Logo

Startovka závodu: Český pohár MTBO – 2. kolo

Datum:
04.05.2019
Místo konání:
Hradec Králové, ATC Stříbrný rybník
Pořadatel:
XHK - MTBO Racing team Hradec Králové
Mapa:
Ředitel závodu:
Chmelař Lukáš
Hlavní rozhodčí:
Chmelař Lukáš
Stavitel tratí:
Chmelař Lukáš
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     MW11     Open     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    

M14 4.20 km, 9 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:01:00 916 Městka Václav VSP0600 8028854 C USK Praha
16:03:00 907 Mudrák Šimon LCE0601 331690 C OOB TJ Slovan Luhačovice
16:05:00 906 Zrník Tomáš GIG0601 8662686 C GIGANT Orienteering
16:07:00 917 Kadaník Petr XPU0802 9820 C PARDUBICE BIKERS
16:09:00 903 Bogar Vojtěch BOR0604 8468 C OK Jiskra Nový Bor
16:11:00 911 Folprecht Matyáš TBM0606 8662278 C KOS TJ Tesla Brno
16:13:00 905 Patka Kryštof BOR0702 8304111 C OK Jiskra Nový Bor
16:15:00 913 Malý Rostislav VEY0600 361972 C YETTI Vejprty
16:17:00 910 Akrman Václav SPC0505 0 C SPORTICUS team
16:19:00 912 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 C KOS TJ Tesla Brno
16:21:00 915 Svoboda Antonín VPM0601 8651736 C KOS Slavia Plzeň
16:23:00 922 Munzar Jakub XPU0600 7210209 C PARDUBICE BIKERS
16:25:00 902 Žák Jakub ABR0606 7003003 C A-team NOVO Bruntál
16:27:00 921 Faltejsek Tobiáš XPU0500 2088820 C PARDUBICE BIKERS
16:29:00 914 Meier David VLI0606 8004347 C Slavia Liberec orienteering
16:31:00 909 Ticháček Jakub SJC0704 8190207 C Sportcentrum Jičín

M17 5.50 km, 14 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 102 Staňa Ondřej BOR0301 2051475 C OK Jiskra Nový Bor
16:02:00 106 Tuma Matěj SJC0202 8001809 A Sportcentrum Jičín
16:04:00 105 Bohuslav Josef LPM0401 8667972 C OK Lokomotiva Plzeň
16:06:00 109 Dohnal František SKL0300 0 C SMS Team Kladno
16:08:00 104 Smolen Karel GIG0300 1007549 C GIGANT Orienteering
16:10:00 110 Štáfek Ondřej SKL0401 7209806 C SMS Team Kladno
16:12:00 113 Peňáz Vojtěch VRB0303 8662338 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
16:14:00 111 Kovář Ondřej VPM0200 8660913 A KOS Slavia Plzeň
16:16:00 116 Černík Adam XHK0400 7210119 C MTBO Racing team Hradec Králové
16:18:00 112 Hasman Marek VPM0201 2042505 C KOS Slavia Plzeň
16:20:00 103 Mašek Matěj BOR0410 446338 C OK Jiskra Nový Bor
16:22:00 114 Peňáz Radek VRB0313 8662362 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
16:24:00 115 Suchánek Jakub XBM0201 0 C PELLS ABND RACING TEAM
16:26:00 101 Towarek Michał 14P0305 8629804 UKS Kometa Gliwice

M20 7.00 km, 17 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:04:00 164 Müller Tomáš LCE9910 433087 C OOB TJ Slovan Luhačovice
17:06:00 161 Oravec Matúš 0020001 2066094 Klub orientačného behu Martin
17:08:00 163 Kroc Kryštof GIG0100 53377 C GIGANT Orienteering
17:10:00 166 Břeň Daniel SKL0100 8644874 C SMS Team Kladno
17:12:00 162 Hruška Tomáš ABR0001 7204492 A A-team NOVO Bruntál
17:14:00 165 Humlíček Tomáš SBK0101 8076003 C KOB START Blansko

