Logo

Startovka závodu: Žebříček B-Čechy západ

Datum:
05.09.2021
Místo konání:
Nové Město v Krušných horách, lyžařský stadion
Pořadatel:
LTP - OOB TJ Lokomotiva Teplice
Mapa:
Černé vody - jih
Ředitel závodu:
Eiselt Miloš - R3
Hlavní rozhodčí:
Cabrnoch Jiří - R2
Stavitel tratí:
Eiselt Jan - R2
JURY:
Pachnerová Dominika, Milota Josef, Posselt Martin
Kategorie:
D14B     D16B     D18B     D20B     D21A     D21B     D21C     D35B     D40B     D45B     D50B     D55B     D60B     D65B     D70B     D75B     H14B     H16B     H18B     H20B     H21A     H21B     H35B     H40B     H45B     H50B     H55B     H60B     H65B     H70B     H75B     H80B     TA     TB     TC     TD    

D14B 2.60 km, 60 m, 10 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:02:00 Vakant 0 Vakant
10:04:00 Vakant 0 Vakant
10:06:00 Vakant 0 Vakant
10:08:00 Gajdová Michaela VSP0752 8660527 B USK Praha
10:10:00 Kalousová Jolana EKP0760 2080937 C VŠTJ Ekonom Praha
10:12:00 Rejholcová Tereza BOR0751 8226406 B OK Jiskra Nový Bor
10:14:00 Havlová Tereza KNC0750 8116754 A Sokol Kostelec n. Č. l.
10:16:00 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 A USK Praha
10:18:00 Vondráčková Alžběta DKP0864 8226349 B Oddíl OB Kotlářka
10:20:00 Bulířová Žofie TAP0850 2113070 B KOB Tretra Praha
10:22:00 Lampová Amálie DKP0752 8080827 B Oddíl OB Kotlářka
10:24:00 Novotná Karolína TUR0853 8680596 B OOB TJ Turnov
10:26:00 Březinová Antonie CHA0851 8516430 C OK Chrastava
10:28:00 Nožičková Eva JJN0852 8680401 B Team Jizerky
10:30:00 Soukupová Marie BOR0952 8518329 B OK Jiskra Nový Bor
10:32:00 Ehlerová Anna VSP0854 8005141 B USK Praha
10:34:00 Bodurková Denisa KRL0752 8648560 B Kometa Kralovice
10:36:00 Kocmanová Adéla BOR0752 8051249 A OK Jiskra Nový Bor
10:38:00 Kučerová Kateřina VSP0950 8013954 B USK Praha
10:40:00 Lipenská Barbora CHA0753 8013858 B OK Chrastava
10:42:00 Hladíková Julie DKP0857 8116730 B Oddíl OB Kotlářka
10:44:00 Lamačová Barbora BOR0750 8421842 A OK Jiskra Nový Bor
10:46:00 Pěkná Alžběta ROU0950 8662284 B SKOB Roudnice nad Labem
10:48:00 Houžvičková Daniela TUR0751 2106741 B OOB TJ Turnov
10:50:00 Mikulová Tereza ZVO0851 8033261 B OB SK Zvole
10:52:00 Mayerová Daniela KSH0852 8116778 B OB Kašperské Hory
10:54:00 Štěpová Barbora PGP0951 8005136 B SK Praga
10:56:00 Pilátová Rozálie DKL0750 2103252 B KOB Kladno
10:58:00 Stará Barbora FSP0752 2029170 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:00:00 Šestáková Johana VLI0853 2088819 B Slavia Liberec orienteering
11:02:00 Gregorová Alice DKP0758 7208080 B Oddíl OB Kotlářka
11:04:00 Kunášková Karolína VLI0851 8014518 B Slavia Liberec orienteering
11:06:00 Fuchsová Eliška LTP0851 8662332 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:08:00 Tomášková Matilda TUV0998 8656542 B SOK TJ Turnov
11:10:00 Petriláková Amálie Rebek DOR0953 8028871 B OK Dobříš
11:12:00 Šimůnková Michaela TAP0851 7779755 B KOB Tretra Praha
11:14:00 Řehořková Ema DKP0956 2146031 C Oddíl OB Kotlářka
11:16:00 Pražáková Nella JJN0853 8662699 B Team Jizerky
11:18:00 Snížková Adéla DKP0850 8080814 B Oddíl OB Kotlářka
11:20:00 Flossmannová Lucie VLI0852 8008268 B Slavia Liberec orienteering
11:22:00 Zemanová Eliška DKP0862 2127897 B Oddíl OB Kotlářka
11:24:00 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 B USK Praha
11:26:00 Švejdová Karolína ZVO0752 2125370 B OB SK Zvole
11:28:00 Havlíčková Veronika RIC0853 8109375 B OB Říčany
11:30:00 Kašparová Alžběta DOR0753 8116728 B OK Dobříš
11:32:00 Mišeková Kateřina KAM0756 8660576 A OK Kamenice
11:34:00 Baloghová Milena JJN0750 2073663 B Team Jizerky
11:36:00 Zakouřilová Klára VSP0850 8009888 B USK Praha
11:38:00 Kudrnáčová Marta KAM0754 8005429 B OK Kamenice
11:40:00 Lošťáková Ela PGP0957 8013933 A SK Praga
11:42:00 Žemlová Barbora KAM0751 8116775 B OK Kamenice
11:44:00 Bartoňová Elena FSP0953 2029181 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:46:00 Stehlíková Tereza LPM0951 8013914 B OK Lokomotiva Plzeň

D16B 2.90 km, 90 m, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 Vakant 0 Vakant
10:22:00 Vakant 0 Vakant
10:24:00 Dvořáková Veronika PGP0659 8140907 B SK Praga
10:26:00 Gelnerová Anna KRL0653 8648594 A Kometa Kralovice
10:28:00 Lamačová Kateřina TUR0660 8014498 B OOB TJ Turnov
10:30:00 Magazu Annabelle DOR0657 8033231 B OK Dobříš
10:32:00 Novotná Barbora TUR0552 8680591 B OOB TJ Turnov
10:34:00 Hovorková Marie LDC0650 8008279 B KOB Děčín
10:36:00 Krejčová Hana ROU0653 8662337 B SKOB Roudnice nad Labem
10:38:00 Tulachová Anna VSP0554 8013965 B USK Praha
10:40:00 Rejmanová Nikola BOR0656 8160172 B OK Jiskra Nový Bor
10:42:00 Kulová Laura ONO0552 8004351 B SKOB Ostrov
10:44:00 Háková Eliška TJN0654 8667977 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:46:00 Vilémová Eliška VLI0655 8517331 B Slavia Liberec orienteering
10:48:00 Měšťanová Tereza TAP0653 8208207 B KOB Tretra Praha
10:50:00 Linhartová Klára ZVO0556 2079497 B OB SK Zvole
10:52:00 Kotenová Markéta RIC0651 8226391 B OB Říčany
10:54:00 Skalová Jolana TJN0653 8662689 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:56:00 Koudelková Eliška BOR0652 8224455 B OK Jiskra Nový Bor
10:58:00 Fišarová Adéla KRL0651 8003647 B Kometa Kralovice

D18B 3.20 km, 55 m, 10 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:58:00 Vakant 0 Vakant
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:02:00 Vakant 0 Vakant
11:04:00 Bartošová Marie MLA0451 8033230 B MLOK Mariánské Lázně
11:06:00 Kotenová Barbora RIC0452 8109328 B OB Říčany
11:08:00 Andrlová Lea VLI0453 2113493 B Slavia Liberec orienteering
11:10:00 Ziebová Veronika NEK0450 8660519 B Nejdek Orienteering
11:12:00 Hudská Štěpánka TUR0450 8666872 B OOB TJ Turnov
11:14:00 Šauli Kateřina VPM0456 2060388 B KOS Slavia Plzeň
11:16:00 Nejedlá Klára ONO0450 8116779 B SKOB Ostrov
11:18:00 Nádeníčková Iva NEK0350 8660520 B Nejdek Orienteering
11:20:00 De Heij Laura RIC0450 8656564 B OB Říčany
11:22:00 Tomášková Linda TAP0455 8680610 B KOB Tretra Praha
11:24:00 Arnoštová Veronika VSP0450 8516920 B USK Praha
11:26:00 Janečková Josefína EKP0351 2067977 B VŠTJ Ekonom Praha

