Logo

Startovka závodu: České akademické hry

Datum:
25.06.2019
Místo konání:
Brno, kampus VUT
Pořadatel:
TBM - KOS TJ Tesla Brno
Mapa:
Technologický park, 1:4 000, E = 5m, ISSOM 2007
Ředitel závodu:
Korvas Pavel
Hlavní rozhodčí:
Vodrážka Ondřej
Stavitel tratí:
Chromý Adam - R3
Kategorie:
D     D-Open     H     H-Open    

D 3.66 km, 75 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:00:00 1 Vlachová Kateřina KON9898 2120658 C KOB Konice
14:01:00 2 Hančová Petra LPU9659 8654895 R OK Lokomotiva Pardubice
14:02:00 3 Janoušková Lucie BOR9954 1204999 A OK Jiskra Nový Bor
14:03:00 4 Kinkorová Tereza LPM9850 2082918 C OK Lokomotiva Plzeň
14:04:00 5 Kulhavá Eliška LPU9657 887635 C OK Lokomotiva Pardubice
14:05:00 6 Štaubertová Tereza ZBM9759 0 C SK Žabovřesky Brno
14:06:00 7 Štičková Anna SSU9651 8640981 E SK Severka Šumperk
14:07:00 8 Šimůnková Gabriela TAP9755 8119755 C KOB Tretra Praha
14:08:00 9 Kubínová Veronika SKV9752 7003008 C TJ Slovan Karlovy Vary
14:09:00 10 Horčičková Vendula LCE9353 8644881 E OOB TJ Slovan Luhačovice
14:10:00 11 Koporová Petra ZBM9353 8660417 C SK Žabovřesky Brno
14:11:00 12 Chládková Simona LPU9658 434574 C OK Lokomotiva Pardubice
14:12:00 13 Aschermannová Petra KAM9354 8271093 E OK Kamenice
14:13:00 14 Benešová Jana CTB9452 8656518 C SK OB Chotěboř
14:14:00 15 Tužilová Magdaléna ZBM9452 8660440 E SK Žabovřesky Brno
14:15:00 16 Žaloudková Klára LPU9461 8660902 C OK Lokomotiva Pardubice
14:16:00 17 Vlachová Eliška KON9572 2120659 C KOB Konice
14:17:00 18 Šiková Karolína LPM9651 8656698 E OK Lokomotiva Plzeň
14:18:00 19 Kavánková Iva TZL9753 8654917 C SKOB Zlín
14:19:00 20 Hiršová Gabriela ZBM9651 8660421 R SK Žabovřesky Brno
14:20:00 21 Matušková Jana RBK9999 8662330 A SK Radioklub Blansko
14:21:00 22 Odehnalová Klára ZBM9956 8660446 A SK Žabovřesky Brno
14:22:00 23 Nováková Tereza LPU9757 8656515 R OK Lokomotiva Pardubice
14:23:00 24 Vališová Martina TBM9669 8660569 R KOS TJ Tesla Brno
14:24:00 25 Firešová Markéta ZBM9951 8660435 R SK Žabovřesky Brno
14:25:00 26 Kašparová Lucie CHT9652 8033202 C OOB SK Chrast
14:26:00 27 Čechová Tereza KAM9852 8656609 E OK Kamenice
14:27:00 28 Voborníková Alena CTB9451 8660906 R SK OB Chotěboř
14:28:00 29 Indráková Adéla ZBM9153 8644883 E SK Žabovřesky Brno
14:29:00 30 Hornová Lenka 0020001 2092370
14:30:00 31 Grycová Veronika TBM9859 8125988 C KOS TJ Tesla Brno
14:31:00 32 Jeřábková Jitka TZL9453 8246428 R SKOB Zlín
14:32:00 33 Odehnalová Tereza ZBM9757 8660420 R SK Žabovřesky Brno
14:33:00 34 Chovancová Zuzana TZL9754 8663198 C SKOB Zlín
14:34:00 35 Procházková Iveta PFP9250 53009 C VŠSK PedF UK Praha
14:35:00 36 Ondráčková Lucie CHT9254 8680611 C OOB SK Chrast
14:36:00 37 0
14:37:00 38 0
14:38:00 39 0

