Logo

Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
19.10.2019
Místo konání:
Frýdlant
Pořadatel:
FYD - Jizerský klub OB Frýdlant
Mapa:
Harta Nad Tunelem
Ředitel závodu:
Havel Jiří
Hlavní rozhodčí:
Juřina Robert
Stavitel tratí:
Mráz Jaromír
Kluby:
NNN     19P     1VP     23P     34P     88P     ASU     BOR     DOB     DOK     EKP     FYD     CHA     JEN     JLI     KAM     KAS     KUL     LCE     LDC     LIT     LJN     LLI     LME     LTP     MFP     PHK     RUM     SJC     SMB     SMR     STB     SUL     TAP     TJN     TUR     TUV     VLI     VSP     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Týfa Lukáš NNN 7752 T
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:05:00 Halewicz Julia 19P0751 2025001 D12
11:12:00 Kulka Kornelia 19P1001 2025011 D10L
11:23:00 Pachnik Dariusz 19P6900 1396727 H50
11:47:00 Szeliga Sonia 19P0753 8321123 D12
11:49:00 Pachnik Jędrzej 19P0600 1396725 H14
11:55:00 Pachnik Stanisław 19P0300 1396724 H16
12:01:00 Dwojak Gracjan 19P0602 2025008 H14
12:02:00 Roman Oliwia 19P0755 2025012 D12
12:22:00 Pachnik Antoni 19P1000 20553613 H10
12:29:00 Nikołajuk Maja 19P0754 2016463 D12
12:30:00 Kulka Wiktoria 19P0552 2016464 D14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Paterek Tomasz 1VP7900 2127751 T
11:07:00 Gorzelniak Karol 1VP8300 2127761 H35
11:21:00 Gorzelniak Zofia 1VP1050 1424636 D10L
11:25:00 Skrzypczak Marika 1VP0452 2127754 D16
11:28:00 Galla Andrzej 1VP5900 2127752 H60
11:30:00 Paterek Hanna 1VP0950 2127765 D10L
11:30:00 Murawski Piotr 1VP7302 7200182 H45
11:36:00 Szmyt Aleksandra 1VP0653 1437321 D14
11:37:00 Kapska Nina 1VP0451 2127763 D16
11:42:00 Murawski Rafał 1VP0700 2127767 H12
11:53:00 Murawska Marta 1VP9850 7200180 D21L
11:54:00 Niedzielski Mikołaj 1VP1000 2127758 H10L
11:57:00 Cupryś Gracjan 1VP0101 2121112 H20
12:12:00 Seidel Nikodem 1VP0100 2127756 H18
12:15:00 Murek Emilia 1VP0651 1424634 D14
12:16:00 Paterek Mikołaj 1VP0300 2121111 H16
12:16:00 Paterek Honorata 1VP7450 2127760 D40
12:24:00 Grobelny Alex 1VP0200 2127762 H18
12:37:00 Nowak Barbara 1VP7050 2127770 D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:40:00 Drągowska Marzena 23P6250 887229 D55
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:45:00 Edward Bartkowiak 34P4800 412412 H70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:49:00 Jończy Jakub 88P0300 7200176 H16
12:12:00 Jończy Michał 88P0801 2053633 H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:44:00 Hrobařová Lenka ASU7751 9482 C D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Vlčková Petra BOR7859 8385 C P
11:00:00 Macharová Michaela BOR 8527 P
11:00:00 Votýpková Zuzana BOR7958 8514 C P
11:00:00 Vaňourková Jitka BOR7252 1420232 C P
11:00:00 Rejman Josef BOR7415 8442 C H45
11:01:00 Tymešová Anna BOR0253 2800957 A D18
11:03:00 Doškář Boris BOR6400 8490 C H55
11:04:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C H45
11:04:00 Průcha Miloslav BOR5800 1958242 C H60
11:05:00 Úlehla Zdeněk BOR4001 2090863 C H75
11:08:00 Waldhauserová Eliška BOR0757 4393 C D12
11:10:00 Studničný Jaroslav BOR7004 8412 C H45
11:19:00 Rumlenová Tereza BOR0453 8393 B D16