D20B 3.20 km, 70 m, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Vakant 0 Vakant
10:03:00 Vakant 0 Vakant
10:05:00 Vakant 0 Vakant
10:07:00 Blahová Pavla DKP0155 8653088 B Oddíl OB Kotlářka
10:09:00 Marešová Klára NEK0250 8660518 B Nejdek Orienteering
10:11:00 Řadová Lucie DKP0251 9201760 B Oddíl OB Kotlářka
10:13:00 Šritrová Lenka TUR0250 8033269 B OOB TJ Turnov
10:15:00 Nováková Eliška PDY0150 8033215 B Běhej Poděbrady
10:17:00 Linková Lucie JJN0254 8659384 B Team Jizerky
10:19:00 Rousová Lucie DKL0251 8667952 B KOB Kladno

D21A 4.50 km, 95 m, 15 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:20:00 Vakant 0 Vakant
10:22:00 Vakant 0 Vakant
10:24:00 Vakant 0 Vakant
10:26:00 Vakant 0 Vakant
10:28:00 Baldrianová Barbora VSP7850 2102777 C USK Praha
10:30:00 Pospíšilová Marie DKP8756 8080824 R Oddíl OB Kotlářka
10:32:00 Rufferová Iva TUR8354 8310220 E OOB TJ Turnov
10:34:00 Hrabánková Klára PGP9654 8200023 C SK Praga
10:36:00 Linková Alena TUR9751 1403419 C OOB TJ Turnov
10:38:00 Voltrová Alena DKP9956 8181015 C Oddíl OB Kotlářka
10:40:00 Voltrová Svatava ROZ6150 8013396 C OK Roztoky
10:42:00 Janovská Kateřina PGP9850 8350120 C SK Praga
10:44:00 Neradová Alena TUR8551 886283 C OOB TJ Turnov
10:46:00 Nováková Tereza LPU9757 8656515 R OK Lokomotiva Pardubice
10:48:00 Hovorková Tereza KAM0154 8648575 A OK Kamenice
10:50:00 Králová Vanda BZP8750 8660507 C Báječné ženy v orientačním běhu
10:52:00 Hojná Silvie SCP7950 8226308 C OK Sparta Praha
10:54:00 Gregorová Kamila CTB8151 8660904 E SK OB Chotěboř
10:56:00 Posseltová Tereza TJN9252 8662712 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:58:00 Voltrová Hana ROZ9752 8656678 C OK Roztoky
11:00:00 Zrníková Adéla OSN0099 8662727 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
11:02:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 C Oddíl OB Kotlářka
11:04:00 Staňová Karolína BOR9853 8640184 C OK Jiskra Nový Bor
11:06:00 Henychová Zuzana VLI6151 9061 C Slavia Liberec orienteering
11:08:00 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C OK Chrastava
11:10:00 Matějů Martina PGP8556 8680605 R SK Praga
11:12:00 Panchártková Tereza LTU8950 8662723 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
11:14:00 Snížková Petra DKP7752 2095965 C Oddíl OB Kotlářka
11:16:00 Kovářová Julie VCB8854 7210125 C OB České Budějovice

D21B 4.10 km, 75 m, 13 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:45:00 Vakant 0 Vakant
10:47:00 Vakant 0 Vakant
10:49:00 Vakant 0 Vakant
10:51:00 Landovská Petra KAM9354 232415 E OK Kamenice
10:53:00 Trčková Helena EKP8756 2087687 C VŠTJ Ekonom Praha
10:55:00 Trdá Lucie KPY8651 2111818 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:57:00 Janečková Dagmar EKP6550 8515518 C VŠTJ Ekonom Praha
10:59:00 Sedláčková Linda ROZ0050 8516755 C OK Roztoky

D21C 3.40 km, 80 m, 13 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:04:00 Vakant 0 Vakant
11:06:00 Vakant 0 Vakant
11:08:00 Vakant 0 Vakant
11:10:00 Krupová Tereza BZP8751 2088730 C Báječné ženy v orientačním běhu
11:12:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
11:14:00 Kazdová Jana SJC7752 2115001 C Sportcentrum Jičín
11:16:00 Šilerová Eva PDY8050 8660526 C Běhej Poděbrady
11:18:00 Neradová Eva LIT8951 8115 C KOB Litvínov
11:20:00 Rydlová Eva FSP8989 8660480 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:22:00 Syslová Edita PGP8853 52106 C SK Praga
11:24:00 Zeman Klára DCE7950 2113474 C KOB Dobřichovice

D35B 3.40 km, 90 m, 13 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:02:00 Vakant 0 Vakant
11:04:00 Vakant 0 Vakant
11:06:00 Zakouřilová Kamila TUR8557 1302868 C OOB TJ Turnov
11:08:00 Svobodová Jitka VSP7450 8648547 C USK Praha
11:10:00 Vrabcová Romana SCP8250 2080934 C OK Sparta Praha
11:12:00 Blažková Kristina DKP8251 8014545 C Oddíl OB Kotlářka
11:14:00 Horáčková Kateřina VLI8150 51230 C Slavia Liberec orienteering
11:16:00 Pecoldová Pavlína MFP8450 8066680 C Matfyz Praha
11:18:00 Čechová Jana FSP8353 8476 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:20:00 Tomešová Daniela SJC8451 8008010 C Sportcentrum Jičín
11:22:00 Hrádková Kateřina ROU8350 2143344 C SKOB Roudnice nad Labem
11:24:00 Mrázková Romana SJC8351 8010200 C Sportcentrum Jičín
11:26:00 Vaňková Saša LDC8550 8022673 C KOB Děčín
11:28:00 Hanušová Petra STB8297 682356 C TJ Stadion Nový Bor
11:30:00 Janečková Markéta 70001 8033270 7 CZ - PBK

D40B 3.40 km, 80 m, 13 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:02:00 Vakant 0 Vakant
10:04:00 Vakant 0 Vakant
10:06:00 Vakant 0 Vakant
10:08:00 Lošťáková Ivana PGP7763 8014514 C SK Praga
10:10:00 Pachnerová Dominika CHA7750 8210077 C OK Chrastava
10:12:00 Havlová Eva KNC7851 8003637 C Sokol Kostelec n. Č. l.
10:14:00 Ehlerová Petra VSP7855 51597 C USK Praha
10:16:00 Vondráčková Markéta DKP7856 2120867 C Oddíl OB Kotlářka
10:18:00 Gajdová Kristina VSP7752 8006765 C USK Praha
10:20:00 Lacinová Hanka DKP7952 2111754 C Oddíl OB Kotlářka
10:22:00 Ondráčková Veronika EKP7850 8719071 C VŠTJ Ekonom Praha
10:24:00 Uhrová Zuzana VSP8050 8667963 C USK Praha
10:26:00 Zurynková Jana EKP7053 515496 C VŠTJ Ekonom Praha
10:28:00 Brandejsová Petra DKP7853 8113490 C Oddíl OB Kotlářka
10:30:00 Zelená Markéta PGP5850 8680329 C SK Praga
10:32:00 Kurfürstová Magdalena FSP7852 207837 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:34:00 Savičová Gabriela SKV7952 51738 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:36:00 Petriláková Petra DOR7656 8226435 C OK Dobříš
10:38:00 Šubrtová Věra TAP8150 2080987 C KOB Tretra Praha
10:40:00 Svítilová Pavla PGP7764 8660503 C SK Praga
10:42:00 Hladíková Zuzana DKP7852 2092421 C Oddíl OB Kotlářka
10:44:00 Kučerková Romana STB8196 682355 C TJ Stadion Nový Bor
10:46:00 Kožinová Jana PGP6651 7210812 C SK Praga
10:48:00 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C OK Jiskra Nový Bor
10:50:00 Bartalošová Jana PGP8154 2084985 C SK Praga
10:52:00 Pilátová Petra DKL8051 2115739 C KOB Kladno
10:54:00 Kučerová Berenika DCE8050 2102812 C KOB Dobřichovice
10:56:00 Skripniková Kateřina FSP8051 8028838 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:58:00 Dlouhá Marta PGP7858 1886930 C SK Praga

