Startovka závodu: Mistrovství oblasti ve sprintu

Datum:
28.04.2019
Místo konání:
Konice, Základní škola a gymnázium města Konice - šatny
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Konice, 1:4000
Ředitel závodu:
Hlava Miroslav - R1
Hlavní rozhodčí:
Zimmermann Jakub - R1
Stavitel tratí:
Hlava Miroslav - R1
Kategorie:
D10C     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D65     H10C     H12     H14     H16     H18     H20     H21     H35     H45     H55     H65     H70     HD10N     HDR     P    
D10C
1.00 km, 40 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2108906 Jordánová Nelly KSU1050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:02:00
428280 Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 11:03:00
2053541 Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:04:00
2133904 Kvášová Kateřina UOL1051 C SOB Olomouc 11:05:00
2058485 Paloncý Adéla KSU0950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:06:00
2102861 Tomášková Anna STE1051 C SK SKI-OB Šternberk 11:07:00
2115747 Zbíralová Kateřina UOL1151 C SOB Olomouc 11:08:00
446412 Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:09:00
2113056 Kubíčková Magdalena UOL1150 C SOB Olomouc 11:10:00
2127853 Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov 11:11:00
52290 Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 11:12:00
2051531 Chytráčková Zuzana PLU0950 C TJ SOKOL Plumlov 11:14:00
D12
1.30 km, 45 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2058523 Skřivanková Anna TBM0853 C KOS TJ Tesla Brno 11:00:00
515427 Langerová Eliška KON0767 C KOB Konice 11:01:00
2108892 Fendrychová Klára STE0750 C SK SKI-OB Šternberk 11:02:00
682345 Slezáková Vendula PLU0854 C TJ SOKOL Plumlov 11:03:00
2090865 Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 11:04:00
2135198 Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 11:05:00
7211248 Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:06:00
2061810 Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 11:07:00
446409 Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:08:00
8120028 Dobrovolná Anna TBM0758 B KOS TJ Tesla Brno 11:10:00
2127525 Dosedělová Tereza PTE0755 C TJ Sokol Ptení 11:11:00
2067322 Dvořáková Ema KON0777 C KOB Konice 11:12:00
416509 Bartášková Karolína ASU0799 C Magnus Orienteering 11:13:00
2069084 Janků Karolína UOL0751 C SOB Olomouc 11:14:00
8908 Krtičková Ester CHA0754 C OK Chrastava 11:15:00
2069073 Jílková Pavla UOL0753 B SOB Olomouc 11:16:00
52720 Hájková Michaela KON0787 C KOB Konice 11:17:00
2135196 Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 11:18:00
2069082 Paulíčková Tereza UOL0750 B SOB Olomouc 11:19:00
232251 Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 11:20:00
2126251 Benešová Anežka KON0757 C KOB Konice 11:21:00
2122254 Kubálková Eliška STE0854 C SK SKI-OB Šternberk 11:22:00
361976 Fialová Anna KON0779 C KOB Konice 11:23:00
D14
1.60 km, 70 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
206390 Karásková Denisa ZPV0555 C KOB ZPV Prostějov 12:01:00
2111803 Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 12:02:00
52722 Kabátová Lucie KON0656 C KOB Konice 12:03:00
2108881 Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 12:04:00
2053569 Konečná Julie KSU0550 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:05:00
7003005 Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 12:06:00
995815 Müllerová Marie KSU0565 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:07:00
2148256 Koukalová Elena UOL0553 C SOB Olomouc 12:08:00
2085598 Pattermanová Magdalena KSU0660 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:09:00
2108903 Mikošková Marie STE0552 B SK SKI-OB Šternberk 12:10:00
2112722 Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 12:11:00
2133908 Bartáková Veronika UOL0551 C SOB Olomouc 12:12:00
8667550 Otrubová Anna PLU0577 A TJ SOKOL Plumlov 12:13:00
2069072 Jílková Lenka UOL0654 B SOB Olomouc 12:14:00
2108918 Zatloukalová Julie STE0650 B SK SKI-OB Šternberk 12:15:00
2058482 Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:16:00
2080829 Pospíšilová Stella STE0551 C SK SKI-OB Šternberk 12:17:00
2069085 Dráčová Barbora UOL0652 B SOB Olomouc 12:18:00
2112741 Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 12:19:00
2044889 Kopecká Nela UOL0650 C SOB Olomouc 12:20:00
