Logo

Startovka závodu: Cena střední Moravy - E1

Klubová startovka

Datum:
28.06.2019
Místo konání:
Konice - zámecký park
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Konice - zámek
Ředitel závodu:
Komínek Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Procházka Josef - R2
Kluby:
46P     27S     38S     86S     ABM     ADA     AOP     ASU     BBM     BFM     BOR     CEL     CET     CST     DCE     DKP     DOR     FSP     HAV     HLV     CHT     JPV     KON     KSU     KUO     KVS     LBE     LBM     LCE     LOU     LPU     MOV     OOL     OOP     OTK     PBM     PHK     PLU     PTE     PVP     PZR     RBK     RIC     ROV     SBK     SBR     SCP     SHK     SJC     SJH     SJI     SKM     SNA     SOP     SPR     SRK     SSU     STE     TAP     TBM     TJN     TRI     TRT     TTR     TYN     TZL     UOL     VAM     VBM     VIC     VLI     VRL     VSP     ZAK     ZAM     ZBM     ZLH     ZPV     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:47:00 Biolik Agnieszka 46P7700 8197778 D35B
17:58:00 Biolik Grzegorz 46P7600 8210276 H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:57:00 Patassiová Michaela 27S0250 8670509 D18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:30:00 Volkov Maksym 38S0700 8071316 H12A
17:38:00 Volkova Maja 38S0950 8071304 D10C
17:56:00 Volkov Alexander 38S8000 8071296 H35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:02:00 Čierny Jozef 86S6800 445618 H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:00:00 Jakubková Vendula ABM9262 232705 C P
17:27:00 Novotný Ondřej ABM9211 7003038 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:00:00 Odehnalová Radka ADA7656 2050641 P
17:00:00 Strýček Jiří ADA6701 2087717 C H45C
17:04:00 Procházková Doubravka ADA0651 8028875 B D14A
17:05:00 Matula Petr ADA8202 8662357 C H21A
17:06:00 Procházka Ferdinand ADA1001 2073729 C H10C
17:19:00 Strýčková Barbora ADA0852 2073676 C D12A
17:44:00 Odehnal Luděk ADA7400 2053551 C H45B
17:56:00 Strýček Jan ADA0503 8028870 A H14A
18:03:00 Procházková Lucie ADA7651 352314 C D35C
18:12:00 Procházka Jiří ADA7512 49864 C H21B
18:18:00 Odehnal Tomáš ADA0500 8660407 B H14A
18:24:00 Oujeský Tomáš ADA7433 9101103 C H21B
18:29:00 Matulová Lucie ADA8880 2042533 C D21A
18:29:00 Strýčková Monika ADA7454 2073658 C D45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:00:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C T
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:23:00 Pavlík Radek ASU6849 8666874 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:00:00 Hájek Jan BBM1401 2117703 C HDR
17:00:00 Hájková Klára BBM1050 2117701 C HDR
17:00:00 Krejčiříková Kamila BBM1550 219273 C HDR
17:00:00 Krejčiříková Zuzana BBM1150 2116477 C HDR
17:12:00 Kunz Martin BBM7101 553435 C H45C
17:46:00 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C H65C
17:48:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C H65C
17:56:00 Krejčiříková Nikol BBM7850 331476 C D35C
18:21:00 Peřinková Irena BBM6550 331257 C D45C
18:31:00 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C D45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:00:00 Hrabal Václav BFM1202 49456 HDR
17:10:00 Hrabal František BFM1001 428283 C H10C
17:22:00 Popieluch Michal BFM7301 2800338 C H45B
17:38:00 Popieluchová Ivona BFM7453 2102855 C D45B
17:39:00 Popieluch Martin BFM0801 4320 C H12A
17:43:00 Hrabalová Eva BFM8051 2087510 C D35B
18:05:00 Hrabal Zdeněk BFM7801 49496 C H35C
18:31:00 Popieluchová Michaela BFM0457 2087518 C D16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:04:00 Kašpar Ludvík BOR9805 7200544 C H21C
18:16:00 Kašpar Štěpán BOR0403 448931 C H16B
18:25:00 Kašpar Vojtěch BOR0402 7209659 C H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:28:00 Hubáček Martin CEL7015 52409 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:00:00 Pilgrová Alexandra CET0951 9720 C HD10N