D45B 2.80 km, 70 m, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:02:00 Vakant 0 Vakant
10:04:00 Vakant 0 Vakant
10:06:00 Nováková Martina PDY7350 2102798 C Běhej Poděbrady
10:08:00 Dvořáková Ivana PGP7254 2148227 C SK Praga
10:10:00 Kalousová Radka EKP7550 2088154 C VŠTJ Ekonom Praha
10:12:00 Kándlová Adéla DCE7550 2113044 C KOB Dobřichovice
10:14:00 Podrábská Marie VLI7451 8670761 C Slavia Liberec orienteering
10:16:00 Kotenová Klára RIC7252 8226424 C OB Říčany
10:18:00 Benešová Radka VLI7653 2127548 C Slavia Liberec orienteering
10:20:00 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C USK Praha
10:22:00 Brettlová Marta PGP7557 2060208 C SK Praga
10:24:00 Zakouřilová Helena VSP7453 8002888 C USK Praha
10:26:00 Waldhauserová Irena BOR7459 8160189 C OK Jiskra Nový Bor
10:28:00 Dvorská Marie VLI7454 2058473 C Slavia Liberec orienteering
10:30:00 Horáková Lenka VSP7255 2148103 C USK Praha
10:32:00 Šimerková Olga PGP7551 8648558 C SK Praga
10:34:00 Krausová Marcela LCV7351 253153 C TJ Lokomotiva Chomutov
10:36:00 Millionová Hedvika MAS7351 2087633 C OOB Aš
10:38:00 Kučerová Marie VSP7551 2127526 C USK Praha
10:40:00 Janoušková Iveta BOR7457 8431 C OK Jiskra Nový Bor
10:42:00 Bartošová Jana MLA7051 8656656 C MLOK Mariánské Lázně
10:44:00 Pokorná Magdaléna PGP7562 899177 C SK Praga
10:46:00 Karafiátová Lucie BOR7658 8160190 C OK Jiskra Nový Bor
10:48:00 Janovská Petra PGP7355 8654900 C SK Praga
10:50:00 Tučková Monika BOR7650 7913579 C OK Jiskra Nový Bor
10:52:00 Houžvičková Karolína TUR7254 8680576 C OOB TJ Turnov
10:54:00 Štěpová Dana PGP7456 2099486 C SK Praga
10:56:00 Vakant 0 Vakant

D50B 2.70 km, 80 m, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:42:00 Vakant 0 Vakant
10:44:00 Vakant 0 Vakant
10:46:00 Vakant 0 Vakant
10:48:00 Kubínová Jana SKV6751 8109404 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:50:00 Rejholcová Andrea BOR6951 8033288 C OK Jiskra Nový Bor
10:52:00 Posseltová Romana TJN7050 8670830 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:54:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
10:56:00 Bínová Kathrin MLA6754 416172 C MLOK Mariánské Lázně
10:58:00 Burdová Simona LDC6851 7667667 C KOB Děčín
11:00:00 Nová Jana DOR7150 8663122 C OK Dobříš
11:02:00 Petrová Martina TAP6852 232196 C KOB Tretra Praha
11:04:00 Fantová Libuše EKP5650 8516255 C VŠTJ Ekonom Praha
11:06:00 Čiháková Lenka KNC6750 8667527 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:08:00 Melišíková Radka TAP7152 8008273 C KOB Tretra Praha
11:10:00 Nožičková Renata JJN6950 2070806 C Team Jizerky
11:12:00 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C KOB Tretra Praha
11:14:00 Pechová Iva LPM6151 8014556 C OK Lokomotiva Plzeň
11:16:00 Šimůnková Martina TAP6851 442851 C KOB Tretra Praha
11:18:00 Fürstová Katka LLI6950 8659388 C LOK-o Liberec
11:20:00 Sedláčková Petra ROZ7050 8226429 C OK Roztoky
11:22:00 Hrdličková Ludmila SLA6950 8033240 C SKOB Slaný
11:24:00 Čtrnáctová Magdalena PGP7151 8005137 C SK Praga
11:26:00 Hrubá Veronika 120001 2080907 12 CZ - 012
11:28:00 Lesáková Věra TJN7152 8662715 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:30:00 Nehasilová Zuzana LDC7150 8022672 C KOB Děčín
11:32:00 Hradecká Petra DOK6850 897368 C OK Doksy
11:34:00 Benešová Jaroslava DKL7050 8667528 C KOB Kladno
11:36:00 Linková Iva TUV6850 8061486 C SOK TJ Turnov
11:38:00 Šoupová Jana LPM6850 8670490 C OK Lokomotiva Plzeň

D55B 2.40 km, 90 m, 10 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:21:00 Vakant 0 Vakant
10:23:00 Vakant 0 Vakant
10:25:00 Žandová Marie SKV6551 236486 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:27:00 Pávková Jana BOR6550 8445 C OK Jiskra Nový Bor
10:29:00 Kavková Dana SCP6150 8222227 C OK Sparta Praha
10:31:00 Freyová Michaela KPY6050 301394 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:33:00 Sládková Eva TEH5751 8663158 C Sokol Tehov
10:35:00 Veljačiková Markéta SCP6451 2800325 C OK Sparta Praha
10:37:00 Němečková Jarmila VSP6650 2103280 C USK Praha
10:39:00 Halířová Eva BOR6654 8028822 C OK Jiskra Nový Bor
10:41:00 Hrabánková Ilona PGP6250 8013881 C SK Praga
10:43:00 Pavlíková Pavla CHA6551 436447 C OK Chrastava
10:45:00 Ježková Regina PGP6352 8005133 C SK Praga
10:47:00 Slezáčková Věra KAS6550 8033243 C KOB Kamenický Šenov

D60B 2.00 km, 40 m, 11 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Vakant 0 Vakant
11:12:00 Vakant 0 Vakant
11:14:00 Vakant 0 Vakant
11:16:00 Kohlová Alena KPY6051 53182 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:18:00 Havlíčková Jindřiška KNC6150 8662276 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:20:00 Janská Iva LBM5795 219280 C TJ Lokomotiva Ingstav Brno
11:22:00 Šilerová Zdena KNC5750 2023962 C Sokol Kostelec n. Č. l.
11:24:00 Kuleva Angelina 90001 8101105 9 DE - AngyOL
11:26:00 Rančáková Stáňa DKL5950 1450164 C KOB Kladno
11:28:00 Svobodná Eva DKP5851 301365 C Oddíl OB Kotlářka

D65B 1.80 km, 50 m, 8 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:10:00 Vakant 0 Vakant
11:12:00 Vakant 0 Vakant
11:14:00 Klusáková Jitka DKP5651 8660376 C Oddíl OB Kotlářka
11:16:00 Böhmová Eva TJN5450 232515 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:18:00 Ševčíková Alena CHA5351 8008272 C OK Chrastava
11:20:00 Doležalová Vlasta PGP5550 52095 C SK Praga
11:22:00 Savičová Irena SKV5352 51136 C TJ Slovan Karlovy Vary
11:24:00 Mágrová Ivana LCV5550 301720 C TJ Lokomotiva Chomutov
11:26:00 Jahnová Helena SCP5550 8113525 C OK Sparta Praha
11:28:00 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C Oddíl OB Kotlářka
11:30:00 Cabrnochová Hana DKL5550 53520 C KOB Kladno
11:32:00 Zavadilová Naďa SCP5450 336750 C OK Sparta Praha
11:34:00 Procházková Miluše DCE5450 1954721 C KOB Dobřichovice

