Startovka závodu: Mistrovství ČR a Akademické MČR na krátké trati

Datum:
15.02.2020
Místo konání:
Harrachov
Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
1:10000, E=5m, stav únor2020, mapoval Petr Mareček, formát A4
Ředitel závodu:
Škoda Přemek
Hlavní rozhodčí:
Bednařík Libor
Stavitel tratí:
Mareček Petr
JURY:
Vodrážka Ondřej, Koč Zdeněk, Venhoda Milan
Kategorie:
D12     D14A     D17A     D20A     D21     D35B     D45B     D55B     D75B     H12     H14A     H17A     H20A     H21     H35B     H45B     H55B     H65B     H75B     P    
D12
2.61 km, 7 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 12:00:00
0 Vakant Vakant 12:02:00
7201198 Hančová Karolína VRL0952 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:04:00
2118494 Paulíčková Adela UOL0951 C SOB Olomouc 12:06:00
7202578 Lošťáková Ela PGP0957 C SK Praga 12:08:00
8033283 Hanušová Markéta VRL0852 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:10:00
8180908 Čechová Johana TBM0888 C KOS TJ Tesla Brno 12:12:00
8516419 Sobotová Kateřina VPM0851 C KOS Slavia Plzeň 12:14:00
8080812 Mullis Carolina DKP0951 C Oddíl OB Kotlářka 12:16:00
D14A
3.25 km, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 13:31:00
0 Vakant Vakant 13:33:00
2088161 Vilémová Eliška VLI0655 C Slavia Liberec orienteering 13:35:00
8226374 Paulíčková Tereza UOL0750 C SOB Olomouc 13:37:00
8000237 Malečková Pavlína VSP0855 C USK Praha 13:39:00
8670769 Malá Anežka JIL0751 C OK Jilemnice 13:41:00
8200612 Prais Julia 0060002 UKS Dąb Leszno 13:43:00
8660533 Baldrianová Eva VSP0751 C USK Praha 13:45:00
8517305 Stróżycka Antonina 0060007 UKS Dąb Leszno 13:47:00
8662736 Štemberová Bára TJN0650 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:49:00
8200656 Mikołajczak Iga 0060001 UKS Dąb Leszno 13:51:00
8120028 Dobrovolná Anna TBM0758 C KOS TJ Tesla Brno 13:53:00
53602 Janíčková Jolana OSN0777 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 13:55:00
8662326 Lošťáková Sára PGP0660 C SK Praga 13:57:00
8414128 Čečková Karolína SHK0650 C OK Slavia Hradec Králové 13:59:00
8042009 Andrzejak Zuzanna 0060008 UKS Dąb Leszno 14:01:00
8606409 Lindig Stanja 19D0650 SSV Planeta Radebeul 14:03:00
8680425 Jílková Lenka UOL0654 C SOB Olomouc 14:05:00
8663190 Pipková Karolína LPU0756 C OK Lokomotiva Pardubice 14:07:00
8631673 Leusz Nicola 14P0658 UKS Kometa Gliwice 14:09:00
8663207 Kubáňová Tereza TBM0756 C KOS TJ Tesla Brno 14:11:00
8004292 Kovalčíková Alena AOP0751 C Orientační Běh Opava 14:13:00
8667955 Ehlová Martina TBM0655 C KOS TJ Tesla Brno 14:15:00
8662689 Skalová Jolana TJN0653 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:17:00
D17A
4.29 km, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 12:01:00
0 Vakant Vakant 12:03:00
0 Vakant Vakant 12:05:00
8631672 Dziuba Justyna 14P0655 UKS Kometa Gliwice 12:07:00
8663167 Miková Lenka TBM0460 C KOS TJ Tesla Brno 12:09:00
8667985 Balejová Julie KAM0551 C OK Kamenice 12:11:00
8670794 Brožková Kateřina TJN0455 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:13:00
8631676 Żmij Karolina 14P0452 UKS Kometa Gliwice 12:15:00
8663114 Janovská Vendula JIL0453 C OK Jilemnice 12:17:00
8517350 Polewka Julianna 14P0650 UKS Kometa Gliwice 12:19:00
8606405 Pompe Lone 24D0550 SV Robotron Dresden 12:21:00
8631667 Myśliwiec Aleksandra 14P0750 UKS Kometa Gliwice 12:23:00
2124766 Kopecká Anna JIL0552 C OK Jilemnice 12:25:00
8662749 Pesničáková Soňa TJN0451 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:27:00
8116671 Teringlová Vendula VCB0451 C OB České Budějovice 12:29:00
8670459 Štraitová Jolana VSP0456 B USK Praha 12:31:00
8656522 Pušová Bára LPU0357 B OK Lokomotiva Pardubice 12:33:00
8629751 Richtrová Kamila VPM0451 B KOS Slavia Plzeň 12:35:00
888626 Hájková Tereza TUV0558 B SOK TJ Turnov 12:37:00
