Logo

Startovka závodu: Žebříček B-Čechy západ

Datum:
04.09.2021
Místo konání:
Nové Město v Krušných horách, lyžařský stadion
Pořadatel:
LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
Mapa:
Černé vody - sever
Ředitel závodu:
Eiselt Miloš - R3
Hlavní rozhodčí:
Cabrnoch Jiří - R2
Stavitel tratí:
Bílý Petr - R1
JURY:
Pachnerová Dominika, Milota Josef, Posselt Martin
Kategorie:
D14B     D16B     D18B     D20B     D21A     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H14B     H16B     H18B     H20B     H21A     H21B     H21C     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     TA     TB     TC     TD    

D14B 4.00 km, 90 m, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Leinweberová Julie FSP0755 8042141 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:02:00 Houžvičková Daniela TUR0751 2106741 B OOB TJ Turnov
12:04:00 Stará Barbora FSP0752 2029170 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:06:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B OK Dobříš
12:08:00 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 A OK Kamenice
12:10:00 Bartoňová Elena FSP0953 2029181 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:12:00 Pražáková Nella JJN0853 8662699 B Team Jizerky
12:14:00 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 A USK Praha
12:16:00 Mayerová Daniela KSH0852 8116778 B OB Kašperské Hory
12:18:00 Bulířová Žofie TAP0850 2113070 B KOB Tretra Praha
12:20:00 Šestáková Johana VLI0853 2088819 B Slavia Liberec orienteering
12:22:00 Zemanová Eliška DKP0862 2127897 B Oddíl OB Kotlářka
12:24:00 Šimůnková Michaela TAP0851 7779755 B KOB Tretra Praha
12:26:00 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 B USK Praha
12:28:00 Gregorová Alice DKP0758 7208080 B Oddíl OB Kotlářka
12:30:00 Reichelová Helena VSP0856 2148067 C USK Praha
12:32:00 Švejdová Karolína ZVO0752 2125370 B OB SK Zvole
12:34:00 Pilátová Rozálie DKL0750 2103252 B KOB Kladno
12:36:00 Kudrnáčová Marta KAM0754 8005429 B OK Kamenice
12:38:00 Kunášková Karolína VLI0851 8014518 B Slavia Liberec orienteering
12:40:00 Bodurková Denisa KRL0752 8648560 B Kometa Kralovice
12:42:00 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B USK Praha
12:44:00 Pěkná Alžběta ROU0950 8662284 B SKOB Roudnice nad Labem
12:46:00 Mikulová Tereza ZVO0851 8033261 B OB SK Zvole
12:48:00 Kocmanová Adéla BOR0752 8051249 A OK Jiskra Nový Bor
12:50:00 Snížková Adéla DKP0850 8080814 B Oddíl OB Kotlářka
12:52:00 Kučerová Kateřina VSP0950 8013954 B USK Praha
12:54:00 Kalousová Jolana EKP0760 2080937 C VŠTJ Ekonom Praha
12:56:00 Nožičková Eva JJN0852 8680401 B Team Jizerky
12:58:00 Buková Hana ROU0750 2031369 C SKOB Roudnice nad Labem
13:00:00 Řehořková Ema DKP0956 2146031 C Oddíl OB Kotlářka
13:02:00 Havlová Tereza KNC0750 8116754 A Sokol Kostelec n. Č. l.
13:04:00 Hladíková Julie DKP0857 8116730 B Oddíl OB Kotlářka
13:06:00 Štěpová Barbora PGP0951 8005136 B SK Praga
13:08:00 Fibírová Lucie FSP0777 2081361 A VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:10:00 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 B USK Praha
13:12:00 Tomášková Matilda TUV0998 8656542 B SOK TJ Turnov
13:14:00 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 A OK Jiskra Nový Bor
13:16:00 Březinová Antonie CHA0851 8516430 C OK Chrastava
13:18:00 Vondráčková Alžběta DKP0864 8226349 B Oddíl OB Kotlářka
13:20:00 Havlíčková Veronika RIC0853 8109375 B OB Říčany
13:22:00 Ehlerová Anna VSP0854 8005141 B USK Praha
13:24:00 Lipenská Barbora CHA0753 8013858 B OK Chrastava
13:26:00 Soukupová Marie BOR0952 8518329 B OK Jiskra Nový Bor
13:28:00 Stehlíková Tereza LPM0951 8013914 B OK Lokomotiva Plzeň
13:30:00 Flossmannová Lucie VLI0852 8008268 B Slavia Liberec orienteering
13:32:00 Lampová Amálie DKP0752 8080827 B Oddíl OB Kotlářka
13:34:00 Baloghová Milena JJN0750 2073663 B Team Jizerky
13:36:00 Žemlová Barbora KAM0751 8116775 B OK Kamenice
13:38:00 Rejholcová Tereza BOR0751 8226406 B OK Jiskra Nový Bor
13:40:00 Kašparová Alžběta DOR0753 8116728 B OK Dobříš
13:42:00 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 A SK Praga
13:44:00 Vakant 0 Vakant
13:46:00 Vakant 0 Vakant
13:48:00 Vakant 0 Vakant
13:50:00 Vakant 0 Vakant
13:52:00 Vakant 0 Vakant

D16B 5.10 km, 115 m, 10 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B SKOB Roudnice nad Labem
12:07:00 Lamačová Kateřina TUR0660 8014498 B OOB TJ Turnov
12:12:00 Skalová Jolana TJN0653 8662689 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:17:00 Hovorková Marie LDC0650 8008279 B KOB Děčín
12:22:00 Koudelková Eliška BOR0652 8224455 B OK Jiskra Nový Bor
12:27:00 Kotenová Markéta RIC0651 8226391 B OB Říčany
12:32:00 Tulachová Anna VSP0554 8013965 B USK Praha
12:37:00 Vlachová Adéla KRL0551 8075700 B Kometa Kralovice
12:42:00 Rejmanová Nikola BOR0656 8160172 B OK Jiskra Nový Bor
12:47:00 Linhartová Klára ZVO0556 2079497 B OB SK Zvole
12:52:00 Háková Eliška TJN0654 8667977 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:57:00 Fišarová Adéla KRL0651 8003647 B Kometa Kralovice
13:02:00 Vilémová Eliška VLI0655 8517331 B Slavia Liberec orienteering
13:07:00 Gelnerová Anna KRL0653 8648594 A Kometa Kralovice
13:12:00 Dvořáková Veronika PGP0659 8140907 B SK Praga
13:17:00 Magazu Annabelle DOR0657 8033231 B OK Dobříš
13:22:00 Měšťanová Tereza TAP0653 8208207 B KOB Tretra Praha
13:27:00 Kulová Laura ONO0552 8004351 B SKOB Ostrov
13:32:00 Vakant 0 Vakant
13:37:00 Vakant 0 Vakant

