Startovka závodu: Český pohár MTBO – 21. kolo

Datum:
12.10.2019
Místo konání:
Zvůle
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
ISMTBOM 2010, 1:7500, e=5m, 09/2019
Ředitel závodu:
Štěpánek Martin
Hlavní rozhodčí:
Pospíšek Zbyněk
Stavitel tratí:
Pospíšek Marek
Kategorie:
M14     M17     M20     M21E     M21A     M21B     M40A     M40B     M50     M60     MW10     MW11     Open     W14     W17     W20     W21E     W21A     W21B     W40     W50     W60    
M14
2.40 km, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8660548 Štěpánek Jan TBM0607 C KOS TJ Tesla Brno 15:12:00
2103762 Toloch Eduard GIG0600 C GIGANT Orienteering 15:13:00
7205029 Geisler Richard SPC0703 C SPORTICUS team 15:14:00
8651736 Svoboda Antonín VPM0601 C KOS Slavia Plzeň 15:15:00
8000710 Schwab Filip TBM0710 C KOS TJ Tesla Brno 15:16:00
515014 Bogar Vojtěch BOR0604 C OK Jiskra Nový Bor 15:17:00
8662686 Zrník Tomáš GIG0601 C GIGANT Orienteering 15:18:00
7003003 Žák Jakub ABR0606 C A-team NOVO Bruntál 15:19:00
8100019 Urválek Jan TBM0707 KOS TJ Tesla Brno 15:20:00
M17
3.70 km, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656719 Svoboda Vojtěch VPM0207 C KOS Slavia Plzeň 15:24:00
8028806 Suchánek Jakub XBM0201 C PELLS ABND RACING TEAM 15:25:00
107549 Smolen Karel GIG0300 C GIGANT Orienteering 15:26:00
8028872 Čepička Václav SLA0301 C SKOB Slaný 15:27:00
8656684 Valík Adam GIG0301 C GIGANT Orienteering 15:28:00
8028836 Černík Adam XHK0400 C MTBO Racing team Hradec Králové 15:29:00
8028834 Staňa Ondřej BOR0301 C OK Jiskra Nový Bor 15:30:00
M20
4.10 km, 21 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656726 Hruška Tomáš ABR0001 A A-team NOVO Bruntál 16:03:00
8001809 Tuma Matěj SJC0202 A Sportcentrum Jičín 16:04:00
8680420 Kroc Kryštof GIG0100 C GIGANT Orienteering 16:05:00
8076004 Humlíček Tomáš SBK0101 C KOB START Blansko 16:06:00
433087 Müller Tomáš LCE9910 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:07:00
8644874 Břeň Daniel SKL0100 C SMS Team Kladno 16:08:00
8660913 Kovář Ondřej VPM0200 A KOS Slavia Plzeň 16:09:00
M21E
4.70 km, 22 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662314 Domín Nikolas EKP8806 E VŠTJ Ekonom Praha 15:32:00
7204504 Šňupárek Václav VPM9548 E KOS Slavia Plzeň 15:33:00
8401151 Jirka Michal SBK8403 E KOB START Blansko 15:34:00
8656735 Hasman Ondřej VPM0002 E KOS Slavia Plzeň 15:35:00
8656731 Wohanka Richard SLA0100 E SKOB Slaný 15:36:00
8028813 Les Martin VPM7906 E KOS Slavia Plzeň 15:37:00
8116722 Bogar František BOR8904 E OK Jiskra Nový Bor 15:38:00
8004355 Štochel Miroslav MFP9300 E Matfyz Praha 15:39:00
8631579 Smrt Martin EKP8431 E VŠTJ Ekonom Praha 15:40:00
8662355 Sedláček Petr TSU8109 E LKT 80 Šumperk 15:41:00
8662358 Lauerman Jan SJI7419 E OK Jihlava 15:42:00
8656559 Laciga Radek VSP8200 E USK Praha 15:43:00
8660555 Štáfek Pavel SKL7401 E SMS Team Kladno 15:44:00
8656596 Škoda Jakub VLI8800 E Slavia Liberec orienteering 15:45:00
8028808 Vacek Jan SPC0009 E SPORTICUS team 15:46:00
