Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
09.11.2019
Místo konání:
Raspenava, U Dvora
Pořadatel:
CHA - OK Chrastava
Mapa:
Loupežnická jeskyně II
Ředitel závodu:
Březinová Michaela
Hlavní rozhodčí:
Pachner Pavel - R3
Stavitel tratí:
Kašková Kateřina - R1
JURY:
Podrábská Marie, Žejdlík Michal, Janata Martin
Protokol:
Závod proběhl za chladného, deštivého počasí. Časový harmonogram závodu, jak byl stanoven v pokynech zveřejněných v systému ORIS, byl dodržen. (Při závodě nebyl nikdo vážně zraněn; drobná poranění byla ošetřena pořadateli). V průběhu závodu ani do 30 minut po plánovaném času uzavření cíle nebyl podán protest proti porušení či nedodržení Pravidel v průběhu sportovní akce závodníkem nebo pořadateli nebo proti rozhodnutí hlavního rozhodčího. Závodnici kategorie D21L Julii Mokré VLI8051 byl hlavním rozhodčím uznán průchod kontrolou č. 93 na základě mechanického ražení v mapě a dodatečného vyčtení obsahu paměti elektronického označovacího zařízení.
Kategorie:
D10     D10L     D12     D14     D16     D18     D20     D21K     D21L     D35     D40     D45     D50     D55     D60     D65     D70     D75     H10     H10L     H12     H14     H16     H18     H20     H21K     H21L     H35     H40     H45     H50     H55     H60     H65     H70     H75     H80     HDR     P     T    
D10
2.46 km, 6 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1 2084433 Čulíková Kateřina CHA0952 C OK Chrastava 10:02:00
2 411534 Gibbons Emily TUV0955 C SOK TJ Turnov 10:05:00
3 7090004 Barsová Magdaléna VLI0955 C Slavia Liberec orienteering 10:08:00
4 411591 Kvapilová Kristýna TUV0999 C SOK TJ Turnov 10:11:00
5 2129242 Pechová Marie VLI1050 C Slavia Liberec orienteering 10:14:00
6 2069077 Míková Sofie TJN0950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:17:00
7 2134294 Čalounová Klára VLI0950 C Slavia Liberec orienteering 10:20:00
8 4372 Frantálová Felicie BOR0658 C OK Jiskra Nový Bor 10:23:00
9 2118485 Feřtová Eliška VLI1056 C Slavia Liberec orienteering 10:26:00
10 4420 Čupcová Viktorie BOR0957 C OK Jiskra Nový Bor 10:29:00
11 2126371 Čečerle Beáta VLI1053 C Slavia Liberec orienteering 10:32:00
12 4426 Horáčková Natalie BOR0958 C OK Jiskra Nový Bor 10:35:00
13 4402226 Kubešová Tereza VLI0954 C Slavia Liberec orienteering 10:38:00
14 2027206 Zappová Elisabeth TJN0952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:41:00
15 434599 Hrdá Kristýna VLI0953 C Slavia Liberec orienteering 10:44:00
16 4366 Koutná Amélie BOR0950 C OK Jiskra Nový Bor 10:47:00
17 2801286 Šipoš Emília VLI0952 C Slavia Liberec orienteering 10:50:00
18 2116464 Růtová Amálka TJN0951 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:53:00
19 2129236 Ouzká Eliška BOR1051 C OK Jiskra Nový Bor 10:56:00
20 0 Vakant Vakant 10:59:00
21 0 Vakant Vakant 11:02:00
22 0 Vakant Vakant 11:05:00
D10L
4.09 km, 6 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
23 4408035 Kottíková Anežka TJN1152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:00:00
24 2058472 Havlová Rozálie 021XXX1 neregistrován2 10:03:00
25 4402224 Kubešová Eliška VLI1152 C Slavia Liberec orienteering 10:06:00
26 2120061 Válková Karolína TUV0951 C SOK TJ Turnov 10:09:00
27 8169 Prokopová Tereza CHA1151 C OK Chrastava 10:12:00
28 4402230 Kolářová Adéla VLI1153 C Slavia Liberec orienteering 10:15:00
29 1407430 Kurfürstová Marie FSP1050 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:18:00
30 4616804 Krejzová Jana TUR0950 C OOB TJ Turnov 10:21:00
31 2134329 Dušková Denisa TJN1250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:24:00
32 21333906 Havlová Olga FYDXXXX Jizerský klub OB Frýdlant 10:27:00
33 2112774 Kutková Sára JEN1351 C OB Jenišovice 10:30:00
34 4408031 Ryšavá Anežka TJN1054 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:33:00
35 2134262 Čabanová Eva FYD0951 C Jizerský klub OB Frýdlant 10:36:00
36 2059775 Oravcová Amálie TJN1156 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:39:00
37 4436 Michálková Ela BOR1152 C OK Jiskra Nový Bor 10:42:00
38 2019214 Vozková Veronika neregistrován 10:45:00
39 0 Vakant Vakant 10:48:00
40 0 Vakant Vakant 10:51:00
D12
2.48 km, 8 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
41 2125375 Pechová Alena VLI0854 C Slavia Liberec orienteering 10:07:00
42 2801013 Nováková Viktorie RUM0751 B ZOOB Rumburk 10:10:00
43 7202578 Lošťáková Ela LTP0951 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:13:00
44 2111782 Podoubská Klára TJN0855 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:16:00
45 4651 Horáčková Tereza BOR0762 C OK Jiskra Nový Bor 10:19:00
46 8662738 Ryšavá Kateřina TJN0754 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:22:00
47 2095923 Štveráková Zuzana CHA0750 C OK Chrastava 10:25:00
48 2115671 Kocmanová Adéla BOR0752 B OK Jiskra Nový Bor 10:28:00
49 2112732 Kutková Tereza JEN0752 C OB Jenišovice 10:31:00
50 2080993 Ekertová Jana VLI0750 C Slavia Liberec orienteering 10:34:00
51 4421 Vaňourková Sára BOR0759 C OK Jiskra Nový Bor 10:37:00
52 2120065 Feřtová Anežka VLI0856 C Slavia Liberec orienteering 10:40:00
53 2111784 Cicvárková Klára TJN0757 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:43:00
54 2067682 Rejholcová Tereza BOR0751 C OK Jiskra Nový Bor 10:46:00
55 2104600 Vokušová Veronika TJN0756 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:49:00
56 1403063 Krejzová Markéta TUR0854 C OOB TJ Turnov 10:52:00
57 2060292 Zabořilová Anna JEN0951 B OB Jenišovice 10:55:00
58 2078479 Nožičková Eva TJN0852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:58:00
59 4424 Soukupová Marie BOR0952 C OK Jiskra Nový Bor 11:01:00
60 8662720 Mastníková Lenka TJN0859 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:04:00
61 2095926 Novotná Karolína TUR0853 B OOB TJ Turnov 11:07:00
62 4427 Michálková Ema BOR0857 B OK Jiskra Nový Bor 11:10:00
63 2053505 Neumannová Carla DOK0851 OK Doksy 11:13:00
64 2141901 Ślínská Amálie KUL0852 C KOB Ústí nad Labem 11:16:00
65 2095935 Březinová Antonie CHA0851 C OK Chrastava 11:19:00
66 4359 Vlčková Emílie BOR0766 C OK Jiskra Nový Bor 11:22:00
67 2144105 Flossmannová Lucie VLI0852 C Slavia Liberec orienteering 11:25:00
68 4393 Waldhauserová Eliška BOR0757 C OK Jiskra Nový Bor 11:28:00
69 8662699 Pražáková Nella TJN0854 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:31:00
70 2075697 Mullis Carolina DKP0951 B Oddíl OB Kotlářka 11:34:00
71 2088819 Šestáková Johana VLI0853 B Slavia Liberec orienteering 11:37:00
72 0 Vakant Vakant 11:40:00
73 0 Vakant Vakant 11:43:00
74 0 Vakant Vakant 11:46:00
D14
2.32 km, 10 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
75 2073663 Baloghová Milena TJN0750 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:01:00
76 2088161 Vilémová Eliška VLI0655 B Slavia Liberec orienteering 10:04:00
