Startovka závodu: Český pohár MTBO – 3. kolo

Klubová startovka

Datum:
05.05.2019
Místo konání:
Hradec Králové, ATC Stříbrný rybník
Pořadatel:
XHK - MTBO Racing team Hradec Králové
Mapa:
Ředitel závodu:
Chmelař Lukáš
Hlavní rozhodčí:
Chmelař Lukáš
Stavitel tratí:
Jedlička Marek
Protokol:
Závod proběhl za pěkného počasí, nikdo nebyl zraněn.Protest nebyl podán.
Kluby:
54D     67D     14P     25S     67S     ABR     BLI     BOR     BSO     DKP     DMS     DOB     EKP     FSP     GIG     HCE     HOR     CHA     CHT     JIL     KAM     KCK     KNC     KVS     LCE     LDC     LIP     LME     LPM     MFP     OKP     OSN     PBM     PGP     PHK     RBK     SBK     SCP     SJC     SJI     SKL     SKV     SLA     SMR     SPC     SSU     STB     TAP     TBM     TCB     TJN     TSU     TZL     UOL     VAM     VEY     VIP     VLI     VPM     VRB     VRL     VSP     XBM     XHK     XPU     ZPV     ZUP     RBA     RCP     VBA    
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
11 8180985 Albert Denny 54D8500 M21E 11:56:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
605 8000034 Sturm Michael 67D6800 M50 10:48:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
501 8631692 Towarek Ireneusz 14P7302 M40A 10:19:00
101 8629804 Towarek Michał 14P0305 M17 10:19:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
69 8017116 Tyszová Natália 25S8851 W21E 11:08:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
801 416600 Farkašová Eva 67S W21B 11:21:00
(18)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
52511 Jašek Vít ABR1111 C MW10 10:00:00
902 7003003 Žák Jakub ABR0606 C M14 10:25:00
607 7207706 Němec Lubomír ABR6201 C M50 10:30:00
503 8680603 Hruška Miloš ABR7501 C M40A 10:31:00
162 7204492 Hruška Tomáš ABR0001 A M20 10:59:00
606 7207703 Vrábel Jaromír ABR6102 C M50 11:00:00
506 8663195 Nedopílek David ABR7602 C M40A 11:01:00
861 7201773 Veličková Monika ABR8951 A W21A 11:03:00
671 352328 Vojtášek Jan ABR5301 C M60 11:07:00
201 9005228 Vala Radek ABR8401 A M21A 11:09:00
302 9101702 Lánerová Leona ABR7752 C W40 11:12:00
802 995795 Kolářová Renáta ABR9351 C W21B 11:18:00
401 9101620 Láner Roman ABR8100 C M21B 11:22:00
608 8663187 Kolář Rudolf ABR6301 C M50 11:30:00
301 8660585 Jašková Šárka ABR7751 C W40 11:39:00
505 8662350 Jašek Petr ABR7601 C M40A 11:49:00
610 51873 Řeháček Petr ABR6302 C M50 12:03:00
504 8662295 Žák Pavel ABR7600 C M40A 12:07:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
402 8028848 Vozka Radim BLI7402 B M21B 10:58:00
803 2134280 Matoušková Petra BLI7650 C W21B 11:00:00
404 8028812 Opalecký Radek BLI7900 C M21B 11:07:00
403 8028830 Ohera Karel BLI7803 C M21B 11:19:00
405 8028843 Ištok Martin BLI8001 C M21B 11:25:00
(26)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7131415 Nehasil František BOR1101 MW10 10:00:00
8304112 Patka Marek BOR0902 C MW11 10:00:00
4384 Votýpka Štěpán BOR0900 C MW11 10:00:00
804 8500 Novotná Veronika BOR8052 C W21B 10:09:00
102 2051475 Staňa Ondřej BOR0301 C M17 10:16:00
976 2067682 Rejholcová Tereza BOR0751 C W14 10:25:00
131 2800957 Tymešová Anna BOR0253 C W17 10:30:00
807 8640184 Staňová Karolína BOR9853 C W21B 10:30:00
905 8304111 Patka Kryštof BOR0702 C M14 10:31:00
611 1111255 Maennel Harald BOR5501 C M50 10:39:00
103 446338 Mašek Matěj BOR0410 C M17 10:40:00
303 8441 Kameníková Kateřina BOR7758 A W40 10:42:00
261 2051490 Rejholcová Andrea BOR6951 C W50 10:46:00
903 8468 Bogar Vojtěch BOR0604 C M14 10:46:00
304 8304113 Patková Kateřina BOR7853 C W40 10:48:00
12 897369 Bogar František BOR8904 E M21E 11:02:00
806 2051481 Kohoutová Barbora BOR9850 C W21B 11:03:00
508 8522 Šrůta Milan BOR7703 C M40A 11:04:00
