Logo

Startovka závodu: Cena střední Moravy - E2

Klubová startovka

Datum:
29.06.2019
Místo konání:
Kladky - lyžařský areál
Pořadatel:
KON - KOB Konice
Mapa:
Holé vršky
Ředitel závodu:
Komínek Jaroslav
Hlavní rozhodčí:
Hlava Miroslav - R1
Stavitel tratí:
Navrátil Václav - R3
Kluby:
NNN     46P     27S     38S     86S     ABM     ADA     AOP     ASU     BBM     BFM     BOR     CEL     CET     CST     DCE     DKP     DOR     EKP     FSP     HAV     HLV     CHT     JPV     KON     KSU     KUO     KVS     LBE     LBM     LCE     LOU     LPU     MOV     OOL     OOP     OTK     PBM     PHK     PLU     PTE     PVP     PZR     RBK     RIC     ROV     SBK     SBR     SCP     SHK     SJC     SJH     SJI     SKM     SNA     SOP     SPR     SRK     SSU     STE     TAP     TBM     TJN     TRI     TRT     TTR     TYN     TZL     UOL     VAM     VBM     VIC     VLI     VRL     VSP     ZAK     ZAM     ZBM     ZLH     ZPV     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Vrtílek Roman NNNXXXX 0 P
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:14:00 Biolik Grzegorz 46P7600 8210276 H35B
12:30:00 Biolik Agnieszka 46P7700 8197778 D35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:44:00 Patassiová Michaela 27S0250 8670509 D18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:18:00 Volkova Maja 38S0950 8071304 D10C
11:47:00 Volkov Alexander 38S8000 8071296 H35C
12:34:00 Volkov Maksym 38S0700 8071316 H12A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:26:00 Čierny Jozef 86S6800 445618 H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Jakubková Vendula ABM9262 232705 C P
11:00:00 Mokrá Regina ABM6854 232740 C P
11:40:00 Novotný Ondřej ABM9211 7003038 C H21A
12:11:00 Mokrý Jan ABM6611 232736 C H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Odehnalová Radka ADA7656 2050641 P
11:07:00 Odehnal Tomáš ADA0500 8660407 B H14A
11:12:00 Matulová Lucie ADA8880 2042533 C D21A
11:12:00 Odehnal Luděk ADA7400 2053551 C H45B
11:22:00 Strýčková Barbora ADA0852 2073676 C D12A
11:33:00 Oujeský Tomáš ADA7433 9101103 C H21B
11:58:00 Strýčková Monika ADA7454 2073658 C D45C
12:05:00 Procházková Doubravka ADA0651 8028875 B D14A
12:11:00 Procházková Lucie ADA7651 352314 C D35C
12:29:00 Procházka Jiří ADA7512 49864 C H21B
12:32:00 Strýček Jiří ADA6701 2087717 C H45C
12:35:00 Strýček Jan ADA0503 8028870 A H14A
12:46:00 Matula Petr ADA8202 8662357 C H21A
12:51:00 Procházka Ferdinand ADA1001 2073729 C H10C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Tesař Jiří AOP6702 352349 C T
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Kobylka David ASU0546 7210915 C P
11:00:00 Kobylka Roman ASU6749 2102553 C P
11:05:00 Ostřanský Filip ASU9243 920681 C H21B
12:13:00 Seitler Milan ASU9148 301583 C H21A
12:36:00 Pavlík Radek ASU6849 8666874 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Hájek Jan BBM1401 2117703 C HDR
11:00:00 Hájková Klára BBM1050 2117701 C HDR
11:00:00 Krejčiříková Kamila BBM1550 219273 C HDR
11:00:00 Krejčiříková Zuzana BBM1150 2116477 C HDR
11:17:00 Denemarek Oldřich BBM5100 7510216 C H65C
11:25:00 Ptáček Ladislav BBM5300 2113090 C H65C
11:44:00 Kunz Martin BBM7101 553435 C H45C
11:50:00 Kunzová Ivana BBM7155 52346 C D45C
12:30:00 Peřinková Irena BBM6550 331257 C D45C
12:32:00 Krejčiříková Nikol BBM7850 331476 C D35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Hrabal Václav BFM1202 49456 HDR
11:11:00 Hrabal Zdeněk BFM7801 49496 C H35C
11:33:00 Popieluchová Ivona BFM7453 2102855 C D45B
11:58:00 Popieluch Martin BFM0801 4320 C H12A
12:25:00 Popieluchová Michaela BFM0457 2087518 C D16B
12:39:00 Hrabal František BFM1001 428283 C H10C
12:40:00 Popieluch Michal BFM7301 2800338 C H45B
12:46:00 Hrabalová Eva BFM8051 2087510 C D35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:48:00 Kašpar Vojtěch BOR0402 7209659 C H16B
12:24:00 Kašpar Štěpán BOR0403 448931 C H16B
