Logo

Startovka závodu: Mistrovství ČR a Akademické MČR na krátké trati

Datum:
15.02.2020
Místo konání:
Harrachov
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
1:10000, E=5m, stav únor2020, mapoval Petr Mareček, formát A4
Ředitel závodu:
Škoda Přemek
Hlavní rozhodčí:
Bednařík Libor
Stavitel tratí:
Mareček Petr
JURY:
Vodrážka Ondřej, Koč Zdeněk, Venhoda Milan
Kategorie:
D12     D14A     D17A     D20A     D21     D35B     D45B     D55B     D75B     H12     H14A     H17A     H20A     H21     H35B     H45B     H55B     H65B     H75B     P    

D12 2.61 km, 7 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:02:00 Vakant 0 Vakant
12:04:00 Hančová Karolína VRL0952 7201198 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:06:00 Paulíčková Adela UOL0951 2118494 C SOB Olomouc
12:08:00 Lošťáková Ela PGP0957 7202578 C SK Praga
12:10:00 Hanušová Markéta VRL0852 8033283 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:12:00 Čechová Johana TBM0888 8180908 C KOS TJ Tesla Brno
12:14:00 Sobotová Kateřina VPM0851 8516419 C KOS Slavia Plzeň
12:16:00 Mullis Carolina DKP0951 8080812 C Oddíl OB Kotlářka

D14A 3.25 km, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:31:00 Vakant 0 Vakant
13:33:00 Vakant 0 Vakant
13:35:00 Vilémová Eliška VLI0655 2088161 C Slavia Liberec orienteering
13:37:00 Paulíčková Tereza UOL0750 8226374 C SOB Olomouc
13:39:00 Malečková Pavlína VSP0855 8000237 C USK Praha
13:41:00 Malá Anežka JIL0751 8670769 C OK Jilemnice
13:43:00 Prais Julia 0060002 8200612 UKS Dąb Leszno
13:45:00 Baldrianová Eva VSP0751 8660533 C USK Praha
13:47:00 Stróżycka Antonina 0060007 8517305 UKS Dąb Leszno
13:49:00 Štemberová Bára TJN0650 8662736 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:51:00 Mikołajczak Iga 0060001 8200656 UKS Dąb Leszno
13:53:00 Dobrovolná Anna TBM0758 8120028 C KOS TJ Tesla Brno
13:55:00 Janíčková Jolana OSN0777 53602 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
13:57:00 Lošťáková Sára PGP0660 8662326 C SK Praga
13:59:00 Čečková Karolína SHK0650 8414128 C OK Slavia Hradec Králové
14:01:00 Andrzejak Zuzanna 0060008 8042009 UKS Dąb Leszno
14:03:00 Lindig Stanja 19D0650 8606409 SSV Planeta Radebeul
14:05:00 Jílková Lenka UOL0654 8680425 C SOB Olomouc
14:07:00 Pipková Karolína LPU0756 8663190 C OK Lokomotiva Pardubice
14:09:00 Leusz Nicola 14P0658 8631673 UKS Kometa Gliwice
14:11:00 Kubáňová Tereza TBM0756 8663207 C KOS TJ Tesla Brno
14:13:00 Kovalčíková Alena AOP0751 8004292 C Orientační Běh Opava
14:15:00 Ehlová Martina TBM0655 8667955 C KOS TJ Tesla Brno
14:17:00 Skalová Jolana TJN0653 8662689 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

D17A 4.29 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Vakant 0 Vakant
12:03:00 Vakant 0 Vakant
12:05:00 Vakant 0 Vakant
12:07:00 Dziuba Justyna 14P0655 8631672 UKS Kometa Gliwice
12:09:00 Miková Lenka TBM0460 8663167 C KOS TJ Tesla Brno
12:11:00 Balejová Julie KAM0551 8667985 C OK Kamenice
12:13:00 Brožková Kateřina TJN0455 8670794 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:15:00 Żmij Karolina 14P0452 8631676 UKS Kometa Gliwice
12:17:00 Janovská Vendula JIL0453 8663114 C OK Jilemnice
12:19:00 Polewka Julianna 14P0650 8517350 UKS Kometa Gliwice
12:21:00 Pompe Lone 24D0550 8606405 SV Robotron Dresden
12:23:00 Myśliwiec Aleksandra 14P0750 8631667 UKS Kometa Gliwice
12:25:00 Kopecká Anna JIL0552 2124766 C OK Jilemnice
12:27:00 Pesničáková Soňa TJN0451 8662749 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:29:00 Teringlová Vendula VCB0451 8116671 C OB České Budějovice
12:31:00 Štraitová Jolana VSP0456 8670459 B USK Praha
12:33:00 Pušová Bára LPU0357 8656522 B OK Lokomotiva Pardubice
12:35:00 Richtrová Kamila VPM0451 8629751 B KOS Slavia Plzeň
12:37:00 Hájková Tereza TUV0558 888626 B SOK TJ Turnov
12:39:00 Skácelová Adéla VLI0454 8660545 B Slavia Liberec orienteering
12:41:00 Mellanová Judita TUV0559 8660382 B SOK TJ Turnov
12:43:00 Klechová Karolína VRB0499 8004330 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:45:00 Burešová Eliška VLI0456 8660556 B Slavia Liberec orienteering
12:47:00 Kodejšová Markéta VSP0458 8660543 B USK Praha
12:49:00 Čechmánková Anna PVP0450 8660550 A VSK Přírodní vědy Praha
12:51:00 Srbová Michaela SJI0551 8660560 A OK Jihlava
12:53:00 Stoklasová Zuzana OSN0454 8149874 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:55:00 Bartošová Marie MLA0451 8033230 A MLOK Mariánské Lázně
12:57:00 Malečková Hana VSP0553 8028827 A USK Praha
12:59:00 Skácelová Kateřina VLI0550 8660546 A Slavia Liberec orienteering
13:01:00 Chrástová Magdaléna STH0551 8656541 A SK Studenec
13:03:00 Tomčíková Eliška VRB0555 8655461 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
13:05:00 Pecková Tereza VLI0551 8667966 A Slavia Liberec orienteering
13:07:00 Randáková Adéla VRL0452 7207062 A OOS TJ Spartak Vrchlabí

