Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
30.03.2019
Místo konání:
Lhota pod Kosířem
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Hynek Petr - R3
Stavitel tratí:
Otrusina Jiří - R1
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HD10N     HDR     P    
D10C
2.30 km, 60 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2127853 Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov 11:13:00
2102861 Tomášková Anna STE1051 C SK SKI-OB Šternberk 11:15:00
52290 Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 11:17:00
0 Krňová Anna JPV0951 C Oddíl OS SK Prostějov 11:19:00
2058485 Paloncý Adéla KSU0950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:21:00
2053541 Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:25:00
428280 Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 11:27:00
D12C
2.80 km, 80 m, 8 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2 2069073 Jílková Pavla UOL0753 B SOB Olomouc 11:02:00
3 2090865 Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 11:04:00
4 7211248 Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:06:00
5 0 Vaculová Ester STE0752 C SK SKI-OB Šternberk 11:08:00
6 446409 Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:10:00
7 2108892 Fendrychová Klára STE0750 C SK SKI-OB Šternberk 11:12:00
8 2069082 Paulíčková Tereza UOL0750 B SOB Olomouc 11:14:00
9 2122246 Kučerová Klaudie STE0853 C SK SKI-OB Šternberk 11:16:00
10 2127575 Jungmannová Sofie PTE0757 C TJ Sokol Ptení 11:18:00
12 2061810 Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 11:22:00
13 2135198 Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 11:24:00
14 2112745 Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 11:26:00
15 345895 Good Julie SBR0750 C SKOB Bruntál 11:28:00
16 2135196 Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 11:30:00
17 52561 Matoušková Johana STE0751 C SK SKI-OB Šternberk 11:32:00
18 896972 Slezáková Vendula PLU0854 C TJ SOKOL Plumlov 11:34:00
19 2135185 Klapková Alžběta PTE0852 C TJ Sokol Ptení 11:36:00
20 2122254 Kubálková Eliška STE0854 C SK SKI-OB Šternberk 11:38:00
21 681869 Štefková Michaela PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov 11:40:00
22 416509 Bartášková Karolína ASU0799 C Magnus Orienteering 11:42:00
23 0 Fialová Anna KON0779 C KOB Konice 11:44:00
D14C
2.90 km, 80 m, 10 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
32 0 Slehová Martina UOL0653 C SOB Olomouc 11:03:00
33 2112741 Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 11:05:00
34 9132 Pazderníková Zdeňka ASU0698 B Magnus Orienteering 11:07:00
35 301263 Kopecká Nela UOL0650 C SOB Olomouc 11:09:00
36 7003005 Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 11:11:00
37 2053569 Konečná Julie KSU0550 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:13:00
39 2108918 Zatloukalová Julie STE0650 B SK SKI-OB Šternberk 11:17:00
40 7206550 Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering 11:19:00
41 2069072 Jílková Lenka UOL0654 B SOB Olomouc 11:21:00
42 2108904 Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 11:23:00
43 8667550 Otrubová Anna PLU0577 A TJ SOKOL Plumlov 11:25:00
44 2069085 Dráčová Barbora UOL0652 B SOB Olomouc 11:27:00
45 206390 Karásková Denisa ZPV0555 C KOB ZPV Prostějov 11:29:00
46 2112722 Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 11:31:00
47 2091593 Good Eliška SBR0550 C SKOB Bruntál 11:33:00
48 2108881 Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 11:35:00
49 2080829 Pospíšilová Stella STE0551 C SK SKI-OB Šternberk 11:37:00
50 0 Koukalová Elena UOL0553 C SOB Olomouc 11:39:00
51 2108903 Mikošková Marie STE0552 B SK SKI-OB Šternberk 11:41:00
52 2058482 Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:43:00
53 2111803 Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 11:45:00
D16C
3.80 km, 115 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8660570 Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 11:47:00
436929 Klechová Karolína AOP0452 B Orientační Běh Opava 11:49:00
2133916 Procházková Sára UOL0353 B SOB Olomouc 11:51:00
1400409 Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 11:53:00
2020728 Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 11:55:00
8660567 Lubrichová Veronika STE0451 B SK SKI-OB Šternberk 11:59:00
2087689 Janečková Adéla PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov 12:01:00
51874 Haluzová Štěpánka SBR0450 C SKOB Bruntál 12:03:00
2112727 Slehová Eliška UOL0453 B SOB Olomouc 12:05:00
446447 Heclová Marie KSU0454 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:07:00
