Startovka závodu: Přebor škol v orientačním běhu, krajské kolo - Zlínský kraj

Klubová startovka

Datum:
15.05.2019
Místo konání:
Zlín Malenovice, sokolovna
Pořadatel:
VAL - Valašská oblast
Mapa:
Malenovice, 1:4000
Ředitel závodu:
Vintrová Alžběta
Hlavní rozhodčí:
Krejčíková Monika - R1
Stavitel tratí:
Pernička Petr - R1
Kluby:
Ostatní kluby
Ostatní kluby
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
331259 Linhart Adam 0010002 ZŠ Emila Zátopka Zlín HII/H5 10:28
52688 Linhart Jakub 0010001 ZŠ Emila Zátopka Zlín HII/H5 10:39
8662431 Pišová Barbora 0020007 Gymnázium Lesní čtvrť Zlín DV/DS 10:01
8662434 Nevěřilová Kateřina 0020010 Gymnázium Lesní čtvrť Zlín DV/DS 10:06
2091546 Kočová Halina 0020009 Gymnázium Lesní čtvrť Zlín DV/DS 10:08
53135 Pastuzsek Tomáš 0020012 Gymnázium Lesní čtvrť Zlín HIII/H7 10:08
2091554 Tichá Julie 0020008 Gymnázium Lesní čtvrť Zlín DV/DS 10:10
0 Gerža Adam 0020013 Gymnázium Lesní čtvrť Zlín HIII/H7 10:10
2135180 Palas Jan 0020011 Gymnázium Lesní čtvrť Zlín HIII/H7 10:14
7211007 Kusáková Valentina 0020001 Gymnázium Lesní čtvrť Zlín DIII/D7 10:19
0 Heraltová Ludmila 0020003 Gymnázium Lesní čtvrť Zlín DIII/D7 10:22
8662430 Pišová Adéla 0020002 Gymnázium Lesní čtvrť Zlín DIII/D7 10:24
2091549 Bartík Filip 0020017 Gymnázium Lesní čtvrť Zlín HV/HS 10:26
2091565 Mrkvičková Ema 0020005 Gymnázium Lesní čtvrť Zlín DIV/D9 10:33
7209282 Eichler Vít 0020016 Gymnázium Lesní čtvrť Zlín HIV/H9 10:34
2126239 Němec Filip 0020015 Gymnázium Lesní čtvrť Zlín HIV/H9 10:36
80050121 Batani Valentina 0020004 Gymnázium Lesní čtvrť Zlín DIV/D9 10:40
8663152 Pekárek Tobias 0020014 Gymnázium Lesní čtvrť Zlín HIV/H9 10:40
7209276 Březinová Zuzana 0020006 Gymnázium Lesní čtvrť Zlín DIV/D9 10:43
2091521 Ressová Tereza 0030006 Gymnázium T.G.M. Zlín DV/DS 10:00
9102568 Bednaříková Sára 0030005 Gymnázium T.G.M. Zlín DV/DS 10:02
7203458 Kundratová Lucie 0030003 Gymnázium T.G.M. Zlín DV/DS 10:03
433088 Mullerová Erika 0030007 Gymnázium T.G.M. Zlín DV/DS 10:05
864592 Golová Tereza 0030004 Gymnázium T.G.M. Zlín DV/DS 10:09
2073711 Slovenčíková Eliška 0030008 Gymnázium T.G.M. Zlín DV/DS 10:11
7209284 Kundrata Jan 0030001 Gymnázium T.G.M. Zlín HV/HS 10:23
0 Bitto Maxim 0030002 Gymnázium T.G.M. Zlín HV/HS 10:25
2451515 Ruman David 0030010 Gymnázium T.G.M. Zlín HV/HS 10:27
