Logo

Startovka závodu: Podkrkonošská liga žactva

Datum:
01.10.2019
Místo konání:
Horní Brusnice, 50.4729478N, 15.6812083E
Pořadatel:
STH - SK Studenec
Mapa:
Ředitel závodu:
Junek Petr
Hlavní rozhodčí:
Viková Vendula - R2
Stavitel tratí:
Hrubý Ladislav
Kategorie:
D10     D12     D14     H10     H12     H14     P4D     P4H     P6     T    

D10 2.40 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:31:00 1 Jirsová Tereza JIL0952 426360 C OK Jilemnice
16:33:00 2 Nová Klárka 0030006 2126237 Spartak Vrchlabí
16:35:00 3 Wohanková Michaela VRL1151 8973 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:37:00 4 Movchanskaya Maruška 0030001 2126248 Spartak Vrchlabí
16:39:00 5 Záveská Eliška VRL0955 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:41:00 6 Kuříková Markéta STH1052 2116485 C SK Studenec
16:43:00 7 Havrdová Selina SJC0950 8071009 C Sportcentrum Jičín
16:45:00 8 Korotvičková Ela STH1153 2144158 C SK Studenec
16:47:00 9 Mádlová Marijana 0030004 2126243 Spartak Vrchlabí
16:49:00 10 Buďárková Laura STH1051 2124779 C SK Studenec
16:51:00 11 Nováková Dita 0030005 2126241 Spartak Vrchlabí
16:53:00 12 Nováková Věra STH1055 0 C SK Studenec
16:55:00 13 Podstatová Ema 0030002 2126247 Spartak Vrchlabí
16:57:00 14 Fischerová Tereza STH1152 2144185 C SK Studenec
16:59:00 15 Buďárková Natálie VRL1052 2127523 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:01:00 16 Šimková Lucie STH0951 2116482 C SK Studenec
17:03:00 17 Hamáčková Amálie 0030007 2126236 Spartak Vrchlabí
17:05:00 18 Lánská Adéla STH0954 2144167 C SK Studenec
17:07:00 19 Bucharová Marie VRL0954 0 OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:09:00 20 Lánská Dagmar STH0952 2144161 C SK Studenec
17:11:00 21 Jakubcová Karolína SJC1050 8112770 C Sportcentrum Jičín
17:13:00 22 Martínková Viola 0030008 2126234 Spartak Vrchlabí
17:15:00 23 Vakant 0 Vakant
17:17:00 24 Vakant 0 Vakant

D12 2.40 km, 8 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:31:00 25 Hamáčková Táňa STH0754 2008994 C SK Studenec
16:33:00 26 Dvořáková Johanka VRL0853 0 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:35:00 27 Bartošová Štěpánka HOR0850 0 C TJ Jiskra Hořice
16:37:00 28 Brdlíková Eliška VRL0753 2120624 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:39:00 29 Bínová Aneta OCT 0 OCT - Olfin Car Trutnov
16:41:00 30 Vltavská Eliška SJC0850 2114998 C Sportcentrum Jičín
16:43:00 31 Chocholáčová Ela NPA0651 9696 C SK LOB Nová Paka
16:45:00 32 Vyziblová Viktorie SJC0853 4293 C Sportcentrum Jičín
16:47:00 33 Chrástová Barbora STH0851 9050 B SK Studenec
16:49:00 34 Movchanskaya Sofia 0030003 2126253 Spartak Vrchlabí
16:51:00 35 Havrdová Sheila SJC0750 8101007 B Sportcentrum Jičín
16:53:00 36 Kynčlová Anna JIL0852 2127635 B OK Jilemnice
16:55:00 37 Hamáčková Šárka STH0852 2144170 C SK Studenec
16:57:00 38 Kutlvašrová Pavla VRL0951 2096243 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:59:00 39 Malá Anežka JIL0751 8670769 B OK Jilemnice
17:01:00 40 Hanušová Markéta VRL0852 2085588 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:03:00 41 Votočková Amélie JIL0750 2133886 B OK Jilemnice
17:05:00 42 Čivrná Eliška VRL0851 2045230 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:07:00 43 Bulušková Barbora STH0750 9043 B SK Studenec
17:09:00 44 Laštovková Jana JIL0853 2134347 C OK Jilemnice
17:11:00 45 Pavlová Karolína STH0752 410777 C SK Studenec
17:13:00 46 Klímová Anna JIL0752 2127633 C OK Jilemnice
17:15:00 47 Vakant 0 Vakant
17:17:00 48 Vakant 0 Vakant