8660531 Bídová Markéta UOL0352 B SOB Olomouc 12:09:00
7201771 Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 12:11:00
2020729 Smékalová Karolína UOL0451 B SOB Olomouc 12:13:00
D18C
4.40 km, 155 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
224900 Zatloukalová Hana ZLH0150 B OOB TJ Zlaté Hory 11:03:00
7206537 Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 11:05:00
2092435 Raclavská Lenka UOL0252 B SOB Olomouc 11:07:00
2080839 Pospíšilová Helena STE0253 C SK SKI-OB Šternberk 11:09:00
D21C
5.00 km, 160 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Czaschová Emílie SBR8750 C SKOB Bruntál 11:03:00
2025342 Zatloukalová Romana ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory 11:05:00
8655379 Marková Ema STE0252 A SK SKI-OB Šternberk 11:07:00
920679 Csakvaryová Lenka SBK8383 C KOB START Blansko 11:09:00
331363 Novotná Klára ZLH9851 C OOB TJ Zlaté Hory 11:13:00
2073659 Křečková Jana ZPV9999 C KOB ZPV Prostějov 11:15:00
1007548 Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 11:17:00
2109698 Šebková Klára JPV8550 C Oddíl OS SK Prostějov 11:19:00
2092370 Hornová Lenka 0020001 SK SKIVELO Olomouc 11:21:00
8004346 Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 11:23:00
1391362 Oliinyk Alona 41PXX51 WKS Wawel Kraków 11:25:00
886267 Janů Hana KSU9393 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:27:00
8663157 Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 11:29:00
8656506 Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 11:31:00
2092434 Raclavská Zuzana UOL0251 B SOB Olomouc 11:33:00
2120658 Vlachová Kateřina KON9898 C KOB Konice 11:35:00
1421909 Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 11:39:00
2058483 Habigerová Radka KSU9559 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:41:00
1424653 Zavadilová Simona PTE8485 C TJ Sokol Ptení 11:43:00
8240668 Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 C SK SKI-OB Šternberk 11:45:00
2120659 Vlachová Eliška KON9572 C KOB Konice 11:47:00
D35C
4.70 km, 155 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9201328 Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 11:00:00
53489 Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 11:02:00
7204970 Gallo Martina AOP7951 C Orientační Běh Opava 11:04:00
2069071 Jílková Hana UOL8050 C SOB Olomouc 11:06:00
2112743 Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 11:08:00
420402 Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 11:10:00
2109752 Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 11:12:00
2096150 Sedlářová Pavla AOP7052 C Orientační Běh Opava 11:14:00
2085601 Pattermanová Ivana KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:16:00
52427 Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 11:18:00
2102819 Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 11:20:00
443087 Heclová Jana KSU7550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:24:00
2045231 Ondráčková Veronika EKP7850 C VŠTJ Ekonom Praha 11:26:00
2073735 Štáblová Michaela KSU7787 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:28:00
995816 Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 11:30:00
2085577 Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 11:32:00
2025355 Matoušková Jana STE7951 C SK SKI-OB Šternberk 11:34:00
2073732 Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:36:00
2080963 Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 11:38:00
51197 Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 11:40:00
52532 Maťátková Marcela STE7159 C SK SKI-OB Šternberk 11:42:00
2035158 Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 11:44:00
0 Markovičová Alexandra JPV8253 C Oddíl OS SK Prostějov 11:46:00
442855 Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:48:00
2133902 Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 11:50:00
887939 Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 11:54:00
2116467 Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 11:56:00
301698 Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 11:58:00
1418763 Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 12:00:00
52451 Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 12:04:00
2109754 Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 12:06:00
2058462 Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:08:00
2092369 Good Ludmila SBR8050 SKOB Bruntál 12:10:00
D45C
4.00 km, 130 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2113042 Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 11:25:00