11:19:00 Ledecký Vladimír BOR8402 8398 C H35
11:19:00 Jeřábková Nina BOR0151 1333269 B D18
11:20:00 Horáčková Tereza BOR0762 4651 C D12
11:21:00 Dikoš Pavel BOR6003 995805 C H55
11:22:00 Sucharda Jiří BOR5802 51542 C H45
11:24:00 Bogar Kryštof BOR9402 886300 C H21L
11:26:00 Rejholcová Tereza BOR0751 2067682 C D12
11:26:00 Hrůzek Libor BOR7400 8243 C H45
11:27:00 Michálková Ela BOR1152 4436 C D10L
11:31:00 Úlehlová Ivana BOR5150 2090862 C D65
11:34:00 Waldhauser Martin BOR7106 8408 C H45
11:36:00 Patka Marek BOR0902 8304112 C H12
11:37:00 Nehasil David BOR7713 8655487 C H35
11:38:00 Ouzká Eliška BOR1051 2129236 C D10
11:41:00 Machara Martin BOR6900 8521 C H50
11:43:00 Bartoňová Marie BOR5351 2095936 C D65
11:43:00 Veselý Jakub BOR0406 2129241 C H16
11:44:00 Horáčková Natalie BOR0958 4426 C D10
11:44:00 Vaňourková Sára BOR0759 4421 C D12
11:48:00 Zeman Jakub BOR0704 4434 C H12
11:48:00 Stehlíková Adéla BOR0554 2129217 C D14
11:50:00 Zenko Rozálie BOR1052 4364 C D10
11:51:00 Vlček Eduard BOR1008 4362 C H10L
11:52:00 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C H80
11:52:00 Votýpka Štěpán BOR0900 4384 C H10
11:54:00 Halířová Eva BOR6654 8028822 C D50
11:54:00 Hrůzek Ondřej BOR0809 8237 B H12
11:54:00 Kocman Jindřich BOR7612 8479 C H40
11:56:00 Haasová Anežka BOR0956 4399 C D10
11:57:00 Nehasil František BOR1101 7131415 C H10L
11:58:00 Kocman Lukáš BOR1102 2127892 C H10
11:59:00 Soukupová Marie BOR0952 4424 C D12
12:00:00 Pávková Jana BOR6550 8445 C D50
12:01:00 Mašek Matěj BOR0410 8719068 B H16
12:02:00 Jeřábková Tereza BOR7563 8438 C D40
12:03:00 Kunc Ondřej BOR0710 4358 C H12
12:03:00 Rejmanová Nikola BOR0656 2129240 B D14
12:04:00 Beránek Miroslav BOR3900 8550 C H80
12:04:00 Vakula Vít BOR0908 4360 C H10
12:05:00 Vlčková Emílie BOR0766 4359 C D12
12:07:00 Patka Kryštof BOR0702 8304111 B H14
12:10:00 Janoušek Slávek BOR0400 1204999 B H16
12:12:00 Koudelková Eliška BOR0652 2067681 B D14
12:12:00 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C D40
12:14:00 Švihovský Jaroslav BOR5003 8533 C H65
12:14:00 Kocmanová Adéla BOR0752 2115671 B D12
12:16:00 Jelínek Šimon BOR0510 4438 C H14
12:18:00 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C H40
12:19:00 Lamač Vítek BOR1100 7111317 C H10
12:26:00 Michálková Ema BOR0857 4427 B D12
12:27:00 Veselá Karolína BOR0660 2129189 C D14
12:28:00 Tučková Monika BOR7650 7913579 C D40
12:28:00 Janoušková Iveta BOR7457 8431 C D45
12:30:00 Koudelka Tomáš BOR7513 8415 C H40
12:33:00 Štěpánková Běla BOR0555 4357 C D14
12:34:00 Kubátová Ivana BOR6152 2126287 C D55
12:34:00 Waldhauserová Irena BOR7459 8410 C D45
12:39:00 Studničný Adam BOR0701 7531975 B H12
12:42:00 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 B D14
12:46:00 Koutná Olga BOR7152 8506 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:12:00 Pachnik Wojciech DOB9101 504407 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Dolejší Miloš DOK6700 434808 C P
11:13:00 Zapalačová Petra DOK0154 51496 B D18
11:31:00 Dolejší Jan DOK0602 8116777 B H14
11:46:00 Kmínek Ondřej DOK1000 2115682 C H10
11:55:00 Mathaus Kryštof DOK0600 7771 C H14
12:00:00 Kubec Michal DOK0103 7207878 B H18
