Pořadatel:
VLI - Slavia Liberec orienteering
Mapa:
1:10000, E=5m, stav únor2020, mapoval Petr Mareček, formát A4
Ředitel závodu:
Škoda Přemek
Hlavní rozhodčí:
Bednařík Libor
Stavitel tratí:
Mareček Petr
JURY:
Vodrážka Ondřej, Koč Zdeněk, Venhoda Milan
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:00:00 |
00 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
12:02:00 |
02 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
12:04:00 |
04 |
Hančová Karolína |
VRL0952 |
7201198 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
12:06:00 |
06 |
Paulíčková Adela |
UOL0951 |
2118494 |
C |
SOB Olomouc |
12:08:00 |
08 |
Lošťáková Ela |
PGP0957 |
7202578 |
C |
SK Praga |
12:10:00 |
10 |
Hanušová Markéta |
VRL0852 |
8033283 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
12:12:00 |
12 |
Čechová Johana |
TBM0888 |
8180908 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
12:14:00 |
14 |
Sobotová Kateřina |
VPM0851 |
8516419 |
C |
KOS Slavia Plzeň |
12:16:00 |
16 |
Mullis Carolina |
DKP0951 |
8080812 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
13:31:00 |
91 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:33:00 |
93 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:35:00 |
95 |
Vilémová Eliška |
VLI0655 |
2088161 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
13:37:00 |
97 |
Paulíčková Tereza |
UOL0750 |
8226374 |
C |
SOB Olomouc |
13:39:00 |
99 |
Malečková Pavlína |
VSP0855 |
8000237 |
C |
USK Praha |
13:41:00 |
101 |
Malá Anežka |
JIL0751 |
8670769 |
C |
OK Jilemnice |
13:43:00 |
103 |
Prais Julia |
0060002 |
8200612 |
|
UKS Dąb Leszno |
13:45:00 |
105 |
Baldrianová Eva |
VSP0751 |
8660533 |
C |
USK Praha |
13:47:00 |
107 |
Stróżycka Antonina |
0060007 |
8517305 |
|
UKS Dąb Leszno |
13:49:00 |
109 |
Štemberová Bára |
TJN0650 |
8662736 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
13:51:00 |
111 |
Mikołajczak Iga |
0060001 |
8200656 |
|
UKS Dąb Leszno |
13:53:00 |
113 |
Dobrovolná Anna |
TBM0758 |
8120028 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
13:55:00 |
115 |
Janíčková Jolana |
OSN0777 |
53602 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
13:57:00 |
117 |
Lošťáková Sára |
PGP0660 |
8662326 |
C |
SK Praga |
13:59:00 |
119 |
Čečková Karolína |
SHK0650 |
8414128 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
14:01:00 |
121 |
Andrzejak Zuzanna |
0060008 |
8042009 |
|
UKS Dąb Leszno |
14:03:00 |
123 |
Lindig Stanja |
19D0650 |
8606409 |
|
SSV Planeta Radebeul |
14:05:00 |
125 |
Jílková Lenka |
UOL0654 |
8680425 |
C |
SOB Olomouc |
14:07:00 |
127 |
Pipková Karolína |
LPU0756 |
8663190 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
14:09:00 |
129 |
Leusz Nicola |
14P0658 |
8631673 |
|
UKS Kometa Gliwice |
14:11:00 |
131 |
Kubáňová Tereza |
TBM0756 |
8663207 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
14:13:00 |
133 |
Kovalčíková Alena |
AOP0751 |
8004292 |
C |
Orientační Běh Opava |
14:15:00 |
135 |
Ehlová Martina |
TBM0655 |
8667955 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
14:17:00 |
137 |
Skalová Jolana |
TJN0653 |
8662689 |
A |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:01:00 |
01 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
12:03:00 |
03 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
12:05:00 |
05 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
12:07:00 |
07 |
Dziuba Justyna |
14P0655 |
8631672 |
|
UKS Kometa Gliwice |
12:09:00 |
09 |
Miková Lenka |
TBM0460 |
8663167 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
12:11:00 |
11 |
Balejová Julie |
KAM0551 |
8667985 |
C |
OK Kamenice |
12:13:00 |
13 |
Brožková Kateřina |
TJN0455 |
8670794 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
12:15:00 |
15 |
Żmij Karolina |
14P0452 |
8631676 |
|
UKS Kometa Gliwice |
12:17:00 |
17 |
Janovská Vendula |
JIL0453 |
8663114 |
C |
OK Jilemnice |
12:19:00 |
19 |
Polewka Julianna |
14P0650 |
8517350 |
|
UKS Kometa Gliwice |
12:21:00 |
21 |
Pompe Lone |
24D0550 |
8606405 |
|
SV Robotron Dresden |
12:23:00 |
23 |
Myśliwiec Aleksandra |
14P0750 |
8631667 |
|
UKS Kometa Gliwice |
12:25:00 |
25 |
Kopecká Anna |
JIL0552 |
2124766 |
C |
OK Jilemnice |
12:27:00 |
27 |
Pesničáková Soňa |
TJN0451 |
8662749 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
12:29:00 |
29 |
Teringlová Vendula |
VCB0451 |
8116671 |
C |
OB České Budějovice |
12:31:00 |
31 |
Štraitová Jolana |
VSP0456 |
8670459 |
B |
USK Praha |
12:33:00 |
33 |
Pušová Bára |
LPU0357 |
8656522 |
B |
OK Lokomotiva Pardubice |
12:35:00 |
35 |
Richtrová Kamila |
VPM0451 |
8629751 |
B |
KOS Slavia Plzeň |
12:37:00 |
37 |
Hájková Tereza |
TUV0558 |
888626 |
B |
SOK TJ Turnov |
12:39:00 |
39 |
Skácelová Adéla |
VLI0454 |
8660545 |
B |
Slavia Liberec orienteering |
12:41:00 |
41 |
Mellanová Judita |
TUV0559 |
8660382 |
B |
SOK TJ Turnov |
12:43:00 |
43 |
Klechová Karolína |
VRB0499 |
8004330 |
B |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
12:45:00 |
45 |
Burešová Eliška |
VLI0456 |
