Startovka závodu: Mistrovství oblasti na krátké trati

Datum:
04.05.2019
Místo konání:
Dubicko – Sokolovna
Pořadatel:
ASU - Magnus Orienteering
Mapa:
Nad Peklem, 1:10 000
Ředitel závodu:
Navrátil Martin
Hlavní rozhodčí:
Khýn Vítězslav - R1
Stavitel tratí:
Navrátil Tomáš - R1
Kategorie:
D10C     D12     D14     D16     D18     D20     D21     D35     D45     D55     D65     H10C     H12     H14     H16     H18     H21     H35     H45     H55     H65     H70     HD10N     HDR     P     T    
D10C
1.80 km, 60 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
446412 Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:00:00
682345 Luterová Laura PLU1051 C TJ SOKOL Plumlov 11:02:00
2118494 Paulíčková Adela UOL0951 C SOB Olomouc 11:04:00
2058485 Paloncý Adéla KSU0950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:08:00
428280 Kopecká Tereza UOL1050 C SOB Olomouc 11:10:00
2127853 Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov 11:12:00
2053541 Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:14:00
2113056 Kubíčková Magdalena UOL1150 C SOB Olomouc 11:16:00
52290 Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 11:18:00
2108906 Jordánová Nelly KSU1050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:20:00
0 Zbíralová Kateřina UOL1151 C SOB Olomouc 11:22:00
D12
2.00 km, 40 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2061817 Slezáková Vendula PLU0854 C TJ SOKOL Plumlov 11:01:00
2090865 Rozsívalová Adéla KON0760 C KOB Konice 11:03:00
232251 Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 11:05:00
2069082 Paulíčková Tereza UOL0750 B SOB Olomouc 11:07:00
446409 Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:09:00
2112745 Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 11:11:00
7211248 Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:13:00
2127525 Dosedělová Tereza PTE0755 C TJ Sokol Ptení 11:15:00
2069073 Jílková Pavla UOL0753 B SOB Olomouc 11:17:00
52561 Matoušková Johana STE0751 C SK SKI-OB Šternberk 11:19:00
2135185 Klapková Alžběta PTE0852 C TJ Sokol Ptení 11:21:00
49438 Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 11:23:00
2061810 Otrubová Karolína PLU0888 C TJ SOKOL Plumlov 11:25:00
2122246 Kučerová Klaudie STE0853 C SK SKI-OB Šternberk 11:27:00
2135198 Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 11:29:00
2108892 Fendrychová Klára STE0750 C SK SKI-OB Šternberk 11:31:00
681869 Štefková Michaela PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov 11:33:00
2135196 Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 11:35:00
D14
2.20 km, 70 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9132 Pazderníková Zdeňka ASU0698 B Magnus Orienteering 11:17:00
2108918 Zatloukalová Julie STE0650 B SK SKI-OB Šternberk 11:19:00
2112741 Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 11:21:00
2108904 Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 11:23:00
995815 Müllerová Marie KSU0565 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:25:00
2112722 Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 11:27:00
2053569 Konečná Julie KSU0550 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:29:00
7003005 Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 11:31:00
2108881 Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 11:33:00
2069072 Jílková Lenka UOL0654 B SOB Olomouc 11:35:00
2058482 Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:37:00
361953 Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 11:39:00
2148071 Venusová Anna STE0554 C SK SKI-OB Šternberk 11:41:00
2085598 Pattermanová Magdalena KSU0660 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:43:00
8667550 Otrubová Anna PLU0577 A TJ SOKOL Plumlov 11:45:00
2069085 Dráčová Barbora UOL0652 B SOB Olomouc 11:47:00
2108903 Mikošková Marie STE0552 B SK SKI-OB Šternberk 11:49:00
0 Juřinová Adéla KSU0599 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:51:00
2108917 Kotrle Sylvia STE0652 C SK SKI-OB Šternberk 11:53:00
2044889 Kopecká Nela UOL0650 C SOB Olomouc 11:55:00
7206550 Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering 11:57:00
2080829 Pospíšilová Stella STE0551 C SK SKI-OB Šternberk 11:59:00
D16