12:06:00 Kmínek Jan DOK1100 2115683 C H10L
12:24:00 Kmínek Jan DOK7801 2053502 C H40
12:32:00 Dolejší Lenka DOK7450 8655448 C D40
12:33:00 Synek Antonín DOK7800 7200371 C H40
12:38:00 Synková Petra DOK7950 7200372 C D40
12:42:00 Kmínková Michala DOK7850 2053501 C D40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:12:00 Pecková Ivana EKP6252 51601 C D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:30:00 Kekrt Lukáš FYD9601 49994 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Lusková Olga CHA5650 8170 C D60
11:00:00 Nový Jiří CHA5600 2095972 C P
11:00:00 Vejstrková Martina CHA9651 8194 C P
11:00:00 Gomolák Jan CHA7605 2084434 C P
11:00:00 Gomolák Jan CHA0603 2084433 C P
11:02:00 Vydra Ivan CHA6600 8028878 C H45
11:06:00 Štverák Jan CHA7301 2419931 C H45
11:09:00 Prokopová Tereza CHA1151 8169 C D10L
11:10:00 Matyášová Kristýna CHA0555 8116690 A D16
11:10:00 Kaška Rudolf CHA5500 1426021 C H60
11:12:00 Bradnová Věra CHA5550 8162 C D60
11:13:00 Pachner Pavel CHA7501 7700075 C H35
11:15:00 Čulíková Kateřina CHA0952 2084432 C D10L
11:15:00 Kadavý Petr CHA7800 2801027 C H21L
11:21:00 Vejstrk Daniel CHA9105 2049588 C H21L
11:22:00 Březina Karel CHA0605 2095974 B H14
11:25:00 Ševčíková Alena CHA5351 8165 C D65
11:25:00 Tomanica Vojtěch CHA7601 2070857 C H35
11:28:00 Houda Vítězslav CHA7300 2084438 C H45
11:34:00 Pavlík Milan CHA5400 51231 C H60
11:34:00 Tomanicová Sofie CHA0450 436428 B D16
11:35:00 Štveráková Zuzana CHA0750 2095923 C D12
11:35:00 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C D21L
11:41:00 Lipenská Barbora CHA0753 2095948 B D12
11:42:00 Štveráková Eliška CHA0553 2095957 C D14
11:57:00 Smetana Radim CHA4700 8153 C H70
11:57:00 Kašková Eva CHA4650 8152 C D70
11:59:00 Barták Jiří CHA5100 8161 C H65
11:59:00 Knížková Šárka CHA9850 8659402 C D21L
12:04:00 Danko Štěpán CHA0301 436449 C H16
12:06:00 Matyáš Vojtěch CHA0202 2049595 B H18
12:06:00 Danko Tomáš CHA7200 436410 C H40
12:08:00 Matyášová Jana CHA7652 2070836 C D40
12:09:00 Vokálová Pavla CHA4951 8158 C D70
12:09:00 Klustová Tereza CHA0751 2070848 C D14
12:10:00 Knap Šimon CHA0606 2084431 C H14
12:11:00 Lusk Karel CHA5002 8160 C H65
12:13:00 Bartáková Eva CHA7051 331779 C D45
12:15:00 Čechlovská Jana CHA6250 8175 C D50
12:15:00 Tůma Vojtěch CHA0804 2084443 C H12
12:15:00 Březina Jan CHA7604 2095960 C H40
12:17:00 Březinová Antonie CHA0851 2095935 C D12
12:19:00 Kučera Filip CHA0501 2059763 B H14
12:20:00 Vokál Jiří CHA5001 8159 C H65
12:20:00 Březinová Michaela CHA7751 2095938 C D40
12:24:00 Krupková Martina CHA7552 2084439 C D40
12:30:00 Krupka Štěpán CHA0201 8164 C H18
12:36:00 Štveráková Monika CHA7852 2059761 C D40
12:39:00 Matyáš Libor CHA7603 2059767 C H40
12:46:00 Danková Irena CHA7551 2070830 C D40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:09:00 Švarc Jiří JEN6201 682108 C H55
11:40:00 Zabořil Michal JEN7101 8226405 C H45
11:50:00 Zabořilová Anna JEN0951 2060292 B D12
11:56:00 Richtr Jiří JEN5001 7777 C H65
12:22:00 Švarcová Lenka JEN6451 682110 C D55
12:23:00 Bárta Miroslav JEN5201 7778 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:24:00 Zaydlar Michal JLI7100 301631 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:28:00 Balejová Julie KAM0551 8667985 A D16
