Logo

Startovka závodu: Český pohár MTBO – 15. kolo

Klubová startovka

Datum:
14.09.2019
Místo konání:
Lužany
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Musil Pavel
Hlavní rozhodčí:
Kovář Miroslav
Stavitel tratí:
Kovář Miroslav
Kluby:
JEP     48D     71P     ABR     BLI     BOR     BSO     DKP     DOB     DOK     EKP     GIG     HCE     HOR     CHA     JIL     KAM     KCK     KNC     KVS     LCE     LDC     LOV     LPM     MFP     OKP     RBK     SBK     SJC     SJI     SKL     SKV     SLA     SMR     SPC     SSU     STB     TAP     TBM     TJN     TSU     TZL     UOL     VAM     VEY     VIP     VLI     VPM     VRB     VRL     VSP     XBM     XHK     XPU     ZPV     ZUP     RBA     RCP     VBA     Ostatní kluby
Nahrávám data...
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:44:00 Müller Pavel JEP7900 8116706 E M21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Thomas Sylvia 48D6950 0 Open
10:00:00 Kröber Andrea 48D6500 8150105 Open
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Towarek Michał 71P0300 8629802 M20
10:03:00 Dammfeld Karolina 71P0250 8631682 W20
10:06:00 Hyla Damian 71P0101 8631700 M20
10:09:00 Polewka Aleksandra 71P0650 8629801 W20
10:12:00 Niebielski Bartosz 71P0100 8000846 M20
10:15:00 Nyga Julia 71P0651 8627432 W20
10:22:00 Kamińska Anna 71P8350 8631677 W21E
10:26:00 Lisewska Agnieszka 71P9850 8631696 W21E
10:45:00 Jaroszek Radosław 71P9400 8640906 M21E
11:21:00 Jaroszek Jakub 71P9800 8631672 M21E
11:43:00 Marcinkiewicz Grzegorz 71P8600 8660492 M21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Jašek Vít ABR1111 52511 C MW10
10:06:00 Kolářová Renáta ABR9351 995795 C W21B
10:10:00 Hruška Tomáš ABR0001 8656726 A M20
10:33:00 Kolář Rudolf ABR6301 8663187 C M50
10:38:00 Haltof Ewa ABR9499 8660544 E W21E
10:47:00 Láner Roman ABR8100 9101620 C M21B
10:47:00 Žák Jakub ABR0606 7003003 C M14
10:56:00 Žák Pavel ABR7600 8662295 C M40A
11:00:00 Vala Radek ABR8401 8028862 A M21A
11:06:00 Hruška Miloš ABR7501 8680603 C M40A
11:24:00 Jašek Petr ABR7601 8662350 C M40A
11:28:00 Nedopílek David ABR7602 8663195 C M40A
11:37:00 Jašková Šárka ABR7751 8660585 C W40
11:39:00 Veličková Monika ABR8951 7201773 A W21A
11:45:00 Lánerová Leona ABR7752 9101702 C W40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:10:00 Matoušková Petra BLI7650 2134280 C W21B
10:15:00 Ohera Karel BLI7803 8028830 C M21B
10:31:00 Ištok Martin BLI8001 8028843 C M21B
10:41:00 Vozka Radim BLI7402 8028848 B M21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Votýpka Štěpán BOR0900 4384 C MW11
10:00:00 Patka Marek BOR0902 8304112 C MW11
10:12:00 Nehasilová Petra BOR8253 8655486 A W21B
10:17:00 Bogar Leoš BOR6603 8116755 C M50
10:19:00 Bogar Vojtěch BOR0604 515014 C M14
10:35:00 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C M21B
10:44:00 Kohoutová Barbora BOR9850 2051481 C W21B
10:45:00 Patka Kryštof BOR0702 8304111 C M14
10:50:00 Rejholcová Tereza BOR0751 2067682 C W14
11:12:00 Rejholec Michal BOR7412 8518 C M40A
11:22:00 Staňa Ondřej BOR0301 8028834 C M17
11:27:00 Votýpková Zuzana BOR7958 8514 A W40