8028884 Anděl Robert VPM8001 E KOS Slavia Plzeň 15:47:00
8656561 Svoboda Honza SMR7901 E SNS Smržovka 15:48:00
8629758 Hašek Jan VPM0001 E KOS Slavia Plzeň 15:49:00
8116811 Kanta Martin XPU9705 E PARDUBICE BIKERS 15:50:00
8662312 Kamaryt Tomáš VPM8807 E KOS Slavia Plzeň 15:51:00
8667520 Štěňha Martin SPC7608 E SPORTICUS team 15:52:00
8663200 Chmelař Lukáš XHK9100 E MTBO Racing team Hradec Králové 15:53:00
8656568 Hradil Jiří TZL8604 E SKOB Zlín 15:54:00
8663143 Stránský Jiří STB8100 E TJ Stadion Nový Bor 15:55:00
8033200 Kalina Miroslav SPC8211 E SPORTICUS team 15:56:00
8656552 Stránský Vojtěch SJC9000 E Sportcentrum Jičín 15:57:00
M21A
4.20 km, 20 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8303303 Humlíček Aleš SBK7539 A KOB START Blansko 15:34:00
8206000 Odvody Zdeněk XPU8206 A PARDUBICE BIKERS 15:35:00
8680613 Fajtl Jaroslav VPM9001 A KOS Slavia Plzeň 15:36:00
8201285 Jiráček Josef SBK8501 A KOB START Blansko 15:37:00
8116706 Müller Pavel JEP7900 E Jehlanka Team 15:38:00
8330550 Wohanka Pavel VRL7501 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:39:00
8680618 Husák Václav XHK7702 A MTBO Racing team Hradec Králové 15:40:00
8301007 Opršal Juraj VBA8301 A ŠK VAZKA Bratislava 15:41:00
2017676 Štregl Petr VRL7303 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:42:00
8660510 Plíhal Tomáš SJI8509 A OK Jihlava 15:43:00
8007404 Pucher Filip ZUP7404 A MTBO ČZU Praha 15:44:00
8662306 Štregl Tomáš VRL7406 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:45:00
8660565 Vedral Martin SPC8306 A SPORTICUS team 15:46:00
8028862 Vala Radek ABR8401 A A-team NOVO Bruntál 15:47:00
8151177 Pucherna Jan TAP7701 A KOB Tretra Praha 15:48:00
8629814 Bitter Aleš KNC8803 A Sokol Kostelec n. Č. l. 15:49:00
8202203 Červinka Jan SBK7900 A KOB START Blansko 15:50:00
7208023 Jedlička Michal XHK7309 C MTBO Racing team Hradec Králové 15:51:00
2118488 Klemsa Jakub EKP9001 A VŠTJ Ekonom Praha 15:52:00
8303038 Urban Jan SBK7537 A KOB START Blansko 15:53:00
8008104 Kovář Miroslav SJC8104 A Sportcentrum Jičín 15:54:00
8001090 Pucherna Petr ZUP8002 A MTBO ČZU Praha 15:55:00
8019937 Horák Jan LDC9800 A KOB Děčín 15:56:00
8662364 Jiran Jan XHK7701 A MTBO Racing team Hradec Králové 15:57:00
8202202 Brabec Jaroslav SBK8242 A KOB START Blansko 15:58:00
8012061 Havlíček Tomáš KNC8700 A Sokol Kostelec n. Č. l. 15:59:00
2085616 Hrdinka Daniel VRL9701 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:00:00
1400407 Tomeček Karel TSU8300 A LKT 80 Šumperk 16:01:00
8028863 Jedlička Marek XHK7502 A MTBO Racing team Hradec Králové 16:02:00
8663170 Švarcbach Michal KNC7001 A Sokol Kostelec n. Č. l. 16:03:00
8028837 Buriánek Vojta SMR7801 A SNS Smržovka 16:04:00
49385 Kopecký Pavel VSP7800 A USK Praha 16:05:00
8252429 Jirka Jakub VPM7905 A KOS Slavia Plzeň 16:06:00
8627111 Kolaja Jan VLI8100 A Slavia Liberec orienteering 16:07:00
8200339 Černý Ladislav ZUP8200 A MTBO ČZU Praha 16:08:00
8663123 Hora Vojtěch VSP8301 A USK Praha 16:09:00
