
12:54:00 701 Kožina Petr PGP6000 8670455 C SK Praga
12:56:00 702 Pohořalý Dobroslav ROU6401 2023803 C SKOB Roudnice nad Labem
12:58:00 703 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
13:00:00 704 Dikoš Pavel BOR6003 995805 C OK Jiskra Nový Bor
13:02:00 705 Hellmann René DE01964 8606463 USV TU Dresden
13:04:00 706 Macháček Aleš FYD6400 8333 C Jizerský klub OB Frýdlant
13:06:00 707 Zimmermann Gerd DE02906 1961138 SSV Planeta Radebeul
13:08:00 708 Hinkel Udo DE02003 1413420 SV Robotron Dresden
13:10:00 709 Ročejdl Marek KAM6400 995804 C OK Kamenice
13:12:00 710 Slavík Viktor PGP6300 51276 C SK Praga
13:14:00 711 Borovička Milan FSP6104 515097 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:16:00 712 Doškář Boris BOR6400 8490 C OK Jiskra Nový Bor
13:18:00 713 Škorpil Martin HOR5700 8670484 C TJ Jiskra Hořice
13:20:00 714 Višňa Milan OOL5904 307337 C SK Haná orienteering
13:22:00 715 Vávra Martin HOR6302 2059759 C TJ Jiskra Hořice
13:24:00 716 Graumann Bernd DE01855 8091061 ESV Lok Berlin-Schöneweide
13:26:00 717 Kopečný Mojmír TAP6402 232200 C KOB Tretra Praha
13:28:00 718 Vakant 0 Vakant
13:30:00 719 Vakant 0 Vakant
13:32:00 720 Vakant 0 Vakant
13:34:00 721 Vakant 0 Vakant

H60 3.85 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:56:00 722 Kraemer Werner DE01604 8629988 Post SV Dresden
13:58:00 723 Svoboda Slavomír SMB5801 897344 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
14:00:00 724 Härtelt Helmut DE01917 8301951 SSV Planeta Radebeul
14:02:00 725 Eiselt Miloš LTP5802 7208240 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
14:04:00 726 Beneš Josef SJC5801 9907 C Sportcentrum Jičín
14:06:00 727 Horák Petr TJN5602 2056301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:08:00 728 Treibmann Peter DE02718 8090359 OK Leipzig
14:10:00 729 Jirka Jiří ZPV5501 206496 C KOB ZPV Prostějov
14:12:00 730 Männel Harald DE02627 1111255 OL-Team Wehrsdorf
14:14:00 731 Kaška Rudolf CHA5500 1426021 C OK Chrastava
14:16:00 732 Novotný Otakar TJN5604 8260 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:18:00 733 Berndt Peter DE01081 8645060 Post-SV Chemnitz
14:20:00 734 Anders Hartmut 6460 OL-Team Wehrsdorf
14:22:00 735 Hudský Vlastimil TUR5100 8214 C OOB TJ Turnov
14:24:00 736 Svobodný Petr DKP5800 49871 C Oddíl OB Kotlářka
14:26:00 737 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C KOB Tretra Praha
14:28:00 738 Kössler Wolfgang 302986 Volkssport Berlin
14:30:00 739 Vakant 0 Vakant

H65 3.85 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:04:00 740 Chotětický Jan MAS5400 7887 C KČT Aš
13:06:00 741 Ševčík Milan CHA5003 8199 C OK Chrastava
13:08:00 742 Conrad Helmut DE01421 7501901 USV TU Dresden
13:10:00 743 Klawun Kendray Werner George DE03754 8662453 Sachsen-Marathon
13:12:00 744 Rančák Josef BOR5004 250020 C OK Jiskra Nový Bor
13:14:00 745 Juřina Robert FYD4900 8332 C Jizerský klub OB Frýdlant
13:16:00 746 Paschka Frank DE02187 307016 SSV Planeta Radebeul
13:18:00 747 Chotětický Václav DKL5202 7886 C KOB Kladno
13:20:00 748 Paukert Milan TJP5000 51329 C TJ Sokol Troja
