Startovka závodu: Oblastní žebříček

Klubová startovka

Datum:
13.09.2020
Místo konání:
Kamenský Dvůr – louka mezi rybníky Šutrák a Bílým rybníkem
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Mapa:
Kamenský Dvůr, 1 : 10 000, E = 2,5m, stav září 2020, autor Ladislav Hrubý a David Zlámal
Ředitel závodu:
Junek Petr
Hlavní rozhodčí:
Viková Vendula - R2
Stavitel tratí:
Hrubý Ladislav, Zlámal David
Kluby:
ALB     ASU     BOR     BRU     BZP     CET     DOB     EKP     HOR     HOS     CHA     CHC     JEN     JIL     JLI     JPV     KNC     KOR     KPY     KRN     KUN     KUO     LIP     LPU     LTU     NPA     OAV     PDY     PEN     PHK     SHK     SJC     SJI     SMB     SNA     SRK     SSU     STH     TUR     TYN     VAM     VLI     VRL     XHK     ZAM     Ostatní kluby
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
170 8279 Vandělíková Marie ALB9050 C D21D 10:03:00
468 7213 Kupka Jaroslav ALB7800 C H21C 10:34:00
620 7224 Černý Petr ALB6000 C H55D 10:45:00
486 8670738 Kadečka Petr ALB8400 C H21D 11:11:00
494 8012039 Vandělík Michal ALB8501 C H21D 11:35:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
498 51234 Vančura Martin ASU8049 C H35C 10:11:00
164 9482 Hrobařová Lenka ASU7751 C D21C 10:42:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
238 8410 Waldhauserová Irena BOR7459 C D45C 10:15:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
572 2144103 Vychopeň Tomáš BRU6800 C H45D 10:14:00
509 2032383 Rusin Jan BRU7601 C H35C 10:44:00
584 2032371 Ptáček Miloš BRU7000 C H45D 10:50:00
263 2032384 Rusinová Alena BRU7152 C D45D 11:12:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
241 7000809 Müllerová Zorka BZP6750 C D45C 10:24:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
674 2060236 Hájek Aleš CET1501 C HDR 10:00:00
631 2075656 Pilgr Bohuslav CET5101 C H65C 10:06:00
643 2085582 Čípa Jiří CET5002 C H65C 10:42:00
295 331549 Záveská Anna CET6450 C D55D 10:48:00
391 8660514 Hájek Dominik CET0601 B H14C 11:07:00
607 232860 Záveský Richard CET6301 C H55C 11:35:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
652 9818 Stárek Jiří DOB5001 C H65D 10:14:00
200 7226 Štěpánová Dita DOB7956 C D35C 11:10:00
(5)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
235 515496 Zurynková Jana EKP7053 C D45C 10:06:00
172 416340 Zurynková Michaela EKP9850 C D21D 10:09:00
558 2035738 Koucký Roman EKP6301 C H45C 10:35:00
247 515195 Koucká Ivana EKP6850 C D45C 10:42:00
254 51601 Pecková Ivana EKP6252 C D45C 11:03:00
(9)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
581 2102559 Loukota Josef HOR7100 C H45D 10:41:00
345 8014569 Čihák Jakub HOR0901 C H12C 10:46:00
562 2113495 Čihák Petr HOR6900 C H45C 10:47:00
385 8670737 Čihák Jan HOR0601 B H14C 10:49:00
597 8670484 Škorpil Martin HOR5700 C H55C 11:05:00
352 8667965 Škorpil Marek HOR0900 B H12C 11:07:00
268 2078472 Vaňurová Marcela HOR6850 C D45D 11:27:00
270 52892 Loukotová Andrea HOR7350 C D45D 11:33:00
711 8013831 Rückerová Šárka HOR0050 C D20C 11:59:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
177 331151 Vrbatová Petra HOS8551 C D35C 10:01:00
5 0 Vrbatová Barbora HOS D10N 10:15:00
307 0 Vrbata Alan HOS H10N 10:42:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
301 8165 Ševčíková Alena CHA5351 C D65C 10:27:00
644 8516930 Ševčík Milan CHA5003 C H65C 10:45:00
(11)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
496 8226379 Korbel Michal CHC7703 C H35C 10:05:00
520 9554 Šimek Jiří CHC7901 C H35D 10:13:00
155 8301161 Shánělová Štěpánka CHC0152 A D21C 10:15:00
413 2128454 Pirkl Jakub CHC0503 C H16C 10:27:00
525 9564 Šafr Jiří CHC7706 C H35D 10:28:00
379 9550 Borovec Šimon CHC0701 C H14C 10:31:00
219 2128439 Nimshausová Hana CHC8151 C D35D 10:46:00
96 232920 Šafrová Lenka CHC0654 C D14C 10:55:00
98 206485 Mimrová Kateřina CHC0658 B D14C 11:01:00
451 9560 Šimek Jakub CHC0303 B H18C 11:24:00
437 2025344 Nimshaus Viktor CHC0502 C H16C 11:39:00
(8)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
689 2134344 Kalousková Aneta JEN1350 C HDR 10:00:00
180 8033263 Zabořilová Romana JEN7457 C D35C 10:10:00
550 8226405 Zabořil Michal JEN7101 C H45C 10:11:00
216 7788 Kalousková Pavla JEN8451 C D35D 10:37:00
282 8033291 Švarcová Lenka JEN6451 C D55C 10:53:00
366 8680290 Kalousek Dominik JEN0901 C H12D 10:58:00
489 8656556 Švarc Jiří JEN6201 C H21D 11:20:00
491 8003645 Švarc Lukáš JEN9001 C H21D 11:26:00
(33)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
649 9066 Zlesák Zdeněk JIL4701 C H65D 10:05:00
332 2124769 Gottstein Matouš JIL0901 C H12C 10:07:00
71 426360 Kolmanová Anna JIL0953 C D12D 10:08:00
633 8516412 Erlebach Josef JIL5201 C H65C 10:12:00
373 8670765 Třešňák Matěj JIL0701 B H14C 10:13:00
335 425574 Jirouš Matouš JIL0805 C H12C 10:16:00
84 2127639 Pitrmucová Lucie JIL0651 C D14C 10:19:00