805 8655486 Nehasilová Petra BOR8253 A W21B 11:09:00
305 8514 Votýpková Zuzana BOR7958 A W40 11:30:00
407 8399 Petr Ondřej BOR9706 C M21B 11:40:00
13 886300 Bogar Kryštof BOR9402 E M21E 11:41:00
862 2051536 Kameníková Andrea BOR9751 A W21A 11:42:00
406 8304110 Patka Miroslav BOR7715 C M21B 11:46:00
613 515014 Bogar Leoš BOR6603 C M50 12:00:00
507 8518 Rejholec Michal BOR7412 C M40A 12:22:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
132 8670451 Vítová Lucie BSO0250 W17 10:09:00
572 8004340 Vít Daniel BSO7300 C M40B 10:43:00
(7)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
446 8636190 Ramba Jiří DKP8606 C M21B 10:07:00
202 8656549 Polášek Jan Ferdinand DKP8811 A M21A 10:45:00
409 2125336 Urbánek Jan DKP8801 C M21B 10:55:00
15 7208100 Falta Ondřej DKP8502 E M21E 11:35:00
808 2095945 Margoldová Barbora DKP8654 C W21B 11:39:00
839 8060505 Rambová Kamila DKP8655 C W21B 11:51:00
14 8654893 Johanovský Tomáš DKP8500 E M21E 11:59:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
410 1602620 David Josef DMS8101 C M21B 10:46:00
203 436937 Haničák Tomáš DMS7700 A M21A 10:51:00
864 301317 Haničáková Denisa DMS8350 A W21A 11:27:00
204 7003040 Cerman Lukáš DMS8100 A M21A 11:36:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
810 8660522 Štěpánová Dita DOB7956 A W21B 10:48:00
16 8662322 Janda Martin DOB8002 E M21E 11:14:00
(8)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2051473 Ševčíková Linda EKP1353 MW10 10:00:00
51581 Bochenek Milan EKP5601 C Open 10:00:00
866 2103730 Ksandrová Marie EKP9262 A W21A 10:57:00
18 8662314 Domín Nikolas EKP8806 E M21E 10:59:00
840 2087687 Trčková Helena EKP8756 A W21B 11:15:00
17 8631579 Smrt Martin EKP8431 E M21E 11:17:00
811 2053578 Hanzlíčková Martina EKP8452 C W21B 11:27:00
865 8660580 Nováková Lenka EKP8062 A W21A 12:03:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
689 7210122 Wald František FSP5300 M60 11:49:00
(16)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2133900 Chamraďa Elvira GIG1050 C MW10 10:00:00
133 2069080 Chamraďa Natali GIG0450 C W17 10:00:00
104 1007549 Smolen Karel GIG0300 C M17 10:07:00
573 8662302 Fišer Petr GIG7502 C M40A 10:10:00
906 8662686 Zrník Tomáš GIG0601 C M14 10:10:00
412 8655388 Hodoň Miroslav GIG8100 C M21B 10:10:00
181 8662727 Zrníková Adéla GIG0050 E W20 10:10:00
512 8659415 Zrník Tomáš GIG7118 C M40A 10:16:00
163 53377 Kroc Kryštof GIG0100 C M20 10:53:00
574 2051543 Chamraďa Dušan GIG7601 C M40B 10:58:00
307 52690 Linhartová Martina GIG7750 C W40 11:00:00
510 8655402 Skoupý Jan GIG7001 C M40A 11:16:00
514 8680300 Kroc Dalibor GIG7400 C M40A 11:34:00
511 8009153 Kunz Martin GIG7100 C M40A 11:43:00
812 2133887 Itaniemi Janita GIG8051 C W21B 11:45:00
513 682358 Linhart Aleš GIG7200 C M40A 12:01:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
1413899 Černá Petra HCE7751 Open 10:00:00
614 1417246 Černý Radomír HCE6901 C M50 11:09:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
190 2025352 Rückerová Šárka HOR0050 W20 10:16:00
206 2078473 Vávra Martin HOR9700 A M21A 11:51:00
615 2059759 Vávra Martin HOR6302 C M50 12:24:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2092428 Polák Tomáš CHA0801 C MW11 10:00:00
515 7201775 Polák Jaroslav CHA7500 C M40A 11:31:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
551 52333 Chaloupka Martin CHT7301 C M40A 10:07:00
262 53452 Řezníčková Hana CHT6051 C W50 10:16:00
413 7201807 Kopáček Jan CHT8510 C M21B 10:16:00
660 888637 Janda Luboš CHT6001 C M50 11:57:00
616 8656509 Kopáček Miroslav CHT6049 C M50 12:09:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
590 7202888 Kohout Pavel JIL7502 C M40B 10:25:00