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:54:00 Nejezchleba Jiří KAS4600 682613 C H70
12:25:00 Eichlerová Jana KAS7051 682641 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:14:00 Ślínská Amálie KUL0852 2141901 C D12
11:17:00 Hinterholzinger Petr KUL6702 8226351 C H50
11:25:00 Votava Matěj KUL0601 8662304 C H14
11:29:00 Jareš Daniel KUL6900 8662286 C H50
11:30:00 Pirklová Michaela KUL0650 8226319 C D14
11:37:00 Mužíček Martin KUL0501 2107022 C H14
11:39:00 Derflová Eliška KUL0550 8226387 C D14
12:22:00 Jareš Ondřej KUL0600 8662371 C H14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:05:00 Poláková Ivana LCE7953 0 C D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:08:00 Nehasilová Zuzana LDC7150 7121314 C D35
11:12:00 Nehasil Vladislav LDC7101 7111213 C H45
11:20:00 Vlček Petr LDC6401 435220 C H50
11:26:00 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C H50
11:31:00 Nehasilová Veronika LDC0350 8019930 B D18
11:53:00 Pospíšil Jaromír LDC5301 7410753 C H65
11:54:00 Hovorková Marie LDC0650 7300213 B D14
11:57:00 Vlčková Jindra LDC6451 8347 C D50
12:03:00 Pospíšilová Jana LDC4451 232341 C D70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:03:00 Lužnický Jiří LIT8501 7205016 C H21L
12:39:00 Kučerka Jan LIT8002 1418761 C H21K
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:18:00 Matoušková Marie LJN5550 7742 C D60
11:39:00 Matoušek Luboš LJN4700 7741 C H70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Gottstein Josef LLI1300 428281 C HDR
11:00:00 Kunc Jakub LLI1203 2148118 C HDR
11:00:00 Labská Bohuslava LLI6951 428203 C P
11:00:00 Kunc Tomáš LLI7800 7210927 C T
11:00:00 Špidla Kryštof LLI7608 2148108 C T
11:06:00 Korejčíková Dáďa LLI5550 8546 C D60
11:30:00 Krausová Marie LLI4451 51214 C D75
11:40:00 Špidla Josef LLI1206 2148054 C H10
11:40:00 Marková Hana LLI0450 2060281 B D16
11:47:00 Hejna Stanislav LLI6900 682678 C H50
11:51:00 Kraus Jan LLI4501 51213 C H70
11:51:00 Kubíková Hela LLI4851 8242 C D70
11:53:00 Špidlová Ester LLI0861 2148063 C D12
12:00:00 Hejnová Simona LLI7651 2134282 C D40
12:07:00 Marková Jana LLI7152 2049529 C D45
12:09:00 Žihlová Lucie LLI6952 434597 C D50
12:10:00 Jiroutek Jakub LLI0902 428206 C H10
12:16:00 Walach Štěpán LLI0925 2143352 C H10
12:18:00 Hořáková Petra LLI6953 8547 C D50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:27:00 Alblová Zuzana LME0660 206359 C D14
11:34:00 Albl Matouš LME1111 2102696 C H10
11:48:00 Albl Miloslav LME7600 420455 C H40
11:58:00 Alblová Lucie LME7555 420448 C D40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:16:00 Eiselt Miloš LTP5802 7208240 C H60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:47:00 Sieglová Dagmar MFP7050 7201197 C D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:33:00 Veselý Ondřej PHK8505 1602626 C H21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:17:00 Babický Tomáš RUM5001 8444519 C H65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Lepšíková Eva SJC8765 8112522 C T
11:07:00 Zamrzlová Eva SJC8759 8008759 C D21K
