Logo

Startovka závodu: Český pohár MTBO – 3. kolo

Klubová startovka

Datum:
05.05.2019
Místo konání:
Hradec Králové, ATC Stříbrný rybník
Pořadatel:
XHK - MTBO Racing team Hradec Králové
Mapa:
Ředitel závodu:
Chmelař Lukáš
Hlavní rozhodčí:
Chmelař Lukáš
Stavitel tratí:
Jedlička Marek
Kluby:
54D     67D     14P     25S     67S     ABR     BLI     BOR     BSO     DKP     DMS     DOB     EKP     FSP     GIG     HCE     HOR     CHA     CHT     JIL     KAM     KCK     KNC     KVS     LCE     LDC     LIP     LME     LPM     MFP     OKP     OSN     PBM     PGP     PHK     RBK     SBK     SCP     SJC     SJI     SKL     SKV     SLA     SMR     SPC     SSU     STB     TAP     TBM     TCB     TJN     TSU     TZL     UOL     VAM     VEY     VIP     VLI     VPM     VRB     VRL     VSP     XBM     XHK     XPU     ZPV     ZUP     RBA     RCP     VBA     Ostatní kluby
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:56:00 11 Albert Denny 54D8500 8180985 M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:48:00 605 Sturm Michael 67D6800 8000034 M50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:19:00 501 Towarek Ireneusz 14P7302 8631692 M40A
10:19:00 101 Towarek Michał 14P0305 8629804 M17
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:08:00 69 Tyszová Natália 25S8851 8017116 W21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:21:00 801 Farkašová Eva 67S 416600 W21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Jašek Vít ABR1111 52511 C MW10
10:25:00 902 Žák Jakub ABR0606 7003003 C M14
10:30:00 607 Němec Lubomír ABR6201 7207706 C M50
10:31:00 503 Hruška Miloš ABR7501 8680603 C M40A
10:59:00 162 Hruška Tomáš ABR0001 7204492 A M20
11:00:00 606 Vrábel Jaromír ABR6102 7207703 C M50
11:01:00 506 Nedopílek David ABR7602 8663195 C M40A
11:03:00 861 Veličková Monika ABR8951 7201773 A W21A
11:07:00 671 Vojtášek Jan ABR5301 352328 C M60
11:09:00 201 Vala Radek ABR8401 9005228 A M21A
11:12:00 302 Lánerová Leona ABR7752 9101702 C W40
11:18:00 802 Kolářová Renáta ABR9351 995795 C W21B
11:22:00 401 Láner Roman ABR8100 9101620 C M21B
11:30:00 608 Kolář Rudolf ABR6301 8663187 C M50
11:39:00 301 Jašková Šárka ABR7751 8660585 C W40
11:49:00 505 Jašek Petr ABR7601 8662350 C M40A
12:03:00 610 Řeháček Petr ABR6302 51873 C M50
12:07:00 504 Žák Pavel ABR7600 8662295 C M40A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:58:00 402 Vozka Radim BLI7402 8028848 B M21B
11:00:00 803 Matoušková Petra BLI7650 2134280 C W21B
11:07:00 404 Opalecký Radek BLI7900 8028812 C M21B
11:19:00 403 Ohera Karel BLI7803 8028830 C M21B
11:25:00 405 Ištok Martin BLI8001 8028843 C M21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Nehasil František BOR1101 7131415 MW10
10:00:00 Patka Marek BOR0902 8304112 C MW11
10:00:00 Votýpka Štěpán BOR0900 4384 C MW11
10:09:00 804 Novotná Veronika BOR8052 8500 C W21B
10:16:00 102 Staňa Ondřej BOR0301 2051475 C M17
10:25:00 976 Rejholcová Tereza BOR0751 2067682 C W14
10:30:00 131 Tymešová Anna BOR0253 2800957 C W17
10:30:00 807 Staňová Karolína BOR9853 8640184 C W21B
10:31:00 905 Patka Kryštof BOR0702 8304111 C M14
10:39:00 611 Maennel Harald BOR5501 1111255 C M50
10:40:00 103 Mašek Matěj BOR0410 446338 C M17
10:42:00 303 Kameníková Kateřina BOR7758 8441 A W40
10:46:00 261 Rejholcová Andrea BOR6951 2051490 C W50
10:46:00 903 Bogar Vojtěch BOR0604 8468 C M14
10:48:00 304 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C W40
11:02:00 12 Bogar František BOR8904 897369 E M21E
11:03:00 806 Kohoutová Barbora BOR9850 2051481 C W21B
11:04:00 508 Šrůta Milan BOR7703 8522 C M40A
11:09:00 805 Nehasilová Petra BOR8253 8655486 A W21B
11:30:00 305 Votýpková Zuzana BOR7958 8514 A W40
