Startovka závodu: Podkrkonošská liga žactva

Datum:
28.05.2019
Místo konání:
Konecchlumí
Pořadatel:
SJC - Sportcentrum Jičín
Mapa:
Ředitel závodu:
Řehák Pavel
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Beneš Jan - R3
Kategorie:
D10     D12     D14     H10     H12     H14     P4D     P4H     P6    
D10
2.10 km, 80 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2144182 Háková Emma STH1151 C SK Studenec 16:31:00
4336 Jórová Kristýna SJC1052 C Sportcentrum Jičín 16:33:00
0 Buďárková Natálie VRL1052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:35:00
2144185 Fischerová Tereza STH1152 C SK Studenec 16:37:00
2144181 Suchardová Ella JIL0951 C OK Jilemnice 16:39:00
2144161 Lánská Dagmar STH0952 C SK Studenec 16:41:00
0 Bartošová Anežka SJC1250 C Sportcentrum Jičín 16:43:00
2124779 Buďárková Laura STH1051 C SK Studenec 16:45:00
0 Záveská Eliška VRL0955 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:47:00
8112770 Jakubcová Karolína SJC1050 C Sportcentrum Jičín 16:49:00
2124762 Movhanskaya Sofinka VRLXX02 OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:51:00
2116485 Kuříková Markéta STH1052 C SK Studenec 16:53:00
0 Bucharová Marie VRL0954 OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:55:00
2144158 Korotvičková Ela STH1153 C SK Studenec 16:57:00
426360 Jirsová Tereza JIL0952 C OK Jilemnice 16:59:00
2116482 Šimková Lucie STH0951 C SK Studenec 17:01:00
2143349 Čapková Kateřina LTU1050 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:03:00
2144167 Lánská Adéla STH0954 C SK Studenec 17:05:00
8071009 Havrdová Selina SJC0950 C Sportcentrum Jičín 17:07:00
2144166 Urbancová Sofie STH1154 C SK Studenec 17:09:00
425595 Spilková Magdalena JIL1151 C OK Jilemnice 17:11:00
2008986 Klouzová Kamila STH1054 C SK Studenec 17:13:00
416289 Kaplanová Emílie LTU0950 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:15:00
2144175 Trejbalová Barbora STH1053 C SK Studenec 17:17:00
8973 Wohanková Michaela VRL1151 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:19:00
D12
2.30 km, 85 m, 11 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
4348 Mužná Josefína SJC0854 C Sportcentrum Jičín 16:31:00
9043 Bulušková Barbora STH0750 C SK Studenec 16:33:00
0 Dvořáková Johanka VRL0853 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:35:00
2133886 Votočková Amélie JIL0750 C OK Jilemnice 16:37:00
2114998 Vltavská Eliška SJC0850 C Sportcentrum Jičín 16:39:00
2008994 Hamáčková Táňa STH0754 C SK Studenec 16:41:00
8357666 Šnokhousová Johanka SJC0851 C Sportcentrum Jičín 16:43:00
410777 Pavlová Karolína STH0752 C SK Studenec 16:45:00
2127633 Klímová Anna JIL0752 C OK Jilemnice 16:47:00
2144170 Hamáčková Šárka STH0852 C SK Studenec 16:49:00
0 Bartošová Štěpánka HOR0850 C TJ Jiskra Hořice 16:51:00
4293 Vyziblová Viktorie 0010001 Sportcentrum Jičín - neregistr. 16:53:00
9099 Malá Anežka JIL0751 B OK Jilemnice 16:55:00
8101007 Havrdová Sheila SJC0750 B Sportcentrum Jičín 16:57:00
2127635 Kynčlová Anna JIL0852 C OK Jilemnice 16:59:00
2057582 Potůčková Emílie LTU0752 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:01:00
2134347 Laštovková Jana JIL0853 C OK Jilemnice 17:03:00
9050 Chrástová Barbora STH0851 C SK Studenec 17:05:00
2096243 Kutlvašrová Pavla VRL0951 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:07:00
D14
3.20 km, 90 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
4275 Mužná Emílie SJC0554 C Sportcentrum Jičín 16:30:00
2124766 Kopecká Anna JIL0552 B OK Jilemnice 16:34:00
2115006 Plevová Barbora 0020001 AC TJ Jičín 16:38:00
9919 Zikmundová Simona SJC0652 C Sportcentrum Jičín 16:42:00
2127639 Pitrmucová Lucie JIL0651 B OK Jilemnice 16:46:00
9696 Chocholáčová Ela NPA0651 C SK LOB Nová Paka 16:50:00
2102078 Kejvalová Radka SJC0552 C Sportcentrum Jičín 16:54:00
0 Buďárková Eliška VRL0554 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:58:00
8344417 Malínská Nela SJC0650 B Sportcentrum Jičín 17:02:00
2108867 Kynclová Andrea LTU0651 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:06:00
H10
