Logo

Startovka závodu: Český pohár MTBO – 5. kolo

Datum:
02.06.2019
Místo konání:
Ves Svaté Kateřiny
Pořadatel:
VRL - OOS TJ Spartak Vrchlabí
Mapa:
Ředitel závodu:
Wohanka Pavel
Hlavní rozhodčí:
Štregl Petr
Stavitel tratí:
Štregl Tomáš
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     MW10 - doprovod     Open     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60     WM11    

M14 8.50 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 106 Patka Kryštof BOR0702 8304111 C OK Jiskra Nový Bor
10:04:00 111 Geisler Richard SPC0703 7205029 C SPORTICUS team
10:07:00 105 Weber Maxmilian 0030001 8268 003-Nnn
10:10:00 110 Toloch Eduard GIG0600 2103762 C GIGANT Orienteering
10:13:00 116 Folprecht Matyáš TBM0606 8662278 C KOS TJ Tesla Brno
10:16:00 114 Walther Louis 0050003 8017678 005-AUT - OLT Transdanubien
10:19:00 115 Svoboda Antonín VPM0601 8651736 C KOS Slavia Plzeň
10:22:00 112 Zrník Tomáš GIG0601 8662686 C GIGANT Orienteering
10:25:00 104 Bogar Vojtěch BOR0604 8468 C OK Jiskra Nový Bor
10:28:00 Vakant 0 Vakant
10:31:00 Vakant 0 Vakant

M17 13.10 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 Vakant 0 Vakant
10:23:00 Vakant 0 Vakant
10:26:00 125 Peňáz Radek VRB0313 8662362 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
10:29:00 123 Čepička Václav SLA0301 8028872 C SKOB Slaný
10:32:00 131 Staňa Ondřej BOR0301 2051475 C OK Jiskra Nový Bor
10:35:00 120 Peňáz Vojtěch VRB0303 8662338 C Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
10:38:00 634 Hrubý František 0070003 2115729 007-Šťastný Augustin
10:41:00 132 Tuma Matěj SJC0202 8001809 A Sportcentrum Jičín
10:44:00 124 Smolen Karel GIG0300 1007549 C GIGANT Orienteering
10:47:00 119 Kovář Ondřej VPM0200 8660913 A KOS Slavia Plzeň
10:50:00 134 Suchánek Jakub XBM0201 8028806 C PELLS ABND RACING TEAM

M20 17.50 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:04:00 141 Sikorski Marcin 71P0200 8631683 Polski Związek Orientacji Sportowej
10:07:00 140 Hasman Ondřej VPM0002 8656735 E KOS Slavia Plzeň
10:10:00 142 Kroc Kryštof GIG0100 53377 C GIGANT Orienteering
10:13:00 145 Hyla Damian 71P0101 8631700 Polski Związek Orientacji Sportowej
10:16:00 144 Břeň Daniel SKL0100 8644874 C SMS Team Kladno
10:19:00 139 Oravec Matúš 0060001 8670747 006-KlubOrientačnéhoBehuMartin
10:22:00 143 Niebielski Bartosz 71P0100 8000846 Polski Związek Orientacji Sportowej
10:25:00 138 Hruška Tomáš ABR0001 7204492 A A-team NOVO Bruntál
10:28:00 137 Humlíček Tomáš SBK0101 8076003 C KOB START Blansko
10:31:00 8 Hašek Jan VPM0001 8629758 E KOS Slavia Plzeň
10:34:00 Vakant 0 Vakant
10:37:00 Vakant 0 Vakant