D20A 6.10 km, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Vakant 0 Vakant
12:03:00 Vakant 0 Vakant
12:05:00 Sobel Natalia 14P0200 8631700 UKS Kometa Gliwice
12:07:00 Navrátilová Adéla TRI0250 8061463 C TJ TŽ Třinec
12:09:00 Pogoda Kinga 14P-050 8631677 UKS Kometa Gliwice
12:11:00 Mianowska Julia 4HP0150 8221001 UNTS Warszawa
12:13:00 Polewka Aleksandra 14P0250 8516450 UKS Kometa Gliwice
12:15:00 Bejvlová Karolína LME0250 8656555 C SK Los Mělník
12:17:00 Nyga Julia 14P0252 8631695 UKS Kometa Gliwice
12:19:00 Novotná Annie VPM0253 0 B KOS Slavia Plzeň
12:21:00 Mrózek Teresa TRI0251 8656736 B TJ TŽ Třinec
12:23:00 Černá Kateřina VPM0250 8655446 A KOS Slavia Plzeň
12:25:00 Kuchařová Rozálie SJC0251 8631581 A Sportcentrum Jičín
12:27:00 Lacigová Marie SZP0050 8670500 A TJ Slovan Praha Zdravotník
12:29:00 Randáková Alžběta VRL0252 7208078 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:31:00 Chrástová Tereza STH0251 8656737 A SK Studenec
12:33:00 Hlaváčová Anežka TBM0199 8656742 E KOS TJ Tesla Brno

D21 6.10 km, 16 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:37:00 Vakant 0 Vakant
12:39:00 Vakant 0 Vakant
12:41:00 Vakant 0 Vakant
12:43:00 Hošková Tereza TAP8971 8089710 C KOB Tretra Praha
12:45:00 Kaczmarek Anna 0060005 8121986 UKS Dąb Leszno
12:47:00 Pacek Karolina 2TP8800 8000597 Indywidualny Mazowsze
12:49:00 Pabich Maria 66P7606 8033071 UKS Azymut Pabianice
12:51:00 Chmelíková Tereza SZP8750 681612 C TJ Slovan Praha Zdravotník
12:53:00 Marszałek Maria 14P7450 8631696 UKS Kometa Gliwice
12:55:00 Drobníková Markéta SJC8450 8482121 C Sportcentrum Jičín
12:57:00 Klašková Josefina DKP9651 443061 C Oddíl OB Kotlářka
12:59:00 Nikitchenko Natasza 38P9750 8667279 UKS Orientus Lodz
13:01:00 Lisewska Agnieszka 42P1750 8199809 Team360
13:03:00 Ewiak-Paszynska Alicja 38P8750 8667268 UKS Orientus Lodz
13:05:00 Gorczyca Maria 0240001 8645197 WKS Grunwald
13:07:00 Buchholz Pia 0210001 8222111 MTK Bad Harzburg
13:09:00 Voborníková Alena CTB9451 8660906 B SK OB Chotěboř
13:11:00 Karochová Simona DKP8853 8282888 A Oddíl OB Kotlářka
13:13:00 Jedličková Zuzana SHK8150 8656667 A OK Slavia Hradec Králové
13:15:00 Lacigová Michaela SZP8150 8028810 A TJ Slovan Praha Zdravotník
13:17:00 Mullis Kateřina DKP7753 8660470 A Oddíl OB Kotlářka
13:19:00 Argalášová Kateřina TRI9750 8660373 A TJ TŽ Třinec
13:21:00 Kolínová Kristýna DKP8450 8450007 E Oddíl OB Kotlářka
13:23:00 Randáková Helena VRL7452 515185 E OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:25:00 Hančová Petra LPU9659 8654895 E OK Lokomotiva Pardubice
13:27:00 Neumannová Kateřina PVP9250 8667999 E VSK Přírodní vědy Praha
13:29:00 Teplá Karolína SHK9251 8660574 E OK Slavia Hradec Králové
13:31:00 Baldrianová Barbora DKP7855 2102777 E Oddíl OB Kotlářka
13:33:00 Kubínová Romana SKV9452 8008510 E TJ Slovan Karlovy Vary
13:35:00 Kopáčková Iva CHT8851 2059736 E OOB SK Chrast
13:37:00 Tomešová Daniela SJC8451 8008010 E Sportcentrum Jičín
13:39:00 Firešová Markéta ZBM9951 8660435 E SK Žabovřesky Brno
13:41:00 Janovská Petra PGP7355 8654900 E SK Praga
13:43:00 Procházková Klára LPU9451 8656512 E OK Lokomotiva Pardubice