17:00:00 Hájek Aleš CET1501 2060236 C HDR
17:12:00 Hájková Lucie CET0751 361913 C D12A
17:28:00 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C H65B
17:49:00 Betlach Michal CET7801 2058466 C H35C
17:53:00 Hájková Ludmila CET7554 9722 C D35B
17:55:00 Hájek Dominik CET0601 8660514 B H14A
18:20:00 Pilgr Luděk CET7601 2075655 C H21B
18:28:00 Šimůnek Jan CET8201 339546 C H21B
18:34:00 Pilíková Veronika CET8152 436953 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:20:00 Málek Martin CST6501 8246117 C H45B
17:49:00 Málková Šárka CST8351 2112761 C D35C
18:08:00 Málek Martin CST8902 1425376 C H21B
18:20:00 Málková Věra CST6550 2118474 C D45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:00:00 Zeman Annabel DCE1850 416316 C HDR
18:19:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C D55B
18:24:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:31:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C H21A
18:24:00 Burešová Lenka DKP8351 2099482 C D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:26:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C H45C
17:29:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B D10C
17:58:00 Petriláková Petra DOR7656 2092419 C D35C
18:00:00 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 8655463 B D18B
18:34:00 Petrilák Matouš DOR0409 8654908 A H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:38:00 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C H21A
18:35:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
18:08:00 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C H55B
18:11:00 Sochorová Hana HAV6250 1421893 C D55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:31:00 Peška Antonín HLV4801 416088 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
18:24:00 Jansová Alena CHT5852 51897 C D55C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:00:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 C HD10N
17:00:00 Přikrylová Jana JPV0652 2112722 C D14A
17:02:00 Přikrylová Ivana JPV0653 2112741 C D14A
17:04:00 Přikryl Jiří JPV7404 2102771 C H45C
17:07:00 Perknovský Radim JPV8235 8235111 C H21A
17:08:00 Otruba Vojtěch JPV9717 1007529 C H21C
17:11:00 Plachá Aneta JPV0555 2108881 C D14A
17:13:00 Skřivanek Marcel JPV7713 7210862 C H21A
17:17:00 Otrusina Jiří JPV8201 8662320 C H21A
17:19:00 Štorek Petr JPV6505 2075678 C H45C
17:24:00 Poláček Luboš JPV7214 2112735 C H45C
17:31:00 Plachý Ondřej JPV0707 2108899 C H12A
17:37:00 Chmelař Miroslav JPV6217 8488884 C H45B
17:40:00 Vidmuchová Martina JPV7171 49883 C D45B
17:40:00 Plachý Martin JPV6515 2103780 C H45B
17:45:00 Štorková Simona JPV6556 8006556 C D45B
17:46:00 Plachá Andrea JPV7676 2102819 C D35B
17:48:00 Gottwaldová Hana JPV7551 0 C D35B
17:53:00 Poláčková Monika JPV7552 2109754 C D35C
18:00:00 Poláček Tomáš JPV0520 2108908 C H14A
18:01:00 Holusek Jiří JPV0123 7208224 C H18B
18:01:00 Martinek Pavel JPV7700 8123477 C H35C
18:02:00 Štorek Jan JPV0505 8440505 C H14A
18:03:00 Chmelář Jan JPV7501 2113078 C H35C
18:07:00 Štorek David JPV0202 8663202 B H18B
18:07:00 Přikrylová Jitka JPV7979 2109752 C D35C
18:16:00 Fajkus Radim JPV9509 8656711 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:00:00 Komínek Vojtěch KONXXXX 0 HDR
17:00:00 Dostálová Elena KON1288 2143345 C HDR
17:00:00 Dostálová Jolana KON1062 2125319 C HDR
17:00:00 Zapletal David KON1111 8898 C HDR
17:00:00 Hájková Zuzana KON1262 52720 C HDR
17:00:00 Čeřovská Eliška KON1353 2020742 C HDR
17:00:00 Čeřovská Adéla KON8755 2020743 C T
17:00:00 Dostál Lukáš KON0929 2111763 C HD10N
17:00:00 Ebnerová Alena KON1171 4634081 C HD10N
17:00:00 Beneš Jan KON0909 2126252 C HD10N
17:00:00 Zapletalová Anna KON0979 52718 C HD10N
17:01:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 C D12A
17:03:00 Hájková Michaela KON0787 2126250 C D12A
17:05:00 Rozsíval Martin KON1022 2090866 C H10C
17:06:00 Fialová Anna KON0779 361976 C D12A