375 8662678 Stach Ondřej JIL0602 B H14C 10:19:00
411 8680403 Malý Antonín JIL0501 B H16C 10:21:00
638 9087 Kynčl Stanislav JIL5401 C H65C 10:27:00
414 8226326 Valenta Ondřej JIL0401 B H16C 10:30:00
526 9067 Zlesák Ondřej JIL7601 C H35D 10:31:00
45 2134347 Laštovková Jana JIL0853 C D12C 10:32:00
123 2124766 Kopecká Anna JIL0552 B D16C 10:35:00
148 2078456 Pitrmucová Antonie JIL0251 B D18C 10:35:00
47 425595 Šišková Andrea JIL0855 C D12C 10:38:00
92 2133886 Votočková Amélie JIL0750 B D14C 10:43:00
18 2039176 Laštovková Zuzana JIL1051 C D10C 10:44:00
583 2096118 Třešňák Miloš JIL6902 C H45D 10:47:00
309 425563 Hauschwitz Roman JIL1102 C H10N 10:48:00
128 2127630 Adámková Klára JIL0452 B D16C 10:50:00
221 2127629 Pitrmucová Šárka JIL7852 C D35D 10:52:00
387 2127658 Votoček Michal JIL0601 B H14C 10:55:00
283 2096111 Zlesáková Vlasta JIL5362 C D55C 10:56:00
252 2060258 Vlastníková Lucie JIL7554 C D45C 10:57:00
261 2096128 Třešňáková Blanka JIL7051 C D45D 11:06:00
57 2127635 Kynčlová Anna JIL0852 B D12C 11:08:00
447 8680308 Vlastník Matouš JIL0201 A H18C 11:12:00
102 8670769 Malá Anežka JIL0751 B D14C 11:13:00
540 2075603 Pitrmuc Jan JIL7703 C H35D 11:13:00
432 8680328 Salaba Dan JIL0404 B H16C 11:24:00
64 426308 Salabová Pavlína JIL0954 C D12C 11:29:00
360 426380 Valenta Jakub JIL0902 C H12C 11:31:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
547 301631 Zaydlar Michal JLI7100 C H45C 10:02:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
467 8235111 Perknovský Radim JPV8235 C H21C 10:31:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
171 7202873 Kopecká Eliška KNC9850 C D21D 10:06:00
484 8667542 Vacek Vladimír KNC9300 C H21D 11:05:00
490 8028853 Šedivý Ondřej KNC9103 C H21D 11:23:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
701 9594 Vítová Eva KOR6950 C P 10:00:00
331 2051472 Vít Petr KOR0805 C H12C 10:04:00
574 2106728 Vach Vladimír KOR6900 C H45D 10:20:00
226 2106724 Sedláčková Petra KOR7451 C D35D 11:07:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
506 1470170 Pavlíček Lubomír KPY7800 C H35C 10:35:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
686 51933 Pethsová Isabella KRN1051 C HDR 10:00:00
312 446353 Peths Sebastian KRN1200 C H10N 10:57:00
537 8116812 Peths Jan KRN8101 C H35D 11:04:00
(4)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
549 9028 Trejtnar Pavel KUN5801 C H45C 10:08:00
632 7208201 Šroler Zdeněk KUN5201 C H65C 10:09:00
600 7208208 Lux Zdeněk KUN6201 C H55C 11:14:00
230 9025 Kubištová Lenka KUN7650 C D35D 11:19:00
(7)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
207 887160 Brožková Květa KUO7451 C D35D 10:10:00
174 2144027 Potočková Hana KUO9051 C D21D 10:15:00
374 2134308 Zapletal Tomáš KUO0701 B H14C 10:16:00
159 8667525 Brožková Lucie KUO0151 A D21C 10:27:00
563 920653 Brožek Tomáš KUO6902 C H45C 10:50:00
535 2103752 Zapletal Michal KUO7601 C H35D 10:58:00
543 2144085 Falta Radim KUO7802 C H35D 11:22:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
337 2124780 Kubeček Antonín LIP0800 B H12C 10:22:00
502 7207623 Kubeček Štěpán LIP7600 C H35C 10:23:00
185 502086 Kubečková Terezie LIP7650 C D35C 10:25:00
(121)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
669 2049516 Potůčková Jana LPU1361 C HDR 10:00:00
668 828384 Odvody Vilém LPU1502 C HDR 10:00:00
671 2045243 Dvořáková Marie LPU1452 C HDR 10:00:00
672 7209796 Hovorková Nikol LPU1353 C HDR 10:00:00
667 920672 Kárníková Alžběta LPU1354 C HDR 10:00:00
695 2025372 Flos Radek LPU2223 P 10:00:00
78 8663174 Haasová Klára LPU0655 B D14C 10:01:00
137 8656514 Petrásová Hana LPU0380 B D18C 10:02:00
151 8109302 Škorpíková Barbora LPU0060 B D21C 10:03:00
458 7209354 Držka Štěpán LPU7604 C H21C 10:04:00
205 2108891 Dvořáková Zuzana LPU7559 C D35D 10:04:00
2 1234562 Odvodyová Nikola LPU1252 C D10N 10:06:00
80 8109320 Zitková Andrea LPU0751 B D14C 10:07:00
139 8013925 Pušová Bára LPU0357 A D18C 10:08:00
460 8141421 Žák Jan LPU9802 C H21C 10:10:00
651 9255 Hostinský Jiří LPU5501 C H65D 10:11:00
38 8109392 Macháčková Tereza LPU0951 C D12C 10:11:00
141 8670795 Kovářová Jana LPU0251 B D18C 10:14:00
634 9257 Třasák Milan LPU5206 C H65C 10:15:00
462 8656528 Roudný Václav LPU0001 A H21C 10:16:00
653 8656533 Klimpl Petr LPU5401 C H65D 10:17:00
500 8636191 Fukátko Jan LPU8105 C H35C 10:17:00
175 7207503 Klimplová Zuzana LPU8151 C D21D 10:18:00
143 8109308 Kološová Veronika LPU0351 B D18C 10:20:00
41 8109379 Švíglerová Anna LPU0952 C D12C 10:20:00
7 2103237 Gojná Karolína LPU1059 C D10N 10:21:00
85 8656532 Tichá Alexandra LPU0757 B D14C 10:22:00
464 8656511 Procházka David LPU9113 R H21C 10:22:00
655 9258 Vávra Jaroslav LPU4601 C H65D 10:23:00
412 2113098 Dvořáček Filip LPU0420 C H16C 10:24:00
300 436429 Kellnerová Stanislava LPU4950 C D65C 10:24:00
524 8003594 Macek Pavel LPU7517 C H35D 10:25:00