77 2070854 Savruková Adéla TJN0656 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:07:00
78 2106741 Houžvičková Daniela TUR0751 B OOB TJ Turnov 10:10:00
79 2129189 Veselá Karolína BOR0660 C OK Jiskra Nový Bor 10:13:00
80 8662704 Kottíková Lucie TJN0657 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:16:00
81 2080995 Kosková Adéla VLI0656 C Slavia Liberec orienteering 10:19:00
82 1418757 Lamačová Kateřina TUR0660 B OOB TJ Turnov 10:22:00
83 8662371 Derflová Eliška KUL0550 C KOB Ústí nad Labem 10:25:00
84 2102568 Dušková Viktorie TJN0655 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:28:00
85 206359 Alblová Zuzana LME0660 C SK Los Mělník 10:31:00
86 8662689 Skalová Jolana TJN0653 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:34:00
87 2067681 Koudelková Eliška BOR0652 B OK Jiskra Nový Bor 10:37:00
88 8667977 Háková Eliška TJN0654 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:40:00
89 2084434 Holanová Lucie CHA0655 C OK Chrastava 10:43:00
90 2129240 Rejmanová Nikola BOR0656 B OK Jiskra Nový Bor 10:46:00
91 301617 Přibíková Agáta PGP0651 C SK Praga 10:49:00
92 2095957 Štveráková Eliška CHA0553 C OK Chrastava 10:52:00
93 2122290 Sokolová Julie VLI0552 C Slavia Liberec orienteering 10:55:00
94 8421842 Lamačová Barbora BOR0750 B OK Jiskra Nový Bor 10:58:00
95 2106729 Sklenářová Zuzana TUR0658 C OOB TJ Turnov 11:01:00
96 4430 Prošková Markéta BOR0657 C OK Jiskra Nový Bor 11:04:00
97 2095948 Lipenská Barbora CHA0753 B OK Chrastava 11:07:00
98 2078475 Zoubková Šárka TJN0554 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:10:00
99 2070848 Klustová Tereza CHA0751 C OK Chrastava 11:13:00
100 4357 Štěpánková Běla BOR0555 C OK Jiskra Nový Bor 11:16:00
101 7300213 Hovorková Marie LDC0650 B KOB Děčín 11:19:00
102 2129217 Stehlíková Adéla BOR0554 C OK Jiskra Nový Bor 11:22:00
103 2111781 Podoubská Adéla TJN0658 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:25:00
104 0 Vakant Vakant 11:28:00
105 0 Vakant Vakant 11:31:00
106 0 Vakant Vakant 11:34:00
107 0 Vakant Vakant 11:37:00
108 0 Vakant Vakant 11:40:00
D16
2.52 km, 10 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
109 1400422 Podhorná Anna VLI0455 C Slavia Liberec orienteering 11:29:00
110 2019212 Kubecová Magdalena STB0550 A TJ Stadion Nový Bor 11:32:00
111 8116690 Matyášová Kristýna CHA0555 A OK Chrastava 11:35:00
112 8667522 Šestáková Marie VLI0452 A Slavia Liberec orienteering 11:38:00
113 436428 Tomanicová Sofie CHA0450 B OK Chrastava 11:41:00
114 2080848 Skácelová Kateřina VLI0550 B Slavia Liberec orienteering 11:44:00
115 8662749 Pesničáková Soňa TJN0451 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:47:00
116 2109762 Lamačová Pavlína TUR0451 C OOB TJ Turnov 11:50:00
117 8660594 Žejdlíková Eliška LTP0350 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:53:00
118 446324 Průšková Tereza BOR0456 C OK Jiskra Nový Bor 11:56:00
119 2103719 Brožková Kateřina TJN0455 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:59:00
120 0 Vakant Vakant 12:02:00
121 0 Vakant Vakant 12:05:00
D18
2.56 km, 11 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
122 2800957 Tymešová Anna BOR0253 A OK Jiskra Nový Bor 10:42:00
123 2111794 Janečková Lucie TJN0157 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:48:00
124 1333269 Jeřábková Nina BOR0151 B OK Jiskra Nový Bor 10:54:00
125 51496 Zapalačová Petra DOK0154 B OK Doksy 11:00:00
126 2102587 Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 11:06:00
127 2049599 Lišková Adélka CHA0254 C OK Chrastava 11:12:00
128 7202857 Pavlová Martina LTP0151 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:18:00
129 0 Vakant Vakant 11:24:00
130 0 Vakant Vakant 11:30:00
D20
2.77 km, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
131 2800315 Míchalová Šárka KPY0050 B SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:00:00
132 0 Vakant Vakant 10:06:00
D21K
2.77 km, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
133 7205003 Omová Michaela TUR8153 E OOB TJ Turnov 10:42:00
134 515182 Würzová Anna FYD9451 C Jizerský klub OB Frýdlant 10:48:00
135 2113474 Zeman Klára DCE7950 C KOB Dobřichovice 10:54:00
136 2103232 Würzová Karolína FYD9852 C Jizerský klub OB Frýdlant 11:00:00
137 8008017 Švihovská Eva SJC8352 C Sportcentrum Jičín 11:06:00
138 51205 Peterková Viktorie LLI7551 C LOK-o Liberec 11:12:00
139 49995 Macháčková Eliška FYD9851 C Jizerský klub OB Frýdlant 11:18:00
140 8221 Jirků Martina TUR8750 C OOB TJ Turnov 11:24:00
141 2032180 Vejrová Iva STH8852 C SK Studenec 11:30:00
142 0 Vakant Vakant 11:36:00
143 0 vakant Vakant 11:42:00
144 0 vakant Vakant 11:48:00
D21L
3.66 km, 16 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
145 500267 Palasová Petra SJC8658 C Sportcentrum Jičín 10:01:00
146 822282 Rufferová Iva TUR8354 E OOB TJ Turnov 10:03:00
147 8662736 Štemberová Bára TJN0650 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:05:00
148 8033244 Drągowska Malwina 23P8500 OK!Sport Warszawa 10:07:00
149 7210117 Lošťáková Sára LTP0650 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:09:00
150 7791 Zatloukalová Jana TUR8651 C OOB TJ Turnov 10:11:00
151 8655484 Rýdlová Adéla TJN0151 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:13:00
152 8660535 Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 10:15:00
153 2082714 Košárková Iva PGP8155 C SK Praga 10:17:00
154 7202864 Lošťáková Ivana LTP7758 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:19:00
155 886283 Neradová Alena TUR8551 C OOB TJ Turnov 10:21:00
156 7205007 Dolejší Kateřina DOK0156 A OK Doksy 10:23:00
157 7003042 Kožinová Zuzana PGP9650 C SK Praga 10:25:00
158 1302868 Zakouřilová Kamila TUR8557 C OOB TJ Turnov 10:27:00
159 8656522 Pušová Bára LPU0357 A OK Lokomotiva Pardubice 10:29:00
160 8662717 Masopustová Elis PGP8656 C SK Praga 10:31:00
161 8629817 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C Slavia Liberec orienteering 10:33:00
162 9482 Hrobařová Lenka ASU7751 C Magnus Orienteering 10:35:00
163 8660903 Sokolářová Šárka TUR9999 R OOB TJ Turnov 10:37:00
164 682632 Zdobinská Lucie JHB9160 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:39:00
165 8680584 Kořínková Zuzana TUR9253 C OOB TJ Turnov 10:41:00
166 7204508 Fencíková Vladislava JHB6553 C TJ Jiskra Havlíčkův Brod 10:43:00
167 7200361 Štičková Anna SSU9651 E SK Severka Šumperk 10:45:00
168 52533 Kopcová Michaela VLI8456 C Slavia Liberec orienteering 10:47:00
169 2078462 Podrábská Marie TJN0259 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:49:00
170 9061 Henychová Zuzana VLI6151 C Slavia Liberec orienteering 10:51:00
171 8028805 Studničná Lenka FSP8650 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:53:00
172 1400445 Skácelová Marie VLI7552 C Slavia Liberec orienteering 10:55:00