11:27:00 Bogar Kryštof BOR9402 886300 E M21E
11:30:00 Tymešová Anna BOR0253 2800957 C W17
11:33:00 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C W40
11:33:00 Rejholcová Andrea BOR6951 2051490 C W50
11:38:00 Maennel Harald BOR5501 8644826 C M60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 Vít Vlastimil BSO6800 8655481 C M50
10:35:00 Vít Tomáš BSO0800 8116771 C M14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:09:00 Ramba Jiří DKP8606 8636190 C M21B
10:38:00 Rambová Kamila DKP8655 8060505 C W21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:08:00 Štěpánová Dita DOB7956 8660522 A W21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 Zapalačová Petra DOK0154 51496 W20
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:16:00 Hanzlíčková Martina EKP8452 8028858 C W21B
10:51:00 Domín Nikolas EKP8806 8662314 E M21E
10:59:00 Smrt Martin EKP8431 8631579 E M21E
11:15:00 Ksandrová Marie EKP9262 2103730 A W21A
11:42:00 Čermák Daniel EKP7510 8028876 C M40A
11:48:00 Bochenek Milan EKP5601 8116818 C M60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Chamraďa Elvira GIG1050 2133900 C MW10
10:00:00 Toloch Otakar GIG0900 2103724 C MW11
10:13:00 Zrníková Adéla GIG0050 8662727 E W20
10:14:00 Kroc Kryštof GIG0100 8680420 C M20
10:33:00 Zrník Tomáš GIG0601 8662686 C M14
10:34:00 Itaniemi Janita GIG8051 2133887 C W21B
10:45:00 Skoupý Jan GIG7001 8655402 C M21B
10:51:00 Toloch Eduard GIG0600 2103762 C M14
10:58:00 Toloch Alexandr GIG7000 8662147 C M40A
11:07:00 Chamraďa Dušan GIG7601 2051543 C M40B
11:08:00 Zrník Tomáš GIG7118 8659415 C M40A
11:18:00 Kroc Dalibor GIG7400 8680300 C M40A
11:26:00 Smolen Karel GIG0300 107549 C M17
11:34:00 Kunz Martin GIG7100 8009153 C M40A
11:36:00 Chamraďa Natali GIG0450 8656746 C W17
11:43:00 Michálková Alice GIG7650 2011792 C W40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Černá Adéla HCE0850 1417259 MW11
10:00:00 Černá Petra HCE7751 1413899 Open
11:00:00 Černá Justina HCE0652 1417251 C W14
11:46:00 Černý Radomír HCE6901 8028865 C M40A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Krausová Veronika HOR9750 2078473 Open
10:27:00 Vávra Martin HOR6302 8680422 C M50
10:54:00 Vávra Martin HOR9700 8680322 A M21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Polák Tomáš CHA0801 2092428 C MW11
10:00:00 Poláková Veronika CHA8150 7201775 Open
11:04:00 Polák Jaroslav CHA7500 8028844 C M40A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Ježková Romana JIL7552 2075623 C Open
11:13:00 Kohout Pavel JIL7502 8648626 C M40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 Hájek Adam KAM9202 8499979 C M21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:44:00 Flašar Jan KCK5701 2080933 C M60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:08:00 Švarcbach Michal KNC7001 8663170 A M21A
10:20:00 Tichá Jana KNC9250 8033273 C W21B
10:24:00 Havlíček Tomáš KNC8700 8012061 A M21A
10:38:00 Bitter Aleš KNC8803 8629814 A M21A