M21E 25.30 km, 18 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:28:00 Vakant 0 Vakant
10:31:00 30 Jirka Michal SBK8403 8401151 E KOB START Blansko
10:34:00 15 Falta Ondřej DKP8502 8282888 E Oddíl OB Kotlářka
10:37:00 22 Janda Martin DOB8002 8662322 E KOB Dobruška
10:40:00 11 Ludvík Vojtěch STB9301 8656551 E TJ Stadion Nový Bor
10:43:00 645 Štochel Miroslav MFP9300 8004355 E Matfyz Praha
10:46:00 644 Šňupárek Václav VPM9548 7204504 E KOS Slavia Plzeň
10:49:00 24 Medvedev Grigory 0020001 8670659 002-Orienta ski-O
10:52:00 5 Smrt Martin EKP8431 8631579 E VŠTJ Ekonom Praha
10:55:00 10 Lauerman Jan SJI7419 8662358 E OK Jihlava
10:58:00 6 Jaroszek Jakub 71P9800 8631672 Polski Związek Orientacji Sportowej
11:01:00 12 Štáfek Pavel SKL7401 8660555 E SMS Team Kladno
11:04:00 14 Kalina Miroslav SPC8211 8033200 E SPORTICUS team
11:07:00 20 Rygl Jaroslav TBM7044 8667970 E KOS TJ Tesla Brno
11:10:00 28 Muller Matej VBA9601 8240596 E ŠK VAZKA Bratislava
11:13:00 7 Chousa Esteban Enrique STB9802 1404326 E TJ Stadion Nový Bor
11:16:00 647 Uhmann Petr TBM8307 899162 E KOS TJ Tesla Brno
11:19:00 4 Sedláček Petr TSU8109 8662355 E LKT 80 Šumperk
11:22:00 9 Štěpánek Martin TBM7327 8444884 E KOS TJ Tesla Brno
11:25:00 18 Jaroszek Radosław 71P9400 8640906 Polski Związek Orientacji Sportowej
11:28:00 26 Bogar František BOR8904 897369 E OK Jiskra Nový Bor
11:31:00 19 Gritsan Ruslan 0020002 8648660 002-Orienta ski-O
11:34:00 17 Sajal Martin SPC7803 8033209 E SPORTICUS team
11:37:00 21 Johanovský Tomáš DKP8500 8654893 E Oddíl OB Kotlářka
11:40:00 23 Hegner Lukáš LPM8104 446347 E OK Lokomotiva Plzeň
11:43:00 27 Anděl Robert VPM8001 8028884 E KOS Slavia Plzeň
11:46:00 29 Jalový Milan RBK8347 8667513 E SK Radioklub Blansko
11:49:00 3 Graubner Jan TZL8236 8068608 E SKOB Zlín
11:52:00 13 Chmelař Lukáš XHK9100 8663200 E MTBO Racing team Hradec Králové
11:55:00 25 Škoda Jakub VLI8800 8656596 E Slavia Liberec orienteering
11:58:00 38 Rygl Miroslav TBM7205 8636760 E KOS TJ Tesla Brno
12:01:00 36 Štěňha Martin SPC7608 8667520 E SPORTICUS team
12:04:00 33 Ludvík Matyáš STB9801 8660584 E TJ Stadion Nový Bor
12:07:00 256 Les Martin VPM7906 7200317 E KOS Slavia Plzeň
12:10:00 35 Stránský Vojtěch SJC9000 8656552 E Sportcentrum Jičín
12:13:00 40 Laciga Radek VSP8200 8656559 E USK Praha
12:16:00 34 Ševčík Martin TBM7632 8662360 E KOS TJ Tesla Brno
12:19:00 39 Hradil Jiří TZL8604 8656568 E SKOB Zlín
12:22:00 37 Kamaryt Tomáš VPM8807 8662312 E KOS Slavia Plzeň
12:25:00 41 Svoboda Honza SMR7901 8656561 E SNS Smržovka

M21A 18.00 km, 14 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:35:00 205 Kubina Matěj DKP9205 7202574 C Oddíl OB Kotlářka
10:38:00 183 Buriánek Vojta SMR7801 8028837 A SNS Smržovka
10:41:00 Vakant 0 Vakant
10:44:00 Vakant 0 Vakant
10:47:00 167 Paulíček Jiří SJI7727 2113472 A OK Jihlava
10:50:00 193 Goder Josef DKP8203 7202900 A Oddíl OB Kotlářka
10:53:00 163 Pruner Petr SPC8207 8660573 A SPORTICUS team
10:56:00 201 Haničák Tomáš DMS7700 436937 A Dynamo Malá Skála
10:59:00 187 Jiráček Josef SBK8501 8201285 A KOB START Blansko
11:02:00 190 Vedral Martin SPC8306 8660565 A SPORTICUS team
11:05:00 185 Tomeček Karel TSU8300 1400407 A LKT 80 Šumperk
11:08:00 195 Jirka Jakub VPM7905 8252429 A KOS Slavia Plzeň
11:11:00 192 Humlíček Aleš SBK7539 8303303 A KOB START Blansko
11:14:00 162 Kříž Libor XHK7804 8007804 A MTBO Racing team Hradec Králové
11:17:00 203 Vedra David TBM7402 8200033 A KOS TJ Tesla Brno
11:20:00 186 Karkoš Petr XCR7300 7209433 A MTB Chrudim
11:23:00 189 Jedlička Marek XHK7502 8028863 A MTBO Racing team Hradec Králové
11:26:00 202 Plíhal Tomáš SJI8509 8660510 A OK Jihlava
11:29:00 165 Husák Václav XHK7702 8680618 A MTBO Racing team Hradec Králové
11:32:00 204 Vávra Martin HOR9700 8680365 A TJ Jiskra Hořice
11:35:00 199 Müller Pavel JEP7900 9102090 E Jehlanka Team
11:38:00 166 Hora Vojtěch VSP8301 8663123 A USK Praha
11:41:00 191 Moravec Štěpán SJI8101 8028855 A OK Jihlava
11:44:00 184 Šebesta Petr TAP7604 8240376 A KOB Tretra Praha
11:47:00 168 Bartoš Marián VSP8201 8660511 A USK Praha
11:50:00 206 Bergl Tomáš ZUP7800 8201978 A MTBO ČZU Praha
11:53:00 181 Drobník Lukáš SJC8500 8040385 A Sportcentrum Jičín
11:56:00 182 Polášek Radek TBM8008 8008780 A KOS TJ Tesla Brno
11:59:00 197 Havlíček Tomáš KNC8700 7260002 A Sokol Kostelec n. Č. l.
12:02:00 161 Odvody Zdeněk XPU8206 8206000 A PARDUBICE BIKERS
12:05:00 196 Urban Jan SBK7537 8303038 A KOB START Blansko
12:08:00 164 Klemsa Jakub EKP9001 2118488 A VŠTJ Ekonom Praha
12:11:00 194 Švarcbach Michal KNC7001 8663170 A Sokol Kostelec n. Č. l.
12:14:00 150 Opršal Juraj VBA8301 8301007 A ŠK VAZKA Bratislava
12:17:00 198 Vaněček Jan ZUP8003 8004120 A MTBO ČZU Praha
12:20:00 258 Tošner Michal VPM7803 7209424 A KOS Slavia Plzeň
12:23:00 169 Bitter Aleš KNC8803 8629814 A Sokol Kostelec n. Č. l.
12:26:00 170 Jiran Jan XHK7701 8662364 A MTBO Racing team Hradec Králové

