Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
08.06.2019
Místo konání:
Mokré Lazce
Pořadatel:
AOP - Orientační Běh Opava
Mapa:
Přerovec, 1:10000 ISOM 2000
Ředitel závodu:
Holas Tomáš - R2
Hlavní rozhodčí:
Hadač Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Kovalčík Tomáš, Borunský Tomáš - R2
Kluby:
14P     24P     4EP     38S     AOP     AOV     ASU     BFM     BOV     HAV     HOB     JPV     KRN     KSU     KYL     LOV     MOV     ODR     OOL     OOP     PDY     PLU     PTE     SBR     SFM     SIT     SOP     SPR     SSU     STE     TRI     TVR     UOL     VPM     VRB     ZLH    
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2032317 Marszalek Maria 14P7452 D35C 10:49:00
2032328 Marszalek Waldemar 14P7301 H45C 10:53:00
2032319 Marszalek Patryk 14P0500 H14C 11:13:00
2032326 Marszalek Dawid 14P1002 H10C 11:36:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
886619 Wysocka Jolanta 24P5650 D55C 10:40:00
222893 Wysocki Andrzej 24P5100 H65C 10:53:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2035286 Janas Sebastian 4EP7400 H35C 10:40:00
338919 Janas Aleksander 4EP0900 H10C 11:24:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8071296 Volkov Alexander 38S8000 H35C 10:48:00
8071309 Denysenko Tamara 38S6150 D55C 10:54:00
8071292 Valyavka Viktoriya 38S0850 D12C 11:13:00
8071304 Volkova Maja 38S0950 D10C 11:39:00
8071316 Volkov Maksym 38S0700 H12C 11:50:00
(25)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52664 Sedlářová Amálie AOP1252 C HDR 10:30:00
7206538 Pometlová Jana AOP7551 C P 10:30:00
232620 Tesařová Eva AOP1650 C HDR 10:30:00
331752 Tesařová Lucie AOP1451 C HDR 10:30:00
0 Kollárovits Matěj AOP1101 C HDR 10:30:00
2091596 Cetlová Karolína AOP0752 B D12C 10:33:00
0 Kollarovits Pavel AOP8101 C H35C 10:34:00
51191 Halátek Barnabáš AOP1102 C HD10N 10:34:00
8004292 Kovalčíková Alena AOP0751 B D12C 10:57:00
0 Kollárovitsová Julie AOP0951 C HD10N 10:58:00
361953 Pachmannová Katka AOP0551 B D14C 11:02:00
8004291 Čech Viktor AOP0801 C H12C 11:06:00
8000243 Borunský Matěj AOP0600 B H14C 11:09:00
8660378 Holasová Barbora AOP0651 B D14C 11:12:00
232251 Pachmannová Iva AOP0852 C D12C 11:15:00
2144112 Černohorský Jan AOP0704 C H12C 11:16:00
7201830 Gallo Ondřej AOP0802 C H12C 11:22:00
307338 Cetl Jan AOP0902 C H10C 11:30:00
8004331 Holas Štěpán AOP0900 C H12C 11:34:00
8000238 Cetlová Magdaléna AOP0552 B D14C 11:34:00
2144123 Černohorský Jakub AOP0502 C H14C 11:37:00
8000245 Kovalčík Petr AOP0901 B H12C 11:40:00
7003005 Gallo Natálie AOP0652 B D14C 11:40:00
8648592 Borunská Alžběta AOP0950 C D10C 11:47:00
8680606 Liber Václav AOP1000 C H10C 11:50:00
(7)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8660459 Mielec Radomír AOV0301 C H16C 10:56:00
52956 Hrubá Eliška AOV1050 C HD10N 10:56:00
232136 Fukalová Radmila AOV7051 C D45C 11:03:00
896961 Mielcová Elena AOV6951 C D45C 11:13:00
7202896 Vlach Jiří AOV7900 C H21C 11:29:00