2.20 km, 80 m, 8 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2108879 Seidl Josef LTU1100 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:30:00
0 Bartoš Šimon HOR1001 C TJ Jiskra Hořice 16:32:00
2124782 Pochop Václav STH0902 C SK Studenec 16:34:00
8400025 Havelka Pepča SJC1000 C Sportcentrum Jičín 16:36:00
2057580 Brož Jindřich LTU0903 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:38:00
425528 Ducháček Vojtěch JIL1001 C OK Jilemnice 16:40:00
2111759 Čihák Jakub HOR0901 C TJ Jiskra Hořice 16:42:00
2115009 Posolda Lukáš SJC1100 C Sportcentrum Jičín 16:44:00
2058517 Kaplan Jeremiáš LTU1300 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:46:00
2126296 Tomčík Franta VRLXX01 OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:48:00
2124769 Gottstein Matouš JIL0901 C OK Jilemnice 16:50:00
0 Bernard Mikuláš HOR0902 C TJ Jiskra Hořice 16:52:00
2144164 Urbanec Patrik STH1101 C SK Studenec 16:54:00
9687 Pavelec Daniel NPA1101 C SK LOB Nová Paka 16:56:00
426380 Valenta Jakub JIL0902 C OK Jilemnice 16:58:00
2115002 Pešek Matěj SJC1002 C Sportcentrum Jičín 17:00:00
2108872 Brož Jiří LTU1101 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:02:00
0 Vítek Jan HOR1300 C TJ Jiskra Hořice 17:04:00
2102077 Kejval Vojtěch SJC0902 C Sportcentrum Jičín 17:06:00
2075628 Kutlvašr Vladimír VRL1002 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 17:08:00
2103286 Kobík Kryštof LTU0901 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:10:00
253359 Nonner Prokop JIL1101 C OK Jilemnice 17:12:00
2115011 Vlach Antonín SJC0903 C Sportcentrum Jičín 17:14:00
2133881 Kvášovský Filip LTU0902 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:16:00
426343 Nonner Hynek JIL0903 C OK Jilemnice 17:18:00
2108864 Suk Marek LTU0900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:20:00
H12
2.80 km, 120 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9044 Buďárek Šimon STH0703 B SK Studenec 16:31:00
2104603 Drobek Jakub HOR0802 C TJ Jiskra Hořice 16:33:00
0 Hrůza Ondřej LTU0703 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:35:00
2115012 Novák Tadeáš 0010003 Sportcentrum Jičín - neregistr. 16:37:00
2035746 Pochop Petr STH0701 C SK Studenec 16:39:00
8654389 Pleva Stanislav SJC0805 C Sportcentrum Jičín 16:41:00
2144186 Ott Martin STH0807 C SK Studenec 16:43:00
425538 Auersvald Daniel JIL0804 C OK Jilemnice 16:45:00
2115010 Pešek Ondřej SJC0802 C Sportcentrum Jičín 16:47:00
2144187 Horák Vít JIL0801 C OK Jilemnice 16:49:00
2143370 Čapek Karel LTU0801 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:51:00
425574 Jirouš Matouš JIL0805 C OK Jilemnice 16:53:00
2053584 Posolda Tomáš SJC0803 C Sportcentrum Jičín 16:55:00
0 Buďárek David VRL0703 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:57:00
2144183 Lánský Jan STH0709 C SK Studenec 16:59:00
8051111 Vaníček Jan SJC0705 B Sportcentrum Jičín 17:01:00
425563 Spilka Petr JIL0803 C OK Jilemnice 17:03:00
2085566 Tuma Lukáš SJC0800 C Sportcentrum Jičín 17:05:00
2085640 Šedivý Josef NPA0802 C SK LOB Nová Paka 17:07:00
2103299 Karásek Šimon SJC0804 C Sportcentrum Jičín 17:09:00
0 Šaršon Vendelín HOR0800 C TJ Jiskra Hořice 17:11:00
8654570 Kopecký Matyáš SJC0702 B Sportcentrum Jičín 17:13:00
8662709 Hanák Matěj LTU0701 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:15:00
2127648 Matěásko Marek JIL0702 B OK Jilemnice 17:17:00
8190207 Ticháček Jakub SJC0704 B Sportcentrum Jičín 17:19:00
2122281 Pavelec Michal NPA0801 C SK LOB Nová Paka 17:21:00
8670765 Třešňák Matěj JIL0701 B OK Jilemnice 17:23:00
H14
3.60 km, 120 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
886299 Nágl Alexandr SJC0605 C Sportcentrum Jičín 16:31:00
2057590 Lazák Jan LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:33:00
425587 Haken Kryštof STH0505 C SK Studenec 16:35:00
0 Kotyk Vojtěch 0030001 Trutnov 16:37:00
2115000 Dolejší Matouš 0010002 Sportcentrum Jičín - neregistr. 16:39:00
2127658 Votoček Michal JIL0601 C OK Jilemnice 16:41:00
2057586 Potůček Oto LTU0501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:43:00
