Logo

Startovka závodu: Cena střední Moravy - E1

Datum:
28.06.2019
Místo konání:
Konice - zámecký park
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Konice - zámek
Ředitel závodu:
Komínek Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Procházka Josef - R2
Kategorie:
D10C     D12A     D14A     D16B     D18B     D21A     D21B     D35B     D35C     D45B     D45C     D55B     D55C     D65     H10C     H12A     H14A     H16B     H18B     H21A     H21B     H21C     H35B     H35C     H45B     H45C     H55B     H55C     H65B     H65C     H75     HD10N     HDR     P     T    

D10C 1.10 km, 35 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:21:00 Švidrnochová Nela OOP0950 2060211 C TJ Opava
17:23:00 Kundratová Eva TZL0950 7209279 C SKOB Zlín
17:25:00 Tomášková Anna STE1051 2102861 C SK SKI-OB Šternberk
17:26:00 Walaská Klára TRI0950 2102570 C TJ TŽ Třinec
17:27:00 Kubíčková Magdalena UOL1150 2113056 C SOB Olomouc
17:28:00 Hovorková Elen LPU0954 2103243 C OK Lokomotiva Pardubice
17:29:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B OK Dobříš
17:30:00 Marková Eva ZBM0954 2115674 C SK Žabovřesky Brno
17:31:00 Růžičková Magda PHK0951 339560 C OK 99 Hradec Králové
17:32:00 Luterová Laura PLU1051 2051506 C TJ SOKOL Plumlov
17:33:00 Grusserová Diana PHK0999 2129249 C OK 99 Hradec Králové
17:35:00 Paulíčková Adela UOL0951 2118494 C SOB Olomouc
17:36:00 Šujanová Rozálie RBK0952 2115694 C SK Radioklub Blansko
17:37:00 Vlčková Markéta VIC0951 425437 C OB Vizovice
17:38:00 Volkova Maja 38S0950 8071304 Slávia ŽU Žilina
17:39:00 Šunková Sára LOU1051 2148246 C SK Moravan Louňovice
17:40:00 Kopecká Tereza UOL1050 2069081 C SOB Olomouc
17:41:00 Jágrová Aneta RBK0951 49682 C SK Radioklub Blansko

D12A 1.50 km, 10 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:01:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 C KOB Konice
17:03:00 Hájková Michaela KON0787 2126250 C KOB Konice
17:04:00 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C OOB Třebíč
17:05:00 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 C SK Žabovřesky Brno
17:06:00 Fialová Anna KON0779 361976 C KOB Konice
17:07:00 Paulíčková Tereza UOL0750 2069082 B SOB Olomouc
17:08:00 Štětínská Tereza MOV0751 8670475 B SKOB Ostrava
17:09:00 Panáčková Alžběta 0020002 232632 Papiyon
17:10:00 Janků Karolína UOL0751 2069084 C SOB Olomouc
17:11:00 Šunková Berta LOU0850 2143397 C SK Moravan Louňovice
17:12:00 Hájková Lucie CET0751 361913 C TJ Loko Česká Třebová
17:13:00 Skřivanková Anna TBM0853 2058523 C KOS TJ Tesla Brno
17:14:00 Štefková Michaela PLU0851 681869 C TJ SOKOL Plumlov
17:15:00 Jílková Pavla UOL0753 8670784 B SOB Olomouc
17:16:00 Kočová Klára ZBM0850 2061840 C SK Žabovřesky Brno
17:17:00 Čivrná Eliška VRL0851 2045230 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:18:00 Langerová Eliška KON0767 2126251 C KOB Konice
17:19:00 Strýčková Barbora ADA0852 2073676 C OOB Spartak Adamov
17:20:00 Benešová Anežka KON0757 515427 C KOB Konice
17:21:00 Šestáková Johana VLI0853 2088819 B Slavia Liberec orienteering
17:22:00 Dvořáková Ema KON0777 2067322 C KOB Konice
17:23:00 Hiklová Eva ZBM0755 1633330 C SK Žabovřesky Brno
17:24:00 Otrubová Karolína PLU0888 2061810 C TJ SOKOL Plumlov
17:25:00 Burdová Hana STE0852 2112745 C SK SKI-OB Šternberk
17:26:00 Šujanová Berenika RBK0752 2115693 C SK Radioklub Blansko
17:27:00 Finstrlová Kristýna ZBM0752 2067231 B SK Žabovřesky Brno

D14A 1.50 km, 50 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:00:00 Přikrylová Jana JPV0652 2112722 C Oddíl OS SK Prostějov
17:01:00 Pavlová Eliška MOV0650 8670472 B SKOB Ostrava
17:02:00 Přikrylová Ivana JPV0653 2112741 C Oddíl OS SK Prostějov
17:03:00 Burdová Helena STE0653 2108904 B SK SKI-OB Šternberk
17:04:00 Procházková Doubravka ADA0651 8028875 B OOB Spartak Adamov
17:05:00 Morávková Zuzana SRK0551 9201626 A SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
17:07:00 Mikošková Marie STE0552 2108903 B SK SKI-OB Šternberk
17:08:00 Finstrlová Julie ZBM0552 8660424 A SK Žabovřesky Brno
17:09:00 Kopecká Nela UOL0650 2044889 C SOB Olomouc
17:10:00 Benešová Michaela SJH0651 553451 B SJH Jindřichův Hradec
17:11:00 Plachá Aneta JPV0555 2108881 C Oddíl OS SK Prostějov
17:12:00 Doušková Hana TBM0659 8149311 B KOS TJ Tesla Brno
17:13:00 Tomanová Eliška LBM0651 52032 B TJ Lokomotiva Ingstav Brno
17:14:00 Jílková Lenka UOL0654 8680425 B SOB Olomouc
17:15:00 Cejpková Karolína SRK0552 2025350 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
17:16:00 Otrubová Anna PLU0577 8667550 A TJ SOKOL Plumlov
17:17:00 Ondrová Anna ZBM0553 8660428 B SK Žabovřesky Brno
17:19:00 Venusová Anna STE0554 2148071 C SK SKI-OB Šternberk
17:20:00 Šaňáková Marie UOL0651 2111803 B SOB Olomouc
17:21:00 Ježková Ivana ZBM0560 8660552 A SK Žabovřesky Brno
17:22:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 2059757 B KOS TJ Tesla Brno
17:23:00 Kotková Adéla RIC0655 8667545 B OB Říčany
17:24:00 Karásková Denisa ZPV0555 206390 C KOB ZPV Prostějov