11:39:00 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C H21L
11:43:00 Lepšík Petr SJC8203 8178320 C H35
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:31:00 Žitný Tomáš SMB6401 49971 C H35
11:48:00 Hlaváč Jaroslav SMB4801 7718 C H70
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:29:00 Kurková Martina SMR8850 7260003 C D21L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Hübnerová Olivie STB1351 52912 C HDR
11:00:00 Hanušová Eva STB1550 1417130 C HDR
11:00:00 Štrynková Nina STB1251 52913 C HDR
11:00:00 Gracias Filip STB1200 206351 C HDR
11:00:00 Kučerková Adéla STB1450 682506 C HDR
11:00:00 Hanušová Lenka STB1350 49987 C HDR
11:00:00 Kutková Petra STB7850 52904 C P
11:02:00 Kučerková Romana STB8196 682355 C D35
11:14:00 Hanušová Petra STB8297 682356 C D35
11:51:00 Hübner Ondřej STB0700 52908 C H12
12:12:00 Kučerka Radek STB1101 1417127 C H10L
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:16:00 Hromádka Miroslav SUL6000 8138 C H45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:16:00 Halamová Anna TAP7350 2800294 C D45
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Kottík Michal TJN6801 2103712 C P
11:00:00 Kočibová Ivana TJN6354 8662700 C T
11:00:00 Vokuš Zdeněk TJN5601 2148156 C T
11:01:00 Janata Pavel TJN8400 7200343 C H35
11:02:00 Vokušová Veronika TJN0756 2104600 C D12
11:07:00 Podrábská Marie TJN0259 8660394 A D18
11:09:00 Kobr Tomáš TJN8901 8028868 C H21L
11:13:00 Pesničáková Soňa TJN0451 8662749 A D16
11:14:00 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C H45
11:17:00 Cicvárková Klára TJN0757 2111784 C D12
11:18:00 Dušková Denisa TJN1250 2134329 C D10L
11:18:00 Zuzánek Zdeněk TJN5901 8255 C H45
11:22:00 Horák Petr TJN5602 2056301 C H60
11:22:00 Brožková Kateřina TJN0455 4408032 C D16
11:24:00 Kottíková Anežka TJN1152 4408031 C D10L
11:32:00 Baloghová Milena TJN0750 2073663 B D12
11:32:00 Mrkvička Jiří TJN7101 8670752 C H45
11:32:00 Posselt Martin TJN6802 8670801 C H50
11:33:00 Štemberová Bára TJN0650 8662736 A D14
11:38:00 Pražáková Nella TJN0854 8662699 B D12
11:38:00 Posseltová Tereza TJN9252 411767 C D21L
11:38:00 Novotný Dušan TJN7002 8662701 C H45
11:40:00 Žukov Jakub TJN0305 2067345 C H16
11:43:00 Mairich Filip TJN0603 8662716 A H14
11:44:00 Řehoř Jiří TJN7004 2059729 C H45
11:44:00 Picek Jan TJN6500 416839 C H50
11:45:00 Podoubská Adéla TJN0658 2111781 C D14
11:46:00 Hruška Jakub TJN0403 2078466 B H16
11:51:00 Háková Eliška TJN0654 8667977 B D14
11:51:00 Pavel Martin TJN0004 2045201 B H20
11:52:00 Dejnožka Martin TJN0600 8662693 B H14
11:52:00 Dejnožka Vojtěch TJN0300 8659419 B H16
11:53:00 Míková Sofie TJN0950 2069077 C D10
11:57:00 Dušková Viktorie TJN0655 2102568 B D14
11:58:00 Míka Albert TJN0601 8662743 B H14
11:58:00 Marek Matěj TJN0409 2103701 C H16
12:00:00 Štembera Vítek TJN0801 8662690 C H12
12:00:00 Pražák Michal TJN7900 8670764 C H40
12:03:00 Štembera Oskar TJN1201 682375 C H10L
12:04:00 Mastník Ondřej TJN0507 8662692 C H14
12:05:00 Růtová Amálka TJN0951 2116464 C D10
12:06:00 Skalová Jolana TJN0653 8662689 B D14
12:06:00 Dejnožková Blanka TJN7651 2049610 C D40
12:07:00 Pokorný Jan TJN0400 8659408 B H16
12:08:00 Nožičková Eva TJN0852 2078479 C D12