11:40:00 407 Petr Ondřej BOR9706 8399 C M21B
11:41:00 13 Bogar Kryštof BOR9402 886300 E M21E
11:42:00 862 Kameníková Andrea BOR9751 2051536 A W21A
11:46:00 406 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C M21B
12:00:00 613 Bogar Leoš BOR6603 515014 C M50
12:22:00 507 Rejholec Michal BOR7412 8518 C M40A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 132 Vítová Lucie BSO0250 8670451 W17
10:43:00 572 Vít Daniel BSO7300 8004340 C M40B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 446 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C M21B
10:45:00 202 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 8656549 A M21A
10:55:00 409 Urbánek Jan DKP8801 2125336 C M21B
11:35:00 15 Falta Ondřej DKP8502 7208100 E M21E
11:39:00 808 Margoldová Barbora DKP8654 2095945 C W21B
11:51:00 839 Rambová Kamila DKP8655 8060505 C W21B
11:59:00 14 Johanovský Tomáš DKP8500 8654893 E M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:46:00 410 David Josef DMS8101 1602620 C M21B
10:51:00 203 Haničák Tomáš DMS7700 436937 A M21A
11:27:00 864 Haničáková Denisa DMS8350 301317 A W21A
11:36:00 204 Cerman Lukáš DMS8100 7003040 A M21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:48:00 810 Štěpánová Dita DOB7956 8660522 A W21B
11:14:00 16 Janda Martin DOB8002 8662322 E M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Ševčíková Linda EKP1353 2051473 MW10
10:00:00 Bochenek Milan EKP5601 51581 C Open
10:57:00 866 Ksandrová Marie EKP9262 2103730 A W21A
10:59:00 18 Domín Nikolas EKP8806 8662314 E M21E
11:15:00 840 Trčková Helena EKP8756 2087687 A W21B
11:17:00 17 Smrt Martin EKP8431 8631579 E M21E
11:27:00 811 Hanzlíčková Martina EKP8452 2053578 C W21B
12:03:00 865 Nováková Lenka EKP8062 8660580 A W21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:49:00 689 Wald František FSP5300 7210122 M60
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Chamraďa Elvira GIG1050 2133900 C MW10
10:00:00 133 Chamraďa Natali GIG0450 2069080 C W17
10:07:00 104 Smolen Karel GIG0300 1007549 C M17
10:10:00 573 Fišer Petr GIG7502 8662302 C M40A
10:10:00 906 Zrník Tomáš GIG0601 8662686 C M14
10:10:00 412 Hodoň Miroslav GIG8100 8655388 C M21B
10:10:00 181 Zrníková Adéla GIG0050 8662727 E W20
10:16:00 512 Zrník Tomáš GIG7118 8659415 C M40A
10:53:00 163 Kroc Kryštof GIG0100 53377 C M20
10:58:00 574 Chamraďa Dušan GIG7601 2051543 C M40B
11:00:00 307 Linhartová Martina GIG7750 52690 C W40
11:16:00 510 Skoupý Jan GIG7001 8655402 C M40A
11:34:00 514 Kroc Dalibor GIG7400 8680300 C M40A
11:43:00 511 Kunz Martin GIG7100 8009153 C M40A
11:45:00 812 Itaniemi Janita GIG8051 2133887 C W21B
12:01:00 513 Linhart Aleš GIG7200 682358 C M40A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Černá Petra HCE7751 1413899 Open
11:09:00 614 Černý Radomír HCE6901 1417246 C M50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:16:00 190 Rückerová Šárka HOR0050 2025352 W20
11:51:00 206 Vávra Martin HOR9700 2078473 A M21A
12:24:00 615 Vávra Martin HOR6302 2059759 C M50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Polák Tomáš CHA0801 2092428 C MW11
11:31:00 515 Polák Jaroslav CHA7500 7201775 C M40A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 551 Chaloupka Martin CHT7301 52333 C M40A
10:16:00 262 Řezníčková Hana CHT6051 53452 C W50
10:16:00 413 Kopáček Jan CHT8510 7201807 C M21B
11:57:00 660 Janda Luboš CHT6001 888637 C M50
12:09:00 616 Kopáček Miroslav CHT6049 8656509 C M50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:25:00 590 Kohout Pavel JIL7502 7202888 C M40B
10:27:00 813 Horáčková Barbora JIL8654 416333 C W21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:43:00 414 Hájek Adam KAM9202 8499979 C M21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:16:00 672 Flašar Jan KCK5701 2080933 C M60