813 416333 Horáčková Barbora JIL8654 C W21B 10:27:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
414 8499979 Hájek Adam KAM9202 C M21B 10:43:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
672 2080933 Flašar Jan KCK5701 C M60 11:16:00
(9)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
265 8662276 Švarcbachová Jaroslava KNC6754 C W50 10:10:00
182 232895 Čiháková Barbora KNC9950 C W20 10:13:00
814 52257 Tichá Jana KNC9250 C W21B 10:18:00
264 7207855 Čiháková Lenka KNC6750 C W50 10:25:00
209 8629814 Bitter Aleš KNC8803 A M21A 10:33:00
263 9201322 Havlíčková Jindra KNC6150 C W50 10:37:00
207 8663170 Švarcbach Michal KNC7001 A M21A 11:03:00
208 7260002 Havlíček Tomáš KNC8700 A M21A 11:15:00
673 51400 Havlíček Ivo KNC5800 C M60 11:46:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
7181009 Janků Markéta KVS0951 MW11 10:00:00
2021852 Janků Kateřina KVS7450 Open 10:00:00
674 8662677 Maliňák Vladimír KVS5901 C M60 11:01:00
617 2021857 Janků Josef KVS6200 C M50 11:54:00
(8)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
253362 Michálková Sabina LCE0851 C MW11 10:00:00
134 8662431 Pišová Barbora LCE0251 C W17 10:21:00
907 331690 Mudrák Šimon LCE0601 C M14 10:37:00
618 8645928 Mudrák Stanislav LCE6701 C M50 11:06:00
164 433087 Müller Tomáš LCE9910 C M20 11:08:00
516 51609 Zicha Jiří LCE7708 C M40A 11:10:00
619 331231 Piše Dušan LCE6702 C M50 11:15:00
867 2088219 Michálková Renata LCE8151 A W21A 11:33:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
135 8662319 Horáková Kateřina LDC0351 C W17 10:27:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
415 8629812 Sedlák Radek LIP7500 C M21B 10:04:00
333 7207339 Sedláková Hana LIP7850 C W40 11:57:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
416325 Šimková Anežka LME0950 C MW11 10:00:00
620 2020717 Šimek Miroslav LME6300 C M50 11:42:00
(8)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Hegnerová Viktorie LPM1350 MW10 10:00:00
136 2049581 Hegnerová Adéla LPM0450 W17 10:15:00
105 8667972 Bohuslav Josef LPM0401 C M17 10:37:00
576 8670454 Bohuslav Václav LPM7206 C M40B 10:55:00
210 8656621 Popule Tomáš LPM8803 A M21A 11:42:00
621 8656654 Smaržík Jan LPM6910 C M50 11:51:00
19 8660467 Hegner Lukáš LPM8104 E M21E 11:53:00
868 1400405 Fremrová Jaroslava LPM7954 A W21A 11:57:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
20 8004355 Štochel Miroslav MFP9300 E M21E 11:44:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
977 7207352 Vanková Anna OKP0550 C W14 10:10:00
622 8028825 Novák Libor OKP6504 C M50 10:21:00
334 7207344 Vanková Jana OKP7750 C W40 10:30:00
70 887935 Nováková Kateřina OKP9450 E W21E 11:05:00
623 8631586 Mach Radovan OKP6605 C M50 11:45:00
624 8663182 Vanka Petr OKP6801 C M50 12:27:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
625 8122027 Kamenický Radan OSN6004 C M50 12:21:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
675 52021 Sladký Ivan PBM5513 C M60 11:04:00
447 52053 Růžek Lukáš PBM8500 C M21B 11:49:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
626 2067268 Maleček Vít PGP6801 M50 10:15:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
690 2102525 Běhoun Pavel PHK5701 M60 11:40:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
21 8667513 Jalový Milan RBK8347 E M21E 11:05:00
(21)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
500884 Urban Jan SBK1234 MW10 10:00:00
417 8000013 Šafek Jiří SBK7621 C M21B 10:19:00
577 410339 Jágr Jaroslav SBK7549 C M40B 10:34:00
418 9000002 König Lukáš SBK8001 C M21B 10:34:00
629 52076 Peťovský Jan SBK6201 C M50 10:42:00
215 8076001 Brabec Jaroslav SBK8242 A M21A 10:42:00