D35B 5.42 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:47:00 Vakant 0 Vakant
13:49:00 Vakant 0 Vakant
13:51:00 Patková Kateřina BOR7853 8304113 C OK Jiskra Nový Bor
13:53:00 Mrázková Romana SJC8351 8010200 B Sportcentrum Jičín
13:55:00 Kašková Kateřina CHA7850 8670479 C OK Chrastava
13:57:00 Mairichová Radka TJN7450 8662696 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:59:00 Mrskočová Dana LPU7356 8033225 C OK Lokomotiva Pardubice
14:01:00 Grycová Petra TBM7467 8115113 KOS TJ Tesla Brno
14:03:00 Vlastníková Lucie JIL7554 2060258 C OK Jilemnice
14:05:00 Bartošová Jana MLA7051 8656656 B MLOK Mariánské Lázně
14:07:00 Malečková Iva PGP7559 2067949 C SK Praga
14:09:00 Pesničáková Kristýna TJN7653 2085597 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
14:11:00 Lošťáková Ivana PGP7763 7202864 C SK Praga
14:13:00 Łukaszyk Sylwia 0060004 8516405 UKS Dąb Leszno
14:15:00 Placková Veronika MLA8250 515060 C MLOK Mariánské Lázně
14:17:00 Zakouřilová Kamila TUV8550 0 C SOK TJ Turnov
14:19:00 Teringlová Martina VCB7851 7206551 C OB České Budějovice
14:21:00 Janatová Lucie DKP8154 8660535 C Oddíl OB Kotlářka

D45B 4.97 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:34:00 Vakant 0 Vakant
13:38:00 Heinemann Anne 24D7350 8645058 SV Robotron Dresden
13:40:00 Würzová Kateřina FYD6952 8670782 C Jizerský klub OB Frýdlant
13:42:00 Schoenfeld Ute 1UD6750 8050167 SV TU Ilmenau
13:44:00 Buchholz Tanj 0210003 8111199 MTK Bad Harzburg
13:46:00 Polewka Beata 14P7150 8627431 UKS Kometa Gliwice
13:48:00 Hančová Alice VRL7052 206480 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:50:00 von Gaza Anke 0110001 8649288 OLV Uslar
13:52:00 Lesáková Věra TJN7152 8662715 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:54:00 Sobotková Lenka OPI7401 2091538 Orientační sporty Písek
13:56:00 Sobotová Jana VPM7250 1420788 KOS Slavia Plzeň
13:58:00 Úlehlová Monika TAP6950 2092376 C KOB Tretra Praha
14:00:00 Průšová Markéta VSP7256 8660554 C USK Praha
14:02:00 Janíčková Jitka OSN7356 53603 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
14:04:00 Gornicka-Antonowicz Anna 0010001 8240668 Jozefoslaw
14:06:00 Hájková Ludmila CET7554 9722 TJ Loko Česká Třebová
14:08:00 Neumannová Renata PVP6650 8515531 C VSK Přírodní vědy Praha
14:10:00 Sztranek Iwona 66P7610 9060601 UKS Azymut Pabianice
14:12:00 Argalášová Gabriela TRI6850 8660461 C TJ TŽ Třinec
14:14:00 Klašková Kateřina DKP6750 49806 C Oddíl OB Kotlářka
14:16:00 Štraitová Jitka VSP7252 8061443 C USK Praha
14:18:00 Pařízková Věrka SMR7151 8033216 C SNS Smržovka

D55B 4.46 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:12:00 Vakant 0 Vakant
13:14:00 Tröße Renate 1UD5450 8050254 SV TU Ilmenau
13:16:00 Kuncová Jiřina TJN5752 8670743 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:18:00 Lacigová Ivana SZP5950 8116699 C TJ Slovan Praha Zdravotník
13:20:00 Bochenková Jana DOR6150 8116687 C OK Dobříš
13:22:00 Horová Magda SZP5450 7009782 A TJ Slovan Praha Zdravotník
13:24:00 Sládková Eva TEH5751 8663158 C Sokol Tehov
13:26:00 Zuzánková Růžena TJN6051 8256 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:28:00 Voltrová Svatava ROZ6150 8656678 C OK Roztoky
13:30:00 Mrázková Ivana DKP5650 8080100 C Oddíl OB Kotlářka
13:32:00 Šedivá Miroslava EKP5750 51604 C VŠTJ Ekonom Praha
13:34:00 Smolková Alena SSP6450 8200022 C SK Stopa Praha
13:36:00 Kröber Andrea 48D6500 8150105 OL-Team Wehrsdorf
13:38:00 Zlesáková Vlasta JIL5362 2096111 C OK Jilemnice

D75B 3.35 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:28:00 Vakant 0 Vakant
13:30:00 Haňkovská Jana SSP4050 8200025 C SK Stopa Praha