2.50 km, 75 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2035723 Lukašáková Sára STE0450 A SK SKI-OB Šternberk 11:15:00
8660570 Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 11:17:00
8660531 Bídová Markéta UOL0352 B SOB Olomouc 11:19:00
2087689 Janečková Adéla PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov 11:21:00
7201771 Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 11:23:00
2143401 Juráková Karolína STE0352 C SK SKI-OB Šternberk 11:25:00
443076 Šánová Julie KSU0494 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:27:00
8656710 Pachmannová Bára AOP0351 B Orientační Běh Opava 11:29:00
2103267 Murínová Markéta KSU0383 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:31:00
2020729 Smékalová Karolína UOL0451 B SOB Olomouc 11:33:00
8796 Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 11:35:00
51874 Haluzová Štěpánka SBR0450 C SKOB Bruntál 11:37:00
446447 Heclová Marie KSU0454 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:39:00
1400409 Němečková Kateřina PLU0350 B TJ SOKOL Plumlov 11:41:00
D18
3.00 km, 100 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2020743 Kličková Anna KON0272 B KOB Konice 11:01:00
2092434 Raclavská Zuzana UOL0251 B SOB Olomouc 11:03:00
7206537 Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 11:05:00
2092435 Raclavská Lenka UOL0252 B SOB Olomouc 11:09:00
D20
3.40 km, 110 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
1421909 Novotná Tereza ZLH0051 B OOB TJ Zlaté Hory 11:15:00
D21
3.80 km, 125 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51883 Czaschová Emílie SBR8750 C SKOB Bruntál 11:37:00
8591 Dovrtělová P. Gabriela TZL8591 SKOB Zlín 11:39:00
2109698 Šebková Klára JPV8550 C Oddíl OS SK Prostějov 11:43:00
8655412 Vývodová Jana ASU9852 C Magnus Orienteering 11:45:00
2120659 Vlachová Eliška KON9572 C KOB Konice 11:47:00
301553 Horčičková Linda UOL8650 C SOB Olomouc 11:49:00
8656506 Vítková Lucie PTE9474 C TJ Sokol Ptení 11:51:00
8004346 Raclavská Vlaďka UOL0253 A SOB Olomouc 11:53:00
8635805 Hlavová Hana KON8888 C KOB Konice 11:55:00
7203330 Staňková Lucie ASU8756 C Magnus Orienteering 12:01:00
D35
3.20 km, 110 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2092369 Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 11:00:00
9201328 Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 11:04:00
2112772 Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 11:06:00
2085601 Pattermanová Ivana KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:08:00
2035158 Němečková Věra PLU7777 C TJ SOKOL Plumlov 11:10:00
49386 Librová Lucie AOP8050 C Orientační Běh Opava 11:12:00
2109752 Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 11:14:00
887939 Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 11:16:00
2133902 Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 11:18:00
51197 Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 11:20:00
2085577 Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 11:22:00
682350 Horčičková Eva UOL7051 C SOB Olomouc 11:24:00
1418763 Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 11:26:00
7204970 Gallo Martina AOP7951 C Orientační Běh Opava 11:28:00
2116467 Paulíčková Barbara UOL7851 C SOB Olomouc 11:30:00
442855 Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:32:00
2045207 Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 11:34:00
436921 Svačinková Jitka TVR7750 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 11:36:00
2109754 Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 11:38:00
2058462 Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:40:00
2069071 Jílková Hana UOL8050 C SOB Olomouc 11:42:00
995816 Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 11:44:00
420402 Kopecká Jitka UOL7750 C SOB Olomouc 11:46:00
2025355 Matoušková Jana STE7951 C SK SKI-OB Šternberk 11:48:00
2102819 Plachá Andrea JPV7676 C Oddíl OS SK Prostějov 11:50:00
D45
2.80 km, 90 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2080842 Poštulková Milada STE6850 C SK SKI-OB Šternberk 11:02:00
52451 Poklopová Ivana UOL6451 C SOB Olomouc 11:04:00
224901 Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 11:06:00
52476 Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 11:08:00
52502 Janků Renata STE7251 C SK SKI-OB Šternberk 11:10:00
