Logo

Startovka závodu: Žebříček B-Čechy západ

Klubová startovka

Datum:
04.09.2021
Místo konání:
Nové Město v Krušných horách, lyžařský stadion
Pořadatel:
LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
Mapa:
Černé vody - sever
Ředitel závodu:
Eiselt Miloš - R3
Hlavní rozhodčí:
Cabrnoch Jiří - R2
Stavitel tratí:
Bílý Petr - R1
JURY:
Pachnerová Dominika, Milota Josef, Posselt Martin
Kluby:
ABM     BOR     BSO     BZP     CTB     DCE     DKL     DKP     DOK     DOR     EKP     FSP     CHA     JJN     KAM     KAS     KBP     KNC     KPY     KRL     KSH     LBM     LCV     LDC     LIT     LLI     LPM     LPU     LTP     LTU     MAS     MFP     MLA     NEK     ONO     OSN     PBM     PDY     PGP     PHK     PUL     RIC     ROU     ROZ     SCP     SHK     SJC     SLA     SLP     SRK     STB     SUL     TAP     TEH     TJN     TRI     TUR     TUV     VCB     VLI     VPM     VSP     ZVO     VBA     Ostatní kluby
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:00:00 Novotný Ondřej ABM9211 7003038 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Karafiát Dominik BOR1306 4287 C TA
12:00:00 Ouzká Eliška BOR1051 8304116 B TB
12:00:00 Zenková Pavla BOR8450 7207489 C TB
12:00:00 Kocmanová Kateřina BOR8050 1459071 C TB
12:00:00 Lamač Vítek BOR1100 8421841 B TB
12:00:00 Kocman Lukáš BOR1102 8006755 C TB
12:08:00 Waldhauserová Irena BOR7459 8160189 C D45B
12:12:00 Rejholcová Andrea BOR6951 8033288 C D50B
12:14:00 Kocman Jindřich BOR7612 8304115 C H45B
12:15:00 Pavlovec Dan BOR0001 8655456 R H21A
12:16:00 Janoušková Iveta BOR7457 8431 C D45B
12:22:00 Koudelková Eliška BOR0652 8224455 B D16B
12:26:00 Janoušek Slávek BOR0400 1204999 B H18B
12:26:00 Halířová Eva BOR6654 8028822 C D55B
12:28:00 Karafiátová Lucie BOR7658 8160190 C D45B
12:35:00 Staňová Karolína BOR9853 8640184 C D21A
12:36:00 Beránek Petr BOR6701 8402 C H50B
12:36:00 Pávková Jana BOR6550 8445 C D55B
12:40:00 Nehasil David BOR7713 8655487 C H40B
12:42:00 Rejmanová Nikola BOR0656 8160172 B D16B
12:48:00 Kocmanová Adéla BOR0752 8051249 A D14B
12:50:00 Koudelka Tomáš BOR7513 8224477 C H45B
12:51:00 Machara Martin BOR6900 8149895 C H50B
12:52:00 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C D40B
12:57:00 Burda Matěj BOR9608 8200008 C H21A
13:01:00 Jelínek Šimon BOR0510 8160188 C H16B
13:02:00 Rejman Josef BOR7415 8160173 C H45B
13:07:00 Patka Marek BOR0902 8304112 B H14B
13:10:00 Vácha Tomáš BOR7409 8160174 C H45B
13:11:00 Patka Kryštof BOR0702 8304111 B H14B
13:14:00 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 A D14B
13:21:00 Pavlovec Jan BOR9503 8116796 C H21A
13:24:00 Tučková Monika BOR7650 7913579 C D45B
13:26:00 Soukupová Marie BOR0952 8518329 B D14B
13:35:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C H55B
13:36:00 Mareš Vít BOR0000 8662363 C H21A
13:37:00 Hrůzek Ondřej BOR0809 8304117 B H14B
13:38:00 Rejholcová Tereza BOR0751 8226406 B D14B
13:41:00 Waldhauser Martin BOR7106 8160182 C H50B
13:50:00 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C H40B
14:00:00 Křtěnský Jaroslav BOR3600 2090839 C H80B
14:00:00 Ledecký Vladimír BOR8402 8149892 C H35B
14:02:00 Dikoš Pavel BOR6003 8160176 C H60B
14:05:00 Beránek Miroslav BOR3900 8550 C H80B
14:09:00 Najman Jaroslav BOR7909 1601939 C H21A
14:30:00 Pavlovec Petr BOR6303 9200728 C H55B
14:37:00 Průcha Miloslav BOR5800 1958242 C H60B
14:47:00 Sucharda Jiří BOR5802 8160183 C H60B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:21:00 Havlíček Viktor BSO0602 8028801 B H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:50:00 Králová Vanda BZP8750 8660507 C D21A
14:16:00 Krupová Tereza BZP8751 2088730 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:00:00 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:24:00 Kučerová Berenika DCE8050 2102812 C D40B
12:40:00 Kándlová Adéla DCE7550 2113044 C D45B
14:18:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C D65B
14:31:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C H65B
14:51:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C D21C
14:57:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 2222796 C H60B
15:16:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Rousová Jana DKL6950 2148125 C TB
12:21:00 Pilát Jaromír DKL0900 2124767 B H14B
12:25:00 Jedlička Michal DKL8000 8226368 C H40B
12:31:00 Šemelík Petr DKL6901 8033265 C H50B
12:33:00 Komín Matyáš DKL0901 2121871 B H14B
12:34:00 Pilátová Rozálie DKL0750 2103252 B D14B
13:05:00 Pilát Miroslav DKL7900 8011573 C H40B
13:08:00 Jandová Kateřina DKL7252 7207773 C D45B
13:16:00 Pilátová Petra DKL8051 2115739 C D40B
13:24:00 Lohová Monika DKL8052 8008263 C D40B
13:37:00 Benešová Jaroslava DKL7050 8667528 C D50B
14:01:00 Pilát Bořivoj DKL0500 8680587 B H16B
14:03:00 Cabrnochová Hana DKL5550 53520 C D65B
14:03:00 Rousová Lucie DKL0251 8667952 B D20B
14:25:00 Beneš Jan DKL6600 8116714 C H55B
14:36:00 Chotětický Václav DKL5202 2221510 C H65B
15:01:00 Jirka Jiří DKL5501 8014450 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Machar Dan DKP1002 8080823 B TC