361945 Hrubý Miroslav AOV7301 C H45C 11:35:00
515430 Mielec Jaromír AOV6901 C H45C 11:45:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102553 Kobylka Roman ASU6749 C P 10:30:00
2103792 Sekanina Marek ASU1010 HDR 10:30:00
53112 Štoudek Martin ASU0448 B H16C 10:46:00
52844 Sekanina Ondřej ASU0745 C H12C 11:00:00
7206535 Navrátil Pavel ASU0747 B H12C 11:08:00
2001979 Král Ondřej ASU0746 C H12C 11:18:00
7210915 Kobylka David ASU0546 C H14C 11:19:00
7203338 Navrátil Martin ASU7449 C H35C 11:24:00
8666874 Pavlík Radek ASU6849 C H45C 11:39:00
(26)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2059752 Řeha Tomáš BFM9402 P 10:30:00
410792 Nováková Lenka BFM7852 P 10:30:00
2087516 Chudík Michael BFM7103 P 10:30:00
49456 Hrabal Václav BFM1202 HDR 10:30:00
49453 Freith Kvido BFM1601 HDR 10:30:00
2087510 Hrabalová Eva BFM8051 C D35C 10:31:00
2113076 Bjolek Lukáš BFM7601 C H35C 10:32:00
2113093 Mutina Václav BFM9301 C H21C 10:33:00
2087513 Fišerová Iveta BFM7451 C D45C 10:37:00
426342 Procnerová Eva BFM7551 C D35C 10:39:00
2037840 Řehová Renata BFM7151 C D45C 10:41:00
2087514 Chudíková Pavla BFM7851 C D35C 10:51:00
428271 Chudíková Magdalena BFM1051 C HD10N 10:52:00
2113071 Řeháková Jana BFM7152 C D45C 10:59:00
8655467 Zahradníková Kateřina BFM0551 B D14C 11:06:00
2087698 Bjolek Michal BFM0305 A H16C 11:08:00
428283 Hrabal František BFM1001 C H10C 11:22:00
2087705 Procnerová Veronika BFM0453 B D16C 11:24:00
2113057 Mutina Vlastimil BFM5701 C H55C 11:32:00
2800338 Popieluch Michal BFM7301 C H45C 11:41:00
2059751 Řeháková Klára BFM0556 C D14C 11:42:00
49496 Hrabal Zdeněk BFM7801 C H35C 11:42:00
2087520 Fišerová Veronika BFM0552 C D14C 11:46:00
2113053 Zeman Ludvík BFM5301 C H55C 11:46:00
410795 Smyček David BFM0504 C H14C 11:47:00
2087511 Chudík Martin BFM0604 B H14C 11:57:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102807 Sikora Miroslav BOV4802 C H65C 10:51:00
1421897 Ptáček Jiří BOV4401 C H70C 11:13:00
2060210 Vlach Oldřich BOV4403 C H70C 11:19:00
2092387 Sikorová Marie BOV4852 C D65C 11:46:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
336755 Fuják Adam HAV1200 C HDR 10:30:00
1425330 Kaděrová Barbora HAV7051 C D45C 11:01:00
2032312 Mastela Rafal HAV7300 C H45C 11:05:00
1421910 Kaděra Vojta HAV0000 C H21C 11:07:00
515066 Vébr Radek HAV7103 C H45C 11:13:00
1421901 Beneš Karel HAV4201 C H70C 11:15:00
8660919 Lužný Ladislav HAV6000 C H45C 11:29:00
336728 Staněk Ondra HAV0002 C H21C 11:49:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301308 Krumpholcová Jarmila HOB5655 C P 10:30:00
4684 Ledabylová Alena HOB5551 C P 10:30:00
0 Hanuš Jaroslav HOB0001 C P 10:30:00
51937 Kašpar Josef HOB4601 C H70C 11:09:00
51939 Klech Josef HOB4701 C H70C 11:17:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2085577 Chmelářová Radka JPV7650 C D35C 10:43:00
2113078 Chmelář Jan JPV7501 C H35C 10:44:00
2075676 Štorková Simona JPV6556 C D45C 10:53:00
2109754 Poláčková Monika JPV7552 C D35C 10:55:00