2067389 Slavíková Lenka TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 11:12:00
301560 Holečková Lenka UOL6750 C SOB Olomouc 11:14:00
433098 Felklová Jarmila 0030003 ASPV OA Šumperk 11:16:00
352324 Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 11:18:00
361977 Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 11:20:00
2096137 Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 11:22:00
0 Ženčáková Marie 0030004 ASPV OA Šumperk 11:24:00
361929 Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 11:26:00
52419 Sedláčková Hana KON5481 C KOB Konice 11:28:00
2127879 Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 11:30:00
52417 Hlavová Miroslava KON6389 C KOB Konice 11:32:00
52427 Jirková Renata ZPV6553 C KOB ZPV Prostějov 11:34:00
52514 Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 11:36:00
52420 Dittrichová Lenka KON6285 C KOB Konice 11:38:00
52480 Urbanová Edita STE7454 C SK SKI-OB Šternberk 11:40:00
52412 Smičková Eva KON5887 C KOB Konice 11:42:00
886292 Mlčková Jana KSU7383 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:44:00
52864 Vavrečková Ivana JPV6363 C Oddíl OS SK Prostějov 11:46:00
1406132 Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 11:48:00
2075676 Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 11:50:00
52582 Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 11:52:00
2032169 Kašparová Ivana JPV6951 C Oddíl OS SK Prostějov 11:54:00
D55
2.50 km, 85 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52730 Špacírová Danuše UOL5852 C SOB Olomouc 11:00:00
887229 Dr gowska Marzena 23P6250 OK!Sport Warszawa 11:04:00
52630 Strohalmová Milena KRN5651 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:06:00
51915 Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 11:08:00
307335 Dudíková Eva JPV5757 C Oddíl OS SK Prostějov 11:10:00
D65
2.30 km, 60 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
49421 Řezníková Renáta AOP5451 C Orientační Běh Opava 11:01:00
52763 Novotná Ludmila ZLH4850 C OOB TJ Zlaté Hory 11:03:00
2148122 Vašková Zdeňka 0010002 Neregistrovaní Karlov 11:05:00
52782 Mrkvicová Ludmila ZLH4950 C OOB TJ Zlaté Hory 11:09:00
H10C
1.90 km, 60 m, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2103281 Jordán Dominik KSU1000 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:28:00
224904 Matoušek Jan STE0909 C SK SKI-OB Šternberk 11:30:00
2053548 Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:34:00
2127594 Liber Václav AOP1000 C Orientační Běh Opava 11:38:00
352342 Chmelář Filip JPV0900 C Oddíl OS SK Prostějov 11:40:00
0 Sovadina Matěj KSU1001 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:42:00
2061762 Lutera Oliver PLU1001 C TJ SOKOL Plumlov 11:44:00
2108889 Sovadina Jakub KSU0929 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:46:00
2148093 Koutný Ondřej JPV1001 C Oddíl OS SK Prostějov 11:48:00
53662 Smýkal Lukáš KSU1101 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:50:00
896972 Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov 11:52:00
2073734 Stojaník Zdeněk KSU0919 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:54:00
H12
2.10 km, 40 m, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Král Ondřej ASU0746 C Magnus Orienteering 11:01:00
51309 Juřina Marek KSU0828 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:03:00
7206535 Navrátil Pavel ASU0747 B Magnus Orienteering 11:05:00
2108916 Miča Jan KSU0701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:07:00
52844 Sekanina Ondřej ASU0745 C Magnus Orienteering 11:09:00
2073739 Polášek Filip KSU0818 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:11:00
53003 Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 11:13:00
2116481 Šotola Filip STE0704 C SK SKI-OB Šternberk 11:15:00
2058486 Mlček Vincenc KSU0700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:17:00
2112769 Mikoška Jan STE0807 C SK SKI-OB Šternberk 11:19:00
2058484 Paloncý Jan KSU0808 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:21:00
0 Heča Michal UOL0803 C SOB Olomouc 11:23:00
7201830 Gallo Ondřej AOP0802 C Orientační Běh Opava 11:25:00
426313 Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 11:27:00
7758623 Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 11:29:00