8116749 Tošner Michal VPM7803 A KOS Slavia Plzeň 16:10:00
8040385 Drobník Lukáš SJC8500 A Sportcentrum Jičín 16:11:00
8660511 Bartoš Marián VSP8201 A USK Praha 16:12:00
8654890 Mikan Albert EKP8606 A VŠTJ Ekonom Praha 16:13:00
M21B
3.70 km, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8028843 Ištok Martin BLI8001 C MTBO Bludný kořen 15:33:00
1400406 Reif Jan TSU8604 C LKT 80 Šumperk 15:34:00
8044398 Ševčík Matěj XHK7908 MTBO Racing team Hradec Králové 15:35:00
301146 Linhart Tomáš TSU8540 C LKT 80 Šumperk 15:36:00
8662311 Meier Milan VLI7301 C Slavia Liberec orienteering 15:37:00
8648591 Zavrtálek Petr SMR8401 C SNS Smržovka 15:38:00
8028830 Ohera Karel BLI7803 C MTBO Bludný kořen 15:39:00
301278 Suchý Jiří SJI9201 C OK Jihlava 15:40:00
8670498 Jedlička Lukáš XHK8100 C MTBO Racing team Hradec Králové 15:41:00
8008015 Tomeš Petr SJC7531 B Sportcentrum Jičín 15:42:00
8499979 Hájek Adam KAM9202 C OK Kamenice 15:43:00
8655388 Hodoň Miroslav GIG8100 C GIGANT Orienteering 15:44:00
9101620 Láner Roman ABR8100 C A-team NOVO Bruntál 15:45:00
8116828 Šafář Jan XHK7700 A MTBO Racing team Hradec Králové 15:46:00
8116809 Bláha Adam SPC9212 C SPORTICUS team 15:47:00
8662745 Urbaník Robert VLI7002 C Slavia Liberec orienteering 15:48:00
8667549 Laciga Zdeněk VSP5200 C USK Praha 15:49:00
52567 Medlík Jan TSU8246 C LKT 80 Šumperk 15:50:00
428234 Rýdel Jiří KAM9200 C OK Kamenice 15:51:00
M40A
4.10 km, 21 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
682358 Linhart Aleš GIG7200 C GIGANT Orienteering 15:00:00
8001607 Tuma Jaroslav SJC7305 C Sportcentrum Jičín 15:01:00
8414103 Hons Miši SMR7700 C SNS Smržovka 15:02:00
8009153 Kunz Martin GIG7100 C GIGANT Orienteering 15:03:00
7090873 Kejval Jaromír SJC7300 Sportcentrum Jičín 15:04:00
8662295 Žák Pavel ABR7600 C A-team NOVO Bruntál 15:05:00
2051543 Chamraďa Dušan GIG7601 C GIGANT Orienteering 15:06:00
8074101 Pucherna Eduard SJC7400 E Sportcentrum Jičín 15:07:00
7205010 Jirásek Milan VSP7403 C USK Praha 15:08:00
8004332 Valík Luděk GIG7101 C GIGANT Orienteering 15:09:00
8667508 Geisler Michal SPC7504 A SPORTICUS team 15:10:00
8655402 Skoupý Jan GIG7001 C GIGANT Orienteering 15:11:00
8656570 Putík Jiří VLI7505 C Slavia Liberec orienteering 15:12:00
8414115 Pařízek Petr SMR7001 C SNS Smržovka 15:13:00
8120970 Pölzelbauer Michael 15A7000 OLG Ströck Wien 15:14:00
8667984 Šňupárek Martin XBM7107 C PELLS ABND RACING TEAM 15:15:00
8086300 Kroc Dalibor GIG7400 C GIGANT Orienteering 15:16:00
8224223 Faltejsek Lukáš XPU7725 C PARDUBICE BIKERS 15:17:00
8662350 Jašek Petr ABR7601 C A-team NOVO Bruntál 15:18:00
2061793 Beran Pavel SJH7801 SOS Jindřichův Hradec 15:19:00
8621762 Bureš Pavel XBM7549 C PELLS ABND RACING TEAM 15:20:00
8662147 Toloch Alexandr GIG7000 C GIGANT Orienteering 15:21:00
8663195 Nedopílek David ABR7602 C A-team NOVO Bruntál 15:22:00
8659415 Zrník Tomáš GIG7118 C GIGANT Orienteering 15:23:00
M40B
3.70 km, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