12:09:00 Nožička Jan TJN0809 2088176 B H12
12:10:00 Růtová Martina TJN7652 2067314 C D40
12:10:00 Nožičková Renata TJN6953 2070806 C D45
12:12:00 Balogh Jan TJN7500 2032176 C H40
12:13:00 Tkáč Matěj TJN0401 8660911 A H16
12:14:00 Mairichová Radka TJN7450 8662696 C D40
12:18:00 Růta Matyáš TJN0102 8659386 B H18
12:18:00 Zoubková Šárka TJN0554 2078475 C D14
12:18:00 Vokušová Dana TJN7750 2104591 C D40
12:19:00 Řehoř Vojta TJN0303 8662740 B H16
12:19:00 Posseltová Romana TJN7050 8670830 C D45
12:21:00 Řehoř Hynek TJN0700 2053559 B H12
12:22:00 Pesničáková Kristýna TJN7653 2085597 C D40
12:23:00 Podoubská Klára TJN0855 2111782 C D12
12:24:00 Kottíková Lucie TJN0657 8662704 B D14
12:28:00 Večeřová Ivana TJN6052 2027204 C D55
12:31:00 Pokorná Hana TJN6950 2073666 C D45
12:33:00 Žukov Michal TJN9701 2067343 C H21K
12:35:00 Antonínová Ema TJN0661 4408044 C D12
12:36:00 Adamec Martin TJN0106 2080828 B H18
12:36:00 Savruková Adéla TJN0656 2070854 B D14
12:40:00 Pavlova Irena TJN7650 2073667 C D40
12:40:00 Řehořová Lenka TJN7250 2073661 C D45
12:42:00 Štembera Jan TJN7513 8655375 C H40
12:44:00 Míková Markéta TJN7351 2067319 C D40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:01:00 Jirků Martina TUR8750 8221 C D21K
11:08:00 Novotný Tomáš TUR7405 416120 C H45
11:11:00 Folprecht Eduard TUR4301 51815 C H75
11:11:00 Novotná Karolína TUR0853 2095926 B D12
11:28:00 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 8680578 B H14
11:33:00 Hudský Vlastimil TUR5100 8214 C H55
11:38:00 Dragowski Robert TUR5906 8628699 C H50
11:42:00 Jakubec Jindřich TUR4801 8644556 C H70
12:00:00 Bégoc Dany TUR1011 4616807 C H10L
12:02:00 Houžvičková Kateřina TUR0952 2106736 C D10
12:03:00 Linková Iva TUR6850 51809 C D50
12:11:00 Houžvičková Daniela TUR0751 2106741 B D12
12:21:00 Novotná Barbora TUR0552 2095950 B D14
12:25:00 Žemlík Eduard TUR0909 2119202 C H10
12:27:00 Mizera Jan TUR0707 2144117 C H12
12:33:00 Mertlík Vojtěch TUR0704 2108913 C H12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:53:00 Šritr Martin TUV6802 8061476 C H50
12:03:00 Pospíšil Jiří TUV4701 8323 C H70
12:04:00 Nováková Zuzana TUV7950 2126344 C D40
12:32:00 Nováková Barborka TUV0852 2104592 C D12
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Harazinová Tereza VLI0850 2135181 C HDR
11:00:00 Harazinová Kateřina VLI1255 4402216 C HDR
11:00:00 Guida Sebastian VLI1302 4402229 C HDR
11:00:00 Kubešová Eliška VLI1152 4402224 C HDR
11:00:00 Votava Jan VLI1400 2106735 C HDR
11:00:00 Kunášková Markéta VLI1057 4411231 C HDR
11:00:00 Sázavský Josef VLI1102 2148178 C HDR
11:00:00 Bureš Kryštof VLI1202 2113385 C HDR
11:00:00 Týfová Ella VLI1150 4411235 C HDR
11:00:00 Trávníčková Hana VLI8250 307414 C HDR
11:00:00 Feřtová Alžběta VLI1451 2144040 C HDR
11:00:00 Harazinová Radka VLI7650 49387 C P
11:00:00 Harazinová Zuzana VLI0650 8291 C P
11:00:00 Kunášek Martin VLI7405 0 P
11:00:00 Kunášková Zuzana VLI8154 4402225 P
11:00:00 Petrová Věra VLI6251 51218 C P
11:00:00 Řezáčová Lucie VLI0450 301152 C P
11:00:00 Sázavská Tereza VLI7950 2801015 C T
11:00:00 Feřtová Jitka VLI7853 2120063 C T
11:00:00 Trávníček Tomáš VLI8202 2120072 C H21L