8660556 |
B |
Slavia Liberec orienteering |
12:47:00 |
47 |
Kodejšová Markéta |
VSP0458 |
8660543 |
B |
USK Praha |
12:49:00 |
49 |
Čechmánková Anna |
PVP0450 |
8660550 |
A |
VSK Přírodní vědy Praha |
12:51:00 |
51 |
Srbová Michaela |
SJI0551 |
8660560 |
A |
OK Jihlava |
12:53:00 |
53 |
Stoklasová Zuzana |
OSN0454 |
8149874 |
A |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
12:55:00 |
55 |
Bartošová Marie |
MLA0451 |
8033230 |
A |
MLOK Mariánské Lázně |
12:57:00 |
57 |
Malečková Hana |
VSP0553 |
8028827 |
A |
USK Praha |
12:59:00 |
59 |
Skácelová Kateřina |
VLI0550 |
8660546 |
A |
Slavia Liberec orienteering |
13:01:00 |
61 |
Chrástová Magdaléna |
STH0551 |
8656541 |
A |
SK Studenec |
13:03:00 |
63 |
Tomčíková Eliška |
VRB0555 |
8655461 |
A |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
13:05:00 |
65 |
Pecková Tereza |
VLI0551 |
8667966 |
A |
Slavia Liberec orienteering |
13:07:00 |
67 |
Randáková Adéla |
VRL0452 |
7207062 |
A |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:01:00 |
01 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
12:03:00 |
03 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
12:05:00 |
05 |
Sobel Natalia |
14P0200 |
8631700 |
|
UKS Kometa Gliwice |
12:07:00 |
07 |
Navrátilová Adéla |
TRI0250 |
8061463 |
C |
TJ TŽ Třinec |
12:09:00 |
09 |
Pogoda Kinga |
14P-050 |
8631677 |
|
UKS Kometa Gliwice |
12:11:00 |
11 |
Mianowska Julia |
4HP0150 |
8221001 |
|
UNTS Warszawa |
12:13:00 |
13 |
Polewka Aleksandra |
14P0250 |
8516450 |
|
UKS Kometa Gliwice |
12:15:00 |
15 |
Bejvlová Karolína |
LME0250 |
8656555 |
C |
SK Los Mělník |
12:17:00 |
17 |
Nyga Julia |
14P0252 |
8631695 |
|
UKS Kometa Gliwice |
12:19:00 |
19 |
Novotná Annie |
VPM0253 |
0 |
B |
KOS Slavia Plzeň |
12:21:00 |
21 |
Mrózek Teresa |
TRI0251 |
8656736 |
B |
TJ TŽ Třinec |
12:23:00 |
23 |
Černá Kateřina |
VPM0250 |
8655446 |
A |
KOS Slavia Plzeň |
12:25:00 |
25 |
Kuchařová Rozálie |
SJC0251 |
8631581 |
A |
Sportcentrum Jičín |
12:27:00 |
27 |
Lacigová Marie |
SZP0050 |
8670500 |
A |
TJ Slovan Praha Zdravotník |
12:29:00 |
29 |
Randáková Alžběta |
VRL0252 |
7208078 |
A |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
12:31:00 |
31 |
Chrástová Tereza |
STH0251 |
8656737 |
A |
SK Studenec |
12:33:00 |
33 |
Hlaváčová Anežka |
TBM0199 |
8656742 |
E |
KOS TJ Tesla Brno |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:37:00 |
37 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
12:39:00 |
39 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
12:41:00 |
41 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
12:43:00 |
43 |
Hošková Tereza |
TAP8971 |
8089710 |
C |
KOB Tretra Praha |
12:45:00 |
45 |
Kaczmarek Anna |
0060005 |
8121986 |
|
UKS Dąb Leszno |
12:47:00 |
47 |
Pacek Karolina |
2TP8800 |
8000597 |
|
Indywidualny Mazowsze |
12:49:00 |
49 |
Pabich Maria |
66P7606 |
8033071 |
|
UKS Azymut Pabianice |
12:51:00 |
51 |
Chmelíková Tereza |
SZP8750 |
681612 |
C |
TJ Slovan Praha Zdravotník |
12:53:00 |
53 |
Marszałek Maria |
14P7450 |
8631696 |
|
UKS Kometa Gliwice |
12:55:00 |
55 |
Drobníková Markéta |
SJC8450 |
8482121 |
C |
Sportcentrum Jičín |
12:57:00 |
57 |
Klašková Josefina |
DKP9651 |
443061 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
12:59:00 |
59 |
Nikitchenko Natasza |
38P9750 |
8667279 |
|
UKS Orientus Lodz |
13:01:00 |
61 |
Lisewska Agnieszka |
42P1750 |
8199809 |
|
Team360 |
13:03:00 |
63 |
Ewiak-Paszynska Alicja |
38P8750 |
8667268 |
|
UKS Orientus Lodz |
13:05:00 |
65 |
Gorczyca Maria |
0240001 |
8645197 |
|
WKS Grunwald |
13:07:00 |
67 |
Buchholz Pia |
0210001 |
8222111 |
|
MTK Bad Harzburg |
13:09:00 |
69 |
Voborníková Alena |
CTB9451 |
8660906 |
B |
SK OB Chotěboř |
13:11:00 |
71 |
Karochová Simona |
DKP8853 |
8282888 |
A |
Oddíl OB Kotlářka |
13:13:00 |
73 |
Jedličková Zuzana |
SHK8150 |
8656667 |
A |
OK Slavia Hradec Králové |
13:15:00 |
75 |
Lacigová Michaela |
SZP8150 |
8028810 |
A |
TJ Slovan Praha Zdravotník |
13:17:00 |
77 |
Mullis Kateřina |
DKP7753 |
8660470 |
A |
Oddíl OB Kotlářka |
13:19:00 |
79 |
Argalášová Kateřina |
TRI9750 |
8660373 |
A |
TJ TŽ Třinec |
13:21:00 |
81 |
Kolínová Kristýna |
DKP8450 |
8450007 |
E |
Oddíl OB Kotlářka |
13:23:00 |
83 |
Randáková Helena |
VRL7452 |
515185 |
E |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
13:25:00 |
85 |
Hančová Petra |
LPU9659 |
8654895 |
E |
OK Lokomotiva Pardubice |
13:27:00 |
87 |
Neumannová Kateřina |
PVP9250 |
8667999 |
E |
VSK Přírodní vědy Praha |
13:29:00 |
89 |
Teplá Karolína |
SHK9251 |
8660574 |
E |
OK Slavia Hradec Králové |
13:31:00 |
91 |
Baldrianová Barbora |
DKP7855 |
2102777 |
E |
Oddíl OB Kotlářka |
13:33:00 |
93 |
Kubínová Romana |
SKV9452 |
8008510 |
E |
TJ Slovan Karlovy Vary |
13:35:00 |
95 |
Kopáčková Iva |
CHT8851 |
2059736 |
E |
OOB SK Chrast |
13:37:00 |
97 |
Tomešová Daniela |
SJC8451 |
8008010 |
E |
Sportcentrum Jičín |
13:39:00 |
99 |
Firešová Markéta |
ZBM9951 |
8660435 |
E |
SK Žabovřesky Brno |
13:41:00 |
101 |