8660545 Skácelová Adéla VLI0454 B Slavia Liberec orienteering 12:39:00
8660382 Mellanová Judita TUV0559 B SOK TJ Turnov 12:41:00
8004330 Klechová Karolína VRB0499 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 12:43:00
8660556 Burešová Eliška VLI0456 B Slavia Liberec orienteering 12:45:00
8660543 Kodejšová Markéta VSP0458 B USK Praha 12:47:00
8660550 Čechmánková Anna PVP0450 A VSK Přírodní vědy Praha 12:49:00
8660560 Srbová Michaela SJI0551 A OK Jihlava 12:51:00
8149874 Stoklasová Zuzana OSN0454 A SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:53:00
8033230 Bartošová Marie MLA0451 A MLOK Mariánské Lázně 12:55:00
8028827 Malečková Hana VSP0553 A USK Praha 12:57:00
8660546 Skácelová Kateřina VLI0550 A Slavia Liberec orienteering 12:59:00
8656541 Chrástová Magdaléna STH0551 A SK Studenec 13:01:00
8655461 Tomčíková Eliška VRB0555 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 13:03:00
8667966 Pecková Tereza VLI0551 A Slavia Liberec orienteering 13:05:00
7207062 Randáková Adéla VRL0452 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:07:00
D20A
6.10 km, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 12:01:00
0 Vakant Vakant 12:03:00
8631700 Sobel Natalia 14P0200 UKS Kometa Gliwice 12:05:00
8061463 Navrátilová Adéla TRI0250 C TJ TŽ Třinec 12:07:00
8631677 Pogoda Kinga 14P-050 UKS Kometa Gliwice 12:09:00
8221001 Mianowska Julia 4HP0150 UNTS Warszawa 12:11:00
8516450 Polewka Aleksandra 14P0250 UKS Kometa Gliwice 12:13:00
8656555 Bejvlová Karolína LME0250 C SK Los Mělník 12:15:00
8631695 Nyga Julia 14P0252 UKS Kometa Gliwice 12:17:00
0 Novotná Annie VPM0253 B KOS Slavia Plzeň 12:19:00
8656736 Mrózek Teresa TRI0251 B TJ TŽ Třinec 12:21:00
8655446 Černá Kateřina VPM0250 A KOS Slavia Plzeň 12:23:00
8631581 Kuchařová Rozálie SJC0251 A Sportcentrum Jičín 12:25:00
8670500 Lacigová Marie SZP0050 A TJ Slovan Praha Zdravotník 12:27:00
7208078 Randáková Alžběta VRL0252 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:29:00
8656737 Chrástová Tereza STH0251 A SK Studenec 12:31:00
8656742 Hlaváčová Anežka TBM0199 E KOS TJ Tesla Brno 12:33:00
D21
6.10 km, 16 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 12:37:00
0 Vakant Vakant 12:39:00
0 Vakant Vakant 12:41:00
8089710 Hošková Tereza TAP8971 C KOB Tretra Praha 12:43:00
8121986 Kaczmarek Anna 0060005 UKS Dąb Leszno 12:45:00
8000597 Pacek Karolina 2TP8800 Indywidualny Mazowsze 12:47:00
8033071 Pabich Maria 66P7606 UKS Azymut Pabianice 12:49:00
681612 Chmelíková Tereza SZP8750 C TJ Slovan Praha Zdravotník 12:51:00
8631696 Marszałek Maria 14P7450 UKS Kometa Gliwice 12:53:00
8482121 Drobníková Markéta SJC8450 C Sportcentrum Jičín 12:55:00
443061 Klašková Josefina DKP9651 C Oddíl OB Kotlářka 12:57:00
8667279 Nikitchenko Natasza 38P9750 UKS Orientus Lodz 12:59:00
8199809 Lisewska Agnieszka 42P1750 Team360 13:01:00
8667268 Ewiak-Paszynska Alicja 38P8750 UKS Orientus Lodz 13:03:00
8645197 Gorczyca Maria 0240001 WKS Grunwald 13:05:00
8222111 Buchholz Pia 0210001 MTK Bad Harzburg 13:07:00
8660906 Voborníková Alena CTB9451 B SK OB Chotěboř 13:09:00
8282888 Karochová Simona DKP8853 A Oddíl OB Kotlářka 13:11:00
8656667 Jedličková Zuzana SHK8150 A OK Slavia Hradec Králové 13:13:00
8028810 Lacigová Michaela SZP8150 A TJ Slovan Praha Zdravotník 13:15:00
8660470 Mullis Kateřina DKP7753 A Oddíl OB Kotlářka 13:17:00
8660373 Argalášová Kateřina TRI9750 A TJ TŽ Třinec 13:19:00
8450007 Kolínová Kristýna DKP8450 E Oddíl OB Kotlářka 13:21:00
515185 Randáková Helena VRL7452 E OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:23:00
8654895 Hančová Petra LPU9659 E OK Lokomotiva Pardubice 13:25:00
8667999 Neumannová Kateřina PVP9250 E VSK Přírodní vědy Praha 13:27:00
8660574 Teplá Karolína SHK9251 E OK Slavia Hradec Králové 13:29:00