173 8033263 Zabořilová Romana JEN7457 C OB Jenišovice 10:57:00
174 7200338 Kožinová Anna PGP9350 C SK Praga 10:59:00
175 8662288 Riby Rose LTP0051 A OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:01:00
176 7210812 Kožinová Jana PGP6651 C SK Praga 11:03:00
177 8660480 Rydlová Eva FSP8989 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:05:00
178 8660421 Hiršová Gabriela ZBM9651 R SK Žabovřesky Brno 11:07:00
179 8660528 Havlová Adéla BOR9161 R OK Jiskra Nový Bor 11:09:00
180 8670453 Vytinová Monika TUR9150 C OOB TJ Turnov 11:11:00
181 8660470 Mullis Kateřina DKP7753 C Oddíl OB Kotlářka 11:13:00
182 0 Vakant Vakant 11:15:00
183 0 Vakant Vakant 11:17:00
184 0 Vakant Vakant 11:19:00
D35
3.08 km, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
185 307414 Trávníčková Hana VLI8250 C Slavia Liberec orienteering 10:02:00
186 7707 Kvapilová Lenka TUV8151 C SOK TJ Turnov 10:08:00
187 2148140 Kopecká Magdaléna KPY8250 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:14:00
188 51230 Horáčková Kateřina VLI8150 C Slavia Liberec orienteering 10:20:00
189 2800224 Pilařová Kateřina CEP8050 C Čepíci 10:26:00
190 9102561 Mokrá Julie VLI8051 C Slavia Liberec orienteering 10:32:00
191 0 Vakant Vakant 10:38:00
192 0 Vakant Vakant 10:44:00
D40
2.77 km, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
193 8422 Murswieková Kateřina BOR7951 C OK Jiskra Nový Bor 10:01:00
194 2049610 Dejnožková Blanka TJN7651 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:03:00
195 2088151 Maškarincová Hana VLI7553 C Slavia Liberec orienteering 10:05:00
196 2104591 Vokušová Dana TJN7750 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:07:00
197 7913579 Tučková Monika BOR7650 C OK Jiskra Nový Bor 10:09:00
198 2113480 Kosková Třísková Lenka VLI7554 C Slavia Liberec orienteering 10:11:00
199 2067319 Míková Markéta TJN7351 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:13:00
200 2086872 Janečková Lenka 0090002 Neregistrovaný 10:15:00
201 2032117 Peteráčová Hyxová Radka VLI7755 C Slavia Liberec orienteering 10:17:00
202 7200372 Synková Petra DOK7950 C OK Doksy 10:19:00
203 7207861 Habánová Anna VLI7757 C Slavia Liberec orienteering 10:21:00
204 0 Městková Lucie TEP7850 C Tempo Praha 10:23:00
205 8293 Žuková Marcela VLI7351 C Slavia Liberec orienteering 10:25:00
206 4124 Kobrlová Gabriela TJN7654 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:27:00
207 2099521 Tomandlová Radka 5IX7550 NOK HoRa 10:29:00
208 8662696 Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:31:00
209 8438 Jeřábková Tereza BOR7563 C OK Jiskra Nový Bor 10:33:00
210 207837 Kurfürstová Magdalena FSP7852 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:35:00
211 8514 Votýpková Zuzana BOR7958 C OK Jiskra Nový Bor 10:37:00
212 2053501 Kmínková Michala DOK7850 C OK Doksy 10:39:00
213 2073667 Pavlova Irena TJN7650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:41:00
214 2120063 Feřtová Jitka VLI7853 C Slavia Liberec orienteering 10:43:00
215 2067314 Růtová Martina TJN7652 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:45:00
216 2079501 Forstová Lenka MFP6850 C Matfyz Praha 10:47:00
217 8304113 Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 10:49:00
218 420448 Alblová Lucie LME7555 C SK Los Mělník 10:51:00
219 2085597 Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:53:00
220 2127548 Benešová Radka VLI7653 C Slavia Liberec orienteering 10:55:00
221 2134282 Hejnová Simona LLI7651 C LOK-o Liberec 10:57:00
222 2111618 Cichrová Iveta TAP7752 C KOB Tretra Praha 10:59:00
D45
2.67 km, 11 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
223 682670 Míchalová Marcela KPY6850 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:47:00
224 301618 Přibíková Monika PGP7256 C SK Praga 10:51:00
225 8410 Waldhauserová Irena BOR7459 C OK Jiskra Nový Bor 10:55:00
226 2070806 Nožičková Renata TJN6953 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:59:00
227 8506 Koutná Olga BOR7152 C OK Jiskra Nový Bor 11:03:00
228 2111603 Lamačová Dana TUR7451 C OOB TJ Turnov 11:07:00
229 2058473 Dvorská Marie VLI7454 C Slavia Liberec orienteering 11:11:00
230 2073661 Řehořová Lenka TJN7250 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:15:00
231 7205009 Riby Kateřina LTP7252 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:19:00
232 8431 Janoušková Iveta BOR7457 C OK Jiskra Nový Bor 11:23:00
233 2073666 Pokorná Hana TJN6950 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:27:00
234 8670782 Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 11:31:00
235 232494 Kamírová Gabriela LTP7351 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:35:00
236 897368 Hradecká Petra DOK6850 C OK Doksy 11:39:00
237 8670743 Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:43:00
238 1430433 Podrábská Marie VLI7451 C Slavia Liberec orienteering 11:47:00
239 8416 Svobodová Lucie BOR7151 C OK Jiskra Nový Bor 11:51:00
240 8670830 Posseltová Romana TJN7050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:55:00
241 682641 Eichlerová Jana KAS7051 C KOB Kamenický Šenov 11:59:00
242 7121314 Nehasilová Zuzana LDC7150 C KOB Děčín 12:03:00
243 53017 Janečková Veronika SOB7151 C SOBSA 12:07:00
244 7204984 Junková Kateřina STH7351 C SK Studenec 12:11:00
245 0 Vakant Vakant 12:15:00
D50
2.56 km, 11 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
246 2080958 Zelená Markéta PGP5850 C SK Praga 10:00:00
247 8662737 Rýdlová Magda TJN6850 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:02:00
248 7722 Pološčuková Monika SMB6551 C SKOB Mladá Boleslav 10:04:00
249 886513 Benešová Iva SJC6151 C Sportcentrum Jičín 10:06:00
250 2118474 Málková Věra CST6550 C OB Strakonice 10:08:00
251 301394 Freyová Michaela KPY6050 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:10:00
252 2032126 Fürstová Katka LLI6950 C LOK-o Liberec 10:12:00
253 2092376 Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 10:14:00
254 2103280 Němečková Jarmila VSP6650 C USK Praha 10:16:00
255 51809 Linková Iva TUR6850 C OOB TJ Turnov 10:18:00
256 51398 Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 10:20:00
257 8445 Pávková Jana BOR6550 C OK Jiskra Nový Bor 10:22:00
258 7868 Mrázová Pavla DCE5550 C KOB Dobřichovice 10:24:00
259 2056303 Mašínová Ivana TJN6852 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:26:00
260 1954721 Procházková Miluše DCE5450 C KOB Dobřichovice 10:28:00
261 416843 Picková Helena TJN6952 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:30:00
262 8028822 Halířová Eva BOR6654 C OK Jiskra Nový Bor 10:32:00
263 0 Vakant Vakant 10:34:00
264 0 Vakant Vakant 10:36:00
D55
2.37 km, 12 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
265 2126287 Kubátová Ivana BOR6152 C OK Jiskra Nový Bor 10:23:00
