Startovka závodu: Oblastní žebříček

Datum:
12.10.2019
Místo konání:
Bouzov
Pořadatel:
JPV - Oddíl OS SK Prostějov
Mapa:
Ředitel závodu:
Vystavěl Dušan - R1
Hlavní rozhodčí:
Hynek Petr - R3
Stavitel tratí:
Otrusina Jiří - R1
Kategorie:
D10C     D12C     D14C     D16C     D18C     D21C     D35C     D45C     D55C     D65C     H10C     H12C     H14C     H16C     H18C     H21C     H35C     H45C     H55C     H65C     H70C     HDR     P    
D10C
1.30 km, 35 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Markovičová Ludmila JPV1150 C Oddíl OS SK Prostějov 11:33:00
2044897 Luterová Laura PLU1051 C TJ SOKOL Plumlov 11:34:00
2053541 Tomanková Alice KSU0959 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:35:00
8648592 Borunská Alžběta AOP0950 C Orientační Běh Opava 11:36:00
1000452 Plichtová Markéta HCE1051 C TJ Hostivice 11:37:00
2108906 Jordánová Nelly KSU1050 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:38:00
2061762 Chytráčková Zuzana PLU0950 C TJ SOKOL Plumlov 11:39:00
2133904 Kvášová Kateřina UOL1051 C SOB Olomouc 11:40:00
446412 Kočandrlová Natálie KSU0979 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:41:00
8662279 Hýblová Eliška JPV0952 C Oddíl OS SK Prostějov 11:42:00
2102861 Tomášková Anna STE1051 C SK SKI-OB Šternberk 11:43:00
2058485 Paloncý Adéla KSU0950 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:44:00
52718 Zapletalová Anna KON0979 C KOB Konice 11:45:00
2127533 Bábková Amálie PTE1051 C TJ Sokol Ptení 11:46:00
2113056 Kubíčková Magdalena UOL1150 C SOB Olomouc 11:47:00
0 Janušová Ema STE0956 C SK SKI-OB Šternberk 11:48:00
D12C
1.50 km, 35 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
224902 Horvátová Eva 0100002 Zábřeh 11:02:00
52561 Matoušková Johana STE0751 C SK SKI-OB Šternberk 11:03:00
345895 Good Julie SBR0750 C SKOB Bruntál 11:04:00
8061460 Otrubová Karolína PLU0888 B TJ SOKOL Plumlov 11:05:00
8670784 Jílková Pavla UOL0753 B SOB Olomouc 11:06:00
2112745 Burdová Hana STE0852 C SK SKI-OB Šternberk 11:07:00
682345 Slezáková Vendula PLU0854 C TJ SOKOL Plumlov 11:08:00
2090865 Rozsívalová Adéla KON0760 B KOB Konice 11:09:00
2127525 Dosedělová Tereza PTE0755 C TJ Sokol Ptení 11:10:00
2067322 Dvořáková Ema KON0777 B KOB Konice 11:11:00
2122254 Kubálková Eliška STE0854 C SK SKI-OB Šternberk 11:12:00
416509 Bartášková Karolína ASU0799 C Magnus Orienteering 11:13:00
2091596 Cetlová Karolína AOP0752 B Orientační Běh Opava 11:14:00
446409 Reichlová Lucie KSU0850 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:15:00
2133902 Šestáková Tereza UOL0851 C SOB Olomouc 11:16:00
232251 Pachmannová Iva AOP0852 C Orientační Běh Opava 11:17:00
8670787 Reichlová Pavla KSU0888 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:18:00
8004292 Kovalčíková Alena AOP0751 B Orientační Běh Opava 11:20:00
2135198 Vrbová Marie PTE0850 C TJ Sokol Ptení 11:21:00
2122246 Kučerová Klaudie STE0853 C SK SKI-OB Šternberk 11:22:00
2069084 Janků Karolína UOL0751 C SOB Olomouc 11:23:00
2135196 Vavrdová Karolína PTE0880 C TJ Sokol Ptení 11:24:00
2051506 Štefková Michaela PLU0851 C TJ SOKOL Plumlov 11:25:00
D14C
1.50 km, 58 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2148256 Koukalová Elena UOL0553 C SOB Olomouc 11:01:00
0 Pobucká Eliška ASU0550 Magnus Orienteering 11:02:00
8663138 Plachá Aneta JPV0555 C Oddíl OS SK Prostějov 11:03:00
2148071 Venusová Anna STE0554 C SK SKI-OB Šternberk 11:04:00
9132 Pazderníková Zdeňka ASU0698 B Magnus Orienteering 11:05:00
8680425 Jílková Lenka UOL0654 A SOB Olomouc 11:06:00
2112741 Přikrylová Ivana JPV0653 C Oddíl OS SK Prostějov 11:07:00
8033214 Pachmannová Katka AOP0551 B Orientační Běh Opava 11:08:00
7206550 Navrátilová Marie ASU0599 B Magnus Orienteering 11:09:00
2108904 Burdová Helena STE0653 B SK SKI-OB Šternberk 11:10:00
8000238 Cetlová Magdaléna AOP0552 A Orientační Běh Opava 11:11:00