H12 3.30 km, 9 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:20:00 Vakant 0 Vakant
12:22:00 Vakant 0 Vakant
12:24:00 Vakant 0 Vakant
12:26:00 Placek Nikolas MLA1200 232210 C MLOK Mariánské Lázně
12:28:00 Čečka Matěj SHK0901 2113079 C OK Slavia Hradec Králové
12:30:00 Štembera Vítek TJN0801 8662690 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:32:00 Venhoda Lukáš SJI0801 2103300 OK Jihlava
12:34:00 Lesák Marek TJN0811 8482115 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:36:00 Placek Tomas MLA0902 888609 C MLOK Mariánské Lázně
12:38:00 Junek Matouš STH0801 1302784 C SK Studenec
12:40:00 Hofhanzl Antonín SJI0906 8116806 C OK Jihlava
12:42:00 Pochop Václav STH0902 2124782 C SK Studenec
12:44:00 Vilém Štěpán VLI0902 4411246 C Slavia Liberec orienteering
12:46:00 Junek Šimon STH1001 7756777 C SK Studenec
12:48:00 Skácel Jan VLI0901 8663205 C Slavia Liberec orienteering
12:50:00 Baldrian Josef VSP1100 8670452 C USK Praha
12:52:00 Šebelka Matěj VLI0805 8149871 C Slavia Liberec orienteering
12:54:00 Šubrt Jáchym DKP0800 8080819 C Oddíl OB Kotlářka
12:56:00 Żmij Szymon 14P0904 8631685 UKS Kometa Gliwice
12:58:00 Vodrážka Štěpán VPM0802 2031365 C KOS Slavia Plzeň
13:00:00 Patka Marek BOR0902 8304112 OK Jiskra Nový Bor
13:02:00 Polák Tomáš CHA0801 8005439 C OK Chrastava
13:04:00 Žemlík Eduard TUV0901 2119202 C SOK TJ Turnov
13:06:00 Lucke Julius 18D0800 8077966 Post SV Dresden
13:08:00 Engel Adam DKP0910 2141934 C Oddíl OB Kotlářka
13:10:00 Skripnik Matouš LIV0800 8028833 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
13:12:00 Kovalčík Petr AOP0901 8000245 C Orientační Běh Opava
13:14:00 Tuma Lukáš SJC0800 8001103 C Sportcentrum Jičín

H14A 4.47 km, 11 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:02:00 Vakant 0 Vakant
12:04:00 Vakant 0 Vakant
12:06:00 Mairich Filip TJN0603 8662716 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:08:00 Bureš David VLI0707 8667981 C Slavia Liberec orienteering
12:10:00 Matěásko Marek JIL0702 2127648 C OK Jilemnice
12:12:00 Patka Kryštof BOR0702 8304111 C OK Jiskra Nový Bor
12:14:00 Srb Vladimír SJI0701 8667506 C OK Jihlava
12:16:00 Sobotka Ivo OPI0600 2064781 Orientační sporty Písek
12:18:00 Mikołajczak Tymon 0060006 8170208 UKS Dąb Leszno
12:20:00 Buďárek Šimon STH0703 8680286 C SK Studenec
12:22:00 Łukaszyk Maksymilian 0060003 8082011 UKS Dąb Leszno
12:24:00 Skripnik Nikola LIV0600 8028832 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
12:26:00 Habán Oliver VLI0600 8655464 C Slavia Liberec orienteering
12:28:00 Krempiński Franek 66P7603 8035590 UKS Azymut Pabianice
12:30:00 Krupa Jan TRI0706 8116762 TJ TŽ Třinec
12:32:00 Sztranek Maciej 66P7609 2043890 UKS Azymut Pabianice
12:34:00 Třešňák Matěj JIL0701 8670765 C OK Jilemnice
12:36:00 Hájek Dominik CET0601 8660514 TJ Loko Česká Třebová
12:38:00 Podrábský Ctibor VLI0700 866317 C Slavia Liberec orienteering
12:40:00 Čech Radan TBM0611 8663178 C KOS TJ Tesla Brno
12:42:00 Meier David VLI0606 8004347 C Slavia Liberec orienteering
12:44:00 Pochop Petr STH0701 2035746 C SK Studenec
12:46:00 Zurynek Jan TJN0605 8662746 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:48:00 Fajfr Marek ZAM0602 53569 C OB TJ Sokol Žamberk
12:50:00 Eliáš Vojtěch TBM0604 8662367 C KOS TJ Tesla Brno
12:52:00 Teringl Vojtěch VCB0702 8077477 C OB České Budějovice
12:54:00 Votoček Michal JIL0601 2127658 B OK Jilemnice
12:56:00 Štábl Patrik KSU0606 8670783 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:58:00 Stach Ondřej JIL0602 8662678 B OK Jilemnice
13:00:00 Hanuš Filip VRL0604 8116669 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:02:00 Čechmánek Václav PVP0600 8005434 B VSK Přírodní vědy Praha
13:04:00 Petruš Ondřej MLA0701 8116798 B MLOK Mariánské Lázně
13:06:00 Borunský Matěj AOP0600 8000243 B Orientační Běh Opava