12:51:00 Kašpar Ludvík BOR9805 7200544 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:16:00 Hubáček Martin CEL7015 52409 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Pilgrová Alexandra CET0951 9720 C HD10N
11:00:00 Hájek Aleš CET1501 2060236 C HDR
11:17:00 Šimůnek Jan CET8201 339546 C H21B
11:43:00 Hájková Lucie CET0751 361913 C D12A
11:52:00 Pilíková Veronika CET8152 436953 C D21B
11:57:00 Pilgr Luděk CET7601 2075655 C H21B
12:06:00 Hájková Ludmila CET7554 9722 C D35B
12:17:00 Pilgr Bohuslav CET5101 2075656 C H65B
12:19:00 Betlach Michal CET7801 2058466 C H35C
12:39:00 Hájek Dominik CET0601 8660514 B H14A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:34:00 Málková Věra CST6550 2118474 C D45C
12:45:00 Málek Martin CST8902 1425376 C H21B
12:48:00 Málek Martin CST6501 8246117 C H45B
12:56:00 Málková Šárka CST8351 2112761 C D35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Zeman Annabel DCE1850 416316 C HDR
11:11:00 Mrázová Pavla DCE5550 7868 C D55B
11:13:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C H65B
12:32:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:25:00 Tomeš Jaroslav DKP8109 8651714 C H21A
11:28:00 Burešová Lenka DKP8351 2099482 C D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:02:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C H45C
11:12:00 Petrilák Matouš DOR0409 8654908 A H16B
11:48:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B D10C
12:26:00 Petriláková Petra DOR7656 2092419 C D35C
12:35:00 Petriláková Anežka Rozárie DOR0251 8655463 B D18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:44:00 Janečková Dagmar EKP6550 51594 C D21B
11:49:00 Janeček Jura EKP6701 8662291 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:02:00 Hanák Milan FSP3400 51964 C H75
11:07:00 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C H21A
11:48:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:43:00 Sochorová Hana HAV6250 1421893 C D55B
12:24:00 Sochor Tomáš HAV6301 515436 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:05:00 Peška Antonín HLV4801 416088 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:32:00 Jansová Alena CHT5852 51897 C D55C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Plachý Matyáš JPV1010 2115705 C HD10N
11:09:00 Štorková Simona JPV6556 8006556 C D45B
11:11:00 Poláček Luboš JPV7214 2112735 C H45C
11:19:00 Chmelář Jan JPV7501 2113078 C H35C
11:23:00 Štorek Petr JPV6505 2075678 C H45C
11:27:00 Martinek Pavel JPV7700 8123477 C H35C
11:36:00 Chmelař Miroslav JPV6217 8488884 C H45B
11:44:00 Plachá Aneta JPV0555 2108881 C D14A
11:52:00 Jeřábek Luboš JPV6112 2092403 C H45B
11:59:00 Přikrylová Jitka JPV7979 2109752 C D35C
12:11:00 Přikrylová Ivana JPV0653 2112741 C D14A
12:11:00 Štorek Jan JPV0505 8440505 C H14A
12:13:00 Fajkus Radim JPV9509 8656711 C H21B
12:14:00 Přikryl Jiří JPV7404 2102771 C H45C
12:17:00 Přikrylová Jana JPV0652 2112722 C D14A
12:19:00 Poláček Tomáš JPV0520 2108908 C H14A
12:20:00 Holusek Milan JPV6909 2121898 C H45C
12:25:00 Skřivanek Marcel JPV7713 7210862 C H21A
12:26:00 Gottwaldová Hana JPV7551 0 C D35B
12:30:00 Plachý Ondřej JPV0707 2108899 C H12A
12:31:00 Otruba Vojtěch JPV9717 1007529 C H21C
12:34:00 Plachá Andrea JPV7676 2102819 C D35B
12:41:00 Poláčková Monika JPV7552 2109754 C D35C
12:42:00 Štorek David JPV0202 8663202 B H18B
12:54:00 Holusek Jiří JPV0123 7208224 C H18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Čeřovská Adéla KON8755 2020743 C T
11:00:00 Dostál Lukáš KON0929 2111763 C HD10N
11:00:00 Ebnerová Alena KON1171 4634081 C HD10N
11:00:00 Beneš Jan KON0909 2126252 C HD10N
11:00:00 Zapletalová Anna KON0979 52718 C HD10N
11:00:00 Komínek Vojtěch KONXXXX 0 HDR
11:00:00 Dostálová Elena KON1288 2143345 C HDR
11:00:00 Dostálová Jolana KON1062 2125319 C HDR
11:00:00 Zapletal David KON1111 8898 C HDR
11:00:00 Hájková Zuzana KON1262 52720 C HDR
11:00:00 Čeřovská Eliška KON1353 2020742 C HDR
11:13:00 Dvořáková Ema KON0777 2067322 C D12A