2133908 Bartáková Veronika UOL0551 C SOB Olomouc 11:12:00
2108918 Zatloukalová Julie STE0650 B SK SKI-OB Šternberk 11:13:00
995815 Müllerová Marie KSU0565 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:14:00
2091593 Good Eliška SBR0550 C SKOB Bruntál 11:15:00
2085598 Pattermanová Magdalena KSU0660 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:17:00
0 Doláková Adéla JPV0550 Oddíl OS SK Prostějov 11:18:00
2108917 Kotrle Sylvia STE0652 C SK SKI-OB Šternberk 11:19:00
8648623 Gallo Natálie AOP0652 B Orientační Běh Opava 11:20:00
2108903 Mikošková Marie STE0552 B SK SKI-OB Šternberk 11:21:00
2112722 Přikrylová Jana JPV0652 C Oddíl OS SK Prostějov 11:22:00
2069085 Dráčová Barbora UOL0652 B SOB Olomouc 11:23:00
2080829 Pospíšilová Stella STE0551 C SK SKI-OB Šternberk 11:24:00
2058482 Stryková Karolína KSU0656 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:25:00
2111803 Šaňáková Marie UOL0651 B SOB Olomouc 11:26:00
8660378 Holasová Barbora AOP0651 A Orientační Běh Opava 11:27:00
D16C
2.00 km, 70 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2087689 Janečková Adéla PLU0452 B TJ SOKOL Plumlov 11:02:00
8660366 Smékalová Karolína UOL0451 A SOB Olomouc 11:03:00
8662732 Šánová Julie KSU0494 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:04:00
2143401 Juráková Karolína STE0352 C SK SKI-OB Šternberk 11:05:00
8004313 Kovalčíková Anna AOP0453 B Orientační Běh Opava 11:06:00
2103267 Murínová Markéta KSU0383 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:07:00
8660570 Černochová Michaela PLU0351 A TJ SOKOL Plumlov 11:08:00
2035723 Lukašáková Sára STE0450 A SK SKI-OB Šternberk 11:09:00
446447 Heclová Marie KSU0454 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:10:00
D18C
2.10 km, 73 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2080839 Pospíšilová Helena STE0253 C SK SKI-OB Šternberk 11:12:00
7201771 Šneiderová Daniela ASU0398 B Magnus Orienteering 11:13:00
0 Kličková Anna KON0272 B KOB Konice 11:14:00
7206537 Smolková Sabina STE0250 B SK SKI-OB Šternberk 11:15:00
D21C
2.40 km, 108 m, 18 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2120658 Vlachová Kateřina KON9898 C KOB Konice 11:27:00
1470167 Vlachová Tereza AOV8750 C OOB TJ Baník Ostrava 11:28:00
49878 Stoklasová Barbora PLU8976 C TJ SOKOL Plumlov 11:29:00
980354 Horvátová Hana ASU9797 C Magnus Orienteering 11:30:00
8648618 Poklopová Lenka SSU8952 R SK Severka Šumperk 11:31:00
8662703 Binarová Adéla UOL0452 A SOB Olomouc 11:32:00
49872 Kaprálová Hana PLU9082 C TJ SOKOL Plumlov 11:33:00
8660531 Bídová Markéta UOL0352 A SOB Olomouc 11:35:00
331363 Novotná Klára ZLH9851 C OOB TJ Zlaté Hory 11:36:00
51883 Czaschová Emílie SBR8750 C SKOB Bruntál 11:37:00
7865718 Rajnošek Tereza KSU8691 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:38:00
2025342 Zatloukalová Romana ZLH9950 A OOB TJ Zlaté Hory 11:39:00
8663157 Křečková Lenka ASU9271 C Magnus Orienteering 11:40:00
2025355 Matoušková Jana STE7951 C SK SKI-OB Šternberk 11:41:00
1459053 Večeřová Barbora KSU9555 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:42:00
8655383 Skyvová Kristýna STE7054 C SK SKI-OB Šternberk 11:43:00
2120659 Vlachová Eliška KON9572 C KOB Konice 11:44:00
D35C
2.10 km, 73 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9201328 Vránová Helena UOL7652 C SOB Olomouc 11:42:00
2109752 Přikrylová Jitka JPV7979 C Oddíl OS SK Prostějov 11:43:00
2092369 Good Ludmila SBR8050 C SKOB Bruntál 11:44:00
995816 Otrubová Johana PLU7852 C TJ SOKOL Plumlov 11:45:00
1420235 Šaňáková Šárka UOL7650 C SOB Olomouc 11:46:00
2112772 Rozsívalová Petra KON8063 C KOB Konice 11:47:00
0 Macková Hana 0040004 Bratrušov 11:48:00
433095 Christodoulou Iva ASU7599 C Magnus Orienteering 11:49:00
8028882 Marková Eva STE7550 C SK SKI-OB Šternberk 11:50:00
2045207 Smékalová Jana UOL7850 C SOB Olomouc 11:51:00
8648640 Chmelářová Radka JPV7650 C Oddíl OS SK Prostějov 11:52:00