D16B 1.90 km, 50 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
18:21:00 Černochová Michaela PLU0351 8660570 A TJ SOKOL Plumlov
18:22:00 Nešporová Marie TTR0351 416215 B OOB Třebíč
18:23:00 Haluzová Štěpánka SBR0450 51874 C SKOB Bruntál
18:24:00 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 A SK Žabovřesky Brno
18:26:00 Němečková Kateřina PLU0350 1400409 B TJ SOKOL Plumlov
18:27:00 Lubrichová Veronika STE0451 8660567 B SK SKI-OB Šternberk
18:28:00 Chroustová Michaela ZBM0457 331011 C SK Žabovřesky Brno
18:29:00 Janečková Adéla PLU0452 2087689 B TJ SOKOL Plumlov
18:30:00 Rotková Markéta ZBM0455 8660409 A SK Žabovřesky Brno
18:31:00 Popieluchová Michaela BFM0457 2087518 C SKOB Frýdek - Místek
18:32:00 Hovořáková Karolína ZBM0351 8660438 A SK Žabovřesky Brno
18:33:00 Brožková Tereza KUO0451 8667532 B KOB Ústí nad Orlicí

D18B 2.10 km, 70 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:55:00 Kovářová Jana LPU0251 8670795 B OK Lokomotiva Pardubice
17:57:00 Patassiová Michaela 27S0250 8670509 Farmaceut Bratislava
17:59:00 Švidrnochová Eliška OOP0451 8656605 A TJ Opava
18:00:00 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 8655463 B OK Dobříš

D21A 2.20 km, 75 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
18:22:00 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 A KOS TJ Tesla Brno
18:24:00 Burešová Lenka DKP8351 2099482 C Oddíl OB Kotlářka
18:25:00 Chládková Simona LPU9658 434574 C OK Lokomotiva Pardubice
18:26:00 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 R KOS TJ Tesla Brno
18:27:00 Hiklová Natalia ZBM8350 8660431 E SK Žabovřesky Brno
18:29:00 Matulová Lucie ADA8880 2042533 C OOB Spartak Adamov
18:30:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C Slavia Liberec orienteering

D21B 2.10 km, 70 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
18:18:00 Smolová Anna 0050001 8615 Stipa
18:19:00 Kociánová Lenka VBM8553 330625 C VSK Mendelu Brno
18:20:00 Macečková Veronika KVS9551 51529 C SKOB Kobra Vsetín
18:21:00 Vernerová Radka VBM8558 53211 C VSK Mendelu Brno
18:22:00 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C SK Radioklub Blansko
18:23:00 Šklíbová Míša TJN0153 8660383 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
18:24:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
18:25:00 Kundratová Lucie TZL0058 7203458 B SKOB Zlín
18:26:00 Habigerová Radka KSU9559 2058483 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
18:27:00 Blažková Kristina 0090001 4641782 UOL
18:29:00 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C OB TJ Sokol Žamberk
18:30:00 Štětínská Soňa MOV7650 232406 C SKOB Ostrava
18:31:00 Nedbalová Magdaléna KVS9751 53688 C SKOB Kobra Vsetín
18:34:00 Pilíková Veronika CET8152 436953 C TJ Loko Česká Třebová
18:35:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

D35B 2.10 km, 70 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:43:00 Hrabalová Eva BFM8051 2087510 C SKOB Frýdek - Místek
17:44:00 Otrubová Johana PLU7852 995816 C TJ SOKOL Plumlov
17:45:00 Kočová Lenka ZBM8160 815422 C SK Žabovřesky Brno
17:46:00 Plachá Andrea JPV7676 2102819 C Oddíl OS SK Prostějov
17:47:00 Biolik Agnieszka 46P7700 8197778 Trackcourse
17:48:00 Gottwaldová Hana JPV7551 0 C Oddíl OS SK Prostějov
17:49:00 Švidrnochová Hana OOP7751 7210910 C TJ Opava
17:50:00 Otrubová Ivona PLU7677 887939 C TJ SOKOL Plumlov
17:51:00 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
17:52:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C VSK Mendelu Brno
17:53:00 Hájková Ludmila CET7554 9722 C TJ Loko Česká Třebová