D-Open 3.66 km, 75 m, 16 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:45:00 Richterová Nataša ADA7451 52715 C OOB Spartak Adamov
14:46:00 Kudrnáčová Lucie HCE8850 8000244 C TJ Hostivice
14:47:00 Bednaříková Emma ZBM0359 8656786 A SK Žabovřesky Brno
14:48:00 Matulová Lucie ADA8880 2042533 C OOB Spartak Adamov
14:49:00 Hendrychová Zuzana ZBM8954 8660408 C SK Žabovřesky Brno
14:50:00 Hájková Eliška KAM9851 8404001 C OK Kamenice
14:51:00 Bravená Alexandra VBM6155 682079 C VSK Mendelu Brno
14:52:00 Kozáková Zdenka TBM7952 8663149 R KOS TJ Tesla Brno
14:53:00 Křížová Zdenka PZR5051 8659406 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
14:54:00 Hiklová Natalia ZBM8350 8660431 E SK Žabovřesky Brno
14:55:00 Mazalová Monika RBK9252 8667995 C SK Radioklub Blansko
14:56:00 0
14:57:00 0

H 4.10 km, 95 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:00:00 101 Hrdinka Daniel VRL9701 2085616 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
14:01:00 102 Vandas Daniel PHK9805 8656624 E OK 99 Hradec Králové
14:02:00 103 Kettner Vojtěch KAM9601 8644887 E OK Kamenice
14:03:00 104 Buk Jindřich ROU9303 8662316 C SKOB Roudnice nad Labem
14:04:00 105 Ransdorf Jakub TAP9805 8655405 C KOB Tretra Praha
14:05:00 106 Minář Marek ZBM9444 8396969 E SK Žabovřesky Brno
14:06:00 107 Hraboš Matej TBM9547 8071299 C KOS TJ Tesla Brno
14:07:00 108 Dvorský Vojtěch SKM9401 8670823 C KOB Směr Kroměříž
14:08:00 109 Horvát Petr TBM9437 8644873 E KOS TJ Tesla Brno
14:09:00 110 Remeš Petr SHK9403 8655415 C OK Slavia Hradec Králové
14:10:00 111 Deml Tomáš LPU9502 8221295 C OK Lokomotiva Pardubice
14:11:00 112 Mudrák Štěpán LCE9601 8645928 R OOB TJ Slovan Luhačovice
14:12:00 113 Locker Tomáš SRK9802 8004341 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
14:13:00 114 Koštejn Vít DOK9800 8657100 R OK Doksy
14:14:00 115 Kettner Lukáš KAM9403 8654886 C OK Kamenice
14:15:00 116 Hirš Otakar ZBM9801 8656722 E SK Žabovřesky Brno
14:16:00 117 Glonek Jakub KAM9602 8656521 E OK Kamenice
14:17:00 118 Sýkora Vojtěch LCE9801 8656697 E OOB TJ Slovan Luhačovice
14:18:00 119 Waněk Adam LPU9505 8662365 C OK Lokomotiva Pardubice
14:19:00 120 Hubáček Jonáš LCE9501 8629756 E OOB TJ Slovan Luhačovice
14:20:00 121 Jílek Jakub KSU9202 8662445 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
14:21:00 122 Vystavěl Ondřej JPV9807 8656693 R Oddíl OS SK Prostějov
14:22:00 123 Kelbl Vladimír ZBM9711 8660427 C SK Žabovřesky Brno
14:23:00 124 Sklenář Martin AOP9501 7200365 C Orientační Běh Opava
14:24:00 125 Rusý Tomáš KAM9301 8660571 R OK Kamenice
14:25:00 126 Šulc Václav AOP9200 49474 C Orientační Běh Opava
14:26:00 127 Hledík Jakub CHT9501 8667987 C OOB SK Chrast
14:27:00 128 Gazda Viktor TRI9203 49395 C TJ TŽ Třinec
14:28:00 129 Pokorný David SRK9701 8000049 C SOOB Spartak Rychnov n.Kn.
14:29:00 130 Buk Michal ROU9601 8662301 C SKOB Roudnice nad Labem
14:31:00 132 Mikel David TZL9703 8662440 C SKOB Zlín
14:32:00 133 Pova Ondřej KRL9304 9995599 C Kometa Kralovice
14:33:00 134 Krajcar Ivo SKM9501 425530 C KOB Směr Kroměříž
14:34:00 135 Kos Tomáš LPU9303 8660901 C OK Lokomotiva Pardubice
14:35:00 136 Bořil Jan SJI9700 7200584 C OK Jihlava
14:36:00 137 Kamenický Jeroným OSN9549 8651708 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
14:37:00 138 Šrollerů Alex 0010001 253148
14:38:00 139 Fürst Matouš DOK9602 8651739 E OK Doksy
14:39:00 140 Oľhava Rastislav ASU8949 8670464 C Magnus Orienteering
14:40:00 141 Jordanov Alexandr ZBM9503 8660419 C SK Žabovřesky Brno
14:41:00 142 0
14:42:00 143 0
14:43:00 144 0

