Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
12.05.2019
Místo konání:
Lückendorf, Forsthaus
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Česká brána
Ředitel závodu:
Pachnerová Dominika - R1
Hlavní rozhodčí:
Gorčicová Eliška - R3
Stavitel tratí:
Kadavý Petr - R2, Kubátová Jana - R3
JURY:
Horáček Miroslav, Sokolářová Jitka, Pustai David
Protokol:
Závod proběhl za deštivého počasí, cílem prošlo v den závodu 917 závodníků. Časový harmonogram závodu, jak byl stanoven v pokynech zveřejněných v systému ORIS, byl dodržen. V závodě nedošlo k žádným vážnějším zraněním. Hlavní rozhodčí nemusel přistoupit k dodatečné diskvalifikaci žádného závodníka a protest proti porušení či nedodržení Pravidel v průběhu sportovní akce závodníkem nebo pořadateli nebo proti rozhodnutí hlavního rozhodčího nebyl ve stanovené lhůtě do 30 min. po plánovaném času uzavření cíle podán.
Kluby:
5IX     AZL     BUL     DPU     YBM     24D     2HD     48D     68P     ABM     ABR     ACB     ADA     ALB     AOP     AOV     API     ASU     BBM     BFM     BLI     BOR     BOV     BRM     BRU     BSO     BZP     BZR     CEL     DCE     DKL     DKP     DLT     DOB     DOK     DOR     DVP     EKP     FSP     FYD     HCE     HOR     CHA     JEN     KAM     KAS     KPY     KVS     LBE     LCV     LDC     LIT     LJN     LLI     LME     LTP     LTU     MAS     MFP     OKP     OOL     PEN     PGP     PHK     RIC     ROU     ROZ     RUM     SCP     SJC     SLA     SMB     SNA     SOB     STB     SUL     TAP     TEP     TJN     TJP     TUR     TUV     UVP     VLI     VSP     XPU     ZAK     ZAM     ZBM     ZBP     ZHR     ZLH     ZPV     Ostatní kluby
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
793 2090861 Tomandl Jan 5IX7001 H45 10:56:00
249 2099521 Tomandlová Radka 5IX7550 D40 10:59:00
(11)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
97 7814 Rupsch Finnja DE03687 D14 10:09:00
837 1399080 Zelenin Andrej DE02896 H50 10:22:00
392 6317 Fritzsche Martina DE01788 D60 10:35:00
290 1399070 Zelenin Jekaterina DE02897 D45 10:41:00
210 411468 König Sylva DE02491 D21K 10:55:00
899 1399064 Böhme Gerd DE01131 H55 11:07:00
905 1399066 Richling Peter DE02437 H55 11:31:00
683 8645062 Seidel Jens DE03343 H21K 11:42:00
325 7820 Rupsch Eileen DE02503 D45 11:51:00
911 1399071 Große Veit DE03068 H55 11:55:00
869 1399062 Roßberg Veit DE02492 H50 11:58:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
768 1390570 Schmiedeberg Nils DE02580 H45 10:06:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1066 1671 Dalüge Beate P 09:30:00
917 302986 Kössler Wolfgang H60 09:45:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
708 0 Lischka Martin 30001 H35 10:24:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
197 2188 Cruse Sina 24D9350 D21K 10:03:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
378 8622642 Kuleva Angelina 2HD5750 D55 11:42:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
435 7040167 Hähnel Ron 48D1000 H10L 10:03:00
538 8301405 Hähnel Per 48D0501 H14 10:13:00
816 7722401 Kindermann Mike 48D7202 H45 11:42:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
958 886317 Michalek Janusz 68P4800 H70 09:38:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1075 4946 Dobra Beate DE05345 P 09:30:00
963 504611 Kern Wilmar DE01500 H70 10:08:00
799 4871 Jahn Henry DE03340 H45 11:08:00
(12)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
334 336102 Schmikale Elke DE02938 D50 09:30:00
120 8606409 Lindig Stanja DE03005 D16 10:00:00
701 8662454 Rößler Karsten DE05069 H35 10:03:00
631 8606434 Dittmann Robert DE01209 H21L 10:38:00
950 307016 Paschka Frank DE02187 H65 10:47:00
933 8301951 Härtelt Helmut DE01917 H60 10:49:00
237 8606482 Engelhardt Katja DE01287 D35 10:50:00
650 9005174 Hickethier Manfred DE01999 H21L 11:16:00
975 300684 Schmalfeld Tassilo DE02551 H75 11:20:00
655 336106 Lindig Thomas DE05440 H21L 11:26:00
408 2032201 Wenzel Sigrid DE02999 D65 11:26:00
817 1961138 Zimmermann Gerd DE02906 H45 11:44:00
(42)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
603 8606499 Klein Cedrik DE01528 H21L 09:42:00
220 8041071 Holfeld Christina DE02033 D35 09:42:00
339 2008970 Woy Anja DE02882 D50 09:45:00
605 8400051 Olunczek Andrej DE02178 H21L 09:46:00
593 8261199 Holfeld Wilhelm DE02034 H20 09:50:00
341 8606452 Richter Sabine DE03120 D50 09:51:00
194 7205441 Rewig Laura DE02967 D21K 09:51:00
881 8170663 Nieke Hagen DE02939 H55 09:55:00
121 8666010 Barthel Elsa Marie DE03656 D16 10:03:00
163 2005297 Schoffer Pia DE03027 D21L 10:07:00
616 8606461 Lenk Andreas DE01722 H21L 10:08:00
421 2237 Grosse Ingrid DE01871 D75 10:09:00
944 7501901 Conrad Helmut DE01421 H65 10:11:00
348 2005299 Drechsel Ines DE01232 D50 10:12:00
771 8151265 Gossel Heiko DE01844 H45 10:12:00
165 1994620 Flechsig Theresa DE01340 D21L 10:13:00
277 1091963 Hellmann Kerstin DE01962 D45 10:15:00
620 8606455 Grätsch Markus DE01854 H21L 10:16:00
460 7212117 Jobke Karl Rudolf DE04836 H10 10:17:00
351 1501 Wendisch Katrin DE05148 D50 10:21:00
127 8670957 Klein Franka DE02941 D16 10:21:00
624 8003139 Richter Friedmar DE02440 H21L 10:24:00
103 8606410 Holfeld Anna DE02979 D14 10:27:00
173 8052893 Nieke Corinna DE02949 D21L 10:37:00
931 8644833 Kundisch Diethard DE02928 H60 10:41:00
787 300935 Hoffmann Martin DE05825 H45 10:44:00
638 8060305 Leideck Karsten DE02927 H21L 10:52:00
248 8190769 Eckardt Cornelia DE01267 D40 10:56:00
719 8300373 Löhning Michael DE01745 H35 10:57:00
849 1506 Wendisch Mayk DE02822 H50 10:58:00
641 1990001 Lubs Alexander DE02607 H21L 10:58:00
898 8606463 Hellmann René DE01964 H55 11:03:00
212 8670955 Trilca Mara DE01435 D21K 11:03:00
645 1985456 Kundisch Wieland DE01667 H21L 11:06:00
798 8606432 Klose Sven DE01537 H45 11:06:00
586 8606484 Klein Marek DE02940 H18 11:16:00
654 8080390 Knitsch Sebastian DE03307 H21L 11:24:00
728 990003 Wuttig Thomas DE02887 H35 11:24:00
145 2015262 Wendisch Clara DE05324 D20 11:26:00
862 651114 Drechsel Michael DE02950 H50 11:37:00
661 8444555 Rewig Thomas DE02436 H21L 11:38:00
756 2032223 Behr Jan DE04870 H40 11:58:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
119 8606414 Funk Julika DE03678 D16 09:57:00
924 8090359 Treibmann Peter DE02718 H60 10:13:00
780 7201458 Ochmann Torsten DE02167 H45 10:30:00
305 8663320 Funk Ira DE01284 D45 11:11:00
751 7205646 Stöcker Günter Karsten DE04218 H40 11:43:00
(10)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
554 8333336 Borrmann Malte DE01143 H16 09:31:00
346 6414 Schierz Petra DE02535 D50 10:06:00
832 7651121 Eppendorfer Jörg DE01293 H50 10:07:00
570 8606491 Neuwinger Lukas DE03611 H16 10:19:00
1013 4812 Herrmann Louis DE05981 HDR 10:30:00
1012 2015082 Kowsky Susanne DE06075 HDR 10:30:00
355 428657 Schröter Petra DE02209 D50 10:33:00
508 2015088 Kowsky Vito Andreas DE05980 H12 11:02:00
584 8606495 Vogt Moritz DE02770 H18 11:08:00
148 8606494 Vogt Felicitas DE02768 D20 11:44:00
(9)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1128 1677 Dalüge Kai T 09:31:00
133 8030401 Leonhardt Charlotte DE01724 D18 09:48:00
342 9672101 Leonhardt Annette DE01723 D50 09:54:00
281 9005172 Zschäckel Daniela DE02917 D45 10:23:00
412 8662639 Fillinger Rosemarie DE01317 D70 10:29:00
967 8662638 Fillinger Helmut DE01316 H70 10:32:00
786 8081067 Zschäckel Raik DE02918 H45 10:42:00
788 8241268 Bleidorn Stefan DE01105 H45 10:46:00
679 973101 Zschäckel Robin DE02919 H21K 11:30:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
91 2082348 Knuth Sara DE05994 D14 09:51:00
549 2082347 Knuth Gergely DE05995 H14 10:46:00
857 45532 Knuth David DE05990 H50 11:22:00