2102777 Baldrianová Barbora DKP7855 E Oddíl OB Kotlářka 13:31:00
8008510 Kubínová Romana SKV9452 E TJ Slovan Karlovy Vary 13:33:00
2059736 Kopáčková Iva CHT8851 E OOB SK Chrast 13:35:00
8008010 Tomešová Daniela SJC8451 E Sportcentrum Jičín 13:37:00
8660435 Firešová Markéta ZBM9951 E SK Žabovřesky Brno 13:39:00
8654900 Janovská Petra PGP7355 E SK Praga 13:41:00
8656512 Procházková Klára LPU9451 E OK Lokomotiva Pardubice 13:43:00
D35B
5.42 km, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 13:47:00
0 Vakant Vakant 13:49:00
8304113 Patková Kateřina BOR7853 C OK Jiskra Nový Bor 13:51:00
8010200 Mrázková Romana SJC8351 B Sportcentrum Jičín 13:53:00
8670479 Kašková Kateřina CHA7850 C OK Chrastava 13:55:00
8662696 Mairichová Radka TJN7450 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:57:00
8033225 Mrskočová Dana LPU7356 C OK Lokomotiva Pardubice 13:59:00
8115113 Grycová Petra TBM7467 KOS TJ Tesla Brno 14:01:00
2060258 Vlastníková Lucie JIL7554 C OK Jilemnice 14:03:00
8656656 Bartošová Jana MLA7051 B MLOK Mariánské Lázně 14:05:00
2067949 Malečková Iva PGP7559 C SK Praga 14:07:00
2085597 Pesničáková Kristýna TJN7653 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 14:09:00
7202864 Lošťáková Ivana PGP7763 C SK Praga 14:11:00
8516405 Łukaszyk Sylwia 0060004 UKS Dąb Leszno 14:13:00
515060 Placková Veronika MLA8250 C MLOK Mariánské Lázně 14:15:00
0 Zakouřilová Kamila TUV8550 C SOK TJ Turnov 14:17:00
7206551 Teringlová Martina VCB7851 C OB České Budějovice 14:19:00
8660535 Janatová Lucie DKP8154 C Oddíl OB Kotlářka 14:21:00
D45B
4.97 km, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 13:34:00
8645058 Heinemann Anne 24D7350 SV Robotron Dresden 13:38:00
8670782 Würzová Kateřina FYD6952 C Jizerský klub OB Frýdlant 13:40:00
8050167 Schoenfeld Ute 1UD6750 SV TU Ilmenau 13:42:00
8111199 Buchholz Tanj 0210003 MTK Bad Harzburg 13:44:00
8627431 Polewka Beata 14P7150 UKS Kometa Gliwice 13:46:00
206480 Hančová Alice VRL7052 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:48:00
8649288 von Gaza Anke 0110001 OLV Uslar 13:50:00
8662715 Lesáková Věra TJN7152 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:52:00
2091538 Sobotková Lenka OPI7401 Orientační sporty Písek 13:54:00
1420788 Sobotová Jana VPM7250 KOS Slavia Plzeň 13:56:00
2092376 Úlehlová Monika TAP6950 C KOB Tretra Praha 13:58:00
8660554 Průšová Markéta VSP7256 C USK Praha 14:00:00
53603 Janíčková Jitka OSN7356 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 14:02:00
8240668 Gornicka-Antonowicz Anna 0010001 Jozefoslaw 14:04:00
9722 Hájková Ludmila CET7554 TJ Loko Česká Třebová 14:06:00
8515531 Neumannová Renata PVP6650 C VSK Přírodní vědy Praha 14:08:00
9060601 Sztranek Iwona 66P7610 UKS Azymut Pabianice 14:10:00
8660461 Argalášová Gabriela TRI6850 C TJ TŽ Třinec 14:12:00
49806 Klašková Kateřina DKP6750 C Oddíl OB Kotlářka 14:14:00
8061443 Štraitová Jitka VSP7252 C USK Praha 14:16:00
8033216 Pařízková Věrka SMR7151 C SNS Smržovka 14:18:00
D55B
4.46 km, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 13:12:00
8050254 Tröße Renate 1UD5450 SV TU Ilmenau 13:14:00
8670743 Kuncová Jiřina TJN5752 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:16:00
8116699 Lacigová Ivana SZP5950 C TJ Slovan Praha Zdravotník 13:18:00
8116687 Bochenková Jana DOR6150 C OK Dobříš 13:20:00
7009782 Horová Magda SZP5450 A TJ Slovan Praha Zdravotník 13:22:00
8663158 Sládková Eva TEH5751 C Sokol Tehov 13:24:00
8256 Zuzánková Růžena TJN6051 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:26:00
8656678 Voltrová Svatava ROZ6150 C OK Roztoky 13:28:00
8080100 Mrázková Ivana DKP5650 C Oddíl OB Kotlářka 13:30:00
51604 Šedivá Miroslava EKP5750 C VŠTJ Ekonom Praha 13:32:00
8200022 Smolková Alena SSP6450 C SK Stopa Praha 13:34:00