266 2113055 Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 10:29:00
267 2027204 Večeřová Ivana TJN6052 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:35:00
268 682110 Švarcová Lenka JEN6451 C OB Jenišovice 10:41:00
269 7870 Štrossová Jiřina DCE5650 C KOB Dobřichovice 10:47:00
270 886261 Kapounová Jitka DOK6050 C OK Doksy 10:53:00
271 0 Vakant Vakant 10:59:00
272 0 Vakant Vakant 11:05:00
D60
1.89 km, 10 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
273 7742 Matoušková Marie LJN5550 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 10:01:00
274 0 Vakant Vakant 10:07:00
275 0 Vakant Vakant 10:13:00
D65
1.79 km, 9 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
276 2025351 Omová Jana TUR5150 C OOB TJ Turnov 10:58:00
277 2131185 Karmazínová Ivana VLI5150 C Slavia Liberec orienteering 11:04:00
278 232515 Böhmová Eva TJN5450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:10:00
279 303959 Tvrdková Eva TUR5151 C OOB TJ Turnov 11:16:00
280 336750 Zavadilová Naďa SCP5450 C OK Sparta Praha 11:22:00
281 2095936 Bartoňová Marie BOR5351 C OK Jiskra Nový Bor 11:28:00
282 0 Vakant Vakant 11:34:00
283 0 Vakant Vakant 11:40:00
D70
1.57 km, 8 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
284 8242 Kubíková Hela LLI4851 C LOK-o Liberec 10:01:00
285 219220 Lohrová Jarmila SCP4650 C OK Sparta Praha 10:07:00
286 8549 Křtěnská Leontina BOR4650 C OK Jiskra Nový Bor 10:13:00
287 51265 Kohoutová Jitřenka UVP4850 C Slovan Praha 10:19:00
288 0 Vakant Vakant 10:25:00
289 0 Vakant Vakant 10:31:00
D75
1.57 km, 8 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
290 51214 Krausová Marie LLI4451 C LOK-o Liberec 11:09:00
291 0 Vakant Vakant 11:21:00
292 0 Vakant Vakant 11:33:00
H10
2.46 km, 6 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
293 4100 Guida Alessandro VLI0900 C Slavia Liberec orienteering 11:11:00
294 2127892 Kocman Lukáš BOR1102 C OK Jiskra Nový Bor 11:14:00
295 2113483 Cichra Jan TAP0903 C KOB Tretra Praha 11:17:00
296 4663 Horáček Jáchym VLI1111 C Slavia Liberec orienteering 11:20:00
297 4384 Votýpka Štěpán BOR0900 C OK Jiskra Nový Bor 11:23:00
298 1403060 Lamač František TUR0901 C OOB TJ Turnov 11:26:00
299 1413334 Pilař František CEP0900 C Čepíci 11:29:00
300 2144118 Louda Matyáš TUR0912 C OOB TJ Turnov 11:32:00
301 2090845 Votava Vojtěch VLI1201 C Slavia Liberec orienteering 11:35:00
302 4407 Mitiska Matěj BOR0905 C OK Jiskra Nový Bor 11:38:00
303 2134351 Šebelka Jakub VLI1002 C Slavia Liberec orienteering 11:41:00
304 2007554 Ładomirski Szymon 88P0900 MKS Paulinum Jelenia Góra 11:44:00
305 1426041 Sázavský Antonín VLI0905 C Slavia Liberec orienteering 11:47:00
306 2119202 Žemlík Eduard TUR0909 C OOB TJ Turnov 11:50:00
307 7981 Matějů Eda VLI1200 C Slavia Liberec orienteering 11:53:00
308 2113046 Kutek Matěj JEN0902 C OB Jenišovice 11:56:00
309 1424648 Beneš Max VLI1100 C Slavia Liberec orienteering 11:59:00
310 2115682 Kmínek Ondřej DOK1000 C OK Doksy 12:02:00
311 7111317 Lamač Vítek BOR1100 C OK Jiskra Nový Bor 12:05:00
312 428206 Jiroutek Jakub LLI0902 C LOK-o Liberec 12:08:00
313 428294 Rolný Jakub TJN1101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:11:00
314 0 Vakant Vakant 12:14:00
H10L
4.09 km, 6 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
315 416846 Novotný Matěj TJN1105 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:57:00
316 4616492 Kasse Matej 0100003 HO Jurije Gagarina 11:00:00
317 4641784 Bořkovec Matěj 0070002 Bořkovcovi 11:03:00
318 4616491 Kasse Jakub 0100002 HO Jurije Gagarina 11:06:00
319 4616807 Bégoc Dany TUR1011 C OOB TJ Turnov 11:09:00
320 2086860 Albl Matouš LME1111 C SK Los Mělník 11:12:00
321 682375 Štembera Oskar TJN1201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:15:00
322 7131415 Nehasil František BOR1101 C OK Jiskra Nový Bor 11:18:00
323 2092397 Kruliš Janek VLI1003 C Slavia Liberec orienteering 11:21:00
324 2086861 Průcha Matouš 0110002 Sloup 11:24:00
325 2115683 Kmínek Jan DOK1100 C OK Doksy 11:27:00
326 51238 Zakouřil František TUR1204 C OOB TJ Turnov 11:30:00
327 428212 Rolný Antonín neregistrován 11:33:00
328 0 Vakant Vakant 11:36:00
329 0 Vakant Vakant 11:39:00
H12
2.48 km, 8 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
330 8662690 Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:00:00
331 2053633 Jończy Michał 88P0801 MKS Paulinum Jelenia Góra 10:03:00
332 2124795 Šebelka Matěj VLI0805 B Slavia Liberec orienteering 10:06:00
333 2084442 Sychra Šimon CHA0802 C OK Chrastava 10:09:00
334 8028824 Šašek Jakub LTP0801 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:12:00
335 5179 Krupka Daniel CHA0703 C OK Chrastava 10:15:00
336 2420020 Miklas Ondřej VLI0701 C Slavia Liberec orienteering 10:18:00
337 2134323 Zajger David TUR0703 C OOB TJ Turnov 10:21:00
338 2059728 Mairich Martin TJN0812 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:24:00
339 2103255 Berka Tadeáš VLI0904 C Slavia Liberec orienteering 10:27:00
340 230718 Kovanda Jonáš BOR0904 C OK Jiskra Nový Bor 10:30:00
341 4402223 Guida Francesco VLI0810 C Slavia Liberec orienteering 10:33:00
342 2144117 Mizera Jan TUR0707 C OOB TJ Turnov 10:36:00
343 4411246 Vilém Štěpán VLI0902 C Slavia Liberec orienteering 10:39:00
344 2088176 Nožička Jan TJN0809 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:42:00
345 2126361 Čečerle Matouš VLI0807 C Slavia Liberec orienteering 10:45:00
346 1403058 Šálek Richard TUR0702 C OOB TJ Turnov 10:48:00
347 8663120 Podrábský Ctibor VLI0700 B Slavia Liberec orienteering 10:51:00
348 2084438 Tůma Vojtěch CHA0804 C OK Chrastava 10:54:00
349 8237 Hrůzek Ondřej BOR0809 B OK Jiskra Nový Bor 10:57:00
350 4411236 Týfa Daniel VLI0811 C Slavia Liberec orienteering 11:00:00
351 4434 Zeman Jakub BOR0704 C OK Jiskra Nový Bor 11:03:00
352 682119 Putík Martin VLI0706 C Slavia Liberec orienteering 11:06:00
353 2108913 Mertlík Vojtěch TUR0704 C OOB TJ Turnov 11:09:00
354 4411240 Podhorný Ondřej VLI0705 C Slavia Liberec orienteering 11:12:00
355 2092428 Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 11:15:00
356 8304112 Patka Marek BOR0902 C OK Jiskra Nový Bor 11:18:00
357 8655468 Krejčí Jaroslav TJN0706 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:21:00
358 2084439 Krojidlo Matyáš CHA0803 C OK Chrastava 11:24:00
359 218782 Forst Albert MFP0901 C Matfyz Praha 11:27:00
360 8667957 Drahoňovský Tomáš TUR0701 B OOB TJ Turnov 11:30:00
361 7531975 Studničný Adam BOR0701 B OK Jiskra Nový Bor 11:33:00
362 7208204 Riby Philip LTP0702 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:36:00
363 2126375 Maděra Jakub VLI0906 C Slavia Liberec orienteering 11:39:00
364 2053559 Řehoř Hynek TJN0700 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:42:00
365 4358 Kunc Ondřej BOR0710 C OK Jiskra Nový Bor 11:45:00