H17A 5.87 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:01:00 Vakant 0 Vakant
12:03:00 Vakant 0 Vakant
12:05:00 Vakant 0 Vakant
12:07:00 Vakant 0 Vakant
12:09:00 Sobiński Adrian 88P0800 8000577 MKS Paulinum Jelenia Góra
12:11:00 Lucke Moritz 18D0400 8606466 Post SV Dresden
12:13:00 Štábl Adam KSU0401 8662429 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:15:00 Bejvl Marek LME0400 2056261 C SK Los Mělník
12:17:00 Jelínek Filip RUZ0500 8020220 C TJ Růžená
12:19:00 Sobotka Radim OPI0300 2064779 Orientační sporty Písek
12:21:00 Řehoř Vojta TJN0303 8662740 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:23:00 Pompe Marek 24D0300 8211203 SV Robotron Dresden
12:25:00 Sork Dominik TAP0504 8149881 C KOB Tretra Praha
12:27:00 Mareš Albert DKP0308 8226408 C Oddíl OB Kotlářka
12:29:00 Paterek Mikołaj 0200001 8062044 HKS Azymut Mochy
12:31:00 Patterman Prokop KSU0333 8680339 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk
12:33:00 Jończy Jakub 88P0300 8071103 MKS Paulinum Jelenia Góra
12:35:00 Lisiak Adam 38P0500 8667264 UKS Orientus Lodz
12:37:00 Venhoda Matěj SJI0301 8109370 C OK Jihlava
12:39:00 Nowak Michal 38P0302 8646295 UKS Orientus Lodz
12:41:00 Wittiber Ole 0050001 8042108 Skiclub Bonn
12:43:00 Jelínek Kryštof RUZ0301 8666870 C TJ Růžená
12:45:00 Salaba Dan JIL0404 8680328 C OK Jilemnice
12:47:00 Kołodziejczyk Łukasz 14P0303 8631682 UKS Kometa Gliwice
12:49:00 Dohnálek Tomáš SHK0403 8656645 C OK Slavia Hradec Králové
12:51:00 Velát Vojtěch OPI0400 8226416 Orientační sporty Písek
12:53:00 Wittiber Arvid 0050002 8082104 Skiclub Bonn
12:55:00 Sobota Ondřej VPM0502 8516916 C KOS Slavia Plzeň
12:57:00 Sztranek Jan 66P7611 8002653 UKS Azymut Pabianice
12:59:00 Marszałek Patryk 14P0500 8631670 UKS Kometa Gliwice
13:01:00 Ledzion Piotr 38P0301 8667280 UKS Orientus Lodz
13:03:00 Ehl Ondřej TBM0404 8654918 C KOS TJ Tesla Brno
13:05:00 Vítek Matěj SJI0500 8116794 B OK Jihlava
13:07:00 Lesák Ondřej TJN0306 8659385 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:09:00 Malý Tomáš VRB0414 8662353 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
13:11:00 Procinger Jakub VRL0305 8004345 B OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:13:00 Mrózek Pawel TRI0401 8002604 B TJ TŽ Třinec
13:15:00 Tomanek Lukáš KSU0502 8680413 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:17:00 Šubrt Vojtěch DKP0502 8080825 A Oddíl OB Kotlářka
13:19:00 Peňáz Vojtěch VRB0303 8662338 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
13:21:00 Štregl Matyáš VRL0301 8636759 A OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:23:00 Průša Dominik VSP0406 8667982 A USK Praha
13:25:00 Tokár Radim VPM0300 8660914 A KOS Slavia Plzeň
13:27:00 Peňáz Radek VRB0313 8662362 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem

H20A 7.39 km, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:02:00 Vakant 0 Vakant
12:04:00 Šubrt Matěj DKP0205 8080826 C Oddíl OB Kotlářka
12:06:00 Reichl Tomáš SSP0100 8654915 C SK Stopa Praha
12:08:00 Průša Kryštof VSP0102 2020707 C USK Praha
12:10:00 Procinger Jan VRL0102 8028873 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:12:00 Klaška Martin DKP0100 9889 C Oddíl OB Kotlářka
12:14:00 Tuma Matěj SJC0202 8001809 C Sportcentrum Jičín
12:16:00 Tachezy Jan DOR0102 8648572 B OK Dobříš
12:18:00 Matuš Vít VRB0202 8662329 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
12:20:00 Moravec Jan ZAM0205 8629818 B OB TJ Sokol Žamberk
12:22:00 Hašek Jan VPM0001 8629758 A KOS Slavia Plzeň
12:24:00 Růta Matyáš TJN0102 8659386 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:26:00 Richtr Lukáš VPM0204 8656696 A KOS Slavia Plzeň
12:28:00 Štefan Vít STH0202 7201763 A SK Studenec
12:30:00 Nagy Josef TJN0006 8656507 E OOB TJ Tatran Jablonec n. N.