17:08:00 Čeřovský Filip KON1010 2020728 C H10C
17:18:00 Langerová Eliška KON0767 2126251 C D12A
17:20:00 Benešová Anežka KON0757 515427 C D12A
17:22:00 Dvořáková Ema KON0777 2067322 C D12A
17:37:00 Podzimek Theodor KON0808 0 C H12A
18:01:00 Dvořák Štěpán KON0537 2067321 C H14A
18:24:00 Beneš Jindřich KON0404 8660477 A H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:00:00 Růžička Lukáš KSU7849 8656712 C HDR
17:12:00 Jílek Jakub KSU9202 8662445 C H21A
17:16:00 Růžička Matěj KSU0901 2051494 C H10C
18:26:00 Habigerová Radka KSU9559 2058483 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:32:00 Skalický Matyáš KUO9605 887162 C H21A
17:41:00 Mutinský Viktor KUO6501 51752 C H45B
17:43:00 Koblížek Kamil KUO8001 8667546 C H35B
17:48:00 Falta Radim KUO7802 2144085 C H35C
18:12:00 Mutinská Zdeňka KUO6499 51751 C D55B
18:33:00 Brožková Tereza KUO0451 8667532 B D16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:00:00 Švestková Jana KVS7060 2088170 P
17:00:00 Švestka Patrik KVS0810 2088217 P
17:00:00 Mikušová Lucie KVS9550 7866 P
17:00:00 Belžíková Nelly KVS0953 7062009 HD10N
17:05:00 Švestka Vít KVS9700 53372 C H21C
17:06:00 Belžík Karel KVS7105 7208222 H45C
17:11:00 Švestka Jiří KVS6810 2088198 H45C
17:14:00 Graclík Daniel KVS1001 53684 C H10C
17:35:00 Hrbas Vladimír KVS5301 2021858 C H65B
17:35:00 Pavlica Bedřich KVS0710 887152 C H12A
17:38:00 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C H45B
17:44:00 Pavlicová Anna KVS7360 2116450 C D45B
17:54:00 Švestka Štěpán KVS0600 53694 C H14A
17:58:00 Pavlica Jiří KVS7501 2116484 H35C
18:10:00 Mikulčíková Irena KVS7750 2001910 D35C
18:12:00 Pinďáková Veronika KVS7860 53673 D35C
18:18:00 Spitzerová Petra KVS8350 887153 C D35C
18:20:00 Macečková Veronika KVS9551 51529 C D21B
18:21:00 Švestka Jakub KVS0310 2088173 H16B
18:21:00 Maliňák Štěpán KVS8801 7865 H21B
18:28:00 Sedláčková Dagmar KVS7351 416092 C D45C
18:31:00 Nedbalová Magdaléna KVS9751 53688 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:00:00 Schwarzová Katka LBE1199 2112736 HD10N
17:00:00 Schwarzová Martina LBE0999 7080080 HD10N
17:46:00 Bialeková Martina LBE7350 8200027 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:00:00 Eliášek Jakub LBM1101 2112765 C HDR
17:00:00 Salajka Tibor LBM1300 52044 HDR
17:13:00 Tomanová Eliška LBM0651 52032 B D14A
17:29:00 Toman Matěj LBM0909 52038 C H12A
17:32:00 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 C H12A
17:45:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C H65C
17:52:00 Toman Ondřej LBM7517 52017 C H35C
18:01:00 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C D35C
18:01:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 C D65
18:04:00 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C H55B
18:06:00 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C D35C
18:11:00 Tomanová Veronika LBM7751 219277 C D35C
18:20:00 Janská Iva LBM5795 219280 C D55B
18:23:00 Matyášová Lenka LBM6460 52093 C D45C
18:27:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C D55C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:00:00 Škodová Michaela LCE1352 0 C HDR
17:00:00 Škodová Eva LCE8055 51506 C P
17:00:00 Škoda František LCE1113 2082902 C HD10N
18:14:00 Vlažná Mirka LCE5852 52698 C D55B
18:17:00 Cahlová Slávka LCE5451 416063 C D55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:00:00 Topičová Laura LOU1152 2143340 C HD10N
17:00:00 Šunka Hubert LOU1200 2143387 C HD10N
17:00:00 Topič Jiří LOU7800 2029200 C T
17:11:00 Šunková Berta LOU0850 2143397 C D12A
17:39:00 Šunková Sára LOU1051 2148246 C D10C
17:44:00 Šunka Jan LOU7600 7205005 C H35B
17:48:00 Topičová Anna LOU8350 2143396 C D35C
17:52:00 Šunková Karolína LOU7550 2143334 C D35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:00:00 Kárníková Alžběta LPU1354 920672 C HDR
17:00:00 Hovorková Nikol LPU1353 7209796 C HDR
17:17:00 Kárník Štěpán LPU1002 2049542 C H10C