861 8657683 Finkenstaedt Björn DE01325 H50 11:34:00
(42)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
606 8211110 Bader Leif DE01038 H21L 09:48:00
560 8241104 Edelhäuser Nick DE02995 H16 09:49:00
960 2061249 Genderjahn Ludwig DE01813 H70 09:50:00
451 2011 Saupe Emil DE03831 H10 09:50:00
699 1231982 Meyer Dirk DE02656 H35 09:57:00
764 2130074 Kehlmaier Christian DE05724 H45 09:58:00
344 2047 Müller Anke DE02690 D50 10:00:00
564 8606466 Lucke Moritz DE02611 H16 10:01:00
921 8629988 Kraemer Werner DE01604 H60 10:01:00
534 8606416 Saupe David DE03640 H14 10:01:00
137 8606413 Schubert Helene DE02212 D18 10:04:00
12 0 Kehlmaier Charlotte D10L 10:04:00
226 1828412 von Dalowski Anett DE01707 D35 10:06:00
35 2021 Drechsler Selma DE06038 D10 10:09:00
833 8606456 Müller Matthias DE02115 H50 10:10:00
493 8606411 Drechsler Jakob DE04755 H12 10:17:00
17 2023 von Dalowski Mila DE05417 D10L 10:19:00
623 8606425 Kamolz Anton DE01470 H21L 10:22:00
102 2158 Schenk Frieda DE04050 D14 10:24:00
203 8230987 Kraemer Jitka DE01601 D21K 10:27:00
104 8606422 Drechsler Luise DE04754 D14 10:30:00
1014 2174 Schenk Wilma HDR 10:30:00
234 8404290 Bader Anne DE05147 D35 10:38:00
713 848210 von Dalowski Jan DE02775 H35 10:39:00
632 888902 Kraemer Andrei DE01599 H21L 10:40:00
845 1230667 Edelhäuser Frank DE03344 H50 10:46:00
293 8130668 Sihver Wiebke DE02270 D45 10:47:00
472 1853 Bader Gustav DE05141 H10 10:53:00
582 0 Hempel Johannes H18 11:00:00
737 2174 Binner Richard DE06037 H40 11:01:00
647 9101195 Patommel Jens DE02923 H21L 11:10:00
511 2130079 Kehlmaier Anton DE05445 H12 11:11:00
724 8041828 Kraemer Peter DE02937 H35 11:12:00
649 591019 Leibiger Jens DE01710 H21L 11:14:00
514 1392627 Lucke Julius DE03870 H12 11:20:00
371 7201230 Malkova Elena DE02624 D55 11:21:00
519 8665859 Richter Alwin DE05649 H12 11:35:00
864 8002326 Rothkegel Thomas DE02498 H50 11:43:00
323 0 Hempel Katharina D45 11:47:00
265 1414505 Saupe Kerstin DE02514 D40 11:47:00
754 1424611 Möser Uwe DE02679 H40 11:52:00
826 8215333 Lucke Jens DE02610 H45 12:02:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
932 8645060 Berndt Peter DE01081 H60 10:45:00
178 9482 Hrobařová Lenka ASU7751 C D21L 10:52:00
721 51234 Vančura Martin ASU8049 C H35 11:03:00
858 8260965 Knitsch Wolfram DE01547 H50 11:25:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1076 2048528 Grassow Petra DE03764 P 09:30:00
693 7208102 Mieske Frank DE03558 H35 09:39:00
835 8200466 Demmig Sven DE01184 H50 10:16:00
361 8150269 Kubald Katrin DE01642 D50 10:51:00
847 7670429 Grassow Thomas DE03528 H50 10:52:00
(8)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
547 1500150 Templiner Artur DE03324 H14 10:40:00
717 1411910 Distler Carl W. DE05123 H35 10:51:00
300 8260968 Olisauske Edita DE01467 D45 11:01:00
646 9150573 Adorján Péter DE01003 H21L 11:08:00
854 8670362 Olisauskas Raimondas DE03308 H50 11:13:00
309 5006 Templiner Anke DE03326 D45 11:19:00
856 2114530 Kahlert Matthias DE05337 H50 11:19:00
863 9660820 Trösch Urs DE03328 H50 11:40:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
879 2045609 Kapischke Andreas DE03351 H55 09:47:00
578 8632431 Kapischke Arne DE03352 H18 10:44:00
294 7030303 Kapischke Solveig DE01472 D45 10:49:00
677 236516 Pflug Norbert DE02365 H21K 11:24:00
(89)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1077 7203711 Průchová Elena BOR6850 C P 09:30:00
84 4372 Frantálová Felicie BOR0658 C D14 09:30:00
1127 1993526 Průcha Pavel BOR9304 C T 09:31:00
1138 1958242 Průcha Miloslav BOR5800 C T 09:31:00
524 4438 Jelínek Šimon BOR0510 C H14 09:31:00
590 9150799 Bräuer Dennis DE01153 H20 09:32:00
425 7131415 Nehasil František BOR1101 C H10L 09:33:00
979 8426 Venuš Jaroslav BOR3800 C H80 09:33:00
446 4384 Votýpka Štěpán BOR0900 C H10 09:35:00
479 4379 Göttlich Vít BOR0800 C H12 09:35:00
336 8448 Gottlichová Jitka BOR6752 C D50 09:36:00
3 4436 Michálková Ela BOR1152 C D10L 09:37:00
25 2129236 Ouzká Eliška BOR1051 C D10 09:39:00
557 2129237 Čapek Ondřej BOR0404 C H16 09:40:00
88 4357 Štěpánková Běla BOR0555 C D14 09:42:00
694 8655487 Nehasil David BOR7713 C H35 09:42:00
155 1602628 Folbrechtová Šárka BOR9051 C D21L 09:43:00
27 4426 Horáčková Natalie BOR0958 C D10 09:45:00
559 8667503 Waldhauser Štěpán BOR0409 B H16 09:46:00
430 2127892 Kocman Lukáš BOR1102 C H10L 09:48:00
981 2090839 Křtěnský Jaroslav BOR3600 C H80 09:49:00
29 4399 Haasová Anežka BOR0956 C D10 09:51:00
561 448931 Kašpar Štěpán BOR0403 C H16 09:52:00
56 2067682 Rejholcová Tereza BOR0751 C D12 09:55:00
135 2800957 Tymešová Anna BOR0253 A D18 09:56:00
453 4428 Vaňourek Vojtěch BOR0903 C H10 09:56:00
942 250020 Rančák Josef BOR5004 C H65 09:59:00
11 4364 Zenko Rozálie BOR1052 C D10L 10:01:00
962 2045282 Voigt Wolfgang DE03339 H70 10:02:00
95 2067681 Koudelková Eliška BOR0652 B D14 10:03:00
767 8439 Jeřábek Petr BOR7105 C H45 10:04:00
456 230718 Kovanda Jonáš BOR0904 C H10 10:05:00
983 4131 Beránek Miroslav BOR3900 C H80 10:05:00
122 8393 Rumlenová Tereza BOR0453 B D16 10:06:00
347 2051490 Rejholcová Andrea BOR6951 C D50 10:09:00
61 4427 Michálková Ema BOR0857 C D12 10:10:00
885 995805 Dikoš Pavel BOR6003 C H55 10:11:00
458 4410 Murswiek Jan BOR0901 C H10 10:11:00
15 4365 Schreibová Františka BOR1153 C D10L 10:13:00
37 4420 Čupcová Viktorie BOR0957 C D10 10:15:00
349 8445 Pávková Jana BOR6550 C D50 10:15:00
99 2129217 Stehlíková Adéla BOR0554 C D14 10:15:00
125 8606444 Steinert Luise DE02311 D16 10:15:00
569 7209659 Kašpar Vojtěch BOR0402 C H16 10:16:00
166 7880102 Šákrová Michaela BOR8850 C D21L 10:16:00
278 8410 Waldhauserová Irena BOR7459 C D45 10:17:00
774 8408 Waldhauser Martin BOR7106 C H45 10:18:00
64 4651 Horáčková Tereza BOR0762 C D12 10:19:00
167 8100973 Straube Hanka DE02339 D21L 10:19:00
141 1333269 Jeřábková Nina BOR0151 B D18 10:20:00
397 2090862 Úlehlová Ivana BOR5150 C D65 10:20:00
571 2129241 Veselý Jakub BOR0406 C H16 10:22:00
776 8412 Studničný Jaroslav BOR7004 C H45 10:22:00
66 4421 Vaňourková Sára BOR0759 C D12 10:25:00
496 8237 Hrůzek Ondřej BOR0809 C H12 10:26:00
464 4360 Vakula Vít BOR0908 C H10 10:29:00
42 4424 Soukupová Marie BOR0952 C D10 10:30:00
68 2115671 Kocmanová Adéla BOR0752 B D12 10:31:00
499 4358 Kunc Ondřej BOR0710 C H12 10:35:00
71 4441 Koudelková Katrin BOR0856 C D12 10:40:00
243 7913579 Tučková Monika BOR7650 C D40 10:41:00
401 2095936 Bartoňová Marie BOR5351 C D65 10:44:00
360 8028822 Halířová Eva BOR6654 C D50 10:48:00
471 7111317 Lamač Vítek BOR1100 C H10 10:50:00
895 8490 Doškář Boris BOR6400 C H55 10:51:00
734 8472 Spejchal Petr BOR7512 C H40 10:52:00
505 4434 Zeman Jakub BOR0704 C H12 10:53:00
935 8436 Pávek Miloš BOR5801 C H60 10:57:00
77 4393 Waldhauserová Eliška BOR0757 C D12 10:58:00
736 8415 Koudelka Tomáš BOR7513 C H40 10:58:00
474 8304112 Patka Marek BOR0902 C H10 10:59:00
404 2020973 Geißler Erdmute DE01811 D65 11:02:00
509 4378 Vacek Ondřej BOR0708 C H12 11:05:00
722 8398 Ledecký Vladimír BOR8402 C H35 11:06:00
973 2090863 Úlehla Zdeněk BOR4001 C H75 11:08:00
369 2020972 Weisbrich Petra DE06178 D55 11:15:00
742 8479 Kocman Jindřich BOR7612 C H40 11:16:00
805 8513 Karvánek Petr BOR6600 C H45 11:20:00
587 7210804 Tománek Josef BOR0102 B H18 11:20:00
257 8422 Murswieková Kateřina BOR7951 C D40 11:23:00
860 8521 Machara Martin BOR6900 C H50 11:31:00
518 7531975 Studničný Adam BOR0701 B H12 11:32:00
812 8243 Hrůzek Libor BOR7400 C H45 11:34:00
749 8409 Prošek Jan BOR7714 C H40 11:37:00
147 8606418 Hänsel Hannah DE01908 D20 11:38:00
820 8660925 Krejčí Jaroslav BOR6302 C H45 11:50:00
267 8438 Jeřábková Tereza BOR7563 C D40 11:53:00
