Startovka závodu: Brutus kros 2019

Datum:
10.03.2019
Místo konání:
Roudnička - Hradec Králové
Pořadatel:
PHK - OK 99 Hradec Králové
Mapa:
Ředitel závodu:
Kubíčková Jana
Hlavní rozhodčí:
Stavitel tratí:
Protokol:
Závod proběhl za mírného deště bez zranění. Děkujeme těm, co se sami nahlásili, že neproběhli celou trať. Závodnící, kteří si trať zkracují, si škodí sami sobě.
Kategorie:
D     DE     DK     H     HE     HK     HN    
D
4400.00 km, 1 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2080919 Kokrdová Věra PHK6450 C OK 99 Hradec Králové 10:20:00
8667532 Brožková Tereza KUO0451 B KOB Ústí nad Orlicí 10:20:30
1413332 Kubečková Zdena PHK7551 C OK 99 Hradec Králové 10:21:00
2085600 Holubářová Viktorie KUO0599 B KOB Ústí nad Orlicí 10:21:30
51176 Vrábelová Hana PHK0454 C OK 99 Hradec Králové 10:22:00
0 Vakant Vakant 10:22:30
DE
6600.00 km, 2 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8656607 Kopecká Anna LPU9958 R OK Lokomotiva Pardubice 10:13:00
8667525 Brožková Lucie KUO0151 B KOB Ústí nad Orlicí 10:13:30
8663209 Červená Adéla SHK9755 C OK Slavia Hradec Králové 10:14:00
8656548 Zvěřinová Martina LPU8357 E OK Lokomotiva Pardubice 10:14:30
219202 Lánová Michaela SHK8650 C OK Slavia Hradec Králové 10:15:00
2144027 Potočková Hana KUO9051 KOB Ústí nad Orlicí 10:15:30
8651740 Fenclová Marta LPU7667 C OK Lokomotiva Pardubice 10:16:00
0 Vakant Vakant 10:16:30
DK
2200.00 km
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9606 Douchová Jaroslava SNA7155 C TJ START Náchod 10:24:00
9660 Fenclová Hana LPU1054 C OK Lokomotiva Pardubice 10:24:30
0 Vakant Vakant 10:25:00
H
6600.00 km, 2 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Krátký Josef 0010001 Chrobkov-Bonbon 10:08:00
2102858 Kroutil Jan KUO0202 KOB Ústí nad Orlicí 10:08:30
8663208 Weiner Jakub SHK7911 C OK Slavia Hradec Králové 10:09:00
2102752 Zapletal Michal KUOXXX1 KOB Ústí nad Orlicí 10:09:30
2025376 Václavek Jan LPU7816 C OK Lokomotiva Pardubice 10:10:00
2085625 Ráček Jan KUO0302 KOB Ústí nad Orlicí 10:10:30
9260 Farář Václav LPU5201 C OK Lokomotiva Pardubice 10:11:00
2078476 Kokrda Vojtěch PHK0402 C OK 99 Hradec Králové 10:11:30
2085585 Pávek Ondřej KUO0301 KOB Ústí nad Orlicí 10:12:00
0 Vakant Vakant 10:12:30
HE
8800.00 km, 3 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
8655470 Doucha Jiří SNA7105 C TJ START Náchod 10:00:00
2051522 Koditek Jonáš KUO0101 B KOB Ústí nad Orlicí 10:00:30
981808 Fátor Jan SHK7907 C OK Slavia Hradec Králové 10:01:00
8667546 Koblížek Kamil KUO8001 KOB Ústí nad Orlicí 10:01:30
7300181 Tichý Radomír SHK0000 B OK Slavia Hradec Králové 10:02:00
8660923 Šabatka Zdeněk PHK8900 C OK 99 Hradec Králové 10:02:30
9101116 Svoboda Ondřej SHK7605 C OK Slavia Hradec Králové 10:03:00
7210409 Haas Karel LPU7304 C OK Lokomotiva Pardubice 10:03:30
301648 Hausvater Karel SHK5801 C OK Slavia Hradec Králové 10:04:00
2144085 Falta Radim KUO7802 KOB Ústí nad Orlicí 10:04:30
8656727 Netuka Vojtěch SHK9701 C OK Slavia Hradec Králové 10:05:00
920653 Brožek Tomáš KUO6902 KOB Ústí nad Orlicí 10:05:30
9193 Šabatka Jan SHK9001 C OK Slavia Hradec Králové 10:06:00
8656529 Zvěřina Petr LPU8208 C OK Lokomotiva Pardubice 10:06:30
2032109 Dubrovský Lukáš 0020001 Na Kopci 10:07:00
0 Vakant Vakant 10:07:30
HK
4400.00 km, 1 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9230 Fencl Petr LPU6901 C OK Lokomotiva Pardubice 10:17:00
2060236 Hájek Dominik CET0601 B TJ Loko Česká Třebová 10:17:30
9616 Doucha Tomáš SNA0801 C TJ START Náchod 10:18:00
2079499 Kutílek Jakub LPU8609 C OK Lokomotiva Pardubice 10:18:30
9636 Doucha Martin SNA0501 C TJ START Náchod 10:19:00
0 Vakant Vakant 10:19:30
HN
2200.00 km
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
2134308 Zapletal Tomáš KUO0701 KOB Ústí nad Orlicí 10:23:00
0 Vakant Vakant 10:23:30