13:22:00 749 Hora Vladimír VSP5100 7200325 C USK Praha
13:24:00 750 Kolský Alexander PGP5000 2073709 C SK Praga
13:26:00 751 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C Slavia Liberec orienteering
13:28:00 752 Borák Stanislav EKP5212 2042539 C VŠTJ Ekonom Praha
13:30:00 753 Bednařík Libor VLI5200 8296 C Slavia Liberec orienteering
13:32:00 754 Přeček Zdeněk SCP5200 8632855 C OK Sparta Praha
13:34:00 755 Přinda Oldřich VLI5101 1302773 C Slavia Liberec orienteering
13:36:00 756 Uher Petr VSP5001 8666868 C USK Praha
13:38:00 757 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C ZOOB Rumburk
13:40:00 758 Wald František FSP5300 7210122 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:42:00 759 Buriánek Jaromír SCP4700 7206545 C OK Sparta Praha
13:44:00 760 Vakant 0 Vakant
13:46:00 761 Vakant 0 Vakant

H70 3.00 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:03:00 762 Bader Achim DE01036 8648940 OLF Mainz
12:06:00 763 Fillinger Helmut DE01316 8662638 SV IHW Alex 78 Berlin
12:09:00 764 Kraus Jan LLI4501 51213 C LOK-o Liberec
12:12:00 765 Genderjahn Ludwig DE01813 2061249 Post SV Dresden
12:15:00 766 Krüger Holm DE01636 7077779 USV TU Dresden
12:18:00 767 Kern Wilmar DE01500 504611 SV Bad Düben
12:21:00 768 Procházka Aleš DKP4700 8266333 C Oddíl OB Kotlářka
12:24:00 769 Voigt Wolfgang DE03339 2045282 SV Lengefeld
12:27:00 770 Peterka František TJP4900 8861 C TJ Sokol Troja
12:30:00 771 Matoušek Luboš LJN4700 7741 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou
12:33:00 772 Kadavý Zdeněk CHA4901 8155 C OK Chrastava
12:36:00 773 Beránek Petr STB4900 2084968 C TJ Stadion Nový Bor
12:39:00 774 Hlaváč Jaroslav SMB4801 7718 C SKOB Sig-Mat Mladá Boleslav
12:42:00 775 Edward Bartkowiak 34P4800 412412 WKS Grunwald Poznań
12:45:00 776 Michalek Janusz 68P4800 886317 individuální
12:48:00 777 Smetana Radim CHA4710 8153 OK Chrastava
12:51:00 778 Vakant 0 Vakant

H75 3.00 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:00:00 779 Petrželka Pavel TJN3800 52900 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:03:00 780 Schmalfeld Tassilo DE02551 300684 SSV Planeta Radebeul
13:06:00 781 Hanák Milan FSP3400 51964 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:09:00 782 Vakant 0 Vakant

H80 2.80 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:47:00 783 Kohout Tomáš UVP3700 7930 C Slovan Praha
12:50:00 784 Beránek Miroslav BOR3900 4131 C OK Jiskra Nový Bor
12:53:00 785 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín
12:56:00 786 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C OK Jiskra Nový Bor
12:59:00 787 Vakant 0 Vakant
13:02:00 788 Vakant 0 Vakant

HDR 3.50 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:00:00 789 Horáčková Eliška VLI1450 4402235 C Slavia Liberec orienteering
13:00:00 790 Guida Sebastian VLI1302 4402229 C Slavia Liberec orienteering
13:00:00 791 Šipoš Juraj VLI1203 4411244 C Slavia Liberec orienteering
13:00:00 792 Pešíková Ela VLI1253 2120641 C Slavia Liberec orienteering