120 2085617 Cachová Mirka LPU0555 C D16C 10:26:00
145 8656534 Fejfarová Tereza LPU0360 A D18C 10:26:00
503 2070817 Ježek Vladimír LPU7311 C H35C 10:26:00
555 8516912 Pipek Kamil LPU7310 C H45C 10:26:00
339 8663155 Šípek Daniel LPU0806 B H12C 10:28:00
87 8109317 Skořepová Lucie LPU0657 B D14C 10:28:00
657 9334 Čepelka Petr LPU4701 C H65D 10:29:00
13 2049512 Hostinská Barbora LPU1162 C D10C 10:29:00
44 8109409 Macková Gita LPU0961 C D12C 10:29:00
615 9327 Cinkan Zdeněk LPU6201 C H55D 10:30:00
122 2124759 Kubíková Magdaléna LPU0566 C D16C 10:32:00
147 8656504 Vodičková Johana LPU0354 B D18C 10:32:00
557 9653 Fencl Jiří LPU6301 C H45C 10:32:00
527 8014567 Kadaně Miroslav LPU7817 C H35D 10:34:00
579 8014564 Macháček Lubomír LPU7515 C H45D 10:35:00
617 2075604 Dvořák Vladimír LPU6004 C H55D 10:36:00
245 2035734 Krpatová Zuzana LPU7558 C D45C 10:36:00
189 8013834 Kašparová Eva LPU7854 C D35C 10:37:00
469 8221295 Deml Tomáš LPU9502 C H21C 10:37:00
559 8582019 Filičko Marek LPU7102 C H45C 10:38:00
417 8663154 Šípek Ondřej LPU0505 A H16C 10:39:00
306 2075644 Potůček Josef LPU1102 C H10N 10:39:00
529 9338 Hovorka Pavel LPU7908 C H35D 10:40:00
508 8663196 Zitka Adam LPU8402 C H35C 10:41:00
619 8003599 Lulay Miloš LPU5502 C H55D 10:42:00
383 8109314 Flos Tomáš LPU0633 B H14C 10:43:00
471 8518324 Vodička Oldřich LPU7715 C H21C 10:43:00
218 253351 Gojná Zuzana LPU7962 C D35D 10:43:00
561 8226345 Czagan Jan LPU7106 C H45C 10:44:00
248 8230369 Demlová Jitka LPU6955 C D45C 10:45:00
510 7203457 Vávra Jaroslav LPU7308 C H35C 10:47:00
19 7210076 Froschová Magdalena LPU1052 C D10C 10:47:00
280 8014508 Víchová Ladislava LPU5851 C D55C 10:47:00
645 8656516 Mrštík Václav LPU5002 C H65C 10:48:00
94 8663190 Pipková Karolína LPU0756 B D14C 10:49:00
473 8656620 Roudný Martin LPU0002 E H21C 10:49:00
220 8663169 Zitková Radka LPU7958 C D35D 10:49:00
421 8109312 Vališ Vojtěch LPU0512 B H16C 10:51:00
533 2112738 Dvořáček Pavel LPU7608 C H35D 10:52:00
21 436951 Munzarová Monika LPU1056 C D10C 10:53:00
564 2045236 Belej Jiří LPU7421 C H45C 10:53:00
365 7209449 Flos David LPU0920 C H12D 10:55:00
222 8013926 Kadaňová Barbora LPU8253 C D35D 10:55:00
513 2025376 Václavek Jan LPU7816 C H35C 10:56:00
586 8667967 Vališ Jan LPU7104 C H45D 10:56:00
399 2103276 Schejbal Filip LPU0711 B H14D 10:57:00
349 8109402 Kroupa Matyáš LPU0902 C H12C 10:58:00
97 8109315 Dvořáková Kateřina LPU0656 B D14C 10:58:00
388 8663189 Štichhauer Adam LPU0603 B H14C 10:58:00
23 2075642 Kroupová Anna LPU1154 C D10C 10:59:00
284 2125366 Novotná Jiřina LPU5654 C D55C 10:59:00
625 7207852 Vícha Vladimír LPU5801 C H55D 11:00:00
253 2049550 Pipková Táňa LPU7156 C D45C 11:00:00
367 2088214 Cach Jan LPU0805 C H12D 11:01:00
197 8014506 Haasová Renata LPU7960 C D35C 11:01:00
596 2108909 Novotný Miroslav LPU5905 C H55C 11:02:00
425 8109310 Oberreiter Matyáš LPU0411 C H16C 11:03:00
444 8654896 Mrskoč Marek LPU0205 B H18C 11:03:00
99 8116716 Švíglerová Kateřina LPU0752 B D14C 11:04:00
25 2090838 Macháčková Eliška LPU1153 C D10C 11:05:00
402 2108905 Schejbal Matyáš LPU0710 C H14D 11:06:00
199 8013872 Švíglerová Pavla LPU7658 C D35C 11:07:00
538 9201683 Nekvapil Ondřej LPU7403 C H35D 11:07:00
598 7209277 Roudný Václav LPU6102 C H55C 11:08:00
485 2079499 Kutílek Jakub LPU8609 C H21D 11:08:00
446 8109307 Novák Adam LPU0320 B H18C 11:09:00
392 2102530 Hostinský Matěj LPU0604 C H14C 11:10:00
135 8667532 Brožková Tereza LPU0457 A D16C 11:11:00
27 8663131 Zitková Veronika LPU1051 C D10C 11:11:00
448 8663165 Šišma Vojtěch LPU0204 B H18C 11:15:00
394 8109319 Kadaně Marek LPU0703 B H14C 11:16:00
318 8109408 Kadaně Matěj LPU1001 C H10C 11:16:00
601 8663180 Farář Václav LPU5201 C H55C 11:17:00
29 8662351 Zitková Markéta LPU1251 C D10C 11:17:00
290 425573 Francová Julínková Dana LPU6555 C D55C 11:17:00
60 2103243 Hovorková Elen LPU0954 C D12C 11:17:00
104 2085568 Holcová Nikola LPU0660 C D14C 11:19:00
450 8109305 Váňa Vojtěch LPU0312 B H18C 11:21:00
266 8013866 Štichhauerová Kateřina LPU7468 C D45D 11:21:00
603 9899 Kološ Oldřich LPU6003 C H55C 11:23:00
31 52171 Fukátková Ludmila LPU1053 C D10C 11:23:00
358 416258 Držka Filip LPU0901 C H12C 11:25:00
321 8109424 Macek Dan LPU1104 C H10C 11:25:00
492 981815 Procházka Tomáš LPU9110 C H21D 11:29:00
269 2049524 Vodičková Lenka LPU7357 C D45D 11:30:00
454 8109304 Vališ Jan LPU0210 B H18C 11:33:00
273 253353 Valachová Jana LPU6654 C D45D 11:42:00
327 8109417 Kárník Štěpán LPU1002 C H10C 11:43:00
611 2116196 Štěrba Pavel LPU5408 C H55C 11:47:00
(26)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
648 9778 Procházka Jiří LTU4802 C H65D 10:02:00
234 2057594 Lazáková Šárka LTU6952 C D45C 10:03:00
517 2001909 Kotyk Pavel LTU7901 C H35D 10:04:00
406 2141913 Kerhát David LTU0403 C H16C 10:06:00
650 7202875 Jirásek Josef LTU4600 C H65D 10:08:00