D35C 1.90 km, 50 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:48:00 Topičová Anna LOU8350 2143396 C SK Moravan Louňovice
17:49:00 Málková Šárka CST8351 2112761 C OB Strakonice
17:50:00 Šaňáková Šárka UOL7650 1420235 C SOB Olomouc
17:51:00 Cichrová Iveta TAP7752 2111618 C KOB Tretra Praha
17:52:00 Šunková Karolína LOU7550 2143334 C SK Moravan Louňovice
17:53:00 Poláčková Monika JPV7552 2109754 C Oddíl OS SK Prostějov
17:54:00 Kopecká Jitka UOL7750 420402 C SOB Olomouc
17:56:00 Krejčiříková Nikol BBM7850 331476 C BETA URSUS Orienteering
17:57:00 Rotková Gabriela 0040001 2103673 Gabriela Rotková
17:58:00 Petriláková Petra DOR7656 2092419 C OK Dobříš
18:00:00 Finstrlová Alena ZBM7550 2087665 C SK Žabovřesky Brno
18:01:00 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
18:02:00 Jílková Hana UOL8050 2069071 C SOB Olomouc
18:03:00 Procházková Lucie ADA7651 352314 C OOB Spartak Adamov
18:05:00 Lubrichová Eva STE7556 2112743 C SK SKI-OB Šternberk
18:06:00 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
18:07:00 Přikrylová Jitka JPV7979 2109752 C Oddíl OS SK Prostějov
18:08:00 Bukovacová Alena ZBM7454 522004 C SK Žabovřesky Brno
18:09:00 Kroutilová Eva TBM7861 2120617 C KOS TJ Tesla Brno
18:10:00 Mikulčíková Irena KVS7750 2001910 SKOB Kobra Vsetín
18:11:00 Tomanová Veronika LBM7751 219277 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
18:12:00 Pinďáková Veronika KVS7860 53673 SKOB Kobra Vsetín
18:13:00 Němečková Věra PLU7777 2035158 C TJ SOKOL Plumlov
18:14:00 Matoušková Jana STE7951 2025355 C SK SKI-OB Šternberk
18:15:00 Kubíčková Eva UOL7752 2133902 C SOB Olomouc
18:16:00 Jágrová Vlasta SBK7789 8662315 C KOB START Blansko
18:17:00 Paulíčková Barbara UOL7851 2116467 C SOB Olomouc
18:18:00 Spitzerová Petra KVS8350 887153 C SKOB Kobra Vsetín
18:19:00 Vránová Helena UOL7652 9201328 C SOB Olomouc

D45B 1.90 km, 50 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:28:00 Křivdová Lenka 0010002 8655490 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje
17:29:00 Ostřanská Iveta SSU6591 224901 C SK Severka Šumperk
17:30:00 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C SK Radioklub Blansko
17:31:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C KOS TJ Tesla Brno
17:32:00 Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 8240668 C SK SKI-OB Šternberk
17:33:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C OOB Třebíč
17:34:00 Kundratová Jana TZL7350 53360 C SKOB Zlín
17:35:00 Kosová Michaela SRK6752 8660597 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
17:36:00 Jirková Renata ZPV6553 52427 C KOB ZPV Prostějov
17:37:00 Zajíčková Lenka TBM7152 8667996 C KOS TJ Tesla Brno
17:38:00 Popieluchová Ivona BFM7453 2102855 C SKOB Frýdek - Místek
17:39:00 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C OB Říčany
17:40:00 Vidmuchová Martina JPV7171 49883 C Oddíl OS SK Prostějov
17:41:00 Růžičková Kamila PHK7153 7209792 C OK 99 Hradec Králové
17:42:00 Benešová Iva SJH7051 9101672 C SJH Jindřichův Hradec
17:43:00 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C KOS TJ Tesla Brno
17:44:00 Pavlicová Anna KVS7360 2116450 C SKOB Kobra Vsetín
17:45:00 Štorková Simona JPV6556 8006556 C Oddíl OS SK Prostějov
17:46:00 Bialeková Martina LBE7350 8200027 C TJ Lokomotiva Beroun

D45C 1.50 km, 50 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
18:19:00 Karásková Marcela ZPV6970 2092440 C KOB ZPV Prostějov
18:20:00 Málková Věra CST6550 2118474 C OB Strakonice
18:21:00 Peřinková Irena BBM6550 331257 C BETA URSUS Orienteering
18:22:00 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C OOB SK Týniště nad Orlicí
18:23:00 Matyášová Lenka LBM6460 52093 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
18:25:00 Lukášová Lenka TBM6653 53288 C KOS TJ Tesla Brno
18:26:00 Dohnálková Jana SHK7252 51131 C OK Slavia Hradec Králové
18:28:00 Sedláčková Dagmar KVS7351 416092 C SKOB Kobra Vsetín
18:29:00 Strýčková Monika ADA7454 2073658 C OOB Spartak Adamov
18:30:00 Kašparová Marie ZAK7250 331399 C OK Netopýr Zákupy
18:31:00 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C BETA URSUS Orienteering
18:32:00 Mikošková Iveta STE7150 2113042 C SK SKI-OB Šternberk
18:33:00 Marie Ženčáková 0030002 2032185 ASPV OA Šumperk
18:34:00 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C TJ START Náchod

D55B 1.60 km, 45 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
18:11:00 Sochorová Hana HAV6250 1421893 C OB Havířov
18:12:00 Mutinská Zdeňka KUO6499 51751 C KOB Ústí nad Orlicí
18:13:00 Potěšilová Vladimíra VBM5655 53238 C VSK Mendelu Brno
18:14:00 Vlažná Mirka LCE5852 52698 C OOB TJ Slovan Luhačovice
18:16:00 Dokoupilová Zuzana VBM5754 53306 C VSK Mendelu Brno
18:17:00 Cahlová Slávka LCE5451 416063 C OOB TJ Slovan Luhačovice
18:19:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C KOB Dobřichovice
18:20:00 Janská Iva LBM5795 219280 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
18:21:00 Novotná Ivana PHK6354 219239 C OK 99 Hradec Králové

D55C 1.50 km, 50 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
18:22:00 Künstlerová Milada UOL5651 52445 C SOB Olomouc
18:23:00 Žaludková Miroslava TZL5954 53838 C SKOB Zlín
18:24:00 Jansová Alena CHT5852 51897 C OOB SK Chrast
18:25:00 Jarmila Felklová 0030004 433098 ASPV OA Šumperk
18:26:00 Roubalíková Iva 3SX6450 2102820 ZŠ a MŠ Těšetice
18:27:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
18:29:00 Jalová Marie RBK5761 49601 C SK Radioklub Blansko

D65 1.50 km, 50 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
18:00:00 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C OOB TJ Slezan Opava
18:01:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
18:02:00 Kolaříková Věra SBK5251 49685 C KOB START Blansko
18:04:00 Henková Svatava RBK5454 52092 C SK Radioklub Blansko
18:05:00 Křížová Zdenka PZR5051 8659406 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
18:06:00 Liščinská Eva TBM4451 49660 C KOS TJ Tesla Brno
18:07:00 Horynová Eva TZL5254 8662735 C SKOB Zlín
18:08:00 Oulická Hana TRT5350 2102564 C KOS Třešť
18:09:00 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C KOS TJ Tesla Brno
18:10:00 Volencová Ivana OTK5250 8670735 C OOB TJ Jiskra Otrokovice