416108 Michalík Petr XBM7117 C PELLS ABND RACING TEAM 15:57:00
410339 Jágr Jaroslav SBK7549 C KOB START Blansko 15:58:00
416109 Michalík Ivan XBM6834 C PELLS ABND RACING TEAM 15:59:00
53399 Pastuszek Jakub VSP7500 C USK Praha 16:00:00
8116674 Suchánek Ladislav XBM7008 C PELLS ABND RACING TEAM 16:01:00
8226410 Chramosta Tomáš KAM7601 C OK Kamenice 16:02:00
8660912 Linhart Michal XBM7801 C PELLS ABND RACING TEAM 16:03:00
M50
3.80 km, 17 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8116719 Šimek Miroslav LME6300 C SK Los Mělník 15:13:00
52076 Peťovský Jan SBK6201 C KOB START Blansko 15:14:00
8028802 Svoboda Petr SLA6803 C SKOB Slaný 15:15:00
8680572 Kareis Martin VLI6501 C Slavia Liberec orienteering 15:16:00
888637 Janda Luboš CHT6001 C OOB SK Chrast 15:17:00
8631586 Mach Radovan OKP6605 C SK OK 24 Praha 15:18:00
8654568 Antoš Svatopluk SJC6602 C Sportcentrum Jičín 15:19:00
8680411 Novotný Petr TZL6601 C SKOB Zlín 15:20:00
2102705 Buřt Vladimír SBK6301 C KOB START Blansko 15:21:00
8116755 Bogar Leoš BOR6603 C OK Jiskra Nový Bor 15:22:00
7207706 Němec Lubomír ABR6201 C A-team NOVO Bruntál 15:23:00
8008787 Kuchař Pavel SJC6000 C Sportcentrum Jičín 15:24:00
8663159 Král Jiří TSU5941 C LKT 80 Šumperk 15:25:00
8663134 Hejna Jiří SPC6201 C SPORTICUS team 15:26:00
887628 Svoboda Radek VPM6903 C KOS Slavia Plzeň 15:27:00
8663187 Kolář Rudolf ABR6301 C A-team NOVO Bruntál 15:28:00
8660377 Holinka Martin ZPV6712 C KOB ZPV Prostějov 15:29:00
8662695 Šňupárek Ondřej ZUP6949 C MTBO ČZU Praha 15:30:00
8656554 Fajtl Jaroslav VPM6001 C KOS Slavia Plzeň 15:31:00
M60
3.80 km, 17 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8100017 Jánoška Jozef RBA5902 C TJ Rapid Bratislava 15:35:00
320129 Hubík Petr TBM5913 C KOS TJ Tesla Brno 15:36:00
8660582 Ludvík Petr STB5701 C TJ Stadion Nový Bor 15:37:00
8404 Kuchař Vladimír BOR4902 C OK Jiskra Nový Bor 15:38:00
8007006 Novák Miroslav SBK5400 C KOB START Blansko 15:39:00
8007800 Dravetz Walter TZL5418 C SKOB Zlín 15:40:00
8116733 Kadlec Luděk VEY5600 C YETTI Vejprty 15:41:00
8662677 Maliňák Vladimír KVS5901 C SKOB Kobra Vsetín 15:42:00
8680304 Nejedlý Petr TZL5101 C SKOB Zlín 15:43:00
MW10
3.40 km, Start: Centrum
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8116691 Horák Kryštof VSP1400 C USK Praha 13:00:00
49682 Jagrova Aneta SBK0951 KOB START Blansko 13:00:00
53205 Jagrova Zuzana SBK1051 KOB START Blansko 13:00:00
52511 Jašek Vít ABR1111 C A-team NOVO Bruntál 13:00:00
9131 Jedlička Tomáš XHK1001 C MTBO Racing team Hradec Králové 13:00:00
9146 Jedlička Ondřej XHK1201 C MTBO Racing team Hradec Králové 13:00:00
1008173 Jedličková Lucie XHK1050 C MTBO Racing team Hradec Králové 13:00:00
1398686 Jedličková Michaela XHK1350 C MTBO Racing team Hradec Králové 13:00:00
0 Jirásková Laura VSP0952 C USK Praha 13:00:00
0 Jirásková Mia VSP1150 C USK Praha 13:00:00
0 Jirásková Viola VSP1151 C USK Praha 13:00:00
52760 Kopecký Hynek VSP1300 USK Praha 13:00:00