D18B 5.40 km, 140 m, 10 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Ziebová Veronika NEK0450 8660519 B Nejdek Orienteering
12:06:00 Šauli Kateřina VPM0456 2060388 B KOS Slavia Plzeň
12:11:00 Janečková Josefína EKP0351 2067977 B VŠTJ Ekonom Praha
12:16:00 Brožková Kateřina JJN0450 8670794 B Team Jizerky
12:21:00 Kotenová Barbora RIC0452 8109328 B OB Říčany
12:26:00 Arnoštová Veronika VSP0450 8516920 B USK Praha
12:31:00 Hudská Štěpánka TUR0450 8666872 B OOB TJ Turnov
12:36:00 Andrlová Lea VLI0453 2113493 B Slavia Liberec orienteering
12:41:00 De Heij Laura RIC0450 8656564 B OB Říčany
12:46:00 Tomášková Linda TAP0455 8680610 B KOB Tretra Praha
12:51:00 Nejedlá Klára ONO0450 8116779 B SKOB Ostrov
12:56:00 Nádeníčková Iva NEK0350 8660520 B Nejdek Orienteering
13:01:00 Bartošová Marie MLA0451 8033230 B MLOK Mariánské Lázně
13:06:00 Vakant 0 Vakant
13:11:00 Vakant 0 Vakant
13:16:00 Vakant 0 Vakant

D20B 5.30 km, 160 m, 9 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:53:00 Řadová Lucie DKP0251 9201760 B Oddíl OB Kotlářka
13:58:00 Šritrová Lenka TUR0250 8033269 B OOB TJ Turnov
14:03:00 Rousová Lucie DKL0251 8667952 B KOB Kladno
14:08:00 Blahová Pavla DKP0155 8653088 B Oddíl OB Kotlářka
14:13:00 Marešová Klára NEK0250 8660518 B Nejdek Orienteering
14:18:00 Linková Lucie JJN0254 8659384 B Team Jizerky
14:23:00 Nováková Eliška PDY0150 8033215 B Běhej Poděbrady
14:28:00 Vakant 0 Vakant
14:33:00 Vakant 0 Vakant
14:38:00 Vakant 0 Vakant

D21A 9.30 km, 155 m, 16 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Rufferová Iva TUR8354 8310220 E OOB TJ Turnov
12:05:00 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 R Oddíl OB Kotlářka
12:10:00 Janovská Kateřina PGP9850 8350120 C SK Praga
12:15:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:20:00 Neradová Alena TUR8551 886283 C OOB TJ Turnov
12:25:00 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C OK Chrastava
12:30:00 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C Matfyz Praha
12:35:00 Staňová Karolína BOR9853 8640184 C OK Jiskra Nový Bor
12:40:00 Nováková Tereza LPU9757 8656515 R OK Lokomotiva Pardubice
12:45:00 Zrníková Adéla OSN0099 8662727 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:50:00 Králová Vanda BZP8750 8660507 C Báječné ženy v orientačním běhu
12:55:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 C USK Praha
13:00:00 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E SK OB Chotěboř
13:05:00 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C OK Roztoky
13:10:00 Matějů Martina PGP8556 8680605 R SK Praga
13:15:00 Hovorková Tereza KAM0154 8648575 A OK Kamenice
13:20:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
13:25:00 Hrabánková Klára PGP9654 8200023 C SK Praga
13:30:00 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C Oddíl OB Kotlářka
13:35:00 Vakant 0 Vakant
13:40:00 Vakant 0 Vakant
13:45:00 Vakant 0 Vakant
13:50:00 Vakant 0 Vakant

D21C 5.40 km, 140 m, 10 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:31:00 Trčková Helena EKP8756 2087687 C VŠTJ Ekonom Praha
13:36:00 Linková Alena TUR9751 1403419 C OOB TJ Turnov
13:41:00 Posseltová Tereza TJN9252 8662712 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:46:00 Janečková Dagmar EKP6550 8515518 C VŠTJ Ekonom Praha
13:51:00 Kazdová Jana SJC7752 2115001 C Sportcentrum Jičín
13:56:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
14:01:00 Zmítková Jana 170001 8022686 17 SV Robotron Dresden
14:06:00 Březovská Tereza 60001 2067623 6 OBA
14:11:00 Šilerová Eva PDY8050 8660526 C Běhej Poděbrady
14:16:00 Krupová Tereza BZP8751 2088730 C Báječné ženy v orientačním běhu
14:21:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:26:00 Kastnerová Lucie 10001 2067621 1 OBA
14:31:00 Landovská Petra KAM9354 232415 E OK Kamenice
14:36:00 Neradová Eva LIT8951 8115 C KOB Litvínov
14:41:00 Kovářová Julie VCB8854 7210125 C OB České Budějovice
14:46:00 Syslová Edita PGP8853 52106 C SK Praga
14:51:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice
14:56:00 Vakant 0 Vakant
15:01:00 Vakant 0 Vakant
15:06:00 Vakant 0 Vakant

D35B 6.00 km, 125 m, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Hanušová Petra STB8297 682356 C TJ Stadion Nový Bor
12:05:00 Vaňková Saša LDC8550 8022673 C KOB Děčín
12:10:00 Svobodová Jitka VSP7450 8648547 C USK Praha
12:15:00 Janečková Markéta 70001 8033270 7 PBK
12:20:00 Hernychová Veronika 150001 2067624 15 Jílové
12:25:00 Čechová Jana FSP8353 8476 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:30:00 Engelhardt Katja 130003 8606482 13 SSV Planeta Radebeul
12:35:00 Tomešová Daniela SJC8451 8008010 C Sportcentrum Jičín
12:40:00 Horáčková Kateřina VLI8150 51230 C Slavia Liberec orienteering
12:45:00 Zakouřilová Kamila TUR8557 1302868 C OOB TJ Turnov
12:50:00 Blažková Kristina DKP8251 8014545 C Oddíl OB Kotlářka
12:55:00 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C Slavia Liberec orienteering
13:00:00 Mrázková Romana SJC8351 8010200 C Sportcentrum Jičín
13:05:00 Vakant 0 Vakant
13:10:00 Vakant 0 Vakant
13:15:00 Vakant 0 Vakant

D40B 5.70 km, 115 m, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C SK Praga
12:04:00 Pachnerová Dominika CHA7750 8210077 C OK Chrastava
12:08:00 Kučerková Romana STB8196 682355 C TJ Stadion Nový Bor
12:12:00 Petriláková Petra DOR7656 8226435 C OK Dobříš
12:16:00 Ehlerová Petra VSP7855 51597 C USK Praha
12:20:00 Dlouhá Marta PGP7858 1886930 C SK Praga
12:24:00 Kučerová Berenika DCE8050 2102812 C KOB Dobřichovice
12:28:00 Havlová Eva KNC7851 8003637 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:32:00 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C SK Praga
12:36:00 Brandejsová Petra DKP7853 8113490 C Oddíl OB Kotlářka
12:40:00 Gajdová Kristina VSP7752 8006765 C USK Praha
12:44:00 Kožinová Jana PGP6651 7210812 C SK Praga
12:48:00 Snížková Petra DKP7752 2095965 C Oddíl OB Kotlářka
12:52:00 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C OK Jiskra Nový Bor
12:56:00 Svítilová Pavla PGP7764 8660503 C SK Praga
13:00:00 Hladíková Zuzana DKP7852 2092421 C Oddíl OB Kotlářka
13:04:00 Ondráčková Veronika EKP7850 8719071 C VŠTJ Ekonom Praha
13:08:00 Vondráčková Markéta DKP7856 2120867 C Oddíl OB Kotlářka
13:12:00 Fibírová Zuzana FSP7555 515067 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:16:00 Pilátová Petra DKL8051 2115739 C KOB Kladno
13:20:00 Skripniková Kateřina FSP8051 8028838 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:24:00 Lohová Monika DKL8052 8008263 C KOB Kladno
13:28:00 Vakant 0 Vakant
13:32:00 Vakant 0 Vakant
13:36:00 Vakant 0 Vakant
13:40:00 Vakant 0 Vakant