8052360 Dlabola Jakub SJC0602 B Sportcentrum Jičín 16:45:00
53225 Malý Antonín JIL0501 C OK Jilemnice 16:47:00
8000142 Janků Štěpán SJC0501 B Sportcentrum Jičín 16:49:00
8662678 Stach Ondřej JIL0602 B OK Jilemnice 16:51:00
330520 Horáček Dominik STH0600 C SK Studenec 16:53:00
2114992 Vlach František SJC0603 B Sportcentrum Jičín 16:55:00
P4D
3.50 km, 80 m, 13 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2057594 Lazáková Šárka LTU6952 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:30:00
7203468 Hušková Eva NPA5754 C SK LOB Nová Paka 16:32:00
2057581 Junková Anna LTU0453 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:34:00
8000163 Janků Radka SJC7353 C Sportcentrum Jičín 16:36:00
8662725 Komárková Lucie LTU7851 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:38:00
0 Buďárková Eva STH7851 C SK Studenec 16:40:00
8667964 Hindráková Martina LTU6451 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:42:00
416345 Brumlichová Kristýna NPA0351 C SK LOB Nová Paka 16:44:00
2057595 Licková Dana LTU7350 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:46:00
8172882 Podlipná Veronika SJC8152 C Sportcentrum Jičín 16:48:00
9201756 Čapková Eva LTU7852 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:50:00
515421 Nováková Zuzana NPA9151 C SK LOB Nová Paka 16:52:00
2057591 Suková Majka LTU0450 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:54:00
2113055 Kábrtová Iva PEN6350 C OK RECO Sport 16:56:00
2001933 Kynclová Petra LTU7853 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:58:00
2096127 Matěásková Eva JIL7651 C OK Jilemnice 17:00:00
2091519 Suková Jana LTU7750 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:02:00
9074 Kynčlová Dagmar JIL7256 C OK Jilemnice 17:04:00
2085658 Petrželová Alena LTU6351 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:06:00
2060258 Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 17:08:00
2085638 Hanušová Jitka LTU6352 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:10:00
2057583 Hrůzová Martina LTU7751 OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:14:00
P4H
3.70 km, 140 m, 16 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2113100 Vydra Pavel PEN6200 C OK RECO Sport 16:31:00
9067 Zlesák Ondřej JIL7601 C OK Jilemnice 16:35:00
2059741 Kalibán Jaroslav NPA5101 C SK LOB Nová Paka 16:39:00
2124783 Šimek Oldřich STH7101 C SK Studenec 16:43:00
2057588 Brož Michal LTU8000 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:47:00
2103297 Holman Antonín HOR0405 C TJ Jiskra Hořice 16:51:00
0 Buchar Marcel VRLXX03 OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:55:00
2035741 Rücker Petr HOR6500 C TJ Jiskra Hořice 16:59:00
2085618 Hanuš Pavel LTU6501 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:03:00
2127654 Novák Jakub HOR0407 C TJ Jiskra Hořice 17:07:00
2116474 Kvášovský Jakub LTU7802 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 17:11:00
P6
4.40 km, 155 m, 18 kontrol, Start: Start1
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
515185 Randáková Helena VRL7452 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:30:00
2096130 Karlová Kateřina JIL7553 C OK Jilemnice 16:32:00
2057576 Zamastil Michal LTU0203 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:34:00
8004345 Procinger Jakub VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:36:00
2057579 Hašek Patrik LTU0000 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:38:00
2059759 Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 16:40:00
8662675 Lazák Jan LTU6900 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:42:00
2032144 Hájek Matěj VRL0402 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 16:44:00
682098 Novák Jiří NPA7502 C SK LOB Nová Paka 16:46:00
2113495 Čihák Petr HOR6900 C TJ Jiskra Hořice 16:48:00
8205000 Hanzl Tomáš SJC8205 C Sportcentrum Jičín 16:50:00
8662680 Šitina Jakub LTU0001 B OOB TJ Lokomotiva Trutnov 16:52:00
7203467 Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 16:54:00
2075668 Ježek Zdenek JIL7301 C OK Jilemnice 16:56:00