384 2126287 Kubátová Ivana BOR6152 C D55 12:00:00
271 8304113 Patková Kateřina BOR7853 C D40 12:05:00
(17)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1140 411575 Schenk Stefan DE05519 T 09:31:00
591 8606474 Höck Kilian DE02009 H20 09:38:00
601 502212 Cruse Franz DE01426 H21L 09:38:00
558 2117453 Weihnacht Julius DE04733 H16 09:43:00
450 2133202 Klotz Arthur DE05251 H10 09:47:00
484 8310308 Eckstädt Oliver DE05252 H12 09:50:00
489 1410961 Schäfer Tomas DE04447 H12 10:05:00
923 1106055 Juckelandt Wolf-Gerold DE03006 H60 10:09:00
354 8040766 Cruse Katrin DE01427 D50 10:30:00
286 8606442 Juckelandt Sabine DE03000 D45 10:33:00
842 8230366 Cruse Kay DE01428 H50 10:37:00
844 236150 Schäfer Steffen DE02524 H50 10:43:00
414 2711 Renger Rita DE02430 D70 10:45:00
581 6882 Müller Justus DE04732 H18 10:56:00
720 7110882 Heidrich Hannes DE01936 H35 11:00:00
583 8606486 Kielb Karol DE01504 H18 11:04:00
146 8606485 Jakob Isabel DE02090 D20 11:32:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
206 800413 Hölzer Katrin DE02044 D21K 10:39:00
362 1966 Wichmann Katrin D50 10:54:00
871 1401179 Wichmann Rainer H50 12:04:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
883 5105 Kremlacek Johannes DE01625 H55 10:03:00
889 8091061 Graumann Bernd DE01855 H55 10:27:00
627 962909 Graumann Leo DE01859 H21L 10:30:00
908 9005177 Wohlrabe Lutz DE02866 H55 11:43:00
910 8655886 Neidhardt Michael DE05456 H55 11:51:00
383 631220 Graumann Heidrun DE01858 D55 11:57:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
134 8670952 Wartewig Anna DE04034 D18 09:52:00
675 8050002 Adler Yves DE05143 H21K 11:18:00
681 1411908 Schellenberger Peter DE04815 H21K 11:36:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
182 7260013 Králová Vanda BZP8750 C D21L 11:04:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
841 1751 Wolf Tobias DE02872 H50 10:34:00
(12)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
556 2048102 Matussek Valentin H16 09:37:00
529 8150105 Herrmann Josef DE05635 H14 09:46:00
919 560127 Fremder Dietmar DE01770 H60 09:53:00
492 6416 Fremder Linus DE05780 H12 10:14:00
63 8130408 Herrmann Charlotte DE05785 D12 10:16:00
1016 2048101 Matussek Mathilda HDR 10:30:00
851 1999038 Junghanß Jens DE01448 H50 11:04:00
804 7003439 Sickert Rene DE02263 H45 11:18:00
310 2013 Junghanß Diana DE01447 D45 11:21:00
755 772105 Fremder Lars DE01771 H40 11:55:00
268 1978305 Herrmann Cathleen DE05634 D40 11:56:00
759 1392643 Schöne André H40 12:07:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
954 8662453 Klawun Kendray Werner George DE03754 H65 11:11:00
368 1954721 Procházková Miluše DCE5450 C D55 11:12:00
807 1955315 Procházka Antonín DCE5500 C H45 11:24:00
375 7868 Mrázová Pavla DCE5550 C D55 11:33:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
691 995851 Datel Jiří DKL7101 C H35 09:33:00
692 7990099 Stöwhaas Jens DE02336 H35 09:36:00
715 1416366 Jedlička Michal DKL8000 C H35 10:45:00
909 7886 Chotětický Václav DKL5202 C H55 11:47:00
(15)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1149 8947 Hořejší Jana DKP9052 C T 09:31:00
152 8450007 Kolínová Kristýna DKP8450 C D21L 09:34:00
219 8660535 Janatová Lucie DKP8154 C D35 09:38:00
427 2075694 Mullis Robert DKP1200 C H10L 09:39:00
224 9054 Jiřištová Zuzana DKP8254 C D35 09:58:00
389 301365 Svobodná Eva DKP5851 C D60 10:17:00
169 2075697 Mullis Kateřina DKP7753 C D21L 10:25:00
625 7891000 Peters Nils DE05481 H21L 10:26:00
966 8266333 Procházka Aleš DKP4700 C H70 10:26:00
391 8558 Klusáková Jitka DKP5651 C D60 10:29:00
1008 9000007 Kolín Jonáš DKP1500 C HDR 10:30:00
498 49889 Veljačik Jonáš DKP0818 C H12 10:32:00
930 49871 Svobodný Petr DKP5800 C H60 10:37:00
393 8080100 Mrázková Ivana DKP5650 C D60 10:41:00
660 8007701 Kolín Jan DKP7701 C H21L 11:36:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1152 440490 Leníková Jana DLT6151 C T 09:31:00
1145 440404 Reisingerová Eliška DLT0151 C T 09:31:00
1151 236061 Nosek Martina DLT7251 C T 09:31:00
1148 336778 Nosek Petr DLT6901 C T 09:31:00
853 8011012 Finkenstaedt Michael DE01323 H50 11:10:00
(9)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1141 8120051 Härtelt Daniel DE01916 T 09:31:00
1143 8140166 Kudraß Peter DE03631 T 09:31:00
1139 6528 Friedrich Sophie DE03633 T 09:31:00
1134 6502 Wagner Martina DE03342 T 09:31:00
1136 300902 Wagner Sabine DE03634 T 09:31:00
1142 411433 Moraweck Karolin DE03396 T 09:31:00
1135 411439 Moraweck Sebastian DE03629 T 09:31:00
1015 2801287 Moraweck Hannah HDR 10:30:00
467 8211209 Krč Tobias DE04493 H10 10:38:00
(16)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1071 2053515 Synková Barbora DOK0450 C P 09:30:00
449 2115682 Kmínek Ondřej DOK1000 C H10 09:44:00
57 2053505 Neumannová Carla DOK0851 D12 09:58:00
94 7759 Vítková Anna DOK0650 C D14 10:00:00
59 2056280 Synková Elena DOK0850 C D12 10:04:00
436 2115683 Kmínek Jan DOK1100 C H10L 10:06:00
138 51496 Zapalačová Petra DOK0154 B D18 10:08:00
537 7771 Mathaus Kryštof DOK0600 C H14 10:10:00
202 9080057 Pottkamp Charlotte DE06160 D21K 10:23:00
176 0 Truslove Katie DE06068 D21L 10:46:00
739 2053502 Kmínek Jan DOK7801 C H40 11:07:00
900 1424610 Döring Jürgen DE05579 H55 11:11:00
903 7676763 Hoffmann Frank-Dieter DE04584 H55 11:23:00
810 886258 Hradecký Jaroslav DOK6300 C H45 11:30:00
318 897368 Hradecká Petra DOK6850 C D45 11:37:00
266 2053501 Kmínková Michala DOK7850 C D40 11:50:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
880 8000898 Unger Michael H55 09:51:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
872 8010965 Kurr Maik H50 12:07:00
(14)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1144 2102701 Zurynek Jan EKP7003 C T 09:31:00
878 51147 Fanta Miroslav EKP5800 C H55 09:43:00
117 2067977 Janečková Josefína EKP0351 B D16 09:51:00
608 8662291 Janeček Jura EKP6701 C H21L 09:52:00
943 2042539 Borák Stanislav EKP5212 C H65 10:05:00
172 51594 Janečková Dagmar EKP6550 C D21L 10:34:00
784 515152 Pecka Jan EKP6800 C H45 10:38:00
174 8660566 Hausmannová Klára EKP8651 C D21L 10:40:00
637 2035738 Koucký Roman EKP6301 C H21L 10:50:00
311 51601 Pecková Ivana EKP6252 C D45 11:23:00
313 515496 Zurynková Jana EKP7053 C D45 11:27:00
659 2042532 Borák Michal EKP8304 C H21L 11:34:00
317 51583 Fantová Libuše EKP5650 C D45 11:35:00
319 51295 Hubáčková Jana EKP6250 C D45 11:39:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1147 8476 Čechová Jana FSP8353 C T 09:31:00
884 515097 Borovička Milan FSP6104 C H55 10:07:00
175 8028805 Studničná Lenka FSP8650 C D21L 10:43:00
952 7210122 Wald František FSP5300 C H65 10:59:00
740 416195 Čech Jan FSP7900 C H40 11:10:00
(11)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1073 2134265 Čabanová Petra FYD7550 C P 09:30:00
1072 0 Čabanová Lenka FYD0151 C P 09:30:00
113 8327 Čabanová Tereza FYD0450 C D16 09:39:00
16 2134262 Čabanová Eva FYD0951 C D10L 10:16:00
629 49994 Kekrt Lukáš FYD9601 C H21L 10:34:00
891 8333 Macháček Aleš FYD6400 C H55 10:35:00
209 49995 Macháčková Eliška FYD9851 C D21K 10:51:00
951 8332 Juřina Robert FYD4900 C H65 10:53:00
298 8328 Macháčková Michaela FYD7299 C D45 10:57:00
211 515182 Würzová Anna FYD9451 C D21K 10:59:00
312 515004 Würzová Kateřina FYD6952 C D45 11:25:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
901 515105 Kettner Pavel HCE5900 C H55 11:15:00
376 7202877 Kettnerová Lenka HCE6450 C D55 11:36:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
462 8667965 Škorpil Marek HOR0900 C H10 10:23:00
839 8670484 Škorpil Martin HOR5700 C H50 10:28:00
(29)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1074 2084443 Cihlář Robert CHA6601 P 09:30:00