D45B 5.30 km, 120 m, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Buková Jana ROU7150 2075666 C SKOB Roudnice nad Labem
12:04:00 Kotenová Klára RIC7252 8226424 C OB Říčany
12:08:00 Waldhauserová Irena BOR7459 8160189 C OK Jiskra Nový Bor
12:12:00 Zakouřilová Helena VSP7453 8002888 C USK Praha
12:16:00 Janoušková Iveta BOR7457 8431 C OK Jiskra Nový Bor
12:20:00 Bartošová Jana MLA7051 8656656 C MLOK Mariánské Lázně
12:24:00 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C SK Praga
12:28:00 Karafiátová Lucie BOR7658 8160190 C OK Jiskra Nový Bor
12:32:00 Podrábská Marie VLI7451 8670761 C Slavia Liberec orienteering
12:36:00 Houžvičková Karolína TUR7254 8680576 C OOB TJ Turnov
12:40:00 Kándlová Adéla DCE7550 2113044 C KOB Dobřichovice
12:44:00 Brettlová Marta PGP7557 2060208 C SK Praga
12:48:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
12:52:00 Kalousová Radka EKP7550 2088154 C VŠTJ Ekonom Praha
12:56:00 Benešová Radka VLI7653 2127548 C Slavia Liberec orienteering
13:00:00 Štěpová Dana PGP7456 2099486 C SK Praga
13:04:00 Zurynková Jana EKP7053 515496 C VŠTJ Ekonom Praha
13:08:00 Jandová Kateřina DKL7252 7207773 C KOB Kladno
13:12:00 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C USK Praha
13:16:00 Janovská Petra PGP7355 8654900 C SK Praga
13:20:00 Pechová Iva LPM6151 8014556 C OK Lokomotiva Plzeň
13:24:00 Tučková Monika BOR7650 7913579 C OK Jiskra Nový Bor
13:28:00 Horáková Lenka VSP7255 2148103 C USK Praha
13:32:00 Dvorská Marie VLI7454 2058473 C Slavia Liberec orienteering
13:36:00 Malečková Iva VSP7559 2067949 C USK Praha
13:40:00 Dvořáková Ivana PGP7254 2148227 C SK Praga
13:44:00 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C USK Praha
13:48:00 Pokorná Magdaléna PGP7562 899177 C SK Praga
13:52:00 Vakant 0 Vakant
13:56:00 Vakant 0 Vakant
14:00:00 Vakant 0 Vakant
14:04:00 Vakant 0 Vakant

D50B 4.80 km, 125 m, 9 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Fantová Libuše EKP5650 8516255 C VŠTJ Ekonom Praha
12:07:00 Zelená Markéta PGP5850 8680329 C SK Praga
12:12:00 Rejholcová Andrea BOR6951 8033288 C OK Jiskra Nový Bor
12:17:00 Šimůnková Martina TAP6851 442851 C KOB Tretra Praha
12:22:00 Lesáková Věra TJN7152 8662715 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:27:00 Bínová Kathrin MLA6754 416172 C MLOK Mariánské Lázně
12:32:00 Lisá Monika ONO6750 9101105 C SKOB Ostrov
12:37:00 Hradecká Petra DOK6850 897368 C OK Doksy
12:42:00 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C KOB Tretra Praha
12:47:00 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 8005137 C SK Praga
12:52:00 Fürstová Katka LLI6950 8659388 C LOK-o Liberec
12:57:00 Nožičková Renata JJN6950 2070806 C Team Jizerky
13:02:00 Petrová Martina TAP6852 232196 C KOB Tretra Praha
13:07:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C OK Dobříš
13:12:00 Melišíková Radka TAP7152 8008273 C KOB Tretra Praha
13:17:00 Posseltová Romana TJN7050 8670830 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:22:00 Hrubá Veronika 120001 2080907 12 12
13:27:00 Nehasilová Zuzana LDC7150 8022672 C KOB Děčín
13:32:00 Eichlerová Jana KAS7051 8113530 C KOB Kamenický Šenov
13:37:00 Benešová Jaroslava DKL7050 8667528 C KOB Kladno
13:42:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
13:47:00 Scheuermann Katrin 130002 8606473 13 SSV Planeta Radebeul
13:52:00 Linková Iva TUV6850 8061486 C SOK TJ Turnov
13:57:00 Čiháková Lenka KNC6750 8667527 C Sokol Kostelec n. Č. l.
14:02:00 Vakant 0 Vakant
14:07:00 Vakant 0 Vakant
14:12:00 Vakant 0 Vakant
14:17:00 Vakant 0 Vakant

D55B 4.50 km, 125 m, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
12:06:00 Sládková Eva TEH5751 8663158 C Sokol Tehov
12:11:00 Pavlíková Pavla CHA6551 436447 C OK Chrastava
12:16:00 Slezáčková Věra KAS6550 8033243 C KOB Kamenický Šenov
12:21:00 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C OK Sparta Praha
12:26:00 Halířová Eva BOR6654 8028822 C OK Jiskra Nový Bor
12:31:00 Hrabánková Ilona PGP6250 8013881 C SK Praga
12:36:00 Pávková Jana BOR6550 8445 C OK Jiskra Nový Bor
12:41:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
12:46:00 Ježková Regina PGP6352 8005133 C SK Praga
12:51:00 Vakant 0 Vakant
12:56:00 Vakant 0 Vakant
13:01:00 Vakant 0 Vakant

D60B 4.40 km, 100 m, 9 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Janská Iva LBM5795 219280 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
12:07:00 Kohlová Alena KPY6051 53182 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:12:00 Havlíčková Jindřiška KNC6150 8662276 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:17:00 Svobodná Eva DKP5851 301365 C Oddíl OB Kotlářka
12:22:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C Sokol Kostelec n. Č. l.
12:27:00 Kuleva Angelina 90001 8101105 9 AngyOL
12:32:00 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C OK Roztoky
12:37:00 Vakant 0 Vakant
12:42:00 Vakant 0 Vakant
12:47:00 Vakant 0 Vakant

D65B 4.10 km, 95 m, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:58:00 Böhmová Eva TJN5450 232515 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:03:00 Cabrnochová Hana DKL5550 53520 C KOB Kladno
14:08:00 Ševčíková Alena CHA5351 8008272 C OK Chrastava
14:13:00 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C Oddíl OB Kotlářka
14:18:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice
14:23:00 Jahnová Helena SCP5550 8113525 C OK Sparta Praha
14:28:00 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C TJ Lokomotiva Chomutov
14:33:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
14:38:00 Klusáková Jitka DKP5651 8660376 C Oddíl OB Kotlářka
14:43:00 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C SK Praga
14:48:00 Vakant 0 Vakant
14:53:00 Vakant 0 Vakant
14:58:00 Vakant 0 Vakant

D70B 3.20 km, 55 m, 8 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:59:00 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering
14:04:00 Šaffková Zuzana CHA5150 8022660 C OK Chrastava
14:09:00 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C Slavia Liberec orienteering
14:14:00 Neradová Alena LIT5051 8110 C KOB Litvínov
14:19:00 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C USK Praha
14:24:00 Karmazínová Ivana VLI5150 8113523 C Slavia Liberec orienteering
14:29:00 Vakant 0 Vakant
14:34:00 Vakant 0 Vakant
14:39:00 Vakant 0 Vakant