H10C 1.10 km, 35 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:05:00 Rozsíval Martin KON1022 2090866 C KOB Konice
17:06:00 Procházka Ferdinand ADA1001 2073729 C OOB Spartak Adamov
17:07:00 Mynář Petr ZBM0907 8660436 C SK Žabovřesky Brno
17:08:00 Čeřovský Filip KON1010 2020728 C KOB Konice
17:09:00 Koča František ZBM1100 2111735 C SK Žabovřesky Brno
17:10:00 Hrabal František BFM1001 428283 C SKOB Frýdek - Místek
17:12:00 Matoušek Jan STE0909 224904 C SK SKI-OB Šternberk
17:13:00 Lutera Oliver PLU1001 2051531 C TJ SOKOL Plumlov
17:14:00 Graclík Daniel KVS1001 53684 C SKOB Kobra Vsetín
17:15:00 Hřivňák Petr PLU0900 896972 C TJ SOKOL Plumlov
17:16:00 Růžička Matěj KSU0901 2051494 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
17:17:00 Kárník Štěpán LPU1002 2049542 C OK Lokomotiva Pardubice
17:18:00 Cichra Patrik TAP0903 2113483 C KOB Tretra Praha

H12A 1.50 km, 10 m, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:29:00 Toman Matěj LBM0909 52038 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
17:30:00 Volkov Maksym 38S0700 8071316 Slávia ŽU Žilina
17:31:00 Plachý Ondřej JPV0707 2108899 C Oddíl OS SK Prostějov
17:32:00 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
17:33:00 Kubíček Vavřinec UOL0801 2113097 C SOB Olomouc
17:34:00 Kunt Martin ZAM0701 2102873 C OB TJ Sokol Žamberk
17:35:00 Pavlica Bedřich KVS0710 887152 C SKOB Kobra Vsetín
17:36:00 Marek Filip ZBM0706 8660413 B SK Žabovřesky Brno
17:37:00 Podzimek Theodor KON0808 0 C KOB Konice
17:38:00 Bulička Martin ZBM0807 2092359 C SK Žabovřesky Brno
17:39:00 Popieluch Martin BFM0801 4320 C SKOB Frýdek - Místek
17:40:00 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 B OB Vizovice
17:41:00 Volný Matěj 0080001 301237 SOP
17:42:00 Komenda Jakub ZBM0712 2051534 C SK Žabovřesky Brno
17:43:00 Kundrata Vít TZL0700 7209278 B SKOB Zlín
17:44:00 Ježek David ZBM0813 8667953 C SK Žabovřesky Brno
17:45:00 Kroutil Jošt TBM0712 2087678 C KOS TJ Tesla Brno
17:46:00 Tomášek Josef STE0808 2106723 C SK SKI-OB Šternberk
17:47:00 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C TJ START Náchod
17:48:00 Zřídkaveselý Martin ZBM0808 8660444 C SK Žabovřesky Brno
17:49:00 Mikoška Jan STE0807 2112769 C SK SKI-OB Šternberk

H14A 1.50 km, 50 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:52:00 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 B SK Radioklub Blansko
17:53:00 Čivrný Jan VRL0501 8656604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:54:00 Švestka Štěpán KVS0600 53694 C SKOB Kobra Vsetín
17:55:00 Hájek Dominik CET0601 8660514 B TJ Loko Česká Třebová
17:56:00 Strýček Jan ADA0503 8028870 A OOB Spartak Adamov
17:57:00 Soldán Robin PLU0600 8663160 B TJ SOKOL Plumlov
17:58:00 Kasza Tomáš ZBM0512 8116805 B SK Žabovřesky Brno
17:59:00 Nešpor Jiří TTR0502 995847 C OOB Třebíč
18:00:00 Poláček Tomáš JPV0520 2108908 C Oddíl OS SK Prostějov
18:01:00 Dvořák Štěpán KON0537 2067321 C KOB Konice
18:02:00 Štorek Jan JPV0505 8440505 C Oddíl OS SK Prostějov
18:03:00 Petrášek Eduard ZBM0609 2090873 B SK Žabovřesky Brno
18:04:00 Otruba František PLU0501 8667537 B TJ SOKOL Plumlov
18:05:00 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 8660411 A SK Žabovřesky Brno
18:06:00 Bednařík Vilém VLI0509 8670461 A Slavia Liberec orienteering
18:07:00 Karásek Antonín PLU0503 2124798 B TJ SOKOL Plumlov
18:08:00 Koča Vojtěch ZBM0602 8660445 B SK Žabovřesky Brno
18:09:00 Antonowicz Jan STE0503 8636188 B SK SKI-OB Šternberk
18:10:00 Bukovác Filip ZBM0501 8116740 B SK Žabovřesky Brno
18:11:00 Černoch Martin PLU0500 8667538 B TJ SOKOL Plumlov
18:13:00 Morávek Martin SRK0503 7207356 B SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
18:14:00 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 B SK Žabovřesky Brno
18:15:00 Trepáč Adam STE0504 807123 C SK SKI-OB Šternberk
18:16:00 Doucha Martin SNA0501 9636 B TJ START Náchod
18:17:00 Urbánek Tomáš ZBM0604 8670828 B SK Žabovřesky Brno
18:18:00 Odehnal Tomáš ADA0500 8660407 B OOB Spartak Adamov