9998666 Chmelař Miroslav JPV6217 C H55C 11:22:00
2075670 Štorek Jan JPV0505 C H14C 11:29:00
0 Chmelář Filip JPV0900 C H10C 11:38:00
2075678 Štorek Petr JPV6505 C H45C 11:49:00
(20)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
446443 Švec František KRN0106 C P 10:30:00
52640 Strohalm Petr KRN8103 C HDR 10:30:00
428244 Daněk Vít KRN0500 C HDR 10:30:00
446407 Šlebodová Anna KRN0653 C D12C 10:37:00
0 Hermanová Berbora KRN0951 C HD10N 10:40:00
52661 Holinková Milada KRN5950 D55C 10:42:00
2106877 Olekšová Natálie KRN0652 C D12C 10:43:00
52630 Strohalmová Milena KRN5651 C D55C 10:44:00
52634 Staškrabová Lucie KRN0751 C D12C 10:49:00
52635 Ranostaj Vojtěch KRN0705 C H12C 10:56:00
0 Herman Jakub KRN0606 C H14C 10:57:00
428248 Špok Petr KRN7100 C H45C 10:57:00
446411 Jurčík Martin KRN0300 C H16C 11:02:00
8654882 Rychlý Pavel KRN8505 C H21C 11:05:00
2106888 Hrouza Jan KRN5401 C H55C 11:16:00
8654916 Rychlá Karolína KRN0757 B D14C 11:28:00
52628 Strohalm Petr KRN5601 C H55C 11:28:00
8654885 Rychlá Pavlína KRN8559 C D21C 11:30:00
52643 Zavřel Michal KRN6804 C H21C 11:43:00
428288 Špok Petr KRN0601 C H14C 11:51:00
(41)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
443087 Heclová Jana KSU7550 C P 10:30:00
8660457 Turczer Petr KSU7945 C H21C 10:31:00
8662428 Hecl František KSU0201 B H18C 10:35:00
0 Miča Petr KSU7909 C H35C 10:38:00
2082903 Šperlich Jan KSU0403 B H16C 10:44:00
52258 Vlček Antonín KSU1121 C HD10N 10:46:00
7211248 Reichlová Pavla KSU0888 C D12C 10:51:00
8414126 Videcký Jan KSU7504 C H21C 10:53:00
995815 Müllerová Marie KSU0565 C D14C 10:56:00
446432 Štábl Roman KSU7501 C H35C 10:56:00
2073731 Pavelka Martin KSU7503 C H35C 11:00:00
515459 Mátl Pavel KSU6844 C H45C 11:01:00
361910 Marek Vít KSU0838 C H12C 11:02:00
2056276 Jordán Alexandr KSU0626 B H14C 11:03:00
8662445 Jílek Jakub KSU9202 C H21C 11:03:00
229473 Stryk Štěpán KSU0306 B H16C 11:04:00
8662432 Šafář Martin KSU0105 B H21C 11:09:00
995833 Paloncý Jana KSU7878 C D35C 11:09:00
2058482 Stryková Karolína KSU0656 C D14C 11:10:00
51309 Juřina Marek KSU0828 C H12C 11:10:00
8662343 Tomanek Daniel KSU7410 C H21C 11:15:00
2058462 Tomanková Martina KSU7552 C D35C 11:15:00
2067330 Reichlová Jiřina KSU7499 C D45C 11:15:00
8662429 Štábl Adam KSU0401 A H16C 11:16:00
446447 Heclová Marie KSU0454 B D16C 11:16:00
8662437 Jílek Ondřej KSU9908 R H21C 11:21:00
886291 Paloncý Pavel KSU6349 C H45C 11:25:00
2108868 Mátl Adam KSU1111 C H10C 11:28:00
2108888 Mátl Jáchym KSU0909 C H10C 11:34:00
2058485 Paloncý Adéla KSU0950 C D10C 11:37:00
2103281 Jordán Dominik KSU1000 C H10C 11:40:00
2104587 Šána Robert KSU0616 B H14C 11:41:00
2108916 Miča Jan KSU0701 C H12C 11:42:00
2108906 Jordánová Nelly KSU1050 C D10C 11:43:00
886296 Hecl Miloš KSU7601 C H35C 11:44:00
2053548 Štábl Vít KSU1100 C H10C 11:46:00
2058484 Paloncý Jan KSU0808 C H12C 11:52:00
446437 Štábl Patrik KSU0606 B H14C 11:53:00
2053541 Tomanková Alice KSU0959 C D10C 11:53:00