8150105 Kröber Andrea 48D6500 OL-Team Wehrsdorf 13:36:00
2096111 Zlesáková Vlasta JIL5362 C OK Jilemnice 13:38:00
D75B
3.35 km, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 13:28:00
8200025 Haňkovská Jana SSP4050 C SK Stopa Praha 13:30:00
H12
3.30 km, 9 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 12:20:00
0 Vakant Vakant 12:22:00
0 Vakant Vakant 12:24:00
232210 Placek Nikolas MLA1200 C MLOK Mariánské Lázně 12:26:00
2113079 Čečka Matěj SHK0901 C OK Slavia Hradec Králové 12:28:00
8662690 Štembera Vítek TJN0801 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:30:00
2103300 Venhoda Lukáš SJI0801 OK Jihlava 12:32:00
8482115 Lesák Marek TJN0811 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:34:00
888609 Placek Tomas MLA0902 C MLOK Mariánské Lázně 12:36:00
1302784 Junek Matouš STH0801 C SK Studenec 12:38:00
8116806 Hofhanzl Antonín SJI0906 C OK Jihlava 12:40:00
2124782 Pochop Václav STH0902 C SK Studenec 12:42:00
4411246 Vilém Štěpán VLI0902 C Slavia Liberec orienteering 12:44:00
7756777 Junek Šimon STH1001 C SK Studenec 12:46:00
8663205 Skácel Jan VLI0901 C Slavia Liberec orienteering 12:48:00
8670452 Baldrian Josef VSP1100 C USK Praha 12:50:00
8149871 Šebelka Matěj VLI0805 C Slavia Liberec orienteering 12:52:00
8080819 Šubrt Jáchym DKP0800 C Oddíl OB Kotlářka 12:54:00
8631685 Żmij Szymon 14P0904 UKS Kometa Gliwice 12:56:00
2031365 Vodrážka Štěpán VPM0802 C KOS Slavia Plzeň 12:58:00
8304112 Patka Marek BOR0902 OK Jiskra Nový Bor 13:00:00
8005439 Polák Tomáš CHA0801 C OK Chrastava 13:02:00
2119202 Žemlík Eduard TUV0901 C SOK TJ Turnov 13:04:00
8077966 Lucke Julius 18D0800 Post SV Dresden 13:06:00
2141934 Engel Adam DKP0910 C Oddíl OB Kotlářka 13:08:00
8028833 Skripnik Matouš LIV0800 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 13:10:00
8000245 Kovalčík Petr AOP0901 C Orientační Běh Opava 13:12:00
8001103 Tuma Lukáš SJC0800 C Sportcentrum Jičín 13:14:00
H14A
4.47 km, 11 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 12:02:00
0 Vakant Vakant 12:04:00
8662716 Mairich Filip TJN0603 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:06:00
8667981 Bureš David VLI0707 C Slavia Liberec orienteering 12:08:00
2127648 Matěásko Marek JIL0702 C OK Jilemnice 12:10:00
8304111 Patka Kryštof BOR0702 C OK Jiskra Nový Bor 12:12:00
8667506 Srb Vladimír SJI0701 C OK Jihlava 12:14:00
2064781 Sobotka Ivo OPI0600 Orientační sporty Písek 12:16:00
8170208 Mikołajczak Tymon 0060006 UKS Dąb Leszno 12:18:00
8680286 Buďárek Šimon STH0703 C SK Studenec 12:20:00
8082011 Łukaszyk Maksymilian 0060003 UKS Dąb Leszno 12:22:00
8028832 Skripnik Nikola LIV0600 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 12:24:00
8655464 Habán Oliver VLI0600 C Slavia Liberec orienteering 12:26:00
8035590 Krempiński Franek 66P7603 UKS Azymut Pabianice 12:28:00
8116762 Krupa Jan TRI0706 TJ TŽ Třinec 12:30:00
2043890 Sztranek Maciej 66P7609 UKS Azymut Pabianice 12:32:00
8670765 Třešňák Matěj JIL0701 C OK Jilemnice 12:34:00
8660514 Hájek Dominik CET0601 TJ Loko Česká Třebová 12:36:00
866317 Podrábský Ctibor VLI0700 C Slavia Liberec orienteering 12:38:00
8663178 Čech Radan TBM0611 C KOS TJ Tesla Brno 12:40:00
8004347 Meier David VLI0606 C Slavia Liberec orienteering 12:42:00
2035746 Pochop Petr STH0701 C SK Studenec 12:44:00
8662746 Zurynek Jan TJN0605 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:46:00
53569 Fajfr Marek ZAM0602 C OB TJ Sokol Žamberk 12:48:00
8662367 Eliáš Vojtěch TBM0604 C KOS TJ Tesla Brno 12:50:00
8077477 Teringl Vojtěch VCB0702 C OB České Budějovice 12:52:00
2127658 Votoček Michal JIL0601 B OK Jilemnice 12:54:00
8670783 Štábl Patrik KSU0606 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:56:00
8662678 Stach Ondřej JIL0602 B OK Jilemnice 12:58:00