12:00:00 Snížková Žofie DKP1151 2103703 C TA
12:00:00 Hladík Filip DKP1102 2096233 C TA
12:00:00 Gregorová Magdalena DKP1158 2121756 C TA
12:00:00 Hladík Zdeněk DKP7401 2087701 C TB
12:00:00 Vondráčková Jolana DKP1058 2095946 B TB
12:00:00 Lacinová Hanka DKP7952 2111754 C TB
12:00:00 Lacinová Zuzana DKP1055 2129251 C TB
12:05:00 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 R D21A
12:09:00 Maroušek Dominik DKP0716 2129223 B H14B
12:16:00 Šubrt Antonín DKP7100 8080834 C H50B
12:17:00 Svobodná Eva DKP5851 301365 C D60B
12:22:00 Víteček Jan DKP7201 8720322 C H45B
12:22:00 Zemanová Eliška DKP0862 2127897 B D14B
12:23:00 Dolák Jakub DKP0707 2148146 B H14B
12:27:00 Engel Adam DKP0910 2141934 B H14B
12:28:00 Gregorová Alice DKP0758 7208080 B D14B
12:31:00 Brandejs Štěpán DKP0807 8080813 B H14B
12:36:00 Brandejsová Petra DKP7853 8113490 C D40B
12:36:00 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 C H21A
12:41:00 Machar Eda DKP0803 8080822 B H14B
12:45:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C H21A
12:45:00 Machar Pavel DKP7903 2102794 C H40B
12:46:00 Snížek Jan DKP7600 2103758 C H45B
12:46:00 Machar Matěj DKP0604 8080821 B H16B
12:48:00 Snížková Petra DKP7752 2095965 C D40B
12:50:00 Snížková Adéla DKP0850 8080814 B D14B
12:50:00 Blažková Kristina DKP8251 8014545 C D35B
12:53:00 Melichar Šimon DKP0708 1000461 C H14B
12:56:00 Kalousek Jiří DKP6901 8030301 C H50B
13:00:00 Řehořková Ema DKP0956 2146031 C D14B
13:00:00 Hladíková Zuzana DKP7852 2092421 C D40B
13:04:00 Hladíková Julie DKP0857 8116730 B D14B
13:05:00 Sedláček Patrik DKP0816 8080829 B H14B
13:08:00 Vondráčková Markéta DKP7856 2120867 C D40B
13:13:00 Lacina Jan DKP0717 2126351 B H14B
13:18:00 Vondráčková Alžběta DKP0864 8226349 B D14B
13:20:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C D21A
13:23:00 Šubrt Jáchym DKP0800 8080819 B H14B
13:26:00 Procházka Aleš DKP4700 8266333 C H70B
13:27:00 Víteček Šimon DKP0801 8080630 B H14B
13:30:00 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C D21A
13:31:00 Studnička Jakub DKP0718 8080820 B H14B
13:31:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 8080825 B H16B
13:32:00 Lampová Amálie DKP0752 8080827 B D14B
13:34:00 Lacina Martin DKP7502 2129254 C H45B
13:40:00 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C H35B
13:42:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C D50B
13:47:00 Veljačik Jonáš DKP0818 8007188 B H14B
13:50:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C H55B
13:50:00 Gregor Martin DKP7705 8014551 C H35B
13:53:00 Řadová Lucie DKP0251 9201760 B D20B
13:55:00 Koten Vojtěch DKP0815 2143373 B H14B
13:56:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C D21C
14:00:00 Vondráček Martin DKP7704 2120894 C H40B
14:08:00 Blahová Pavla DKP0155 8653088 B D20B
14:10:00 Klement David DKP0110 8080816 B H20B
14:13:00 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C D65B
14:21:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C H21A
14:38:00 Klusáková Jitka DKP5651 8660376 C D65B
15:28:00 Procházka Zdenko DKP4300 8051800 C H75B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:37:00 Hradecká Petra DOK6850 897368 C D50B
14:05:00 Hradecký Jaroslav DOK6300 8648566 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Magazu Radka DOR7853 2115078 C TC
12:00:00 Kašpar Adam DOR1101 2131198 C TA
12:00:00 Etrych Tobiáš DOR1103 2148206 C TA
12:00:00 Magazu Sophia DOR1152 8016029 C TA
12:00:00 Etrych Matěj DOR1104 2135176 C TA
12:00:00 Žižková Jaroslava DOR7754 2104694 C TC
12:06:00 Petriláková Amálie Rebeka DOR0953 8028871 B D14B
12:07:00 Jiras Antonín DOR0701 8116815 A H14B
12:12:00 Petriláková Petra DOR7656 8226435 C D40B
12:36:00 Snížek Ondřej DOR0406 8116788 B H18B
13:07:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C D50B
13:11:00 Jiras Jan DOR0505 8116782 B H16B
13:17:00 Magazu Annabelle DOR0657 8033231 B D16B
13:25:00 Etrych Jonáš DOR0907 2133884 B H14B
13:29:00 Žižka Přemysl DOR0706 2131194 B H14B
13:40:00 Kašparová Alžběta DOR0753 8116728 B D14B
13:41:00 Magazu Lukas DOR0805 8663147 B H14B
13:42:00 Etrych Tomáš DOR7300 8044386 C H45B
14:11:00 Jiras Jiří DOR6900 2120631 C H50B
14:15:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Kalousová Adéla EKP0950 51588 C TB
12:02:00 Fantová Libuše EKP5650 8516255 C D50B
12:11:00 Janečková Josefína EKP0351 2067977 B D18B
12:27:00 Blaha Ondřej EKP7002 8667983 C H21A
12:52:00 Kalousová Radka EKP7550 2088154 C D45B
12:54:00 Kalousová Jolana EKP0760 2080937 C D14B
12:55:00 Kalous Vladislav EKP7702 8655417 C H40B
12:56:00 Kalous Tomáš EKP0601 2060242 C H16B
12:58:00 Janeček Jura EKP6701 8662291 C H45B
13:04:00 Ondráčková Veronika EKP7850 8719071 C D40B
13:04:00 Zurynková Jana EKP7053 515496 C D45B
13:31:00 Trčková Helena EKP8756 2087687 C D21C
13:46:00 Janečková Dagmar EKP6550 8515518 C D21C
14:22:00 Fanta Miroslav EKP5800 8414109 C H60B
14:24:00 Ondráček Radim EKP7414 8087414 C H21A
14:27:00 Koucký Roman EKP6301 2035738 C H21B
14:41:00 Borák Stanislav EKP5212 8028861 C H65B