D14 3.00 km, 9 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:31:00 49 Gurinová Gabriela SJC0557 8300479 C Sportcentrum Jičín
16:33:00 50 Buďárková Eliška VRL0554 2134289 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:35:00 51 Malínská Nela SJC0650 8344417 B Sportcentrum Jičín
16:37:00 52 Vakant 0 Vakant
16:39:00 53 Vakant 0 Vakant

H10 2.40 km, 7 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:32:00 54 Ducháček Vojtěch JIL1001 425528 C OK Jilemnice
16:34:00 55 Wohanka Metoděj VRL1601 2042537 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:36:00 56 Bernard Mikuláš HOR0902 2078473 C TJ Jiskra Hořice
16:38:00 57 Krejčí Petr VRL1103 0 OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:40:00 58 Valenta Jakub JIL0902 426380 C OK Jilemnice
16:42:00 59 Urbanec Patrik STH1101 2144164 C SK Studenec
16:44:00 60 Gottstein Matouš JIL0901 2124769 C OK Jilemnice
16:46:00 61 Tomčík František VRL0901 0 OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:48:00 62 Nonner Prokop JIL1101 253359 C OK Jilemnice
16:50:00 63 Wohanka Antonín VRL1201 2096236 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:52:00 64 Pavelec Daniel NPA1101 9687 C SK LOB Nová Paka
16:54:00 65 Nonner Hynek JIL0903 426343 C OK Jilemnice
16:56:00 66 Kvášovský Filip LTU0902 2133881 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:58:00 67 Kutlvašr Vladimír VRL1002 2075628 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:00:00 69 Bartoš Šimon HOR1001 0 C TJ Jiskra Hořice
17:02:00 68 Retka Jakub LTU0904 0 OOB TJ Lokomotiva Trutnov
17:04:00 71 Čihák Jakub HOR0901 2111759 C TJ Jiskra Hořice
17:06:00 72 Vlach Antonín SJC0903 2115011 C Sportcentrum Jičín
17:08:00 73 John Martin 0030009 2126233 Spartak Vrchlabí
17:10:00 70 Polák Vlastimil VRL1001 9000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:12:00 74 Vakant 0 Vakant
17:14:00 75 Vakant 0 Vakant

H12 2.60 km, 10 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:32:00 76 Pěnička Šimon 0010001 0 SC Jičín
16:34:00 77 Šaršon Vendelín HOR0800 8680422 C TJ Jiskra Hořice
16:36:00 78 Bouček Lukáš OCT 0 OCT - Olfin Car Trutnov
16:38:00 79 Spilka Petr JIL0803 425563 C OK Jilemnice
16:40:00 80 Šedivý Josef NPA0802 2085640 B SK LOB Nová Paka
16:42:00 81 Horák Vít JIL0801 2144187 C OK Jilemnice
16:44:00 82 Meduna Ondřej STH0707 9934 C SK Studenec
16:46:00 83 Vaníček Jan SJC0705 8051111 B Sportcentrum Jičín
16:48:00 84 Lánský Jan STH0709 2144183 C SK Studenec
16:50:00 85 Kubát Vojtěch VRL0701 6851 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:52:00 86 Pešek Ondřej SJC0802 2115010 B Sportcentrum Jičín
16:54:00 87 Jirouš Matouš JIL0805 425574 C OK Jilemnice
16:56:00 88 Buďárek David VRL0703 2135168 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:58:00 89 Pavelec Michal NPA0801 2122281 B SK LOB Nová Paka
17:00:00 90 Kolátor Štěpán HOR0801 2078473 C TJ Jiskra Hořice
17:02:00 92 Auersvald Daniel JIL0804 425538 C OK Jilemnice
17:04:00 93 Vakant 0 Vakant
17:06:00 94 Vakant 0 Vakant
17:08:00 91 Pleva Stanislav SJC0805 8654389 C Sportcentrum Jičín