366 2111800 Oravec Viktor TJN0814 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:48:00
367 2073665 Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 11:51:00
368 8667965 Škorpil Marek HOR0900 B TJ Jiskra Hořice 11:54:00
369 8655483 Habán Eduard VLI0800 C Slavia Liberec orienteering 11:57:00
370 7208072 Murswiek Jan BOR0901 C OK Jiskra Nový Bor 12:00:00
371 0 Vakant Vakant 12:03:00
372 0 Vakant Vakant 12:06:00
373 0 Vakant Vakant 12:09:00
H14
2.73 km, 12 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
374 8304111 Patka Kryštof BOR0702 B OK Jiskra Nový Bor 10:00:00
375 8662746 Zurynek Jan 0170001 Zurynkovi 10:03:00
376 2088216 Maškarinec Marek VLI0501 C Slavia Liberec orienteering 10:06:00
377 2021850 Mencl Josef VSP0602 C USK Praha 10:09:00
378 8662693 Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:12:00
379 2059763 Kučera Filip CHA0501 B OK Chrastava 10:15:00
380 515014 Bogar Vojtěch BOR0604 C OK Jiskra Nový Bor 10:18:00
381 8670761 Havel Richard 021XXX2 neregistrován2 10:21:00
382 8662743 Míka Albert TJN0601 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:24:00
383 8662304 Jareš Ondřej KUL0600 C KOB Ústí nad Labem 10:27:00
384 2092402 Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha 10:30:00
385 7300274 Hůla Tomáš LBE0602 B TJ Lokomotiva Beroun 10:33:00
386 2095974 Březina Karel CHA0605 B OK Chrastava 10:36:00
387 8662286 Votava Matěj KUL0601 C KOB Ústí nad Labem 10:39:00
388 8680593 Heřmánek Petr TUR0500 B OOB TJ Turnov 10:42:00
389 8662368 Šimek Vojtěch LTP0601 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:45:00
390 1424649 Beneš Filip VLI0708 B Slavia Liberec orienteering 10:48:00
391 2067312 Vaňura Lukáš TJN0508 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:51:00
392 1007532 Kuc David SCP0600 C OK Sparta Praha 10:54:00
393 8670493 Vojvodík Eduard MOV0600 B SKOB Ostrava 10:57:00
394 8655464 Habán Oliver VLI0600 B Slavia Liberec orienteering 11:00:00
395 2084443 Sychra Marek CHA0604 C OK Chrastava 11:03:00
396 8045083 Hyxa Jan VLI0702 B Slavia Liberec orienteering 11:06:00
397 8662692 Mastník Ondřej TJN0507 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:09:00
398 4438 Jelínek Šimon BOR0510 C OK Jiskra Nový Bor 11:12:00
399 8116777 Dolejší Jan DOK0602 B OK Doksy 11:15:00
400 8116802 Heczko Erik VLI0804 B Slavia Liberec orienteering 11:18:00
401 2084431 Knap Šimon CHA0606 C OK Chrastava 11:21:00
402 8662716 Mairich Filip TJN0603 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:24:00
403 2107022 Mužíček Martin KUL0501 C KOB Ústí nad Labem 11:27:00
404 0 Vakant Vakant 11:30:00
405 0 Vakant Vakant 11:33:00
H16
3.01 km, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
406 8659419 Dejnožka Vojtěch TJN0300 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:29:00
407 1204999 Janoušek Slávek BOR0400 B OK Jiskra Nový Bor 10:35:00
408 8662740 Řehoř Vojta TJN0303 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:41:00
409 52918 Šašek Jan LTP0301 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:47:00
410 2129241 Veselý Jakub BOR0406 C OK Jiskra Nový Bor 10:53:00
411 8662293 Klein Martin LTP0404 B OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:59:00
412 7200176 Jończy Jakub 88P0300 MKS Paulinum Jelenia Góra 11:05:00
413 2078466 Hruška Jakub TJN0403 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:11:00
414 682668 Kuc Radim SCP0400 C OK Sparta Praha 11:17:00
415 2103701 Marek Matěj TJN0409 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:23:00
416 2099922 Sobiński Adrian 88P0800 MKS Paulinum Jelenia Góra 11:29:00
417 8659408 Pokorný Jan TJN0400 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:35:00
418 2801020 Novák Daniel RUM0301 C ZOOB Rumburk 11:41:00
419 7055011 Hejna Hynek LLI0300 B LOK-o Liberec 11:47:00
420 0 Vakant Vakant 11:53:00
421 0 Vakant Vakant 11:59:00
H18
2.97 km, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
422 7207873 Riby Thomas LTP0202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:02:00
423 8164 Krupka Štěpán CHA0201 C OK Chrastava 10:08:00
424 7207878 Kubec Michal DOK0103 B OK Doksy 10:14:00
425 0 Vakant Vakant 10:20:00
426 0 Vakant Vakant 10:26:00
H20
3.26 km, 14 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
427 2045201 Pavel Martin TJN0004 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:02:00
428 888634 Meduna Jakub DOK0000 B OK Doksy 10:08:00
429 4188 Janeček Ondřej SOB0201 C SOBSA 10:14:00
H21K
3.26 km, 14 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
430 8662742 Picek Jan TJN9101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:26:00
431 7208219 Eiselt Jan LTP8801 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:32:00
432 2103747 Král Luboš TJN8401 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:38:00
433 7210926 Šunda Marek VSP9200 C USK Praha 10:44:00
434 8659418 Novotný Marek TJN9901 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:50:00
435 0 Vakant Vakant 10:56:00
436 0 Vakant Vakant 11:02:00
H21L
4.51 km, 21 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
437 8656594 Drahoňovský Aleš TUR7201 C OOB TJ Turnov 10:14:00
438 8028809 Szenczi Gabriel VLI8700 C Slavia Liberec orienteering 10:16:00
439 7030567 Přikryl Petr ZBM6708 C SK Žabovřesky Brno 10:18:00
440 8656580 Kožina Štěpán PGP0300 B SK Praga 10:20:00
441 8430131 Thoř Tomáš TUR9904 R OOB TJ Turnov 10:22:00
442 52279 Semík Luboš KAM6201 C OK Kamenice 10:24:00
443 2027208 Janeček Mirek TJN9804 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:26:00
444 8655449 Wolf Filip TUR9701 R OOB TJ Turnov 10:28:00
445 49994 Kekrt Lukáš FYD9601 C Jizerský klub OB Frýdlant 10:30:00
446 8988 Krajíček Vojtěch VRL8803 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 10:32:00
447 500290 Horáček Michal VLI7700 C Slavia Liberec orienteering 10:34:00
448 8662707 Rýdl Jiří TJN7000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:36:00
449 8680592 Žemlík Pavel TUR7135 C OOB TJ Turnov 10:38:00
450 8028868 Kobr Tomáš TJN8901 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:40:00
451 500850 Dlabaja Tomáš TUR8303 R OOB TJ Turnov 10:42:00
452 53572 Semík Jan VSP6507 C USK Praha 10:44:00
453 2049587 Zatloukal Václav TUR8703 C OOB TJ Turnov 10:46:00
454 8466 Pávek Petr BOR9008 C OK Jiskra Nový Bor 10:48:00
455 8627114 Hyka Jan TUR9002 C OOB TJ Turnov 10:50:00
456 8116764 Matějů Michal VLI7702 C Slavia Liberec orienteering 10:52:00
457 8660452 Schulhof Jan TUR8900 R OOB TJ Turnov 10:54:00
458 8644491 Kubát Pavel PHK9101 E OK 99 Hradec Králové 10:56:00
459 8662440 Mikel David TZL9703 C SKOB Zlín 10:58:00
460 515132 Henych Petr VLI6001 C Slavia Liberec orienteering 11:00:00
461 7205012 Nejman Stanislav TUR9500 C OOB TJ Turnov 11:02:00
462 8680607 Hrouda Martin FSP7612 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 11:04:00