H-Open 4.10 km, 95 m, 20 kontrol, Start: Start1

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
14:44:00 Petr Gábrlík 0040002 0
14:45:00 Otrusina Jiří JPV8201 8662320 C Oddíl OS SK Prostějov
14:46:00 Janda Martin DOB8002 920696 C KOB Dobruška
14:47:00 Fiala Jan ZBM7205 8636192 C SK Žabovřesky Brno
14:48:00 Lázna Tomáš 0040001 0
14:49:00 Jordanov Nikolaj VBM6501 410321 C VSK Mendelu Brno
14:50:00 Bořil Tomáš TBM8833 8008833 C KOS TJ Tesla Brno
14:51:00 Hones Sepp 26A5400 8116117 HSV Ried
14:52:00 Drábek Jan ZBM8511 8660410 C SK Žabovřesky Brno
14:53:00 Mazal Zdeněk VBM8103 8656569 C VSK Mendelu Brno
14:54:00 Novotný Petr 0030001 2067992
14:55:00 Hikl Tomáš ZBM8100 8660441 C SK Žabovřesky Brno
14:56:00 Kalina Tomáš TBM8505 8352018 C KOS TJ Tesla Brno
14:57:00 Klusáček Radim BOR7710 8028866 C OK Jiskra Nový Bor
14:58:00 Kříž Pavel PZR4800 8659407 C UNITOP SKP Žďár nad Sázavou
14:59:00 Seitler Milan ASU9148 301583 C Magnus Orienteering
15:00:00 Přikryl Petr ZBM6708 8351967 C SK Žabovřesky Brno
15:01:00 Slezák Zdeněk LCE8902 889311 C OOB TJ Slovan Luhačovice
15:02:00 Perknovský Radim JPV8235 8235111 C Oddíl OS SK Prostějov
15:03:00 Hájek Adam KAM9202 8499979 C OK Kamenice
15:04:00 Dvořák Miloš BBM7300 2088211 C BETA URSUS Orienteering
15:05:00 Ehl Jiří TBM7701 8017701 C KOS TJ Tesla Brno
15:06:00 Kožoušek Adam ZBM8512 8660423 C SK Žabovřesky Brno
15:07:00 Zimmermann Jakub TBM8911 8645930 C KOS TJ Tesla Brno
15:08:00 Bravený Vít ZBM9102 8660450 C SK Žabovřesky Brno
15:09:00 Bednařík Aleš VLI7309 2049578 C Slavia Liberec orienteering
15:10:00 Matula Petr ADA8202 8662357 C OOB Spartak Adamov
15:11:00 Hovorka Lukáš LPU9001 8402048 C OK Lokomotiva Pardubice
15:12:00 Jílek Ondřej KSU9908 8662437 R Klub vytrvalostních sportů Šumperk
15:13:00 Grundmann Jan LPU9410 8654891 C OK Lokomotiva Pardubice
15:14:00 0
15:15:00 0