11:06:00 Martan Jiří VLI7300 8662685 C H21L
11:07:00 Burešová Eliška VLI0456 2117401 B D16
11:15:00 Škoda Přemek VLI5301 9201066 C H55
11:16:00 Skácelová Kateřina VLI0550 2080848 B D16
11:18:00 Šesták Marek VLI7403 8004275 C H21L
11:20:00 Harazin Martin VLI7400 899176 C H45
11:23:00 Šestáková Johana VLI0853 2088819 B D12
11:25:00 Skácelová Adéla VLI0454 2102587 B D18
11:27:00 Henych Petr VLI6001 515132 C H21L
11:27:00 Hickethier Manfred VLI5201 8606435 C H55
11:29:00 Kunášková Karolína VLI0851 2148111 B D12
11:31:00 Šestáková Marie VLI0452 8667522 A D16
11:33:00 Šebelka Matěj VLI0805 2124795 B H12
11:34:00 Podrábský Ctibor VLI0700 8663120 B H14
11:35:00 Řezáč Pavel VLI6900 8680609 C H50
11:36:00 Szenczi Gabriel VLI8700 8028809 C H21L
11:36:00 Podrábský Ctibor VLI7001 2058472 C H45
11:37:00 Karmazínová Ivana VLI5150 2131185 C D65
11:37:00 Šebelka Jakub VLI1002 2134351 C H10
11:39:00 Týfa Daniel VLI0811 4411236 C H12
11:40:00 Hyxa Jan VLI0702 2126343 B H14
11:41:00 Feřtová Eliška VLI1056 2118485 C D10
11:41:00 Mokrá Julie VLI8051 9102561 C D21L
11:42:00 Kruliš Petr VLI6901 301186 C H45
11:43:00 Sázavský Antonín VLI0905 1426041 C H10
11:45:00 Bureš David VLI0707 2111722 C H12
11:46:00 Heczko Erik VLI0804 8116802 B H14
11:46:00 Žukov Libor VLI6803 8294 C H45
11:47:00 Kubešová Tereza VLI0954 4402226 C D10
11:48:00 Kruliš Janek VLI1003 2092397 C H10L
11:49:00 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C D65
11:49:00 Beneš Max VLI1100 1424648 C H10
11:50:00 Skácelová Marie VLI7552 1400445 C D21L
11:50:00 Čaloun Michal VLI6801 2109695 C H50
11:51:00 Kubeša Vladimír VLI7507 8660479 C H40
11:55:00 Hrdlička Vojtěch VLI1004 4402233 C H10
11:56:00 Pechová Alena VLI0854 2125375 C D12
11:56:00 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C D21L
11:57:00 Beneš Filip VLI0708 1424649 B H12
11:57:00 Vilém Stanislav VLI7703 2080992 C H40
11:59:00 Pechová Marie VLI1050 2129242 C D10
12:00:00 Ježek Ladislav VLI4900 253372 C H70
12:00:00 Vilémová Eliška VLI0655 2088161 B D14
12:01:00 Berka Tadeáš VLI0904 2103255 C H10
12:02:00 Přinda Oldřich VLI5101 1302773 C H65
12:02:00 Martanová Lea VLI0555 8662713 A D21L
12:03:00 Bureš Michal VLI7601 2113362 C H40
12:06:00 Miklasová Markéta VLI6850 2115743 C D50
12:06:00 Guida Francesco VLI0810 4402223 C H12
12:07:00 Guida Alessandro VLI0900 4100 C H10
12:08:00 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C H65
12:08:00 Martanová Elin VLI0252 8659420 A D21L
12:09:00 Feřt Martin VLI7704 2118489 C H40
12:13:00 Votava Vojtěch VLI1201 2090845 C H10
12:13:00 Habán Oliver VLI0600 8655464 B H14
12:18:00 Skácel Jan VLI0901 2073665 C H12
12:20:00 Flossmannová Lucie VLI0852 2144105 C D12
12:21:00 Peteráč Zdeněk VLI7802 2080914 C H40
12:22:00 Dvorská Marie VLI7454 2058473 C D45
12:24:00 Vilém Štěpán VLI0902 4411246 C H12
12:26:00 Benešová Radka VLI7653 2127548 C D40
12:27:00 Mokrý Pavel VLI7501 2058479 C H40
12:30:00 Miklas Ondřej VLI0701 2420020 C H12
12:30:00 Kosková Třísková Lenka VLI7554 2113480 C D40
12:34:00 Žuková Marcela VLI7351 8293 C D40
12:36:00 Putík Martin VLI0706 682119 C H12
12:36:00 Putík Jiří VLI7505 8656570 C H40