52654 Jarošová Petra ZPV6666 C KOB ZPV Prostějov 11:27:00
7201755 Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 11:29:00
301560 Holečková Lenka UOL6750 C SOB Olomouc 11:31:00
2119204 Vlachová Olga KON6969 C KOB Konice 11:33:00
52412 Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 11:37:00
52476 Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 11:39:00
49888 Soldánová Karin JPV6971 C Oddíl OS SK Prostějov 11:41:00
52560 Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 11:43:00
2096137 Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 11:45:00
2067389 Slavíková Lenka TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 11:47:00
2032185 Ženčáková Marie 0070002 ASPV OA Šumperk 11:49:00
52502 Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 11:51:00
2067330 Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:53:00
2080842 Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 11:55:00
886292 Mlčková Jana KSU7383 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:57:00
52480 Urbanová Edita STE7454 C SK SKI-OB Šternberk 11:59:00
433098 Felklová Jarmila 0070003 ASPV OA Šumperk 12:03:00
2027210 Zatloukalová Eva ZLH7051 C OOB TJ Zlaté Hory 12:05:00
52514 Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 12:07:00
2027233 Švancárová Helena KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:09:00
352324 Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 12:11:00
D55C
3.30 km, 95 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2102820 Roubalíková Iva 0050002 ZŠ Těšetice 11:23:00
52445 Künstlerová Milada UOL5651 C SOB Olomouc 11:25:00
51915 Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 11:27:00
52466 Štrajtová Zuzana UOL6452 C SOB Olomouc 11:29:00
52420 Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 11:31:00
2059758 Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 11:33:00
D65C
2.30 km, 50 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52782 Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 11:14:00
52599 Čadilová Alena ASU5050 C Magnus Orienteering 11:16:00
52763 Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 11:18:00
52557 Štáblová Jitka ASU5350 C Magnus Orienteering 11:20:00
H10C
2.30 km, 60 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
3523342 Chmelář Filip JPV0900 C Oddíl OS SK Prostějov 11:55:00
307338 Cetl Jan AOP0902 C Orientační Běh Opava 11:57:00
2108868 Mátl Adam KSU1111 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:59:00
2020738 Čeřovský Filip KON1010 C KOB Konice 12:01:00
2051531 Lutera Oliver PLU1001 C TJ SOKOL Plumlov 12:05:00
2108888 Mátl Jáchym KSU0909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:07:00
682345 Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov 12:09:00
2053548 Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:11:00
224904 Matoušek Jan STE0909 C SK SKI-OB Šternberk 12:13:00
H12C
2.90 km, 90 m, 9 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
61 2061762 Kubeš David PLU0800 C TJ SOKOL Plumlov 11:43:00
62 8835 Šnajdr Jakub PTE0700 C TJ Sokol Ptení 11:45:00
63 2108898 Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 11:47:00
64 53003 Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 11:49:00
65 2106723 Tomášek Josef STE0808 C SK SKI-OB Šternberk 11:51:00
66 51914 Holý Štěpán SBR0802 C SKOB Bruntál 11:53:00
68 0 Penka Matěj STE0705 C SK SKI-OB Šternberk 11:57:00
69 49430 Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 11:59:00
70 0 Vavrečka Libor STE0809 C SK SKI-OB Šternberk 12:01:00
71 2133905 Janeček Jáchym UOL0700 C SOB Olomouc 12:03:00
72 52488 Novotný Jakub PLU0804 C TJ SOKOL Plumlov 12:05:00
73 7206535 Navrátil Pavel ASU0747 B Magnus Orienteering 12:07:00
74 2058484 Paloncý Jan KSU0808 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:09:00
75 2135162 Mikuš Matěj PTE0808 C TJ Sokol Ptení 12:11:00
76 2058486 Mlček Vincenc KSU0700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:13:00
77 2112769 Mikoška Jan STE0807 C SK SKI-OB Šternberk 12:15:00
78 0 Robenek Jiří UOL0701 C SOB Olomouc 12:17:00
79 361910 Marek Vít KSU0838 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:19:00
80 52844 Sekanina Ondřej ASU0745 C Magnus Orienteering 12:21:00
81 7758623 Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 12:23:00
82 426313 Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 12:25:00
H14C
3.80 km, 120 m, 11 kontrol
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
91 232194 Slavík Ondřej TVR0500 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 11:48:00