11:27:00 Švarcbachová Jaroslava KNC6754 8662276 C W50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:32:00 Maliňák Vladimír KVS5901 8662677 C M60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:04:00 Müller Tomáš LCE9910 433087 C M20
10:21:00 Piše Dušan LCE6702 1400427 C M50
11:34:00 Pišová Barbora LCE0251 8662431 C W17
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Zítová Kateřina LDC1150 1420237 C MW10
10:00:00 Zít Václav LDC1300 2111720 MW10
10:03:00 Zít Jan LDC8200 7205956 C M21B
10:04:00 Zítová Pavla LDC8151 347881 C W21B
10:30:00 Horák Jan LDC9800 8019937 C M21A
10:39:00 Vlček Petr LDC8700 8348 C M21B
11:22:00 Horáková Kateřina LDC0351 8662319 C W17
11:26:00 Horák Martin LDC7100 8019924 C M40A
11:30:00 Straussová Petra LDC6951 1420808 C W50
11:36:00 Stibal Ivan LDC5701 8337 C M60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Bochňák Zbyněk LOV7600 7612230 C Open
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:46:00 Popule Tomáš LPM8803 8033218 A M21A
11:05:00 Hegner Lukáš LPM8104 8660467 E M21E
11:28:00 Hegnerová Adéla LPM0450 2049581 W17
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:01:00 Štochel Miroslav MFP9300 8004355 E M21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:23:00 Mach Radovan OKP6605 8631586 C M50
10:34:00 Nováková Kateřina OKP9450 8656576 E W21E
10:45:00 Novák Libor OKP6504 8028825 C M50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:57:00 Jalový Milan RBK8347 8667513 E M21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Urban Jan SBK1234 500884 MW10
10:13:00 Sochor Jan SBK6922 8663124 C M21B
10:23:00 Šafek Jiří SBK7621 8000013 C M21B
10:41:00 Jirka Michal SBK8403 8401151 E M21E
10:58:00 Jiráček Josef SBK8501 8201285 A M21A
11:04:00 Urban Jan SBK7537 8303038 A M21A
11:13:00 Křístková Veronika SBK8379 52865 A W21A
11:17:00 Uhnavá Markéta SBK8485 8010108 A W21A
11:47:00 Beržinská Soňa SBK8554 8202028 A W21A
11:51:00 Csakvaryová Lenka SBK8383 8667958 A W21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Ticháček Jáchym SJC1004 9914 MW10
10:00:00 Posolda Tomáš SJC0803 2053584 C MW11
10:00:00 Vlach Antonín SJC0903 2115011 MW11
10:00:00 Kejval Vojtěch SJC0902 2102077 MW11
10:00:00 Tuma Lukáš SJC0800 8001103 C MW11
10:27:00 Ticháček Jakub SJC0704 8190207 C M14
10:31:00 Vlach František SJC0603 2114992 M14
10:46:00 Kejvalová Radka SJC0552 2102078 W14
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 Plíhal Tomáš SJI8509 8660510 A M21A
10:26:00 Moravec Štěpán SJI8101 8028855 A M21A
10:37:00 Suchý Jiří SJI9201 301278 C M21B
10:47:00 Lauerman Jan SJI7419 8662358 E M21E
10:48:00 Paulíček Jiří SJI7727 8116713 A M21A
11:10:00 Venhoda Milan SJI7104 8028816 C M40A
11:44:00 Prášil Aleš SJI7415 52152 C M40A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:02:00 Břeň Daniel SKL0100 8644874 C M20
11:13:00 Štáfek Pavel SKL7401 8660555 E M21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:21:00 Kubínová Jana SKV6751 8033243 C W50
11:33:00 Kubínová Romana SKV9452 8008510 E W21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:49:00 Svoboda Petr SLA6803 8028802 C M50
11:04:00 Zemková Pavlína SLA0551 8660529 C W14