D75B 3.20 km, 55 m, 8 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:49:00 Krausová Marie LLI4451 51214 C LOK-o Liberec
14:54:00 Kašková Eva CHA4650 887906 C OK Chrastava
14:59:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C OOB Slavia Praha
15:04:00 Vakant 0 Vakant
15:09:00 Vakant 0 Vakant

H14B 5.10 km, 95 m, 9 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Vrba Matyáš FSP0706 8116787 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:03:00 Lamač František TUR0901 1403060 B OOB TJ Turnov
12:05:00 Gajda Petr VSP0903 8028811 B USK Praha
12:07:00 Jiras Antonín DOR0701 8116815 A OK Dobříš
12:09:00 Maroušek Dominik DKP0716 2129223 B Oddíl OB Kotlářka
12:11:00 Nožička Jan JJN0800 8636193 B Team Jizerky
12:13:00 Zavadil Matěj VSP0904 2129183 C USK Praha
12:15:00 Zápotocký Jiří SLA0800 8648622 B SKOB Slaný
12:17:00 Beneš Filip VLI0708 8033275 B Slavia Liberec orienteering
12:19:00 Kule Oliver ONO0701 8648612 B SKOB Ostrov
12:21:00 Pilát Jaromír DKL0900 2124767 B KOB Kladno
12:23:00 Dolák Jakub DKP0707 2148146 B Oddíl OB Kotlářka
12:25:00 Tomášek Prokop TUR0711 8226402 A OOB TJ Turnov
12:27:00 Engel Adam DKP0910 2141934 B Oddíl OB Kotlářka
12:29:00 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B SK Praga
12:31:00 Brandejs Štěpán DKP0807 8080813 B Oddíl OB Kotlářka
12:33:00 Komín Matyáš DKL0901 2121871 B KOB Kladno
12:35:00 Lesák Marek TJN0811 8482115 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:37:00 Žemlík Eduard TUR0909 8680592 B OOB TJ Turnov
12:39:00 Štrait Vilém VSP0701 8061443 A USK Praha
12:41:00 Machar Eda DKP0803 8080822 B Oddíl OB Kotlářka
12:43:00 Kosák Eliáš PGP0704 2800310 C SK Praga
12:45:00 Heczko Erik VLI0804 8116802 A Slavia Liberec orienteering
12:47:00 Svítil Patrik PGP0706 8670812 C SK Praga
12:49:00 Řehoř Hynek JJN0700 2053559 C Team Jizerky
12:51:00 Svítil Martin PGP0903 8005120 B SK Praga
12:53:00 Melichar Šimon DKP0708 1000461 C Oddíl OB Kotlářka
12:55:00 Rod Matyáš VSP0803 2075699 B USK Praha
12:57:00 Anděl Robin VPM0901 8109411 B KOS Slavia Plzeň
12:59:00 Miklas Ondřej VLI0701 2420020 B Slavia Liberec orienteering
13:01:00 Pávek Štěpán NEK0700 8660516 B Nejdek Orienteering
13:03:00 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 A Slavia Liberec orienteering
13:05:00 Sedláček Patrik DKP0816 8080829 B Oddíl OB Kotlářka
13:07:00 Patka Marek BOR0902 8304112 B OK Jiskra Nový Bor
13:09:00 Donda Jakub ONO0700 8656617 A SKOB Ostrov
13:11:00 Patka Kryštof BOR0702 8304111 B OK Jiskra Nový Bor
13:13:00 Lacina Jan DKP0717 2126351 B Oddíl OB Kotlářka
13:15:00 Šašek Jakub LTP0801 8028824 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
13:17:00 Štembera Vítek TJN0801 8662690 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:19:00 Beran František SLA0700 2129245 B SKOB Slaný
13:21:00 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 B OOB TJ Turnov
13:23:00 Šubrt Jáchym DKP0800 8080819 B Oddíl OB Kotlářka
13:25:00 Etrych Jonáš DOR0907 2133884 B OK Dobříš
13:27:00 Víteček Šimon DKP0801 8080630 B Oddíl OB Kotlářka
13:29:00 Žižka Přemysl DOR0706 2131194 B OK Dobříš
13:31:00 Studnička Jakub DKP0718 8080820 B Oddíl OB Kotlářka
13:33:00 Termer Štěpán VSP0807 8404070 B USK Praha
13:35:00 Stehlík Jakub LPM0700 8013478 A OK Lokomotiva Plzeň
13:37:00 Hrůzek Ondřej BOR0809 8304117 B OK Jiskra Nový Bor
13:39:00 Skripnik Matouš FSP0800 8028833 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:41:00 Magazu Lukas DOR0805 8663147 B OK Dobříš
13:43:00 Kučera Jakub VSP0900 8042137 B USK Praha
13:45:00 Hyxa Jan VLI0702 8022656 A Slavia Liberec orienteering
13:47:00 Veljačik Jonáš DKP0818 8007188 B Oddíl OB Kotlářka
13:49:00 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 B Slavia Liberec orienteering
13:51:00 Brabec Matěj MAS0701 2026161 B OOB Aš
13:53:00 Kolář David ZVO0805 8109393 B OB SK Zvole
13:55:00 Koten Vojtěch DKP0815 2143373 B Oddíl OB Kotlářka
13:57:00 Maglia Šimon ONO0702 8022369 C SKOB Ostrov
13:59:00 Vakant 0 Vakant
14:01:00 Vakant 0 Vakant
14:03:00 Vakant 0 Vakant
14:05:00 Vakant 0 Vakant
14:07:00 Vakant 0 Vakant

H16B 7.40 km, 160 m, 13 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Meier David VSP0606 8004347 B USK Praha
12:06:00 Šimek Vojtěch LTP0601 8662368 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:11:00 Kubát Matyáš RIC0601 8012037 B OB Říčany
12:16:00 Vyhnis Šimon TAP0613 2039206 C KOB Tretra Praha
12:21:00 Horák Martin VSP0601 2085614 B USK Praha
12:26:00 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B SK Praga
12:31:00 Ječmen Matyáš ONO0600 8061404 B SKOB Ostrov
12:36:00 Sork Dominik TAP0504 8149881 B KOB Tretra Praha
12:41:00 Březina Karel CHA0605 8518330 B OK Chrastava
12:46:00 Machar Matěj DKP0604 8080821 B Oddíl OB Kotlářka
12:51:00 Jíra Filip KAM0506 8663163 B OK Kamenice
12:56:00 Kalous Tomáš EKP0601 2060242 C VŠTJ Ekonom Praha
13:01:00 Jelínek Šimon BOR0510 8160188 C OK Jiskra Nový Bor
13:06:00 Zurynek Jan TJN0605 8662746 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:11:00 Jiras Jan DOR0505 8116782 B OK Dobříš
13:16:00 Heřmánek Petr TUR0500 8680593 B OOB TJ Turnov
13:21:00 Havlíček Viktor BSO0602 8028801 B KOB Baník Sokolov
13:26:00 Pivec Jan MLA0503 8033228 B MLOK Mariánské Lázně
13:31:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 8080825 B Oddíl OB Kotlářka
13:36:00 Janoch Samuel MLA0502 8656638 B MLOK Mariánské Lázně
13:41:00 Kándl Matěj PGP0508 2102710 C SK Praga
13:46:00 Kuchař Ondřej TAP0609 8667961 B KOB Tretra Praha
13:51:00 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 8680578 B OOB TJ Turnov
13:56:00 Dejnožka Martin TJN0600 8662693 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:01:00 Pilát Bořivoj DKL0500 8680587 B KOB Kladno
14:06:00 Černý Matouš TAP0501 8014512 B KOB Tretra Praha
14:11:00 Václavík Martin SLA0601 8109398 B SKOB Slaný
14:16:00 Dlouhý Aleš PGP0502 8116795 B SK Praga
14:21:00 Houžvička David TUR0501 7207877 C OOB TJ Turnov
14:26:00 Vakant 0 Vakant
14:31:00 Vakant 0 Vakant
14:36:00 Vakant 0 Vakant
14:41:00 Vakant 0 Vakant