92 7200909 Vodička Igor UOL0502 B SOB Olomouc 11:50:00
93 8663160 Soldán Robin PLU0600 B TJ SOKOL Plumlov 11:52:00
94 2102714 Fajstl Vojtěch PTE0501 C TJ Sokol Ptení 11:54:00
95 2056276 Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:56:00
96 7210915 Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 11:58:00
98 2073730 Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:02:00
99 52512 Maťátko Václav STE0500 C SK SKI-OB Šternberk 12:04:00
100 8667538 Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 12:06:00
101 446437 Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:08:00
102 2075670 Štorek Jan JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov 12:10:00
104 2056285 Tomanek Lukáš KSU0502 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:14:00
105 8667537 Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 12:16:00
106 8636188 Antonowicz Jan STE0503 B SK SKI-OB Šternberk 12:18:00
107 2104587 Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:20:00
108 2124798 Karásek Antonín PLU0503 B TJ SOKOL Plumlov 12:22:00
H16C
4.40 km, 155 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2124774 Karásek František PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov 11:00:00
2020722 Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 11:02:00
0 Mach Šimon NNNBI01 Neregistrovaní 11:04:00
301567 Tomášek Adam CEL0400 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 11:06:00
2115747 Krampla Michal Jan UOL0302 C SOB Olomouc 11:08:00
8662429 Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:10:00
2035728 Janků Martin STE0404 B SK SKI-OB Šternberk 11:12:00
53112 Štoudek Martin ASU0448 B Magnus Orienteering 11:14:00
2082903 Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:18:00
2113074 Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 11:20:00
229473 Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:22:00
416716 Bartášek Tomáš ASU0447 C Magnus Orienteering 11:24:00
442865 Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:28:00
2088729 Čecháček Adam UOL0402 C SOB Olomouc 11:30:00
426397 Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 11:32:00
8660477 Beneš Jindřich KON0404 A KOB Konice 11:34:00
H18C
5.00 km, 170 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1407427 Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 11:43:00
2060295 Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 11:45:00
2075675 Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 11:47:00
301564 Tomášek Ondřej CEL0100 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 11:49:00
2080935 Babišta Antonín KSU0111 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:53:00
52733 Šimek Štěpán UOL0104 C SOB Olomouc 11:55:00
8662432 Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:57:00
2108907 Doseděl Štěpán STE0206 C SK SKI-OB Šternberk 11:59:00
8662428 Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:01:00
H21C
5.80 km, 210 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662724 Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
7202871 Jirka Matyáš UOL0203 B SOB Olomouc 11:02:00
515179 Turczer Petr KSU7945 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:04:00
439212 Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov 11:06:00
2045232 Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 11:08:00
332966 Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 11:10:00
2121000 Svoboda Zdeněk UOL7900 C SOB Olomouc 11:12:00
1007547 Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 11:14:00
52410 Špičák František PLU8009 C TJ SOKOL Plumlov 11:16:00
682377 Bencúr Juraj AOP7700 C Orientační Běh Opava 11:18:00
0 Začal Martin PLU8100 C TJ SOKOL Plumlov 11:20:00
0 Drmola Filip NNNDR01 Neregistrovaní 11:22:00
2085619 Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 11:24:00
2020741 Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 11:26:00
8655374 Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 11:28:00
2069100 Kašpar Jaroslav KSU7004 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:30:00
2011817 Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 11:32:00
8662445 Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:34:00
1931332 Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 11:36:00
7001234 Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 11:38:00
52530 Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 11:42:00
2044889 Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 11:44:00
52490 Matyšek Radoslav PLU8007 C TJ SOKOL Plumlov 11:46:00