2108917 Kotrle Sylvia STE0652 C SK SKI-OB Šternberk 12:21:00
7206550 Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering 12:22:00
2035719 Neumannová Kristýna STE0550 C SK SKI-OB Šternberk 12:23:00
2113386 Slehová Martina UOL0653 C SOB Olomouc 12:24:00
2108904 Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 12:25:00
D16
1.50 km, 75 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7201771 Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 11:01:00
2112727 Slehová Eliška UOL0453 B SOB Olomouc 11:02:00
8660570 Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 11:03:00
2020729 Smékalová Karolína UOL0451 B SOB Olomouc 11:04:00
8796 Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 11:06:00
443076 Šánová Julie KSU0494 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:08:00
8660531 Bídová Markéta UOL0352 B SOB Olomouc 11:09:00
2103267 Murínová Markéta KSU0383 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:10:00
8655425 Moravcová Natálie UOL0454 C SOB Olomouc 11:11:00
1400409 Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 11:13:00
2020728 Smékalová Viktorie UOL0450 B SOB Olomouc 11:14:00
446447 Heclová Marie KSU0454 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:15:00
2087689 Janečková Adéla PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov 11:16:00
D18
1.70 km, 80 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7206537 Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 11:30:00
2092435 Raclavská Lenka UOL0252 B SOB Olomouc 11:32:00
2091546 Kočová Halina TZL0255 B SKOB Zlín 11:33:00
2053557 Krčková Helena AOP0251 C Orientační Běh Opava 11:34:00
682663 Vránová Eliška UOL0151 B SOB Olomouc 11:35:00
8680601 Raclavská Zuzana UOL0251 B SOB Olomouc 11:37:00
D20
2.00 km, 90 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662279 Lugrová Natalie JPV0066 B Oddíl OS SK Prostějov 11:53:00
2025342 Zatloukalová Romana ZLH9950 B OOB TJ Zlaté Hory 11:54:00
446425 Pšenčíková Adéla KSU0050 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:55:00
1421909 Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 11:57:00
D21
2.00 km, 90 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2109698 Šebková Klára JPV8550 C Oddíl OS SK Prostějov 11:59:00
51883 Czaschová Emílie SBR8750 C SKOB Bruntál 12:01:00
8660462 Jemelíková Lada VBM6555 C VSK Mendelu Brno 12:02:00
8655412 Vývodová Jana ASU9852 C Magnus Orienteering 12:03:00
8667995 Mazalová Monika RBK9252 C SK Radioklub Blansko 12:05:00
8656506 Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 12:07:00
9416043 Krejčíková Marie TZL9252 C SKOB Zlín 12:09:00
2109697 Cetkovská Tereza JPV8750 C Oddíl OS SK Prostějov 12:10:00
2092370 Hornová Lenka 0020001 SK SKIVELO Olomouc 12:11:00
D35
1.70 km, 80 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51197 Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 11:03:00
2045207 Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 11:04:00
8662307 Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 11:05:00
2073732 Smolíková Kateřina KSU7793 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:06:00
420402 Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 11:07:00
442855 Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:08:00
682350 Horčičková Eva UOL7051 C SOB Olomouc 11:09:00
2112743 Lubrichová Eva STE7556 C SK SKI-OB Šternberk 11:10:00
301698 Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 11:12:00
2133902 Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 11:13:00
2025355 Matoušková Jana STE7951 C SK SKI-OB Šternberk 11:14:00
995833 Paloncý Jana KSU7878 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:15:00
2080963 Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 11:16:00
9201328 Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 11:17:00
443099 Ondráčková Adéla KSU7676 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:18:00
2069071 Jílková Hana UOL8050 C SOB Olomouc 11:19:00
887939 Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 11:20:00
443087 Heclová Jana KSU7550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:22:00
995816 Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 11:23:00
2058462 Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:24:00
2109752 Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 11:25:00