14:42:00 Borák Michal EKP8304 2042532 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Čech Jan FSP1401 416195 C TA
12:00:00 Skripnik Kilián FSP1300 2092380 C TA
12:00:00 Leinweberová Julie FSP0755 8042141 B D14B
12:01:00 Vrba Matyáš FSP0706 8116787 B H14B
12:04:00 Stará Barbora FSP0752 2029170 B D14B
12:10:00 Bartoňová Elena FSP0953 2029181 B D14B
12:12:00 Hrouda Martin FSP7612 8680607 C H21A
12:15:00 Studničná Lenka FSP8650 8028805 C D21A
12:24:00 Fibír Tomáš FSP7901 8014524 C H21A
12:25:00 Čechová Jana FSP8353 8476 C D35B
13:08:00 Fibírová Lucie FSP0777 2081361 A D14B
13:12:00 Fibírová Zuzana FSP7555 515067 C D40B
13:20:00 Čech Jan FSP7900 8660502 C H40B
13:20:00 Skripniková Kateřina FSP8051 8028838 C D40B
13:26:00 Žáček Martin FSP6803 1396842 C H50B
13:39:00 Skripnik Matouš FSP0800 8028833 B H14B
13:51:00 Krausz Milan FSP6700 682118 C H50B
14:07:00 Borovička Milan FSP6104 888613 C H60B
14:16:00 Wald František FSP5300 8033205 C H65B
14:21:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C D21C
15:13:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C H75B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Pachner Ota CHA1400 5177 C TA
12:04:00 Pachnerová Dominika CHA7750 8210077 C D40B
12:11:00 Pavlíková Pavla CHA6551 436447 C D55B
12:25:00 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C D21A
12:41:00 Březina Karel CHA0605 8518330 B H16B
13:00:00 Březina Jan CHA7604 8008267 C H40B
13:16:00 Březinová Antonie CHA0851 8516430 C D14B
13:16:00 Ševčík Milan CHA5003 8022378 C H70B
13:24:00 Lipenská Barbora CHA0753 8013858 B D14B
13:54:00 Pachner Pavel CHA7501 8210075 C H45B
14:04:00 Šaffková Zuzana CHA5150 8022660 C D70B
14:08:00 Ševčíková Alena CHA5351 8008272 C D65B
14:46:00 Pavlík Milan CHA5400 51231 C H65B
14:54:00 Kašková Eva CHA4650 887906 C D75B
15:11:00 Kaška Rudolf CHA5500 1426021 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:11:00 Nožička Jan JJN0800 8636193 B H14B
12:12:00 Pražáková Nella JJN0853 8662699 B D14B
12:16:00 Brožková Kateřina JJN0450 8670794 B D18B
12:49:00 Řehoř Hynek JJN0700 2053559 C H14B
12:56:00 Nožičková Eva JJN0852 8680401 B D14B
12:57:00 Nožičková Renata JJN6950 2070806 C D50B
13:34:00 Baloghová Milena JJN0750 2073663 B D14B
14:18:00 Linková Lucie JJN0254 8659384 B D20B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Mišek Michal KAM7202 2800300 C TB
12:08:00 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 A D14B
12:36:00 Kudrnáčová Marta KAM0754 8005429 B D14B
12:51:00 Jíra Filip KAM0506 8663163 B H16B
12:54:00 Pašek František KAM7600 8052300 C H21A
13:15:00 Hovorková Tereza KAM0154 8648575 A D21A
13:36:00 Žemlová Barbora KAM0751 8116775 B D14B
13:39:00 Rusý Tomáš KAM9301 8660571 R H21A
13:45:00 Semík Ondřej KAM9401 8651935 C H21A
14:31:00 Landovská Petra KAM9354 232415 E D21C
14:37:00 Němeček Jan KAM9300 8648633 C H21B
14:52:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:16:00 Slezáčková Věra KAS6550 8033243 C D55B
13:32:00 Eichlerová Jana KAS7051 8113530 C D50B
13:41:00 Hnízdil Matěj KAS0301 8116704 B H18B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:21:00 Valter Petr KBP4500 2222824 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:12:00 Havlíčková Jindřiška KNC6150 8662276 C D60B
12:22:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C D60B
12:28:00 Havlová Eva KNC7851 8003637 C D40B
13:02:00 Havlová Tereza KNC0750 8116754 A D14B
13:57:00 Čiháková Lenka KNC6750 8667527 C D50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:07:00 Kohlová Alena KPY6051 53182 C D60B
12:18:00 Klomínský Václav KPY8700 2181301 C H21A
13:15:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 1470170 C H40B
13:48:00 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C H21A
14:10:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C H55B
14:20:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Haller Maxmilián KRL1102 8113532 C TB
12:00:00 Hanáková Marta KRL7151 8013942 C TB
12:00:00 Romová Kateřina KRL8051 8003638 C TB
12:00:00 Hanáková Aneta KRL0951 8113491 B TB
12:37:00 Vlachová Adéla KRL0551 8075700 B D16B
12:40:00 Bodurková Denisa KRL0752 8648560 B D14B
12:57:00 Fišarová Adéla KRL0651 8003647 B D16B
13:07:00 Gelnerová Anna KRL0653 8648594 A D16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:16:00 Mayerová Daniela KSH0852 8116778 B D14B
12:21:00 Mayer Tomáš KSH6900 8061462 C H50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Janská Iva LBM5795 219280 C D60B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:48:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C D45B
14:06:00 Mágr Zdeněk LCV5000 301725 C H70B
14:28:00 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C D65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:02:00 Štěpán Petr LDC7301 8022688 C H45B
12:05:00 Vaňková Saša LDC8550 8022673 C D35B
12:17:00 Hovorková Marie LDC0650 8008279 B D16B
13:06:00 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C H50B
13:27:00 Nehasilová Zuzana LDC7150 8022672 C D50B
13:36:00 Nehasil Vladislav LDC7101 8019930 C H50B