2025356 Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk 11:48:00
51881 Kolář Rudolf ABR8901 C A-team NOVO Bruntál 11:50:00
2060296 Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 11:52:00
2035148 Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 11:54:00
2049564 Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 11:56:00
886282 Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 11:58:00
52516 Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 12:00:00
2027239 Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 12:04:00
8670456 Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 12:06:00
52503 Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 12:08:00
433096 Karásek Michal 0100001 Krumsín 12:10:00
8655381 Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 12:12:00
2088178 Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 12:14:00
2073426 Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 12:16:00
7200324 Tomanek Daniel KSU7410 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:18:00
2108900 Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 12:20:00
8663166 Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 12:22:00
8655380 Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 12:24:00
1391361 Oliinyk Illia 41PXX01 WKS Wawel Kraków 12:26:00
52430 Jirka Michal SBK8403 C KOB START Blansko 12:28:00
H35C
5.40 km, 175 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7203338 Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 11:13:00
52462 Tomášek Petr STE8001 C SK SKI-OB Šternberk 11:15:00
2075671 Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 11:17:00
2080826 Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 11:19:00
2073731 Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:21:00
52484 Novotný Michal PLU7901 C TJ SOKOL Plumlov 11:23:00
682655 Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 11:25:00
416715 Bartášek Jiří ASU7448 C Magnus Orienteering 11:27:00
2070849 Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 11:29:00
301259 Stibor Zbyněk TVR7600 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 11:33:00
52756 Rigó Marek ODR7101 C SKOB Odry 11:35:00
2112777 Huňka Karel KON6919 C KOB Konice 11:39:00
2027234 Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 11:41:00
446432 Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:43:00
2060274 Ženčák Jaroslav 0070001 ASPV OA Šumperk 11:45:00
2058461 Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:47:00
2135163 Holý Ondřej SBR7600 C SKOB Bruntál 11:49:00
886296 Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:51:00
2118486 Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 11:53:00
7203335 Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 11:55:00
515101 Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:57:00
8824 Dušek Václav PTE7619 C TJ Sokol Ptení 11:59:00
2113078 Chmelář Jan JPV7501 C Oddíl OS SK Prostějov 12:01:00
8655386 Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 12:03:00
H45C
4.80 km, 170 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7300185 Vrána Jan UOL7300 C SOB Olomouc 11:02:00
51913 Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 11:04:00
420422 Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 11:06:00
504405 Antonowicz Jerzy STE6800 C SK SKI-OB Šternberk 11:08:00
52596 Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 11:10:00
232429 Žebrák Zbyněk LOV7101 C lepus.cz 11:12:00
8660478 Křeček Miroslav ZPV6213 C KOB ZPV Prostějov 11:14:00
52407 Janeček Jiří CEL6827 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 11:16:00
436923 Slavík Tomáš TVR6800 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 11:18:00
2080962 Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 11:20:00
2083412 Procházka Josef 0110001 SK SKIVELO 11:22:00
446410 Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:24:00
1417263 Navrátil Václav KON6427 C KOB Konice 11:28:00
8666874 Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 11:30:00
8663161 Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 11:32:00
426375 Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 11:34:00
51471 Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 11:36:00
2092433 Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 11:38:00
995892 Otruba Marek PLU7417 C TJ SOKOL Plumlov 11:40:00
2148110 Koutný Pavel JPV7300 C Oddíl OS SK Prostějov 11:44:00
52406 Tomášek Jiří CEL6426 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 11:46:00
515079 Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 11:48:00