H21 7.39 km, 19 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:34:00 Vakant 0 Vakant
12:36:00 Vakant 0 Vakant
12:38:00 Vakant 0 Vakant
12:40:00 Vakant 0 Vakant
12:42:00 Weisbrich Martin 0030001 8309951 GER SSV Planeta Radebeul
12:44:00 Kohlschmidt Bernd 24D7900 8644827 SV Robotron Dresden
12:46:00 Poell Matthias 0290001 8048408 OLC Wienerwald
12:48:00 Dopierała Piotr 0220001 8030173 Team 360
12:50:00 Dzioba Mateusz 88P9500 8650822 MKS Paulinum Jelenia Góra
12:52:00 Jaroszek radosław 42P9400 8640906 Team360
12:54:00 Pustai David TJN9301 232645 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:56:00 Hošek Radim TAP8737 8087370 C KOB Tretra Praha
12:58:00 Buchholz Tom 0210002 8111777 MTK Bad Harzburg
13:00:00 Koštejn Vít DOK9800 8657100 C OK Doksy
13:02:00 Paszynski Piotr 38P8100 8640929 UKS Orientus Lodz
13:04:00 Hoffmann Mateusz 0230001 8666002 LKO Leszno
13:06:00 Kalata Michał 88P8901 8160889 MKS Paulinum Jelenia Góra
13:08:00 Lžíčař Martin DOB8803 9122436 C KOB Dobruška
13:10:00 Michalak Kacper 4HP0100 8655941 UNTS Warszawa
13:12:00 Byrczek Jan 14P0000 8631683 UKS Kometa Gliwice
13:14:00 Novák Daniel DOK8700 8656618 C OK Doksy
13:16:00 Vlček Martin TUR8702 8656670 C OOB TJ Turnov
13:18:00 Neumann Jindřich PVP9900 8109413 C VSK Přírodní vědy Praha
13:20:00 Kraemer Andrei 18D9100 8636973 Post SV Dresden
13:22:00 Černý Martin JIL8703 2078469 OK Jilemnice
13:24:00 Moszkowicz Paweł 0140002 886321 Krakow 2
13:26:00 Tojnar Jan LIV6701 8912 B Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
13:28:00 Šrámek Ondřej KSU9909 8662436 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk
13:30:00 Kovalčík Tomáš AOP7301 8004313 A Orientační Běh Opava
13:32:00 Šťastný Jiří TBM7137 8109401 A KOS TJ Tesla Brno
13:34:00 Drobník Michal SJC8709 8278787 A Sportcentrum Jičín
13:36:00 Janovský Tomáš PGP6401 8632139 A SK Praga
13:38:00 Navrátil Rostislav TRI6601 8662684 A TJ TŽ Třinec
13:40:00 Kopáček Miroslav CHT6049 8656509 A OOB SK Chrast
13:42:00 Čermák Jan LPU9301 8654903 E OK Lokomotiva Pardubice
13:44:00 Bartoš Vojtěch MLA9802 8656598 E MLOK Mariánské Lázně
13:46:00 Průša Michal VSP7310 8667547 E USK Praha
13:48:00 Horyna Roman SZP7600 8662439 E TJ Slovan Praha Zdravotník
13:50:00 Rusý Tomáš DCE9300 8660571 E KOB Dobřichovice
13:52:00 Neumann Vojtěch PVP9400 8667979 E VSK Přírodní vědy Praha
13:54:00 Vodrážka Ondřej VPM7702 995796 E KOS Slavia Plzeň
13:56:00 Venhoda Milan SJI7104 8028816 E OK Jihlava
13:58:00 Čech Jan LIV7900 8660502 E Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
14:00:00 Tomanek Daniel KSU7410 8662343 E Klub vytrvalostních sportů Šumperk
14:02:00 Laciga Radek SZP8200 8656559 E TJ Slovan Praha Zdravotník
14:04:00 Vystavěl Ondřej JPV9807 8656693 E Oddíl OS SK Prostějov
14:06:00 Kettner Lukáš DCE9400 8654886 E KOB Dobřichovice
14:08:00 Škoda Jakub VLI8800 8656596 E Slavia Liberec orienteering
14:10:00 Matuš Vojtěch VRB9606 8662294 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
14:12:00 Rygl Miroslav TBM7205 8636760 E KOS TJ Tesla Brno
14:14:00 Kantor Ondřej TRI9103 8656669 E TJ TŽ Třinec
14:16:00 Seidl Miroslav EKP7402 8033245 E VŠTJ Ekonom Praha
14:18:00 Pospíšil Vítek SZP6800 8659382 E TJ Slovan Praha Zdravotník
14:20:00 Mrázek Jan SJC8102 8010100 E Sportcentrum Jičín
14:22:00 Horvát Petr SSU9442 8644873 E SK Severka Šumperk
14:24:00 Kolín Jan JIL7701 51590 E OK Jilemnice