H16B 2.10 km, 55 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
18:13:00 Karásek Matyáš ZPV0302 426397 C KOB ZPV Prostějov
18:14:00 Fousek Matěj RBK0402 8667988 B SK Radioklub Blansko
18:15:00 Doušek Tomáš TBM0401 8222007 A KOS TJ Tesla Brno
18:16:00 Kašpar Štěpán BOR0403 448931 C OK Jiskra Nový Bor
18:17:00 Tichý Lubomír SHK0303 8670458 B OK Slavia Hradec Králové
18:18:00 Fousek Vojtěch RBK0403 8000241 B SK Radioklub Blansko
18:19:00 Zelený Vladan ZBM0405 2051518 C SK Žabovřesky Brno
18:21:00 Švestka Jakub KVS0310 2088173 SKOB Kobra Vsetín
18:22:00 Karásek František PLU0301 2124774 B TJ SOKOL Plumlov
18:23:00 Kolář Šimon SHK0405 8662691 A OK Slavia Hradec Králové
18:24:00 Beneš Jindřich KON0404 8660477 A KOB Konice
18:25:00 Kašpar Vojtěch BOR0402 7209659 C OK Jiskra Nový Bor
18:26:00 Krampla Michal Jan UOL0302 2148133 C SOB Olomouc
18:28:00 Lička Adam TBM0326 8670824 B KOS TJ Tesla Brno
18:29:00 Marek Vojtěch ZBM0410 8660439 B SK Žabovřesky Brno
18:31:00 Ježek Filip ZBM0414 8660425 B SK Žabovřesky Brno
18:32:00 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 B OK Slavia Hradec Králové
18:33:00 Štěrbák Josef ZBM0409 8660412 A SK Žabovřesky Brno
18:34:00 Petrilák Matouš DOR0409 8654908 A OK Dobříš
18:35:00 Urbánek Adam ZBM0302 2042526 A SK Žabovřesky Brno

H18B 2.20 km, 75 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
18:01:00 Holusek Jiří JPV0123 7208224 C Oddíl OS SK Prostějov
18:03:00 Kundrata Jan TZL0203 7209284 B SKOB Zlín
18:04:00 Dostál František UOL0201 8660531 B SOB Olomouc
18:06:00 Jirka Matyáš UOL0203 7202871 B SOB Olomouc
18:07:00 Štorek David JPV0202 8663202 B Oddíl OS SK Prostějov
18:08:00 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B OOB Třebíč

H21A 2.50 km, 85 m, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:03:00 Bukovac Maroš ZBM7605 525005 C SK Žabovřesky Brno
17:04:00 Smola Michal TZL8131 8667971 R SKOB Zlín
17:05:00 Matula Petr ADA8202 8662357 C OOB Spartak Adamov
17:06:00 Skyva Petr STE6501 8655385 C SK SKI-OB Šternberk
17:07:00 Perknovský Radim JPV8235 8235111 C Oddíl OS SK Prostějov
17:08:00 Locker Tomáš SRK9802 8004341 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
17:09:00 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A KOS TJ Tesla Brno
17:10:00 Černý Martin TAP8902 8662303 C KOB Tretra Praha
17:11:00 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C TJ START Náchod
17:12:00 Jílek Jakub KSU9202 8662445 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
17:13:00 Skřivanek Marcel JPV7713 7210862 C Oddíl OS SK Prostějov
17:14:00 Finstrle Luděk ZBM7902 8660402 C SK Žabovřesky Brno
17:16:00 Přikryl Petr ZBM6708 8351967 C SK Žabovřesky Brno
17:17:00 Otrusina Jiří JPV8201 8662320 C Oddíl OS SK Prostějov
17:18:00 Šrom Jakub TBM9502 2042538 C KOS TJ Tesla Brno
17:19:00 Fiala Jan ZBM7205 8636192 C SK Žabovřesky Brno
17:20:00 Horvát Petr TBM9437 8644873 E KOS TJ Tesla Brno
17:21:00 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E SK Žabovřesky Brno
17:22:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C VSK Mendelu Brno
17:23:00 Doležel Ondřej STE9202 8654919 C SK SKI-OB Šternberk
17:24:00 Henek Vladan VBM8002 2011839 C VSK Mendelu Brno
17:25:00 Zdráhal Tomáš OOL8801 8198811 C SK Haná orienteering
17:26:00 Dvorský Vojtěch SKM9401 2045216 C KOB Směr Kroměříž
17:27:00 Novotný Ondřej ABM9211 7003038 C KOB ALFA Brno
17:28:00 Tichý Radomír SHK0000 8670465 R OK Slavia Hradec Králové
17:29:00 Krajcar Ivo SKM9501 425530 C KOB Směr Kroměříž
17:30:00 Drábek Jan ZBM8511 8660410 C SK Žabovřesky Brno
17:31:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C Oddíl OB Kotlářka
17:32:00 Skalický Matyáš KUO9605 887162 C KOB Ústí nad Orlicí
17:33:00 Hikl Tomáš ZBM8100 8660441 C SK Žabovřesky Brno
17:35:00 Václavek Tomáš STE5809 8655374 C SK SKI-OB Šternberk
17:36:00 Adámek Filip TBM0101 8656745 A KOS TJ Tesla Brno
17:38:00 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
17:39:00 Kořan Pavel VBM7401 889316 C VSK Mendelu Brno
17:41:00 Zimmermann Štěpán ZBM9101 8660448 E SK Žabovřesky Brno