11:19:00 Benešová Anežka KON0757 515427 C D12A
11:25:00 Langerová Eliška KON0767 2126251 C D12A
11:52:00 Beneš Jindřich KON0404 8660477 A H16B
12:01:00 Fialová Anna KON0779 361976 C D12A
12:06:00 Podzimek Theodor KON0808 0 C H12A
12:13:00 Rozsívalová Adéla KON0760 2090865 C D12A
12:15:00 Dvořák Štěpán KON0537 2067321 C H14A
12:45:00 Čeřovský Filip KON1010 2020728 C H10C
12:54:00 Rozsíval Martin KON1022 2090866 C H10C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:24:00 Habigerová Radka KSU9559 2058483 C D21B
12:28:00 Jílek Jakub KSU9202 8662445 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:22:00 Skalický Matyáš KUO9605 887162 C H21A
11:24:00 Mutinský Viktor KUO6501 51752 C H45B
11:39:00 Mutinská Zdeňka KUO6499 51751 C D55B
12:14:00 Koblížek Kamil KUO8001 8667546 C H35B
12:19:00 Brožková Tereza KUO0451 8667532 B D16B
12:23:00 Falta Radim KUO7802 2144085 C H35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Švestková Jana KVS7060 2088170 P
11:00:00 Švestka Patrik KVS0810 2088217 P
11:00:00 Mikušová Lucie KVS9550 7866 P
11:00:00 Belžíková Nelly KVS0953 7062009 HD10N
11:12:00 Pavlicová Anna KVS7360 2116450 C D45B
11:26:00 Spitzerová Petra KVS8350 887153 C D35C
11:32:00 Švestka Vítězslav KVS7301 8670745 C H45B
11:39:00 Pavlica Jiří KVS7501 2116484 H35C
11:44:00 Pinďáková Veronika KVS7860 53673 D35C
11:49:00 Hrbas Vladimír KVS5301 2021858 C H65B
11:50:00 Mikulčíková Irena KVS7750 2001910 D35C
11:50:00 Švestka Jiří KVS6810 2088198 H45C
11:53:00 Maliňák Štěpán KVS8801 7865 H21B
12:02:00 Sedláčková Dagmar KVS7351 416092 C D45C
12:04:00 Nedbalová Magdaléna KVS9751 53688 C D21B
12:04:00 Švestka Jakub KVS0310 2088173 H16B
12:08:00 Belžík Karel KVS7105 7208222 H45C
12:14:00 Pavlica Bedřich KVS0710 887152 C H12A
12:27:00 Graclík Daniel KVS1001 53684 C H10C
12:43:00 Švestka Štěpán KVS0600 53694 C H14A
12:47:00 Švestka Vít KVS9700 53372 C H21C
12:48:00 Macečková Veronika KVS9551 51529 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Schwarzová Katka LBE1199 2112736 HD10N
11:00:00 Schwarzová Martina LBE0999 7080080 HD10N
11:06:00 Bialeková Martina LBE7350 8200027 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Eliášek Jakub LBM1101 2112765 C HDR
11:00:00 Salajka Tibor LBM1300 52044 HDR
11:07:00 Janská Iva LBM5795 219280 C D55B
11:29:00 Štěpánek Jiří LBM5401 2122244 C H65C
11:38:00 Tomanová Eliška LBM0651 52032 B D14A
11:47:00 Tomanová Veronika LBM7751 219277 C D35C
11:50:00 Tomanová Jana LBM4955 52055 C D65
12:02:00 Korpasová Ivana LBM7362 1409879 C D35C
12:07:00 Toman Ondřej LBM7517 52017 C H35C
12:17:00 Eliášková Hana LBM8051 2113043 C D35C
12:22:00 Matyášová Lenka LBM6460 52093 C D45C
12:26:00 Salajková Věra LBM5558 2113045 C D55C
12:26:00 Eliášek Patrik LBM0801 2112754 C H12A
12:36:00 Korpas Jaroslav LBM6113 1409878 C H55B
12:38:00 Toman Matěj LBM0909 52038 C H12A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Škodová Eva LCE8055 51506 C P
11:00:00 Škoda František LCE1113 2082902 C HD10N
11:00:00 Škodová Michaela LCE1352 0 C HDR
11:19:00 Cahlová Slávka LCE5451 416063 C D55B
11:31:00 Vlažná Mirka LCE5852 52698 C D55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Topič Jiří LOU7800 2029200 C T
11:00:00 Topičová Laura LOU1152 2143340 C HD10N
11:00:00 Šunka Hubert LOU1200 2143387 C HD10N
11:15:00 Šunková Sára LOU1051 2148246 C D10C
11:46:00 Šunková Berta LOU0850 2143397 C D12A
12:10:00 Šunka Jan LOU7600 7205005 C H35B
12:44:00 Šunková Karolína LOU7550 2143334 C D35C
12:59:00 Topičová Anna LOU8350 2143396 C D35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Kárníková Alžběta LPU1354 920672 C HDR
11:00:00 Hovorková Nikol LPU1353 7209796 C HDR
11:24:00 Chládková Simona LPU9658 434574 C D21A
11:29:00 Farář Václav LPU5201 9260 C H65B
11:30:00 Šabatka Petr LPU8106 8000246 C H35B
11:51:00 Hovorková Elen LPU0954 2103243 C D10C
12:03:00 Hovorka Pavel LPU7908 9338 C H35C
12:21:00 Kárník Štěpán LPU1002 2049542 C H10C
