Startovka závodu: Český pohár MTBO – 19. kolo

Klubová startovka

Datum:
29.09.2019
Místo konání:
Bavorov
Pořadatel:
EKP - VŠTJ Ekonom Praha
PVD - OOB TJ Sokol Pražák
Mapa:
Svatá trojice sever a Svatá trojice jih
Ředitel závodu:
Mikanová Kateřina
Hlavní rozhodčí:
Domín Nikolas
Stavitel tratí:
Goder Josef
JURY:
Kalina Miroslav, Pospíšek Zbyněk, Lacigová Michaela
Protokol:
Závod proběhl za krásného slunečného počasí.
Kluby:
25A     27A     NNN     67D     94P     ABR     BLI     BOR     BSO     DMS     DOB     DOR     GIG     HOR     CHA     JEP     KCK     KNC     LDC     LME     LPM     OKP     PGP     SBK     SJC     SKL     SLA     SMR     SPC     STB     TBM     TCB     TSU     TZL     VAM     VEY     VIP     VLI     VPM     VRL     VSP     XBM     XHK     XPU     ZPV     ZUP     RBA     Ostatní kluby
(8)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
459 8121808 Schnetz Lena 25A0350 W20 10:08:00
452 8120500 Hnilica Lea 25A0050 W20 10:14:00
405 8122609 Illig Martin 25A0102 M20 10:18:00
456 8240102 Hnilica Jana 25A0250 W20 10:29:00
132 8251002 Gaudernak Benjamin 25A0200 M17 10:31:00
142 8070504 Hnilica Hannes 25A0400 M17 10:37:00
12 8112114 Waldmann Andreas 25A9401 M21E 10:52:00
673 8160262 Melcher Michael 25A6200 M50 11:08:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
660 8171068 Hnilica Thomas 27A6800 M50 10:08:00
687 8050268 Hnilica Sonja 27A6850 W50 10:37:00
(9)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
924 8268 Weber Roman NNN7007 OPEN 10:00:00
923 8269 Weberová Ivana NNN7006 OPEN 10:00:00
876 8033278 Weber Sebastian NNN7005 MW11 10:10:00
188 8109423 Weber Maxmilian NNN7004 M14 10:18:00
680 8123005 Dorfer Dietmar NNN M50 10:44:00
535 515411 Bílek Vojtěch NNN MW11 10:46:00
33 8010485 Angel García García NNN7003 M21E 10:58:00
639 7204446 Vandendool Bill NNN7002 M60 11:01:00
339 8633225 Jackson Carolyn NNN7001 W40 11:14:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
669 8000034 Sturm Michael 67D6800 M50 10:41:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
3 2034197 Marcinkiewicz Grzegorz He 94P8602 M21E 10:46:00
(7)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
670 8663187 Kolář Rudolf ABR6301 C M50 10:02:00
190 7003003 Žák Jakub ABR0606 C M14 10:27:00
340 8660585 Jašková Šárka ABR7751 C W40 10:44:00
319 8663195 Nedopílek David ABR7602 C M40A 10:52:00
656 8680603 Němec Lubomír ABR6201 C M50 11:05:00
316 8662295 Žák Pavel ABR7600 C M40A 11:16:00
63 8660544 Haltof Ewa ABR9499 E W21E 11:53:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
538 8028843 Ištok Martin BLI8001 C M21B 10:12:00
536 8028830 Ohera Karel BLI7803 C M21B 10:27:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
555 8655486 Nehasilová Petra BOR8253 A W21B 10:33:00
135 8028834 Staňa Ondřej BOR0301 C M17 10:34:00
684 8033288 Rejholcová Andrea BOR6951 C W50 10:40:00
305 8061457 Rejholec Michal BOR7412 C M40A 11:43:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
197 8116771 Vít Tomáš BSO0800 C M14 10:06:00
651 8655481 Vít Vlastimil BSO6800 C M50 10:23:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
534 1602620 David Josef DMS8101 C M21B 10:42:00