17:28:00 Hovorková Elen LPU0954 2103243 C D10C
17:40:00 Farář Václav LPU5201 9260 C H65B
17:53:00 Hovorka Pavel LPU7908 9338 C H35C
17:54:00 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C H35B
17:55:00 Kovářová Jana LPU0251 8670795 B D18B
18:25:00 Chládková Simona LPU9658 434574 C D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:01:00 Pavlová Eliška MOV0650 8670472 B D14A
17:08:00 Štětínská Tereza MOV0751 8670475 B D12A
17:25:00 Štětínský Pavel MOV7104 52780 C H45C
18:30:00 Štětínská Soňa MOV7650 232406 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:25:00 Zdráhal Tomáš OOL8801 8198811 C H21A
18:05:00 Višňa Milan OOL5904 8028829 C H55B
18:09:00 Zdráhal Robert OOL5707 8451957 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:21:00 Švidrnochová Nela OOP0950 2060211 C D10C
17:49:00 Švidrnochová Hana OOP7751 7210910 C D35B
17:59:00 Švidrnochová Eliška OOP0451 8656605 A D18B
18:02:00 Ryšavý Jiří OOP5803 2049558 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
18:10:00 Volencová Ivana OTK5250 8670735 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:42:00 Robotka Libor PBM5303 7209359 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:30:00 Růžička Ivan PHK6702 336760 C H45B
17:31:00 Růžičková Magda PHK0951 339560 C D10C
17:33:00 Grusserová Diana PHK0999 2129249 C D10C
17:41:00 Růžičková Kamila PHK7153 7209792 C D45B
18:11:00 Mašata Roman PHK7107 515050 C H21B
18:21:00 Novotná Ivana PHK6354 219239 C D55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:00:00 Luterová Kristýna PLU7878 2061817 C P
17:13:00 Lutera Oliver PLU1001 2051531 C H10C
17:14:00 Štefková Michaela PLU0851 681869 C D12A
17:15:00 Hřivňák Petr PLU0900 896972 C H10C
17:16:00 Otrubová Anna PLU0577 8667550 A D14A
17:24:00 Otrubová Karolína PLU0888 2061810 C D12A
17:32:00 Luterová Laura PLU1051 2051506 C D10C
17:36:00 Otruba Marek PLU7417 995892 C H45B
17:44:00 Otrubová Johana PLU7852 995816 C D35B
17:50:00 Otrubová Ivona PLU7677 887939 C D35B
17:57:00 Soldán Robin PLU0600 8663160 B H14A
18:04:00 Otruba František PLU0501 8667537 B H14A
18:07:00 Karásek Antonín PLU0503 2124798 B H14A
18:11:00 Černoch Martin PLU0500 8667538 B H14A
18:13:00 Němečková Věra PLU7777 2035158 C D35C
18:21:00 Černochová Michaela PLU0351 8660570 A D16B
18:22:00 Karásek František PLU0301 2124774 B H16B
18:26:00 Němečková Kateřina PLU0350 1400409 B D16B
18:29:00 Janečková Adéla PLU0452 2087689 B D16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:00:00 Vítková Miroslava PTE6952 8826 C P
17:15:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8656506 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:52:00 Možný Stanislav PVP7700 2115730 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:33:00 Kříž Pavel PZR4800 8659407 C H45B
17:38:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C H65B
18:05:00 Křížová Zdenka PZR5051 8659406 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:00:00 Broschová Alžběta RBK1151 2061781 C HD10N
17:00:00 Šujanová Kateřina RBK7851 2127529 C P
17:00:00 Jágrová Zuzana RBK1051 53205 C HD10N
17:01:00 Matuška Pavel RBK7001 2801035 C H45C
17:26:00 Šujanová Berenika RBK0752 2115693 C D12A
17:30:00 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C D45B
17:36:00 Šujanová Rozálie RBK0952 2115694 C D10C
17:41:00 Jágrová Aneta RBK0951 49682 C D10C
17:51:00 Henek Milan RBK5307 52078 C H65C
17:52:00 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 B H14A
17:54:00 Jalový Jaroslav RBK5719 8812 C H55C
17:55:00 Brosch Petr RBK7111 2061849 C H35B
17:59:00 Fousek Martin RBK7801 1413717 C H35C
18:04:00 Henková Svatava RBK5454 52092 C D65
18:14:00 Fousek Matěj RBK0402 8667988 B H16B
18:18:00 Fousek Vojtěch RBK0403 8000241 B H16B
18:22:00 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C D21B
18:29:00 Jalová Marie RBK5761 49601 C D55C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:23:00 Kotková Adéla RIC0655 8667545 B D14A