2058483 Habigerová Radka KSU9559 C D21C 11:54:00
53662 Smýkal Lukáš KSU1101 C H10C 11:54:00
(4)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
515180 Hájková Iveta KYL6350 C D55C 10:46:00
8680617 Hájek Václav KYL9800 C H21C 11:31:00
515146 Hájek Marek KYL6800 C H45C 11:43:00
8670481 Hájková Petra KYL9350 C D21C 11:48:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
760226 Zajíc Josef LOV7601 C H35C 11:32:00
52946 Adamčíková Zdeňka LOV8750 C D21C 11:32:00
7612230 Bochňák Zbyněk LOV7600 C H35C 11:40:00
(34)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2080824 Panna Matyáš MOV1300 C HDR 10:30:00
428290 Dorčák Tomáš MOV0801 C HDR 10:30:00
428205 Dorčák Jan MOV0103 C P 10:30:00
52990 Brandštetter Patrik MOV1000 C HDR 10:30:00
2075664 Pannová Vendula MOV7752 C D35C 10:33:00
436420 Pavlová Libuše MOV7451 C D45C 10:33:00
1410003 Fajkoš Lubomír MOV0301 C H16C 10:48:00
52771 Berger Tomáš MOV6901 C H35C 10:52:00
51373 Rokoszová Jaroslava MOV6351 C D55C 10:56:00
428759 Masny Anna MOV8250 C D35C 10:57:00
8670475 Štětínská Tereza MOV0751 B D14C 11:04:00
428262 Zádrapa Marian Petr MOV0503 B H14C 11:05:00
9101186 Svěchota Milan MOV7202 C H45C 11:07:00
53004 Dorčáková Pavlína MOV6951 C D45C 11:09:00
1416219 Masny Krzysztof MOV7600 C H35C 11:10:00
8670471 Vavřík René MOV7000 C H45C 11:11:00
8670493 Vojvodík Eduard MOV0600 B H14C 11:15:00
8663153 Vavřík Tomáš MOV0004 B H21C 11:17:00
1417132 Kunath Pavel MOV7200 C H45C 11:17:00
7207617 Brychlec Lukáš MOV7501 C H35C 11:18:00
8670491 Matoušková Jana MOV0551 B D14C 11:20:00
8670495 Grygar Václav MOV0502 B H14C 11:21:00
9101189 Holec Honza MOV6701 C H45C 11:23:00
232399 Grygarová Eva MOV7753 C D35C 11:23:00
52773 Vávra Jiří MOV4102 C H70C 11:23:00
2027244 Kostka Petr MOV8200 C H35C 11:28:00
52783 Rokosz Bohumil MOV4803 C H70C 11:29:00
7000317 Vojvodík Martin MOV7400 C H35C 11:38:00
53000 Hostaš Jindřich MOV5901 C H55C 11:38:00
8670492 Štrosová Jana MOV0051 B D21C 11:40:00
8670472 Pavlová Eliška MOV0650 B D14C 11:44:00
436424 Burešová Ema MOV0656 C D14C 11:50:00
352301 Slivečka Jaromír MOV5601 C H55C 11:52:00
428258 Kostka Artur MOV0901 C H10C 11:52:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
331055 Šauman Petr ODR6100 C P 10:30:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8198811 Zdráhal Tomáš OOL8801 C H21C 10:45:00
681853 Binar Robert OOL7501 C H35C 10:50:00
52530 Zdráhal Tomáš OOL5301 C H21C 11:13:00
52531 Albert František OOL5804 C H55C 11:34:00
8451957 Zdráhal Robert OOL5707 C H55C 11:48:00
8028829 Višňa Milan OOL5904 C H55C 11:54:00
(12)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
341893 Hudečková Adina OOP1450 C HDR 10:30:00
232523 Hudečková Stella OOP1150 C HDR 10:30:00
232358 Hudečková Petra OOP8252 C D35C 10:35:00
232338 Hrabicová Iva OOP6150 C D55C 10:36:00
49301 Ševčík Břetislav OOP5001 C H65C 10:45:00
2102544 Gros Petr OOP7700 C H35C 11:08:00
52766 Nosek Jiří OOP4401 C H70C 11:11:00