Janovská Petra |
PGP7355 |
8654900 |
E |
SK Praga |
13:43:00 |
103 |
Procházková Klára |
LPU9451 |
8656512 |
E |
OK Lokomotiva Pardubice |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
13:47:00 |
107 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:49:00 |
109 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:51:00 |
111 |
Patková Kateřina |
BOR7853 |
8304113 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
13:53:00 |
113 |
Mrázková Romana |
SJC8351 |
8010200 |
B |
Sportcentrum Jičín |
13:55:00 |
115 |
Kašková Kateřina |
CHA7850 |
8670479 |
C |
OK Chrastava |
13:57:00 |
117 |
Mairichová Radka |
TJN7450 |
8662696 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
13:59:00 |
119 |
Mrskočová Dana |
LPU7356 |
8033225 |
C |
OK Lokomotiva Pardubice |
14:01:00 |
121 |
Grycová Petra |
TBM7467 |
8115113 |
|
KOS TJ Tesla Brno |
14:03:00 |
123 |
Vlastníková Lucie |
JIL7554 |
2060258 |
C |
OK Jilemnice |
14:05:00 |
125 |
Bartošová Jana |
MLA7051 |
8656656 |
B |
MLOK Mariánské Lázně |
14:07:00 |
127 |
Malečková Iva |
PGP7559 |
2067949 |
C |
SK Praga |
14:09:00 |
129 |
Pesničáková Kristýna |
TJN7653 |
2085597 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
14:11:00 |
131 |
Lošťáková Ivana |
PGP7763 |
7202864 |
C |
SK Praga |
14:13:00 |
133 |
Łukaszyk Sylwia |
0060004 |
8516405 |
|
UKS Dąb Leszno |
14:15:00 |
135 |
Placková Veronika |
MLA8250 |
515060 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
14:17:00 |
137 |
Zakouřilová Kamila |
TUV8550 |
0 |
C |
SOK TJ Turnov |
14:19:00 |
139 |
Teringlová Martina |
VCB7851 |
7206551 |
C |
OB České Budějovice |
14:21:00 |
141 |
Janatová Lucie |
DKP8154 |
8660535 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
13:34:00 |
94 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:38:00 |
98 |
Heinemann Anne |
24D7350 |
8645058 |
|
SV Robotron Dresden |
13:40:00 |
100 |
Würzová Kateřina |
FYD6952 |
8670782 |
C |
Jizerský klub OB Frýdlant |
13:42:00 |
102 |
Schoenfeld Ute |
1UD6750 |
8050167 |
|
SV TU Ilmenau |
13:44:00 |
104 |
Buchholz Tanj |
0210003 |
8111199 |
|
MTK Bad Harzburg |
13:46:00 |
106 |
Polewka Beata |
14P7150 |
8627431 |
|
UKS Kometa Gliwice |
13:48:00 |
108 |
Hančová Alice |
VRL7052 |
206480 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
13:50:00 |
110 |
von Gaza Anke |
0110001 |
8649288 |
|
OLV Uslar |
13:52:00 |
112 |
Lesáková Věra |
TJN7152 |
8662715 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
13:54:00 |
114 |
Sobotková Lenka |
OPI7401 |
2091538 |
|
Orientační sporty Písek |
13:56:00 |
116 |
Sobotová Jana |
VPM7250 |
1420788 |
|
KOS Slavia Plzeň |
13:58:00 |
118 |
Úlehlová Monika |
TAP6950 |
2092376 |
C |
KOB Tretra Praha |
14:00:00 |
120 |
Průšová Markéta |
VSP7256 |
8660554 |
C |
USK Praha |
14:02:00 |
122 |
Janíčková Jitka |
OSN7356 |
53603 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
14:04:00 |
124 |
Gornicka-Antonowicz Anna |
0010001 |
8240668 |
|
Jozefoslaw |
14:06:00 |
126 |
Hájková Ludmila |
CET7554 |
9722 |
|
TJ Loko Česká Třebová |
14:08:00 |
128 |
Neumannová Renata |
PVP6650 |
8515531 |
C |
VSK Přírodní vědy Praha |
14:10:00 |
130 |
Sztranek Iwona |
66P7610 |
9060601 |
|
UKS Azymut Pabianice |
14:12:00 |
132 |
Argalášová Gabriela |
TRI6850 |
8660461 |
C |
TJ TŽ Třinec |
14:14:00 |
134 |
Klašková Kateřina |
DKP6750 |
49806 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:16:00 |
136 |
Štraitová Jitka |
VSP7252 |
8061443 |
C |
USK Praha |
14:18:00 |
138 |
Pařízková Věrka |
SMR7151 |
8033216 |
C |
SNS Smržovka |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
13:12:00 |
72 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:14:00 |
74 |
Tröße Renate |
1UD5450 |
8050254 |
|
SV TU Ilmenau |
13:16:00 |
76 |
Kuncová Jiřina |
TJN5752 |
8670743 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
13:18:00 |
78 |
Lacigová Ivana |
SZP5950 |
8116699 |
C |
TJ Slovan Praha Zdravotník |
13:20:00 |
80 |
Bochenková Jana |
DOR6150 |
8116687 |
C |
OK Dobříš |
13:22:00 |
82 |
Horová Magda |
SZP5450 |
7009782 |
A |
TJ Slovan Praha Zdravotník |
13:24:00 |
84 |
Sládková Eva |
TEH5751 |
8663158 |
C |
Sokol Tehov |
13:26:00 |
86 |
Zuzánková Růžena |
TJN6051 |
8256 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
13:28:00 |
88 |
Voltrová Svatava |
ROZ6150 |
8656678 |
C |
OK Roztoky |
13:30:00 |
90 |
Mrázková Ivana |
DKP5650 |
8080100 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:32:00 |
92 |
Šedivá Miroslava |
EKP5750 |
51604 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
13:34:00 |
94 |
Smolková Alena |
SSP6450 |
8200022 |
C |
SK Stopa Praha |
13:36:00 |
96 |
Kröber Andrea |
48D6500 |
8150105 |
|
OL-Team Wehrsdorf |
13:38:00 |
98 |
Zlesáková Vlasta |
JIL5362 |
2096111 |
C |
OK Jilemnice |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
13:28:00 |
88 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:30:00 |
90 |
Haňkovská Jana |
SSP4050 |
8200025 |
C |
SK Stopa Praha |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:20:00 |