224897 Pánek Ondřej SSU0702 C SK Severka Šumperk 11:31:00
51914 Holý Štěpán SBR0802 C SKOB Bruntál 11:33:00
361910 Marek Vít KSU0838 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:35:00
2108898 Světnický Antonín STE0800 C SK SKI-OB Šternberk 11:39:00
49430 Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 11:41:00
2108899 Plachý Ondřej JPV0707 C Oddíl OS SK Prostějov 11:43:00
2122261 Penka Matěj STE0705 C SK SKI-OB Šternberk 11:45:00
H14
2.50 km, 75 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
428264 Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 11:01:00
2073730 Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:03:00
7200909 Vodička Igor UOL0502 B SOB Olomouc 11:07:00
2075670 Štorek Jan JPV0505 C Oddíl OS SK Prostějov 11:09:00
7210915 Kobylka David ASU0546 C Magnus Orienteering 11:11:00
8667538 Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 11:13:00
232194 Slavík Ondřej TVR0500 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 11:15:00
2124798 Karásek Antonín PLU0503 B TJ SOKOL Plumlov 11:17:00
446437 Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:19:00
2108908 Poláček Tomáš JPV0520 C Oddíl OS SK Prostějov 11:21:00
2056276 Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:23:00
8663160 Soldán Robin PLU0600 B TJ SOKOL Plumlov 11:25:00
2045229 Holub Mikuláš XX10501 11:29:00
8667537 Otruba František PLU0501 B TJ SOKOL Plumlov 11:31:00
52553 Hejtmánek Štěpán SSU0505 C SK Severka Šumperk 11:35:00
H16
3.20 km, 110 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2124774 Karásek František PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov 11:01:00
2115721 Náhončík Jakub UOL0400 C SOB Olomouc 11:03:00
8662429 Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:05:00
8660477 Beneš Jindřich KON0404 A KOB Konice 11:07:00
2148133 Krampla Michal Jan UOL0302 C SOB Olomouc 11:09:00
446419 Polášek Vít KSU0402 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:11:00
2127854 Slezák Aleš JPV0304 C Oddíl OS SK Prostějov 11:13:00
2035728 Janků Martin STE0404 B SK SKI-OB Šternberk 11:15:00
2113074 Rajman Filip UOL0301 B SOB Olomouc 11:17:00
2108865 Poláček Lukáš JPV0306 C Oddíl OS SK Prostějov 11:19:00
H18
3.80 km, 130 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2060295 Poštulka Lukáš STE0104 B SK SKI-OB Šternberk 11:50:00
2088178 Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 11:52:00
8655380 Lukašák Šimon STE0202 A SK SKI-OB Šternberk 11:54:00
52733 Šimek Štěpán UOL0104 C SOB Olomouc 11:56:00
2108907 Doseděl Štěpán STE0206 C SK SKI-OB Šternberk 11:58:00
7202871 Jirka Matyáš UOL0203 B SOB Olomouc 12:00:00
1407427 Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 12:02:00
2075675 Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 12:04:00
H21
5.20 km, 170 m, 22 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2045244 Dressler Jan SBK7911 C KOB START Blansko 11:01:00
52516 Pudel Jarda STE7505 C SK SKI-OB Šternberk 11:05:00
53362 Přibyl Bronislav TZL8603 C SKOB Zlín 11:07:00
2035148 Otruba Karel PLU7917 C TJ SOKOL Plumlov 11:09:00
2020741 Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 11:11:00
8663166 Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 11:13:00
2085619 Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 11:15:00
2108900 Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 11:17:00
2148150 Drmola Filip XXX9301 11:19:00
8115118 Bukovac Palo ZBM8101 R SK Žabovřesky Brno 11:21:00
446440 Videcký Jan KSU7504 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:23:00
8198811 Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 11:25:00
7001234 Novotný Tomáš ZLH7001 C OOB TJ Zlaté Hory 11:27:00
8656687 Světnický František STE0204 A SK SKI-OB Šternberk 11:29:00
8670456 Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 11:31:00
52503 Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 11:33:00
8662369 Kopecký David UOL7800 C SOB Olomouc 11:35:00
8655374 Václavek Tomáš STE5809 C SK SKI-OB Šternberk 11:37:00
515101 Šrámek Jaromír KSU5801 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:39:00
8656686 Hadač Filip AOP9301 C Orientační Běh Opava 11:41:00
8654919 Doležel Ondřej STE9202 C SK SKI-OB Šternberk 11:43:00