D70B 1.70 km, 30 m, 8 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:40:00 Vakant 0 Vakant
10:42:00 Vakant 0 Vakant
10:44:00 Vakant 0 Vakant
10:46:00 Karmazínová Ivana VLI5150 8113523 C Slavia Liberec orienteering
10:48:00 Neradová Alena LIT5051 8110 C KOB Litvínov
10:50:00 Pachnerová Jaroslava VLI5152 2059769 C Slavia Liberec orienteering
10:52:00 Šaffková Zuzana CHA5150 8022660 C OK Chrastava
10:54:00 Horáčková Stanislava VLI4950 2080918 C Slavia Liberec orienteering

D75B 1.70 km, 30 m, 8 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:00:00 Vakant 0 Vakant
11:02:00 Vakant 0 Vakant
11:04:00 Kašková Eva CHA4650 887906 C OK Chrastava
11:06:00 Krausová Marie LLI4451 51214 C LOK-o Liberec
11:08:00 Zmeková Míla SLP4451 51550 C OOB Slavia Praha

H14B 3.10 km, 65 m, 14 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Vakant 0 Vakant
10:03:00 Vakant 0 Vakant
10:05:00 Vakant 0 Vakant
10:07:00 Vakant 0 Vakant
10:09:00 Vakant 0 Vakant
10:11:00 Pilát Jaromír DKL0900 2124767 B KOB Kladno
10:13:00 Studnička Jakub DKP0718 8080820 B Oddíl OB Kotlářka
10:15:00 Nožička Jan JJN0800 8636193 B Team Jizerky
10:17:00 Tomášek Prokop TUR0711 8226402 A OOB TJ Turnov
10:19:00 Šimerka Ondřej PGP0800 8648593 B SK Praga
10:21:00 Skripnik Matouš FSP0800 8028833 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:23:00 Beneš Filip VLI0708 8033275 B Slavia Liberec orienteering
10:25:00 Kule Oliver ONO0701 8648612 B SKOB Ostrov
10:27:00 Lacina Jan DKP0717 2126351 B Oddíl OB Kotlářka
10:29:00 Rod Matyáš VSP0803 2075699 B USK Praha
10:31:00 Maglia Šimon ONO0702 8022369 C SKOB Ostrov
10:33:00 Drahoňovský Tomáš TUR0701 8667957 B OOB TJ Turnov
10:35:00 Jandera Kryštof PGP0700 8662280 B SK Praga
10:37:00 Šubrt Jáchym DKP0800 8080819 B Oddíl OB Kotlářka
10:39:00 Kolář David ZVO0805 8109393 B OB SK Zvole
10:41:00 Svítil Patrik PGP0706 8670812 C SK Praga
10:43:00 Pávek Štěpán NEK0700 8660516 B Nejdek Orienteering
10:45:00 Komín Matyáš DKL0901 2121871 B KOB Kladno
10:47:00 Zápotocký Jiří SLA0800 8648622 B SKOB Slaný
10:49:00 Žemlík Eduard TUR0909 8680592 B OOB TJ Turnov
10:51:00 Stehlík Jakub LPM0700 8013478 A OK Lokomotiva Plzeň
10:53:00 Patka Marek BOR0902 8304112 B OK Jiskra Nový Bor
10:55:00 Jiras Antonín DOR0701 8116815 A OK Dobříš
10:57:00 Gajda Petr VSP0903 8028811 B USK Praha
10:59:00 Machar Eda DKP0803 8080822 B Oddíl OB Kotlářka
11:01:00 Miklas Ondřej VLI0701 2420020 B Slavia Liberec orienteering
11:03:00 Veljačik Jonáš DKP0818 8007188 B Oddíl OB Kotlářka
11:05:00 Hrůzek Ondřej BOR0809 8304117 B OK Jiskra Nový Bor
11:07:00 Maroušek Dominik DKP0716 2129223 B Oddíl OB Kotlářka
11:09:00 Zavadil Matěj VSP0904 2129183 C USK Praha
11:11:00 Brandejs Štěpán DKP0807 8080813 B Oddíl OB Kotlářka
11:13:00 Donda Jakub ONO0700 8656617 A SKOB Ostrov
11:15:00 Šašek Jakub LTP0801 8028824 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:17:00 Řehoř Hynek JJN0700 2053559 C Team Jizerky
11:19:00 Melichar Šimon DKP0708 1000461 C Oddíl OB Kotlářka
11:21:00 Etrych Jonáš DOR0907 2133884 B OK Dobříš
11:23:00 Lesák Marek TJN0811 8482115 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:25:00 Magazu Lukas DOR0805 8663147 B OK Dobříš
11:27:00 Beran František SLA0700 2129245 B SKOB Slaný
11:29:00 Svítil Martin PGP0903 8005120 B SK Praga
11:31:00 Lamač František TUR0901 1403060 B OOB TJ Turnov
11:33:00 Štrait Vilém VSP0701 8061443 A USK Praha
11:35:00 Heczko Erik VLI0804 8116802 A Slavia Liberec orienteering
11:37:00 Anděl Robin VPM0901 8109411 B KOS Slavia Plzeň
11:39:00 Hyxa Jan VLI0702 8022656 A Slavia Liberec orienteering
11:41:00 Štembera Vítek TJN0801 8662690 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:43:00 Patka Kryštof BOR0702 8304111 B OK Jiskra Nový Bor
11:45:00 Dolák Jakub DKP0707 2148146 B Oddíl OB Kotlářka
11:47:00 Podrábský Ctibor VLI0700 8663117 A Slavia Liberec orienteering
11:49:00 Termer Štěpán VSP0807 8404070 B USK Praha
11:51:00 Brabec Matěj MAS0701 2026161 B OOB Aš
11:53:00 Žižka Přemysl DOR0706 2131194 B OK Dobříš
11:55:00 Sedláček Patrik DKP0816 8080829 B Oddíl OB Kotlářka
11:57:00 Kučera Jakub VSP0900 8042137 B USK Praha
11:59:00 Kosák Eliáš PGP0704 2800310 C SK Praga
12:01:00 Koten Vojtěch DKP0815 2143373 B Oddíl OB Kotlářka
12:03:00 Vrba Matyáš FSP0706 8116787 B VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
12:05:00 Víteček Šimon DKP0801 8080630 B Oddíl OB Kotlářka
12:07:00 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 B Slavia Liberec orienteering