13:50:00 Šafařík Milan LDC7201 8042135 C H45B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 Kučerka Jan LIT8002 1418761 C H21C
13:20:00 Tůma Martin LIT8204 7205004 C H35B
13:35:00 Lužnický Jiří LIT8501 7205016 C H35B
14:14:00 Neradová Alena LIT5051 8110 C D70B
14:22:00 Nerad Jaroslav LIT9001 8108 C H21B
14:36:00 Neradová Eva LIT8951 8115 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:09:00 Peterka Vojtěch LLI7502 8656591 C H21A
12:31:00 Bradáč Jakub LLI0002 8656716 C H21C
12:52:00 Fürstová Katka LLI6950 8659388 C D50B
13:46:00 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C H50B
13:54:00 David Tomáš LLI0000 2118932 C H21A
14:01:00 Peterka Josef LLI4702 51204 C H70B
14:49:00 Krausová Marie LLI4451 51214 C D75B
15:33:00 Kraus Jan LLI4501 51213 C H75B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:20:00 Stehlík Petr LPM7903 8515517 C H40B
13:20:00 Pechová Iva LPM6151 8014556 C D45B
13:28:00 Stehlíková Tereza LPM0951 8013914 B D14B
13:35:00 Stehlík Jakub LPM0700 8013478 A H14B
13:55:00 Suchý Petr LPM7820 8656565 C H40B
14:56:00 Pech Jiří LPM5402 2067253 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:40:00 Nováková Tereza LPU9757 8656515 R D21A
13:03:00 Nožka Radek LPU9005 8656519 E H21A
13:57:00 Grundmann Jan LPU9410 8654891 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Klein David LTP1200 8662293 C TA
12:00:00 Fuchsová Eliška LTP0851 8662332 C TB
12:06:00 Šimek Vojtěch LTP0601 8662368 B H16B
13:15:00 Šašek Jakub LTP0801 8028824 B H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Skalka Jindřich LTU1500 2113047 TA
12:00:00 Skalka Michal LTU6700 2103290 C TC
12:00:00 Termerová Jana LTU7850 2103288 C TC
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Brabec Zdeněk MAS1001 2087666 B TB
12:00:00 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C TB
12:00:00 Millionová Hedvika MAS7351 2087633 C TB
13:45:00 Pilař Karel MAS5501 8667502 C H55B
13:51:00 Brabec Matěj MAS0701 2026161 B H14B
14:26:00 Chotětický Jan MAS5400 7887 C H65B
15:06:00 Hájek Jan MAS5401 8648556 C H65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:30:00 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C D21A
13:10:00 Dvořáček Dan MFP7903 8629750 C H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:20:00 Bartošová Jana MLA7051 8656656 C D45B
12:27:00 Bínová Kathrin MLA6754 416172 C D50B
12:41:00 Bína Pavel MLA6708 232231 C H50B
13:01:00 Bartošová Marie MLA0451 8033230 B D18B
13:11:00 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C H50B
13:21:00 Milota Břetislav MLA0300 1421923 B H18B
13:26:00 Pivec Jan MLA0503 8033228 B H16B
13:36:00 Janoch Samuel MLA0502 8656638 B H16B
14:05:00 Kováč František MLA0201 8656612 B H20B
14:27:00 Milota Josef MLA5801 8656692 C H60B
15:08:00 Fišák Jan MLA4401 8657099 C H75B
15:23:00 Sklenář Jan MLA4201 8116748 C H75B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:01:00 Ziebová Veronika NEK0450 8660519 B D18B
12:56:00 Nádeníčková Iva NEK0350 8660520 B D18B
13:01:00 Pávek Štěpán NEK0700 8660516 B H14B
14:13:00 Marešová Klára NEK0250 8660518 B D20B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Myslík Vojtěch ONO0602 8667289 B TB
12:19:00 Kule Oliver ONO0701 8648612 B H14B
12:31:00 Ječmen Matyáš ONO0600 8061404 B H16B
12:32:00 Lisá Monika ONO6750 9101105 C D50B
12:50:00 Ječmen Vladimír ONO7900 8116753 C H40B
12:51:00 Nejedlá Klára ONO0450 8116779 B D18B
13:09:00 Donda Jakub ONO0700 8656617 A H14B
13:14:00 Nejedlý Ladislav ONO7501 8116750 C H45B
13:27:00 Kulová Laura ONO0552 8004351 B D16B
13:57:00 Maglia Šimon ONO0702 8022369 C H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:45:00 Zrníková Adéla OSN0099 8662727 C D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:06:00 Přikryl Petr PBM6708 8351967 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:11:00 Šilerová Eva PDY8050 8660526 C D21C
14:23:00 Nováková Eliška PDY0150 8033215 B D20B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C D40B
12:00:00 Svítil Petr PGP7810 1450170 C TB
12:00:00 Bartalošová Ada PGP1050 2085003 C TB
12:00:00 Dvořáková Lucie PGP0956 2143361 C TB
12:00:00 Dvořák Josef PGP8006 8482120 C TC
12:03:00 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C H21A
12:06:00 Komín David PGP7405 8116739 C H45B
12:07:00 Zelená Markéta PGP5850 8680329 C D50B
12:10:00 Janovská Kateřina PGP9850 8350120 C D21A
12:11:00 Maleček Vít PGP6801 8226422 C H50B
12:18:00 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C H45B
12:20:00 Dlouhá Marta PGP7858 1886930 C D40B
12:21:00 Landovský Tomáš PGP9103 8071491 C H21A
12:24:00 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C D45B
12:26:00 Kabát Jan PGP6901 886298 C H45B
12:26:00 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B H16B
12:29:00 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B H14B
12:31:00 Hrabánková Ilona PGP6250 8013881 C D55B
12:32:00 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C D40B
12:34:00 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C H45B
12:35:00 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C H40B