887608 Müllerová Karla VSP1351 C USK Praha 13:00:00
2031372 Ouhrabková Bára SPC1256 C SPORTICUS team 13:00:00
7210817 Schwabová Barbora TBM1188 C KOS TJ Tesla Brno 13:00:00
2042537 Wohanka Metoděj VRL1601 OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:00:00
2051473 Ševčíková Linda EKP1353 VŠTJ Ekonom Praha 13:00:00
899160 Šňupárek Jenda ZUP1000 C MTBO ČZU Praha 13:00:00
51718 Šňupárková Barbora ZUP1150 C MTBO ČZU Praha 13:00:00
MW11
1.90 km, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
53244 Ryglová Adéla TBM0857 C KOS TJ Tesla Brno 15:00:00
416112 Burešová Ema XBM0950 PELLS ABND RACING TEAM 15:00:00
1416363 Kopecká Marie VSP0951 USK Praha 15:00:00
7204480 Malý Matyáš TBM0910 C KOS TJ Tesla Brno 15:00:00
2035145 Ouhrabka Vít SPC1010 C SPORTICUS team 15:00:00
2133900 Chamraďa Elvira GIG1050 C GIGANT Orienteering 15:00:00
8109400 Kalinová Lisa SPC1158 C SPORTICUS team 15:00:00
8001103 Tuma Lukáš SJC0800 C Sportcentrum Jičín 15:00:00
331259 Linhart Adam GIG0801 C GIGANT Orienteering 15:00:00
2134253 Linhart Vojtěch XBM1101 C PELLS ABND RACING TEAM 15:00:00
2083414 La Carbonara Matteo TBM0801 C KOS TJ Tesla Brno 15:00:00
2111766 Pastuszek Lukáš VSP1000 USK Praha 15:00:00
515458 Kalinová Ella SPC0961 C SPORTICUS team 15:00:00
2083404 Ryglová Beáta TBM1158 C KOS TJ Tesla Brno 15:00:00
2103724 Toloch Otakar GIG0900 C GIGANT Orienteering 15:00:00
2096236 Wohanka Antonín VRL1201 OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:00:00
515049 La Carbonara Noemi TBM1156 KOS TJ Tesla Brno 15:00:00
8109411 Anděl Robin VPM0901 C KOS Slavia Plzeň 15:00:00
8660391 Linhart Jakub GIG0800 C GIGANT Orienteering 15:00:00
8208112 Štěpánek Ondřej TBM0809 C KOS TJ Tesla Brno 15:00:00
2134298 Linhartová Anežka XBM1051 C PELLS ABND RACING TEAM 15:00:00
53228 Malá Lucie TBM1165 C KOS TJ Tesla Brno 15:00:00
Open
3.40 km, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
515112 Hašková Eva VPM7352 KOS Slavia Plzeň 15:00:00
8636190 Ramba Jiří DKP8606 C Oddíl OB Kotlářka 15:00:00
8656725 Nekoranec Petr 001 15:00:00
416041 Hečková Petra TZL8153 SKOB Zlín 15:00:00
8060505 Rambová Kamila DKP8655 A Oddíl OB Kotlářka 15:00:00
52215 Petra Nečasová TZL8155 SKOB Zlín 15:00:00
W14
2.40 km, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8670799 Králová Denisa TBM0559 C KOS TJ Tesla Brno 15:00:00
8033210 Burešová Veronika XBM0550 C PELLS ABND RACING TEAM 15:01:00
8660578 Stránská Sofie STB0851 C TJ Stadion Nový Bor 15:02:00
2020717 Šimková Anežka LME0950 C SK Los Mělník 15:03:00
8660529 Zemková Pavlína SLA0551 C SKOB Slaný 15:04:00
W17
3.40 km, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8033220 Vedrová Ela TBM0357 C KOS TJ Tesla Brno 16:00:00
2020709 Štreglová Zuzana VRL0251 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:01:00
8656746 Chamraďa Natali GIG0450 C GIGANT Orienteering 16:02:00
8662431 Pišová Barbora LCE0251 C OOB TJ Slovan Luhačovice 16:03:00
8656571 Kadlecová Tereza VEY0650 C YETTI Vejprty 16:04:00
