Logo

Startovka závodu: Ski O Tour, veřejný závod v LOB

Klubová startovka

Datum:
18.01.2019
Místo konání:
Ramsau am Dachstein
Pořadatel:
OOL - SK Haná orienteering
Mapa:
1 : 5 000
Ředitel závodu:
Zdráhal Robert
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav
Stavitel tratí:
Mareček Petr
Kluby:
NNN     48D     22H     42P     EKP     CHT     ONO     PGP     ROZ     SJC     SJI     SKV     SZP     TBM     TRI     UOL     VSP     ZHR     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:00:00 Topolovský Stanislav NNNXXXX 0 OPEN
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:00:00 Männel Harald 48D5500 8644826 OPEN
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:00:00 Jankó Tamás 22H5800 8300958 OPEN
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:08:00 Jaroszek radoslaw 42P9400 8640906 M21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:11:00 Domín Nikolas EKP8806 8662314 E M21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:05:00 Kopáček Miroslav CHT6049 8656509 E M21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:00:00 Hájek Jiří ONO6400 8656589 C OPEN
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:12:00 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 E M21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:00:00 Čech Adam ROZ0601 2085006 OPEN
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:05:00 Kuchařová Rozálie SJC0251 8631581 A W20
14:26:00 Drobník Michal SJC8709 8278787 E M21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:22:00 Kratochvíl Martin SJI8304 995877 A M21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:21:00 Kubínová Romana SKV9452 7260021 E W21E
14:24:00 Kubínová Veronika SKV9752 7003008 E W21E
14:40:00 Štěrba Marek SKV0401 8654894 A M20
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:20:00 Pospíšil Vítek SZP6800 681612 E M21E
14:22:00 Chmelíková Tereza SZP8750 232330 C W21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:00:00 Králová Jolana TBM0360 8635873 OPEN
14:00:00 Král Jan TBM6901 8645929 OPEN
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:00:00 Haltofová Romana TRI0451 8670381 B OPEN
14:00:00 Argalášová Gabriela TRI6850 8660461 C OPEN
14:00:00 Bruková Petra TRI0450 8660369 C OPEN
14:00:00 Argaláš Jaroslav TRI6202 8662684 C OPEN
14:00:00 Mrózek Pawel TRI0401 8002604 B OPEN
14:04:00 Mrózek Teresa TRI0251 8656736 B W20
14:07:00 Cienciala Jan TRI9801 1400410 A M21E
14:23:00 Kantor Ondřej TRI9103 8656669 E M21E
14:25:00 Argaláš Michal TRI9301 8662374 E M21E
14:39:00 Haltof Marek TRI0200 8670482 B M20
14:41:00 Tuharský Erik TRI0100 8655467 A M20
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:00:00 Paulíček Michal UOL7701 2118494 C OPEN
14:00:00 Bednář Jan UOL5402 8655430 C OPEN
14:00:00 Šimek Roman UOL6503 9005227 C OPEN
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:00:00 Malečková Pavlína VSP0855 2067959 C OPEN
14:02:00 Malečková Hana VSP0553 0 C W20
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:17:00 Slabý Jan ZHR7900 0 M21E