7001412 Plichtová Martina HCE7950 C TJ Hostivice 11:53:00
887939 Otrubová Ivona PLU7677 C TJ SOKOL Plumlov 11:54:00
52532 Maťátková Marcela STE7159 C SK SKI-OB Šternberk 11:55:00
2111725 Holasová Šarka AOP7853 C Orientační Běh Opava 11:57:00
2085601 Pattermanová Ivana KSU7551 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:58:00
1418763 Benešová Petra KON7575 C KOB Konice 11:59:00
51197 Kovalčíková Eva AOP7852 C Orientační Běh Opava 12:00:00
2058462 Tomanková Martina KSU7552 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:01:00
2419904 Kubíčková Eva UOL7752 C SOB Olomouc 12:02:00
361977 Pachmannová Hana AOP7252 C Orientační Běh Opava 12:03:00
886291 Radka Juřeníková KSU775. Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:04:00
2143383 Tomášková Petra STE8250 C SK SKI-OB Šternberk 12:05:00
49386 Librová Lucie AOP8050 C Orientační Běh Opava 12:06:00
301698 Navrátilová Helena ASU7799 C Magnus Orienteering 12:07:00
995833 Paloncý Jana KSU7878 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:08:00
7204970 Gallo Martina AOP7951 C Orientační Běh Opava 12:09:00
8662307 Poláčková Monika JPV7552 C Oddíl OS SK Prostějov 12:10:00
8116765 Jílková Hana UOL8050 C SOB Olomouc 12:11:00
8680374 Krčová Martina KSU7272 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:12:00
D45C
2.00 km, 70 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8006556 Štorková Simona JPV6556 C Oddíl OS SK Prostějov 11:17:00
361997 Jeřábková Jana UOL6954 C SOB Olomouc 11:18:00
2067389 Slavíková Lenka TVR7350 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 11:19:00
52582 Křečková Petra ZPV7076 C KOB ZPV Prostějov 11:20:00
352324 Kotrlová Gita UOL6953 C SOB Olomouc 11:21:00
52560 Strachotová Eva ASU6099 C Magnus Orienteering 11:22:00
2027233 Švancárová Helena KSU7252 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:23:00
8234432 Kašparová Ivana JPV6951 C Oddíl OS SK Prostějov 11:24:00
420442 Polášková Jana KSU7171 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:25:00
2113042 Mikošková Iveta STE7150 C SK SKI-OB Šternberk 11:27:00
52476 Šimková Hana UOL6653 C SOB Olomouc 11:28:00
361929 Novotná Jitka ZLH7050 C OOB TJ Zlaté Hory 11:29:00
443067 Rozsívalová Helena KSU7070 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:30:00
682370 Horvátová Blanka 0100001 Zábřeh 11:31:00
7201755 Šneiderová Lucie ASU7498 C Magnus Orienteering 11:32:00
224901 Ostřanská Iveta SSU6591 C SK Severka Šumperk 11:34:00
52514 Neumannová Kamila STE6751 C SK SKI-OB Šternberk 11:35:00
7211248 Reichlová Jiřina KSU7499 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:36:00
2096137 Zbraňková Magda STE7352 C SK SKI-OB Šternberk 11:37:00
2032185 Ženčáková Marie 0060002 ASPV OA Šumperk 11:38:00
2127879 Hýblová Iveta JPV7474 C Oddíl OS SK Prostějov 11:39:00
52480 Urbanová Edita STE7454 C SK SKI-OB Šternberk 11:40:00
D55C
1.80 km, 53 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2092434 Janošíková Jaroslava UOL5858 C SOB Olomouc 11:11:00
51915 Czaschová Irena SBR6150 C SKOB Bruntál 11:12:00
52445 Künstlerová Milada UOL5651 C SOB Olomouc 11:13:00
1406132 Králová Zdenka SSU6091 C SK Severka Šumperk 11:14:00
52730 Špacírová Danuše UOL5852 C SOB Olomouc 11:15:00
2102820 Roubalíková Iva 3SX6450 ZŠ a MŠ Těšetice 11:16:00
52466 Štrajtová Zuzana UOL6452 C SOB Olomouc 11:17:00
D65C
1.60 km, 38 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52599 Čadilová Alena ASU5050 C Magnus Orienteering 11:20:00
8659406 Křížová Zdenka PZR5051 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 11:22:00
52557 Štáblová Jitka ASU5350 C Magnus Orienteering 11:24:00
H10C
1.40 km, 35 m, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8680606 Liber Václav AOP1000 C Orientační Běh Opava 11:44:00
2073656 Marek Martin STE1100 C SK SKI-OB Šternberk 11:45:00