M21B 13.50 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:12:00 233 Jirásek Aleš XPU7601 8100176 C PARDUBICE BIKERS
10:15:00 210 Kolaja Jan VLI8100 8627111 C Slavia Liberec orienteering
10:18:00 220 Šafek Jiří SBK7621 8000013 C KOB START Blansko
10:21:00 218 Zít Jan LDC8200 7205956 C KOB Děčín
10:24:00 232 Hýbl Lukáš VIP7504 7210112 C SK VIPrahlo
10:27:00 229 Ištok Martin BLI8001 8028843 C MTBO Bludný kořen
10:30:00 230 Hájek Adam KAM9202 8499979 C OK Kamenice
10:33:00 648 Urbánek Jan DKP8801 2125336 C Oddíl OB Kotlářka
10:36:00 227 Gebas Miroslav XBM8102 9365 C PELLS ABND RACING TEAM
10:39:00 215 Ohera Karel BLI7803 8028830 C MTBO Bludný kořen
10:42:00 216 Bláha Adam SPC9212 0 C SPORTICUS team
10:45:00 217 Zavrtálek Petr SMR8401 8648591 C SNS Smržovka
10:48:00 226 Linhart Tomáš TSU8540 301146 C LKT 80 Šumperk
10:51:00 223 Petr Ondřej BOR9706 8455 C OK Jiskra Nový Bor
10:54:00 228 Jedlička Lukáš XHK8100 8670498 C MTBO Racing team Hradec Králové
10:57:00 639 Opalecký Radek BLI7900 8028812 C MTBO Bludný kořen
11:00:00 211 Jedlička Michal XHK7309 7208023 C MTBO Racing team Hradec Králové
11:03:00 231 Horák Pavel VSP7200 8660356 A USK Praha
11:06:00 221 Šafář Jan XHK7700 1700078 A MTBO Racing team Hradec Králové
11:09:00 213 Vozka Radim BLI7402 8028848 B MTBO Bludný kořen
11:12:00 214 Sochor Jan SBK6922 8663124 C KOB START Blansko
11:15:00 219 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C OK Jiskra Nový Bor
11:18:00 222 Sedlák Radek LIP7500 8629812 C SOS Mamuti z Lipovky
11:21:00 224 David Josef DMS8101 1602620 C Dynamo Malá Skála
11:24:00 Vakant 0 Vakant
11:27:00 Vakant 0 Vakant

M40A 20.40 km, 17 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:56:00 241 Linhart Aleš GIG7200 682358 C GIGANT Orienteering
10:59:00 247 Rovensky Milan 21A7700 8301177 OLT Transdanubien
11:02:00 238 Kunz Martin GIG7100 8009153 C GIGANT Orienteering
11:05:00 243 Hašek Ondřej VPM6902 8033212 C KOS Slavia Plzeň
11:08:00 242 Tuma Jaroslav SJC7305 8001607 C Sportcentrum Jičín
11:11:00 263 Bureš Pavel XBM7549 8621762 C PELLS ABND RACING TEAM
11:14:00 269 La Carbonara Claudio TBM7337 2083415 C KOS TJ Tesla Brno
11:17:00 249 Jirásek Milan VSP7403 7205010 C USK Praha
11:20:00 253 Prevužňák Martin SMR7400 410729 C SNS Smržovka
11:23:00 245 Polák Jaroslav CHA7500 8028844 C OK Chrastava
11:26:00 264 Kroc Dalibor GIG7400 8680300 C GIGANT Orienteering
11:29:00 262 Kovář Vladimír VPM7200 8028850 C KOS Slavia Plzeň
11:32:00 255 Musil Pavel SJC7705 8250250 E Sportcentrum Jičín
11:35:00 261 Chaloupka Martin CHT7301 52333 C OOB SK Chrast
11:38:00 652 Pucherna Eduard SJC7400 8074101 E Sportcentrum Jičín
11:41:00 254 Schwab David TBM7401 8007401 C KOS TJ Tesla Brno
11:44:00 246 Folprecht Eduard ZUP7300 8670480 C MTBO ČZU Praha
11:47:00 259 Toloch Alexandr GIG7000 8662147 C GIGANT Orienteering
11:50:00 251 Hanovec Petr VLI7101 8629811 C Slavia Liberec orienteering
11:53:00 260 Geisler Michal SPC7504 8667508 A SPORTICUS team
11:56:00 248 Nedopílek David ABR7602 8663195 C A-team NOVO Bruntál
11:59:00 268 Rejholec Michal BOR7412 8518 C OK Jiskra Nový Bor
12:02:00 250 Hruška Miloš ABR7501 8680603 C A-team NOVO Bruntál
12:05:00 257 Pařízek Petr SMR7001 8414115 C SNS Smržovka
12:08:00 252 Horák Martin LDC7100 7000004 C KOB Děčín
12:11:00 267 Svoboda Ivan SMR6200 886815 C SNS Smržovka
12:14:00 641 Preisler Leoš DMS7600 515471 C Dynamo Malá Skála
12:17:00 Vakant 0 Vakant
12:20:00 Vakant 0 Vakant