1137 2059762 Štverák Jan CHA7301 C T 09:31:00
1150 2059761 Štveráková Monika CHA7852 C T 09:31:00
478 5179 Krupka Daniel CHA0703 C H12 09:32:00
2 2084433 Tomanicová Stela CHA1051 C D10L 09:34:00
86 2070834 Šírlová Zdeňka CHA0654 C D14 09:36:00
480 2084441 Knap Šimon CHA0606 C H12 09:38:00
527 2059763 Kučera Filip CHA0501 C H14 09:40:00
52 2070848 Klustová Tereza CHA0751 C D12 09:43:00
695 2070857 Tomanica Vojtěch CHA7601 C H35 09:45:00
7 2084431 Kubátová Karolína CHA0951 C D10L 09:49:00
55 2095923 Štveráková Zuzana CHA0750 C D12 09:52:00
485 2084434 Tůma Vojtěch CHA0804 C H12 09:53:00
9 8169 Prokopová Tereza CHA1151 C D10L 09:55:00
136 8181 Jeřábková Andrea CHA0253 C D18 10:00:00
96 2084440 Holanová Lucie CHA0655 C D14 10:06:00
490 2084437 Sychra Šimon CHA0802 C H12 10:08:00
14 2049591 Čulíková Kateřina CHA0952 C D10L 10:10:00
98 2095957 Štveráková Eliška CHA0553 C D14 10:12:00
140 2049599 Lišková Adélka CHA0254 C D18 10:16:00
539 2095974 Březina Karel CHA0605 B H14 10:16:00
126 436428 Tomanicová Sofie CHA0450 B D16 10:18:00
101 2059768 Šírlová Markéta CHA0653 C D14 10:21:00
541 2084435 Sychra Marek CHA0604 C H14 10:22:00
497 2092428 Polák Tomáš CHA0801 C H12 10:29:00
69 2095935 Březinová Antonie CHA0851 C D12 10:34:00
576 8164 Krupka Štěpán CHA0201 C H18 10:36:00
507 2084442 Krojidlo Matyáš CHA0803 C H12 10:59:00
747 2084432 Štěrba Jan CHA7606 C H40 11:31:00
(21)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1084 2112773 Kutková Hana JEN8050 C P 09:30:00
1083 2134359 Kutek Pavel JEN7701 C P 09:30:00
1082 411599 Horáček Tomáš JEN7700 C P 09:30:00
1081 7789 Menclová Jana JEN7556 C P 09:30:00
115 2103259 Menclová Anna JEN0452 C D16 09:45:00
221 7788 Kalousková Pavla JEN8451 C D35 09:46:00
440 51544 Kalousek Dominik JEN0901 C H10L 10:18:00
494 2103239 Horáček Dominik JEN0804 C H12 10:20:00
463 2113046 Kutek Matěj JEN0902 C H10 10:26:00
778 7774 Touš Jan JEN6901 C H45 10:26:00
1007 2134344 Kalousková Aneta JEN1350 C HDR 10:30:00
1009 2112774 Kutková Sára JEN1351 C HDR 10:30:00
545 2104596 Matouš Marek JEN0602 C H14 10:34:00
72 2112732 Kutková Tereza JEN0752 C D12 10:43:00
893 2067342 Mareš Hynek JEN6101 C H55 10:43:00
181 7775 Zabořilová Romana JEN7457 C D21L 11:01:00
512 2060293 Horáček Jakub JEN0800 C H12 11:14:00
803 411613 Mencl Martin JEN7301 C H45 11:16:00
373 682110 Švarcová Lenka JEN6451 C D55 11:27:00
906 682108 Švarc Jiří JEN6201 C H55 11:35:00
814 7781 Zabořil Michal JEN7101 C H45 11:38:00
(8)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
110 2080943 Semíková Julie KAM0358 C D16 09:30:00
782 51733 Kozák Petr KAM6501 C H45 10:34:00
896 995804 Ročejdl Marek KAM6400 C H55 10:55:00
642 1403413 Šafka Daniel KAM9105 C H21L 11:00:00
252 7201760 Škáchová Petra KAM7054 C D40 11:08:00
316 2129235 Šejnová Magdalena KAM7055 C D45 11:33:00
813 52279 Semík Luboš KAM6201 C H45 11:36:00
321 7205037 Klinkerová Jitka KAM6450 C D45 11:43:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
420 682607 Štrojsová Jaroslava KAS4350 C D75 10:01:00
297 682641 Eichlerová Jana KAS7051 C D45 10:55:00
405 682674 Malá Jitka KAS5451 C D65 11:08:00
976 682601 Štrojsa Josef KAS4000 C H75 11:26:00
870 682631 Eichler Petr KAS6900 C H50 12:01:00
(9)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1146 8580 Grabmüller Radek KPY8300 C T 09:31:00
153 7210815 Procházková Zuzana KPY8650 C D21L 09:37:00
233 416330 Jirásková Pavla KPY7950 C D35 10:34:00
177 301347 Kohlová Zuzana KPY8852 C D21L 10:49:00
648 7207361 Koldinský Jan KPY8506 C H21L 11:12:00
651 2059735 Klomínský Václav KPY8700 C H21L 11:18:00
809 301391 Kohl Jiří KPY6201 C H45 11:28:00
658 420417 Pavlíček Lubomír KPY7800 C H21L 11:32:00
320 301394 Freyová Michaela KPY6050 C D45 11:41:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1120 2080849 Muchová Barbora KVS8550 C T 09:31:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
546 7300274 Hůla Tomáš LBE0602 C H14 10:37:00
790 8667504 Hůla Pavel LBE7300 C H45 10:50:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1078 301524 Zenkerová Miluše LCV4550 C P 09:30:00
322 253153 Krausová Marcela LCV7351 C D45 11:45:00
(16)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
690 7205956 Zít Jan LDC8200 C H35 09:30:00
217 347881 Zítová Pavla LDC8151 C D35 09:30:00
89 7300213 Hovorková Marie LDC0650 B D14 09:45:00
13 1420237 Zítová Kateřina LDC1150 C D10L 10:07:00
769 7111213 Nehasil Vladislav LDC7101 C H45 10:08:00
123 505131 Nehasilová Veronika LDC0350 B D16 10:09:00
350 8347 Vlčková Jindra LDC6451 C D50 10:18:00
838 435220 Vlček Petr LDC6401 C H50 10:25:00
928 8337 Stibal Ivan LDC5701 C H60 10:29:00
1011 2111720 Zít Václav LDC1300 C HDR 10:30:00
205 1425355 Vaňková Saša LDC8550 C D21K 10:35:00
289 7121314 Nehasilová Zuzana LDC7150 C D45 10:39:00
358 8345 Patzeltová Beatrice LDC6850 C D50 10:42:00
850 7300206 Hovorka Ladislav LDC6802 C H50 11:01:00
796 7007007 Štěpán Petr LDC7301 C H45 11:02:00
380 8344 Stibalová Věra LDC6051 C D55 11:48:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
707 1418761 Kučerka Jan LIT8002 C H35 10:21:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
948 446348 Šikola Alexej LJN5301 C H65 10:35:00
969 7741 Matoušek Luboš LJN4700 C H70 10:44:00
(13)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1119 2060204 Bradáčová Marie LLI7550 C T 09:31:00
1121 8547 Hořáková Petra LLI6953 C T 09:31:00
111 2060281 Marková Hana LLI0450 B D16 09:33:00
613 434598 Bradáč Stanislav LLI7201 C H21L 10:02:00
276 2049529 Marková Jana LLI7152 C D45 10:13:00
229 8546 Korejčíková Dáďa LLI5550 C D35 10:18:00
573 7055011 Hejna Hynek LLI0300 B H16 10:28:00
1010 2112779 Šašek Martin LLI0501 C HDR 10:30:00
634 2032105 Bradáč Jakub LLI0002 C H21L 10:44:00
580 2032132 Bradáč David LLI0203 B H18 10:52:00
415 8242 Kubíková Hela LLI4851 C D70 10:53:00
585 2032134 Hořák Jaroslav LLI0102 C H18 11:12:00
855 682678 Hejna Stanislav LLI6900 C H50 11:16:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
811 2060271 Bejvl Jakub LME7100 C H45 11:32:00
327 2060273 Bejvlová Martina LME7350 C D45 11:55:00
(22)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1080 897359 Šašková Hana LTP7552 C P 09:30:00
1079 7207880 Šašek Jan LTP7308 C P 09:30:00
1123 52916 Matějková Martina LTP6850 C T 09:31:00
526 8662368 Šimek Vojtěch LTP0601 B H14 09:37:00
132 7202857 Pavlová Martina LTP0151 B D18 09:44:00
483 7202886 Šašek Jakub LTP0801 C H12 09:47:00
918 7208240 Eiselt Miloš LTP5802 C H60 09:49:00
118 342046 Karpíšková Kateřina LTP0450 B D16 09:54:00
765 9201628 Martinec Pavel LTP7003 C H45 10:00:00
566 52918 Šašek Jan LTP0301 C H16 10:07:00
124 8660594 Žejdlíková Eliška LTP0350 B D16 10:12:00
834 682114 Bruner Luboš LTP6501 C H50 10:13:00
572 8662293 Klein Martin LTP0404 B H16 10:25:00
840 7200337 Pavel Petr LTP6806 C H50 10:31:00
890 7205033 Kovář Karel LTP6102 C H55 10:31:00
848 7210123 Šimek Stanislav LTP6602 C H50 10:55:00
303 7200340 Žejdlíková Jitka LTP7251 C D45 11:07:00
259 7202864 Lošťáková Ivana LTP7758 C D40 11:29:00
315 232494 Kamírová Gabriela LTP7351 C D45 11:31:00
379 7205026 Kovářová Alena LTP6151 C D55 11:45:00
818 7208220 Kruschina Jan LTP7202 C H45 11:46:00
824 8662345 Žejdlík Michal LTP7001 C H45 11:58:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1115 2103288 Termerová Jana LTU7850 C T 09:31:00
1122 2103290 Skalka Michal LTU6700 C T 09:31:00
413 2058517 Kutáčková Stanislava LTU4751 C D70 10:37:00
366 2085638 Hanušová Jitka LTU6352 C D55 11:06:00
859 2085618 Hanuš Pavel LTU6501 C H50 11:28:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