2035158 Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 11:26:00
2109754 Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 11:27:00
D45
1.70 km, 80 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52514 Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 11:39:00
2067389 Slavíková Lenka TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 11:40:00
52502 Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 11:41:00
52560 Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 11:42:00
2080842 Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 11:43:00
224901 Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 11:44:00
52427 Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 11:46:00
8006773 Fajkusová Jitka JPV6773 C Oddíl OS SK Prostějov 11:47:00
361929 Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 11:48:00
2096137 Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 11:50:00
7201755 Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 11:51:00
352324 Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 11:52:00
6713 Seidenglanzová Irena SSU7450 C SK Severka Šumperk 11:53:00
8234432 Kašparová Ivana JPV6951 C Oddíl OS SK Prostějov 11:54:00
361977 Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 11:55:00
8006556 Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 11:56:00
420442 Polášková Jana KSU7171 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:57:00
2127879 Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 11:59:00
52451 Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 12:00:00
52864 Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 12:01:00
886292 Mlčková Jana KSU7383 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:02:00
433098 Felklová Jarmila 0030002 ASPV OA Šumperk 12:03:00
2113042 Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 12:04:00
1406132 Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 12:05:00
D55
1.60 km, 70 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51915 Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 11:54:00
2102820 Roubalíková Iva 0010002 ZŠ Těšetice 11:55:00
49601 Jalová Marie RBK5761 C SK Radioklub Blansko 11:57:00
52730 Špacírová Danuše UOL5852 C SOB Olomouc 11:58:00
2080971 Honkyšová Eva JPV6350 C Oddíl OS SK Prostějov 11:59:00
2092434 Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 12:00:00
D65
1.30 km, 45 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52782 Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 11:55:00
52599 Čadilová Alena ASU5050 C Magnus Orienteering 11:56:00
52763 Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 11:57:00
52557 Štáblová Jitka ASU5350 C Magnus Orienteering 11:58:00
8659406 Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:59:00
H10C
1.00 km, 40 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53654 Jäckel Maxmilián KSU1020 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:17:00
0 Sovadina Matěj KSU1001 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:19:00
2051494 Růžička Matěj KSU0901 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:20:00
0 Heiser Matěj SSU0900 C SK Severka Šumperk 11:21:00
2073734 Stojaník Zdeněk KSU0919 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:22:00
2108889 Sovadina Jakub KSU0929 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:23:00
2108888 Mátl Jáchym KSU0909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:25:00
224904 Matoušek Jan STE0909 C SK SKI-OB Šternberk 11:26:00
2103281 Jordán Dominik KSU1000 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:27:00
2108868 Mátl Adam KSU1111 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:29:00
2020738 Čeřovský Filip KON1010 C KOB Konice 11:30:00
52258 Vlček Antonín KSU1121 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:31:00
2090866 Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 11:32:00
53662 Smýkal Lukáš KSU1101 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:33:00
H12
1.30 km, 45 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
681869 Novotný Jakub PLU0804 C TJ SOKOL Plumlov 11:27:00
0 Heča Michal UOL0803 C SOB Olomouc 11:28:00
2122261 Penka Matěj STE0705 C SK SKI-OB Šternberk 11:29:00
7206535 Navrátil Pavel ASU0747 B Magnus Orienteering 11:30:00