M21E 8.50 km, 25 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:14:00 40 Hašek Jan VPM0001 8629758 A KOS Slavia Plzeň
16:20:00 1 Stránský Vojtěch SJC9000 8656552 E Sportcentrum Jičín
16:22:00 3 Svoboda Honza SMR7901 8656561 E SNS Smržovka
16:24:00 7 Štěňha Martin SPC7608 8667520 E SPORTICUS team
16:26:00 9 Rygl Miroslav TBM7205 8636760 E KOS TJ Tesla Brno
16:28:00 10 Ludvík Matyáš STB9801 8660584 E TJ Stadion Nový Bor
16:30:00 4 Ševčík Martin TBM7632 8662360 E KOS TJ Tesla Brno
16:32:00 8 Les Martin VPM7906 7200317 E KOS Slavia Plzeň
16:34:00 2 Hradil Jiří TZL8604 8656568 E SKOB Zlín
16:36:00 6 Kamaryt Tomáš VPM8807 8662312 E KOS Slavia Plzeň
16:38:00 5 Laciga Radek VSP8200 8656559 E USK Praha
16:40:00 21 Jalový Milan RBK8347 8667513 E SK Radioklub Blansko
16:42:00 16 Janda Martin DOB8002 8662322 E KOB Dobruška
16:44:00 30 Rygl Jaroslav TBM7044 8667970 E KOS TJ Tesla Brno
16:46:00 27 Kalina Miroslav SPC8211 8660503 E SPORTICUS team
16:48:00 37 Sedláček Petr TSU8109 8662355 E LKT 80 Šumperk
16:50:00 17 Smrt Martin EKP8431 8631579 E VŠTJ Ekonom Praha
16:52:00 24 Štáfek Pavel SKL7401 8660555 E SMS Team Kladno
16:54:00 43 Anděl Robert VPM8001 8028884 E KOS Slavia Plzeň
16:56:00 29 Chousa Esteban Enrique STB9802 1404326 E TJ Stadion Nový Bor
16:58:00 23 Lauerman Jan SJI7419 8662358 E OK Jihlava
17:00:00 45 Šňupárek Václav VPM9548 7204504 E KOS Slavia Plzeň
17:02:00 35 Tišnovský Martin TBM9120 8663201 E KOS TJ Tesla Brno
17:04:00 18 Domín Nikolas EKP8806 8662314 E VŠTJ Ekonom Praha
17:06:00 12 Bogar František BOR8904 897369 E OK Jiskra Nový Bor
17:08:00 20 Štochel Miroslav MFP9300 8004355 E Matfyz Praha
17:10:00 38 Muller Matej VBA9601 8240596 E ŠK VAZKA Bratislava
17:12:00 31 Štěpánek Martin TBM7327 8444884 E KOS TJ Tesla Brno
17:14:00 39 Škoda Jakub VLI8800 8656596 E Slavia Liberec orienteering
17:16:00 36 Boček Milan TBM9228 8019217 E KOS TJ Tesla Brno
17:18:00 19 Hegner Lukáš LPM8104 8660467 E OK Lokomotiva Plzeň
17:20:00 28 Ludvík Vojtěch STB9301 8656551 E TJ Stadion Nový Bor
17:22:00 15 Falta Ondřej DKP8502 7208100 E Oddíl OB Kotlářka
17:24:00 25 Wohanka Richard SLA0100 7260008 E SKOB Slaný
17:26:00 26 Sajal Martin SPC7803 9005230 E SPORTICUS team
17:28:00 13 Bogar Kryštof BOR9402 886300 E OK Jiskra Nový Bor
17:30:00 41 Hasman Ondřej VPM0002 8656735 E KOS Slavia Plzeň
17:32:00 33 Uhmann Petr TBM8307 899162 E KOS TJ Tesla Brno
17:34:00 14 Johanovský Tomáš DKP8500 8654893 E Oddíl OB Kotlářka
17:36:00 11 Albert Denny 54D8500 8180985 SV Sachsen 90 Werdau
17:38:00 46 Kanta Martin XPU9705 0 E PARDUBICE BIKERS
17:40:00 44 Bouchal Jiří VPM8449 8663206 E KOS Slavia Plzeň
17:42:00 22 Jirka Michal SBK8403 8401151 E KOB START Blansko

M21A 7.40 km, 16 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:09:00 220 Drobník Lukáš SJC8500 8040385 A Sportcentrum Jičín
16:11:00 202 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 8656549 A Oddíl OB Kotlářka
16:13:00 219 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 A Sportcentrum Jičín
16:15:00 213 Humlíček Aleš SBK7539 8303303 A KOB START Blansko
16:17:00 227 Merenus Štěpán SPC8404 1984420 A SPORTICUS team
16:19:00 235 Štregl Petr VRL7303 2017676 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:21:00 228 Šebesta Petr TAP7604 9760324 A KOB Tretra Praha
16:23:00 205 Mikan Albert EKP8606 8654890 A VŠTJ Ekonom Praha
16:25:00 238 Hrdinka Daniel VRL9701 2085616 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:27:00 242 Hora Vojtěch VSP8301 8663123 A USK Praha
16:29:00 233 Jirka Jakub VPM7905 8252429 A KOS Slavia Plzeň
16:31:00 217 Ticháček Radek SJC7801 8170578 A Sportcentrum Jičín
16:33:00 251 Paulíček Jiří SJI7727 2113472 A OK Jihlava
16:35:00 214 Červinka Jan SBK7900 8076005 A KOB START Blansko
16:37:00 204 Cerman Lukáš DMS8100 7003040 A Dynamo Malá Skála
16:39:00 221 Moravec Štěpán SJI8101 897347 A OK Jihlava
16:41:00 226 Vedral Martin SPC8306 8660565 A SPORTICUS team
16:43:00 243 Jiran Václav XBM7601 897352 A PELLS ABND RACING TEAM
16:45:00 222 Plíhal Tomáš SJI8509 8660510 A OK Jihlava
16:47:00 207 Švarcbach Michal KNC7001 8663170 A Sokol Kostelec n. Č. l.
16:49:00 201 Vala Radek ABR8401 9005228 A A-team NOVO Bruntál
16:51:00 240 Kopecký Pavel VSP7800 49385 A USK Praha
16:53:00 215 Brabec Jaroslav SBK8242 8076001 A KOB START Blansko
16:55:00 203 Haničák Tomáš DMS7700 436937 A Dynamo Malá Skála
16:57:00 229 Pucherna Jan TAP7701 7151177 A KOB Tretra Praha
16:59:00 218 Kazda Jiří SJC8006 8055001 A Sportcentrum Jičín
17:01:00 223 Buriánek Vojta SMR7801 426395 A SNS Smržovka
17:03:00 236 Štregl Tomáš VRL7406 8662306 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:05:00 209 Bitter Aleš KNC8803 8629814 A Sokol Kostelec n. Č. l.
17:07:00 231 Polášek Radek TBM8008 8008780 A KOS TJ Tesla Brno
17:09:00 245 Pucher Filip ZUP7404 8007404 A MTBO ČZU Praha
17:11:00 241 Bartoš Marián VSP8201 8660511 A USK Praha
17:13:00 216 Jiráček Josef SBK8501 8201285 A KOB START Blansko
17:15:00 210 Popule Tomáš LPM8803 8656621 A OK Lokomotiva Plzeň
17:17:00 224 Pruner Petr SPC8207 8660573 A SPORTICUS team
17:19:00 230 Vedra David TBM7402 8200033 A KOS TJ Tesla Brno
17:21:00 208 Havlíček Tomáš KNC8700 7260002 A Sokol Kostelec n. Č. l.
17:23:00 237 Wohanka Pavel VRL7501 2096236 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:25:00 247 Vaněček Jan ZUP8003 8004120 A MTBO ČZU Praha
17:27:00 211 Urban Jan SBK7537 8303038 A KOB START Blansko
17:29:00 206 Vávra Martin HOR9700 2078473 A TJ Jiskra Hořice
17:31:00 232 Opršal Juraj VBA8301 2051945 A ŠK VAZKA Bratislava
17:33:00 246 Bergl Tomáš ZUP7800 8201978 A MTBO ČZU Praha
17:35:00 234 Fajtl Jaroslav VPM9001 515439 A KOS Slavia Plzeň
17:37:00 244 Odvody Zdeněk XPU8206 8206000 A PARDUBICE BIKERS