17:39:00 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:03:00 Mizera Ladislav ROV5301 0 H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:15:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C H21C
17:33:00 Kolařík Zdeněk SBK5406 49683 C H65B
17:47:00 Jágr Jaroslav SBK7549 410339 H35C
18:02:00 Kolaříková Věra SBK5251 49685 C D65
18:16:00 Jágrová Vlasta SBK7789 8662315 C D35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:30:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 C H65B
17:34:00 Řeháček Petr SBR6302 8663161 C H45B
18:23:00 Haluzová Štěpánka SBR0450 51874 C D16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
18:11:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:13:00 Dohnálek Pavel SHK7100 1400450 C H45C
17:24:00 Kolář Viktor SHK7300 7200597 C H45B
17:28:00 Tichý Radomír SHK0000 8670465 R H21A
17:54:00 Panáček Aleš SHK7604 7210098 C H35C
18:17:00 Tichý Lubomír SHK0303 8670458 B H16B
18:23:00 Kolář Šimon SHK0405 8662691 A H16B
18:26:00 Dohnálková Jana SHK7252 51131 C D45C
18:32:00 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 B H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:52:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C H65C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:10:00 Benešová Michaela SJH0651 553451 B D14A
17:32:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C H45B
17:42:00 Benešová Iva SJH7051 9101672 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
18:10:00 Zeman Jaroslav SJI5901 2085575 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:26:00 Dvorský Vojtěch SKM9401 2045216 C H21A
17:29:00 Krajcar Ivo SKM9501 425530 C H21A
17:47:00 Vlček Roman SKM7000 8670823 C H35B
18:13:00 Dvorský Petr SKM9601 53824 C H21B
18:30:00 Lachendro Jan SKM8700 7207146 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:11:00 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C H21A
17:47:00 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C H12A
18:16:00 Doucha Martin SNA0501 9636 B H14A
18:34:00 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C D45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:55:00 Volný Jiří SOP5601 301232 C H55C
18:00:00 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C D65
18:17:00 Peterek Vít SOP8600 980372 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:13:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:05:00 Morávková Zuzana SRK0551 9201626 A D14A
17:08:00 Locker Tomáš SRK9802 8004341 C H21A
17:15:00 Cejpková Karolína SRK0552 2025350 B D14A
17:21:00 Locker Martin SRK7001 301158 C H45B
17:35:00 Kosová Michaela SRK6752 8660597 C D45B
17:43:00 Kos Michal SRK6802 2073747 C H45B
17:49:00 Morávek Martin SRK7701 7207351 C H35B
17:51:00 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C D35B
17:51:00 Šklíba Jan SRK7501 7204489 C H35B
18:13:00 Morávek Martin SRK0503 7207356 B H14A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:26:00 Ostřanský Josef SSU4302 52549 C H75
17:29:00 Ostřanská Iveta SSU6591 224901 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:00:00 Tomášková Lucie STE1350 232959 C HDR
17:00:00 Venus Ctibor STE7800 0 C P
17:00:00 Tomášková Petra STE8250 2143383 C P
17:00:00 Burdová Olga STE7651 2122260 C P
17:00:00 Antonowicz Jerzy STE6800 504405 C T
17:03:00 Burdová Helena STE0653 2108904 B D14A
17:06:00 Skyva Petr STE6501 8655385 C H21A
17:07:00 Mikošková Marie STE0552 2108903 B D14A
17:08:00 Mikoška Eman STE7103 2112775 C H45C
17:12:00 Matoušek Jan STE0909 224904 C H10C
17:19:00 Venusová Anna STE0554 2148071 C D14A
17:23:00 Doležel Ondřej STE9202 8654919 C H21A
17:25:00 Tomášková Anna STE1051 2102861 C D10C
17:25:00 Burdová Hana STE0852 2112745 C D12A
17:32:00 Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 8240668 C D45B
17:35:00 Václavek Tomáš STE5809 8655374 C H21A
17:46:00 Tomášek Josef STE0808 2106723 C H12A