2134360 Podzimek Theodor KON0808 C KOB Konice 11:31:00
2108898 Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 11:33:00
2073739 Polášek Filip KSU0818 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:34:00
52844 Sekanina Ondřej ASU0745 C Magnus Orienteering 11:35:00
7758623 Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 11:36:00
361910 Marek Vít KSU0838 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:37:00
53003 Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 11:38:00
2106723 Tomášek Josef STE0808 C SK SKI-OB Šternberk 11:39:00
426313 Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 11:40:00
2058486 Mlček Vincenc KSU0700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:41:00
0 Král Ondřej ASU0746 C Magnus Orienteering 11:42:00
2108899 Plachý Ondřej JPV0707 C Oddíl OS SK Prostějov 11:44:00
2112769 Mikoška Jan STE0807 C SK SKI-OB Šternberk 11:45:00
2113097 Kubíček Vavřinec UOL0801 C SOB Olomouc 11:46:00
2115724 Robenek Jiří UOL0701 C SOB Olomouc 11:48:00
49430 Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 11:49:00
2058484 Paloncý Jan KSU0808 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:50:00
2129179 Vavrečka Radek STE0809 C SK SKI-OB Šternberk 11:51:00
2133905 Janeček Jáchym UOL0700 C SOB Olomouc 11:52:00
H14
1.50 km, 75 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2102714 Fajstl Vojtěch PTE0501 C TJ Sokol Ptení 11:38:00
8667538 Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 11:39:00
446437 Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:40:00
8440505 Štorek Jan JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov 11:41:00
7210915 Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 11:42:00
8667537 Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 11:44:00
232194 Slavík Ondřej TVR0500 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 11:46:00
8663160 Soldán Robin PLU0600 B TJ SOKOL Plumlov 11:48:00
2108908 Poláček Tomáš JPV0520 C Oddíl OS SK Prostějov 11:49:00
2056276 Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:50:00
2075674 Vlach Timik SBR0501 C SKOB Bruntál 11:51:00
2104587 Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:52:00
2133901 Šesták Jakub UOL0601 C SOB Olomouc 11:53:00
2073730 Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:54:00
2124798 Karásek Antonín PLU0503 B TJ SOKOL Plumlov 11:56:00
2056308 Ondráček Viktor KSU0600 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:57:00
H16
1.70 km, 80 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
426397 Karásek Matyáš ZPV0302 C KOB ZPV Prostějov 12:05:00
2124774 Karásek František PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov 12:07:00
8660477 Beneš Jindřich KON0404 A KOB Konice 12:08:00
2082903 Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:09:00
8655426 Krampla Michal Jan UOL0302 C SOB Olomouc 12:10:00
2020722 Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 12:11:00
8655427 Sarazin Julien Pierre UOL0303 C SOB Olomouc 12:12:00
416716 Bartášek Tomáš ASU0447 C Magnus Orienteering 12:13:00
2113074 Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 12:14:00
2035728 Janků Martin STE0404 B SK SKI-OB Šternberk 12:15:00
2115721 Náhončík Jakub UOL0400 C SOB Olomouc 12:17:00
53112 Štoudek Martin ASU0448 B Magnus Orienteering 12:18:00
2127854 Slezák Aleš JPV0304 C Oddíl OS SK Prostějov 12:19:00
8670458 Tichý Lubomír SHK0303 B OK Slavia Hradec Králové 12:20:00
2108865 Poláček Lukáš JPV0306 C Oddíl OS SK Prostějov 12:21:00
H18
1.80 km, 75 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8663202 Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 11:31:00
2060295 Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 11:32:00
2027241 Neumann David STE0101 B SK SKI-OB Šternberk 11:34:00
8655428 Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 11:35:00
1407427 Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 11:36:00
2108907 Doseděl Štěpán STE0206 C SK SKI-OB Šternberk 11:37:00
7202871 Jirka Matyáš UOL0203 B SOB Olomouc 11:38:00
8655381 Svoboda Radek STE0207 B SK SKI-OB Šternberk 11:39:00
H20
2.20 km, 110 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1400425 Vostál Dominik UOL9901 B SOB Olomouc 11:00:00
439212 Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov 11:01:00
7207780 Kaprál Jan SSU0000 B SK Severka Šumperk 11:02:00