902 7887 Chotětický Jan MAS5400 C H55 11:19:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
228 7201197 Sieglová Dagmar MFP7050 C D35 10:14:00
785 9201746 Siegl Roman MFP6700 C H45 10:40:00
671 2090836 Šimša Jaromír MFP7100 C H21K 11:06:00
183 682683 Šimšová Jana MFP7651 C D21L 11:07:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
288 2133898 Nováková Irena OKP6651 C D45 10:37:00
246 681852 Balusková Ida OKP7350 C D40 10:50:00
794 51680 Novák Libor OKP6504 C H45 10:58:00
802 51679 Novák Ivo OKP6200 C H45 11:14:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
897 307337 Višňa Milan OOL5904 C H55 10:59:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
876 2113100 Vydra Pavel PEN6200 C H55 09:35:00
377 2113055 Kábrtová Iva PEN6350 C D55 11:39:00
(35)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
337 232184 Hrabánková Ilona PGP6250 C D50 09:39:00
602 682686 Pokorný Ondřej PGP7506 C H21L 09:40:00
154 7210812 Kožinová Jana PGP6651 C D21L 09:40:00
192 8008455 Horová Klára PGP8455 C D21K 09:43:00
696 8667997 Střelba Ondřej PGP7510 C H35 09:48:00
28 51637 Pokorná Ema PGP0950 C D10 09:48:00
698 51682 Tichovský Martin PGP6100 C H35 09:54:00
594 2032143 Čtrnáct Šimon PGP0001 C H20 09:56:00
31 232246 Kubecová Markéta PGP0955 C D10 09:57:00
612 7051263 Buzek Martin PGP8401 C H21L 10:00:00
772 2460 Baldrian Petr PGP7203 C H45 10:14:00
836 8670455 Kožina Petr PGP6000 C H50 10:19:00
230 2148131 Pakostová Hana PGP8251 C D35 10:22:00
542 7209464 Střelba Antonín PGP0605 B H14 10:25:00
709 886298 Kabát Jan PGP6901 C H35 10:27:00
284 231924 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 C D45 10:29:00
232 51676 Tichovská Hana PGP6652 C D35 10:30:00
1022 682654 Pokorná Nela PGP0552 C HDR 10:30:00
1023 1006283 Hora Damián PGP1616 C HDR 10:30:00
544 2800293 Hřivna Ondřej PGP0505 C H14 10:31:00
714 7201813 Hřivna Štěpán PGP7507 C H35 10:42:00
207 8662717 Masopustová Elis PGP8656 C D21K 10:43:00
292 232198 Pavlů Veronika PGP6950 C D45 10:45:00
359 51275 Slavíková Kateřina PGP6650 C D50 10:45:00
394 52095 Doležalová Vlasta PGP5550 C D60 10:47:00
503 2801019 Šimerka Ondřej PGP0800 C H12 10:47:00
256 7210932 Šimerková Olga PGP7551 C D40 11:20:00
653 2067946 Kondrát Martin PGP6501 C H21L 11:22:00
258 899177 Pokorná Magdaléna PGP7562 C D40 11:26:00
262 2060208 Brettlová Marta PGP7557 C D40 11:38:00
663 8663123 Hora Vojtěch PGP8301 C H21L 11:42:00
865 303940 Hrabánek David PGP6003 C H50 11:46:00
752 231948 Čtrnáct Jiří PGP7603 C H40 11:46:00
328 2080958 Zelená Markéta PGP5850 C D45 11:57:00
912 51276 Slavík Viktor PGP6300 C H55 11:59:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
697 515050 Mašata Roman PHK7107 C H35 09:51:00
617 1602626 Veselý Ondřej PHK8505 C H21L 10:10:00
706 9395 Háp Pavel PHK7101 C H35 10:18:00
723 2017671 Faltejsek Pavel PHK7003 C H35 11:09:00
684 8651738 Faltejsek Jan PHK9802 C H21K 11:45:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1114 2111736 Proxová Lada RIC8350 C T 09:31:00
445 2127588 Prox Jan RIC1003 C H10 09:32:00
762 2111745 Prox Jakub RIC7406 C H45 09:54:00
(8)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
598 2075669 Buk Michal ROU9601 C H21L 09:32:00
447 2143362 Hrádek Vojtěch ROU1000 C H10 09:38:00
223 2143344 Hrádková Kateřina ROU8350 C D35 09:54:00
195 1425341 Erbanová Petra ROU8952 C D21K 09:55:00
610 1425379 Líbal Jakub ROU9202 C H21L 09:56:00
882 331058 Buk Miloslav ROU6202 C H55 09:59:00
705 2143402 Hrádek Tomáš ROU8301 C H35 10:15:00
635 8662366 Buk Petr ROU0001 A H21L 10:46:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
792 2129252 Valenta Jan ROZ6600 C H45 10:54:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1061 8245050 Nedvídková Jitka RUM5151 P 09:30:00
940 8444519 Babický Tomáš RUM5001 C H65 09:47:00
800 2120650 Novák Petr RUM7401 C H45 11:10:00
(7)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
48 336785 Mušková Magdaléna SCP08XX D12 09:31:00
941 7206545 Buriánek Jaromír SCP4700 C H65 09:53:00
888 1413715 Hošek Ladislav SCP6001 C H55 10:23:00
947 8632855 Přeček Zdeněk SCP5200 C H65 10:29:00
70 336735 Mušková Amálie SCP07XX D12 10:37:00
367 2800325 Veljačiková Markéta SCP6451 C D55 11:09:00
823 2800319 Veljačik Pavel SCP6200 C H45 11:56:00
(9)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
982 8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C H80 09:57:00
161 8008017 Švihovská Eva SJC8352 C D21L 10:01:00
703 8178320 Lepšík Petr SJC8203 C H35 10:09:00
619 8045221 Zikmund Zdeněk SJC9703 C H21L 10:14:00
927 9907 Beneš Josef SJC5801 C H60 10:25:00
179 8112522 Lepšíková Eva SJC8765 C D21L 10:55:00
644 8008018 Švihovský Jaromír SJC8005 C H21L 11:04:00
370 886513 Benešová Iva SJC6151 C D55 11:18:00
727 8205000 Hanzl Tomáš SJC8205 C H35 11:21:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
357 224894 Hrdličková Ludmila SLA6950 C D50 10:39:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
340 7722 Pološčuková Monika SMB6551 C D50 09:48:00
886 897344 Svoboda Slavomír SMB5801 C H55 10:15:00
968 7718 Hlaváč Jaroslav SMB4801 C H70 10:38:00
718 49971 Žitný Tomáš SMB6401 C H35 10:54:00
385 7705 Svobodová Hana SMB5951 C D55 12:03:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
531 9636 Doucha Martin SNA0501 C H14 09:52:00
614 8655470 Doucha Jiří SNA7105 C H21L 10:04:00
502 9616 Doucha Tomáš SNA0801 C H12 10:44:00
272 2127548 Benešová Radka D40 12:08:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
285 4186 Šašková Petra SOB7451 C D45 10:31:00
716 4189 Šašek Luděk SOB6901 C H35 10:48:00
725 1396839 Choutka Jaroslav SOB6301 C H35 11:15:00
381 53643 Choutková Lenka SOB6350 C D55 11:51:00
(16)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1063 52904 Kutková Petra STB7850 C P 09:30:00
1062 51819 Erben Jiří STB7700 C P 09:30:00
439 1417127 Kučerka Radek STB1101 C H10L 10:15:00
965 2084968 Beránek Petr STB4900 C H70 10:20:00
231 682356 Hanušová Petra STB8297 C D35 10:26:00
1024 2121897 Erben Vojtěch STB1100 C HDR 10:30:00
1018 49987 Hanušová Lenka STB1350 C HDR 10:30:00
1017 52912 Hübnerová Olivie STB1351 C HDR 10:30:00
1026 2111701 Erbenová Mariana STB1451 C HDR 10:30:00
1025 1417130 Hanušová Eva STB1550 C HDR 10:30:00
1019 682506 Kučerková Adéla STB1450 C HDR 10:30:00
1006 438625 Žandová Eliška STB1250 C HDR 10:30:00
1021 2111707 Zmatlík Kryštof STB1401 C HDR 10:30:00
1020 2111708 Žanda Josef STB1500 C HDR 10:30:00
236 682355 Kučerková Romana STB8196 C D35 10:46:00
517 52908 Hübner Ondřej STB0700 C H12 11:29:00
(10)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
599 8136 Ženíšek Radek SUL7601 C H21L 09:34:00
533 2099530 Kalenský Tomáš SUL0600 C H14 09:58:00
33 2112760 Kalenská Pavla SUL0950 C D10 10:03:00
162 8131 Linková Kateřina SUL9250 C D21L 10:04:00
227 8142 Linková Alena SUL6750 C D35 10:10:00
711 8141 Linka Vladislav SUL5701 C H35 10:33:00
970 8135 Dubský Josef SUL4700 C H70 10:50:00
254 51134 Kalenská Lenka SUL7853 C D40 11:14:00
726 8149 Ženíšek Jan SUL4701 C H35 11:18:00
652 8128 Kalenský Pavel SUL7600 C H21L 11:20:00
(12)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
877 232200 Kopečný Mojmír TAP6402 C H55 09:39:00
343 2092376 Úlehlová Monika TAP6950 C D50 09:57:00
535 2092402 Sork Dominik TAP0504 B H14 10:04:00
465 2113483 Cichra Patrik TAP0903 C H10 10:32:00
241 2111618 Cichrová Iveta TAP7752 C D40 10:35:00
356 232196 Petrová Martina TAP6852 C D50 10:36:00
894 515440 Tihon Jaroslav TAP6102 C H55 10:47:00
470 2120636 Kučera Tomáš TAP0907 C H10 10:47:00
934 682651 Hejtmánek Vladimír TAP5802 C H60 10:53:00
403 53641 Hejtmánková Alena TAP5452 C D65 10:56:00