7201818 Černocký Štěpán 0030009 Gymnázium T.G.M. Zlín HV/HS 10:29
0 Zach Ondřej 0040021 ZŠ Malenovice, tř. Svobody HIII/H7 10:01
0 Vlček Ondřej 0040023 ZŠ Malenovice, tř. Svobody HIII/H7 10:04
0 Konečná Alžběta 0040004 ZŠ Malenovice, tř. Svobody DII/D5 10:07
0 Kratochvílová Adéla 0040002 ZŠ Malenovice, tř. Svobody DII/D5 10:09
0 Poslušný Jakub 0040025 ZŠ Malenovice, tř. Svobody HIII/H7 10:09
52710 Vyoralová Talma 0040001 ZŠ Malenovice, tř. Svobody DII/D5 10:11
0 Vroubek Viktor 0040022 ZŠ Malenovice, tř. Svobody HIII/H7 10:11
0 Hynčicová Nikol 0040005 ZŠ Malenovice, tř. Svobody DII/D5 10:14
0 Norková Anežka 0040003 ZŠ Malenovice, tř. Svobody DII/D5 10:16
0 Koutská Natálie 0040006 ZŠ Malenovice, tř. Svobody DIII/D7 10:16
0 Karlíková Adéla 0040009 ZŠ Malenovice, tř. Svobody DIII/D7 10:18
0 Pluhař Ondřej 0040024 ZŠ Malenovice, tř. Svobody HIII/H7 10:19
0 Lutonská Andrea 0040008 ZŠ Malenovice, tř. Svobody DIII/D7 10:20
0 Synek Ondřej 0040018 ZŠ Malenovice, tř. Svobody HII/H5 10:24
0 Pešková Linda 0040010 ZŠ Malenovice, tř. Svobody DIII/D7 10:25
0 Janíková Nikola 0040007 ZŠ Malenovice, tř. Svobody DIII/D7 10:27
0 Dora 0040012 ZŠ Malenovice, tř. Svobody DIV/D9 10:32
0 Bareš Martin 0040016 ZŠ Malenovice, tř. Svobody HII/H5 10:32
0 Gajdoš Jaroslav 0040028 ZŠ Malenovice, tř. Svobody HIV/H9 10:33
0 Válková Barbora 0040013 ZŠ Malenovice, tř. Svobody DIV/D9 10:34
0 Chujan Lukáš 0040029 ZŠ Malenovice, tř. Svobody HIV/H9 10:35
0 Skácelová Barbora 0040014 ZŠ Malenovice, tř. Svobody DIV/D9 10:36
0 Otrusina Martin 0040026 ZŠ Malenovice, tř. Svobody HIV/H9 10:37
0 Přikrylová Eliška 0040015 ZŠ Malenovice, tř. Svobody DIV/D9 10:38
0 Struhař Kryštof 0040017 ZŠ Malenovice, tř. Svobody HII/H5 10:38
0 Denis 0040027 ZŠ Malenovice, tř. Svobody HIV/H9 10:39
0 Večeřová Klára 0040011 ZŠ Malenovice, tř. Svobody DIV/D9 10:41
0 Charvát Štěpán 0040020 ZŠ Malenovice, tř. Svobody HII/H5 10:41
0 Kalivoda Tomáš 0040030 ZŠ Malenovice, tř. Svobody HIV/H9 10:42
0 Škach Adam 0040019 ZŠ Malenovice, tř. Svobody HII/H5 10:43
425435 Špaňhelová Jana 0050003 ZŠ Vizovice DII/D5 10:00
425433 Marková Michaela 0050002 ZŠ Vizovice DII/D5 10:02
2425426 Kristek Antonín 0050009 ZŠ Vizovice HIII/H7 10:02
53857 Špaňhel Petr 0050010 ZŠ Vizovice HIII/H7 10:13
2103244 Kristek Josef 0050007 ZŠ Vizovice HIII/H7 10:15