2056305 Ondráček Radek KSU9933 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:03:00
H21
2.20 km, 110 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662724 Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 11:05:00
8656569 Mazal Zdeněk VBM8103 C VSK Mendelu Brno 11:06:00
8087414 Ondráček Radim EKP7414 C VŠTJ Ekonom Praha 11:07:00
2144084 Začal Martin PLU8100 C TJ SOKOL Plumlov 11:08:00
2121000 Svoboda Zdeněk UOL7900 C SOB Olomouc 11:10:00
52870 Dudík Petr JPV8917 C Oddíl OS SK Prostějov 11:12:00
8670456 Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 11:13:00
0 Drmola Filip NNNXXXX Neregistrovaní 11:14:00
886282 Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 11:15:00
332966 Král Václav SSU8243 C SK Severka Šumperk 11:16:00
8662369 Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 11:17:00
8656711 Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 11:18:00
2088211 Dvořák Miloš BBM7300 C BETA URSUS Orienteering 11:19:00
8662317 Skoupý Jan STE9411 C SK SKI-OB Šternberk 11:20:00
8636192 Fiala Jan ZBM7205 C SK Žabovřesky Brno 11:21:00
8670465 Tichý Radomír SHK0000 B OK Slavia Hradec Králové 11:22:00
7210862 Skřivanek Marcel JPV7713 C Oddíl OS SK Prostějov 11:24:00
2080826 Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 11:25:00
9201846 Mikuš Oldřich PLU8200 C TJ SOKOL Plumlov 11:27:00
234582 Honkyš Pavel JPV9707 C Oddíl OS SK Prostějov 11:29:00
8656681 Zelinka Jiří MBM8740 C O-mikron 11:30:00
8644873 Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno 11:31:00
2083412 Procházka Josef 0060001 SK SKIVELO 11:32:00
8654919 Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 11:33:00
8235111 Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 11:34:00
1931332 Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 11:35:00
8655374 Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 11:36:00
8402048 Hovorka Lukáš LPU9001 C OK Lokomotiva Pardubice 11:38:00
2108900 Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 11:39:00
8662445 Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:40:00
2085619 Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 11:41:00
8662320 Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 11:42:00
7001234 Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 11:43:00
52503 Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 11:44:00
8422248 Zbranek Roman TZL8808 R SKOB Zlín 11:45:00
8028866 Klusáček Radim BOR7710 C OK Jiskra Nový Bor 11:46:00
2049564 Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 11:47:00
8662437 Jílek Ondřej KSU9908 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:48:00
2060296 Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 11:50:00
8656693 Vystavěl Ondřej JPV9807 R Oddíl OS SK Prostějov 11:52:00
H35
2.00 km, 90 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2118486 Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 11:03:00
7203335 Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 11:04:00
52862 Jura Tomáš JPV8200 C Oddíl OS SK Prostějov 11:05:00
682655 Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 11:06:00
8629813 Cveček Martin PVP7400 C VSK Přírodní vědy Praha 11:07:00
2027234 Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 11:08:00
0 Slavíček Milan 0050001 - 11:09:00
896972 Novotný Michal PLU7901 C TJ SOKOL Plumlov 11:10:00
446432 Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:11:00
8663138 Hodač Karel JPV7927 C Oddíl OS SK Prostějov 11:12:00
8663166 Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 11:13:00
2067929 Krtička Jan PLU7931 C TJ SOKOL Plumlov 11:14:00
2073731 Pavelka Martin KSU7503 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:15:00
2115730 Možný Stanislav PVP7700 C VSK Přírodní vědy Praha 11:16:00
8636194 Kolek Petr ASU7501 C Magnus Orienteering 11:18:00
8670823 Vlček Roman SKM7000 C KOB Směr Kroměříž 11:20:00
7203338 Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 11:21:00
8655386 Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 11:23:00
8656712 Růžička Lukáš KSU7849 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:24:00
52462 Tomášek Petr STE8001 C SK SKI-OB Šternberk 11:25:00
2070849 Karásek Martin ZPV7301 C KOB ZPV Prostějov 11:26:00
2125331 Škrabal Milan KON7521 C KOB Konice 11:27:00