231248 Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 11:50:00
433100 Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 11:52:00
2102771 Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 11:54:00
515459 Mátl Pavel KSU6844 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:56:00
2112775 Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 11:58:00
2112735 Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov 12:00:00
2113386 Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 12:02:00
8828 Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 12:04:00
2090700 Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:06:00
1410004 Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 12:08:00
8276 Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 12:10:00
51882 Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 12:12:00
H55C
4.00 km, 155 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52531 Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 11:01:00
52500 Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov 11:03:00
8904 Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 11:05:00
52589 Felkl Luděk 0070004 ASPV OA Šumperk 11:07:00
206457 Labudík Milan TVR6200 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 11:09:00
52556 Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 11:11:00
8663187 Kolář Rudolf ABR6301 C A-team NOVO Bruntál 11:13:00
2092418 Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 11:17:00
307337 Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 11:19:00
2102813 Roubalík Radovan 0050009 ZŠ Těšetice 11:21:00
895219 Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 11:25:00
52473 Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 11:27:00
2049563 Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 11:29:00
682075 Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 11:31:00
H65C
3.20 km, 75 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52440 Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 11:40:00
51950 Pospíšil Karel TVR5000 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 11:42:00
52747 Smolka Miloslav OOL4901 C SK Haná orienteering 11:44:00
341715 Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 11:46:00
2102554 Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:48:00
51917 Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 11:52:00
52517 Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 11:54:00
8135135 Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 11:56:00
H70C
2.60 km, 75 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52549 Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 11:21:00
64865 Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 11:23:00
52467 Šubrt Zdeněk UOL4201 C SOB Olomouc 11:25:00
52762 Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 11:27:00
52869 Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 11:29:00
51905 Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 11:31:00
352323 Gottfried Jan UOL4602 C SOB Olomouc 11:33:00
52529 Čermák Miloslav STE4101 C SK SKI-OB Šternberk 11:35:00
52438 Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 11:37:00
889315 Sedlář Vladimír AOP4201 C Orientační Běh Opava 11:41:00
352318 Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 11:43:00
51904 Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 11:45:00
HD10N
2.00 km, 60 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2090866 Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 11:22:00
2102715 Tříska David PTE1003 C TJ Sokol Ptení 11:24:00
2148093 Koutný Ondřej JPV1001 C Oddíl OS SK Prostějov 11:28:00
52722 Langerová Eliška KON0767 C KOB Konice 11:30:00
2127543 Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 11:32:00
2125346 Markovič Krištof JPV0907 C Oddíl OS SK Prostějov 11:34:00
2127533 Bábková Amálie PTE1051 C TJ Sokol Ptení 11:36:00
247250 Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 11:38:00
52592 Skřivanek František TBM1108 C KOS TJ Tesla Brno 11:40:00
0 Jordánová Nelly KSU1050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:42:00
2115725 Staroštík Jakub UOL1000 C SOB Olomouc 11:44:00
0 Jordán Dominik KSU1000 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:46:00
52718 Zapletalová Anna KON0979 C KOB Konice 11:48:00
2051506 Luterová Laura PLU1051 C TJ SOKOL Plumlov 11:50:00
2133904 Kvášová Kateřina UOL1051 C SOB Olomouc 11:52:00
2115705 Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 11:54:00
0 Zbíralová Kateřina UOL1151 C SOB Olomouc 11:56:00