H18B 8.10 km, 170 m, 14 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:21:00 Tůma Šimon TAP0400 8662289 B KOB Tretra Praha
12:26:00 Janoušek Slávek BOR0400 1204999 B OK Jiskra Nový Bor
12:31:00 Marek Matěj TJN0409 2103701 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:36:00 Snížek Ondřej DOR0406 8116788 B OK Dobříš
12:41:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B SK Praga
12:46:00 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 B USK Praha
12:51:00 Janas Adam PGP0404 8667507 B SK Praga
12:56:00 Dejnožka Vojtěch TJN0300 8659419 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:01:00 Kuchař Matěj TAP0405 8667509 B KOB Tretra Praha
13:06:00 Grohmann Jan VPM0403 443084 A KOS Slavia Plzeň
13:11:00 Mellan Jonáš TUR0308 888622 B OOB TJ Turnov
13:16:00 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 B USK Praha
13:21:00 Milota Břetislav MLA0300 1421923 B MLOK Mariánské Lázně
13:26:00 Čtrnáct František PGP0401 8670467 B SK Praga
13:31:00 Kozák Jakub ROU0401 2031368 C SKOB Roudnice nad Labem
13:36:00 Černý Antonín TAP0402 8116720 B KOB Tretra Praha
13:41:00 Hnízdil Matěj KAS0301 8116704 B KOB Kamenický Šenov
13:46:00 Vakant 0 Vakant
13:51:00 Vakant 0 Vakant
13:56:00 Vakant 0 Vakant

H20B 9.30 km, 155 m, 16 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:05:00 Kováč František MLA0201 8656612 B MLOK Mariánské Lázně
14:10:00 Klement David DKP0110 8080816 B Oddíl OB Kotlářka
14:15:00 Vakant 0 Vakant

H21A 12.40 km, 305 m, 24 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Buk Petr ROU0001 8516425 C SKOB Roudnice nad Labem
12:03:00 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C SK Praga
12:06:00 Buk Michal ROU9601 8662301 C SKOB Roudnice nad Labem
12:09:00 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C LOK-o Liberec
12:12:00 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:15:00 Pavlovec Dan BOR0001 8655456 R OK Jiskra Nový Bor
12:18:00 Klomínský Václav KPY8700 2181301 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
12:21:00 Landovský Tomáš PGP9103 8071491 C SK Praga
12:24:00 Fibír Tomáš FSP7901 8014524 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:27:00 Blaha Ondřej EKP7002 8667983 C VŠTJ Ekonom Praha
12:30:00 Mrázek Jan SJC8102 8010100 E Sportcentrum Jičín
12:33:00 Černý Martin TAP8902 8662303 C KOB Tretra Praha
12:36:00 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 C Oddíl OB Kotlářka
12:39:00 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C Sportcentrum Jičín
12:42:00 Flašar Jan PGP8610 8008610 R SK Praga
12:45:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
12:48:00 Hejna Martin TAP8101 8022652 C KOB Tretra Praha
12:51:00 Panchártek Jan PHK8802 8662676 C OK 99 Hradec Králové
12:54:00 Pašek František KAM7600 8052300 C OK Kamenice
12:57:00 Burda Matěj BOR9608 8200008 C OK Jiskra Nový Bor
13:00:00 Pospíšil Vítek PGP6803 8659382 C SK Praga
13:03:00 Nožka Radek LPU9005 8656519 E OK Lokomotiva Pardubice
13:06:00 Veselý Jakub PGP9503 8662310 R SK Praga
13:09:00 Horáček Michal VLI7700 8003620 C Slavia Liberec orienteering
13:12:00 Matějů Luboš PGP7601 8662333 C SK Praga
13:15:00 Bolehovský Michal VSP0202 8414097 A USK Praha
13:18:00 Šesták Marek VLI7403 8004275 C Slavia Liberec orienteering
13:21:00 Pavlovec Jan BOR9503 8116796 C OK Jiskra Nový Bor
13:24:00 Procházka Jan PGP8407 8409111 E SK Praga
13:27:00 Habán Ivo VLI7707 8660474 C Slavia Liberec orienteering
13:30:00 Fodor Petr TUR8103 8680583 C OOB TJ Turnov
13:33:00 Henych Petr VLI6001 515132 C Slavia Liberec orienteering
13:36:00 Mareš Vít BOR0000 8662363 C OK Jiskra Nový Bor
13:39:00 Rusý Tomáš KAM9301 8660571 R OK Kamenice
13:42:00 Kobr Tomáš TJN8901 8028868 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:45:00 Semík Ondřej KAM9401 8651935 C OK Kamenice
13:48:00 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:51:00 Komanec Václav SHK8406 8076028 C OK Slavia Hradec Králové
13:54:00 David Tomáš LLI0000 2118932 C LOK-o Liberec
13:57:00 Grundmann Jan LPU9410 8654891 C OK Lokomotiva Pardubice
14:00:00 Novotný Ondřej ABM9211 7003038 C KOB ALFA Brno
14:03:00 Dlabaja Tomas TUR8303 8013405 R OOB TJ Turnov
14:06:00 Přikryl Petr PBM6708 8351967 C TJ Spartak 1. brněnská
14:09:00 Najman Jaroslav BOR7909 1601939 C OK Jiskra Nový Bor
14:12:00 Argaláš Michal TRI9301 8662374 C TJ TŽ Třinec
14:15:00 Makovský Jakub TAP8511 8651715 C KOB Tretra Praha
14:18:00 Váňa Martin TUR8401 8403030 C OOB TJ Turnov
14:21:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C Oddíl OB Kotlářka
14:24:00 Ondráček Radim EKP7414 8087414 C VŠTJ Ekonom Praha
14:27:00 Vakant 0 Vakant
14:30:00 Vakant 0 Vakant
14:33:00 Vakant 0 Vakant
14:36:00 Vakant 0 Vakant
14:39:00 Vakant 0 Vakant

H21B 10.60 km, 195 m, 21 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:17:00 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C SK Praga
14:22:00 Nerad Jaroslav LIT9001 8108 C KOB Litvínov
14:27:00 Koucký Roman EKP6301 2035738 C VŠTJ Ekonom Praha
14:32:00 Ptáček Jiří SRK9002 7210306 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
14:37:00 Němeček Jan KAM9300 8648633 C OK Kamenice
14:42:00 Borák Michal EKP8304 2042532 C VŠTJ Ekonom Praha
14:47:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C SK Praga
14:52:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C OK Kamenice
14:57:00 Vlášek Jakub TAP9702 8009702 C KOB Tretra Praha
15:02:00 Vakant 0 Vakant
15:07:00 Vakant 0 Vakant
15:12:00 Vakant 0 Vakant