M21B 6.50 km, 13 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 431 Meier Milan VLI7301 8662311 C Slavia Liberec orienteering
16:02:00 415 Sedlák Radek LIP7500 8629812 C SOS Mamuti z Lipovky
16:04:00 429 Hýbl Lukáš VIP7504 7210112 C SK VIPrahlo
16:06:00 422 Kafka Tomáš SJI8504 52334 C OK Jihlava
16:08:00 405 Ištok Martin BLI8001 8028843 C MTBO Bludný kořen
16:10:00 424 Zavrtálek Petr SMR8401 8648591 C SNS Smržovka
16:12:00 410 David Josef DMS8101 1602620 C Dynamo Malá Skála
16:14:00 437 Jirásek Aleš XPU7601 997601 C PARDUBICE BIKERS
16:16:00 436 Gebas Miroslav XBM8102 9365 C PELLS ABND RACING TEAM
16:18:00 430 Urbaník Robert VLI7002 8662745 C Slavia Liberec orienteering
16:20:00 413 Kopáček Jan CHT8510 7201807 C OOB SK Chrast
16:22:00 404 Opalecký Radek BLI7900 8028812 C MTBO Bludný kořen
16:24:00 414 Hájek Adam KAM9202 8499979 C OK Kamenice
16:26:00 420 Kautský Jiří SCP8201 7260018 OK Sparta Praha
16:28:00 403 Ohera Karel BLI7803 8028830 C MTBO Bludný kořen
16:30:00 423 Suchý Jiří SJI9201 301278 C OK Jihlava
16:32:00 401 Láner Roman ABR8100 9101620 C A-team NOVO Bruntál
16:34:00 427 Linhart Tomáš TSU8540 301146 C LKT 80 Šumperk
16:36:00 419 Chaloupka Ondřej SBK8301 2102805 C KOB START Blansko
16:38:00 406 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C OK Jiskra Nový Bor
16:40:00 425 Otoupalík Jan TBM7123 53116 C KOS TJ Tesla Brno
16:42:00 439 Hons Lukáš XPU8005 7800109 C PARDUBICE BIKERS
16:44:00 407 Petr Ondřej BOR9706 8399 C OK Jiskra Nový Bor
16:46:00 409 Urbánek Jan DKP8801 2125336 C Oddíl OB Kotlářka
16:48:00 438 Jirásek Radek XPU7802 8656626 C PARDUBICE BIKERS
16:50:00 428 Reif Jan TSU8604 52414 C LKT 80 Šumperk
16:52:00 421 Tomeš Petr SJC7531 8008015 B Sportcentrum Jičín
16:54:00 402 Vozka Radim BLI7402 8028848 B MTBO Bludný kořen
16:56:00 426 Král Luboš TJN8401 2020747 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
16:58:00 418 König Lukáš SBK8001 9000002 C KOB START Blansko
17:00:00 432 Tománek Otakar VLI8300 920698 C Slavia Liberec orienteering
17:02:00 412 Hodoň Miroslav GIG8100 8655388 C GIGANT Orienteering
17:04:00 447 Růžek Lukáš PBM8500 52053 C TJ Spartak 1. Brněnská
17:06:00 416 Sochor Jan SBK6922 8663124 C KOB START Blansko
17:08:00 433 Polák Vlastimil VRL7702 7702000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:10:00 435 Horák Pavel VSP7200 8660356 A USK Praha
17:12:00 446 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C Oddíl OB Kotlářka
17:14:00 450 Starý Milan XPU7301 224865 C PARDUBICE BIKERS
17:16:00 448 Mrázek Jan SJC8102 8010100 C Sportcentrum Jičín
17:18:00 408 Duda František DKP8107 51758 C Oddíl OB Kotlářka
17:20:00 434 Leštínský Tomáš VRL7801 2027232 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:22:00 444 Procházka Libor 0140001 52209 TZL
17:24:00 417 Šafek Jiří SBK7621 8000013 C KOB START Blansko
17:26:00 449 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C Slavia Liberec orienteering