17:46:00 Burda Tomáš STE7600 2118486 C H35C
17:49:00 Mikoška Jan STE0807 2112769 C H12A
17:50:00 Sklenář Antonín STE4801 52517 C H65C
17:55:00 Tomášek Petr STE8001 52462 C H35C
18:04:00 Silnoušek Jiří STE7200 2073426 C H35C
18:05:00 Lubrichová Eva STE7556 2112743 C D35C
18:09:00 Antonowicz Jan STE0503 8636188 B H14A
18:14:00 Matoušková Jana STE7951 2025355 C D35C
18:15:00 Trepáč Adam STE0504 807123 C H14A
18:27:00 Lubrichová Veronika STE0451 8660567 B D16B
18:32:00 Mikošková Iveta STE7150 2113042 C D45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:10:00 Černý Martin TAP8902 8662303 C H21A
17:18:00 Cichra Patrik TAP0903 2113483 C H10C
17:51:00 Cichrová Iveta TAP7752 2111618 C D35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:00:00 Kroutil Tadeáš TBM0928 2087680 C HD10N
17:00:00 Skřivanek František TBM1108 52592 C HDR
17:07:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C H21C
17:09:00 Gryc Vojtěch TBM0106 8645931 A H21A
17:09:00 Karlík Jan TBM8809 8323322 C H21C
17:12:00 Doušková Hana TBM0659 8149311 B D14A
17:13:00 Skřivanková Anna TBM0853 2058523 C D12A
17:17:00 Minařík Luboš TBM5711 53235 C H21C
17:18:00 Šrom Jakub TBM9502 2042538 C H21A
17:20:00 Horvát Petr TBM9437 8644873 E H21A
17:22:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 2059757 B D14A
17:31:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C D45B
17:36:00 Adámek Filip TBM0101 8656745 A H21A
17:37:00 Zajíčková Lenka TBM7152 8667996 C D45B
17:43:00 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C D45B
17:45:00 Kroutil Jošt TBM0712 2087678 C H12A
18:02:00 Kroutil Petr TBM7803 2067978 C H35C
18:06:00 Liščinská Eva TBM4451 49660 C D65
18:09:00 Kroutilová Eva TBM7861 2120617 C D35C
18:09:00 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C D65
18:15:00 Doušek Tomáš TBM0401 8222007 A H16B
18:22:00 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 A D21A
18:25:00 Lukášová Lenka TBM6653 53288 C D45C
18:26:00 Rajnoha David TBM0003 7204496 B H21B
18:26:00 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 R D21A
18:28:00 Lička Adam TBM0326 8670824 B H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:18:00 Šklíba Jaromír TJN66XX 2059760 H45C
18:23:00 Šklíbová Míša TJN0153 8660383 A D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:00:00 Walaski Vítek TRI1400 2113099 C HDR
17:00:00 Walaski Antonín TRI8006 416124 C P
17:26:00 Walaská Klára TRI0950 2102570 C D10C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:44:00 Blecha Ladislav TRT5100 51989 C H65C
18:08:00 Oulická Hana TRT5350 2102564 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:04:00 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C D12A
17:33:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C D45B
17:41:00 Koudelný Jiří TTR5401 52251 C H65B
17:59:00 Nešpor Jiří TTR0502 995847 C H14A
18:03:00 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C H55B
18:08:00 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B H18B
18:22:00 Nešporová Marie TTR0351 416215 B D16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:17:00 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C H45C
18:22:00 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C D45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:00:00 Smola Štěpán TZL1414 428255 C HDR
17:00:00 Smola Jakub TZL1111 515174 C HD10N
17:04:00 Smola Michal TZL8131 8667971 R H21A
17:23:00 Kundratová Eva TZL0950 7209279 C D10C
17:34:00 Kundratová Jana TZL7350 53360 C D45B
17:43:00 Kundrata Vít TZL0700 7209278 B H12A
18:03:00 Kundrata Jan TZL0203 7209284 B H18B
18:07:00 Horynová Eva TZL5254 8662735 C D65
18:23:00 Žaludková Miroslava TZL5954 53838 C D55C
18:25:00 Kundratová Lucie TZL0058 7203458 B D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:00:00 Heča Michal UOL0803 2113386 C HDR
17:00:00 Šubrt Zdeněk UOL4201 52467 C P
17:00:00 Zbíralová Kateřina UOL1151 2148224 C HD10N