H16B 3.50 km, 90 m, 14 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:22:00 Vakant 0 Vakant
10:24:00 Vakant 0 Vakant
10:26:00 Vakant 0 Vakant
10:28:00 Vakant 0 Vakant
10:30:00 Kándl Matěj PGP0508 2102710 C SK Praga
10:32:00 Kalous Tomáš EKP0601 2060242 C VŠTJ Ekonom Praha
10:34:00 Heřmánek Petr TUR0500 8680593 B OOB TJ Turnov
10:36:00 Janoch Samuel MLA0502 8656638 B MLOK Mariánské Lázně
10:38:00 Jelínek Šimon BOR0510 8160188 C OK Jiskra Nový Bor
10:40:00 Houžvička David TUR0501 7207877 C OOB TJ Turnov
10:42:00 Meier David VSP0606 8004347 B USK Praha
10:44:00 Jiras Jan DOR0505 8116782 B OK Dobříš
10:46:00 Nejezchleb Vojtěch TUR0503 8680578 B OOB TJ Turnov
10:48:00 Pivec Jan MLA0503 8033228 B MLOK Mariánské Lázně
10:50:00 Ječmen Matyáš ONO0600 8061404 B SKOB Ostrov
10:52:00 Václavík Martin SLA0601 8109398 B SKOB Slaný
10:54:00 Kubát Matyáš RIC0601 8012037 B OB Říčany
10:56:00 Havlíček Viktor BSO0602 8028801 B KOB Baník Sokolov
10:58:00 Bartaloš Matyáš PGP0503 2084972 B SK Praga
11:00:00 Machar Matěj DKP0604 8080821 B Oddíl OB Kotlářka
11:02:00 Myslík Vojtěch ONO0602 8667289 B SKOB Ostrov
11:04:00 Černý Matouš TAP0501 8014512 B KOB Tretra Praha
11:06:00 Jíra Filip KAM0506 8663163 B OK Kamenice
11:08:00 Zurynek Jan TJN0605 8662746 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:10:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 8080825 B Oddíl OB Kotlářka
11:12:00 Sork Dominik TAP0504 8149881 B KOB Tretra Praha
11:14:00 Pilát Bořivoj DKL0500 8680587 B KOB Kladno
11:16:00 Březina Karel CHA0605 8518330 B OK Chrastava
11:18:00 Šimek Vojtěch LTP0601 8662368 B OOB TJ Lokomotiva Teplice
11:20:00 Vyhnis Šimon TAP0613 2039206 C KOB Tretra Praha
11:22:00 Horák Martin VSP0601 2085614 B USK Praha
11:24:00 Dejnožka Martin TJN0600 8662693 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:26:00 Dlouhý Aleš PGP0502 8116795 B SK Praga
11:28:00 Kuchař Ondřej TAP0609 8667961 B KOB Tretra Praha

H18B 3.90 km, 95 m, 15 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:13:00 Vakant 0 Vakant
11:15:00 Vakant 0 Vakant
11:17:00 Vakant 0 Vakant
11:19:00 Snížek Ondřej DOR0406 8116788 B OK Dobříš
11:21:00 Černý Antonín TAP0402 8116720 B KOB Tretra Praha
11:23:00 Čtrnáct František PGP0401 8670467 B SK Praga
11:25:00 Janoušek Slávek BOR0400 1204999 B OK Jiskra Nový Bor
11:27:00 Marek Matěj TJN0409 2103701 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:29:00 Janas Adam PGP0404 8667507 B SK Praga
11:31:00 Milota Břetislav MLA0300 1421923 B MLOK Mariánské Lázně
11:33:00 Kolář Matyáš PGP0304 8654897 B SK Praga
11:35:00 Baldrian Tomáš VSP0405 8660399 B USK Praha
11:37:00 Hnízdil Matěj KAS0301 8116704 B KOB Kamenický Šenov
11:39:00 Zakouřil Matyáš VSP0400 8004888 B USK Praha
11:41:00 Mellan Jonáš TUR0308 888622 B OOB TJ Turnov
11:43:00 Grohmann Jan VPM0403 443084 A KOS Slavia Plzeň
11:45:00 Tůma Šimon TAP0400 8662289 B KOB Tretra Praha
11:47:00 Dejnožka Vojtěch TJN0300 8659419 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:49:00 Kuchař Matěj TAP0405 8667509 B KOB Tretra Praha

H20B 3.90 km, 90 m, 16 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:32:00 Vakant 0 Vakant
10:34:00 Vakant 0 Vakant
10:36:00 Šubrt Matěj DKP0205 8080826 B Oddíl OB Kotlářka
10:38:00 Kováč František MLA0201 8656612 B MLOK Mariánské Lázně
10:40:00 Klement David DKP0110 8080816 B Oddíl OB Kotlářka

H21A 5.40 km, 150 m, 20 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:02:00 Vakant 0 Vakant
10:04:00 Vakant 0 Vakant
10:06:00 Vakant 0 Vakant
10:08:00 Zýka Jan 8013906 PAC PAC - TJ Packa Praha
10:10:00 Sysel Ctibor PGP8700 515161 C SK Praga
10:12:00 Kalous Vladislav EKP7702 8655417 C VŠTJ Ekonom Praha
10:14:00 Semík Ondřej KAM9401 8651935 C OK Kamenice
10:16:00 Najman Jaroslav BOR7909 1601939 C OK Jiskra Nový Bor
10:18:00 Novotný Ondřej ABM9211 7003038 C KOB ALFA Brno
10:20:00 Stehlík Petr LPM7903 8515517 C OK Lokomotiva Plzeň
10:22:00 Komanec Václav SHK8406 8076028 C OK Slavia Hradec Králové
10:24:00 Veselý Jakub PGP9503 8662310 R SK Praga
10:26:00 Suchý Petr LPM7820 8656565 C OK Lokomotiva Plzeň
10:28:00 Černý Martin TAP8902 8662303 C KOB Tretra Praha
10:30:00 Bolehovský Michal VSP0202 8414097 A USK Praha
10:32:00 Makovský Jakub TAP8511 8651715 C KOB Tretra Praha
10:34:00 Horáček Michal VLI7700 8003620 C Slavia Liberec orienteering
10:36:00 Ondráček Radim EKP7414 8087414 C VŠTJ Ekonom Praha
10:38:00 Mareš Vít BOR0000 8662363 C OK Jiskra Nový Bor
10:40:00 Kohl Ondřej KPY8600 301370 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:42:00 Rusý Tomáš KAM9301 8660571 R OK Kamenice
10:44:00 Šimík Daniel ROZ6900 8662318 C OK Roztoky
10:46:00 Buk Petr ROU0001 8516425 C SKOB Roudnice nad Labem
10:48:00 Pašek František KAM7600 8052300 C OK Kamenice
10:50:00 Flašar Jan PGP8610 8008610 R SK Praga
10:52:00 Burda Matěj BOR9608 8200008 C OK Jiskra Nový Bor
10:54:00 Bašus Petr SCP7400 8226400 C OK Sparta Praha
10:56:00 Argaláš Michal TRI9301 8662374 C TJ TŽ Třinec
10:58:00 Henych Petr VLI6001 515132 C Slavia Liberec orienteering
11:00:00 Kobr Tomáš TJN8901 8028868 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:02:00 Pospíšil Vítek PGP6803 8659382 C SK Praga
11:04:00 Šmaus Jan TJN9700 8662721 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:06:00 Němeček Jan KAM9300 8648633 C OK Kamenice
11:08:00 Přikryl Petr PBM6708 8351967 C TJ Spartak 1. brněnská
11:10:00 Beneš Miroslav PGP8108 7203451 C SK Praga
11:12:00 Vlášek Jakub TAP9702 8009702 C KOB Tretra Praha
11:14:00 Landovský Tomáš PGP9103 8071491 C SK Praga
11:16:00 Šklíba David TJN9902 2053560 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:18:00 Bořánek Petr VSP7000 8648561 C USK Praha
11:20:00 Sysel Ondřej PGP8302 515038 C SK Praga
11:22:00 Nožka Radek LPU9005 8656519 E OK Lokomotiva Pardubice
11:24:00 Bořánek Michal VSP0007 8656733 R USK Praha
11:26:00 Illner Vojtěch DKP9600 8648562 C Oddíl OB Kotlářka
11:28:00 Pavlovec Dan BOR0001 8655456 R OK Jiskra Nový Bor
11:30:00 Dlabaja Tomas TUR8303 8013405 R OOB TJ Turnov
11:32:00 Mrázek Jan SJC8102 8010100 E Sportcentrum Jičín
11:34:00 Grundmann Jan LPU9410 8654891 C OK Lokomotiva Pardubice
11:36:00 Šesták Marek VLI7403 8004275 C Slavia Liberec orienteering
11:38:00 Klomínský Václav KPY8700 2181301 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
11:40:00 Klaška Pavel DKP9301 8080832 C Oddíl OB Kotlářka
11:42:00 Nitsch Karel FSP7611 8914 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:44:00 Kovář Miroslav SJC8104 8008104 C Sportcentrum Jičín
11:46:00 Procházka Jan PGP8407 8409111 E SK Praga
11:48:00 Blaha Ondřej EKP7002 8667983 C VŠTJ Ekonom Praha
11:50:00 Pražák Jiří ZBP7800 8666865 C OOB SK Zbraslav
11:52:00 Jíra Tomáš KAM9802 8662741 C OK Kamenice
11:54:00 Hejna Martin TAP8101 8022652 C KOB Tretra Praha
11:56:00 Pavlovec Jan BOR9503 8116796 C OK Jiskra Nový Bor
11:58:00 Fodor Petr TUR8103 8680583 C OOB TJ Turnov
12:00:00 Habán Ivo VLI7707 8660474 C Slavia Liberec orienteering
12:02:00 Bradáč Jakub LLI0002 8656716 C LOK-o Liberec
12:04:00 Buk Michal ROU9601 8662301 C SKOB Roudnice nad Labem
12:06:00 Pokorný Ondřej PGP7506 682686 C SK Praga
12:08:00 Pospíšil Ondřej DKP8717 8667544 C Oddíl OB Kotlářka
12:10:00 Váňa Martin TUR8401 8403030 C OOB TJ Turnov