408 8662734 Pirožek Vojtěch LTU0400 C H16C 10:12:00
208 2108882 Kotyková Libuše LTU7854 D35D 10:13:00
239 206478 Stodůlková Lenka LTU6752 C D45C 10:18:00
299 2058517 Kutáčková Stanislava LTU4751 C D65C 10:21:00
466 8662680 Šitina Jakub LTU0001 B H21C 10:28:00
88 2001944 Kvášovská Ludmila LTU0753 C D14C 10:31:00
616 8680288 Hanuš Pavel LTU6501 C H55D 10:33:00
560 8662675 Lazák Jan LTU6900 C H45C 10:41:00
279 8667964 Hindráková Martina LTU6451 C D55C 10:44:00
384 2103289 Kutáček Ondřej LTU0700 B H14C 10:46:00
531 2001938 Vaňátko Jakub LTU8100 C H35D 10:46:00
347 2085654 Kotyk Šimon LTU0802 C H12C 10:52:00
423 8662729 Lazák Jan LTU0500 C H16C 10:57:00
196 8662725 Komárková Lucie LTU7851 C D35C 10:58:00
24 2144168 Vaňátková Thea LTU1150 C D10C 11:02:00
426 2057585 Kotyk Vojtěch LTU0502 C H16C 11:06:00
539 2116474 Kvášovský Jakub LTU7802 C H35D 11:10:00
289 8680397 Hanušová Jitka LTU6352 C D55C 11:14:00
355 8028803 Kvášovský Filip LTU0902 C H12C 11:16:00
453 8648549 Zamastil Michal LTU0203 B H18C 11:30:00
455 8662708 Šitina Tomáš LTU0300 B H18C 11:36:00
(18)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
630 2060215 Novák Karel NPA5001 C H65C 10:03:00
407 8109325 Novák Stanislav NPA0404 B H16C 10:09:00
303 2060214 Nováková Jana NPA5552 C D65C 10:33:00
149 2122273 Brumlichová Kristýna NPA0351 C D18C 10:38:00
305 2060217 Kalibánová Jiřina NPA5351 C D65C 10:39:00
420 2122282 Pavelec Matěj NPA0501 B H16C 10:48:00
346 2122281 Pavelec Michal NPA0801 B H12C 10:49:00
193 2070822 Pavelcová Gabriela NPA7851 C D35C 10:49:00
592 2059741 Kalibán Jaroslav NPA5101 C H55C 10:50:00
315 2122275 Pavelec Daniel NPA1101 C H10C 11:07:00
427 2122280 Choutka Matěj NPA0402 B H16C 11:09:00
599 7208214 Prášil Jan NPA5601 C H55C 11:11:00
429 8680282 Fajfer Filip NPA0401 B H16C 11:15:00
110 2122274 Plecháčová Marie NPA0652 C D14D 11:18:00
291 7203468 Hušková Eva NPA5754 C D55C 11:20:00
433 8680412 Typlt Tomáš NPA0406 B H16C 11:27:00
271 7207884 Machová Iveta NPA6851 C D45D 11:36:00
710 8013845 Nováková Světlana NPA0151 B D20C 11:56:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
554 553456 Müller Robert OAV6900 C H45C 10:23:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
195 8660526 Šilerová Eva PDY8050 C D21D 10:21:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
516 8516415 Erbert Ladislav PEN7700 C H35D 10:01:00
251 2113055 Kábrtová Iva PEN6350 C D45C 10:54:00
608 2113100 Vydra Pavel PEN6200 C H55C 11:38:00
(86)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
681 224919 Melicharová Nina PHK1451 C HDR 10:00:00
684 0 Tihonová Magdalena PHK1450 C HDR 10:00:00
690 2112758 Chrtek Tomáš PHK0804 C HDR 10:00:00
698 2067340 Zurynková Ema PHK0655 C P 10:00:00
204 9351 Pozdílková Alena PHK8053 C D35D 10:01:00
112 2060234 Zurynková Jana PHK0553 C D16C 10:02:00
35 2035704 Kunartová Dominika PHK0888 B D12C 10:02:00
662 9455 Vykysalý František PHK3002 C H75C 10:03:00
79 8518314 Příkazská Zuzana PHK0654 B D14C 10:04:00
138 2087682 Horáková Veronika PHK0353 B D18C 10:05:00
569 8116751 Pompach Martin PHK7207 C H45D 10:05:00
70 339560 Růžičková Magda PHK0951 C D12D 10:05:00
206 2073717 Zurynková Iva PHK7650 C D35D 10:07:00
37 9665 Čapková Markéta PHK0850 B D12C 10:08:00
664 8084000 Mikulecký Jan PHK3801 C H75C 10:09:00
115 7210231 Kopecká Martina PHK0555 B D16C 10:11:00
72 2144152 Pozdílková Zuzana PHK0952 C D12D 10:11:00
173 410799 Koutná Hana PHK9651 C D21D 10:12:00
4 2080941 Korbelová Tereza PHK1254 C D10N 10:12:00
409 8000239 Málek David PHK0504 C H16C 10:15:00
666 9460 Weber Petr PHK3901 C H75C 10:15:00
117 8116745 Metelková Michaela PHK0550 A D16C 10:17:00
6 2148072 Šumberová Gabriela PHK1058 C D10N 10:18:00
463 8680293 Starý Ondra PHK9813 C H21C 10:19:00
522 51102 Koutný Pavel PHK7108 C H35D 10:19:00
157 224885 Šádková Lucie PHK9654 C D21C 10:21:00
240 219239 Novotná Ivana PHK6354 C D45C 10:21:00
376 8226302 Metelka Tomáš PHK0801 B H14C 10:22:00
119 8667978 Čapková Anna PHK0451 B D16C 10:23:00
8 2124758 Korbelová Eliška PHK1253 C D10N 10:24:00
86 8033203 Novotná Vendula PHK0777 B D14C 10:25:00
465 8226369 Tihon Michal PHK7905 C H21C 10:25:00
186 9408 Kunartová Lenka PHK7852 C D35C 10:28:00
121 8007192 Vrábelová Hana PHK0454 C D16C 10:29:00
556 336760 Růžička Ivan PHK6702 C H45C 10:29:00
10 9463 Linderová Ema PHK1059 C D10N 10:30:00
578 995884 Justa Jaromír PHK6101 C H45D 10:32:00
89 8515512 Podlešáková Monika PHK0752 B D14C 10:34:00
15 2099496 Horáková Eliška PHK1152 C D10C 10:35:00
46 2113479 Jelínková Eva PHK0953 B D12C 10:35:00
416 2078476 Kokrda Vojtěch PHK0402 C H16C 10:36:00
12 2122267 Pozdílková Kateřina PHK1251 C D10N 10:36:00
381 2088727 Horák Filip PHK0701 B H14C 10:37:00
91 2104607 Chrtková Anežka PHK0658 B D14C 10:40:00
217 2053587 Čapková Petra PHK7850 C D35D 10:40:00