13:00:00 793 Vokurka Ota TJN1200 4408037 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:00:00 794 Oravec Viktor TJN0814 2111800 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:00:00 795 Zakouřil František TUR1204 51238 C OOB TJ Turnov
13:00:00 796 Heřmánková Kateřina TUR1152 1403059 C OOB TJ Turnov
13:00:00 797 Votava Vojtěch VLI1201 2090845 C Slavia Liberec orienteering
13:00:00 798 Trčková Rozálka 70002 2073662 7 CZ - OB Tanvald
13:00:00 799 Proxová Veronika 50001 2115715 5 CZ - Proxovi
13:00:00 800 Beránek Petr 6KCXXX3 0 Neregistrovaní
13:00:00 801 Novotný Matěj 100001 0 10 CZ - TJN - OOB TJ Tatran Jablo
13:00:00 802 Neyrinck Nina VSP1350 2104 C USK Praha
13:00:00 803 Kopecký Hynek VSP1300 52760 C USK Praha
13:00:00 804 Drbohlav Marek 40002 0 4 CZ - neregistrovaný
13:00:00 805 Bouda Samuel 20001 0 2 CZ - Horní Počernice
13:00:00 806 Seiler Toni DE06077 2015087 OL Görlitz
13:00:00 807 Ristau Darius DE06082 2015089 OL Görlitz
13:00:00 808 Schenk Wilma 2174 Post SV Dresden
13:00:00 809 Kehlmaier Charlotte 2130074 Post SV Dresden
13:00:00 810 Hoke Lieselotte DE06079 2015092 OL Görlitz
13:00:00 811 Herrmann Louis DE05981 4812 OL Görlitz
13:00:00 812 Neuwinger Steffi DE06180 2015090 OL Görlitz
13:00:00 813 Neuwinger Luis DE06081 2015091 OL Görlitz
13:00:00 814 Kubátová Karolína CHA0951 2084431 C OK Chrastava
13:00:00 815 Hübner Václav TBM1112 2118463 C KOS TJ Tesla Brno
13:00:00 816 Holata Vojtěch TAP1300 2115740 C KOB Tretra Praha
13:00:00 817 Oravcová Amálie TJNXX51 4408039 OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:00:00 818 Pecánek Matěj TEP1300 51647 C Tempo Praha
13:00:00 819 Gottstein Josef LLI1300 428281 C LOK-o Liberec
13:00:00 820 Gregorová Magdalena DKP1158 51663 C Oddíl OB Kotlářka
13:00:00 821 Pokorná Nela PGP0552 682654 C SK Praga
13:00:00 822 Hora Damián PGP1616 1006283 C SK Praga
13:00:00 823 Schöne Amalia 7205433 OL-Team Wehrsdorf
13:00:00 824 Ryšavá Anežka TJN1054 4408036 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:00:00 825 Vakant 0 Vakant
13:00:00 826 Vakant 0 Vakant
13:00:00 827 Vakant 0 Vakant
13:00:00 828 Vakant 0 Vakant
13:00:00 829 Vakant 0 Vakant
13:00:00 830 Vakant 0 Vakant
13:00:00 831 Vakant 0 Vakant
13:00:00 832 Vakant 0 Vakant
13:00:00 833 Vakant 0 Vakant
13:00:00 834 Vakant 0 Vakant
13:00:00 835 Vakant 0 Vakant
13:00:00 836 Vakant 0 Vakant
13:00:00 837 Vakant 0 Vakant
13:00:00 838 Vakant 0 Vakant
13:00:00 839 Vakant 0 Vakant
13:00:00 840 Vakant 0 Vakant
13:00:00 841 Vakant 0 Vakant
13:00:00 842 Vakant 0 Vakant
13:00:00 843 Vakant 0 Vakant
13:00:00 844 Vakant 0 Vakant
13:00:00 845 Vakant 0 Vakant
13:00:00 846 Vakant 0 Vakant
13:00:00 847 Vakant 0 Vakant

P 2.58 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 848 Klapalová Pavla VSP7099 51589 C USK Praha
12:00:00 849 Severýnová Popková Klára VLI7455 2067951 C Slavia Liberec orienteering
12:00:00 850 Menclová Silvie VSP7050 51749 C USK Praha
12:00:00 851 Mencl Miloslav VSP6505 52277 C USK Praha
12:00:00 852 Vokušová Dana TJN7750 2104591 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:00:00 853 Holata Radek TAP8100 2067966 C KOB Tretra Praha