H21C 8.90 km, 190 m, 17 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Kučerka Jan LIT8002 1418761 C KOB Litvínov
12:06:00 Rašek Filip 50001 2067622 5 OBA
12:11:00 Choc Josef 20001 8062667 2 OBA
12:16:00 Bláha David SRK9510 9491 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
12:21:00 Šklíba David TJN9902 2053560 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:26:00 Beneš Filip TAP8701 232187 C KOB Tretra Praha
12:31:00 Bradáč Jakub LLI0002 8656716 C LOK-o Liberec
12:36:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C USK Praha
12:41:00 Šmaus Jan TJN9700 8662721 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:46:00 Vakant 0 Vakant
12:51:00 Vakant 0 Vakant
12:56:00 Vakant 0 Vakant

H35B 9.60 km, 220 m, 16 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:15:00 Vrabec Ondřej SCP8303 8007185 C OK Sparta Praha
13:20:00 Tůma Martin LIT8204 7205004 C KOB Litvínov
13:25:00 Hrádek Tomáš ROU8301 2143402 C SKOB Roudnice nad Labem
13:30:00 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C OB Říčany
13:35:00 Lužnický Jiří LIT8501 7205016 C KOB Litvínov
13:40:00 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C Oddíl OB Kotlářka
13:45:00 Průša Michal VSP7310 8667547 C USK Praha
13:50:00 Gregor Martin DKP7705 8014551 C Oddíl OB Kotlářka
13:55:00 Bolehovský Pavel VSP7103 7204488 C USK Praha
14:00:00 Ledecký Vladimír BOR8402 8149892 C OK Jiskra Nový Bor
14:05:00 Kazda Jiří SJC8006 8055001 C Sportcentrum Jičín
14:10:00 Opršal Juraj VBA8301 8301007 ŠK VAZKA Bratislava
14:15:00 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C SKOB Slaný
14:20:00 Mašata Roman PHK7107 8648595 C OK 99 Hradec Králové
14:25:00 Vakant 0 Vakant
14:30:00 Vakant 0 Vakant
14:35:00 Vakant 0 Vakant

H40B 7.70 km, 180 m, 15 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:20:00 Stehlík Petr LPM7903 8515517 C OK Lokomotiva Plzeň
12:25:00 Jedlička Michal DKL8000 8226368 C KOB Kladno
12:30:00 Roessler Karsten 130004 8662454 13 SSV Planeta Radebeul
12:35:00 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C SK Praga
12:40:00 Nehasil David BOR7713 8655487 C OK Jiskra Nový Bor
12:45:00 Machar Pavel DKP7903 2102794 C Oddíl OB Kotlářka
12:50:00 Ječmen Vladimír ONO7900 8116753 C SKOB Ostrov
12:55:00 Kalous Vladislav EKP7702 8655417 C VŠTJ Ekonom Praha
13:00:00 Březina Jan CHA7604 8008267 C OK Chrastava
13:05:00 Pilát Miroslav DKL7900 8011573 C KOB Kladno
13:10:00 Dvořáček Dan MFP7903 8629750 C Matfyz Praha
13:15:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 1470170 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
13:20:00 Čech Jan FSP7900 8660502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:25:00 Anděl Robert VPM8001 8028884 C KOS Slavia Plzeň
13:30:00 Ehler Tomáš VSP8102 339016 C USK Praha
13:35:00 Vilém Stanislav VLI7703 8518320 C Slavia Liberec orienteering
13:40:00 Bernášek Jiří STB8101 8033290 C TJ Stadion Nový Bor
13:45:00 Pražák Michal TJN7900 8670764 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:50:00 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C OK Jiskra Nový Bor
13:55:00 Suchý Petr LPM7820 8656565 C OK Lokomotiva Plzeň
14:00:00 Vondráček Martin DKP7704 2120894 C Oddíl OB Kotlářka
14:05:00 Vakant 0 Vakant
14:10:00 Vakant 0 Vakant
14:15:00 Vakant 0 Vakant
14:20:00 Vakant 0 Vakant

H45B 7.50 km, 160 m, 15 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Štěpán Petr LDC7301 8022688 C KOB Děčín
12:06:00 Komín David PGP7405 8116739 C SK Praga
12:10:00 Koten Pavel RIC7200 8004315 C OB Říčany
12:14:00 Kocman Jindřich BOR7612 8304115 C OK Jiskra Nový Bor
12:18:00 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C SK Praga
12:22:00 Víteček Jan DKP7201 8720322 C Oddíl OB Kotlářka
12:26:00 Kabát Jan PGP6901 886298 C SK Praga
12:30:00 Drahoňovský Aleš TUR7201 8656594 C OOB TJ Turnov
12:34:00 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C SK Praga
12:38:00 Zakouřil Tomáš TUR7500 8014534 C OOB TJ Turnov
12:42:00 Čtrnáct Jiří PGP7603 231948 C SK Praga
12:46:00 Snížek Jan DKP7600 2103758 C Oddíl OB Kotlářka
12:50:00 Koudelka Tomáš BOR7513 8224477 C OK Jiskra Nový Bor
12:54:00 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C SK Praga
12:58:00 Janeček Jura EKP6701 8662291 C VŠTJ Ekonom Praha
13:02:00 Rejman Josef BOR7415 8160173 C OK Jiskra Nový Bor
13:06:00 Zakouřil Václav VSP7401 8006888 C USK Praha
13:10:00 Vácha Tomáš BOR7409 8160174 C OK Jiskra Nový Bor
13:14:00 Nejedlý Ladislav ONO7501 8116750 C SKOB Ostrov
13:18:00 Rod Jan VSP7423 2088220 C USK Praha
13:22:00 Hašek Ondřej VPM6902 8033212 C KOS Slavia Plzeň
13:26:00 Kučera Jan VSP7302 51650 C USK Praha
13:30:00 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:34:00 Lacina Martin DKP7502 2129254 C Oddíl OB Kotlářka
13:38:00 Švec Karel ZVO7601 2092351 C OB SK Zvole
13:42:00 Etrych Tomáš DOR7300 8044386 C OK Dobříš
13:46:00 Tomeš Petr SJC7531 8008015 C Sportcentrum Jičín
13:50:00 Šafařík Milan LDC7201 8042135 C KOB Děčín
13:54:00 Pachner Pavel CHA7501 8210075 C OK Chrastava
13:58:00 Vakant 0 Vakant
14:02:00 Vakant 0 Vakant
14:06:00 Vakant 0 Vakant
14:10:00 Vakant 0 Vakant