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 265 Švarcbachová Jaroslava KNC6754 8662276 C W50
10:13:00 182 Čiháková Barbora KNC9950 232895 C W20
10:18:00 814 Tichá Jana KNC9250 52257 C W21B
10:25:00 264 Čiháková Lenka KNC6750 7207855 C W50
10:33:00 209 Bitter Aleš KNC8803 8629814 A M21A
10:37:00 263 Havlíčková Jindra KNC6150 9201322 C W50
11:03:00 207 Švarcbach Michal KNC7001 8663170 A M21A
11:15:00 208 Havlíček Tomáš KNC8700 7260002 A M21A
11:46:00 673 Havlíček Ivo KNC5800 51400 C M60
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Janků Markéta KVS0951 7181009 MW11
10:00:00 Janků Kateřina KVS7450 2021852 Open
11:01:00 674 Maliňák Vladimír KVS5901 8662677 C M60
11:54:00 617 Janků Josef KVS6200 2021857 C M50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Michálková Sabina LCE0851 253362 C MW11
10:21:00 134 Pišová Barbora LCE0251 8662431 C W17
10:37:00 907 Mudrák Šimon LCE0601 331690 C M14
11:06:00 618 Mudrák Stanislav LCE6701 8645928 C M50
11:08:00 164 Müller Tomáš LCE9910 433087 C M20
11:10:00 516 Zicha Jiří LCE7708 51609 C M40A
11:15:00 619 Piše Dušan LCE6702 331231 C M50
11:33:00 867 Michálková Renata LCE8151 2088219 A W21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:27:00 135 Horáková Kateřina LDC0351 8662319 C W17
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 415 Sedlák Radek LIP7500 8629812 C M21B
11:57:00 333 Sedláková Hana LIP7850 7207339 C W40
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Šimková Anežka LME0950 416325 C MW11
11:42:00 620 Šimek Miroslav LME6300 2020717 C M50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Hegnerová Viktorie LPM1350 0 MW10
10:15:00 136 Hegnerová Adéla LPM0450 2049581 W17
10:37:00 105 Bohuslav Josef LPM0401 8667972 C M17
10:55:00 576 Bohuslav Václav LPM7206 8670454 C M40B
11:42:00 210 Popule Tomáš LPM8803 8656621 A M21A
11:51:00 621 Smaržík Jan LPM6910 8656654 C M50
11:53:00 19 Hegner Lukáš LPM8104 8660467 E M21E
11:57:00 868 Fremrová Jaroslava LPM7954 1400405 A W21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:44:00 20 Štochel Miroslav MFP9300 8004355 E M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 977 Vanková Anna OKP0550 7207352 C W14
10:21:00 622 Novák Libor OKP6504 8028825 C M50
10:30:00 334 Vanková Jana OKP7750 7207344 C W40
11:05:00 70 Nováková Kateřina OKP9450 887935 E W21E
11:45:00 623 Mach Radovan OKP6605 8631586 C M50
12:27:00 624 Vanka Petr OKP6801 8663182 C M50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:21:00 625 Kamenický Radan OSN6004 8122027 C M50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:04:00 675 Sladký Ivan PBM5513 52021 C M60
11:49:00 447 Růžek Lukáš PBM8500 52053 C M21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:15:00 626 Maleček Vít PGP6801 2067268 M50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:40:00 690 Běhoun Pavel PHK5701 2102525 M60
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:05:00 21 Jalový Milan RBK8347 8667513 E M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Urban Jan SBK1234 500884 MW10
10:19:00 417 Šafek Jiří SBK7621 8000013 C M21B
10:34:00 577 Jágr Jaroslav SBK7549 410339 C M40B
10:34:00 418 König Lukáš SBK8001 9000002 C M21B
10:42:00 629 Peťovský Jan SBK6201 52076 C M50
10:42:00 215 Brabec Jaroslav SBK8242 8076001 A M21A
10:48:00 216 Jiráček Josef SBK8501 8201285 A M21A
10:53:00 22 Jirka Michal SBK8403 8401151 E M21E
11:03:00 309 Jágrová Vlasta SBK7789 8662315 C W40
11:09:00 872 Beržinská Soňa SBK8554 8202028 A W21A
11:13:00 678 Novák Miroslav SBK5400 8007006 C M60
11:18:00 630 Buřt Vladimír SBK6301 2102705 C M50