H21B 4.80 km, 125 m, 17 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:01:00 Vakant 0 Vakant
10:03:00 Vakant 0 Vakant
10:05:00 Vakant 0 Vakant
10:07:00 Šunda Marek VSP9200 7210926 C USK Praha
10:09:00 Bláha David SRK9510 9491 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
10:11:00 Lužnický Jiří LIT8501 7205016 C KOB Litvínov
10:13:00 Janeček Jura EKP6701 8662291 C VŠTJ Ekonom Praha
10:15:00 Beneš Filip TAP8701 232187 C KOB Tretra Praha
10:17:00 Ptáček Jiří SRK9002 7210306 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.

H35B 4.10 km, 85 m, 16 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:33:00 Vakant 0 Vakant
10:35:00 Vakant 0 Vakant
10:37:00 Vakant 0 Vakant
10:39:00 Tůma Martin LIT8204 7205004 C KOB Litvínov
10:41:00 Kazda Jiří SJC8006 8055001 C Sportcentrum Jičín
10:43:00 Bolehovský Pavel VSP7103 7204488 C USK Praha
10:45:00 Hrádek Tomáš ROU8301 2143402 C SKOB Roudnice nad Labem
10:47:00 Průša Michal VSP7310 8667547 C USK Praha
10:49:00 Fröhlich Martin DKP8207 8014440 C Oddíl OB Kotlářka
10:51:00 Vrabec Ondřej SCP8303 8007185 C OK Sparta Praha
10:53:00 Ledecký Vladimír BOR8402 8149892 C OK Jiskra Nový Bor
10:55:00 Veljačik Pavel SCP6200 8000236 C OK Sparta Praha
10:57:00 Gregor Martin DKP7705 8014551 C Oddíl OB Kotlářka
10:59:00 Havlíček Jan RIC7902 8667980 C OB Říčany
11:01:00 Kolář Tomáš SLA7103 8654898 C SKOB Slaný
11:03:00 Opršal Juraj VBA8301 8301007 ŠK VAZKA Bratislava

H40B 3.90 km, 95 m, 15 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:25:00 Vakant 0 Vakant
10:27:00 Vakant 0 Vakant
10:29:00 Vakant 0 Vakant
10:31:00 Dvořák Josef PGP8006 8482120 C SK Praga
10:33:00 Pavlíček Lubomír KPY7800 1470170 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:35:00 Šubrt Evžen TAP8000 0 C KOB Tretra Praha
10:37:00 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C OK Jiskra Nový Bor
10:39:00 Bartaloš Tomáš PGP8010 2084951 C SK Praga
10:41:00 Březina Jan CHA7604 8008267 C OK Chrastava
10:43:00 Vilém Stanislav VLI7703 8518320 C Slavia Liberec orienteering
10:45:00 Pražák Michal TJN7900 8670764 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:47:00 Jedlička Michal DKL8000 8226368 C KOB Kladno
10:49:00 Čech Jan FSP7900 8660502 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:51:00 Nehasil David BOR7713 8655487 C OK Jiskra Nový Bor
10:53:00 Kučerka Jan LIT8002 1418761 C KOB Litvínov
10:55:00 Vondráček Martin DKP7704 2120894 C Oddíl OB Kotlářka
10:57:00 Dvořáček Dan MFP7903 8629750 C Matfyz Praha
10:59:00 Machar Pavel DKP7903 2102794 C Oddíl OB Kotlářka
11:01:00 Ječmen Vladimír ONO7900 8116753 C SKOB Ostrov
11:03:00 Pilát Miroslav DKL7900 8011573 C KOB Kladno
11:05:00 Anděl Robert VPM8001 8028884 C KOS Slavia Plzeň
11:07:00 Štembera Jan TJN7513 8655375 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

H45B 3.50 km, 95 m, 14 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:23:00 Vakant 0 Vakant
10:25:00 Vakant 0 Vakant
10:27:00 Vakant 0 Vakant
10:29:00 Vakant 0 Vakant
10:31:00 Komín David PGP7405 8116739 C SK Praga
10:33:00 Sliva Jan SCP7300 8648543 C OK Sparta Praha
10:35:00 Baldrian Petr PGP7203 8140933 C SK Praga
10:37:00 Vaněk Petr ZBP7302 8414135 C OOB SK Zbraslav
10:39:00 Tomeš Petr SJC7531 8008015 C Sportcentrum Jičín
10:41:00 Švec Karel ZVO7601 2092351 C OB SK Zvole
10:43:00 Hladík Zdeněk DKP7401 2087701 C Oddíl OB Kotlářka
10:45:00 Rod Jan VSP7423 2088220 C USK Praha
10:47:00 Koten Pavel RIC7200 8004315 C OB Říčany
10:49:00 Koudelka Tomáš BOR7513 8224477 C OK Jiskra Nový Bor
10:51:00 Novotný Tomáš TUR7405 416120 C OOB TJ Turnov
10:53:00 Rejman Josef BOR7415 8160173 C OK Jiskra Nový Bor
10:55:00 Víteček Jan DKP7201 8720322 C Oddíl OB Kotlářka
10:57:00 Kurfürst Pavel FSP7400 8022689 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:59:00 Špičák Aleš DKP5500 8641 C Oddíl OB Kotlářka
11:01:00 Kubát Tomáš RIC7503 8226407 C OB Říčany
11:03:00 Střelba Ondřej PGP7510 8303009 C SK Praga
11:05:00 Drahoňovský Aleš TUR7201 8656594 C OOB TJ Turnov
11:07:00 Vácha Tomáš BOR7409 8160174 C OK Jiskra Nový Bor
11:09:00 Zakouřil Václav VSP7401 8006888 C USK Praha
11:11:00 Etrych Tomáš DOR7300 8044386 C OK Dobříš
11:13:00 Jandera Tomáš SOB7300 8005128 C SOBSA
11:15:00 Čtrnáct Jiří PGP7603 231948 C SK Praga
11:17:00 Snížek Jan DKP7600 2103758 C Oddíl OB Kotlářka
11:19:00 Kučera Jan VSP7302 51650 C USK Praha
11:21:00 Nejedlý Ladislav ONO7501 8116750 C SKOB Ostrov
11:23:00 Kabát Jan PGP6901 886298 C SK Praga
11:25:00 Kocman Jindřich BOR7612 8304115 C OK Jiskra Nový Bor
11:27:00 Hašek Ondřej VPM6902 8033212 C KOS Slavia Plzeň
11:29:00 Zakouřil Tomáš TUR7500 8014534 C OOB TJ Turnov
11:31:00 Štěpán Petr LDC7301 8022688 C KOB Děčín
11:33:00 Lacina Martin DKP7502 2129254 C Oddíl OB Kotlářka
11:35:00 Pachner Pavel CHA7501 8210075 C OK Chrastava