8116669 Hanuš Filip VRL0604 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:00:00
8005434 Čechmánek Václav PVP0600 B VSK Přírodní vědy Praha 13:02:00
8116798 Petruš Ondřej MLA0701 B MLOK Mariánské Lázně 13:04:00
8000243 Borunský Matěj AOP0600 B Orientační Běh Opava 13:06:00
H17A
5.87 km, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 12:01:00
0 Vakant Vakant 12:03:00
0 Vakant Vakant 12:05:00
0 Vakant Vakant 12:07:00
8000577 Sobiński Adrian 88P0800 MKS Paulinum Jelenia Góra 12:09:00
8606466 Lucke Moritz 18D0400 Post SV Dresden 12:11:00
8662429 Štábl Adam KSU0401 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:13:00
2056261 Bejvl Marek LME0400 C SK Los Mělník 12:15:00
8020220 Jelínek Filip RUZ0500 C TJ Růžená 12:17:00
2064779 Sobotka Radim OPI0300 Orientační sporty Písek 12:19:00
8662740 Řehoř Vojta TJN0303 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:21:00
8211203 Pompe Marek 24D0300 SV Robotron Dresden 12:23:00
8149881 Sork Dominik TAP0504 C KOB Tretra Praha 12:25:00
8226408 Mareš Albert DKP0308 C Oddíl OB Kotlářka 12:27:00
8062044 Paterek Mikołaj 0200001 HKS Azymut Mochy 12:29:00
8680339 Patterman Prokop KSU0333 C Klub vytrvalostních sportů Šumperk 12:31:00
8071103 Jończy Jakub 88P0300 MKS Paulinum Jelenia Góra 12:33:00
8667264 Lisiak Adam 38P0500 UKS Orientus Lodz 12:35:00
8109370 Venhoda Matěj SJI0301 C OK Jihlava 12:37:00
8646295 Nowak Michal 38P0302 UKS Orientus Lodz 12:39:00
8042108 Wittiber Ole 0050001 Skiclub Bonn 12:41:00
8666870 Jelínek Kryštof RUZ0301 C TJ Růžená 12:43:00
8680328 Salaba Dan JIL0404 C OK Jilemnice 12:45:00
8631682 Kołodziejczyk Łukasz 14P0303 UKS Kometa Gliwice 12:47:00
8656645 Dohnálek Tomáš SHK0403 C OK Slavia Hradec Králové 12:49:00
8226416 Velát Vojtěch OPI0400 Orientační sporty Písek 12:51:00
8082104 Wittiber Arvid 0050002 Skiclub Bonn 12:53:00
8516916 Sobota Ondřej VPM0502 C KOS Slavia Plzeň 12:55:00
8002653 Sztranek Jan 66P7611 UKS Azymut Pabianice 12:57:00
8631670 Marszałek Patryk 14P0500 UKS Kometa Gliwice 12:59:00
8667280 Ledzion Piotr 38P0301 UKS Orientus Lodz 13:01:00
8654918 Ehl Ondřej TBM0404 C KOS TJ Tesla Brno 13:03:00
8116794 Vítek Matěj SJI0500 B OK Jihlava 13:05:00
8659385 Lesák Ondřej TJN0306 B OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:07:00
8662353 Malý Tomáš VRB0414 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 13:09:00
8004345 Procinger Jakub VRL0305 B OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:11:00
8002604 Mrózek Pawel TRI0401 B TJ TŽ Třinec 13:13:00
8680413 Tomanek Lukáš KSU0502 A Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:15:00
8080825 Šubrt Vojtěch DKP0502 A Oddíl OB Kotlářka 13:17:00
8662338 Peňáz Vojtěch VRB0303 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 13:19:00
8636759 Štregl Matyáš VRL0301 A OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:21:00
8667982 Průša Dominik VSP0406 A USK Praha 13:23:00
8660914 Tokár Radim VPM0300 A KOS Slavia Plzeň 13:25:00
8662362 Peňáz Radek VRB0313 A Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 13:27:00
H20A
7.39 km, 19 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 12:00:00
0 Vakant Vakant 12:02:00
8080826 Šubrt Matěj DKP0205 C Oddíl OB Kotlářka 12:04:00
8654915 Reichl Tomáš SSP0100 C SK Stopa Praha 12:06:00
2020707 Průša Kryštof VSP0102 C USK Praha 12:08:00
8028873 Procinger Jan VRL0102 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:10:00
9889 Klaška Martin DKP0100 C Oddíl OB Kotlářka 12:12:00
8001809 Tuma Matěj SJC0202 C Sportcentrum Jičín 12:14:00
8648572 Tachezy Jan DOR0102 B OK Dobříš 12:16:00
8662329 Matuš Vít VRB0202 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 12:18:00
8629818 Moravec Jan ZAM0205 B OB TJ Sokol Žamberk 12:20:00
8629758 Hašek Jan VPM0001 A KOS Slavia Plzeň 12:22:00