11:24:00 214 Červinka Jan SBK7900 8076005 A M21A
11:28:00 419 Chaloupka Ondřej SBK8301 2102805 C M21B
11:30:00 815 Růžková Kateřina SBK8550 1985427 C W21B
11:34:00 416 Sochor Jan SBK6922 8663124 C M21B
11:36:00 869 Křístková Veronika SBK8379 52865 A W21A
11:45:00 873 Königová Jana SBK8661 1234321 A W21A
12:09:00 871 Uhnavá Markéta SBK8485 8010108 A W21A
12:15:00 870 Csakvaryová Lenka SBK8383 8667958 A W21A
12:18:00 211 Urban Jan SBK7537 8303038 A M21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:37:00 518 Boudný Jan SCP7417 51773 M40A
11:31:00 420 Kautský Jiří SCP8201 7260018 M21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Musilová Alžběta SJC1550 8351351 MW10
10:00:00 Musil Jakub SJC1212 8251251 MW10
10:00:00 Ticháček Jáchym SJC1004 9914 MW10
10:00:00 Kazda František SJC1201 4298 MW10
10:00:00 Mrázek Emil SJC1300 8010900 MW10
10:00:00 Mrázková Berta SJC1151 8010800 MW10
10:00:00 Posolda Tomáš SJC0803 2053584 C MW11
10:00:00 Tuma Lukáš SJC0800 8001103 C MW11
10:00:00 Posoldová Eva SJC7957 9979 Open
10:04:00 183 Kuchařová Rozálie SJC0251 8631581 A W20
10:06:00 631 Kuchař Pavel SJC6000 8008787 C M50
10:10:00 106 Tuma Matěj SJC0202 8001809 A M17
10:13:00 448 Mrázek Jan SJC8102 8010100 C M21B
10:19:00 909 Ticháček Jakub SJC0704 8190207 C M14
10:21:00 217 Ticháček Radek SJC7801 8170578 A M21A
10:21:00 816 Tomešová Daniela SJC8451 8008010 A W21B
10:25:00 519 Tuma Jaroslav SJC7305 8001607 C M40A
10:31:00 421 Tomeš Petr SJC7531 8008015 B M21B
10:38:00 66 Drobníková Markéta SJC8450 8482121 E W21E
10:47:00 71 Musilová Vendula SJC8355 8350350 E W21E
10:47:00 1 Stránský Vojtěch SJC9000 8656552 E M21E
11:12:00 841 Kazdová Jana SJC7752 2020719 C W21B
11:18:00 310 Tumová Jana SJC7452 8001802 C W40
11:22:00 520 Pucherna Eduard SJC7400 8074101 E M40A
11:39:00 218 Kazda Jiří SJC8006 8055001 A M21A
11:39:00 874 Ticháčková Magdalena SJC7962 8060679 A W21A
12:06:00 632 Antoš Svatopluk SJC6602 8654568 C M50
12:10:00 521 Musil Pavel SJC7705 8250250 E M40A
12:12:00 219 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 A M21A
12:24:00 220 Drobník Lukáš SJC8500 8040385 A M21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:27:00 221 Moravec Štěpán SJI8101 897347 A M21A
10:35:00 63 Paulíčková Renata SJI8057 8660557 E W21E
10:57:00 251 Paulíček Jiří SJI7727 2113472 A M21A
11:19:00 522 Venhoda Milan SJI7104 8028816 C M40A
11:21:00 222 Plíhal Tomáš SJI8509 8660510 A M21A
11:21:00 875 Chudíková Barbora SJI7850 886269 E W21A
11:23:00 23 Lauerman Jan SJI7419 8662358 E M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:22:00 109 Dohnal František SKL0300 0 C M17
10:34:00 110 Štáfek Ondřej SKL0401 7209806 C M17
11:05:00 166 Břeň Daniel SKL0100 8644874 C M20
11:26:00 24 Štáfek Pavel SKL7401 8660555 E M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:43:00 268 Kubínová Jana SKV6751 331089 C W50
11:02:00 72 Kubínová Veronika SKV9752 7003008 E W21E
11:18:00 876 Kubínová Romana SKV9452 7260021 E W21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:13:00 524 Kouřimský Jan SLA7200 515495 A M40A
10:37:00 978 Zemková Pavlína SLA0551 8660529 C W14
10:39:00 311 Zemková Helena SLA7450 8028831 C W40
10:51:00 633 Svoboda Petr SLA6803 8028802 C M50
12:20:00 25 Wohanka Richard SLA0100 7260008 E M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Rolný Jakub SMR1101 0 C MW10
10:28:00 526 Hons Miši SMR7700 7203328 C M40A
10:36:00 312 Rychterová Dana SMR6950 7203339 A W40
10:42:00 820 Žuchová Nikola SMR9351 232503 C W21B
10:44:00 3 Svoboda Honza SMR7901 8656561 E M21E
10:54:00 819 Hanáková TerKa SMR8950 981824 C W21B
11:16:00 772 Lukavcová Lenka SMR5450 8259 C W60
11:24:00 877 Pařízková Věrka SMR7151 7205014 E W21A