463 8660911 Tkáč Matěj TJN0401 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:06:00
464 8680583 Fodor Petr TUR8103 C OOB TJ Turnov 11:08:00
465 52641 Kopec Tomáš VLI8203 C Slavia Liberec orienteering 11:10:00
466 2075669 Buk Michal ROU9601 C SKOB Roudnice nad Labem 11:12:00
467 8656588 Kořínek Jindřich TUR8406 C OOB TJ Turnov 11:14:00
468 7209286 Kolárik Tomáš TZL9302 C SKOB Zlín 11:16:00
469 8086808 Wolf Daniel TUR9100 R OOB TJ Turnov 11:18:00
470 886300 Bogar Kryštof BOR9402 C OK Jiskra Nový Bor 11:20:00
471 8651739 Fürst Matouš DOK9602 E OK Doksy 11:22:00
472 52870 Dudík Petr JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov 11:24:00
473 8008018 Švihovský Jaromír SJC8005 C Sportcentrum Jičín 11:26:00
474 8656670 Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 11:28:00
475 232645 Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:30:00
476 8660474 Habán Ivo VLI7707 R Slavia Liberec orienteering 11:32:00
477 8656676 Košárek Pavel PGP7107 C SK Praga 11:34:00
478 515503 Peterka Vojtěch LLI7502 C LOK-o Liberec 11:36:00
479 8631583 Duda Miroslav ROU8009 C SKOB Roudnice nad Labem 11:38:00
480 51726 Zakouřil Tomáš TUR7500 C OOB TJ Turnov 11:40:00
481 8651708 Kamenický Jeroným OSN9549 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 11:42:00
482 8303050 Janata Martin TJN8306 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:44:00
483 8008014 Palas Jan SJC8507 C Sportcentrum Jičín 11:46:00
484 1840303 Váňa Martin TUR8401 C OOB TJ Turnov 11:48:00
485 0 Vakant Vakant 11:50:00
486 0 Vakant Vakant 11:52:00
487 0 Vakant Vakant 11:54:00
488 0 Vakant Vakant 11:56:00
H35
3.31 km, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
489 8398 Ledecký Vladimír BOR8402 C OK Jiskra Nový Bor 11:22:00
490 49490 Šatánek Martin SFM8201 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:25:00
491 8333 Macháček Aleš FYD6400 C Jizerský klub OB Frýdlant 11:28:00
492 1396839 Choutka Jaroslav SOB6301 C SOBSA 11:31:00
493 8116731 Albrecht David 6KC7800 Neregistrovaní 11:34:00
494 8178320 Lepšík Petr SJC8203 C Sportcentrum Jičín 11:37:00
495 8554 Kasse Jakub 0100001 HO Jurije Gagarina 11:40:00
496 49971 Žitný Tomáš SMB6401 C SKOB Mladá Boleslav 11:43:00
497 8205000 Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 11:46:00
498 8513 Karvánek Petr BOR6600 C OK Jiskra Nový Bor 11:49:00
499 49442 Sebera Josef SFM8301 C O-RUNNAŘI Beskydy 11:52:00
500 2800223 Pilař Marek CEP7700 C Čepíci 11:55:00
501 8426644 Drągowski Piotr 23P8200 OK!Sport Warszawa 11:58:00
502 8028859 Maděra Josef VLI7900 C Slavia Liberec orienteering 12:01:00
503 8655487 Nehasil David BOR7713 C OK Jiskra Nový Bor 12:04:00
504 53016 Janeček Ondřej SOB7001 C SOBSA 12:07:00
505 0 Vakant Vakant 12:10:00
506 0 Vakant Vakant 12:13:00
H40
3.31 km, 15 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
507 2118489 Feřt Martin VLI7704 C Slavia Liberec orienteering 10:46:00
508 8670764 Pražák Michal TJN7900 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:49:00
509 888630 Poloprutský Tomáš VLI6205 C Slavia Liberec orienteering 10:52:00
510 8479 Kocman Jindřich BOR7612 C OK Jiskra Nový Bor 10:55:00
511 8660479 Kubeša Vladimír VLI7507 C Slavia Liberec orienteering 10:58:00
512 420455 Albl Miloslav LME7600 C SK Los Mělník 11:01:00
513 51227 Šebelka Jan VLI7506 C Slavia Liberec orienteering 11:04:00
514 7000317 Vojvodík Martin MOV7400 C SKOB Ostrava 11:07:00
515 8670476 Puš Roman STH7501 C SK Studenec 11:10:00
516 8656570 Putík Jiří VLI7505 C Slavia Liberec orienteering 11:13:00
517 8304110 Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 11:16:00
518 2032176 Balogh Jan TJN7500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:19:00
519 2080914 Peteráč Zdeněk VLI7802 C Slavia Liberec orienteering 11:22:00
520 7200371 Synek Antonín DOK7800 C OK Doksy 11:25:00
521 2058477 Ekert Vladimír VLI7600 C Slavia Liberec orienteering 11:28:00
522 515016 Suk Jiří MFP6401 C Matfyz Praha 11:31:00
523 8004275 Šesták Marek VLI7403 C Slavia Liberec orienteering 11:34:00
524 8415 Koudelka Tomáš BOR7513 C OK Jiskra Nový Bor 11:37:00
525 2080992 Vilém Stanislav VLI7703 C Slavia Liberec orienteering 11:40:00
526 8226387 Hejčl Aleš KUL7800 C KOB Ústí nad Labem 11:43:00
527 8660394 Havel Petr 021XXX3 neregistrován2 11:46:00
528 2113362 Bureš Michal VLI7601 C Slavia Liberec orienteering 11:49:00
529 8409 Prošek Jan BOR7714 C OK Jiskra Nový Bor 11:52:00
530 2053502 Kmínek Jan DOK7801 C OK Doksy 11:55:00
531 2058479 Mokrý Pavel VLI7501 C Slavia Liberec orienteering 11:58:00
532 8655375 Štembera Jan TJN7513 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:01:00
533 2143368 Čečerle Lukáš VLI7705 C Slavia Liberec orienteering 12:04:00
534 0 Vakant Vakant 12:07:00
535 0 Vakant Vakant 12:10:00
536 0 Vakant Vakant 12:13:00
H45
3.21 km, 16 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
537 8442 Rejman Josef BOR7415 C OK Jiskra Nový Bor 10:00:00
538 8662701 Novotný Dušan TJN7002 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:02:00
539 7111213 Nehasil Vladislav LDC7101 C KOB Děčín 10:04:00
540 1418754 Průšek Petr STB7000 C TJ Stadion Nový Bor 10:06:00
541 8322 Kvapil Petr TUV7402 C SOK TJ Turnov 10:08:00
542 8660925 Krejčí Jaroslav BOR6302 C OK Jiskra Nový Bor 10:10:00
543 301631 Zaydlar Michal JLI7100 C OB Jizerky 10:12:00
544 7204992 Würz Jiří LTP6502 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:14:00
545 8670777 Kunc Radovan TJN5549 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:16:00
546 886258 Hradecký Jaroslav DOK6300 C OK Doksy 10:18:00
547 8667504 Hůla Pavel LBE7300 C TJ Lokomotiva Beroun 10:20:00
548 8670455 Kožina Petr PGP6000 C SK Praga 10:22:00
549 9201628 Martinec Pavel LTP7003 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:24:00
550 207827 Kurfürst Pavel FSP7400 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:26:00
551 2088185 Maškarinec Petr VLI7303 C Slavia Liberec orienteering 10:28:00
552 8246117 Málek Martin CST6501 C OB Strakonice 10:30:00
553 2090861 Tomandl Jan 5IX7001 NOK HoRa 10:32:00
554 8408 Waldhauser Martin BOR7106 C OK Jiskra Nový Bor 10:34:00
555 2059729 Řehoř Jiří TJN7004 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:36:00
556 51542 Sucharda Jiří BOR5802 C OK Jiskra Nový Bor 10:38:00
557 8226367 Přibík Jan PGP6301 C SK Praga 10:40:00
558 8662345 Žejdlík Michal LTP7001 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:42:00
559 8670801 Posselt Martin TJN6802 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:44:00
560 8243 Hrůzek Libor BOR7400 C OK Jiskra Nový Bor 10:46:00
561 416828 Schindler Jiří TJN6301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:48:00
562 8294 Žukov Libor VLI6803 C Slavia Liberec orienteering 10:50:00