H50B 6.80 km, 135 m, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Scheuermann Jürgen 130001 300657 13 SSV Planeta Radebeul
12:06:00 Honzík Tomáš VLI7000 8008283 C Slavia Liberec orienteering
12:11:00 Maleček Vít PGP6801 8226422 C SK Praga
12:16:00 Šubrt Antonín DKP7100 8080834 C Oddíl OB Kotlářka
12:21:00 Mayer Tomáš KSH6900 8061462 C OB Kašperské Hory
12:26:00 Mrkvička Jiří TJN7101 8670752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:31:00 Šemelík Petr DKL6901 8033265 C KOB Kladno
12:36:00 Beránek Petr BOR6701 8402 C OK Jiskra Nový Bor
12:41:00 Bína Pavel MLA6708 232231 C MLOK Mariánské Lázně
12:46:00 Posselt Martin TJN6802 8670801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:51:00 Machara Martin BOR6900 8149895 C OK Jiskra Nový Bor
12:56:00 Kalousek Jiří DKP6901 8030301 C Oddíl OB Kotlářka
13:01:00 Žucha Jiří TJN6603 8226303 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:06:00 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C KOB Děčín
13:11:00 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C MLOK Mariánské Lázně
13:16:00 Bořánek Petr VSP7000 8648561 C USK Praha
13:21:00 Šritr Martin TUV6802 8061476 C SOK TJ Turnov
13:26:00 Žáček Martin FSP6803 1396842 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:31:00 Novotný Dušan TJN7002 8662701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:36:00 Nehasil Vladislav LDC7101 8019930 C KOB Děčín
13:41:00 Waldhauser Martin BOR7106 8160182 C OK Jiskra Nový Bor
13:46:00 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C LOK-o Liberec
13:51:00 Krausz Milan FSP6700 682118 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
13:56:00 Kondrát Martin PGP6501 8004312 C SK Praga
14:01:00 Buk Jiří ROU6901 2099501 C SKOB Roudnice nad Labem
14:06:00 Zavadil Vladimír VSP6710 2129230 C USK Praha
14:11:00 Jiras Jiří DOR6900 2120631 C OK Dobříš
14:16:00 Vakant 0 Vakant
14:21:00 Vakant 0 Vakant
14:26:00 Vakant 0 Vakant
14:31:00 Vakant 0 Vakant

H55B 6.00 km, 125 m, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:30:00 Hurta Vladimír PGP6305 8670816 C SK Praga
13:35:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C OK Jiskra Nový Bor
13:40:00 Kubec Pavel STB6601 1416365 C TJ Stadion Nový Bor
13:45:00 Pilař Karel MAS5501 8667502 C OOB Aš
13:50:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
13:55:00 Schindler Jiří TJN6301 416828 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:00:00 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C OK Sparta Praha
14:05:00 Hradecký Jaroslav DOK6300 8648566 C OK Doksy
14:10:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
14:15:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš
14:20:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
14:25:00 Beneš Jan DKL6600 8116714 C KOB Kladno
14:30:00 Pavlovec Petr BOR6303 9200728 C OK Jiskra Nový Bor
14:35:00 Němeček Jan VSP6201 8028885 C USK Praha
14:40:00 Vakant 0 Vakant
14:45:00 Vakant 0 Vakant

H60B 5.70 km, 115 m, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:52:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
13:57:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
14:02:00 Dikoš Pavel BOR6003 8160176 C OK Jiskra Nový Bor
14:07:00 Borovička Milan FSP6104 888613 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:12:00 Kožina Petr PGP6000 8670455 C SK Praga
14:17:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov
14:22:00 Fanta Miroslav EKP5800 8414109 C VŠTJ Ekonom Praha
14:27:00 Milota Josef MLA5801 8656692 C MLOK Mariánské Lázně
14:32:00 Hrabánek David PGP6003 303940 C SK Praga
14:37:00 Průcha Miloslav BOR5800 1958242 C OK Jiskra Nový Bor
14:42:00 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C KOB Tretra Praha
14:47:00 Sucharda Jiří BOR5802 8160183 C OK Jiskra Nový Bor
14:52:00 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C OK Sparta Praha
14:57:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 2222796 C KOB Dobřichovice
15:02:00 Pasničenko Viktor PGP6004 8116705 C SK Praga
15:07:00 Vakant 0 Vakant
15:12:00 Vakant 0 Vakant
15:17:00 Vakant 0 Vakant

H65B 5.30 km, 120 m, 10 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:16:00 Wald František FSP5300 8033205 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
14:21:00 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C OK Sparta Praha
14:26:00 Chotětický Jan MAS5400 7887 C OOB Aš
14:31:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
14:36:00 Chotětický Václav DKL5202 2221510 C KOB Kladno
14:41:00 Borák Stanislav EKP5212 8028861 C VŠTJ Ekonom Praha
14:46:00 Pavlík Milan CHA5400 51231 C OK Chrastava
14:51:00 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C KOB Tretra Praha
14:56:00 Pech Jiří LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
15:01:00 Jirka Jiří DKL5501 8014450 C KOB Kladno
15:06:00 Hájek Jan MAS5401 8648556 C OOB Aš
15:11:00 Kaška Rudolf CHA5500 1426021 C OK Chrastava
15:16:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
15:21:00 Valter Petr KBP4500 2222824 C KBP Praha
15:26:00 Vakant 0 Vakant
15:31:00 Vakant 0 Vakant
15:36:00 Vakant 0 Vakant

H70B 4.50 km, 125 m, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:16:00 Ševčík Milan CHA5003 8022378 C OK Chrastava
13:21:00 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C Slavia Liberec orienteering
13:26:00 Procházka Aleš DKP4700 8266333 C Oddíl OB Kotlářka
13:31:00 Böhm Karel TJN5101 8680370 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:36:00 Provazník Jiří TUR5102 8660468 C OOB TJ Turnov
13:41:00 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C Slavia Liberec orienteering
13:46:00 Buriánek Jaromír SCP4700 8028840 C OK Sparta Praha
13:51:00 Vakant 0 Vakant
13:56:00 Švec Zdeněk SLA4700 8806 C SKOB Slaný
14:01:00 Peterka Josef LLI4702 51204 C LOK-o Liberec
14:06:00 Mágr Zdeněk LCV5000 301725 C TJ Lokomotiva Chomutov
14:11:00 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C Slavia Liberec orienteering
14:16:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C USK Praha
14:21:00 Našinec Jiří STB5003 49982 C TJ Stadion Nový Bor
14:26:00 Vakant 0 Vakant
14:31:00 Vakant 0 Vakant
14:36:00 Vakant 0 Vakant

H75B 4.10 km, 95 m, 9 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
15:08:00 Fišák Jan MLA4401 8657099 C MLOK Mariánské Lázně
15:13:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
15:18:00 Novotný František PUL4200 7210063 C OOB USK Slavie Ústí n.L.
15:23:00 Sklenář Jan MLA4201 8116748 C MLOK Mariánské Lázně
15:28:00 Procházka Zdenko DKP4300 8051800 C Oddíl OB Kotlářka
15:33:00 Kraus Jan LLI4501 51213 C LOK-o Liberec
15:38:00 Zábranský Emil SLA4200 420425 C SKOB Slaný
15:43:00 Vakant 0 Vakant
15:48:00 Vakant 0 Vakant
15:53:00 Vakant 0 Vakant

H80B 2.10 km, 50 m, 8 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:00:00 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C OK Jiskra Nový Bor
14:05:00 Beránek Miroslav BOR3900 8550 C OK Jiskra Nový Bor
14:10:00 Vakant 0 Vakant