11:25:00 525 Pařízek Petr SMR7001 7205036 C M40A
11:28:00 679 Lukavec Míla SMR4900 2060202 C M60
11:30:00 223 Buriánek Vojta SMR7801 426395 A M21A
11:30:00 878 Svobodová Katu SMR8451 428294 A W21A
11:37:00 424 Zavrtálek Petr SMR8401 8648591 C M21B
11:42:00 817 Rolná Janka SMR8150 428212 C W21B
11:51:00 313 Honsová Lenka SMR7750 7203329 A W40
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Akrmanová Hana SPC1255 0 C MW10
10:00:00 Kalinová Lisa SPC1158 515409 C MW10
10:00:00 Akrmanová Jana SPC0952 0 C MW11
10:00:00 Kalinová Ella SPC0961 515458 C MW11
10:22:00 527 Kurz Pavel SPC7408 7260004 A M40A
10:29:00 68 Kalinová Markéta SPC8259 8629752 E W21E
10:31:00 979 Akrmanová Marie SPC0755 0 C W14
10:37:00 578 Akrman Libor SPC7406 0 C M40B
10:41:00 7 Štěňha Martin SPC7608 8667520 E M21E
10:43:00 910 Akrman Václav SPC0505 0 C M14
10:45:00 822 Hejnová Aneta SPC9356 8660588 B W21B
10:53:00 73 Mědílková Iva SPC7160 8667533 E W21E
10:59:00 74 Tučková Dagmar SPC8653 9005226 E W21E
11:11:00 26 Sajal Martin SPC7803 9005230 E M21E
11:20:00 27 Kalina Miroslav SPC8211 7201206 E M21E
11:33:00 314 Akrmanová Jitka SPC7651 2118493 C W40
11:36:00 821 Vosecká Veronika SPC8853 7210120 C W21B
11:37:00 528 Geisler Michal SPC7504 8667508 A M40A
11:48:00 226 Vedral Martin SPC8306 8660565 A M21A
11:57:00 224 Pruner Petr SPC8207 8660573 A M21A
12:15:00 634 Hejna Jiří SPC6201 8663134 C M50
12:23:00 50 Bezouška Tomáš SPC7611 7201752 E M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:06:00 880 Klíchová Jana SSU8151 9480 A W21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:19:00 269 Abelová Ivana STB6798 8660583 C W50
10:35:00 10 Ludvík Matyáš STB9801 8660584 E M21E
11:25:00 680 Ludvík Petr STB5701 8660582 C M60
11:47:00 29 Chousa Esteban Enrique STB9802 1404326 E M21E
11:54:00 881 Kamererová Valerie STB9450 8660581 A W21A
12:05:00 28 Ludvík Vojtěch STB9301 8656551 E M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:15:00 823 Puchernová Zuzana TAP8453 7518567 C W21B
10:36:00 229 Pucherna Jan TAP7701 7151177 A M21A
12:03:00 228 Šebesta Petr TAP7604 9760324 A M21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Ryglová Beáta TBM1158 2083404 C MW10
10:00:00 La Carbonara Noemi TBM1156 416206 MW10
10:00:00 Malá Lucie TBM1165 53228 C MW10
10:00:00 Schwabová Barbora TBM1188 7210817 C MW10
10:00:00 Ryglová Adéla TBM0857 53244 C MW11
10:00:00 La Carbonara Matteo TBM0801 2083414 C MW11
10:00:00 Malý Matyáš TBM0910 320128 C MW11
10:00:00 Folprecht Mia TBM0858 2801014 C MW11
10:00:00 Jelínková Irena TBM7664 2801248 Open
10:01:00 912 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 C M14
10:16:00 911 Folprecht Matyáš TBM0606 8662278 C M14
10:18:00 635 Pospíšek Zbyněk TBM6007 8663197 C M50
10:18:00 138 Králová Jolana TBM0360 8635873 A W17
10:24:00 638 Náhlovský David TBM6512 8028874 C M50
10:24:00 231 Polášek Radek TBM8008 8008780 A M21A
10:24:00 137 Vedrová Ela TBM0357 438603 C W17
10:28:00 553 Gryc Tomáš TBM6903 8100027 C M40B
10:30:00 230 Vedra David TBM7402 8200033 A M21A
10:32:00 4 Ševčík Martin TBM7632 8662360 E M21E
10:34:00 980 Králová Denisa TBM0559 1403420 C W14
10:36:00 636 Argaláš Jaroslav TBM6213 8662684 C M50
10:38:00 9 Rygl Miroslav TBM7205 8636760 E M21E
10:45:00 315 Schwabová Kateřina TBM7371 8001411 C W40
10:46:00 580 Folprecht Jaroslav TBM7305 0 C M40B
10:50:00 83 Grycová Veronika TBM9859 8125988 E W21E
10:50:00 36 Boček Milan TBM9228 8019217 E M21E
10:52:00 579 Provazník Dušan TBM7301 2127612 C M40B
10:57:00 637 Holík Marek TBM6507 515455 C M50
11:01:00 581 Malý Martin TBM7610 7204480 C M40B
11:09:00 318 Štěpánková Kateřina TBM7654 2049566 C W40
11:14:00 75 Králová Vilma TBM9950 8636189 E W21E