12:50:00 Kovářová Jana LPU0251 8670795 B D18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:05:00 Štětínský Pavel MOV7104 52780 C H45C
11:55:00 Štětínská Tereza MOV0751 8670475 B D12A
12:08:00 Štětínská Soňa MOV7650 232406 C D21B
12:14:00 Pavlová Eliška MOV0650 8670472 B D14A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:46:00 Zdráhal Tomáš OOL8801 8198811 C H21A
12:21:00 Zdráhal Robert OOL5707 8451957 C H55B
12:33:00 Višňa Milan OOL5904 8028829 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:12:00 Švidrnochová Nela OOP0950 2060211 C D10C
12:22:00 Švidrnochová Hana OOP7751 7210910 C D35B
12:38:00 Švidrnochová Eliška OOP0451 8656605 A D18B
12:42:00 Ryšavý Jiří OOP5803 2049558 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:18:00 Volencová Ivana OTK5250 8670735 C D65
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:21:00 Robotka Libor PBM5303 7209359 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:03:00 Novotná Ivana PHK6354 219239 C D55B
11:24:00 Růžičková Kamila PHK7153 7209792 C D45B
11:36:00 Grusserová Diana PHK0999 2129249 C D10C
11:42:00 Růžičková Magda PHK0951 339560 C D10C
12:08:00 Růžička Ivan PHK6702 336760 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Luterová Kristýna PLU7878 2061817 C P
11:10:00 Otrubová Karolína PLU0888 2061810 C D12A
11:29:00 Otrubová Anna PLU0577 8667550 A D14A
11:35:00 Černoch Martin PLU0500 8667538 B H14A
11:37:00 Štefková Michaela PLU0851 681869 C D12A
11:39:00 Luterová Laura PLU1051 2051506 C D10C
11:40:00 Otruba Marek PLU7417 995892 C H45B
11:41:00 Němečková Věra PLU7777 2035158 C D35C
11:51:00 Karásek Antonín PLU0503 2124798 B H14A
12:00:00 Karásek František PLU0301 2124774 B H16B
12:03:00 Otruba František PLU0501 8667537 B H14A
12:18:00 Otrubová Ivona PLU7677 887939 C D35B
12:24:00 Hřivňák Petr PLU0900 896972 C H10C
12:30:00 Lutera Oliver PLU1001 2051531 C H10C
12:31:00 Janečková Adéla PLU0452 2087689 B D16B
12:31:00 Soldán Robin PLU0600 8663160 B H14A
12:35:00 Mikuš Oldřich PLU8200 9201846 C H21C
12:40:00 Němečková Kateřina PLU0350 1400409 B D16B
12:42:00 Otrubová Johana PLU7852 995816 C D35B
12:55:00 Černochová Michaela PLU0351 8660570 A D16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Vítková Miroslava PTE6952 8826 C P
11:35:00 Vítek Zbyněk PTE6622 8656506 C H45C
11:40:00 Vítková Lucie PTE9474 8849 C D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:38:00 Možný Stanislav PVP7700 2115730 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:37:00 Pospíšil Jaromír PZR4417 8656611 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Pekárková Radka RBK6767 2067938 C P
11:00:00 Šujanová Kateřina RBK7851 2127529 C P
11:00:00 Jágrová Zuzana RBK1051 53205 C HD10N
11:00:00 Broschová Alžběta RBK1151 2061781 C HD10N
11:04:00 Šujanová Berenika RBK0752 2115693 C D12A
11:04:00 Matušková Jana RBK9999 8662330 A D21A
11:05:00 Henek Milan RBK5307 52078 C H65C
11:08:00 Pekárek Aleš RBK6602 4643 C H45C
11:09:00 Jágrová Aneta RBK0951 49682 C D10C
11:20:00 Tesařová Jitka RBK6451 416103 C D35C
11:24:00 Šujanová Rozálie RBK0952 2115694 C D10C
11:26:00 Brosch Petr RBK7111 2061849 C H35B
11:35:00 Fousek Martin RBK7801 1413717 C H35C
11:37:00 Jalový Vlastimil RBK8604 52024 C H21B
11:38:00 Henková Svatava RBK5454 52092 C D65
11:47:00 Brodecký Radek RBK8004 410332 C H21C
11:47:00 Jalový Vlastimil RBK6120 49900 C H45C
11:57:00 Broschová Lucie RBK7451 2061836 C D45B
12:16:00 Fousek Vojtěch RBK0403 8000241 B H16B
12:29:00 Matuška Pavel RBK7001 2801035 C H45C
12:32:00 Fousek Matěj RBK0402 8667988 B H16B
12:40:00 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C D21B
12:51:00 Brosch Ondřej RBK0606 8660437 B H14A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:08:00 Kotková Adéla RIC0655 8667545 B D14A
11:30:00 Kotková Lenka RIC7352 2085603 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:23:00 Mizera Ladislav ROV5301 0 H45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:32:00 Jágrová Vlasta SBK7789 8662315 C D35C