20 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
12:22:00 |
22 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
12:24:00 |
24 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
12:26:00 |
26 |
Placek Nikolas |
MLA1200 |
232210 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
12:28:00 |
28 |
Čečka Matěj |
SHK0901 |
2113079 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
12:30:00 |
30 |
Štembera Vítek |
TJN0801 |
8662690 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
12:32:00 |
32 |
Venhoda Lukáš |
SJI0801 |
2103300 |
|
OK Jihlava |
12:34:00 |
34 |
Lesák Marek |
TJN0811 |
8482115 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
12:36:00 |
36 |
Placek Tomas |
MLA0902 |
888609 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
12:38:00 |
38 |
Junek Matouš |
STH0801 |
1302784 |
C |
SK Studenec |
12:40:00 |
40 |
Hofhanzl Antonín |
SJI0906 |
8116806 |
C |
OK Jihlava |
12:42:00 |
42 |
Pochop Václav |
STH0902 |
2124782 |
C |
SK Studenec |
12:44:00 |
44 |
Vilém Štěpán |
VLI0902 |
4411246 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
12:46:00 |
46 |
Junek Šimon |
STH1001 |
7756777 |
C |
SK Studenec |
12:48:00 |
48 |
Skácel Jan |
VLI0901 |
8663205 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
12:50:00 |
50 |
Baldrian Josef |
VSP1100 |
8670452 |
C |
USK Praha |
12:52:00 |
52 |
Šebelka Matěj |
VLI0805 |
8149871 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
12:54:00 |
54 |
Šubrt Jáchym |
DKP0800 |
8080819 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
12:56:00 |
56 |
Żmij Szymon |
14P0904 |
8631685 |
|
UKS Kometa Gliwice |
12:58:00 |
58 |
Vodrážka Štěpán |
VPM0802 |
2031365 |
C |
KOS Slavia Plzeň |
13:00:00 |
60 |
Patka Marek |
BOR0902 |
8304112 |
|
OK Jiskra Nový Bor |
13:02:00 |
62 |
Polák Tomáš |
CHA0801 |
8005439 |
C |
OK Chrastava |
13:04:00 |
64 |
Žemlík Eduard |
TUV0901 |
2119202 |
C |
SOK TJ Turnov |
13:06:00 |
66 |
Lucke Julius |
18D0800 |
8077966 |
|
Post SV Dresden |
13:08:00 |
68 |
Engel Adam |
DKP0910 |
2141934 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:10:00 |
70 |
Skripnik Matouš |
LIV0800 |
8028833 |
C |
Krušnohorský rogainingový klub Litvínov |
13:12:00 |
72 |
Kovalčík Petr |
AOP0901 |
8000245 |
C |
Orientační Běh Opava |
13:14:00 |
74 |
Tuma Lukáš |
SJC0800 |
8001103 |
C |
Sportcentrum Jičín |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:02:00 |
02 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
12:04:00 |
04 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
12:06:00 |
06 |
Mairich Filip |
TJN0603 |
8662716 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
12:08:00 |
08 |
Bureš David |
VLI0707 |
8667981 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
12:10:00 |
10 |
Matěásko Marek |
JIL0702 |
2127648 |
C |
OK Jilemnice |
12:12:00 |
12 |
Patka Kryštof |
BOR0702 |
8304111 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
12:14:00 |
14 |
Srb Vladimír |
SJI0701 |
8667506 |
C |
OK Jihlava |
12:16:00 |
16 |
Sobotka Ivo |
OPI0600 |
2064781 |
|
Orientační sporty Písek |
12:18:00 |
18 |
Mikołajczak Tymon |
0060006 |
8170208 |
|
UKS Dąb Leszno |
12:20:00 |
20 |
Buďárek Šimon |
STH0703 |
8680286 |
C |
SK Studenec |
12:22:00 |
22 |
Łukaszyk Maksymilian |
0060003 |
8082011 |
|
UKS Dąb Leszno |
12:24:00 |
24 |
Skripnik Nikola |
LIV0600 |
8028832 |
C |
Krušnohorský rogainingový klub Litvínov |
12:26:00 |
26 |
Habán Oliver |
VLI0600 |
8655464 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
12:28:00 |
28 |
Krempiński Franek |
66P7603 |
8035590 |
|
UKS Azymut Pabianice |
12:30:00 |
30 |
Krupa Jan |
TRI0706 |
8116762 |
|
TJ TŽ Třinec |
12:32:00 |
32 |
Sztranek Maciej |
66P7609 |
2043890 |
|
UKS Azymut Pabianice |
12:34:00 |
34 |
Třešňák Matěj |
JIL0701 |
8670765 |
C |
OK Jilemnice |
12:36:00 |
36 |
Hájek Dominik |
CET0601 |
8660514 |
|
TJ Loko Česká Třebová |
12:38:00 |
38 |
Podrábský Ctibor |
VLI0700 |
866317 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
12:40:00 |
40 |
Čech Radan |
TBM0611 |
8663178 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
12:42:00 |
42 |
Meier David |
VLI0606 |
8004347 |
C |
Slavia Liberec orienteering |
12:44:00 |
44 |
Pochop Petr |
STH0701 |
2035746 |
C |
SK Studenec |
12:46:00 |
46 |
Zurynek Jan |
TJN0605 |
8662746 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
12:48:00 |
48 |
Fajfr Marek |
ZAM0602 |
53569 |
C |
OB TJ Sokol Žamberk |
12:50:00 |
50 |
Eliáš Vojtěch |
TBM0604 |
8662367 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
12:52:00 |
52 |
Teringl Vojtěch |
VCB0702 |
8077477 |
C |
OB České Budějovice |
12:54:00 |
54 |
Votoček Michal |
JIL0601 |
2127658 |
B |
OK Jilemnice |
12:56:00 |
56 |
Štábl Patrik |
KSU0606 |
8670783 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:58:00 |
58 |
Stach Ondřej |
JIL0602 |
8662678 |
B |
OK Jilemnice |
13:00:00 |
60 |
Hanuš Filip |
VRL0604 |
8116669 |
B |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
13:02:00 |
62 |
Čechmánek Václav |
PVP0600 |
8005434 |
B |