17 416203 Hrušová Lucie PHK1050 C D10C 10:41:00
48 2148204 Rutová Renata PHK0959 C D12C 10:41:00
418 8226370 Čermák Martin PHK0502 B H16C 10:42:00
191 9494 Kopecká Marcela PHK6852 C D35C 10:43:00
165 2144189 Vítková Lucie PHK8055 C D21C 10:45:00
472 8656640 Metelka Ondřej PHK0101 R H21C 10:46:00
127 2035744 Chvátilová Johana PHK0450 A D16C 10:47:00
50 2049527 Linderová Anna PHK0852 C D12C 10:47:00
621 8028839 Melichar Igor PHK6504 C H55D 10:48:00
249 7209792 Růžičková Kamila PHK7153 C D45C 10:48:00
281 8648580 Běhounová Jiřina PHK5651 C D55C 10:50:00
167 8644879 Chaloupská Barbora PHK9951 E D21C 10:51:00
95 405952 Ballonová Lucie PHK0664 C D14C 10:52:00
194 416264 Novotná Martina PHK8255 C D35C 10:52:00
593 2088189 Čermák Libor PHK5600 C H55C 10:53:00
129 2113068 Šumberová Johana PHK0565 C D16C 10:53:00
623 7202881 Souček Pavel PHK5503 C H55D 10:54:00
534 9352 Vrábel Petr PHK7604 C H35D 10:55:00
313 9433 Pompach Tobiáš PHK1201 C H10N 11:00:00
477 8007174 Vítek Petr PHK7601 C H21C 11:01:00
224 2126400 Jelínková Zuzana PHK7452 C D35D 11:01:00
536 2113082 Pozdílek Martin PHK7803 C H35D 11:01:00
351 2060279 Novotný Vít PHK0901 C H12C 11:04:00
198 362000 Chvátilová Pavlína PHK7450 C D35C 11:04:00
133 2103273 Doudová Alžběta PHK0554 B D16C 11:05:00
100 8660553 Neumannová Alžběta PHK0650 A D14C 11:07:00
479 8656647 Chaloupský Jakub PHK0302 A H21C 11:07:00
480 0 Kosová Denisa PHK9150 E H21C 11:10:00
227 232255 Hrušová Dagmar PHK8050 C D35D 11:10:00
257 8028877 Melicharová Zdeňka PHK7551 C D45C 11:12:00
317 8656702 Novotný Kryštof PHK1002 C H10C 11:13:00
28 8007193 Vítková Eliška PHK1056 C D10C 11:14:00
488 7207613 Janeček Tomáš PHK9205 C H21D 11:17:00
265 2080919 Kokrdová Věra PHK6450 C D45D 11:18:00
319 2059756 Kunart Lukáš PHK1010 C H10C 11:19:00
602 8660393 Běhoun Pavel PHK5701 C H55C 11:20:00
431 2133882 Kokrda Adam PHK0503 C H16C 11:21:00
322 2126302 Chrtek Jan PHK1100 C H10C 11:28:00
606 2059745 Hlaváček Lubomír PHK6401 C H55C 11:32:00
361 2113356 Jelínek František PHK0900 B H12C 11:34:00
275 207818 Justová Jana PHK6153 C D45D 11:48:00
(75)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
673 2144088 Lukešová Hana SHK1351 C HDR 10:00:00
677 1398686 Jedličková Michaela SHK1350 C HDR 10:00:00
678 9856 Šumpík Filip SHK9998 HDR 10:00:00
696 2095932 Štefaniková Markéta SHK9999 P 10:00:00
697 0 Jakubská Naděžda SHK7652 C P 10:00:00
178 8656671 Suchá Eva SHK7851 C D35C 10:04:00
459 8656727 Netuka Vojtěch SHK9701 C H21C 10:07:00
81 52799 Chlupáčová Anežka SHK0760 B D14C 10:10:00
461 8670465 Tichý Radomír SHK0000 R H21C 10:13:00
334 2141903 Macháček Tomáš SHK0811 C H12C 10:13:00
499 2122247 Jakubský Radek SHK7603 C H35C 10:14:00
39 2120662 Lapáčková Anna SHK0854 C D12C 10:14:00
83 2091529 Košková Martina SHK0652 A D14C 10:16:00
182 8660534 Čečková Martina SHK7753 C D35C 10:16:00
410 2144115 Podolský Petr SHK0507 C H16C 10:18:00
298 9107 Fejlková Alice SHK5351 C D65C 10:18:00
336 2129228 Šlambora Kryštof SHK0806 C H12C 10:19:00
553 7200597 Kolář Viktor SHK7300 C H45C 10:20:00
158 8656667 Jedličková Zuzana SHK8150 E D21C 10:24:00
656 9192 Filip Aleš SHK5501 C H65D 10:26:00
242 2017663 Thýnová Ivana SHK6651 C D45C 10:27:00
9 2120991 Jakubská Lucie SHK1250 C D10N 10:27:00
213 2070825 Kodytková Karolína SHK7750 C D35D 10:28:00
146 8670496 Kodytková Denisa SHK0252 B D18C 10:29:00
577 2017669 Kohout Josef SHK6902 C H45D 10:29:00
160 8663209 Červená Adéla SHK9755 C D21C 10:30:00
341 2039815 Baláž Viktor SHK0803 C H12C 10:34:00
90 8414128 Čečková Karolína SHK0650 B D14C 10:37:00
507 9134 Toužil Karel SHK7602 C H35C 10:38:00
16 1008173 Jedličková Lucie SHK1050 C D10C 10:38:00
618 2049556 Holeček Petr SHK5900 C H55D 10:39:00
163 8656704 Větříčková Andrea SHK9951 C D21C 10:39:00
382 2144092 Kurka Antonín SHK0700 B H14C 10:40:00
125 8033235 Maršounová Jana SHK0454 C D16C 10:41:00
293 9111 Filipová Dagmar SHK5651 C D55D 10:42:00
344 2121002 Jakubský David SHK0905 C H12C 10:43:00
582 2103291 Rémiš Jaromír SHK7200 C H45D 10:44:00
590 8670804 Hausvater Karel SHK5801 C H55C 10:44:00
192 2102550 Čížová Andrea SHK8251 C D35C 10:46:00
310 2141929 Macháček Jakub SHK1202 C H10N 10:51:00
585 2120620 Lapáček Jiří SHK6600 C H45D 10:53:00
348 2134345 Sochor Jakub SHK0903 C H12C 10:55:00
53 4145 Jedličková Veronika SHK0850 C D12C 10:56:00
476 7208023 Jedlička Michal SHK7309 C H21C 10:58:00
223 2120644 Lapáčková Soňa SHK7651 C D35D 10:58:00
350 2113079 Čečka Matěj SHK0901 B H12C 11:01:00
55 1428939 Čížková Alena SHK0851 C D12C 11:02:00
567 9126 Netuka Jan SHK7001 C H45C 11:02:00
260 51131 Dohnálková Jana SHK7252 C D45D 11:03:00
478 8656557 Jirásek Michal SHK8901 C H21C 11:04:00
225 1428930 Čížková Dana SHK7752 C D35D 11:04:00
286 9118 Bláhová Luba SHK5852 C D55C 11:05:00
627 7203333 Novotný Pavel SHK6104 C H55D 11:06:00