8656605 Švidrnochová Eliška OOP0451 A D16C 11:12:00
7210910 Švidrnochová Hana OOP7751 C D35C 11:17:00
2060211 Švidrnochová Nela OOP0950 C D10C 11:31:00
49476 Lecián Oldřich OOP6100 C H55C 11:44:00
2049558 Ryšavý Jiří OOP5803 C H45C 11:47:00
(3)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102782 Beier Petr PDY7800 C P 10:30:00
2103671 Beierová Lucie PDY1050 C HD10N 10:32:00
7942 Beier Martin PDY0800 C H12C 10:58:00
(21)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2124774 Karásek František PLU0301 B H16C 10:52:00
2035160 Lorencová Linda PLU7676 C D35C 10:53:00
2061762 Novotný Michal PLU7901 C H35C 10:54:00
2061817 Štefková Michaela PLU0851 C D12C 10:55:00
2051506 Slezáková Vendula PLU0854 C D12C 10:59:00
8663160 Soldán Robin PLU0600 B H14C 11:01:00
995816 Otrubová Johana PLU7852 C D35C 11:05:00
2061810 Otrubová Karolína PLU0888 C D12C 11:07:00
887939 Otrubová Ivona PLU7677 C D35C 11:11:00
2087689 Janečková Adéla PLU0452 B D16C 11:14:00
2035148 Otruba Karel PLU7917 C H21C 11:19:00
1400409 Němečková Kateřina PLU0350 B D16C 11:20:00
8667550 Otrubová Anna PLU0577 A D14C 11:24:00
8660570 Černochová Michaela PLU0351 A D16C 11:26:00
52488 Hřivňák Petr PLU0900 C H10C 11:26:00
8667538 Černoch Martin PLU0500 B H14C 11:27:00
8667537 Otruba František PLU0501 B H14C 11:31:00
2124798 Karásek Antonín PLU0503 B H14C 11:35:00
682687 Novotný Jakub PLU0804 C H12C 11:36:00
896972 Chytráčková Zuzana PLU0950 C D10C 11:41:00
52490 Matyšek Radoslav PLU8007 C H21C 11:55:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2102716 Fajstlová Adéla PTE0152 P 10:30:00
2102715 Klapková Anežka PTE0553 P 10:30:00
2131187 Bartošová Dana PTE7650 C P 10:30:00
8827 Mikšíková Kateřina PTE7375 C P 10:30:00
2135196 Vavrdová Karolína PTE0880 C D12C 10:39:00
2127533 Bábková Amálie PTE1051 C HD10N 10:42:00
2127543 Vrba Antonín PTE1001 C HD10N 10:48:00
2135185 Klapková Alžběta PTE0852 C D12C 11:01:00
1421294 Vítek Zbyněk PTE6622 C H45C 11:15:00
2135198 Vrbová Marie PTE0850 C D12C 11:21:00
(10)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2092369 Good Ludmila SBR8050 C D35C 10:47:00
51917 Toman Stanislav SBR4801 C H65C 10:47:00
51915 Czaschová Irena SBR6150 C D55C 10:50:00
51904 Blažek Václav SBR4701 C H70C 11:07:00
51913 Vodička Luděk SBR5501 C H45C 11:09:00
51905 Dospíšil Jaroslav SBR4501 C H70C 11:27:00
2091593 Good Eliška SBR0550 C D14C 11:30:00
7200586 Sklenář Josef SBR6601 C H45C 11:37:00
51883 Czaschová Emílie SBR8750 C D21C 11:44:00
8663161 Řeháček Petr SBR6302 C H45C 11:51:00
(14)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1459073 Polách Robert SFM9501 P 10:30:00
2035161 Koťátková Barbora SFM8651 C P 10:30:00
0 Klose Kateřina SFM1251 C HDR 10:30:00
2127563 Koťátková Dana SFM6051 C D55C 10:34:00
2143388 Urbánková Tereza SFM0250 C D18C 10:39:00
2143390 Urbánková Šárka SFM7650 C D35C 10:41:00
49485 Janýšková Alžběta SFM0150 C D18C 10:45:00
2800327 Bernatík Lukáš SFM9801 C H21C 10:59:00