VSK Přírodní vědy Praha |
13:04:00 |
64 |
Petruš Ondřej |
MLA0701 |
8116798 |
B |
MLOK Mariánské Lázně |
13:06:00 |
66 |
Borunský Matěj |
AOP0600 |
8000243 |
B |
Orientační Běh Opava |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:01:00 |
01 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
12:03:00 |
03 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
12:05:00 |
05 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
12:07:00 |
07 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
12:09:00 |
09 |
Sobiński Adrian |
88P0800 |
8000577 |
|
MKS Paulinum Jelenia Góra |
12:11:00 |
11 |
Lucke Moritz |
18D0400 |
8606466 |
|
Post SV Dresden |
12:13:00 |
13 |
Štábl Adam |
KSU0401 |
8662429 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:15:00 |
15 |
Bejvl Marek |
LME0400 |
2056261 |
C |
SK Los Mělník |
12:17:00 |
17 |
Jelínek Filip |
RUZ0500 |
8020220 |
C |
TJ Růžená |
12:19:00 |
19 |
Sobotka Radim |
OPI0300 |
2064779 |
|
Orientační sporty Písek |
12:21:00 |
21 |
Řehoř Vojta |
TJN0303 |
8662740 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
12:23:00 |
23 |
Pompe Marek |
24D0300 |
8211203 |
|
SV Robotron Dresden |
12:25:00 |
25 |
Sork Dominik |
TAP0504 |
8149881 |
C |
KOB Tretra Praha |
12:27:00 |
27 |
Mareš Albert |
DKP0308 |
8226408 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
12:29:00 |
29 |
Paterek Mikołaj |
0200001 |
8062044 |
|
HKS Azymut Mochy |
12:31:00 |
31 |
Patterman Prokop |
KSU0333 |
8680339 |
C |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
12:33:00 |
33 |
Jończy Jakub |
88P0300 |
8071103 |
|
MKS Paulinum Jelenia Góra |
12:35:00 |
35 |
Lisiak Adam |
38P0500 |
8667264 |
|
UKS Orientus Lodz |
12:37:00 |
37 |
Venhoda Matěj |
SJI0301 |
8109370 |
C |
OK Jihlava |
12:39:00 |
39 |
Nowak Michal |
38P0302 |
8646295 |
|
UKS Orientus Lodz |
12:41:00 |
41 |
Wittiber Ole |
0050001 |
8042108 |
|
Skiclub Bonn |
12:43:00 |
43 |
Jelínek Kryštof |
RUZ0301 |
8666870 |
C |
TJ Růžená |
12:45:00 |
45 |
Salaba Dan |
JIL0404 |
8680328 |
C |
OK Jilemnice |
12:47:00 |
47 |
Kołodziejczyk Łukasz |
14P0303 |
8631682 |
|
UKS Kometa Gliwice |
12:49:00 |
49 |
Dohnálek Tomáš |
SHK0403 |
8656645 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
12:51:00 |
51 |
Velát Vojtěch |
OPI0400 |
8226416 |
|
Orientační sporty Písek |
12:53:00 |
53 |
Wittiber Arvid |
0050002 |
8082104 |
|
Skiclub Bonn |
12:55:00 |
55 |
Sobota Ondřej |
VPM0502 |
8516916 |
C |
KOS Slavia Plzeň |
12:57:00 |
57 |
Sztranek Jan |
66P7611 |
8002653 |
|
UKS Azymut Pabianice |
12:59:00 |
59 |
Marszałek Patryk |
14P0500 |
8631670 |
|
UKS Kometa Gliwice |
13:01:00 |
61 |
Ledzion Piotr |
38P0301 |
8667280 |
|
UKS Orientus Lodz |
13:03:00 |
63 |
Ehl Ondřej |
TBM0404 |
8654918 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
13:05:00 |
65 |
Vítek Matěj |
SJI0500 |
8116794 |
B |
OK Jihlava |
13:07:00 |
67 |
Lesák Ondřej |
TJN0306 |
8659385 |
B |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
13:09:00 |
69 |
Malý Tomáš |
VRB0414 |
8662353 |
B |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
13:11:00 |
71 |
Procinger Jakub |
VRL0305 |
8004345 |
B |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
13:13:00 |
73 |
Mrózek Pawel |
TRI0401 |
8002604 |
B |
TJ TŽ Třinec |
13:15:00 |
75 |
Tomanek Lukáš |
KSU0502 |
8680413 |
A |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
13:17:00 |
77 |
Šubrt Vojtěch |
DKP0502 |
8080825 |
A |
Oddíl OB Kotlářka |
13:19:00 |
79 |
Peňáz Vojtěch |
VRB0303 |
8662338 |
A |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
13:21:00 |
81 |
Štregl Matyáš |
VRL0301 |
8636759 |
A |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
13:23:00 |
83 |
Průša Dominik |
VSP0406 |
8667982 |
A |
USK Praha |
13:25:00 |
85 |
Tokár Radim |
VPM0300 |
8660914 |
A |
KOS Slavia Plzeň |
13:27:00 |
87 |
Peňáz Radek |
VRB0313 |
8662362 |
A |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:00:00 |
00 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
12:02:00 |
02 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
12:04:00 |
04 |
Šubrt Matěj |
DKP0205 |
8080826 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
12:06:00 |
06 |
Reichl Tomáš |
SSP0100 |
8654915 |
C |
SK Stopa Praha |
12:08:00 |
08 |
Průša Kryštof |
VSP0102 |
2020707 |
C |
USK Praha |
12:10:00 |
10 |
Procinger Jan |
VRL0102 |
8028873 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
12:12:00 |
12 |
Klaška Martin |
DKP0100 |
9889 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
12:14:00 |
14 |
Tuma Matěj |
SJC0202 |
8001809 |
C |
Sportcentrum Jičín |
12:16:00 |
16 |
Tachezy Jan |
DOR0102 |
8648572 |
B |
OK Dobříš |
12:18:00 |
18 |
Matuš Vít |
VRB0202 |
8662329 |
B |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
12:20:00 |
20 |
Moravec Jan |
ZAM0205 |
8629818 |
B |
OB TJ Sokol Žamberk |
12:22:00 |
22 |
Hašek Jan |
VPM0001 |
8629758 |
A |
KOS Slavia Plzeň |
12:24:00 |
24 |
Růta Matyáš |
TJN0102 |
8659386 |
A |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
12:26:00 |
26 |