12:41:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B H18B
12:42:00 Čtrnáct Jiří PGP7603 231948 C H45B
12:42:00 Flašar Jan PGP8610 8008610 R H21A
12:43:00 Kosák Eliáš PGP0704 2800310 C H14B
12:44:00 Kožinová Jana PGP6651 7210812 C D40B
12:44:00 Brettlová Marta PGP7557 2060208 C D45B
12:46:00 Ježková Regina PGP6352 8005133 C D55B
12:47:00 Svítil Patrik PGP0706 8670812 C H14B
12:47:00 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 8005137 C D50B
12:51:00 Svítil Martin PGP0903 8005120 B H14B
12:51:00 Janas Adam PGP0404 8667507 B H18B
12:54:00 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C H45B
12:56:00 Svítilová Pavla PGP7764 8660503 C D40B
13:00:00 Pospíšil Vítek PGP6803 8659382 C H21A
13:00:00 Štěpová Dana PGP7456 2099486 C D45B
13:06:00 Štěpová Barbora PGP0951 8005136 B D14B
13:06:00 Veselý Jakub PGP9503 8662310 R H21A
13:10:00 Matějů Martina PGP8556 8680605 R D21A
13:12:00 Dvořáková Veronika PGP0659 8140907 B D16B
13:12:00 Matějů Luboš PGP7601 8662333 C H21A
13:16:00 Janovská Petra PGP7355 8654900 C D45B
13:24:00 Procházka Jan PGP8407 8409111 E H21A
13:25:00 Hrabánková Klára PGP9654 8200023 C D21A
13:26:00 Čtrnáct František PGP0401 8670467 B H18B
13:30:00 Hurta Vladimír PGP6305 8670816 C H55B
13:40:00 Dvořáková Ivana PGP7254 2148227 C D45B
13:41:00 Kándl Matěj PGP0508 2102710 C H16B
13:42:00 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 A D14B
13:48:00 Pokorná Magdaléna PGP7562 899177 C D45B
13:56:00 Kondrát Martin PGP6501 8004312 C H50B
14:12:00 Kožina Petr PGP6000 8670455 C H60B
14:16:00 Dlouhý Aleš PGP0502 8116795 B H16B
14:17:00 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C H21B
14:32:00 Hrabánek David PGP6003 303940 C H60B
14:43:00 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C D65B
14:46:00 Syslová Edita PGP8853 52106 C D21C
14:47:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C H21B
15:02:00 Pasničenko Viktor PGP6004 8116705 C H60B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:51:00 Panchártek Jan PHK8802 8662676 C H21A
14:20:00 Mašata Roman PHK7107 8648595 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
15:18:00 Novotný František PUL4200 7210063 C H75B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 De Heij Margita RIC7350 2095933 C TB
12:00:00 Havlíčková Zuzana RIC1051 2420001 C TB
12:04:00 Kotenová Klára RIC7252 8226424 C D45B
12:10:00 Koten Pavel RIC7200 8004315 C H45B
12:11:00 Kubát Matyáš RIC0601 8012037 B H16B
12:21:00 Kotenová Barbora RIC0452 8109328 B D18B
12:27:00 Kotenová Markéta RIC0651 8226391 B D16B
12:41:00 De Heij Laura RIC0450 8656564 B D18B
13:20:00 Havlíčková Veronika RIC0853 8109375 B D14B
13:30:00 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Černý Michal ROU7505 2085613 C TD
12:00:00 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C TD
12:00:00 Heller Jiří ROU7708 8005150 C TD
12:00:00 Buk Petr ROU0001 8516425 C H21A
12:00:00 Buková Jana ROU7150 2075666 C D45B
12:00:00 Hrádek Vojtěch ROU1000 2143362 C TB
12:00:00 Hellerová Alena ROU7850 2081373 C TB
12:00:00 Buková Anežka ROU0351 2059749 C TB
12:00:00 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C TB
12:00:00 Buková Zdeňka ROU7051 2059753 C TB
12:00:00 Krejčová Jana ROU7758 2127876 C TB
12:00:00 Pohořalá Karolína ROU6850 2023951 C TC
12:00:00 Pohořalý Dobroslav ROU6401 2023803 C TC
12:02:00 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B D16B
12:06:00 Buk Michal ROU9601 8662301 C H21A
12:44:00 Pěkná Alžběta ROU0950 8662284 B D14B
12:58:00 Buková Hana ROU0750 2031369 C D14B
13:25:00 Hrádek Tomáš ROU8301 2143402 C H35B
13:31:00 Kozák Jakub ROU0401 2031368 C H18B
14:01:00 Buk Jiří ROU6901 2099501 C H50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C TC
12:32:00 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C D60B
13:05:00 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C D21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Vrabcová Olívie SCP1450 51558 C TA
12:00:00 Vrabec Adrian SCP1500 51571 C TA
12:00:00 Vrabcová Romana SCP8250 2080934 C TC
12:01:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C D55B
12:21:00 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C D55B
13:15:00 Vrabec Ondřej SCP8303 8007185 C H35B
13:46:00 Buriánek Jaromír SCP4700 8028840 C H70B
13:57:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C H60B
14:00:00 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C H55B
14:21:00 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C H65B
14:23:00 Jahnová Helena SCP5550 8113525 C D65B
14:33:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C D65B
14:52:00 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C H60B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:51:00 Komanec Václav SHK8406 8076028 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Kazda František SJC1201 4298 C TA
12:00:00 Mrázková Berta SJC1151 8010800 C TA
12:00:00 Mrázek Emil SJC1300 8010900 C TA
12:00:00 Tomešová Evelína SJC1150 8112161 C TA
12:30:00 Mrázek Jan SJC8102 8010100 E H21A
12:35:00 Tomešová Daniela SJC8451 8008010 C D35B