2053548 Štábl Vít KSU1100 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:46:00
0 Kupilík Vít ZBM0911 C SK Žabovřesky Brno 11:47:00
0 Chmelář Filip JPV0900 C Oddíl OS SK Prostějov 11:48:00
53654 Jäckel Maxmilián KSU1020 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:49:00
2090866 Rozsíval Martin KON1022 C KOB Konice 11:50:00
2108888 Mátl Jáchym KSU0909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:51:00
2115705 Plachý Matyáš JPV1010 C Oddíl OS SK Prostějov 11:52:00
2108889 Sovadina Jakub KSU0929 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:53:00
2044898 Lutera Oliver PLU1001 C TJ SOKOL Plumlov 11:54:00
1000510 Plichta Marek HCE1201 C TJ Hostivice 11:55:00
2073734 Stojaník Zdeněk KSU0919 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:56:00
2102715 Tříska David PTE1003 C TJ Sokol Ptení 11:57:00
0 Macek Vojtěch 0040001 Bratrušov 11:58:00
2051494 Růžička Matěj KSU0901 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:59:00
2125346 Markovič Krištof JPV0907 C Oddíl OS SK Prostějov 12:00:00
0 Maláč Petr KSU1131 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:01:00
2111763 Dostál Lukáš KON0929 C KOB Konice 12:02:00
224904 Matoušek Jan STE0909 C SK SKI-OB Šternberk 12:03:00
2148093 Koutný Ondřej JPV1001 C Oddíl OS SK Prostějov 12:04:00
52258 Vlček Antonín KSU1121 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:05:00
0 Macek Jindřich 0040002 Bratrušov 12:06:00
2108868 Mátl Adam KSU1111 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:07:00
2061810 Hřivňák Petr PLU0900 C TJ SOKOL Plumlov 12:08:00
2103281 Jordán Dominik KSU1000 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:09:00
9200527 Pánek Antonín SSU0901 C SK Severka Šumperk 12:10:00
2082903 Sovadina Matěj KSU1001 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:11:00
2127543 Vrba Antonín PTE1001 C TJ Sokol Ptení 12:12:00
H12C
1.50 km, 35 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
896972 Kubeš David PLU0800 C TJ SOKOL Plumlov 11:33:00
2058486 Mlček Vincenc KSU0700 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:34:00
7758623 Mrkvica Václav ZLH0800 C OOB TJ Zlaté Hory 11:35:00
8000245 Kovalčík Petr AOP0901 B Orientační Běh Opava 11:36:00
2073739 Polášek Filip KSU0818 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:37:00
2112769 Mikoška Jan STE0807 C SK SKI-OB Šternberk 11:38:00
2133905 Janeček Jáchym UOL0700 C SOB Olomouc 11:39:00
51309 Juřina Marek KSU0828 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:40:00
426313 Macek Vojtěch ASU0748 C Magnus Orienteering 11:41:00
2148147 Robenek Jiří UOL0701 C SOB Olomouc 11:42:00
2122261 Penka Matěj STE0705 C SK SKI-OB Šternberk 11:43:00
8004331 Holas Štěpán AOP0900 C Orientační Běh Opava 11:44:00
2134360 Podzimek Theodor KON0808 C KOB Konice 11:45:00
2108898 Světnický Antonín STE0800 B SK SKI-OB Šternberk 11:46:00
8648624 Gallo Ondřej AOP0802 B Orientační Běh Opava 11:47:00
8680351 Paloncý Jan KSU0808 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:48:00
53003 Šneider Kvido ASU0749 C Magnus Orienteering 11:49:00
2148144 Barták Petr UOL0805 C SOB Olomouc 11:50:00
8663185 Plachý Ondřej JPV0707 C Oddíl OS SK Prostějov 11:51:00
2113097 Kubíček Vavřinec UOL0801 C SOB Olomouc 11:53:00
7206535 Navrátil Pavel ASU0747 B Magnus Orienteering 11:54:00
361910 Marek Vít KSU0838 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:55:00
0 Možný Šimon PVP0800 C VSK Přírodní vědy Praha 11:56:00
9005142 Pánek Ondřej SSU0702 C SK Severka Šumperk 11:57:00
2108916 Miča Jan KSU0701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:58:00
2106723 Tomášek Josef STE0808 B SK SKI-OB Šternberk 11:59:00
681869 Novotný Jakub PLU0804 C TJ SOKOL Plumlov 12:00:00
52844 Sekanina Ondřej ASU0745 C Magnus Orienteering 12:01:00
H14C
1.70 km, 58 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
51873 Volek Jiří SBR0600 C SKOB Bruntál 11:52:00