M40A 8.00 km, 21 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:01:00 541 Šňupárek Martin XBM7107 8667984 C PELLS ABND RACING TEAM
16:03:00 532 Malý Zdeněk VEY7200 207803 C YETTI Vejprty
16:05:00 553 Gryc Tomáš TBM6903 8100027 C KOS TJ Tesla Brno
16:07:00 524 Kouřimský Jan SLA7200 515495 A SKOB Slaný
16:09:00 554 Munzar Martin XPU7311 2104618 C PARDUBICE BIKERS
16:11:00 515 Polák Jaroslav CHA7500 7201775 C OK Chrastava
16:13:00 520 Pucherna Eduard SJC7400 8074101 E Sportcentrum Jičín
16:15:00 501 Towarek Ireneusz 14P7302 8631692 UKS Kometa Gliwice
16:17:00 544 Faltejsek Lukáš XPU7725 7708877 C PARDUBICE BIKERS
16:19:00 509 Preisler Leoš DMS7600 515471 C Dynamo Malá Skála
16:21:00 505 Jašek Petr ABR7601 8662350 C A-team NOVO Bruntál
16:23:00 521 Musil Pavel SJC7705 8250250 E Sportcentrum Jičín
16:25:00 529 La Carbonara Claudio TBM7337 2083415 C KOS TJ Tesla Brno
16:27:00 507 Rejholec Michal BOR7412 8518 C OK Jiskra Nový Bor
16:29:00 516 Zicha Jiří LCE7708 51609 C OOB TJ Slovan Luhačovice
16:31:00 506 Nedopílek David ABR7602 8663195 C A-team NOVO Bruntál
16:33:00 519 Tuma Jaroslav SJC7305 8001607 C Sportcentrum Jičín
16:35:00 513 Linhart Aleš GIG7200 682358 C GIGANT Orienteering
16:37:00 543 Lučan Vladimír XPU7710 515170 C PARDUBICE BIKERS
16:39:00 539 Průša Michal VSP7310 8667547 C USK Praha
16:41:00 531 Klíma David VBA7901 439300 C ŠK VAZKA Bratislava
16:43:00 545 Folprecht Eduard ZUP7300 8670480 C MTBO ČZU Praha
16:45:00 510 Skoupý Jan GIG7001 8655402 C GIGANT Orienteering
16:47:00 538 Klech Richard VRB7201 8662299 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
16:49:00 512 Zrník Tomáš GIG7118 8659415 C GIGANT Orienteering
16:51:00 525 Pařízek Petr SMR7001 7205036 C SNS Smržovka
16:53:00 534 Vraný Jiří VLI7504 8627112 C Slavia Liberec orienteering
16:55:00 508 Šrůta Milan BOR7703 8522 C OK Jiskra Nový Bor
16:57:00 514 Kroc Dalibor GIG7400 8680300 C GIGANT Orienteering
16:59:00 546 Bašus Petr ZUP7400 7200592 C MTBO ČZU Praha
17:01:00 518 Boudný Jan SCP7417 51773 OK Sparta Praha
17:03:00 503 Hruška Miloš ABR7501 8680603 C A-team NOVO Bruntál
17:05:00 526 Hons Miši SMR7700 7203328 C SNS Smržovka
17:07:00 528 Geisler Michal SPC7504 8667508 A SPORTICUS team
17:09:00 522 Venhoda Milan SJI7104 8028816 C OK Jihlava
17:11:00 504 Žák Pavel ABR7600 8662295 C A-team NOVO Bruntál
17:13:00 537 Kovář Vladimír VPM7200 7200583 C KOS Slavia Plzeň
17:15:00 533 Hanovec Petr VLI7101 8629811 C Slavia Liberec orienteering
17:17:00 530 Schwab David TBM7401 8007401 C KOS TJ Tesla Brno
17:19:00 536 Hašek Ondřej VPM6902 2060400 C KOS Slavia Plzeň
17:21:00 517 Klučár Daniel RCP7141 2051949 C RC&P TEAM Bratislava
17:23:00 542 Bureš Pavel XBM7549 8621762 C PELLS ABND RACING TEAM
17:25:00 511 Kunz Martin GIG7100 8009153 C GIGANT Orienteering
17:27:00 540 Jirásek Milan VSP7403 7205010 C USK Praha
17:29:00 535 Putík Jiří VLI7505 682119 C Slavia Liberec orienteering
17:31:00 527 Kurz Pavel SPC7408 7260004 A SPORTICUS team

M40B 6.10 km, 15 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:10:00 580 Folprecht Jaroslav TBM7305 0 C KOS TJ Tesla Brno
17:12:00 582 Pastuszek Jakub VSP7500 53399 C USK Praha
17:14:00 577 Jágr Jaroslav SBK7549 410339 C KOB START Blansko
17:16:00 581 Malý Martin TBM7610 7204480 C KOS TJ Tesla Brno
17:18:00 574 Chamraďa Dušan GIG7601 2051543 C GIGANT Orienteering
17:20:00 572 Vít Daniel BSO7300 8004340 C KOB Baník Sokolov
17:22:00 573 Fišer Petr GIG7502 8662302 C GIGANT Orienteering
17:24:00 579 Provazník Dušan TBM7301 2127612 C KOS TJ Tesla Brno
17:26:00 578 Akrman Libor SPC7406 0 C SPORTICUS team
17:28:00 575 Záruba Karel LME7302 0 C SK Los Mělník
17:30:00 576 Bohuslav Václav LPM7206 8670454 C OK Lokomotiva Plzeň
17:32:00 583 Suchánek Ladislav XBM7008 232332 C PELLS ABND RACING TEAM
17:34:00 591 Pilný Jiří VRL7002 426376 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