12:39:00 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C H21A
13:00:00 Mrázková Romana SJC8351 8010200 C D35B
13:46:00 Tomeš Petr SJC7531 8008015 C H45B
13:51:00 Kazdová Jana SJC7752 2115001 C D21C
14:05:00 Kazda Jiří SJC8006 8055001 C H35B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:15:00 Zápotocký Jiří SLA0800 8648622 B H14B
13:19:00 Beran František SLA0700 2129245 B H14B
13:56:00 Švec Zdeněk SLA4700 8806 C H70B
14:11:00 Václavík Martin SLA0601 8109398 B H16B
14:15:00 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C H35B
15:38:00 Zábranský Emil SLA4200 420425 C H75B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:59:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C D75B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:16:00 Bláha David SRK9510 9491 C H21C
14:32:00 Ptáček Jiří SRK9002 7210306 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Hanušová Petra STB8297 682356 C D35B
12:00:00 Hanušová Eva STB1550 1417130 C TA
12:00:00 Hanušová Lenka STB1350 49987 C TA
12:00:00 Kučerka Radek STB1101 1417127 C TA
12:08:00 Kučerková Romana STB8196 682355 C D40B
13:40:00 Bernášek Jiří STB8101 8033290 C H40B
13:40:00 Kubec Pavel STB6601 1416365 C H55B
14:21:00 Našinec Jiří STB5003 49982 C H70B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Hromádka Miroslav SUL6000 8138 C TC
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:16:00 Vyhnis Šimon TAP0613 2039206 C H16B
12:17:00 Šimůnková Martina TAP6851 442851 C D50B
12:18:00 Bulířová Žofie TAP0850 2113070 B D14B
12:21:00 Tůma Šimon TAP0400 8662289 B H18B
12:24:00 Šimůnková Michaela TAP0851 7779755 B D14B
12:26:00 Beneš Filip TAP8701 232187 C H21C
12:33:00 Černý Martin TAP8902 8662303 C H21A
12:36:00 Sork Dominik TAP0504 8149881 B H16B
12:42:00 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C D50B
12:46:00 Tomášková Linda TAP0455 8680610 B D18B
12:48:00 Hejna Martin TAP8101 8022652 C H21A
13:01:00 Kuchař Matěj TAP0405 8667509 B H18B
13:02:00 Petrová Martina TAP6852 232196 C D50B
13:12:00 Melišíková Radka TAP7152 8008273 C D50B
13:22:00 Měšťanová Tereza TAP0653 8208207 B D16B
13:36:00 Černý Antonín TAP0402 8116720 B H18B
13:46:00 Kuchař Ondřej TAP0609 8667961 B H16B
14:06:00 Černý Matouš TAP0501 8014512 B H16B
14:15:00 Makovský Jakub TAP8511 8651715 C H21A
14:42:00 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C H60B
14:51:00 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C H65B
14:57:00 Vlášek Jakub TAP9702 8009702 C H21B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:06:00 Sládková Eva TEH5751 8663158 C D55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:12:00 Skalová Jolana TJN0653 8662689 B D16B
12:21:00 Šklíba David TJN9902 2053560 C H21C
12:22:00 Lesáková Věra TJN7152 8662715 C D50B
12:26:00 Mrkvička Jiří TJN7101 8670752 C H50B
12:31:00 Marek Matěj TJN0409 2103701 B H18B
12:35:00 Lesák Marek TJN0811 8482115 B H14B
12:41:00 Šmaus Jan TJN9700 8662721 C H21C
12:46:00 Posselt Martin TJN6802 8670801 C H50B
12:52:00 Háková Eliška TJN0654 8667977 B D16B
12:56:00 Dejnožka Vojtěch TJN0300 8659419 A H18B
13:01:00 Žucha Jiří TJN6603 8226303 C H50B
13:06:00 Zurynek Jan TJN0605 8662746 B H16B
13:17:00 Štembera Vítek TJN0801 8662690 B H14B
13:17:00 Posseltová Romana TJN7050 8670830 C D50B
13:30:00 Ulman Aleš TJN7201 2078471 C H45B
13:31:00 Novotný Dušan TJN7002 8662701 C H50B
13:31:00 Böhm Karel TJN5101 8680370 C H70B
13:41:00 Posseltová Tereza TJN9252 8662712 C D21C
13:42:00 Kobr Tomáš TJN8901 8028868 C H21A
13:45:00 Pražák Michal TJN7900 8670764 C H40B
13:55:00 Schindler Jiří TJN6301 416828 C H55B
13:56:00 Dejnožka Martin TJN0600 8662693 B H16B
13:58:00 Böhmová Eva TJN5450 232515 C D65B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:12:00 Argaláš Michal TRI9301 8662374 C H21A
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Rufferová Iva TUR8354 8310220 E D21A
12:00:00 Zakouřil František TUR1204 51238 C TA
12:00:00 Houžvičková Kateřina TUR0952 2106736 B TB
12:02:00 Houžvičková Daniela TUR0751 2106741 B D14B
12:03:00 Lamač František TUR0901 1403060 B H14B
12:07:00 Lamačová Kateřina TUR0660 8014498 B D16B
12:20:00 Neradová Alena TUR8551 886283 C D21A
12:25:00 Tomášek Prokop TUR0711 8226402 A H14B
12:30:00 Drahoňovský Aleš TUR7201 8656594 C H45B
12:31:00 Hudská Štěpánka TUR0450 8666872 B D18B
12:36:00 Houžvičková Karolína TUR7254 8680576 C D45B
12:37:00 Žemlík Eduard TUR0909 8680592 B H14B
12:38:00 Zakouřil Tomáš TUR7500 8014534 C H45B
12:45:00 Zakouřilová Kamila TUR8557 1302868 C D35B
13:11:00 Mellan Jonáš TUR0308 888622 B H18B
13:16:00 Heřmánek Petr TUR0500 8680593 B H16B
13:21:00 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 B H14B
13:30:00 Fodor Petr TUR8103 8680583 C H21A
13:36:00 Linková Alena TUR9751 1403419 C D21C
13:36:00 Provazník Jiří TUR5102 8660468 C H70B
13:51:00 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 8680578 B H16B
13:58:00 Šritrová Lenka TUR0250 8033269 B D20B
14:03:00 Dlabaja Tomas TUR8303 8013405 R H21A
14:17:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C H60B