232194 Slavík Ondřej TVR0500 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 11:53:00
2133901 Šesták Jakub UOL0601 C SOB Olomouc 11:54:00
2102716 Šišma Daniel PTE0600 C TJ Sokol Ptení 11:55:00
2067321 Dvořák Štěpán KON0537 C KOB Konice 11:56:00
8440505 Štorek Jan JPV0505 B Oddíl OS SK Prostějov 11:57:00
7210093 Greschner Adam ASU0547 C Magnus Orienteering 11:58:00
1417249 Křupka Tadeáš KON0606 C KOB Konice 11:59:00
8061467 Karásek Antonín PLU0503 B TJ SOKOL Plumlov 12:00:00
2108908 Poláček Tomáš JPV0520 C Oddíl OS SK Prostějov 12:01:00
8000243 Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 12:02:00
8670827 Šána Robert KSU0616 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:03:00
8663160 Soldán Robin PLU0600 B TJ SOKOL Plumlov 12:04:00
2001950 Hejtmánek Štěpán SSU0505 C SK Severka Šumperk 12:05:00
8680331 Bláha Adam KSU0525 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:06:00
H16C
2.50 km, 88 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8667537 Otruba František PLU0501 A TJ SOKOL Plumlov 11:52:00
8680426 Stryk Štěpán KSU0306 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:53:00
2088729 Čecháček Adam UOL0402 C SOB Olomouc 11:54:00
8662429 Štábl Adam KSU0401 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:55:00
0 Chmelář Pavel JPV0333 C Oddíl OS SK Prostějov 11:56:00
8670783 Štábl Patrik KSU0606 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:57:00
8660477 Beneš Jindřich KON0404 A KOB Konice 11:58:00
8680281 Jordán Alexandr KSU0626 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:59:00
2020722 Novotný Erik ZLH0301 B OOB TJ Zlaté Hory 12:00:00
2148133 Krampla Michal Jan UOL0302 C SOB Olomouc 12:01:00
8680339 Patterman Prokop KSU0333 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:02:00
8667538 Černoch Martin PLU0500 B TJ SOKOL Plumlov 12:03:00
446419 Polášek Vít KSU0402 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:04:00
8061407 Karásek František PLU0301 B TJ SOKOL Plumlov 12:05:00
8680405 Šperlich Jan KSU0403 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:06:00
H18C
2.60 km, 93 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Chmelář Jan JPV0102 C Oddíl OS SK Prostějov 11:31:00
2058481 Krč Matěj KSU0101 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:32:00
1407427 Seidenglanz Jáchym SSU0202 B SK Severka Šumperk 11:33:00
8663202 Štorek David JPV0202 B Oddíl OS SK Prostějov 11:34:00
2080935 Babišta Antonín KSU0111 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:35:00
7208224 Holusek Jiří JPV0123 C Oddíl OS SK Prostějov 11:36:00
52733 Šimek Štěpán UOL0104 C SOB Olomouc 11:37:00
H21C
3.20 km, 170 m, 17 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2020741 Horký Jan UOL7100 C SOB Olomouc 11:36:00
433096 Karásek Michal 0110001 Krumsín 11:37:00
8662428 Hecl František KSU0201 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:38:00
8663166 Mrkvica Petr ZLH7800 C OOB TJ Zlaté Hory 11:39:00
8662433 Matoušek Matěj KSU0005 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:40:00
8662347 Šuterová Kateřina CET8351 C TJ Loko Česká Třebová 11:41:00
2115730 Možný Stanislav PVP7700 C VSK Přírodní vědy Praha 11:42:00
0 Koblížek Filip 0070001 Šumperk 11:43:00
8662432 Šafář Martin KSU0105 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:44:00
8667994 Vlach Jiří AOV7900 C OOB TJ Baník Ostrava 11:45:00
8660591 Poklop Martin SSU8802 E SK Severka Šumperk 11:46:00
2148092 Krampla Tomáš UOL6601 C SOB Olomouc 11:47:00
439212 Honkyš Jan JPV9912 C Oddíl OS SK Prostějov 11:48:00
8662445 Jílek Jakub KSU9202 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:49:00
436448 Hálek Jan UOL7000 C SOB Olomouc 11:50:00
2108900 Tomášek Tomáš STE8000 C SK SKI-OB Šternberk 11:51:00
8663125 Šutera Josef CET7901 C TJ Loko Česká Třebová 11:52:00
8662444 Müller Jonáš KSU9906 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:53:00