515111 Halama Jakub KSU7940 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:45:00
8662724 Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 11:47:00
1602629 Otrusina Jiří JPV8201 C Oddíl OS SK Prostějov 11:49:00
1238304 Kůr Jiří ZBM8304 C SK Žabovřesky Brno 11:51:00
2060296 Poštulka Tomáš STE9700 C SK SKI-OB Šternberk 11:53:00
7200365 Sklenář Martin AOP9501 C Orientační Běh Opava 11:55:00
H35
4.40 km, 140 m, 18 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2075671 Jadviščok Ladislav UOL7700 C SOB Olomouc 11:24:00
0 Holý Ondřej SBR7600 C SKOB Bruntál 11:26:00
446410 Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:28:00
52640 Strohalm Petr KRN8103 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:30:00
8655386 Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 11:32:00
0 Miča Petr KSU7600 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:34:00
2118486 Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 11:36:00
2113078 Chmelář Jan JPV7501 C Oddíl OS SK Prostějov 11:38:00
301259 Stibor Zbyněk TVR7600 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 11:40:00
2115730 Možný Stanislav PVP7700 C VSK Přírodní vědy Praha 11:42:00
2109761 Vojvodík Martin MOV7400 C SKOB Ostrava 11:44:00
446432 Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:46:00
436448 Hálek Jan UOL7000 C SOB Olomouc 11:48:00
682655 Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 11:50:00
2060274 Ženčák Jaroslav 0030001 ASPV OA Šumperk 11:52:00
2027234 Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 11:54:00
52740 Martinek Pavel JPV7700 C Oddíl OS SK Prostějov 11:56:00
8660922 Zbíral Robert UOL8000 C SOB Olomouc 11:58:00
2080826 Janků Marek STE7102 C SK SKI-OB Šternberk 12:00:00
886282 Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 12:02:00
H45
3.80 km, 125 m, 18 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2102771 Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 11:00:00
7202579 Kratochvíl Karel HOB7001 C SKOB Horní Benešov 11:02:00
7300185 Vrána Jan UOL7300 C SOB Olomouc 11:04:00
224899 Heiser Kamil SSU7301 C SK Severka Šumperk 11:08:00
52596 Dokoupil Vojtěch ZPV6425 C KOB ZPV Prostějov 11:10:00
2112735 Poláček Luboš JPV7214 C Oddíl OS SK Prostějov 11:12:00
2080962 Poštulka Zdenek STE6600 C SK SKI-OB Šternberk 11:14:00
2148110 Koutný Pavel JPV7300 C Oddíl OS SK Prostějov 11:16:00
8276 Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 11:18:00
2092433 Raclavský Vladislav UOL6600 C SOB Olomouc 11:20:00
433100 Grepl Ladislav KON6111 C KOB Konice 11:22:00
52472 Horčička Petr UOL7007 C SOB Olomouc 11:24:00
436923 Slavík Tomáš TVR6800 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 11:26:00
2020730 Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 11:28:00
1401181 Václavek Jiří STE5701 C SK SKI-OB Šternberk 11:30:00
2090700 Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:32:00
515079 Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 11:34:00
2127873 Hýbl Dušan JPV7202 C Oddíl OS SK Prostějov 11:36:00
2148092 Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 11:38:00
1421294 Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 11:40:00
2112775 Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 11:42:00
1410004 Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 11:44:00
7200586 Sklenář Josef SBR6601 C SKOB Bruntál 11:46:00
426375 Světnický Alexandr OOL6300 C SK Haná orienteering 11:48:00
51913 Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 11:50:00
2075678 Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 11:52:00
2127600 Liber Vlastimil AOP6402 C Orientační Běh Opava 11:54:00
2103780 Plachý Martin JPV6515 C Oddíl OS SK Prostějov 11:56:00
2073426 Silnoušek Jiří STE7200 C SK SKI-OB Šternberk 11:58:00
8006112 Jeřábek Luboš JPV6112 C Oddíl OS SK Prostějov 12:00:00
H55
3.30 km, 105 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52531 Albert František OOL5804 C SK Haná orienteering 11:14:00
2092418 Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 11:16:00
206457 Labudík Milan TVR6200 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 11:18:00
9998666 Chmelař Miroslav JPV6217 C Oddíl OS SK Prostějov 11:20:00
52628 Strohalm Petr KRN5601 C KOS TJ Lokomotiva Krnov 11:22:00