372 232195 Vavrušová Helena TAP6152 C D55 11:24:00
374 232161 Tihonová Jindra TAP6253 C D55 11:30:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
992 51647 Pecánek Matěj TEP1300 C HDR 10:30:00
250 2102815 Městková Lucie TEP7850 C D40 11:02:00
(83)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1060 411593 Kottíková Pavlína TJN7751 C P 09:30:00
1057 416039 Štemberová Iva TJN7550 C P 09:30:00
22 2116464 Růtová Amálka TJN0951 C D10 09:30:00
1118 2103712 Kottík Michal TJN6801 C T 09:31:00
1117 2059726 Mairich Vít TJN7200 C T 09:31:00
1116 2085591 Jakubík Petr TJN7506 C T 09:31:00
957 2060202 Lukavec Míla TJN4901 C H70 09:32:00
85 2102568 Dušková Viktorie TJN0655 B D14 09:33:00
49 2111782 Podoubská Klára TJN0855 C D12 09:34:00
525 8662692 Mastník Ondřej TJN0507 C H14 09:34:00
24 8660508 Janatová Violka TJN0956 C D10 09:36:00
51 2070803 Pavlova Lenka TJN0850 C D12 09:40:00
338 434578 Pustaiová Romana TJN6851 C D50 09:42:00
26 2102694 Zurynková Lenka TJN0957 C D10 09:42:00
592 2045201 Pavel Martin TJN0004 B H20 09:44:00
429 49964 Zurynek Tomáš TJN1107 C H10L 09:45:00
90 2111781 Podoubská Adéla TJN0658 C D14 09:48:00
157 8263 Novotná Barbora TJN8951 C D21L 09:49:00
607 2045203 Francke Michal TJN8600 C H21L 09:50:00
920 8260 Novotný Otakar TJN5604 C H60 09:57:00
563 2067345 Žukov Jakub TJN0305 C H16 09:58:00
487 2111785 Jakubík Jaromír TJN0704 C H12 09:59:00
434 682375 Štembera Oskar TJN1201 C H10L 10:00:00
58 8662720 Mastníková Lenka TJN0859 C D12 10:01:00
455 8277 Janata Matěj TJN1111 C H10 10:02:00
345 425590 Jermanová Eva TJN6150 C D50 10:03:00
565 8659408 Pokorný Jan TJN0400 B H16 10:04:00
60 2111784 Cicvárková Klára TJN0757 C D12 10:07:00
198 331527 Pustaiová Zuzana TJN9650 C D21K 10:07:00
457 2111790 Vokurka Václav TJN1000 C H10 10:08:00
770 2059729 Řehoř Jiří TJN7004 C H45 10:10:00
491 2111783 Vokurka Antonín TJN0800 C H12 10:11:00
704 7200343 Janata Pavel TJN8400 C H35 10:12:00
568 8662740 Řehoř Vojta TJN0303 B H16 10:13:00
62 2073663 Baloghová Milena TJN0750 B D12 10:13:00
38 2069077 Míková Sofie TJN0950 C D10 10:18:00
622 232645 Pustai David TJN9301 C H21L 10:20:00
926 2148156 Vokuš Zdeněk TJN5601 C H60 10:21:00
280 2067319 Míková Markéta TJN7351 C D45 10:21:00
18 2111796 Kottíková Anežka TJN1152 C D10L 10:22:00
495 8662690 Štembera Vítek TJN0801 C H12 10:23:00
991 2134329 Dušková Denisa TJN1250 C HDR 10:30:00
993 4408045 Jakubíková Radmila TJNXX52 HDR 10:30:00
987 4408037 Vokurka Ota TJN1200 C HDR 10:30:00
995 4408040 Kutáková Hana TJN1056 C HDR 10:30:00
994 4408041 Moučka Ondřej TJN1006 C HDR 10:30:00
171 253111 Vokurková Marta TJN7950 C D21L 10:31:00
628 2067320 Šmaus Jan TJN9700 C H21L 10:32:00
105 8662704 Kottíková Lucie TJN0657 B D14 10:33:00
929 2056301 Horák Petr TJN5602 C H60 10:33:00
287 2073666 Pokorná Hana TJN6950 C D45 10:35:00
400 232515 Böhmová Eva TJN5450 C D65 10:38:00
789 232502 Novotný Dušan TJN7002 C H45 10:48:00
74 2104600 Vokušová Veronika TJN0756 C D12 10:49:00
846 2017687 Žucha Jiří TJN6603 C H50 10:49:00
402 8259 Lukavcová Lenka TJN5452 C D65 10:50:00
295 2073661 Řehořová Lenka TJN7250 C D45 10:51:00
791 8670752 Mrkvička Jiří TJN7101 C H45 10:52:00
78 8662699 Pražáková Nella TJN0854 C D12 11:01:00
301 410359 Posseltová Romana TJN7050 C D45 11:03:00
670 2027208 Janeček Mirek TJN9804 C H21K 11:03:00
251 2067314 Růtová Martina TJN7652 C D40 11:05:00
672 8670777 Kunc Radovan TJN5549 C H21K 11:09:00
184 53767 Podešvová Vlasta TJN9250 C D21L 11:10:00
741 2032176 Balogh Jan TJN7500 C H40 11:13:00
674 2053560 Šklíba David TJN9902 B H21K 11:15:00
255 2049610 Dejnožková Blanka TJN7651 C D40 11:17:00
676 896978 Hájek Vojtěch TJN9502 C H21K 11:21:00
806 232256 Posselt Martin TJN6802 C H45 11:22:00
744 2103719 Pražák Michal TJN7900 C H40 11:22:00
808 416828 Schindler Jiří TJN6301 C H45 11:26:00
678 9102087 Posselt Martin TJN9501 C H21K 11:27:00
746 8644872 Vokurka Jan TJN7501 C H40 11:28:00
260 2059728 Mairichová Radka TJN7450 C D40 11:32:00
680 2060256 Kunc Štěpán TJN8449 C H21K 11:33:00
682 232641 Večeřa Martin TJN9105 C H21K 11:39:00
662 8303050 Janata Martin TJN8306 C H21L 11:40:00
263 2104591 Vokušová Dana TJN7750 C D40 11:41:00
324 8670743 Kuncová Jiřina TJN5752 C D45 11:49:00
867 232643 Pustai Josef TJN6300 C H50 11:52:00
382 2027204 Večeřová Ivana TJN6052 C D55 11:54:00
825 2078471 Ulman Aleš TJN7201 C H45 12:00:00
270 2073667 Pavlova Irena TJN7650 C D40 12:02:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
961 8861 Peterka František TJP4900 C H70 09:56:00
945 51329 Paukert Milan TJP5000 C H65 10:17:00
(58)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
875 8214 Hudský Vlastimil TUR5100 C H55 09:31:00
938 1511127 Provazník Jiří TUR5102 C H65 09:35:00
193 1302868 Zakouřilová Kamila TUR8557 C D21K 09:47:00
419 8212 Folprechtová Marie TUR4250 C D75 09:53:00
432 2144118 Louda Matyáš TUR0912 C H10L 09:54:00
159 2020750 Poloprutská Markéta TUR9252 C D21L 09:55:00
93 1418757 Lamačová Kateřina TUR0660 B D14 09:57:00
611 995821 Hradec Pavel TUR8801 R H21L 09:58:00
196 1403419 Linková Alena TUR9751 C D21K 09:59:00
454 2119202 Žemlík Eduard TUR0909 C H10 09:59:00
488 2134323 Zajger David TUR0703 C H12 10:02:00
536 8680593 Heřmánek Petr TUR0500 B H14 10:07:00
437 4616807 Bégoc Dany TUR1011 C H10L 10:09:00
164 7656540 Myslivečková Zuzana TUR9253 C D21L 10:10:00
199 231929 Kohlová Monika TUR9756 C D21K 10:11:00
964 8644556 Jakubec Jindřich TUR4801 C H70 10:14:00
773 8068 Lamač Jaroslav TUR7203 C H45 10:16:00
925 8220 Konopáč Jiří TUR5803 C H60 10:17:00
621 7677777 Baier Martin TUR7603 C H21L 10:18:00
201 411564 Hanušová Michaela TUR9554 C D21K 10:19:00
775 8680595 Vřešťál Jan TUR7301 C H45 10:20:00
39 2106736 Houžvičková Kateřina TUR0952 C D10 10:21:00
65 8062 Heřmánková Bára TUR0850 C D12 10:22:00
390 8208 Konopáčová Jana TUR5650 C D60 10:23:00
353 51809 Linková Iva TUR6850 C D50 10:27:00
543 7205025 Vřešťál Antonín TUR0604 C H14 10:28:00
626 1840303 Váňa Martin TUR8401 C H21L 10:28:00
990 4616805 Slámová Simona TUR1257 C HDR 10:30:00
989 51238 Zakouřil František TUR1204 C HDR 10:30:00
986 4616809 Hák Martin TUR1206 C HDR 10:30:00
988 1403059 Heřmánková Kateřina TUR1152 C HDR 10:30:00
204 8221 Jirků Martina TUR8750 C D21K 10:31:00
466 1403060 Lamač František TUR0901 C H10 10:35:00
630 8656670 Vlček Martin TUR8702 C H21L 10:36:00
500 1403058 Šálek Richard TUR0702 C H12 10:38:00
577 2108873 Mencl Jan TUR0201 B H18 10:40:00
468 7205031 Vřešťál František TUR0906 C H10 10:41:00
633 8656588 Kořínek Jindřich TUR8406 C H21L 10:42:00
548 7207877 Houžvička David TUR0501 C H14 10:43:00
639 9101181 Wolf Filip TUR9701 R H21L 10:54:00
76 2106741 Houžvičková Daniela TUR0751 B D12 10:55:00
79 4616806 Slámová Barbora TUR0859 C D12 11:04:00
302 8680576 Houžvičková Karolína TUR7254 C D45 11:05:00
510 2144117 Mizera Jan TUR0707 C H12 11:08:00
304 2111603 Lamačová Dana TUR7451 C D45 11:09:00
673 8680592 Žemlík Pavel TUR7135 C H21K 11:12:00
306 2103240 Ferbasová Zdeňka TUR7361 C D45 11:13:00
406 303959 Tvrdková Eva TUR5151 C D65 11:14:00
974 51815 Folprecht Eduard TUR4301 C H75 11:14:00
308 8680577 Vřešťálová Lucie TUR7450 C D45 11:17:00
516 2108913 Mertlík Vojtěch TUR0704 C H12 11:26:00
656 7092626 Luštický Martin TUR8700 R H21L 11:28:00
815 2103248 Vambera Filip TUR7305 C H45 11:40:00
664 51726 Zakouřil Tomáš TUR7500 C H21L 11:44:00
264 8680599 Heřmánková Pavla TUR7777 C D40 11:44:00
821 51225 Houžvička Jindřich TUR6912 C H45 11:52:00
827 8056 Christl Ivan TUR7310 C H45 12:04:00
758 51124 Heřmánek Michal TUR7702 C H40 12:04:00
(14)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