8655428 Dostál František UOL0201 B SOB Olomouc 11:54:00
8662724 Zapletal Martin STE8500 C SK SKI-OB Šternberk 11:55:00
8644873 Horvát Petr TBM9437 E KOS TJ Tesla Brno 11:56:00
8116678 Fendrych Michal STE7607 C SK SKI-OB Šternberk 11:57:00
8004329 Bencúr Juraj AOP7700 C Orientační Běh Opava 11:58:00
886282 Smékal David UOL7503 C SOB Olomouc 11:59:00
8655385 Skyva Petr STE6501 C SK SKI-OB Šternberk 12:00:00
8656711 Fajkus Radim JPV9509 C Oddíl OS SK Prostějov 12:01:00
2011817 Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 12:02:00
8004341 Locker Tomáš SRK9802 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn. 12:03:00
8198811 Zdráhal Tomáš OOL8801 C SK Haná orienteering 12:04:00
2025356 Matoušek Jiří STE7504 C SK SKI-OB Šternberk 12:05:00
2067335 Rozsíval Alois KSU9142 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:06:00
H35C
2.90 km, 140 m, 15 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2118486 Burda Tomáš STE7600 C SK SKI-OB Šternberk 11:02:00
2060274 Ženčák Jaroslav 0060001 ASPV OA Šumperk 11:03:00
7203338 Navrátil Martin ASU7449 C Magnus Orienteering 11:04:00
2113078 Chmelář Jan JPV7501 C Oddíl OS SK Prostějov 11:05:00
886293 Stojaník Zdeněk KSU76.. Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:06:00
232429 Žebrák Zbyněk LOV7101 C lepus.cz 11:07:00
2056277 Mizera Ladislav ROV5301 OK Zubří 11:08:00
8235111 Perknovský Radim JPV8235 C Oddíl OS SK Prostějov 11:09:00
8663115 Kašpar Jaroslav KSU7004 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:10:00
2067988 Seidenglanz Marek SSU7401 C SK Severka Šumperk 11:11:00
51903 Good Martin SBR7800 C SKOB Bruntál 11:12:00
2102537 Novák Jan STE7900 C SK SKI-OB Šternberk 11:13:00
8670773 Hecl Miloš KSU7601 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:14:00
8824 Dušek Václav PTE7619 C TJ Sokol Ptení 11:15:00
7203335 Greschner Luboš ASU7848 C Magnus Orienteering 11:16:00
2108896 Křupka Tomáš KON7717 C KOB Konice 11:17:00
886296 Miča Petr KSU7909 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:18:00
52462 Tomášek Petr STE8001 C SK SKI-OB Šternberk 11:19:00
416715 Bartášek Jiří ASU7448 C Magnus Orienteering 11:20:00
8028819 Marek Antonín STE7501 C SK SKI-OB Šternberk 11:21:00
2058461 Matoušek Milan KSU6701 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:22:00
2144041 Venus Ctibor STE7800 C SK SKI-OB Šternberk 11:23:00
0 Markovič Peter JPV8016 C Oddíl OS SK Prostějov 11:24:00
8655386 Hepnar Luboš STE6307 C SK SKI-OB Šternberk 11:25:00
8004294 Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 11:26:00
446410 Patterman Pavel KSU7337 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:27:00
8648563 Smolka Martin STE7100 C SK SKI-OB Šternberk 11:28:00
446432 Štábl Roman KSU7501 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:29:00
H45C
2.60 km, 93 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7300185 Vrána Jan UOL7300 C SOB Olomouc 11:42:00
2121898 Holusek Milan JPV6909 C Oddíl OS SK Prostějov 11:43:00
2085619 Kovalčík Tomáš AOP7301 C Orientační Běh Opava 11:44:00
8660919 Lužný Ladislav HAV6000 C OB Havířov 11:45:00
1410004 Kubíček Jiří UOL6500 C SOB Olomouc 11:46:00
2112775 Mikoška Eman STE7103 C SK SKI-OB Šternberk 11:47:00
8266526 Soldán Vladimír JPV6526 C Oddíl OS SK Prostějov 11:48:00
515079 Kotrle Miroslav UOL7005 C SOB Olomouc 11:49:00
51913 Vodička Luděk SBR5501 C SKOB Bruntál 11:50:00
51882 Macek Karel ASU7102 C Magnus Orienteering 11:51:00
2075678 Štorek Petr JPV6505 C Oddíl OS SK Prostějov 11:52:00
8663161 Řeháček Petr SBR6302 C SKOB Bruntál 11:53:00
8116698 Neumann Jaroslav STE5902 C SK SKI-OB Šternberk 11:54:00
420422 Zatloukal Tomáš ZLH6701 C OOB TJ Zlaté Hory 11:55:00
2109764 Dráč Pavel UOL7201 C SOB Olomouc 11:56:00
8666874 Pavlík Radek ASU6849 C Magnus Orienteering 11:57:00
2420013 Závodný Marek SSU7403 C SK Severka Šumperk 11:58:00