M40B 11.80 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:32:00 273 Kadaník Libor XHK7204 2025375 C MTBO Racing team Hradec Králové
11:35:00 275 Suchánek Ladislav XBM7008 232332 C PELLS ABND RACING TEAM
11:38:00 274 Chamraďa Dušan GIG7601 2051543 C GIGANT Orienteering
11:41:00 635 Linhart Michal XBM7801 8660912 C PELLS ABND RACING TEAM
11:44:00 277 Skoupý Jan GIG7001 8655402 C GIGANT Orienteering
11:47:00 285 Macháček Jiří XHK7601 0 C MTBO Racing team Hradec Králové
11:50:00 282 Provazník Dušan TBM7301 2127612 C KOS TJ Tesla Brno
11:53:00 265 Kunart Tomáš XHK7205 9407 C MTBO Racing team Hradec Králové
11:56:00 284 Folprecht Jaroslav TBM7305 8680615 C KOS TJ Tesla Brno
11:59:00 283 Fejk Zbyněk 0010001 9911 001-Rotující Kedluben
12:02:00 280 Háp Pavel XHK7101 9395 C MTBO Racing team Hradec Králové
12:05:00 286 Malý Martin TBM7610 7204480 C KOS TJ Tesla Brno
12:08:00 279 Kohout Pavel JIL7502 7202888 C OK Jilemnice
12:11:00 307 Gryc Tomáš TBM6903 8100027 C KOS TJ Tesla Brno
12:14:00 278 Pastuszek Jakub VSP7500 53399 C USK Praha
12:17:00 630 Faltejsek Pavel XHK7003 8651738 MTBO Racing team Hradec Králové
12:20:00 Vakant 0 Vakant
12:23:00 Vakant 0 Vakant

M50 14.60 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 336 Křeček Miroslav ZPV6213 8660478 C KOB ZPV Prostějov
10:43:00 301 Kuchař Pavel SJC6000 8008787 C Sportcentrum Jičín
10:46:00 Vakant 0 Vakant
10:49:00 302 Mlynárik Peter VBA6501 8402555 C ŠK VAZKA Bratislava
10:52:00 335 Svoboda Petr SLA6803 8028802 C SKOB Slaný
10:55:00 323 Kareis Martin VLI6501 8680572 C Slavia Liberec orienteering
10:58:00 331 Buřt Vladimír SBK6301 2102705 C KOB START Blansko
11:01:00 327 Holinka Martin ZPV6712 8660377 C KOB ZPV Prostějov
11:04:00 314 Černý Radomír HCE6901 8028865 C TJ Hostivice
11:07:00 318 Fajtl Jaroslav VPM6001 8656554 C KOS Slavia Plzeň
11:10:00 290 Princ David TCB6901 515069 C SK Technik České Budějovice
11:13:00 319 Král Jiří TSU5941 8663159 C LKT 80 Šumperk
11:16:00 325 Maennel Harald BOR5501 8644826 C OK Jiskra Nový Bor
11:19:00 315 Peťovský Jan SBK6201 52076 C KOB START Blansko
11:22:00 308 Antoš Svatopluk SJC6602 8654568 C Sportcentrum Jičín
11:25:00 324 Vávra Martin HOR6302 2059759 C TJ Jiskra Hořice
11:28:00 313 Náhlovský David TBM6512 981830 C KOS TJ Tesla Brno
11:31:00 321 Novotný Petr TZL6601 2045204 C SKOB Zlín
11:34:00 317 Šňupárek Ondřej ZUP6949 8662695 C MTBO ČZU Praha
11:37:00 334 Hejna Jiří SPC6201 8663134 C SPORTICUS team
11:40:00 332 Janků Josef KVS6200 2021857 C SKOB Kobra Vsetín
11:43:00 304 Kiac Jiří XPU6305 8414096 C PARDUBICE BIKERS
11:46:00 316 Autrata Vlastimil RCP6041 8116670 C RC&P TEAM Bratislava
11:49:00 330 Řeháček Petr ABR6302 51873 C A-team NOVO Bruntál
11:52:00 312 Bogar Leoš BOR6603 515014 C OK Jiskra Nový Bor
11:55:00 310 Novák Libor OKP6504 8028825 C SK OK 24 Praha
11:58:00 303 Král Jan TBM6901 8645929 C KOS TJ Tesla Brno
12:01:00 309 Doležal Josef VAM6101 7203452 C OB Vamberk
12:04:00 326 Vrábel Jaromír ABR6102 7207703 C A-team NOVO Bruntál
12:07:00 306 Janda Luboš CHT6001 888637 C OOB SK Chrast
12:10:00 333 Mach Radovan OKP6605 8631586 C SK OK 24 Praha
12:13:00 305 Veselý Jan ZUP6500 8051965 C MTBO ČZU Praha
12:16:00 322 Šimek Miroslav LME6300 8116719 C SK Los Mělník
12:19:00 328 Pospíšek Zbyněk TBM6007 8663197 C KOS TJ Tesla Brno
12:22:00 311 Němec Lubomír ABR6201 7207706 C A-team NOVO Bruntál
12:25:00 320 Argaláš Jaroslav TBM6213 8662684 C KOS TJ Tesla Brno