216 8201285 Jiráček Josef SBK8501 A M21A 10:48:00
22 8401151 Jirka Michal SBK8403 E M21E 10:53:00
309 8662315 Jágrová Vlasta SBK7789 C W40 11:03:00
872 8202028 Beržinská Soňa SBK8554 A W21A 11:09:00
678 8007006 Novák Miroslav SBK5400 C M60 11:13:00
630 2102705 Buřt Vladimír SBK6301 C M50 11:18:00
214 8076005 Červinka Jan SBK7900 A M21A 11:24:00
419 2102805 Chaloupka Ondřej SBK8301 C M21B 11:28:00
815 1985427 Růžková Kateřina SBK8550 C W21B 11:30:00
416 8663124 Sochor Jan SBK6922 C M21B 11:34:00
869 52865 Křístková Veronika SBK8379 A W21A 11:36:00
873 1234321 Königová Jana SBK8661 A W21A 11:45:00
871 8010108 Uhnavá Markéta SBK8485 A W21A 12:09:00
870 8667958 Csakvaryová Lenka SBK8383 A W21A 12:15:00
211 8303038 Urban Jan SBK7537 A M21A 12:18:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
518 51773 Boudný Jan SCP7417 M40A 10:37:00
420 7260018 Kautský Jiří SCP8201 M21B 11:31:00
(30)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
8351351 Musilová Alžběta SJC1550 MW10 10:00:00
8251251 Musil Jakub SJC1212 MW10 10:00:00
9914 Ticháček Jáchym SJC1004 MW10 10:00:00
4298 Kazda František SJC1201 MW10 10:00:00
8010900 Mrázek Emil SJC1300 MW10 10:00:00
8010800 Mrázková Berta SJC1151 MW10 10:00:00
2053584 Posolda Tomáš SJC0803 C MW11 10:00:00
8001103 Tuma Lukáš SJC0800 C MW11 10:00:00
9979 Posoldová Eva SJC7957 Open 10:00:00
183 8631581 Kuchařová Rozálie SJC0251 A W20 10:04:00
631 8008787 Kuchař Pavel SJC6000 C M50 10:06:00
106 8001809 Tuma Matěj SJC0202 A M17 10:10:00
448 8010100 Mrázek Jan SJC8102 C M21B 10:13:00
909 8190207 Ticháček Jakub SJC0704 C M14 10:19:00
217 8170578 Ticháček Radek SJC7801 A M21A 10:21:00
816 8008010 Tomešová Daniela SJC8451 A W21B 10:21:00
519 8001607 Tuma Jaroslav SJC7305 C M40A 10:25:00
421 8008015 Tomeš Petr SJC7531 B M21B 10:31:00
66 8482121 Drobníková Markéta SJC8450 E W21E 10:38:00
71 8350350 Musilová Vendula SJC8355 E W21E 10:47:00
1 8656552 Stránský Vojtěch SJC9000 E M21E 10:47:00
841 2020719 Kazdová Jana SJC7752 C W21B 11:12:00
310 8001802 Tumová Jana SJC7452 C W40 11:18:00
520 8074101 Pucherna Eduard SJC7400 E M40A 11:22:00
218 8055001 Kazda Jiří SJC8006 A M21A 11:39:00
874 8060679 Ticháčková Magdalena SJC7962 A W21A 11:39:00
632 8654568 Antoš Svatopluk SJC6602 C M50 12:06:00
521 8250250 Musil Pavel SJC7705 E M40A 12:10:00
219 8008104 Kovář Miroslav SJC8104 A M21A 12:12:00
220 8040385 Drobník Lukáš SJC8500 A M21A 12:24:00
(7)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
221 897347 Moravec Štěpán SJI8101 A M21A 10:27:00
63 8660557 Paulíčková Renata SJI8057 E W21E 10:35:00
251 2113472 Paulíček Jiří SJI7727 A M21A 10:57:00
522 8028816 Venhoda Milan SJI7104 C M40A 11:19:00
222 8660510 Plíhal Tomáš SJI8509 A M21A 11:21:00
875 886269 Chudíková Barbora SJI7850 E W21A 11:21:00
23 8662358 Lauerman Jan SJI7419 E M21E 11:23:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
109 0 Dohnal František SKL0300 C M17 10:22:00
110 7209806 Štáfek Ondřej SKL0401 C M17 10:34:00
166 8644874 Břeň Daniel SKL0100 C M20 11:05:00
24 8660555 Štáfek Pavel SKL7401 E M21E 11:26:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
268 331089 Kubínová Jana SKV6751 C W50 10:43:00
72 7003008 Kubínová Veronika SKV9752 E W21E 11:02:00
876 7260021 Kubínová Romana SKV9452 E W21A 11:18:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
524 515495 Kouřimský Jan SLA7200 A M40A 10:13:00
978 8660529 Zemková Pavlína SLA0551 C W14 10:37:00
311 8028831 Zemková Helena SLA7450 C W40 10:39:00
633 8028802 Svoboda Petr SLA6803 C M50 10:51:00
25 7260008 Wohanka Richard SLA0100 E M21E 12:20:00
(15)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Rolný Jakub SMR1101 C MW10 10:00:00