H50B 3.20 km, 105 m, 14 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:21:00 Vakant 0 Vakant
10:23:00 Vakant 0 Vakant
10:25:00 Vakant 0 Vakant
10:27:00 Vakant 0 Vakant
10:29:00 Machara Martin BOR6900 8149895 C OK Jiskra Nový Bor
10:31:00 Jiras Jiří DOR6900 2120631 C OK Dobříš
10:33:00 Sedláček Jaroslav ROZ6801 51894 C OK Roztoky
10:35:00 Bartoš Luděk MLA6701 8656657 C MLOK Mariánské Lázně
10:37:00 Mayer Tomáš KSH6900 8061462 C OB Kašperské Hory
10:39:00 Žáček Martin FSP6803 1396842 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:41:00 Posselt Martin TJN6802 8670801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
10:43:00 Kondrát Martin PGP6501 8004312 C SK Praga
10:45:00 Waldhauser Martin BOR7106 8160182 C OK Jiskra Nový Bor
10:47:00 Šoupa Karel LPM6900 8670489 C OK Lokomotiva Plzeň
10:49:00 Hovorka Ladislav LDC6802 7300206 C KOB Děčín
10:51:00 Zavadil Vladimír VSP6710 2129230 C USK Praha
10:53:00 Šubrt Antonín DKP7100 8080834 C Oddíl OB Kotlářka
10:55:00 Nehasil Vladislav LDC7101 8019930 C KOB Děčín
10:57:00 Beránek Petr BOR6701 8402 C OK Jiskra Nový Bor
10:59:00 Šemelík Petr DKL6901 8033265 C KOB Kladno
11:01:00 Bína Pavel MLA6708 232231 C MLOK Mariánské Lázně
11:03:00 Šritr Martin TUV6802 8061476 C SOK TJ Turnov
11:05:00 Maleček Vít PGP6801 8226422 C SK Praga
11:07:00 Kalousek Jiří DKP6901 8030301 C Oddíl OB Kotlářka
11:09:00 Fürst Aleš LLI6801 8657098 C LOK-o Liberec

H55B 2.90 km, 80 m, 13 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:15:00 Vakant 0 Vakant
10:17:00 Vakant 0 Vakant
10:19:00 Vakant 0 Vakant
10:21:00 Pilař Karel MAS5501 8667502 C OOB Aš
10:23:00 Beneš Jan DKL6600 8116714 C KOB Kladno
10:25:00 Kohl Jiří KPY6201 301391 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:27:00 Pavlovec Petr BOR6303 9200728 C OK Jiskra Nový Bor
10:29:00 Dobeš Václav KPY5701 301374 C SOOB TJ Sokol Kralupy n.Vlt.
10:31:00 Semík Jan VSP6507 8109425 C USK Praha
10:33:00 Hradecký Jaroslav DOK6300 8648566 C OK Doksy
10:35:00 Hartman Aleš VSP6506 51620 C USK Praha
10:37:00 Petrilák Miroslav DOR6600 2092439 C OK Dobříš
10:39:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
10:41:00 Krejčí Jaroslav BOR6302 8660925 C OK Jiskra Nový Bor
10:43:00 Kubec Pavel STB6601 1416365 C TJ Stadion Nový Bor
10:45:00 Hurta Vladimír PGP6305 8670816 C SK Praga

H60B 2.90 km, 75 m, 14 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:05:00 Vakant 0 Vakant
11:07:00 Vakant 0 Vakant
11:09:00 Vakant 0 Vakant
11:11:00 Průcha Miloslav BOR5800 1958242 C OK Jiskra Nový Bor
11:13:00 Kudrnáč Martin HCE5901 301371 C TJ Hostivice
11:15:00 Pasničenko Viktor PGP6004 8116705 C SK Praga
11:17:00 Kavka Jiří SCP5900 8222225 C OK Sparta Praha
11:19:00 Sucharda Jiří BOR5802 8160183 C OK Jiskra Nový Bor
11:21:00 Konopáč Jiří TUR5803 8220 C OOB TJ Turnov
11:23:00 Dikoš Pavel BOR6003 8160176 C OK Jiskra Nový Bor
11:25:00 Pech Jiří LPM5402 2067253 C OK Lokomotiva Plzeň
11:27:00 Fanta Miroslav EKP5800 8414109 C VŠTJ Ekonom Praha
11:29:00 Hošek Ladislav SCP6001 8676001 C OK Sparta Praha
11:31:00 Milota Josef MLA5801 8656692 C MLOK Mariánské Lázně
11:33:00 Kožina Petr PGP6000 8670455 C SK Praga
11:35:00 Minchev Ivan MFP5700 8116819 C Matfyz Praha
11:37:00 Borovička Milan FSP6104 888613 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:39:00 Hejtmánek Vladimír TAP5802 682651 C KOB Tretra Praha
11:41:00 Šváb Jan VSP5801 886277 C USK Praha
11:43:00 Pavlů Jaroslav DCE6100 2222796 C KOB Dobřichovice
11:45:00 Hrabánek David PGP6003 303940 C SK Praga

H65B 2.70 km, 90 m, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:30:00 Vakant 0 Vakant
11:32:00 Vakant 0 Vakant
11:34:00 Vakant 0 Vakant
11:36:00 Kaška Rudolf CHA5500 1426021 C OK Chrastava
11:38:00 Fiala Zdeněk TAP5501 7209455 C KOB Tretra Praha
11:40:00 Valter Petr KBP4500 6645 C KBP Praha
11:42:00 Chotětický Jan MAS5400 7887 C OOB Aš
11:44:00 Chotětický Václav DKL5202 2221510 C KOB Kladno
11:46:00 Pavlík Milan CHA5400 51231 C OK Chrastava
11:48:00 Procházka Antonín DCE5500 1955315 C KOB Dobřichovice
11:50:00 Hájek Jan MAS5401 8648556 C OOB Aš
11:52:00 Jaroš Vladimír DCE5400 7210121 C KOB Dobřichovice
11:54:00 Jahn Pavel SCP5500 7207870 C OK Sparta Praha
11:56:00 Jirka Jiří DKL5501 8014450 C KOB Kladno
11:58:00 Polák Zdeněk VSP5203 51740 C USK Praha
12:00:00 Wald František FSP5300 8033205 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

H70B 2.50 km, 45 m, 12 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:01:00 Vakant 0 Vakant
11:03:00 Vakant 0 Vakant
11:05:00 Zelený Vladimír PGP4800 8663188 C SK Praga
11:07:00 Přinda Oldřich VLI5101 8659398 C Slavia Liberec orienteering
11:09:00 Ševčík Milan CHA5003 8022378 C OK Chrastava
11:11:00 Buriánek Jaromír SCP4700 8028840 C OK Sparta Praha
11:13:00 Böhm Karel TJN5101 8680370 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
11:15:00 Karmazín Petr VLI4901 8004352 C Slavia Liberec orienteering
11:17:00 Procházka Aleš DKP4700 8266333 C Oddíl OB Kotlářka
11:19:00 Provazník Jiří TUR5102 8660468 C OOB TJ Turnov
11:21:00 Valeška Rudolf LCV4700 7891 C TJ Lokomotiva Chomutov
11:23:00 Uher Petr VSP5001 8666868 C USK Praha
11:25:00 Mágr Zdeněk LCV5000 301725 C TJ Lokomotiva Chomutov
11:27:00 Horáček Miroslav VLI5000 2080998 C Slavia Liberec orienteering
11:29:00 Hořínek Jaroslav VSP5000 8045137 C USK Praha