244 896976 Haničáková Denisa DMS8350 A W21A 11:14:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
554 8660522 Štěpánová Dita DOB7956 A W21B 11:03:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
115 434596 Arnoštová Veronika DOR0455 C W17 10:08:00
138 8654908 Petrilák Matouš DOR0409 C M17 10:28:00
(8)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
134 8655402 Smolen Karel GIG0300 C M17 10:04:00
198 8662686 Zrník Tomáš GIG0601 C M14 10:09:00
118 8656746 Chamraďa Natali GIG0450 C W17 10:20:00
403 8680420 Kroc Kryštof GIG0100 C M21B 10:33:00
563 2133887 Itaniemi Janita GIG8051 C W21B 11:00:00
310 8680300 Kroc Dalibor GIG7400 C M40A 11:04:00
513 2051543 Chamraďa Dušan GIG7601 C M40B 11:09:00
303 8659415 Zrník Tomáš GIG7118 C M40A 11:49:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
678 8680422 Vávra Martin HOR6302 C M50 11:20:00
282 8680322 Vávra Martin HOR9700 A M21A 11:30:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
880 8028844 Polák Tomáš CHA0801 C MW11 10:07:00
7201775 Poláková Veronika CHA8150 W21B 10:24:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
267 8116706 Müller Pavel JEP7900 E M21A 10:57:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
621 49615 Flašarová Marie KCK5756 C W60 10:10:00
638 8028814 Flašar Jan KCK5701 C M60 10:49:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
682 8662276 Švarcbachová Jaroslava KNC6754 C W50 10:34:00
279 8629814 Bitter Aleš KNC8803 A M21A 10:45:00
277 8012061 Havlíček Tomáš KNC8700 A M21A 10:51:00
560 8033273 Tichá Jana KNC9250 C W21B 10:54:00
271 8663170 Švarcbach Michal KNC7001 A M21A 11:18:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
114 8662319 Horáková Kateřina LDC0351 C W17 10:05:00
683 1420808 Straussová Petra LDC6951 C W50 10:31:00
8019937 Horák Jan LDC9800 A M21A 11:12:00
320 8019924 Horák Martin LDC7100 C M40A 11:34:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
663 8116719 Šimek Miroslav LME6300 C M50 10:20:00
170 2020717 Šimková Anežka LME0950 C W14 10:30:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
887 8656621 Bohuslav Fanda LPM0900 MW11 10:04:00
141 8667972 Bohuslav Josef LPM0401 C M17 10:07:00
511 8670454 Bohuslav Václav LPM7206 C M40B 11:00:00
270 8033218 Popule Tomáš LPM8803 A M21A 11:03:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
665 8631586 Mach Radovan OKP6605 C M50 11:14:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
666 2067268 Maleček Vít PGP6801 M50 10:11:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
539 8663124 Sochor Jan SBK6922 C M21B 10:21:00
(13)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
533 8008015 Tomeš Petr SJC7531 B M21B 10:03:00
872 8001103 Tuma Lukáš SJC0800 C MW11 10:16:00
140 8001809 Tuma Matěj SJC0202 A M17 10:19:00
655 8654568 Antoš Svatopluk SJC6602 C M50 10:29:00
344 8001802 Tumová Jana SJC7452 C W40 10:41:00
241 8008010 Tomešová Daniela SJC8451 A W21B 10:42:00
278 8008104 Kovář Miroslav SJC8104 A M21A 11:00:00
308 8001607 Tuma Jaroslav SJC7305 C M40A 11:22:00
306 8074101 Pucherna Eduard SJC7400 E M40A 11:28:00
64 8350350 Musilová Vendula SJC8355 E W21E 11:38:00
29 8656552 Stránský Vojtěch SJC9000 E M21E 11:40:00
281 8040385 Drobník Lukáš SJC8500 A M21A 11:45:00