445 8662691 Kolář Šimon SHK0405 A H18C 11:06:00
262 410360 Holečková Zdeňka SHK6950 C D45D 11:09:00
353 2122288 Rémiš Šimon SHK0801 B H12C 11:10:00
316 2141922 Lukeš Josef SHK1005 C H10C 11:10:00
58 2144078 Dobiášová Johana SHK0856 C D12C 11:11:00
428 2134322 Novák Marek SHK0505 C H16C 11:12:00
109 2144069 Šumpíková Barbora SHK0759 C D14D 11:15:00
541 2420035 Novák Michal SHK7802 C H35D 11:16:00
430 2082901 Kurka Jaroslav SHK0501 B H16C 11:18:00
30 2141921 Macháčková Lucie SHK1155 C D10C 11:20:00
61 2126271 Lapáčková Šárka SHK0954 C D12C 11:20:00
357 2122266 Rémiš Štěpán SHK0802 B H12C 11:22:00
63 51405 Hlavsová Tereza SHK0857 C D12C 11:26:00
452 8656641 Fábera David SHK0305 A H18C 11:27:00
108 8660536 Netuková Anežka SHK0750 B D14C 11:31:00
65 2134362 Sochorová Kristýna SHK0953 C D12C 11:32:00
324 2144111 Štefanik Marek SHK1007 C H10C 11:34:00
436 2121005 Jakubský Adam SHK0406 C H16C 11:36:00
415 8656645 Dohnálek Tomáš SHK0403 A H18C 11:39:00
438 8670470 Kodytek Adam SHK0402 B H16C 11:42:00
713 8663181 Porkert Jan SHK0100 B H20C 11:42:00
709 8033223 Kroniková Štěpánka SHK0150 B D20C 11:53:00
(42)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
682 500267 Palas Tomáš SJC1501 C HDR 10:00:00
683 2112770 Jakubec Jan SJC1503 C HDR 10:00:00
692 0 Palasová Tina SJC1777 C HDR 10:00:00
369 8051111 Vaníček Jan SJC0705 B H14C 10:01:00
330 8109334 Posolda Tomáš SJC0803 C H12C 10:01:00
36 8226352 Vyziblová Viktorie SJC0853 C D12C 10:05:00
371 8190207 Ticháček Jakub SJC0704 B H14C 10:07:00
333 2115011 Vlach Antonín SJC0903 C H12C 10:10:00
140 8242002 Klacková Štěpánka SJC0253 B D18C 10:11:00
82 2102084 Malínská Nela SJC0650 B D14C 10:13:00
42 8071009 Havrdová Selina SJC0950 C D12C 10:23:00
377 2114992 Vlach František SJC0603 C H14C 10:25:00
212 8033285 Posoldová Eva SJC7957 C D35D 10:25:00
504 2115757 Jakubec Petr SJC8106 C H35C 10:29:00
658 9948 Bílek Vratislav SJC4801 C H65D 10:32:00
244 8092929 Hanušová Zdena SJC7253 C D45C 10:33:00
188 8113000 Havrdová Renata SJC7756 C D35C 10:34:00
162 8107998 Zlámalová Nikola SJC9951 R D21C 10:36:00
660 8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C H65D 10:38:00
246 886513 Benešová Iva SJC6151 C D45C 10:39:00
343 8226384 Pešek Ondřej SJC0802 B H12C 10:40:00
190 8172882 Podlipná Veronika SJC8152 C D35C 10:40:00
530 2102083 Havelka Josef SJC8402 C H35D 10:43:00
126 8300479 Gurinová Gabriela SJC0557 C D16C 10:44:00
308 8226418 Posolda Lukáš SJC1100 C H10N 10:45:00
20 8112770 Jakubcová Karolína SJC1050 C D10C 10:50:00
51 2114998 Vltavská Eliška SJC0850 C D12C 10:50:00
386 8052360 Dlabola Jakub SJC0602 B H14C 10:52:00
311 2080844 Kopecký Mikuláš SJC1204 C H10N 10:54:00
443 2102081 Filsak Rafael SJC0301 C H18C 11:00:00
589 2114991 Bílek Tomáš SJC7307 C H45D 11:05:00
288 8000438 Bienová Věra SJC5752 C D55C 11:11:00
264 2115014 Pešková Renata SJC7550 C D45D 11:15:00
103 8101007 Havrdová Sheila SJC0750 B D14C 11:16:00
395 8654570 Kopecký Matyáš SJC0702 B H14C 11:19:00
542 8357666 Šnokhous Jan SJC8002 C H35D 11:19:00
320 2115002 Pešek Matěj SJC1002 C H10C 11:22:00
359 2103299 Karásek Šimon SJC0804 C H12C 11:28:00
323 4743 Vošvrda Václav SJC1203 C H10C 11:31:00
325 8400025 Havelka Pepča SJC1000 C H10C 11:37:00
609 9907 Beneš Josef SJC5801 C H55C 11:41:00
328 9914 Ticháček Jáchym SJC1004 C H10C 11:46:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
610 52360 Kopecký Zdeněk SJI6002 C H55C 11:44:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
594 7260024 Svoboda Slavomír SMB5801 C H55C 10:56:00
287 7705 Svobodová Hana SMB5951 C D55C 11:08:00
(15)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
706 2419981 Matějka Luboš SNA7602 C T 10:00:00
1 9645 Matějková Eliška SNA1153 C D10N 10:03:00
3 405983 Maráková Sofie SNA1151 C D10N 10:09:00
184 2148070 Renská Lenka SNA8053 C D35C 10:22:00
211 2122269 Knedlíková Zuzana SNA8052 C D35D 10:22:00
614 232953 Zákravský Zdeněk SNA5702 C H55D 10:27:00
470 8655470 Doucha Jiří SNA7105 C H21C 10:40:00
624 9629 Imlauf Martin SNA6301 C H55D 10:57:00
258 9606 Douchová Jaroslava SNA7155 C D45D 10:57:00
626 1459067 Hynek Petr SNA6302 C H55D 11:03:00
56 2148124 Renská Adéla SNA0951 C D12C 11:05:00
354 2148119 Renský Matěj SNA0903 C H12C 11:13:00
356 9616 Doucha Tomáš SNA0801 B H12C 11:19:00
604 2122255 Kalibán Pavel SNA5649 C H55C 11:26:00
434 9636 Doucha Martin SNA0501 B H16C 11:30:00
(26)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
699 301116 Tomášová Majda SRK6753 C P 10:00:00
708 9799 Vítek Zdeněk SRK4701 C T 10:00:00
457 7204489 Šklíba Jan SRK7501 C H21C 10:01:00
113 2027214 Tomášová Anna SRK0554 B D16C 10:05:00
548 301158 Locker Martin SRK7001 C H45C 10:05:00
663 9474 Seidl Karel SRK4301 C H75C 10:06:00
497 7207351 Morávek Martin SRK7701 C H35C 10:08:00
236 9796 Zemánková Eva SRK7452 C D45C 10:09:00