H21B 2.50 km, 75 m, 15 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
18:06:00 Verner Tomáš VBM8204 49679 C VSK Mendelu Brno
18:08:00 Málek Martin CST8902 1425376 C OB Strakonice
18:09:00 Zbíral Robert UOL8000 8660922 C SOB Olomouc
18:10:00 Šedivý Jiří VBM8207 2121762 C VSK Mendelu Brno
18:11:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C OK 99 Hradec Králové
18:12:00 Procházka Jiří ADA7512 49864 C OOB Spartak Adamov
18:13:00 Dvorský Petr SKM9601 53824 C KOB Směr Kroměříž
18:14:00 Kožoušek Adam ZBM8512 8660423 C SK Žabovřesky Brno
18:16:00 Fajkus Radim JPV9509 8656711 C Oddíl OS SK Prostějov
18:17:00 Peterek Vít SOP8600 980372 C OOB TJ Slezan Opava
18:18:00 Komenda Jan ZBM9902 8660415 B SK Žabovřesky Brno
18:20:00 Pilgr Luděk CET7601 2075655 C TJ Loko Česká Třebová
18:21:00 Maliňák Štěpán KVS8801 7865 SKOB Kobra Vsetín
18:22:00 Andrš Petr ZAM8401 7210085 C OB TJ Sokol Žamberk
18:23:00 Paulíček Michal UOL7701 8670456 C SOB Olomouc
18:24:00 Oujeský Tomáš ADA7433 9101103 C OOB Spartak Adamov
18:25:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C SK Žabovřesky Brno
18:26:00 Rajnoha David TBM0003 7204496 B KOS TJ Tesla Brno
18:27:00 Krampla Tomáš UOL6601 2148092 C SOB Olomouc
18:28:00 Šimůnek Jan CET8201 339546 C TJ Loko Česká Třebová
18:29:00 Kopecký David UOL7800 8662369 C SOB Olomouc
18:30:00 Lachendro Jan SKM8700 7207146 C KOB Směr Kroměříž

H21C 2.00 km, 60 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:04:00 Kašpar Ludvík BOR9805 7200544 C OK Jiskra Nový Bor
17:05:00 Švestka Vít KVS9700 53372 C SKOB Kobra Vsetín
17:06:00 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C Slavia Liberec orienteering
17:07:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C KOS TJ Tesla Brno
17:08:00 Otruba Vojtěch JPV9717 1007529 C Oddíl OS SK Prostějov
17:09:00 Karlík Jan TBM8809 8323322 C KOS TJ Tesla Brno
17:10:00 Kunt Stanislav ZAM0401 2102818 C OB TJ Sokol Žamberk
17:12:00 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C OB TJ Sokol Žamberk
17:13:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C SK SKI - SPORT Praděd
17:15:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C KOB START Blansko
17:17:00 Minařík Luboš TBM5711 53235 C KOS TJ Tesla Brno
17:18:00 Šesták Marek VLI7403 8004275 C Slavia Liberec orienteering

H35B 2.20 km, 75 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:43:00 Koblížek Kamil KUO8001 8667546 C KOB Ústí nad Orlicí
17:44:00 Šunka Jan LOU7600 7205005 C SK Moravan Louňovice
17:45:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C SK Žabovřesky Brno
17:46:00 Horký Jan UOL7100 2020741 C SOB Olomouc
17:47:00 Vlček Roman SKM7000 8670823 C KOB Směr Kroměříž
17:49:00 Morávek Martin SRK7701 7207351 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
17:51:00 Šklíba Jan SRK7501 7204489 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
17:52:00 Možný Stanislav PVP7700 2115730 C VSK Přírodní vědy Praha
17:53:00 Hasek Jakub 0120001 53812 Haskovi
17:54:00 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C OK Lokomotiva Pardubice
17:55:00 Brosch Petr RBK7111 2061849 C SK Radioklub Blansko
17:56:00 Vlček Jiří VIC7700 2073733 C OB Vizovice
17:57:00 Karásek Martin ZPV7301 2070849 C KOB ZPV Prostějov
17:58:00 Biolik Grzegorz 46P7600 8210276 Trackcourse
17:59:00 Liščinský Tomáš ZBM8411 2103680 C SK Žabovřesky Brno

H35C 2.00 km, 60 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:46:00 Burda Tomáš STE7600 2118486 C SK SKI-OB Šternberk
17:47:00 Jágr Jaroslav SBK7549 410339 KOB START Blansko
17:48:00 Falta Radim KUO7802 2144085 C KOB Ústí nad Orlicí
17:49:00 Betlach Michal CET7801 2058466 C TJ Loko Česká Třebová
17:51:00 Kubíček Petr VIC7801 2126305 C OB Vizovice
17:52:00 Toman Ondřej LBM7517 52017 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
17:53:00 Hovorka Pavel LPU7908 9338 C OK Lokomotiva Pardubice
17:54:00 Panáček Aleš SHK7604 7210098 C OK Slavia Hradec Králové
17:55:00 Tomášek Petr STE8001 52462 C SK SKI-OB Šternberk
17:56:00 Volkov Alexander 38S8000 8071296 Slávia ŽU Žilina
17:58:00 Pavlica Jiří KVS7501 2116484 SKOB Kobra Vsetín
17:59:00 Fousek Martin RBK7801 1413717 C SK Radioklub Blansko
18:00:00 Koča Jaroslav ZBM8206 301217 C SK Žabovřesky Brno
18:01:00 Martinek Pavel JPV7700 8123477 C Oddíl OS SK Prostějov
18:02:00 Kroutil Petr TBM7803 2067978 C KOS TJ Tesla Brno
18:03:00 Chmelář Jan JPV7501 2113078 C Oddíl OS SK Prostějov
18:04:00 Silnoušek Jiří STE7200 2073426 C SK SKI-OB Šternberk
18:05:00 Hrabal Zdeněk BFM7801 49496 C SKOB Frýdek - Místek