11:46:00 Kolaříková Věra SBK5251 49685 C D65
11:57:00 Kolařík Zdeněk SBK5406 49683 C H65B
12:03:00 Dressler Jan SBK7911 2045244 C H21C
12:27:00 Jágr Jaroslav SBK7549 410339 H35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:48:00 Řeháček Petr SBR6302 8663161 C H45B
12:09:00 Toman Stanislav SBR4801 51917 C H65B
12:49:00 Haluzová Štěpánka SBR0450 51874 C D16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:15:00 Hošek Ladislav SCP6001 1413715 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:20:00 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 B H16B
11:37:00 Tichý Radomír SHK0000 8670465 R H21A
11:41:00 Dohnálek Pavel SHK7100 1400450 C H45C
11:56:00 Kolář Šimon SHK0405 8662691 A H16B
11:59:00 Panáček Aleš SHK7604 7210098 C H35C
12:10:00 Dohnálková Jana SHK7252 51131 C D45C
12:20:00 Tichý Lubomír SHK0303 8670458 B H16B
12:32:00 Kolář Viktor SHK7300 7200597 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:01:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C H65C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:18:00 Benešová Iva SJH7051 9101672 C D45B
11:47:00 Benešová Michaela SJH0651 553451 B D14A
11:56:00 Beneš Jan SJH7001 8651725 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:09:00 Kopecký Zdeněk SJI6002 52360 C H55B
12:18:00 Zeman Jaroslav SJI5901 2085575 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Skopalová Kateřina SKMXXXX 53811 P
11:03:00 Kavan Luboš SKM6301 619094 C H55C
11:03:00 Skopalová Alexandra SKM0950 436930 C D10C
11:09:00 Lachendro Jan SKM8700 7207146 C H21B
11:34:00 Krajcar Ivo SKM9501 425530 C H21A
11:43:00 Dvorský Vojtěch SKM9401 2045216 C H21A
11:58:00 Vlček Roman SKM7000 8670823 C H35B
12:25:00 Dvorský Petr SKM9601 53824 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:15:00 Doucha Martin SNA0501 9636 B H14A
11:26:00 Doucha Tomáš SNA0801 9616 C H12A
11:38:00 Douchová Jaroslava SNA7155 9606 C D45C
12:31:00 Doucha Jiří SNA7105 8655470 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:13:00 Volný Jiří SOP5601 301232 C H55C
11:54:00 Suchánková Libuše SOP4851 446344 C D65
12:09:00 Peterek Vít SOP8600 980372 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:11:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:16:00 Kos Michal SRK6802 2073747 C H45B
11:27:00 Morávek Martin SRK0503 7207356 B H14A
11:32:00 Cejpková Karolína SRK0552 2025350 B D14A
11:42:00 Šklíba Jan SRK7501 7204489 C H35B
11:42:00 Kosová Michaela SRK6752 8660597 C D45B
11:50:00 Morávek Martin SRK7701 7207351 C H35B
12:02:00 Morávková Zuzana SRK0551 9201626 A D14A
12:14:00 Šklíbová Jana SRK7651 7204991 C D35B
12:40:00 Locker Tomáš SRK9802 8004341 C H21A
12:44:00 Locker Martin SRK7001 301158 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:10:00 Ostřanský Josef SSU4302 52549 C H75
12:00:00 Ostřanská Iveta SSU6591 224901 C D45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Venus Ctibor STE7800 0 C P
11:00:00 Tomášková Petra STE8250 2143383 C P
11:00:00 Burdová Olga STE7651 2122260 C P
11:00:00 Antonowicz Jerzy STE6800 504405 C T
11:00:00 Tomášek David STE1500 0 C HDR
11:00:00 Tomášek Matěj STE1202 0 C HDR
11:00:00 Tomášková Lucie STE1350 232959 C HDR
11:03:00 Skyvová Kristýna STE7054 8655383 C D45B
11:07:00 Burdová Hana STE0852 2112745 C D12A
11:09:00 Sklenář Antonín STE4801 52517 C H65C
11:15:00 Silnoušek Jiří STE7200 2073426 C H35C
11:16:00 Václavek Tomáš STE5809 8655374 C H21A
11:18:00 Mikoška Jan STE0807 2112769 C H12A
11:19:00 Trepáč Adam STE0504 2045214 C H14A
11:20:00 Venusová Anna STE0554 2148071 C D14A
11:30:00 Tomášek Josef STE0808 2106723 C H12A
11:38:00 Matoušková Jana STE7951 2025355 C D35C
11:43:00 Antonowicz Jan STE0503 8636188 B H14A
11:46:00 Mikošková Iveta STE7150 2113042 C D45C
11:51:00 Górnicka-Antonowicz Anna STE6851 8240668 C D45B
11:52:00 Doležel Ondřej STE9202 8654919 C H21A