M50 5.20 km, 14 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:01:00 624 Vanka Petr OKP6801 8663182 C SK OK 24 Praha
16:03:00 639 Tišnovský Zdeněk TBM6620 8663210 C KOS TJ Tesla Brno
16:05:00 649 Fajtl Jaroslav VPM6001 8656554 C KOS Slavia Plzeň
16:07:00 642 Král Jiří TSU5941 8663159 C LKT 80 Šumperk
16:09:00 632 Antoš Svatopluk SJC6602 8654568 C Sportcentrum Jičín
16:11:00 661 Svoboda Radek VPM6903 887628 C KOS Slavia Plzeň
16:13:00 633 Svoboda Petr SLA6803 8028802 C SKOB Slaný
16:15:00 645 Mlynárik Peter VBA6501 8402555 C ŠK VAZKA Bratislava
16:17:00 620 Šimek Miroslav LME6300 2020717 C SK Los Mělník
16:19:00 648 Kareis Martin VLI6501 8680572 C Slavia Liberec orienteering
16:21:00 606 Vrábel Jaromír ABR6102 7207703 C A-team NOVO Bruntál
16:23:00 618 Mudrák Stanislav LCE6701 8645928 C OOB TJ Slovan Luhačovice
16:25:00 608 Kolář Rudolf ABR6301 8663187 C A-team NOVO Bruntál
16:27:00 638 Náhlovský David TBM6512 981830 C KOS TJ Tesla Brno
16:29:00 603 Dvorský Ilja 0100001 416082 Dvorský
16:31:00 601 Charvát Roman 0050001 331343 SVS Krkonoše
16:33:00 644 Doležal Josef VAM6101 7203452 C OB Vamberk
16:35:00 631 Kuchař Pavel SJC6000 8008787 C Sportcentrum Jičín
16:37:00 622 Novák Libor OKP6504 682084 C SK OK 24 Praha
16:39:00 650 Kiac Jiří XPU6305 51127 C PARDUBICE BIKERS
16:41:00 637 Holík Marek TBM6507 515455 C KOS TJ Tesla Brno
16:43:00 641 Princ David TCB6901 515069 C SK Technik České Budějovice
16:45:00 627 Autrata Vlastimil RCP6041 2051944 C RC&P TEAM Bratislava
16:47:00 615 Vávra Martin HOR6302 2059759 C TJ Jiskra Hořice
16:49:00 630 Buřt Vladimír SBK6301 2102705 C KOB START Blansko
16:51:00 635 Pospíšek Zbyněk TBM6007 8663197 C KOS TJ Tesla Brno
16:53:00 628 Pažický Ľudovít RCP6941 211408 C RC&P TEAM Bratislava
16:55:00 655 Veselý Jan ZUP6500 8051965 C MTBO ČZU Praha
16:57:00 605 Sturm Michael 67D6800 8000034 ESV Lok Bitterfeld
16:59:00 634 Hejna Jiří SPC6201 8663134 C SPORTICUS team
17:01:00 636 Argaláš Jaroslav TBM6213 8662684 C KOS TJ Tesla Brno
17:03:00 611 Maennel Harald BOR5501 1111255 C OK Jiskra Nový Bor
17:05:00 640 Král Jan TBM6901 8645929 C KOS TJ Tesla Brno
17:07:00 613 Bogar Leoš BOR6603 515014 C OK Jiskra Nový Bor
17:09:00 626 Maleček Vít PGP6801 2067268 SK Praga
17:11:00 619 Piše Dušan LCE6702 331231 C OOB TJ Slovan Luhačovice
17:13:00 616 Kopáček Miroslav CHT6049 8656509 C OOB SK Chrast
17:15:00 625 Kamenický Radan OSN6004 8122027 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
17:17:00 607 Němec Lubomír ABR6201 7207706 C A-team NOVO Bruntál
17:19:00 604 Cucalon Senen 0120001 1392142 Wakhan Raiders
17:21:00 646 Řízek Jaroslav VIP6501 995791 C SK VIPrahlo
17:23:00 629 Peťovský Jan SBK6201 52076 C KOB START Blansko
17:25:00 621 Smaržík Jan LPM6910 8656654 C OK Lokomotiva Plzeň
17:27:00 610 Řeháček Petr ABR6302 51873 C A-team NOVO Bruntál
17:29:00 660 Janda Luboš CHT6001 888637 C OOB SK Chrast
17:31:00 653 Holinka Martin ZPV6712 8660377 C KOB ZPV Prostějov
17:33:00 617 Janků Josef KVS6200 2021857 C SKOB Kobra Vsetín
17:35:00 623 Mach Radovan OKP6605 8631586 C SK OK 24 Praha
17:37:00 643 Novotný Petr TZL6601 2045204 C SKOB Zlín
17:39:00 652 Křeček Miroslav ZPV6213 8660478 C KOB ZPV Prostějov

M60 5.20 km, 13 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:50:00 672 Flašar Jan KCK5701 2080933 C KOB Český Krumlov
16:52:00 683 Kadlec Luděk VEY5600 207806 C YETTI Vejprty
16:54:00 681 Jelínek Petr TZL4902 7300470 C SKOB Zlín
16:56:00 674 Maliňák Vladimír KVS5901 53693 C SKOB Kobra Vsetín
16:58:00 673 Havlíček Ivo KNC5800 51400 C Sokol Kostelec n. Č. l.
17:00:00 671 Vojtášek Jan ABR5301 352328 C A-team NOVO Bruntál
17:02:00 679 Lukavec Míla SMR4900 2060202 C SNS Smržovka
17:04:00 684 Laciga Zdeněk VSP5200 8667549 C USK Praha
17:06:00 680 Ludvík Petr STB5701 8660582 C TJ Stadion Nový Bor
17:08:00 691 Vintr Ivan TZL4501 53379 C SKOB Zlín
17:10:00 678 Novák Miroslav SBK5400 8007006 C KOB START Blansko
17:12:00 677 Jánoška Jozef RBA5902 8100017 C TJ Rapid Bratislava
17:14:00 682 Nejedlý Petr TZL5101 416045 C SKOB Zlín

MW11 2.20 km, 6 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 Akrmanová Hana SPC1255 0 C SPORTICUS team
16:00:00 Fišerová Markéta TZL0851 2070831 SKOB Zlín
16:00:00 Akrmanová Jana SPC0952 0 C SPORTICUS team
16:00:00 Wohanka Antonín VRL1201 232639 OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:00:00 Janků Markéta KVS0951 7181009 SKOB Kobra Vsetín
16:00:00 Vilém Štěpán 0070001 8663117 Vilémovi
16:00:00 Macháček Tomáš SHK0811 2141903 OK Slavia Hradec Králové
16:00:00 Malečková Pavlína VSP0855 2067959 USK Praha
16:00:00 Ryglová Adéla TBM0857 53244 C KOS TJ Tesla Brno
16:00:00 Michálková Sabina LCE0851 253362 C OOB TJ Slovan Luhačovice
16:00:00 Folprecht Mia TBM0858 2801014 C KOS TJ Tesla Brno
16:00:00 Tuma Lukáš SJC0800 8001103 C Sportcentrum Jičín
16:00:00 La Carbonara Matteo TBM0801 2083414 C KOS TJ Tesla Brno
16:00:00 Kalinová Ella SPC0961 515458 C SPORTICUS team
16:00:00 Šimková Anežka LME0950 416325 C SK Los Mělník
16:00:00 Nehasil František BOR1101 7131415 OK Jiskra Nový Bor
16:00:00 Polák Tomáš CHA0801 2092428 C OK Chrastava
16:00:00 Votýpka Štěpán BOR0900 4384 C OK Jiskra Nový Bor
16:00:00 Malý Matyáš TBM0910 320128 C KOS TJ Tesla Brno
16:00:00 Patka Marek BOR0902 8304112 C OK Jiskra Nový Bor