2060274 Ženčák Jaroslav 0030001 ASPV OA Šumperk 11:28:00
H45
1.80 km, 75 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52596 Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 11:41:00
515459 Mátl Pavel KSU6844 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:42:00
2073426 Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 11:43:00
1410004 Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 11:45:00
2080962 Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 11:46:00
2090700 Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:47:00
2075678 Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 11:48:00
515079 Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 11:49:00
2102771 Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 11:50:00
8276 Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 11:51:00
2092433 Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 11:52:00
2080964 Lukašák Štefan STE6700 C SK SKI-OB Šternberk 11:53:00
8266526 Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 11:54:00
2112775 Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 11:55:00
51882 Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 11:56:00
52478 Pernica Jiří UOL6501 C SOB Olomouc 11:57:00
886291 Paloncý Pavel KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:59:00
7200586 Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 12:00:00
1421294 Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 12:01:00
426375 Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 12:02:00
8666874 Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 12:03:00
8006112 Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 12:04:00
2080967 Zatloukal Radek STE7000 C SK SKI-OB Šternberk 12:05:00
2109764 Dráč Pavel UOL7201 C SOB Olomouc 12:06:00
420422 Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 12:07:00
2103780 Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 12:08:00
52407 Janeček Jiří CEL6827 C TJ Sokol Čelechovice na Hané 12:09:00
7300185 Vrána Jan UOL7300 C SOB Olomouc 12:10:00
231248 Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 12:11:00
253130 Krček Martin AOP7302 C Orientační Běh Opava 12:12:00
51471 Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 12:13:00
2112735 Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov 12:14:00
2127873 Hýbl Dušan JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov 12:16:00
8655430 Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 12:18:00
436923 Slavík Tomáš TVR6800 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 12:19:00
7202579 Kratochvíl Karel HOB7001 C SKOB Horní Benešov 12:20:00
H55
1.70 km, 80 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52531 Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 12:06:00
206496 Jirka Jiří ZPV5501 C KOB ZPV Prostějov 12:07:00
52556 Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 12:08:00
52473 Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 12:09:00
7200359 Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 12:10:00
52425 Poklop Lubomír UOL5601 C SOB Olomouc 12:11:00
52448 Navrátil Antonín UOL5301 C SOB Olomouc 12:13:00
2049563 Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 12:14:00
8488884 Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 12:15:00
8812 Jalový Jaroslav RBK5719 C SK Radioklub Blansko 12:16:00
51508 Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 12:17:00
0 Felkl Luděk 0030003 ASPV OA Šumperk 12:18:00
682075 Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 12:19:00
8656544 Roubalík Radovan 0010001 ZŠ Těšetice 12:20:00
307337 Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 12:21:00
8659407 Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:22:00
895219 Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 12:23:00
H65
1.50 km, 75 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52440 Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 11:59:00
52517 Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 12:00:00
52530 Zdráhal Tomáš OOL5301 C SK Haná orienteering 12:01:00
8135135 Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 12:02:00
51950 Pospíšil Karel TVR5000 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 12:03:00
H70
1.30 km, 45 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2143406 Čermák Miloslav STE4101 C SK SKI-OB Šternberk 12:12:00