11:21:00 319 Malá Alice TBM7991 8470600 A W40
11:22:00 773 Pospíšková Luisa TBM5959 8663184 C W60
11:27:00 639 Tišnovský Zdeněk TBM6620 8663210 C M50
11:33:00 640 Král Jan TBM6901 8645929 C M50
11:38:00 31 Štěpánek Martin TBM7327 8444884 E M21E
11:48:00 317 Králová Dana TBM7650 446404 C W40
11:50:00 33 Uhmann Petr TBM8307 899162 E M21E
11:54:00 316 Ryglová Kateřina TBM7372 53227 C W40
12:00:00 882 La Carbonara Hana TBM7652 8100026 E W21A
12:08:00 35 Tišnovský Martin TBM9120 8663201 E M21E
12:14:00 30 Rygl Jaroslav TBM7044 8667970 E M21E
12:16:00 530 Schwab David TBM7401 8007401 C M40A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:27:00 641 Princ David TCB6901 515069 C M50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:49:00 426 Král Luboš TJN8401 2020747 C M21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:23:00 64 Březinová Marie TSU9191 888629 E W21E
10:25:00 427 Linhart Tomáš TSU8540 301146 C M21B
10:32:00 67 Reifová Naděžda TSU8889 1400406 E W21E
10:34:00 270 Skácelová Naděžda TSU6183 8906 C W50
10:40:00 271 Maliňáková Eva TSU6550 8662711 C W50
10:41:00 65 Staňková Štěpánka TSU8992 8660564 E W21E
11:10:00 428 Reif Jan TSU8604 52414 C M21B
11:13:00 774 Perůtková Ivana TSU5850 52699 C W60
11:19:00 775 Králová Dana TSU5896 8662287 C W60
11:33:00 824 Coufalová Markéta TSU8894 426350 C W21B
11:39:00 642 Král Jiří TSU5941 8663159 C M50
12:02:00 37 Sedláček Petr TSU8109 8662355 E M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Fišer Petr TZL1004 53899 MW10
10:00:00 Fišerová Markéta TZL0851 2070831 MW11
10:26:00 2 Hradil Jiří TZL8604 8656568 E M21E
10:49:00 273 Hančíková Michaela TZL6559 7207029 C W50
10:54:00 643 Novotný Petr TZL6601 2045204 C M50
10:57:00 320 Vavrysová Lenka TZL7400 8636196 C W40
11:10:00 691 Vintr Ivan TZL4501 53379 C M60
11:19:00 681 Jelínek Petr TZL4902 7300470 C M60
11:34:00 682 Nejedlý Petr TZL5101 416045 C M60
11:51:00 883 Krejčíková Barbora TZL8551 8636187 A W21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:36:00 844 Kuncová Jana UOL7854 9803 C W21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:28:00 274 Knitlová Eva VAM6250 2112744 C W50
11:12:00 644 Doležal Josef VAM6101 7203452 C M50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 981 Kadlecová Tereza VEY0650 8656571 C W14
10:04:00 913 Malý Rostislav VEY0600 361972 C M14
10:49:00 532 Malý Zdeněk VEY7200 207803 C M40A
11:22:00 683 Kadlec Luděk VEY5600 207806 C M60
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Hýbl Orlík VIP1400 51628 MW10
10:12:00 646 Řízek Jaroslav VIP6501 995791 C M50
10:28:00 429 Hýbl Lukáš VIP7504 7210112 C M21B
10:31:00 275 Dohnalová Jindra VIP6251 8635828 C W50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 449 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C M21B
10:09:00 648 Kareis Martin VLI6501 8680572 C M50
10:22:00 914 Meier David VLI0606 8004347 C M14
11:04:00 432 Tománek Otakar VLI8300 920698 C M21B
11:13:00 431 Meier Milan VLI7301 8662311 C M21B
11:24:00 827 Mokrá Julie VLI8051 8670761 C W21B
11:43:00 430 Urbaník Robert VLI7002 8662745 C M21B
11:46:00 534 Vraný Jiří VLI7504 8627112 C M40A
11:58:00 533 Hanovec Petr VLI7101 8629811 C M40A
12:04:00 535 Putík Jiří VLI7505 682119 C M40A
12:06:00 884 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 A W21A
12:11:00 39 Škoda Jakub VLI8800 8656596 E M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:06:00 828 Kratochvílová Lucie VPM9251 7205019 C W21B
10:07:00 77 Svobodová Alexandra VPM0051 8656520 C W20
10:23:00 6 Kamaryt Tomáš VPM8807 8662312 E M21E
10:25:00 112 Hasman Marek VPM0201 2042505 C M17
10:29:00 8 Les Martin VPM7906 7200317 E M21E
10:31:00 111 Kovář Ondřej VPM0200 8660913 A M17