14:18:00 Váňa Martin TUR8401 8403030 C H21A
14:21:00 Houžvička David TUR0501 7207877 C H16B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
13:12:00 Tomášková Matilda TUV0998 8656542 B D14B
13:21:00 Šritr Martin TUV6802 8061476 C H50B
13:52:00 Linková Iva TUV6850 8061486 C D50B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:41:00 Kovářová Julie VCB8854 7210125 C D21C
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Horáčková Eliška VLI1450 500290 C TA
12:00:00 Horáček Jáchym VLI1111 8003621 C TB
12:00:00 Skácel Jan VLI0901 8663205 B TB
12:00:00 Kunášek Martin VLI7405 4411231 C TB
12:00:00 Kunášková Markéta VLI1057 2148111 C TB
12:00:00 Kunášková Zuzana VLI8154 4402225 C TB
12:00:00 Beneš Max VLI1100 1424649 C TB
12:00:00 Skácelová Marie VLI7552 8660545 C TC
12:06:00 Honzík Tomáš VLI7000 8008283 C H50B
12:17:00 Beneš Filip VLI0708 8033275 B H14B
12:20:00 Šestáková Johana VLI0853 2088819 B D14B
12:32:00 Podrábská Marie VLI7451 8670761 C D45B
12:36:00 Andrlová Lea VLI0453 2113493 B D18B
12:38:00 Kunášková Karolína VLI0851 8014518 B D14B
12:40:00 Horáčková Kateřina VLI8150 51230 C D35B
12:45:00 Heczko Erik VLI0804 8116802 A H14B
12:55:00 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C D35B
12:56:00 Benešová Radka VLI7653 2127548 C D45B
12:59:00 Miklas Ondřej VLI0701 2420020 B H14B
13:02:00 Vilémová Eliška VLI0655 8517331 B D16B
13:03:00 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 A H14B
13:09:00 Horáček Michal VLI7700 8003620 C H21A
13:18:00 Šesták Marek VLI7403 8004275 C H21A
13:21:00 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C H70B
13:27:00 Habán Ivo VLI7707 8660474 C H21A
13:30:00 Flossmannová Lucie VLI0852 8008268 B D14B
13:32:00 Dvorská Marie VLI7454 2058473 C D45B
13:33:00 Henych Petr VLI6001 515132 C H21A
13:35:00 Vilém Stanislav VLI7703 8518320 C H40B
13:41:00 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C H70B
13:45:00 Hyxa Jan VLI0702 8022656 A H14B
13:49:00 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 B H14B
13:59:00 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C D70B
14:09:00 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C D70B
14:11:00 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C H70B
14:24:00 Karmazínová Ivana VLI5150 8113523 C D70B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Andělová Viktorie VPM1155 2127528 C TA
12:00:00 Šauli Iva VPM7852 2060395 C TC
12:06:00 Šauli Kateřina VPM0456 2060388 B D18B
12:57:00 Anděl Robin VPM0901 8109411 B H14B
13:06:00 Grohmann Jan VPM0403 443084 A H18B
13:22:00 Hašek Ondřej VPM6902 8033212 C H45B
13:25:00 Anděl Robert VPM8001 8028884 C H40B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Zavadilová Adéla VSP1153 2129216 C TA
12:00:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C TA
12:00:00 Baldrian František VSP1600 2075606 C TA
12:00:00 Rodová Anežka VSP1152 2081382 C TA
12:01:00 Meier David VSP0606 8004347 B H16B
12:05:00 Gajda Petr VSP0903 8028811 B H14B
12:10:00 Svobodová Jitka VSP7450 8648547 C D35B
12:12:00 Zakouřilová Helena VSP7453 8002888 C D45B
12:13:00 Zavadil Matěj VSP0904 2129183 C H14B
12:14:00 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 A D14B
12:16:00 Ehlerová Petra VSP7855 51597 C D40B
12:21:00 Horák Martin VSP0601 2085614 B H16B
12:26:00 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 B D14B
12:26:00 Arnoštová Veronika VSP0450 8516920 B D18B
12:30:00 Reichelová Helena VSP0856 2148067 C D14B
12:32:00 Tulachová Anna VSP0554 8013965 B D16B
12:36:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C H21C
12:39:00 Štrait Vilém VSP0701 8061443 A H14B
12:40:00 Gajdová Kristina VSP7752 8006765 C D40B
12:41:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C D55B
12:42:00 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B D14B
12:46:00 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 B H18B
12:52:00 Kučerová Kateřina VSP0950 8013954 B D14B
12:55:00 Rod Matyáš VSP0803 2075699 B H14B
12:55:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 C D21A
13:06:00 Zakouřil Václav VSP7401 8006888 C H45B
13:10:00 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 B D14B
13:12:00 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C D45B
13:15:00 Bolehovský Michal VSP0202 8414097 A H21A
13:16:00 Bořánek Petr VSP7000 8648561 C H50B
13:16:00 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 B H18B
13:18:00 Rod Jan VSP7423 2088220 C H45B
13:22:00 Ehlerová Anna VSP0854 8005141 B D14B
13:26:00 Kučera Jan VSP7302 51650 C H45B
13:28:00 Horáková Lenka VSP7255 2148103 C D45B
13:30:00 Ehler Tomáš VSP8102 339016 C H40B
13:33:00 Termer Štěpán VSP0807 8404070 B H14B
13:36:00 Malečková Iva VSP7559 2067949 C D45B
13:43:00 Kučera Jakub VSP0900 8042137 B H14B
13:44:00 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C D45B
13:45:00 Průša Michal VSP7310 8667547 C H35B
13:52:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C H60B
13:55:00 Bolehovský Pavel VSP7103 7204488 C H35B
14:06:00 Zavadil Vladimír VSP6710 2129230 C H50B