62 8482121 Drobníková Markéta SJC8450 E W21E 11:56:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
410 8644874 Břeň Daniel SKL0100 C M20 10:03:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
137 8028872 Čepička Václav SLA0301 C M17 10:10:00
168 8660529 Zemková Pavlína SLA0551 C W14 10:27:00
331 8028831 Zemková Helena SLA7450 C W40 10:38:00
633 8100015 Němec Vladimír SLA4202 C M60 10:55:00
677 8028802 Svoboda Petr SLA6803 C M50 11:23:00
8 8656731 Wohanka Richard SLA0100 E M21E 11:31:00
(13)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
545 8648591 Zavrtálek Petr SMR8401 C M21B 10:06:00
886 7203328 Honsová Andrea SMR0850 C MW11 10:19:00
261 8028837 Buriánek Vojta SMR7801 A M21A 10:42:00
250 8033279 Rolná Janka SMR8150 A W21A 10:53:00
309 886815 Svoboda Ivan SMR6200 C M40A 10:55:00
347 8119964 Rychterová Dana SMR6950 A W40 10:56:00
561 2011824 Pařízková Anežka SMR9350 C W21B 10:57:00
313 8414103 Hons Miši SMR7700 C M40A 11:01:00
336 8116767 Honsová Lenka SMR7750 A W40 11:02:00
255 8033216 Pařízková Věrka SMR7151 E W21A 11:02:00
248 8033266 Svobodová Katu SMR8451 A W21A 11:08:00
315 8414115 Pařízek Petr SMR7001 C M40A 11:40:00
27 8656561 Svoboda Honza SMR7901 E M21E 12:04:00
(11)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
192 7205029 Geisler Richard SPC0703 C M14 10:03:00
676 8663134 Hejna Jiří SPC6201 C M50 10:14:00
558 7210120 Vosecká Veronika SPC8853 C W21B 10:39:00
323 8667508 Geisler Michal SPC7504 A M40A 10:49:00
885 8109400 Kalinová Lisa SPC1158 C MW11 10:52:00
283 8660565 Vedral Martin SPC8306 A M21A 11:06:00
10 8033200 Kalina Miroslav SPC8211 E M21E 11:13:00
54 8667533 Mědílková Iva SPC7160 E W21E 11:29:00
289 8660573 Pruner Petr SPC8207 A M21A 11:33:00
30 8667520 Štěňha Martin SPC7608 E M21E 11:46:00
58 8629752 Kalinová Markéta SPC8259 E W21E 11:50:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
685 8660583 Abelová Ivana STB6798 C W50 10:28:00
632 8660582 Ludvík Petr STB5701 C M60 11:13:00
(20)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
416019 Vokál Kabelová Radka TBM7898 C OPEN 10:00:00
624 8663184 Pospíšková Luisa TBM5959 C W60 10:07:00
169 8670799 Králová Denisa TBM0559 C W14 10:09:00
878 7204480 Malý Matyáš TBM0910 C MW11 10:13:00
191 8660548 Štěpánek Jan TBM0607 C M14 10:15:00
341 8670786 Malá Alice TBM7991 A W40 10:35:00
24 8662360 Ševčík Martin TBM7632 E M21E 10:43:00
875 2083414 La Carbonara Matteo TBM0801 C MW11 10:43:00
873 53244 Ryglová Adéla TBM0857 C MW11 10:49:00
653 8645929 Král Jan TBM6901 C M50 10:50:00
17 8019217 Boček Milan TBM9228 E M21E 10:55:00
662 8663197 Pospíšek Zbyněk TBM6007 C M50 10:59:00
515 8470600 Malý Martin TBM7610 C M40B 11:03:00
345 8663118 Králová Dana TBM7650 C W40 11:05:00
321 8030873 Ambrož Pavel TBM7339 C M40A 11:13:00
274 8008780 Polášek Radek TBM8008 A M21A 11:24:00
5 8444884 Štěpánek Martin TBM7327 E M21E 11:43:00
59 8636189 Králová Vilma TBM9950 E W21E 11:44:00
28 8636760 Rygl Miroslav TBM7205 E M21E 11:49:00
21 8667970 Rygl Jaroslav TBM7044 E M21E 11:55:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
659 52193 Pšenička Jiří TCB6301 C M50 11:11:00
657 8116820 Princ David TCB6901 C M50 11:17:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