10:33:00 847 Streckerová Jana VPM8850 887616 C W21B
10:34:00 915 Svoboda Antonín VPM0601 8651736 C M14
10:46:00 537 Kovář Vladimír VPM7200 7200583 C M40A
10:56:00 41 Hasman Ondřej VPM0002 8656735 E M20
10:56:00 44 Bouchal Jiří VPM8449 8663206 E M21E
11:00:00 233 Jirka Jakub VPM7905 8252429 A M21A
11:02:00 40 Hašek Jan VPM0001 8629758 A M20
11:24:00 649 Fajtl Jaroslav VPM6001 8656554 C M50
11:32:00 45 Šňupárek Václav VPM9548 7204504 E M21E
11:40:00 536 Hašek Ondřej VPM6902 2060400 C M40A
11:54:00 234 Fajtl Jaroslav VPM9001 515439 A M21A
12:12:00 661 Svoboda Radek VPM6903 887628 C M50
12:12:00 893 Bouchalová Vendula VPM8787 995858 A W21A
12:17:00 43 Anděl Robert VPM8001 8028884 E M21E
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:01:00 114 Peňáz Radek VRB0313 8662362 C M17
10:03:00 139 Klechová Karolína VRB0499 436929 C W17
10:13:00 113 Peňáz Vojtěch VRB0303 8662338 C M17
10:55:00 538 Klech Richard VRB7201 8662299 C M40A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Wohanka Antonín VRL1201 232639 MW11
10:06:00 141 Pilná Natálie VRL0351 2096240 C W17
10:12:00 140 Štreglová Zuzana VRL0251 2020709 C W17
10:40:00 591 Pilný Jiří VRL7002 426376 C M40B
10:40:00 434 Leštínský Tomáš VRL7801 2027232 C M21B
10:52:00 433 Polák Vlastimil VRL7702 7702000 C M21B
11:06:00 322 Štreglová Andrea VRL7552 2102800 C W40
11:27:00 323 Wohanková Gabriela VRL7652 2042537 C W40
11:27:00 237 Wohanka Pavel VRL7501 2096236 A M21A
11:33:00 235 Štregl Petr VRL7303 2017676 A M21A
11:36:00 321 Pilná Libuše VRL7153 438036 C W40
11:45:00 236 Štregl Tomáš VRL7406 8662306 A M21A
12:15:00 238 Hrdinka Daniel VRL9701 2085616 A M21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Horák Kryštof VSP1400 897376 C MW10
10:00:00 Kopecký Hynek VSP1300 52760 MW10
10:00:00 Kopecká Marie VSP0951 1416363 MW10
10:00:00 Jirásková Laura VSP0952 8253 C MW10
10:00:00 Jirásková Viola VSP1151 52266 C MW10
10:00:00 Jirásková Mia VSP1150 51747 C MW10
10:00:00 Malečková Pavlína VSP0855 2067959 MW11
10:01:00 185 Lacigová Marie VSP0050 8670500 A W20
10:13:00 983 Malečková Hana VSP0553 8028827 W14
10:20:00 61 Tichovská Martina VSP8650 920677 E W21E
10:20:00 5 Laciga Radek VSP8200 8656559 E M21E
10:22:00 582 Pastuszek Jakub VSP7500 53399 C M40B
10:22:00 984 Pastuszková Laura VSP0654 53374 C W14
10:26:00 62 Hrdinová Marie VSP7852 8660472 E W21E
10:28:00 916 Městka Václav VSP0600 8028854 C M14
10:34:00 540 Jirásek Milan VSP7403 7205010 C M40A
10:39:00 240 Kopecký Pavel VSP7800 49385 A M21A
10:43:00 539 Průša Michal VSP7310 8667547 C M40A
10:51:00 325 Městková Kateřina VSP7650 8033206 C W40
11:06:00 830 Horová Klára VSP8455 8008455 C W21B
11:06:00 241 Bartoš Marián VSP8201 8660511 A M21A
11:10:00 776 Lacigová Ivana VSP5950 7003023 C W60
11:11:00 78 Lacigová Michaela VSP8152 887608 E W21E
11:12:00 242 Hora Vojtěch VSP8301 8663123 A M21A
11:12:00 894 Bogarová Adélka VSP9050 682103 A W21A
11:15:00 336 Gajdová Kristina VSP7752 2115689 C W40
11:43:00 684 Laciga Zdeněk VSP5200 8667549 C M60
11:45:00 324 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C W40
11:48:00 829 Kopecká Anežka VSP8150 51642 A W21B
11:48:00 885 Košíková Jitka VSP7799 887910 A W21A
11:55:00 435 Horák Pavel VSP7200 8660356 A M21B
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 985 Burešová Veronika XBM0550 416112 C W14
10:28:00 115 Suchánek Jakub XBM0201 0 C M17
10:31:00 583 Suchánek Ladislav XBM7008 232332 C M40B
11:13:00 542 Bureš Pavel XBM7549 8621762 C M40A
11:52:00 436 Gebas Miroslav XBM8102 9365 C M21B
12:09:00 243 Jiran Václav XBM7601 897352 A M21A
12:19:00 541 Šňupárek Martin XBM7107 8667984 C M40A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Kunart Lukáš XHK1000 2059756 C MW10