2087652 Štěpánková Ema KAM0255 C OK Kamenice 16:05:00
8635873 Králová Jolana TBM0360 A KOS TJ Tesla Brno 16:06:00
8033294 Messnerová Lucie VRL0456 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:07:00
W20
3.70 km, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662727 Zrníková Adéla GIG0050 E GIGANT Orienteering 15:49:00
8631581 Kuchařová Rozálie SJC0251 A Sportcentrum Jičín 15:50:00
8670500 Lacigová Marie VSP0050 A USK Praha 15:51:00
0 Skoupá Vendula GIG0151 C GIGANT Orienteering 15:52:00
8116790 Barnetová Veronika XPU9952 C PARDUBICE BIKERS 15:53:00
W21E
4.10 km, 20 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8667533 Mědílková Iva SPC7160 E SPORTICUS team 15:48:00
8407222 Ančicová Stanislava VBA8454 E ŠK VAZKA Bratislava 15:49:00
8033208 Tučková Dagmar SPC8653 E SPORTICUS team 15:50:00
8656575 Reifová Naděžda TSU8889 E LKT 80 Šumperk 15:51:00
8033282 Ouhrabková Radka SPC8152 E SPORTICUS team 15:52:00
8656501 Tichovská Martina VSP8650 E USK Praha 15:53:00
8656520 Svobodová Alexandra VPM0051 C KOS Slavia Plzeň 15:54:00
8028810 Lacigová Michaela VSP8152 E USK Praha 15:55:00
8660564 Staňková Štěpánka TSU8992 E LKT 80 Šumperk 15:56:00
8350350 Musilová Vendula SJC8355 E Sportcentrum Jičín 15:57:00
8660472 Hrdinová Marie VSP7852 E USK Praha 15:58:00
8656576 Nováková Kateřina OKP9450 E SK OK 24 Praha 15:59:00
8482121 Drobníková Markéta SJC8450 E Sportcentrum Jičín 16:00:00
8629752 Kalinová Markéta SPC8259 E SPORTICUS team 16:01:00
8656581 Kamarytová Marie TSU9191 E LKT 80 Šumperk 16:02:00
W21A
3.70 km, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8008510 Kubínová Romana SKV9452 E TJ Slovan Karlovy Vary 15:56:00
8190384 Puchernová Zuzana TAP8453 A KOB Tretra Praha 15:57:00
8656667 Jedličková Zuzana XHK8150 A MTBO Racing team Hradec Králové 15:58:00
1234321 Königová Jana SBK8661 A KOB START Blansko 15:59:00
8660523 Lamichová Martina XHK9150 A MTBO Racing team Hradec Králové 16:00:00
8659417 Křístková Veronika SBK8379 A KOB START Blansko 16:01:00
8667992 Jiranová Kateřina XHK8350 A MTBO Racing team Hradec Králové 16:02:00
8020233 Košíková Jitka VSP7799 A USK Praha 16:03:00
8052217 Honnerová Blanka TZL8052 A SKOB Zlín 16:04:00
8629817 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 A Slavia Liberec orienteering 16:05:00
8667958 Csakvaryová Lenka SBK8383 A KOB START Blansko 16:06:00
8352000 Odvodyová Šárka XPU8352 A PARDUBICE BIKERS 16:07:00
8033266 Svobodová Katu SMR8451 A SNS Smržovka 16:08:00
8708013 Puchernová Radka ZUP8759 A MTBO ČZU Praha 16:09:00
8008010 Tomešová Daniela SJC8451 A Sportcentrum Jičín 16:10:00
8660549 Tomečková Zuzana TSU8279 A LKT 80 Šumperk 16:11:00
8033216 Pařízková Věrka SMR7151 E SNS Smržovka 16:12:00
8660580 Nováková Lenka EKP8062 A VŠTJ Ekonom Praha 16:13:00
8010108 Uhnavá Markéta SBK8485 A KOB START Blansko 16:14:00
W21B
3.40 km, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7208202 Jedličková Jana XHK8351 C MTBO Racing team Hradec Králové 15:27:00