TA 2.40 km, 65 m, 10 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Kašpar Adam DOR1101 2131198 C OK Dobříš
12:00:00 Etrych Tobiáš DOR1103 2148206 C OK Dobříš
12:00:00 Andělová Viktorie VPM1155 2127528 C KOS Slavia Plzeň
12:00:00 Magazu Sophia DOR1152 8016029 C OK Dobříš
12:00:00 Etrych Matěj DOR1104 2135176 C OK Dobříš
12:00:00 Zavadilová Adéla VSP1153 2129216 C USK Praha
12:00:00 Snížková Žofie DKP1151 2103703 C Oddíl OB Kotlářka
12:00:00 Janečková Eliška 70003 8012873 7 PBK
12:00:00 Janeček Tomáš 70002 8648577 7 PBK
12:00:00 Horáčková Eliška VLI1450 500290 C Slavia Liberec orienteering
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Zakouřil František TUR1204 51238 C OOB TJ Turnov
12:00:00 Reichelová Šárka 110004 2148132 11 BC
12:00:00 Kosák Damián 160001 2103760 16 Všenory
12:00:00 Čech Jan FSP1401 416195 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:00:00 Kazda František SJC1201 4298 C Sportcentrum Jičín
12:00:00 Hanušová Eva STB1550 1417130 C TJ Stadion Nový Bor
12:00:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C USK Praha
12:00:00 Baldrian František VSP1600 2075606 C USK Praha
12:00:00 Hanušová Lenka STB1350 49987 C TJ Stadion Nový Bor
12:00:00 Mrázková Berta SJC1151 8010800 C Sportcentrum Jičín
12:00:00 Mrázek Emil SJC1300 8010900 C Sportcentrum Jičín
12:00:00 Vrabcová Olívie SCP1450 51558 C OK Sparta Praha
12:00:00 Vrabec Adrian SCP1500 51571 C OK Sparta Praha
12:00:00 Skalka Jindřich LTU1500 2113047 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:00:00 Tomešová Evelína SJC1150 8112161 C Sportcentrum Jičín
12:00:00 Klein David LTP1200 8662293 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:00:00 Pachner Ota CHA1400 5177 C OK Chrastava
12:00:00 Hladík Filip DKP1102 2096233 C Oddíl OB Kotlářka
12:00:00 Gregorová Magdalena DKP1158 2121756 C Oddíl OB Kotlářka
12:00:00 Kučerka Radek STB1101 1417127 C TJ Stadion Nový Bor
12:00:00 Rodová Anežka VSP1152 2081382 C USK Praha
12:00:00 Karafiát Dominik BOR1306 4287 C OK Jiskra Nový Bor
12:00:00 Skripnik Kilián FSP1300 2092380 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

TB 2.70 km, 70 m, 10 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Ouzká Eliška BOR1051 8304116 B OK Jiskra Nový Bor
12:00:00 Svítil Petr PGP7810 1450170 C SK Praga
12:00:00 Zenková Pavla BOR8450 7207489 C OK Jiskra Nový Bor
12:00:00 De Heij Margita RIC7350 2095933 C OB Říčany
12:00:00 Horáček Jáchym VLI1111 8003621 C Slavia Liberec orienteering
12:00:00 Hladík Zdeněk DKP7401 2087701 C Oddíl OB Kotlářka
12:00:00 Vondráčková Jolana DKP1058 2095946 B Oddíl OB Kotlářka
12:00:00 Hrádek Vojtěch ROU1000 2143362 C SKOB Roudnice nad Labem
12:00:00 Lacinová Hanka DKP7952 2111754 C Oddíl OB Kotlářka
12:00:00 Lacinová Zuzana DKP1055 2129251 C Oddíl OB Kotlářka
12:00:00 Hellerová Alena ROU7850 2081373 C SKOB Roudnice nad Labem
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Skácel Jan VLI0901 8663205 B Slavia Liberec orienteering
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Buková Anežka ROU0351 2059749 C SKOB Roudnice nad Labem
12:00:00 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C SKOB Roudnice nad Labem
12:00:00 Buková Zdeňka ROU7051 2059753 C SKOB Roudnice nad Labem
12:00:00 Kalousová Adéla EKP0950 51588 C VŠTJ Ekonom Praha
12:00:00 Krejčová Jana ROU7758 2127876 C SKOB Roudnice nad Labem
12:00:00 Myslík Vojtěch ONO0602 8667289 B SKOB Ostrov
12:00:00 Kunášek Martin VLI7405 4411231 C Slavia Liberec orienteering
12:00:00 Kocmanová Kateřina BOR8050 1459071 C OK Jiskra Nový Bor
12:00:00 Kunášková Markéta VLI1057 2148111 C Slavia Liberec orienteering
12:00:00 Mišek Michal KAM7202 2800300 C OK Kamenice
12:00:00 Kunášková Zuzana VLI8154 4402225 C Slavia Liberec orienteering
12:00:00 Lamač Vítek BOR1100 8421841 B OK Jiskra Nový Bor
12:00:00 Beneš Max VLI1100 1424649 C Slavia Liberec orienteering
12:00:00 Fuchsová Eliška LTP0851 8662332 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
12:00:00 Kocman Lukáš BOR1102 8006755 C OK Jiskra Nový Bor
12:00:00 Rousová Jana DKL6950 2148125 C KOB Kladno
12:00:00 Bartalošová Ada PGP1050 2085003 C SK Praga
12:00:00 Haller Maxmilián KRL1102 8113532 C Kometa Kralovice
12:00:00 Houžvičková Kateřina TUR0952 2106736 B OOB TJ Turnov
12:00:00 Hanáková Marta KRL7151 8013942 C Kometa Kralovice
12:00:00 Romová Kateřina KRL8051 8003638 C Kometa Kralovice
12:00:00 Hanáková Aneta KRL0951 8113491 B Kometa Kralovice
12:00:00 Brabec Zdeněk MAS1001 2087666 B OOB Aš
12:00:00 Havlíčková Zuzana RIC1051 2420001 C OB Říčany
12:00:00 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C OOB Aš
12:00:00 Dvořáková Lucie PGP0956 2143361 C SK Praga
12:00:00 Millionová Hedvika MAS7351 2087633 C OOB Aš

TC 5.90 km, 150 m, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Magazu Radka DOR7853 2115078 C OK Dobříš
12:00:00 Hromádka Miroslav SUL6000 8138 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
12:00:00 Machar Dan DKP1002 8080823 B Oddíl OB Kotlářka
12:00:00 Pohořalá Karolína ROU6850 2023951 C SKOB Roudnice nad Labem
12:00:00 Šauli Iva VPM7852 2060395 C KOS Slavia Plzeň
12:00:00 Pohořalý Dobroslav ROU6401 2023803 C SKOB Roudnice nad Labem
12:00:00 Reichelová Monika 110002 2148243 11 BC
12:00:00 Reichel Tomáš 110003 2113413 11 BC
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Skácelová Marie VLI7552 8660545 C Slavia Liberec orienteering
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
12:00:00 Dvořák Josef PGP8006 8482120 C SK Praga
12:00:00 Skalka Michal LTU6700 2103290 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:00:00 Vrabcová Romana SCP8250 2080934 C OK Sparta Praha
12:00:00 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
12:00:00 Žižková Jaroslava DOR7754 2104694 C OK Dobříš
12:00:00 Mikulová Zuzana ZVO7951 2099503 C OB SK Zvole

TD 8.40 km, 210 m, 17 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:00:00 Černý Michal ROU7505 2085613 C SKOB Roudnice nad Labem
12:00:00 Kolář Jan ZVO7901 8471111 C OB SK Zvole
12:00:00 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C SKOB Roudnice nad Labem
12:00:00 Heller Jiří ROU7708 8005150 C SKOB Roudnice nad Labem
12:00:00 Reichel Vít 110001 2148162 11 BC