Open 5.70 km, 16 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 Štembera Petr 0050003 2127651 SVS Krkonoše
16:00:00 Posolda Tomáš SJC0803 2053584 C Sportcentrum Jičín
16:00:00 Langr Jan 0110002 51179 Langrovi
16:00:00 Štemberová Věra 0050002 2127652 SVS Krkonoše
16:00:00 Jánoška Jakub 0170001 418593 Jánoška
16:00:00 Vilém Stanislav 0070002 0 Vilémovi
16:00:00 Langr Jan 0110001 9531 Langrovi
16:00:00 571 Fejk Zbyněk 0040001 9911 Rotující Kedluben
16:00:00 614 Černý Radomír HCE6901 1417246 C TJ Hostivice
16:00:00 Jelínková Irena TBM7664 2801248 KOS TJ Tesla Brno
16:00:00 Sýkora Bohumil CHC8601 9563 K.O.B. Choceň
16:00:00 Černá Petra HCE7751 1413899 TJ Hostivice
16:00:00 Bochenek Milan EKP5601 51581 C VŠTJ Ekonom Praha
16:00:00 Košíková Jana 0090001 0 Brno
16:00:00 Janků Kateřina KVS7450 2021852 SKOB Kobra Vsetín
16:00:00 Fišerová Zuzana 0060001 8940 FiserovaZ

W14 3.70 km, 8 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:01:00 980 Králová Denisa TBM0559 1403420 C KOS TJ Tesla Brno
16:03:00 986 Kunartová Dominika XHK0888 2035704 C MTBO Racing team Hradec Králové
16:05:00 976 Rejholcová Tereza BOR0751 2067682 C OK Jiskra Nový Bor
16:07:00 977 Vanková Anna OKP0550 887947 C SK OK 24 Praha
16:09:00 987 Kadaníková Tereza XPU0552 2025374 C PARDUBICE BIKERS
16:11:00 979 Akrmanová Marie SPC0755 0 C SPORTICUS team
16:13:00 993 Faltejsková Laura XPU0750 9267 C PARDUBICE BIKERS
16:15:00 988 Folprechtová Julie ZUP0650 8670466 C MTBO ČZU Praha
16:17:00 983 Malečková Hana VSP0553 8028827 USK Praha
16:19:00 981 Kadlecová Tereza VEY0650 8656571 C YETTI Vejprty
16:21:00 985 Burešová Veronika XBM0550 416112 C PELLS ABND RACING TEAM
16:23:00 978 Zemková Pavlína SLA0551 8660529 C SKOB Slaný

W17 4.30 km, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 136 Hegnerová Adéla LPM0450 2049581 OK Lokomotiva Plzeň
16:02:00 135 Horáková Kateřina LDC0351 8662319 C KOB Děčín
16:04:00 140 Štreglová Zuzana VRL0251 2020709 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:06:00 133 Chamraďa Natali GIG0450 2069080 C GIGANT Orienteering
16:08:00 134 Pišová Barbora LCE0251 8662431 C OOB TJ Slovan Luhačovice
16:10:00 141 Pilná Natálie VRL0351 2096240 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:12:00 137 Vedrová Ela TBM0357 438603 C KOS TJ Tesla Brno
16:14:00 131 Tymešová Anna BOR0253 2800957 C OK Jiskra Nový Bor
16:16:00 138 Králová Jolana TBM0360 8635873 A KOS TJ Tesla Brno
16:18:00 132 Vítová Lucie BSO0250 8670451 KOB Baník Sokolov
16:20:00 139 Klechová Karolína VRB0499 436929 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem

W20 5.60 km, 14 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
17:10:00 186 Kiacová Veronika XPU9953 301193 C PARDUBICE BIKERS
17:12:00 182 Čiháková Barbora KNC9950 232895 C Sokol Kostelec n. Č. l.
17:14:00 183 Kuchařová Rozálie SJC0251 8631581 A Sportcentrum Jičín
17:16:00 77 Svobodová Alexandra VPM0051 8656520 C KOS Slavia Plzeň
17:18:00 185 Lacigová Marie VSP0050 8670500 A USK Praha
17:20:00 184 Pilná Bára VRL0052 2096238 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:22:00 191 Barnetová Veronika XPU9952 2082907 C PARDUBICE BIKERS
17:24:00 181 Zrníková Adéla GIG0050 8662727 E GIGANT Orienteering

W21E 6.80 km, 19 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:59:00 65 Staňková Štěpánka TSU8992 8660564 E LKT 80 Šumperk
17:01:00 66 Drobníková Markéta SJC8450 8482121 E Sportcentrum Jičín
17:03:00 63 Paulíčková Renata SJI8057 8660557 E OK Jihlava
17:05:00 67 Reifová Naděžda TSU8889 1400406 E LKT 80 Šumperk
17:07:00 68 Kalinová Markéta SPC8259 8629752 E SPORTICUS team
17:09:00 62 Hrdinová Marie VSP7852 8660472 E USK Praha
17:11:00 64 Březinová Marie TSU9191 888629 E LKT 80 Šumperk
17:13:00 61 Tichovská Martina VSP8650 920677 E USK Praha
17:15:00 71 Musilová Vendula SJC8355 8350350 E Sportcentrum Jičín
17:17:00 72 Kubínová Veronika SKV9752 7003008 E TJ Slovan Karlovy Vary
17:19:00 75 Králová Vilma TBM9950 8636189 E KOS TJ Tesla Brno
17:21:00 76 Ančicová Stanislava VBA8454 8407222 E ŠK VAZKA Bratislava
17:23:00 73 Mědílková Iva SPC7160 8667533 E SPORTICUS team
17:25:00 83 Grycová Veronika TBM9859 8125988 E KOS TJ Tesla Brno
17:27:00 74 Tučková Dagmar SPC8653 9005226 E SPORTICUS team
17:29:00 79 Ryšavá Vendula ZUP8151 899160 E MTBO ČZU Praha
17:31:00 78 Lacigová Michaela VSP8152 887608 E USK Praha
17:33:00 70 Nováková Kateřina OKP9450 887935 E SK OK 24 Praha
17:35:00 69 Tyszová Natália 25S8851 8017116 KOB ATU Košice