14:16:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C H70B
14:19:00 Dohnalová Dana VSP5050 8680418 C D70B
14:35:00 Němeček Jan VSP6201 8028885 C H55B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
12:00:00 Kolář Jan ZVO7901 8471111 C TD
12:00:00 Mikulová Zuzana ZVO7951 2099503 C TC
12:32:00 Švejdová Karolína ZVO0752 2125370 B D14B
12:46:00 Mikulová Tereza ZVO0851 8033261 B D14B
12:47:00 Linhartová Klára ZVO0556 2079497 B D16B
13:38:00 Švec Karel ZVO7601 2092351 C H45B
13:53:00 Kolář David ZVO0805 8109393 B H14B
Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Kategorie
14:10:00 Opršal Juraj VBA8301 8301007 H35B

Ostatní kluby

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Klub Kategorie
12:00 Vakant 0 Vakant TD
12:00 Vakant 0 Vakant TD
12:00 Vakant 0 Vakant TD
12:00 Vakant 0 Vakant TD
12:00 Vakant 0 Vakant TD
12:00 Vakant 0 Vakant TA
12:00 Vakant 0 Vakant TA
12:00 Vakant 0 Vakant TA
12:00 Vakant 0 Vakant TA
12:00 Vakant 0 Vakant TA
12:00 Vakant 0 Vakant TB
12:00 Vakant 0 Vakant TB
12:00 Vakant 0 Vakant TB
12:00 Vakant 0 Vakant TB
12:00 Vakant 0 Vakant TC
12:00 Vakant 0 Vakant TC
12:00 Vakant 0 Vakant TC
12:00 Vakant 0 Vakant TC
12:37 Vakant 0 Vakant D60B
12:42 Vakant 0 Vakant D60B
12:46 Vakant 0 Vakant H21C
12:47 Vakant 0 Vakant D60B
12:51 Vakant 0 Vakant H21C
12:51 Vakant 0 Vakant D55B
12:56 Vakant 0 Vakant H21C
12:56 Vakant 0 Vakant D55B
13:01 Vakant 0 Vakant D55B
13:05 Vakant 0 Vakant D35B
13:06 Vakant 0 Vakant D18B
13:10 Vakant 0 Vakant D35B
13:11 Vakant 0 Vakant D18B
13:15 Vakant 0 Vakant D35B
13:16 Vakant 0 Vakant D18B
13:28 Vakant 0 Vakant D40B
13:32 Vakant 0 Vakant D16B
13:32 Vakant 0 Vakant D40B
13:35 Vakant 0 Vakant D21A
13:36 Vakant 0 Vakant D40B
13:37 Vakant 0 Vakant D16B
13:40 Vakant 0 Vakant D21A
13:40 Vakant 0 Vakant D40B
13:44 Vakant 0 Vakant D14B
13:45 Vakant 0 Vakant D21A
13:46 Vakant 0 Vakant D14B
13:46 Vakant 0 Vakant H18B
13:48 Vakant 0 Vakant D14B
13:50 Vakant 0 Vakant D14B
13:50 Vakant 0 Vakant D21A
13:51 Vakant 0 Vakant H70B
13:51 Vakant 0 Vakant H18B
13:52 Vakant 0 Vakant D14B
13:52 Vakant 0 Vakant D45B
13:56 Vakant 0 Vakant H18B
13:56 Vakant 0 Vakant D45B
13:58 Vakant 0 Vakant H45B
13:59 Vakant 0 Vakant H14B
14:00 Vakant 0 Vakant D45B
14:01 Vakant 0 Vakant H14B
14:02 Vakant 0 Vakant H45B
14:02 Vakant 0 Vakant D50B
14:03 Vakant 0 Vakant H14B
14:04 Vakant 0 Vakant D45B
14:05 Vakant 0 Vakant H40B
14:05 Vakant 0 Vakant H14B
14:06 Vakant 0 Vakant H45B
14:07 Vakant 0 Vakant H14B
14:07 Vakant 0 Vakant D50B
14:10 Vakant 0 Vakant H40B
14:10 Vakant 0 Vakant H45B
14:10 Vakant 0 Vakant H80B
14:12 Vakant 0 Vakant D50B
14:15 Vakant 0 Vakant H40B
14:15 Vakant 0 Vakant H20B
14:16 Vakant 0 Vakant H50B
14:17 Vakant 0 Vakant D50B
14:20 Vakant 0 Vakant H40B
14:21 Vakant 0 Vakant H50B
14:25 Vakant 0 Vakant H35B
14:26 Vakant 0 Vakant H50B
14:26 Vakant 0 Vakant H16B
14:26 Vakant 0 Vakant H70B
14:27 Vakant 0 Vakant H21A
14:28 Vakant 0 Vakant D20B
14:29 Vakant 0 Vakant D70B
14:30 Vakant 0 Vakant H21A
14:30 Vakant 0 Vakant H35B
14:31 Vakant 0 Vakant H50B
14:31 Vakant 0 Vakant H16B
14:31 Vakant 0 Vakant H70B
14:33 Vakant 0 Vakant D20B
14:33 Vakant 0 Vakant H21A
14:34 Vakant 0 Vakant D70B
14:35 Vakant 0 Vakant H35B
14:36 Vakant 0 Vakant H16B
14:36 Vakant 0 Vakant H70B
14:36 Vakant 0 Vakant H21A
14:38 Vakant 0 Vakant D20B
14:39 Vakant 0 Vakant D70B
14:39 Vakant 0 Vakant H21A
14:40 Vakant 0 Vakant H55B
14:41 Vakant 0 Vakant H16B
14:45 Vakant 0 Vakant H55B
14:48 Vakant 0 Vakant D65B
14:53 Vakant 0 Vakant D65B
14:56 Vakant 0 Vakant D21C
14:58 Vakant 0 Vakant D65B
15:01 Vakant 0 Vakant D21C
15:02 Vakant 0 Vakant H21B
15:04 Vakant 0 Vakant D75B
15:06 Vakant 0 Vakant D21C
15:07 Vakant 0 Vakant H60B
15:07 Vakant 0 Vakant H21B
15:09 Vakant 0 Vakant D75B
15:12 Vakant 0 Vakant H60B
15:12 Vakant 0 Vakant H21B
15:17 Vakant 0 Vakant H60B
15:26 Vakant 0 Vakant H65B
15:31 Vakant 0 Vakant H65B
15:36 Vakant 0 Vakant H65B
15:43 Vakant 0 Vakant H75B
15:48 Vakant 0 Vakant H75B
15:53 Vakant 0 Vakant H75B
14:26 Kastnerová Lucie 10001 2067621 1 OBA D21C
12:11 Choc Josef 20001 8062667 2 OBA H21C
12:06 Rašek Filip 50001 2067622 5 OBA H21C
14:06 Březovská Tereza 60001 2067623 6 OBA D21C
12:00 Janečková Eliška 70003 8012873 7 PBK TA
12:00 Janeček Tomáš 70002 8648577 7 PBK TA
12:15 Janečková Markéta 70001 8033270 7 PBK D35B
12:27 Kuleva Angelina 90001 8101105 9 AngyOL D60B
12:00 Reichel Vít 110001 2148162 11 BC TD
12:00 Reichelová Šárka 110004 2148132 11 BC TA
12:00 Reichelová Monika 110002 2148243 11 BC TC
12:00 Reichel Tomáš 110003 2113413 11 BC TC
13:22 Hrubá Veronika 120001 2080907 12 12 D50B
12:01 Scheuermann Jürgen 130001 300657 13 SSV Planeta Radebeul H50B
12:30 Engelhardt Katja 130003 8606482 13 SSV Planeta Radebeul D35B
12:30 Roessler Karsten 130004 8662454 13 SSV Planeta Radebeul H40B
13:47 Scheuermann Katrin 130002 8606473 13 SSV Planeta Radebeul D50B
12:20 Hernychová Veronika 150001 2067624 15 Jílové D35B
12:00 Kosák Damián 160001 2103760 16 Všenory TA
14:01 Zmítková Jana 170001 8022686 17 SV Robotron Dresden D21C