526 7203328 Hons Miši SMR7700 C M40A 10:28:00
312 7203339 Rychterová Dana SMR6950 A W40 10:36:00
820 232503 Žuchová Nikola SMR9351 C W21B 10:42:00
3 8656561 Svoboda Honza SMR7901 E M21E 10:44:00
819 981824 Hanáková TerKa SMR8950 C W21B 10:54:00
772 8259 Lukavcová Lenka SMR5450 C W60 11:16:00
877 7205014 Pařízková Věrka SMR7151 E W21A 11:24:00
525 7205036 Pařízek Petr SMR7001 C M40A 11:25:00
679 2060202 Lukavec Míla SMR4900 C M60 11:28:00
223 426395 Buriánek Vojta SMR7801 A M21A 11:30:00
878 428294 Svobodová Katu SMR8451 A W21A 11:30:00
424 8648591 Zavrtálek Petr SMR8401 C M21B 11:37:00
817 428212 Rolná Janka SMR8150 C W21B 11:42:00
313 7203329 Honsová Lenka SMR7750 A W40 11:51:00
(22)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
0 Akrmanová Hana SPC1255 C MW10 10:00:00
515409 Kalinová Lisa SPC1158 C MW10 10:00:00
0 Akrmanová Jana SPC0952 C MW11 10:00:00
515458 Kalinová Ella SPC0961 C MW11 10:00:00
527 7260004 Kurz Pavel SPC7408 A M40A 10:22:00
68 8629752 Kalinová Markéta SPC8259 E W21E 10:29:00
979 0 Akrmanová Marie SPC0755 C W14 10:31:00
578 0 Akrman Libor SPC7406 C M40B 10:37:00
7 8667520 Štěňha Martin SPC7608 E M21E 10:41:00
910 0 Akrman Václav SPC0505 C M14 10:43:00
822 8660588 Hejnová Aneta SPC9356 B W21B 10:45:00
73 8667533 Mědílková Iva SPC7160 E W21E 10:53:00
74 9005226 Tučková Dagmar SPC8653 E W21E 10:59:00
26 9005230 Sajal Martin SPC7803 E M21E 11:11:00
27 7201206 Kalina Miroslav SPC8211 E M21E 11:20:00
314 2118493 Akrmanová Jitka SPC7651 C W40 11:33:00
821 7210120 Vosecká Veronika SPC8853 C W21B 11:36:00
528 8667508 Geisler Michal SPC7504 A M40A 11:37:00
226 8660565 Vedral Martin SPC8306 A M21A 11:48:00
224 8660573 Pruner Petr SPC8207 A M21A 11:57:00
634 8663134 Hejna Jiří SPC6201 C M50 12:15:00
50 7201752 Bezouška Tomáš SPC7611 E M21E 12:23:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
880 9480 Klíchová Jana SSU8151 A W21A 11:06:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
269 8660583 Abelová Ivana STB6798 C W50 10:19:00
10 8660584 Ludvík Matyáš STB9801 E M21E 10:35:00
680 8660582 Ludvík Petr STB5701 C M60 11:25:00
29 1404326 Chousa Esteban Enrique STB9802 E M21E 11:47:00
881 8660581 Kamererová Valerie STB9450 A W21A 11:54:00
28 8656551 Ludvík Vojtěch STB9301 E M21E 12:05:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
823 7518567 Puchernová Zuzana TAP8453 C W21B 10:15:00
229 7151177 Pucherna Jan TAP7701 A M21A 10:36:00
228 9760324 Šebesta Petr TAP7604 A M21A 12:03:00
(43)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2083404 Ryglová Beáta TBM1158 C MW10 10:00:00
416206 La Carbonara Noemi TBM1156 MW10 10:00:00
53228 Malá Lucie TBM1165 C MW10 10:00:00
7210817 Schwabová Barbora TBM1188 C MW10 10:00:00
53244 Ryglová Adéla TBM0857 C MW11 10:00:00
2083414 La Carbonara Matteo TBM0801 C MW11 10:00:00
320128 Malý Matyáš TBM0910 C MW11 10:00:00
2801014 Folprecht Mia TBM0858 C MW11 10:00:00
2801248 Jelínková Irena TBM7664 Open 10:00:00
912 8660548 Štěpánek Jan TBM0607 C M14 10:01:00
911 8662278 Folprecht Matyáš TBM0606 C M14 10:16:00
635 8663197 Pospíšek Zbyněk TBM6007 C M50 10:18:00
138 8635873 Králová Jolana TBM0360 A W17 10:18:00
638 8028874 Náhlovský David TBM6512 C M50 10:24:00
231 8008780 Polášek Radek TBM8008 A M21A 10:24:00
137 438603 Vedrová Ela TBM0357 C W17 10:24:00
553 8100027 Gryc Tomáš TBM6903 C M40B 10:28:00
230 8200033 Vedra David TBM7402 A M21A 10:30:00
4 8662360 Ševčík Martin TBM7632 E M21E 10:32:00
980 1403420 Králová Denisa TBM0559 C W14 10:34:00
636 8662684 Argaláš Jaroslav TBM6213 C M50 10:36:00
9 8636760 Rygl Miroslav TBM7205 E M21E 10:38:00