11:55:00 Tomášek Petr STE8001 52462 C H35C
11:56:00 Mikošková Marie STE0552 2108903 B D14A
12:00:00 Tomášková Anna STE1051 2102861 C D10C
12:02:00 Mikoška Eman STE7103 2112775 C H45C
12:05:00 Lubrichová Eva STE7556 2112743 C D35C
12:08:00 Burdová Helena STE0653 2108904 B D14A
12:19:00 Tomášek Tomáš STE8000 2108900 C H21A
12:31:00 Burda Tomáš STE7600 2118486 C H35C
12:33:00 Matoušek Jan STE0909 224904 C H10C
12:37:00 Lubrichová Veronika STE0451 8660567 B D16B
12:43:00 Skyva Petr STE6501 8655385 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:18:00 Cichra Patrik TAP0903 2113483 C H10C
12:34:00 Černý Martin TAP8902 8662303 C H21A
12:47:00 Cichrová Iveta TAP7752 2111618 C D35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Kroutil Tadeáš TBM0928 2087680 C HD10N
11:00:00 Skřivanek František TBM1108 52592 C HDR
11:11:00 Hlaváčová Lucie TBM0660 2059757 B D14A
11:13:00 Adámek Filip TBM0101 8656745 A H21A
11:14:00 Cigošová Anna TBM5253 410192 C D65
11:15:00 Doušková Vlasta TBM7060 2067215 C D45B
11:20:00 Korpasová Tereza TBM9898 8656527 R D21A
11:22:00 Eremiášová Jana TBM5451 52361 C D65
11:23:00 Kroutil Petr TBM7803 2067978 C H35C
11:25:00 Rajnoha David TBM0003 7204496 B H21B
11:34:00 Liščinská Eva TBM4451 49660 C D65
11:34:00 Kroutil Jošt TBM0712 2087678 C H12A
11:36:00 Korpasová Lucie TBM0151 8655372 A D21A
11:36:00 Zajíčková Lenka TBM7152 8667996 C D45B
11:36:00 Lička Adam TBM0326 8670824 B H16B
11:40:00 Skřivanková Anna TBM0853 2058523 C D12A
11:41:00 Doušková Hana TBM0659 8149311 B D14A
11:53:00 Kroutilová Eva TBM7861 2120617 C D35C
11:54:00 Hlaváčová Šárka TBM7258 49656 C D45B
11:55:00 Minařík Luboš TBM5711 53235 C H21C
12:04:00 Horvát Petr TBM9437 8644873 E H21A
12:10:00 Šrom Jakub TBM9502 2042538 C H21A
12:14:00 Lukášová Lenka TBM6653 53288 C D45C
12:27:00 Karlík Jan TBM8809 8323322 C H21C
12:28:00 Doušek Tomáš TBM0401 8222007 A H16B
12:39:00 Kavan Tomáš TBM8603 8644875 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Mátlová Pavlína TJN9392 920693 C D21A
11:26:00 Šklíba Jaromír TJN66XX 2059760 H45C
11:28:00 Strachota Petr TJN8700 8655376 C H21A
12:36:00 Šklíbová Míša TJN0153 8660383 A D21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Walaski Antonín TRI8006 416124 C P
11:00:00 Walaski Vítek TRI1400 2113099 C HDR
11:57:00 Walaská Klára TRI0950 2102570 C D10C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:26:00 Oulická Hana TRT5350 2102564 C D65
11:33:00 Blecha Ladislav TRT5100 51989 C H65C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:25:00 Koudelný Jiří TTR5401 52251 C H65B
11:48:00 Nešporová Marie TTR7251 52242 C D45B
12:07:00 Nešporová Terezie TTR0852 49689 C D12A
12:23:00 Nešpor Jiří TTR0502 995847 C H14A
12:39:00 Nešpor Jan TTR6101 8663162 C H55B
12:40:00 Nešpor Jan TTR0101 7300192 B H18B
12:52:00 Nešporová Marie TTR0351 416215 B D16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:29:00 Kašpar Václav TYN7001 2111719 C H45C
12:26:00 Kašparová Eva TYN7452 2111703 C D45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Smola Jakub TZL1111 515174 C HD10N
11:00:00 Smola Štěpán TZL1414 428255 C HDR
11:30:00 Horynová Eva TZL5254 8662735 C D65
11:42:00 Kundrata Vít TZL0700 7209278 B H12A
11:45:00 Kundratová Jana TZL7350 53360 C D45B
12:06:00 Kundratová Eva TZL0950 7209279 C D10C
12:28:00 Kundratová Lucie TZL0058 7203458 B D21B
12:35:00 Žaludková Miroslava TZL5954 53838 C D55C
12:49:00 Smola Michal TZL8131 8667971 R H21A
12:50:00 Kundrata Jan TZL0203 7209284 B H18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Zbíralová Kateřina UOL1151 2148224 C HD10N
11:00:00 Heča Michal UOL0803 0 C HDR
11:02:00 Jílková Lenka UOL0654 8680425 B D14A
11:06:00 Robenek Jiří UOL0701 2148147 C H12A
11:12:00 Kopecká Tereza UOL1050 2069081 C D10C
11:13:00 Kopecký David UOL7800 8662369 C H21B
11:14:00 Vrána Jan UOL7300 7300185 C H45C
11:17:00 Šaňáková Marie UOL0651 2111803 B D14A
11:17:00 Janošík Antonín UOL5201 2092418 C H65B