17:07:00 Paulíčková Tereza UOL0750 2069082 B D12A
17:09:00 Kopecká Nela UOL0650 2044889 C D14A
17:10:00 Janků Karolína UOL0751 2069084 C D12A
17:14:00 Jílková Lenka UOL0654 8680425 B D14A
17:15:00 Jílková Pavla UOL0753 8670784 B D12A
17:20:00 Šaňáková Marie UOL0651 2111803 B D14A
17:22:00 Vrána Jan UOL7300 7300185 C H45C
17:27:00 Kubíčková Magdalena UOL1150 2113056 C D10C
17:27:00 Pernica Jiří UOL6501 52478 C H45B
17:31:00 Šimek Roman UOL6503 2011817 C H45B
17:33:00 Kubíček Vavřinec UOL0801 2113097 C H12A
17:34:00 Navrátil Antonín UOL5301 52448 C H65B
17:35:00 Paulíčková Adela UOL0951 2118494 C D10C
17:40:00 Kopecká Tereza UOL1050 2069081 C D10C
17:43:00 Jadviščok Ladislav UOL5101 52440 C H65C
17:46:00 Horký Jan UOL7100 2020741 C H35B
17:50:00 Šaňáková Šárka UOL7650 1420235 C D35C
17:54:00 Kopecká Jitka UOL7750 420402 C D35C
18:02:00 Jílková Hana UOL8050 2069071 C D35C
18:04:00 Dostál František UOL0201 8660531 B H18B
18:06:00 Jirka Matyáš UOL0203 7202871 B H18B
18:09:00 Zbíral Robert UOL8000 8660922 C H21B
18:15:00 Kubíčková Eva UOL7752 2133902 C D35C
18:17:00 Paulíčková Barbara UOL7851 2116467 C D35C
18:19:00 Vránová Helena UOL7652 9201328 C D35C
18:22:00 Künstlerová Milada UOL5651 52445 C D55C
18:23:00 Paulíček Michal UOL7701 8670456 C H21B
18:26:00 Krampla Michal Jan UOL0302 2148133 C H16B
18:27:00 Krampla Tomáš UOL6601 2148092 C H21B
18:29:00 Kopecký David UOL7800 8662369 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:56:00 Rykala Karel VAM6401 9671 C H55C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:14:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 410321 C H45C
17:20:00 Lička Lukáš VBM7301 7204512 C H45C
17:22:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C H21A
17:24:00 Henek Vladan VBM8002 2011839 C H21A
17:37:00 Dokoupil Vladimír VBM4806 8656614 C H65B
17:39:00 Kořan Pavel VBM7401 889316 C H21A
17:52:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C D35B
18:06:00 Verner Tomáš VBM8204 49679 C H21B
18:10:00 Šedivý Jiří VBM8207 2121762 C H21B
18:13:00 Potěšilová Vladimíra VBM5655 53238 C D55B
18:16:00 Dokoupilová Zuzana VBM5754 53306 C D55B
18:19:00 Kociánová Lenka VBM8553 330625 C D21B
18:21:00 Vernerová Radka VBM8558 53211 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:00:00 Kubíček Ota VIC1401 425428 C HDR
17:37:00 Vlčková Markéta VIC0951 425437 C D10C
17:40:00 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 B H12A
17:51:00 Kubíček Petr VIC7801 2126305 C H35C
17:56:00 Vlček Jiří VIC7700 2073733 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:06:00 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C H21C
17:18:00 Šesták Marek VLI7403 8004275 C H21C
17:21:00 Šestáková Johana VLI0853 2088819 B D12A
18:06:00 Bednařík Vilém VLI0509 8670461 A H14A
18:30:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:17:00 Čivrná Eliška VRL0851 2045230 B D12A
17:53:00 Čivrný Jan VRL0501 8656604 B H14A
18:00:00 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
18:01:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:21:00 Kašpar Ludvík ZAK7200 410399 C H45C
18:30:00 Kašparová Marie ZAK7250 331399 C D45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:10:00 Kunt Stanislav ZAM0401 2102818 C H21C
17:12:00 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C H21C
17:34:00 Kunt Martin ZAM0701 2102873 C H12A
18:22:00 Andrš Petr ZAM8401 7210085 C H21B
18:29:00 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:00:00 Bukovác Lukáš ZBM1007 307460 C HDR
17:03:00 Bukovac Maroš ZBM7605 525005 C H21A
17:05:00 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 C D12A
17:07:00 Mynář Petr ZBM0907 8660436 C H10C
17:08:00 Finstrlová Julie ZBM0552 8660424 A D14A
17:09:00 Koča František ZBM1100 2111735 C H10C
17:14:00 Finstrle Luděk ZBM7902 8660402 C H21A
17:16:00 Kočová Klára ZBM0850 2061840 C D12A
17:16:00 Přikryl Petr ZBM6708 8351967 C H21A
17:17:00 Ondrová Anna ZBM0553 8660428 B D14A