315 8001411 Schwabová Kateřina TBM7371 C W40 10:45:00
580 0 Folprecht Jaroslav TBM7305 C M40B 10:46:00
83 8125988 Grycová Veronika TBM9859 E W21E 10:50:00
36 8019217 Boček Milan TBM9228 E M21E 10:50:00
579 2127612 Provazník Dušan TBM7301 C M40B 10:52:00
637 515455 Holík Marek TBM6507 C M50 10:57:00
581 7204480 Malý Martin TBM7610 C M40B 11:01:00
318 2049566 Štěpánková Kateřina TBM7654 C W40 11:09:00
75 8636189 Králová Vilma TBM9950 E W21E 11:14:00
319 8470600 Malá Alice TBM7991 A W40 11:21:00
773 8663184 Pospíšková Luisa TBM5959 C W60 11:22:00
639 8663210 Tišnovský Zdeněk TBM6620 C M50 11:27:00
640 8645929 Král Jan TBM6901 C M50 11:33:00
31 8444884 Štěpánek Martin TBM7327 E M21E 11:38:00
317 446404 Králová Dana TBM7650 C W40 11:48:00
33 899162 Uhmann Petr TBM8307 E M21E 11:50:00
316 53227 Ryglová Kateřina TBM7372 C W40 11:54:00
882 8100026 La Carbonara Hana TBM7652 E W21A 12:00:00
35 8663201 Tišnovský Martin TBM9120 E M21E 12:08:00
30 8667970 Rygl Jaroslav TBM7044 E M21E 12:14:00
530 8007401 Schwab David TBM7401 C M40A 12:16:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
641 515069 Princ David TCB6901 C M50 10:27:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
426 2020747 Král Luboš TJN8401 C M21B 10:49:00
(12)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
64 888629 Březinová Marie TSU9191 E W21E 10:23:00
427 301146 Linhart Tomáš TSU8540 C M21B 10:25:00
67 1400406 Reifová Naděžda TSU8889 E W21E 10:32:00
270 8906 Skácelová Naděžda TSU6183 C W50 10:34:00
271 8662711 Maliňáková Eva TSU6550 C W50 10:40:00
65 8660564 Staňková Štěpánka TSU8992 E W21E 10:41:00
428 52414 Reif Jan TSU8604 C M21B 11:10:00
774 52699 Perůtková Ivana TSU5850 C W60 11:13:00
775 8662287 Králová Dana TSU5896 C W60 11:19:00
824 426350 Coufalová Markéta TSU8894 C W21B 11:33:00
642 8663159 Král Jiří TSU5941 C M50 11:39:00
37 8662355 Sedláček Petr TSU8109 E M21E 12:02:00
(10)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
53899 Fišer Petr TZL1004 MW10 10:00:00
2070831 Fišerová Markéta TZL0851 MW11 10:00:00
2 8656568 Hradil Jiří TZL8604 E M21E 10:26:00
273 7207029 Hančíková Michaela TZL6559 C W50 10:49:00
643 2045204 Novotný Petr TZL6601 C M50 10:54:00
320 8636196 Vavrysová Lenka TZL7400 C W40 10:57:00
691 53379 Vintr Ivan TZL4501 C M60 11:10:00
681 7300470 Jelínek Petr TZL4902 C M60 11:19:00
682 416045 Nejedlý Petr TZL5101 C M60 11:34:00
883 8636187 Krejčíková Barbora TZL8551 A W21A 11:51:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
844 9803 Kuncová Jana UOL7854 C W21B 10:36:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
274 2112744 Knitlová Eva VAM6250 C W50 10:28:00
644 7203452 Doležal Josef VAM6101 C M50 11:12:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
981 8656571 Kadlecová Tereza VEY0650 C W14 10:01:00
913 361972 Malý Rostislav VEY0600 C M14 10:04:00
532 207803 Malý Zdeněk VEY7200 C M40A 10:49:00
683 207806 Kadlec Luděk VEY5600 C M60 11:22:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51628 Hýbl Orlík VIP1400 MW10 10:00:00
646 995791 Řízek Jaroslav VIP6501 C M50 10:12:00
429 7210112 Hýbl Lukáš VIP7504 C M21B 10:28:00
275 8635828 Dohnalová Jindra VIP6251 C W50 10:31:00
(12)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
449 8627111 Kolaja Jan VLI8100 C M21B 10:01:00
648 8680572 Kareis Martin VLI6501 C M50 10:09:00
914 8004347 Meier David VLI0606 C M14 10:22:00
432 920698 Tománek Otakar VLI8300 C M21B 11:04:00
431 8662311 Meier Milan VLI7301 C M21B 11:13:00
827 8670761 Mokrá Julie VLI8051 C W21B 11:24:00
430 8662745 Urbaník Robert VLI7002 C M21B 11:43:00
534 8627112 Vraný Jiří VLI7504 C M40A 11:46:00
533 8629811 Hanovec Petr VLI7101 C M40A 11:58:00