8680356 Mátl Pavel KSU6844 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:59:00
2102771 Přikryl Jiří JPV7404 C Oddíl OS SK Prostějov 12:00:00
0 Thery Dirk 0010001 ThD 12:01:00
2090700 Květoň Vladimír KSU6800 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:02:00
436923 Slavík Tomáš TVR6800 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 12:03:00
8656506 Vítek Zbyněk PTE6622 C TJ Sokol Ptení 12:04:00
361946 Jeřábek Petr UOL6702 C SOB Olomouc 12:05:00
8659407 Kříž Pavel PZR4800 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou 12:06:00
51471 Šneider Miroslav ASU7101 C Magnus Orienteering 12:07:00
H55C
2.50 km, 88 m, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8666873 Gawel Jiří JBM5700 JG Sport 11:03:00
52556 Strachota Jaroslav ASU5600 C Magnus Orienteering 11:04:00
231248 Jaroš Vojtěch ZPV5706 C KOB ZPV Prostějov 11:05:00
52473 Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 11:06:00
8028829 Višňa Milan OOL5904 C SK Haná orienteering 11:07:00
52500 Kubeš Jaromír PLU6219 C TJ SOKOL Plumlov 11:08:00
206457 Labudík Milan TVR6200 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 11:09:00
8116732 Doseděl Emil STE6100 C SK SKI-OB Šternberk 11:10:00
2092418 Janošík Antonín UOL5201 C SOB Olomouc 11:11:00
51907 Zítka Jiří SBR6201 C SKOB Bruntál 11:12:00
8004335 Sklenář Miroslav AOP6302 C Orientační Běh Opava 11:13:00
2001968 Komínek Jaroslav KON5713 C KOB Konice 11:14:00
682075 Janošík Zdeněk UOL5600 C SOB Olomouc 11:15:00
51508 Valenta Jiří SSU6301 C SK Severka Šumperk 11:16:00
8680340 Paloncý Pavel KSU6349 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:17:00
52440 Jadviščok Ladislav UOL5101 C SOB Olomouc 11:18:00
2127600 Liber Vlastimil AOP6402 C Orientační Běh Opava 11:19:00
H65C
1.80 km, 53 m, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2001952 Pospíšil Karel TVR5000 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 11:02:00
2102554 Komárek Jaromír KSU4900 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:03:00
51917 Toman Stanislav SBR4801 C SKOB Bruntál 11:04:00
341715 Skácel Jaroslav KON4617 C KOB Konice 11:05:00
H70C
1.60 km, 38 m, 14 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52869 Kroupa Jaroslav ZPV4012 C KOB ZPV Prostějov 11:30:00
52438 Horký Jan UOL4600 C SOB Olomouc 11:31:00
51904 Blažek Václav SBR4701 C SKOB Bruntál 11:32:00
2143406 Čermák Miloslav STE4101 C SK SKI-OB Šternberk 11:33:00
52467 Šubrt Zdeněk UOL4201 C SOB Olomouc 11:34:00
352318 Babák Jiří ZLH4801 C OOB TJ Zlaté Hory 11:35:00
52549 Ostřanský Josef SSU4302 C SK Severka Šumperk 11:36:00
64865 Mrkvica Miroslav ZLH4600 C OOB TJ Zlaté Hory 11:37:00
HDR
1.30 km, 33 m, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
52573 Milan Pánek SSUXXXX SK Severka Šumperk 11:00:00
0 Hrachovina Petr SSU10XX SK Severka Šumperk 11:00:00
410337 Otrusinová Ivana JPV8687 Oddíl OS SK Prostějov 11:00:00
0 Vilem Tempir 0130003 ### 11:00:00
0 Jachym Tempir 0130002 ### 11:00:00
0 Tempir Lukas 0130001 ### 11:00:00
2127591 Škarda Joel 3SX1101 ZŠ a MŠ Těšetice 11:00:00
2125328 Škarda Jozef 3SX0700 ZŠ a MŠ Těšetice 11:00:00
301572 Šmída Patrik PTE1004 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
2102713 Tříska Jakub PTE1300 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
2102683 Fládr Jan PTE1400 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
2120651 Karásek Richard 0110002 Krumsín 11:00:00
515156 Kujová Anežka TVR1250 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 11:00:00
206494 Kuja Adam TVR0900 C TJ Sokol Vrbno pod Pradědem 11:00:00
2061762 Kožnárek Pavel PLU0902 TJ SOKOL Plumlov 11:00:00
2143345 Dostálová Elena KON1288 C KOB Konice 11:00:00
2125319 Dostálová Jolana KON1062 C KOB Konice 11:00:00
2121889 Navrátil Vojtěch 3SX1100 ZŠ a MŠ Těšetice 11:00:00
2125334 Spurná Gabriela 3SX1052 ZŠ a MŠ Těšetice 11:00:00