H45B 2.00 km, 60 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:20:00 Málek Martin CST6501 8246117 C OB Strakonice
17:21:00 Locker Martin SRK7001 301158 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
17:22:00 Popieluch Michal BFM7301 2800338 C SKOB Frýdek - Místek
17:23:00 Pavlík Radek ASU6849 8666874 C Magnus Orienteering
17:24:00 Kolář Viktor SHK7300 7200597 C OK Slavia Hradec Králové
17:25:00 Ženčák Jaroslav 0030001 2060274 ASPV OA Šumperk
17:26:00 Křivda Ivan 0010001 9200535 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje
17:27:00 Pernica Jiří UOL6501 52478 C SOB Olomouc
17:28:00 Hubáček Martin CEL7015 52409 C TJ Sokol Čelechovice na Hané
17:30:00 Růžička Ivan PHK6702 336760 C OK 99 Hradec Králové
17:31:00 Šimek Roman UOL6503 2011817 C SOB Olomouc
17:32:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C SJH Jindřichův Hradec
17:33:00 Kříž Pavel PZR4800 8659407 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
17:34:00 Řeháček Petr SBR6302 8663161 C SKOB Bruntál
17:35:00 Zřídkaveselý Libor ZBM7207 8660433 C SK Žabovřesky Brno
17:36:00 Otruba Marek PLU7417 995892 C TJ SOKOL Plumlov
17:37:00 Chmelař Miroslav JPV6217 8488884 C Oddíl OS SK Prostějov
17:38:00 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C SKOB Kobra Vsetín
17:39:00 Ježek Petr ZBM7202 7300188 C SK Žabovřesky Brno
17:40:00 Plachý Martin JPV6515 2103780 C Oddíl OS SK Prostějov
17:41:00 Mutinský Viktor KUO6501 51752 C KOB Ústí nad Orlicí
17:42:00 Zelený Pavel ZBM7302 8660434 C SK Žabovřesky Brno
17:43:00 Kos Michal SRK6802 2073747 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
17:44:00 Odehnal Luděk ADA7400 2053551 C OOB Spartak Adamov

H45C 1.90 km, 50 m, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:00:00 Strýček Jiří ADA6701 2087717 C OOB Spartak Adamov
17:01:00 Matuška Pavel RBK7001 2801035 C SK Radioklub Blansko
17:02:00 Čierny Jozef 86S6800 445618 Slávia ZU Žilina
17:03:00 Mizera Ladislav ROV5301 0 OK Zubří
17:04:00 Přikryl Jiří JPV7404 2102771 C Oddíl OS SK Prostějov
17:06:00 Belžík Karel KVS7105 7208222 SKOB Kobra Vsetín
17:08:00 Mikoška Eman STE7103 2112775 C SK SKI-OB Šternberk
17:11:00 Švestka Jiří KVS6810 2088198 SKOB Kobra Vsetín
17:12:00 Kunz Martin BBM7101 553435 C BETA URSUS Orienteering
17:13:00 Dohnálek Pavel SHK7100 1400450 C OK Slavia Hradec Králové
17:14:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 410321 C VSK Mendelu Brno
17:15:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8656506 C TJ Sokol Ptení
17:16:00 Sadílek Ondřej 0160001 2134272 Ondřej Sadílek
17:17:00 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C OOB SK Týniště nad Orlicí
17:18:00 Šklíba Jaromír TJN66XX 2059760 OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
17:19:00 Štorek Petr JPV6505 2075678 C Oddíl OS SK Prostějov
17:20:00 Lička Lukáš VBM7301 7204512 C VSK Mendelu Brno
17:21:00 Kašpar Ludvík ZAK7200 410399 C OK Netopýr Zákupy
17:22:00 Vrána Jan UOL7300 7300185 C SOB Olomouc
17:23:00 Mynář Martin ZBM7403 0 C SK Žabovřesky Brno
17:24:00 Poláček Luboš JPV7214 2112735 C Oddíl OS SK Prostějov
17:25:00 Štětínský Pavel MOV7104 52780 C SKOB Ostrava
17:26:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš

H55B 2.10 km, 55 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
18:00:00 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
18:01:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
18:02:00 Ryšavý Jiří OOP5803 2049558 C TJ Opava
18:03:00 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C OOB Třebíč
18:04:00 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
18:05:00 Višňa Milan OOL5904 8028829 C SK Haná orienteering
18:06:00 Dokoupil Vojtěch ZPV6425 52596 C KOB ZPV Prostějov
18:08:00 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C OB Havířov
18:09:00 Zdráhal Robert OOL5707 8451957 C SK Haná orienteering
18:10:00 Zeman Jaroslav SJI5901 2085575 C OK Jihlava
18:11:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C OK Sparta Praha

H55C 1.60 km, 45 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:54:00 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 C SK Radioklub Blansko
17:55:00 Volný Jiří SOP5601 301232 C OOB TJ Slezan Opava
17:56:00 Rykala Karel VAM6401 9671 C OB Vamberk
17:57:00 Luděk Felkl 0030003 52589 ASPV OA Šumperk

H65B 1.60 km, 45 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:28:00 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C TJ Loko Česká Třebová
17:29:00 Babák Jiří ZLH4801 352318 C OOB TJ Zlaté Hory
17:30:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 C SKOB Bruntál
17:31:00 Peška Antonín HLV4801 416088 C KČT - OB Holešov
17:33:00 Kolařík Zdeněk SBK5406 49683 C KOB START Blansko
17:34:00 Navrátil Antonín UOL5301 52448 C SOB Olomouc
17:35:00 Hrbas Vladimír KVS5301 2021858 C SKOB Kobra Vsetín
17:37:00 Dokoupil Vladimír VBM4806 8656614 C VSK Mendelu Brno
17:38:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
17:40:00 Farář Václav LPU5201 9260 C OK Lokomotiva Pardubice
17:41:00 Koudelný Jiří TTR5401 52251 C OOB Třebíč
17:42:00 Robotka Libor PBM5303 7209359 C TJ Spartak 1. Brněnská

H65C 1.50 km, 50 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:43:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C SOB Olomouc
17:44:00 Blecha Ladislav TRT5100 51989 C KOS Třešť
17:45:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
17:46:00 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C BETA URSUS Orienteering
17:48:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C BETA URSUS Orienteering
17:50:00 Sklenář Antonín STE4801 52517 C SK SKI-OB Šternberk
17:51:00 Henek Milan RBK5307 52078 C SK Radioklub Blansko
17:52:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín

H75 1.50 km, 50 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:26:00 Ostřanský Josef SSU4302 52549 C SK Severka Šumperk