H14 3.30 km, 12 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:41:00 95 Novotný Kamil SJC0600 8190806 C Sportcentrum Jičín
16:43:00 96 Retek David OCT 0 OCT - Olfin Car Trutnov
16:45:00 97 Dlabola Jakub SJC0602 8052360 B Sportcentrum Jičín
16:47:00 98 Votoček Michal JIL0601 2127658 B OK Jilemnice
16:49:00 99 Planík Martin STH0601 303928 C SK Studenec
16:51:00 100 Stach Ondřej JIL0602 8662678 B OK Jilemnice
16:53:00 101 Horáček Dominik STH0600 330520 C SK Studenec
16:55:00 102 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 B OK Jilemnice
16:57:00 103 Vlach František SJC0603 2114992 B Sportcentrum Jičín
16:59:00 104 Haken Kryštof STH0505 425587 C SK Studenec
17:01:00 105 Čivrný Jan VRL0501 8656604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
17:03:00 106 Škorpil Marek HOR0900 52275 B TJ Jiskra Hořice
17:05:00 107 Vakant 0 Vakant
17:07:00 108 Vakant 0 Vakant

P4D 3.90 km, 13 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:32:00 109 Stránská Ester 0030011 0 Spartak Vrchlabí
16:34:00 110 Třešňáková Blanka JIL7051 2096128 C OK Jilemnice
16:36:00 111 Hanušová Monika VRL7654 2080989 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:38:00 112 Podlipná Veronika SJC8152 8172882 C Sportcentrum Jičín
16:40:00 113 Benschová Monika 0030010 0 Spartak Vrchlabí
16:42:00 114 Štreglová Andrea VRL7552 2102800 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:44:00 115 Daňková Jitka LTU6750 1426052 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:46:00 116 Čivrná Karolína VRL7355 886273 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:48:00 117 Janků Radka SJC7353 8000163 C Sportcentrum Jičín
16:50:00 118 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:52:00 119 Jiřištová Hana JIL6052 9093 C OK Jilemnice
16:54:00 120 Vakant 0 Vakant
16:56:00 121 Vakant 0 Vakant

P4H 4.10 km, 11 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:32:00 122 Kvášovský Jakub LTU7802 2116474 C OOB TJ Lokomotiva Trutnov
16:34:00 123 Rücker Petr HOR6500 2035741 C TJ Jiskra Hořice
16:36:00 124 Farář Jaroslav VRL5002 2096242 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:38:00 125 Holman Antonín HOR0405 2103297 C TJ Jiskra Hořice
16:40:00 126 Zlesák Zdeněk JIL4701 9066 C OK Jilemnice
16:42:00 127 Kolátor Vojtěch HOR0402 2049536 C TJ Jiskra Hořice
16:44:00 128 Kohout Pavel JIL7502 7202888 C OK Jilemnice
16:46:00 129 Novák Jakub HOR0407 2127654 C TJ Jiskra Hořice
16:48:00 130 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 C OK Jilemnice
16:50:00 131 Štregl Tomáš VRL5001 9001 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:52:00 132 Zlesák Ondřej JIL7601 9067 C OK Jilemnice
16:54:00 133 Procinger Michal VRL7602 2088183 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:56:00 134 Chrz Martin JIL7002 0 C OK Jilemnice
16:58:00 135 Vakant 0 Vakant
17:00:00 136 Vakant 0 Vakant