51904 Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 12:14:00
52869 Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 12:15:00
52549 Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 12:16:00
64865 Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 12:17:00
52467 Šubrt Zdeněk UOL4201 C SOB Olomouc 12:18:00
52762 Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 12:19:00
HD10N
1.00 km, 20 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Krtička Jáchym CHA1000 C OK Chrastava 11:00:00
4634081 Ebnerová Alena KON1171 C KOB Konice 11:00:00
2102683 Fládr Jan PTE1400 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
52718 Zapletalová Anna KON0979 C KOB Konice 11:00:00
2111763 Dostál Lukáš KON0929 C KOB Konice 11:00:00
2127543 Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
2127533 Bábková Amálie PTE1051 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
2102715 Tříska David PTE1003 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
2020743 Beneš Jan KON0909 C KOB Konice 11:00:00
0 Good Marie SBR1250 C SKOB Bruntál 11:00:00
2073431 Zatloukal Vojtěch STE0908 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
2073656 Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
52510 Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
2111615 Tichá Anna SSU1150 C SK Severka Šumperk 11:00:00
247250 Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 11:00:00
2115725 Staroštík Jakub UOL1000 C SOB Olomouc 11:00:00
2115705 Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 11:00:00
HDR
1.00 km, 20 m, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2126255 Hájková Zuzana KON1262 C KOB Konice 11:00:00
8898 Zapletal David KON1111 C KOB Konice 11:00:00
2143345 Dostálová Elena KON1288 C KOB Konice 11:00:00
2125319 Dostálová Jolana KON1062 C KOB Konice 11:00:00
2102713 Tříska Jakub PTE1300 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
53348 Kratochvíl David HOB1101 C SKOB Horní Benešov 11:00:00
442849 Tomášek Matěj STE1202 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
0 Tomášek David STE1500 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
2122249 Gottwaldová Amálie STE0952 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
2073439 Gottwald Tobiáš STE1205 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
2120651 Karásek Richard 0040001 Krumsín 11:00:00
49367 Konečný Šimon KON1011 C KOB Konice 11:00:00
886264 Macek Václav ASU1249 C Magnus Orienteering 11:00:00
0 Sekanina Marek ASU1010 Magnus Orienteering 11:00:00
2020742 Čeřovská Eliška KON1353 C KOB Konice 11:00:00
0 Penková Amálie STE0955 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
2122263 Kotrle David STE1101 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
52544 Jäckel Vilém KSU1220 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:00:00
2143348 Svoboda Tobiáš UOL1500 C SOB Olomouc 11:00:00
2121010 Svoboda Ondřej UOL1201 C SOB Olomouc 11:00:00
8660922 Zbíral Robert UOL8000 C SOB Olomouc 11:00:00
52592 Skřivanek František TBM1108 C KOS TJ Tesla Brno 11:00:00
251023 Mrkvica Vít ZLH1600 C OOB TJ Zlaté Hory 11:00:00
P
1.60 km, 35 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Sekaninová Jitka 0080001 Neregistrovaná 11:00:00
2134361 Podzimek Petr KON7629 C KOB Konice 11:00:00
0 Čech Martin KON99XX KOB Konice 11:00:00
2108866 Škrabalová Eva KON7676 C KOB Konice 11:00:00
0 Stojaník Zdeněk KSUXXXX Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:00:00
8885 Chmelařová Blanka 0070001 Péčkaři 11:00:00
0 Fajstlová Adéla PTE0152 TJ Sokol Ptení 11:00:00
1417249 Křupka Tadeáš KON0606 C KOB Konice 11:00:00
2131187 Bartošová Dana PTE7650 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
8826 Tříska Richard PTE7447 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
8827 Mikšíková Kateřina PTE7375 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
2148071 Venusová Anna STE0554 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
2027230 Smolková Dagmar STE6451 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
416715 Musilová Jana ASU7798 C Magnus Orienteering 11:00:00
2143383 Tomášková Petra STE8250 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
2143385 Mikošková Tereza STE9750 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00