17:19:00 Fiala Jan ZBM7205 8636192 C H21A
17:21:00 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E H21A
17:21:00 Ježková Ivana ZBM0560 8660552 A D14A
17:23:00 Hiklová Eva ZBM0755 1633330 C D12A
17:23:00 Mynář Martin ZBM7403 0 C H45C
17:27:00 Finstrlová Kristýna ZBM0752 2067231 B D12A
17:30:00 Marková Eva ZBM0954 2115674 C D10C
17:30:00 Drábek Jan ZBM8511 8660410 C H21A
17:33:00 Hikl Tomáš ZBM8100 8660441 C H21A
17:35:00 Zřídkaveselý Libor ZBM7207 8660433 C H45B
17:36:00 Marek Filip ZBM0706 8660413 B H12A
17:38:00 Bulička Martin ZBM0807 2092359 C H12A
17:39:00 Ježek Petr ZBM7202 7300188 C H45B
17:41:00 Zimmermann Štěpán ZBM9101 8660448 E H21A
17:42:00 Zelený Pavel ZBM7302 8660434 C H45B
17:42:00 Komenda Jakub ZBM0712 2051534 C H12A
17:44:00 Ježek David ZBM0813 8667953 C H12A
17:45:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C H35B
17:45:00 Kočová Lenka ZBM8160 815422 C D35B
17:48:00 Zřídkaveselý Martin ZBM0808 8660444 C H12A
17:58:00 Kasza Tomáš ZBM0512 8116805 B H14A
17:59:00 Liščinský Tomáš ZBM8411 2103680 C H35B
18:00:00 Finstrlová Alena ZBM7550 2087665 C D35C
18:00:00 Koča Jaroslav ZBM8206 301217 C H35C
18:03:00 Petrášek Eduard ZBM0609 2090873 B H14A
18:05:00 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 8660411 A H14A
18:08:00 Koča Vojtěch ZBM0602 8660445 B H14A
18:08:00 Bukovacová Alena ZBM7454 522004 C D35C
18:10:00 Bukovác Filip ZBM0501 8116740 B H14A
18:14:00 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 B H14A
18:14:00 Kožoušek Adam ZBM8512 8660423 C H21B
18:17:00 Urbánek Tomáš ZBM0604 8670828 B H14A
18:18:00 Komenda Jan ZBM9902 8660415 B H21B
18:19:00 Zelený Vladan ZBM0405 2051518 C H16B
18:24:00 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 A D16B
18:25:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C H21B
18:27:00 Hiklová Natalia ZBM8350 8660431 E D21A
18:28:00 Chroustová Michaela ZBM0457 331011 C D16B
18:29:00 Marek Vojtěch ZBM0410 8660439 B H16B
18:30:00 Rotková Markéta ZBM0455 8660409 A D16B
18:31:00 Ježek Filip ZBM0414 8660425 B H16B
18:32:00 Hovořáková Karolína ZBM0351 8660438 A D16B
18:33:00 Štěrbák Josef ZBM0409 8660412 A H16B
18:35:00 Urbánek Adam ZBM0302 2042526 A H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:29:00 Babák Jiří ZLH4801 352318 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
17:24:00 Karásková Denisa ZPV0555 206390 C D14A
17:36:00 Jirková Renata ZPV6553 52427 C D45B
17:57:00 Karásek Martin ZPV7301 2070849 C H35B
18:06:00 Dokoupil Vojtěch ZPV6425 52596 C H55B
18:13:00 Karásek Matyáš ZPV0302 426397 C H16B
18:19:00 Karásková Marcela ZPV6970 2092440 C D45C

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
17:00 Radkov Adam 3SX0900 2121889 ZŠ a MŠ Těšetice HDR
17:00 Roubalík Radovan 3SX6400 8656544 ZŠ a MŠ Těšetice P
18:26 Roubalíková Iva 3SX6450 2102820 ZŠ a MŠ Těšetice D55C
17:26 Křivda Ivan 0010001 9200535 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje H45B
17:28 Křivdová Lenka 0010002 8655490 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje D45B
17:00 Panáčková Johana 0020001 2049530 Papiyon HDR
17:09 Panáčková Alžběta 0020002 232632 Papiyon D12A
17:25 Ženčák Jaroslav 0030001 2060274 ASPV OA Šumperk H45B
17:57 Luděk Felkl 0030003 52589 ASPV OA Šumperk H55C
18:25 Jarmila Felklová 0030004 433098 ASPV OA Šumperk D55C
18:33 Marie Ženčáková 0030002 2032185 ASPV OA Šumperk D45C
17:57 Rotková Gabriela 0040001 2103673 Gabriela Rotková D35C
18:18 Smolová Anna 0050001 8615 Stipa D21B
17:00 Košíková Jana 0060001 0 Brno P
17:00 Volná Barbora 0080002 0 SOP HDR
17:41 Volný Matěj 0080001 301237 SOP H12A
18:27 Blažková Kristina 0090001 4641782 UOL D21B
17:00 Hasek Matej 0120002 53815 Haskovi HDR
17:53 Hasek Jakub 0120001 53812 Haskovi H35B
17:16 Sadílek Ondřej 0160001 2134272 Ondřej Sadílek H45C
17:00 Heča Šimon 0170001 2115724 UOL HDR
17:00 Slabochova Barbora 0200001 887637 Neregistrovany P