Richtr Lukáš |
VPM0204 |
8656696 |
A |
KOS Slavia Plzeň |
12:28:00 |
28 |
Štefan Vít |
STH0202 |
7201763 |
A |
SK Studenec |
12:30:00 |
30 |
Nagy Josef |
TJN0006 |
8656507 |
E |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:34:00 |
34 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
12:36:00 |
36 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
12:38:00 |
38 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
12:40:00 |
40 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
12:42:00 |
42 |
Weisbrich Martin |
0030001 |
8309951 |
|
GER SSV Planeta Radebeul |
12:44:00 |
44 |
Kohlschmidt Bernd |
24D7900 |
8644827 |
|
SV Robotron Dresden |
12:46:00 |
46 |
Poell Matthias |
0290001 |
8048408 |
|
OLC Wienerwald |
12:48:00 |
48 |
Dopierała Piotr |
0220001 |
8030173 |
|
Team 360 |
12:50:00 |
50 |
Dzioba Mateusz |
88P9500 |
8650822 |
|
MKS Paulinum Jelenia Góra |
12:52:00 |
52 |
Jaroszek radosław |
42P9400 |
8640906 |
|
Team360 |
12:54:00 |
54 |
Pustai David |
TJN9301 |
232645 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
12:56:00 |
56 |
Hošek Radim |
TAP8737 |
8087370 |
C |
KOB Tretra Praha |
12:58:00 |
58 |
Buchholz Tom |
0210002 |
8111777 |
|
MTK Bad Harzburg |
13:00:00 |
60 |
Koštejn Vít |
DOK9800 |
8657100 |
C |
OK Doksy |
13:02:00 |
62 |
Paszynski Piotr |
38P8100 |
8640929 |
|
UKS Orientus Lodz |
13:04:00 |
64 |
Hoffmann Mateusz |
0230001 |
8666002 |
|
LKO Leszno |
13:06:00 |
66 |
Kalata Michał |
88P8901 |
8160889 |
|
MKS Paulinum Jelenia Góra |
13:08:00 |
68 |
Lžíčař Martin |
DOB8803 |
9122436 |
C |
KOB Dobruška |
13:10:00 |
70 |
Michalak Kacper |
4HP0100 |
8655941 |
|
UNTS Warszawa |
13:12:00 |
72 |
Byrczek Jan |
14P0000 |
8631683 |
|
UKS Kometa Gliwice |
13:14:00 |
74 |
Novák Daniel |
DOK8700 |
8656618 |
C |
OK Doksy |
13:16:00 |
76 |
Vlček Martin |
TUR8702 |
8656670 |
C |
OOB TJ Turnov |
13:18:00 |
78 |
Neumann Jindřich |
PVP9900 |
8109413 |
C |
VSK Přírodní vědy Praha |
13:20:00 |
80 |
Kraemer Andrei |
18D9100 |
8636973 |
|
Post SV Dresden |
13:22:00 |
82 |
Černý Martin |
JIL8703 |
2078469 |
|
OK Jilemnice |
13:24:00 |
84 |
Moszkowicz Paweł |
0140002 |
886321 |
|
Krakow 2 |
13:26:00 |
86 |
Tojnar Jan |
LIV6701 |
8912 |
B |
Krušnohorský rogainingový klub Litvínov |
13:28:00 |
88 |
Šrámek Ondřej |
KSU9909 |
8662436 |
B |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
13:30:00 |
90 |
Kovalčík Tomáš |
AOP7301 |
8004313 |
A |
Orientační Běh Opava |
13:32:00 |
92 |
Šťastný Jiří |
TBM7137 |
8109401 |
A |
KOS TJ Tesla Brno |
13:34:00 |
94 |
Drobník Michal |
SJC8709 |
8278787 |
A |
Sportcentrum Jičín |
13:36:00 |
96 |
Janovský Tomáš |
PGP6401 |
8632139 |
A |
SK Praga |
13:38:00 |
98 |
Navrátil Rostislav |
TRI6601 |
8662684 |
A |
TJ TŽ Třinec |
13:40:00 |
100 |
Kopáček Miroslav |
CHT6049 |
8656509 |
A |
OOB SK Chrast |
13:42:00 |
102 |
Čermák Jan |
LPU9301 |
8654903 |
E |
OK Lokomotiva Pardubice |
13:44:00 |
104 |
Bartoš Vojtěch |
MLA9802 |
8656598 |
E |
MLOK Mariánské Lázně |
13:46:00 |
106 |
Průša Michal |
VSP7310 |
8667547 |
E |
USK Praha |
13:48:00 |
108 |
Horyna Roman |
SZP7600 |
8662439 |
E |
TJ Slovan Praha Zdravotník |
13:50:00 |
110 |
Rusý Tomáš |
DCE9300 |
8660571 |
E |
KOB Dobřichovice |
13:52:00 |
112 |
Neumann Vojtěch |
PVP9400 |
8667979 |
E |
VSK Přírodní vědy Praha |
13:54:00 |
114 |
Vodrážka Ondřej |
VPM7702 |
995796 |
E |
KOS Slavia Plzeň |
13:56:00 |
116 |
Venhoda Milan |
SJI7104 |
8028816 |
E |
OK Jihlava |
13:58:00 |
118 |
Čech Jan |
LIV7900 |
8660502 |
E |
Krušnohorský rogainingový klub Litvínov |
14:00:00 |
120 |
Tomanek Daniel |
KSU7410 |
8662343 |
E |
Klub vytrvalostních sportů Šumperk |
14:02:00 |
122 |
Laciga Radek |
SZP8200 |
8656559 |
E |
TJ Slovan Praha Zdravotník |
14:04:00 |
124 |
Vystavěl Ondřej |
JPV9807 |
8656693 |
E |
Oddíl OS SK Prostějov |
14:06:00 |
126 |
Kettner Lukáš |
DCE9400 |
8654886 |
E |
KOB Dobřichovice |
14:08:00 |
128 |
Škoda Jakub |
VLI8800 |
8656596 |
E |
Slavia Liberec orienteering |
14:10:00 |
130 |
Matuš Vojtěch |
VRB9606 |
8662294 |
E |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
14:12:00 |
132 |
Rygl Miroslav |
TBM7205 |
8636760 |
E |
KOS TJ Tesla Brno |
14:14:00 |
134 |
Kantor Ondřej |
TRI9103 |
8656669 |
E |
TJ TŽ Třinec |
14:16:00 |
136 |
Seidl Miroslav |
EKP7402 |
8033245 |
E |
VŠTJ Ekonom Praha |
14:18:00 |
138 |
Pospíšil Vítek |
SZP6800 |
8659382 |
E |
TJ Slovan Praha Zdravotník |
14:20:00 |
140 |
Mrázek Jan |
SJC8102 |
8010100 |
E |
Sportcentrum Jičín |
14:22:00 |
142 |
Horvát Petr |
SSU9442 |
8644873 |
E |
SK Severka Šumperk |
14:24:00 |
144 |
Kolín Jan |
JIL7701 |
51590 |
E |
OK Jilemnice |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
13:11:00 |
71 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:13:00 |
73 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:15:00 |
75 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:17:00 |
77 |
Pabich Tomasz |
66P8200 |
886310 |
|
UKS Azymut Pabianice |
13:19:00 |
79 |
Janata Martin |
TJN8306 |