H35B 6.15 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:11:00 Vakant 0 Vakant
13:13:00 Vakant 0 Vakant
13:15:00 Vakant 0 Vakant
13:17:00 Pabich Tomasz 66P8200 886310 UKS Azymut Pabianice
13:19:00 Janata Martin TJN8306 8303050 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:21:00 Polewka Tomasz 14P7300 8627432 UKS Kometa Gliwice
13:23:00 Čečka Jiří SHK7600 8109416 C OK Slavia Hradec Králové
13:25:00 Marszałek Waldemar 14P7400 8631692 UKS Kometa Gliwice
13:27:00 Richter Friedmar 71D8100 8003139 USV TU Dresden
13:29:00 Kazda Jiří SJC8006 8055001 C Sportcentrum Jičín
13:31:00 Čech Radovan TBM7835 8007835 KOS TJ Tesla Brno
13:33:00 Helge Lauterbach 0040001 8644919 Skisportverein Erfurt 02
13:35:00 Żmij Jacek 14P7500 8631688 UKS Kometa Gliwice
13:37:00 Zakouřil Tomáš TUV7500 51726 C SOK TJ Turnov
13:39:00 Leštínský Tomáš OAV7801 8061401 Orienteering Adventure
13:41:00 Srb Vladimír SJI7801 8667505 C OK Jihlava
13:43:00 Petruš Marek MLA7500 8116729 C MLOK Mariánské Lázně
13:45:00 Paulíček Michal UOL7701 8670456 C SOB Olomouc
13:47:00 Procinger Michal VRL7602 2088183 OOS TJ Spartak Vrchlabí
13:49:00 Gregoriades Tomáš SSP8312 8200024 B SK Stopa Praha
13:51:00 Klech Richard VRB7201 8662299 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem
13:53:00 Patka Miroslav BOR7715 8304110 C OK Jiskra Nový Bor
13:55:00 Sokalski Dariusz 0020001 8667186 KU AZS WAT Warszawa
13:57:00 Krempiński Piotr 66P7600 8002652 UKS Azymut Pabianice
13:59:00 Łoniewski Grzegorz 0080001 8230882 KU AZS WAT Warszawa 2
14:01:00 Preininger Luděk DOB8001 7237 C KOB Dobruška
14:03:00 Vítek Jaroslav SJI7201 8028815 A OK Jihlava
14:05:00 Placek Petr MLA8000 1421927 C MLOK Mariánské Lázně
14:07:00 Kundisch Wieland 71D8500 8606454 USV TU Dresden
14:09:00 Junek Petr STH7801 9090 C SK Studenec
14:11:00 Boudný Jan SZP7401 8116774 A TJ Slovan Praha Zdravotník
14:13:00 Klaška Pavel DKP6500 8650 C Oddíl OB Kotlářka
14:15:00 Ehl Jiří TBM7701 8017701 C KOS TJ Tesla Brno

H45B 5.26 km, 13 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Vakant 0 Vakant
12:02:00 Vakant 0 Vakant
12:04:00 Vakant 0 Vakant
12:06:00 Vakant 0 Vakant
12:08:00 Hájek Jiří ONO6400 8656589 C SKOB Ostrov
12:10:00 Kukis Michael 0090001 8291059 OSC Kassel
12:12:00 Balej Jiří KAM7201 8680586 OK Kamenice
12:14:00 Buchholz Sven 0210004 8230970 MTK Bad Harzburg
12:16:00 Chrást Tomáš STH7401 8670473 C SK Studenec
12:18:00 Maleček Vít PGP6801 8226422 C SK Praga
12:20:00 Pecka Jan EKP6800 8659399 C VŠTJ Ekonom Praha
12:22:00 Bartczak Jarosław 39P6800 8081268 UMKS Orkan Ostróda
12:24:00 Hanč Jaroslav VRL6702 438038 C OOS TJ Spartak Vrchlabí
12:26:00 Wenzel Falk 0260001 8071070 TU Dresden
12:28:00 Michalak Tomasz 4HP6900 8180169 UNTS Warszawa
12:30:00 Zaworonek Rafał 0180001 1403091 Wawel Krakow
12:32:00 Puš Roman STH7501 8670476 C SK Studenec
12:34:00 Szczybelski Wojciech 0270002 8518347 PKO Harpagan
12:36:00 Velát Josef OPI7302 8226393 Orientační sporty Písek
12:38:00 Baldrian Petr PGP7203 888639 C SK Praga
12:40:00 Männel Harald 48D5500 8644828 OL-Team Wehrsdorf
12:42:00 Hájek Jan TUV7301 5788 C SOK TJ Turnov
12:44:00 Nowak Remigiusz 97P7200 7200386 KS Hades Poznań
12:46:00 Janíček Jan OSN6811 53604 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě
12:48:00 Hofhanzl Abrahám SJI7300 2800340 C OK Jihlava
12:50:00 Vedra David TBM7402 8200033 A KOS TJ Tesla Brno
12:52:00 Žemlík Pavel TUV7135 8893 C SOK TJ Turnov
12:54:00 Bejvl Jakub LME7100 2060271 C SK Los Mělník
12:56:00 Wittiber Ralf 0050003 8090267 Skiclub Bonn
12:58:00 Lindig Thomas 19D7000 336106 SSV Planeta Radebeul
13:00:00 Tomeš Petr SJC7531 8008015 C Sportcentrum Jičín
13:02:00 Sobotka Petr OPI7300 2088168 Orientační sporty Písek
13:04:00 Sonnenberg Sergej 1ZD0000 8629992 Osnabrücker TB
13:06:00 Gorczyca Jacek 97P7100 2067843 KS Hades Poznań
13:08:00 Zuzánek Zdeněk TJN5901 8255 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:10:00 Heinemann Björn 24D7301 8645061 SV Robotron Dresden
13:12:00 Sztranek Paweł 66P7612 1407621 UKS Azymut Pabianice
13:14:00 Lucke Jens 18D7300 8215333 Post SV Dresden
13:16:00 Šubrt Antonín DKP7100 8080834 C Oddíl OB Kotlářka
13:18:00 Tuma Jaroslav SJC7305 8001607 C Sportcentrum Jičín
13:20:00 Borunský Tomáš AOP7402 8004294 C Orientační Běh Opava
13:22:00 Bleidorn Stefan 32D6800 8241268 SV IHW Alex 78 Berlin
13:24:00 Hauschild Steffen 74D6900 8100966 ESV Dresden MTBO