P6 5.10 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:31:00 137 Kovačič Marek OSN6600 53428 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
16:33:00 138 Zemánek Mojmír JIL7103 9702 C OK Jilemnice
16:35:00 139 Kubát Miroslav VRL6701 8977 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:37:00 140 Jakubec Petr SJC8106 2115757 C Sportcentrum Jičín
16:39:00 142 Vávra Radek HOR6301 2032106 C TJ Jiskra Hořice
16:41:00 143 Randáková Alžběta VRL0252 7208078 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:43:00 144 Vávra Martin HOR6302 8680322 C TJ Jiskra Hořice
16:45:00 145 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice
16:47:00 147 Wohanka Petr VRL7305 2075629 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:49:00 148 Šnokhous Jan SJC8002 2102085 C Sportcentrum Jičín
16:51:00 149 Karlová Kateřina JIL7553 2096130 C OK Jilemnice
16:53:00 150 Tesař Zdeněk SJC7401 2053543 C Sportcentrum Jičín
16:55:00 151 Čihák Petr HOR6900 2113495 C TJ Jiskra Hořice
16:57:00 152 Havrdová Renata SJC7756 8113000 C Sportcentrum Jičín
16:59:00 153 Vakant 0 Vakant
17:01:00 154 Vakant 0 Vakant
17:03:00 146 Pleva Stanislav SJC7601 8654390 C Sportcentrum Jičín
17:05:00 141 Polák Vlastimil VRL7702 7702000 C OOS TJ Spartak Vrchlabí

T 4.00 km, 15 kontrol

Startovní čas Start. č. Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
16:45:00 155 Nováková Světlana NPA0151 2122276 A SK LOB Nová Paka
16:45:00 156 Kosinová Kristýna SJC0453 8145608 B Sportcentrum Jičín
16:45:00 157 Fejfar Filip NPA0401 7207884 B SK LOB Nová Paka
16:45:00 158 Brumlichová Kristýna NPA0351 416345 C SK LOB Nová Paka
16:45:00 159 Čihák Jan HOR0601 8670737 B TJ Jiskra Hořice
16:45:00 160 Vávrová Vanda HOR0350 8680365 A TJ Jiskra Hořice
16:45:00 161 Procinger Jakub VRL0305 8004345 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:45:00 162 Procinger Jan VRL0102 8028873 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:45:00 163 Dostál Jakub VRL0104 7206528 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:45:00 164 Kejmarová Jana STH0152 51108 A SK Studenec
16:45:00 165 Štefan Vít STH0202 7201763 A SK Studenec
16:45:00 166 Muhlbach Aleš STH0104 7207505 A SK Studenec
16:45:00 167 Novák Standa NPA0404 2122278 A SK LOB Nová Paka
16:45:00 168 Choutka Matěj NPA0402 2122280 A SK LOB Nová Paka
16:45:00 169 Pavelec Matěj NPA0501 2122282 B SK LOB Nová Paka
16:45:00 170 Typlt Tomáš NPA0406 8680412 B SK LOB Nová Paka
16:45:00 171 Chrástová Tereza STH0251 7201779 A SK Studenec
16:45:00 172 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
16:45:00 173 Janků Štěpán SJC0501 8000142 B Sportcentrum Jičín
16:45:00 174 Gottsteinová Ema JIL0451 8670793 A OK Jilemnice
16:45:00 175 Adámková Klára JIL0452 2127630 B OK Jilemnice
16:45:00 176 Randáková Adéla VRL0452 7207062 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
16:45:00 177 Rücker Jan HOR0201 8659404 A TJ Jiskra Hořice
16:45:00 178 Zlámalová Nikola SJC9951 8107998 R Sportcentrum Jičín
16:45:00 179 Zlámal David SJC9603 8053542 C Sportcentrum Jičín
16:45:00 180 Pitrmucová Antonie JIL0251 8663114 B OK Jilemnice
16:45:00 181 Matěásková Šárka JIL0551 2078451 A OK Jilemnice
16:45:00 182 Valenta Ondřej JIL0401 2035789 B OK Jilemnice
16:45:00 183 Salaba Dan JIL0404 426308 C OK Jilemnice
16:45:00 184 Ježek Jakub JIL0104 8670807 A OK Jilemnice
16:45:00 185 Janovská Vendula JIL0453 8663114 A OK Jilemnice
16:45:00 186 Malý Antonín JIL0501 53225 B OK Jilemnice
16:45:00 187 Karlová Anna JIL0352 8656606 A OK Jilemnice