HD10N 0.90 km, 25 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:00:00 Topičová Laura LOU1152 2143340 C SK Moravan Louňovice
17:00:00 Šunka Hubert LOU1200 2143387 C SK Moravan Louňovice
17:00:00 Pilgrová Alexandra CET0951 9720 C TJ Loko Česká Třebová
17:00:00 Broschová Alžběta RBK1151 2061781 C SK Radioklub Blansko
17:00:00 Kroutil Tadeáš TBM0928 2087680 C KOS TJ Tesla Brno
17:00:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 C Oddíl OS SK Prostějov
17:00:00 Zbíralová Kateřina UOL1151 2148224 C SOB Olomouc
17:00:00 Dostál Lukáš KON0929 2111763 C KOB Konice
17:00:00 Ebnerová Alena KON1171 4634081 C KOB Konice
17:00:00 Beneš Jan KON0909 2126252 C KOB Konice
17:00:00 Schwarzová Katka LBE1199 2112736 TJ Lokomotiva Beroun
17:00:00 Schwarzová Martina LBE0999 7080080 TJ Lokomotiva Beroun
17:00:00 Škoda František LCE1113 2082902 C OOB TJ Slovan Luhačovice
17:00:00 Belžíková Nelly KVS0953 7062009 SKOB Kobra Vsetín
17:00:00 Jágrová Zuzana RBK1051 53205 C SK Radioklub Blansko
17:00:00 Zapletalová Anna KON0979 52718 C KOB Konice
17:00:00 Smola Jakub TZL1111 515174 C SKOB Zlín

HDR 0.90 km, 25 m, 6 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:00:00 Komínek Vojtěch KONXXXX 0 KOB Konice
17:00:00 Heča Šimon 0170001 2115724 UOL
17:00:00 Heča Michal UOL0803 2113386 C SOB Olomouc
17:00:00 Dostálová Elena KON1288 2143345 C KOB Konice
17:00:00 Dostálová Jolana KON1062 2125319 C KOB Konice
17:00:00 Radkov Adam 3SX0900 2121889 ZŠ a MŠ Těšetice
17:00:00 Bukovác Lukáš ZBM1007 307460 C SK Žabovřesky Brno
17:00:00 Hasek Matej 0120002 53815 Haskovi
17:00:00 Skřivanek František TBM1108 52592 C KOS TJ Tesla Brno
17:00:00 Škodová Michaela LCE1352 0 C OOB TJ Slovan Luhačovice
17:00:00 Hrabal Václav BFM1202 49456 SKOB Frýdek - Místek
17:00:00 Kárníková Alžběta LPU1354 920672 C OK Lokomotiva Pardubice
17:00:00 Hovorková Nikol LPU1353 7209796 C OK Lokomotiva Pardubice
17:00:00 Volná Barbora 0080002 0 SOP
17:00:00 Zapletal David KON1111 8898 C KOB Konice
17:00:00 Růžička Lukáš KSU7849 8656712 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
17:00:00 Hájek Jan BBM1401 2117703 C BETA URSUS Orienteering
17:00:00 Hájková Klára BBM1050 2117701 C BETA URSUS Orienteering
17:00:00 Krejčiříková Kamila BBM1550 219273 C BETA URSUS Orienteering
17:00:00 Krejčiříková Zuzana BBM1150 2116477 C BETA URSUS Orienteering
17:00:00 Smola Štěpán TZL1414 428255 C SKOB Zlín
17:00:00 Kubíček Ota VIC1401 425428 C OB Vizovice
17:00:00 Hájková Zuzana KON1262 52720 C KOB Konice
17:00:00 Walaski Vítek TRI1400 2113099 C TJ TŽ Třinec
17:00:00 Čeřovská Eliška KON1353 2020742 C KOB Konice
17:00:00 Hájek Aleš CET1501 2060236 C TJ Loko Česká Třebová
17:00:00 Eliášek Jakub LBM1101 2112765 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
17:00:00 Salajka Tibor LBM1300 52044 TJ Lokomotiva Ingstav Brno
17:00:00 Zeman Annabel DCE1850 416316 C KOB Dobřichovice
17:00:00 Tomášková Lucie STE1350 232959 C SK SKI-OB Šternberk
17:00:00 Panáčková Johana 0020001 2049530 Papiyon

P 1.50 km, 35 m, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:00:00 Slabochova Barbora 0200001 887637 Neregistrovany
17:00:00 Jakubková Vendula ABM9262 232705 C KOB ALFA Brno
17:00:00 Roubalík Radovan 3SX6400 8656544 C ZŠ a MŠ Těšetice
17:00:00 Škodová Eva LCE8055 51506 C OOB TJ Slovan Luhačovice
17:00:00 Švestková Jana KVS7060 2088170 SKOB Kobra Vsetín
17:00:00 Švestka Patrik KVS0810 2088217 SKOB Kobra Vsetín
17:00:00 Šubrt Zdeněk UOL4201 52467 C SOB Olomouc
17:00:00 Venus Ctibor STE7800 0 C SK SKI-OB Šternberk
17:00:00 Košíková Jana 0060001 0 Brno
17:00:00 Mikušová Lucie KVS9550 7866 SKOB Kobra Vsetín
17:00:00 Luterová Kristýna PLU7878 2061817 C TJ SOKOL Plumlov
17:00:00 Walaski Antonín TRI8006 416124 C TJ TŽ Třinec
17:00:00 Tomášková Petra STE8250 2143383 C SK SKI-OB Šternberk
17:00:00 Burdová Olga STE7651 2122260 C SK SKI-OB Šternberk
17:00:00 Vítková Miroslava PTE6952 8826 C TJ Sokol Ptení
17:00:00 Odehnalová Radka ADA7656 2050641 OOB Spartak Adamov
17:00:00 Šujanová Kateřina RBK7851 2127529 C SK Radioklub Blansko

T 1.90 km, 55 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:00:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C Orientační Běh Opava
17:00:00 Topič Jiří LOU7800 2029200 C SK Moravan Louňovice
17:00:00 Čeřovská Adéla KON8755 2020743 C KOB Konice
17:00:00 Antonowicz Jerzy STE6800 504405 C SK SKI-OB Šternberk