8659386 Růta Matyáš TJN0102 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:24:00
8656696 Richtr Lukáš VPM0204 A KOS Slavia Plzeň 12:26:00
7201763 Štefan Vít STH0202 A SK Studenec 12:28:00
8656507 Nagy Josef TJN0006 E OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:30:00
H21
7.39 km, 19 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 12:34:00
0 Vakant Vakant 12:36:00
0 Vakant Vakant 12:38:00
0 Vakant Vakant 12:40:00
8309951 Weisbrich Martin 0030001 GER SSV Planeta Radebeul 12:42:00
8644827 Kohlschmidt Bernd 24D7900 SV Robotron Dresden 12:44:00
8048408 Poell Matthias 0290001 OLC Wienerwald 12:46:00
8030173 Dopierała Piotr 0220001 Team 360 12:48:00
8650822 Dzioba Mateusz 88P9500 MKS Paulinum Jelenia Góra 12:50:00
8640906 Jaroszek radosław 42P9400 Team360 12:52:00
232645 Pustai David TJN9301 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:54:00
8087370 Hošek Radim TAP8737 C KOB Tretra Praha 12:56:00
8111777 Buchholz Tom 0210002 MTK Bad Harzburg 12:58:00
8657100 Koštejn Vít DOK9800 C OK Doksy 13:00:00
8640929 Paszynski Piotr 38P8100 UKS Orientus Lodz 13:02:00
8666002 Hoffmann Mateusz 0230001 LKO Leszno 13:04:00
8160889 Kalata Michał 88P8901 MKS Paulinum Jelenia Góra 13:06:00
9122436 Lžíčař Martin DOB8803 C KOB Dobruška 13:08:00
8655941 Michalak Kacper 4HP0100 UNTS Warszawa 13:10:00
8631683 Byrczek Jan 14P0000 UKS Kometa Gliwice 13:12:00
8656618 Novák Daniel DOK8700 C OK Doksy 13:14:00
8656670 Vlček Martin TUR8702 C OOB TJ Turnov 13:16:00
8109413 Neumann Jindřich PVP9900 C VSK Přírodní vědy Praha 13:18:00
8636973 Kraemer Andrei 18D9100 Post SV Dresden 13:20:00
2078469 Černý Martin JIL8703 OK Jilemnice 13:22:00
886321 Moszkowicz Paweł 0140002 Krakow 2 13:24:00
8912 Tojnar Jan LIV6701 B Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 13:26:00
8662436 Šrámek Ondřej KSU9909 B Klub vytrvalostních sportů Šumperk 13:28:00
8004313 Kovalčík Tomáš AOP7301 A Orientační Běh Opava 13:30:00
8109401 Šťastný Jiří TBM7137 A KOS TJ Tesla Brno 13:32:00
8278787 Drobník Michal SJC8709 A Sportcentrum Jičín 13:34:00
8632139 Janovský Tomáš PGP6401 A SK Praga 13:36:00
8662684 Navrátil Rostislav TRI6601 A TJ TŽ Třinec 13:38:00
8656509 Kopáček Miroslav CHT6049 A OOB SK Chrast 13:40:00
8654903 Čermák Jan LPU9301 E OK Lokomotiva Pardubice 13:42:00
8656598 Bartoš Vojtěch MLA9802 E MLOK Mariánské Lázně 13:44:00
8667547 Průša Michal VSP7310 E USK Praha 13:46:00
8662439 Horyna Roman SZP7600 E TJ Slovan Praha Zdravotník 13:48:00
8660571 Rusý Tomáš DCE9300 E KOB Dobřichovice 13:50:00
8667979 Neumann Vojtěch PVP9400 E VSK Přírodní vědy Praha 13:52:00
995796 Vodrážka Ondřej VPM7702 E KOS Slavia Plzeň 13:54:00
8028816 Venhoda Milan SJI7104 E OK Jihlava 13:56:00
8660502 Čech Jan LIV7900 E Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 13:58:00
8662343 Tomanek Daniel KSU7410 E Klub vytrvalostních sportů Šumperk 14:00:00
8656559 Laciga Radek SZP8200 E TJ Slovan Praha Zdravotník 14:02:00
8656693 Vystavěl Ondřej JPV9807 E Oddíl OS SK Prostějov 14:04:00
8654886 Kettner Lukáš DCE9400 E KOB Dobřichovice 14:06:00
8656596 Škoda Jakub VLI8800 E Slavia Liberec orienteering 14:08:00
8662294 Matuš Vojtěch VRB9606 E Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 14:10:00
8636760 Rygl Miroslav TBM7205 E KOS TJ Tesla Brno 14:12:00
8656669 Kantor Ondřej TRI9103 E TJ TŽ Třinec 14:14:00
8033245 Seidl Miroslav EKP7402 E VŠTJ Ekonom Praha 14:16:00
8659382 Pospíšil Vítek SZP6800 E TJ Slovan Praha Zdravotník 14:18:00
8010100 Mrázek Jan SJC8102 E Sportcentrum Jičín 14:20:00
8644873 Horvát Petr SSU9442 E SK Severka Šumperk 14:22:00
51590 Kolín Jan JIL7701 E OK Jilemnice 14:24:00
H35B
6.15 km, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 13:11:00
0 Vakant Vakant 13:13:00
0 Vakant Vakant 13:15:00