M60 10.70 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 344 Maliňák Vladimír KVS5901 8662677 C SKOB Kobra Vsetín
11:06:00 347 Laciga Zdeněk VSP5200 8667549 C USK Praha
11:09:00 640 Pavel Šťastný 0070002 2148221 007-Šťastný Augustin
11:12:00 343 Kuchař Vladimír BOR4902 8404 C OK Jiskra Nový Bor
11:15:00 346 Jánoška Jozef RBA5902 8100017 C TJ Rapid Bratislava
11:18:00 352 Nejedlý Petr TZL5101 416045 C SKOB Zlín
11:21:00 342 Kadlec Luděk VEY5600 207806 C YETTI Vejprty
11:24:00 340 Vintr Ivan TZL4501 53379 C SKOB Zlín
11:27:00 351 Vojtášek Jan ABR5301 352328 C A-team NOVO Bruntál
11:30:00 349 Dravetz Walter TZL5418 8007800 C SKOB Zlín
11:33:00 354 Stibal Ivan LDC5701 8337 C KOB Děčín
11:36:00 353 Havlíček Ivo KNC5800 51400 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:39:00 355 Ludvík Petr STB5701 8660582 C TJ Stadion Nový Bor
11:42:00 Vakant 0 Vakant
11:45:00 Vakant 0 Vakant

MW10 - doprovod 3.80 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 416 Ryglová Beáta TBM1158 2083404 C KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 360 Ryglova Šárka 0050002 995866 005-AUT - OLT Transdanubien
10:00:00 425 Rypáčková Šárka SPC1151 426455 C SPORTICUS team
10:00:00 362 Rypáček Radim SPC1302 218783 C SPORTICUS team
10:00:00 643 Rolný Toník SMR1300 0 C SNS Smržovka
10:00:00 364 Odvodyová Nikola XPU1252 1234562 PARDUBICE BIKERS
10:00:00 427 Müllerová Karla VSP1351 53266 C USK Praha
10:00:00 642 Rolný Jakub SMR1101 428294 C SNS Smržovka
10:00:00 417 Ouhrabková Bára SPC1256 2031372 C SPORTICUS team
10:00:00 412 Wohanka Jakub VRL1301 8987 OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:00:00 651 Vozková Veronika BLI9999 2019214 MTBO Bludný kořen
10:00:00 422 Zítová Kateřina LDC1150 1420237 C KOB Děčín
10:00:00 414 Zít Václav LDC1300 2111720 KOB Děčín
10:00:00 650 Vozka Ondřej BLI9998 2134277 MTBO Bludný kořen
10:00:00 431 Šňupárková Barbora ZUP1150 51718 C MTBO ČZU Praha
10:00:00 428 Šňupárek Jenda ZUP1000 0 C MTBO ČZU Praha
10:00:00 403 Vaněček Jan ZUP0801 2113370 C MTBO ČZU Praha
10:00:00 429 Urban Jan SBK1234 1985526 KOB START Blansko
10:00:00 420 Malá Lucie TBM1165 53228 C KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 415 Chamraďa Elvira GIG1050 2133900 C GIGANT Orienteering
10:00:00 413 Husák Matyáš XHK1200 1007527 C MTBO Racing team Hradec Králové
10:00:00 430 Jedlička Tomáš XHK1001 1398688 C MTBO Racing team Hradec Králové
10:00:00 424 Janků Markéta KVS0951 7181009 SKOB Kobra Vsetín
10:00:00 361 Horák Kryštof VSP1400 897376 C USK Praha
10:00:00 357 Buriánek Max SMR1102 426395 C SNS Smržovka
10:00:00 408 Bergl Jonáš ZUP1100 51841 C MTBO ČZU Praha
10:00:00 632 Honsová Magda SMR1150 7203329 C SNS Smržovka
10:00:00 423 Gurecký Vojta ZUP0900 2113488 C MTBO ČZU Praha
10:00:00 637 Linhartová Anežka XBM1051 2134298 C PELLS ABND RACING TEAM
10:00:00 636 Linhart Vojtěch XBM1101 2134253 C PELLS ABND RACING TEAM
10:00:00 365 Macháčková Lucie XHK1150 2141921 C MTBO Racing team Hradec Králové
10:00:00 358 Macháček Jakub XHK1202 2141929 C MTBO Racing team Hradec Králové
10:00:00 410 Lacigová Antonie SZP1150 2111768 C TJ Slovan Praha Zdravotník
10:00:00 405 Jirásková Viola VSP1151 52266 C USK Praha
10:00:00 401 Jirásková Mia VSP1150 51747 C USK Praha
10:00:00 421 La Carbonara Noemi TBM1156 515049 KOS TJ Tesla Brno
10:00:00 426 Kalinová Lisa SPC1158 515409 C SPORTICUS team