563 1955315 Procházka Antonín DCE5500 C KOB Dobřichovice 10:52:00
564 416120 Novotný Tomáš TUR7405 C OOB TJ Turnov 10:54:00
565 2078471 Ulman Aleš TJN7201 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:56:00
566 9102148 Honzík Tomáš VLI7000 C Slavia Liberec orienteering 10:58:00
567 2084437 Houda Vítězslav CHA7300 C OK Chrastava 11:00:00
568 7207880 Šašek Jan LTP7308 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:02:00
569 8068 Lamač Jaroslav TUR7203 C OOB TJ Turnov 11:04:00
570 8534 Vácha Tomáš BOR7409 C OK Jiskra Nový Bor 11:06:00
571 2133903 Havel Jiří FYD7400 C Jizerský klub OB Frýdlant 11:08:00
572 7208220 Kruschina Jan LTP7202 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:10:00
573 8412 Studničný Jaroslav BOR7004 C OK Jiskra Nový Bor 11:12:00
574 2086873 Janeček Leoš 0090001 Neregistrovaný 11:14:00
575 682114 Bruner Luboš LTP6501 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:16:00
576 8536 Svoboda Jan BOR7200 C OK Jiskra Nový Bor 11:18:00
577 2120650 Novák Petr RUM7401 C ZOOB Rumburk 11:20:00
578 301186 Kruliš Petr VLI6901 C Slavia Liberec orienteering 11:22:00
579 301391 Kohl Jiří KPY6201 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 11:24:00
580 8439 Jeřábek Petr BOR7105 C OK Jiskra Nový Bor 11:26:00
581 8326 Schwarz Marek FYD7300 Jizerský klub OB Frýdlant 11:28:00
582 0 Vakant Vakant 11:30:00
583 0 Vakant Vakant 11:32:00
H50
2.97 km, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
584 8116755 Bogar Leoš BOR6603 C OK Jiskra Nový Bor 10:38:00
585 899153 Kovář Boris LTP6710 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:41:00
586 8226319 Hinterholzinger Petr KUL6702 C KOB Ústí nad Labem 10:44:00
587 682678 Hejna Stanislav LLI6900 C LOK-o Liberec 10:47:00
588 51279 Bílý Petr LTP6805 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 10:50:00
589 1416365 Kubec Pavel STB6601 C TJ Stadion Nový Bor 10:53:00
590 2109695 Čaloun Michal VLI6801 C Slavia Liberec orienteering 10:56:00
591 2084432 Cihlář Robert CHA6601 OK Chrastava 10:59:00
592 7200337 Pavel Petr LTP6806 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 11:02:00
593 8521 Machara Martin BOR6900 C OK Jiskra Nový Bor 11:05:00
594 7300206 Hovorka Ladislav LDC6802 C KOB Děčín 11:08:00
595 416839 Picek Jan TJN6500 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:11:00
596 8226351 Jareš Daniel KUL6900 C KOB Ústí nad Labem 11:14:00
597 0 Vakant Vakant 11:17:00
598 0 Vakant Vakant 11:20:00
599 0 Vakant Vakant 11:23:00
600 0 Vakant Vakant 11:26:00
H55
2.77 km, 13 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
601 2148088 Pech Richard 0020001 Och421 11:11:00
602 682108 Švarc Jiří JEN6201 C OB Jenišovice 11:15:00
603 2113100 Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 11:19:00
604 8490 Doškář Boris BOR6400 C OK Jiskra Nový Bor 11:23:00
605 8214 Hudský Vlastimil TUR5100 C OOB TJ Turnov 11:27:00
606 53523 Cedrych Karel TJP5500 C TJ Sokol Troja 11:31:00
607 2023803 Pohořalý Dobroslav ROU6401 C SKOB Roudnice nad Labem 11:35:00
608 995805 Dikoš Pavel BOR6003 C OK Jiskra Nový Bor 11:39:00
609 1418752 Forst Libor MFP6301 C Matfyz Praha 11:43:00
610 1302773 Přinda Oldřich VLI5101 C Slavia Liberec orienteering 11:47:00
611 9907 Beneš Josef SJC5801 C Sportcentrum Jičín 11:51:00
612 8045137 Hořínek Jaroslav VSP5000 C USK Praha 11:55:00
613 253372 Ježek Ladislav VLI4900 C Slavia Liberec orienteering 11:59:00
614 0 Vakant Vakant 12:03:00
615 0 Vakant Vakant 12:07:00
H60
2.56 km, 11 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
616 2056301 Horák Petr TJN5602 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:44:00
617 8220 Konopáč Jiří TUR5803 C OOB TJ Turnov 11:50:00
618 232507 Janata Petr TJN5603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:56:00
619 7208240 Eiselt Miloš LTP5802 C OOB TJ Lokomotiva Teplice 12:02:00
620 9200530 Junek Petr STH5501 C SK Studenec 12:08:00
621 8670484 Škorpil Martin HOR5700 C TJ Jiskra Hořice 12:14:00
H65
2.37 km, 12 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
622 336775 Paukert Milan TJP5000 C TJ Sokol Troja 11:17:00
623 416833 Böhm Karel TJN5101 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 11:23:00
624 7210121 Jaroš Vladimír DCE5400 C KOB Dobřichovice 11:29:00
625 8444519 Babický Tomáš RUM5001 C ZOOB Rumburk 11:35:00
626 8332 Juřina Robert FYD4900 C Jizerský klub OB Frýdlant 11:41:00
627 0 Vakant Vakant 11:47:00
628 0 Vakant Vakant 11:53:00
H70
1.90 km, 10 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
629 7718 Hlaváč Jaroslav SMB4801 C SKOB Mladá Boleslav 10:03:00
630 8861 Peterka František TJP4900 C TJ Sokol Troja 10:09:00
631 8323 Pospíšil Jiří TUV4701 C SOK TJ Turnov 10:15:00
632 2103786 Duda František KPY4600 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt. 10:21:00
633 51213 Kraus Jan LLI4501 C LOK-o Liberec 10:27:00
634 8644556 Jakubec Jindřich TUR4801 C OOB TJ Turnov 10:33:00
635 7741 Matoušek Luboš LJN4700 C OOB TJ LIAZ Jablonec nad Nisou 10:39:00
636 8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 10:45:00
637 8805 Nosál Stanislav LBE4600 C TJ Lokomotiva Beroun 10:51:00
638 0 Vakant Vakant 10:57:00
639 0 Vakant Vakant 11:03:00
H75
1.67 km, 9 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
640 9823 Rychlý Rudolf MKP4100 C SK GORDIC Praha Kačerov 10:01:00
641 434577 Picek Jan TJN4000 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:07:00
642 51815 Folprecht Eduard TUR4301 C OOB TJ Turnov 10:13:00
643 51800 Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 10:19:00
644 0 Vakant Vakant 10:25:00
H80
1.67 km, 9 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
645 2090839 Křtěnský Jaroslav BOR3600 C OK Jiskra Nový Bor 10:37:00
646 7930 Kohout Tomáš UVP3700 C Slovan Praha 10:43:00
647 0 Vakant Vakant 10:49:00
HDR
4.15 km, 6 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
686 0 Vakant Vakant 10:45:00
685 0 Vakant Vakant 10:45:00
689 0 Vakant Vakant 10:45:00
693 0 Vakant Vakant 10:45:00
692 0 Vakant Vakant 10:45:00
688 0 Vakant Vakant 10:45:00
655 4411239 Kolář Vojtěch VLI1205 C Slavia Liberec orienteering 10:45:00
660 4616805 Slámová Simona TUR1257 C OOB TJ Turnov 10:45:00
656 1426021 Lankaš Tonda CHA1200 OK Chrastava 10:45:00
687 0 Vakant Vakant 10:45:00
657 0 Pecánek Matěj TEP1300 C Tempo Praha 10:45:00
690 0 Vakant Vakant 10:45:00
682 0 Vakant Vakant 10:45:00
679 0 Vakant Vakant 10:45:00
683 0 Vakant Vakant 10:45:00
681 0 Vakant Vakant 10:45:00
680 0 Vakant Vakant 10:45:00
676 0 Vakant Vakant 10:45:00
684 0 Vakant Vakant 10:45:00
691 0 Vakant Vakant 10:45:00
677 0 Vakant Vakant 10:45:00
675 0 Vakant Vakant 10:45:00
678 0 Vakant Vakant 10:45:00
672 53459 Pilař Jiří CEP1300 C Čepíci 10:45:00
668 2148178 Sázavský Josef VLI1102 C Slavia Liberec orienteering 10:45:00
673 2144040 Feřtová Alžběta VLI1451 C Slavia Liberec orienteering 10:45:00