535 682119 Putík Jiří VLI7505 C M40A 12:04:00
884 8629817 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 A W21A 12:06:00
39 8656596 Škoda Jakub VLI8800 E M21E 12:11:00
(20)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
828 7205019 Kratochvílová Lucie VPM9251 C W21B 10:06:00
77 8656520 Svobodová Alexandra VPM0051 C W20 10:07:00
6 8662312 Kamaryt Tomáš VPM8807 E M21E 10:23:00
112 2042505 Hasman Marek VPM0201 C M17 10:25:00
8 7200317 Les Martin VPM7906 E M21E 10:29:00
111 8660913 Kovář Ondřej VPM0200 A M17 10:31:00
847 887616 Streckerová Jana VPM8850 C W21B 10:33:00
915 8651736 Svoboda Antonín VPM0601 C M14 10:34:00
537 7200583 Kovář Vladimír VPM7200 C M40A 10:46:00
41 8656735 Hasman Ondřej VPM0002 E M20 10:56:00
44 8663206 Bouchal Jiří VPM8449 E M21E 10:56:00
233 8252429 Jirka Jakub VPM7905 A M21A 11:00:00
40 8629758 Hašek Jan VPM0001 A M20 11:02:00
649 8656554 Fajtl Jaroslav VPM6001 C M50 11:24:00
45 7204504 Šňupárek Václav VPM9548 E M21E 11:32:00
536 2060400 Hašek Ondřej VPM6902 C M40A 11:40:00
234 515439 Fajtl Jaroslav VPM9001 A M21A 11:54:00
661 887628 Svoboda Radek VPM6903 C M50 12:12:00
893 995858 Bouchalová Vendula VPM8787 A W21A 12:12:00
43 8028884 Anděl Robert VPM8001 E M21E 12:17:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
114 8662362 Peňáz Radek VRB0313 C M17 10:01:00
139 436929 Klechová Karolína VRB0499 C W17 10:03:00
113 8662338 Peňáz Vojtěch VRB0303 C M17 10:13:00
538 8662299 Klech Richard VRB7201 C M40A 10:55:00
(13)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
232639 Wohanka Antonín VRL1201 MW11 10:00:00
141 2096240 Pilná Natálie VRL0351 C W17 10:06:00
140 2020709 Štreglová Zuzana VRL0251 C W17 10:12:00
591 426376 Pilný Jiří VRL7002 C M40B 10:40:00
434 2027232 Leštínský Tomáš VRL7801 C M21B 10:40:00
433 7702000 Polák Vlastimil VRL7702 C M21B 10:52:00
322 2102800 Štreglová Andrea VRL7552 C W40 11:06:00
323 2042537 Wohanková Gabriela VRL7652 C W40 11:27:00
237 2096236 Wohanka Pavel VRL7501 A M21A 11:27:00
235 2017676 Štregl Petr VRL7303 A M21A 11:33:00
321 438036 Pilná Libuše VRL7153 C W40 11:36:00
236 8662306 Štregl Tomáš VRL7406 A M21A 11:45:00
238 2085616 Hrdinka Daniel VRL9701 A M21A 12:15:00
(31)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
897376 Horák Kryštof VSP1400 C MW10 10:00:00
52760 Kopecký Hynek VSP1300 MW10 10:00:00
1416363 Kopecká Marie VSP0951 MW10 10:00:00
8253 Jirásková Laura VSP0952 C MW10 10:00:00
52266 Jirásková Viola VSP1151 C MW10 10:00:00
51747 Jirásková Mia VSP1150 C MW10 10:00:00
2067959 Malečková Pavlína VSP0855 MW11 10:00:00
185 8670500 Lacigová Marie VSP0050 A W20 10:01:00
983 8028827 Malečková Hana VSP0553 W14 10:13:00
61 920677 Tichovská Martina VSP8650 E W21E 10:20:00
5 8656559 Laciga Radek VSP8200 E M21E 10:20:00
582 53399 Pastuszek Jakub VSP7500 C M40B 10:22:00
984 53374 Pastuszková Laura VSP0654 C W14 10:22:00
62 8660472 Hrdinová Marie VSP7852 E W21E 10:26:00
916 8028854 Městka Václav VSP0600 C M14 10:28:00
540 7205010 Jirásek Milan VSP7403 C M40A 10:34:00
240 49385 Kopecký Pavel VSP7800 A M21A 10:39:00
539 8667547 Průša Michal VSP7310 C M40A 10:43:00
325 8033206 Městková Kateřina VSP7650 C W40 10:51:00
830 8008455 Horová Klára VSP8455 C W21B 11:06:00
241 8660511 Bartoš Marián VSP8201 A M21A 11:06:00
776 7003023 Lacigová Ivana VSP5950 C W60 11:10:00
78 887608 Lacigová Michaela VSP8152 E W21E 11:11:00
242 8663123 Hora Vojtěch VSP8301 A M21A 11:12:00
894 682103 Bogarová Adélka VSP9050 A W21A 11:12:00
336 2115689 Gajdová Kristina VSP7752 C W40 11:15:00
684 8667549 Laciga Zdeněk VSP5200 C M60 11:43:00
324 8660554 Průšová Markéta VSP7256 C W40 11:45:00