12:39:00 Kosková Adéla VLI0656 2080995 C D14
12:43:00 Podrábská Marie VLI7451 1430433 C D45
12:45:00 Poloprutský Tomáš VLI6205 888630 C H40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Menclová Silvie VSP7050 51749 C P
11:00:00 Mencl Josef VSP0602 2021850 C P
11:32:00 Horová Magda VSP5450 7009782 C D21L
12:05:00 Hora Vladimír VSP5100 7200325 C H65

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant HDR
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant P
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:00 Vakant 0 Vakant T
11:13 Vakant 0 Vakant D21K
11:17 Vakant 0 Vakant H75
11:19 Vakant 0 Vakant D21K
11:23 Vakant 0 Vakant H75
11:24 Vakant 0 Vakant D60
11:26 Vakant 0 Vakant D35
11:30 Vakant 0 Vakant D60
11:33 Vakant 0 Vakant D10L
11:36 Vakant 0 Vakant D75
11:36 Vakant 0 Vakant D10L
11:37 Vakant 0 Vakant D18
11:39 Vakant 0 Vakant H55
11:40 Vakant 0 Vakant H60
11:42 Vakant 0 Vakant D75
11:42 Vakant 0 Vakant H21L
11:43 Vakant 0 Vakant D16
11:43 Vakant 0 Vakant D18
11:45 Vakant 0 Vakant H21L
11:45 Vakant 0 Vakant H55
11:46 Vakant 0 Vakant H60
11:46 Vakant 0 Vakant D16
11:48 Vakant 0 Vakant H45
11:49 Vakant 0 Vakant H35
11:50 Vakant 0 Vakant H45
11:52 Vakant 0 Vakant H45
11:55 Vakant 0 Vakant D65
11:55 Vakant 0 Vakant H35
11:56 Vakant 0 Vakant H50
11:58 Vakant 0 Vakant H80
11:59 Vakant 0 Vakant H50
12:01 Vakant 0 Vakant D65
12:03 Vakant 0 Vakant H20
12:06 Vakant 0 Vakant H70
12:08 Vakant 0 Vakant D10
12:09 Vakant 0 Vakant H70
12:09 Vakant 0 Vakant H20
12:10 Vakant 0 Vakant H80
12:11 Vakant 0 Vakant D10
12:11 Vakant 0 Vakant D21L
12:14 Vakant 0 Vakant D21L
12:15 Vakant 0 Vakant D70
12:16 Vakant 0 Vakant D80
12:18 Vakant 0 Vakant H10L
12:21 Vakant 0 Vakant D50
12:21 Vakant 0 Vakant D70
12:22 Vakant 0 Vakant D80
12:22 Vakant 0 Vakant H16
12:24 Vakant 0 Vakant D50
12:25 Vakant 0 Vakant H14
12:26 Vakant 0 Vakant H65
12:28 Vakant 0 Vakant H10
12:28 Vakant 0 Vakant H14
12:29 Vakant 0 Vakant H65
12:31 Vakant 0 Vakant H10
12:31 Vakant 0 Vakant H14
12:38 Vakant 0 Vakant D12
12:41 Vakant 0 Vakant D12
12:42 Vakant 0 Vakant H12
12:42 Vakant 0 Vakant H18
12:43 Vakant 0 Vakant D20
12:44 Vakant 0 Vakant D12
12:45 Vakant 0 Vakant H12
12:45 Vakant 0 Vakant H21K
12:45 Vakant 0 Vakant D14
12:46 Vakant 0 Vakant D55
12:48 Vakant 0 Vakant H12
12:48 Vakant 0 Vakant H18
12:48 Vakant 0 Vakant D14
12:48 Vakant 0 Vakant D40
12:49 Vakant 0 Vakant D20
12:49 Vakant 0 Vakant D45
12:50 Vakant 0 Vakant D40
12:51 Vakant 0 Vakant H21K
12:51 Vakant 0 Vakant H40
12:52 Vakant 0 Vakant D55
12:52 Vakant 0 Vakant D40
12:52 Vakant 0 Vakant D45
12:54 Vakant 0 Vakant H40
11:00 Pech Richard 62X6400 2148088 Och421X P
11:00 Pechová Helena 62X7250 4402220 Och421X P
11:00 Votavova Světlana 10001 1000435 1 DSVJ P
11:00 Juklíček Jakub 20001 2134340 2 ZuKuŠi T
11:00 Juklíčková Zuzana 20002 2134330 2 ZuKuŠi T
11:00 Hrůzková Jana 30001 8238 3 šenováci P
12:27 Spazierer Filip 40001 0 4 Nejdek H21K
11:20 Jakubská Jitka RRMM 81 2124803 NNN neregistrovaný D35
12:09 Jakubský FIlip RRMM130 2120646 NNN neregistrovaný H10L
12:15 Jakubský Pavel RRM1106 2120625 NNN neregistrovaný H10L
12:48 Jakubský Ondřej RRMM771 7701 NNN neregistrovaný H40