12:00:00 854 Straková Denisa SLA0750 224355 C SKOB Slaný
12:00:00 855 Vokuš Zdeněk TJN5601 2148156 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:00:00 856 Kottíková Pavlína TJN7751 411593 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:00:00 857 Seinerová Anna 6KCXXX8 0 Neregistrovaní
12:00:00 858 Harcubová Romana 6KCXXX9 0 Neregistrovaní
12:00:00 859 Kindermann Mike 48D7202 7722401 OL-Team Wehrsdorf
12:00:00 860 Servinská Kateřina 6KCXX10 0 Neregistrovaní
12:00:00 861 Fialová Petra 6KCXXX6 0 Neregistrovaní
12:00:00 862 Novotný Vít 100002 0 10 CZ - TJN - OOB TJ Tatran Jablo
12:00:00 863 Neyrinck Noel VSP7012 2067921 C USK Praha
12:00:00 864 Eichlová Zuzana 6KCXXX7 0 Neregistrovaní
12:00:00 865 Bulířová Monika 6KCXXX5 0 Neregistrovaní
12:00:00 866 Nedvídková Jitka RUM5151 8245050 ZOOB Rumburk
12:00:00 867 Leníková Jana DLT6151 440490 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
12:00:00 868 Nový Jiří CHA5600 2095972 C OK Chrastava
12:00:00 869 Nosek Petr DLT6901 336778 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
12:00:00 870 Nosek Martina DLT7251 236061 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
12:00:00 871 Grassow Petra DE03764 2048528 Kaulsdorfer OLV Berlin
12:00:00 872 Gruber Mario DE06182 2015086 OL Görlitz
12:00:00 873 Dobra Beate DE05345 4946 SV Bad Düben
12:00:00 874 Seiler Andreas DE06076 2015084 OL Görlitz
12:00:00 875 Kühnel Manuela DE06183 2015085 OL Görlitz
12:00:00 876 Bradáčová Marie LLI7550 2060204 C LOK-o Liberec
12:00:00 877 Zenkerová Miluše LCV4550 301524 C TJ Lokomotiva Chomutov
12:00:00 878 Prox Jakub RIC7406 2111745 C OB Říčany
12:00:00 879 Labská Bohuslava LLI6951 428203 C LOK-o Liberec
12:00:00 880 Grabmüller Radek KPY8300 8580 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:00:00 881 Čabanová Lenka FYD0151 0 C Jizerský klub OB Frýdlant
12:00:00 882 Reisingerová Eliška DLT0151 440404 C KrOB Rozmarýn Litoměřice
12:00:00 883 Čabanová Tereza FYD0450 8327 C Jizerský klub OB Frýdlant
12:00:00 884 Čabanová Petra FYD7550 2134265 C Jizerský klub OB Frýdlant
12:00:00 885 Schöne Katharina 2023919 OL-Team Wehrsdorf
12:00:00 886 Schöne Nathalie 2008028 OL-Team Wehrsdorf
12:00:00 887 Wichmann Katrin 1966 OLV Weimar
12:00:00 888 Dalüge Beate 1671 Volkssport Berlin
12:00:00 889 Vakant 0 Vakant
12:00:00 890 Vakant 0 Vakant
12:00:00 891 Vakant 0 Vakant
12:00:00 892 Vakant 0 Vakant
12:00:00 893 Vakant 0 Vakant
12:00:00 894 Vakant 0 Vakant
12:00:00 895 Vakant 0 Vakant
12:00:00 896 Vakant 0 Vakant
12:00:00 897 Vakant 0 Vakant
12:00:00 898 Vakant 0 Vakant
12:00:00 899 Vakant 0 Vakant
12:00:00 900 Vakant 0 Vakant
12:00:00 901 Vakant 0 Vakant
12:00:00 902 Vakant 0 Vakant
12:00:00 903 Vakant 0 Vakant
12:00:00 904 Vakant 0 Vakant
12:00:00 905 Vakant 0 Vakant
12:00:00 906 Vakant 0 Vakant
12:00:00 907 Vakant 0 Vakant
12:00:00 908 Vakant 0 Vakant
12:00:00 909 Vakant 0 Vakant
12:00:00 910 Vakant 0 Vakant
12:00:00 911 Vakant 0 Vakant
12:00:00 912 Vakant 0 Vakant
12:00:00 913 Vakant 0 Vakant
12:00:00 914 Vakant 0 Vakant