335 7209436 Sokolářová Jitka TUV6851 C D50 09:33:00
218 7707 Kvapilová Lenka TUV8151 C D35 09:34:00
959 8323 Pospíšil Jiří TUV4701 C H70 09:44:00
40 411591 Kvapilová Kristýna TUV0999 C D10 10:24:00
777 8322 Kvapil Petr TUV7402 C H45 10:24:00
779 8670480 Folprecht Eduard TUV7304 C H45 10:28:00
1002 231522 Kvapilová Klára TUV1199 C HDR 10:30:00
892 411583 Mellan Martin TUV6304 C H55 10:39:00
291 2126363 Veselá Jitka TUV7250 C D45 10:43:00
953 8101111 Gurka Jiří TUV4601 C H65 11:05:00
852 2126369 Veselý Pavel TUV6901 C H50 11:07:00
314 411543 Hájková Magdalena TUV7351 C D45 11:29:00
822 5788 Hájek Jan TUV7301 C H45 11:54:00
868 232388 Šritr Martin TUV6802 C H50 11:55:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
980 7930 Kohout Tomáš UVP3700 C H80 09:41:00
416 51265 Kohoutová Jitřenka UVP4850 C D70 11:01:00
(87)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
597 2102802 Szenczi Gabriel VLI8700 C H21L 09:30:00
1059 51218 Petrová Věra VLI6251 C P 09:30:00
1058 2088151 Maškarincová Hana VLI7553 C P 09:30:00
424 2090845 Votava Vojtěch VLI1201 C H10L 09:30:00
1124 2127581 Šebelková Štěpánka VLI7851 C T 09:31:00
1132 2067951 Severýnová Popková Klára VLI7455 C T 09:31:00
1125 51227 Šebelka Jan VLI7506 C T 09:31:00
1131 2800326 Hrdý Pavel VLI7404 C T 09:31:00
1133 888630 Poloprutský Tomáš VLI6205 C T 09:31:00
1130 2126361 Čečerle Matouš VLI0807 C T 09:31:00
1129 2801288 Hrdá Martina VLI7457 C T 09:31:00
151 8629817 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C D21L 09:31:00
23 434599 Hrdá Kristýna VLI0953 C D10 09:33:00
112 2117401 Burešová Eliška VLI0456 B D16 09:36:00
426 2092397 Kruliš Janek VLI1003 C H10L 09:36:00
50 2120065 Feřtová Anežka VLI0856 C D12 09:37:00
939 2080998 Horáček Miroslav VLI5000 C H65 09:41:00
481 4411240 Podhorný Ondřej VLI0705 C H12 09:41:00
114 1400422 Podhorná Anna VLI0455 C D16 09:42:00
428 2113385 Bureš Kryštof VLI1202 C H10L 09:42:00
5 2118485 Feřtová Eliška VLI1056 C D10L 09:43:00
54 2125375 Pechová Alena VLI0854 C D12 09:49:00
222 51230 Horáčková Kateřina VLI8150 C D35 09:50:00
431 4663 Horáček Jáchym VLI1111 C H10L 09:51:00
158 52533 Kopcová Michaela VLI8456 C D21L 09:52:00
452 2126375 Maděra Jakub VLI0906 C H10 09:53:00
92 2080995 Kosková Adéla VLI0656 C D14 09:54:00
486 2111722 Bureš David VLI0707 C H12 09:56:00
763 301186 Kruliš Petr VLI6901 C H45 09:56:00
433 4402233 Hrdlička Vojtěch VLI1004 C H10L 09:57:00
32 2134294 Čalounová Klára VLI0950 C D10 10:00:00
700 8028859 Maděra Josef VLI7900 C H35 10:00:00
766 8294 Žukov Libor VLI6803 C H45 10:02:00
34 2129242 Pechová Marie VLI1050 C D10 10:06:00
274 2058476 Novotná Jana VLI7350 C D45 10:09:00
567 2088197 Maškarinec Štěpán VLI0304 C H16 10:10:00
36 2126371 Čečerle Beáta VLI1053 C D10 10:12:00
100 2088161 Vilémová Eliška VLI0655 B D14 10:18:00
441 1424648 Beneš Max VLI1100 C H10L 10:21:00
168 336783 Matějů Kateřina VLI8054 C D21L 10:22:00
946 8296 Bednařík Libor VLI5200 C H65 10:23:00
352 2115743 Miklasová Markéta VLI6850 C D50 10:24:00
170 9102561 Mokrá Julie VLI8051 C D21L 10:28:00
997 4411231 Kunášková Markéta VLI1057 C HDR 10:30:00
1004 4402224 Kubešová Eliška VLI1152 C HDR 10:30:00
1003 4402229 Guida Sebastian VLI1302 C HDR 10:30:00
1005 4402235 Horáčková Eliška VLI1450 C HDR 10:30:00
1001 2144040 Feřtová Alžběta VLI1451 C HDR 10:30:00
399 2080918 Horáčková Stanislava VLI4950 C D65 10:32:00
43 4402226 Kubešová Tereza VLI0954 C D10 10:33:00
712 8662745 Urbaník Robert VLI7002 C H35 10:36:00
783 2088185 Maškarinec Petr VLI7303 C H45 10:36:00
242 8293 Žuková Marcela VLI7351 C D40 10:38:00
501 2126343 Hyxa Jan VLI0702 B H12 10:41:00
469 4411246 Vilém Štěpán VLI0902 C H10 10:44:00
244 2120063 Feřtová Jitka VLI7853 C D40 10:44:00
73 2148111 Kunášková Karolína VLI0851 C D12 10:46:00
208 2059727 Francke Pavla VLI8850 C D21K 10:47:00
636 52641 Kopec Tomáš VLI8203 C H21L 10:48:00
504 4214 Miklas Ondřej VLI0701 C H12 10:50:00
75 2144105 Flossmannová Lucie VLI0852 C D12 10:52:00
247 2032117 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C D40 10:53:00
735 2118489 Feřt Martin VLI7704 C H40 10:55:00
473 4100 Guida Alessandro VLI0900 C H10 10:56:00
506 2124795 Šebelka Matěj VLI0805 C H12 10:56:00
299 2058473 Dvorská Marie VLI7454 C D45 10:59:00
795 9102148 Honzík Tomáš VLI7000 C H45 11:00:00
475 2134351 Šebelka Jakub VLI1002 C H10 11:02:00
738 2080914 Peteráč Zdeněk VLI7802 C H40 11:04:00
253 2113480 Kosková Třísková Lenka VLI7554 C D40 11:11:00
185 2058475 Szenczi Kristýna VLI8650 C D21L 11:13:00
513 4402223 Guida Francesco VLI0810 C H12 11:17:00
743 2080992 Vilém Stanislav VLI7703 C H40 11:19:00
407 8309 Bednaříková Olga Marie VLI5151 C D65 11:20:00
515 4411247 Putík Martin VLI0706 C H12 11:23:00
745 8660479 Kubeša Vladimír VLI7507 C H40 11:25:00
904 253372 Ježek Ladislav VLI4900 C H55 11:27:00
729 2113390 Ježowicz Roman VLI8002 C H35 11:27:00
657 2118472 Novák Jan VLI9300 C H21L 11:30:00
409 2059769 Pachnerová Jaroslava VLI5152 C D65 11:32:00
748 682119 Putík Jiří VLI7505 C H40 11:34:00
907 1302773 Přinda Oldřich VLI5101 C H55 11:39:00
750 2058479 Mokrý Pavel VLI7501 C H40 11:40:00
685 8627111 Kolaja Jan VLI8100 C H21K 11:48:00
866 2109695 Čaloun Michal VLI6801 C H50 11:49:00
753 2067313 Severýn Otto VLI7402 C H40 11:49:00
757 2113362 Bureš Michal VLI7601 C H40 12:01:00
(55)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1070 2067921 Neyrinck Noel VSP7012 C P 09:30:00
1069 52277 Mencl Miloslav VSP6505 C P 09:30:00
1068 411502 Hejnová Martina VSP7354 C P 09:30:00
1 52266 Jirásková Viola VSP1151 C D10L 09:31:00
555 8660399 Baldrian Tomáš VSP0405 B H16 09:34:00
600 682682 Němeček Jan VSP6201 C H21L 09:36:00
87 51532 Folprechtová Julie VSP0653 C D14 09:39:00
4 2129216 Zavadilová Adéla VSP1153 C D10L 09:40:00
448 2075606 Baldrian Josef VSP1100 C H10 09:41:00
528 8004347 Meier David VSP0606 B H14 09:43:00
482 2058490 Folprecht Lukáš VSP0802 C H12 09:44:00
53 2073706 Nemšovská Magdalena VSP0853 C D12 09:46:00
156 7009782 Horová Magda VSP5450 C D21L 09:46:00
6 8253 Jirásková Laura VSP0952 C D10L 09:46:00
116 2021833 Beranová Hana VSP0455 B D16 09:48:00
530 2085614 Horák Martin VSP0601 C H14 09:49:00
8 51747 Jirásková Mia VSP1150 C D10L 09:52:00
609 49385 Kopecký Pavel VSP7800 C H21L 09:54:00
30 1398983 Kučerová Kateřina VSP0950 C D10 09:54:00
562 8667982 Průša Dominik VSP0406 A H16 09:55:00
532 2035710 Nemšovský Filip VSP0500 B H14 09:55:00
10 1416363 Kopecká Marie VSP0951 C D10L 09:58:00
702 339016 Ehler Tomáš VSP8102 C H35 10:06:00
275 8660554 Průšová Markéta VSP7256 C D45 10:11:00
618 9101108 Bořánek Petr VSP7000 C H21L 10:12:00
139 2115749 Beranová Eva VSP0254 B D18 10:12:00
459 2032189 Kučera Jakub VSP0900 C H10 10:14:00
887 886277 Šváb Jan VSP5801 C H55 10:19:00
279 2148103 Horáková Lenka VSP7255 C D45 10:19:00
540 2021850 Mencl Josef VSP0602 C H14 10:19:00
461 2129183 Zavadil Matěj VSP0904 C H10 10:20:00
142 7210234 Horáková Barbora VSP0150 B D18 10:24:00
282 51749 Menclová Silvie VSP7050 C D45 10:25:00
398 51645 Dohnalová Dana VSP5050 C D65 10:26:00
41 2085596 Ehlerová Michaela VSP1050 C D10 10:27:00
67 2081391 Ehlerová Anna VSP0854 C D12 10:28:00
710 52281 Píchal Jan VSP5202 C H35 10:30:00
998 2104 Neyrinck Nina VSP1350 C HDR 10:30:00
996 52760 Kopecký Hynek VSP1300 C HDR 10:30:00
781 2032184 Horák Pavel (Starosta) VSP7305 C H45 10:32:00
843 2129230 Zavadil Vladimír VSP6710 C H50 10:40:00
949 7200325 Hora Vladimír VSP5100 C H65 10:41:00
235 51642 Kopecká Anežka VSP8150 C D35 10:42:00
245 2127526 Kučerová Marie VSP7551 C D40 10:47:00
579 434600 Horák Pavel ml. VSP0301 C H18 10:48:00