11:21:00 Krampla Tomáš UOL6601 2148092 C H21B
11:21:00 Šimková Hana UOL6653 52476 C D45B
11:23:00 Vránová Helena UOL7652 9201328 C D35C
11:27:00 Paulíčková Adela UOL0951 2118494 C D10C
11:29:00 Paulíčková Barbara UOL7851 2116467 C D35C
11:35:00 Kubíčková Eva UOL7752 2133902 C D35C
11:41:00 Paulíček Michal UOL7701 8670456 C H21B
11:44:00 Krampla Michal Jan UOL0302 2148133 C H16B
11:49:00 Janků Karolína UOL0751 2069084 C D12A
11:50:00 Kopecká Nela UOL0650 2044889 C D14A
11:53:00 Navrátil Antonín UOL5301 52448 C H65B
11:54:00 Kubíčková Magdalena UOL1150 2113056 C D10C
11:58:00 Paulíčková Tereza UOL0750 2069082 B D12A
12:00:00 Šimek Roman UOL6503 2011817 C H45B
12:02:00 Horký Jan UOL7100 2020741 C H35B
12:10:00 Jílková Pavla UOL0753 8670784 B D12A
12:14:00 Jílková Hana UOL8050 2069071 C D35C
12:20:00 Pernica Jiří UOL6501 52478 C H45B
12:22:00 Kubíček Vavřinec UOL0801 2113097 C H12A
12:38:00 Kopecká Jitka UOL7750 420402 C D35C
12:38:00 Künstlerová Milada UOL5651 52445 C D55C
12:41:00 Zbíral Robert UOL8000 8660922 C H21B
12:44:00 Jirka Matyáš UOL0203 7202871 B H18B
12:48:00 Dostál František UOL0201 8660531 B H18B
12:50:00 Šaňáková Šárka UOL7650 1420235 C D35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:11:00 Rykala Karel VAM6401 9671 C H55C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:04:00 Kořan Pavel VBM7401 889316 C H21A
11:20:00 Lička Lukáš VBM7301 7204512 C H45C
11:23:00 Dokoupilová Zuzana VBM5754 53306 C D55B
11:35:00 Potěšilová Vladimíra VBM5655 53238 C D55B
11:38:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 410321 C H45C
11:41:00 Dokoupil Vladimír VBM4806 8656614 C H65B
11:49:00 Henek Vladan VBM8002 2011839 C H21A
11:58:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C H21A
12:04:00 Hrouda Petr VBM6900 53735 C H45B
12:10:00 Jemelíková Lada VBM6555 53489 C D35B
12:37:00 Šedivý Jiří VBM8207 2121762 C H21B
12:44:00 Vernerová Radka VBM8558 53211 C D21B
12:52:00 Kociánová Lenka VBM8553 330625 C D21B
12:53:00 Verner Tomáš VBM8204 49679 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Kubíček Ota VIC1401 425428 C HDR
11:21:00 Vlčková Markéta VIC0951 425437 C D10C
11:22:00 Vlček Jiří VIC7700 2073733 C H35B
11:54:00 Vlček Tomáš VIC0713 8663111 B H12A
12:11:00 Kubíček Petr VIC7801 2126305 C H35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:08:00 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 C D21A
11:16:00 Šestáková Johana VLI0853 2088819 B D12A
11:51:00 Šesták Marek VLI7403 8004275 C H21C
11:55:00 Bednařík Vilém VLI0509 8670461 A H14A
12:43:00 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:28:00 Čivrná Eliška VRL0851 2045230 B D12A
12:47:00 Čivrný Jan VRL0501 8656604 B H14A
12:48:00 Čivrný Pavel VRL6306 995887 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:45:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:17:00 Kašpar Ludvík ZAK7200 410399 C H45C
11:54:00 Kašparová Marie ZAK7250 331399 C D45C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:45:00 Andrš Petr ZAM8401 7210085 C H21B
12:12:00 Kmentová Lenka ZAM8552 2108886 C D21B
12:15:00 Kunt Stanislav ZAM7401 1421292 C H21C
12:18:00 Kunt Martin ZAM0701 2102873 C H12A
12:23:00 Kunt Stanislav ZAM0401 2102818 C H21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:00:00 Kučera Viktor ZBM7608 1400413 C P
11:00:00 Bukovác Lukáš ZBM1007 307460 C HDR
11:01:00 Finstrlová Kristýna ZBM0752 2067231 B D12A
11:06:00 Kučerová Tereza ZBM0957 2094514 C D10C
11:08:00 Urbánek Adam ZBM0302 2042526 A H16B
11:10:00 Liščinský Tomáš ZBM8411 2103680 C H35B
11:10:00 Vrtílek Vojtěch ZBM0714 0 C H12A
11:11:00 Urbánek Tomáš ZBM0604 8670828 B H14A
11:14:00 Ježková Ivana ZBM0560 8660552 A D14A
11:16:00 Štěrbák Josef ZBM0409 8660412 A H16B
11:17:00 Urbánková Lenka ZBM7551 2051480 C D35C
11:20:00 Zelený Pavel ZBM7302 8660434 C H45B
11:22:00 Zřídkaveselý Martin ZBM0808 8660444 C H12A
11:23:00 Kučera Tomáš ZBM0605 8660418 B H14A