2143366 Urbánek Martin SFM7400 C H45C 11:03:00
49487 Bernatíková Šárka SFM7151 C D45C 11:11:00
49482 Klose Petra SFM7351 C D35C 11:21:00
2023813 Bernatík Aleš SFM7201 C H45C 11:31:00
2061790 Klose Albert SFM1000 C H10C 11:44:00
2023814 Koťátko Aleš SFM8303 C H35C 11:46:00
(5)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8663128 Byrtus Jakub SIT0502 B H16C 10:42:00
7861 Bíčánek Milan SIT7703 C H35C 10:46:00
7209459 Byrtus Petr SIT7702 C H35C 11:12:00
7200590 Bíčánková Jana SIT7551 C D35C 11:25:00
8655447 Bíčánek Jan SIT0501 B H14C 11:33:00
(13)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52765 Válka Jan SOP1701 C HDR 10:30:00
8632140 Smolka Ondřej SOP8612 C H21C 10:37:00
53420 Malysa Ján SOP5102 C H65C 10:43:00
8656584 Jurčák Karel SOP5101 C H65C 10:55:00
446344 Suchánková Libuše SOP4851 C D55C 10:58:00
433097 Procházková Martina SOP7351 C D45C 11:17:00
8648582 Moravec Stanislav SOP5801 C H55C 11:18:00
7210885 Bačo Lubomír SOP6201 C H45C 11:19:00
434592 Vašek Rudolf SOP5702 C H55C 11:26:00
49388 Válková Zuzana SOP8852 C D21C 11:28:00
301232 Volný Jiří SOP5601 C H55C 11:36:00
361970 Erben Martin SOP9001 C H21C 11:41:00
8667516 Procházková Marie SOP9551 C D21C 11:46:00
(1)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8135135 Pilc Oldřich SPR5100 C H21C 11:11:00
(9)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
224897 Pánek Milan SSU1600 HDR 10:30:00
1406132 Králová Zdenka SSU6091 C D45C 10:51:00
224901 Ostřanská Iveta SSU6591 C D45C 10:55:00
52553 Hejtmánek Štěpán SSU0505 C H14C 10:59:00
52549 Ostřanský Josef SSU4302 C H70C 11:21:00
9200527 Pánek Ondřej SSU0702 C H12C 11:30:00
332966 Král Václav SSU8243 C H21C 11:35:00
51508 Valenta Jiří SSU6301 C H55C 11:40:00
9005142 Pánek Antonín SSU0901 C H10C 11:42:00
(46)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2027230 Smolková Dagmar STE6451 C P 10:30:00
2143383 Tomášková Petra STE8250 C P 10:30:00
2102551 Pospíšilová Lucie STE7551 C P 10:30:00
2102537 Novák Jan STE7900 C P 10:30:00
2143385 Mikošková Tereza STE9750 C P 10:30:00
2143405 Kučera Martin STE7602 C P 10:30:00
52510 Janků Michala STE1150 C HDR 10:30:00
2096137 Zbraňková Magda STE7352 C D45C 10:31:00
7206537 Smolková Sabina STE0250 B D18C 10:33:00
2080826 Janků Marek STE7102 C H21C 10:35:00
2112745 Burdová Hana STE0852 C D12C 10:35:00
2113042 Mikošková Iveta STE7150 C D45C 10:35:00
2108907 Doseděl Štěpán STE0206 C H18C 10:39:00
2073426 Silnoušek Jiří STE7200 C H21C 10:41:00
2122246 Kučerová Klaudie STE0853 C D12C 10:41:00
2080839 Pospíšilová Helena STE0253 C D18C 10:41:00
2118486 Burda Tomáš STE7600 C H35C 10:42:00
8655380 Lukašák Šimon STE0202 A H21C 10:49:00
52502 Janků Renata STE7251 C D45C 10:49:00
2073656 Marek Martin STE1100 C HD10N 10:54:00
1401181 Václavek Jiří STE5701 C H45C 10:55:00
52503 Fendrych Michal STE7607 C H21C 10:57:00
2108904 Burdová Helena STE0653 B D14C 10:58:00
52462 Tomášek Petr STE8001 C H35C 10:58:00
8028882 Marková Eva STE7550 C D35C 10:59:00