11:07:00 Wohanka Richard SLA0100 8656731 E M21E
11:16:00 Čepička Václav SLA0301 8028872 C M17
11:19:00 Zemková Helena SLA7450 8028831 C W40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Honsová Magda SMR1150 7203329 C MW10
10:00:00 Rolný Toník SMR1300 0 C MW10
10:00:00 Rolný Jakub SMR1101 428294 C MW10
10:00:00 Buriánek Max SMR1102 0 C MW10
10:00:00 Honsová Andrea SMR0850 7203328 C MW11
10:17:00 Mišoňová Magdalena SMR0150 7202862 C W20
10:26:00 Pařízková Anežka SMR9350 2011824 C W21B
10:32:00 Buriánková Ivka SMR7450 410730 C W21B
11:01:00 Kurková Martina SMR8850 8116727 A W21A
11:02:00 Pařízek Petr SMR7001 8414115 C M40A
11:02:00 Buriánek Vojta SMR7801 8028837 A M21A
11:09:00 Svobodová Katu SMR8451 8033266 A W21A
11:14:00 Prevužňák Martin SMR7400 410729 C M40A
11:20:00 Svoboda Ivan SMR6200 886815 C M40A
11:25:00 Honsová Lenka SMR7750 8116767 A W40
11:25:00 Svoboda Honza SMR7901 8656561 E M21E
11:31:00 Rychterová Dana SMR6950 8116694 A W40
11:31:00 Rolná Janka SMR8150 428212 A W21A
11:38:00 Hons Miši SMR7700 8414103 C M40A
11:42:00 Mišoňová Verča SMR0450 7201762 C W17
11:49:00 Lukavcová Ivana SMR8754 8656749 A W21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Kalinová Ella SPC0961 515458 C MW11
10:00:00 Kalinová Lisa SPC1158 515409 C MW11
10:00:00 Rypáčková Šárka SPC1151 426455 C MW11
10:16:00 Pruner Petr SPC8207 8660573 A M21A
10:25:00 Hejna Jiří SPC6201 8663134 C M50
10:30:00 Kalinová Markéta SPC8259 8629752 E W21E
10:36:00 Tučková Dagmar SPC8653 8033208 E W21E
10:40:00 Vosecká Veronika SPC8853 8667998 C W21B
10:42:00 Mědílková Iva SPC7160 8667533 E W21E
10:52:00 Vedral Martin SPC8306 8660565 A M21A
10:55:00 Kalina Miroslav SPC8211 8033200 E M21E
10:59:00 Rypáčková Dana SPC7955 8660559 A W21A
11:03:00 Sajal Martin SPC7803 8033209 E M21E
11:19:00 Vacek Jan SPC0009 8028808 E M21E
11:41:00 Štěňha Martin SPC7608 8667520 E M21E
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:21:00 Klíchová Jana SSU8151 9480 A W21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:56:00 Stránská Sofie STB0851 8660578 C W14
11:24:00 Abelová Ivana STB6798 8660583 C W50
11:35:00 Ludvík Matyáš STB9801 8660584 E M21E
11:39:00 Stránský Jiří STB8100 8663143 E M21E
11:40:00 Ludvík Petr STB5701 8660582 C M60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:28:00 Šebesta Petr TAP7604 8032476 A M21A
10:36:00 Pucherna Jan TAP7701 8151177 A M21A
11:35:00 Puchernová Zuzana TAP8453 8190384 A W21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Malá Lucie TBM1165 53228 C MW10
10:00:00 Ryglová Beáta TBM1158 2083404 C MW10
10:00:00 La Carbonara Noemi TBM1156 515049 MW10
10:00:00 Malý Matyáš TBM0910 7204480 C MW11
10:00:00 Ryglová Adéla TBM0857 53244 C MW11
10:00:00 La Carbonara Matteo TBM0801 2083414 C MW11
10:00:00 Štěpánek Ondřej TBM0809 8208112 C MW11
10:00:00 Pospíšková Magdalena TBM9150 2011851 A Open
10:05:00 Gryc Tomáš TBM6903 8100027 C M50
10:11:00 Náhlovský David TBM6512 8028874 C M50
10:24:00 Grycová Veronika TBM9859 8125988 E W21E
10:29:00 Argaláš Jaroslav TBM6213 8662684 C M50
10:29:00 Štěpánek Jan TBM0607 8660548 C M14