1006613 Kršák Karel VIC5902 C OB Vizovice 11:24:00
2049563 Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 11:26:00
52473 Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 11:28:00
307337 Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 11:30:00
887222 Dr gowski Robert 23P5900 OK!Sport Warszawa 11:32:00
52448 Navrátil Antonín UOL5301 C SOB Olomouc 11:34:00
895219 Zdráhal Robert OOL5707 C SK Haná orienteering 11:36:00
7200359 Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 11:38:00
52589 Felkl Luděk 0030002 ASPV OA Šumperk 11:40:00
51508 Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 11:42:00
H65
2.70 km, 80 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
341715 Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 11:25:00
2102554 Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:27:00
52440 Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 11:29:00
51950 Pospíšil Karel TVR5000 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 11:31:00
51917 Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 11:33:00
52517 Sklenář Antonín STE4801 C SK SKI-OB Šternberk 11:35:00
8135135 Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 11:37:00
H70
2.30 km, 60 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52467 Šubrt Zdeněk UOL4201 C SOB Olomouc 11:00:00
51905 Dospíšil Jaroslav SBR4501 C SKOB Bruntál 11:04:00
64865 Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 11:06:00
52549 Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 11:08:00
352323 Gottfried Jan UOL4602 C SOB Olomouc 11:10:00
52762 Novotný Stanisl ZLH4800 C OOB TJ Zlaté Hory 11:12:00
51470 Dvořák Vlastimil BOV4901 C TJ Baník Ostrava OKD 11:14:00
52869 Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 11:16:00
352318 Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 11:18:00
HD10N
1.60 km, 60 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2090866 Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 11:06:00
2111615 Tichá Anna SSU1150 C SK Severka Šumperk 11:08:00
0 Střída Antonín 0020001 nereg. 11:10:00
2115725 Staroštík Jakub UOL1000 C SOB Olomouc 11:12:00
7000379 Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 11:16:00
2127533 Bábková Amálie PTE1051 C TJ Sokol Ptení 11:18:00
52510 Janků Michala STE1150 C SK SKI-OB Šternberk 11:20:00
2127543 Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 11:22:00
2115705 Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 11:24:00
HDR
1.50 km, 60 m, 6 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2075650 Holubová Pavlína XX10902 11:00:00
416037 Holubová Eva XX10901 11:00:00
53348 Kratochvíl David HOB1101 C SKOB Horní Benešov 11:00:00
2020738 Konečný Šimon KON1011 C KOB Konice 11:00:00
251023 Mrkvica Vít ZLH1600 C OOB TJ Zlaté Hory 11:00:00
0 Střída František 0020002 nereg. 11:00:00
301254 Stiborová Blanka TVR7650 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 11:00:00
2111741 Liber Tomáš AOP1302 C Orientační Běh Opava 11:00:00
0 Penková Amálie STE0955 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
2122263 Kotrle David STE1101 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
P
2.50 km, 75 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Drašar Martin XX28501 11:00:00
0 Juřinová Radka KSU7650 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:00:00
8827 Mikšíková Kateřina PTE7375 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
0 Švestková Hana JPV7550 C Oddíl OS SK Prostějov 11:00:00
2020742 Konečný Josef KON8212 C KOB Konice 11:00:00
361981 Beneš Vojtěch 0040001 Nereg 4 11:00:00
2131187 Bartošová Dana PTE7650 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
247250 Mrkvicová Radka ZLH7851 C OOB TJ Zlaté Hory 11:00:00
2051506 Lutera Michal PLU8101 TJ SOKOL Plumlov 11:00:00
2051531 Luterová Kristýna PLU7878 C TJ SOKOL Plumlov 11:00:00
443087 Heclová Jana KSU7550 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:00:00
301592 Vašek Karel 0010001 Neregistrovaní Karlov 11:00:00
2027230 Smolková Dagmar STE6451 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
2143405 Kučera Martin STE7602 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
T
4.20 km, 140 m, 18 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Drašarová Eva XX28502 11:00:00