H75B 1.80 km, 50 m, 8 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:40:00 Vakant 0 Vakant
11:42:00 Vakant 0 Vakant
11:44:00 Vakant 0 Vakant
11:46:00 Kraus Jan LLI4501 51213 C LOK-o Liberec
11:48:00 Fišák Jan MLA4401 8657099 C MLOK Mariánské Lázně
11:50:00 Novotný František PUL4200 7210063 C OOB USK Slavie Ústí n.L.
11:52:00 Procházka Zdenko DKP4300 8051800 C Oddíl OB Kotlářka
11:54:00 Čadil Jan FSP4300 53267 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
11:56:00 Sklenář Jan MLA4201 8116748 C MLOK Mariánské Lázně

H80B 1.40 km, 30 m, 6 kontrol, Start: 1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
11:31:00 Vakant 0 Vakant
11:33:00 Beránek Miroslav BOR3900 8550 C OK Jiskra Nový Bor

TA 1.70 km, 20 m, 6 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Kučerková Adéla STB1450 682506 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Janečková Eliška 70003 8012873 7 CZ - PBK
10:00:00 Janeček Tomáš 70002 8648577 7 CZ - PBK
10:00:00 Magazu Sophia DOR1152 8016029 C OK Dobříš
10:00:00 Etrych Matěj DOR1104 2135176 C OK Dobříš
10:00:00 Zavadilová Adéla VSP1153 2129216 C USK Praha
10:00:00 Kurfürstová Anna FSP1450 9690 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:00:00 Pachner Ota CHA1400 5177 C OK Chrastava
10:00:00 Snížková Žofie DKP1151 2103703 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Bašusová Olga KAM1250 51561 C OK Kamenice
10:00:00 Andělová Viktorie VPM1155 2127528 C KOS Slavia Plzeň
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Čech Jan FSP1401 416195 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:00:00 Horáčková Eliška VLI1450 500290 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Beran Matouš 180003 2099525 18 CZ - B
10:00:00 Kosák Damián 160001 2103760 16 CZ - Všenory
10:00:00 Kazda František SJC1201 4298 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 Hanušová Lenka STB1350 49987 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C USK Praha
10:00:00 Baldrian František VSP1600 2075606 C USK Praha
10:00:00 Hanušová Eva STB1550 1417130 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Mrázková Berta SJC1151 8010800 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 Mrázek Emil SJC1300 8010900 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 Vrabcová Olívie SCP1450 51558 C OK Sparta Praha
10:00:00 Vrabec Adrian SCP1500 51571 C OK Sparta Praha
10:00:00 Skalka Jindřich LTU1500 2113047 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 Klein David LTP1200 8662293 C OOB TJ Lokomotiva Teplice
10:00:00 Gregorová Magdalena DKP1158 2121756 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Hladík Filip DKP1102 2096233 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Tomešová Evelína SJC1150 8112161 C Sportcentrum Jičín
10:00:00 Karafiát Dominik BOR1306 4287 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 Kučerka Radek STB1101 1417127 C TJ Stadion Nový Bor
10:00:00 Rodová Anežka VSP1152 2081382 C USK Praha
10:00:00 Skripnik Kilián FSP1300 2092380 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha

TB 2.20 km, 45 m, 9 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Hrádek Vojtěch ROU1000 2143362 C SKOB Roudnice nad Labem
10:00:00 Bašus Ondřej KAM1004 8007178 C OK Kamenice
10:00:00 Svítil Petr PGP7810 1450170 C SK Praga
10:00:00 Lacinová Zuzana DKP1055 2129251 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Romová Kateřina KRL8051 8003638 C Kometa Kralovice
10:00:00 Hanáková Aneta KRL0951 8113491 B Kometa Kralovice
10:00:00 Kurfürstová Marie FSP1050 1407430 C VSK ČVUT Fakulta Stavební Praha
10:00:00 Vondráčková Jolana DKP1058 2095946 B Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Kašpar Adam DOR1101 2131198 C OK Dobříš
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Štěrba Lukáš SKV1001 2045223 C TJ Slovan Karlovy Vary
10:00:00 Horáček Jáchym VLI1111 8003621 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Skácel Jan VLI0901 8663205 B Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Kalousová Adéla EKP0950 51588 C VŠTJ Ekonom Praha
10:00:00 Haller Maxmilián KRL1102 8113532 C Kometa Kralovice
10:00:00 Kunášek Martin VLI7405 4411231 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Kocmanová Kateřina BOR8050 1459071 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 Kunášková Zuzana VLI8154 4402225 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Kunášková Markéta VLI1057 2148111 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Lamač Vítek BOR1100 8421841 B OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 Beneš Max VLI1100 1424649 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Kocman Lukáš BOR1102 8006755 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 Rousová Jana DKL6950 2148125 C KOB Kladno
10:00:00 Mišek Michal KAM7202 2800300 C OK Kamenice
10:00:00 Šubrtová Barbora TAP1150 2080988 C KOB Tretra Praha
10:00:00 Mála Matyáš MAS0800 2026162 C OOB Aš
10:00:00 Houžvičková Kateřina TUR0952 2106736 B OOB TJ Turnov
10:00:00 Dvořáková Lucie PGP0956 2143361 C SK Praga
10:00:00 Brandejs Hynek DKP1005 2095971 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Bartalošová Ada PGP1050 2085003 C SK Praga
10:00:00 Brabec Zdeněk MAS1001 2087666 B OOB Aš
10:00:00 Havlíčková Zuzana RIC1051 2420001 C OB Říčany

TC 3.00 km, 80 m, 12 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Šauli Iva VPM7852 2060395 C KOS Slavia Plzeň
10:00:00 Beranová Kristína 180001 2083393 18 CZ - B
10:00:00 Hellerová Alena ROU7850 2081373 C SKOB Roudnice nad Labem
10:00:00 De Heij Margita RIC7350 2095933 C OB Říčany
10:00:00 Mikulová Zuzana ZVO7951 2099503 C OB SK Zvole
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Skácelová Marie VLI7552 8660545 C Slavia Liberec orienteering
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Arnošt Kamil VSP7301 434596 C USK Praha
10:00:00 Šubrt Ondřej TAP0801 2085632 C KOB Tretra Praha
10:00:00 Krejčová Jana ROU7758 2127876 C SKOB Roudnice nad Labem
10:00:00 Zeman Jakub BOR0704 8042120 C OK Jiskra Nový Bor
10:00:00 Termerová Jana LTU7850 2103288 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 Skalka Michal LTU6700 2103290 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
10:00:00 Magazu Radka DOR7853 2115078 C OK Dobříš
10:00:00 Žižková Jaroslava DOR7754 2104694 C OK Dobříš
10:00:00 Machar Dan DKP1002 8080823 B Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Hanáková Marta KRL7151 8013942 C Kometa Kralovice
10:00:00 Hanák Martin KRL6701 8075695 C Kometa Kralovice

TD 4.60 km, 100 m, 16 kontrol, Start: 2

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
10:00:00 Beran Pavel 180002 52220 18 CZ - B
10:00:00 Malečková Iva VSP7559 2067949 C USK Praha
10:00:00 Špičáková Karolina 80001 2067653 8 CZ - 0
10:00:00 Heller Jiří ROU7708 8005150 C SKOB Roudnice nad Labem
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Vakant 0 Vakant
10:00:00 Hromádka Miroslav SUL6000 8138 C OOB TJ Slavoj Ústí nad Labem
10:00:00 Brandejs Jan DKP7503 2095973 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Černý Michal ROU7505 2085613 C SKOB Roudnice nad Labem
10:00:00 Kolář Jan ZVO7901 8471111 C OB SK Zvole
10:00:00 Špičák Jan DKP8300 8004052 C Oddíl OB Kotlářka
10:00:00 Klára Hamanová 40002 2067652 4 CZ - Král
10:00:00 Krejčí Ladislav ROU7301 2127852 C SKOB Roudnice nad Labem
10:00:00 Jírová Monika ROZ7350 1415713 C OK Roztoky
10:00:00 Král Jakub 40001 2067651 4 CZ - Král