8303050 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
13:21:00 |
81 |
Polewka Tomasz |
14P7300 |
8627432 |
|
UKS Kometa Gliwice |
13:23:00 |
83 |
Čečka Jiří |
SHK7600 |
8109416 |
C |
OK Slavia Hradec Králové |
13:25:00 |
85 |
Marszałek Waldemar |
14P7400 |
8631692 |
|
UKS Kometa Gliwice |
13:27:00 |
87 |
Richter Friedmar |
71D8100 |
8003139 |
|
USV TU Dresden |
13:29:00 |
89 |
Kazda Jiří |
SJC8006 |
8055001 |
C |
Sportcentrum Jičín |
13:31:00 |
91 |
Čech Radovan |
TBM7835 |
8007835 |
|
KOS TJ Tesla Brno |
13:33:00 |
93 |
Helge Lauterbach |
0040001 |
8644919 |
|
Skisportverein Erfurt 02 |
13:35:00 |
95 |
Żmij Jacek |
14P7500 |
8631688 |
|
UKS Kometa Gliwice |
13:37:00 |
97 |
Zakouřil Tomáš |
TUV7500 |
51726 |
C |
SOK TJ Turnov |
13:39:00 |
99 |
Leštínský Tomáš |
OAV7801 |
8061401 |
|
Orienteering Adventure |
13:41:00 |
101 |
Srb Vladimír |
SJI7801 |
8667505 |
C |
OK Jihlava |
13:43:00 |
103 |
Petruš Marek |
MLA7500 |
8116729 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
13:45:00 |
105 |
Paulíček Michal |
UOL7701 |
8670456 |
C |
SOB Olomouc |
13:47:00 |
107 |
Procinger Michal |
VRL7602 |
2088183 |
|
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
13:49:00 |
109 |
Gregoriades Tomáš |
SSP8312 |
8200024 |
B |
SK Stopa Praha |
13:51:00 |
111 |
Klech Richard |
VRB7201 |
8662299 |
B |
Sportovní klub ve Vrbně pod Pradědem |
13:53:00 |
113 |
Patka Miroslav |
BOR7715 |
8304110 |
C |
OK Jiskra Nový Bor |
13:55:00 |
115 |
Sokalski Dariusz |
0020001 |
8667186 |
|
KU AZS WAT Warszawa |
13:57:00 |
117 |
Krempiński Piotr |
66P7600 |
8002652 |
|
UKS Azymut Pabianice |
13:59:00 |
119 |
Łoniewski Grzegorz |
0080001 |
8230882 |
|
KU AZS WAT Warszawa 2 |
14:01:00 |
121 |
Preininger Luděk |
DOB8001 |
7237 |
C |
KOB Dobruška |
14:03:00 |
123 |
Vítek Jaroslav |
SJI7201 |
8028815 |
A |
OK Jihlava |
14:05:00 |
125 |
Placek Petr |
MLA8000 |
1421927 |
C |
MLOK Mariánské Lázně |
14:07:00 |
127 |
Kundisch Wieland |
71D8500 |
8606454 |
|
USV TU Dresden |
14:09:00 |
129 |
Junek Petr |
STH7801 |
9090 |
C |
SK Studenec |
14:11:00 |
131 |
Boudný Jan |
SZP7401 |
8116774 |
A |
TJ Slovan Praha Zdravotník |
14:13:00 |
133 |
Klaška Pavel |
DKP6500 |
8650 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
14:15:00 |
135 |
Ehl Jiří |
TBM7701 |
8017701 |
C |
KOS TJ Tesla Brno |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:00:00 |
00 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
12:02:00 |
02 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
12:04:00 |
04 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
12:06:00 |
06 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
12:08:00 |
08 |
Hájek Jiří |
ONO6400 |
8656589 |
C |
SKOB Ostrov |
12:10:00 |
10 |
Kukis Michael |
0090001 |
8291059 |
|
OSC Kassel |
12:12:00 |
12 |
Balej Jiří |
KAM7201 |
8680586 |
|
OK Kamenice |
12:14:00 |
14 |
Buchholz Sven |
0210004 |
8230970 |
|
MTK Bad Harzburg |
12:16:00 |
16 |
Chrást Tomáš |
STH7401 |
8670473 |
C |
SK Studenec |
12:18:00 |
18 |
Maleček Vít |
PGP6801 |
8226422 |
C |
SK Praga |
12:20:00 |
20 |
Pecka Jan |
EKP6800 |
8659399 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
12:22:00 |
22 |
Bartczak Jarosław |
39P6800 |
8081268 |
|
UMKS Orkan Ostróda |
12:24:00 |
24 |
Hanč Jaroslav |
VRL6702 |
438038 |
C |
OOS TJ Spartak Vrchlabí |
12:26:00 |
26 |
Wenzel Falk |
0260001 |
8071070 |
|
TU Dresden |
12:28:00 |
28 |
Michalak Tomasz |
4HP6900 |
8180169 |
|
UNTS Warszawa |
12:30:00 |
30 |
Zaworonek Rafał |
0180001 |
1403091 |
|
Wawel Krakow |
12:32:00 |
32 |
Puš Roman |
STH7501 |
8670476 |
C |
SK Studenec |
12:34:00 |
34 |
Szczybelski Wojciech |
0270002 |
8518347 |
|
PKO Harpagan |
12:36:00 |
36 |
Velát Josef |
OPI7302 |
8226393 |
|
Orientační sporty Písek |
12:38:00 |
38 |
Baldrian Petr |
PGP7203 |
888639 |
C |
SK Praga |
12:40:00 |
40 |
Männel Harald |
48D5500 |
8644828 |
|
OL-Team Wehrsdorf |
12:42:00 |
42 |
Hájek Jan |
TUV7301 |
5788 |
C |
SOK TJ Turnov |
12:44:00 |
44 |
Nowak Remigiusz |
97P7200 |
7200386 |
|
KS Hades Poznań |
12:46:00 |
46 |
Janíček Jan |
OSN6811 |
53604 |
C |
SK Orientační sporty Nové Město na Moravě |
12:48:00 |
48 |
Hofhanzl Abrahám |
SJI7300 |
2800340 |
C |
OK Jihlava |
12:50:00 |
50 |
Vedra David |
TBM7402 |
8200033 |
A |
KOS TJ Tesla Brno |
12:52:00 |
52 |
Žemlík Pavel |
TUV7135 |
8893 |
C |
SOK TJ Turnov |
12:54:00 |
54 |
Bejvl Jakub |
LME7100 |
2060271 |
C |
SK Los Mělník |
12:56:00 |
56 |
Wittiber Ralf |
0050003 |
8090267 |
|
Skiclub Bonn |
12:58:00 |
58 |
Lindig Thomas |
19D7000 |
336106 |
|
SSV Planeta Radebeul |
13:00:00 |
60 |
Tomeš Petr |
SJC7531 |
8008015 |
C |
Sportcentrum Jičín |
13:02:00 |
62 |
Sobotka Petr |
OPI7300 |
2088168 |
|
Orientační sporty Písek |
13:04:00 |
64 |
Sonnenberg Sergej |
1ZD0000 |
8629992 |
|
Osnabrücker TB |
13:06:00 |
66 |
Gorczyca Jacek |
97P7100 |
2067843 |
|
KS Hades Poznań |
13:08:00 |
68 |
Zuzánek Zdeněk |
TJN5901 |
8255 |
A |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
13:10:00 |
70 |
Heinemann Björn |
24D7301 |
8645061 |