10:32:00 Králová Vilma TBM9950 8636189 E W21E
10:39:00 Pospíšek Zbyněk TBM6007 8663197 C M50
10:41:00 Schwab Filip TBM0710 8000710 C M14
10:43:00 Král Jan TBM6901 8645929 C M50
10:50:00 Polášek Radek TBM8008 8008780 A M21A
10:57:00 Pospíšková Luisa TBM5959 8663184 C W60
11:02:00 Králová Denisa TBM0559 8670799 C W14
11:05:00 Malý Martin TBM7610 8470600 C M40B
11:05:00 La Carbonara Hana TBM7652 8100026 E W21A
11:09:00 Provazník Dušan TBM7301 2127612 C M40B
11:11:00 Pospíšek Marek TBM8907 7207621 E M21E
11:15:00 Boček Milan TBM9228 8019217 E M21E
11:22:00 La Carbonara Claudio TBM7337 2083415 C M40A
11:23:00 Ryglová Kateřina TBM7372 53227 C W40
11:23:00 Rygl Miroslav TBM7205 8636760 E M21E
11:26:00 Vedrová Ela TBM0357 8033220 C W17
11:29:00 Králová Dana TBM7650 8663118 C W40
11:29:00 Štěpánek Martin TBM7327 8444884 E M21E
11:32:00 Rovensky Milan TBM7711 8301177 C M40A
11:33:00 Ševčík Martin TBM7632 8662360 E M21E
11:37:00 Rygl Jaroslav TBM7044 8667970 E M21E
11:39:00 Malá Alice TBM7991 8670786 A W40
11:40:00 Králová Jolana TBM0360 8635873 A W17
11:50:00 Schwab David TBM7401 8007401 C M40A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:17:00 Král Luboš TJN8401 2020747 C M21B
11:24:00 Nedomlelová Lucie TJN0256 8662718 C W17
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:14:00 Coufalová Markéta TSU8894 426350 C W21B
10:25:00 Medlík Jan TSU8246 52567 C M21B
10:29:00 Linhart Tomáš TSU8540 301146 C M21B
10:40:00 Staňková Štěpánka TSU8992 8660564 E W21E
10:40:00 Tomeček Karel TSU8300 1400407 A M21A
10:41:00 Král Jiří TSU5941 8663159 C M50
10:49:00 Sedláček Petr TSU8109 8662355 E M21E
10:51:00 Perůtková Ivana TSU5850 8680404 C W60
11:00:00 Králová Dana TSU5896 8662287 C W60
11:07:00 Tomečková Zuzana TSU8279 8660549 A W21A
11:15:00 Maliňáková Eva TSU6550 8662711 C W50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Honner Tomáš TZL1001 7207358 MW11
10:23:00 Honner Jaroslav TZL0701 8662687 C M14
10:53:00 Hradil Jiří TZL8604 8656568 E M21E
11:27:00 Honnerová Blanka TZL8052 8052217 A W21A
11:42:00 Nejedlý Petr TZL5101 8680304 C M60
11:45:00 Graubner Jan TZL8236 8068608 E M21E
11:49:00 Vavrysová Lenka TZL7400 8636196 C W40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:42:00 Kuncová Jana UOL7854 9803 C W21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:35:00 Doležal Josef VAM6101 7203452 C M50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:37:00 Malý Rostislav VEY0600 361972 C M14
11:20:00 Kadlecová Tereza VEY0650 8656571 C W17
11:34:00 Kadlec Luděk VEY5600 8116733 C M60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:18:00 Dohnalová Jindra VIP6251 8635828 C W50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:05:00 Urbaník Robert VLI7002 8662745 C M21B
10:11:00 Meier Milan VLI7301 8662311 C M21B
10:43:00 Meier David VLI0606 8004347 C M14
10:47:00 Kareis Martin VLI6501 8680572 C M50
11:15:00 Lisý Ondřej VLI7100 52179 C M40B
11:21:00 Zápotocká Anna VLI7250 51217 C W40
11:30:00 Hanovec Petr VLI7101 8629811 C M40A