296 416221 Folprechtová Kateřina VSP7460 C D45 10:53:00
640 8667547 Průša Michal VSP7310 C H21L 10:56:00
180 2102777 Baldrianová Barbora VSP7850 R D21L 10:58:00
643 51650 Kučera Jan VSP7302 C H21L 11:02:00
801 7205010 Jirásek Milan VSP7403 C H45 11:12:00
307 7911 Novotná Neyrinck Markéta VSP7051 C D45 11:15:00
261 5159 Ehlerová Petra VSP7855 C D40 11:35:00
819 53572 Semík Jan VSP6507 C H45 11:48:00
326 2021834 Beranová Iva VSP7150 C D45 11:53:00
269 9102142 Svobodová Jitka VSP7450 C D40 11:59:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
604 8629750 Dvořáček Dan 10002 H21L 09:44:00
160 8631588 Pecoldová Pavlína 10001 D21L 09:58:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1067 0 Románková Iva 40003 P 09:30:00
1126 0 Drbohlav Mirek 40001 T 09:31:00
283 331399 Kašparová Marie ZAK7250 C D45 10:27:00
1000 0 Marek Drbohlav 40002 HDR 10:30:00
797 410399 Kašpar Ludvík ZAK7200 C H45 11:04:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
999 2115715 Proxová Veronika 50001 HDR 10:30:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
438 8238 Hrůzek Jan 60001 H10L 10:12:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1065 0 Seydlová Anna 80002 P 09:30:00
1064 0 Nový Marek 80003 P 09:30:00
200 53667 Zavadilová Barbora 80001 D21K 10:15:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
615 2118932 David Tomáš 110001 H21L 10:06:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
225 2148134 Sajdlová Jana 120001 D35 10:02:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
922 206496 Jirka Jiří ZPV5501 C H60 10:05:00
Ostatní kluby
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
1110 0 Vakant Vakant P 09:30
1113 0 Vakant Vakant P 09:30
1112 0 Vakant Vakant P 09:30
1107 0 Vakant Vakant P 09:30
1099 0 Vakant Vakant P 09:30
1109 0 Vakant Vakant P 09:30
1108 0 Vakant Vakant P 09:30
1103 0 Vakant Vakant P 09:30
1106 0 Vakant Vakant P 09:30
1105 0 Vakant Vakant P 09:30
1100 0 Vakant Vakant P 09:30
1111 0 Vakant Vakant P 09:30
1102 0 Vakant Vakant P 09:30
1101 0 Vakant Vakant P 09:30
1098 0 Vakant Vakant P 09:30
1097 0 Vakant Vakant P 09:30
1096 0 Vakant Vakant P 09:30
1095 0 Vakant Vakant P 09:30
1094 0 Vakant Vakant P 09:30
1093 0 Vakant Vakant P 09:30
1092 0 Vakant Vakant P 09:30
1091 0 Vakant Vakant P 09:30
1090 0 Vakant Vakant P 09:30
1089 0 Vakant Vakant P 09:30
1088 0 Vakant Vakant P 09:30
1087 0 Vakant Vakant P 09:30
1086 0 Vakant Vakant P 09:30
1085 0 Vakant Vakant P 09:30
1104 0 Vakant Vakant P 09:30
1170 0 Vakant Vakant T 09:31
1179 0 Vakant Vakant T 09:31
1168 0 Vakant Vakant T 09:31
1169 0 Vakant Vakant T 09:31
1178 0 Vakant Vakant T 09:31
1175 0 Vakant Vakant T 09:31
1180 0 Vakant Vakant T 09:31
1181 0 Vakant Vakant T 09:31
1171 0 Vakant Vakant T 09:31
1173 0 Vakant Vakant T 09:31
1174 0 Vakant Vakant T 09:31
1165 0 Vakant Vakant T 09:31
1166 0 Vakant Vakant T 09:31
1155 0 Vakant Vakant T 09:31
1164 0 Vakant Vakant T 09:31
1161 0 Vakant Vakant T 09:31
1162 0 Vakant Vakant T 09:31
1163 0 Vakant Vakant T 09:31
1160 0 Vakant Vakant T 09:31
1154 0 Vakant Vakant T 09:31
1167 0 Vakant Vakant T 09:31
1157 0 Vakant Vakant T 09:31
1176 0 Vakant Vakant T 09:31
1177 0 Vakant Vakant T 09:31
1156 0 Vakant Vakant T 09:31
1153 0 Vakant Vakant T 09:31
1158 0 Vakant Vakant T 09:31
1159 0 Vakant Vakant T 09:31
1172 0 Vakant Vakant T 09:31
595 0 Vakant Vakant H20 10:02
596 0 Vakant Vakant H20 10:08
984 0 Vakant Vakant H80 10:13
422 0 Vakant Vakant D75 10:17
985 0 Vakant Vakant H80 10:21
128 0 Vakant Vakant D16 10:24
442 0 Vakant Vakant H10L 10:24
423 0 Vakant Vakant D75 10:25
19 0 Vakant Vakant D10L 10:25
129 0 Vakant Vakant D16 10:27
443 0 Vakant Vakant H10L 10:27
143 0 Vakant Vakant D18 10:28
20 0 Vakant Vakant D10L 10:28
130 0 Vakant Vakant D16 10:30
444 0 Vakant Vakant H10L 10:30
1044 0 Vakant Vakant HDR 10:30
1049 0 Vakant Vakant HDR 10:30
1042 0 Vakant Vakant HDR 10:30
1043 0 Vakant Vakant HDR 10:30
1056 0 Vakant Vakant HDR 10:30
1053 0 Vakant Vakant HDR 10:30
1054 0 Vakant Vakant HDR 10:30
1055 0 Vakant Vakant HDR 10:30
1045 0 Vakant Vakant HDR 10:30
1047 0 Vakant Vakant HDR 10:30
1048 0 Vakant Vakant HDR 10:30
1046 0 Vakant Vakant HDR 10:30
1050 0 Vakant Vakant HDR 10:30
1040 0 Vakant Vakant HDR 10:30
1041 0 Vakant Vakant HDR 10:30
1034 0 Vakant Vakant HDR 10:30
1039 0 Vakant Vakant HDR 10:30
1036 0 Vakant Vakant HDR 10:30
1037 0 Vakant Vakant HDR 10:30
1038 0 Vakant Vakant HDR 10:30
1035 0 Vakant Vakant HDR 10:30
1029 0 Vakant Vakant HDR 10:30
1031 0 Vakant Vakant HDR 10:30
1032 0 Vakant Vakant HDR 10:30
1051 0 Vakant Vakant HDR 10:30
1052 0 Vakant Vakant HDR 10:30
1027 0 Vakant Vakant HDR 10:30
1028 0 Vakant Vakant HDR 10:30
1033 0 Vakant Vakant HDR 10:30
1030 0 Vakant Vakant HDR 10:30
574 0 Vakant Vakant H16 10:31
21 0 Vakant Vakant D10L 10:31
144 0 Vakant Vakant D18 10:32
131 0 Vakant Vakant D16 10:33
575 0 Vakant Vakant H16 10:34
44 0 Vakant Vakant D10 10:36
106 0 Vakant Vakant D14 10:36
45 0 Vakant Vakant D10 10:39
107 0 Vakant Vakant D14 10:39
46 0 Vakant Vakant D10 10:42
108 0 Vakant Vakant D14 10:42
47 0 Vakant Vakant D10 10:45
109 0 Vakant Vakant D14 10:45
550 0 Vakant Vakant H14 10:49
551 0 Vakant Vakant H14 10:52
395 0 Vakant Vakant D60 10:53
238 0 Vakant Vakant D35 10:54
552 0 Vakant Vakant H14 10:55
971 0 Vakant Vakant H70 10:56
363 0 Vakant Vakant D50 10:57
553 0 Vakant Vakant H14 10:58
239 0 Vakant Vakant D35 10:58
396 0 Vakant Vakant D60 10:59
364 0 Vakant Vakant D50 11:00
936 0 Vakant Vakant H60 11:01
972 0 Vakant Vakant H70 11:02
240 0 Vakant Vakant D35 11:02
365 0 Vakant Vakant D50 11:03
937 0 Vakant Vakant H60 11:05
476 0 Vakant Vakant H10 11:05
80 0 Vakant Vakant D12 11:07
213 0 Vakant Vakant D21K 11:07
477 0 Vakant Vakant H10 11:08
417 0 Vakant Vakant D70 11:09
81 0 Vakant Vakant D12 11:10
214 0 Vakant Vakant D21K 11:11
82 0 Vakant Vakant D12 11:13
215 0 Vakant Vakant D21K 11:15
83 0 Vakant Vakant D12 11:16
186 0 Vakant Vakant D21L 11:16
418 0 Vakant Vakant D70 11:17
955 0 Vakant Vakant H65 11:17
187 0 Vakant Vakant D21L 11:19
216 0 Vakant Vakant D21K 11:19
188 0 Vakant Vakant D21L 11:22
956 0 Vakant Vakant H65 11:23
588 0 Vakant Vakant H18 11:24
189 0 Vakant Vakant D21L 11:25
589 0 Vakant Vakant H18 11:28
190 0 Vakant Vakant D21L 11:28
730 0 Vakant Vakant H35 11:30
191 0 Vakant Vakant D21L 11:31
977 0 Vakant Vakant H75 11:32
731 0 Vakant Vakant H35 11:33
732 0 Vakant Vakant H35 11:36
410 0 Vakant Vakant D65 11:38
978 0 Vakant Vakant H75 11:38
520 0 Vakant Vakant H12 11:38
733 0 Vakant Vakant H35 11:39
521 0 Vakant Vakant H12 11:41
411 0 Vakant Vakant D65 11:44
522 0 Vakant Vakant H12 11:44
665 0 Vakant Vakant H21L 11:46
523 0 Vakant Vakant H12 11:47
666 0 Vakant Vakant H21L 11:48
149 0 Vakant Vakant D20 11:50
667 0 Vakant Vakant H21L 11:50
686 0 Vakant Vakant H21K 11:51
668 0 Vakant Vakant H21L 11:52
669 0 Vakant Vakant H21L 11:54
687 0 Vakant Vakant H21K 11:54
150 0 Vakant Vakant D20 11:56
688 0 Vakant Vakant H21K 11:57
329 0 Vakant Vakant D45 11:59
689 0 Vakant Vakant H21K 12:00
330 0 Vakant Vakant D45 12:01
331 0 Vakant Vakant D45 12:03
913 0 Vakant Vakant H55 12:03
332 0 Vakant Vakant D45 12:05
828 0 Vakant Vakant H45 12:06
386 0 Vakant Vakant D55 12:06
333 0 Vakant Vakant D45 12:07
914 0 Vakant Vakant H55 12:07
829 0 Vakant Vakant H45 12:08
387 0 Vakant Vakant D55 12:09
830 0 Vakant Vakant H45 12:10
873 0 Vakant Vakant H50 12:10
760 0 Vakant Vakant H40 12:10
915 0 Vakant Vakant H55 12:11
273 0 Vakant Vakant D40 12:11
831 0 Vakant Vakant H45 12:12
388 0 Vakant Vakant D55 12:12
874 0 Vakant Vakant H50 12:13
761 0 Vakant Vakant H40 12:13
916 0 Vakant Vakant H55 12:15