622 8662287 Králová Dana TSU5896 C W60 10:04:00
658 8663159 Král Jiří TSU5941 C M50 10:35:00
61 8660564 Staňková Štěpánka TSU8992 E W21E 11:35:00
57 8656581 Kamarytová Marie TSU9191 E W21E 11:41:00
(9)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
189 8052217 Honner Jaroslav TZL0701 C M14 10:30:00
637 8680304 Nejedlý Petr TZL5101 C M60 10:43:00
664 8680411 Novotný Petr TZL6601 C M50 10:47:00
883 8662687 Honner Tomáš TZL1001 MW11 10:55:00
7207358 Honner Jaroslav TZL7803 E M21E 11:01:00
635 8007800 Dravetz Walter TZL5418 C M60 11:04:00
333 8636196 Vavrysová Lenka TZL7400 C W40 11:11:00
9 8068608 Graubner Jan TZL8236 E M21E 11:25:00
22 8656568 Hradil Jiří TZL8604 E M21E 12:07:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
674 7203452 Doležal Josef VAM6101 C M50 10:38:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
112 8656571 Kadlecová Tereza VEY0650 C W17 10:11:00
195 361972 Malý Rostislav VEY0600 C M14 10:24:00
324 207803 Malý Zdeněk VEY7200 C M40A 10:58:00
636 8116733 Kadlec Luděk VEY5600 C M60 11:10:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
688 8635828 Dohnalová Jindra VIP6251 C W50 10:43:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
541 8662745 Urbaník Robert VLI7002 C M21B 10:15:00
(12)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
143 8656719 Svoboda Vojtěch VPM0207 C M17 10:01:00
133 8660913 Kovář Ondřej VPM0200 A M17 10:13:00
14 8656735 Hasman Ondřej VPM0002 E M20 10:15:00
667 8656554 Fajtl Jaroslav VPM6001 C M50 10:17:00
193 8651736 Svoboda Antonín VPM0601 C M14 10:21:00
53 8656520 Svobodová Alexandra VPM0051 C W20 10:26:00
565 8033286 Kratochvílová Lucie VPM9251 C W21B 10:30:00
272 8680613 Fajtl Jaroslav VPM9001 A M21A 10:39:00
562 887616 Streckerová Jana VPM8850 C W21B 10:48:00
19 8662312 Kamaryt Tomáš VPM8807 E M21E 11:07:00
32 8028813 Les Martin VPM7906 E M21E 11:19:00
307 8028850 Kovář Vladimír VPM7200 C M40A 11:37:00
(10)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
113 8033247 Štreglová Zuzana VRL0251 C W17 10:02:00
116 8033294 Messnerová Lucie VRL0456 C W17 10:17:00
661 8660547 Kubát Miroslav VRL6701 C M50 10:26:00
879 2096236 Wohanka Antonín VRL1201 MW11 10:28:00
332 8033284 Wohanková Gabriela VRL7652 C W40 10:47:00
262 2017676 Štregl Petr VRL7303 A M21A 10:48:00
264 8662306 Štregl Tomáš VRL7406 A M21A 10:54:00
334 2102800 Štreglová Andrea VRL7552 C W40 10:59:00
284 8109430 Hrdinka Daniel VRL9701 A M21A 11:15:00
280 8033260 Wohanka Pavel VRL7501 A M21A 11:42:00
(15)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
921 8656501 Tichovská Martina VSP8650 E OPEN 10:00:00
460 8670500 Lacigová Marie VSP0050 A W20 10:02:00
537 8667549 Laciga Zdeněk VSP5200 C M21B 10:09:00
162 53374 Pastuszková Laura VSP0654 C W14 10:12:00
626 8116699 Lacigová Ivana VSP5950 C W60 10:13:00
540 8660356 Horák Pavel VSP7200 A M21B 10:18:00
165 8028827 Malečková Hana VSP0553 W14 10:24:00
890 2111766 Pastuszek Lukáš VSP1000 MW11 10:34:00
553 8008455 Horová Klára VSP8455 C W21B 10:36:00
246 8020233 Košíková Jitka VSP7799 A W21A 10:47:00
516 8660551 Pastuszek Jakub VSP7500 C M40B 11:06:00
268 8663123 Hora Vojtěch VSP8301 A M21A 11:21:00