886310 Pabich Tomasz 66P8200 UKS Azymut Pabianice 13:17:00
8303050 Janata Martin TJN8306 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:19:00
8627432 Polewka Tomasz 14P7300 UKS Kometa Gliwice 13:21:00
8109416 Čečka Jiří SHK7600 C OK Slavia Hradec Králové 13:23:00
8631692 Marszałek Waldemar 14P7400 UKS Kometa Gliwice 13:25:00
8003139 Richter Friedmar 71D8100 USV TU Dresden 13:27:00
8055001 Kazda Jiří SJC8006 C Sportcentrum Jičín 13:29:00
8007835 Čech Radovan TBM7835 KOS TJ Tesla Brno 13:31:00
8644919 Helge Lauterbach 0040001 Skisportverein Erfurt 02 13:33:00
8631688 Żmij Jacek 14P7500 UKS Kometa Gliwice 13:35:00
51726 Zakouřil Tomáš TUV7500 C SOK TJ Turnov 13:37:00
8061401 Leštínský Tomáš OAV7801 Orienteering Adventure 13:39:00
8667505 Srb Vladimír SJI7801 C OK Jihlava 13:41:00
8116729 Petruš Marek MLA7500 C MLOK Mariánské Lázně 13:43:00
8670456 Paulíček Michal UOL7701 C SOB Olomouc 13:45:00
2088183 Procinger Michal VRL7602 OOS TJ Spartak Vrchlabí 13:47:00
8200024 Gregoriades Tomáš SSP8312 B SK Stopa Praha 13:49:00
8662299 Klech Richard VRB7201 B Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem 13:51:00
8304110 Patka Miroslav BOR7715 C OK Jiskra Nový Bor 13:53:00
8667186 Sokalski Dariusz 0020001 KU AZS WAT Warszawa 13:55:00
8002652 Krempiński Piotr 66P7600 UKS Azymut Pabianice 13:57:00
8230882 Łoniewski Grzegorz 0080001 KU AZS WAT Warszawa 2 13:59:00
7237 Preininger Luděk DOB8001 C KOB Dobruška 14:01:00
8028815 Vítek Jaroslav SJI7201 A OK Jihlava 14:03:00
1421927 Placek Petr MLA8000 C MLOK Mariánské Lázně 14:05:00
8606454 Kundisch Wieland 71D8500 USV TU Dresden 14:07:00
9090 Junek Petr STH7801 C SK Studenec 14:09:00
8116774 Boudný Jan SZP7401 A TJ Slovan Praha Zdravotník 14:11:00
8650 Klaška Pavel DKP6500 C Oddíl OB Kotlářka 14:13:00
8017701 Ehl Jiří TBM7701 C KOS TJ Tesla Brno 14:15:00
H45B
5.26 km, 13 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 12:00:00
0 Vakant Vakant 12:02:00
0 Vakant Vakant 12:04:00
0 Vakant Vakant 12:06:00
8656589 Hájek Jiří ONO6400 C SKOB Ostrov 12:08:00
8291059 Kukis Michael 0090001 OSC Kassel 12:10:00
8680586 Balej Jiří KAM7201 OK Kamenice 12:12:00
8230970 Buchholz Sven 0210004 MTK Bad Harzburg 12:14:00
8670473 Chrást Tomáš STH7401 C SK Studenec 12:16:00
8226422 Maleček Vít PGP6801 C SK Praga 12:18:00
8659399 Pecka Jan EKP6800 C VŠTJ Ekonom Praha 12:20:00
8081268 Bartczak Jarosław 39P6800 UMKS Orkan Ostróda 12:22:00
438038 Hanč Jaroslav VRL6702 C OOS TJ Spartak Vrchlabí 12:24:00
8071070 Wenzel Falk 0260001 TU Dresden 12:26:00
8180169 Michalak Tomasz 4HP6900 UNTS Warszawa 12:28:00
1403091 Zaworonek Rafał 0180001 Wawel Krakow 12:30:00
8670476 Puš Roman STH7501 C SK Studenec 12:32:00
8518347 Szczybelski Wojciech 0270002 PKO Harpagan 12:34:00
8226393 Velát Josef OPI7302 Orientační sporty Písek 12:36:00
888639 Baldrian Petr PGP7203 C SK Praga 12:38:00
8644828 Männel Harald 48D5500 OL-Team Wehrsdorf 12:40:00
5788 Hájek Jan TUV7301 C SOK TJ Turnov 12:42:00
7200386 Nowak Remigiusz 97P7200 KS Hades Poznań 12:44:00
53604 Janíček Jan OSN6811 C SK Orientační sporty Nové Město na Moravě 12:46:00
2800340 Hofhanzl Abrahám SJI7300 C OK Jihlava 12:48:00
8200033 Vedra David TBM7402 A KOS TJ Tesla Brno 12:50:00
8893 Žemlík Pavel TUV7135 C SOK TJ Turnov 12:52:00
2060271 Bejvl Jakub LME7100 C SK Los Mělník 12:54:00
8090267 Wittiber Ralf 0050003 Skiclub Bonn 12:56:00
336106 Lindig Thomas 19D7000 SSV Planeta Radebeul 12:58:00
8008015 Tomeš Petr SJC7531 C Sportcentrum Jičín 13:00:00
2088168 Sobotka Petr OPI7300 Orientační sporty Písek 13:02:00
8629992 Sonnenberg Sergej 1ZD0000 Osnabrücker TB 13:04:00
2067843 Gorczyca Jacek 97P7100 KS Hades Poznań 13:06:00
8255 Zuzánek Zdeněk TJN5901 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:08:00