12:00:00 915 Vakant 0 Vakant
12:00:00 916 Vakant 0 Vakant
12:00:00 917 Vakant 0 Vakant
12:00:00 918 Vakant 0 Vakant
12:00:00 919 Vakant 0 Vakant

T 6.20 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 940 Šírlová Jarmila CHA7851 2084438 C OK Chrastava
12:00:00 941 Janík Ondřej SOB9800 2125312 C SOBSA
12:00:00 942 Janík Pavel SOB6802 2090842 C SOBSA
12:00:00 943 Janíková Kateřina SOB0050 2103779 C SOBSA
12:00:00 944 Pohořalá Karolína ROU6850 2023951 C SKOB Roudnice nad Labem
12:00:00 945 Matějková Martina LTP6850 52916 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:00:00 946 Skalka Michal LTU6700 2103290 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:00:00 947 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:00:00 948 Machara Petr VIP7400 232486 SK VIPrahlo
12:00:00 949 Dalüge Kai 1677 SV IHW Alex 78 Berlin
12:00:00 950 Vakant 0 Vakant
12:00:00 951 Vakant 0 Vakant
12:00:00 952 Vakant 0 Vakant
12:00:00 953 Vakant 0 Vakant
12:00:00 954 Vakant 0 Vakant
12:00:00 955 Vakant 0 Vakant
12:00:00 956 Vakant 0 Vakant
12:00:00 957 Vakant 0 Vakant
12:00:00 958 Vakant 0 Vakant
12:00:00 959 Vakant 0 Vakant
12:00:00 960 Vakant 0 Vakant
12:00:00 961 Vakant 0 Vakant
12:00:00 962 Vakant 0 Vakant
12:00:00 963 Vakant 0 Vakant
12:00:00 964 Vakant 0 Vakant
12:00:00 965 Vakant 0 Vakant
12:00:00 966 Vakant 0 Vakant
12:00:00 967 Vakant 0 Vakant
12:00:00 968 Vakant 0 Vakant
12:00:00 969 Vakant 0 Vakant
12:00:00 970 Vakant 0 Vakant
12:00:00 971 Vakant 0 Vakant
12:00:00 972 Vakant 0 Vakant
12:00:00 973 Vakant 0 Vakant
12:00:00 974 Vakant 0 Vakant
12:00:00 975 Vakant 0 Vakant
12:00:00 976 Vakant 0 Vakant
12:00:00 977 Vakant 0 Vakant
12:00:00 978 Vakant 0 Vakant
12:00:00 979 Vakant 0 Vakant
12:00:00 980 Vakant 0 Vakant
12:00:00 981 Vakant 0 Vakant
12:00:00 982 Vakant 0 Vakant
12:00:00 920 Ježowicz Roman VLI8002 2113390 C Slavia Liberec orienteering
12:00:00 921 Maděra Josef VLI7900 8028859 C Slavia Liberec orienteering
12:00:00 922 Poloprutský Tomáš VLI6205 888630 C Slavia Liberec orienteering
12:00:00 923 Heřmánek Michal TUR7702 51124 C OOB TJ Turnov
12:00:00 924 Janíková Martina SOB6750 2090841 C SOBSA
12:00:00 925 Kottík Michal TJN6801 2103712 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:00:00 926 Mairich Vít TJN7200 2059726 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:00:00 927 Rolná Jana 6KCXXX2 428292 Neregistrovaní
12:00:00 928 Pešík Michal 92X7701 2120665 Jizerky
12:00:00 929 Zaydlar Michal 92X7100 301631 Jizerky
12:00:00 930 Gavendová Hana 6KCXXX1 53330 Neregistrovaní
12:00:00 931 Drbohlav Mirek 40001 0 4 CZ - neregistrovaný
12:00:00 932 Hnídek Stanislav 70001 2073662 7 CZ - OB Tanvald
12:00:00 933 Beránek Petr 6KCXXXX 2042524 Neregistrovaní
12:00:00 934 Štveráková Monika CHA7852 2059761 C OK Chrastava
12:00:00 935 Chrz Martin JIL7002 0 C OK Jilemnice
12:00:00 936 Hořáková Petra LLI6953 8547 C LOK-o Liberec
12:00:00 937 Štverák Jan CHA7301 2059762 C OK Chrastava
12:00:00 938 Löhning Lisa DE02955 2037295 USV TU Dresden
12:00:00 939 Schenk Stefan DE05519 411575 SV Robotron Dresden