426350 Coufalová Markéta TSU8894 C LKT 80 Šumperk 15:28:00
8008759 Zamrzlová Eva SJC8759 A Sportcentrum Jičín 15:29:00
8033273 Tichá Jana KNC9250 C Sokol Kostelec n. Č. l. 15:30:00
8028847 Jedličková Adéla XHK8253 C MTBO Racing team Hradec Králové 15:31:00
2061773 Mikanová Kateřina EKP8461 C VŠTJ Ekonom Praha 15:32:00
2133887 Itaniemi Janita GIG8051 C GIGANT Orienteering 15:33:00
8663209 Červená Adéla XHK9750 MTBO Racing team Hradec Králové 15:34:00
2087687 Trčková Helena EKP8756 A VŠTJ Ekonom Praha 15:35:00
8008455 Horová Klára VSP8455 C USK Praha 15:36:00
8033286 Fajtlová Lucie VPM9251 C KOS Slavia Plzeň 15:37:00
0 Pačáková Michaela SPC8654 SPORTICUS team 15:38:00
51642 Kopecká Anežka VSP8150 A USK Praha 15:39:00
8028858 Hanzlíčková Martina EKP8452 C VŠTJ Ekonom Praha 15:40:00
8660588 Hejnová Aneta SPC9356 B SPORTICUS team 15:41:00
8660522 Štěpánová Dita DOB7956 A KOB Dobruška 15:42:00
8667998 Vosecká Veronika SPC8853 C SPORTICUS team 15:43:00
8116727 Pařízková Anežka SMR9350 C SNS Smržovka 15:44:00
8416122 Jirková Petra VPM8450 A KOS Slavia Plzeň 15:45:00
W40
3.40 km, 14 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9101702 Lánerová Leona ABR7752 C A-team NOVO Bruntál 15:00:00
2102800 Štreglová Andrea VRL7552 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:01:00
8636196 Vavrysová Lenka TZL7400 C SKOB Zlín 15:02:00
52690 Linhartová Martina GIG7750 C GIGANT Orienteering 15:03:00
8660585 Jašková Šárka ABR7751 C A-team NOVO Bruntál 15:04:00
2011792 Michálková Alice GIG7650 C GIGANT Orienteering 15:05:00
2035147 Beranová Jana SJH7851 SOS Jindřichův Hradec 15:06:00
416325 Straková Linda LME7950 SK Los Mělník 15:07:00
2067329 Kovářová Jitka VPM7350 C KOS Slavia Plzeň 15:08:00
8116767 Honsová Lenka SMR7750 A SNS Smržovka 15:09:00
8662361 Chmelíková Michaela GIG7550 C GIGANT Orienteering 15:10:00
8662315 Jágrová Vlasta SBK7789 C KOB START Blansko 15:11:00
8221222 Faltejsková Jana XPU7652 C PARDUBICE BIKERS 15:12:00
8033284 Wohanková Gabriela VRL7652 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 15:13:00
51217 Zápotocká Anna VLI7250 C Slavia Liberec orienteering 15:14:00
980374 Valíková Petra GIG7350 C GIGANT Orienteering 15:15:00
W50
3.50 km, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
7260021 Kubínová Jana SKV6751 C TJ Slovan Karlovy Vary 15:18:00
8660583 Abelová Ivana STB6798 C TJ Stadion Nový Bor 15:19:00
8130169 Šmelíková Barbora VBA6952 C ŠK VAZKA Bratislava 15:20:00
8670499 Švarcbachová Jaroslava KNC6754 C Sokol Kostelec n. Č. l. 15:21:00
8662711 Maliňáková Eva TSU6550 C LKT 80 Šumperk 15:22:00
7207029 Hančíková Michaela TZL6559 C SKOB Zlín 15:23:00
8033213 Skácelová Naděžda TSU6183 C LKT 80 Šumperk 15:24:00
W60
3.50 km, 15 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8662287 Králová Dana TSU5896 C LKT 80 Šumperk 15:28:00
8478747 Kralova Eva VBA4751 C ŠK VAZKA Bratislava 15:29:00
8680404 Perůtková Ivana TSU5850 C LKT 80 Šumperk 15:30:00
8116699 Lacigová Ivana VSP5950 C USK Praha 15:31:00