829 51642 Kopecká Anežka VSP8150 A W21B 11:48:00
885 887910 Košíková Jitka VSP7799 A W21A 11:48:00
435 8660356 Horák Pavel VSP7200 A M21B 11:55:00
(7)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
985 416112 Burešová Veronika XBM0550 C W14 10:04:00
115 0 Suchánek Jakub XBM0201 C M17 10:28:00
583 232332 Suchánek Ladislav XBM7008 C M40B 10:31:00
542 8621762 Bureš Pavel XBM7549 C M40A 11:13:00
436 9365 Gebas Miroslav XBM8102 C M21B 11:52:00
243 897352 Jiran Václav XBM7601 A M21A 12:09:00
541 8667984 Šňupárek Martin XBM7107 C M40A 12:19:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
2059756 Kunart Lukáš XHK1000 C MW10 10:00:00
116 8028836 Černík Adam XHK0400 C M17 10:04:00
986 2035704 Kunartová Dominika XHK0888 C W14 10:16:00
(25)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
436951 Munzarová Monika XPU1056 MW10 10:00:00
832 998454 Petrová Daniela XPU8454 C W21B 10:03:00
922 7210209 Munzar Jakub XPU0600 C M14 10:07:00
993 9267 Faltejsková Laura XPU0750 C W14 10:07:00
917 9820 Kadaník Petr XPU0802 C M14 10:13:00
191 2082907 Barnetová Veronika XPU9952 C W20 10:19:00
439 7800109 Hons Lukáš XPU8005 C M21B 10:22:00
831 426331 Honsová Petra XPU8252 C W21B 10:24:00
987 2025374 Kadaníková Tereza XPU0552 C W14 10:28:00
450 224865 Starý Milan XPU7301 C M21B 10:37:00
921 2088820 Faltejsek Tobiáš XPU0500 C M14 10:40:00
543 515170 Lučan Vladimír XPU7710 C M40A 10:52:00
326 2086560 Faltejsková Jana XPU7652 C W40 10:54:00
886 8352000 Odvodyová Šárka XPU8352 A W21A 10:54:00
833 9254 Žemličková Lenka XPU8660 C W21B 10:57:00
544 7708877 Faltejsek Lukáš XPU7725 C M40A 10:58:00
887 9345 Bártíková Zuzana XPU8954 A W21A 11:00:00
437 997601 Jirásek Aleš XPU7601 C M21B 11:01:00
438 8656626 Jirásek Radek XPU7802 C M21B 11:16:00
46 7204476 Kanta Martin XPU9705 E M21E 11:29:00
650 51127 Kiac Jiří XPU6305 C M50 11:36:00
337 9348 Stará Marta XPU7557 C W40 11:42:00
440 9283 Žemlička Jan XPU8303 C M21B 11:58:00
554 2104618 Munzar Martin XPU7311 C M40A 12:13:00
244 8206000 Odvody Zdeněk XPU8206 A M21A 12:21:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
653 8660377 Holinka Martin ZPV6712 C M50 10:33:00
652 8660478 Křeček Miroslav ZPV6213 C M50 10:45:00
(14)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
51718 Šňupárková Barbora ZUP1150 C MW10 10:00:00
899160 Šňupárek Jenda ZUP1000 C MW10 10:00:00
51841 Bergl Jonáš ZUP1100 C MW10 10:00:00
834 8631577 Berglová Lucie ZUP8250 C W21B 10:12:00
988 8670466 Folprechtová Julie ZUP0650 C W14 10:19:00
327 8201275 Veselá Iva ZUP7551 C W40 10:33:00
79 899160 Ryšavá Vendula ZUP8151 E W21E 10:56:00
545 8670480 Folprecht Eduard ZUP7300 C M40A 11:07:00
246 8201978 Bergl Tomáš ZUP7800 A M21A 11:18:00
328 8000318 Vaněčková Petra ZUP7950 A W40 11:24:00
546 7200592 Bašus Petr ZUP7400 C M40A 11:28:00
247 8004120 Vaněček Jan ZUP8003 A M21A 12:00:00
245 8007404 Pucher Filip ZUP7404 A M21A 12:06:00
655 8051965 Veselý Jan ZUP6500 C M50 12:18:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
267 8400039 Jánošková Taťjana RBA6051 C W50 10:22:00
677 8100017 Jánoška Jozef RBA5902 C M60 11:37:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
628 211408 Pažický Ľudovít RCP6941 C M50 11:21:00
627 2051944 Autrata Vlastimil RCP6041 C M50 11:48:00
517 2051949 Klučár Daniel RCP7141 C M40A 11:52:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
645 8402555 Mlynárik Peter VBA6501 C M50 10:00:00
825 9999903 Papugová Katarína VBA9254 C W21B 10:39:00
531 439300 Klíma David VBA7901 C M40A 10:40:00
76 8407222 Ančicová Stanislava VBA8454 E W21E 10:44:00
232 2051945 Opršal Juraj VBA8301 A M21A 10:54:00
38 8240596 Muller Matej VBA9601 E M21E 11:08:00