11:24:00 Ježek Filip ZBM0414 8660425 B H16B
11:26:00 Ondrová Anna ZBM0553 8660428 B D14A
11:28:00 Ježek Petr ZBM7202 7300188 C H45B
11:29:00 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C H21B
11:31:00 Drábek Jan ZBM8511 8660410 C H21A
11:31:00 Koča Jaroslav ZBM8206 301217 C H35C
11:31:00 Kočová Klára ZBM0850 2061840 C D12A
11:32:00 Marek Vojtěch ZBM0410 8660439 B H16B
11:33:00 Vrtílková Marie ZBM0960 0 C D10C
11:38:00 Ježek David ZBM0813 8667953 C H12A
11:39:00 Bukovác Filip ZBM0501 2096113 B H14A
11:44:00 Zřídkaveselý Libor ZBM7207 8660433 C H45B
11:45:00 Marková Eva ZBM0954 2115674 C D10C
11:46:00 Komenda Jakub ZBM0712 2051534 C H12A
11:47:00 Koča Vojtěch ZBM0602 8660445 B H14A
11:53:00 Finstrlová Julie ZBM0552 8660424 A D14A
11:56:00 Bukovacová Alena ZBM7454 522004 C D35C
11:59:00 Urbánek Petr ZBM7303 2103688 C H45C
11:59:00 Zřídkaveselý Adam ZBM0505 8660411 A H14A
12:01:00 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E H21A
12:02:00 Bulička Martin ZBM0807 2092359 C H12A
12:04:00 Rotková Veronika ZBM0854 2103674 C D12A
12:05:00 Komenda Jan ZBM9902 8660415 B H21B
12:06:00 Rotek Pavel ZBM7704 2103682 C H35B
12:07:00 Fiala Jan ZBM7205 8636192 C H21A
12:07:00 Petrášek Eduard ZBM0609 2090873 B H14A
12:10:00 Marek Filip ZBM0706 8660413 B H12A
12:12:00 Zelený Vladan ZBM0405 2051518 C H16B
12:16:00 Přikryl Petr ZBM6708 8351967 C H21A
12:20:00 Finstrlová Alena ZBM7550 2087665 C D35C
12:21:00 Kožoušek Adam ZBM8512 8660423 C H21B
12:22:00 Finstrle Luděk ZBM7902 8660402 C H21A
12:22:00 Hovořáková Karolína ZBM0351 8660438 A D16B
12:27:00 Kasza Tomáš ZBM0512 2078496 B H14A
12:28:00 Rotková Markéta ZBM0455 8660409 A D16B
12:34:00 Chroustová Michaela ZBM0457 331011 C D16B
12:38:00 Kočová Lenka ZBM8160 815422 C D35B
12:42:00 Koča František ZBM1100 2111735 C H10C
12:46:00 Barnatová Klára ZBM0352 8660403 A D16B
12:48:00 Mynář Petr ZBM0907 8660436 C H10C
12:52:00 Bukovac Maroš ZBM7605 525005 C H21A
12:53:00 Kučerová Renata ZBM7654 2090859 C D35C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:13:00 Babák Jiří ZLH4801 352318 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:05:00 Karásková Denisa ZPV0555 206390 C D14A
11:18:00 Karásek Martin ZPV7301 2070849 C H35B
11:39:00 Jirková Renata ZPV6553 52427 C D45B
12:30:00 Dokoupil Vojtěch ZPV6425 52596 C H55B
12:36:00 Karásek Matyáš ZPV0302 426397 C H16B
12:38:00 Karásková Marcela ZPV6970 2092440 C D45C

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
11:00 Čech Přemysl 3GC5900 2129248 Neregistrovaní - ZOO T
11:00 Čechová Lenka 3GC9000 2129212 Neregistrovaní - ZOO T
12:03 Křivdová Lenka 0010002 8655490 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje D45B
12:24 Křivda Ivan 0010001 9200535 Sportovní klub hasičů Královéhradeckého kraje H45B
11:00 Panáčková Johana 0020001 2049530 Papiyon HDR
11:52 Panáčková Alžběta 0020002 232632 Papiyon D12A
11:09 Luděk Felkl 0030003 52589 ASPV OA Šumperk H55C
11:42 Marie Ženčáková 0030002 2032185 ASPV OA Šumperk D45C
12:28 Ženčák Jaroslav 0030001 2060274 ASPV OA Šumperk H45B
12:29 Jarmila Felklová 0030004 433098 ASPV OA Šumperk D55C
12:29 Rotková Gabriela 0040001 2103673 Gabriela Rotková D35C
12:56 Smolová Anna 0050001 8615 Stipa D21B
11:00 Košíková Jana 0060001 0 Brno P
11:00 Hrůza Vladimír 0070001 2117402 Hruza P
11:00 Volná Barbora 0080002 0 SOP HDR
11:50 Volný Matěj 0080001 301237 SOP H12A
12:20 Blažková Kristina 0090001 4641782 UOL D21B
11:00 Ruttkayová Martina 0100002 0 SK Speed P
11:00 Ruttkayová Jana 0100001 0 SK Speed P
11:00 Hasek Matej 0120002 53815 Haskovi HDR
11:34 Hasek Jakub 0120001 53812 Haskovi H35B
11:00 Macků Jan 0140003 0 BzB P
11:00 Buráňová Hana 0140002 2108870 BzB P
11:05 Buráň Zdeněk 0140001 2127637 BzB H55C
11:51 Lasota Marek 0150001 2087636 Lasota neregistrovaní H35C
11:32 Sadílek Ondřej 0160001 2134272 Ondřej Sadílek H45C
11:00 Heča Šimon 0170001 0 UOL HDR
11:00 Slabochova Barbora 0200001 887637 Neregistrovany P