11:41:00 Mokrá Julie VLI8051 8033227 A W21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Anděl Robin VPM0901 8109411 C MW11
10:00:00 Hašková Eva VPM7352 515112 Open
10:00:00 Jirková Petra VPM8450 8416122 A W21B
10:13:00 Fajtl Jaroslav VPM6001 8656554 C M50
10:20:00 Svobodová Alexandra VPM0051 8656520 C W21E
10:28:00 Streckerová Jana VPM8850 887616 C W21B
10:43:00 Anděl Robert VPM8001 8028884 E M21E
10:49:00 Svoboda Antonín VPM0601 7207338 C M14
11:00:00 Hašek Ondřej VPM6902 8033212 C M40A
11:06:00 Jirka Jakub VPM7905 8252429 A M21A
11:09:00 Hašek Jan VPM0001 8629758 E M21E
11:12:00 Kovář Ondřej VPM0200 8660913 A M17
11:16:00 Kovář Vladimír VPM7200 8028850 C M40A
11:17:00 Hasman Ondřej VPM0002 8656735 E M21E
11:18:00 Hasman Marek VPM0201 2042505 C M17
11:24:00 Svoboda Vojtěch VPM0207 232356 C M17
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:40:00 Klech Richard VRB7201 436946 C M40A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Wohanka Antonín VRL1201 232639 MW11
10:08:00 Kubát Tomáš VRL0001 339555 C M20
10:19:00 Kubát Miroslav VRL6701 8977 C M50
10:20:00 Štregl Tomáš VRL7406 8662306 A M21A
11:32:00 Štreglová Zuzana VRL0251 2020709 C W17
11:38:00 Messnerová Lucie VRL0456 425599 C W17
11:44:00 Štregl Petr VRL7303 2017676 A M21A
11:47:00 Štreglová Andrea VRL7552 2102800 C W40
11:50:00 Wohanka Pavel VRL7501 2096236 A M21A
11:51:00 Wohanková Gabriela VRL7652 2042537 C W40
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Pastuszek Lukáš VSP1000 2111766 MW10
10:00:00 Kopecký Hynek VSP1300 52760 MW10
10:00:00 Horák Kryštof VSP1400 897376 C MW10
10:00:00 Müllerová Karla VSP1351 886789 C MW10
10:00:00 Kopecká Marie VSP0951 1416363 MW11
10:06:00 Kopecký Pavel VSP7800 49385 A M21A
10:11:00 Lacigová Marie VSP0050 8670500 A W20
10:14:00 Hora Vojtěch VSP8301 8663123 A M21A
10:18:00 Kopecká Anežka VSP8150 51642 A W21B
10:32:00 Bartoš Marián VSP8201 8660511 A M21A
10:33:00 Horák Pavel VSP7200 8660356 A M21B
10:36:00 Horová Klára VSP8455 8008455 C W21B
10:44:00 Hrdinová Marie VSP7852 8660472 E W21E
10:54:00 Lacigová Ivana VSP5950 8116699 C W60
10:58:00 Pastuszková Laura VSP0654 53374 C W14
11:11:00 Pastuszek Jakub VSP7500 53399 C M40B
11:30:00 Laciga Zdeněk VSP5200 8667549 C M60
11:31:00 Laciga Radek VSP8200 8656559 E M21E
11:37:00 Košíková Jitka VSP7799 887910 A W21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Burešová Ema XBM0950 416112 MW11
10:21:00 Gebas Miroslav XBM8102 9365 C M21B
10:48:00 Burešová Veronika XBM0550 8033210 C W14
10:52:00 Bureš Pavel XBM7549 8621762 C M40A
11:14:00 Suchánek Jakub XBM0201 8028806 C M17
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Jedličková Lucie XHK1050 1008173 C MW10
10:00:00 Jedlička Tomáš XHK1001 9131 C MW10
10:01:00 Šafář Jan XHK7700 8116828 A M21B
10:12:00 Jedlička Marek XHK7502 8028863 A M21A
10:19:00 Jedlička Lukáš XHK8100 1398686 C M21B
10:22:00 Jiran Jan XHK7701 8662364 A M21A
10:22:00 Jedličková Adéla XHK8253 8028847 C W21B
10:42:00 Husák Václav XHK7702 8680618 A M21A
11:20:00 Černík Adam XHK0400 8028836 C M17
11:25:00 Lamichová Martina XHK9150 8660523 A W21A