10:04:00 116 Černík Adam XHK0400 8028836 C M17
10:16:00 986 Kunartová Dominika XHK0888 2035704 C W14
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Munzarová Monika XPU1056 436951 MW10
10:03:00 832 Petrová Daniela XPU8454 998454 C W21B
10:07:00 922 Munzar Jakub XPU0600 7210209 C M14
10:07:00 993 Faltejsková Laura XPU0750 9267 C W14
10:13:00 917 Kadaník Petr XPU0802 9820 C M14
10:19:00 191 Barnetová Veronika XPU9952 2082907 C W20
10:22:00 439 Hons Lukáš XPU8005 7800109 C M21B
10:24:00 831 Honsová Petra XPU8252 426331 C W21B
10:28:00 987 Kadaníková Tereza XPU0552 2025374 C W14
10:37:00 450 Starý Milan XPU7301 224865 C M21B
10:40:00 921 Faltejsek Tobiáš XPU0500 2088820 C M14
10:52:00 543 Lučan Vladimír XPU7710 515170 C M40A
10:54:00 326 Faltejsková Jana XPU7652 2086560 C W40
10:54:00 886 Odvodyová Šárka XPU8352 8352000 A W21A
10:57:00 833 Žemličková Lenka XPU8660 9254 C W21B
10:58:00 544 Faltejsek Lukáš XPU7725 7708877 C M40A
11:00:00 887 Bártíková Zuzana XPU8954 9345 A W21A
11:01:00 437 Jirásek Aleš XPU7601 997601 C M21B
11:16:00 438 Jirásek Radek XPU7802 8656626 C M21B
11:29:00 46 Kanta Martin XPU9705 7204476 E M21E
11:36:00 650 Kiac Jiří XPU6305 51127 C M50
11:42:00 337 Stará Marta XPU7557 9348 C W40
11:58:00 440 Žemlička Jan XPU8303 9283 C M21B
12:13:00 554 Munzar Martin XPU7311 2104618 C M40A
12:21:00 244 Odvody Zdeněk XPU8206 8206000 A M21A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:33:00 653 Holinka Martin ZPV6712 8660377 C M50
10:45:00 652 Křeček Miroslav ZPV6213 8660478 C M50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Šňupárková Barbora ZUP1150 51718 C MW10
10:00:00 Šňupárek Jenda ZUP1000 899160 C MW10
10:00:00 Bergl Jonáš ZUP1100 51841 C MW10
10:12:00 834 Berglová Lucie ZUP8250 8631577 C W21B
10:19:00 988 Folprechtová Julie ZUP0650 8670466 C W14
10:33:00 327 Veselá Iva ZUP7551 8201275 C W40
10:56:00 79 Ryšavá Vendula ZUP8151 899160 E W21E
11:07:00 545 Folprecht Eduard ZUP7300 8670480 C M40A
11:18:00 246 Bergl Tomáš ZUP7800 8201978 A M21A
11:24:00 328 Vaněčková Petra ZUP7950 8000318 A W40
11:28:00 546 Bašus Petr ZUP7400 7200592 C M40A
12:00:00 247 Vaněček Jan ZUP8003 8004120 A M21A
12:06:00 245 Pucher Filip ZUP7404 8007404 A M21A
12:18:00 655 Veselý Jan ZUP6500 8051965 C M50
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:22:00 267 Jánošková Taťjana RBA6051 8400039 C W50
11:37:00 677 Jánoška Jozef RBA5902 8100017 C M60
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:21:00 628 Pažický Ľudovít RCP6941 211408 C M50
11:48:00 627 Autrata Vlastimil RCP6041 2051944 C M50
11:52:00 517 Klučár Daniel RCP7141 2051949 C M40A
Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 645 Mlynárik Peter VBA6501 8402555 C M50
10:39:00 825 Papugová Katarína VBA9254 9999903 C W21B
10:40:00 531 Klíma David VBA7901 439300 C M40A
10:44:00 76 Ančicová Stanislava VBA8454 8407222 E W21E
10:54:00 232 Opršal Juraj VBA8301 2051945 A M21A
11:08:00 38 Muller Matej VBA9601 8240596 E M21E

Ostatní kluby

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:50 161 Oravec Matúš 0020001 2066094 Klub orientačného behu Martin M20
10:49 589 Kušička Josef 0030002 1425339 T.J. Sokol Horní Jelení M40B
10:00 Fejk Zbyněk 0040001 9911 Rotující Kedluben Open
10:03 601 Charvát Roman 0050001 331343 SVS Krkonoše M50
10:51 838 Švejdová Anna 0080001 7204523 Švejdová W21B
10:00 Košíková Jana 0090001 0 Brno Open
11:03 604 Cucalon Senen 0120001 1392142 Wakhan Raiders M50
10:13 279 Hrubá Veronika 0150001 2080907 HrubáV W50
11:31 688 Šťastný Pavel 0150002 2148221 HrubáV M60
10:00 Lacigová Antonie 0160001 2111768 LacigovaA MW10
10:00 Císař Jan 0180001 0 Císař Open