426365 Kubíčková Lucie 0050001 ZŠ Vizovice DII/D5 10:18
425437 Hala Jaromír 0050008 ZŠ Vizovice HIII/H7 10:18
425425 Veselý Štěpán 0050005 ZŠ Vizovice HII/H5 10:26
2103241 Rosíková Růžena 0050004 ZŠ Vizovice DIII/D7 10:28
2073737 Veselý Jonáš 0050011 ZŠ Vizovice HIV/H9 10:43
425439 Hala Zdeněk 0050006 ZŠ Vizovice HII/H5 10:44
0 Frnochová Kateřina 0060001 ZŠ Slovenská Zlín DII/D5 10:01
0 Minaříková Ema 0060002 ZŠ Slovenská Zlín DII/D5 10:03
0 Minaříková Ellen 0060014 ZŠ Slovenská Zlín DII/D5 10:06
2121121 Klimešová Hana 0060003 ZŠ Slovenská Zlín DII/D5 10:12
2134311 Héčová Krystýna 0060004 ZŠ Slovenská Zlín DII/D5 10:17
0 Březíková Eliška 0060013 ZŠ Slovenská Zlín DII/D5 10:19
0 Šubín Filip 0060016 ZŠ Slovenská Zlín HII/H5 10:23
2124754 Němec Michal 0060005 ZŠ Slovenská Zlín HII/H5 10:25
0 Foltýn Jan 0060015 ZŠ Slovenská Zlín HII/H5 10:27
0 Tlusták Tobiáš 0060006 ZŠ Slovenská Zlín HII/H5 10:29
0 Riessler Tobias 0060012 ZŠ Slovenská Zlín HII/H5 10:31
0 Volný Matěj 0060009 ZŠ Slovenská Zlín HII/H5 10:33
0 Štětkář Matěj 0060010 ZŠ Slovenská Zlín HII/H5 10:35
0 Ordelt Martin 0060007 ZŠ Slovenská Zlín HII/H5 10:37
0 Švenda Vojtěch 0060011 ZŠ Slovenská Zlín HII/H5 10:40
0 Janšta Michal 0060008 ZŠ Slovenská Zlín HII/H5 10:42
8660362 Hrbáček Filip 0070009 ZŠ Luhačovice HIII/H7 10:03
307355 Krajčová Liliana 0070004 ZŠ Luhačovice DII/D5 10:04
331690 Mudrák Šimon 0070007 ZŠ Luhačovice HIII/H7 10:05
52700 Kovaříková Karla 0070003 ZŠ Luhačovice DII/D5 10:08
253366 Hájek Radim 0070008 ZŠ Luhačovice HIII/H7 10:12
218987 Mališková Libuše 0070005 ZŠ Luhačovice DII/D5 10:15
52693 Helštýnová Nikol 0070012 ZŠ Luhačovice DIII/D7 10:17
2080838 Sláma Šimon 0070006 ZŠ Luhačovice HIII/H7 10:17
331216 Hamšíková Linda 0070011 ZŠ Luhačovice DIII/D7 10:21
8680292 Hrbáčková Michaela 0070010 ZŠ Luhačovice DIII/D7 10:26
52676 Urbanec Martin 0070001 ZŠ Luhačovice HII/H5 10:30
52682 Bednařík Sebastián 0070015 ZŠ Luhačovice HIV/H9 10:32
51506 Plášek Lukáš 0070002 ZŠ Luhačovice HII/H5 10:34
416061 Mališková Eliška 0070016 ZŠ Luhačovice DIV/D9 10:35
2075639 Zichová Amálka 0070017 ZŠ Luhačovice DIV/D9 10:37
416071 Hájek Petr 0070014 ZŠ Luhačovice HIV/H9 10:41
7207037 Mališková Kristýna 0070018 ZŠ Luhačovice DIV/D9 10:42
2116500 Humeník David 0070013 ZŠ Luhačovice HIV/H9 10:44
2113077 Vaněk Bořek 0080001 17. ZŠ Křiby HIII/H7 10:07