11:43:00 Jiranová Kateřina XHK8350 8667992 A W21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Odvodyová Nikola XPU1252 1234562 MW10
10:00:00 Jirásková Julie XPU1352 2080983 MW10
10:01:00 Kiac Jiří XPU6305 8414096 C M50
10:02:00 Petrová Daniela XPU8454 8400365 C W21B
10:04:00 Odvody Zdeněk XPU8206 8206000 A M21A
10:05:00 Kiacová Veronika XPU9953 8116780 C W20
10:24:00 Žemličková Lenka XPU8660 8033255 C W21B
10:25:00 Faltejsek Tobiáš XPU0500 7708877 C M14
10:27:00 Jirásek Radek XPU7802 8656626 C M21B
10:30:00 Jahn Odvody Dana XPU8355 9292 C W21B
10:39:00 Munzar Jakub XPU0600 7210209 C M14
10:43:00 Žemlička Jan XPU8303 8116799 C M21B
10:49:00 Jirásek Aleš XPU7601 8100176 C M21B
10:54:00 Faltejsek Lukáš XPU7725 8224223 C M40A
10:54:00 Faltejsková Laura XPU0750 8330550 C W14
11:11:00 Jansová Doubravka XPU9750 2070818 C W21A
11:19:00 Odvodyová Šárka XPU8352 8352000 A W21A
11:23:00 Bártíková Zuzana XPU8954 8090145 A W21A
11:35:00 Faltejsková Jana XPU7652 8221222 C W40
11:48:00 Munzar Martin XPU7311 2104618 C M40A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:03:00 Holinka Martin ZPV6712 8660377 C M50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:00:00 Vaněčková Anna ZUP1050 2113500 C MW10
10:00:00 Vaněček Jan ZUP0801 2113370 C MW10
10:00:00 Šňupárek Jenda ZUP1000 899160 C MW10
10:00:00 Šňupárková Barbora ZUP1150 51718 C MW10
10:00:00 Folprecht Lukáš ZUP0800 2058490 C MW11
10:00:00 Pucherna Petr ZUP8002 8001090 A M21A
10:10:00 Bergl Tomáš ZUP7800 8201978 A M21A
10:15:00 Veselý Jan ZUP6500 8051965 C M50
10:18:00 Vaněček Jan ZUP8003 8004120 A M21A
10:28:00 Ryšavá Vendula ZUP8151 8662726 E W21E
10:31:00 Šňupárek Ondřej ZUP6949 8662695 C M50
10:34:00 Černý Ladislav ZUP8200 8200339 A M21A
10:52:00 Folprechtová Julie ZUP0650 51532 C W14
11:03:00 Vaněčková Petra ZUP7950 8000318 A W21A
11:29:00 Folprechtová Kateřina ZUP7452 8670466 A W21A
11:36:00 Folprecht Eduard ZUP7300 8670480 C M40A
11:41:00 Veselá Iva ZUP7551 8201275 C W40
11:45:00 Puchernová Radka ZUP8759 8708013 A W21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
11:46:00 Jánoška Jozef RBA5902 8100017 C M60
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:37:00 Autrata Vlastimil RCP6041 8116670 C M50
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
10:07:00 Mlynárik Peter VBA6501 8402555 C M50
10:56:00 Opršal Juraj VBA8301 8301007 A M21A
11:03:00 Kralova Eva VBA4751 8478747 C W60

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
10:00 Vilém Štěpán 0020002 4411246 007 Vilémovi MW11
10:00 Vilém Stanislav 0020001 2080992 007 Vilémovi Open
10:00 Lauerman Jan 0030001 886813 jihlava MW10
10:00 Lauermanová Eva 0030002 2103711 jihlava MW10
10:00 Vojtěch Richard 0040001 8307 LH Vojtěchovi Open
10:00 Šubr Martin 0050001 8250250 - Open
10:00 Kotyk Karel 0060001 0 Velocipédklub Nová Paka Open
10:00 Fejk Zbyněk 0070001 9911 Rotující Kedluben Open
10:00 Weber Sebastian 0080004 8269 Nereg. MW11
10:00 Weber Roman 0080001 0 Nereg. Open
10:00 Weberová Ivana 0080002 0 Nereg. Open
10:21 Weber Maxmilian 0080003 8268 Nereg. M14
10:00 Svízela Vojtěch 0100001 8663204 LCE Open