372 2025360 Šimerda Václav SRK0605 C H14C 10:10:00
571 2027222 Zemánek Miroslav SRK7401 C H45D 10:11:00
116 8014445 Výchová Veronika SRK0557 B D16C 10:14:00
551 681857 Kulhavý Josef SRK5701 C H45C 10:14:00
635 9798 Hrobař Rudolf SRK4702 C H65C 10:18:00
183 7204991 Šklíbová Jana SRK7651 C D35C 10:19:00
338 2420026 Šeps Miroslav SRK0801 B H12C 10:25:00
640 9533 Pohl Zdeněk SRK5301 C H65C 10:33:00
124 9201626 Morávková Zuzana SRK0551 A D16C 10:38:00
419 2027238 Stavrinou David SRK0506 B H16C 10:45:00
296 7249 Remešová Alena SRK6150 C D55D 10:51:00
422 7207356 Morávek Martin SRK0503 B H16C 10:54:00
132 2025350 Cejpková Karolína SRK0552 A D16C 11:02:00
101 9523 Stavrinou Kristýna SRK0751 B D14C 11:10:00
393 2091551 Jiroušek Dominik SRK0602 B H14C 11:13:00
59 2091531 Lepšová Lucie SRK0951 B D12C 11:14:00
272 9801 Lockerová Milena SRK7251 C D45D 11:39:00
439 2106740 Sedláček David SRK0508 C H16C 11:45:00
(1)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
482 0 Král Vojtěch SSU8841 E H21C 11:16:00
(13)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
676 0 Hakenová Kateřina STH HDR 10:00:00
680 2124785 Drápal Štěpán STH1501 C HDR 10:00:00
73 2144167 Lánská Adéla STH0954 C D12D 10:14:00
76 2144161 Lánská Dagmar STH0952 C D12D 10:23:00
43 8033224 Chrástová Barbora STH0851 B D12C 10:26:00
340 2124782 Pochop Václav STH0902 C H12C 10:31:00
380 8680286 Buďárek Šimon STH0703 B H14C 10:34:00
150 7207502 Hrnčířová Ivana STH0351 B D18C 10:41:00
130 8656541 Chrástová Magdaléna STH0551 A D16C 10:56:00
401 2144183 Lánský Jan STH0709 C H14D 11:03:00
390 2035746 Pochop Petr STH0701 C H14C 11:04:00
26 2008984 Hakenová Petra STH1251 C D10C 11:08:00
403 9934 Meduna Ondřej STH0707 C H14D 11:09:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
285 9101184 Kosíková Helena TUR6550 C D55C 11:02:00
487 8656585 Kosíková Eliška TUR0052 B H21D 11:14:00
435 8667503 Waldhauser Štěpán TUR0409 A H16C 11:33:00
(6)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
518 9852 Adamovský Michal TYN7200 C H35D 10:07:00
209 2111703 Kašparová Eva TYN7452 C D35D 10:16:00
521 2111719 Kašpar Václav TYN7001 C H35D 10:16:00
243 7209364 Šišmová Hana TYN6850 C D45C 10:30:00
528 8516254 Műller Kamil TYN7500 C H35D 10:37:00
532 7210242 Šišma Pavel TYN6901 C H35D 10:49:00
(11)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
679 0 Martincová Daniela Sofie VAM1351 C HDR 10:00:00
717 9586 Mudruňková Barbora VAM P 10:00:00
495 7204619 Veverka Tomáš VAM8401 C H35C 10:02:00
153 9669 Smutná Pavla VAM8651 C D21C 10:09:00
237 7210243 Rykalová Jitka VAM7251 C D45C 10:12:00
552 8061483 Netopil Libor VAM7401 C H45C 10:17:00
613 9671 Rykala Karel VAM6401 C H55D 10:24:00
215 2109696 Mudruňková Romana VAM7752 C D35D 10:34:00
512 8623000 Vandas Luděk VAM6601 C H35C 10:53:00
201 8170272 Vandasová Markéta VAM7250 C D35C 11:13:00
605 2126289 Tupec Jiří VAM5801 C H55C 11:29:00
(3)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
156 8629817 Kolaja Ehlerová Jana VLI8055 C D21C 10:18:00
637 8516753 Ježek Ladislav VLI4900 C H65C 10:24:00
642 9201066 Škoda Přemek VLI5301 C H65C 10:39:00
(49)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
675 8987 Wohanka Jakub VRL1301 C HDR 10:00:00
685 206476 Kutlvašrová Marta VRL1451 C HDR 10:00:00
670 2042537 Wohanka Metoděj VRL1601 C HDR 10:00:00
687 2096245 Schmidtová Eva VRL1251 C HDR 10:00:00
694 2096244 Hájková Eva VRL7454 C P 10:00:00
568 7206528 Dostál Dalibor VRL7308 C H45D 10:02:00
69 0 Hamáčková Amálie VRL0854 C D12D 10:02:00
405 2032144 Hájek Matěj VRL0402 C H16C 10:03:00
370 8116669 Hanuš Filip VRL0604 A H14C 10:04:00
152 8033284 Wohanková Gabriela VRL7652 C D21C 10:06:00
179 8975 Schmidtová Jana VRL7553 C D35C 10:07:00
114 7207062 Randáková Adéla VRL0452 A D16C 10:08:00
570 2075627 Hájek Tibor VRL7202 C H45D 10:08:00
181 515185 Randáková Helena VRL7452 C D35C 10:13:00
40 8033283 Hanušová Markéta VRL0852 B D12C 10:17:00
573 438038 Hanč Jaroslav VRL6702 C H45D 10:17:00
118 1400428 Dostálová Barbora VRL0553 C D16C 10:20:00
501 2017664 Kutlvašr Ruda VRL7601 C H35C 10:20:00
75 0 Záveská Eliška VRL0955 C D12D 10:20:00
636 2096237 Knobloch Jindřich VRL4901 C H65C 10:21:00
378 2135168 Buďárek David VRL0703 C H14C 10:28:00
639 9001 Štregl Tomáš VRL5001 C H65C 10:30:00
187 2060275 Kutlvašrová Vlaďka VRL7752 C D35C 10:31:00
505 2088183 Procinger Michal VRL7602 C H35C 10:32:00
14 2127523 Buďárková Natálie VRL1052 C D10C 10:32:00
641 2096242 Farář Jaroslav VRL5002 C H65C 10:36:00
342 2075628 Kutlvašr Vladimír VRL1002 C H12C 10:37:00
580 2078480 Hanuš Vladimír VRL7508 C H45D 10:38:00
49 2096243 Kutlvašrová Pavla VRL0951 B D12C 10:44:00
93 2092425 Hájková Marie VRL0651 C D14C 10:46:00
622 2134279 Mertlík Jiří VRL6102 C H55D 10:51:00
250 886273 Čivrná Karolína VRL7355 C D45C 10:51:00
52 0 Dvořáková Johanka VRL0853 C D12C 10:53:00