669 2086877 Bořkovcová Johana 0070003 Bořkovcovi 10:45:00
674 4411244 Šipoš Juraj VLI1203 C Slavia Liberec orienteering 10:45:00
664 4402229 Guida Sebastian VLI1302 C Slavia Liberec orienteering 10:45:00
666 2106735 Votava Jan VLI1400 C Slavia Liberec orienteering 10:45:00
665 52330 Palas Tomáš SJC1501 C Sportcentrum Jičín 10:45:00
667 231522 Kvapilová Klára TUV1199 C SOK TJ Turnov 10:45:00
663 7927 Matějů Josef VLI1300 C Slavia Liberec orienteering 10:45:00
662 4402235 Horáčková Eliška VLI1450 C Slavia Liberec orienteering 10:45:00
670 9690 Kurfürstová Anna FSP1450 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha 10:45:00
650 428281 Gottstein Josef LLI1300 C LOK-o Liberec 10:45:00
649 4411249 Vejnar Jonáš 0130001 - 10:45:00
654 2086864 Moravec Josef 0130002 - 10:45:00
659 2120072 Trávníček Tomáš VLI8202 C Slavia Liberec orienteering 10:45:00
658 4411235 Týfová Ella VLI1150 C Slavia Liberec orienteering 10:45:00
648 4411248 Raisr Ivo VLI7803 C Slavia Liberec orienteering 10:45:00
661 682367 Průšková Veronika STB1352 C TJ Stadion Nový Bor 10:45:00
671 2148118 Kunc Jakub LLI1203 C LOK-o Liberec 10:45:00
651 2084441 Šírlová Kamila CHA1450 OK Chrastava 10:45:00
653 1421297 Raisrová Soňa VLI1250 C Slavia Liberec orienteering 10:45:00
652 1459052 Raisrová Štěpánka VLI1054 Slavia Liberec orienteering 10:45:00
P
2.66 km, 9 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
734 0 Vakant Vakant 10:00:00
736 0 Vakant Vakant 10:00:00
738 0 Vakant Vakant 10:00:00
743 0 Vakant Vakant 10:00:00
742 0 Vakant Vakant 10:00:00
735 0 Vakant Vakant 10:00:00
705 2086866 Tetur Jeník 0180002 NoName 10:00:00
708 2086865 Sailerova Gabca 0180001 NoName 10:00:00
707 8300 Přinda Lukáš VLI7701 C Slavia Liberec orienteering 10:00:00
737 0 Vakant Vakant 10:00:00
703 53731 Šrek Ondřej 020XXXX neregistrován1 10:00:00
702 2086867 Tetur Luca 0180003 NoName 10:00:00
741 0 Vakant Vakant 10:00:00
733 0 Vakant Vakant 10:00:00
732 0 Vakant Vakant 10:00:00
725 0 Vakant Vakant 10:00:00
730 0 Vakant Vakant 10:00:00
729 0 Vakant Vakant 10:00:00
731 0 Vakant Vakant 10:00:00
727 0 Vakant Vakant 10:00:00
740 0 Vakant Vakant 10:00:00
739 0 Vakant Vakant 10:00:00
704 2134280 Matoušková Petra neregistrován 10:00:00
726 0 Vakant Vakant 10:00:00
728 0 Vakant Vakant 10:00:00
722 2112773 Kutková Hana JEN8050 C OB Jenišovice 10:00:00
717 2134359 Kutek Pavel JEN7701 C OB Jenišovice 10:00:00
712 2086869 Čalounová Jana 0050001 Ahoj 10:00:00
721 2086879 Sládková Klára VLI7852 Slavia Liberec orienteering 10:00:00
724 51749 Menclová Silvie VSP7050 C USK Praha 10:00:00
723 52277 Mencl Miloslav VSP6505 C USK Praha 10:00:00
716 1000435 Votavova Světlana 0010001 DSVJ 10:00:00
715 8245050 Nedvídková Jitka RUM5151 ZOOB Rumburk 10:00:00
714 51218 Petrová Věra VLI6251 C Slavia Liberec orienteering 10:00:00
711 440404 Reisingerová Eliška DLT0151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 10:00:00
710 440490 Leníková Jana DLT6151 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 10:00:00
713 4402220 Pechová Helena 0020002 Och421 10:00:00
718 2086876 Hájková Stanislava 0080001 Turnov 10:00:00
695 2134261 Kropáčková Alice FYD8851 Jizerský klub OB Frýdlant 10:00:00
694 8335 Jančáry Milan FYD8401 Jizerský klub OB Frýdlant 10:00:00
697 428203 Labská Bohuslava LLI6951 C LOK-o Liberec 10:00:00
706 2134265 Čabanová Petra FYD7550 C Jizerský klub OB Frýdlant 10:00:00
701 8327 Čabanová Tereza FYD0450 C Jizerský klub OB Frýdlant 10:00:00
696 2134270 Čabanová Lenka FYD0151 C Jizerský klub OB Frýdlant 10:00:00
709 434808 Dolejší Miloš DOK6700 C OK Doksy 10:00:00
720 2086874 Sokolová Miroslava VLI7151 C Slavia Liberec orienteering 10:00:00
719 2086875 Bégoc Ronan 0080002 Turnov 10:00:00
700 1420232 Vaňourková Jitka BOR7252 C OK Jiskra Nový Bor 10:00:00
699 2103712 Kottík Michal TJN6801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:00:00
698 8238 Hrůzková Jana 0120001 šenováci 10:00:00
T
3.04 km, 14 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
786 0 Vakant Vakant 10:00:00
788 0 Vakant Vakant 10:00:00
790 0 Vakant Vakant 10:00:00
795 0 Vakant Vakant 10:00:00
794 0 Vakant Vakant 10:00:00
787 0 Vakant Vakant 10:00:00
789 0 Vakant Vakant 10:00:00
759 232264 Suková Eva 0160001 Malí draci 10:00:00
746 2134330 Juklíčková Zuzana 0150002 ZuKuŠi 10:00:00
747 2134340 Juklíček Jakub 0150001 ZuKuŠi 10:00:00
760 51535 Müllerová Michaela neregistrován 10:00:00
761 331664 Semerád Pavel 019XXXX neregistrován 10:00:00
758 232265 Zelenková Martina 0160002 Malí draci 10:00:00
785 0 Vakant Vakant 10:00:00
784 0 Vakant Vakant 10:00:00
755 53330 Beránková Hana Neregistrovaní ZOO 10:00:00
782 0 Vakant Vakant 10:00:00
781 0 Vakant Vakant 10:00:00
783 0 Vakant Vakant 10:00:00
756 2042524 Beránek Petr Neregistrovaní ZOO 10:00:00
792 0 Vakant Vakant 10:00:00
791 0 Vakant Vakant 10:00:00
793 0 Vakant Vakant 10:00:00
753 2086859 Seiner Jiří Neregistrovaní ZOO 10:00:00
754 8033279 Rolná Jana SMR8150 C SNS Smržovka 10:00:00
757 2086858 Seinerová Anna Neregistrovaní ZOO 10:00:00
778 8112522 Lepšíková Eva SJC8765 C Sportcentrum Jičín 10:00:00
765 2801015 Sázavská Tereza VLI7950 C Slavia Liberec orienteering 10:00:00
766 2023951 Pohořalá Karolína ROU6850 C SKOB Roudnice nad Labem 10:00:00
779 2801284 Šipoš Richard VLI8301 C Slavia Liberec orienteering 10:00:00
780 1450161 Bořkovec Jan 0070001 Bořkovcovi 10:00:00
777 2086878 Novotný Vít 0060001 Maxidum 10:00:00
763 8660542 Hladká Petra KOR7950 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:00:00
771 2051498 Dušková Pavla KOR9050 C OB DDM Kostelec nad Orlicí 10:00:00
770 336783 Matějů Kateřina VLI8054 C Slavia Liberec orienteering 10:00:00
767 2086880 Chrz Martin JIL7002 C OK Jilemnice 10:00:00
764 236061 Nosek Martina DLT7251 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 10:00:00
769 336778 Nosek Petr DLT6901 C KrOB Rozmarýn Litoměřice 10:00:00
768 887906 Dang Michal 0030001 ZŠ Chrastava 10:00:00
751 2059726 Mairich Vít TJN7200 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:00:00
752 500289 Přeček Zdeněk SCP5200 C OK Sparta Praha 10:00:00
749 2800326 Hrdý Pavel VLI7404 C Slavia Liberec orienteering 10:00:00
744 7752 Týfa Lukáš 0140001 NNN 10:00:00
745 2419963 Choutková Lenka SOB6350 C SOBSA 10:00:00
748 2148156 Vokuš Zdeněk TJN5601 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 10:00:00
750 2084440 Šírlová Jarmila CHA7851 C OK Chrastava 10:00:00
772 2120071 Válková Martina TUV7051 C SOK TJ Turnov 10:00:00
775 2126365 Gibbonsová Jitka TUV7252 C SOK TJ Turnov 10:00:00
774 7210927 Kunc Tomáš LLI7800 C LOK-o Liberec 10:00:00
762 2059761 Štveráková Monika CHA7852 C OK Chrastava 10:00:00
776 2419931 Štverák Jan CHA7301 C OK Chrastava 10:00:00
773 2086871 Průcha Lukáš 0110001 Sloup 10:00:00