|
SV Robotron Dresden |
13:12:00 |
72 |
Sztranek Paweł |
66P7612 |
1407621 |
|
UKS Azymut Pabianice |
13:14:00 |
74 |
Lucke Jens |
18D7300 |
8215333 |
|
Post SV Dresden |
13:16:00 |
76 |
Šubrt Antonín |
DKP7100 |
8080834 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:18:00 |
78 |
Tuma Jaroslav |
SJC7305 |
8001607 |
C |
Sportcentrum Jičín |
13:20:00 |
80 |
Borunský Tomáš |
AOP7402 |
8004294 |
C |
Orientační Běh Opava |
13:22:00 |
82 |
Bleidorn Stefan |
32D6800 |
8241268 |
|
SV IHW Alex 78 Berlin |
13:24:00 |
84 |
Hauschild Steffen |
74D6900 |
8100966 |
|
ESV Dresden MTBO |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
13:01:00 |
61 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:03:00 |
63 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:05:00 |
65 |
Reichl Michal |
SSP6400 |
8200021 |
C |
SK Stopa Praha |
13:07:00 |
67 |
Niessner Piotr |
0150001 |
8200663 |
|
Kraków |
13:09:00 |
69 |
Łabuziński Sławomir |
0140001 |
8010867 |
|
Krakow 2 |
13:11:00 |
71 |
Bochenek Milan |
EKP5601 |
8116818 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
13:13:00 |
73 |
Kössler Wolfgang |
|
302986 |
|
Volkssport Berlin |
13:15:00 |
75 |
Wierciński Piotr |
2UP5600 |
1394894 |
|
MKS Metalowiec Łódź |
13:17:00 |
77 |
Braatz Frank |
1QD6200 |
8201262 |
|
SV IHW Alex 78 Berlin |
13:19:00 |
79 |
Heinrich Peter |
74D6000 |
8005663 |
|
ESV Dresden MTBO |
13:21:00 |
81 |
Škorpil Martin |
SZP5700 |
8670484 |
C |
TJ Slovan Praha Zdravotník |
13:23:00 |
83 |
Gruhl Uwe |
0120001 |
0 |
|
LVB Leipzig |
13:25:00 |
85 |
Vávra Martin |
HOR6302 |
8680422 |
C |
TJ Jiskra Hořice |
13:27:00 |
87 |
Depta Piotr |
88P6500 |
8670951 |
|
MKS Paulinum Jelenia Góra |
13:29:00 |
89 |
Šimek Roman |
UOL6503 |
8005432 |
C |
SOB Olomouc |
13:31:00 |
91 |
Skorupa Stanislaw |
0130001 |
8657175 |
|
KometaGliwice |
13:33:00 |
93 |
Olech Andrzej |
0270001 |
8516447 |
|
PKO Harpagan |
13:35:00 |
95 |
Kunc Radovan |
TJN5549 |
8670777 |
A |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
13:37:00 |
97 |
Schote Gerd |
0170001 |
8670369 |
|
Ol-Team-Wehrsdorf |
13:39:00 |
99 |
Krausse Thomas |
0070001 |
8222221 |
|
SG LVB Leipzig |
13:41:00 |
101 |
Kuchař Pavel |
SJC6000 |
8008787 |
C |
Sportcentrum Jičín |
13:43:00 |
103 |
Teringl Radek |
VCB6502 |
8028835 |
C |
OB České Budějovice |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
13:18:00 |
78 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:20:00 |
80 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:22:00 |
82 |
Bednář Jan |
UOL5402 |
52473 |
C |
SOB Olomouc |
13:24:00 |
84 |
Wald František |
LIV5300 |
7210122 |
C |
Krušnohorský rogainingový klub Litvínov |
13:26:00 |
86 |
Hones Sepp |
26A5400 |
8116117 |
|
HSV Ried |
13:28:00 |
88 |
Kruczek Stanislaw |
0100001 |
2057145 |
|
WKS Wawel |
13:30:00 |
90 |
Kundisch Diethard |
71D5401 |
8644833 |
|
USV TU Dresden |
13:32:00 |
92 |
Tröße Lutz |
1UD5000 |
8070750 |
|
SV TU Ilmenau |
13:34:00 |
94 |
Koč Zdeněk |
SSP4700 |
8200018 |
C |
SK Stopa Praha |
13:36:00 |
96 |
Šedivý Jiří |
EKP5500 |
8662327 |
C |
VŠTJ Ekonom Praha |
13:38:00 |
98 |
Pilc Oldřich |
SPR5100 |
8135135 |
C |
SK SKI - SPORT Praděd |
13:40:00 |
100 |
Neumann Zbyněk |
LME5300 |
51579 |
C |
SK Los Mělník |
13:42:00 |
102 |
Bartkowiak Edward |
34P4800 |
412412 |
|
WKS Grunwald Poznań |
13:44:00 |
104 |
Erlebach Josef |
JIL5201 |
9774 |
C |
OK Jilemnice |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
13:42:00 |
102 |
Vakant |
|
0 |
|
Vakant |
13:46:00 |
106 |
Němec Vladimír |
SSP4201 |
8100015 |
C |
SK Stopa Praha |
13:50:00 |
110 |
Procházka Zdenko |
DKP4300 |
8051800 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
13:54:00 |
114 |
Attl Vladimír |
SSP3800 |
682666 |
C |
SK Stopa Praha |
13:58:00 |
118 |
Havlík Jaroslav |
SJC3601 |
8338383 |
C |
Sportcentrum Jičín |
Čas startu |
Čas startu od 00 |
Jméno |
Reg. číslo |
SI čip |
Lic. |
Klub |
12:00:00 |
00 |
Malý Evžen |
JIL6102 |
9070 |
|
OK Jilemnice |
12:00:00 |
00 |
Malá Věra |
JIL7752 |
9077 |
|
OK Jilemnice |
12:00:00 |
00 |
Seifertová Vendula |
DKP7651 |
0 |
C |
Oddíl OB Kotlářka |
12:00:00 |
00 |
Černý Vojtěch |
JIL9006 |
9091 |
|
OK Jilemnice |
12:00:00 |
00 |
Švorcová Tereza |
0300002 |
0 |
|
HoSoHoPo |
12:00:00 |
00 |
Soucha Jan |
0300001 |
0 |
|
HoSoHoPo |
12:00:00 |
00 |
Nosál Stanislav |
SSP4600 |
8805 |
|
SK Stopa Praha |
12:00:00 |
00 |
Třešňáková Blanka |
JIL7051 |
2096128 |
|
OK Jilemnice |
12:00:00 |
00 |
Pipek Kamil |
LPU7310 |
7200907 |
|
OK Lokomotiva Pardubice |
12:00:00 |
00 |
Zajíčková Lenka |
TBM7152 |
8667996 |
|
KOS TJ Tesla Brno |
12:00:00 |
00 |
Miková Iva |
TBM7071 |
53270 |
|
KOS TJ Tesla Brno |
12:00:00 |
00 |
Pipková Táňa |
LPU7156 |
2049550 |
|
OK Lokomotiva Pardubice |
12:00:00 |
00 |
Třešňák Miloš |
JIL6902 |
2096118 |
|
OK Jilemnice |
12:00:00 |
00 |
Potměšil Matyáš |
TJN0204 |
2078465 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |
12:00:00 |
00 |
Nagy Josef |
TJN6701 |
2111786 |
C |
OOB TJ Tatran Jablonec n. N. |