W21A 5.60 km, 15 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:00:00 884 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 A Slavia Liberec orienteering
16:02:00 871 Uhnavá Markéta SBK8485 8010108 A KOB START Blansko
16:04:00 886 Odvodyová Šárka XPU8352 8352000 A PARDUBICE BIKERS
16:06:00 893 Bouchalová Vendula VPM8787 995858 A KOS Slavia Plzeň
16:08:00 870 Csakvaryová Lenka SBK8383 8667958 A KOB START Blansko
16:10:00 885 Košíková Jitka VSP7799 887910 A USK Praha
16:12:00 861 Veličková Monika ABR8951 7201773 A A-team NOVO Bruntál
16:14:00 874 Ticháčková Magdalena SJC7962 8060679 A Sportcentrum Jičín
16:16:00 878 Svobodová Katu SMR8451 428294 A SNS Smržovka
16:18:00 881 Kamererová Valerie STB9450 8660581 A TJ Stadion Nový Bor
16:20:00 869 Křístková Veronika SBK8379 52865 A KOB START Blansko
16:22:00 867 Michálková Renata LCE8151 2088219 A OOB TJ Slovan Luhačovice
16:24:00 879 Rypáčková Dana SPC7955 218783 A SPORTICUS team
16:26:00 894 Bogarová Adélka VSP9050 682103 A USK Praha
16:28:00 868 Fremrová Jaroslava LPM7954 1400405 A OK Lokomotiva Plzeň
16:30:00 882 La Carbonara Hana TBM7652 8100026 E KOS TJ Tesla Brno
16:32:00 887 Bártíková Zuzana XPU8954 9345 A PARDUBICE BIKERS
16:34:00 873 Königová Jana SBK8661 1234321 A KOB START Blansko
16:36:00 876 Kubínová Romana SKV9452 7260021 E TJ Slovan Karlovy Vary
16:38:00 816 Tomešová Daniela SJC8451 8008010 A Sportcentrum Jičín
16:40:00 862 Kameníková Andrea BOR9751 2051536 A OK Jiskra Nový Bor
16:42:00 880 Klíchová Jana SSU8151 9480 A SK Severka Šumperk
16:44:00 875 Chudíková Barbora SJI7850 886269 E OK Jihlava
16:46:00 866 Ksandrová Marie EKP9262 2103730 A VŠTJ Ekonom Praha
16:48:00 877 Pařízková Věrka SMR7151 7205014 E SNS Smržovka
16:50:00 872 Beržinská Soňa SBK8554 8202028 A KOB START Blansko
16:52:00 864 Haničáková Denisa DMS8350 301317 A Dynamo Malá Skála
16:54:00 865 Nováková Lenka EKP8062 8660580 A VŠTJ Ekonom Praha

W21B 4.40 km, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:29:00 832 Petrová Daniela XPU8454 998454 C PARDUBICE BIKERS
16:31:00 844 Kuncová Jana UOL7854 9803 C SOB Olomouc
16:33:00 840 Trčková Helena EKP8756 2087687 A VŠTJ Ekonom Praha
16:35:00 817 Rolná Janka SMR8150 428212 C SNS Smržovka
16:37:00 807 Staňová Karolína BOR9853 8640184 C OK Jiskra Nový Bor
16:39:00 822 Hejnová Aneta SPC9356 8660588 B SPORTICUS team
16:41:00 847 Streckerová Jana VPM8850 887616 C KOS Slavia Plzeň
16:43:00 814 Tichá Jana KNC9250 52257 C Sokol Kostelec n. Č. l.
16:45:00 810 Štěpánová Dita DOB7956 8660522 A KOB Dobruška
16:47:00 841 Kazdová Jana SJC7752 2020719 C Sportcentrum Jičín
16:49:00 839 Rambová Kamila DKP8655 8060505 C Oddíl OB Kotlářka
16:51:00 830 Horová Klára VSP8455 8008455 C USK Praha
16:53:00 808 Margoldová Barbora DKP8654 2095945 C Oddíl OB Kotlářka
16:55:00 803 Matoušková Petra BLI7650 2134280 C MTBO Bludný kořen
16:57:00 802 Kolářová Renáta ABR9351 995795 C A-team NOVO Bruntál
16:59:00 801 Farkašová Eva 67S 416600 KOB Čingov Spišská Nová Ves
17:01:00 813 Horáčková Barbora JIL8654 416333 C OK Jilemnice
17:03:00 805 Nehasilová Petra BOR8253 8655486 A OK Jiskra Nový Bor
17:05:00 829 Kopecká Anežka VSP8150 51642 A USK Praha
17:07:00 834 Berglová Lucie ZUP8250 8631577 C MTBO ČZU Praha
17:09:00 806 Kohoutová Barbora BOR9850 2051481 C OK Jiskra Nový Bor
17:11:00 821 Vosecká Veronika SPC8853 7210120 C SPORTICUS team
17:13:00 831 Honsová Petra XPU8252 426331 C PARDUBICE BIKERS
17:15:00 804 Novotná Veronika BOR8052 8500 C OK Jiskra Nový Bor
17:17:00 846 Masopustová Elis VLI8656 8662717 C Slavia Liberec orienteering
17:19:00 819 Hanáková TerKa SMR8950 981824 C SNS Smržovka
17:21:00 811 Hanzlíčková Martina EKP8452 2053578 C VŠTJ Ekonom Praha
17:23:00 825 Papugová Katarína VBA9254 9999903 C ŠK VAZKA Bratislava
17:25:00 820 Žuchová Nikola SMR9351 232503 C SNS Smržovka
17:27:00 828 Kratochvílová Lucie VPM9251 7205019 C KOS Slavia Plzeň
17:29:00 827 Mokrá Julie VLI8051 8670761 C Slavia Liberec orienteering
17:31:00 824 Coufalová Markéta TSU8894 426350 C LKT 80 Šumperk
17:33:00 815 Růžková Kateřina SBK8550 1985427 C KOB START Blansko
17:35:00 843 Buriánková Ivka SMR7450 410730 C SNS Smržovka
17:37:00 823 Puchernová Zuzana TAP8453 7518567 C KOB Tretra Praha
17:39:00 845 Skobová Tereza VIP7855 7211289 SK VIPrahlo