Open 7.70 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 441 Lukavec Petr SMR7800 8656734 C SNS Smržovka
10:00:00 443 Šubr Martin 0040001 0 -4
10:00:00 444 Weberová Ivana 0030002 8269 003-Nnn
10:00:00 633 Hrubá Veronika 0070001 2080907 007-Šťastný Augustin
10:00:00 439 Janků Kateřina KVS7450 2021852 SKOB Kobra Vsetín
10:00:00 432 Kotyk Karel 0080001 0 008-Velocipédklub Nová Paka

W14 7.90 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:03:00 448 Vanková Anna OKP0550 887947 C SK OK 24 Praha
10:06:00 453 Folprechtová Julie ZUP0650 51532 C MTBO ČZU Praha
10:09:00 455 Rejholcová Tereza BOR0751 2067682 C OK Jiskra Nový Bor
10:12:00 451 Černá Justina HCE0652 1417251 C TJ Hostivice
10:15:00 449 Kadlecová Tereza VEY0650 8656571 C YETTI Vejprty
10:18:00 454 Walther Amelie 0050004 8230307 005-AUT - OLT Transdanubien
10:21:00 450 Králová Denisa TBM0559 8670799 C KOS TJ Tesla Brno
10:24:00 Vakant 0 Vakant
10:27:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 457 Kadaníková Tereza XPU0552 2025374 C PARDUBICE BIKERS
10:33:00 456 Zemková Pavlína SLA0551 8660529 C SKOB Slaný

W17 10.60 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 462 Horáková Kateřina LDC0351 8662319 C KOB Děčín
10:36:00 461 Vedrová Ela TBM0357 8033220 C KOS TJ Tesla Brno
10:39:00 465 Nedomlelová Lucie TJN0256 2080843 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:42:00 463 Králová Jolana TBM0360 8635873 A KOS TJ Tesla Brno
10:45:00 460 Chamraďa Natali GIG0450 2069080 C GIGANT Orienteering
10:48:00 Vakant 0 Vakant
10:51:00 Vakant 0 Vakant

W20 16.50 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 503 Svobodová Alexandra VPM0051 8656520 C KOS Slavia Plzeň
10:04:00 504 Kuchařová Rozálie SJC0251 8631581 A Sportcentrum Jičín
10:07:00 470 Zrníková Adéla GIG0050 8662727 E GIGANT Orienteering
10:10:00 469 Barnetová Veronika XPU9952 2082907 C PARDUBICE BIKERS
10:13:00 468 Dammfeld Karolina 71P0250 8631682 Polski Związek Orientacji Sportowej
10:16:00 Vakant 0 Vakant
10:19:00 Vakant 0 Vakant

W21E 21.80 km, 16 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:41:00 Vakant 0 Vakant
10:44:00 Vakant 0 Vakant
10:47:00 68 Kamińska Anna 71P8350 8631677 Polski Związek Orientacji Sportowej
10:50:00 69 Lacigová Michaela VSP8152 887608 E USK Praha
10:53:00 73 Mědílková Iva SPC7160 8667533 E SPORTICUS team
10:56:00 65 Lisewska Agnieszka 71P9850 8631696 Polski Związek Orientacji Sportowej
10:59:00 66 Ouhrabková Radka SPC8152 9200521 E SPORTICUS team
11:02:00 63 Ryšavá Vendula ZUP8151 0 E MTBO ČZU Praha
11:05:00 72 Haltof Ewa ABR9499 8660544 E A-team NOVO Bruntál
11:08:00 67 Musilová Vendula SJC8355 8350350 E Sportcentrum Jičín
11:11:00 70 Kalinová Markéta SPC8259 8629752 E SPORTICUS team
11:14:00 71 Trifilenkova Anastasia 0020003 8668557 002-Orienta ski-O
11:17:00 64 Tučková Dagmar SPC8653 8033208 E SPORTICUS team
11:20:00 74 Ančicová Stanislava VBA8454 8407222 E ŠK VAZKA Bratislava
11:23:00 80 Nováková Kateřina OKP9450 8656576 E SK OK 24 Praha
11:26:00 78 Drobníková Markéta SJC8450 8482121 E Sportcentrum Jičín
11:29:00 79 Reifová Naděžda TSU8889 8656575 E LKT 80 Šumperk
11:32:00 76 Hrdinová Marie VSP7852 8660472 E USK Praha
11:35:00 77 Staňková Štěpánka TSU8992 8660564 E LKT 80 Šumperk
11:38:00 81 Paulíčková Renata SJI8057 8660557 E OK Jihlava
11:41:00 75 Březinová Marie TSU9191 8656581 E LKT 80 Šumperk