2125314 Kosubová Klára 3SX1051 ZŠ a MŠ Těšetice 11:00:00
2125324 Hrochová Aneta 3SX1050 ZŠ a MŠ Těšetice 11:00:00
2125332 Radkov Adam 3SX0900 ZŠ a MŠ Těšetice 11:00:00
52611 Rajnošel Matouš KSUNNN2 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:00:00
515128 Rajnošek Samuel KSUNNN1 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:00:00
52544 Jäckel Vilém KSU1220 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:00:00
8898 Zapletal David KON1111 C KOB Konice 11:00:00
0 Sekanina Marek ASU1010 Magnus Orienteering 11:00:00
7000379 Mrkvica Jan ZLH1100 C OOB TJ Zlaté Hory 11:00:00
2061817 Frélich Matyáš PLU0901 TJ SOKOL Plumlov 11:00:00
0 Macek Martin 0040003 Bratrušov 11:00:00
0 Penka Maxim STE1002 SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
0 Penková Amálie STE0955 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
232959 Tomášková Lucie STE1350 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
442849 Tomášek Matěj STE1202 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
2122263 Kotrle David STE1101 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
886264 Macek Václav ASU1249 C Magnus Orienteering 11:00:00
0 Good Marie SBR1250 C SKOB Bruntál 11:00:00
2127594 Liber Tomáš AOP1302 C Orientační Běh Opava 11:00:00
0 Dostálová Zuzana XXX 11:00:00
88626 Stojaníková Anna KSU12.. Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:00:00
P
1.80 km, 85 m, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
515179 Vlček Jan KSU77.. Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:00:00
515459 Oulehla Lukáš KSU88.. Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:00:00
443076 Lipenská Ester KSU06.2 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:00:00
446437 Juřeníková Adélka KSU06.1 Klub vytrvalostních sportů Šumperk 11:00:00
0 Hojgr Antonín ASU06.. Magnus Orienteering 11:00:00
1421294 Vítková Miroslava PTE6952 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
8907 Dvořák Miloslav KON7537 C KOB Konice 11:00:00
8648632 Gallo Marek AOP7602 C Orientační Běh Opava 11:00:00
361981 Beneš Vojtěch AOP8001 C Orientační Běh Opava 11:00:00
2131187 Bartošová Dana PTE7650 C TJ Sokol Ptení 11:00:00
2080978 Balvanová Martina 0120001 nejsem členem klubu 11:00:00
6710 Seidenglanzová Johana SSU0650 C SK Severka Šumperk 11:00:00
995843 Cetlová Helena AOP7550 C Orientační Běh Opava 11:00:00
0 Balcarová Anežka 0090001 neevidována v klubu OB 11:00:00
2092436 Čecháčková Šárka UOL7350 C SOB Olomouc 11:00:00
0 Robenek Michal 0080001 Samotišky 11:00:00
49364 Ratiborská Veronika JPV8077 C Oddíl OS SK Prostějov 11:00:00
2127603 Dostál Zdenek 3SX0200 ZŠ a MŠ Těšetice 11:00:00
2125326 Velev Nikolaj 3SX0000 ZŠ a MŠ Těšetice 11:00:00
8656544 Roubalík Radovan 3SX6400 C ZŠ a MŠ Těšetice 11:00:00
0 Smékal Mikuláš 0030002 SOBOL 11:00:00
0 Smékalová Lucie 0030001 SOBOL 11:00:00
682687 Luterová Kristýna PLU7878 C TJ SOKOL Plumlov 11:00:00
307329 Zapletalová Kamila KON7979 C KOB Konice 11:00:00
416716 Musilová Jana ASU7798 C Magnus Orienteering 11:00:00
2080969 Sekaninová Jitka ASU7750 Magnus Orienteering 11:00:00
2134361 Podzimek Petr KON7629 C KOB Konice 11:00:00
0 Janušová Věra STEXXX1 SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
2027230 Smolková Dagmar STE6451 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
2102551 Pospíšilová Lucie STE7551 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
2143385 Mikošková Tereza STE9750 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
52512 Maťátko Václav STE0500 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
2143405 Kučera Martin STE7602 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
0 Kotrle Milan STE7402 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
2060297 Dosedělová Klára STE9751 C SK SKI-OB Šternberk 11:00:00
2420067 Janeček Petr 0020001 OBR Radíkov 11:00:00