475 2085616 Hrdinka Daniel VRL9701 C H21C 10:55:00
22 8973 Wohanková Michaela VRL1151 C D10C 10:56:00
595 995887 Čivrný Pavel VRL6306 C H55C 10:59:00
131 2134289 Buďárková Eliška VRL0554 C D16C 10:59:00
54 8226375 Čivrná Eliška VRL0851 B D12C 10:59:00
400 0 Setunský Jan VRL0608 C H14D 11:00:00
424 8656604 Čivrný Jan VRL0501 B H16C 11:00:00
259 2082910 Procingerová Ilona VRL7053 C D45D 11:00:00
481 2075629 Wohanka Petr VRL7305 C H21C 11:13:00
229 425552 Wohanková Kateřina VRL7955 C D35D 11:16:00
483 8330550 Wohanka Pavel VRL7501 C H21C 11:19:00
62 8014548 Hančová Karolína VRL0952 C D12C 11:23:00
267 8962 Vlachová Hana VRL6251 C D45D 11:24:00
32 0 Nová Klára VRL1053 C D10C 11:26:00
326 2096236 Wohanka Antonín VRL1201 C H10C 11:40:00
276 206480 Hančová Alice VRL7052 C D45D 11:51:00
(2)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
523 8109421 Macháček Jiří XHK7601 H35D 10:22:00
228 0 Macháčková Markéta XHK7650 D35D 11:13:00
(14)
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Kategorie
Startovní čas
154 436955 Goňová Nikola ZAM9752 C D21C 10:12:00
142 9284 Burešová Karolína ZAM0352 C D18C 10:17:00
74 426310 Julišová Kateřina ZAM0851 C D12D 10:17:00
654 9039 Tobiška Václav ZAM4401 C H65D 10:20:00
576 1421292 Kunt Stanislav ZAM7401 C H45D 10:26:00
302 9033 Martincová Helena ZAM5051 C D65C 10:30:00
214 8033289 Kmentová Lenka ZAM8552 C D35D 10:31:00
659 9038 Šponar Josef ZAM4701 C H65D 10:35:00
591 2060235 Chládek Josef ZAM5901 C H55C 10:47:00
166 1400431 Skalická Karolína ZAM9652 C D21C 10:48:00
511 8226348 Andrš Petr ZAM8401 C H35C 10:50:00
389 8014543 Fajfr Marek ZAM0602 B H14C 11:01:00
134 416281 Hovadová Iveta ZAM0552 C D16C 11:08:00
449 8629818 Moravec Jan ZAM0205 B H18C 11:18:00
Ostatní kluby
Start. č.
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Klub
Kategorie
Startovní čas
703 0 Vakant Vakant P 10:00
665 0 Vakant Vakant H75C 10:12
77 0 Vakant Vakant D12D 10:26
456 0 Vakant Vakant H16C 10:33
11 0 Vakant Vakant D10N 10:33
304 0 Vakant Vakant D65C 10:36
661 0 Vakant Vakant H65D 10:41
646 0 Vakant Vakant H65C 10:51
647 0 Vakant Vakant H65C 10:54
168 0 Vakant Vakant D21C 10:54
297 0 Vakant Vakant D55D 10:54
176 0 Vakant Vakant D35C 10:55
565 0 Vakant Vakant H45C 10:56
169 0 Vakant Vakant D21C 10:57
514 0 Vakant Vakant H35C 10:59
566 0 Vakant Vakant H45C 10:59
587 0 Vakant Vakant H45D 10:59
515 0 Vakant Vakant H35C 11:02
588 0 Vakant Vakant H45D 11:02
314 0 Vakant Vakant H10N 11:03
368 0 Vakant Vakant H12D 11:04
255 0 Vakant Vakant D45C 11:06
628 0 Vakant Vakant H55D 11:09
256 0 Vakant Vakant D45C 11:09
629 0 Vakant Vakant H55D 11:12
404 0 Vakant Vakant H14D 11:12
136 0 Vakant Vakant D16C 11:14
202 0 Vakant Vakant D35C 11:16
203 0 Vakant Vakant D35C 11:19
111 0 Vakant Vakant D14D 11:21
105 0 Vakant Vakant D14C 11:22
396 0 Vakant Vakant H14C 11:22
231 0 Vakant Vakant D35D 11:22
292 0 Vakant Vakant D55C 11:23
106 0 Vakant Vakant D14C 11:25
397 0 Vakant Vakant H14C 11:25
232 0 Vakant Vakant D35D 11:25
544 0 Vakant Vakant H35D 11:25
107 0 Vakant Vakant D14C 11:28
398 0 Vakant Vakant H14C 11:28
233 0 Vakant Vakant D35D 11:28
545 0 Vakant Vakant H35D 11:28
33 0 Vakant Vakant D10C 11:29
546 0 Vakant Vakant H35D 11:31
493 0 Vakant Vakant H21D 11:32
34 0 Vakant Vakant D10C 11:32
66 0 Vakant Vakant D12C 11:35
362 0 Vakant Vakant H12C 11:37
67 0 Vakant Vakant D12C 11:38
363 0 Vakant Vakant H12C 11:40
68 0 Vakant Vakant D12C 11:41
364 0 Vakant Vakant H12C 11:43
714 0 Vakant Vakant H20C 11:45
440 0 Vakant Vakant H16C 11:48
329 0 Vakant Vakant H10C 11:49
612 0 Vakant Vakant H55C 11:50
441 0 Vakant Vakant H16C 11:51
442 0 Vakant Vakant H16C 11:54
277 0 Vakant Vakant D45D 11:54
278 0 Vakant Vakant D45D 11:57
712 0 Vakant Vakant D20C 12:02
707 301639 Jireš František 0020001 Zelenkovi T 10:00
294 9920924 Lenka Zelenková 0020002 Zelenkovi D55D 10:45
705 886259 Zelenka Martin 0030001 Zelenkovi T 10:00
161 2051524 Myslivcová Pavla 0040002 Neregistrovaný D21C 10:33
474 1417129 Důrek Milan 0040001 Neregistrovaný H21C 10:52
144 1459054 Durdová Michaela 0050001 KB Jilemnice D18C 10:23
274 1000463 Durdová Miroslava 0050002 KB Jilemnice D45D 11:45
700 2419927 Korbelová Petra 0060001 Korbelovi P 10:00
702 2088722 Horák Pavel 0070001 PH P 10:00
704 361922 Záveský Jan 0080001 Česká Třebová T 10:00
691 0 Šumpík Filip 0090001 Slavia Hradec Králové HDR 10:00
210 2099521 Tomandlová Radka 0100002 HoRa D35D 10:19
575 2090861 Tomandl Jan 0100001 HoRa H45D 10:23
688 434594 Hrušová Kateřina 0110001 Vysoká nad Labem HDR 10:00
519 682336 Hruša Petr 0110002 Vysoká nad Labem H35D 10:10
693 2115010 Pešek Vladimír 0120001 TJ Sokol Košov P 10:00
715 49630 Bašová Justýna XXX XXX HDR 10:00
716 4262 Flosová Nikol XXX XXX HDR 10:00
719 2102589 Příkazská Petra XXX XXX P 10:00
718 4294 Bílková Karolína XXX XXX P 10:00