H55B 4.92 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:01:00 Vakant 0 Vakant
13:03:00 Vakant 0 Vakant
13:05:00 Reichl Michal SSP6400 8200021 C SK Stopa Praha
13:07:00 Niessner Piotr 0150001 8200663 Kraków
13:09:00 Łabuziński Sławomir 0140001 8010867 Krakow 2
13:11:00 Bochenek Milan EKP5601 8116818 C VŠTJ Ekonom Praha
13:13:00 Kössler Wolfgang 302986 Volkssport Berlin
13:15:00 Wierciński Piotr 2UP5600 1394894 MKS Metalowiec Łódź
13:17:00 Braatz Frank 1QD6200 8201262 SV IHW Alex 78 Berlin
13:19:00 Heinrich Peter 74D6000 8005663 ESV Dresden MTBO
13:21:00 Škorpil Martin SZP5700 8670484 C TJ Slovan Praha Zdravotník
13:23:00 Gruhl Uwe 0120001 0 LVB Leipzig
13:25:00 Vávra Martin HOR6302 8680422 C TJ Jiskra Hořice
13:27:00 Depta Piotr 88P6500 8670951 MKS Paulinum Jelenia Góra
13:29:00 Šimek Roman UOL6503 8005432 C SOB Olomouc
13:31:00 Skorupa Stanislaw 0130001 8657175 KometaGliwice
13:33:00 Olech Andrzej 0270001 8516447 PKO Harpagan
13:35:00 Kunc Radovan TJN5549 8670777 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
13:37:00 Schote Gerd 0170001 8670369 Ol-Team-Wehrsdorf
13:39:00 Krausse Thomas 0070001 8222221 SG LVB Leipzig
13:41:00 Kuchař Pavel SJC6000 8008787 C Sportcentrum Jičín
13:43:00 Teringl Radek VCB6502 8028835 C OB České Budějovice

H65B 4.36 km, 12 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:18:00 Vakant 0 Vakant
13:20:00 Vakant 0 Vakant
13:22:00 Bednář Jan UOL5402 52473 C SOB Olomouc
13:24:00 Wald František LIV5300 7210122 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov
13:26:00 Hones Sepp 26A5400 8116117 HSV Ried
13:28:00 Kruczek Stanislaw 0100001 2057145 WKS Wawel
13:30:00 Kundisch Diethard 71D5401 8644833 USV TU Dresden
13:32:00 Tröße Lutz 1UD5000 8070750 SV TU Ilmenau
13:34:00 Koč Zdeněk SSP4700 8200018 C SK Stopa Praha
13:36:00 Šedivý Jiří EKP5500 8662327 C VŠTJ Ekonom Praha
13:38:00 Pilc Oldřich SPR5100 8135135 C SK SKI - SPORT Praděd
13:40:00 Neumann Zbyněk LME5300 51579 C SK Los Mělník
13:42:00 Bartkowiak Edward 34P4800 412412 WKS Grunwald Poznań
13:44:00 Erlebach Josef JIL5201 9774 C OK Jilemnice

H75B 3.72 km, 10 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
13:42:00 Vakant 0 Vakant
13:46:00 Němec Vladimír SSP4201 8100015 C SK Stopa Praha
13:50:00 Procházka Zdenko DKP4300 8051800 C Oddíl OB Kotlářka
13:54:00 Attl Vladimír SSP3800 682666 C SK Stopa Praha
13:58:00 Havlík Jaroslav SJC3601 8338383 C Sportcentrum Jičín

P 3.66 km, 8 kontrol

Startovní čas Jméno Reg. číslo SI čip Licence Klub
12:00:00 Malý Evžen JIL6102 9070 OK Jilemnice
12:00:00 Malá Věra JIL7752 9077 OK Jilemnice
12:00:00 Seifertová Vendula DKP7651 0 C Oddíl OB Kotlářka
12:00:00 Černý Vojtěch JIL9006 9091 OK Jilemnice
12:00:00 Švorcová Tereza 0300002 0 HoSoHoPo
12:00:00 Soucha Jan 0300001 0 HoSoHoPo
12:00:00 Nosál Stanislav SSP4600 8805 SK Stopa Praha
12:00:00 Třešňáková Blanka JIL7051 2096128 OK Jilemnice
12:00:00 Pipek Kamil LPU7310 7200907 OK Lokomotiva Pardubice
12:00:00 Zajíčková Lenka TBM7152 8667996 KOS TJ Tesla Brno
12:00:00 Miková Iva TBM7071 53270 KOS TJ Tesla Brno
12:00:00 Pipková Táňa LPU7156 2049550 OK Lokomotiva Pardubice
12:00:00 Třešňák Miloš JIL6902 2096118 OK Jilemnice
12:00:00 Potměšil Matyáš TJN0204 2078465 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.
12:00:00 Nagy Josef TJN6701 2111786 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N.