W40 4.30 km, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:34:00 311 Zemková Helena SLA7450 8028831 C SKOB Slaný
16:36:00 308 Humlíčková Kateřina SBK7664 8076004 C KOB START Blansko
16:38:00 315 Schwabová Kateřina TBM7371 8001411 C KOS TJ Tesla Brno
16:40:00 309 Jágrová Vlasta SBK7789 8662315 C KOB START Blansko
16:42:00 320 Vavrysová Lenka TZL7400 8636196 C SKOB Zlín
16:44:00 301 Jašková Šárka ABR7751 8660585 C A-team NOVO Bruntál
16:46:00 305 Votýpková Zuzana BOR7958 8514 A OK Jiskra Nový Bor
16:48:00 325 Městková Kateřina VSP7650 8033206 C USK Praha
16:50:00 310 Tumová Jana SJC7452 8001802 C Sportcentrum Jičín
16:52:00 323 Wohanková Gabriela VRL7652 2042537 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:54:00 312 Rychterová Dana SMR6950 7203339 A SNS Smržovka
16:56:00 307 Linhartová Martina GIG7750 52690 C GIGANT Orienteering
16:58:00 313 Honsová Lenka SMR7750 7203329 A SNS Smržovka
17:00:00 303 Kameníková Kateřina BOR7758 8441 A OK Jiskra Nový Bor
17:02:00 319 Malá Alice TBM7991 8470600 A KOS TJ Tesla Brno
17:04:00 322 Štreglová Andrea VRL7552 2102800 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:06:00 316 Ryglová Kateřina TBM7372 53227 C KOS TJ Tesla Brno
17:08:00 327 Veselá Iva ZUP7551 8201275 C MTBO ČZU Praha
17:10:00 314 Akrmanová Jitka SPC7651 2118493 C SPORTICUS team
17:12:00 317 Králová Dana TBM7650 446404 C KOS TJ Tesla Brno
17:14:00 335 Svobodová Petra VPM7455 7207338 C KOS Slavia Plzeň
17:16:00 318 Štěpánková Kateřina TBM7654 2049566 C KOS TJ Tesla Brno
17:18:00 304 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C OK Jiskra Nový Bor
17:20:00 321 Pilná Libuše VRL7153 438036 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:22:00 302 Lánerová Leona ABR7752 9101702 C A-team NOVO Bruntál
17:24:00 324 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C USK Praha
17:26:00 337 Stará Marta XPU7557 9348 C PARDUBICE BIKERS
17:28:00 328 Vaněčková Petra ZUP7950 8000318 A MTBO ČZU Praha
17:30:00 326 Faltejsková Jana XPU7652 2086560 C PARDUBICE BIKERS
17:32:00 334 Vanková Jana OKP7750 7207344 C SK OK 24 Praha
17:34:00 333 Sedláková Hana LIP7850 7207339 C SOS Mamuti z Lipovky

W50 4.20 km, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:04:00 261 Rejholcová Andrea BOR6951 2051490 C OK Jiskra Nový Bor
16:06:00 268 Kubínová Jana SKV6751 331089 C TJ Slovan Karlovy Vary
16:08:00 280 Sladká Zora PBM6059 49465 C TJ Spartak 1. Brněnská
16:10:00 265 Švarcbachová Jaroslava KNC6754 8662276 C Sokol Kostelec n. Č. l.
16:12:00 270 Skácelová Naděžda TSU6183 8906 C LKT 80 Šumperk
16:14:00 267 Jánošková Taťjana RBA6051 8400039 C TJ Rapid Bratislava
16:16:00 264 Čiháková Lenka KNC6750 7207855 C Sokol Kostelec n. Č. l.
16:18:00 274 Knitlová Eva VAM6250 2112744 C OB Vamberk
16:20:00 262 Řezníčková Hana CHT6051 53452 C OOB SK Chrast
16:22:00 272 Ježková Hana TUR6950 8205 C OOB TJ Turnov
16:24:00 269 Abelová Ivana STB6798 8660583 C TJ Stadion Nový Bor
16:26:00 275 Dohnalová Jindra VIP6251 8635828 C SK VIPrahlo
16:28:00 273 Hančíková Michaela TZL6559 7207029 C SKOB Zlín
16:30:00 263 Havlíčková Jindra KNC6150 9201322 C Sokol Kostelec n. Č. l.
16:32:00 271 Maliňáková Eva TSU6550 8662711 C LKT 80 Šumperk

W60 4.20 km, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:45:00 776 Lacigová Ivana VSP5950 7003023 C USK Praha
16:47:00 773 Pospíšková Luisa TBM5959 8663184 C KOS TJ Tesla Brno
16:49:00 774 Perůtková Ivana TSU5850 52699 C LKT 80 Šumperk
16:51:00 772 Lukavcová Lenka SMR5450 8259 C SNS Smržovka
16:53:00 775 Králová Dana TSU5896 8662287 C LKT 80 Šumperk