8645061 Heinemann Björn 24D7301 SV Robotron Dresden 13:10:00
1407621 Sztranek Paweł 66P7612 UKS Azymut Pabianice 13:12:00
8215333 Lucke Jens 18D7300 Post SV Dresden 13:14:00
8080834 Šubrt Antonín DKP7100 C Oddíl OB Kotlářka 13:16:00
8001607 Tuma Jaroslav SJC7305 C Sportcentrum Jičín 13:18:00
8004294 Borunský Tomáš AOP7402 C Orientační Běh Opava 13:20:00
8241268 Bleidorn Stefan 32D6800 SV IHW Alex 78 Berlin 13:22:00
8100966 Hauschild Steffen 74D6900 ESV Dresden MTBO 13:24:00
H55B
4.92 km, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 13:01:00
0 Vakant Vakant 13:03:00
8200021 Reichl Michal SSP6400 C SK Stopa Praha 13:05:00
8200663 Niessner Piotr 0150001 Kraków 13:07:00
8010867 Łabuziński Sławomir 0140001 Krakow 2 13:09:00
8116818 Bochenek Milan EKP5601 C VŠTJ Ekonom Praha 13:11:00
302986 Kössler Wolfgang Volkssport Berlin 13:13:00
1394894 Wierciński Piotr 2UP5600 MKS Metalowiec Łódź 13:15:00
8201262 Braatz Frank 1QD6200 SV IHW Alex 78 Berlin 13:17:00
8005663 Heinrich Peter 74D6000 ESV Dresden MTBO 13:19:00
8670484 Škorpil Martin SZP5700 C TJ Slovan Praha Zdravotník 13:21:00
0 Gruhl Uwe 0120001 LVB Leipzig 13:23:00
8680422 Vávra Martin HOR6302 C TJ Jiskra Hořice 13:25:00
8670951 Depta Piotr 88P6500 MKS Paulinum Jelenia Góra 13:27:00
8005432 Šimek Roman UOL6503 C SOB Olomouc 13:29:00
8657175 Skorupa Stanislaw 0130001 KometaGliwice 13:31:00
8516447 Olech Andrzej 0270001 PKO Harpagan 13:33:00
8670777 Kunc Radovan TJN5549 A OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 13:35:00
8670369 Schote Gerd 0170001 Ol-Team-Wehrsdorf 13:37:00
8222221 Krausse Thomas 0070001 SG LVB Leipzig 13:39:00
8008787 Kuchař Pavel SJC6000 C Sportcentrum Jičín 13:41:00
8028835 Teringl Radek VCB6502 C OB České Budějovice 13:43:00
H65B
4.36 km, 12 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 13:18:00
0 Vakant Vakant 13:20:00
52473 Bednář Jan UOL5402 C SOB Olomouc 13:22:00
7210122 Wald František LIV5300 C Krušnohorský rogainingový klub Litvínov 13:24:00
8116117 Hones Sepp 26A5400 HSV Ried 13:26:00
2057145 Kruczek Stanislaw 0100001 WKS Wawel 13:28:00
8644833 Kundisch Diethard 71D5401 USV TU Dresden 13:30:00
8070750 Tröße Lutz 1UD5000 SV TU Ilmenau 13:32:00
8200018 Koč Zdeněk SSP4700 C SK Stopa Praha 13:34:00
8662327 Šedivý Jiří EKP5500 C VŠTJ Ekonom Praha 13:36:00
8135135 Pilc Oldřich SPR5100 C SK SKI - SPORT Praděd 13:38:00
51579 Neumann Zbyněk LME5300 C SK Los Mělník 13:40:00
412412 Bartkowiak Edward 34P4800 WKS Grunwald Poznań 13:42:00
9774 Erlebach Josef JIL5201 C OK Jilemnice 13:44:00
H75B
3.72 km, 10 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
0 Vakant Vakant 13:42:00
8100015 Němec Vladimír SSP4201 C SK Stopa Praha 13:46:00
8051800 Procházka Zdenko DKP4300 C Oddíl OB Kotlářka 13:50:00
682666 Attl Vladimír SSP3800 C SK Stopa Praha 13:54:00
8338383 Havlík Jaroslav SJC3601 C Sportcentrum Jičín 13:58:00
P
3.66 km, 8 kontrol
SI čip
Jméno
Reg. číslo
Licence
Klub
Startovní čas
9070 Malý Evžen JIL6102 OK Jilemnice 12:00:00
9077 Malá Věra JIL7752 OK Jilemnice 12:00:00
0 Seifertová Vendula DKP7651 C Oddíl OB Kotlářka 12:00:00
9091 Černý Vojtěch JIL9006 OK Jilemnice 12:00:00
0 Švorcová Tereza 0300002 HoSoHoPo 12:00:00
0 Soucha Jan 0300001 HoSoHoPo 12:00:00
8805 Nosál Stanislav SSP4600 SK Stopa Praha 12:00:00
2096128 Třešňáková Blanka JIL7051 OK Jilemnice 12:00:00
7200907 Pipek Kamil LPU7310 OK Lokomotiva Pardubice 12:00:00
8667996 Zajíčková Lenka TBM7152 KOS TJ Tesla Brno 12:00:00
53270 Miková Iva TBM7071 KOS TJ Tesla Brno 12:00:00
2049550 Pipková Táňa LPU7156 OK Lokomotiva Pardubice 12:00:00
2096118 Třešňák Miloš JIL6902 OK Jilemnice 12:00:00
2078465 Potměšil Matyáš TJN0204 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:00:00
2111786 Nagy Josef TJN6701 C OOB TJ Tatran Jablonec n. N. 12:00:00