8655386 Hepnar Luboš STE6307 C H35C 11:02:00
2108892 Fendrychová Klára STE0750 C D12C 11:03:00
2035723 Lukašáková Sára STE0450 A D16C 11:10:00
2108918 Zatloukalová Julie STE0650 B D14C 11:14:00
0 Akrap Kryštof STE0701 C H12C 11:14:00
2027234 Smolka Martin STE7100 C H35C 11:16:00
8660567 Lubrichová Veronika STE0451 B D16C 11:18:00
8028819 Marek Antonín STE7501 C H21C 11:25:00
2108898 Světnický Antonín STE0800 B H12C 11:26:00
1007547 Skyva Petr STE6501 C H21C 11:37:00
8655379 Marková Ema STE0252 A D21C 11:38:00
8655374 Václavek Tomáš STE5809 C H21C 11:47:00
2080829 Pospíšilová Stella STE0551 C D14C 11:48:00
2106723 Tomášek Josef STE0808 C H12C 11:48:00
2049563 Doseděl Emil STE6100 C H55C 11:50:00
2102861 Tomášková Anna STE1051 C D10C 11:51:00
8662724 Zapletal Martin STE8500 C H21C 11:53:00
2108903 Mikošková Marie STE0552 B D14C 11:54:00
2112769 Mikoška Jan STE0807 C H12C 11:54:00
1007548 Skyvová Kristýna STE7054 C D21C 11:56:00
8654919 Doležel Ondřej STE9202 C H21C 11:57:00
(35)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8663 Zielina Jakub TRI1004 C HDR 10:30:00
2113099 Walaski Vítek TRI1400 C HDR 10:30:00
2073677 Cymorková Kateřina TRI7152 C P 10:30:00
8660 Haltof Petr TRI7400 C P 10:30:00
49371 Myslivec Lukáš TRI1201 C HDR 10:30:00
49330 Kawuloková Tereza TRI0956 C HDR 10:30:00
49312 Navrátilová Adéla TRI0250 B D18C 10:31:00
8662702 Bernatíková Hana TRI0253 A D18C 10:37:00
8004343 Cymorková Julie TRI0953 C HD10N 10:38:00
8656736 Mrózek Teresa TRI0251 A D18C 10:43:00
8660461 Argalášová Gabriela TRI6850 C D45C 10:45:00
8670488 Jastrzembská Jarmila TRI6450 C D55C 10:48:00
51446 Bialožytová Pavla TRI6350 C D55C 10:52:00
8667990 Ryška Matěj TRI0604 B H14C 10:53:00
8629759 Bialožyt Marek TRI0301 A H16C 11:00:00
8655 Navrátil Rostislav TRI6601 C H35C 11:04:00
2099502 Kirschner Damian TRI0506 B H14C 11:07:00
8002604 Mrózek Pawel TRI0401 B H16C 11:10:00
49382 Kaufmanová Šárka TRI0851 C D12C 11:11:00
8655414 Krupa Jakub TRI0404 B H16C 11:14:00
2073714 Cieslar Michael TRI0505 C H14C 11:17:00
7210919 Kolarczyková Eliška TRI0551 B D14C 11:18:00
7002089 Rybková Vendula TRI0453 B D16C 11:22:00
8655482 Krupa Jan TRI0706 B H12C 11:28:00
8660369 Bruková Petra TRI0450 B D16C 11:28:00
49322 Bruk Lukáš TRI0901 C H10C 11:32:00
8653 Opletal Jaroslav TRI3700 C H70C 11:33:00
2102570 Walaská Klára TRI0950 C D10C 11:35:00
8660373 Argalášová Kateřina TRI9750 C D21C 11:36:00
49360 Krčková Lucie TRI0550 C D14C 11:38:00
8662684 Argaláš Jaroslav TRI6202 C H55C 11:42:00
416128 Bocek Václav TRI0802 C H12C 11:46:00
49384 Bruk Tomáš TRI0900 C H10C 11:48:00
8670482 Haltof Marek TRI0200 B H21C 11:51:00
49396 Sikora Matěj TRI0501 C H14C 11:55:00
(6)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2067389 Slavíková Lenka TVR7350 C D45C 10:47:00
51950 Pospíšil Karel TVR5000 C H65C 10:49:00
232194 Slavík Ondřej TVR0500 C H14C 10:55:00
436923 Slavík Tomáš TVR6800 C H45C 10:59:00