W21A 16.50 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:31:00 510 Csakvaryová Lenka SBK8383 8667958 A KOB START Blansko
10:34:00 Vakant 0 Vakant
10:37:00 Vakant 0 Vakant
10:40:00 516 Nováková Lenka EKP8062 8660580 A VŠTJ Ekonom Praha
10:43:00 513 Uhnavá Markéta SBK8485 8010108 A KOB START Blansko
10:46:00 520 Jiranová Kateřina XHK8350 8667992 A MTBO Racing team Hradec Králové
10:49:00 526 Kamererová Valerie STB9450 8660581 A TJ Stadion Nový Bor
10:52:00 528 Haničáková Denisa DMS8350 301317 A Dynamo Malá Skála
10:55:00 527 Tomečková Zuzana TSU8279 8660549 A LKT 80 Šumperk
10:58:00 512 Rolná Janka SMR8150 428212 A SNS Smržovka
11:01:00 531 Chudíková Barbora SJI7850 8033211 E OK Jihlava
11:04:00 524 Bártíková Zuzana XPU8954 8090145 A PARDUBICE BIKERS
11:07:00 568 Pařízková Věrka SMR7151 8033216 E SNS Smržovka
11:10:00 515 Beržinská Soňa SBK8554 8202028 A KOB START Blansko
11:13:00 519 Odvodyová Šárka XPU8352 8352000 A PARDUBICE BIKERS
11:16:00 529 Kubínová Romana SKV9452 7260021 E TJ Slovan Karlovy Vary
11:19:00 517 Klíchová Jana SSU8151 9480 A SK Severka Šumperk
11:22:00 514 Vaněčková Petra ZUP7950 8000318 A MTBO ČZU Praha
11:25:00 578 La Carbonara Hana TBM7652 8100026 E KOS TJ Tesla Brno
11:28:00 521 Folprechtová Kateřina ZUP7452 8670466 A MTBO ČZU Praha
11:31:00 522 Svobodová Katu SMR8451 995876 A SNS Smržovka
11:34:00 530 Fremrová Jaroslava LPM7954 1400405 A OK Lokomotiva Plzeň
11:37:00 518 Lamichová Martina XHK9150 8660523 A MTBO Racing team Hradec Králové
11:40:00 532 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 8629817 A Slavia Liberec orienteering

W21B 10.20 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 538 Lukavcová Ivana SMR8754 8656749 C SNS Smržovka
11:06:00 Vakant 0 Vakant
11:09:00 Vakant 0 Vakant
11:12:00 548 Hejnová Aneta SPC9356 8660588 B SPORTICUS team
11:15:00 556 Zítová Pavla LDC8151 347881 C KOB Děčín
11:18:00 545 Tichá Jana KNC9250 52257 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:21:00 551 Papugová Katarína VBA9254 9999903 C ŠK VAZKA Bratislava
11:24:00 547 Horová Klára VSP8455 8008455 C USK Praha
11:27:00 555 Matoušková Petra BLI7650 2134280 C MTBO Bludný kořen
11:30:00 541 Prylová Pavla ZUP7552 2069042 C MTBO ČZU Praha
11:33:00 540 Zrníková Markéta GIG9750 1398988 C GIGANT Orienteering
11:36:00 554 Štěpánová Dita DOB7956 8660522 A KOB Dobruška
11:39:00 546 Berglová Lucie ZUP8250 8631577 C MTBO ČZU Praha
11:42:00 553 Buriánková Ivka SMR7450 410730 C SNS Smržovka
11:45:00 557 Jedličková Adéla XHK8253 1398687 C MTBO Racing team Hradec Králové
11:48:00 539 Coufalová Markéta TSU8894 426350 C LKT 80 Šumperk
11:51:00 544 Kohoutová Barbora BOR9850 2051481 C OK Jiskra Nový Bor
11:54:00 542 Vosecká Veronika SPC8853 7210120 C SPORTICUS team
11:57:00 550 Hanzlíčková Martina EKP8452 8028858 C VŠTJ Ekonom Praha
12:00:00 549 Nehasilová Petra BOR8253 8655486 A OK Jiskra Nový Bor
12:03:00 558 Itaniemi Janita GIG8051 2133887 C GIGANT Orienteering
12:06:00 536 Petrová Daniela XPU8454 8400365 C PARDUBICE BIKERS
12:09:00 537 Skobová Tereza VIP7855 7211289 SK VIPrahlo