55 8028810 Lacigová Michaela VSP8152 E W21E 11:26:00
60 8660472 Hrdinová Marie VSP7852 E W21E 11:47:00
286 8660511 Bartoš Marián VSP8201 A M21A 11:54:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
163 8033210 Burešová Veronika XBM0550 C W14 10:03:00
888 416112 Burešová Ema XBM0950 MW11 10:31:00
312 8621762 Bureš Pavel XBM7549 C M40A 11:46:00
(7)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
532 8116828 Šafář Jan XHK7700 A M21B 10:24:00
556 8028847 Jedličková Adéla XHK8253 C W21B 10:27:00
542 8670498 Jedlička Lukáš XHK8100 C M21B 10:30:00
243 8656667 Jedličková Zuzana XHK8150 A W21A 10:56:00
253 8660523 Lamichová Martina XHK9150 A W21A 11:05:00
263 8028863 Jedlička Marek XHK7502 A M21A 11:09:00
25 8663200 Chmelař Lukáš XHK9100 E M21E 11:52:00
(10)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
455 8116790 Barnetová Veronika XPU9952 C W20 10:05:00
166 9267 Faltejsková Laura XPU0750 C W14 10:06:00
458 8116780 Kiacová Veronika XPU9953 C W20 10:11:00
252 8352000 Odvodyová Šárka XPU8352 A W21A 10:50:00
335 2086560 Faltejsková Jana XPU7652 C W40 10:50:00
249 8090145 Bártíková Zuzana XPU8954 A W21A 11:17:00
311 8224223 Faltejsek Lukáš XPU7725 C M40A 11:19:00
672 8414096 Kiac Jiří XPU6305 C M50 11:26:00
269 8206000 Odvody Zdeněk XPU8206 A M21A 11:27:00
26 8116811 Kanta Martin XPU9705 E M21E 11:58:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
668 8660377 Holinka Martin ZPV6712 C M50 10:05:00
(10)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
164 51532 Folprechtová Julie ZUP0650 C W14 10:18:00
874 2058490 Folprecht Lukáš ZUP0800 C MW11 10:25:00
881 2113370 Vaněček Jan ZUP0801 C MW11 10:37:00
242 8708013 Puchernová Radka ZUP8759 A W21A 10:44:00
302 8670480 Folprecht Eduard ZUP7300 C M40A 11:07:00
337 8201275 Veselá Iva ZUP7551 C W40 11:08:00
245 8000318 Vaněčková Petra ZUP7950 A W21A 11:11:00
254 8670466 Folprechtová Kateřina ZUP7452 A W21A 11:20:00
265 8004120 Vaněček Jan ZUP8003 A M21A 11:39:00
287 8001090 Pucherna Petr ZUP8002 A M21A 11:57:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
640 8100017 Jánoška Jozef RBA5902 C M60 11:07:00
Ostatní kluby
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
925 51395 Švarcbachová Barbora 0080001 OPEN 10:00
926 2084956 Straková Linda 0090001 OPEN 10:00
920 2084958 Kuneš Lukáš 0040001 OPEN 10:00
915 8033275 Pejšová Barbora 0031006 OPEN 10:00
914 8033257 Muchka Matyáš 0031005 OPEN 10:00
913 8033254 Kříž Filip 0031004 OPEN 10:00
916 8033277 Pichlík Tomáš 0031007 OPEN 10:00
402 8648660 Kuznetsov Vladimir 0051003 M20 10:06
408 8122892 Ceremnyh Jaroslav 0020002 M20 10:12
454 8122988 Oparina Marina 0020003 W20 10:20
139 8670661 Sinyavskiy Timofey 0051004 M17 10:25
544 0 Kovařík Milan 0070001 M21B 10:39
679 0 NAKAO Akihiko 0101003 M50 10:53
675 8109388 HATORI Kazushige 0101001 M50 11:02
2 8635862 Rossetto Riccardo 0010002 M21E 11:04
6 8670974 Osti Dante 0010003 M21E 11:10
20 8004583 Gritsan Ruslan 0051002 M21E 11:16
67 0 KANO Naoko 0101002 W21E 11:20
4 8670980 Bettega Fabiano 0010004 M21E 11:22
18 8670659 Medvedev Grigory 0051001 M21E 11:28
34 8670982 Turra Piero 0010001 M21E 11:34
304 8116701 Gerasko Timofei 0020001 M40A 11:52