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
14:00 Suta Anna Emilija 85 8636154 ZVOC OPEN
14:00 Trezina Aija Denija 85 8655495 ZVOC OPEN
14:00 Malniece Liene 85 8655494 ZVOC OPEN
14:00 Miglavs Alvis 85 8662414 ZVOC OPEN
14:00 Corradini Nicolo 92 0 Italian Orienteering Federation OPEN
14:00 Belomazhev Ivan 96 0 Bulgarian Orienteering Federation OPEN
14:03 Gallova Veronika 95 0 Czech Orienteering Federation W20
14:06 Snuparek Vaclav 95 7204504 Czech Orienteering Federation M21E
14:06 Vlahova Aleksandra 96 0 Bulgarian Orienteering Federation W20
14:07 Nedyalkova Kalina 96 7205043 Bulgarian Orienteering Federation W20
14:08 Dyaksova Evangelina 96 8082808 Bulgarian Orienteering Federation W20
14:09 Eriksson Simon 91 7980616 Umea OK M21E
14:09 Rulle Arta Renate 85 8655493 ZVOC W20
14:10 Fesselhofer Roland 56 8211087 OLC Wienerwald M21E
14:10 Firesova Marketa 95 0 Czech Orienteering Federation W20
14:11 Giezendanner Delia 98 0 Swiss - Ski O - Team W20
14:12 Hlavacova Anezka 95 515497 Czech Orienteering Federation W20
14:13 Szep Zoltan 89 0 CSM VSK Czikszereda Miercurea M21E
14:13 Dyaksova Andreya 96 9999444 Bulgarian Orienteering Federation W20
14:14 Mueller Severin 98 0 Swiss - Ski O - Team M21E
14:14 Niggli Alina 98 0 Swiss - Ski O - Team W20
14:15 Kohlschmidt Bernd 93 8644827 Deutcher Turner Bund M21E
14:15 Niggli Natalja 98 8629120 Swiss - Ski O - Team W20
14:16 Comai Davide 92 2042310 Italian Orienteering Federation M21E
14:18 Jordi Andri 98 0 Swiss - Ski O - Team M21E
14:19 Robalds Andris 85 0 ZVOC M21E
14:20 Ventura Alice 92 2021327 Italian Orienteering Federation W21E
14:21 Corradini Francesco 92 1399488 Italian Orienteering Federation M21E
14:23 Corradini Stefania 92 1390136 Italian Orienteering Federation W21E
14:24 Bartos Vojtech 95 0 Czech Orienteering Federation M21E
14:25 Trapeznikova Alena 94 8648885 Russian Orienteering Federation W21E
14:26 Simkova Johanka 95 2011817 Czech Orienteering Federation W21E
14:27 Dyaksova Antoaneta 96 8087808 Bulgarian Orienteering Federation W21E
14:27 Szasz Botond 89 8070197 CSM VSK Czikszereda Miercurea M21E
14:28 Diener Laura 98 1731995 Swiss - Ski O - Team W21E
14:28 Niggli Jurg 86 8201167 SkiO Swiss Niggli M21E
14:29 Valdmane Liga 85 8656760 ZVOC W21E
14:29 Mueller Nicola 98 0 Swiss - Ski O - Team M21E
14:30 Erhart Antonia 42 8090398 OL Graz W21E
14:30 Suciu Simion 89 7210423 CSM VSK Czikszereda Miercurea M21E
14:31 Neumannova Katerina 95 8667999 Czech Orienteering Federation W21E
14:31 Vystavel Ondrej 95 8656693 Czech Orienteering Federation M21E
14:32 Hancova Petra 95 1398998 Czech Orienteering Federation W21E
14:32 Marych Kostiantyn 88 0 Lyder Tur M21E
14:33 Mechlova Lenka 95 8642186 Czech Orienteering Federation W21E
14:33 Beglinger Lars 98 960114 Swiss - Ski O - Team M21E
14:34 Oborina Tatyana 94 9010101 Russian Orienteering Federation W21E
14:34 Matus Vojtech 95 0 Czech Orienteering Federation M21E
14:35 Kravchenko Anastasia 94 8240286 Russian Orienteering Federation W21E
14:35 Hasek Jan 95 0 Czech Orienteering Federation M21E
14:36 Kechkina Mariya 94 8060886 Russian Orienteering Federation W21E
14:36 Skoda Jakub 95 8656596 Czech Orienteering Federation M21E
14:37 Laciga Radek 95 8656559 Czech Orienteering Federation M21E
14:38 Penchev Martin 96 2013446 Bulgarian Orienteering Federation M21E
14:39 Boos Corsin 98 8220600 Swiss - Ski O - Team M21E
14:40 Horvat Petr 95 8644873 Czech Orienteering Federation M21E
14:41 Schnyder Gion 98 8180586 Swiss - Ski O - Team M21E
14:42 Vimba Rudolfs Matiss 85 8655491 ZVOC M20
14:42 Belomazhev Stanimir 96 8644777 Bulgarian Orienteering Federation M21E
14:43 Hasman Ondrej 95 0 Czech Orienteering Federation M20
14:43 Khrennikov Eduard 94 8000159 Russian Orienteering Federation M21E
14:44 Nagy Josef 95 8656507 Czech Orienteering Federation M20
14:44 Gorlanov Sergey 94 8654666 Russian Orienteering Federation M21E
14:45 Hlavac Ondrej 95 0 Czech Orienteering Federation M20
14:04 Roubalík Radek 3SX 0 ZŠ Těšetice M21E