4634081 Ebnerová Alena KON1171 C KOB Konice 11:58:00
HDR
2.20 km, 70 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Žebrák Tonda LOV1401 lepus.cz 11:00:00
301554 Bublová Matylda 0130001 Dolní Čermná 11:00:00
0 Heča Michal 0120001 OB SK UOL 11:00:00
52852 Ondráček Lubor EKP1111 C VŠTJ Ekonom Praha 11:00:00
515156 Kujová Anežka TVR1250 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 11:00:00
206494 Kuja Adam TVR0900 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 11:00:00
4634082 Ebnerová Barbora NNNEB51 Neregistrovaní 11:00:00
52510 Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
2096224 Matyšek Josef PLU1400 C TJ SOKOL Plumlov 11:00:00
301556 Bednář Richard UOL1400 C SOB Olomouc 11:00:00
2020742 Čeřovská Eliška KON1353 C KOB Konice 11:00:00
2102683 Fládr Jan PTE1400 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
301572 Šmída Patrik PTE1004 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
2102713 Tříska Jakub PTE1300 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
301254 Stiborová Blanka TVR7650 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 11:00:00
886264 Macek Václav ASU1249 C Magnus Orienteering 11:00:00
0 Sekanina Marek ASU1010 Magnus Orienteering 11:00:00
52482 Novotná Klára PLU1151 C TJ SOKOL Plumlov 11:00:00
0 Veselá Klára UOL0950 C SOB Olomouc 11:00:00
0 Janeček Tomáš 0040002 PLU 11:00:00
0 Herzingerová Linda 0040001 PLU 11:00:00
0 Staroštíková Eliška UOL1350 C SOB Olomouc 11:00:00
2124801 Šaňáková Anna UOL1351 C SOB Olomouc 11:00:00
232959 Tomášková Lucie STE1350 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
2073656 Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
2122249 Gottwaldová Amálie STE0952 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
0 Gottwald Tobiáš STE1205 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
0 Bártková Rozárie STE0851 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
301571 Šnajdrová Nikol PTE1050 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
2111615 Tichá Anna SSU1150 C SK Severka Šumperk 11:00:00
0 Good Marie SBR1250 C SKOB Bruntál 11:00:00
P
3.30 km, 95 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2115724 Sarazin Julien Pierre UOL0303 C SOB Olomouc 11:00:00
8827 Mikšíková Kateřina PTE7375 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
2045237 Bubla Jiří 0130002 Dolní Čermná 11:00:00
2800303 Kuja Ivo TVR7700 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 11:00:00
2020735 Staroštíková Zuzana NNNST52 Neregistrovaní 11:00:00
2115730 Možný Šimon PVP0800 C VSK Přírodní vědy Praha 11:00:00
361996 Havelka Jan KON0222 C KOB Konice 11:00:00
0 Švestková Hana JPV7550 C Oddíl OS SK Prostějov 11:00:00
307329 Zapletalová Kamila KON7979 C KOB Konice 11:00:00
515427 Čeřovský Petr KON8518 C KOB Konice 11:00:00
2020743 Čeřovská Adéla KON8755 C KOB Konice 11:00:00
2102716 Šišma Daniel PTE0600 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
2131187 Bartošová Dana PTE7650 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
0 Musilová Jana ASU7798 C Magnus Orienteering 11:00:00
433095 Christodoulou Iva ASU7599 C Magnus Orienteering 11:00:00
2102553 Kobylka Roman ASU6749 C Magnus Orienteering 11:00:00
0 Lutera Michal 0040003 PLU 11:00:00
2061817 Luterová Kristýna PLU7878 C TJ SOKOL Plumlov 11:00:00
0 Veselý Martin 0080001 Martimor 11:00:00
2112772 Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 11:00:00
2088187 Čecháček Petr UOL6800 C SOB Olomouc 11:00:00
2092436 Čecháčková Šárka UOL7350 C SOB Olomouc 11:00:00
2060297 Dosedělová Klára STE9751 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
0 Vackovi 0060003 Olomouc 11:00:00
2112742 Zifčáková Miroslava 0060002 Olomouc 11:00:00
2113084 Zifčák Robin 0060001 Olomouc 11:00:00
2127603 Lavrenčík Petr 0050008 ZŠ Těšetice 11:00:00
2125334 Sojka Pavel 0050007 ZŠ Těšetice 11:00:00
2125332 Syrová Eliška 0050006 ZŠ Těšetice 11:00:00
2125314 Grégrová Zuzana 0050005 ZŠ Těšetice 11:00:00
2125324 Lavrenčík Filip 0050004 ZŠ Těšetice 11:00:00
2121889 Sojková Monika 0050003 ZŠ Těšetice 11:00:00
0 Mikošková Tereza STE9750 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
2102537 Novák Jan STE7900 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
2143405 Kučera Martin STE7602 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
331055 Šauman Petr ODR6100 C SKOB Odry 11:00:00
52006 Kazda Bohumil RBK6201 SK Radioklub Blansko 11:00:00
2109764 Dráč Pavel UOL7201 C SOB Olomouc 11:00:00
2045207 Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 11:00:00