W40 10.60 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 564 Zemková Helena SLA7450 8028831 C SKOB Slaný
11:04:00 Vakant 0 Vakant
11:07:00 Vakant 0 Vakant
11:10:00 565 Linhartová Martina GIG7750 52690 C GIGANT Orienteering
11:13:00 563 Malá Alice TBM7991 8470600 A KOS TJ Tesla Brno
11:16:00 511 Rypáčková Dana SPC7955 8660559 A SPORTICUS team
11:19:00 572 Ryglová Kateřina TBM7372 53227 C KOS TJ Tesla Brno
11:22:00 571 Humlíčková Kateřina SBK7664 8076004 C KOB START Blansko
11:25:00 638 Michálková Alice GIG7650 2011792 C GIGANT Orienteering
11:28:00 579 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C OK Jiskra Nový Bor
11:31:00 566 Walther Katja 0050001 8170678 005-AUT - OLT Transdanubien
11:34:00 577 Kameníková Kateřina BOR7758 8441 A OK Jiskra Nový Bor
11:37:00 575 Králová Dana TBM7650 8663118 C KOS TJ Tesla Brno
11:40:00 573 Rychterová Dana SMR6950 7203339 A SNS Smržovka
11:43:00 569 Vavrysová Lenka TZL7400 8636196 C SKOB Zlín
11:46:00 570 Honsová Lenka SMR7750 8414103 A SNS Smržovka
11:49:00 576 Sedláková Hana LIP7850 7207339 C SOS Mamuti z Lipovky
11:52:00 567 Votýpková Zuzana BOR7958 8660512 A OK Jiskra Nový Bor
11:55:00 580 Vanková Jana OKP7750 8663182 C SK OK 24 Praha

W50 9.80 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:03:00 Vakant 0 Vakant
11:06:00 Vakant 0 Vakant
11:09:00 591 Švarcbachová Jaroslava KNC6754 8662276 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:12:00 586 Rejholcová Andrea BOR6951 2051490 C OK Jiskra Nový Bor
11:15:00 593 Straussová Petra LDC6951 1420808 C KOB Děčín
11:18:00 592 Maliňáková Eva TSU6550 8662711 C LKT 80 Šumperk
11:21:00 585 Ježková Hana TUR6950 8205 C OOB TJ Turnov
11:24:00 583 Knitlová Eva VAM6250 2112744 C OB Vamberk
11:27:00 590 Abelová Ivana STB6798 8660583 C TJ Stadion Nový Bor
11:30:00 589 Havlíčková Jindra KNC6150 9201322 C Sokol Kostelec n. Č. l.

W60 9.80 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:39:00 601 Kralova Eva VBA4751 8478747 C ŠK VAZKA Bratislava
11:42:00 596 Pospíšková Luisa TBM5959 8663184 C KOS TJ Tesla Brno
11:45:00 600 Perůtková Ivana TSU5850 52699 C LKT 80 Šumperk
11:48:00 599 Lacigová Ivana VSP5950 7003023 C USK Praha
11:51:00 597 Králová Dana TSU5896 8662287 C LKT 80 Šumperk
11:54:00 Vakant 0 Vakant
11:57:00 Vakant 0 Vakant

WM11 3.80 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:02:00 607 Linhart Adam GIG0801 331259 C GIGANT Orienteering
10:05:00 629 Folprecht Mia TBM0858 2083390 C KOS TJ Tesla Brno
10:08:00 605 Linhart Jakub GIG0800 52688 C GIGANT Orienteering
10:11:00 616 Kalinová Ella SPC0961 515458 C SPORTICUS team
10:14:00 621 Kunartová Dominika XHK0888 2035704 C MTBO Racing team Hradec Králové
10:17:00 625 Ouhrabka Vít SPC1010 2035145 C SPORTICUS team
10:20:00 631 Honsová Andrea SMR0850 7203328 C SNS Smržovka
10:23:00 618 Wohanka Antonín VRL1201 232639 OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:26:00 646 Toloch Otakar GIG0900 2103724 C GIGANT Orienteering
10:29:00 606 Kunart Lukáš XHK1000 2059756 C MTBO Racing team Hradec Králové
10:32:00 612 Ryglová Adéla TBM0857 53244 C KOS TJ Tesla Brno
10:35:00 608 Wohanková Michaela VRL1151 8973 OOS TJ Spartak Vrchlabí
10:38:00 623 Anděl Robin VPM0901 8531 C KOS Slavia Plzeň
10:41:00 626 Folprecht Lukáš ZUP0800 2058490 C MTBO ČZU Praha
10:44:00 622 Polák Tomáš CHA0801 2092428 C OK Chrastava
10:47:00 615 La Carbonara Matteo TBM0801 2083414 C KOS TJ Tesla Brno
10:50:00 619 Patka Marek BOR0902 8304112 C OK Jiskra Nový Bor
10:53:00 617 Černá Adéla HCE0850 1417259 TJ Hostivice
10:56:00 402 Jirásková Laura VSP0952 8253 C USK Praha
10:59:00 613 Votýpka Štěpán BOR0900 4384 C OK Jiskra Nový Bor
11:02:00 628 Šimková Anežka LME0950 2020717 C SK Los Mělník
11:05:00 620 Tuma Lukáš SJC0800 8001103 C Sportcentrum Jičín
11:08:00 627 Malý Matyáš TBM0910 320128 C KOS TJ Tesla Brno
11:11:00 611 Macháček Tomáš XHK0800 2141903 C MTBO Racing team Hradec Králové
11:14:00 Vakant 0 Vakant
11:17:00 Vakant 0 Vakant