206457 Labudík Milan TVR6200 C H55C 11:20:00
436921 Svačinková Jitka TVR7750 C D35C 11:29:00
(40)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7202871 Jirka Matyáš UOL0203 B H18C 10:37:00
2133902 Kubíčková Eva UOL7752 C D35C 10:37:00
52445 Künstlerová Milada UOL5651 C D55C 10:38:00
361997 Jeřábková Jana UOL6954 C D45C 10:39:00
8660922 Zbíral Robert UOL8000 C H21C 10:43:00
2069071 Jílková Hana UOL8050 C D35C 10:45:00
8670456 Paulíček Michal UOL7701 C H21C 10:47:00
436448 Hálek Jan UOL7000 C H21C 10:51:00
361946 Jeřábek Petr UOL6702 C H45C 10:51:00
52476 Šimková Hana UOL6653 C D45C 10:57:00
2148133 Krampla Michal Jan UOL0302 C H16C 10:58:00
2133895 Slehová Martina UOL0653 C D14C 11:00:00
2148092 Krampla Tomáš UOL6601 C H21C 11:01:00
9803 Kuncová Jana UOL7854 C D35C 11:03:00
352324 Kotrlová Gita UOL6953 C D45C 11:05:00
2113074 Rajman Filip UOL0301 B H16C 11:06:00
2069085 Dráčová Barbora UOL0652 B D14C 11:08:00
2069084 Janků Karolína UOL0751 C D12C 11:09:00
2116467 Paulíčková Barbara UOL7851 C D35C 11:13:00
420402 Kopecká Jitka UOL7750 C D35C 11:19:00
2133905 Janeček Jáchym UOL0700 C H12C 11:20:00
2109764 Dráč Pavel UOL7201 C H45C 11:21:00
2044889 Kopecká Nela UOL0650 C D14C 11:22:00
8662369 Kopecký David UOL7800 C H21C 11:23:00
52473 Bednář Jan UOL5402 C H55C 11:24:00
7200909 Vodička Igor UOL0502 B H14C 11:25:00
2069072 Jílková Lenka UOL0654 B D14C 11:26:00
682350 Horčičková Eva UOL7051 C D35C 11:27:00
352323 Gottfried Jan UOL4602 C H70C 11:31:00
2115747 Heča Michal UOL0803 C H12C 11:32:00
2113056 Kubíčková Magdalena UOL1150 C D10C 11:33:00
2020741 Horký Jan UOL7100 C H21C 11:33:00
515079 Kotrle Miroslav UOL7005 C H45C 11:33:00
2111803 Šaňáková Marie UOL0651 B D14C 11:36:00
2011817 Šimek Roman UOL6503 C H21C 11:39:00
2148147 Robenek Jiří UOL0701 C H12C 11:44:00
2118494 Paulíčková Adela UOL0951 C D10C 11:45:00
2069081 Kopecká Tereza UOL1050 C D10C 11:49:00
2069082 Paulíčková Tereza UOL0750 B D14C 11:52:00
8662703 Binarová Adéla UOL0452 A D21C 11:58:00
(2)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8416122 Jirková Petra VPM8450 C P 10:30:00
8252429 Jirka Jakub VPM7905 C H21C 11:45:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51952 Peňáz Jan VRB1111 HDR 10:30:00
0 Malý David VRB1100 C HDR 10:30:00
436946 Klech Richard VRB7201 C H21C 10:39:00
2067388 Malá Karolína VRB0777 C D12C 10:45:00
2067397 Malý Tomáš VRB0414 C H16C 10:50:00
8662338 Peňáz Vojtěch VRB0303 B H16C 10:54:00
8662362 Peňáz Radek VRB0313 A H16C 11:18:00
8662329 Matuš Vít VRB0202 A H21C 11:27:00
(8)
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
247250 Mrkvicová Radka ZLH7851 C P 10:30:00
251023 Mrkvica Vít ZLH1600 C HDR 10:30:00
352318 Babák Jiří ZLH4801 C H65C 10:41:00
7000379 Mrkvica Jan ZLH1100 C HD10N 10:44:00
8663166 Mrkvica Petr ZLH7800 C H21C 10:55:00
7758623 Mrkvica Václav ZLH0800 C H12C 11:04:00
52762 Novotný Stanisl ZLH4800 C H70C 11:25:00
52763 Novotná Ludmila ZLH4850 C D65C 11:42:00